Канадська сонячна батарея Bihiku CS3W-455MB-AG 455W Clear On White 144 напівелементна моно…

Канадська сонячна панель Bihiku CS3W-455MB-AG 455W Clear On White 144 напівелементна моно сонячна панель

Зменшити кількість для Canadian Solar Bihiku CS3W-455MB-AG 455W Clear On White 144 Half-cell Mono Solar Panel Збільшити кількість для Canadian Solar Bihiku CS3W-455MB-AG 455W Clear On White 144 Half-cell Mono Solar Panel

Canadian Solar Bihiku CS3W-455MB-AG 455W Clear On White 144 Half-cell Mono Solar Panel

Ця лінійка модулів є прямим результатом понад трьох десятиліть розробки, виробництва та використання. Звертаючи увагу на кожну деталь у розробці та виробництві нашої продукції, наші методи управління процесами та випробувань оптимізували термін служби модуля та виробництво електричної енергії.

Технічні характеристики Canadian Solar

Модель CS3W-455MB
Серія Двосторонній моно-модуль BiHiKu з високою потужністю
Виробник Канадська
Специфікація Дані
Тип комірки Монокристалічна
Розташування елементів 144 [2 X (12 X 6)]
Розміри 2132 ˣ 1048 ˣ 30 мм (83.9 ˣ 41.3 ˣ 1.2 дюйма)
Вага 28.4 кг (62.6 фунтів)
Переднє / заднє скло 2.0 мм термозміцнене скло
Рамка Анодований алюмінієвий сплав
J-Box IP68, 3 діоди
Кабель 4.0 мм² (IEC), 12 AWG (UL)
Довжина кабелю (включаючи з’єднувач) 400 мм (15.7 дюймів) / 280 мм (11.0 дюймів (-) або індивідуальна довжина
Номінальна максимальна. Потужність (Pmax) 455 W
Вибрати. Робоча напруга (Vmp) 41.3 V
Опція. Робочий струм (Імп) 11.2 A
Напруга відкритого контуру (Voc) 49.3 V
Струм короткого замикання (Isc) 11.66 A
 • лінійна вихідна потужність 30 років гарантії
 • Покращений продукт 12 років гарантії на матеріали та якість виготовлення

Умови та положення див. у гарантійному документіДокументація

Детальна інформація

Завдяки провідній в галузі технології моно-PERC-елементів Canadian Solar та інноваційній технології модулів LIC (низький внутрішній струм), ми тепер можемо запропонувати нашим клієнтам по всьому світу мономодулі високої потужності до 450 Вт

Мономодулі KuPower з розміром 1675 ˣ 992 мм, близькі до наших 60-коміркових модулів SuperPower.

Висока надійність

З’єднання елементів і розміщення діодів відповідають усталеній галузевій практиці і перевірені в польових умовах, що забезпечує відмінну надійність.

Нижчий внутрішній струм, нижча температура гарячої точки

Мінімізує вплив мікротріщин

Сильне снігове навантаження до 5400 Па, вітрове навантаження до 3600 Па

Якість та сертифікація

ISO 9001:2015 / Система управління якістю

ISO 14001:2015 / Стандарти системи екологічного менеджменту

IEC 61215 / IEC 61730: VDE / CE / MCS / INMETRO

UL 61730: CSA / IEC 61701 ED2: VDE / IEC 62716: VDE / IEC 60068-2-68: SGS

Інші

Виберіть опції

Нещодавно переглянуті

Вибачте, товарів немає.

Соціальні

Варіант редагування

Повідомлення про наявність на складі

Умови Умови

Політика доставки US Solar Supplier У USSolarSupplier ми усвідомлюємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, зручний для клієнтів досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, будь ласка, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується на основі ваги та габаритів продукту(ів) у вашому замовленні. Ми використовуємо FedEx або UPS для наземних відправлень, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних міркувань всі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися залежно від операційних можливостей перевізника та інших факторів, що знаходяться поза нашим контролем.

