Комерційна установка сонячних панелей. Промислова сонячна установка

Комерційна установка сонячних панелей

Переходьте на сонячну енергію та збільшуйте прибуток вашого бізнесу за рахунок відновлюваних джерел енергії.

Збільште вартість своєї нерухомості, зменшіть рахунки за комунальні послуги

Чиста сонячна енергія пропонує неприбутковим організаціям та власникам комерційної нерухомості можливість з низьким рівнем ризику отримати привабливу рентабельність інвестицій та збільшити вартість нерухомості, одночасно переходячи на чисте, відновлюване джерело електроенергії.

Зараз саме час переходити на сонячну енергію. завдяки Закону про зниження інфляції навіть некомерційні організації можуть скористатися 30% федеральним податковим кредитом на сонячну енергію та багатьма іншими доступними в даний час стимулами. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як сонячна енергетика може заощадити гроші вашої організації та принести екологічні та соціальні вигоди від приєднання до майбутнього відновлюваної енергетики.

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Сонячна енергія. це добре для вашого бізнесу

Ipsun Solar пропонує комерційні сонячні енергетичні рішення “під ключ” для бізнесу та некомерційних організацій у Вірджинії, окрузі Колумбія та Меріленді. Переваги включають:

 • Економія енергії: Сонячна енергія буде економити гроші вашого бізнесу щодня і захистить його від постійно зростаючих тарифів на комунальні послуги
 • Сонячні стимули: Нові федеральні стимули можуть знизити вартість сонячної енергії для вашої організації до 70%
 • Сталий розвиток: Ви станете лідером у громаді, моделюючи свої цінності, модернізуючи організацію та зменшуючи свій вуглецевий слід

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Положення Закону про зниження інфляції про прямі виплати. це сонячна зміна правил гри для неприбуткових організацій

Звільнені від оподаткування організації тепер можуть отримати значну вигоду від сонячної енергії в податковому режимі, запровадженому Законом про зниження інфляції. Новий закон не тільки відкрив можливість отримати відшкодування готівкою в розмірі 30%, але й збільшив потенціал для отримання більшого кредиту в залежності від умов проекту. потенційно дозволяючи відшкодувати до 70% вартості проекту.

Більше того, він дозволяє неприбутковим організаціям володіти власною сонячною енергетичною системою, що приносить інші переваги традиційних сонячних стимулів, таких як кредити на сонячну відновлювану енергію (SREC), звільнення від податку на майно, різні місцеві стимули та кредити на чистий облік електроенергії. Тільки ці переваги можуть скласти тисячі доларів економії на місяць для неприбуткової організації, на додаток до зниження вартості переходу на сонячну енергію завдяки новій опції прямої оплати у федеральному податковому кредиті.

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Ipsun має досвід роботи з комерційними проектами будь-якого розміру

Компанія Ipsun пишається тим, що встановила 9-ту за величиною сонячну електростанцію у Вашингтоні, округ Колумбія, але ми любимо встановлювати її на підприємствах будь-якого розміру. Серед нещодавніх фаворитів. Rocklands Barbeque Company в Арлінгтоні, штат Вірджинія, конюшня Meadowbrook Stables в Чеві Чейз, штат Меріленд, і Лютеранська євангелічна церква миру в Олександрії.

комерційна, установка, сонячних, сонячна

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Поговоріть з фахівцем з сонячної енергетики

Контролюйте свої витрати на електроенергію та зменшуйте вуглецевий слід.

Наша команда експертів з сонячної енергетики готова допомогти вам використати енергію сонця за допомогою індивідуальної системи сонячних панелей, розробленої для вашого будинку в Північній Вірджинії, Меріленді або окрузі Колумбія. Від початку до кінця ми робимо процес простим і безпроблемним, гарантуючи, що ви зможете почати користуватися перевагами сонячної енергії якомога швидше.

Зробіть перший крок до світлого, сталого майбутнього для вас і вашої родини.

