Як працюють сонячні панелі? Все, що вам потрібно знати. Базова сонячна система

Як працюють сонячні панелі? Все, що вам потрібно знати

Від викопного палива до гідроенергії. більшість енергії починається з сонця. Сонячні панелі отримують енергію безпосередньо з цього неймовірного ресурсу, перетворюючи фотони в електрику.

Сонячні панелі можуть живити неймовірний спектр енергетичних застосувань. Сонячна генерація може забезпечити енергією віддалену каюту і підтримувати світло на Міжнародній космічній станції, але ми всі знаємо, що сонячна енергія використовується не тільки для забезпечення віддалених потреб в електроенергії.

Оскільки сонячні панелі знизилися в ціні, вони стали конкурентоспроможним джерелом енергії для дому та бізнесу. Крім того, що перехід на сонячну енергетику. це один з найкращих способів для споживача зробити своє споживання енергії екологічно чистим. Сонячні панелі забезпечують значні екологічні переваги, потенційно усуваючи залежність від викопних видів палива, що викидають вуглець, і покращуючи якість повітря.

З цих причин мільйони будинків та підприємств “перейшли на сонячну енергію.” Ось лише кілька цікавих прикладів:

 • У будинку на Род-Айленді встановили 9.5 кВт-год у 2016 році. Масив економить домовласникам 3,845 доларів на рік і окупиться до 2022 року.
 • Каліфорнійський санітарний округ Лейк-Каунті встановив майже 9 500 сонячних панелей у 2008 році для живлення трьох санітарних об’єктів. Проект планує заощадити платникам податків 5 мільйонів доларів протягом 20-річного терміну служби системи і забезпечує достатню потужність, щоб зменшити навантаження на електромережу від станції на 90 відсотків.
 • Vintage Wine Estates в каліфорнійській долині Напа встановила сонячну систему потужністю 945 кВт/год, яка забезпечить економію енергії на 10 мільйонів доларів протягом 30 років.

Як працюють сонячні панелі?

Ось короткий опис того, що відбувається від сонця до вилки у фотоелектричній системі:

 • Фотоелектричні елементи поглинають фотони від сонця і перетворюють їх в електрику постійного струму (DC)
 • Інвертор перетворює постійний струм на змінний для живлення електроприладів
 • Змінний струм надходить по дротах до розподільчого щитка для розподілу по всій будівлі
 • Будь-яка невикористана електроенергія повертається назад в електромережу або в накопичувач сонячної енергії

Розуміння сонячної енергії

Сонячна енергія. це променисте світло і тепло, що випромінюється сонцем. Її отримують безліччю способів, таких як фотосинтез у рослинах та сонячне нагрівання.

Сонячна енергія для виробництва електроенергії покладається на субатомні частинки, які називаються фотонами. Ці частинки починають свою подорож у центрі Сонця, проходячи через різні шари, перш ніж полетіти в космос. Подорож від центру Сонця до поверхні може зайняти від 100 000 до 50 мільйонів років.

Після того, як фотони покидають сонце, їм потрібно трохи більше 8 хвилин, щоб досягти землі, де вони стикаються з сонячними панелями і ініціюють фотоелектричний ефект.

Фотоелектричний ефект (як сонячні панелі виробляють електроенергію)

Секретний соус сонячної панелі полягає в її здатності перетворювати фотони в електрони. У двох словах, сонячна панель перетворює фотони в постійний струм, який потім перетворюється на змінний струм для використання в домашніх і бізнес-додатках.

Сонячні елементи, як правило, виготовляються з кремнію, напівпровідника, здатного виробляти електроенергію. Коли сонячне світло потрапляє на панель, фотони взаємодіють з атомами кремнію, вивільняючи електрони в процесі явища, яке називається фотоелектричним ефектом.

Сонячний елемент виготовляється з позитивного і негативного кремнієвих листів, затиснутих разом. Верхній шар кремнію наповнений фосфором для створення негативного заряду, а нижній шар, наповнений бором, підтримує позитивний заряд. Результуюче поле спрямовує електрони до провідного металу і виводить їх з панелі.

Підключення до електромережі

Після того, як фотоелектричний процес виробляє струм, електроенергія повинна кудись надходити. Оскільки струм, вироблений сонячною панеллю, є постійним, його потрібно перетворити на змінний, перш ніж його можна буде використовувати в більшості ситуацій. Після перетворення на змінний струм сонячну енергію можна використовувати різними способами.

Найпоширеніший метод. приєднання до мережевої системи. Мережева система отримує значну частину своїх потреб в енергії від сонячних панелей протягом дня. Залежно від розміру системи, може вироблятися більше енергії, ніж потрібно об’єкту, тому надлишок електроенергії повертається в мережу. Коли сонце заходить, споживач отримує додаткову енергію від електромережі.

Хоча мережеві системи не є повністю самодостатніми, вони є ефективним способом зменшити рахунки за електроенергію та зробити щось корисне для довкілля.

Вимірювання в мережі

Основною перевагою мережевої системи є можливість продавати надлишок сонячної енергії назад в енергосистему за допомогою процесу, який називається мережевим обліком. У похмурі дні та вночі сонячна система може не виробляти достатньо енергії для задоволення попиту. Протилежна ситуація спостерігається в дуже сонячні дні: Коли споживання енергії низьке, а виробництво високе, панелі збирають надлишкову енергію, якої зазвичай більш ніж достатньо для енергетичних потреб клієнта.

Чистий облік вимірює електричний потік в обох напрямках: Скільки енергії система отримує від електромережі, а скільки вкладає в неї. Коли сонячна система перевиробляє електроенергію, лічильник фактично працює в зворотному напрямку, в результаті чого комунальна компанія нараховує кредити за надлишкову енергію.

Ці кредити можуть бути використані для купівлі енергії в енергопостачальної компанії, коли сонячна система не в змозі задовольнити попит.

З яких компонентів складається сонячна система?

Сонячні панелі є найбільш очевидними компонентами фотоелектричної системи, але на них припадає лише близько 30% загальної вартості системи. Високотехнологічне мерехтіння сонячної панелі. це лише верхівка айсберга, який фотоелектрична система використовує для використання відновлюваної енергії сонця.

Давайте ближче познайомимося з важливими компонентами, з яких складається сонячна система.

Сонячні фотоелектричні панелі

Типова сонячна панель складається з кремнієвих елементів, металевого каркасу, елементів електропроводки. і скла. Ізоляційний шар і захисна задня панель захищають панель від надмірного нагрівання і вологості.

