Як запрограмувати сонячний контролер заряду. Програмування Renogy rover

Контролер заряду сонячної батареї Renogy Rover Li 20 Amp MPPT

Контролер заряду Renogy 20A Rover MPPT. найефективніший тип контролера заряду. З ефективністю відстеження до 99%, Rover забезпечує максимальну потужність точкової сонячної зарядки, що дозволяє отримати більше енергії для вашого акумулятора. Здатний автоматично визначати системи свинцево-кислотних акумуляторів 12/24 В, цей важливий компонент попередньо налаштований для роботи з гелевими, заливними (мокрими), герметичними та навіть літієвими акумуляторами. У поєднанні з модулем Renogy BT-1 та додатком DC Home ви можете переглядати продуктивність системи в режимі реального часу та вносити зміни параметрів, не встаючи з ліжка!

Якщо у вас виникли запитання щодо цього продукту, будь ласка, зв’яжіться з нами на sales@campingdepot.com.au

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Литий алюмінієвий корпус, що забезпечує відмінне відведення тепла, і технологія відстеження точки максимальної потужності Renogy з високою ефективністю відстеження до 99% і піковою ефективністю перетворення до 98%. Це найкраще рішення для заряджання навіть у хмарних умовах, коли максимальна точка потужності сонячних панелей коливається протягом усього дня.

Автоматично визначає напругу системи 12В або 24В постійного струму, а РК-екран та кілька світлодіодних індикаторів відображають інформацію про сонячну зарядку та роботу акумулятора, параметри, що налаштовуються, та коди помилок

Призначена для захисту вашої системи, функція самодіагностики може оцінити і захистити від неправильної полярності, перезарядки акумулятора, перерозрядки акумулятора, перевантаження, короткого замикання і зворотного струму.

Забезпечує 4-ступінчасту зарядку (об’ємну, абсорбційну, плаваючу та вирівнювання) свинцево-кислотних акумуляторів та 2-ступінчасту зарядку (об’ємну та абсорбційну) для літієвих акумуляторів, а також реактивацію літію

Підключайте прилади постійного струму безпосередньо до додаткових терміналів навантаження та контролюйте споживання або налаштовуйте керування таймером безпосередньо з контролера

Комунікаційний порт RS232 дозволяє Renogy Rover зв’язуватися з Bluetooth-модулем Renogy BT-1 (НЕ входить до комплекту, рекомендуємо придбати додатково), який дозволить вам контролювати стан і продуктивність ваших панелей за допомогою домашнього додатку Renogy DC Home App.

В КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ ВХОДИТЬ

Контролер заряду Rover Li 20 Ампер MPPT

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Виносний датчик температури

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

СПЕЦИФІКАЦІЯ

КОНТРОЛЕР СОНЯЧНОГО ЗАРЯДУ ROVER 20 AMP MPPT ОПЦІЇ: МОДУЛЬ BLUETOOTH BT-1
Модель RNG-CTRL-RVR20
Номінальна напруга: Автоматичне розпізнавання 12/24В
Номінальний струм заряду: 20 A
Максимальний. Вхідна потужність фотоелектричної енергії: 12V/260W, 24V/520W
Максимальний. Вхідна напруга фотоелемента: 100 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Самоспоживання: 100 мА / 12 В; 58 мА / 24 В
Напруга вирівнювання: Запечатано:14.6В; затоплення: 14.8 В; Гель: Н/Д; Літій (LFP): Н/Д
Плаваюча напруга: Герметичний: 13.8В; затоплений: 13.8В; Гель: 13.8В; Літій (LFP): N/A
Підвищена напруга: Запечатаний: 14.4V; затоплений: 14.6В; Гель: 14.2 В; Літій (LFP): 14.4V
Робоча температура: -35°C до 45°C;.31 ° F до 113 ° F
Компенсація температури: -3мВ/°C/2В
Розміри: 210 x 151 x 59.5 мм; 8.27 x 5.94 x 2.34 дюйма
Вага: 1.4 кг / 3.08 фунтів
Корпус: IP32
Клеми: До 8 AWG
Довжина кабелю дистанційного датчика температури 3m
Протокол зв’язку: RS232 Тип порту: RJ12
Вхідна напруга: 12 В Ступінь захисту: IP54
Енергоспоживання в режимі очікування: 0.04W Споживана потужність: 0.05W
Діапазон зв’язку: ≤82ft Послідовна швидкість передачі даних: Фіксована швидкість передачі даних 9600bps
Довжина кабелю: 5.00 m (16.4 фути) Розміри: 2.65 X 1.38 X 0.55 дюймів (67.3 X 35 X 14 мм)
Розміри установки: 67.3 φ3.5 мм(2.66 φ 0.14 дюймів) Вага: 130 г (4.58oz)
Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація: Сертифікація
CE ТАК
Сумісний з FCC класу B, частина 15 ТАК

