Найкращий гід по сонячним панелям: REC vs. Сонячна енергія. Фотоелектричні панелі Rec

Вибір оптимального варіанту: REC vs QCELL

Коли мова йде про рішення для сонячної енергетики, вибір правильних сонячних панелей має важливе значення для оптимальної продуктивності та максимальної рентабельності інвестицій. Ipsun Solar тут, щоб допомогти вам відповісти на будь-які питання, включаючи відмінності між сонячними панелями QCELL і REC. Тут ми пропонуємо детальне порівняння між панелями QCELL, виробленими в США, та сонячними панелями REC, виробленими в Сінгапурі.

Як місцева компанія, віддана нашій громаді, Ipsun Solar надає пріоритет місцевій економіці та вітчизняному виробництву, обираючи для роботи в першу чергу сонячні панелі QCELL. Панелі QCELL збираються в США і гарантують високу якість та ефективність, а також підтримують понад 1100 робочих місць в США.

Наш досвід підштовхнув нас до використання сонячних панелей QCELL, оскільки вони легко доступні та відповідають нашим цінностям сприяння вітчизняному виробництву. Співпраця з партнером у США, який знаходиться всього за півдня їзди в Далтоні, штат Джорджія, гарантує, що наші клієнти отримають те, що рекламується, вчасно, в той час як іноземні виробники можуть витратити місяці на розмитнення та/або підпадати під дію митних тарифів.

Виробничі номери: Пліч-о-пліч

Ми провели паралельне порівняння панелей QCELL та. сонячних панелей REC. Ми проаналізували масив потужністю 10 кВт в ідеальних умовах без тіні, під ідеальним кутом і з однаковими інверторами і виявили, що система REC генерує 14 772 кВт-год/рік, в той час як система панелей QCELL генерує 14 711 кВт-год/рік. Різниця лише 61 кВт-год на рік. Це становить різницю приблизно в 6 разів.00 на рік або 0.004% різниця в загальному виробництві енергії.

У сонячній енергетиці добре відомо, що маркетинг REC переконав багатьох домовласників у тому, що їхні панелі є найкращим варіантом для задоволення їхніх потреб у сонячній енергії. Однак, наш аналіз панелей USA-QCELL в порівнянні з інверторами. Сонячні панелі Singapore-REC свідчать про протилежне. Тінь від дерев, розміщення панелей, вибір інвертора, розмір дроту, кут нахилу панелей та практика встановлення мають більший вплив на виробництво, ніж вибір панелей між двома провідними виробниками панелей.

Панель QCELL 400 Вт, масив 10 кВт

найкращий, сонячним, панель, сонячна

Панель REC 400 Вт, масив 10 кВт

найкращий, сонячним, панель, сонячна

Деградація панелей? Відсікання інвертора?

При покупці сонячних панелей швидкість деградації часто вважається ключовим фактором при прийнятті рішення. Хоча і QCELL, і REC пропонують вражаючі гарантії проти деградації панелей (86% і 92% відповідно, гарантія на 25 років), варто зазначити, що це може не бути значним відмінним фактором через явище, відоме як “кліппінг”.” Відсікання інвертора відбувається, коли сонячна панель генерує більше енергії, ніж може обробити інвертор(и), що призводить до втрати надлишкової енергії і робить швидкість деградації панелі несуттєвою. Хоча це трапляється рідко, відключення може відбуватися протягом декількох днів щороку і може вплинути на виконання гарантійних зобов’язань протягом усього терміну служби системи. Щоб уникнути цього, дуже важливо вибрати інвертор або мікроінвертор, який може впоратися з потужністю ваших сонячних панелей. Наприклад, мікроінвертори IQ8 мають потужність 290 Вт, а мікроінвертори IQ8M. до 330 Вт. Використовуючи 400-ватну сонячну панель від QCELL або REC, ви можете уникнути наслідків деградації панелей протягом усього терміну служби системи.

Тут, в середньоатлантичному регіоні, де погодні умови включають хмарні і частково хмарні дні, вибір сонячної панелі, яка обіцяє меншу деградацію протягом терміну служби, може не принести обіцяних переваг через обмеження інвертора. З огляду на це, важливо оцінити додаткові витрати на такі панелі проти відносно незначної економії близько 6.00 на рік.

Причина, по якій інсталятори часто вибирають сонячні панелі більшого розміру, ніж інвертори, полягає в тому, щоб оптимізувати виробництво енергії і гарантувати ефективну роботу системи в умовах низької освітленості або в кінці дня. (див. зображення нижче). При проектуванні сонячної енергетичної системи інсталятор повинен вибрати інвертор або мікроінвертор, здатний управляти максимальною потужністю сонячних панелей. Однак, оскільки потужність сонячних панелей може коливатися через погодні умови та інші фактори, інсталятори часто вирішують збільшити масив сонячних панелей по відношенню до потужності інвертора. Це гарантує, що інвертор може працювати з максимальною ефективністю протягом довших годин дня, отже, генеруючи більшу загальну потужність.

найкращий, сонячним, панель, сонячна

У Ipsun Solar ми прагнемо надавати нашим клієнтам винятковий сервіс та продукти, які відповідають їхнім індивідуальним потребам. Ми віримо, що допоможемо сім’ям краще зрозуміти справжню цінність сонячної енергії та на що слід звернути увагу при отриманні сонячної пропозиції. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші комплексні рішення в галузі сонячної енергетики та про те, як ми можемо допомогти вам досягти ваших енергетичних цілей, одночасно підтримуючи місцеву економіку.

Посібник з вибору найкращих сонячних панелей: REC vs. Sunpower

Переваги переходу на сонячну енергію

З ростом популярності відновлюваних джерел енергії сонячна енергія стає найкращим вибором завдяки своїм численним фінансовим та екологічним перевагам. Встановивши сонячні панелі, ви зможете генерувати більшу частину власної енергії та зменшити залежність від мережі, що призведе до значного зниження рахунків за електроенергію. Крім того, інвестиції в сонячну енергію можуть збільшити вартість вашої нерухомості, що робить її розумною довгостроковою інвестицією.