Перевірка вантажу після доставки Коли ваше замовлення прибуло, дуже важливо ретельно перевірити його після доставки. Якщо доставка здійснюється вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з вантажним перевізником за номером телефону, вказаним у рахунку перевізника. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких потенційних пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали відправлення в належному стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутність предметів, не зазначених у квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти посилку з видимими пошкодженнями, обов’язково зазначте на квитанції про доставку, що ви розписуєтесь за пошкоджену посилку. Однак, будь ласка, зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки під підпис. Після отримання вашого вантажу дуже важливо, щоб ви ретельно підрахували та перевірили вміст, перш ніж підтвердити доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження в коносаменті (BOL). Якщо є значні видимі пошкодження, вам слід відмовитися від доставки. У разі виявлення пошкоджень необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier).com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписану BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не буде належним чином зазначено під час доставки, US Solar Supplier не несе відповідальності за додаткові витрати на заміну матеріалів. Всі повернуті товари підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми намагаємося відправляти прискорені замовлення в той же день, коли отримуємо їх. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, розміщені на вихідних або у великі свята, будуть оброблені та відправлені на наступний робочий день. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні та святкові дні, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, зверніться за допомогою до нашого відділу продажів за телефоном 1 (800) 230-7004.

Елементи, яких немає в наявності та замовлені в зворотному порядку Іноді товар може мати час виконання або бути замовлений в зворотному порядку після отримання вашого замовлення. Якщо ваше замовлення має певний термін виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи збігається цей термін з дедлайном вашого проєкту.

Будь ласка, включіть цю інформацію в примітки до замовлення під час оформлення замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Якщо у вас є інші особливі вимоги, будь ласка, зателефонуйте до нашого відділу продажів за телефоном 1 (800) 230-7004 перед оформленням замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися відправити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не стягуватимемо з вас більшу суму за доставку, ніж ви заплатили спочатку. Якщо ви бажаєте, щоб ваше замовлення надійшло однією партією, зв’яжіться з нашим відділом продажів під час оформлення замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію до поля “Коментарі та думки власників” у полі “Замовлення. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися привезти продукти в наш офіс Vista і об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткового 3-5-денного терміну виконання замовлення і додаткових витрат на доставку.

Міжнародні відправлення

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку тільки в межах США і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка на ваш рахунок FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні / експрес-відправлення, без вантажу) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми цінуємо ваше розуміння.

Вантажні відправлення

Деякі продукти на USSolarSupplier повинні бути відправлені вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої Політики повернення претензій та повернення коштів.

Вантажні перевезення включають, але не обмежуються наступними продуктами:

 • Великі сонячні панелі (у більшості випадків понад 90 Вт)
 • Великі інвертори (понад 1 кВт)
 • Рейки довжиною більше 9 футів (108)
 • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
 • Акумулятори глибокого циклу
 • Літій-залізо-фосфатні батареї (LiFeP04)

Варіанти перевезення

При оформленні замовлення, яке потребує доставки, вам знадобиться наступна інформація:

Вантажні перевезення в житлових приміщеннях дорожчі, ніж у комерційних зонах через доступність та встановлені маршрути. Якщо ваш вантаж важить понад 100 фунтів і у вас немає доступу до навантажувача або вантажної рампи, вам знадобляться підйомні ворота, щоб вивантажити палету з вантажівки.

Доставка може бути складною; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, зверніться за підтримкою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004. Котирування фрахту, надані на нашому веб-сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ставку.

Зверніть увагу, що вартість доставки, яка відображається під час оформлення замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відправлення. Тарифи на фрахт можуть збільшуватися, поки продукт знаходиться у виробництві. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп, та/або визнавши викладені умови та положення.

Наземні / фрахтові витрати Логістика Непередбачені витрати

Будь-які збори, понесені транспортним перевізником через відсутність інформації про доставку (адреса або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, перевірте підтвердження замовлення для отримання точної інформації.

При оформленні замовлення по телефону повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові / гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтеся з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли питання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та кваліфікованої команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Плата за поповнення запасу

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів буде застосована плата за поповнення запасів у розмірі 40% після обробки замовлення та спроби доставки. Цей збір стягується для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням запасів повернених товарів.

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже відправлено, ви несете відповідальність за витрати на зворотну доставку та 40% збору за поповнення запасу, згаданого вище.

Претензії та політика повернення

Якщо ви отримали пошкоджену, дефектну або неправильну продукцію, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 5 робочих днів з моменту отримання відправлення. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну продукту або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товари, вони повинні бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією в комплекті. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, а також стягується плата за поповнення запасів у розмірі 40%.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару(ів). Сума відшкодування становитиме ціну покупки за вирахуванням 40% збору за поповнення запасів та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відвантаження та повернення.

