Контролер сонячного заряду Rich Solar 20 Amp MPPT. Багатий контролер сонячного заряду

Технічні характеристики контролера заряду сонячної батареї Rich Solar 20 Amp MPPT

АКТУАЛЬНІСТЬ ЗНАЧЕННЯ
Номінальна напруга системи: Автоматичне розпізнавання 12В/24В
Номінальний струм акумулятора: 20A
Номінальний струм навантаження: 20A
Максимальний. Короткий струм фотоелектричного входу: 25A
Максимум. Напруга акумулятора: 32V
Максимальна вхідна напруга сонячної батареї: 100 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Монтажний овал: 0.30 x 0.18 дюймів
Вага нетто: 3.08 фунтів
Падіння напруги розрядного ланцюга: ≤ 0.15V
Загальний розмір: 8.27 x 5.94 x 2.34 дюйма

Гарантія на продукцію Rich Solar

Гарантійний термін на продукцію RICH SOLAR:

1) Жорсткі сонячні панелі: 25-річна гарантія вихідної потужності

2) Портативні сонячні панелі для портфеля: 5 років гарантії на вихідну потужність

3) Переносні електростанції: 2 роки

4) Контролери сонячного заряду: 2 роки (MPPT) | 6 місяців (ШІМ)

5) Інвертори: 2 роки

6) Гнучка сонячна панель: 1 рік виготовлення та матеріали

7) Гнучка сонячна панель CIGS: 1 рік виготовлення та матеріали

8) Літієва батарея LiFePO4: 3 роки заводського браку

Гарантійний термін на всі інші продукти та компоненти RICH SOLAR становить один (1) рік з дати первинної покупки первинним споживачем. Для встановлення початку гарантійного терміну необхідний товарний чек від оригінальної споживчої покупки або інше обґрунтоване документальне підтвердження. Якщо ви заповнили онлайн-форму реєстрації продукту RICH SOLAR протягом тридцяти (30) днів після придбання продукту, ця реєстрація також може встановити дату початку гарантійного періоду (але гарантійне покриття не залежить від такої реєстрації). ВИПРАВЛЕННЯ. RICH SOLAR, на свій вибір, (1) безкоштовно відремонтує виріб, використовуючи нові або відремонтовані запасні частини, або (2) обміняє виріб на новий або виготовлений з нових або справних вживаних деталей, який є принаймні функціонально еквівалентним оригінальному виробу. На замінний продукт/частину поширюється гарантія, що залишилася на оригінальний продукт, або дев’яносто (90) днів з дати заміни або ремонту, залежно від того, яка з них надає вам більш тривале покриття. При обміні продукту або деталі, будь-яка заміна стає вашою власністю, а замінена деталь стає власністю RICH SOLAR.

ОБМЕЖЕНА ОРИГІНАЛЬНИМ ПОКУПЦЕМ-СПОЖИВАЧЕМ. Ця гарантія не може бути передана будь-якому наступному власнику продукту RICH SOLAR.

ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ. Ця Обмежена гарантія поширюється лише на апаратні продукти, виготовлені компанією RICH SOLAR або для неї, які можна ідентифікувати за товарним знаком, торговою маркою або логотипом RICH SOLAR, нанесеним на них. Обмежена гарантія не поширюється на будь-які продукти не від RICH SOLAR, навіть якщо вони упаковані або продаються разом з продуктами RICH SOLAR. Виробники або постачальники, що не належать до компанії RICH SOLAR, можуть надавати власні гарантії. Ця гарантія не поширюється на (i) на пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, неправильним застосуванням або продуктами, що не належать RICH SOLAR; (ii) на пошкодження, спричинені обслуговуванням, виконаним будь-ким, крім RICH SOLAR; (iii) на продукт або частину, які були модифіковані без письмового дозволу RICH SOLAR; (iv) на продукт, на якому будь-який серійний номер RICH SOLAR був видалений або зіпсований, або (v) на будь-який продукт, придбаний через інтернет-аукціон. Ця обмежена гарантія не поширюється на акумуляторну батарею або продукт, що містить акумуляторну батарею, якщо акумуляторна батарея не була повністю заряджена вами протягом семи (7) днів після придбання продукту та принаймні раз на 6 місяців після цього.

ЦЯ ГАРАНТІЯ ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ, ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ, Є ВИКЛЮЧНИМИ І ЗАМІНЮЮТЬ СОБОЮ ВСІ ІНШІ ГАРАНТІЇ, ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТА УМОВИ, УСНІ ЧИ ПИСЬМОВІ, ЯВНІ ЧИ НЕЯВНІ. RICH SOLAR СПЕЦІАЛЬНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ І ВСІХ НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. ЯКЩО КОМПАНІЯ RICH SOLAR НЕ МОЖЕ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ ВІДМОВИТИСЯ ВІД НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ ЗА ЦІЄЮ ОБМЕЖЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ, ВСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ОБМЕЖУЮТЬСЯ ТЕРМІНОМ ДІЇ ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ. Жоден торговий посередник, агент або співробітник RICH SOLAR не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї гарантії. НІ В ЯКОМУ РАЗІ RICH SOLAR НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ RICH SOLAR, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ІНШИХ ПРИСТРОЇВ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ RICH SOLAR ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ПРЕТЕНЗІЄЮ, БУДЬ ТО ЗА КОНТРАКТОМ, ГАРАНТІЄЮ, ДЕЛІКТОМ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ ТА СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ) АБО ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ ТЕОРІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИМЕ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ ЗА ПРОДУКТ RICH SOLAR. Деякі штати не дозволяють обмежувати термін дії неявної гарантії, тому вищевказане обмеження може не поширюватися на вас. Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права, а також ви можете мати інші права, які відрізняються в різних штатах.