Крім фінансових переваг, перехід на сонячну енергію також має значний позитивний вплив на навколишнє середовище. Зменшуючи свою залежність від невідновлюваних джерел енергії, ви можете зменшити свій вуглецевий слід і допомогти в боротьбі зі зміною клімату. Наприклад, середня система сонячних панелей для житлових будинків може усунути близько 4 тонн викидів парникових газів щорічно, що еквівалентно посадці понад 100 дерев.

Як вибрати найкращу панель

Коли ви вирішили перейти на сонячну енергію, вибір правильного типу сонячних панелей має вирішальне значення. Існує два основних типи сонячних панелей на вибір: монокристалічні та полікристалічні. Монокристалічні панелі виготовляються з одного кристала кремнію і відомі своєю вищою ефективністю та якістю, в той час як полікристалічні панелі виготовляються шляхом плавлення багатьох фрагментів кремнію і є дешевшими, але менш ефективними.

Крім типу панелі, іншими важливими факторами, які слід враховувати, є показники продуктивності, такі як потужність та ефективність. Потужність. це вихідна потужність панелі в ідеальних умовах, що вимірюється у ватах (Вт), тоді як ефективність. це те, наскільки добре панель може перетворювати сонячне світло в електрику. Ці два фактори в сукупності визначають загальне виробництво електроенергії системою сонячних панелей. Інші фактори, які слід враховувати при виборі сонячних панелей, включають гарантію, температурний коефіцієнт і стійкість в залежності від місця, де будуть встановлені панелі.

SunPower. сонячна енергетична компанія, яка змістила фокус своєї діяльності з виробництва на установку, і зараз співпрацює з кількома закордонними виробниками, такими як сінгапурська Maxeon та індійська WaaRee, для виробництва сонячних панелей. Це суперечить уявленню споживачів про те, що Sunpower виробляється в США. Хоча SunPower встановлює продукти Maxeon і WaaRee, варто зазначити, що установки SunPower можуть бути дорожчими, ніж інші порівняно передові сонячні панелі на ринку. Крім того, багато з цих продуктів зараз доступні для інших інсталяторів, які можуть запропонувати їх за кращою ціною, ніж SunPower.

REC. потужний виробник сонячних панелей, який працює в цій галузі вже більше двох десятиліть. Хоча REC є норвезькою компанією, вона має виробничі потужності в Сінгапурі, що відображає її глобальну присутність на ринку. REC пропонує ряд чудових серій сонячних панелей, серед яких серії Alpha Pure і Alpha Pure R є одними з найпопулярніших продуктів. В цілому, компанія REC відома виробництвом високоякісної сонячної продукції за конкурентними цінами, що робить її привабливим варіантом для тих, хто хоче інвестувати в сонячну енергетику. З REC ви можете отримати першокласну систему сонячних панелей за відносно доступною ціною, без шкоди для якості та продуктивності.

Порівняння панелей: REC Alpha REC400AA проти. Sunpower A-Series SPR-A400

Якщо порівнювати сонячні панелі REC Alpha REC400AA та SunPower A-Series SPR-A400 (виробництва Maxeon), то вони мають кілька спільних рис. Обидві панелі монокристалічні з номінальною потужністю 400 Вт, гарантією 25 років та 0.25% зниження. У той час як рейтинг ефективності панелі SunPower становить 21.4%, панель REC має трохи вищий показник ефективності. 21.6%, хоча різниця мінімальна.

Значною перевагою панелі REC є 132 монокристалічні напіврозрізані комірки, в порівнянні зі стандартними 66 комірками SunPower. Ця особливість дає панелі REC перевагу в толерантності до затінення і призводить до незначного збільшення ефективності панелі. Крім того, напіврозрізані комірки в панелі REC фізично більш міцні, ніж традиційні комірки, завдяки меншому розміру, що робить їх менш сприйнятливими до розтріскування.

Ще однією помітною відмінністю між двома панелями є їх ціна та банківська надійність. Хоча обидві панелі мають порівнянні характеристики, SunPower серії A SPR-A400, як правило, дорожча за REC Alpha REC400AA, яка все ще є авторитетним і надійним продуктом. Таким чином, панель REC є відмінним варіантом для тих, хто шукає якісну, довговічну та економічно ефективну систему сонячних панелей.

Бренд REC Sunpower
Модель Alpha REC400AA Серія A SPR-A400
Тип фотоелемента Монокристалічна Монокристалічна
Ефективність 21.6% 21.4%
Потужність 400W 400W
Зниження потужності 0.25% 0.25%
Гарантія на продукцію 25 років 40 років
Ціна
Перевага продуктивності Напіврозрізані комірки Стандартні елементи

40-річна гарантія на сонячні панелі є рідкісним явищем і може бути непрактичною для більшості споживачів, оскільки існує ймовірність, що покрівлю потрібно буде замінити до закінчення гарантійного терміну. У таких випадках демонтаж і перевстановлення сонячних панелей є дорогим процесом. і багато власників можуть вирішити модернізувати свої сонячні системи замість цього, що зробить 40-річну гарантію менш значущою. Перед прийняттям рішення споживачі повинні зважити довгострокову економічну вигоду від інвестицій в систему сонячних панелей з 40-річною гарантією.

Сонячні панелі REC серії Alpha Pure R: Технічний огляд

найкращий, сонячним, панель, сонячна

Група REC (придбана компанією Reliance Industries Ltd у 2021 році) завжди прагнула зробити сонячні модулі екологічно чистими, ефективними та доступними за ціною. Нещодавнє доповнення до відзначеної нагородами серії Alpha, сонячні панелі REC Alpha Pure R Series поєднують в собі надійні інновації та екологічність.

Спеціально розроблена для максимізації виходу сонячної енергії в житлових будинках з обмеженим простором, серія REC Alpha Pure R виявляється досить ефективною.

Від кращої продуктивності в затінених умовах до мінімізації вуглецевого сліду. компанія REC багато чого вмістила в свою сонячну панель Alpha Pure R.

Чи виконує вона свої обіцянки? Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про Alpha Pure R.

REC Alpha Pure R Series (430 Вт): Огляд продукту

найкращий, сонячним, панель, сонячна

Сонячні панелі REC Alpha Pure R Series. це вдосконалена версія сонячних модулів REC серії Alpha. Ця модель може похвалитися 80 напіврозрізаними гетеропереходами (HJT), вбудованими в сонячні пластини G12 у форматі без зазорів, і може виробляти 430 Вт потужності.