Хоча загальна конструкція сонячних панелей досить стандартна, кремнієві елементи виготовляються у двох різних форматах:

 • Монокристалічні комірки. це один суцільний кристал кремнію. Монокристалічні елементи забезпечують більше простору для проходження електронів, що призводить до створення меншої та ефективнішої панелі. Недоліком є те, що вони, як правило, дорожчі.
 • Полікристалічні елементи складаються з багатьох окремих осколків кремнію, сплавлених разом. Хоча вони не такі ефективні, як монокристалічні, поліелементи мають нижчу ціну.

Моно- та поліелементи слугують одній меті. Естетика та бюджет допоможуть вам визначити, що саме підходить для вашого наступного проекту. Монопанелі, як правило, мають темніший, більш однорідний колір, в той час як поліпанелі світліші (зазвичай сині). Якщо місце обмежене, монопанелі можуть бути кращим вибором завдяки їхній вищій ефективності. Але якщо простір не є проблемою або у вас обмежений бюджет, поліпанелі все одно є чудовим вибором.

Інвертори

Сонячна енергія надходить прямо з панелі у вигляді постійного струму. Але енергія повинна бути перетворена в змінний струм, перш ніж її можна буде використовувати в комерційній електромережі. На щастя, постійний струм легко перетворюється на змінний, що є завданням інвертора.

Інвертори поділяються на 4 великі категорії:

 • Автономні інвертори отримують енергію постійного струму від акумуляторів, що заряджаються від сонячних панелей, і не взаємодіють з мережею.
 • Мережеві інвертори узгоджують електричний струм від сонячних панелей з електричним струмом в електромережі. Мережеві інвертори вимикаються під час перебоїв в електромережі, тому на них не можна покладатися як на резервне джерело живлення.
 • Акумуляторні інвертори отримують енергію від акумулятора, а надлишок енергії експортують в мережу. Інвертори з резервним живленням від акумулятора здатні забезпечувати енергією змінного струму під час відключення електроенергії.
 • Інтелектуальні гібридні інвертори. це універсальні рішення, які можна використовувати для підключення до електромережі, автономного або резервного живлення. Інтелектуальні гібридні інвертори часто приєднуються безпосередньо до сонячних панелей і керують сонячним навантаженням, акумуляторними батареями та взаємодією з мережею.

Стійки та системи кріплення

Стійки та монтажне обладнання роблять набагато більше, ніж просто закріплюють панелі на даху або землі. вони забезпечують правильне позиціонування для максимального впливу сонячних променів. Вибір правильної конфігурації і положення кріплення має важливе значення для забезпечення максимальної продуктивності будь-якої системи.

Системи кріплення сонячних панелей поділяються на 3 категорії:

 • Наземні системи кріплення. Традиційні наземні системи кріплення закріплюють складені в штабель панелі на землі, часто висотою від двох до чотирьох панелей. Дві рейки зазвичай підтримують кожну панель, яка може бути орієнтована у вертикальному або горизонтальному положенні. Ці системи кріпляться до землі за допомогою сталевих стрижнів, гвинтів або баластів, таких як бетонні блоки.
 • Системи відстеження. Моторизовані системи стеження слідують за сонцем протягом дня, максимізуючи вплив сонячного світла. Системи відстеження класифікуються як одновісні або двовісні. Одновісні системи слідують за сонцем зі сходу на захід по прямій лінії. Двовісні системи слідують за сонцем по колу для покращеного потрапляння сонячного світла.
 • Системи кріплення на даху. Найпоширеніші системи кріплення на даху використовують рейки, надійно закріплені на даху. Інші дахові системи кріплять панелі безпосередньо до болтів або гвинтів, закріплених на даху, усуваючи використання рейок, забезпечуючи більш витончений естетичний вигляд і меншу вагу. Баластні та непроникаючі системи зазвичай використовуються на плоских дахах або дахах, які не можуть підтримувати монтажне обладнання.

Системи моніторингу продуктивності

Система моніторингу продуктивності. це інформаційна панель, яка надає повну картину продуктивності вашої системи. Окрім нечітких відчуттів, коли лічильник обертається у зворотному напрямку, система моніторингу продуктивності сонячної системи дає цінну інформацію про фотоелектричну систему.

Система моніторингу продуктивності надає інформацію про вироблення та споживання енергії, оптимізує використання енергії та може інформувати вас про проблеми у вашій сонячній системі. Системи моніторингу сонячних панелей працюють через інвертори, зазвичай через програмне забезпечення для моніторингу, яке забезпечує зв’язок між інвертором та іншими пристроями.

Системи моніторингу продуктивності збирають інформацію, коли інвертор перетворює постійний струм на змінний, і роблять цю інформацію доступною для домовласника через супутні додатки та пристрої “розумного дому”. Найкращі системи моніторингу продуктивності збирають дані через центральний інвертор або з окремих мікроінверторів, прикріплених до кожної сонячної панелі. Останній варіант забезпечує більш глибоке розуміння продуктивності окремих сонячних панелей і дозволяє швидше діагностувати потенційні проблеми.

Як виготовляються сонячні панелі?

Базове звуження сонячних панелей не сильно змінилося за останні десятиліття. Подібно до масивів, які вперше почали з’являтися на будинках десятки років тому, більшість сучасних сонячних панелей все ще побудовані з кремнієвої матриці між передньою скляною пластиною та заднім полімерним листом.

Сонячні панелі повинні витримувати суворі погодні умови протягом свого більш ніж 25-річного терміну служби. Найкращі сонячні панелі спроектовані таким чином, щоб витримати випробування часом, що вимагає декількох основних матеріалів і ретельних виробничих стандартів.

Матеріали

Сонячні панелі можна уявити як сендвіч з кремнію та скла. Матеріали, з яких виготовляють сонячні панелі, відносно прості:

Кремній, елемент, який надає сонячним панелям магію генерації електроенергії, є активним інгредієнтом у рецепті сендвіча з сонячних панелей, а також найбільш енергоємним у виробництві. Кремній. один з найпоширеніших елементів на землі, і є основним компонентом пляжного піску. Але перетворення піску в чистий кремній, придатний для сонячних панелей, є енергоємним процесом, що вимагає очищення у високотемпературних дугових печах.

Після очищення кремнію сировина готова до виготовлення сонячної панелі.

Виробництво

Ізольовані шматки кремнію формують у циліндричні злитки, при цьому особлива увага приділяється правильній орієнтації атомів. На цьому етапі додають бор, щоб надати кремнію позитивного заряду. Злитки розрізають на тонкі пластини товщиною з папір, які потім обробляють антивідблисковим покриттям, що допомагає краще поглинати сонячне світло.