Як запрограмувати контролер сонячного заряду

Ця стаття в блозі навчить вас, як запрограмувати контролер заряду сонячної батареї для забезпечення належного профілю заряду вашої батареї. Тепер Що таке профіль заряду? Ну, на ринку є БАГАТО різних хімікатів для акумуляторів. Свинцево-кислотні, AGM та літій-залізо-фосфатні. три найпоширеніші типи акумуляторів, які можна зустріти в електричних системах кемперів і кожен з них хоче, щоб його заряджали трохи по-іншому.

Можливо, ви захочете зарядитися в 14.2V, де наступний хоче заряджатися в 15.1V.

Одному акумулятору може знадобитися заряд вищої напруги, коли холодно, коли наступному акумулятору все одно, яка температура.

Одну батарею може знадобитися заряджати повільніше, чим ближче вона до повного заряду, а наступна батарея може заряджатися з постійною швидкістю.

Як запрограмувати контролер заряду Victron SmartSolar

Контролери заряду Victron SmartSolar найпростіше програмувати за допомогою програми VictronConnect на будь-якому смартфоні. Після того, як додаток буде завантажено на ваш пристрій і встановлено, переконайтеся, що Bluetooth на вашому телефоні увімкнено, і перейдіть до меню налаштувань заряду акумулятора. Натисніть на контролер заряду, який ви хочете запрограмувати.

Натисніть на значок гвинтика у верхній правій частині екрана:

Натисніть меню “Батарея”, щоб перейти до меню налаштувань батареї.

Заповніть значення відповідно до конкретної батареї, для якої ви програмуєте контролер заряду. У прикладі нижче наведені рекомендовані значення для акумуляторів Battle Born LiFePO4.

Як знайти найкращі налаштування зарядки для ваших акумуляторів

Хоча існують загальні параметри заряду, рекомендовані для різних хімічних типів акумуляторів, завжди корисно отримати рекомендовані значення заряду для ваших акумуляторів безпосередньо від виробника, оскільки рекомендовані значення заряду можуть відрізнятися в залежності від бренду. Більшість виробників акумуляторів вказують рекомендовані параметри заряджання на своїх веб-сайтах або в інформаційному листі продукту, але якщо вони недоступні, вам слід звернутися до служби підтримки клієнтів і запитати їх про це:

Шаблон електронного листа щодо рекомендованих параметрів зарядки акумулятора

Привіт, команда! Я придбав ваші акумулятори і підключаю їх до акумуляторної батареї, і мені потрібна інформація про те, які параметри заряджання є правильними для ваших акумуляторів. Я заряджаю за допомогою контролера заряду Victron SmartSolar, і ось список значень параметрів заряду, які я можу змінювати: Напруга поглинання:Плаваюча напруга:Напруга вирівнювання:Зсув напруги повторного заряду:Тривалість поглинання: (адаптивна/фіксована)Максимальний час поглинання:Хвостовий струм:Відсоток струму вирівнювання:Автоматичне вирівнювання: (вимкнено/вирівнювати кожні дні)Режим зупинки вирівнювання: (фіксований час/автоматично за напругою)Максимальна тривалість вирівнювання:Компенсація температури (мВ/°С):Низькотемпературне вимкнення (опція):

Я прикріпив скріншот сторінки налаштувань батареї з програми Victron Connect для довідки Чи не могли б ви, будь ласка, повідомити мені, що ви рекомендуєте для цих налаштувань, будь ласка? Велике спасибі! ДОСЛІДНИК.life Superfan, Подумайте про те, щоб додати своє ім’я сюди Не соромтеся зберігати це зображення і прикріпіть його до електронного листа вище. Також Якщо ви отримали відповідь від компанії-виробника акумулятора з рекомендованими параметрами і хочете, щоб я додав її на цю сторінку, будь ласка, перешліть вашу кореспонденцію з рекомендованими виробником параметрами на адресу Nate@EXPLORIST.життя.

Огляд контролера заряду Renogy Rover MPPT

Щоб ви знали, ця сторінка містить партнерські посилання. Якщо ви зробите покупку після натискання на одну з них, без додаткових витрат для вас, я можу заробити невелику комісію.

Це мій практичний огляд контролера заряду Renogy Rover MPPT.

