Калькулятор даху Tesla. Калькулятор даху Tesla

Калькулятор даху Tesla

в якій ваш блогер виявляє, що йому доводиться зробити кілька глибоких вдихів, дивлячись на абсолютну порожнечу і невігластво противника сонячних дахів Тесли, який намагається використати розрахунок чистої приведеної вартості, щоб показати, що згадані сонячні дахи того не варті. По суті, він каже: “Я думаю, що це лайно, отже, я підтасую те, чого не розумію, щоб показати, що я правий”.”

Давайте подивимось, в чому проблема. На Inverse (не сайт, з яким я раніше стикався) є стаття, в якій обговорюється, скільки з часом буде коштувати один із сонячних дахів Тесли. Або, точніше, скільки ви заробите на ньому після початкових витрат. У Tesla є онлайн-калькулятор, який допоможе вам оцінити витрати і вигоди. Ось скріншот з тієї статті для 40% покриття будинку площею 1800 кв. футів у Каліфорнії.

Іншими словами, при початкових витратах у 59 100, ви отримаєте податкову знижку у розмірі 13 300, і за 30 років ви заощадите 85 700 на енергії (по суті, це економія від вашої енергетичної компанії).

Ага, каже наш дурень, цитуючи якийсь сайт про чисту приведену вартість (NPV) разом з математичним виразом, щоб виглядати справжнім експертом, це означає, що якщо ви проігнорували податкову знижку, то NPV всієї справи за 30 років становитиме.11 788 при використанні ставки дисконтування 2%. НЕ ВАРТО!

Додавання податкової пільги назад? Жалюгідний прибуток у розмірі 1,512.

Розрахунки та результати просто змусили мене здивуватися? Я дістав свій вірний калькулятор (раніше це був HP 12C, але зараз я використовую додаток для iOS): перший сценарій дав мені NPV 4,879, другий з податковою пільгою. 18,179. Чому така велика різниця?

Коли я працював у банківському бізнесі, пишучи програмне забезпечення для торгівлі процентними свопами та опціонами, єдине, що я дізнався про розрахунки, які враховують вартість грошей у часі (TVM), було наступне: намалюйте діаграму. Зрозумійте грошові потоки з часом, дивлячись на картинку. Тільки тоді ви можете зробити деякі розрахунки, наприклад, знайти внутрішню норму прибутковості, знайти NPV або щось подібне. Наш друг, по суті, намалював цю діаграму для сценарію без податкової пільги, принаймні у віртуальному сенсі:

Іншими словами, він уявляє, що в кінці 30-річного періоду (не отримавши за цей час жодних виплат у вигляді економії енергії) Ілон Маск з’явиться в кінці його під’їзду, з великою дурнуватою посмішкою, спалахами фотокамер, тримаючи в руках чек на 85 700. Якщо ви уявляєте, що це працює саме так, то, звичайно, PV одноразової суми в кінці становить 47 312, тому додавання витрат у розмірі 59 100 дає NPV у розмірі.11,788. Ура!! За винятком.

це не те, про що йдеться в цьому розрахунку економії. У калькуляторі чітко вказано, що заощадження ви отримуєте протягом 30 років, а не одноразово в кінці 30 років. Іншими словами, ви будете отримувати 85 700 / 30, або 2 857 в кінці кожного року:

Загальна PV цих 30 “квитанцій”? 63,979. Отже, якщо ви віднімете ці початкові витрати, ви отримаєте NPV 4,879. Додайте податкові пільги на початку, і ви отримаєте 18 179 як загальну NPV.

Звичайно, після всього сказаного, ми всі сплачуємо рахунки за електроенергію щомісяця. Отже, ми повинні робити ці розрахунки NPV на основі щомісячних заощаджень протягом 360 місяців, по 238 на місяць. За це я отримую 5 306 NPV без податкової пільги, або 18 606 з нею.

Звичайно, тепер ми можемо пограти навколо. Діаграма грошових потоків схожа на іпотеку: початкові витрати (для банку), а потім отримання щомісячних платежів для її погашення. Майбутня вартість (FV) через 30 років дорівнює нулю: іпотекодавець все виплатить. Уявімо, що початкові витрати. це іпотечний кредит, а кредит виплачується щомісяця за рахунок економії електроенергії, яка відсоткова ставка?? Без податкових пільг: 2.65% РІЧНИХ. (Саме в цей момент заощадження, що надходять, після приведення до теперішньої вартості, дорівнюють початковим витратам.) З податковою вигодою? 4.72% РІЧНИХ.

(Якщо у вас є HP 12C або еквівалент: ви вказуєте чотири з N, i, PV, PMT і FV, а калькулятор оцінить п’яте значення. Для випадку “уявімо, що це іпотека без податкової пільги”, N дорівнює 360, PV дорівнює.59 100, PMT. 238, а FV. 0. Калькулятор робить щомісячну процентну ставку 0.22%, що при множенні на 12 для річної ставки становить 2.65% РІЧНИХ. Для сценарію з податковою пільгою, зробіть PV.45 800, тоді вирішимо для i. Я отримую 0.393% для щомісячної процентної ставки, яка становить 4.72% РІЧНИХ.)

На завершення, які висновки я можу зробити? Що стосується сонячного даху, ну, якби у мене був будинок, для якого калькулятор Тесли зробив цю оцінку, боюся, у мене не знайдеться 59 100, щоб заплатити за установку і тим самим отримати вигоду. Тож мені, скоріш за все, довелося б брати кредит на власний капітал, що викривило б ті NPV, які я щойно вирахував. Звичайно, таке поліпшення будинку (так само, як переобладнана кухня або ванна кімната) збільшить вартість будинку на якусь невизначену суму, компенсуючи витрати з часом. Іншими словами, якщо ви цього хочете, ви, можливо, знайдете фінанси і встановите його. Якщо ви не хочете цього, цей набір (виправлених) розрахунків не змінить вашу думку.

Що стосується статті, яка підвищила мій кров’яний тиск в першу чергу (що з цим не так?)?), це з сайту, який заперечує зміну клімату. ні, я не посилаюся на нього. і це просто змушує мене замислитися про точність інших публікацій там. Якщо це досить просте твердження не може бути правильно аргументоване (це ж математика, люди, настільки вільна від упереджених точок зору, наскільки це можливо), то яку надію читач має на точність решти матеріалів сайту?? А може, неточності не помічають, тому що дописи підкріплюють певну точку зору? Стаття на даний момент має понад 200 коментарів та думок власників і жоден коментатор не побачив недоліків. Насправді, о ні, автор зробив коментар, який показує, що він теж не розуміє, що таке казначейські зобов’язання і як вони працюють, і, о Боже, я повинен перестати читати це лайно, а замість цього підстригти газон, полити рослини і зробити що-небудь, щоб зупинити це божевілля, що розливається в моєму мозку.

калькулятор, даху, tesla

1 Відповідь

#1 вишня Морган сказав.

