Як встановити та налаштувати сонячний контролер заряду EPEVER та огляд. Налаштування сонячного контролера

З’єднання сонячних панелей, контролера заряду та акумулятора разом

Одне з найпоширеніших запитань, яке ми отримуємо: “Чи можна підключити сонячні панелі безпосередньо до акумулятора?? Хоча технічно це можливо, ми наполегливо рекомендуємо цього не робити. Батарея. крихка річ, і висока напруга сонячних панелей може легко вивести її з ладу. Контролер заряду діє як захисний бар’єр між панелями та акумулятором і повинен бути частиною кожної домашньої сонячної електростанції. У цій статті ми пояснимо, як з’єднати сонячні панелі, контролер та акумулятор.

Контролер заряду захистить вашу батарею

Але чого боїться акумулятор? Від чого насправді захищає контролер? Що ж, контролер заряду

  знижує напругу панелей до рівня напруги акумулятора. При безпосередньому підключенні батареї до панелей, напруга яких вище, батарея нагрівається. Мало того, що скорочує термін служби батареї, так ще й потенційно може призвести до її вибуху.

PWM і MPPT взаємозамінні у випадках, коли напруга сонячних панелей трохи вища за напругу акумулятора. Наприклад, ви можете встановити будь-який з них з панелями на 30 елементів і батареєю на 12 В або з панелями на 60 елементів і батареєю на 24 В. Однак навіть у цих випадках MPPT-контролер дозволяє збирати на 20-25% більше енергії. Цей тип сонячного регулятора особливо хороший взимку, коли панелі досягають своїх піків напруги.

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

ШІМ-контролер

 • нижча ціна: 20-100
 • 15-річний термін служби
 • у 2-4 рази менший, ніж у MPPT
 • 75-85% низький ККД
 • добре працює тільки тоді, коли напруга панелей трохи вища за напругу акумулятора

MPPT-контролер

 • 90-95% ККД
 • перетворює надлишкову напругу панелей в струм
 • керує процесом заряджання
 • вбудований Bluetooth для підключення до ноутбука або смартфона
 • Термін служби 10-15 років
 • дорожче, ніж ШІМ-контролер: 100-1 000

Шукайте максимальні вольтаж і силу струму при виборі контролера

Перед покупкою контролера заряду переконайтеся, що він підходить до системи сонячних панелей. Основний параметр, який ви шукаєте. це максимальна сила струму. Сила струму контролера повинна бути більшою, ніж сумарна потужність всіх сонячних панелей, поділена на напругу акумулятора.

Припустимо, у нас є дві панелі по 300 Вт і акумулятор на 12 В. Тепер розраховуємо сили струму:

300 Вт 2 панелі / 12 В = 50 А Додамо 25% для безпеки. У холодні дні панелі виробляють більше струму, ніж зазвичай, і краще бути готовим до цього:

50 A 1.25 = 62.5 А Розмір контролера повинен бути більше 62.5 A.

Підключення акумулятора, контролера та панелей

Незалежно від того, ШІМ-регулятор у вас чи MPPT-регулятор, процедура його підключення до акумулятора та панелей залишається однаковою. Зазвичай на контролері заряду є три секції проводки: одна для панелей, одна для акумулятора та одна для навантажень постійного струму.

Акумулятор

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

Візьміть простий багатожильний мідний провід. 2. За допомогою чорного дроту з’єднайте мінус контролера заряду з мінусом акумулятора. 3. За допомогою червоного дроту з’єднайте плюс контролера заряду з плюсом акумулятора 4. Щільно вкрутіть дроти в контролер заряду.

Увімкніть контролер заряду: він повинен виміряти рівень заряду батареї. В інструкції з експлуатації контролера заряду повинна бути схема підключення, з якою ви можете ознайомитися в разі виникнення сумнівів.

Фотоелектричні модулі

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

Після з’єднання контролера заряду з акумулятором тепер можна безпечно підключати його до панелей. З розподільної коробки панелі виходять два кабелі, позитивний і негативний. У деяких ситуаціях це просто два дроти, які йдуть прямо до контролера. часто на кожному кінці є так звані роз’єми MC4, чоловічий роз’єм для позитивного кабелю, а жіночий. для негативного.

