Контролер заряду Morningstar Sunsaver SS-20L-12V 20A 12В постійного струму ШІМ. Сонячний контролер Sunsaver

Контролер заряду Morningstar Sunsaver SS-20L-12V з регулюванням навантаження

Morningstar SunSaver SS-20L-12V. це дуже надійний контролер заряду з тим же алгоритмом заряду батареї, що і ProStar, який був зменшений для менших фотоелектричних систем. This device includes a combination of features and capabilities not found in other small PV controllers.

Ця модель SS-20L-12 оснащена контролером освітлення з таймером. Він також може використовуватися як регулятор навантаження для інших застосувань малої потужності. За допомогою реле можна керувати таким навантаженням, як інвертор, насос, двигун, компресор або будь-чим іншим, що перевищує номінальний струм навантаження контролера.

Цей контролер призначений для небезпечних зон. клас 1, підрозділ 2 (Class 1, Div 2). Class I Div II) Групи A-D, що робить його кращим вибором для застосування в нафтогазовій галузі. Сертифікація класу 1, підрозділу 2 дозволяє використовувати електричний пристрій у середовищі, де періодично присутні вибухонебезпечні гази. Morningstar SunSaver SS-20L-12 сертифікований за стандартом C1D2 для систем, які правильно підключені відповідно до затверджених NEC методів підключення Розділу 2.

Зарядка постійною напругою ШІМ є перевіреним досягненням у порівнянні з поширеними фотоелектричними регуляторами, що вмикаються/вимикаються. SunSavers можна вибрати для герметичних або залитих батарей. Міцний корпус з анодованого алюмінію та електроніка в епоксидній оболонці забезпечують міцність і довговічність. Датчик температурної компенсації в контролері заряду змінює напругу повного заряду в залежності від температури. Всі контролери Morningstar SunSaver мають світлодіодні індикатори заряду.

Переваги SunSaver SS-20L-12V

SunSaver 20L має 4-ступінчасту ШІМ-зарядку акумулятора для оптимального стану батареї.

 • 100% твердотільний дизайн серії (без шунта)
 • Регулятор освітлення з таймером Справжній робочий цикл ШІМ від 0 до 100% Точність уставки @ 12В: /-25 мВ; Повністю інкапсульовані в епоксидну смолу клеми для морських умов експлуатації
 • Анодований корпус Компенсація температури Герметичний / залитий акумулятор Вибір паралельного заряду на 40 ампер і більше

Контролери SunSaver виробляються на заводі світового класу, сертифікованому за стандартом ISO. Morningstar використовує автоматизовані виробничі процеси, тому кожен блок є абсолютно однаковим з припаяними деталями.0006 дюймів точності. Анодований корпус, морські клеми та спеціальний матеріал для заливки використовуються для контролера, який створений для щоденного використання в реальних фотоелектричних системах.

Гарантія на SunSaver SS-20L-12

На всі контролери заряду SunSaver від Morningstar надається гарантія відсутності дефектів матеріалів та виготовлення терміном на П’ЯТЬ (5) років з дати відвантаження первинному кінцевому користувачеві. Morningstar на свій розсуд відремонтує або замінить будь-які такі дефектні вироби.

Сертифікація SunSaver 20L

ETL внесено до списку UL 1741 CSA C22.2 Ні. 107.1-01 Небезпечні зони: Клас 1, підрозділ 2, групи A,B,C,D, CSA C22.2#213 Директивам з електромагнітної сумісності: Імунітет, викиди, безпека FCC Клас B, частина 15 CE RoHS ISO 9000

Morningstar Sunsaver SS-20L-12V 20A 12В 12В постійного струму ШІМ контролер заряду

Контролер сонячного освітлення SunLight SS-20L-12V 20A від Morningstar поєднує в собі архітектуру SunSaver з мікроконтролером для автоматичного керування освітленням. Надійність, точне керування освітленням і зарядка акумуляторів за допомогою ШІМ. ось особливості технології серії SunLight. Доступні чотири різні моделі: 12 Вольт 10 Ампер, 12 Вольт 20 Ампер, 24 Вольт 10 Ампер і 24 Вольт 20 Ампер.

