Мобільний сонячний зарядний пристрій 4XEM (чорний). Віконний сонячний зарядний пристрій для телефону

Звіт про аналіз тенденцій ринку портативних сонячних зарядних пристроїв за продуктами (малі портативні, складні, рюкзаки), за застосуванням (індивідуальні, оборонні), за регіонами та прогнозами за сегментами, 2019 рік. 2025

Розмір світового ринку портативних сонячних зарядних пристроїв оцінювався в 433 долари США.8 мільйонів у 2018 році. Підтримка ініціатив таких організацій, як Міжнародна фінансова корпорація, Глобальна асоціація автономних мереж та Світовий банк щодо розширення доступу до енергії для людей, які не підключені до електромережі, є основними факторами, що сприяють розвитку ринку портативних сонячних зарядних пристроїв.

Крім того, зростаюче прийняття екологічно чистих продуктів, особливо в розвинених країнах, таких як США.S. і Німеччині в результаті зростаючої обізнаності щодо виснаження енергетичних ресурсів, очікується, що попит на екологічно чисті продукти, включаючи портативні сонячні зарядні пристрої, буде зростати протягом прогнозованого періоду. Зростаюче проникнення смартфонів, планшетів і портативних електронних пристроїв у поєднанні зі зміною споживчої орієнтації на стійкі енергетичні ресурси, як очікується, створить величезні можливості для портативних сонячних зарядних пристроїв протягом прогнозованого періоду.

мобільний, сонячний, зарядний, пристрій, 4xem

Очікується, що збільшення участі в таких видах активного відпочинку, як піші прогулянки, біг по пересіченій місцевості та кемпінг, завдяки підвищенню рівня обізнаності про здоровий спосіб життя, сприятиме зростанню ринку портативних сонячних зарядних пристроїв. Наприклад, за даними The Outdoor Foundation, піший туризм є четвертим за популярністю видом спорту в США.S., за ними йдуть їзда на велосипеді, біг та риболовля. Згідно зі звітом, 44.9 мільйонів людей взяли участь у піших прогулянках у 2017 році.

Очікується, що збільшення використання позамережевих енергетичних ресурсів для покращення загальної функціональності сільських районів в Індії та Африці сприятиме використанню портативних сонячних зарядних пристроїв протягом прогнозованого періоду. Згідно зі статистикою, щонайменше 110 мільйонів людей живуть без доступу до електромережі в міських районах Африки. Очікується, що урядові ініціативи в поєднанні зі зростаючим проникненням сонячних ліхтарів та інших продуктів, таких як акумулятори, особливо в Африці, сприятимуть впровадженню цих портативних зарядних пристроїв протягом прогнозованого періоду.

Інформація про продукт

Невеликий портативний сонячний зарядний пристрій займав провідну частку ринку в 2018 році. Стрімке поширення цих зарядних пристроїв завдяки зростаючому проникненню сонячних ліхтарів, акумуляторів та інших приладів, особливо в Індії та Африці, є основним фактором, що стимулює ринок цих зарядних пристроїв. Крім того, очікується, що зростаюче проникнення мобільних телефонів у сільській місцевості в усьому світі забезпечить можливості для зростання цих типів пристроїв у найближчі роки.

Очікується, що складний портативний сонячний зарядний пристрій буде розширюватися з найшвидшим середньорічним темпом зростання (CAGR) 22.0% протягом прогнозованого періоду. Ці типи зарядних пристроїв легко переносити і вони мають невелику вагу, завдяки чому вони набувають величезної популярності серед військових і приватних користувачів. Крім того, уряди США та.S. та Індія, як очікується, збільшать використання позамережевої сонячної енергії для забезпечення доступу до електроенергії для польових військ. Очікується, що збільшення використання електронного обладнання в оборонному секторі збільшить попит на складні сонячні зарядні пристрої.

Інформація про застосування

Сегмент індивідуального застосування зайняв лідируючу частку. 69.5% у 2018 році. У наш час люди все частіше віддають перевагу екологічно чистим продуктам, зокрема сонячним зарядним пристроям, завдяки зростаючій обізнаності щодо вичерпання енергетичних ресурсів. Як результат, ці портативні сонячні зарядні пристрої набувають все більшої популярності серед туристів, альпіністів і велосипедистів для зарядки мобільних телефонів, планшетів і камер GoPro. Велосипедні подорожі набирають обертів в Індії.