Далі на поверхню кожної пластини додають провідні метали. Фосфор розсіюється по поверхні, забезпечуючи негативний заряд, який врівноважує позитивний заряд бору і дозволяє контролювати потік електронів.

На цьому етапі окремий сонячний елемент готовий. Далі комірки припаюють металевими з’єднувачами до матриці. Ця збірка затиснута між захисною задньою панеллю та скляним покриттям і завершується з’єднувальною коробкою та рамою.

Як створюються сонячні системи?

При проектуванні сонячних систем враховуються два важливі фактори: наявний простір і потреба в енергії. Всі гайки і болти проектування сонячної системи залежать від цих двох факторів, тому їх глибоке розуміння має важливе значення для добре спланованої сонячної установки.

Для початку проектувальник розраховує добову потребу в енергії, зазвичай, на основі рахунків за комунальні послуги. Далі проектувальник визначає ідеальну кількість сонячних панелей для проекту та доступний простір для їх розміщення. Визначивши потреби в енергії та наявний простір, проєктувальник може почати закуповувати компоненти.

Проектування сонячної системи може бути складним. Проектувальник повинен визначити вимоги до простору, потенційну тінь, оптимальний крок/кут нахилу панелей, необхідні дозволи та багато іншого. Програмні рішення можуть допомогти оцінити потреби в сонячній енергії та спланувати найкращу сонячну систему.

працюють, сонячні, панелі, весь, потрібно, сонячна

Наприклад, маючи лише рахунок за електроенергію, програмне забезпечення для проектування Aurora Solar автоматично надає високоякісні рекомендації щодо дизайну та матеріалів для будь-якого місця. Aurora також надає безліч інструментів планування та проектування в одному інтуїтивно зрозумілому пакеті, включаючи дизайн сайту, профілі навантаження, аналіз тіні, автоматичне проектування системи, комерційні пропозиції, шаблони дозволів та багато іншого.

Висновок

Звичайно, всі тонкощі роботи сонячних панелей. це лише перший крок. Якщо ви хочете дізнатися більше про сонячну енергію та сонячну промисловість, ось кілька додаткових ресурсів:

 • Тепер, коли ви знаєте, як працюють сонячні панелі, ознайомтеся з різними типами панелей на ринку
 • Подивіться, як сонячні панелі з’єднуються між собою. так звана “стрінговка”. для передачі енергії туди, де вона необхідна
 • Зацікавлені в акумуляторних батареях? Ось основна інформація про все, що вам потрібно знати про зберігання сонячної енергії

У розділі “Сонячна енергетика 101” нашого блогу є ряд інших ресурсів, які допоможуть відповісти на всі ваші запитання, пов’язані з сонячною енергією.

Schedule a demo today and fast-track your next solar installation project.

Вивчення електротехніки

Сонячна батарея може перетворювати енергію, що міститься в сонячному випромінюванні, в електричну енергію. Через обмежений розмір сонячного елемента він забезпечує лише обмежену кількість енергії при фіксованих умовах струму та напруги, що не є практичним для більшості застосувань.

Для того, щоб використовувати сонячну електроенергію для практичних пристроїв, які потребують певної напруги та/або струму для своєї роботи, кілька сонячних елементів повинні бути з’єднані разом, щоб сформувати сонячну панель, яку також називають фотоелектричним модулем (PV-модулем). Для великомасштабної генерації сонячної електроенергії сонячні панелі з’єднуються між собою в сонячну батарею. Типова установка сонячних панелей для житлової квартири показана нижче:

Для житлової квартири найбільш підходящою є гібридна система з підключенням до електромережі. Система буде забезпечуватися електроенергією протягом дня через сонячні панелі, а також зберігати енергію в акумуляторах, в той час як акумулятори будуть постачати електроенергію під час поганої погоди, нічних годин або відключення мережі. Система також може забезпечуватися електроенергією через електромережу або портативний генератор. За допомогою портативного генератора або електромережі електроенергія подається до навантажень, а енергія також зберігається в акумуляторах. Це автономна система, яка є самодостатньою. Зауважте, що портативний генератор потрібен лише в найгіршому випадку, коли погана погода / в нічні години, коли накопичена енергія в акумуляторах вичерпана, а електроенергія з мережі відсутня.

У процесі генерації електроенергії від сонячних панелей для виробництва електроенергії використовуються кілька важливих компонентів. Які компоненти потрібні, залежить від того, чи підключена система до електромережі, чи вона спроектована як автономна система.

Мета цієї статті. описати загальні компоненти, що використовуються для автономних систем, які зазвичай застосовуються в житлових будинках.

Компоненти системи електропостачання на сонячних панелях

Сонячна електростанція для житлового будинку зазвичай складається з наступних компонентів. Ці компоненти також можна знайти встановленими у великих комерційних енергетичних системах:

Монтажна конструкція

Монтажна конструкція використовується для фіксації сонячних панелей і спрямування їх на сонце. Правильне розташування сонячних панелей забезпечить уловлювання максимального сонячного випромінювання в даному місці і гарантує, що сонячна електростанція буде працювати належним чином. Існують фіксовані монтажні конструкції, а також ті, що призначені для відстеження та слідування за максимальним випромінюванням від сонця. Більшість побутових сонячних електростанцій встановлюються на нерухомій конструкції на землі або, найчастіше, на дахах будівель.

Сонячні панелі

Основними будівельними блоками сонячної енергетичної системи є сонячні панелі. Це пристрої, які вловлюють сонячне випромінювання і перетворюють його в електрику. Потім ця електроенергія використовується для живлення електричних навантажень, а також зберігається в акумуляторах для автономних систем. Сонячні панелі, як правило, встановлюються на конструкціях або на дахах будівель для більшості сонячних фотоелектричних установок для житлових будинків.

Системи зберігання енергії

Зберігання енергії є життєво важливою частиною автономних систем, оскільки воно гарантує, що система може постачати електроенергію вночі та в періоди поганої погоди. Зазвичай акумулятори використовуються як накопичувачі енергії. Вдень, коли сонячне випромінювання дуже високе, сонячна фотоелектрична система постачає електроенергію, а також заряджає батареї під час поганої погоди або в нічні години. Зазвичай для цього застосовуються акумулятори глибокого циклу. батареї, які витримують багаторазові цикли заряду і розряду.