З огляду на те, що сонячні модулі для житлових будинків зазвичай виробляють 250-400 Вт потужності в оптимальних умовах, серія Alpha Pure R перевершує багатьох провідних гравців ринку.

REC досягає цього, поєднуючи кілька технологічних інновацій в одній моделі.

HJT-елементи

По-перше, REC використовує двосторонні HJT-елементи. Елементи HJT мають геніальну конструкцію, в якій шар монокристалічного кремнію вставлений між двома шарами амоного кремнію. Це зменшує неоднорідну площу кожного елемента. Кожен сонячний елемент поглинає більше фотонів, підвищуючи таким чином ефективність.

REC робить ще одне цікаве доповнення до серії Pure R з сонячними пластинами G12. Це найбільші комерційно доступні сонячні пластини площею 210 мм². Чим більша сонячна пластина, тим більша площа її поверхні, що збільшує її здатність генерувати енергію.

В унікальній компоновці без зазорів ці напіврозрізані HJT-елементи можуть виробляти 223 Вт потужності на квадратний метр. І це ще не все.

Він доповнює модель, використовуючи 16 шин (на відміну від стандартних 5) для підключення своїх сонячних елементів. Збільшена кількість шин допомагає зменшити внутрішній опір.

Таким чином, ці сонячні панелі пропонують значно покращену ефективність модуля на 22.3%. Для порівняння, традиційний фотомодуль з монокристалічними сонячними елементами має лише 15-20% ефективності, і то за оптимальних умов.

Подвійна розподільна коробка

REC ще більше підвищує продуктивність сонячної панелі, розділяючи з’єднувальну коробку на чотири секції. Ця “подвійна” розподільна коробка зменшує втрати потужності через опір в 4 рази. Накопичення тепла всередині сонячної панелі також зменшується на 15-20 градусів С.

Геніальна конструкція з’єднувальної коробки також мінімізує площу поверхні панелі, яка не може виробляти енергію в затінених умовах. Таким чином, Alpha Pure R дає вам на 50% більше потужності, навіть у затінених умовах.

Всі ці фактори сприяють високій щільності потужності 223 Вт/м², що робить Alpha Pure R третьою найефективнішою сонячною панеллю 2022 року.

Температурна ефективність

Сонячні панелі REC серії Alpha Pure R захищені від світлоіндукованої деградації (LID) і мають температурний коефіцієнт всього лише.0.26%/°C при 44°C (номінальна робоча температура модуля).

Температурні коефіцієнти варіюються від.0.3% /°C до.0.5% /°C в стандартних сонячних панелях. Але чим він нижчий, тим краще сонячна панель працює в спекотних погодних умовах і при низькій освітленості.

Alpha Pure R має нижчий температурний коефіцієнт корисної дії, ніж більшість побутових сонячних панелей. Тому вона виробляє більше енергії при підвищенні температури і добре працює навіть в екстремальних погодних умовах.

Alpha Pure R має струм 9 А. ще один фактор, який працює на його користь. Оскільки більшість пристроїв силової електроніки модульного рівня (MLPE) сумісні зі струмом 9 А, ви можете оптимізувати вихідну потужність, включивши в панель мікроінвертори або сонячні оптимізатори.

Оскільки правильне використання пристроїв MLPE може скоротити втрати потужності, викликані частковим затіненням, на 20-35%, той факт, що ваша сонячна панель сумісна з ними, є великою перевагою.

Підводячи підсумок, Alpha Pure R від REC пропонує бездоганну продуктивність в суворих умовах і обмеженому просторі. Це робить її виграшним рішенням для сонячних потреб житлових будинків.

Сонячні панелі REC

Заснована в 1996 році, REC Solar є виробником кремнію, пластин, елементів і модулів. Штаб-квартира REC знаходиться в Норвегії, де розташовані заводи з виробництва пластин, елементів та модулів. Тим часом, виробничі потужності REC для виробництва кремнієвої продукції знаходяться в США (Мозес-Лейк, штат Вашингтон і Бьютт, штат Массачусетс), а їх операційна штаб-квартира. в Сінгапурі. REC Solar входить до складу Корпорації відновлюваної енергетики та є компанією Bluestar Elkem.

REC Solar може розраховувати на надійне постачання модулів, які виробляються за найвищими стандартами якості від початку до кінця. Сонячні панелі REC забезпечують високу ефективність і вихідну потужність, що дозволяє клієнтам отримати максимальну віддачу від простору, який використовується для установки. Завдяки передовим технологіям та безкомпромісній якості, сонячні панелі REC оптимізовані для роботи в умовах низької освітленості, наприклад, на сході та заході сонця. Рами панелей REC, розроблені, щоб витримувати більш важкі снігові та вітрові умови, більш міцні за конструкцією, ніж у інших провідних брендів. Шукайте в цьому великому виборі найнижчу ціну на сонячні панелі REC.

Серія сонячних панелей REC

Серія REC Alpha. це сонячні панелі з 120 напіврозрізаними гетеропереходами (HJT) для підвищення ефективності та виходу енергії. Ці модулі забезпечують вражаючу ефективність панелі до 21. Серія Alpha доступна з білою задньою панеллю (до 380 Вт) або у витонченому повністю чорному дизайні (до 375 Вт).

Серія REC N-Peak. це монокристалічні сонячні панелі N-типу з 120 напіврозрізаними фотоелементами. Серія N-Peak потужністю від 305 до 330 Вт доступна з чорними монокристалічними елементами і чорною рамкою (REC N-Peak Series) або в повністю чорному виконанні (REC N-Peak Black Series). Ці сонячні панелі спроектовані з додатковими опорними планками на задній стороні панелі для підвищення міцності, що дозволяє витримувати навантаження до 7000 Па.

Серія REC TwinPeak 2 має мультикристалічні сонячні панелі з 120 напіврозрізаними сонячними елементами і доступна в сріблястому або чорному корпусі. Забезпечуючи високу ефективність і вихідну потужність, сонячні панелі TwinPeak 2 максимально ефективно використовують простір, що використовується для установки. Панелі з технологією REC TwinPeak мають конструкцію, яка дозволяє генерувати енергію навіть у затінених умовах. Завдяки поєднанню якості продукції та надійності визнаного європейського бренду, панелі REC TwinPeak 2 ідеально підходять для встановлення на дахах житлових та комерційних об’єктів.