З’єднайте роз’єми MC4 з додатковою парою роз’ємів з проводами на інших кінцях. Якщо у вас є два дроти, що виходять прямо з розподільчої коробки, пропустіть цей крок. 2. Підключіть ці дроти до регулятора: позитивний до плюса, негативний до мінуса. 3. Після підключення панелей до контролера він повинен їх розпізнати. Перевірте стан вашого масиву на екрані контролера заряду. 4. Фотомодулі починають генерувати електроенергію, як тільки повертаються до сонця.

Ось схема, яка дає уявлення про те, як з’єднати ці частини системи сонячних панелей разом. У нас є одна сонячна батарея KiloVault на 12 В, один MPPT-контролер Midnite на 96 А та дві сонячні панелі Panasonic потужністю 330 Вт.

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

Якщо у вас кілька сонячних панелей, як на схемі, позитивний кабель однієї панелі зазвичай йде до негативної клеми сусідньої. Потім, негативний кабель першої панелі та позитивний кабель останньої панелі підключаються до контролера заряду. Ці панелі з’єднані послідовно, що означає, що їх напруга об’єднується, але сила струму залишається незмінною.

У цій невеликій панельній системі кожна з панелей має напругу приблизно 38В. Оскільки панелі з’єднані послідовно, їх загальна напруга становить 38В 2 = 76В. Їх сила струму становить

Напруга акумулятора. 12В. ШІМ-контролер просто знизив би напругу панелей до рівня батареї. Таким чином, ви б використовували лише 8.7А 12В = 104Вт потужності для всього масиву 660 Вт. Однак, оскільки у нас є контролер заряду MPPT, він дозволяє панелям зберігати свою потужність і прискорює процес заряджання батареї. Ця батарея теоретично може отримувати 660Вт ÷ 12В = 55А струму.

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

Розрахуйте свою сонячну систему

Наш калькулятор мережевої сонячної системи допоможе вам вибрати правильні сонячні панелі та аксесуари для покриття ваших потреб в енергії.

Як встановити та налаштувати контролер сонячного заряду EPEVER

Я купив цей сонячний контролер заряду EPEVER Tracer MPPT 6 місяців тому на AliExpress. на сьогоднішній день він працює в хорошому робочому стані. Модель, яку я придбав, була 4210AN, ця модель підтримує номінальний струм заряду 40А, що підходить для моєї поточної установки сонячних панелей. У цій публікації я поділюсь, як вибрати правильну базу контролера заряду MPPT на основі вашої вимоги до налаштування сонячної панелі, як встановити та встановити її на електричну панель. як запрограмувати та налаштувати контролер сонячного заряду EPEVER, нарешті я надам свій чесний відгук про цей продукт.

Примітка: Це не спонсорована публікація. лише мій чесний відгук після використання продукту.

Перш ніж купувати контролер сонячного заряду EPEVER mppt, мені потрібно буде розрахувати, який загальний струм заряду моєї існуючої установки сонячних панелей.

Моя поточна сонячна установка підключена паралельно разом, з 5 частинами сонячної панелі потужністю 100 Вт на 18 В із струмом заряду, розрахованим на 7 А на штуку.

На наведеній нижче схемі показано моє поточне налаштування проводки сонячної панелі

Нижче показано фактичне фізичне налаштування

Як розрахувати струм сонячної панелі, підключеної паралельно ?

Загальний вихідний струм. це результат підсумовування всіх номінальних вихідних струмів сонячних панелей, підключених паралельно

Загальний струм = 7А 7А 7А 7А7А 7А = 35А

Я б виділив коефіцієнт безпечного запасу 15% від загального номінального струму

Новий загальний струм з 15% запасом міцності = 35A x1.15 = 40.25A

Таким чином, мені потрібно буде придбати контролер заряду MPPT з номінальним струмом заряду, що дорівнює або перевищує 40.25A.

Де і як отримати джерело для відповідного контролера заряду MPPT ?

Є кілька онлайн-просторів. де ви можете знайти відповідний сонячний контролер заряду MPPT. Сайт електронної комерції, такий як Amazon. Aliexpress, Alibaba. Lazada, Shopee тощо мають тонну продавців, що продають різні марки контролера сонячного заряду MPPT.

Я купив цей контролер заряду EPEVER MPPT від AliExpress. Перед покупкою контролера. будь ласка, переконайтеся, що ви визначили правильну модель, яку вам потрібно придбати, виходячи з розрахованого загального вихідного струму вашої установки сонячних панелей.

Визначте правильну модель

Як встановити контролер сонячного заряду MPPT на електричну панель ?

