Як працює сонячна енергія в будинку? Відповіді на ваші запитання. Будинок на сонячних батареях

Як працює сонячна енергія в будинку? Відповіді на ваші запитання

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Як працює сонячна енергія? Просте пояснення полягає в тому, що сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, яку можна використовувати негайно або зберігати в акумуляторах.

Сонце по суті забезпечує нескінченне постачання енергії. Насправді, з тією кількістю сонячного світла, яка потрапляє на землю за 90 хвилин, ми могли б забезпечувати весь світ електроенергією протягом року. все, що нам потрібно зробити, це зловити його!

Ось тут і з’являються сонячні панелі.

Як сонячні панелі живлять будинок

Сонячна енергія має безліч застосувань, від живлення калькуляторів і автомобілів до цілих громад. Він навіть живить космічні станції, такі як космічний телескоп Вебба.

Але більшість людей стурбовані тим, як сонячні панелі можуть живити їхній будинок та зменшити рахунки за електроенергію.

Ось покроковий огляд того, як працює домашня сонячна електростанція:

 • Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, електричний заряд створюється завдяки фотоелектричному ефекту або фотоефекту (більше про це нижче)
 • Сонячна панель подає цей електричний заряд в інвертори, які перетворюють його з постійного струму (DC) на змінний струм (AC)
 • Електроенергія змінного струму проходить через вашу електричну панель і розподіляється по всьому будинку. так само, як і енергія з електромережі
 • Надлишок сонячної енергії зберігається в акумуляторах або подається в мережу для живлення локальних систем (наприклад, будинку вашого сусіда)!)
 • За допомогою мережевого обліку власники сонячних панелей отримують кредит за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу, щоб компенсувати енергію, яку вони забирають з мережі, коли їхні панелі не виробляють
 • Завдяки акумуляторним батареям власники сонячних електростанцій можуть зберігати надлишок виробленої електроенергії для живлення своїх будинків вночі

Тепер, коли ми розглянули основи, давайте розберемо, як працюють сонячні панелі більш детально.

Як працює сонячна енергія? Пояснення фотоелектричного ефекту

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричний струм за допомогою фотоелектричного ефекту, тому їх часто називають фотоелектричними панелями.

Фотоелектричний ефект виникає, коли фотони сонячних променів потрапляють на напівпровідниковий матеріал (зазвичай кремній) в комірці сонячного модуля. Фотони активують електрони, змушуючи їх звільнятися від напівпровідникового матеріалу.

Фотони потрапляють на сонячну панель, викликаючи вивільнення електронів під час фотоелектричного ефекту.

Вільні електрони протікають через сонячні елементи, по дротах уздовж краю панелі і потрапляють в розподільну коробку у вигляді постійного струму (DC).

Цей струм надходить від сонячної панелі до інвертора, де він перетворюється на альтернативний струм (змінний), який може бути використаний для живлення будинків та будівель.

Як сонячна енергія використовується для живлення вашого будинку?

Більшість домашніх сонячних систем є “мережевими”, тобто сонячна система, домашня електромережа та місцева електромережа з’єднані між собою, як правило, через головний електричний щит.

Підключивши ці системи, ви зможете забезпечувати свій будинок сонячною електроенергією вдень, а вночі. електроенергією з електромережі. Це також означає, що ваша сонячна система може передавати надлишок електроенергії в місцеву мережу для живлення навколишніх систем, наприклад, будинку вашого сусіда.

Завдяки нетто-обліку ви отримуєте кредит за надлишок сонячної енергії, який можна використати для компенсації електроенергії з мережі, яку ви використовуєте вночі.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Домашня сонячна електростанція з акумулятором

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю працює подібно до описаного вище процесу, але замість того, щоб віддавати надлишок сонячної енергії в мережу, вона спочатку зберігається в акумуляторах у вашому домі або гаражі.

Об’єднання сонячної та акумуляторної батарей особливо зручне для:

 • Позамережеві сонячні системи
 • Резервне живлення під час відключення електроенергії
 • Території без політики нетто-вимірювання
 • Живлення вашого будинку на 100% чистою та відновлюваною енергією

Які типи матеріалів використовуються в сонячних панелях?

Найпоширеніші домашні сонячні панелі містять монокристалічні або полікристалічні (також звані мультикристалічними) сонячні елементи.

Обидва типи фотоелементів виробляють електроенергію під впливом сонячного світла, проте між ними є деякі ключові відмінності:

Монокристалічні сонячні елементи Полікристалічні сонячні елементи
Мають темніший колір, часто чорний або темно-сірий Часто виглядають темно-синіми під впливом світла
Краще працюють при високих температурах і в тіні Менш ефективні при високих температурах
Як правило, дорожчі Як правило, дешевші

Якщо простір на даху або на місці реалізації проекту обмежений, перевагу можна віддати більш високоефективним монокристалічним панелям, що може призвести до кращої окупності інвестицій. В якості альтернативи, дешевші, трохи менш ефективні полікристалічні панелі можуть виконувати роботу так само добре, якщо у вас є достатньо місця на даху вашого будинку.

Багато виробників панелей також виготовляють панелі, що містять як моно-, так і полікристалічні пластини для формування сонячних елементів, здатних збирати енергію з більш широкого спектру світла.

Обов’язково поцікавтеся, який тип елементів (“моно- чи поліелемент”) містить ваша домашня сонячна система, ця відмінність може вплинути на естетику та економічність вашого проекту.

Як вплив сонця впливає на ефективність сонячних панелей?

Важливо, щоб ваші сонячні панелі отримували хорошу інсоляцію (сонячне освітлення) протягом дня і не були затінені деревами або сусідніми перешкодами, наскільки це можливо.

Існує ряд факторів, які впливають на ефективність сонячних панелей. До них відносяться:

 • Температура. сонячні панелі найкраще працюють при температурі від 59 до 95 градусів за Фаренгейтом
 • Тип сонячної панелі. ефективність сонячних панелей зазвичай коливається в межах 15-20%, а найкращі панелі досягають 23%.
 • Затінення. сонячні панелі найкраще працюють на відкритому сонці. Навіть часткове затінення може суттєво знизити ефективність панелі
 • Орієнтація та кут нахилу. сонячні панелі працюють найкраще, коли вони спрямовані прямо на сонце, і часто нахиляються для підвищення ефективності

Інженери сонячної енергетики використовують супутникові знімки, щоб визначити, які панелі та їх розміщення забезпечать оптимальну ефективність сонячних панелей для вашого будинку.

Як працює сонячна енергія: найпоширеніші запитання

Як працює домашня сонячна електростанція?

Сонячна енергія працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту. Фотоелектричний ефект. це коли фотони сонячних променів вибивають електрони з їх атомних орбіт і перетворюють їх в електричний струм.