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Я провів тижні, тестуючи його самостійно, а також разом з 4 найкращими контролерами заряду MPPT на ринку. Я встановив його у своєму підвалі, протестував мобільний додаток і порівняв його точність напруги та максимальну вихідну потужність з конкурентами.

Після всього цього, я думаю, що Renogy Rover. це MPPT, який пропонує найкраще співвідношення ціни та якості. Працює з основними типами сонячних батарей (включаючи літієві), дозволяє створювати власні профілі зарядки і. за додаткову покупку. з’єднується з вашим телефоном через Bluetooth для віддаленого моніторингу.

І ви отримуєте всі ці функції за хорошу ціну.

Бюджетний вибір

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Добре зроблений і доступний MPPT контролер заряду

Rover пропонує найкраще співвідношення ціни та якості серед усіх MPPT, які я пробував. Найкраще підходить для 12В систем потужністю 520 Вт або менше та 24В систем потужністю 1040 Вт або менше.

Номінальний струм заряду: 40A Макс. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 100V
Напруга акумулятора: 12/24V Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, кастомні
Макс. Вхідна потужність фотоелектричної батареї: 520 ВТ @ 12 В, 1040 ВТ @ 24 В Макс. розмір дроту: 8 AWG (10 мм2)
Моніторинг по Bluetooth: Так (потребує додаткового придбання) Датчик температури: Так (у комплекті)

Огляд Renogy Rover

Розпакування Перші враження

Ось коротке відео про розпакування Rover 40A.

Ось що було в коробці, в порядку появи:

 • Посібник з експлуатації
 • Гарантійний талон та маркетингові матеріали
 • Контролер заряду Renogy Rover 40A
 • Датчик температури
 • Монтажні кронштейни

На додаток до всіх стандартних функцій MPPT, Rover 40A має екран, клеми навантаження і порти для підключення Bluetooth-модуля Renogy BT-1 (додаткова покупка) і датчика температури, що входить в комплект поставки.

Встановлення

Я взяв Rover до свого підвалу, щоб встановити його в тестовій системі.

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Я використовував чотири гвинти, щоб прикріпити його до дерев’яної дошки, яку використовую як монтажну поверхню. Далі я підключив 12В LiFePO4 батарею до Rover і вибрав свій тип батареї.

Для вибору типу акумулятора:

 • Натискайте кнопку зі стрілкою вниз, доки не з’явиться екран напруги акумулятора
 • Утримуйте кнопку зі стрілкою вправо, доки перемикач типу батареї не почне блимати внизу екрана
 • Натисніть кнопку зі стрілкою вниз, щоб перемикатися між опціями
 • Після того, як ви вибрали тип акумулятора, утримуйте кнопку зі стрілкою вправо, щоб зафіксувати вибір.

Ось відео процесу:

Потім я підключив сонячну панель потужністю 100 Вт, щоб почати заряджати батарею від сонця.

Дротові клеми в порядку, але не мої улюблені. На перший погляд, вони виглядали просторими і добре зробленими. Під час встановлення, однак, гвинти відчувалися розхитаними. Якщо я відкручував їх занадто сильно, було важко закрутити їх назад.

Загалом, це незначна проблема. А дроти ніколи не вислизали під час використання.

Bluetooth

Щоб підключити Rover 40A до телефону, вам потрібно придбати Bluetooth-модуль Renogy BT-1.

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Як тільки ви це зробите, ви підключаєте його до порту RS232 Rover. Тоді завантажте мобільний додаток Renogy DC Home.

Примітка: Існує стара версія програми Renogy під назвою Renogy BT, яку ви все ще можете знайти в магазинах додатків на момент написання цієї статті. Не завантажуйте цю версію.

З’єднайте свій Rover з телефоном за допомогою програми:

 • Відкрийте програму Renogy DC Home
 • Створіть обліковий запис або увійдіть, якщо потрібно
 • Торкніться знака “плюс” у верхньому правому куті
 • Натисніть “Додати пристрої” і зачекайте, поки додаток знайде ваш пристрій
 • Натисніть “Підтвердити”, коли програма знайде ваш пристрій. Додаток поверне вас на головний екран, і ви побачите, що Rover з’явився у вашому списку пристроїв.
 • Натисніть на Rover зі списку пристроїв
 • Перегляньте характеристики вашої системи на екрані, що з’явиться. Ви можете побачити такі цифри, як фотоелектричні вати та напруга зарядки акумулятора. У будь-який момент ви можете потягнути вниз, щоб оновити останні номери.