ОТРИМАННЯ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Щоб отримати гарантійне обслуговування, ви повинні зв’язатися з нашою службою підтримки клієнтів за телефоном 1-800-831-9889 або електронною поштою sales@richsolar.com. Якщо наша служба підтримки клієнтів визначить, що це гарантійний випадок, вона надасть вам номер дозволу на повернення матеріалів (RMA). Ви повинні належним чином упакувати продукт, чітко позначивши номер RMA на упаковці та додавши до нього підтвердження дати придбання продукту. Після цього ви повинні надіслати виріб поштою або кур’єром, з оплатою вартості доставки, на адресу RICH SOLAR: 5550 Jurupa St Ontario, CA 91761. Ми опрацюємо ваше повернення та надішлемо вам відремонтований або замінний товар за наш рахунок, якщо товар доставляється в регіони Північної Америки. Для продукту, придбаного або відправленого за межі Північної Америки, будь ласка, зв’яжіться з місцевим дистриб’ютором, у якого ви придбали продукт, або надішліть електронною поштою sales@richsolar.com, щоб отримати додаткову інформацію про дистриб’ютора.

Контролер заряду сонячної батареї Rich Solar 40 Amp MPPT

БЕЗКОШТОВНА ШВИДКА ДОСТАВКА Заощаджуйте сотні сьогодні завдяки безкоштовній доставці всіх замовлень. Ми доставляємо в усі 48 нижчих штатів (ми не доставляємо в Пуерто-Ріко, Гаваї, Аляску)Час виконання. 2-3 робочі дні. Після того, як ви розміщуєте замовлення, ми негайно починаємо обробку, запит на замовлення надсилається на наш склад і готується до отримання, потім зазвичай потрібно близько 2-3 робочих днів, щоб забрати його для транзиту.Транзитний час. Час доставки може змінюватися в залежності від відстані між вашим місцезнаходженням і складом, але ви можете очікувати, що товар прибуде через 3-8 робочих днів після отримання.

Наші партнери з доставки: FedEx, UPS, Freighg Club (серед інших)

Ми співпрацюємо з найнадійнішими транспортними компаніями в США, щоб гарантувати, що ваше замовлення буде доставлено вчасно і в безпеці.

Ваш товар буде відправлений зі складів по всій території США, щоб забезпечити швидку та ефективну доставку для наших клієнтів.

Якщо виникнуть затримки з відправкою вашого товару, ми повідомимо вас про це заздалегідь.

Підтвердження замовлення:

Щойно ви оформите замовлення, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням замовлення. (будь ласка, зачекайте кілька годин у деяких випадках) Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі та попередньо авторизували вашу кредитну картку для покупки.

Як тільки ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично зв’язуємося з нашими постачальниками, щоб підтвердити, що товар є на складі і доступний для негайної відправки.

Якщо ваш товар знаходиться в очікуванні або недоступний, ми анулюємо попередню авторизацію і зв’яжемося з вами електронною поштою. Якщо ваші товари доступні для негайної відправки (протягом 5 робочих днів), ми обробимо платежі та надішлемо замовлення для відправки.

Відправлення замовлення:

Якщо ваше замовлення є в наявності, і ми обробимо оплату з вашої кредитної картки, воно буде відправлене протягом п’яти робочих днів з дати вашого замовлення. Ми надішлемо вам інформацію для відстеження протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Якщо ви не отримали від нас інформацію про відстеження протягом шести робочих днів після замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою sales@generationecostore.com

Доставка за межі США не здійснюється. (Застосовуються деякі винятки. якщо веб-сайт дозволяє вам оформити замовлення та ввести адресу доставки, ви отримаєте своє замовлення. Деякі продукти, зокрема, доступні в Канаді).

Варіанти доставки

Наша базова доставка самовивозом завжди абсолютно безкоштовна! Цей варіант зазвичай займає від 5 до 15 днів, щоб прибути до вашого порогу, після того, як ви подали своє замовлення.

Порогова доставка: Це передбачає, що товар виноситься на ваш ганок або в захищену / гаражну зону.

Перевірте свою адресу

Щоб переконатися, що ваша посилка буде доставлена належним чином і що ви отримаєте її в оголошені нами терміни, будь ласка, переконайтеся, що ваша адреса правильно введена і включає всю необхідну та / або необхідну інформацію. Використання правильних абревіатур, номерів вулиць, номерів будинків або квартир, а також інформації про маршрут (якщо це можливо) має вирішальне значення для забезпечення своєчасної доставки. Ми не несемо відповідальності за втрачені, неправильно розміщені або неправильно доставлені відправлення, якщо надана інформація про адресу є неправильною або неправильно введена під час покупки.

Пошкодження

Будь ласка, перевірте упаковку ваших товарів, коли вони прибудуть, якщо ви помітите будь-які пошкодження, вам слід зазначити це під час підписання доставки. Якщо ваш товар надійшов пошкодженим, будь ласка, надішліть фотографії пошкоджень, коробки та SKU разом із коротким описом пошкоджень на адресу info@generationecostore.com, і ми обробимо страховий випадок від вашого імені. Фотографії та відео повинні бути надіслані для відшкодування збитків від перевезення протягом 24 годин після прибуття, інакше претензія на відшкодування збитків від перевезення буде недійсною. Про будь-які проколи або видимі ознаки зовнішнього пошкодження необхідно повідомити протягом 24 годин.

Повернення доставки

Ми сподіваємось, що вам сподобався ваш досвід покупок в Інтернеті з RICH SOLAR. Будь ласка, прочитайте нижче для отримання додаткової інформації про нашу політику доставки та повернення.

Обробка замовлень

Для суміжних U.S. Замовлення: Час обробки може зайняти від 1 до 2 робочих днів.

RICH SOLAR пропонує різноманітні способи доставки, перелічені нижче, а також безкоштовну наземну доставку на багато наших продуктів. Будь-які товари, які мають право на безкоштовну доставку, будуть визначені на сторінці списку товарів. Час доставки базується на робочих днях (з понеділка по п’ятницю), за винятком святкових та вихідних днів. Залежно від вашого замовлення, ваша покупка може прибути в декількох упаковках. Для замовлень вартістю 200 або більше може знадобитися підпис. Якщо ви хочете відмовитися від вимоги щодо підпису, ви повинні якомога швидше повідомити про це представника за телефоном 1-800-831-9889.

Зверніть увагу, що не всі товари можуть бути доставлені за два дні або за один день через розмір, вагу, небезпечні матеріали та адресу доставки.

Відправлення не можуть бути перенаправлені після того, як пакет був відправлений.