За допомогою фотоелектричних сонячних панелей сонячне світло можна використовувати для живлення всього. від калькуляторів до будинків і космічних станцій.

Як працює сонячна енергія вночі?

Сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії, тому вони не виробляють електроенергію вдень.

Однак домашні сонячні системи зазвичай виробляють надлишкову електроенергію протягом дня, яку можна зберігати в акумуляторах або відправляти в місцеву мережу в обмін на кредити за чистий облік. Ось як власники сонячних систем підтримують потужність, коли сонце не світить.

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні?

Так, сонячні панелі все ще генерують електроенергію в похмурі дні, хоча і не так ефективно, як у сонячні дні. Сонячні панелі можуть вловлювати як пряме, так і непряме світло (світло, що пробивається крізь хмари), але в похмуру погоду вони працюють приблизно на 10-25% від своєї звичайної ефективності.

Однак похмурі дні можуть бути корисними, оскільки дощ омиває панелі і підвищує їх загальну ефективність.

З чого зроблені сонячні панелі?

Ви, можливо, знаєте, що можуть робити сонячні панелі. перетворювати сонячне світло в енергію, економити гроші, створювати енергетичну незалежність, збільшувати вартість перепродажу вашого будинку. але.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Чи працюють сонячні панелі вночі? Коротка відповідь: ні, сонячні енергетичні системи працюють тільки вдень. Це пов’язано з тим, що енергія, отримана від сонячних панелей, не може бути використана для виробництва електроенергії.

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Однією з найважливіших характеристик сонячної панелі є кількість енергії, яку вона може виробляти. Зрештою, це те, для чого вони призначені.

Бактеріальні сонячні батареї можуть збільшити виробництво електроенергії в хмарному небі

У травні 2018 року дослідники з Університету Британської Колумбії відкрили новий спосіб створення сонячних елементів, які включають бактерії. Так, мікроби Але.

Чи має значення температурний коефіцієнт сонячної панелі?

Якщо ви намагаєтеся максимізувати кількість енергії, яку може генерувати ваша система сонячних панелей, то температурний коефіцієнт вашої сонячної панелі.

Останнє оновлення гнучких сонячних батарей для ваших розумних пристроїв

Оскільки сонячна енергія стає все більш популярною у всьому світі, все більше інвестицій спрямовується на розвиток технології сонячних батарей. Мета полягає в тому, щоб.

Чи працюють сонячні панелі менш ефективно при певних температурах?

Легко сплутати теплову та світлову енергію, оскільки ми часто сприймаємо їх у тандемі. Але коли справа доходить до сонячних панелей, то тут є певні відмінності.

Сонячні батареї космічного базування vs сонячні батареї наземного базування. Звичайні сонячні батареї. Чим вони відрізняються?

Ми всі знайомі з житловими та комерційними сонячними панелями. Їх можна знайти в таких штатах, як Каліфорнія, Нью-Йорк, Массачусетс тощо.

Як сонячні панелі поглинають і зберігають енергію

Сонячна енергія виражається по-різному, залежно від того, з якими матеріалами вона взаємодіє. Сонячні панелі виготовляються з матеріалів, які фізично взаємодіють між собою.

Як виробляються сонячні панелі?

Ви знаєте сонячні панелі як футуристичні на вигляд чорні або сині прямокутники, які вбирають сонячне світло і знижують ваші рахунки за електроенергію. Ви навіть можете отримати.

Сонячні теплові панелі з содової банки “зроби сам

Чи схильні ви займатися проектами на задньому дворі? Це те, що вас цікавить? Ось цікавий сонячний проект “зроби сам” (з бляшанок з-під газованої води), який може.

Найкращі портативні сонячні панелі вартістю до 200 доларів

У міру вдосконалення фундаментальної технології, що лежить в основі сонячної енергетики, на ринку з’явився ряд нових споживчих пристроїв. Одним з таких пристроїв стала портативна сонячна панель Smappee.

Smappee vs. Sense vs. Порівняння домашніх енергомоніторів CURB

Незалежно від того, прийняли ви рішення перейти на сонячну енергію чи ні, знання того, де саме використовується ваша електроенергія, може допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за рахунок.

Монокристалічні сонячні панелі проти полікристалічних сонячних панелей

Понад шістдесят років тому вчені з Нью-Джерсі оголосили про винайдення практичної кремнієвої сонячної панелі. Сонячні панелі пройшли довгий шлях розвитку з тих пір.

Як сонячні панелі виробляють електроенергію?

Сонячні панелі містять осередки з напівпровідникового матеріалу, як правило, кремнію, укладені в металеву рамку і загартоване скло. Під впливом сонячного світла фотоелектричні елементи створюють електричний струм, який.

Чому відкат поганий для сонячної енергетики

Нещодавно закінчився перехід на літній час, і зараз саме та пора року, коли варто задуматися над тим, чому “відступати назад”. це погана ідея. У статті, присвяченій сонячним панелям, ми розповіли про те, як це зробити.

Скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією?

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Метою будь-якого сонячного проекту має бути 100% компенсація електроенергії та максимальна економія. не обов’язково розміщувати якомога більше панелей на даху. Отже, кількість панелей, необхідних для забезпечення будинку електроенергією, залежить від трьох основних факторів:

У цій статті ми покажемо вам, як вручну розрахувати, скільки панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Після того, як ви підрахуєте кількість панелей, ви будете на крок ближче до того, щоб зрозуміти, скільки коштує сонячна енергія для вашого будинку, і скільки ви можете заощадити на рахунках за електроенергію

Скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією?

Хоча це залежить від будинку, домогосподарствам США зазвичай потрібно від 10 до 20 сонячних панелей, щоб повністю компенсувати своє середньорічне споживання електроенергії.

Мета більшості сонячних проектів. компенсувати ваші рахунки за електроенергію на 100%, тому розмір вашої сонячної системи повинен відповідати вашому середньому споживанню електроенергії. Ось базове рівняння, за допомогою якого ви можете визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для забезпечення електроенергією вашого будинку:

Потужність сонячних панелей х пікові години сонячного сяйва х кількість панелей = щоденне споживання електроенергії

Очевидно, що споживання електроенергії, пікові сонячні години та потужність панелей будуть різними для кожного. І оскільки ви прийшли сюди не для того, щоб займатися алгеброю, ми розглянемо, як обчислити кожну змінну, і розглянемо приклад сценарію, заснованого на середніх національних показниках.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Спочатку визначте, скільки кіловат-годин ви використовуєте для роботи вашого будинку

За даними Управління енергетичної інформації США (EIA), середньостатистичне американське домогосподарство у 2021 році використало 10 632 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на рік. Це дорівнює:

Важливо зазначити, що таке використання досить сильно варіюється в різних штатах. Наприклад, середньодобове споживання становило ~18 кВт-год на Гаваях і 40 кВт-год у Луїзіані, що є досить значним розкидом. Але для нашого прикладу ми візьмемо середній показник по країні. 30 кВт-год на добу.