Ось відео процесу:

Ви не створюєте пару, переходячи до налаштувань Bluetooth на телефоні. Процес відрізняється від більшості Bluetooth-пристроїв.

Тепер ви можете контролювати свою сонячну електростанцію з телефону. Після з’єднання мій пристрій показав, що моя 100-ватна сонячна панель видає жалюгідні 2 вати. через те, що в цей час було хмарно. Він також показав, що моя батарея розрядилася приблизно на 13.1 вольт.

Ви також можете редагувати деякі системні налаштування у додатку, наприклад, тип батареї, і переглядати вироблення енергії з плином часу.

Щоб вибрати тип акумулятора в застосунку, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму Renogy DC Home
 • Натисніть на свій пристрій
 • Торкніться 3 горизонтальних крапок у верхньому правому куті
 • Торкніться “Налаштування”
 • Торкніться стрілки вниз праворуч від параметра “Тип акумулятора
 • Виберіть свій тип акумулятора зі списку попередньо встановлених або виберіть “Користувач”, щоб створити власний профіль заряджання
 • Натисніть “Підтвердити”, щоб зафіксувати свій вибір

Ось відео процесу:

В якості простого тесту діапазону Bluetooth Rover, я пішов на другий поверх мого будинку, щоб перевірити, чи буде мій телефон все ще підключатися. Я припускаю, що я був на відстані 30-35 футів від Rover, і Bluetooth все ще чудово підключався.

Точність напруги

Контролери заряду вимірюють напругу акумулятора, але часто їхні вимірювання не є точними. Розмір і напрямок помилки може вплинути на те, наскільки добре ваш контролер заряджає батарею до потрібного рівня.

Тому я перевірив точність напруги всіх протестованих MPPT за допомогою мультиметра на клемах акумулятора.

Rover посів четверте місце в цьому тесті з середньою розбіжністю напруги 0.175 вольт. Порівняйте це з Victron SmartSolar MPPT, який посів перше місце з середнім показником 0.075 вольт.

Вихідна потужність

Я також використовував монітор заряду батареї Victron BMV-712, щоб виміряти максимальну вихідну потужність всіх MPPT при підключенні до сонячної батареї потужністю 200 Вт.

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Rover посів останнє місце в цьому тесті з максимальною вихідною потужністю 142 Вт. Victron SmartSolar MPPT знову посів перше місце з максимальною вихідною потужністю 146 Вт.

Різниця в 4 Вт між першим і останнім варіантом не така вже й велика, особливо якщо врахувати змінні, які я не міг контролювати. такі як коливання сонячного випромінювання і температури сонячних панелей від моменту до моменту. Зміни в обох цих параметрах впливають на вихід сонячної панелі.

Основні характеристики

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Примітка: Ці технічні характеристики стосуються моделі, яку я тестував, Renogy Rover 40A. Renogy має цілу лінійку продуктів Rover з різними номінальними значеннями струму заряду, обмеженнями фотоелектричної напруги та сумісними напругами акумуляторів.

 • Номінальний струм заряду: 40А
 • Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної системи (Voc): 100V
 • Напруга акумулятора: 12/24В
 • Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, спеціальні
 • Максимальна вхідна потужність: 520 Вт @ 12 В, 1040 Вт @ 24 В
 • Максимальний розмір дроту: 8 AWG (10 мм2)
 • Bluetooth-моніторингу: Так (потребує додаткової покупки)
 • Датчик температури: Так (в комплекті)
 • Енергоспоживання: ≤100 мА при 12 В, ≤58 мА при 24 В
 • Робоча температура:.Від 35 до 45°C (від.31 до 113°F)

Що мені не сподобалось

Для кого цей контролер заряду не призначений

Renogy Rover проти Rover Elite

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Незважаючи на свою назву, Renogy Rover Elite насправді дешевше, ніж Renogy Rover. Крім ціни, ось основні відмінності, які я помітив між ними:

 • Rover має спеціальні профілі зарядки. Rover Elite не має.
 • Rover сумісний з модулем Bluetooth BT-1, тоді як Rover Elite сумісний з модулем Bluetooth BT-2.
 • Rover Elite сумісний з датчиком напруги акумулятора Renogy. Rover 40A не є.

Я рекомендую Rover, якщо ви хочете створити власні профілі зарядки для своїх батарей, або якщо у вас вже є Bluetooth-модуль BT-1. Rover Elite. хороший бюджетний варіант, якщо ви плануєте використовувати лише пресети акумулятора.

Підсумок

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Після тестування 5 найкращих контролерів заряду MPPT на ринку, я вважаю, що Renogy Rover пропонує найкраще співвідношення ціни та якості.