Ого, ця публікація в блозі була одночасно інформативною та цікавою! Мені сподобалося, як автор викрив противника сонячних дахів Тесли, який намагався використати розрахунок чистої теперішньої вартості, щоб показати, що сонячні дахи того не варті. Дуже неприємно, коли люди намагаються використовувати вигадливі математичні терміни, не розуміючи, що лежить в основі розрахунків. Автор проробив велику роботу, розбивши розрахунки і показавши, чому хлопець, який виступає проти сонячних дахів, повністю помиляється. Я також оцінив використання скріншотів і прикладів для ілюстрації розрахунків і результатів. Це був дійсно цікавий та освітній пост, дякуємо, що поділилися

Залишити відгук

Примітка: деякі MarkDown дозволені, але HTML. ні. Розгорніть, щоб показати, що доступно.

 • Виділено курсивом: слово в рамці підкреслено _підкресленням_
 • Підкресліть: слово в лапках з подвійними зірочками є сильним
 • Посилання: текст у квадратних дужках, url у круглих дужках [текст](url)
 • Вбудований код: оточити текст символами зворотних копій `IEnumerable`
 • Невпорядкований список: починайте кожен рядок із зірочки, пробіл між елементами
 • Впорядкований список: починайте кожен рядок з цифри, крапки, пробілу 1. предмет
 • Вставка блоку коду: починайте кожен рядок з чотирьох пробілів
 • Вставте лапки: починайте кожен рядок з прямокутної дужки, пробіл Зараз саме час.

Вартість сонячного даху Tesla проти сонячних панелей

калькулятор, даху, tesla

Вартість сонячного даху Tesla в порівнянні з сонячними панелями може вас здивувати.

Tesla представила свою сонячну черепицю наприкінці 2016 року, і головне питання, яке хвилює більшість із нас, залишається незмінним: яка вартість сонячної даху Tesla проти сонячних панелей?

Спочатку Tesla дещо замовчувала це питання, але з тих пір вони опублікували інформацію про вартість і додали калькулятор на свій веб-сайт, який оцінює як загальні витрати домовласників на встановлення сонячної черепиці на своєму будинку, так і економію, яку вони отримають протягом усього терміну служби сонячних панелей.

Ми в Understand Solar проаналізували дані про витрати і скористалися сонячним калькулятором, щоб побачити, що нам вдасться з’ясувати.

Вартість встановлення сонячних панелей Тесли

калькулятор, даху, tesla

Перш за все, давайте подивимося на загальну вартість встановлення цих сонячних плиток, а потім підрахуємо, скільки саме ви можете заощадити за весь термін експлуатації даху.

Загальна вартість встановлення

За оцінками Tesla, їх сонячна черепиця коштує близько 21.85 за квадратний фут площі даху, причому 35% черепиці. це сонячна черепиця, а решта. відповідна не сонячна черепиця.

До речі, сонячну черепицю можна встановити не на всіх ділянках даху, тому Tesla виробляє відповідну черепицю як з сонячними панелями, так і без них. Дешевша несонячна черепиця встановлюється в затінених або звернених на північ ділянках даху, де встановлення сонячної черепиці просто не має сенсу. Це дозволяє встановлювати сонячні панелі лише там, де це вигідно, знижуючи загальні витрати та збільшуючи заощадження.

Як не дивно, стаття в блозі Tesla, на яку ми посилалися вище, фактично витягує всі свої дані про вартість зі статті Consumer Reports за листопад 2016 року, в якій оцінювалася вартість сонячного даху Tesla. Чому Tesla посилається на оцінку вартості від іншої компанії, нам не зрозуміло. Тесла, мабуть, знайшов ці розрахунки, тому вони вирішили їх використати.

Можливо, кращу оцінку вартості можна отримати з нещодавно випущеного калькулятора вартості сонячної черепиці від Tesla.

За допомогою цього калькулятора ви вводите свою адресу (імовірно, щоб Tesla могла знати кількість сонячних годин у вашому регіоні, а також ваші тарифи на комунальні послуги), площу будинку та кількість поверхів у вашому будинку, і він розрахує загальні витрати та економію.

Нижче наведено короткий огляд витрат на встановлення для одноповерхових будинків різної площі. Щоб максимально наблизитися до наведеної вище оцінки вартості, ми вирішили покрити лише 40% дахів сонячною черепицею (немає варіанту 35%), хоча Tesla рекомендує 70% для максимального виробництва. Для витрат, наведених нижче, ми вже включили 30% федерального податкового кредиту.

 • 1,000 квадратних футів будинку: 21,210 (21.21 за квадратний фут)
 • Будинок 2,000 кв.м: 40,250 (20.12 за квадратний фут)
 • 5,000 кв.м. будинок 95,970 (19.19 за квадратний фут)

Очевидно, що площа вашого будинку не обов’язково співвідноситься з площею даху, але вона дає досить хорошу оцінку, якщо ваш будинок є одноповерховим. Ви можете очікувати, що заплатите близько 20 доларів за квадратний фут. фактично досить близько до оцінки, наведеної вище в 2016 році (добре зроблено, Consumer Reports).

Як ця вартість порівнюється з традиційною покрівлею? Нижче ми висвітлили вартість квадратного фута деяких поширених покрівельних матеріалів. Як бачите, вони набагато дешевші за сонячну черепицю Тесли, особливо за всюдисущу асфальтову черепицю (всі розрахунки вартості від Homewyse):

 • Асфальтова черепиця: 3.40 за квадратний фут
 • Металочерепиця: 10.26 за квадратний фут
 • Глиняна черепиця: 14.85 за квадратний фут
 • Шиферна плитка: 15.06 за квадратний фут

Навіть шиферна черепиця. найдорожчий традиційний покрівельний матеріал. коштує приблизно на 25% дешевше, ніж сонячна черепиця Tesla. 40 тисяч за покрівлю? Що дає? Якщо сонячна черепиця Тесли така дорога, чому вона така популярна?? Хто взагалі може їх собі дозволити?

Не такий вже й секрет, як ви добре знаєте, полягає в тому, що сонячна черепиця Тесли. це і покрівля, і сонячні панелі. Після встановлення ви будете виробляти власну електроенергію, що дозволить вам заощаджувати гроші, поки черепиця просто стоятиме на вашому даху.

Це підводить нас до нашого наступного методу розрахунку вартості сонячної черепиці Tesla: дивлячись на загальну економію.

Загальна економія через 30 років

Ось тут стає цікаво. Як вже згадувалося, загальна вартість установки. це лише одна частина головоломки. Так, сонячна черепиця Тесла коштує дорого. Однак, протягом свого життя вони будуть виробляти електроенергію, яку ви можете використовувати безпосередньо у вашому домі. Сонячний дах Tesla. це фінансова інвестиція. Так, це великі гроші, але витратити 10 сьогодні, щоб отримати 15 завтра, має сенс, чи не так??