Найпростіший спосіб знайти щоденне споживання електроенергії. це відкопати кілька останніх рахунків за комунальні послуги. Ваш рахунок повинен показувати ваше використання за 30 днів (або будь-який інший період оплати), і ви можете використовувати його, щоб отримати уявлення про щоденне споживання електроенергії. Просто візьміть загальне споживання за період і розділіть його на кількість днів.

Використання електроенергії змінюється від місяця до місяця, тому чим більше рахунків ви можете усереднити разом, тим точнішим буде ваш розрахунок.

Після того, як ви визначили щоденне споживання електроенергії, наступним кроком буде з’ясувати, скільки пікових сонячних годин отримає ваша система на день!

Далі визначте, скільки пікових сонячних годин отримує ваше місце розташування

Важливим фактором при визначенні кількості сонячних панелей, необхідних для живлення вашого будинку, є кількість сонячного світла, яку ви отримуєте, відома як пікові сонячні години.

Пікова сонячна година. це коли інтенсивність сонячного світла (відома як сонячне опромінення) в середньому становить 1000 Вт на квадратний метр або 1 кВт/м2.

У США середня кількість пікових сонячних годин становить понад 5.75 годин на добу на південному заході до менш ніж 4 годин на добу в найпівнічніших частинах країни.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Використовуйте карту вище, щоб оцінити середню кількість пікових сонячних годин для вашої місцевості, або скористайтеся цим калькулятором пікових сонячних годин, щоб отримати точну цифру для вашого місцезнаходження.

Ось кілька порад щодо використання калькулятора пікових сонячних годин:

 • Середній нахил даху становить від 14 до 27 градусів
 • За допомогою компаса на телефоні визначте азимутальний кут нахилу даху, на який ви встановите сонячні панелі (найкраще. найближчий до 180 градусів)

Судячи з карти, близько половини території США отримує менше 4.5 пікових сонячних годин і половина з них більше, тому ми використаємо 4.5 пікових сонячних годин як цифра для нашого прикладу.

Нарешті, виберіть номінальну потужність сонячної панелі

Кінцева змінна. це кількість електроенергії, яку кожна сонячна панель може виробляти за пікову сонячну годину. Це називається номінальною потужністю і вимірюється у Ватах.

Потужність сонячних панелей коливається від 250 Вт до 450 Вт. На основі сонячної енергії.Згідно з даними продажів com, 400 Вт є на сьогоднішній день найпопулярнішим рейтингом потужності і забезпечує відмінний баланс між потужністю і ціною за ват (PPW).

Якщо у вас обмежений простір на даху, ви можете вибрати більшу потужність, щоб використовувати меншу кількість панелей. Якщо ви хочете витратити менше на одну панель, ви можете розглянути меншу потужність. Кожен має різні цілі, і ви можете вільно обирати панелі, які найкраще відповідають вашим потребам.

Для цілей нашого прикладу ми будемо використовувати панелі потужністю 400 Вт.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку

Тепер, коли у нас є три змінні, ми можемо розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку.

 • Щоденне споживання електроенергії: 30 кВт-год (30 000 ват-годин)
 • Середня пікова кількість сонячних годин: 4.5 годин на день
 • Середня потужність панелі: 400 Вт

Щоб знайти кількість сонячних панелей, ми можемо переписати рівняння вище таким чином:

Добове споживання електроенергії / пікові сонячні години / потужність панелі = кількість сонячних панелей

Тепер давайте підключимо наші приклади:

30 000 ват-годин / 4.5 пікових сонячних годин / 400 Вт = 16.66 панелей

Якщо округлити, то для живлення середньостатистичного американського домогосподарства знадобиться 17 сонячних панелей, щоб досягти мети 100% компенсації електроенергії.

Оскільки ми говоримо про середні національні показники, середня національна ціна на електроенергію в США становила 16.5 центів за кіловат-годину в травні 2023 року. Тим часом, середня ціна електроенергії від сонячних систем, що купується на сонячній біржі.com становить від 6 до 8 центів за кіловат-годину.

Я дозволю вам зробити математику там.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Простий спосіб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно

Тепер, коли ми розібралися з ручними розрахунками, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення будинку, ми покажемо вам простий спосіб. (Я знаю, це знову як урок математики в середній школі).

Сучасні домашні сонячні проекти плануються з використанням супутникових технологій, і ви можете почати планувати свій власний проект за допомогою нашого сонячного калькулятора. Просто введіть свою адресу та встановіть середній рахунок за електроенергію, щоб розрахувати, наскільки великою має бути ваша сонячна система та скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію.

Під повзунком середнього рахунку за електроенергію калькулятор покаже вам приблизний розмір системи в кВт. Ви можете використовувати це число, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться.

Спочатку переведіть кВт у Вати, помноживши на 1,000. Отже, 5.2 кВт. це 5 200 Вт.

Потім розділіть загальний розмір системи у Ватах на номінальну потужність панелей, яким ви віддаєте перевагу. Якщо ми використовуємо 400 Вт, це означає, що вам потрібно 13 сонячних панелей.

Розмір системи (5 200 Вт) / номінальна потужність панелей (400 Вт) = 13 панелей

Звичайно, найпростіший спосіб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно. це об’єднати зусилля з енергетичним консультантом для розробки індивідуальної системи.

Поширені запитання

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Виходячи з середнього споживання електроенергії та пікових годин сонячного сяйва, для забезпечення будинку електроенергією потрібно близько 17 сонячних панелей потужністю 400 Вт. Однак це число буде варіюватися в межах 13-19 залежно від того, скільки сонця отримують панелі та скільки електроенергії споживає будинок.

Використовуйте наведене нижче рівняння, щоб отримати приблизну кількість сонячних панелей, необхідних для забезпечення будинку електроенергією.

Добове споживання електроенергії / пікові сонячні години / потужність панелі = кількість сонячних панелей

Чи можу я керувати своїм будинком лише на сонячній енергії?

Безумовно. Поєднавши сонячні панелі з акумуляторною батареєю, цілком можливо забезпечити будинок лише сонячною енергією. І в багатьох регіонах це дешевше, ніж платити за електроенергію через місцеву комунальну службу.

Без акумуляторної батареї ви все одно можете компенсувати використання електроенергії з мережі за допомогою сонячних панелей за допомогою мережевого обліку та уникнути рахунків за електроенергію. Ви все ще будете користуватися електроенергією з мережі, коли сонячна генерація не працює, але платитимете лише за своє сонячне обладнання.

Чи достатньо 10 кВт для забезпечення будинку?