Останні блоги

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Дим від лісових пожеж, енергія від сонячних панелей та ваше здоров’я

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Гранти REAP можуть допомогти сільському бізнесу заощадити до 80% на сонячній енергії

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Нижній колонтитул

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Посилання на сторінку компанії

Посилання на сторінку компанії

Посилання на сторінку компанії в Instagram

Посилання на сторінку компанії в LinkedIn

Ресурси

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Ipsun Solar встановила наші сонячні панелі, і це було правильним рішенням з багатьох причин. З компанією було легко працювати. від продажу до встановлення і далі. Панелі у нас вже деякий час, і все ж команда Ipsun продовжує стежити за ними, щоб переконатися, що кожна з них працює належним чином. Ми отримуємо регулярні звіти про вироблену енергію, і наші рахунки за електроенергію значно знизилися! Члени команди професійні, чуйні та турботливі. Ми настійно рекомендуємо компанію Ipsun за допомогу в прийнятті правильного рішення про надійну інвестицію з великою віддачею і за їх постійну підтримку.

Ipson Solar працювала зі мною та покрівельною компанією, щоб скоординувати демонтаж старої застарілої системи, підготовку даху та встановлення нової системи. Все пройшло добре і за графіком, і я повністю задоволений результатом.

З Ipsun було чудово працювати над налаштуванням моєї сонячної батареї. Найголовніше, що вони чудово справлялися з обслуговуванням системи протягом багатьох років з моменту її встановлення. Вони приїхали, щоб полагодити частину проводки, коли тварина з’їла її, і відремонтували захист від тварин також.Я просто хотів би мати більший дах, щоб отримати більше кВт.

Я використовував Ipsun Solar для своєї системи та батарей. Це був дуже складний процес з багатьма затримками та помилками. Я б рекомендував обрати іншого інсталятора. Ви застрягли з інсталятором на все життя системи. Переконайтеся, що ви вибрали хорошого менеджера.Я підписав з ними контракт у січні 2022 року і через 4 місяці мені продали ідею операційної системи. Вони сказали, що оскільки вони були в кооперативі, вони могли зробити все швидше і більш дружнім до людей способом (B corp). Минуло 10 місяців, і моя система не працювала на 100% (взагалі не працювала протягом 3.5 місяців після відкладеного липневого монтажу).Було багато затримок і помилок, безпосередньо пов’язаних з Ipsun. Складається враження, що компанія не спілкується сама з собою (або зі своїми клієнтами).Вони обіцяють дивовижне обслуговування костюмерів, але вони не виконують своїх зобов’язань. Вони пообіцяють, що у них є доступ до батарей і затримок не буде, але потім виникають затримки з обладнанням та робочою силою.Вони встановлять вашу систему і забудуть, що вона не працює, змушуючи вас сидіти місяцями і чекати на виправлення. Але, одна річ, яку вони будуть робити, це намагатися зібрати оплату за систему, яка не працює (знову і знову, і знову). Вони відправляють робітників нічого не робити або повторювати виконані завдання (знову і знову), тому що їм не сказали, що попередній працівник це зробив.Здавалося б, менеджер мав би вже зв’язатися зі мною. Ні.

Після роздумів про додавання сонячної енергії в наш будинок, я нарешті серйозно зайнявся цим питанням минулої весни. Я зв’язався з 5 фірмами і мав широкий спектр досвіду. не весь хороший. IPSUN став моїм надійним вибором. Обізнаний торговий представник, гнучкий і не тиснув на мене. Мене також порадував їхній інженерний персонал та остаточне рішення. А потім дуже плавний день встановлення. Крім того, ця компанія є сильним прихильником сонячної енергії та кліматичних дій. Ми дуже задоволені, що обрали IPSUN.

Ipsun Solar виконала чудову роботу в усіх аспектах встановлення нашої 48-кіловатної системи сонячних панелей від початкового планування до отримання дозволів та встановлення. Їх підтримка була чудовою, і система працює бездоганно.