Він має всі функції, які я хочу бачити в MPPT. сумісність з усіма основними типами сонячних батарей, користувацькі профілі зарядки, додатковий Bluetooth-моніторинг і хороший мобільний додаток.

І, порівняно з іншими провідними MPPT, Rover надає вам всі ці функції за досить справедливу ціну.

Невелике прохання: якщо ви знайшли мій огляд Renogy Rover MPPT корисним і плануєте придбати його, будь ласка, розгляньте можливість покупки через одне з моїх партнерських посилань нижче. я отримаю невелику комісію, яка допоможе фінансувати більше оглядів, подібних до цього. Дякую!

Контролер сонячного заряду Rover 60 Amp MPPT

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

×

【Як вибрати правильний контролер для вас】 Ви можете прочитати цю статтю: Розмір контролера сонячного заряду та як його вибрати, щоб ви могли краще вибрати правильний контролер для вас

Робота з RENOGY ONE Додайте Renogy ONE M1, щоб досягти інтелектуального моніторингу енергії з інтуїтивно зрозумілими візуальними зображеннями та даними в реальному часі. Цей дисплей “все-в-одному” забезпечує доступ до точних даних енергетичної системи в будь-якому місці та в будь-який час за допомогою програми DC Home.

Опис

Renogy 60A Rover MPPT Charge Controller. інтелектуальний контролер заряду з негативним заземленням. Цей MPPT-контролер оснащений захистом від зворотної полярності, короткого замикання, перегріву тощо, а також може самодіагностуватися у разі виникнення помилки. Міцний корпус захищає від загального зносу, а алюмінієвий радіатор забезпечує розсіювання тепла. Rover 60A може автоматично визначати системи 12В/24В/36В/48В (для нелітієвих батарей) і може працювати з різними типами батарей, такими як GEL і літієві. Об’єднайте цей контролер заряду з Bluetooth-модулем Renogy BT-1/BT-2 та додатком DC Home, щоб переглядати роботу системи в режимі реального часу та вносити зміни параметрів прямо з вашого смарт-пристрою.

Якщо у вас виникли запитання щодо цього продукту, зателефонуйте нам за номером 1 (909) 287-7111 або напишіть нам

Основні характеристики

 • ETL внесено до списку UL1741 та CSA C22.2.
 • Автоматично визначає напругу системи 12В/24В/36В/48В постійного струму (для нелітієвих батарей).
 • Підходить для герметичних, гелевих, заливних і літієвих акумуляторів з глибоким циклом роботи.
 • Інноваційна технологія MPPT з високою ефективністю відстеження до 99% і піковою ефективністю перетворення 98%.
 • Електронний захист від неправильної полярності, перезарядження, перерозрядження, перевантаження, короткого замикання та зворотного струму.
 • РК-екран і кілька світлодіодних індикаторів для відображення інформації про роботу системи, параметрів, що налаштовуються, і кодів помилок.
 • Має різноманітний контроль навантаження; також здатний заряджати перерозряджені літієві батареї.
 • Інтегрований з портом RS232 і портом RS485, контролер заряду Renogy 60A Rover MPPT може працювати з модулем Bluetooth BT-1 або BT-2 для передачі даних про енергію в режимі реального часу через додаток Renogy ONE M1 для смартфонів DC Home Smart Phone

Пакет включає

Контролер сонячного заряду Rover 60 Ампер MPPT

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Виносний датчик температури

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Монтажні кронштейни

запрограмувати, контролер, заряд, renogy

Контролер сонячного заряду Rover 60 Ампер MPPT
Номінальна напруга: 12В/24В/36В/48В Автоматичне розпізнавання (для нелітієвих батарей) Номінальний струм заряду: 60А
Номінальний струм навантаження: 20А Макс. Вхідна потужність: 800 Вт/12В; 1600 Вт/24В; 2400 Вт/36В; 3200 Вт/48В
Макс. Вхідна напруга PV: 150 В постійного струму (25°C), 140 В постійного струму (-25°C) Самоспоживання: 0.7W-1.2W
Робоча температура:.Від 31 °F до 113 °F (від.35 ° C до 45 ° C) Компенсація температури:.3мВ/°C/2В (за замовчуванням)
Розміри: 285 x 205 x 102 мм (11.22 x 8.07 x 4.00in) Вага: 7.9 фунтів
Корпус: IP32 Клеми: 25мм2 4AWG
Сертифікація: CE / ROHS
Сумісний Bluetooth: Модуль Bluetooth Renogy BT-1

Інформація про гарантію

Залишити відповідь