Так, у багатьох випадках сонячної системи потужністю 10 кВт більш ніж достатньо для живлення будинку. Середньостатистичне домогосподарство в США використовує близько 30 кВт-год електроенергії на день, що вимагає від 5 кВт до 8.5 кВт сонячної системи (в залежності від сонячної експозиції), щоб компенсувати 100%.

Скільки коштують сонячні панелі? (Путівник 2023)

Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, ми розбиваємо витрати та фактори, які впливатимуть на кінцеву ціну вашої сонячної енергетичної системи.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну пропозицію без зобов’язань за останні 30 днів

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її робота була опублікована на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Торі Еддісон. редактор, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає роботу в сфері комунікацій та маркетингу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналіст за фахом, вона почала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового законодавства та законодавства про охорону здоров’я.

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики, який має ґрунтовну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. В даний час він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, де займався кураторством контенту, адвокацією місцевої політики у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячних інженерів та інсталяторів. Протягом своєї кар’єри його роботи висвітлювалися в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

На основі нашого опитування 1 000 власників будинків з встановленими сонячними системами, сонячні панелі коштують від 15 000 до 20 000 на будинок. Однак, за даними Асоціації індустрії сонячної енергетики (SEIA), вартість сонячної системи для житлових будинків може перевищувати 25 000 доларів США за установку.

Ми в Guides Home Team дослідили та проаналізували провідні сонячні компанії, щоб допомогти вам краще зрозуміти вартість сонячної енергії та визначити, чи варто інвестувати у ваш будинок. Читайте далі, щоб дізнатися, як такі фактори, як місце, де ви живете, споживання енергії вашим домогосподарством та тип сонячних панелей, які ви встановлюєте, можуть вплинути на кінцеву вартість вашої сонячної системи.

 • Фактори вартості
 • Розподіл витрат
 • Як заощадити гроші
 • Чи варті сонячні панелі того?
 • Підсумок

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія підтримки клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річна гарантія гарантує виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення виконується на 100% власними силами

Фактори вартості сонячних панелей

Ваше місцезнаходження, енергетичні потреби та вибір обладнання. це три основні фактори, які впливають на вартість сонячних панелей.

Місцезнаходження

Два важливих фактори, що залежать від місця розташування, визначатимуть ваші загальні витрати та економію від переходу на сонячну енергію: вартість енергії там, де ви живете, та кількість сонячного світла, яке ви отримуєте. У штатах, де традиційна енергія коштує дорожче, таких як Каліфорнія, Гаваї та Нью-Йорк, ви зможете заощадити більше на рахунках за електроенергію, якщо перейдете на сонячну енергію. Однак, кількість сонячного світла, яке ви отримуєте, також відіграє важливу роль у визначенні того, скільки сонячних панелей вам знадобиться (і, відповідно, скільки ви заплатите за свою систему). Якщо ви живете в надзвичайно сонячному штаті, такому як Арізона або Нью-Мексико, ви матимете більше щоденних пікових годин сонячного сяйва, що потребує меншої кількості панелей для задоволення ваших потреб в енергії. Це не означає, що сонячна енергія не варта того, якщо ви не живете в штаті з високими витратами на енергію та великою кількістю сонячного світла. Подивіться, як порівнюються витрати на електроенергію у вашому штаті, використовуючи карту нижче, і дізнайтеся більше про те, як визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно.

Найбільші сонячні компанії по штатам

Алабама | Аляска | Арізона | Арканзас | Каліфорнія | Колорадо | Коннектикут | Делавер | Флорида | Джорджія | Гаваї | Айдахо | Іллінойс | Індіана | Айова | Канзас | Кентуккі | Луїзіана | Мен | Меріленд | Массачусетс | Мічиган | Міннесота | Міссісіпі | Міссурі | Монтана | Небраска | Невада | Нью-Гемпшир | Нью-Джерсі | Нью-Мексико | Нью-Йорк | Північна Кароліна | Північна Дакота | Огайо | Оклахома | Орегон | Пенсильванія | Род-Айленд | Південна Кароліна | Південна Дакота | Теннессі | Техас | Юта | Вермонт | Вірджинія | Вашингтон | Західна Вірджинія | Вісконсін | Вайомінг

Енергетичні потреби

Типове домогосподарство в США.S. використовує 10 632 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії щороку або близько 886 кВт-год щомісяця. Однак на ваші потреби в енергії можуть впливати кілька факторів, включаючи розмір вашого будинку, кількість людей у вашому домогосподарстві та наявність у вас електромобіля (EV). Чим вище споживання енергії вашим домогосподарством, тим більша система сонячних панелей необхідна для компенсації вашого споживання. Наприклад, виходячи з нашої середньої вартості сонячної панелі в 3 долари за ват з установкою, система потужністю 6 кВт обійдеться вам приблизно в 18 000 доларів, а система потужністю 12 кВт. вдвічі дорожче. Постачальники сонячної енергії, як правило, хочуть встановити систему, яка генерує рівно стільки електроенергії, щоб підтримувати ваше типове енергоспоживання. тобто ваші панелі не виробляють занадто багато або занадто мало енергії. Під час проектування сонячної системи ви, як правило, консультуєтеся з експертом з сонячної енергетики, щоб визначити ваші поточні та майбутні потреби та вирішити, який розмір системи підходить саме вам.

Вибір сонячних панелей

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Вартість панелей та обладнання. це, безумовно, найбільша витрата, яку ви заплатите під час встановлення сонячної електростанції. Існує багато варіантів сонячних панелей, і виробник, інсталятор та тип панелей, які ви оберете, вплинуть на остаточну вартість вашої системи. Існує три найпоширеніші типи сонячних панелей: тонкоплівкові, монокристалічні та полікристалічні. Крім цих варіантів, кожен виробник сонячних панелей пропонує вибір продуктів з різною потужністю, довговічністю та технологіями, які впливають на виробництво енергії та загальну вартість. Ваш інсталятор допоможе вам вибрати правильний тип панелей для вашого будинку. Однак не завадить самостійно дослідити найкращі бренди та виробників сонячних панелей.

Варіанти придбання

Існує три найпоширеніші варіанти фінансування сонячних панелей: купівля за готівку, сонячні кредити та сонячний лізинг. У більшості випадків ви отримаєте найбільшу віддачу від інвестицій, якщо придбаєте систему сонячних панелей готівкою заздалегідь. Однак, більшість домовласників не можуть дозволити собі платити десятки тисяч доларів за сонячні панелі з-. Якщо ви фінансуєте сонячні панелі за допомогою кредиту, ви все одно побачите значну віддачу від своїх інвестицій, але відсотки, які нараховуються на ваші щомісячні платежі, трохи зменшать ваші заощадження на сонячній енергії. Інший варіант оплати. сонячна оренда. Оскільки загальна вартість встановлення сонячних панелей знизилася більш ніж на 50% за останні 10 років, лізинг втратив популярність серед багатьох домовласників, які хочуть перейти на сонячну енергію, і багато сонячних компаній більше не пропонують його. Ще одним важливим недоліком оренди панелей замість їх придбання є те, що ви не матимете права на 30% податковий кредит на сонячну енергію. Однак, ви все ще можете побачити деяку економію, коли ви орендуєте свої сонячні панелі. З цим варіантом ви орендуєте сонячні панелі через свого постачальника сонячної енергії за фіксованою ставкою щомісяця. Ви, швидше за все, все ще побачите деяку економію, але не будете володіти своєю системою сонячних панелей в довгостроковій перспективі.