Як встановити контролер сонячного заряду в електричну панель. вам знадобляться самонарізні гвинти. Електрична дриль з акумулятором та хрестоподібна викрутка.

Крок 1- Позначте ділянку, яку ви збираєтеся свердлити

Крок 2- Переконайтеся, що всі джерела живлення та вимикачі вимкнені

Як підключити контролер сонячного заряду EPEVER MPPT

Перед підключенням проводки сонячної панелі та акумулятора до контролера сонячного заряду EPEVER. Нам потрібно буде визначити, який розмір кабелю нам знадобиться для наших систем.

Для фотоелектричної проводки сонячної панелі

Розмір фотоелектричної проводки сонячної панелі визначається її ISC (струмом короткого замикання). Ви зможете знайти цю інформацію на етикетці з технічними характеристиками фотоелектричних модулів.

Розрахунок ISC для паралельно підключених сонячних панелей

Коли фотомодулі підключені паралельно. загальний ISC дорівнює сумі ISC окремих фотомодулів.

Розрахунок ISC для послідовно з’єднаних сонячних панелей

Якщо фотомодулі з’єднані послідовно. остаточне значення ISC системи дорівнюватиме значенню фотоелектричної панелі з найменшим значенням ISC.

Різні електричні деталі, які вам знадобляться перед підключенням фотоелектричного дроту та кабелю акумулятора до контролера заряду MPPT

Вимикач від сонячної панелі до контролера заряду MPPT

Для захисту від перенапруги у вашій фотоелектричній системі. буде безпечніше встановити вимикач між фотоелектричними модулями та контролером заряду MPPT.

Зверніть увагу, що сонячна панель виробляє постійний струм. Таким чином, тип вимикача, який ми повинні шукати. повинен бути автоматичний вимикач постійного струму.

Ми можемо придбати однополюсний або двополюсний вимикач постійного струму. Якщо ви планували використовувати однополюсний автоматичний вимикач постійного струму. до автоматичного вимикача потрібно підключити лише кабель з позитивним полюсом. в той час як для кабелю з негативним полюсом вам потрібно буде з’єднати його разом або з’єднати з якоюсь шиною. Але якщо ви планували використовувати двополюсний автоматичний вимикач постійного струму. до вимикача буде підключено як позитивний, так і негативний полюс кабелю від фотоелектричної панелі.

Для моєї системи я використовую автоматичний вимикач на 32А і 16А. оскільки я не зміг знайти автоматичний вимикач на 40А.

Переривник від контролера заряду MPPT до акумулятора

Вимикач від контролера заряду MPPT до акумулятора може не знадобитися. оскільки струм зарядки регулюється контролером заряду MPPT. Але буде плюсом додати вимикач між ними. якщо за певних обставин Користувач може відключити зарядний струм від сонячного зарядного пристрою до акумулятора, не від’єднуючи жодного кабелю.

Інструменти, які вам знадобляться для підключення кабелю сонячної панелі та кабелю акумулятора до контролера заряду MPPT

так. Тепер ми вже підібрали правильний розмір кабелю та обладнання. наступний крок. підключити все.

 • Вимикач
 • Знімач проводів (це плюс)
 • Хрестоподібна / плоска викрутка
 • Електрична стрічка

Як запрограмувати та налаштувати контролер заряду EPEVER MPPT

В основному не потрібно робити багато конфігурацій

Єдине головне. що нам потрібно буде налаштувати, це встановити правильний тип батареї

Налаштування типу батареї

Крок 1. Натискайте кнопку вибору, доки не побачите інтеейс напруги акумулятора

Крок 2. Натисніть і утримуйте кнопку Enter, доки не побачите напис Battery (Акумулятор).Тип інтеейсу блимає

Крок 3. Натисніть кнопку Select, щоб змінити тип батареї. У моїй системі я використовую літій-іонний акумулятор, тому я вибираю F04

Перевірте, чи правильно працює ваша установка та конфігурація

Перша перевірка. натисніть кнопку Select і перейдіть на екран фотоелектричної панелі. ви зможете побачити. символ сонця / сонячна панель / батарея та кіловат-години. Це вказує на те, що ваша панель заряджає акумулятор

Друга перевірка. натисніть кнопку Select і перейдіть до екрана батареї. ви зможете побачити. символ сонця / сонячна панель / батарея та кВт-год. Це вказує на те, що ваш акумулятор перебуває в режимі заряджання

Третя перевірка. натисніть кнопку Select і перейдіть на екран фотоелектричної напруги. Перевірте, чи відповідає фотоелектрична напруга специфікації напруги вашої сонячної панелі

Гаразд, якщо у вас все гаразд з усіма вищезгаданими пунктами. Вітаємо, ваша установка та конфігурація є успішною.