Серія REC TwinPeak 2 Mono оснащена монокристалічними напіврозрізаними елементами PERC 120 P-типу, що забезпечують більшу вихідну потужність і вищу ефективність панелі. Ці сонячні панелі розроблені з чорною рамою і технологією TwinPeak від REC, щоб підходити для житлових і комерційних дахів. Серія TwinPeak 2 Mono пропонує ефективність панелі до 19.5% і доступна в діапазоні потужностей від 300 до 325 Вт.

REC також пропонує два 72-елементних варіанти серії REC TwinPeak. Підходять для комерційних і промислових установок, REC TwinPeak 2S Mono 72 Series і REC TwinPeak 2S 72 Series оснащені 144 напіврозрізаними осередками. Подібно до своїх аналогів TwinPeak 2, REC TwinPeak 2S Mono 72 є монокристалічною панеллю P-типу, а REC TwinPeak 2S 72. мультикристалічною панеллю. Ці сонячні панелі XL доступні потужністю від 330 до 380 Вт.

Сонячні панелі REC серії Advanced Energy AE є ідеальним вибором для побудови сонячних систем, які поєднують в собі довговічну якість продукції та надійну вихідну потужність.

Сонячні панелі REC серії Peak Energy є ідеальним вибором для побудови сонячних систем, які поєднують в собі довговічну якість продукції та надійну вихідну потужність. REC поєднує в собі високу якість дизайну та стандарти виробництва, щоб виробляти високопродуктивні сонячні модулі з безкомпромісною якістю.

Інтегроване рішення серії REC Peak Energy. ідеальний вибір для побудови інтегрованих сонячних систем на даху, які поєднують надійну вихідну потужність сонячних панелей REC з перевіреною системою встановлення Solrif.

Серія SCM використовує 60 високоефективних мультикристалічних 6.14-дюймові (156 мм) квадратні комірки. Сонячні панелі забезпечують відмінну продуктивність в умовах низької освітленості завдяки спеціальній обробці скла. Легкодоступна задня розподільна коробка має вбудовані шунтуючі діоди для мінімізації ефекту затінення. Підкладка з тедлару та рама з анодованого алюмінію забезпечує багаторічну пікову продуктивність. Сонячні панелі спроектовані таким чином, щоб витримувати сильні снігопади та вітри.

Швидкий монтаж

Багатоконтактні фіксуючі роз’єми Solarline 2 (MC4) забезпечують швидке та легке міжмодульне з’єднання та встановлення системи. Вихідна проводка MC Flex-Sol з подвійною ізоляцією забезпечує більш безпечну проводку масиву і робить серію SCM сумісною з безтрансформаторними інверторними технологіями. Це гарантує, що їх серія модулів вже сьогодні готова до роботи з інверторними технологіями завтрашнього дня.

Екологічно чисті процеси виробництва

Сонячні панелі REC генерують надійну та екологічно чисту електроенергію. Процеси виробництва елементів і сонячних панелей розроблені таким чином, щоб максимізувати переробку та зменшити вплив на навколишнє середовище.

Першокласна гарантія

На всі серії TwinPeak надається комплексна гарантія: 25-річна гарантія лінійної вихідної потужності та 20-річна гарантія на матеріали та якість виготовлення.

Сонячні панелі серій SCM і AE мають гарантію 90% номінальної потужності через 10 років і 80% номінальної потужності через 25 років. Модулі мають 63-місячну обмежену гарантію на матеріали та якість виготовлення.

REC Solar

Створіть свій профіль, щоб бути перед покупцями, інвесторами та аналітиками.

Надішліть свій аналітичний брифінг

Брифінг аналітика Подавачі заявок в 7 разів частіше отримують кваліфіковане підключення. Дізнайтеся більше.

Про REC Solar

REC Solar проектує, встановлює та обслуговує сонячні енергетичні системи.

Розташування штаб-квартири

3450 Broad Street Suite 105

Сан-Луїс-Обіспо, Каліфорнія, 93401,

Відсутні: Демонстраційні приклади продуктів REC Solar

Просування вашої продуктової пропозиції для технічних покупців.

Охопіть 1000 покупців, які використовують CB Insights для визначення постачальників, демонстрації продуктів і прийняття рішень про покупку.

Надішліть свій аналітичний брифінг

Відсутній: Диференціатори продукції REC Solar

Не пропустіть свою продукцію. Покупці використовують наш рейтинг постачальників для складання короткого списку компаній і відправки запитів на отримання пропозицій (RFP).

Надішліть свій аналітичний брифінг

Експертні добірки, що містять REC Solar

Експертні колекції. це списки аналітиків, які виділяють компанії, про які вам потрібно знати в найважливіших технологічних галузях.

REC Solar входить в 1 експертну колекцію, включаючи Відновлювані джерела енергії.

Відновлювана енергетика

Ця колекція містить компанії, що займаються видобутком та переробкою сонячної енергії, а також ті, що виробляють та продають продукцію, яка працює за допомогою сонячних технологій.

Патенти REC Solar

REC Solar подала 38 патентів.

3 найпопулярніші патентні теми:

Фотоелектрика, Сонячні елементи, Виробники фотоелектрики, Перетворення енергії, Сонячна енергетика

Фотоелектрика, Сонячні елементи, Виробники фотоелектрики, Перетворення енергії, Сонячна енергія