Компанія, що займається сонячною установкою

Ще одним фактором, який може сильно вплинути на кінцеву вартість вашої сонячної системи, є компанія, яку ви обрали для встановлення. Скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб знайти постачальника з вартістю установки в межах вашого бюджету і запросити безкоштовну пропозицію.

Провайдер в середньому. Вартість системи потужністю 10 кВт Порівняти ціни
SunPower 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Sunrun 15,000-20,000 Отримати пропозицію
ADT Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Blue Raven Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Elevation 10,000-15,000 Отримати пропозицію
Freedom Solar 25,000-30,000 Отримати пропозицію
Зелені домашні системи 20,000-25,000 Отримати пропозицію
Palmetto Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Momentum Solar 20,000-25,000 Отримати пропозицію
Світ сонячної енергії 25,000 Отримати пропозицію
Tesla Energy 25,000-30,000 Переглянути

Розподіл витрат на встановлення сонячних панелей

Хоча точна вартість встановлення сонячних панелей буде залежати від обраної вами компанії та типу панелей, ви можете розраховувати на те, що ваше обладнання (панелі, інвертори, стелажі або монтажне обладнання тощо) буде.) складають майже половину ваших загальних витрат. Витрати на оплату праці, адміністративні збори, податки, дозволи на будівництво та електричні дозволи складають решту ваших витрат. Джессі Соломон, співзасновник NCSolarNow, пояснює розбивку витрат на типову установку сонячних панелей наступним чином:

Як заощадити гроші на сонячних панелях

Попит на розширення інфраструктури відновлюваної енергетики в США.S. не показує жодних ознак уповільнення. Як наслідок, федеральний уряд та багато штатів стимулюють мешканців встановлювати сонячні панелі на своїх будинках. Існує безліч програм, які можуть допомогти вам заощадити на сонячних панелях. Ваш інсталятор може допомогти вам подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячну енергію та будь-які державні та місцеві пільги, на які ви маєте право.

Федеральні стимули для сонячної енергетики

Федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). це податкова пільга у розмірі 30% від загальної вартості вашої системи сонячних панелей. Всі U.S. домовласники, які встановлюють сонячні панелі, мають право на цей кредит, і він зменшує суму, яку ви повинні сплатити федеральний податок на прибуток. Для більшості сонячних систем цей кредит становить кілька тисяч доларів, що є значною економією. Однак, якщо ви вирішите взяти свої панелі в оренду, ви не матимете права на цей податковий кредит. Ви можете претендувати на цей податковий кредит, лише якщо ви є власником панелей. Наразі встановлено, що кредит зменшиться до 26% у 2033 році, потім до 22% у 2034 році, а потім буде повністю скасований у 2035 році.

Державні стимули для сонячної енергетики

На додаток до федеральних стимулів, багато штатів пропонують інші стимули для переходу на сонячну енергію, включаючи податкові пільги, кредити та знижки. Якщо ви зацікавлені в сонячних стимулах, доступних у вашому штаті, ви можете переглянути Базу даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE) або відвідати веб-сайт місцевого уряду, щоб дізнатися більше. Крім того, чистий облік. це програма, яка дозволяє продавати надлишок електроенергії, виробленої сонячними панелями, комунальному підприємству для зарахування в рахунок оплати рахунків. Сорок один штат і округ Вашингтон.C. мають державну політику мережевого обліку, хоча деякі політики є кращими за інші. У штатах без обов’язкової політики мережевого обліку, таких як Техас та Айдахо, можуть бути комунальні компанії, які пропонують цю програму. Багато штатів також пропонують програми знижок на сонячну енергію для домогосподарств з низьким та середнім рівнем доходу або громадські сонячні програми, які мають на меті зробити чисту енергію більш доступною.

Сонячні стимули по штатам

Алабама | Аляска | Арізона | Арканзас | Каліфорнія | Колорадо | Коннектикут | Делавер | Флорида | Джорджія | Гаваї | Айдахо | Іллінойс | Індіана | Айова | Канзас | Кентуккі | Луїзіана | Мен | Меріленд | Массачусетс | Мічиган | Міннесота | Міссісіпі | Міссурі | Монтана | Небраска | Невада | Нью-Гемпшир | Нью-Джерсі | Нью-Мексико | Нью-Йорк | Північна Кароліна | Північна Дакота | Огайо | Оклахома | Орегон | Пенсильванія | Род-Айленд | Південна Кароліна | Південна Дакота | Теннессі | Техас | Юта | Вермонт | Вірджинія | Вашингтон | Західна Вірджинія | Вісконсин | Вайомінг

Скільки коштують сонячні панелі?

працює, сонячна, енергія, будинку, запитання

Сонячні панелі генерують “безкоштовну” електроенергію, але все одно існують витрати, пов’язані з їх встановленням. В середньому сонячні панелі коштують від 17 430 до 23 870 доларів після сплати федеральних податкових пільг.

Обмеження в ланцюжку поставок призвели до зростання цін на сонячну фотоелектрику (ФЕ) у 2021 році, але у 2022 році ми побачили, що вартість знову знизилася.

Ключова інформація

 • У 2023 році середня вартість житлової системи в даний час становить від 3 до 5 доларів за ват.
 • Зазвичай потрібно від п’яти до 15 років, щоб окупити витрати на установку.
 • Лізинг сонячної енергії та PPA можуть зменшити витрати, але не мають права на федеральний податковий кредит.

Середня вартість сонячної панелі по штатам

Ви можете отримати краще уявлення про те, скільки ви можете розраховувати заплатити за сонячну установку у вашому регіоні, порівнявши дані по штатам. Дані в цій таблиці базуються на середніх витратах на встановлення сонячних панелей потужністю 6 кВт, що є загальним розміром для житлової установки.

Вартість системи на 6 кВт (до податкового кредиту) Вартість вата (до податкового кредиту) 2022-2032 рр. Вартість федерального податкового кредиту (30%) Вартість системи на 6 кВт (після податкового кредиту)

Скільки коштує встановлення сонячних панелей?

