Хмарна сонячна робототехнічна платформа очищає фотоелектричні панелі без води. Очищення сонячних панелей Ecoppia

Хмарна сонячна робототехнічна платформа очищає сонячні панелі без води

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Від сталого сільського господарства та управління водними ресурсами до сонячної фотоелектрики. ізраїльські компанії знаходяться в авангарді розробки нових засобів формування сталого суспільства в суворих і мінливих умовах. Сильне, доморощене співтовариство венчурного капіталу в галузі чистих технологій допомагає інноваційним молодим ізраїльським компаніям в галузі чистих технологій заявити про себе на місцевому ринку та на ринках по всьому світу.

Учасники сонячної фотоелектричної промисловості прагнуть зменшити системні та “м’які” витрати, оскільки уряди на ключових ринках, таких як Європейський Союз та США, скорочують або скасовують фінансування відновлюваної енергетики (ВДЕ), тарифи, тарифи та.S. скорочують або скасовують фінансування, тарифи та інші стимули для розвитку відновлюваної енергетики.

Експлуатація та технічне обслуговування (ЕО) становить значну частину витрат на експлуатацію сонячних фотоелектричних електростанцій. Згідно з дослідженням, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики (NREL), фіксовані витрати на обслуговування для сонячних фотоелектричних систем потужністю від 1 до 10 мегават у 2013 році в середньому становили 20 /- 10 за кіловат-годину енергії.

Прагнучи підвищити ефективність, а також значно знизити ці витрати, ізраїльський стартап чистих технологій Ecoppia розробив високотехнологічний засіб для очищення та обслуговування сонячних фотоелектричних панелей у комунальному масштабі. Рішення Ecoppia поставляється у вигляді хмарної сонячної робототехнічної платформи, яка є не тільки високоефективною та результативною, але й енергонезалежною та безводною. Це важливий атрибут не тільки в посушливих і пустельних регіонах, але і в будь-якій точці світу, де тиск на водні ресурси загрожує або може загрожувати водопостачанню.

Повністю автоматизоване, самодостатнє та безводне очищення сонячних панелей

Накопичуючись на сонячних фотоелектричних панелях, пил, пісок, сніг та інші небажані матеріали можуть значно погіршити продуктивність сонячних фотоелектричних систем. Емпіричні дослідження показують, що захист сонячних панелей від пилу, бруду, піску, снігу та інших матеріалів, що заважають, може підвищити продуктивність фотоелектричних систем від 3 до 40 відсотків, заявив генеральний директор Ecoppia Ерран Меллер в інтерв’ю 3p.

За великим рахунком, власники та оператори сонячних фотоелектричних систем продовжують чистити сонячні панелі старомодним способом: наймаючи великі бригади технічного обслуговування, які обливають їх мильною водою, промивають, а потім за допомогою скребків витирають те, що залишилося. Використовуючи можливості хмарних обчислень, бездротових телекомунікацій в режимі реального часу і новітні технології сухого, повністю автоматизованого очищення без використання хімічних засобів, рішення сонячної робототехніки Ecoppia здається космічною технологією в порівнянні з ними.

Повністю автоматизована платформа для очищення сонячних панелей E4 компанії Ecoppia, як було доведено в польових умовах, видаляє 99 відсотків пилу та інших матеріалів, що накопичуються на сонячних панелях щодня. Це призводить до великих цілорічних прибутків і можливості оптимізувати виробництво електроенергії, розповів Меллер в інтерв’ю 3p.

Сонячна робототехніка, хмара і тканина з мікрофібри

Самодостатня сонячна робототехнічна платформа E4 від Ecoppia оснащена власними сонячними фотоелектричними панелями, що робить її енергонезалежною. Замість того, щоб покладатися на воду, система покладається на три ключові елементи для очищення сонячних панелей набагато ефективніше і результативніше, ніж традиційні засоби: гравітація (кут нахилу фотоелектричних панелей), потік повітря і мікрофіброва тканина, яка, як було доведено, видаляє частинки розміром до мікронів.