Будь-які замовлення, які потребують заміни через помилки доставки або пошкодження під час транспортування, будуть відправлені наземним транспортом. Замовлення на заміну не можуть бути прискорені.

Про пошкодження доставки необхідно повідомити протягом 14 днів з дати доставки. Для обробки претензії на пошкодження необхідно надати фотографії пошкоджень, транспортну етикетку та зовнішню коробку.

Ми розуміємо, що часто бажана професійна установка. Однак ми наполегливо рекомендуємо вам зачекати, поки ви не отримаєте та не перевірите стан вашого замовлення, перш ніж планувати будь-які роботи з вашими новими продуктами RICH SOLAR. Хоча ми прагнемо забезпечити найкращу якість продукції та очікуємо високого рівня обслуговування від наших сторонніх перевізників, ми визнаємо, що іноді продукт або певний спосіб доставки не відповідає нашим стандартам або зазначеній даті доставки. У зв’язку з можливими непередбачуваними проблемами, ми наполегливо рекомендуємо вам дочекатися отримання та перевірки вашої продукції, оскільки ми не несемо відповідальності за затримки у виконанні запланованих робіт.

Якщо ви перебуваєте в цьому районі і хотіли б забрати своє замовлення з нашого складу, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою виклику курьера.

Наземна доставка: Для більшості продуктів RICH SOLAR пропонується безкоштовна наземна доставка, яка може зайняти 3-5 робочих днів.

Два дні: Дводенна доставка доступна для замовлень, що відправляються в межах 48 суміжних Сполучених Штатів. Замовлення на доставку на другий день будуть оброблені в той же день, якщо вони розміщені до 12:00 за тихоокеанським стандартним часом у робочий день, або оброблені на наступний робочий день, якщо вони розміщені після 12:00 за тихоокеанським стандартним часом.

Усі замовлення повинні мати дійсну поштову адресу, прискорені замовлення не можна надсилати на абонентські скриньки. Знову ж таки, як зазначалося вище, не всі товари мають право на дводенну доставку через розмір, вагу, небезпечні матеріали та адресу доставки.

Один день: Доставка за один день доступна для замовлень, що відправляються в межах 48 суміжних Сполучених Штатів. Замовлення на одноденну доставку будуть оброблені в той же день, якщо вони розміщені до 12:00 за тихоокеанським стандартним часом у робочий день, або оброблені на наступний робочий день, якщо вони розміщені після 12:00 за тихоокеанським стандартним часом.

Всі замовлення повинні мати дійсну поштову адресу, прискорені замовлення не можуть бути відправлені на абонентські скриньки. Знову ж таки, як зазначалося вище, не всі товари можуть бути доставлені за один день через розмір, вагу, небезпечні матеріали та адресу доставки.

Вантажоперевезення: Панелі потужністю понад 200 Вт повинні бути доставлені вантажним транспортом і не підлягають безкоштовній доставці. Зверніть увагу, що за повернення замовлень транспортною компанією стягується плата в розмірі 500 за доставку та зворотне транспортування (250 в кожну сторону).

Інші витрати на доставку наведені нижче:

-Доставка у віддалені райони може коштувати додатково до 50. 270.

-Доставка в місця з обмеженим доступом, такі як школи або церкви, коштуватиме додатково від 50.

-За доставку, яка потребує зміни адреси або перенесення термінів, стягується плата за зберігання (20 грн/день) та/або плата за зміну маршруту (75. 300).

В даний час ми не відправляємо в: Пуерто-Ріко, Аляска та Гаваї. Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна допомога із замовленням, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1-800-831-9889.

Залежно від того, де ви знаходитесь, RICH SOLAR може відправити покупку на міжнародному рівні. Будь ласка, надішліть нам свою адресу за адресою sales@richsolar.com, щоб ми могли перевірити тариф і зону обслуговування, щоб підтвердити, чи можлива доставка. Доставка міжнародних замовлень може зайняти 5-7 робочих днів.

RICH SOLAR хотів би, щоб ваш досвід покупок був неперевершеним, навіть для повернення. Ми розуміємо, що з будь-якої причини ви можете вирішити повернути свою покупку.

Для нових, непошкоджених та немодифікованих продуктів RICH SOLAR пропонує 30-денну політику повернення коштів. Продукти, повернуті за межами 30 днів, вимагають спеціального дозволу. Будь-яке повернення, подане на відшкодування, буде обкладатися 15% платою за поповнення запасів та вартістю доставки. У разі модифікації продукту, RICH SOLAR не прийме ваше повернення, оскільки це анулює нашу гарантійну політику. Якщо ви надішлете нам модифікований товар для повернення коштів, товар буде повернутий вам за ваш рахунок.

Зверніть увагу, що RICH SOLAR відмовиться від плати за поповнення запасів та оплатить вартість доставки повернутого товару з наступних причин: пошкодження перевізника, дефектний товар, товар, що не відповідає рекламі, неправильний товар або за додатковий товар, який ви не замовляли. З будь-яких інших причин клієнти несуть відповідальність за доставку та поповнення запасів.

RICH SOLAR цінує наші відносини з клієнтами. Тому ми пропонуємо вам коротке пояснення щодо нашої плати за поповнення запасів. Всі товари, що повертаються клієнтами, повинні бути перевірені та протестовані нашими відділами технічної підтримки та інжинірингу на предмет працездатності та безперервності, перш ніж їх можна буде поповнити запаси для продажу. Ця плата не є простою платою за обробку, а спробою покрити витрати на оплату праці, пов’язані з поверненням клієнта.

Якщо у вас виникли проблеми з вашим продуктом, зверніться до нашої служби технічної підтримки за адресою tech @ richsolar.com або 1-800-831-9889. Наші представники допоможуть вам у вирішенні проблем з вашим продуктом, і якщо будь-які пошкодження сталися через виробництво або наш процес доставки, ви матимете право на відшкодування або заміну. У разі необхідності заміни ми організуємо зворотну доставку старої деталі. Після отримання та перевірки деталі ми відправимо запасну частину. Якщо пошкодження сталося через неправильне поводження під час налаштування або встановлення, незалежно від того, чи це було зроблено професійно чи клієнтом, тоді продукт більше не підлягає заміні або поверненню коштів.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, надішліть електронного листа на адресу sales@richsolar.com або зателефонуйте нам за номером 1-800-831-9889.