Середня вартість встановлення сонячних панелей в Україні.S. становить 20 650 після федеральних податкових пільг, за даними EnergySage. Залежно від розміру вашого будинку та ваших енергетичних потреб, однак, ваші витрати можуть становити від 10 000 до 30 000 або більше.

Більшість інсталяторів встановлюють ціну відповідно до потужності системи, в середньому від 3 до 5 доларів за ват. Вартість вата. це ціна, яку ви платите за кожну “одиницю” енергії, яку може виробити система сонячних панелей.

Наприклад, якщо система сонячних панелей коштує 3 долари за ват, вона коштує 3 долари за кожен ват енергії, яку вона може виробити. Якщо система сонячних панелей може виробляти 5 000 ват енергії, то загальна вартість системи становитиме 15 000 (5 000 ват х 3 за ват).

Якщо вам потрібно лише кілька панелей для невеликого проекту “зроби сам”, почніть з 200-350 доларів за панель (від 80 центів до 1 долара США).40 за ват).

Незалежно від розміру вашої системи, варто отримати кілька цінових пропозицій. навіть різниця між 3 і 4 доларами за ват може скласти тисячі доларів.

Наприклад, рецензент ConsumerAffairs в Каліфорнії отримав майже 26 000 доларів за 5-кіловатну систему (14 355-ватних панелей та інвертор), що в сумі становить 5.20 за ват.

“Для 4.97-кіловатна система вона повинна коштувати від 13 071 до 17 047. Я особисто очікував би ціну 13,668 за 4.97-кіловатна система (2.75 за ват)”. розповів нам рецензент.

Розбивка витрат на встановлення сонячних панелей

Місцевий клімат та наявність сонячного світла у вашому регіоні відіграють важливу роль у тому, скільки ви в кінцевому підсумку заплатите.

Ваші потреби в енергії Ваші потреби в енергії визначають, скільки панелей вам потрібно, що впливає на загальну вартість установки сонячної системи.

Щоб повністю виключити рахунки за електроенергію, ви повинні генерувати 100% електроенергії, необхідної вашому будинку. Більшість американських будинків потребують від 15 до 30 панелей для задоволення своїх електричних потреб. Стандартний розмір сонячних панелей становить близько 5½ футів завдовжки та 3 футів завширшки, тому враховуйте розмір вашого даху.

Більші системи вимагають більше матеріалів та робочої сили для встановлення, тому вони, як правило, коштують дорожче, ніж менші системи. Якщо у вас обмежений простір на даху, можливо, вам доведеться придбати більш ефективні (і дорожчі) панелі.

 • Довговічність: Сонячні панелі розраховані на десятиліття, тому вони повинні витримувати суворі погодні умови та екстремальні температури. Шукайте панелі з міцною рамою та загартованим склом.
 • Ефективність: Високоефективні панелі перетворюють більше сонячного світла в електрику, а це означає, що ви можете генерувати більше енергії з меншою кількістю панелей. Шукайте панелі з високим коефіцієнтом корисної дії. зазвичай вище 18%.
 • Гарантія: Панелі зазвичай мають гарантію від 10 до 25 років. Більш тривала гарантія свідчить про те, що виробник панелей впевнений в якості свого продукту.

З трьох доступних типів панелей, монокристалічні та полікристалічні найчастіше використовуються для енергопостачання будинків. Загалом, монокристалічні панелі є більш ефективними, але вони також дорожчі порівняно з полікристалічними панелями.

Тверді та м’які витрати Встановлення системи сонячних панелей пов’язане з двома основними витратами: твердими та м’якими. Тверді витрати. це матеріали, необхідні для проектування, такі як панелі, електропроводка та інвертор. М’які витрати пов’язані з робочою силою, дозволами, депозитами та адміністративними витратами.

Сонячні панелі. основний компонент системи. зазвичай складають найбільшу частину витрат, але інше обладнання (наприклад, ви також можете придбати сонячну батарею для зберігання енергії), а також робоча сила та дозволи впливають на загальну ціну.

 • Інвертор: цей пристрій перетворює згенеровану електроенергію постійного струму в електроенергію змінного струму, яка може бути використана для живлення вашого будинку. Вартість інвертора залежить від його розміру та ефективності, але в середньому він може коштувати від 1 000 до 3 000.
 • Система кріплення: Це те, що утримує панелі на місці на вашому даху. Витрати варіюються в залежності від типу установки, але, як правило, вони становлять від 7 до 20 центів за ват.
 • Електропроводка та обладнання: Сюди входить електропроводка, вимикачі та автоматичні вимикачі, необхідні для підключення системи сонячних панелей до електромережі вашого будинку. Витрати на електропроводку та обладнання зазвичай становлять від 10 до 20 центів за ват.
 • Робоча сила: У вартість установки також входить робота електрика, який займається прокладанням проводки, підключенням її до вашого будинку і налаштуванням різної електроніки для перетворення енергії від панелей в таку ж напругу змінного струму, яка є у вашому домі. Витрати на робочу силу зазвичай становлять від 50 центів до 1 цента за ват, але можуть сильно відрізнятися в залежності від місця проживання та складності установки.
 • Дозволи: Дозволи гарантують, що установка сонячних панелей є безпечною, відповідає нормам і може претендувати на пільги та знижки. Плата залежить від місця розташування, але дозволи на сонячну енергію для житлових будинків зазвичай коштують кілька сотень доларів. Деякі закони штату обмежують плату за отримання дозволів (Колорадо обмежує їх 500 для житлових проектів і 1000 для комерційних проектів; Каліфорнія обмежує плату для житлових проектів на рівні 450).

Стан вашого даху Проведіть ретельну перевірку вашого даху зараз і обов’язково сфотографуйте його. Якщо ваш дах потребує ремонту, краще подбати про це до встановлення сонячних панелей. це економічно вигідніше, ніж знімати панелі та встановлювати їх пізніше.

Рецензент з Каліфорнії розповів нам, що вони виявили протікання даху через рік після встановлення панелей. Вони сказали, що сонячна компанія взяла 5 000 доларів “за демонтаж панелей та їх повторну установку після заміни даху”, і сказали, що “якби я знав, що дах був у такому поганому стані, я б замінив дах перед встановленням панелей”.”

Федеральні та державні стимули Федеральний податковий кредит на сонячну енергію, також відомий як інвестиційний податковий кредит (ITC). це податковий кредит у розмірі 30% від загальної вартості нової сонячної фотоелектричної системи. Домовласники, підприємства та некомерційні організації можуть претендувати на участь у програмі, але є деякі обмеження. Наприклад, ви повинні володіти панелями. оренда сонячних панелей та PPA не підпадають під податковий кредит.

Державні стимули також допомагають знизити початкові витрати, але не всі можуть скористатися ними в повній мірі. Шукайте політику та стимули за штатами в Базі даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE). Деякі штати, наприклад, Массачусетс, пропонують додаткові знижки або навіть безкоштовні системи для домогосподарств з низьким та середнім рівнем доходу.