Будучи хмарним, Ecoppia E4 збирає, аналізує та діє на основі різноманітних даних. Її системний контролер отримує дані з джерел, включаючи Weather Channel, “щоб визначити оптимальні робочі умови і розгорнути роботизоване обладнання для очищення в міру необхідності”. пояснив Меллер.

На сьогоднішній день сонячна робототехнічна платформа Ecoppia була використана для очищення майже 4 мільйонів сонячних панелей, в тому числі на першому в Ізраїлі комерційному проекті сонячної енергетики. сонячному фотоелектричному полі Ketura Sun. Належить компанії Arava Power та управляється нею, 4.Установка потужністю 95 МВт розташована в кібуці Кетура в долині Арава на півдні Ізраїлю.

Працюючи з компанією Siemens, яка на той час була співвласником Arava Power, Ecoppia протягом трьох років проводила пілотні випробування своєї хмарної робототехнічної платформи для прибирання на основі сонячної енергії. Siemens покладалася на великі команди технічного обслуговування і велику кількість дистильованої води для очищення сонячних панелей близько 10 разів на рік. “Вони шукали в усьому світі більш ефективне та економічно вигідне рішення”. розповідає Меллер.

Безводна та енергонезалежна сонячна робототехнічна система E4 від Ecoppia щоночі очищає фотоелектричні панелі в сонячному парку Arava Power. Меллер пояснив, що радіочастотний зв’язок використовується для збору даних, які проходять через програмне забезпечення прогнозної аналітики E4.

Отримані інструкції передаються в міру необхідності від блоку управління системою до клієнтських роботів, які виконують прибирання. Всі дані надсилаються через GSM для зберігання в хмарі. Це дозволяє отримати доступ до даних і діяти з ними за допомогою інтеейсного програмного забезпечення платформи Ecoppia E4 на ноутбуках, планшетах або смартфонах як на місці, так і з віддалених місць.

Безпрецедентний збір даних, комунікації та аналітика у сфері фотоелектричної енергетики

Ці можливості збору, обробки та передачі даних забезпечують безперервний процес оцінки та планування системи технічного обслуговування фотоелектричних систем, що передбачає 30-хвилинні перевірки батарей роботизованої системи. З часом головний блок управління платформи на місці по суті вчиться оптимізувати технічне обслуговування і загальну продуктивність системи, сказав Меллер.

Банки та інвестори вимагають суворого незалежного тестування та оцінки технології та систем, що використовуються для експлуатації та обслуговування сонячних фотоелектричних активів, щоб фінансувати проекти, зазначив Меллер. “Банки можуть надавати забудовникам до 80 відсотків застави за кредитами. Вони дуже не схильні до ризику; їхня єдина застава. це фотоелектричні панелі та системи. Потрібно проводити багато комплексних перевірок.”

Наскільки відомо Ecoppia, її сонячна робототехнічна система очищення E4 є єдиною, яка була схвалена PI Berlin та банками. “PI змоделювала 15 000 циклів очищення на кожній панелі від дев’яти виробників. це еквівалентно 20 рокам нічного очищення”. уточнив Меллер.

Ці симуляції включали оцінку можливих наслідків 900 пилових бур, близько 45 на рік. Зрештою, PI Berlin виявив нульові втрати ефективності перетворення енергії та відсутність мікротріщин за 20-річний період.

Забігаючи наперед, Ecoppia планує завершити встановлення своєї самодостатньої безводної платформи на п’яти нещодавно підписаних близькосхідних проектних майданчиках у першому кварталі 2015 року. До того часу ізраїльський стартап у сфері чистих технологій планує очищати 5 мільйонів фотоелектричних панелей на місяць. “Я припускаю, що навіть найбільша у світі компанія, що займається ручним очищенням сонячних панелей, не очищає і 10 відсотків від цієї кількості”. заявив Меллер.