Обмежена гарантія

Ця ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ від RICH SOLAR гарантує оригінальному покупцеві-споживачеві, що цей продукт RICH SOLAR не матиме дефектів у виготовленні та матеріалах при звичайному споживчому використанні протягом відповідного гарантійного терміну, визначеного в пункті 2 нижче, з урахуванням винятків, викладених у пункті 5 нижче. Вищезазначені положення визначають повну відповідальність RICH SOLAR та ваш виключний засіб правового захисту за будь-яке порушення гарантії, явне чи неявне. RICH SOLAR не бере на себе і не уповноважує жодну особу брати на себе будь-яку іншу відповідальність у зв’язку з продажем продукції RICH SOLAR.

Гарантійний термін на продукцію RICH SOLAR:

1) Жорсткі сонячні панелі: 25-річна гарантія на заміну вихідної потужності

2) Переносні сонячні панелі для портфеля: 5-річна гарантійна заміна вихідної потужності

3) Портативні електростанції: 2 роки

4) Контролери сонячного заряду: 2 роки (MPPT) | 6 місяців (PWM)

5) Інвертори: 2 роки

6) Гнучка сонячна панель: 1 рік на виготовлення та матеріали

7) Гнучка сонячна панель CIGS: 1 рік на виготовлення та матеріали

8) Літієва батарея LiFePO4: 3-річний дефект виробника

Гарантійний термін на всі інші продукти та компоненти RICH SOLAR становить один (1) рік з дати первинної покупки первинним споживачем. Для того, щоб встановити початок гарантійного терміну, необхідний товарний чек від оригінальної покупки споживача або інше обґрунтоване документальне підтвердження. Якщо ви заповнили онлайн-форму реєстрації продукту RICH SOLAR протягом тридцяти (30) днів після придбання продукту, ця реєстрація також може встановити дату початку гарантійного періоду (але гарантійне покриття не залежить від такої реєстрації).

ВИРІШЕННЯ. RICH SOLAR, на свій вибір, (1) безкоштовно відремонтує виріб, використовуючи нові або відремонтовані запасні частини, або (2) обміняє виріб на новий або виготовлений з нових або придатних для використання вживаних деталей, який є принаймні функціонально еквівалентним оригінальному виробу. На замінний виріб/частину поширюється гарантія, що залишилася на оригінальний виріб, або дев’яносто (90) днів з дати заміни чи ремонту, залежно від того, яка з них надає вам довший термін гарантії. При обміні продукту або частини будь-який предмет заміни стає вашою власністю, а замінений предмет стає власністю RICH SOLAR

ОБМЕЖУЄТЬСЯ ОРИГІНАЛЬНИМ ПОКУПЦЕМ-СПОЖИВАЧЕМ. Ця гарантія не може бути передана будь-якому наступному власнику продукту RICH SOLAR.

ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ. Ця Обмежена гарантія поширюється лише на апаратні продукти, виготовлені компанією RICH SOLAR або для неї, які можна ідентифікувати за нанесеною на них торговою маркою, фірмовим найменуванням або логотипом RICH SOLAR. Обмежена гарантія не поширюється на будь-які продукти не від RICH SOLAR, навіть якщо вони упаковані або продаються разом з продуктами RICH SOLAR. Виробники або постачальники, що не належать до компанії RICH SOLAR, можуть надавати власні гарантії. Ця гарантія не поширюється на (i) на пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, неправильним застосуванням або продуктами, що не належать RICH SOLAR; (ii) на пошкодження, спричинені послугами, наданими будь-ким, крім RICH SOLAR; (iii) на продукт або частину, які були модифіковані без письмового дозволу RICH SOLAR; (iv) на продукт, на якому будь-який серійний номер RICH SOLAR був видалений або зіпсований, або (v) на будь-який продукт, придбаний через інтернет-аукціон. Ця обмежена гарантія не поширюється на акумуляторну батарею або продукт, що містить акумуляторну батарею, якщо акумуляторна батарея не була повністю заряджена вами протягом семи (7) днів після придбання продукту та принаймні раз на 6 місяців після цього.

ЦЯ ГАРАНТІЯ ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ, ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ, Є ВИКЛЮЧНИМИ ТА ЗАМІНЮЮТЬ УСІ ІНШІ ГАРАНТІЇ, ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТА УМОВИ, УСНІ ЧИ ПИСЬМОВІ, ЯВНІ ЧИ НЕЯВНІ. RICH SOLAR СПЕЦІАЛЬНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ І ВСІХ НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. ЯКЩО КОМПАНІЯ RICH SOLAR НЕ МОЖЕ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ ВІДМОВИТИСЯ ВІД НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ ЗА ЦІЄЮ ОБМЕЖЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ, ВСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ОБМЕЖУЮТЬСЯ ТЕРМІНОМ ДІЇ ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ. Жоден торговий посередник, агент або співробітник RICH SOLAR не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї гарантії. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН КОМПАНІЯ RICH SOLAR НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ RICH SOLAR, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ІНШИХ ПРИСТРОЇВ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ RICH SOLAR ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ПРЕТЕНЗІЄЮ, БУДЬ ТО ЗА КОНТРАКТОМ, ГАРАНТІЄЮ, ДЕЛІКТОМ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ ТА СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ) АБО ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ ТЕОРІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИМЕ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ ЗА ПРОДУКТ RICH SOLAR. Деякі штати не дозволяють обмежувати термін дії передбачуваної гарантії, тому вищевказане обмеження може не поширюватися на вас. Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права, а також ви можете мати інші права, які відрізняються в залежності від штату.

ОТРИМАННЯ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Щоб отримати гарантійне обслуговування, ви повинні зв’язатися з нашою службою підтримки клієнтів за телефоном 1-800-831-9889 або електронною поштою sales@richsolar.com. Якщо наша команда обслуговування клієнтів визначить, що це гарантійне питання, вони нададуть вам номер дозволу на повернення матеріалу (RMA). Ви повинні належним чином упакувати товар, чітко позначивши номер RMA на упаковці та додавши до нього підтвердження дати покупки. Потім ви повинні надіслати товар поштою або кур’єром, оплативши витрати на доставку, до RICH SOLAR за адресою: 5550 Jurupa St Ontario, CA 91761. Ми обробимо ваше повернення та надішлемо вам відремонтований або замінний товар за наш рахунок для доставки товару до місць у Північній Америці. Для продукту, придбаного або відправленого за межі Північної Америки, зверніться до місцевого дистриб’ютора, у якого ви придбали продукт, або надішліть електронною поштою sales@richsolar.com для отримання додаткової інформації про дистриб’ютора.