Кількість байкерів, які подорожують по всьому світу, постійно зростає, щоб закріпити свою любов до їзди на велосипеді. Ця тенденція спонукала багатьох організаторів турів організовувати велосипедні тури за межами Індії. Крім того, багато виробників велосипедів проводять міжнародні тури для просування своїх брендів. Крім того, активний відпочинок на природі, такий як піші прогулянки та альпінізм, постійно зростає, особливо в США.S. та Європі. Щоб задовольнити потребу в енергії, компанії представили сонячний рюкзак, який оснащений сонячним зарядним пристроєм. Очікується, що такі тенденції сприятимуть впровадженню цих сонячних портативних зарядних пристроїв протягом прогнозованого періоду.

мобільний, сонячний, зарядний, пристрій, 4xem

Очікується, що сегмент оборонних застосувань буде розширюватися з найшвидшим середньорічним темпом зростання (CAGR) 21.8% з 2019 по 2025 рік. Зростання цього сегмента пояснюється підтримкою урядових ініціатив щодо збільшення використання сонячної енергії для великого військового будівництва та віддаленого розташування військ і техніки. Крім того, у зв’язку зі зміною клімату, американські збройні сили.S. військові переходять на відновлювані джерела енергії, в тому числі сонячну енергію. Наприклад, у 2012 році програма морської піхоти “Відновлювана стійка експедиційна енергетика” оголосила про ініціативу розробки портативної альтернативної енергетичної системи, яка може забезпечити 15-денний запас електроенергії в польових умовах без потреби в конвоях з паливом або повітряних десантах. Крім того, в рамках програми “Відновлювана енергетика в експедиційних умовах” (U.S. переходить на відновлювані джерела енергії, щоб зменшити свою залежність від іноземної нафти. Очікується, що такі ініціативи сприятимуть поширенню цих сонячних зарядних пристроїв протягом прогнозованого періоду.

Регіональні особливості

Азійсько-Тихоокеанський регіон став найбільшим регіональним ринком у 2018 році завдяки зростаючій популярності продукції, особливо в Індії, Бангладеш та Індонезії. У 2018 році Індія утримувала провідну частку на регіональному ринку завдяки підтримці урядових ініціатив щодо забезпечення доступу до енергії для людей, не підключених до електромережі. Крім того, очікується, що збільшення використання портативних сонячних панелей військовими для забезпечення доступу до електроенергії у віддалених місцях забезпечить можливості для зростання цих портативних зарядних пристроїв протягом прогнозованого періоду.

Очікується, що Близький Схід і Африка будуть розширюватися найшвидшими темпами. 23.3% з 2019 по 2025 рік. Різні урядові організації, включаючи Світовий банк, Міжнародну фінансову корпорацію та Глобальну позамережеву асоціацію, виступили з ініціативами підтримки для забезпечення людей позамережевою сонячною енергією. З 2010 року в глобальному секторі автономних сонячних електростанцій було продано близько 130 мільйонів пристроїв. Організації надали субсидії на сонячні лампи, ліхтарі, батареї та ліхтарі. Крім того, мобільні телефони проникають на африканський ринок значними темпами, що, як очікується, стимулюватиме ринок сонячних портативних зарядних пристроїв.

Частка ринку портативних сонячних зарядних пристроїв

Світовий ринок є висококонкурентним. Ринок визначається кількома стратегічними заходами, такими як розширення, злиття та поглинання, а також інновації продуктів, які намагаються здійснити ключові виробники в галузі. Наприклад, у серпні 2014 року NRG придбала компанію Goal Zero, щоб розширити свою частку на світовому ринку. Деякі з відомих гравців на ринку: Goal Zero, Voltaic Systems Systems, EMPO-NI off-grid solutions, Anker Innovations Limited, Instapark, Suntactics, X-DRAGON, Renogy, Powertraveller International Ltd., та IceTech, США.