Я просто хотів залишити короткий відгук і сказати, що з Ipsun було чудово працювати. З самого початку вони були комунікабельними і провели мене через кожен крок. Хоча COVID зробив все трохи повільніше і складніше, я в основному повинен був сидіти склавши руки і дозволити їм подбати про все, що вони і зробили. Коли прийшов час для встановлення, команда була дуже швидкою, професійною та виконала чисту роботу, яка виглядає чудово. Я без вагань рекомендую Ipsun і з нетерпінням чекаю, коли зможу заробити кіловати.

Чудові та професійні послуги, включаючи консультації та встановлення! Наші сонячні панелі запущені близько місяця тому. Додаток Ipsun надає мені достатньо інформації для перевірки виробництва електроенергії. Я щиро рекомендую перейти на сонячну енергію з Ipsun Solar!

Ipsun Solar була видатною компанією для роботи. Кожна людина від початку до кінця була сповнена ентузіазму, експертною, легкою на контакт, дуже корисною та справді професійною. Ми б рекомендували цю компанію охоче і без вагань!

Ipsun Solar. найкращий постачальник сонячної енергії у Вірджинії. Я використовую свою систему трохи більше року і не можу бути більш задоволеним результатами, які вона надає. Мій середній рахунок становить близько 7.50 на місяць протягом більшої частини року. Обладнання Enphase є чудовим, а їхня програма надає можливість відстежувати поточний збір з панелей. Я рекомендую IPSUN всім, хто хоче сонячну енергію для свого будинку.

Пан. Джеймс з ipsun solar був більш ніж фантастичним у роботі. Доброзичливі, швидкі, легкі процеси зробили роботу з ним та цією компанією абсолютним задоволенням. 10/10 рекомендую його всім, хто цікавиться чимось сонячним.

Я працюю на виробника компонента, який Ipsun використовує в деяких своїх установках. Ipsun в повній мірі скористався всіма нашими навчальними матеріалами, курсами, проектною підтримкою, технічною підтримкою та підтримкою продажів. Ipsun постійно виробляє бездоганні установки нашого продукту, тому що їх команда знайшла час, щоб вивчити всі наші найкращі практики.Інсталятори отримують багато любові від своїх клієнтів, але, кажучи як представник компанії, клієнтом якої є Ipsun, вони заслуговують на похвалу за належну ретельність від початку до кінця.Я працюю з інсталяторами сонячних систем у всіх куточках країни, і ця команда дійсно виділяється!

Робота з Ipsun Solar над великим житловим проектом в Меріленді була дивовижною. Кожен крок, від планування до завершення, був організований та чітко повідомлений. Не було ніяких несподіваних рахунків, і вони оформили для нас всі дозволи на підключення. Їх додаток показує всю функціональність сонячних панелей в режимі реального часу, і вони надали всі документи, необхідні для отримання податкових пільг, коли настає час сплати податків. Встановлення було легким, як вітерець. лише кілька днів для дуже великого будинку. 5 зірок!

Ipsun був ФАНТАСТИЧНИМ. Я реалізував десятки будівельних проектів. Ipsun був абсолютно на висоті. Всі люди були чудовими, доброзичливими, розумними та абсолютно професійними. Це чудова фірма. Не соромтеся використовувати їх!

З усіх компаній, з якими я спілкувався щодо моєї сонячної установки, Ipsun була на голову вище за інших з точки зору ясності, відкритості та ретельності. Встановлення пройшло гладко, і ми любимо користуватися сонячною енергією!

Комерційні сонячні панелі

комерційна, установка, сонячних, сонячна

Сонячна енергетика стає все більш популярною не тільки серед власників житлових будинків, але й серед комерційних проектів. Сонячні панелі вважаються розумною інвестицією, плюс вони можуть зменшити витрати компанії на електроенергію. Фотоелектричні модулі не тільки забезпечують вас екологічно чистою енергією, але й покращують імідж вашого підприємства в очах громадськості. Використовуючи сонячні панелі, бізнес показує, що він піклується про зменшення вуглецевого сліду та забезпечення кращого майбутнього для нашої планети.