Контролер сонячного заряду Rich Solar 40 Amp MPPT

контролер, сонячного, заряд, rich, solar, mppt

Якщо, у випадку, якщо товар має іншу оцінку обробки та / або доставки, це буде чітко відображено під кнопкою “Додати в кошик” на сторінці окремого товару і замінить нашу політику обробки та оцінки доставки тут.

Час обробки

Більшість замовлень обробляються та відправляються з нашого складу протягом 1-3 робочих днів з моменту розміщення замовлення (за винятком вихідних та святкових днів).

Після того, як ваше замовлення буде відправлено, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням того, що ваше замовлення покинуло наш склад. Цей електронний лист також міститиме необхідну інформацію, необхідну для відстеження вашої посилки.

Терміни доставки

Після того, як ваш товар покине наш склад, очікуйте його прибуття протягом 3. 4 робочі дні. Це призводить до того, що середній загальний час доставки та обробки становить 4. 7 робочих днів.

Зверніть увагу, що якщо ваше замовлення дуже велике і відправляється вантажоперевезенням, його доставка може зайняти до 2 тижнів після відправлення. Якщо є проблема з вашим замовленням (зворотне замовлення, пошкоджені товари, проблеми з адресою), ми зв’яжемося з вами якомога швидше, щоб забезпечити своєчасне усунення проблеми.

Вартість внутрішньої доставки

Ми пропонуємо безкоштовну доставку на більшість товарів у нашому магазині. Доставка є БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх товарів, які мають наклейку БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА на сторінці товару! В іншому випадку вартість доставки буде розрахована при оформленні замовлення.

Доставка в P.O. Коробки, APO, FPO та DPO

Ми не відправляємо товари до наступних країн: P.O. Коробки, APO, FPO та DPO.

На жаль, більшість наших товарів занадто великі, щоб їх можна було надіслати на ці адреси, і багато судноплавних компаній відмовляються або навіть не мають права відправляти їх туди.

Доставка на Аляску, Гаваї та протекторати США

Наразі ми не доставляємо товари на Аляску та Гаваї. Оскільки більшість наших товарів перевозять фрахт, це буде коштувати непомірну суму грошей. Просимо вибачення за незручності.

Міжнародна доставка

Наразі ми також не пропонуємо міжнародну доставку. Однак, будь ласка, продовжуйте перевіряти, оскільки це може змінитися в майбутньому!

Як перевірити статус мого замовлення?

Коли ваше замовлення буде відправлено, ви отримаєте від нас підтвердження електронною поштою. Цей лист буде містити номер для відстеження, який ви можете використовувати для перевірки статусу вашого замовлення. Будь ласка, зачекайте від 2 до 5 робочих днів, поки інформація про відстеження стане доступною.

Ви також можете перевірити статус вашого замовлення в режимі реального часу на нашому сайті на сторінці “Відстежити моє замовлення. Просто перейдіть за посиланням, заповніть необхідну інформацію та натисніть “Відстежити. За допомогою цієї функції ви зможете подивитися, де знаходиться ваше замовлення в процесі доставки в режимі реального часу.

Якщо ви не отримали своє замовлення, а номер відстеження свідчить про те, що його було доставлено, будь ласка, негайно зв’яжіться з нами за адресою support@avanquil.com з вашим ім’ям та номером замовлення, і ми розберемося з цим якомога швидше.

Відшкодування, повернення та обмін

Щоб визначити, чи підлягає ваш товар поверненню або обміну, перегляньте вкладку “Політика повернення” на сторінці товару або відвідайте нашу Політику повернення для отримання додаткових роз’яснень щодо повернень та відшкодувань.

У випадку, якщо ваше замовлення надійшло пошкодженим будь-яким чином, будь ласка, напишіть нам на support@avanquil.com якомога швидше з номером вашого замовлення та фотографією стану товару. Ми розглядаємо ці питання в кожному конкретному випадку і намагатимемося зробити все можливе, щоб знайти задовільне рішення. Щоб дізнатися більше про нашу політику повернення, не соромтеся ознайомитися з нашою повною Політикою повернення коштів!

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за адресою support@avanquil.com.

Будь ласка, зверніть увагу, якщо у вас виникли проблеми з вашим замовленням (пошкодження, відсутні деталі, не працює належним чином і т.д.), будь ласка, зверніться до нас.), будь ласка, зв’яжіться з нами якомога швидше після доставки. Багато разів ми можемо вирішити проблему без необхідності повернення товару.

Наступна політика повернення стосується лише Rich Solar. Якщо ви хочете ознайомитися з політикою повернення для всіх брендів, які ми пропонуємо, відвідайте нашу сторінку “Політика повернення коштів.

Виділений часовий проміжок

Клієнти можуть вимагати повернення протягом 30 днів з дати доставки для більшості товарів.

Процес повернення

Щоб надіслати запит на повернення, напишіть нам на адресу returns@avanquil.com.

Будь ласка, вкажіть наступну інформацію:

 • Номер замовлення
 • Товар(и), які ви хотіли б повернути
 • Причина повернення
 • Серійний номер вашого товару (якщо є)
 • Фото/Відео (якщо пошкоджені та/або несправні)

Якщо ви запитуєте повернення через пошкодження та/або дефекти вашого товару, вам може знадобитися додати фотографії та/або відео, а також пройти розумну діагностику, щоб визначити, чи дійсно товар пошкоджений та/або дефектний.