Індивідуальні функції управління освітленням на контролерах заряду SunLight від Morningstar включають визначення дня і ночі з десятьма різними попередньо встановленими опціями управління освітленням, розрахунок тривалості ночі та багато іншого (яка розраховується шляхом взяття ковзного середнього значення за чотири ночі і коригується з урахуванням сезонних змін). Серія контролерів SunLight має п’ятнадцятирічний прогнозований життєвий цикл, проста у використанні і має високу продуктивність при низькому самоспоживанні. SunLight-10 має схему зарядки акумулятора SunSaver, яка працює паралельно з SunSaver для сонячних батарей на 40 Ампер.

Висока надійність

Цифрова точність мікроконтролера

Повністю автоматична робота

Десять варіантів керування освітленням з можливістю регулювання на місці

Спеціальні функції увімкнення/вимкнення/ввімкнення освітлення

Інші

Виберіть опції

Нещодавно переглянуті

Вибачте, товарів немає.

Соціальний

Редагувати опцію

Повідомлення про наявність на складі

Умови Умови

Політика доставки американського постачальника сонячної енергії У USSolarSupplier ми визнаємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, зручний для клієнтів досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується на основі ваги та розмірів продукту(ів) у вашому замовленні. Для наземних відправлень ми використовуємо FedEx або UPS, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних міркувань усі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися залежно від операційних можливостей перевізника та інших факторів, які ми не можемо контролювати.

Перевірка відправлень після доставки Коли ваше замовлення прибуває, надзвичайно важливо, щоб ви ретельно перевірили своє відправлення після доставки. Якщо посилка була доставлена вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з вантажним перевізником за номером телефону, вказаним у рахунку перевізника. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких потенційних пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали вантаж у хорошому стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, не зазначені в квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти пакунок з видимими пошкодженнями, обов’язково зазначте на квитанції про доставку, що ви розписуєтесь за пошкоджений пакунок. Однак, будь ласка, зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки під підпис. Після отримання відправлення дуже важливо ретельно перерахувати та перевірити вміст, перш ніж підтверджувати доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження на коносаменті (BOL). Якщо є значні видимі пошкодження, вам слід відмовитися від доставки. У разі виявлення пошкоджень необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier).com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписану BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не буде належним чином зазначено під час доставки, US Solar Supplier не може нести відповідальність за додаткові витрати на заміну матеріалів. Всі повернуті товари підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми намагаємося відправляти прискорені замовлення в той же день, коли отримуємо їх. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, розміщені на вихідних або у великі свята, будуть оброблені та відправлені на наступний робочий день. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні та великі свята, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, зверніться за допомогою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004.

Позиції, яких немає в наявності, та товари, що замовлені в попередньому порядку Іноді товар може мати час виконання або бути замовлений в попередньому порядку після отримання вашого замовлення. Якщо ваше замовлення має певний термін виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи збігається цей термін з дедлайном вашого проекту.

Будь ласка, вкажіть цю інформацію в примітках до замовлення під час оформлення замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Якщо у вас є інші особливі вимоги, будь ласка, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004 перед тим, як оформити замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися відправити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не стягуватимемо з вас більшу суму за доставку, ніж ваш початковий платіж. Якщо ви бажаєте, щоб ваше замовлення надійшло однією партією, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів під час оформлення замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію до поля “Коментарі та думки власників” у замовленні. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися принести продукти в наш офіс Vista і об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткового 3-5-денного терміну виконання та додаткових витрат на доставку.

Міжнародні відправлення

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку тільки в межах США і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка на ваш рахунок FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні / експрес-відправлення, без вантажу) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми вдячні за ваше розуміння.