Сфера застосування звіту

Базовий рік для оцінки

Віконний сонячний зарядний пристрій для телефону

25% ЗНИЖКА ДЛЯ ЗАКУПІВЕЛЬ У ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ

НОВИЙ САЙТ ФЛЕШ-РОЗПРОДАЖ 15-25% ЗНИЖКИ НА ДОК-СТАНЦІЇ ТА ІНШЕ

 • Бестселери
 • Мобільні аксесуари
 • Універсальні док-станції для ноутбуків
 • Аудіо-відео продукція
 • Кабелі
 • Адаптери відеосигналу для дисплеїв
 • Стійки та шафи
 • Мережеві продукти вводу-виводу
 • Комп’ютерні комплектуючі
 • Кріплення та ергономіка дисплеїв
 • Аксесуари для жорстких дисків
 • Додаткові плати Периферійні
 • USB-концентратори

Мобільний сонячний павербанк та зарядний пристрій 4XEM на 20 000 мАг (чорний)

Сонячний зарядний пристрій 4XEM, що містить літій-полімерний акумулятор ємністю 20000 мАг (міліампер-годин), заряджає всі ваші мобільні пристрої Apple, Samsung, LG, Huawei та інші за допомогою сонячної енергії або через USB-порти. Ваш сонячний зарядний пристрій на 20000 мАг постачається з 6 роз’ємами для мобільних пристроїв, зарядним кабелем та вбудованим світлодіодним ліхтариком. Сонячний зарядний пристрій 4XEM сумісний з більшістю Nokia, Samsung, LG, Palm, Blackberry, Apple iPhone, iPod, iPad, Motorola, Sony, Bluetooth, GPS, каріозними цифровими камерами, PSP, різними електронними книгами, планшетами та іншими пристроями.

Проблему, яку вирішує: Використовуйте сонячні промені для заряджання мобільних пристроїв, коли розетка або USB-джерело живлення недоступні. Чудово підходить для подорожей та відпочинку на природі!

Заряджаючи або передаючи дані на будь-який мобільний пристрій, завжди довіряйте 4XEM Connectivity.

Ознайомтеся з відгуком професійного фотографа Кріса Аткінса

 • Ємність акумулятора 20000mAh
 • Перетворює сонячну енергію в електричну
 • 3 порти швидкої зарядки потужністю 18 Вт, а також бездротова зарядка
 • 3- Вхідні порти: Сонячний, USB Type-C та Micro USB
 • Водонепроникний, пилонепроникний, ударостійкий
 • Компактний розмір ідеально підходить для подорожей, рюкзаків або кемпінгу
 • У комплекті: Вбудований світлодіодний ліхтарик, гачок (для вулиці), ремінець
 • Колір наклейки: чорний

Технічні характеристики:

Інформація про гарантію Гарантія 1 рік
Роз’єм(и)
Фізичні характеристики
Потужність
Екологічний
Інформація про упаковку
Що в коробці
Примітки У павербанках 4XEM використовуються літій-іонні акумулятори, що перезаряджаються, і на значення номінальної ємності впливають різні фактори, включаючи, але не обмежуючись ними, температуру навколишнього середовища, умови та методи тестування. Номінальна ємність павербанків 4XEM протестована та затверджена сторонніми випробувальними лабораторіями за певних умов. (Доступна ємність акумуляторних батарей поступово зменшується з часом і кількістю використань відповідно до характеристик батареї).) Вихідний струм буде змінюватися в залежності від властивостей вхідного заряду пристрою, що заряджається.
Зовнішній вигляд та технічні характеристики продукту можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
Вага та розміри є приблизними.

Мобільний сонячний павербанк та зарядний пристрій 4XEM на 20 000 мАг (чорний)

Сонячний зарядний пристрій 4XEM, що містить літій-полімерний акумулятор ємністю 20000 мАг (міліампер-годин), заряджає всі ваші пристрої Apple, Samsung, LG, Huawei та інші мобільні пристрої за допомогою сонячної енергії або через USB-порти. Ваш сонячний зарядний пристрій на 20000 мАг постачається з 6 роз’ємами для мобільних пристроїв, зарядним кабелем та вбудованим світлодіодним ліхтариком. Сонячний зарядний пристрій 4XEM сумісний з більшістю Nokia, Samsung, LG, Palm, Blackberry, Apple iPhone, iPod, iPad, Motorola, Sony, Bluetooth, GPS, каріозними цифровими камерами, PSP, різними електронними книгами, планшетами та іншими пристроями.

Проблема, яку вирішує: Використовуйте сонячні промені для зарядки мобільних пристроїв, коли розетка або USB-джерело живлення недоступні. Чудово підходить для подорожей, ідеально підходить для відпочинку на природі!

Під час заряджання або передачі даних на будь-який мобільний пристрій та з нього завжди довіряйте 4XEM Connectivity.