Втрачені або вкрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або вкрадені пакунки, підтверджені як доставлені за адресою, вказаною для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію для відстеження та інформацію про перевізника, щоб клієнт міг її перевірити.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтеся з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або занепокоєння щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та обізнаної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і гарантувати, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier буде позитивним.

Чи є панелі JA Solar хорошим варіантом для домашньої сонячної?

канадська, сонячна, bihiku, cs3w-455mb-ag, 455w, clear

JA Solar Holdings Co. провідний виробник високоефективних фотоелектричних сонячних панелей, що базується в Шанхаї, Китай, з декількома глобальними офісами, в тому числі в Сан-Хосе, Каліфорнія. Вони виробляють високоефективні сонячні панелі для житлових, комерційних та комунальних проектів. JA Solar увійшла до списку найкращих виробників сонячних панелей SolarReviews 2023 року.

У цьому огляді ми зосередимося на доступних для придбання домашніх сонячних фотоелектричних панелях, детально розглянемо їхні особливості та гарантійні зобов’язання.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • JA Solar пропонує багато варіантів сонячних панелей для житлових будинків з високим коефіцієнтом корисної дії від 20% до 21%.
 • Панелі JA Solar. це панелі з напіврозрізаними осередками, технологія, яка збільшує їх вихід енергії. Вони також використовують технологію PERC.
 • JA Solar пропонує конкурентоспроможну гарантію та має чудові відгуки клієнтів, щоб підтримувати свою репутацію.
 • Панелі JA Solar посіли 6 місце в рейтингу SolarReviews серед 10 найкращих брендів виробників сонячних панелей 2023 року.

На цій сторінці

Чи мають сонячні панелі сенс для вашого будинку?

Які доступні сонячні модулі JA Solar?

JA продає сонячні панелі як для житлових, так і для комерційних об’єктів. Житлові сонячні панелі містять 54 або 60 фотоелементів, тоді як комерційні панелі використовують 72 фотоелементи. JA використовує напіврозрізані монокристалічні комірки в своїх житлових панелях, що допомагає підвищити їх ефективність. Ефективність та номінальна максимальна потужність з технічних паспортів JA Solar наведені нижче.

Моделі сонячних панелей JA Solar для житлових будинків

JAM60S20/MR 21% 390 W
JAM54S30/MR 21.5% 420 W
JAM60S10/MR 20.2% 340 W

Ці панелі, як правило, використовують однакову технологію, з невеликими варіаціями, що призводять до різної потужності та ефективності. JAM54S30/MR, однак, є більш потужною, незважаючи на меншу кількість елементів. Це означає, що панелі менші за розміром, але все ще генерують багато електроенергії, що робить їх чудовим вибором для будинків з обмеженою площею даху.

Скільки коштують панелі JA Solar?

Вартість окремих панелей може бути важко визначити, оскільки багато факторів можуть змінити їх ціну, наприклад, місцева установка і витрати на доставку панелей до місця установки.

Але середня вартість вата для сонячних панелей становить 3.00, тому можна з упевненістю припустити, що сонячні панелі JA будуть трохи нижче цієї ціни, оскільки вони виробляються в Китаї, що робить їх вартість будівництва низькою.

Найкращий спосіб дізнатися ціни на сонячні панелі JA. це отримати безкоштовну пропозицію від місцевих інсталяторів, які використовують їх у своїх сонячних установках.

Подивіться, скільки місцеві сонячні компанії беруть за встановлення панелей JA Solar

Що таке гарантія JA Solar?

JA Solar пропонує 12-річну гарантію на заміну продукції та 30-річну гарантію на продуктивність панелей. Обидва ці гарантійні терміни є довшими за галузеві стандарти (10 та 25 років відповідно), а також за гарантійні терміни конкурентів виробників сонячних панелей, таких як Q CELLS, Trina та Panasonic, які зазвичай мають лише 10-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію на продуктивність.

Якщо через 30 років ваші сонячні панелі виробляють менше 82.5% від початкової вихідної потужності, гарантія буде дотримана. JA Solar повинна перевіряти зниження продуктивності, а також будь-які інші дефекти продукції, але, незважаючи на це, це відмінний варіант гарантії, який може допомогти вам почувати себе спокійно при інвестуванні в сонячні панелі.

Модульна та коміркова технологія. що відрізняє JA Solar від інших?