Зображення: Eccopia, Arava Power

Ендрю Бургер

Досвідчений незалежний журналіст, редактор і дослідник, Ендрю об’їздив весь світ, пишучи про сталий розвиток, корпоративну соціальну відповідальність, соціальне та екологічне підприємництво, відновлювану енергетику, енергоефективність та чисті технології. Він вивчав геологію в Університеті Боулдера, має ступінь MBA з фінансів в Університеті Пейса, а також закінчив сертифікатну програму з міжнародного управління біорізноманіттям в Університеті ООН в Японії.

Ecoppia очищає сонячні панелі для отримання більшої кількості енергії

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Сонячні парки в пустелі стикаються з двома основними проблемами: багато пилу на фотоелектричних панелях і недостатньо води для їх очищення. Пил може спричинити зниження ефективності панелей на 40%. Тож існує величезний інтерес до запобігання цій проблемі. Зазвичай команди людей приходять зі скребками, щоб очистити панелі вручну.

Розташований в ізраїльській пустелі Негев, сонячний парк Ketura Sun обшукав планету в пошуках вирішення проблеми пилу, яке вони знайшли в армії безводних роботів Ecoppia. Ecoppia. ізраїльська компанія, яка конкурує на ринку автоматизованих роботів для очищення сонячних панелей.

Виявляється, роботи для очищення сонячних панелей. це велика справа, і вони є частиною ринку.

провідних роботів для очищення сонячних панелей

Beijing Sifang Derui Technology

Ecoppia. відносно нова ізраїльська компанія, яка вийшла на ринок у 2013 році зі своїми роботами-прибиральниками E4 Ecoppia, що видаляють до 99 відсотків пилу з панелей Ketura за допомогою м’яких елементів з мікрофібри та системи очищення повітряним потоком. Роботи працюють вночі, живляться сонячною енергією і можуть протриматися три дні хмарної погоди на одному заряді.

До того, як вони залучили роботів Ecoppia, сонячний парк, який є спільним підприємством Arava Power і Siemens AG, що забезпечує 9 мільйонів кіловат-годин відновлюваної енергії щороку, чистив свої панелі лише близько дев’яти разів на рік. І цей процес був важким, дорогим і потенційно небезпечним.

Очищення панелей вручну займало до п’яти днів, і це була важка робота, яка часто наражала на небезпеку прибиральників і панелі. Але якщо вони не чистили панелі, їхня здатність поглинати сонячну енергію знижувалася приблизно на 35 відсотків. З часом це призводить до значних втрат.

Повністю самодостатні, майже сто роботів E4 очищають панелі електростанції щодня після заходу сонця. Використовуючи складну систему лебідки, вони очищають 54 квадратних фути за 30 секунд, і Ketura в захваті від їхньої продуктивності на сьогоднішній день.

“Ecoppia змінила наш підхід до експлуатації родовища Ketura Sun”. каже Янір Алуш, віце-президент з операційної діяльності компанії Arava Power.

“Менше здогадок про те, коли проводити прибирання, менше простоїв, оскільки немає необхідності в прибиральних бригадах на місці, менше зовнішнього персоналу на місцях. ми дуже раді потенційному оновленню, яке пропонує нам рішення Ecoppia”.”

Як керівник туру, який проводив “екологічні” походи по всій Північній Америці, Тафлайн незабаром зрозуміла, що замість цього вона залишає за собою слід з газових випарів, пластикових пляшок і чіпсів “Прінглз”. Насправді, де б вона не подорожувала. чи то В’єтнам, чи Південна Африка, чи Англія. ставало зрозуміло, наскільки неефективно мандат на переосмислення нашої споживчої культури доходить до широкої громадськості. Народилася в Ірані, виросла в Південній Африці та Сполучених Штатах, зараз вона ділить свій час між Африкою та Близьким Сходом. З Tafline можна зв’язатися за адресою tafline (at) greenprophet (dot) com.