Останні новини REC Solar

Топ-10 найкращих компаній з відновлюваної сонячної енергетики в США у 2023 році Топ-10 найкращих компаній з відновлюваної сонячної енергетики в США у 2023 році Поділитися ВСТУП Компанії з відновлюваної сонячної енергетики в США значно зросли за останні роки, оскільки все більше приватних осіб та підприємств шукають способи зменшити свій вуглецевий слід. Станом на 2023 рік у США працює ряд чудових компаній у сфері сонячної енергетики, що пропонують різноманітні продукти та послуги. Схожі статті 26 березня 2023 року SunPower. одна з найвідоміших компаній у сфері сонячної енергетики в США, що пропонує сонячні рішення для житлових, комерційних та комунальних об’єктів. Інноваційна технологія сонячних панелей SunPower зробила їх одним з лідерів галузі, і вони розробили надійні, високоефективні сонячні продукти протягом багатьох років. Вони пропонують широкий спектр варіантів, від панелей на даху до наземних систем, і мають великий список клієнтів, серед яких багато компаній зі списку Fortune 500. Іншим великим гравцем на ринку відновлюваної сонячної енергетики США є First Solar. Ця компанія, що базується в Арізоні, працює з 1999 року і зараз є одним з найбільших постачальників фотоелектричних (ФЕ) сонячних енергетичних систем у світі. Вони спеціалізуються на тонкоплівкових сонячних елементах, які є легкими, економічно вигідними та ефективними. Крім того, First Solar надає послуги з інжинірингу, закупівель та будівництва “під ключ”, а також післяпродажного обслуговування та сервісу. Tesla. ще один провідний постачальник сонячної енергії в США, який пропонує комплексні енергетичні рішення для дому, що включають сонячні панелі, акумулятори та зарядне обладнання. Їхня місія полягає у прискоренні переходу до сталої енергетики, і вони забезпечують чисту, доступну електроенергію як для власників будинків, так і для бізнесу. Сонячні панелі Tesla мають підвищену ефективність і продуктивність, що робить їх одним з найкращих варіантів для житлових і комерційних користувачів сонячної енергії. Нарешті, Vivint Solar. одна з найбільш швидкозростаючих компаній у галузі сонячної енергетики в США, що надає послуги з встановлення домашніх сонячних систем та інсталяції для понад 150 000 клієнтів по всій країні. Вони пропонують лізингові та фінансові програми, роблячи сонячну енергію доступною для більшої кількості людей, і вони прагнуть допомогти людям заощадити на рахунках за електроенергію. В цілому, сектор відновлюваної сонячної енергетики США за останні роки продемонстрував неймовірне зростання, з’явилося багато чудових компаній, що пропонують продукти та послуги споживачам. Незалежно від того, чи шукаєте ви систему “зроби сам” або повне енергетичне рішення для дому, ці компанії можуть допомогти вам перейти на відновлювану сонячну енергію. ВАЖЛИВО У 2023 році в Сполучених Штатах компанії з відновлюваної сонячної енергетики відіграватимуть все більш важливу роль в енергетичному ландшафті. З розвитком технологій і зростаючим занепокоєнням щодо стану навколишнього середовища, багато підприємств і домовласників почали звертатися до сонячної енергії як до безпечного і надійного джерела енергії. Сонячна енергія. це поновлюване джерело енергії, яке можна використовувати для виробництва електроенергії та тепла. Сонячна енергетика має потенціал для скорочення викидів парникових газів, забезпечення фінансової економії на рахунках за електроенергію, створення робочих місць та підвищення енергетичної безпеки. Попит на сонячну енергію в США стрімко зростає. У 2019 році 17.7% нових електрогенеруючих потужностей було вироблено за рахунок сонячної енергії, що перевершило вугілля як основне джерело нової генерації електроенергії в країні. Очікується, що це зростання продовжиться, і до 2025 року на сонячну енергію припадатиме 28% нових електрогенеруючих потужностей. Це призведе до значного зростання кількості робочих місць у секторі відновлюваної енергетики. Сонячна енергія також пропонує значну фінансову економію як для бізнесу, так і для власників будинків. Підприємства можуть скористатися такими стимулами, як Федеральні інвестиційні податкові кредити (ITC), щоб зменшити витрати, пов’язані з будівництвом або модернізацією для використання сонячної енергії. Домовласники також можуть отримати вигоду від нижчих рахунків за електроенергію та політики чистого обліку. Окрім економії коштів та створення робочих місць, сонячна енергія може також сприяти енергетичній безпеці. Менше покладаючись на імпортні джерела енергії та збільшуючи використання вітчизняних джерел, сонячна енергетика може зменшити залежність від іноземних джерел енергії та зробити наше енергопостачання більш безпечним. Загалом, компанії з відновлюваної сонячної енергетики відіграють важливу роль в енергетичному ландшафті 2023 року. З постійним технологічним прогресом і фінансовими стимулами все більше підприємств і домовласників звертаються до сонячної енергії як до безпечного і надійного джерела енергії. Ось топ-10 найкращих компаній з відновлюваної сонячної енергетики в США у 2023 році Tesla. Tesla. новаторська американська компанія з виробництва електромобілів та екологічно чистої енергії, заснована в 2003 році Ілоном Маском. Компанія стала лідером у розробці електромобілів, акумуляторних систем зберігання енергії від домашнього до мережевого масштабу, генерації сонячної енергії та інших супутніх продуктів. Місія Tesla. прискорити перехід світу до сталої енергетики. Першим серійним автомобілем Tesla був Roadster, повністю електричний спортивний автомобіль, який розганявся від 0 до 60 миль/год всього за 1.9 секунд. З того часу Tesla випустила ще три автомобілі: Model S, Model X і Model 3. Всі чотири моделі оснащені новітньою технологією автопілота, що дозволяє автомобілю самостійно керувати автомобілем. Окрім електромобілів, Tesla також виробляє домашні пристрої для зберігання енергії, такі як Powerwall та Powerpack. Powerwall зберігає сонячну енергію та забезпечує резервне живлення, в той час як Powerpack виводить це зберігання енергії в більші масштаби, надаючи підприємствам та комунальним службам рішення для зберігання енергії. Компанія Tesla також залишила свій слід на ринку відновлюваної енергетики завдяки своєму продукту Solar Roof. Ця домашня фотоелектрична система дозволяє власникам будинків генерувати власну електроенергію та подавати її назад у місцеву мережу. Нещодавно компанія випустила нову версію Solar Roof з інтегрованими батареями, що дозволяє клієнтам зберігати сонячну енергію. Tesla також інвестує значні кошти в дослідження і розробки, витрачаючи мільярди доларів щороку на інновації. Ці інвестиції дозволили компанії розробити нові технології, такі як автопілот, розширений виклик і повне самостійне водіння. Завдяки цим досягненням Tesla має намір зробити водіння безпечнішим, простішим і зручнішим для своїх клієнтів. В цілому, Tesla прагне до переходу світу на стійку енергетику і створює інноваційні продукти, які дозволять нам це зробити. Продукція компанії покликана полегшити приватним особам і підприємствам перехід на чисті джерела енергії та зменшити їхній вплив на навколишнє середовище. SunPower. SunPower є провідним світовим постачальником рішень для сонячної енергетики та одним з найбільших у світі виробників високоефективних і високонадійних сонячних панелей. Компанія працює в більш ніж 24 країнах і пропонує інноваційні та комплексні рішення для житлових, комерційних та комунальних клієнтів. SunPower