Давайте озирнемося на наші приклади витрат вище для будинків різного розміру. Витрати на встановлення сонячної черепиці Tesla дещо знижуються, коли ваш дах стає більшим, але загалом становлять близько 20 доларів за квадратний фут. Давайте подивимось, скільки електроенергії може виробляти кожен із цих будинків. Tesla ще не опублікувала дані про ефективність або потужність своїх сонячних плиток, тому нам доведеться знову скористатися їхнім сонячним калькулятором.

Очевидно, що чим більше сонячного світла потрапляє на сонячну панель, тим більше електроенергії вона виробляє. Це означає, що сонячні панелі в різних містах будуть виробляти різну кількість електроенергії. У своєму сонячному калькуляторі Tesla враховує ці відмінності, а також коливання місцевих цін на комунальні послуги.

Давайте порівняємо кілька дуже різних міст, щоб отримати уявлення про те, скільки електроенергії сонячні панелі Тесли можуть виробляти протягом 30 років (заявлений термін служби панелей), а також про загальну чисту економію:

Лос-Анджелес, Каліфорнія

 • Будинок площею 1 000 кв.м: виробляє 49 900 кВт-год електроенергії (чиста економія 28 690 грн)
 • Будинок площею 2 000 кв.м: виробляє 94 800 електроенергії (чиста економія 54 550)
 • Будинок площею 5 000 кв.м: виробляє електроенергії на 180 600 (чиста економія 84 630)
 • Будинок площею 1 000 кв.м: виробляє 42 800 кВт-год електроенергії (чиста економія 21 590 грн)
 • Будинок площею 2 000 кв.м.: виробляє 63 900 кВт-год електроенергії (чиста економія 23 650 кВт-год)
 • Будинок площею 5 000 кв.м: виробляє 127 600 кВт/год електроенергії (чиста економія 31 630 грн)
 • Будинок площею 1 000 кв. футів: виробляє 24 600 кВт-год електроенергії (чиста економія. 3 390 кВт-год)
 • Будинок площею 2 000 кв.м: виробляє 46 800 кВт/год електроенергії (чиста економія 6 550 кВт/год)
 • Будинок площею 5 000 кв.м: виробляє 111 700 кВт-год електроенергії (чиста економія 15 730 грн)

Ви, напевно, могли б припустити це, але економія є найвищою в Південній Каліфорнії, де сонячне випромінювання (сила сонячного світла) і тарифи на комунальні послуги захмарні. Однак навіть у Північній Кароліні, за оцінками Tesla, ваша загальна економія від сонячної енергії не тільки покриє витрати на дах, але й заощадить вам тисячі доларів протягом 30-річного терміну служби вашого сонячного даху.

Несподівано, сонячна черепиця Тесли не виглядає занадто дорогою, чи не так??

Перш ніж ви надто зрадієте, варто зробити кілька застережень:

 • Компанія Tesla не опублікувала технічні дані (потужність, ефективність тощо) про свою сонячну черепицю, тому ми не можемо перевірити ці заяви про виробництво енергії.
 • Очевидно, що будинок площею 5 000 квадратних футів величезний і, ймовірно, не буде одноповерховим, тому наша оцінка економії для нього, швидше за все, буде викривленою. Проте, всі наші приклади стосуються одноповерхових будинків, щоб ми могли порівняти витрати між собою.
 • Майте на увазі, що наведений вище калькулятор не знає вашого особистого споживання електроенергії, тому ці суми економії можуть бути вищими, ніж ті, яких ви можете досягти насправді. Не знаючи більше про роботу калькулятора, ми залишаємось у темряві.

Тим не менш, калькулятор все ще добре виконує одну основну функцію: він показує, що сонячний дах Tesla може бути гарною фінансовою інвестицією.

Вартість сонячної даху Tesla проти сонячних панелей

Ось велике питання: Вартість сонячного даху Tesla проти сонячних панелей. У порівнянні зі звичайними панелями, чи має сенс використовувати черепицю Тесла??

Одразу скажемо наступне: Плитки Тесли дорожчі за звичайні сонячні панелі. Це має сенс, оскільки це дійсно два продукти в одному: покрівля та сонячна енергія.

Давайте трохи заглибимося в цифри: і порівняємо витрати для середнього будинку в США, площа якого зараз становить 2700 квадратних футів:

 • Сонячна черепиця Тесла: У 21 рік.85 за квадратний фут, вам доведеться викласти 58 995 доларів
 • Нові звичайні сонячні панелі з бітумної черепиці: 9,180 для бітумної черепиці та 11,970 для 5.Сонячна установка потужністю 7 кВт (середній розмір в США), на загальну суму 21 150.

Як бачите, сонячна черепиця Тесли дійсно не має фінансового сенсу. Навіть якщо ви встановите гігантську сонячну установку. потужністю від 10 до 12 кВт. зі звичайними сонячними панелями, ви все одно будете у виграші у фінансовому плані. З сонячною черепицею Tesla ви витрачаєте набагато більше грошей за той самий кінцевий результат: новий дах і сонячну установку, яка допомагає вам заощаджувати гроші.

Звичайно, все може і буде змінюватися. неодмінно зменшиться, оскільки все більше і більше домовласників встановлюють сонячні панелі Tesla. Tesla вже зробила це зі своїм Powerwall 2, який має чималу потужність за напрочуд низьку ціну.

З огляду на те, що ви отримуєте і сонячні панелі, і дуже міцний дах, коли купуєте сонячну черепицю Tesla, здається, що вона може змінити правила гри в покрівельній індустрії та сонячній енергетиці.

Для кого призначений ринок сонячної черепиці Тесла?

калькулятор, даху, tesla

При такій високій вартості, хто є ринком для сонячної черепиці Тесли? 40 тисяч за будинок площею 2,000 квадратних футів? Це чимала інвестиція. При такій високій вартості ви отримали нішевий продукт, принаймні, поки ціна трохи не знизиться.

Очевидно, що люди купують автомобілі, які коштують від 30 до 40 тисяч доларів, як правило, беручи кредит. Ми впевнені, що те ж саме станеться і з цією сонячною черепицею. Однак, зважаючи на те, що більшість населення має менше 1000 доларів на банківському рахунку, інвестиції в 40 тисяч доларів у черепицю для більшості населення є надто великою справою.

Натомість, як і у випадку з неймовірними автомобілями Тесли, заможні люди є ймовірними першими покупцями бітумної черепиці Тесли. Це не така вже й погана річ. Те ж саме сталося і з традиційними сонячними панелями: спочатку вони були дорогими, і лише кілька заможних домовласників могли дозволити собі встановити їх. Однак, оскільки все більше людей підхопили цей тренд, виробництво панелей зростало, падало, і все більше і більше людей могли перейти на сонячну енергію.

Насправді, це був саме той план Ілона Маска з власними електромобілями: зробити продукт високого класу, поки технологія дорога, а потім випускати автомобілі для мас, коли технологія подешевшає. Це план, який він прийняв на самому початку створення Тесли і оприлюднив ще в 2006 році. Поговоримо про бачення!