Новий робот для чищення сонячних панелей винайдений компанією Ecoppia.

Ізраїльська компанія Ecoppia, що спеціалізується на роботизованому прибиранні, представила новий спосіб очищення сонячних панелей на виставці SmarterE у Мюнхені, Німеччина.

Робот Ecoppia H4. це повністю автономний безводний пристрій для прибирання, який спрямовує частинки пилу з поверхні модуля вниз за допомогою мікроволокон і регульованого потоку повітря.

Менеджер з маркетингу продукції Ecoppia, Мааян Штерн, стверджує: “Як і всі рішення Ecoppia, Ecoppia H4 розроблений для задоволення потреб великих і надвеликих наземних проектів по всьому світу. Завдяки швидкому очищенню, H4 може очистити 1 км менш ніж за 1 годину. Він ідеально підходить для вологого середовища, коли можливість миття вікон обмежена.”

Робот може чистити з будь-якого боку ряду модулів завдяки інноваційному автоматичному перемикачу, який, як стверджує виробник, скорочує час очищення. Пристрій рухається горизонтально і очищає панелі вертикально.

Машина має швидкість прибирання 22 метри на хвилину і може важити до 50 кг. Нахил очищення коливається від 16 до 50 градусів, і його можна використовувати як з фотоелектричною системою з фіксованими системами кріплення, так і з одновісними трекерами.

Робот має батарею LifePo4, функцію MTTP і власні сонячні панелі. За словами Stern, робот може запропонувати найбезпечніший, найпрактичніший і найбільш адаптований варіант на ринку, завдяки своїй швидкісній гнучкості, гнучкому прибиранню та рамі. Майстер-контроль дозволяє планувати прибирання, деактивувати або вмикати певних роботів, а також миттєво відправляти всіх роботів назад на базу.

Американський стартап Alsym представляє доступні, нетоксичні, незаймисті акумулятори для електромобілів

14 вересня 2022 року

Розроблено санітарні водонагрівачі для скорочення побутових витрат

14 вересня 2022 року

Розмір світового ринку очищення сонячних панелей за технологіями (вологе очищення та сухе очищення), за процесом (напівавтоматизовані, автоматизовані, водяні щітки, електростатичні), за сферою застосування (житлові, комерційні, промислові та комунальні), за режимом роботи (ручні та автономні), за географічним охопленням та прогнозом

Ідентифікатор звіту 304158 | Дата публікації: Березень 2023 | Ні. сторінок: 202 | Базовий рік для оцінки: 2021 | Формат:

Розмір та прогноз ринку очищення сонячних панелей

Розмір ринку очищення сонячних панелей оцінювався приблизно в 663 дол.75 мільйонів у 2021 році і, за прогнозами, досягне 1153 мільйонів доларів США до 2030 року. зростає із середньорічним темпом зростання 6.47% з 2023 по 2030 рік.

Оскільки все більше людей шукають стійкі та чисті джерела енергії, попит на сонячну енергію швидко зростає. Як наслідок, встановлюється все більше систем сонячних панелей, що підвищує попит на ринок засобів для чищення сонячних панелей. Сонячні панелі можуть бути більш ефективними та мати довший термін служби при регулярному очищенні та обслуговуванні. Власники систем сонячних панелей, які можуть максимізувати вихід енергії та зменшити потребу в дорогому обслуговуванні або заміні, можуть побачити значну економію коштів. З розвитком технологій сонячні панелі стають все більш ефективними в перетворенні сонячного світла в електрику. Однак це також означає, що вони вимагають більш частого очищення для підтримки їх продуктивності. Це зумовлює попит на ринок очищення сонячних панелей.

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Щоб отримати детальний аналіз: Завантажити звіт PDF

Визначення світового ринку очищення сонячних панелей

Ринок очищення сонячних панелей відноситься до галузі, яка надає послуги з очищення систем сонячних панелей. Сонячні панелі призначені для уловлювання енергії сонця і перетворення її в корисну електроенергію. З часом сонячні панелі можуть забруднюватися або покриватися сміттям, що може знизити їх ефективність і вихід енергії. Тому регулярне очищення і технічне обслуговування систем сонячних панелей має важливе значення для забезпечення оптимальної продуктивності.