Вантажні перевезення

Певні продукти на USSolarSupplier повинні бути відправлені вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до наших Правил розгляду претензій та повернення коштів.

Продукти для вантажних перевезень включають, але не обмежуються ними:

 • Великі сонячні панелі (у більшості випадків понад 90 Вт)
 • Великі інвертори (понад 1 кВт)
 • Рейки довжиною понад 9 футів (108 дюймів)
 • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
 • Акумулятори глибокого циклу
 • Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFeP04)

Варіанти вантажних перевезень

При оформленні замовлення, яке потребує доставки, вам знадобиться наступна інформація:

Вантажні перевезення в житлові райони коштують дорожче, ніж перевезення в комерційні зони, через доступність та встановлені маршрути. Якщо ваш вантаж важить понад 100 фунтів і у вас немає доступу до навантажувача або вантажної платформи, вам знадобляться підйомні ворота, щоб вивантажити палету з вантажівки.

Доставка може бути складною; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, зверніться за підтримкою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004. Ціни на фрахт, представлені на нашому сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ціну.

Зверніть увагу, що вартість доставки, яка відображається при оформленні замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відправлення. Ставки фрахту можуть збільшуватися під час виробництва продукту. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп, та/або визнавши викладені умови та положення.

Наземні/фрахтові витрати Логістика Непередбачувані витрати

Будь-які збори, понесені перевізником через відсутність інформації про доставку (адреса або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, перевірте підтвердження вашого замовлення для отримання точної інформації.

При оформленні замовлення по телефону повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові / гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або занепокоєння щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Плата за поповнення

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів буде застосовано 40% комісію за поповнення запасу після обробки замовлення та спроби доставки. Ця плата стягується для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням повернених товарів.

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже відправлено, ви несете відповідальність за витрати на зворотну доставку та 40% збору за поповнення запасів, згаданого вище.

Політика пред’явлення претензій та повернення

Якщо ви отримали пошкоджену, дефектну або неправильну продукцію, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки протягом 5 робочих днів з моменту отримання відправлення. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну продукту або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товари, вони повинні бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією в комплекті. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, а також стягується плата за поповнення запасів у розмірі 40%.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару(ів). Сума відшкодування буде дорівнювати ціні покупки за вирахуванням 40% збору за поповнення запасу та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відправлення та повернення.

Втрачені або вкрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або вкрадені пакунки, підтверджені для доставки на адресу, вказану для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію про відстеження та інформацію про перевізника для клієнта для розслідування.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтеся з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та обізнаної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Morningstar. Контролер заряду ШІМ SunSaver. SS-10L-12V

Це третє покоління SunSaver приносить більше двох десятиліть прогресу в програмному забезпеченні та електроніці до тієї ж міцної, загартованої конструкції, яка зробила оригінал відомим. Володійте як легендою, так і новітньою розробкою в одному продукті.

Безкоштовна доставка на замовлення понад 500

Пропозиція закінчується 30 червня. тільки для продажу в Канаді. застосовуються певні умови: Пропозиція не поширюється на сонячні панелі, метеостанції та деякі акумулятори.

днів на повернення

Ми приймаємо повернення протягом 30 днів. Стягується плата за поповнення рахунку в розмірі 35. Дізнатися

Гарантія на рік

Купуйте з упевненістю! Ми пропонуємо 1 рік обмеженої гарантії на всі продукти. Дізнайтеся

Місцезнаходження

У наших представництвах по всій Канаді ми пропонуємо місцевий самовивіз та доступну доставку.

Відповідність ціни

Знайдіть кращу ціну? Повідомте нашу команду, і ми зрівняємо або перевершимо його, коли це можливо.

Канадська власність

Ми пишаємося тим, що є канадською компанією, яка працює тут, у Британській Колумбії.

Третє покоління SunSaver втілило в собі понад двадцятирічний розвиток програмного забезпечення та електроніки в тій самій міцній, загартованій конструкції, яка зробила оригінал знаменитим. Володійте як легендою, так і останніми новинками в одному продукті.