Отже, хоча на початку сонячна черепиця Тесли могла бути просто для багатих. навіть з високою економією протягом усього терміну служби черепиці. з часом і зниженням витрат, вона може стати технологією, яка переведе сонячну енергетику з “зеленої” технології в стандартну. ту, яку ви бачите (або, точніше, не бачите. в цьому-то і суть), яку ви бачите?) скрізь.

До тих пір, шокуюча висота вартості сонячного даху Tesla в порівнянні з сонячними панелями буде тримати його поза досяжністю для більшості домовласників. Краще просто встановити “звичайні” сонячні панелі і насолоджуватися додатковими грошима, які ви побачите.

Сонячний дах Tesla: Все, що потрібно знати

Ілон Маск та програма Tesla Solar випустили довгоочікуваний сонячний дах. Випуск сонячного даху також спонукав до повного оновлення веб-сайту Tesla; на якому ви можете прочитати інформацію про сонячний дах, а також розмістити депозит у розмірі 1000 доларів США, щоб отримати свій сонячний дах.

На жаль, відкриття сонячного даху Тесли залишило нас з безліччю питань без відповідей. Наші попередні висновки полягали в тому, що сонячна черепиця Tesla була дорожчою, ніж очікувалося, і досить завищеною.

Однак, окрім вартості сонячного даху, є ще багато інших питань, які потребують вирішення:

 • Вартість сонячного даху проти. Вартість сонячних панелей
 • Як працює сонячний дах Tesla з федеральним податковим кредитом на сонячну енергію?
 • Ефективність сонячного даху проти. Ефективність сонячних панелей
 • Скільки важить сонячна черепиця Тесли?
 • Чи може сонячний дах Tesla працювати з плоским дахом?
 • Довговічність сонячного даху vs. Довговічність сонячних панелей
 • Хто повинен купити сонячний дах?

У нашому всебічному аналізі сонячного даху Tesla ми детально розглянемо всі вищезазначені теми. У той час як Ілон Маск і Tesla історично були успішними у випуску продукції, історія технології сонячної черепиці не була такою успішною. Цей продукт є найбільшим випробуванням для Tesla на сьогоднішній день, і доля цього нового сонячного продукту все ще обговорюється.

Вартість сонячного даху проти. Вартість сонячних панелей

При визначенні вартості сонячного даху для вас і вашого будинку, вам потрібно взяти до уваги розмір вашого даху, а також суму щомісячних рахунків за електроенергію. Чим вище ваш рахунок, тим більше споживання електроенергії, що, в свою чергу, означає, що вам знадобиться більша кількість сонячних черепиць на даху порівняно з не сонячними черепицями.

калькулятор, даху, tesla

Щоб допомогти вам зрозуміти потенційну вартість сонячного даху, Tesla створила калькулятор, який показує попередні оцінки для свого даху. З калькулятором цікаво грати, але він не враховує певні фактори, які могли б забезпечити реальне порівняння з вартістю стандартних сонячних панелей.

У минулому Tesla заявляла, що вони “вірять у прозорість і надання клієнту можливості контролювати процес”.” Хоча це може бути так, здається дивним, що калькулятор не показує вам номінальну потужність сонячних батарей. Все, що він показує. це загальна вартість системи та співвідношення несонячних плиток до сонячних плиток, необхідних для компенсації ваших щомісячних рахунків за електроенергію.

Ми надамо вам все необхідне, включаючи необхідний розмір системи, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися тут.

На основі вашої адреси ми покажемо вам:

 • Корисні сонячні години на рік
 • Правильний розмір системи
 • Річна економія
 • Збільшення вартості вашого будинку

Еквівалент дерев, посаджених після переходу на сонячну енергію Після того, як ви визначите необхідний розмір системи для сонячного даху Tesla, ви можете визначити ціну за ват (PPW); це ключове число, яке слід мати при порівнянні вартості сонячних систем.

 • Помножте площу вашого даху на відсоток сонячної плитки
 • Потім помножте це число на 42 (вартість сонячної плитки)
 • Нарешті, розділіть на кількість ват

Використовуючи ці розрахунки, вартість сонячної частини сонячного даху Tesla Solar Roof виходить до 6.30/Вт. З цим числом є /- близько 0.50 / Вт, оскільки сонячний калькулятор Tesla використовує 10% приросту.

Ці витрати на сонячну черепицю приблизно вдвічі перевищують вартість деяких вже доступних сонячних варіантів. Залишається велике питання, чи варта естетика сонячного даху додаткових 25 000-35 000 доларів: сонячний дах Tesla також вимагає повної заміни даху.

Отже, якщо ви вважаєте, що естетика сонячного даху варта додаткових 30 000 доларів, і ви готові до заміни даху, ви можете розглянути можливість відвідати веб-сайт Tesla і внести депозит у розмірі 1 000 доларів.

Як працює сонячний дах Tesla з федеральним податковим кредитом на сонячну енергію?

Що стосується федерального інвестиційного податкового кредиту (ITC), Tesla стверджує, що його можна застосувати до всього їхнього сонячного даху та домашньої акумуляторної батареї Powerwall. Це не обов’язково так. Проблема полягає в тому, що цей тип сонячних технологій не вписується в структуру поточного ITC. Для того, щоб це змінилося, необхідний спеціальний апеляційний процес, щоб вирішити, які частини сонячного даху підпадають під дію ITC.

Все залежить від того, як IRS вирішить розглядати новий сонячний дах Tesla. Якщо вони визначать, що несонячна черепиця “настільки спеціально розроблена, що вона по суті є частиною машин або обладнання, з яким вона функціонує”, тоді весь дах потрапить під федеральний податковий кредит на сонячну енергію.

Визначення сонячного даху та його впливу на ІТК, безумовно, буде тривалим процесом. Як захисники обслуговування клієнтів у Pick My Solar, ми можемо лише сподіватися, що Tesla подбає про весь процес для своїх домовласників.

Однак федеральний податковий кредит на сонячну енергію почне зменшуватися на початку 2020 року і буде повністю скасований у 2022 році. Беручи до уваги процес купівлі та встановлення нещодавно випущеного сонячного даху, велика кількість домовласників може втратити шанс отримати федеральний податковий кредит на сонячну енергію.

“Прийом попередніх замовлень на цю неперевірену технологію, безперечно, матиме негативний вплив на впровадження сонячної енергетики”. говорить Solar.com Макс Арам, “Використовуючи сексуальний бренд Tesla, Ілон Маск може виманити кілька тисяч домовласників з ринку сонячної енергетики”. Багато з цих домовласників можуть ніколи не ввімкнути свою систему до закінчення терміну дії федерального податкового кредиту. Різниця між Solar Roof і Model 3 полягає в тому, що Tesla вже довела, що може виробляти чудові автомобілі, а Model 3 має доступну ціну. З сонячними дахами він теж не довів.”