Ринок послуг з очищення сонячних панелей включає компанії, які надають послуги з очищення сонячних панелей, такі як видалення сміття, миття під тиском та інші послуги з технічного обслуговування. Ці компанії також можуть надавати послуги з перевірки та ремонту, а також встановлення нових систем сонячних панелей. Ринок обслуговує різних клієнтів, включаючи житлових, комерційних і промислових клієнтів, які встановили системи сонячних панелей для своїх енергетичних потреб.

Огляд світового ринку послуг з очищення сонячних панелей

Очищення сонячних панелей. це процес видалення бруду, пилу та іншого сміття з сонячних панелей для забезпечення їх оптимальної роботи. Сонячні панелі призначені для уловлювання сонячного світла і перетворення його в електрику, але з часом вони можуть забруднюватися і покриватися сміттям, що може знизити їх вихід енергії. Регулярне очищення і технічне обслуговування сонячних панелей необхідні для забезпечення їх роботи з максимальною ефективністю. Очищення також може допомогти продовжити термін служби сонячних панелей і запобігти необхідності дорогого ремонту або заміни.

Ринок очищення сонячних панелей відноситься до галузі, яка надає послуги з очищення систем сонячних панелей. Сонячні панелі призначені для уловлювання енергії сонця та перетворення її в корисну електроенергію. З часом сонячні панелі можуть забруднюватися або покриватися сміттям, що може знизити їх ефективність і вихід енергії. Тому регулярне очищення та технічне обслуговування систем сонячних панелей є важливим для забезпечення оптимальної продуктивності. Очищення сонячних панелей можна виконувати вручну, за допомогою щітки з м’якою щетиною або спеціально розробленого інструменту для чищення.

В якості альтернативи можна використовувати методи очищення на водній основі, такі як миття під тиском або обприскування зі шланга. Деякі компанії також використовують роботизовані системи очищення, які використовують спеціалізовані щітки або скрубери для автоматичного очищення сонячних панелей. Глобальний ринок швидко зростає, що зумовлено такими факторами, як дедалі ширше використання сонячної енергії, занепокоєння з приводу стану довкілля та вдосконалення технологій очищення. Ринок сегментований за типом послуг, способом очищення, застосуванням і регіоном, а ключовими гравцями є Ecoppia, Heliotex, Enel Green Power і Karcher.

Аналіз сегментації світового ринку очищення сонячних панелей

Світовий ринок очищення сонячних панелей сегментований на основі технології, процесу, застосування, режиму роботи та географії.

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Ринок очищення сонячних панелей за технологією

На основі технології ринок очищення сонячних панелей поділяється на вологе очищення та хімчистку. Очікується, що технологія вологого очищення становитиме більшу частину загальної частки доходів протягом прогнозованого періоду. Технологія вологого очищення є одним з найпопулярніших методів очищення на ринку очищення сонячних панелей. Ця технологія передбачає використання води, поряд з іншими миючими засобами, для очищення сонячних панелей. Технологія вологого очищення може бути використана як для побутового, так і для комерційного очищення сонячних панелей. Однією з переваг технології вологого очищення є її ефективність у видаленні стійкого бруду, кіптяви та іншого сміття з сонячних панелей. Вода і миючі засоби допомагають розчинити і видалити ці забруднення, залишаючи сонячні панелі чистими і блискучими.