На

JA пропонує сонячні панелі з половинчастими осередками та PERC (або моно PERC). Напіврозрізані сонячні елементи роблять сонячні панелі більш ефективними; елементи по суті розділені навпіл так, що якщо одна половина затінена або зазнає несправностей, інша половина панелі може продовжувати генерувати енергію.

Крім того, всі сонячні панелі JA для житлових будинків використовують технологію PERC. Сонячні панелі PERC мають додатковий шар, який вловлює більше фотонів, що генерують електроенергію, які потрапляють на сонячну панель, щоб ці фотони могли бути перетворені в більшу кількість електроенергії.

Завдяки використанню напіврозрізаних фотоелементів та технології PERC, панелі JA Solar мають надзвичайно високу ефективність. Рейтинг ефективності вище 20%, як правило, вважається дуже хорошим, і всі їхні модулі коливаються в межах 20-21% ефективності. Насправді, панелі JA Solar настільки ефективні, що вони вважаються одними з найефективніших панелей на ринку.

Чи рекомендуємо ми панелі JA Solar?

Так, ми рекомендуємо використовувати панелі JA Solar для встановлення домашніх сонячних панелей, і вони навіть входять до нашого списку 10 найкращих рекомендованих брендів виробників сонячних панелей. Панелі JA Solar. це чудовий спосіб додати відновлювану енергію до вашого будинку.

JA Solar. це високоякісний бренд з високоефективними сонячними панелями, який пропонує велику гарантію, особливо в порівнянні з іншими виробниками. Вони мають чудові відгуки клієнтів з відмінною оцінкою на SolarReviews понад 4.5 зірок.

На жаль, ціни важко визначити в Інтернеті, тому, щоб отримати пропозицію, найкраще поспілкуватися з місцевими інсталяторами сонячних панелей.

Зрештою, найважливішою частиною вибору сонячних панелей є вибір інсталятора. Місцевий інсталятор з хорошими відгуками, який працює в бізнесі принаймні кілька років, є вашим найкращим вибором. Вони будуть там, щоб допомогти на кожному кроці, починаючи від встановлення і закінчуючи роками, якщо вам знадобиться допомога з вашою сонячною системою. Якщо вони використовують панелі JA Solar, це тому, що вони вважають їх найбільш практичним і надійним варіантом, і ви можете довіряти їхнім рекомендаціям.

Чи є панелі JA Solar хорошим варіантом для домашньої сонячної електростанції??

канадська, сонячна, bihiku, cs3w-455mb-ag, 455w, clear

JA Solar Holdings Co. є провідним виробником високоефективних фотоелектричних сонячних панелей, що базується в Шанхаї, Китай, з декількома глобальними офісами, в тому числі в Сан-Хосе, Каліфорнія. Вони виробляють високоефективні сонячні панелі для житлових, комерційних та комунальних проектів. JA Solar увійшла до списку найкращих виробників сонячних панелей за версією SolarReviews у 2023 році.

У цьому огляді ми зосередимося на доступних для придбання побутових сонячних фотоелектричних панелях, детально розглянемо їх специфіку та гарантійні зобов’язання.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів побутових сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці і зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • JA Solar пропонує багато варіантів сонячних панелей для житлових будинків з високим коефіцієнтом корисної дії від 20% до 21%.
 • Сонячні панелі JA Solar. це напіврозрізані клітинні панелі, технологія, яка збільшує їх вихід енергії. Вони також використовують технологію PERC.
 • JA Solar пропонує конкурентоспроможну гарантію та має чудові відгуки клієнтів, щоб підтримувати свою репутацію.
 • Панелі JA Solar посіли 6 місце в рейтингу SolarReviews серед 10 найкращих брендів-виробників сонячних панелей 2023 року.

На цій сторінці

Чи мають сонячні панелі сенс для вашого конкретного будинку?

Які доступні сонячні модулі JA Solar?

JA продає сонячні панелі як для житлових, так і для комерційних об’єктів. Житлові сонячні панелі містять 54 або 60 сонячних елементів, в той час як комерційні панелі використовують 72 елементи. JA використовує напіврозрізані монокристалічні комірки в своїх житлових панелях, що допомагає підвищити їх ефективність. Ефективність та номінальна максимальна потужність з технічних паспортів JA Solar наведені нижче.