Ефективність сонячних дахів проти. Ефективність сонячних панелей

Новий сонячний дах буде повністю виготовлений у США. Tesla планує виробляти всю свою сонячну черепицю на заводі в Буффало, використовуючи сонячні батареї, надані їхнім партнером, компанією Panasonic. Пітер Рів, технічний директор SolarCity, раніше стверджував, що ефективність однієї з їхніх сонячних плиток еквівалентна стандартній панелі. Однак, згідно з веб-сайтом SolarCity, кольорова плівка сонячної черепиці “дозволяє елементам зливатися з дахом, мінімізуючи при цьому втрати сонячної ефективності”.” Хоча здається, що це означає, що ефективність сонячної черепиці буде нижчою, ніж у сонячних панелей, це не обов’язково так.

калькулятор, даху, tesla

В даний час модулі Panasonic N3300 HIT мають ефективність 19.7%. Вони розробили сонячні батареї настільки ж ефективні, як і 23.5% у своїх лабораторіях. Середній показник для сонячних панелей становить приблизно 16%, в той час як інсталятори Pick My Solar досягають близько 19%.5%. Таким чином, навіть якщо кольорова плівка сонячної плитки зменшує ефективність на кілька відсотків, ефективність сонячної плитки все одно може бути еквівалентною ефективності стандартних сонячних модулів.

Коли справа доходить до ефективності сонячного даху Tesla в порівнянні зі стандартними сонячними панелями, немає однозначного переможця. Просто переконайтеся, що якщо ваш будинок дуже обмежений щодо простору на даху, ви обираєте максимально ефективний модуль для живлення вашого будинку.

Скільки важить сонячна черепиця Тесла?

За даними Tesla, їх нова сонячна черепиця буде приблизно вдвічі легшою за стандартну черепицю для даху. Це важко стверджувати, не визначивши, що таке “стандартна черепиця”, яка використовується в цьому твердженні.

Щоб зрозуміти діапазон ваг черепиці, давайте подивимось на це:

 • Бетонна плитка. від 9.5. 12 фунтів. за квадратний фут
 • Асфальтова черепиця. від 2.5. 4 фунти. за квадратний фут
 • Іспанська черепиця. від 6 до 19 фунтів. за квадратний фут
 • Шиферна плитка. між 7-10 фунтами. за квадратний фут

Наше наближення, враховуючи всі компоненти сонячної черепиці, полягає в тому, що черепиця буде важити близько 15. 20 фунтів. Це приблизна оцінка через неоднозначність заяв Тесли щодо ваги сонячних панелей.

Ми звернулися до одного з наших чудових партнерів, компанії Chandler’s Roofing, щоб дізнатися їхню точку зору на новий сонячний продукт Tesla;

“Естетично сонячна покрівля прекрасна, але нам потрібно почекати і подивитися, як Tesla вирішить вивести її на ринок. каже Тревор Лідс, президент компанії Chandler’s Roofing. Покрівля. це інша тварина, ніж сонячна енергія”. Існують різні змінні, які необхідно враховувати, такі як гідроізоляція та спосіб кріплення до даху. Коди відповідності для покрівельних покриттів також значно відрізняються від сонячних. Чи зможе Tesla стати національним підрядником покрівельних робіт? Чи хоче Tesla взяти на себе цю відповідальність та накладні витрати? Всі ці невідомі потрібно буде опрацювати.”

Чи може сонячний дах Tesla працювати з плоским дахом?

На жаль, для власників будинків з плоскими дахами, сонячний дах Tesla не буде варіантом для вас і вашого будинку. Мінімальний нахил даху, придатний для встановлення сонячних панелей, становить 3:12 (або 14 градусів). Це ставить сонячний дах Tesla в невигідне становище, враховуючи, що сонячні панелі можуть працювати на всіх типах дахів. Все, що потрібно для того, щоб сонячні панелі були ефективними на плоских дахах. це нахилена стелажна система.

Крім сонячної енергії, черепиця не рекомендується для плоских дахів через можливість протікання. Це дуже реальний ризик, враховуючи компоненти електропроводки, розташовані всередині сонячних панелей.

Довговічність сонячної покрівлі проти. Довговічність сонячних панелей

Tesla надзвичайно впевнена в довговічності свого сонячного даху. Ілон Маск заявив, що сонячний дах Tesla має “нескінченну гарантію” або на весь термін служби вашого будинку, в залежності від того, що настане раніше. Хоча довговічність нової сонячної плитки не була успішно випробувана в польових умовах, в Інтернеті є відео, на яких команда Tesla Solar запускає град та інші важкі предмети в сонячну плитку, щоб показати її довговічність. Судячи з відео, записаного на заводі, що належить Tesla, здається, що сонячна черепиця міцніша, ніж сонячна панель із загартованого скла.

калькулятор, даху, tesla

Стандартні сонячні панелі, однак, зазвичай гарантуються виробником на 25 років, а панелі, як правило, прослужать довше, ніж гарантія. Очікуваний термін служби сонячних панелей також був перевірений в польових умовах, на відміну від сонячного даху.

Найбільше питання тут полягає в тому, що станеться, коли сонячні панелі почнуть деградувати і втрачати свою ефективність? Коли сонячні панелі потрібно замінити або виправити (що трапляється рідко), це досить проста заміна. Але що відбувається, коли виникають проблеми з сонячною черепицею? Яку частину даху доведеться замінити? Здається, що внесення будь-яких виправлень в сонячний дах Tesla буде дуже дорогим і трудомістким.

Хто повинен купити сонячний дах?

Початкова привабливість сонячного даху Tesla буде спрямована на заможних, технічно підкованих домовласників, які захоплюються відновлюваною енергією. Через вартість сонячного даху, покупець сонячного даху матиме глибоку пристрасть до естетики.

Безумовно, є певний аспект співвідношення ризику та винагороди, коли ви стаєте одним з перших власників сонячного даху Tesla. Винагородою, очевидно, є можливість стати одним з перших власників цієї прекрасної технології. Ризик однаковий. Бути власником першої версії будь-чого пов’язано з ризиком того, що доведеться набратися терпіння, поки відпрацьовуються всі нюанси.

Якщо ви хочете стати власником сонячного даху Tesla, вам знадобиться велика сума готівки і ще більше терпіння, оскільки встановлення сонячних дахів може зайняти роки.

На закінчення

Немає сумнівів, що новий сонячний дах Tesla викликав ажіотаж в сонячній індустрії, і з огляду на те, що виробники нещодавно вийшли з бізнесу, можливо, час був ідеальним. Навіть Ілон Маск визнав, що в найближчі роки сонячна енергетика зіткнеться з деякими складними проблемами, пов’язаними з новим сонячним дахом. Тож навіть з його красою та піар-галасом, нам доведеться почекати і подивитися, яке майбутнє чекає на сонячний дах Tesla.

Для отримання додаткової інформації про Tesla та сонячну енергетику, будь ласка, підпишіться на наш блог нижче.

Сонячний дах Тесла: Чекати чи не чекати?