Ринок очищення сонячних панелей, за процесом

 • Напівавтоматизовані
 • Автоматизовані
 • Водяні щітки
 • Електростатичний
 • Інші

Виходячи з процесу, ринок очищення сонячних панелей поділяється на напівавтоматизований, автоматизований, з водяними щітками, електростатичний та інші. Очікується, що автоматизований сегмент буде лідирувати протягом усього прогнозованого періоду. Використання автоматизованих систем очищення стає все більш популярним на ринку очищення сонячних панелей завдяки їх ефективності, результативності та економічності. Ці системи можуть заощадити час і гроші в порівнянні з ручними методами очищення, і вони можуть допомогти максимізувати вихід енергії з сонячних панелей, підтримуючи їх в чистоті і без сміття.

Ринок систем очищення сонячних панелей за сферами застосування

На основі застосування, ринок очищення сонячних панелей поділяється на житловий, комерційний, промисловий та комунальний. Комерційні програми домінують на ринку очищення сонячних панелей через значне зростання використання сонячних панелей в комерційних цілях. Комерційні сонячні панелі більші за розміром і часто використовуються в комунальних сонячних електростанціях, комерційних будівлях і промислових установках. Ці більші сонячні панелі складніше чистити та обслуговувати, ніж домашні сонячні панелі, що робить послуги з комерційного очищення дуже затребуваними.

Ринок послуг з очищення сонячних панелей за режимом роботи

Виходячи з режиму роботи, ринок очищення сонячних панелей поділяється на ручний і автономний. За оцінками, автономний режим роботи становитиме більшу частину загальної частки доходу протягом очікуваного періоду. Автономні системи очищення можуть працювати 24/7, що дозволяє частіше чистити і обслуговувати сонячні панелі. Це може призвести до збільшення виробництва енергії від сонячних панелей, що призведе до збільшення економії витрат для підприємств та домогосподарств. Автономні системи очищення можуть зменшити витрати на робочу силу, пов’язані з ручними методами очищення. Ці системи також можуть мінімізувати потребу в спеціалізованому обладнанні та транспортних засобах, необхідних для ручного очищення, що призводить до додаткової економії коштів.

Ринок очищення сонячних панелей за географією

 • Північна Америка
 • Європа
 • Азіатсько-Тихоокеанський регіон
 • Близький Схід і Африка
 • Латинська Америка

За географічною ознакою світовий ринок засобів для очищення сонячних панелей поділяється на Північну Америку, Європу, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Латинську Америку, Близький Схід і Африку. На ринку домінує Азіатсько-Тихоокеанський регіон, в першу чергу Китай, з часткою ринку близько 35%. Азіатсько-Тихоокеанський регіон в даний час домінує на ринку очищення сонячних панелей і, як очікується, продовжить домінувати в найближчі роки. Цей регіон включає такі країни, як Китай, Японія, Індія, Австралія та Південна Корея, в яких за останнє десятиліття спостерігається стрімке зростання кількості сонячних електростанцій.

Одним з основних факторів, що зумовлюють домінування Азіатсько-Тихоокеанського регіону на ринку очищення сонячних панелей, є значні інвестиції, що здійснюються у відновлювану енергетику. Уряди багатьох країн регіону встановили цілі щодо використання відновлюваних джерел енергії, і сонячна енергія є значною частиною цих цілей. Це призвело до великої кількості сонячних установок по всьому регіону, створюючи значний попит на послуги з очищення сонячних панелей.

Ключові гравці

Звіт про дослідження “Світовий ринок очищення сонячних панелей” надасть цінну інформацію з акцентом на світовий ринок. Основними гравцями на ринку є BladeRanger, Boson Robotics Ltd., Clean Solar Solutions, Ecoppia Scientific, Ecovacs Robotics, Heliotex, LLC, Indisolar Products Private Limited, kärcher türkiye, Kashgar Solbright Photovoltaic Technology Co. Ltd., Parish Maintenance Supply, Premier Solar Cleaning, LLC, Saint-Gobain Surface Conditioning, Serbot AG, Sharp Corporation, Solar Cleaning Machinery, SunBrush mobil GmbH та інші. Розділ конкурентного середовища також включає інформацію про ключові стратегії розвитку вищезазначених конкурентів, аналіз ринкової частки та аналіз ринкового позиціонування в глобальному масштабі.