також є лідером у наданні передових рішень для зберігання енергії завдяки своїм рішенням Smart Energy Storage. SunPower має більш ніж 10-річний досвід встановлення сонячних систем і співпрацює з партнерами для надання повного спектру послуг, таких як фінансування, проектування та інсталяція. SunPower встановила понад 2.8 гігават сонячної енергії по всьому світу і була відзначена численними нагородами за свої технології, обслуговування клієнтів і турботу про навколишнє середовище. Місія SunPower. бути світовим лідером у галузі екологічно чистих енергетичних рішень, які дозволяють клієнтам використовувати природну енергію сонця для забезпечення свого життя та зменшення впливу на навколишнє середовище. Бачення SunPower полягає в тому, щоб допомогти створити стійке енергетичне майбутнє, надаючи клієнтам передові, економічно ефективні та надійні сонячні рішення, які підтримуються винятковим обслуговуванням клієнтів. SunPower прагне допомогти клієнтам зменшити витрати на електроенергію, підвищити енергетичну незалежність та зменшити викиди вуглекислого газу. SunPower прагне працювати з клієнтами, щоб знайти найкращі рішення для їхніх індивідуальних потреб та цілей. Vivint Solar. Vivint Solar є провідним постачальником сонячної енергії для житлових будинків у Сполучених Штатах. Заснована в 2011 році, компанія стала одним з найбільших постачальників сонячної енергії для житлових будинків в країні. Vivint Solar проектує, встановлює та обслуговує сонячні енергетичні системи для власників будинків та підприємств по всій країні. Вони пропонують широкий спектр варіантів, пристосованих для задоволення унікальних потреб кожного клієнта, включаючи дахові, наземні та гаражні установки. Vivint Solar встановила понад 1 мільйон сонячних панелей на більш ніж 130 000 об’єктах у 38 штатах і Пуерто-Ріко. Їхні сонячні рішення забезпечують чисту, відновлювану енергію, яка зменшує рахунки за електроенергію, збільшує вартість нерухомості та допомагає зменшити нашу залежність від викопних видів палива. Vivint Solar пропонує сонячний лізинг, договори купівлі-продажу електроенергії та кредитне фінансування без першого внеску та з низькими щомісячними платежами. Вони прагнуть надавати високоякісну продукцію та відмінне обслуговування клієнтів. Vivint Solar прагне допомогти людям перейти на сонячну енергію доступним та відповідальним способом. NRG Home Solar. NRG Home Solar. провідний постачальник рішень у сфері сонячної енергетики для дому та бізнесу. Заснована у 2009 році, компанія надала тисячам клієнтів індивідуальні сонячні рішення, які відповідають їхньому стилю життя та бюджету. NRG Home Solar пропонує як житлові, так і комерційні сонячні рішення, включаючи дахові та наземні фотоелектричні системи, рішення для зберігання енергії, а також інші послуги, такі як управління та моніторинг енергоспоживання. NRG Home Solar робить акцент на обслуговуванні клієнтів та якісній установці, надаючи місцеву підтримку та гнучкі варіанти фінансування, щоб зробити сонячну енергію більш доступною. Компанія також співпрацює з місцевими інсталяторами та надає послуги з сертифікації відповідності, отримання дозволів та підключення до електромереж. Вся їхня продукція призначена для зменшення витрат на енергію та забезпечення чистої та надійної електроенергії. NRG Home Solar співпрацює з провідними виробниками сонячного обладнання та бере активну участь в освітніх ініціативах, спрямованих на підвищення обізнаності громадськості про сонячну енергію. Компанія прагне зробити сонячну енергію більш доступною та економічно ефективною для дому та бізнесу, допомагаючи прискорити перехід до чистого енергетичного майбутнього. Sunrun. Sunrun. провідний постачальник послуг у сфері чистої енергії для дому та бізнесу в США. Заснована в 2007 році, Sunrun проектує, встановлює, фінансує, страхує, контролює та обслуговує сонячні енергетичні системи для своїх клієнтів. Місія Sunrun. полегшити людям перехід на сонячну енергію та заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Послуги Sunrun покликані дати домовласникам контроль над вибором енергії та зменшити їхню залежність від традиційних комунальних послуг. Sunrun пропонує кілька варіантів послуг, включаючи договори купівлі-продажу сонячної енергії (PPA) та лізингові плани, а також купівлю сонячних систем. З опцією PPA від Sunrun клієнти можуть отримати сонячну енергетичну систему, встановлену на їхньому будинку, без будь-яких попередніх витрат. Sunrun встановить і обслуговуватиме систему, а клієнт платить за вироблену чисту енергію за фіксованою ставкою. План оренди дозволяє клієнтам платити щомісячну плату за оренду системи та отримувати стимули, засновані на продуктивності. Нарешті, клієнти можуть придбати сонячні енергетичні системи відразу, що забезпечує негайну окупність інвестицій і найбільш довгострокову економію. Sunrun також пропонує інноваційні варіанти фінансування, такі як опція BrightSave Monthly, яка дозволяє клієнтам почати економити на рахунках за електроенергію без будь-яких попередніх витрат. Sunrun співпрацює з провідними виробниками сонячної енергії, щоб гарантувати, що її клієнти завжди мають доступ до найновіших та найефективніших сонячних технологій. Крім того, Sunrun забезпечує провідне в галузі обслуговування клієнтів, технологію інтелектуального моніторингу та страхове покриття для всіх своїх клієнтів. Sunrun прагне допомогти своїм клієнтам заощадити гроші на рахунках за електроенергію, одночасно зменшуючи їх вплив на навколишнє середовище. Sunrun прагне створювати більш здорові будинки та громади і є гордим партнером ініціативи Міністерства енергетики США SunShot Initiative. Пропонуючи інноваційні фінансові рішення, доступ до новітніх технологій та безпрецедентну підтримку клієнтів, Sunrun робить перехід на чисту енергію простим та доступним для клієнтів по всій країні. Sunnova. Sunnova. провідний американський постачальник сонячної енергії, заснований у 2012 році Джоном Бергером та Вільямом Дж. (JP) Foucheux. Компанія надає послуги сонячної енергетики для житлових будинків клієнтам у 33 штатах, а також у Вашингтоні, округ Колумбія.C., Пуерто-Ріко та Віргінські острови США. Sunnova пропонує своїм клієнтам сонячні енергетичні системи без попередніх витрат, що дозволяє домовласникам негайно перейти на сонячну енергію і почати економити на рахунках за електроенергію. Крім того, підписана Sunnova 25-річна угода про сонячне обслуговування надає клієнтам впевненість у тому, що їм не доведеться турбуватися про ремонт і заміну своєї сонячної енергетичної системи. Місія Sunnova полягає в тому, щоб спростити для домовласників перехід на сонячну енергію з невеликими або нульовими початковими витратами, надаючи надійне обслуговування та підтримку, а також інноваційні варіанти фінансування. Співпрацюючи з місцевими постачальниками та інсталяторами, Sunnova спростила домовласникам вибір найкращих сонячних планів для своїх будинків, незалежно від їхнього бюджету та розміру даху. За допомогою своїх кваліфікованих фахівців Sunnova управляє всім процесом, від проектування та інжинірингу до монтажу, моніторингу та обслуговування. Вони також надають клієнтам доступ до ексклюзивних пропозицій та знижок через свою програму Sunnova Rewards. Sunnova прагне допомогти домовласникам отримати вигоду від чистої, доступної сонячної енергії, зменшуючи при цьому свій вуглецевий слід. Semper Solaris. Semper Solaris. провідний постачальник рішень для сонячної енергетики. Заснована