Ознайомтеся з відгуком професійного фотографа Кріса Аткінса

 • Ємність акумулятора 20000 мАг
 • Перетворює сонячну енергію в електричну
 • 3 порти швидкої зарядки потужністю 18 Вт, а також бездротова зарядка
 • 3 вхідні порти: Сонячна батарея, USB Type-C та Micro USB
 • Водонепроникний, пилонепроникний, ударостійкий
 • Компактний розмір ідеально підходить для подорожей, рюкзаків або кемпінгу
 • Поставляється з: Вбудований світлодіодний ліхтарик, гачок (для використання на вулиці), ремінець
 • Колір наклейки: чорний

Технічні характеристики:

Інформація про гарантію Гарантія 1 рік
Роз’єм(и)
Фізичні характеристики
Потужність
Екологічний
Інформація про упаковку
Що в коробці
Примітки У павербанках 4XEM використовуються літій-іонні акумулятори, і на значення номінальної ємності впливають різні фактори, включаючи, але не обмежуючись ними, температуру навколишнього середовища, умови та методи тестування. Номінальна ємність павербанків 4XEM протестована та затверджена сторонніми випробувальними лабораторіями за певних умов. (Доступна ємність акумуляторних батарей поступово зменшується з часом і кількістю використань відповідно до характеристик батареї.) Вихідний струм буде змінюватися в залежності від властивостей вхідного заряду пристрою, що заряджається.
Зовнішній вигляд і технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
Вага та розміри є приблизними.

Огляд: Віконні та портові сонячні зарядні пристрої від XD Design

Минулого року ми розповідали про цікавий новий сонячний зарядний пристрій, який намагався уникнути проблемних тіней від віконних рам, рослин у горщиках та домашніх прикрас, приклеюючись до скла самого вікна. До сонячного зарядного пристрою Window Solar Charger від XD Design тепер приєднався новий, трохи менш місткий побратим під назвою Port Solar Charger, і мені дали можливість взяти обидва на тест-драйв.

Першим на оглядовій лавці. сонячний зарядний пристрій Window Solar Charger.

У комплекті

Це 11 x 11 x 1.75 см (4.3 x 4.3 x 0.68 дюймів), 95 г (3.Пристрій вагою 35 унцій має літій-іонну батарею ємністю 1400 мАг, розміщену в корпусі з ABS-пластика. Повнорозмірний USB-порт для передачі заряду на підключений пристрій з напругою 5 В (500 мА) і міні-USB-порт для зарядки власного акумулятора приблизно за три години, якщо ви не можете чекати заявлених 13 годин, необхідних для 7-дюймового акумулятора з номінальним струмом 110 мА.8 x 7.8-міліметрова (3 x 3 дюйми) фотоелектрична панель поглинає достатньо сонячних променів, щоб забезпечити повну зарядку. Пристрій має вбудований захист від перезаряду та короткого замикання.

Світлодіодний індикатор стану світиться червоним кольором під час отримання заряду, і стає зеленим, коли бортова батарея повна. Ви можете просто покласти його на стіл біля вікна, або ж за допомогою силіконового кільця товщиною 3 мм, що додається, приклеїти його до скла на внутрішній стороні вікна. Обидві сторони кільця липкі, і коли його здатність прилипати знижується через неминуче накопичення пилу і бруду, ви можете освіжити його, вимивши в мильній воді і давши висохнути.

Не така липка ситуація

Коли я вперше спробував приклеїти цей зарядний пристрій до вікна, я повинен повідомити про явну відсутність успіху. Я думав, що це було пов’язано з тим, що поверхня пристрою, звернена до вікна, насправді не є плоскою (є дуже легка крива), але з тих пір виявив, що кремнієве кільце, яке постачалося з віконним сонячним зарядним пристроєм, насправді не було достатньо липким. XD Design поспішив надіслати мені іншу, і я радий повідомити, що після заміни пристрій міцно тримався на внутрішній стороні вікна моєї передньої кімнати протягом усього періоду огляду.

Пристрій має міцну конструкцію і витримує кілька ударів (що дуже добре, оскільки одного разу він впав за радіатором, і я міг би обійтися без використання дротяної вішалки, щоб підняти його).