Контролери заряду

Контролери заряду. це DC-DC перетворювачі, які використовуються в автономних сонячних електростанціях для перетворення змінної електричної вихідної напруги сонячних панелей у фіксовану вихідну напругу, яка може бути використана для заряду акумуляторної батареї або в якості вхідної для інвертора в системі, підключеній до мережі. Як правило, вихідна напруга сонячної панелі змінюється в залежності від часу доби та погодних умов, що також робить вихідний струм змінним. Змінні струм і напруга не сприяють хорошій продуктивності акумулятора, отже, виникає потреба в контролері заряду. Контролер заряду також допомагає від’єднати сонячні панелі від акумуляторів, коли вони повністю заряджені. Це допомагає запобігти перезарядці, яка впливає на продуктивність і термін служби батареї.

Всі контролери заряду використовують Відстеження точки максимальної потужності (MPPT). Через коливання струму і напруги на виході сонячної панелі або масиву сонячних батарей через зміни сонячного випромінювання (технічно званого опроміненням) і температури, існує точка максимальної потужності (MPP) на I. V характеристиці установки, де генерується найбільша потужність при заданому опроміненні і температурі. Напруга і струм, що відповідають MPP. це Vmpp і Impp.

З огляду на те, що MPP залежить від умов навколишнього середовища, будь-які зміни в освітленості і температурі будуть змінювати положення MPP на I-V (вольтамперних характеристиках) сонячної панелі/масиву сонячних батарей. Таким чином, зміни в I-V характеристиках повинні постійно відслідковуватися з коригуванням робочої точки відповідно до MPP після зміни умов навколишнього середовища. Цей процес називається Відстеження точки максимальної потужності або MPPT. Пристрої, які виконують цей процес, називаються MPP-трекерами, і вони вбудовані в сучасні контролери заряду, що використовуються в сонячних панелях/масивах.

Інвертори

Інвертори. це перетворювачі постійного струму в змінний, які використовуються для перетворення постійної напруги, виробленої сонячними панелями, в змінну напругу для живлення навантажень змінного струму. Прилади та навантаження, що використовуються в житлових квартирах, зазвичай використовують змінний струм, отже, потребують інвертора. Крім того, для мережевих сонячних електростанцій, підключених до електромережі, існує необхідність перетворення постійної напруги від сонячних панелей перед передачею в електромережу. Для малопотужних застосувань, які часто зустрічаються в невеликих домашніх фотоелектричних системах, використовуються однофазні інвертори. Підключаються до однієї фази електромережі. Для більших потужностей використовуються трифазні інвертори, які підключаються до всіх фаз мережі.

Електричні кабелі

Загальна продуктивність сонячних електростанцій також сильно залежить від правильного вибору кабелів. Вибір неправильного розміру кабелю може суттєво вплинути на продуктивність сонячної фотоелектричної системи електропостачання.

Кабелі повинні бути обрані таким чином, щоб втрати потужності на опорах були мінімальними. Потужність, що розсіюється через кабель, пропорційна квадрату струму, що протікає через кабель. Отже, при подвоєнні струму в кабелях буде розсіюватися в чотири рази більше тепла. Тому в сучасних сонячних панелях всі елементи з’єднані послідовно.

Умовні позначення кольорів для кабелів

Сонячні панелі Фотоелектричні системи зазвичай містять частини постійного та змінного струму. Для правильного монтажу системи сонячних панелей важливо знати колірні позначення для електропроводки.

Червоний колір використовується для з’єднання позитивних контактів різних компонентів системи між собою.

Тому дуже важливо перевірити стандарти країни, в якій буде встановлена сонячна фотоелектрична система.

Посібник з купівлі сонячних панелей: Все, що вам потрібно знати

Розглядаємо сонячні панелі для вашого будинку? Почніть тут, щоб отримати інформацію про сонячні установки, податкові пільги, акумулятори, термін служби сонячних панелей та багато іншого.

Стівен Джей. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За свою більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, харчову промисловість, науку про працю, особисті фінанси та блокчейн. Його роботи з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor та CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ та MarketWatch. Раніше Стівен працював редактором авторських матеріалів та редактором новин на Entrepreneur.com, а також був віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR. Він любить відеоігри та панк-рок. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

працюють, сонячні, панелі, весь, потрібно, сонячна

Аргументи на користь того, щоб отримувати частину або всю енергію вашого будинку від сонячних панелей, ніколи не були сильнішими.

Завдяки Закону про зниження інфляції, який передбачає 30% податкову знижку на вартість встановлення сонячних систем, а також падінню цін на панелі та зростанню вартості енергії, домовласники можуть побачити повернення інвестицій у сонячну енергетику протягом семи-12 років.

Проте, є домовласники, для яких сонячна енергія не має фінансового сенсу, наприклад, ті, чиї дахи отримують обмежену кількість сонячного світла або живуть у штатах, де немає мережевого обліку електроенергії. Для всіх інших, ось все, що вам потрібно знати про покупку сонячних панелей.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як працюють сонячні панелі

Сонячні панелі складаються з фотоелектричних елементів, які перетворюють сонячне світло в електрику. Сонце випромінює сонячне випромінювання, яке поглинається фотоелектричними елементами. Електрони в сонячному елементі отримують енергію, вириваються зі своїх зв’язків і утворюють електричний струм. Цей струм, який починається як постійний, перетворюється на змінний за допомогою інвертора сонячної системи. Звідти вона використовується в електроніці вашого будинку або повертається в мережу.

Це не чарівна технологія, але здається, що це так, тому що ви просто вставляєте щось у сонячне світло, і воно виробляє для вас електроенергію. каже Джошуа Пірс, професор Західного університету в Онтаріо і співавтор книги “Зловити сонце”, безкоштовної електронної книги про сонячні системи, які можна зробити своїми руками. Навіть для науковця, який постійно працює над цими речами, дивно, що вони дійсно працюють.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть деяку основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Переваги сонячних панелей

Навіщо вам домашні сонячні панелі?

 • Економія енергії: Найбезпосередніша вигода полягає в тому, що ви можете отримати можливість забезпечувати електроенергією власний будинок поза електромережею. Це економить ваші гроші, а якщо ви виробляєте додаткову енергію, ви навіть можете отримати кредит на свій рахунок від електричної компанії за рахунок мережевого обліку. Середній термін окупності сонячних панелей становить від шести до 12 років, за деякими даними.
 • Сонячна енергія. це потужне джерело енергії: За даними Міністерства енергетики США, лише одна година полуденного літнього сонця задовольняє річний попит на електроенергію в США. Залежно від вашої ситуації, перетворення її в електрику може заощадити ваші рахунки за електроенергію.
 • Допоможіть з вартістю вашого будинку: Якщо ви плануєте продати свій будинок в майбутньому, наявність домашніх сонячних панелей може стати основною перевагою для покупців і може допомогти збільшити вартість вашого будинку.
 • Екологічність: Оскільки сонячна енергія є відновлюваним ресурсом, ви можете зменшити свій вуглецевий слід.
 • Незалежність від перебоїв в електромережі: У деяких районах електромережі не дуже надійні. Якщо у вашому регіоні часто трапляються перебої з електропостачанням, ваша власна сонячна енергія може допомогти вам увімкнути світло.
 • Живіть свій кемпінг: Деякі невеликі масиви сонячних панелей можна встановити прямо на автофургони, або ви можете взяти їх з собою в кемпінг, щоб мати електрику, незалежно від того, наскільки віддаленим є місце розташування.