Якщо ваш запит буде схвалено, процедура повернення буде наступною:

 • Ми надішлемо вам дозвіл на повернення товару (RMA) разом з адресою повернення або етикетку з передоплатою, залежно від причини повернення.
 • Надійно упакуйте всі товари, що повертаються, в оригінальну упаковку та додайте всі інші документи, які вимагаються в електронному листі з підтвердженням повернення.
 • Ми рекомендуємо сфотографувати упаковку та/або товар перед відправкою.
 • Відправка посилки. Ми або надамо вам етикетку для зворотної доставки, або вам доведеться організувати доставку самостійно. Ви можете використовувати UPS або FedEx Ground, якщо ваше замовлення було доставлено одним з цих перевізників. Якщо ваш товар більший і був доставлений одним із вантажних перевізників LTL, вам потрібно переконатися, що коробка покладена на піддон, і запланувати забирання з вантажним перевізником LTL.
 • Після відправлення посилки, будь ласка, повідомте нам номер(и) для відстеження, щоб ми могли відстежувати статус вашої посилки, що повертається, щоб ми могли відстежувати статус вашої посилки, що повертається
 • Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.
 • Якщо ваше повернення буде схвалено, то ваше відшкодування буде оброблено, і кредит буде автоматично застосований до початкового способу оплати протягом 10 робочих днів.

Обміни

У багатьох випадках, якщо товар прибуває і не працює, необхідно вжити розумних заходів щодо усунення несправностей з виробником, щоб визначити, чи є товар дефектним, щоб ми могли продовжити обмін, якщо це необхідно і якщо це схвалено виробником.

Доставка

Зверніть увагу, що ви несете відповідальність за всі витрати на зворотну доставку у випадках каяття покупця. Ми визначаємо каяття покупця як “замовлення, яке повертається через те, що клієнт передумав, йому не сподобався товар (коли з ним фізично все гаразд), товар не підійшов (коли були надані належні виміри), він знайшов кращу ціну в іншому місці та/або замовив товар помилково”.

Для повернень, які не є каяттям покупця, доставку оплачуємо ми. До них відносяться товари, які надійшли пошкодженими, не працюють або мають дефекти, або коли надіслано неправильний товар.

Повернення коштів

Тільки після того, як ми отримаємо ваше повернення і перевіримо стан вашого товару або товарів, ми обробимо ваше відшкодування за ваше повернення. Будь ласка, зачекайте до 2 тижнів, щоб ми обробили ваше відшкодування. Після обробки може знадобитися до 5 робочих днів, щоб відшкодування з’явилося на виписці з вашої кредитної картки. Ми завжди повідомимо вас електронною поштою, коли ваше відшкодування буде повністю оброблено.

Відрахування з вашого відшкодування можуть включати наступне:

 • Плата за поповнення запасів: За повернення докорів сумління покупця (визначених вище) стягується плата за поповнення запасів у розмірі 15%.
 • Вартість доставки: Вартість оригінальної та зворотної доставки не відшкодовується, якщо тільки повернення не є результатом нашої помилки.

Відмова від відповідальності

 • Повернення не приймаються без попереднього дозволу. Товари повинні бути новими, придатними для перепродажу та в оригінальній упаковці (застосовуються деякі обмеження).
 • Клієнт несе відповідальність за повернення товару за правильною адресою в новому стані та в оригінальній упаковці. З цієї причини ми наполегливо рекомендуємо вам отримати номер для відстеження товару, що повертається, і придбати страховку доставки.
 • Avanquil не гарантує, що ваш запит на повернення буде схвалений, якщо ваш запит не буде схвалений, ми надішлемо електронний лист із поясненням, чому ваш запит на повернення було відхилено.
 • Повернення не приймаються після 30 днів з дати доставки. Якщо 30 днів з дати доставки минуло, то всі запити потрібно буде направляти виробнику, і на ваш товар буде поширюватися гарантійна політика виробника.
 • Повернення потрібно надіслати поштою на вказану адресу протягом 10 днів з моменту затвердження, якщо не вказано інше.
 • Якщо товар повертається в неприйнятному стані або не так, як описано у вашому запиті на повернення, ми залишаємо за собою право знищити товар або повернути його за ваш рахунок.

Якщо у вас виникли запитання?

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої політики повернення, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми намагаємося зробити спілкування з нами максимально простим і прозорим. Ви можете зв’язатися з нами через чат, зателефонувати за номером (888) 808-5549 або написати нам на електронну адресу support@avanquil.com.

Avanquil не є станцією гарантійного ремонту, і тому AVANQUIL НЕ НАДАЄ ЖОДНОЇ ВИРАЗНОЇ АБО ПРИПУЩЕНОЇ ГАРАНТІЇ ЩОДО БУДЬ-ЯКОГО ТОВАРУ, Включаючи, але не обмежуючись, ПРИПУЩЕНІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОСТІ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ. Єдині гарантії, що надаються, надаються виробником і містяться в упаковці кожного виробника. Усі запити щодо гарантійної інформації, ремонту та претензій слід надсилати безпосередньо виробнику.

Для вашої зручності, гарантійна політика Rich Solar показана нижче.

Ця ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ від RICH SOLAR гарантує первинному покупцеві-споживачеві, що цей продукт RICH SOLAR не матиме дефектів у виготовленні та матеріалах при звичайному споживчому використанні протягом відповідного гарантійного терміну, визначеного в пункті 2 нижче, з урахуванням винятків, викладених у пункті 5 нижче. Вищезазначені положення визначають повну відповідальність RICH SOLAR та ваш виключний засіб правового захисту за будь-яке порушення гарантії, явне чи неявне. RICH SOLAR не бере на себе і не уповноважує жодну особу брати на себе будь-яку іншу відповідальність у зв’язку з продажем продукції RICH SOLAR.

Гарантійний термін на продукцію RICH SOLAR:

1) Жорсткі сонячні панелі: 25-річна гарантійна заміна вихідної потужності

2) Переносні сонячні панелі у вигляді кейса: 5 років гарантії на заміну вихідної потужності

3) Переносні електростанції: 2 роки

4) Контролери сонячного заряду: 2 роки (MPPT) | 6 місяців (PWM)

5) Інвертори: 2 роки

6) Гнучка сонячна панель: 1 рік на виготовлення та матеріали

7) Гнучка сонячна панель CIGS: 1 рік на виготовлення та матеріали

8) Літієва батарея LiFePO4: 3 роки на заводський дефект

Гарантійний термін на всі інші продукти та компоненти RICH SOLAR становить один (1) рік з дати первинної покупки первинним споживачем. Для того, щоб встановити початок гарантійного терміну, необхідний товарний чек від первинної покупки споживача або інше обґрунтоване документальне підтвердження. Якщо ви заповнили онлайн-форму реєстрації продукту RICH SOLAR протягом тридцяти (30) днів після придбання продукту, ця реєстрація також може встановити дату початку гарантійного періоду (але гарантійне покриття не залежить від такої реєстрації).