Що таке комерційні сонячні панелі?

Сонячні панелі для комерційного використання зазвичай монокристалічні. Полікристалічні та тонкоплівкові панелі дешевші, але мають нижчий ККД і тому виробляють менше енергії. Існують інші типи панелей, які використовуються в комерційних системах, наприклад, двосторонні панелі, модулі з концентрованими фотоелементами або інтегровані панелі. Однак вони набагато дорожчі і не так широко поширені на ринку сонячної енергетики.

Вибираємо правильні панелі для комерційного використання

Комерційні сонячні панелі зазвичай потужніші, ніж фотомодулі для домашнього використання. Простір рідко є проблемою для комерційних установок, тому має сенс вибирати більші панелі: 72-елементні, 96-елементні, 120-елементні або навіть 144-елементні фотомодулі. Більші панелі дозволяють побудувати систему такого ж виробництва енергії з меншою кількістю модулів. З цієї ж причини комерційні сонячні системи в середньому більш ефективні, ніж домашні.

Монтаж комерційних систем зазвичай відбувається на плоскому даху або на землі, що здешевлює і спрощує весь процес. Однак масштаби системи більші, тому весь процес встановлення іноді може займати кілька місяців.

Перед покупкою подумайте про розташування ваших панелей та погоду у вашому регіоні. Чи жарко там? Чи отримають ваші панелі достатньо сонячного світла? Чи будуть вони піддаватися затіненню? Залежно від відповідей, має сенс вибрати панелі, які будуть найкраще працювати у ваших умовах. Деякі моделі показують велику ефективність у похмурі дні, деякі мають високу толерантність до затінення, деякі майже не втрачають вихідної потужності при високих температурах.

Технічні особливості комерційних сонячних панелей

 • Рама з анодованого алюмінію робить модуль дуже міцним і стійким до граду, вітру та штормів.
 • Висока потужність і більша кількість сонячних елементів дозволяють виробляти більше енергії з квадратного футу.
 • Простота встановлення
 • Сумісність з системами 12В, 24В і 48В.

Яка середня ціна комерційних сонячних панелей?

Вартість вата комерційної сонячної панелі зазвичай нижча, ніж у побутових панелей, тому що масштаби установки більші. Ціна панелі залежить від виробника. Ви можете придбати дешевший модуль від китайського бренду, але європейські та японські компанії пропонують продукцію найвищої якості. Комерційні сонячні панелі для продажу в нашому магазині мають ціновий діапазон від 150 до 550. Не забувайте, що ви можете зменшити вартість системи за допомогою програми Федерального податкового кредиту на сонячну енергію (ITC). У 2021-2022 роках держава пропонує податковий кредит у розмірі 26% від вартості сонячної системи. У 2023 році вона знижується до 23%, а після 2024 року ви отримаєте не більше 10% відшкодування.

Нехай вас не лякає вартість сонячної системи. Існує причина, чому сонячну енергетику називають розумною інвестицією. В середньому система сонячних панелей в США окупається за 7-8 років. Після цього панелі починають приносити прибуток. Оскільки середній термін служби сонячної панелі становить понад 25 років, можна сказати, що сонячна система окупає себе 3 рази!

Безкоштовний та корисний дайджест про сонячну енергію. Ніякого спаму

Michigan Solar Solutions. це досвідчений вибір для комерційних проектів сонячних електростанцій

Наша місія. запропонувати комерційним клієнтам нижчі та більш передбачувані витрати на електроенергію завдяки сонячним рішенням на місці, аналізу тарифного плану та використанню акумуляторних технологій.

Якщо ви стурбовані постійним зростанням витрат на електроенергію або платою за споживання, у нас є індивідуальне рішення для вас. Деякі клієнти спостерігали економію комунальних послуг на 50-100% і майже безризикову рентабельність інвестицій в сонячну енергетику на рівні 8% і більше щорічно.