Де купити сонячні панелі

Багато компаній спеціалізуються на продажу та встановленні сонячних панелей для дому. Шукайте в Інтернеті постачальників та інсталяторів сонячних панелей у вашому регіоні. Ви можете почати з найкращого списку компаній з продажу сонячних панелей від CNET.

Ви навіть можете придбати сонячні панелі у великих магазинах товарів для дому, таких як Home Depot. Такі магазини можуть навіть допомогти вам з професійною установкою, щоб допомогти вам встановити сонячні панелі для житлових будинків.

Великі інсталятори також часто пропонують варіанти сонячного фінансування, хоча вам, можливо, найкраще буде придбати позику. Багато сонячних інсталяторів також пропонують оренду сонячних панелей або угоди про купівлю електроенергії, які ви можете укласти без попередньої оплати (хоча економія протягом терміну служби панелей, як правило, нижча).

Ви також можете подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячну енергію, який поверне вам 30% вартості вашої сонячної енергії на ваші податки, за умови, що у вас є така сума податкових зобов’язань.

Встановлення сонячних панелей

Більшість домашніх сонячних батарей встановлюються професіоналами. Самостійне встановлення сонячних панелей технічно можливе, але ви ризикуєте втратити гарантію. Ви повинні спробувати це, тільки якщо у вас є необхідний досвід. Якщо ви обираєте професійну установку, обов’язково пошукайте найкращу пропозицію. Порівняйте гарантії, які пропонують інсталятори, а також ціну, обслуговування клієнтів і те, наскільки запропоновані ними плани відповідають вашим потребам.

Догляд та термін служби сонячних панелей

Багато сонячних панелей мають гарантію на 25 років, хоча їх термін експлуатації, ймовірно, довший. Крім того, вони майже не потребують технічного обслуговування, лише потрібно, щоб ви тримали їх вільними від перешкод, таких як бруд, листя та сніг. Великий ремонт може бути покритий гарантією.

Сонячні панелі з часом стають менш ефективними, хоча ця тенденція до зниження не обов’язково є проблемою для вас. Типова гарантія виробника гарантує, що ваші сонячні панелі не втратять більше 2% ефективності протягом першого року і не більше 0.5% на рік протягом наступних 24 років. Це означає, що ваші панелі гарантовано вироблятимуть 84% своєї початкової потужності після 25-го року. Деякі панелі встановлюють більш високі стандарти.- наприклад, 92%.- через 25 років, але ви все одно будете отримувати від них багато електроенергії через два десятиліття.

Чи потрібна вам сонячна батарея?

Встановлення сонячної батареї у вашому домі дозволить вам зберігати надлишкову енергію, вироблену вашими панелями. Однак зараз вони майже такі ж дорогі, як і сонячні панелі (від 12 000 до 22 000 доларів), тому, хоча батарею приємно мати, вона не є необхідністю.

Є випадки, коли сонячна батарея варта інвестицій. Тим, хто живе поза мережею, знадобиться батарея для використання сонячної енергії. А якщо у вашій місцевості часто трапляються відключення електроенергії або у вас є медичні потреби, які вимагають охолодження ліків або обладнання, батарея може бути корисною.

Як платити за сонячні панелі

Існує безліч варіантів оплати за встановлення домашніх сонячних панелей, частково завдяки 30% федеральному податковому кредиту. Домовласники можуть оплатити весь проект, а потім отримати гроші назад від уряду. Існують також відносно дешеві варіанти сонячного фінансування, з планами, які пропонують 1.99% річних протягом 25 років, що також призводить до податкового кредиту. Відсоткові ставки зросли протягом останнього року або близько того, і вам слід шукати умови, які найкраще відповідають вашим потребам. Інші варіанти фінансування включають банківські кредити або кредит під заставу житла, але з огляду на їхні вищі відсоткові ставки, ретельно розгляньте ці фінансові інструменти.

Для тих, хто не має фінансових можливостей придбати або профінансувати систему, існують договори оренди сонячної енергії та купівлі-продажу електроенергії. Оренда сонячної електростанції схожа на оренду транспортного засобу.- ви щомісяця сплачуєте встановлену суму за систему, яка буде належати інсталятору. За договором купівлі-продажу електроенергії ви платите за встановленою ставкою за енергію, вироблену сонячними панелями (ставка може збільшуватися через певний час), а не за саму систему. Недоліком цих механізмів є те, що ви не будете власником сонячних панелей, а отже, не отримаєте жодних податкових пільг і не матимете можливості продавати сертифікати відновлюваної енергії.

Як працює податковий кредит на сонячну енергію

Федеральний житловий кредит на сонячну енергію, який надає 30% кредит домовласникам, які встановлюють панелі на своїх будинках до 2032 року. (Якщо весь ваш проект коштує 30 000, ви отримаєте кредит у розмірі 9 000). Кредит застосовується до власників будинків, які купують систему за готівку або через фінансування.

За даними Управління енергоефективності та відновлюваної енергетики, вам слід звернутися за професійною податковою консультацією, щоб визначити, чи маєте ви право на отримання кредиту, а потім заповнити форму IRS 5695, дотримуючись інструкцій IRS.

Спочатку підвищіть енергоефективність вашого будинку

Перш ніж почати процес переходу на сонячну енергію, слід спробувати поліпшити використання енергії у вашому будинку іншими способами.

Сонячна енергія. це захоплюючий тип інфраструктури, але якщо кінцевою метою є економія коштів на рахунках за електроенергію, я закликаю власників будинків спочатку подумати про підвищення ефективності. сказав Жильбер Мішо, доцент Школи екологічної стійкості Університету Лойоли в Чикаго. Це може включати ізоляцію, модернізацію та заміну вікон або інші речі, які, можливо, менш приємні, але можуть допомогти вам негайно реалізувати економію та знизити витрати. Після того, як ви виконали ці заходи з підвищення ефективності, можливо, сонячна енергія буде гарною ідеєю.