Моделі сонячних панелей JA Solar для житлових будинків

JAM60S20/MR 21% 390 W
JAM54S30/MR 21.5% 420 W
JAM60S10/MR 20.2% 340 W

Ці панелі, як правило, використовують одну і ту ж технологію, з невеликими варіаціями, що призводять до різної потужності та ефективності. Модель JAM54S30/MR, однак, є більш потужною, незважаючи на меншу кількість елементів. Це означає, що панелі менші за розміром, але все ще генерують багато електроенергії, що робить їх чудовим вибором для будинків з обмеженою площею даху.

Скільки коштують панелі JA Solar?

Вартість окремих панелей може бути важко визначити, оскільки багато факторів можуть змінити їхню ціну, наприклад, місцева установка та витрати на доставку панелей до місця встановлення.

Але, середня вартість вата для сонячних панелей становить 3.00, тому можна з упевненістю припустити, що сонячні панелі JA будуть трохи нижче цієї ціни, оскільки вони виробляються в Китаї, що робить їх вартість будівництва низькою.

Найкращий спосіб дізнатися ціни на сонячні панелі JA. це отримати безкоштовну пропозицію від місцевих інсталяторів, які використовують їх у своїх сонячних установках.

Подивіться, скільки місцеві сонячні компанії беруть за встановлення панелей JA Solar

Що таке гарантія JA Solar?

JA Solar пропонує 12-річну гарантію на заміну продукту і 30-річну гарантію на продуктивність панелі. Обидва ці гарантійні терміни є довшими за галузеві стандарти (10 і 25 років відповідно), а також за гарантії конкурентів виробників сонячних панелей, таких як Q CELLS, Trina і Panasonic, які зазвичай мають лише 10-річну гарантію на продукцію і 25-річну гарантію на продуктивність.

Якщо через 30 років ваші сонячні панелі виробляють менше 82.5% від початкової вихідної потужності, гарантія буде виконана. JA Solar дійсно потребує перевірки зниження продуктивності, а також будь-яких інших дефектів продукції, але, незважаючи на це, це відмінний варіант гарантії, який може змусити вас почувати себе спокійно при інвестуванні в сонячні панелі.

Технологія модулів та елементів. Що відрізняє JA Solar від інших?

На

JA пропонує сонячні панелі з половинчастими елементами та PERC (або моно PERC). Напіврозрізані сонячні елементи роблять сонячні панелі більш ефективними; елементи, по суті, розділені навпіл так, що якщо одна половина затінена або зазнає несправностей, інша половина панелі може продовжувати генерувати енергію.

Крім того, всі домашні сонячні панелі JA використовують технологію PERC. Сонячні панелі PERC мають додатковий шар, який вловлює більше фотонів, що генерують електроенергію, які потрапляють на сонячну панель, щоб ці фотони могли бути перетворені в більшу кількість електроенергії.

Завдяки використанню напіврозрізаних елементів та технології PERC, панелі JA Solar мають надзвичайно високу ефективність. Рейтинг ефективності вище 20% зазвичай вважається дуже хорошим, і всі їхні модулі коливаються в районі 20-21% ефективності. Насправді, панелі JA Solar настільки ефективні, що вони вважаються одними з найефективніших панелей на ринку.

Чи рекомендуємо ми сонячні панелі JA Solar?

Так, ми рекомендуємо використовувати панелі JA Solar для встановлення домашніх сонячних панелей, і вони навіть входять до нашого списку 10 найкращих рекомендованих брендів виробників сонячних панелей. Сонячні панелі JA. це чудовий спосіб додати відновлювану енергію до вашого будинку.

JA Solar. це високоякісний бренд з високоефективними сонячними панелями, який пропонує велику гарантію, особливо в порівнянні з іншими виробниками. Вони мають чудові відгуки клієнтів з відмінною оцінкою на SolarReviews понад 4.5 зірок.

На жаль, ціни важко визначити в Інтернеті, тому, щоб отримати пропозицію, найкраще поспілкуватися з місцевими сонячними інсталяторами.

Зрештою, найважливішою частиною вибору сонячних панелей є вибір інсталятора. Місцевий інсталятор з хорошими відгуками, який працює принаймні кілька років. ваш найкращий вибір. Вони будуть там, щоб допомогти на кожному кроці, починаючи від встановлення і закінчуючи роками, якщо вам знадобиться допомога з вашою сонячною системою. Якщо вони використовують панелі JA Solar, це тому, що вони вважають їх найбільш практичним і надійним варіантом, і ви можете довіряти їхнім рекомендаціям.

Залишити відповідь