Як усунути несправності контролера сонячного заряду EPEVER MPPT

Життя не завжди буває гладким. тепер ви можете зіткнутися з деякими проблемами

Нижче наведена таблиця, яку я витягнув з посібника EPEVER. ви можете використовувати це як посилання для усунення несправностей

Перезапустіть контролер або натисніть кнопку для усунення несправності

Мій особистий огляд контролера сонячної зарядки EPEVER MPPT

Контролер. була встановлена і працює в моїй сонячній системі майже півроку. На сьогоднішній день він все ще знаходиться в хорошому робочому стані. Пристрій дуже добре розсіює тепло, до цього часу я не стикався з ситуацією перегріву обладнання. Функціонально мудрий він працює добре. і я не стикався з будь-якими поломками.

Ознайомтеся з іншими моїми публікаціями про саморобку

Як запрограмувати інтеейс дисплея контролера заряду сонячної батареї MT50

MT50. це дистанційний вимірювач для контролерів заряду EPEver / EPSolar, який дозволяє спростити конфігурацію та можливість бачити стан контролера заряду в більш зручних місцях в електромережі.g. автофургона. Цей посібник охоплює загальні завдання та конфігурації, крок за кроком.

Підключіть MT50 до контролера заряду

Використовуйте кабель, який постачається з MT50, підключіть один кінець до порту даних контролера заряду, а інший. до MT50. Ви повинні негайно отримати статус контролера заряду на дисплеї MT50. Якщо ні, перевірте, чи працює контролер заряду та чи правильно підключено кабель. Переконайтеся, що MT50 сумісний з вашою моделлю контролера заряду. Він повинен працювати з усіма контролерами EPEver / EPSolar LSxxxxB (P), VSxxxxBN і TracerxxxxBN (P).

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

Моніторинг MT50 в режимі реального часу

MT50 показує найважливішу інформацію про вашу сонячну електростанцію:

 • Якщо сонячна панель генерує електроенергію, яка напруга від сонячної панелі, і яку потужність вона видає (в амперах).
 • Стан акумулятора, напруга та потужність, з якою він заряджається (в амперах).
 • Навантаження (увімкнене чи вимкнене) та кількість енергії, яку споживають прилади, підключені до контролера сонячного заряду.

Ми помітили, що символ стану акумулятора та смайлик можуть дещо вводити в оману і не обов’язково відображати фактичний стан акумулятора. Замість цього вам слід подивитися на напругу; якщо вона вище 12 В, все гаразд, але якщо вона нижче 11 В, вам слід зменшити навантаження і дати батареї зарядитися на деякий час. Тому, якщо ви маєте велике навантаження на акумулятор, нехай він заряджається.g. через інвертор, який безпосередньо підключений до нього, показання напруги можуть бути низькими, оскільки струм є високим. Фактичний стан заряду найбільш коректно відображається, коли батарея не працює (не заряджається і не розряджається).

Навігація по MT50

Дистанційний вимірювач EPEver MT50 має 6 кнопок під дисплеєм: Esc, вліво, вгору, вниз, вправо та OK. Загалом, кнопка OK використовується для входу до меню та збереження параметрів, стрілки використовуються для навігації та зміни значень і параметрів, а кнопка Esc використовується для повернення назад або виходу з меню.

При натисканні кнопки OK, ви спочатку потрапите в меню. Натиснувши кнопку OK ще раз, ви отримаєте підсторінки обраного пункту меню, а натиснувши кнопку OK ще раз, ви можете змінити параметри для цієї підсторінки. Натискання Esc повертає вас назад тим самим шляхом.

Для зміни значень може знадобитися пароль. Пароль за замовчуванням для EPEver MT50. 000000. Якщо ви змінюєте кілька налаштувань в одному сеансі, у вас не буде запитуватися пароль кожного разу, але ви вийдете з системи приблизно через 10 хвилин.