Ці модернізації дадуть вам більш чітке уявлення про те, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Це означає, що вам, швидше за все, знадобиться менше панелей.- зменшення витрат на установку.- ніж якби ви спочатку не зробили підвищення ефективності. Ось кілька порад.

 • Перевірте свою ізоляцію: Усередині ваших стін є шар матеріалу, призначений для утримання гарячого або холодного повітря там, де воно є. Взимку це означає, що тепле повітря з вашої системи опалення залишається всередині будинку, і навпаки. прохолодне повітря влітку. Якщо у вашій ізоляції є протікання, гаряче або холодне повітря виходить або потрапляє всередину, що змушує вашу систему опалення, вентиляції та кондиціонування працювати важче і коштує вам більше грошей.
 • Модернізуйте або замініть вікна: Так само, як ізоляція, вікна відіграють важливу роль у збереженні тепла чи холоду у вашому домі. Якщо ваші вікна застарілі, повітря може потрапляти всередину або назовні, що не дуже добре позначається на ваших рахунках за електроенергію.
 • Замініть старі побутові прилади на ефективні: Якщо у вас є старі прилади, терморегулятори або лампочки, замініть їх на нові, більш ефективні, щоб досягти економії енергії.

Часті запитання про сонячні панелі

Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?

Багато експертів стверджують, що домовласники побачать повернення інвестицій в установку сонячних панелей в період від семи до 12 років. Саме тоді гроші, зекономлені на оплаті рахунків за електроенергію, перевищать початкові витрати на сонячний проект. Ті, хто переходить на сонячну енергетику через договір оренди або купівлі-продажу електроенергії, повинні побачити економію практично відразу.

Пояснення 3 різних типів сонячних енергетичних систем

працюють, сонячні, панелі, весь, потрібно, сонячна

Існує три основні типи сонячних електростанцій: мережеві, автономні та системи резервного живлення. Ось короткий огляд відмінностей між ними:

 • Позамережеві сонячні системи призначені для забезпечення електроенергією віддалених місць, де немає доступу до електромережі.
 • Автономні системи потребують акумуляторної батареї для зберігання енергії, яку виробляють ваші панелі. Вони часто працюють в парі з генератором для забезпечення резервного живлення під час тривалих періодів без сонячного світла.
 • Система резервного живлення підключається до електромережі, але також включає в себе акумулятори. Системи резервного живлення (також звані “гібридними системами” або системами зберігання енергії) забезпечують резервне живлення на випадок, якщо мережа вийде з ладу.

Кожен тип системи вимагає унікального обладнання, сумісного із застосуванням, тому розуміння того, яке саме обладнання вам потрібне, є першим кроком у процесі переходу на сонячну енергію.

Розглянемо докладніше різні типи сонячних електростанцій та порівняємо їх між собою.

Мережеві сонячні електростанції

Приєднання до електромережі. це, безумовно, найбільш економічно ефективний спосіб перейти на сонячну енергію. Оскільки акумулятори є найдорожчим компонентом будь-якої сонячної системи, власники сонячних електростанцій з мережевою прив’язкою можуть повністю відмовитися від них!

Як же працюють мережеві сонячні електростанції?

По-перше, давайте визначимо, що ми маємо на увазі під “мережею”. Мережа. це мережа обладнання комунальної компанії, яка доставляє електроенергію від електростанції до вашого будинку або комерційної будівлі. Якщо будівля отримує електроенергію від енергетичної компанії, вона підключена до мережі.

Приєднані до електромережі сонячні системи передають вироблену ними енергію в мережу, де вона зберігається для подальшого використання. За угодою про мережевий облік власник системи отримує кредит на все, що він генерує, і може використовувати цю енергію в будь-який час.

Це щось на зразок банківського рахунку: відправка енергії в мережу. це як депозит, а використання електроенергії. як зняття коштів з балансу вашого рахунку. Якщо ви перевищили кредитну ліміт i.e. використовуєте більше енергії, ніж виробляєте в даному місяці, комунальне підприємство виставляє вам рахунок за різницю. На щастя, ніяких додаткових платежів.

Переваги мережевих сонячних електростанцій

Мережеві сонячні електростанції. найкращий варіант, якщо ви хочете компенсувати свої рахунки за електроенергію та заощадити гроші протягом усього терміну служби вашої системи.

Більшість систем grid-tie окупаються протягом 5-10 років. З гарантією на сонячні панелі 25 років, мережеві сонячні електростанції є єдиним варіантом, який надійно приносить прибуток власнику системи протягом усього терміну служби панелей.

Ще одна перевага полягає в тому, що системи з прив’язкою до мережі можуть бути меншими. вам не потрібно генерувати 100% електроенергії щомісяця. Мережа може постачати додаткову енергію поза межами вашого виробництва, що корисно, наприклад, коли погана погода перешкоджає виробленню електроенергії вашими панелями.

Деякі люди обирають розмір системи мережевої прив’язки для часткової компенсації своїх рахунків, з планами розширити систему пізніше, як тільки це дозволить їхній бюджет. Вимоги до проектування менш жорсткі, ніж в автономному середовищі, де ви несете повну відповідальність за свої енергетичні потреби.

Недоліки мережевих сонячних електростанцій

Основним недоліком мережевих систем є те, що вони все ще вразливі до перебоїв в електропостачанні.

Але зачекайте, скажете ви, якщо я генерую енергію з сонячного світла, яка різниця, якщо мережа вийде з ладу??

На жаль, grid-tie системи підключені до інфраструктури комунальної компанії. У разі відключення електроенергії працівники комунальних служб повинні знайти та усунути несправність, а вони не можуть цього зробити, якщо підключені сонячні системи все ще знаходяться під напругою і подають енергію в мережу. З цієї причини мережеві сонячні системи відключаються під час відключень, щоб дати можливість комунальникам безпечно провести ремонтні роботи.

Рішення? Гібридна система, яка підключається до електромережі, але живиться від акумуляторної батареї в разі перебоїв. Ми розглянемо їх наприкінці цієї статті, але спочатку.

Позамережеві сонячні електростанції

Позамережеві сонячні електростанції найкраще підходять для забезпечення електроенергією віддалених місць, де немає доступу до електромережі.

Люди, які живуть поза мережею, несуть повну відповідальність за виробництво власної електроенергії. Зазвичай це досягається шляхом побудови автономної сонячної системи, яка може покрити денну потребу в електроенергії, з резервним генератором, який доповнює виробництво під час тривалих періодів поганої погоди.