Michigan Solar Solutions прагне розвинути глибокі знання про ваші бізнес-операції та функції, щоб надати детальні рекомендації, які відповідатимуть вашій ширшій енергетичній стратегії. Маючи понад 13 років комерційного досвіду в галузі сонячної енергетики, ми розробили проекти від однієї панелі до сотень панелей.

Співпрацюйте з нами та отримуйте вигоду не лише від потрійного прибутку вашого бізнесу, але й від маркетингу, сталого звітування, дотримання вимог ланцюжка поставок, утримання співробітників та можливості стати лідером галузі.

Ми можемо розробити рішення, яке відповідає потребам вашого бізнесу

Незалежно від того, що вас турбує. плата за спожиту електроенергію чи зростання тарифів на електроенергію, у нас є індивідуальне рішення. Перший крок для нас. краще зрозуміти ваші цілі. Деякі компанії, з якими ми працювали, мали такі цілі, як: відповідність корпоративному зеленому плану, зниження смішно високих зборів за попит, маркетинг для своєї клієнтської бази та зниження витрат на електроенергію. Заплануйте безкоштовну консультацію вже сьогодні.

Фермерські господарства та малий бізнес у сільській місцевості можуть встановити сонячну батарею та претендувати на грант USDA REAP, який дозволить сплатити 25%, отримати податковий кредит у розмірі 30% та прискорену бонусну амортизаційну надбавку. Якщо взяти все це до уваги, то сонячна батарея з 60 000 панелей може мати чистий прибуток менше 10 000. Крім того, існують федеральні кредити для фінансування проектів сонячних електростанцій.

Завдяки економії, яку ви отримаєте на рахунках за електроенергію (оскільки тепер ваша електроенергія виробляється за допомогою сонячної батареї), система може окупитися всього за п’ять років. Це може заощадити вам понад 100 000 гривень лише протягом гарантійного терміну на масив. Масив сам по собі є чудовою довгостроковою інвестицією, з очікуваною тривалістю життя понад 40 років.

Michigan Solar Solutions може допомогти сільським малим підприємствам та фермерам зрозуміти економію та переваги сонячної енергії та написати заявку на грант USDA REAP БЕЗКОШТОВНО (вартість 2,000 доларів США). Ми можемо надати вам безкоштовний аналіз сонячної енергії, щоб побачити, чи підходить вам сонячна енергія. Michigan Solar Solutions співпрацює з кількома фінансовими організаціями, щоб допомогти вам отримати фінансування, включаючи Green Stone Farm Credit Services.

Часто молитовні будинки отримують пожертви, які вони використовують для нового залу для спілкування, молодіжного центру тощо. Після того, як ці гроші будуть витрачені, вони назавжди будуть обтяжені збільшеними рахунками за опалення, світло, прибиральників і рахунками за технічне обслуговування. Це використовує і без того дефіцитні операційні кошти, що ще більше обмежує охоплення громади та місійні проекти. Багато молитовних будинків замість цього взяли гроші і використали їх на проекти з енергоефективності та сонячну електроенергію. Це дає змогу вивільнити операційні кошти для більшого охоплення громадськості та місійних проектів.

Michigan Solar Solutions вважає, що муніципальні утворення (міста, селища та містечка) мають більше, ніж можливість, вони повинні очолити зусилля у сфері відновлюваної енергетики. Все частіше люди враховують прихильність громади до навколишнього середовища при виборі місця проживання і місця для ведення бізнесу.

Будьте лідером, використовуючи зелену енергію для управління вашими будівлями чи програмами. Сонячна енергія має багато переваг, окрім економії енергії:

 • wb_sunny Зменшіть свій вуглецевий слід
 • wb_sunny Заощаджуйте гроші
 • wb_sunny Покажіть своїм донорам та виборцям, що ви віддані принципам сталого розвитку та майбутньому організації

Michigan Solar Solutions пов’язана з інвесторами, які пропонують приватний лізинг для неприбуткових організацій. Ця схема може заощадити вашій організації до 20% річних рахунків за електроенергію в перший рік. Ваш лізинговий платіж буде фіксованим, але економія зростає з кожним роком, оскільки ціна на електроенергію зростає (4-6% щорічно в Мічигані).