Пошук ідентифікатора моделі контролера заряду за допомогою MT50

Щоб отримати інформацію про ваш контролер заряду, натисніть Esc для входу в головне меню. Використовуйте кнопку “Вниз” для переходу до пункту 2. Інформація про пристрій, а потім натисніть OK, щоб ввести її. На першій сторінці ви знайдете модель, напругу, на яку вона розрахована, максимальний струм заряду та максимальний струм розряду. Натисніть кнопку “Вниз”, щоб перейти на другу сторінку, де ви побачите серійний номер вашого контролера заряду.

Зміна дати контролера заряду за допомогою MT50

На головному екрані натисніть Esc, щоб увійти в меню. За допомогою кнопки “Вниз” перейдіть до пункту 6. Параметр пристрою. і натисніть OK, щоб ввести його. Ви побачите сторінку з ідентифікаційним номером (зазвичай ID: 001). Натисніть кнопку “Вниз” і ви отримаєте сторінку з налаштуваннями дати і часу. Натисніть кнопку OK, щоб змінити його. Можливо, вас попросять ввести пароль. Якщо ви не змінили пароль, то за замовчуванням він буде 000000. Натисніть OK. За допомогою кнопок “вправо” і “вліво” вибирайте різні параметри:

 • Час підсвічування: Кількість секунд, протягом яких підсвічування має бути ввімкненим, коли ви не активні.
 • Місяць
 • Дата
 • Рік
 • Година
 • Хвилина
 • Секунда

Якщо ви закінчили вносити зміни, натисніть кнопку OK. Коли з’являється запит “Зберегти” або “Скасувати”, за замовчуванням вибирається “Зберегти”, і ви можете натиснути OK, щоб зберегти зміни. Якщо ви не хочете зберігати дані, натисніть праву кнопку, щоб вибрати “Скасувати”, а потім натисніть OK.

Натисніть Esc, щоб повернутися на головну сторінку.

Чи можу я використовувати кабель Ethernet для підключення MT50 до контролера заряду замість комплектного??

Так, можна. Іноді буває зручніше, якщо ви протягуєте кабель через шафи або стіни (наприклад, у будинку на колесах), щоб створити отвори, достатні для проходження кабелю. Використовуйте звичайний Ethernet-кабель CAT5 без штекера, принаймні не на тому кінці, який ви протягуєте через отвори. Потім за допомогою відповідного інструменту встановіть новий штекер RJ45 на кабель. Просто переконайтеся, що роз’єми розташовані правильно. В іншому випадку це може призвести до пошкодження дистанційного лічильника MT50, а також, можливо, контролера заряду.

У наступному відео показано, як приєднати штекер RJ45 до кабелю Ethernet:

Попередження! Незважаючи на використання мережевого кабелю, ні контролер заряду, ні MT50 не можна підключати до мережевого порту ПК, роутера або будь-якого іншого мережевого пристрою.

Якщо ви хочете підключити контролер заряду до ПК, ви повинні використовувати спеціальний кабель RS485 до USB та програмне забезпечення для моніторингу сонячної станції від EPEver.

Що таке налаштування контролера заряду? (Ключова інформація)

Налаштування профілю на сонячному контролері заряду встановлює параметри вихідної потужності для заряджання акумуляторної батареї з найбільш оптимальною напругою та силою струму, виходячи з хімічного складу батареї, що використовується. Свинцево-кислотні, абсорбуючі скломатові (AGM) та літій-залізо-фосфатні (LFP) акумулятори мають різні оптимальні параметри зарядки.

Виробник акумулятора визначає параметри контролера заряду, такі як напруга і струм заряду, щоб забезпечити оптимальні умови заряджання та довговічність акумулятора. Налаштування є специфічними для кожної марки та типу акумулятора, і їх необхідно дотримуватися, щоб зберегти гарантію на акумулятор.

Виробники акумуляторів вказують рекомендовані параметри заряджання на своїх веб-сайтах або надають їх у складі супровідної документації при покупці пристрою.

встановити, налаштувати, сонячний, контролер

Важливі параметри контролера заряду;

Давайте розглянемо ці параметри і зрозуміємо, що вони означають і яку роль відіграють?

Як працюють налаштування контролера заряду?

Виробник батареї визначає налаштування контролера заряду відповідно до типу хімічного складу батареї та конфігурації акумуляторної батареї.

Параметри програмуються для параметрів заряду акумулятора, параметрів виходу навантаження, налаштувань програмованого реле, налаштувань зовнішніх пристроїв, налаштувань оновлення прошивки, увімкнення/вимкнення Bluetooth та налаштування мережі.