Зазвичай у ваших інтересах скористатися державними програмами чистої енергії, коли це можливо. це знижує ваші початкові витрати і скорочує період окупності.

Скільки заощаджують сонячні панелі?

Перехід на сонячну систему може скоротити ваші витрати на електроенергію на 75% і більше. Економія, яку ви побачите, буде залежати від того, де ви живете, клімату та ваших конкретних потреб в енергії.

Як і багато клієнтів сонячної енергетики, з якими ми спілкувалися, рецензент з Пенсильванії сказав, що вони перейшли на сонячну енергію, щоб “допомогти навколишньому середовищу, заощаджуючи при цьому гроші”. Влітку, коли центральний кондиціонер працює на повну потужність, мої рахунки за електроенергію дорівнюють або 0, або менше 10.”

Середній показник U.S. рахунки за електроенергію становлять від 80 до 178 доларів на місяць, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації.

Середній американський рахунок за електроенергію в даний час становить від 80 до 178 доларів на місяць, що становить близько 1 500 доларів щороку, згідно з даними Міністерства енергетики США.S. Управління енергетичної інформації США. За словами Вейна Туретта, засновника The Turett Collaborative, архітектурної фірми, яка спеціалізується на екологічно чистих проектах, залежно від того, скільки ви платите за сонячну систему, може знадобитися сім років або більше, щоб окупитися.

Інший рецензент з Техасу зміг значно зменшити свої “рахунки за електроенергію, так що навіть з урахуванням ціни, яку ми платимо за сонячні панелі, і кількості електроенергії, яку ми використовуємо це все одно набагато дешевше, ніж те, що ми платили до того, як вони у нас з’явилися.”

Але деякі люди бачать, що їхні рахунки за електроенергію знову зростають, якщо вони стикаються з проблемою у своїй системі. рецензент з Невади не знав, що його інвертор потрібно замінити, що призвело до несподіваного збільшення його витрат на комунальні послуги.

“Все йшло добре, і мій рахунок за електроенергію становив в середньому від 13 до 15 на місяць”. сказав один рецензент з Невади. “Поки я не отримав рахунок в кінці вересня 2022 року на суму 429 від NV Energy.”

Отже, майте на увазі, що після встановлення є певне технічне обслуговування, наприклад, очищення панелей та періодичний ремонт, що збільшує загальну вартість. Більшість компаній, що займаються сонячною енергетикою, пропонують додатки для моніторингу, які допоможуть вам побачити, скільки енергії виробляє ваша система і коли може знадобитися технічне обслуговування.

Як я можу платити за сонячні панелі?

Як і при купівлі нового автомобіля, ви можете заплатити за сонячні панелі одразу. але більшість людей цього не роблять.

Домовласники та власники бізнесу часто використовують кредити, оренду сонячних панелей або угоди про купівлю-продаж електроенергії (PPA) для оплати авансових витрат. Ви також можете розглянути можливість рефінансування готівкою або HELOC.

Готівка

Якщо ви можете заплатити готівкою, це зазвичай дешевше в довгостроковій перспективі. Наприклад, розглянемо цей відгук від клієнта з Каліфорнії:

“Фінансування обійшлося в 18 000. Але якщо я платив готівкою, то це було 15 000, а вони дали мені дебетову картку на 1 000. Це коштувало мені лише 14 000. Я повністю задоволений. Вже півроку не сплачую рахунки за електроенергію. Я б рекомендував це будь-кому.”

Кредит на сонячну енергію

Загалом, сонячні кредити працюють так само, як і будь-які інші види кредитів: Ви подаєте заявку та отримуєте схвалення, а потім виплачуєте суму кредиту частинами протягом певного часу. Має це сенс для вас чи ні, залежить від ваших умов та точки беззбитковості.

Клієнт сонячної електростанції в Каліфорнії “порахував”, і все вийшло:

“Замість того, щоб платити 100 або 200 за рахунок за електроенергію, якщо я використовую таку ж кількість енергії або менше, я в кінцевому підсумку буду платити тільки за фінансування, що становить 150”. кажуть вони. “Але тільки на шість років, а потім панелі стануть моїми, і я більше не буду платити.”

Тільки не забудьте звернути увагу на відсоткову ставку. Інший рецензент з Каліфорнії сказав, що вони “платять більше за кредит, ніж я заощаджую на комунальних послугах”. Лише відсоткові платежі становлять понад 1 000 на рік, і це триватиме ще довго-довго.”

Лізинг

При лізингу сонячних панелей ви не є власником обладнання; натомість ви здійснюєте щомісячні платежі, щоб користуватися ним протягом усього терміну лізингу. Ваша лізингова компанія несе відповідальність за обслуговування та ремонт системи сонячних панелей протягом цього часу.

Інший клієнт у Каліфорнії заявив, що “обрав лізинговий підхід замість купівлі”. Таким чином, нам взагалі не довелося вкладати гроші наперед. Нуль. Я працюю у сфері фінансів/бухгалтерії і, як правило, вважаю, що якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, то так воно і є. Але в цьому випадку все вийшло навіть краще, ніж ми могли сподіватися.”

Наприкінці терміну ви зазвичай маєте можливість продовжити оренду, викупити систему за “справедливою ринковою вартістю” або попросити лізингову компанію вивезти систему з вашої власності.

Договір купівлі-продажу електроенергії

Угода про купівлю-продаж електроенергії (PPA). це ще один спосіб встановити сонячні панелі на своїй ділянці, не сплачуючи за них заздалегідь.

Енергосервісна компанія (ЕСКО) встановлює панелі для вас, але володіє та обслуговує їх. Потім ви купуєте електроенергію, вироблену сонячними панелями, у ЕСКО за фіксованою ціною.

Ви все ще можете заощадити гроші на рахунках за електроенергію за допомогою PPA, але деякі рецензенти описують відчуття “застрягання” з компанією.

” В ЧОМУ РІЗНИЦЯ? Оренда сонячних панелей vs. сонячний PPA

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Загалом, встановлення сонячних панелей є хорошою інвестицією. Дослідження показують, що будинки з сонячними панелями продаються дорожче, ніж будинки без них, і що збільшення вартості може бути значним.

 • Дослідження, проведене Лабораторією Лоуренса Берклі Міністерства енергетики, показало, що будинки з сонячними панелями продаються в середньому приблизно на 15 000 доларів дорожче, ніж аналогічні будинки без сонячних панелей.
 • Дослідження Національного бюро економічних досліджень показало, що сонячні панелі додали в середньому 20 194 до ціни продажу будинків в районах Сан-Дієго та Сакраменто.
 • Компанія Zillow виявила, що в середньому будинки з сонячними панелями продаються за 4.на 1% більше, ніж у порівнянних будинках без сонячних панелей.