Michigan Solar Solutions вважає, що для поширення використання сонячної енергії нам потрібна освіта, щоб формувати свідомість наших дітей. Що може бути кращим способом розповісти учням про зелену енергетику, сонячні панелі та вітрогенератори, ніж встановити їх у вашому шкільному окрузі?? і не тільки, батьки враховують зелені цінності при виборі шкіл для своїх дітей. Співробітники Michigan Solar Solutions мають більш ніж 25-річний досвід підтримки шкіл штату Мічиган, як у сфері зеленої енергетики, так і в інших галузях.

Скільки коштує комерційна сонячна енергія в Огайо?

Якщо ви розглядаєте можливість використання сонячної енергії для вашого бізнесу в Огайо, зараз саме час зробити перехід.

для сонячної енергетики в Огайо впали на 47% лише за останній рік (станом на 2 квартал 2018 року). Таке зниження витрат означає, що ви швидше вийдете на окупність і швидше почнете генерувати безкоштовну електроенергію.

Комерційна сонячна система потужністю від 50 кВт до 100 кВт зазвичай коштує від 130 000 до 250 000 доларів до застосування фінансових стимулів. Завдяки наявним стимулам, ви можете окупити від 26% до 75% вартості системи протягом першого року.

Середня комерційна сонячна система може заощадити вам від 100 000 до 350 000 за 30 років життя сонячної системи.

Середня комерційна окупність та рентабельність інвестицій в Огайо

Ці цифри є середніми на основі проектів, які ми завершили в Огайо.

Окупність. це час, необхідний для того, щоб окупити авансові витрати. Рентабельність інвестицій. це річна норма прибутку за 30-річний період.

Податкові пільги в Огайо

Реальний приклад з Огайо

Щоб проілюструвати ситуацію з витратами, ми виділили компанію nüCamp, виробника автофургонів та крапельних причепів, що базується в Шугар-Крік, штат Огайо.

Огляд системи

 • 1 909 сонячних панелей та 15 інверторів
 • 629.7 кВт система
 • 643 527 кВт-год (виробництво першого року)

Чи працюватимуть сонячні панелі в Огайо?

Коротка відповідь. так. Але спочатку давайте трохи поговоримо про те, як ми оцінюємо виробництво сонячної енергії.

Оцінка сонячної енергії базується на вимірюванні, яке називається піковою сонячною годиною (PSH). PSH. це кількість сонячної енергії, доступної протягом дня. Середній PSH в Огайо становить 4.15 годин на день (на основі сонячних панелей з фіксованим кутом нахилу).

Для порівняння, подивіться на Німеччину.

Німеччина не відома як країна, залита сонцем. Однак Німеччина вже давно є лідером у світовому виробництві сонячної енергії. У 2014 році Німеччина виробила 177 ГВт сонячної енергії (1 ГВт приблизно дорівнює потужності великої газової або атомної електростанції).)

Пікові сонячні години (PSH) у містах Огайо

Помітні комерційні сонячні установки в Огайо

Суп Campbell’s в Наполеоні. Сонячна установка забезпечує 15% електроенергії об’єкта.

Assurant у Спрінгфілді. Додано 6 200 сонячних панелей на дахах та 15 нових навісів для паркування.

Сонячні ресурси для бізнесу в Огайо

Сонячна статистика та політика штату ОгайоSEIA. Сонячна політика Огайо

Дізнайтеся, чи має сонячна енергія фінансовий сенс для вашого бізнесу

Першим кроком до здійснення великих інвестицій в сонячну енергетику є отримання безкоштовної індивідуальної пропозиції. Ми оцінимо ваше поточне енергоспоживання, проведемо оцінку ділянки, розглянемо варіанти фінансування та стимули, а також надамо вам безкоштовну детальну пропозицію, яка покаже вартість, рентабельність інвестицій та річний грошовий потік.

Залишити відповідь