Переваги автономних сонячних електростанцій

Основна перевага автономної сонячної енергетики. це свобода жити там, де ви хочете. Неважливо, чи знаходиться ваша нерухомість за 100 миль від цивілізації: якщо у вас є сонячне світло, у вас є надійний спосіб виробляти електроенергію.

Хоча автономні сонячні компоненти коштують дорожче, життя поза мережею може мати деякі приховані фінансові вигоди, які можуть компенсувати ці вищі витрати. Незабудовані ділянки землі, розташовані далеко від електромережі, природно, коштуватимуть дешевше, ніж ті, що знаходяться в безпосередній близькості до електромережі. У багатьох випадках нижча вартість землі більш ніж достатньо компенсує вищу вартість автономної сонячної електростанції.

Недоліки автономних сонячних електростанцій

Насправді все дуже просто: потреба в акумуляторній батареї робить автономну сонячну енергію значно дорожчою.

Однак часто розумніше інвестувати в автономну сонячну систему, ніж прокладати лінію електропередач до віддаленого місця. Хоча автономна система може коштувати дорожче, ніж система з підключенням до електромережі, вона все одно є більш економною, ніж інші рішення для віддаленого електропостачання, такі як прокладання нової лінії електропередач або використання газового генератора.

Один із способів зменшити витрати. це використовувати пропанові прилади, де це можливо, щоб зменшити попит на електроенергію. Вибір на користь пропанової плити, сушарки для білизни, настінного обігрівача та водонагрівача на вимогу означає, що ви можете обійтися меншим інвертором та меншою батареєю.

Це також допомагає розподілити використання електроенергії. наприклад, запускати пральну та посудомийну машини в різний час. щоб зменшити пікове споживання електроенергії та зменшити частину витрат на зберігання енергії.

Резервні сонячні електростанції

Якщо ви живете від електромережі, але хочете захиститися від перебоїв в електропостачанні, найкращим вибором буде система резервного живлення від акумулятора.

Системи резервного живлення підключаються до електромережі і функціонують як звичайна мережева система в повсякденному режимі. Однак вони також оснащені резервним блоком акумуляторів, який замінить їх у разі перебоїв в електромережі.

Коли в мережі зникає живлення, ваш інвертор автоматично відключається від мережі та використовує енергію, що зберігається в акумуляторній батареї, яка забезпечить роботу ваших приладів, коли мережа зникне.

Останнім часом системи резервного живлення від акумуляторів набувають все більшої популярності, особливо у світлі новин, що висвітлюють збої в електромережі в Техасі та лісові пожежі, що переривають подачу електроенергії в Каліфорнії. Вони також популярні в кліматі, вразливому до сильних штормів та стихійних лих, таких як урагани та торнадо. Резервна батарея забезпечує спокій, захищаючи власника від відключень електроенергії.

Нарешті, резервне живлення від акумулятора є цінним, якщо у вас є прилади, які потребують безперебійного живлення. Наприклад, якщо ви використовуєте свердловинний насос, перебої в його роботі можуть стати справжнім головним болем. Додавання резервного живлення до вашої системи зв’язку з мережею забезпечить роботу цих критично важливих приладів під час відключення електроенергії.

Чи можу я почати з мережевої сонячної електростанції, а потім додати резервну батарею??

Так, але це набагато простіше зробити, якщо ви плануєте розширення заздалегідь. Традиційні мережеві інвертори, такі як SMA Sunny Boy, не пристосовані для роботи з акумуляторними батареями. Їх можна використовувати в парі з інверторами SMA Sunny Island для модернізації гібридної системи на базі акумуляторних батарей, але ви витратите більше коштів на підключення другого інвертора до вашої системи.

Тому, якщо ви вважаєте, що в майбутньому ви захочете додати до вашої системи резервне живлення від акумулятора, ми рекомендуємо рішення серії Sol Ark. стрінговий інвертор, спроектований для всіх трьох застосувань: підключення до мережі, автономне живлення та резервне живлення від акумулятора.

Існує також Enphase Ensemble, мікроінверторна система з “мережевою діагностикою”, яка призначена для плавного перемикання між живленням від мережі та резервним живленням.

Ви можете почати з мікроінверторів Enphase IQ для підключення до електромережі, з можливістю додати систему зберігання Encharge пізніше без будь-яких проблем сумісності.

Подивіться це 5-хвилинне відео від Enphase, щоб дізнатися, як це працює.

Сонячний калькулятор

Скільки коштують сонячні панелі? Скористайтеся нашим простим калькулятором сонячних панелей, щоб швидко оцінити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку.

Безкоштовний макет сонячного даху

Наші інженери використовують найсучасніше програмне забезпечення для проведення фотоелектричного аналізу та розробки безкоштовної схеми розміщення сонячних панелей на вашому даху, що входить у нашу безкоштовну пропозицію.

Початок роботи з сонячними панелями

Ми допоможемо вам визначити ваші потреби в сонячній енергії!

Заповніть форму, щоб отримати безкоштовну пропозицію на сонячні панелі, яка включає в себе індивідуальну схему розташування сонячних панелей з використанням супутникових технологій, а також розбивку виробництва сонячної енергії, федерального податкового кредиту та компенсації енергії.

x.png?v=62085328141785377301674165465″ alt=”Логотип Go Green Solar” width=”200″ height=”77″ />

Округ Оріндж, Каліфорнія

1630 South Sunkist Street Ste E Anaheim, California 92806 Copyright © 2006-2021 GigaWatt Inc, DBA GoGreenSolar.com

Що таке сонячна панель?

Сонячні панелі (також відомі як фотоелектричні панелі). це пристрій, який перетворює сонячне світло, що складається з частинок енергії, які називаються фотонами, в електрику, яка може бути використана для живлення електричних навантажень.

Сонячні панелі можуть бути використані для широкого спектру застосувань, включаючи віддалені системи електропостачання для кают, телекомунікаційне обладнання, дистанційне зондування і, звичайно ж, для виробництва електроенергії житловими і комерційними сонячними електричними системами.

На цій сторінці ми розповімо про історію, технології та переваги сонячних панелей. Ми дізнаємося, як працюють сонячні панелі, як їх виготовляють, як вони виробляють електроенергію і де можна купити сонячні панелі.

Коротка історія сонячних панелей

Розвиток сонячної енергетики налічує понад 100 років. У перші дні сонячна енергія використовувалася в основному для виробництва пари, яка потім могла бути використана для приведення в дію механізмів. Але лише відкриття Едмоном Беккерелем фотоелектричного ефекту дозволило перетворити сонячне світло в електричну енергію. Відкриття Беккереля призвело до винаходу в 1893 році Чарльзом Фріттсом першого справжнього сонячного елемента, який був утворений шляхом покриття листів селену тонким шаром золота. І з цього скромного початку виникне пристрій, який ми знаємо сьогодні як сонячну батарею.