Вартість сонячних панелей залежить від якості вашої системи, місця розташування та інших факторів.

Кількість сонячних панелей, яка вам потрібна, залежить від вашого енергоспоживання, ефективності панелей та інших факторів.

За даними Управління енергетичної інформації, середньостатистичне домогосподарство використовує 886 кВт-год електроенергії на місяць.

Сонячна панель зазвичай виробляє близько 1.5 кіловат-годин (кВт-год) на день, тож якщо ви споживаєте 30 кВт-год на день, вам знадобиться 20 сонячних панелей, щоб забезпечити всі ваші потреби в енергії.

 • Використання енергії: Щоб оцінити кількість енергії, яка вам знадобиться, вам потрібно знати середнє споживання кіловат-годин (кВт-год). Це число повинно бути у вашому рахунку за комунальні послуги як “використані кВт-год”.” Щоб отримати середньомісячний показник, подивіться на рахунки за минулий рік, складіть заявлені використані кВт-год і розділіть на 12.
 • Ефективність панелі: Далі потрібно знайти ефективність сонячної панелі, тобто кількість енергії, яку панель може виробити за годину сонячного світла, яке вона отримує.

Іноді ви можете виробляти більше електроенергії, ніж вам потрібно, особливо у сонячні або вітряні дні.

Чистий облік. це система, яка дозволяє вам відправляти будь-яку додаткову енергію, вироблену вашими панелями, назад в електромережу (велику мережу проводів, яка несе електроенергію до будинків кожного). В обмін на це ви отримуєте кредит на рахунок за електроенергію.

Це означає, що коли ваші сонячні панелі не виробляють достатньо електроенергії, наприклад, вночі або в похмурі дні, ви все одно можете користуватися електроенергією з мережі, не сплачуючи за неї, оскільки ви вже заробили кредити за допомогою мережевого обліку.

Рецензент з Техасу пояснює, як це спрацювало для них: “Коли я вперше зареєструвався, мій контракт був на умовах нетто-обліку, тобто я платив певну вартість використаних кіловат-годин, а комунальна компанія викуповувала їх у мене за тією ж ціною. Якщо я виробив 200 і спожив 200, то моє чисте використання дорівнювало нулю, і мій рахунок фактично дорівнював нулю. Мій контракт закінчився, і мені потрібно було його продовжити.

Вони продовжили: “Зараз я плачу 21 цент за кіловат-годину за використання, а отримую лише 10 центів за кіловат-годину за те, що повертаю в мережу. Існує ще 40 центів на місяць плати за обслуговування від комунальної компанії. Тож стимул вже не той, що був рік тому. І все ж, це хороша ціна.”

Це безпрограшна ситуація: Ви економите гроші на рахунках, а електромережа отримує більше електроенергії для розподілу людям, які її потребують.

Насправді встановлення сонячних панелей займає лише кілька днів, максимум. Прокладається електропроводка для підключення панелей до інвертора, який перетворює постійний струм, що генерується панелями, в змінний струм для використання у вашому домі.

“Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що перехід на сонячну енергію. це складний процес, який вимагає багато роботи і дорогого обладнання. говорить Алан Дункан, засновник Solar Panels Network USA. “Насправді процес купівлі та встановлення сонячних панелей відносно простий, і багато компаній пропонують готові рішення під ключ, які беруть на себе всі турботи. від проектування до монтажу системи.”

Після завершення монтажу інспектор перевіряє систему, щоб переконатися, що вона відповідає місцевим нормам безпеки та будівельним нормам. Потім система підключається до електромережі вашої компанії.

Після цього ваша система сонячних панелей активована і готова до генерації електроенергії. Ви можете контролювати продуктивність системи та виробництво енергії за допомогою системи моніторингу, яку надає інсталятор.

Підсумок

Купівля сонячних панелей може бути дорогою. Вартість сонячних панелей залежить від ефективності, потужності та місця розташування, але житлова система сонячних панелей, як правило, коштує від 10 000 до 30 000 доларів США. Сюди входить вартість самих панелей, монтаж та будь-яке необхідне додаткове обладнання.

Хороша новина полягає в тому, що ми очікуємо, що сонячне обладнання буде продовжувати дешевшати завдяки технологічному прогресу і зростанню конкуренції на ринку.

Якщо ви ще не готові фінансово встановити сонячні панелі, у вас все ще є можливість впровадити сонячні технології у своє життя за допомогою сонячних зарядних пристроїв для телефонів, автомобілів на сонячних батареях та пасивного сонячного дизайну будинку.

 • EnergySage, “Скільки коштують сонячні панелі у 2023 році?” Доступно 13 квітня 2023 р.
 • Центр сталої енергетики, “Скільки коштує типова домашня сонячна електросистема?” Доступно 11 квітня 2023 р.
 • Асоціація галузей сонячної енергетики, “Принципи сонячної енергетики з низьким та середнім рівнем доходу.” Доступно 10 квітня 2023 р.
 • U.S. Адміністрація енергетичної інформації, “Середньомісячний рахунок за 2021 рік. житлові будинки”.” Доступно 10 квітня 2023 р.
 • Національна лабораторія Лоуренса Берклі, “Лабораторія Берклі висвітлює цінові надбавки для.S. Продажі сонячних будинків.” Доступно 10 квітня 2023 року.
 • Національне бюро економічних досліджень, “РОЗУМІННЯ ЦІНОВОЇ ПРЕМІЇ СОНЯЧНОГО БУДИНКУ: ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА “ЗЕЛЕНИЙ” СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС.” Доступно 10 квітня 2023 р.
 • Zillow, “Будинки з сонячними панелями продаються за 4.1% ” Доступно 3 квітня 2023 р.

Шукаємо компанію для сонячної енергетики? ПРОЧИТАЙТЕ НАШ ПОСІБНИК

Ви підписані

Ми почнемо надсилати вам новини, які вам потрібні, прямо на вашу електронну пошту. Ми цінуємо вашу конфіденційність. Легко скасувати підписку.

ConsumerAffairs не є державною установою. Компанії, що відображаються, можуть платити нам за авторизацію або коли ви натискаєте посилання, телефонуєте за номером або заповнюєте форму на нашому сайті. Наш контент призначений для використання лише в загальних інформаційних цілях. Дуже важливо провести власний аналіз перед здійсненням будь-якої інвестиції, виходячи з ваших особистих обставин, і проконсультуватися з вашими інвестиційними, фінансовими, податковими та юридичними консультантами.

Компанія NMLS Ідентифікатор #2110672

Copyright © 2023 Consumers Unified, LLC DBA ConsumerAffairs. Всі права захищені. Вміст цього сайту не може бути перевиданий, передрукований, переписаний або розповсюджений без письмового дозволу.

Залишити відповідь