На веб-сайтах виробників акумуляторів та в посібниках користувача зазвичай вказані налаштування контролера заряду, необхідні для оптимального заряджання та захисту акумулятора. Якщо ці дані не надаються, можна звернутися за ними до служби технічної підтримки виробника.

Найважливіші параметри для контролерів заряду:

 • Напруга поглинання:
 • Плаваюча напруга:
 • Напруга вирівнювання:
 • Повторне зміщення напруги:
 • Тривалість поглинання: (адаптивна/фіксована)
 • Максимальний час поглинання:
 • Хвостовий струм:
 • Струм вирівнювання у відсотках:
 • Автоматичне вирівнювання: (Вимкнено / Вирівнювати кожні X днів)
 • Режим зупинки вирівнювання: (фіксований час / автоматичне включення напруги)
 • Максимальна тривалість вирівнювання:
 • Температурна компенсація (мВ/°C):
 • Низькотемпературне відключення (опціонально):

Також запросіть метод програмування для цих налаштувань, який буде надано. Більшість контролерів заряду Smart MPPT можна програмувати через інтеейс мобільного додатку. Старіші моделі мають перемикачі, які необхідно встановити в певних комбінаціях для досягнення бажаних налаштувань.

Простий електронний запит до служби технічної підтримки виробника батареї з проханням завантажити вищевказані налаштування повинен виявитися ефективним.

Також, будь ласка, надайте їм короткий опис вашої сонячної системи, наприклад, тип і кількість сонячних панелей, а також марку і модель контролера заряду.

Як налаштувати контролер заряду. приклад

Я розгляну приклад завантаження налаштувань для інтелектуального контролера заряду Victron Smart Solar Charge Controller через інтеейс мобільного додатку. Мобільні додатки. це найпростіший спосіб взаємодії з контролером заряду, налаштування параметрів і моніторингу продуктивності.

 • Завантажте та встановіть мобільний додаток на свій смартфон
 • Відкрийте мобільний додаток на своєму смартфоні
 • Виберіть контролер заряду, який потрібно запрограмувати, у “Списку пристроїв.”
 • Виберіть гвинтик налаштувань у верхньому правому куті
 • Виберіть меню “Акумулятор”
 • Введіть значення, вказані виробником батареї для акумуляторів Battle Born LiFePO4.
 • Напруга акумулятора (12В/24В/48В)
 • Максимальний струм заряду (30А). 50А максимум на 100Аг ємності акумулятора
 • Зарядний пристрій увімкнено
 • Попереднє налаштування акумулятора. Визначається користувачем
 • Експертний режим увімкнено
 • Напруга поглинання. 14.60V
 • Плаваюча напруга. 13.50V
 • Напруга вирівнювання. 14.40V
 • Об’ємний зсув напруги. 0.10V
 • Тривалість поглинання. Адаптивна
 • Максимальний час поглинання. 6 годин. 30 хвилин на 100Аг ємності акумулятора
 • Хвостовий струм. 2.0A
 • Налаштування еквалізації
 • Відсоток струму вирівнювання. 25%. Відсоток струму вирівнювання
 • Автоматичне вирівнювання. Вимкнено
 • Режим зупинки вирівнювання. Фіксований час
 • Тривалість вирівнювання. 4 години
 • Ручне вирівнювання. Виберіть (Почати зараз)
 • Температурна компенсація напруги. Вимкнено
 • Обмеження акумулятора. Відключення при низькій температурі. вимкнено
 • Після завантаження налаштувань вони автоматично зберігаються та стають активними.

Налаштування контролера заряду встановлено, і ви можете активувати систему, щоб почати заряджати батареї.

Контролюйте заряджання через мобільний додаток і перевіряйте вольтметром вихідну напругу, що надходить до акумуляторної батареї.

Чому важливо ретельно записувати налаштування контролера заряду

Виробники акумуляторів дають гарантію на свою продукцію до десяти років. Тим не менш, тягар доведення лежить на власнику або інсталяторі, щоб показати, що була використана належна процедура встановлення та налаштування контролера заряду.

Якість і довговічність сучасних літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) акумуляторів настільки хороші, що виробники використовують довговічність як ключовий фактор продажу.

Висока вартість цих батарей легко компенсується численними перевагами в порівнянні зі звичайними заливними батареями.

Залишити відповідь