Все добре, що добре закінчується

Кажуть, що сонячному зарядному пристрою Window Solar Charger потрібно 13 годин на яскравому (сонячному) світлі, щоб повністю зарядити батарею, використовуючи лише фотоелектричні елементи. Як і у випадку з іншими сонячними зарядними пристроями, якість вхідного світла визначає фактичний час зарядки. Зараз у Франції наближається кінець зими, але за останні кілька тижнів ми мали багато сонячного світла протягом дня. Воно не таке високе, яскраве і потужне, як влітку, але цього достатньо, щоб забезпечити сильне червоне світіння світлодіода пристрою.

У моїх тестах зарядному пристрою насправді знадобилося щонайменше вдвічі більше часу, щоб досягти потужності, але оскільки така підзарядка по суті безкоштовна (вибачте за каламбур), я не буду придиратися до деталей. Фотоелектрична панель робить те, що вона повинна робити, вона забезпечує вбудований акумулятор чистою енергією. навіть якщо вам доведеться почекати деякий час, перш ніж він буде повністю заряджений.

Однак, окрім індикатора зарядки/повного заряду, немає ніякого способу визначити, скільки заряду залишилося в літій-іонному акумуляторі. При повному заряді ємності виявилося достатньо для повної зарядки мого смартфона, з деяким запасом (хоча для планшета за один присід не вистачить).

Підсумок

Якщо ви шукаєте портативне резервне джерело живлення для підзарядки свого мобільного пристрою, коли ви перебуваєте поза домом, є безліч варіантів на вибір, багато з яких оснащені сонячними панелями. Той факт, що Window Solar Charger приклеюється до внутрішньої сторони вікна і таким чином ефективно уникає тіні від рам (або тіней, штор, рослин і дрібничок), на думку цього рецензента, є достатнім, щоб виділити цей продукт серед інших, і робить його набагато більш корисним в процесі.

Віконний сонячний зарядний пристрій виявився чудовим способом використовувати енергію сонця для заряджання моєї зростаючої колекції мобільних пристроїв. Насправді, ви не зможете повністю уникнути сплати за комунальні послуги. Батареї пристрою розряджаються набагато швидше, ніж фотоелектрична панель може поповнити власний зарядний пристрій Window Solar Charger. Але це цілком може заощадити вам кілька копійок.

Його можна просто залишити на сонці, поки ви на прогулянці, або ж він досить маленький і легкий, щоб кинути його в рюкзак і взяти з собою. За ціною 49 євро.95 (US65), його покупка також не буде занадто дорогою.

Сонячний зарядний пристрій Port

Багато дрібних недоліків, з якими ми зіткнулися під час тестування Window Solar Charger, були ефективно вирішені в Port Solar Charger від XD Design. Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю всього 1 000 мАг. це не просто пристрій для швидкого поповнення заряду для більшості сучасних смартфонів з великою батареєю, а щось більше.

У коробці

Порт має круглий двоколірний пластиковий корпус, який має 8.4 см (3.3 дюйми) в діаметрі і 1.8 см (0.7 дюймів) висотою. Його 8-сантиметрова (3.1 дюйм) фотоелектрична панель окантована 1 см (0.3 дюйма) товста прозора присоска з ПВХ. Там, де віконний зарядний пристрій потребував допомоги силіконового кільця, щоб приклеїтися до скла, порт просто потрібно притиснути до скла, щоб закріпити його на місці. Робота виконана.

На яскраво-білій верхній панелі розміщено п’ять невеликих світлодіодних індикаторів. Під час заряджання від яскравого (сонячного) світла загоряється зелений світлодіод. Інші чотири індикатори синього кольору вмикаються при натисканні кнопки на початку ряду, щоб показати залишок заряду або коли пристрій заряджається через USB. Цей пристрій має вбудований зарядний кабель USB, який складається в бічну частину корпусу. Це, а також вага присоски, робить його трохи важчим за зарядний пристрій Window на 108 г (3).8 унцій).

Єдине, чого не вистачає. це кабелю для заряджання мобільного пристрою від повнорозмірного USB-виходу збоку зарядного пристрою Port, але оскільки у вас, швидше за все, вже є кабель для конкретного пристрою, рішення не постачати універсальний кабель з пристроєм має великий сенс. Вихід порту трохи потужніший, ніж у віконного зарядного пристрою, на 800 мАг (5 В), але його батарея, звісно, менша.

Присмокчіться

Як і зарядний пристрій Window, Port ефективно уникає тіней, що відкидаються рамами тощо, прикріплюючись безпосередньо до скла. в даному випадку завдяки вбудованій присоску. Зчеплення з вікном відмінне, залишається на місці до тих пір, поки його не відпустити за допомогою невеликого поштовху на вкладці, що стирчить з краю чашки.