Сонячний дах Tesla звучить як все, що обіцяли наші улюблені науково-фантастичні романи та фільми епохи 80-х років. У компанії Southern Energy Management ми так само в захваті від сонячного даху Tesla, як і всі інші. І, як один з обраних сертифікованих інсталяторів Tesla Powerwall в Північній Кароліні, ви можете бути впевнені, що ми в курсі всіх останніх новин про сонячну черепицю Tesla.

Короткі факти

Одне з головних питань, однак, полягає в тому, “Коли буде доступний сонячний дах Tesla”?” Коротка відповідь полягає в тому, що продукт сонячної черепиці Tesla все ще знаходиться на дуже ранніх стадіях запуску на Східному узбережжі.

Оскільки система сонячної черепиці Tesla настільки нова, особливо в Північній Кароліні, і оскільки ціна і економія енергії для даху незрозумілі, наша позиція полягає в тому, що якщо ви зацікавлені в переході на сонячну енергію в найближчі 5 років, вашим найкращим варіантом буде перевірена технологія панелей, яка була випробувана і постійно вдосконалюється з 1970-х років. У решті цієї статті ми зануримося глибше в причини нашої думки, щоб ви могли вирішити для себе. Але спочатку давайте переконаємось, що ми на одній сторінці про те, що таке сонячний дах.

Що таке сонячна покрівля Tesla?

Сонячний дах Tesla складається з фотоелектричних елементів, інтегрованих в черепицю. Tesla не перша компанія, яка запустила сонячну черепицю. ми встановили деякі з нині знятих з виробництва сонячних черепиць Dow у 2014 році. але це, безумовно, найсексуальніша спроба на сьогоднішній день. Сонячна черепиця функціонує так само, як і традиційні сонячні панелі: фотоелектричні елементи перетворюють фотони з сонячних променів в електрику.

Сонячний дах складається як з активної, так і з пасивної черепиці. Активна черепиця виконує фактичну роботу з виробництва енергії для вашого будинку. Пасивна черепиця використовується на ділянках даху, які не підходять для активних елементів. або через будівельні норми, або через брак сонячного потенціалу. для підтримки рівномірного зовнішнього вигляду.

Раніше йшлося про 4 стилі сонячної черепиці: Тосканський, шиферний, текстурований і гладке скло. На даний момент Tesla рекламує лише черепицю, яка виглядає найбільш схожою на варіант з текстурованим склом.

Характеристики сонячної черепиці Тесла

Сонячна черепиця Tesla. це гладка шиферна сіра черепиця розміром 15 “x45” і має 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Черепиця має клас вітростійкості ASTM D3161 Class F та клас захисту від граду ANSI FM 4473 Class 3. Це все вигадливий жаргон, щоб сказати, що черепиця витримує вітер зі швидкістю 110 миль/год та град діаметром 1 ¾ дюйма.

Коли сонячний дах Tesla прибуде до Північної Кароліни?

Кілька інсталяторів почали пропонувати сонячний дах Tesla в Північній Кароліні. Зараз домовласники в Північній Кароліні, які встановлюють сонячну черепицю, платять надбавку до ціни, щоб бути в перших рядах.

Як сертифікований інсталятор Tesla Powerwall, ми поговорили з Tesla про сонячний дах і попередньо ознайомилися з продуктом. На даний момент ми продовжуємо пропонувати традиційні фотоелектричні панелі Tesla, але не їх гонтовий покрівельний матеріал. Нам подобаються Poweralls, сонячні панелі та рішення, які продовжує випускати компанія Tesla, але оскільки їхня сонячна покрівля все ще нова, з такою складною технологією, ми не хочемо, щоб наші клієнти були першими в черзі, щоб випробувати недоліки продукту першого покоління. Ми знаємо, що сонячний дах Tesla змінить правила гри, і ми будемо на борту, як тільки відчуємо, що цей продукт довів довгостроковий успіх для наших клієнтів.

Якщо придбання сонячного даху Tesla є для вас вирішальним у вашій сонячній подорожі, у нас є хороші новини. є й інші сонячні компанії в Північній Кароліні, які взялися за розгортання цього продукту! Наразі Tesla також приймає 100 депозитів, що повертаються, щоб утримати ваше місце в черзі через їх портал онлайн-замовлень. З огляду на це, немає ніяких гарантій щодо того, коли буде встановлений ваш сонячний дах (або яким підрядником за контрактом).

Знижка Powerwall

Кожна Powerwall, встановлена в період до 31 жовтня 2023 року, має право на знижку в розмірі 500 доларів від Tesla. Ми також пропонуємо додаткову знижку 1,000, якщо ви встановлюєте Powerwall разом з сонячною системою.

Сонячний дах проти сонячних панелей

Існує дві основні відмінності між сонячним дахом і традиційною системою сонячних панелей. складність і ціна.

Поговоріть з будь-яким покрівельником або сонячною компанією, яка працювала з сонячною черепицею, і ми впевнені, що вони скажуть вам, що сонячний дах Tesla є однією з найбільш складних і заплутаних покрівельних систем, які вони коли-небудь бачили. Середній сонячний дах потужністю 8 кВт матиме близько 460 сонячних черепиць, що означає, що на вашому даху є 460 точок підключення проводки (або 460 можливих точок розриву). З іншого боку, традиційна сонячна система такого розміру буде включати близько 25 сонячних панелей, що означає 25 з’єднань.

З традиційною сонячною системою ви також можете отримати сонячний моніторинг на рівні панелей, щоб точно знати, коли панель не працює належним чином, і мати можливість точно визначити, де саме у вашій системі є проблема. Цей рівень моніторингу поки що недоступний для сонячних дахів, що ускладнює швидке вирішення будь-яких проблем, коли вони виникають.

Наступним у списку є ціна. На сайті Tesla Solar Roof є зручний калькулятор, який бере вашу адресу і використовує Google Project Sunroof, щоб автоматично згенерувати рішення для сонячного даху для вашого будинку. Хоча з інструментом цікаво грати, економія енергії, яку він оцінює, не вражає нас у порівнянні з традиційними сонячними панелями. Давайте більш детально розглянемо різницю в ціні між сонячною покрівлею Tesla Solar і традиційними сонячними панелями.

Що ми ще не знаємо про сонячний дах Tesla

Команда Pick My Solar вирішує питання без відповідей про довгоочікуваний і все ще загадковий сонячний дах.

10 травня компанія Tesla оголосила про початок прийому замовлень на довгоочікувані системи сонячних дахів Solar Roof. Веб-сайт Tesla тепер надає більш детальну інформацію про вартість і довговічність черепиці і дозволяє зацікавленим домовласникам розмістити депозит в розмірі 1,000 доларів за систему.