Надзвичайно висока надійність

Тривалий час автономної роботи

 • Серійний дизайн (не шунт) для прохолодної роботи
 • Тривалий термін служби акумулятора завдяки 4-ступінчастому ШІМ-заряду і температурній компенсації
 • Вибір герметичної або залитої батареї
 • Низьковольтне відключення навантаження в декількох версіях

Розроблено для суворих умов експлуатації

 • Температурний номінал.Від 40°C до 60°C
 • Ідеально підходить для застосування в нафтогазовій галузі. Схвалено для використання в небезпечних умовах
 • розташування: Клас 1, Підрозділ 2, Групи A-D Тропічний захист для польового використання з анодованим алюмінієвим корпусом, епоксидним покриттям, морськими клемами

Простота встановлення та використання

 • Заводські налаштування не потребують додаткових налаштувань під час встановлення
 • Електронний захист запобігає пошкодженню через помилки при підключенні
 • Повністю автоматична робота та усунення несправностей
 • Додаткові функції включають повний електронний захист, 3-стадійні світлодіодні індикатори батареї, кришку клем, відновлення розрядженого акумулятора, захист від високої напруги для чутливих навантажень
 • Кришка дротяної клеми в комплекті з кожним SunSaver

Політика доставки

Самовивіз у магазині

Для більшості продуктів доступний самовивіз з магазину. Всі замовлення повинні бути повністю оплачені онлайн до отримання. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про можливості самовивозу з наших партнерських складів по всій Канаді. Самовивіз доступний з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 15:00 за тихоокеанським стандартним часом. Підтвердження буде надіслано вам на електронну пошту, коли ваше замовлення буде готове до отримання.

Послуги доставки

Більшість товарів буде відправлено через Canada Post, UPS, Canpar або FedEx.

Ми пропонуємо різні варіанти доставки. У деяких випадках сторонній постачальник може керувати нашими запасами і буде нести відповідальність за доставку вашої продукції. Northwest SCADA та її партнери залишають за собою право здійснювати доставку з кур’єром на свій вибір, незалежно від кур’єра, обраного при оформленні замовлення. Northwest SCADA не гарантує терміни доставки кур’єром і не несе відповідальності за будь-які затримки в доставці після того, як він покинув наш склад або склад наших партнерів.

Безкоштовна доставка

Ми пропонуємо безкоштовну стандартну доставку при продажах по всій Канаді. Застосовуються умови. Northwest SCADA залишає за собою право відмовити у безкоштовній доставці будь-якого замовлення, якщо вважатиме це необхідним.

Безкоштовна доставка не поширюється на наступні товари

 • Сонячні панелі
 • Rolls Engineering Batteries
 • Метеостанції
 • Генератори

Чи існують інші обмеження на доставку?

Ми не відправляємо сонячні панелі та деякі інші товари до Сполучених Штатів. Ми залишаємо за собою право скасовувати та повертати кошти за замовлення, які ми не можемо доставити в США, без повідомлення клієнта.

Що станеться, якщо моє замовлення затримується?

Northwest SCADA не гарантує терміни кур’єрської доставки і не несе відповідальності за будь-які затримки в доставці після того, як він покинув наш склад або склад наших партнерів.

Питання про повернення?

Якщо у вас є питання щодо повернення, перегляньте нашу політику повернення: northwestscada.com/return-policy.

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої політики доставки, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

Політика повернення

Дякуємо за покупку. Ми сподіваємось, ви задоволені своєю покупкою. Однак, якщо ви не повністю задоволені своєю покупкою з будь-якої причини, ви можете повернути її нам лише для повернення коштів. Будь ласка, дивіться нижче для отримання додаткової інформації про нашу політику повернення.