Рассел Ол, американський винахідник, який працював у Bell Laboratories, запатентував перший у світі кремнієвий сонячний елемент у 1941 році. Винахід Ола призвів до виробництва першої сонячної панелі в 1954 році тією ж компанією. Сонячні панелі знайшли своє перше основне застосування в космічних супутниках. Для більшості людей перша сонячна панель у їхньому житті, ймовірно, була вбудована в новий калькулятор. приблизно з 1970-х років!

Сьогодні сонячні панелі та цілі системи сонячних панелей використовуються для живлення найрізноманітніших застосувань. Так, сонячні панелі у вигляді сонячних елементів досі використовуються в калькуляторах. Однак вони також використовуються для забезпечення сонячною енергією цілих будинків і комерційних будівель, таких як штаб-квартира Google в Каліфорнії.

Як працюють сонячні панелі?

працюють, сонячні, панелі, весь, потрібно, сонячна

Сонячні панелі збирають чисту відновлювану енергію у вигляді сонячного світла і перетворюють її в електрику, яка потім може бути використана для живлення електричних навантажень. Сонячні панелі складаються з декількох окремих сонячних елементів, які в свою чергу складаються з шарів кремнію, фосфору (який забезпечує негативний заряд) і бору (який забезпечує позитивний заряд). Сонячні панелі поглинають фотони і таким чином ініціюють електричний струм. Енергія, що генерується фотонами, які потрапляють на поверхню сонячної панелі, дозволяє електронам вибиватися зі своїх атомних орбіт і вивільнятися в електричне поле, що генерується сонячними елементами, які потім втягують ці вільні електрони в спрямований струм. Весь цей процес відомий як фотоелектричний ефект. Середньостатистичний будинок має більш ніж достатню площу даху для розміщення необхідної кількості сонячних панелей, щоб виробляти достатньо сонячної електроенергії для забезпечення всіх його потреб в електроенергії Надлишок виробленої електроенергії надходить у загальну електромережу, окупаючись за рахунок використання електроенергії в нічний час.

У добре збалансованій конфігурації, підключеній до електромережі, сонячна батарея генерує енергію вдень, яка потім використовується в будинку вночі. Програми мережевого обліку дозволяють власникам сонячних генераторів отримувати гроші, якщо їхня система виробляє більше енергії, ніж потрібно для дому. Для автономних сонячних систем необхідними компонентами є акумуляторна батарея, контролер заряду і, в більшості випадків, інвертор. Сонячна батарея передає електроенергію постійного струму (DC) через контролер заряду до акумуляторної батареї. Потім енергія надходить від акумуляторної батареї до інвертора, який перетворює постійний струм на змінний, який можна використовувати для приладів, що не працюють на постійному струмі. За допомогою інвертора масив сонячних панелей може бути підібраний таким чином, щоб задовольнити найвибагливіші вимоги до електричного навантаження. Змінний струм може використовуватися для живлення навантажень в будинках або комерційних будівлях, рекреаційних транспортних засобів і човнів, віддалених кабін, котеджів або будинків, дистанційного керування дорожнім рухом, телекомунікаційного обладнання, моніторингу потоків нафти і газу, RTU, SCADA і багато іншого.

Переваги сонячних панелей

Використання сонячних панелей є дуже практичним способом виробництва електроенергії для багатьох застосувань. Очевидно, що життя поза мережею повинно бути поза мережею. Життя поза мережею означає проживання в місці, яке не обслуговується основною електромережею. Віддалені будинки та дачні будиночки отримують значну вигоду від сонячних електростанцій. Більше не потрібно платити величезні кошти за встановлення електричних стовпів та прокладання кабелів від найближчої точки доступу до електромережі. Сонячна електрична система потенційно дешевша і може забезпечувати енергією до трьох десятиліть за умови належного обслуговування.

Окрім того, що сонячні панелі дають можливість жити поза мережею, мабуть, найбільшою перевагою використання сонячної енергії є те, що вона є одночасно чистим і поновлюваним джерелом енергії. З появою глобальної зміни клімату стало більш важливим, щоб ми робили все можливе, щоб зменшити тиск на нашу атмосферу від викидів парникових газів. Сонячні панелі не мають рухомих частин і не потребують особливого обслуговування. Вони надійно побудовані і служать десятиліттями при правильному обслуговуванні.

Останньою, але не менш важливою перевагою сонячних панелей та сонячної енергії є те, що після того, як система окупила початкові витрати на встановлення, електроенергія, яку вона виробляє протягом решти терміну служби системи, який може становити 15-20 років, залежно від якості системи, є абсолютно безкоштовною! Для власників мережевих сонячних електростанцій вигоди починаються з моменту запуску системи в експлуатацію, потенційно позбавляючи їх від щомісячних рахунків за електроенергію або, що є найкращим, фактично приносячи власнику системи додатковий дохід від електричної компанії. Як? Якщо ви використовуєте менше енергії, ніж виробляє ваша сонячна електросистема, надлишок енергії може бути проданий, іноді з надбавкою, вашій енергопостачальній компанії!

Існує багато інших застосувань та переваг використання сонячних панелей для забезпечення ваших потреб в електроенергії. занадто багато, щоб перерахувати тут. Але переглядаючи наш веб-сайт, ви отримаєте загальне уявлення про те, наскільки універсальною та зручною може бути сонячна енергія.

Скільки коштують сонячні панелі?

Ціна на сонячні панелі значно знизилася за останні пару років. Це чудово, тому що в поєднанні з 30 федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику та іншими застосовними стимулами, ЗАРАЗ найкращий час для інвестування в сонячну енергетичну систему. І врахуйте: сонячна електростанція коштує приблизно стільки ж, скільки автомобіль середнього розміру!

Де можна купити сонячні панелі?

Ну, звичайно, прямо тут, на цьому веб-сайті!

Наші бренди сонячних панелей включають найвідоміших виробників сонячних панелей. Ці бренди включають такі імена, як BP Solar, General Electric та Sharp, серед інших. Ми пропонуємо тільки високоякісні сонячні панелі від виробників з перевіреною репутацією в області технологій сонячних панелей. Маючи понад 30 років у бізнесі сонячних панелей, ви можете бути впевнені, що в MrSolar.com, ми знаємо сонячні панелі!

Залишити відповідь