у 2018 році, компанія пропонує житлові та комерційні сонячні системи та обладнання, а також продукти та послуги зі зберігання енергії та управління домашньою енергією. Станом на 24 березня 2023 року Semper Solaris встановила понад 15 мільйонів сонячних систем по всій території США, що робить її однією з найбільших сонячних компаній в країні. Semper Solaris застосовує цілісний підхід до виробництва, встановлення та обслуговування енергії, що дозволяє їм надавати найбільш економічно ефективні та надійні сонячні технології. Їх високоефективні сонячні панелі встановлюються на дахах або на землі і бувають різних розмірів і форм, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта. На додаток до своїх стандартних пропозицій, вони також пропонують спеціалізовані системи, такі як сонячні кімнати та гібридні фотоелектричні/теплові системи. Компанія надає індивідуальні проекти, послуги з монтажу та обслуговування, на які надається 25-річна гарантія. У них працюють досвідчені фахівці, які розуміють складнощі галузі та прагнуть надавати клієнтам якісні послуги та продукти. Їхні фахівці використовують найсучасніші інструменти та технології, щоб гарантувати, що кожна система встановлена належним чином і відповідає місцевим нормам. На додаток до сонячних установок, Semper Solaris також пропонує рішення для зберігання енергії, щоб допомогти клієнтам зменшити свої рахунки за електроенергію та стати енергонезалежними. Завдяки поєднанню систем на основі акумуляторів та інших технологій, клієнти можуть зберігати енергію в години пікового навантаження та використовувати її для подальшого використання. Це означає, що як домовласники, так і підприємства можуть отримати вигоду від нижчих рахунків за електроенергію, одночасно роблячи свій внесок у зменшення вуглецевого сліду. Semper Solaris прагне зробити сонячну енергію доступною і недорогою для кожного. Вони пропонують безкоштовні консультації, варіанти фінансування та різні стимули, щоб зробити сонячну енергетику більш доступною для всіх. Компанія прагне надавати послуги найвищої якості і прагне бути одним з найкращих постачальників сонячної енергії в галузі. Sungevity. Sungevity. провідний постачальник сонячної енергії, заснований в 2007 році і розташований в Окленді, штат Каліфорнія. Вони пропонують житлові та комерційні сонячні рішення, включаючи домашні сонячні панелі та індивідуальні системи сонячних панелей. Sungevity допомагає клієнтам зменшити свої рахунки за електроенергію та вплив на навколишнє середовище, забезпечуючи чисту, відновлювану енергію. Їх унікальний підхід поєднує в собі передові технології та клієнтоорієнтований досвід, що дозволяє їм створювати індивідуальні програми, які відповідають конкретним потребам кожного клієнта. Sungevity перетворилася на одну з найбільших сонячних компаній у США з тисячами клієнтів по всій країні. Їх продукція проста в установці і надійна, що дозволяє клієнтам легко стати виробниками зеленої енергії. Sungevity також пропонує найкращі в галузі гарантії, забезпечуючи найвищу якість та найбільшу цінність для своїх клієнтів. Вони співпрацюють з місцевими органами влади, шкільними округами, некомерційними організаціями та бізнесом, щоб забезпечити сонячною енергією недостатньо забезпечені громади. Sungevity прагне допомогти всім приватним особам та організаціям скористатися перевагами чистої енергії. REC Solar. Rec Solar. провідний постачальник сонячної енергії, що базується в США. Компанія була заснована в 2005 році і з тих пір стала однією з найбільших сонячних компаній в країні, з більш ніж 2 000 співробітників, що працюють в 42 штатах і територіях по всій території США. Компанія спеціалізується на проектуванні, встановленні та обслуговуванні житлових та комерційних сонячних систем на дахах будинків. Rec Solar управляє національною мережею з більш ніж 70 місцевих офісів і є однією з небагатьох сонячних компаній з повним спектром послуг в США.S. Rec Solar також пропонує варіанти фінансування для клієнтів, щоб зробити сонячну енергію більш доступною. Крім того, їх прихильність до зеленої енергії та сталого розвитку означає, що вони прагнуть створити більш здорову планету за рахунок використання відновлюваних джерел енергії. Rec Solar надає доступ до доступної, чистої та надійної сонячної енергії домовласникам, підприємствам та урядам, допомагаючи їм зменшити свій вуглецевий слід, знизити щомісячні рахунки за електроенергію та зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. SunPower by Empower. SunPower by Empower. це революційна сонячна компанія, яка спеціалізується на наданні інноваційних та передових рішень в галузі сонячної енергетики для житлових, комерційних та промислових клієнтів. Їх продукція розроблена для надійної роботи протягом усього терміну служби, що робить її кращим вибором для багатьох власників будинків і підприємств. SunPower by Empower пропонує вдосконалені сонячні системи, які легше встановлювати, вони більш ефективні та економічно вигідні у порівнянні з традиційними сонячними енергетичними системами. Їх високоефективні сонячні модулі забезпечують до 22.5 відсотків ефективності, що робить їх найбільш ефективними сонячними модулями на ринку. Вони використовують запатентовану технологію клітин “Maxeon”, яка максимізує виробництво енергії з кожного модуля значно більше, ніж інші бренди. Це дає можливість виробляти більше електроенергії за менший час і на меншій площі, що дозволяє клієнтам отримувати більше користі від своїх сонячних систем. Гнучкі плани платежів дозволяють клієнтам легко фінансувати сонячну систему і почати економити гроші. Клієнти можуть вибирати з декількох варіантів фінансування, таких як відсутність першого внеску або низькі процентні ставки. Вони також пропонують онлайн-калькулятор, щоб клієнти могли побачити, скільки вони можуть заощадити, перейшовши на сонячну енергію. На додаток до своїх сонячних панелей, SunPower by Empower також надає передові інженерні послуги, які допомагають проектувати та будувати сонячні системи на замовлення. Їх команда інженерів тісно співпрацює з клієнтами, щоб гарантувати, що система відповідає їх унікальним потребам і вимогам. Вони також надають консультаційні послуги, щоб допомогти клієнтам оптимізувати продуктивність своїх систем. SunPower by Empower прагне забезпечити найкращий клієнтський досвід, а також першокласну якість та сервіс. Компанія прагне зробити сонячну енергію доступною для всіх, пропонуючи комплексні рішення за конкурентними цінами. У них є досвідчена команда професіоналів, які прагнуть допомогти клієнтам отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій в сонячну енергію. ВИСНОВОК До 2023 року галузь відновлюваної енергетики в США суттєво зросла. Сонячна енергія є одним з провідних джерел відновлюваної енергії в США, що становить значну частину загального виробництва відновлюваної енергії в США. Компанії сонячної енергетики інвестують значні кошти в сонячні технології, що призводить до більш ефективних та економічно вигідних рішень. Багато штатів створили стимули для бізнесу та приватних осіб інвестувати в сонячну енергетику, надаючи податкові кредити та інші форми фінансової підтримки. Як результат, все більше американців звертаються до сонячної енергії як до альтернативи традиційним джерелам енергії. За оцінками, до 2023 року США матимуть понад 100 ГВт встановленої сонячної потужності, що доводить, що сонячна енергетика є життєздатним, стійким варіантом для майбутнього.