Однак для тих, хто розуміється на сонячній енергії, оголошення про новий сонячний дах викликало більше запитань, ніж відповідей. У блозі Pick My Solar ми коротко обговорили економіку сонячної черепиці Tesla і виявили, що ціна на неї значно завищена. Згодом виникла низка запитань, на які компанія Tesla залишила неоднозначні відповіді або відповіді без відповіді:

 • Як ми можемо точно порівняти вартість сонячного даху зі стандартними системами сонячних панелей??
 • Як сонячні дахи будуть працювати з федеральним інвестиційним податковим кредитом?
 • Яка ефективність черепиці для сонячних дахів? Як це порівнюється зі звичайними сонячними панелями?
 • Скільки важить черепиця?
 • Як щодо плоских дахів?
 • Як довговічність сонячної черепиці в порівнянні зі звичайними сонячними панелями?
 • Хто повинен отримати сонячний дах?

У цьому всебічному огляді ми розглянемо кожне з цих важливих питань, щоб виявити, що відомо і що ще невідомо про цей новий сонячний продукт. Сонячний дах Tesla слідує за довгою лінією в основному невдалих фотоелектричних продуктів, інтегрованих в будівлю (BIPV). Незважаючи на весь ажіотаж, який вона викликала, журі все ще не вирішило, чи буде цей продукт мати таку ж долю чи ні.

Як ми можемо точно порівняти вартість сонячного даху зі стандартними системами сонячних панелей?

Вартість і термін служби сонячного даху залежить від розміру вашого даху і рахунків за електроенергію. Вищий рахунок за комунальні послуги означає більше споживання електроенергії, що означає, що вам знадобиться більше сонячної черепиці в порівнянні з несонячною черепицею. Як правило, чим вищі ваші рахунки за комунальні послуги, тим привабливішою стає економіка сонячного даху.

Компанія Tesla заявила, що “вірить у прозорість і контроль з боку споживача”.” Таким чином, компанія створила калькулятор сонячних дахів, щоб показати попередні оцінки для системи. Це цікавий інструмент, але йому не вистачає певної ключової інформації, яка б дозволила споживачеві точно порівняти вартість системи зі стандартною сонячною фотоелектричною системою.

Калькулятор покаже загальну вартість системи та відсоткове співвідношення сонячних і не сонячних плиток, але він не покаже вам номінальну потужність системи. Простим обхідним шляхом для цього є введення домашньої адреси в сонячний калькулятор Pick My Solar, який заздалегідь надасть необхідний розмір системи для даного місця та суму рахунку.

Після того, як ви дізнаєтеся розмір виробництва системи в кіловатах для Solar Roof, ви можете визначити ключову метрику для порівняння вартості сонячних систем: ціну за ват. Помножте площу даху на відсоток сонячної плитки, помножте на 42 за квадратний фут (те, що Tesla розкрила як вартість сонячної плитки), а потім розділіть суму на кількість ват. За допомогою цієї методології ми визначили, що тільки сонячна частина сонячного даху коштує 6.30 за ват, плюс-мінус 0.50 за ват, тому що повзунок сонячного покриття на калькуляторі Tesla рухається лише з кроком у 10 відсотків.

Вартість 6.30 за ват. це, по суті, вдвічі більше, ніж деякі з доступних сьогодні сонячних панелей, і означає надбавку в 25,000-35,000 доларів до стандартних систем сонячних панелей тільки за сонячний аспект сонячних дахів. Чи варта ця надбавка за чудову естетику? Вам потрібен новий дах, і ви шукаєте щось високого класу?? Якщо ви відповіли “так” на обидва питання, ви можете розглянути можливість внести 1,000.

Як сонячні дахи будуть працювати з федеральним інвестиційним податковим кредитом?

У калькуляторі Solar Roof компанія Tesla зазначає, що 30-відсотковий федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC) застосовується як до всього даху, так і до накопичувача енергії Powerwall. Але все не так однозначно, як може здатися на сайті Tesla.

BIPV не вписується в структуру ITC і потребує спеціального процесу апеляції, щоб визначити, які компоненти системи можуть претендувати на кредит в кожному конкретному випадку. Наприклад, сонячна черепиця буде відповідати вимогам ITC, а не сонячна. ні. Це буде залежати від того, чи визначить IRS, що несонячні компоненти сонячного даху “настільки спеціально спроектовані, що по суті є частиною машин або обладнання, з яким вони функціонують”.”

Це, ймовірно, буде тривалий процес для IRS, щоб роз’яснити код ITC. Будемо сподіватися, що Tesla подбає про весь цей процес для домовласників або повністю проінформує їх про процес отримання податкового кредиту. Однак часу обмаль.- цей стимул поступово згортається, починаючи з січня 2020 року і закінчується у 2022 році. Враховуючи тривалий час, який знадобиться Tesla для повного масштабування виробництва сонячних дахів, багато домовласників можуть навіть не отримати вигоду від повного кредиту.

Незважаючи на те, що показано на калькуляторі Тесли, клієнти не повинні очікувати повних переваг ITC. Затримка з отриманням сонячного даху, ймовірно, буде ще довшою для клієнтів за межами Каліфорнії. Тим часом, потенційні клієнти Solar Roof не будуть купувати сонячні продукти, які вже є на ринку сьогодні.

“Прийняття попередніх замовлень на цю неперевірену технологію, безперечно, матиме негативний вплив на впровадження сонячної енергії. сказав генеральний директор Pick My Solar Макс Арам. “Використовуючи сексуальний бренд Tesla, Ілон Маск може виманити кілька тисяч домовласників з ринку сонячної енергії. Багато з цих домовласників, можливо, ніколи не ввімкнуть свою систему до закінчення терміну дії федерального податкового кредиту.

Різниця між Solar Roof і Model 3 полягає в тому, що Tesla вже довела, що може виробляти чудові автомобілі, і що Model 3 має доступну ціну, додав він. З сонячними дахами [компанія] також не довела, що це працює.

Яка ефективність черепиці Solar Roof і як вона порівнюється зі звичайними сонячними панелями?

Tesla планує виробляти весь продукт в Буффало, штат Нью-Йорк, з використанням елементів, виготовлених у свого партнера, компанії Panasonic. Пітер Рів, колишній технічний директор SolarCity, а нині керівник відділу сонячної енергетики в Tesla, сказав, що ефективність сонячної черепиці еквівалентна стандартному сонячному модулю.

Однак, на сайті SolarCity описана анатомія сонячної плитки, включаючи те, як кольорова плівка жалюзі “дозволяє елементам зливатися з дахом, мінімізуючи при цьому втрати сонячної ефективності”.” Це означає, що певна ефективність приноситься в жертву естетиці системи.

На сьогоднішній день найефективнішими сонячними елементами Panasonic у виробництві є модулі N330 HIT, які мають ККД 19.7 відсотків. Найвищий ККД елементів, які вони розробили в лабораторії, становить 23.5 відсотків. Середня ринкова ефективність сонячних модулів становить близько 16 відсотків, тоді як середній показник для модулів, які інсталятори використовують на ринку Pick My Solar, становить близько 19.5 відсотків.

Якщо припустити, що кольорова плівка жалюзі знижує ефективність лише на кілька відсотків, і що Tesla буде використовувати найвищу ефективність технології Panasonic в черепиці, це підтвердить твердження Пітера Райва про те, що сонячна черепиця має більш-менш однакову ефективність зі стандартними фотоелектричними панелями.