ВИПРАВЛЕННЯ. RICH SOLAR, на свій вибір, (1) безкоштовно відремонтує виріб, використовуючи нові або відремонтовані запасні частини, або (2) обміняє виріб на новий або виготовлений з нових або придатних для використання вживаних деталей, який є принаймні функціонально еквівалентним оригінальному виробу. На замінний виріб/частину поширюється гарантія, що залишилася на оригінальний виріб, або дев’яносто (90) днів з дати заміни чи ремонту, залежно від того, який з цих термінів є для вас більш тривалим. Коли товар або деталь обмінюється, будь-який замінний елемент стає вашою власністю, а замінений елемент стає власністю RICH SOLAR

ОБМЕЖУЄТЬСЯ ОРИГІНАЛЬНИМ ПОКУПЦЕМ-СПОЖИВАЧЕМ. Ця гарантія не може бути передана будь-якому наступному власнику продукту RICH SOLAR.

ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ. Ця Обмежена гарантія поширюється лише на апаратні продукти, виготовлені компанією RICH SOLAR або для неї, які можна ідентифікувати за торговою маркою, торговою назвою або логотипом RICH SOLAR, нанесеними на них. Обмежена гарантія не поширюється на будь-які продукти не від RICH SOLAR, навіть якщо вони упаковані або продаються разом з продуктами RICH SOLAR. Виробники або постачальники, що не належать до RICH SOLAR, можуть надавати власні гарантії. Ця гарантія не поширюється на (i) на пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, неправильним застосуванням або продукцією не від RICH SOLAR; (ii) на пошкодження, спричинені обслуговуванням, виконаним будь-ким, крім RICH SOLAR; (iii) на продукт або частину, які були модифіковані без письмового дозволу RICH SOLAR; (iv) на продукт, на якому будь-який серійний номер RICH SOLAR був видалений або зіпсований, або (v) на будь-який продукт, придбаний через інтернет-аукціон. Ця обмежена гарантія не поширюється на будь-яку акумуляторну батарею або продукт, що містить акумуляторну батарею, якщо акумуляторна батарея не була повністю заряджена вами протягом семи (7) днів після придбання продукту та принаймні раз на 6 місяців після цього.

ЦЯ ГАРАНТІЯ ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ, ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ, Є ВИКЛЮЧНИМИ ТА ЗАМІНЮЮТЬ УСІ ІНШІ ГАРАНТІЇ, ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТА УМОВИ, УСНІ ЧИ ПИСЬМОВІ, ЯВНІ ЧИ НЕЯВНІ. КОМПАНІЯ RICH SOLAR СПЕЦІАЛЬНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ І ВСІХ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. ЯКЩО RICH SOLAR НЕ МОЖЕ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ ВІДМОВИТИСЯ ВІД НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ ЗА ЦІЄЮ ОБМЕЖЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ, ВСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО СТАНУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ОБМЕЖУЮТЬСЯ ТЕРМІНОМ ДІЇ ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ. Жоден торговий посередник, агент або співробітник RICH SOLAR не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї гарантії. НІ В ЯКОМУ РАЗІ RICH SOLAR НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ RICH SOLAR, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ІНШИХ ПРИСТРОЇВ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ RICH SOLAR ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ПРЕТЕНЗІЄЮ, БУДЬ ТО ЗА КОНТРАКТОМ, ГАРАНТІЄЮ, ДЕЛІКТОМ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ ТА СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ) АБО ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ ТЕОРІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИМЕ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ ЗА ПРОДУКТ RICH SOLAR. Деякі штати не дозволяють обмежувати термін дії передбачуваної гарантії, тому вищевказане обмеження може не поширюватися на вас. Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права, а також ви можете мати інші права, які відрізняються в різних штатах.

ОТРИМАННЯ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Щоб отримати гарантійне обслуговування, ви повинні зв’язатися з нашою службою підтримки клієнтів за телефоном 1-800-831-9889 або електронною поштою sales@richsolar.com. Якщо наша служба підтримки клієнтів визначить, що це гарантійний випадок, вона надасть вам номер дозволу на повернення матеріалів (RMA). Ви повинні належним чином упакувати виріб, чітко позначивши номер RMA на упаковці та додавши до нього підтвердження дати покупки. Потім ви повинні надіслати товар поштою або кур’єром, оплативши витрати на доставку, до RICH SOLAR за адресою: 5550 Jurupa St Ontario, CA 91761. Ми обробимо ваше повернення та надішлемо вам відремонтований або замінний товар за наш рахунок для доставки товару до місць у Північній Америці. Для продукту, придбаного або відправленого за межі Північної Америки, зверніться до місцевого дистриб’ютора, у якого ви придбали продукт, або напишіть електронною поштою sales@richsolar.com для отримання додаткової інформації про дистриб’ютора.

Технічні характеристики контролера сонячного заряду Rich Solar 40 Amp MPPT Solar Charge Controller

АКТУАЛЬНІСТЬ ВАРТІСТЬ
Номінальний струм акумулятора: 40A
Номінальний струм навантаження: 20A
Максимум. Короткий струм фотоелектричного входу: 50A
Максимум. Напруга акумулятора: 32V
Максимальна сонячна вхідна напруга: 100 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Падіння напруги ланцюга заряду: ≤ 0.26V
Падіння напруги в розрядному ланцюзі: ≤ 0.15V
Робоча температура: -35°C до 45°C
Максимальний розмір терміналу: 8AWG
Номінальний струм навантаження: Від 10% до 90% NC
Загальний розмір: 9.37 x 6.81 x 2.85 дюймів
Вага нетто: 4.41 фунт

Гарантія на продукцію Rich Solar

Гарантійний термін на продукцію RICH SOLAR:

1) Жорсткі сонячні панелі: 25-річна гарантія на вихідну потужність

2) Портативні сонячні панелі для портфеля: 5-річна гарантія на вихідну потужність

3) Портативні електростанції: 2 роки

4) Контролери сонячного заряду: 2 роки (MPPT) | 6 місяців (PWM)

5) Інвертори: 2 роки

6) Гнучка сонячна панель: 1 рік виготовлення та матеріали

7) Гнучка сонячна панель CIGS: 1 рік на виготовлення та матеріали

8) Літієва батарея LiFePO4: 3-річний дефект виробника

Гарантійний термін на всі інші продукти та компоненти RICH SOLAR становить один (1) рік з дати первинної покупки первинним споживачем. Для встановлення початку гарантійного періоду необхідний товарний чек від первинної покупки споживача або інше обґрунтоване документальне підтвердження. Якщо ви заповнили онлайн-форму реєстрації продукту RICH SOLAR протягом тридцяти (30) днів після придбання продукту, ця реєстрація також може встановити дату початку гарантійного періоду (але гарантійне покриття не залежить від такої реєстрації). ВИПРАВЛЕННЯ. RICH SOLAR, на свій вибір, (1) безкоштовно відремонтує виріб, використовуючи нові або відремонтовані запасні частини, або (2) обміняє виріб на новий або виготовлений з нових або справних вживаних деталей і принаймні функціонально еквівалентний оригінальному виробу. Замінний виріб / деталь передбачає залишок гарантії на оригінальний виріб або дев’яносто (90) днів з дати заміни або ремонту, залежно від того, що забезпечує вам довше покриття. При обміні товару або деталі будь-який замінний елемент стає вашою власністю, а замінений елемент стає власністю RICH SOLAR.

ОБМЕЖУЄТЬСЯ ОРИГІНАЛЬНИМ ПОКУПЦЕМ-СПОЖИВАЧЕМ. Ця гарантія не може бути передана будь-якому наступному власнику продукту RICH SOLAR.

ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ. Ця Обмежена гарантія поширюється лише на апаратні продукти, виготовлені компанією RICH SOLAR або для неї, які можна ідентифікувати за нанесеною на них торговою маркою, фірмовим найменуванням або логотипом RICH SOLAR. Обмежена гарантія не поширюється на будь-які продукти, що не є продуктами RICH SOLAR, навіть якщо вони упаковані або продаються разом з продуктами RICH SOLAR. Виробники або постачальники, що не належать до компанії RICH SOLAR, можуть надавати власні гарантії. Ця гарантія не поширюється на (i) на пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, неправильним застосуванням або продуктами, що не належать RICH SOLAR; (ii) на пошкодження, спричинені обслуговуванням, виконаним будь-ким, крім RICH SOLAR; (iii) на продукт або частину, які були модифіковані без письмового дозволу RICH SOLAR; (iv) на продукт, на якому будь-який серійний номер RICH SOLAR був видалений або зіпсований, або (v) на будь-який продукт, придбаний через інтернет-аукціон. Ця обмежена гарантія не поширюється на будь-який елемент живлення або продукт, що містить елемент живлення, якщо елемент живлення не був повністю заряджений вами протягом семи (7) днів після придбання продукту і не рідше одного разу на 6 місяців після цього.

ЦЯ ГАРАНТІЯ ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ, ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ, Є ВИКЛЮЧНИМИ ТА ЗАМІНЮЮТЬ УСІ ІНШІ ГАРАНТІЇ, ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ТА УМОВИ, УСНІ ЧИ ПИСЬМОВІ, ЯВНІ ЧИ НЕЯВНІ. RICH SOLAR СПЕЦІАЛЬНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОСТІ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. ЯКЩО КОМПАНІЯ RICH SOLAR НЕ МОЖЕ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ ВІДМОВИТИСЯ ВІД НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ ЗА ЦІЄЮ ОБМЕЖЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ, ВСІ ТАКІ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО ВИГЛЯДУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, ОБМЕЖУЮТЬСЯ ТЕРМІНОМ ДІЇ ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ. Жоден торговий посередник, агент або співробітник RICH SOLAR не має права вносити будь-які зміни, розширення або доповнення до цієї гарантії. НІ В ЯКОМУ РАЗІ RICH SOLAR НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕСПРАВНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ПРОДУКТУ RICH SOLAR, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО ПОРУШЕННЯ ГАРАНТІЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ІНШИХ ПРИСТРОЇВ. НІ В ЯКОМУ РАЗІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ RICH SOLAR ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ПРЕТЕНЗІЄЮ, БУДЬ ТО ЗА КОНТРАКТОМ, ГАРАНТІЄЮ, ДЕЛІКТОМ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ ТА СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ) АБО ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ ТЕОРІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИМЕ СУМУ, СПЛАЧЕНУ ВАМИ ЗА ПРОДУКТ RICH SOLAR. Деякі штати не дозволяють обмежувати термін дії гарантії, тому вищевказане обмеження може не поширюватися на вас. Ця гарантія надає вам конкретні юридичні права, а також ви можете мати інші права, які відрізняються залежно від штату.

ОТРИМАННЯ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Щоб отримати гарантійне обслуговування, ви повинні зв’язатися з нашою службою обслуговування клієнтів за телефоном 1-800-831-9889 або електронною поштою sales@richsolar.com. Якщо наша служба підтримки клієнтів визначить, що це гарантійний випадок, вона надасть вам номер дозволу на повернення матеріалів (RMA). Ви повинні належним чином упакувати товар, чітко позначивши номер RMA на упаковці та додавши до нього підтвердження дати покупки разом із товаром. Потім ви повинні надіслати продукт поштою або кур’єром, з оплатою вартості доставки, на адресу RICH SOLAR: 5550 Jurupa St Ontario, CA 91761. Ми обробимо ваше повернення та надішлемо вам відремонтований або замінний продукт за наш рахунок, якщо продукт відправляється в Північну Америку. Якщо ви придбали або відправляєте продукт за межі Північної Америки, зверніться до місцевого дистриб’ютора, у якого ви придбали продукт, або надішліть електронного листа на адресу sales@richsolar.com для отримання додаткової інформації про дистриб’юторів.

Залишити відповідь