Часті запитання про REC Solar (FAQ)

  • Коли була заснована компанія REC Solar? REC Solar була заснована в 1997 році.
  • Де знаходиться головний офіс REC Solar? Штаб-квартира REC Solar знаходиться за адресою 3450 Broad Street, San Luis Obispo.
  • Який останній раунд фінансування REC Solar? Останній раунд фінансування REC Solar придбано. II.
  • Хто є інвесторами REC Solar? Інвесторами REC Solar є Duke Energy, Bluestar та Element Partners.
  • Хто є конкурентами REC Solar? Конкурентами REC Solar є NEI Corporation, Xantrex Technology, Ice Energy, GroSolar, Sungevity та ще 11 компаній.

Порівняйте REC Solar з конкурентами

Octillion Corp., разом зі своїми дочірніми компаніями є технологічним інкубатором, орієнтованим на виявлення, придбання, розробку та комерціалізацію технологій альтернативної та відновлюваної енергетики. Завдяки налагодженим відносинам з університетами, науково-дослідними інститутами, державними установами та стартап-компаніями, компанія прагне виявити технології та бізнес-можливості на межі інновацій, які мають потенціал для задоволення незадоволених потреб ринку. Після того, як технологія була визначена, компанія фінансує науково-дослідницьку діяльність, пов’язану з цією технологією, з наміром в кінцевому підсумку, якщо це виправдано, ліцензувати, комерціалізувати і продавати цю технологію за рахунок внутрішніх ресурсів, угод про співпрацю або в інший спосіб. Унікальність бізнес-моделі компанії полягає у використанні вже існуючої дослідницької інфраструктури, що належить різним організаціям, з якими співпрацює компанія, що дозволяє нам заощадити капітал, який в іншому випадку був би необхідний для придбання землі та будівель, придбання обладнання та меблів, а також інших непередбачуваних витрат на запуск. В результаті, компанія може проводити дослідження в області розвитку. nnСеред поточних досліджень і розробок компанії. розробка технології, що знаходиться на стадії розгляду патенту, яка може адаптувати існуючі скляні вікна в будинках і офісах в такі, що здатні генерувати електроенергію з сонячної енергії без втрати прозорості і не вимагають серйозних змін у виробничій інфраструктурі. Компанія також розробляє систему для використання кінетичної енергії транспортних засобів у русі в рамках більш широких зусиль, спрямованих на підвищення стійкості та енергоефективності транспортної інфраструктури та систем.

Helio Mu. це мікропідприємство, яке продає електроенергію, а не сонячні панелі без попередніх витрат. Helio Micro Utility (HmU). піонер зеленої енергетики, який прагне створити екологічно чисту енергетичну систему, що розподілятиметься на мільйонах дахів. HmU укладає контракти з сонячними інсталяторами на будівництво та обслуговування сонячних електростанцій для комерційних, житлових та громадських користувачів енергії. Клієнти HmU купують енергію, а не панелі, при цьому HmU купує панелі, а сонячна установка залишається у власності. Це має на меті спростити споживачам енергії процес переходу від “коричневої” енергії до “зеленої. n

Petra Solar. це компанія, що займається технологіями чистої енергії, яка пропонує рішення для сонячної енергетики та інтелектуальних мереж для комунальних, комерційних та житлових об’єктів.

Залишити відповідь