Зрештою, ефективність не є вирішальним фактором, якщо тільки будинок не має обмеженого простору на даху, в такому випадку високоефективні стандартні модулі будуть кращим варіантом. Для будинків з обмеженою площею даху корисно порівнювати ефективність у перерахунку на кіловат на квадратний фут. Ми визначили, що сонячні дахи Tesla виробляють близько 6 Вт на квадратний фут, тоді як високоефективний модуль виробляє 19 Вт на квадратний фут.

Простіше кажучи, якщо у вас не так багато місця на даху в районі з відповідними умовами для сонячної енергетики, високоефективна модульна система є набагато кращим варіантом.

Скільки важать плитки?

За даними Tesla, черепиця Solar Roof вдвічі легша за стандартну черепицю. Однак, компанія ніколи не визначала, який матеріал черепиці вона вважає “стандартним.” Бетонна плитка важить від 9.5 і 12 фунтів на квадратний фут, тоді як бітумна черепиця важить лише 2.від 5 до 4 фунтів на квадратний фут. Іспанська черепиця може важити до 19 фунтів на квадратний фут, але полегшені версії важать лише 6 фунтів. Шиферна черепиця важить від 7 до 10 фунтів на квадратний фут.

Можна припустити, що з урахуванням всіх електронних компонентів сонячної черепиці, вона буде важити від 15 до 20 фунтів на квадратний фут, але важко сказати, враховуючи, наскільки розпливчастими були заяви компанії Tesla у своїх заявах.

Незрозуміло, чи знадобляться додаткові опорні компоненти в обшивці даху для підтримки сонячних плиток. Якщо так, то це значно підвищить собівартість системи. Незважаючи на це, здається очевидним, що встановлення черепиці буде надзвичайно складним процесом.

“Естетично, сонячна покрівля прекрасна, але нам потрібно почекати і подивитися, як Tesla вирішить вивести її на ринок”. сказав Тревор Лідс, президент компанії Chandler’s Roofing, одного з партнерів Pick My Solar по покрівельним роботам. “Покрівля. це інша тварина, ніж сонячна енергетика. Існують різні змінні, які необхідно враховувати, такі як гідроізоляція та спосіб кріплення до даху. Кодекси відповідності для покрівельних покриттів також значно відрізняються від тих, що стосуються сонячних батарей. Чи зрозуміє Tesla, як стати національним покрівельним підрядником? Чи хоче Tesla взяти на себе цю відповідальність і накладні витрати?? Всі ці невідомі потрібно буде опрацювати.”

Як щодо плоских дахів?

На навчальних семінарах з продажу компанія Tesla розповіла, що будинки з пласкими дахами не підходять для встановлення сонячних дахів. Сонячні дахи можна встановлювати лише на дахах з кутом нахилу 3:12 (14 градусів) і більше. Це явний недолік у порівнянні зі стандартними сонячними системами, які можуть використовувати нахилену стелажну систему для плоских поверхонь.

Черепичні покрівлі, як правило, не рекомендуються для плоских дахів через обмеження гідроізоляції, що, зрозуміло, є більшим ризиком, враховуючи складну електричну проводку в сонячних дахах. Ще одним обмеженням для плоских сонячних дахів може бути те, що кольорові жалюзі з сонячної плитки значно перешкоджають виробленню енергії під прямим кутом.

Як довговічність сонячної черепиці порівнюється зі звичайними сонячними панелями?

Сонячний дах має гарантію “нескінченності або терміну служби вашого будинку, залежно від того, що настане раніше”.” Тесла явно впевнений у довговічності плиток із загартованого скла. Ці твердження, очевидно, недоведені на даний момент, підтверджуються розважальними відео компанії, де черепиця в уповільненому темпі обстрілюється градом з гармат.

Як це порівнюється зі звичайними сонячними панелями? Стандартні сонячні модулі, як правило, мають гарантію від виробника на 25 років, і, як правило, прослужать набагато довше. Панелі складаються зі скляного шару зверху, захисної підкладки знизу та алюмінієвої рами для захисту окремих сонячних елементів всередині.

Загартоване скло в шість разів міцніше за звичайне скло. Насправді, матеріал вже використовується в більшості, але не у всіх брендах сонячних панелей. Деякі виробники дешевших панелей будуть використовувати звичайне скло, щоб скоротити витрати. Однак LG, SunPower, Canadian Solar, Hyundai та інші великі виробники використовують загартоване скло.

Відео порівняння черепиці Solar Roof та сонячної панелі із загартованого скла під час обстрілу градами та іншими важкими предметами швидко виявило б переможця в цій категорії. До тих пір ми ніколи не дізнаємося, який з них насправді довговічніший, тому що вони виготовлені з одного і того ж матеріалу, і на даний момент немає ніяких інших деталей.

Одним з факторів, який недостатньо обговорювався, є те, як сонячні компоненти сонячних дахів будуть замінені після того, як виробництво занадто сильно погіршиться. Тесла гарантує, що корисна сонячна енергія буде вироблятися протягом 30 років. У той час як звичайні панелі можна буде легко замінити через деякий час, модернізація сонячних дахів, ймовірно, буде дорогим і трудомістким процесом.

Хто повинен отримати сонячний дах?

За великим рахунком, сонячний дах Тесли сподобається заможним, технічно підкованим домовласникам, які піклуються про навколишнє середовище, але зневажають естетику стандартних систем сонячних панелей. Ці домовласники також розуміють відносний ризик того, що вони будуть першими, хто перейде на ці системи, але все одно будуть раді бути першими, хто випробує цю технологію. Такі деталі, як ITC та остаточна вартість системи, все ще невідомі, тому цим домовласникам знадобиться значний надлишок грошей на витрати. Вони також будуть.- найголовніше.- потрібно мати здоровий рівень терпіння, оскільки можуть пройти роки, перш ніж система буде встановлена.

В цілому, сонячний дах Tesla має і буде продовжувати вливати ажіотаж в сонячну енергетику, яка за останні пару місяців отримала свою частку поганих новин (зокрема, американське виробництво модулів сильно постраждало). Той факт, що так багато ЗМІ та зацікавлених споживачів знову говорять про BIPV, означає, що ця технологія рухається в правильному напрямку.

Сам Ілон Маск визнав, що Solar Roof матиме значні проблеми в найближчі роки, особливо в нарощуванні виробництва, щоб охопити і обслуговувати більшу територію. Створення вертикально інтегрованої національної покрівельної компанії саме по собі є величезним викликом, і він визнає, що сонячні дахи не будуть широко доступні протягом п’яти або, можливо, навіть 10 років.

Якщо ви один з тих, кому пощастило встановити сонячний дах на своєму будинку, запросіть нас до себе в гості!

Макс Арам. співзасновник і генеральний директор Pick My Solar, онлайн-платформи для порівняння сонячних компаній.

Залишити відповідь