XD Design стверджує, що для повної зарядки літій-іонного акумулятора порту від розрядженого через USB знадобиться дві години. Я насправді знайшов це трохи на щедрій стороні. Зарядка від мого ноутбука зайняла від 2.5 і три години. Аналогічно, 20 годин. це вказаний час для зарядки від фотоелектричної батареї, але в реальних умовах вичавлювання соку зайняло більш ніж удвічі більше часу протягом періоду огляду (щоправда, наприкінці зими). Хоча досягнення 75 відсотків може бути досить швидкою справою, очікування, коли загориться останній індикатор стану, може виявитися уроком терпіння.

Внутрішній акумулятор порту виявився недостатньо ємним, щоб повністю зарядити будь-який з наших домашніх смартфонів за один раз. Мій Kindle 2 та музичний плеєр також потребували не одного візиту, хоча Zo 2 та моя компактна камера були задоволені одним світлодіодом, що залишився. Якщо останній синій індикатор починає блимати, це означає, що батарея Port майже розряджена.

Нижній рядок на цьому. як зарядний пристрій для екстреного поповнення заряду, його важко нарікати. Але якщо ваші потреби в зарядці дуже великі, можливо, вам доведеться шукати щось інше. Рекомендована роздрібна ціна для моделі Port становить 59 євро.95 (US78).

Сторінки продуктів: Віконний сонячний зарядний пристрій сріблястого, синього або зеленого кольору; Портовий сонячний зарядний пристрій

Віконний сонячний зарядний пристрій

мобільний, сонячний, зарядний, пристрій, 4xem

Універсальний банк живлення на сонячних батареях для мобільних телефонів, цифрових камер, MP3, MP4 або інших цифрових продуктів.

Зарядний пристрій на сонячних панелях може заряджатися під сонцем.

3.Стабільний високий вихідний струм забезпечує ефективність та безпеку заряджання.

4.Вбудований Smart-чіп забезпечує повний захист від електричних перевантажень.

Зі світловими індикаторами під час заряджання

Легкий і невеликий дизайн легко переносити, ідеальний постачальник енергії для мобільних телефонів MP3, MP4 або інших цифрових продуктів під час подорожей.

1) Перед використанням розгорніть сумку для зарядного пристрою сонячної панелі

2) Виставте панель під сонячне світло

3) Підключіть пристрій до вихідного порту сонячної панелі за допомогою оригінального кабелю

4) Тримайте підключені пристрої подалі від сонячних променів, оскільки прямі сонячні промені та перегрів можуть пошкодити пристрої

Посилка включена:

Зелений, 2600mah Жовтий, Білий, 5200mah Зелений, 5200mah Білий, 5200mah Жовтий, Чорний, Жовтий, 2600mah Чорний, 2600mah Білий, 5200mah Чорний, 2600mah Зелений

Відгуки

мобільний, сонячний, зарядний, пристрій, 4xem

КОМУ МИ ДОСТАВЛЯЄМО ?

В даний час ми відправляємо по всьому світу. Усі клієнти повинні мати можливість надати дійсну адресу доставки та резидента, куди потрібно відправити посилку. Повна розбивка деталей доставки, яка включає повну загальну суму, буде надана вам на касі перед підтвердженням замовлення. Клієнти мають право покинути етап замовлення в цей час до того, як замовлення пройде. Наразі наша вартість доставки визначається за вагою всієї посилки (а не за кожну одиницю товару)

ЧАС ДОСТАВКИ

Ми не можемо вказати точну дату або час доставки, оскільки продукт буде доставлений протягом приблизно 1-3 днів (якщо не вказано інше), які ми рекомендуємо з дати відправлення. Замовлення не доставляються у святкові дні. Всі терміни доставки слід розраховувати від дати відправлення замовлення, що зазвичай становить приблизно 1-3 дні від цієї дати. Ви повинні дозволити принаймні 48 годин для вибору та пакування перед відправкою. Всі дати доставки, які включають інші кур’єрські служби i.e. DHL, слід розраховувати з дати відправлення, а не з дати замовлення. Деякі кур’єри надають годинні часові інтервали вранці в день відправлення, щоб проінформувати клієнтів про час доставки. Всі інші замовлення доставляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 (для деяких кур’єрів. до 19:00)

Залишити відповідь