Ми приймаємо повернення протягом 30 днів з дати покупки і повинні відповідати наступним вимогам,

 • Товар повинен бути новим, невикористаним та в оригінальній упаковці.
 • Застосовується плата за поповнення запасів у розмірі 35%.
 • Клієнт несе відповідальність за всі витрати на доставку, пов’язані з поверненням товару(ів).
 • Якщо буде виявлено, що повернутий товар був відкритий або використаний, товар не повертається, а клієнт несе відповідальність за покриття всіх витрат, пов’язаних з доставкою товару назад. З клієнта також стягується плата за перевірку в розмірі 120.
 • Будь-яка продукція, яка надійде пошкодженою, буде відхилена. Без винятків.
 • Якщо замовлення розміщене, але ще не відправлене, плата за поповнення запасів не стягується, а при скасуванні замовлення буде надано повне відшкодування.

На деякі замовлення поширюються винятки. Дивіться нижче для отримання більш детальної інформації про замовлення, на які не поширюється наша політика повернення.

Політика повернення сонячних панелей

Всі продажі сонячних панелей є остаточними. Ніяких повернень, ніяких відшкодувань. Без винятків. Якщо у вас виникли питання про продукт перед покупкою, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Інші замовлення

Замовлення понад 10000. Northwest SCADA та її партнери залишають за собою право відмовити у поверненні та/або обміні будь-якого замовлення незалежно від суми замовлення. До всіх повернень застосовується 35% плата за поповнення запасів.

ПРОЦЕС ПОВЕРНЕННЯ

Щоб повернути товар, напишіть в службу підтримки клієнтів на адресу hello@northwestscada.com, щоб отримати номер дозволу на повернення товару (RMA). Отримавши номер RMA, надійно помістіть товар в оригінальну упаковку та додайте до нього документ, що підтверджує покупку, а потім надішліть повернення на вказану нижче адресу:

Northwest SCADA Attn: Returns RMA#: PO Box 721 Lytton, British Columbia VOK1ZO Canada

Зверніть увагу, ви несете відповідальність за всі витрати на зворотну доставку. Ми наполегливо рекомендуємо вам використовувати метод відстеження для надсилання вашого повернення.

Після отримання вашого повернення та перевірки стану вашого товару, ми обробимо ваше повернення та повернемо кошти. Будь ласка, зачекайте принаймні тридцять (30) днів з моменту отримання товару, щоб обробити ваше повернення. Повернення коштів може зайняти 1-2 розрахункових цикли, щоб з’явитися на виписці з вашої кредитної картки, залежно від компанії, що обслуговує вашу кредитну картку. Ми повідомимо вас електронною поштою, коли ваше повернення буде оброблено та завершено з нашого боку.

Північно-Західна SCADA стягується плата в розмірі 2.7% 0.30 на кожне замовлення. Northwest SCADA залишає за собою право утримати цю комісію за обробку кредитної картки з будь-якого обраного ними відшкодування.

Наступні товари не підлягають поверненню:

 • Сонячні панелі. всі продажі сонячних панелей є остаточними
 • Генератори. всі продажі генераторів є остаточними
 • Стелажі для сонячних модулів. Усі продажі обладнання для кріплення сонячних модулів та стелажів є остаточними
 • Товари з відкритою коробкою
 • Спеціальні замовлені товари за запитом замовника з виробництва є остаточними.
 • Замовлення на суму понад 10000. Northwest SCADA та її партнери залишають за собою право відмовити в поверненні та/або обміні будь-якого замовлення незалежно від суми замовлення. Плата за поповнення запасів у розмірі 35% застосовується до всіх повернень.
 • Продаж негабаритних товарів є остаточним.

Для дефектних або пошкоджених продуктів, будь ласка, зв’яжіться з нами за контактними даними нижче, щоб домовитись про повернення або обмін.

Зверніть увагу:

 • За всі повернення стягується 35% комісія за поповнення запасу.
 • Комісія за обробку кредитної картки не повертається і буде утримана під час повернення коштів за скасування та повернення замовлення.
 • Усі продажі сонячних панелей є остаточними.

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої політики повернення, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

Залишити відповідь