Ключові розробки

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

 • У 2021 році компанія Ecoppia оголосила про партнерство з NTPC Limited, найбільшою енергетичною компанією Індії, для розгортання своєї роботизованої технології очищення на сонячних установках NTPC. Це партнерство допоможе NTPC оптимізувати продуктивність сонячних електростанцій та зменшити використання води.
 • У 2020 році компанія Heliotex представила нову систему очищення сонячних панелей, яка використовує безводний розчин для більш ефективного очищення сонячних панелей і скорочення використання води. Система також оснащена датчиком Інтернету речей, який відстежує продуктивність сонячних панелей і попереджає користувачів про необхідність очищення.
 • У 2021 році Karcher представив новий iSolar 2.0 система очищення, яка використовує роботизовану технологію для автоматичного очищення сонячних панелей. Система призначена для швидкого та ефективного очищення сонячних панелей з мінімальними трудовитратами.
 • У 2020 році компанія Enel Green Power запустила нову програму сталого очищення сонячних панелей, яка використовує безводний розчин для очищення і скорочує використання води до 90%. Програма є частиною зобов’язань Enel щодо сталого розвитку та зменшення впливу на навколишнє середовище.
 • У 2021 році компанія Solar Cleaning Machinery випустила нову роботизовану систему очищення SC3000, яка використовує спеціально розроблену щітку для ефективного очищення сонячних панелей. Система може очищати до 2 500 сонячних панелей на день з мінімальними трудовитратами.

Ace Matrix Analysis

Матриця Ace, представлена у звіті, допоможе зрозуміти, як працюють основні ключові гравці, задіяні в цій галузі, оскільки ми надаємо рейтинг цих компаній, заснований на різних факторах, таких як інновації у функціях послуг, масштабованість, інноваційність послуг, охоплення галузі, охоплення галузі та дорожня карта зростання. На основі цих факторів ми розподілили компанії на чотири категорії: активні, передові, нові та інноваційні.

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Привабливість ринку

Наданий образ привабливості ринку надалі допоможе отримати інформацію про регіон, який є основним лідером на світовому ринку очищення сонячних панелей. Ми висвітлюємо основні фактори впливу, які відповідають за зростання галузі в конкретному регіоні.

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

П’ять сил Портера

Наведене зображення надалі допоможе отримати інформацію про структуру п’яти сил Портера, яка дає змогу зрозуміти поведінку конкурентів та стратегічне позиціонування гравця у відповідній галузі. Модель п’яти сил Портера може бути використана для оцінки конкурентного середовища на світовому ринку очищення сонячних панелей, визначення привабливості певного сектору та оцінки інвестиційних можливостей.

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Обсяг звіту

BladeRanger, Boson Robotics Ltd., Clean Solar Solutions, Ecoppia Scientific, Ecovacs Robotics, Heliotex, LLC, Indisolar Products Private Limited, kärcher türkiye, Kashgar Solbright Photovoltaic Technology Co. Ltd., Parish Maintenance Supply та Premier Solar Cleaning, LLC.

За технологією, за процесом, за застосуванням, за режимом роботи та за географією.

Безкоштовне налаштування звіту (еквівалент до 4 робочих днів аналітика) з покупкою. Додавання або зміна обсягу країни, регіонального сегмента

Методологія дослідження верифікованих маркетингових досліджень:

хмарна, сонячна, робототехнічна, платформа

Щоб дізнатися більше про методологію дослідження та інші аспекти дослідження, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів в Verified Market Research.

Причини для придбання цього звіту

Якісний та кількісний аналіз ринку на основі сегментації, що включає як економічні, так і неекономічні фактори Надання даних про ринкову вартість (млрд. дол. США) для кожного сегмента та підсегмента Вказується регіон та сегмент, які, як очікується, будуть демонструвати найшвидше зростання, а також домінувати на ринку Аналіз за географічною ознакою, що висвітлює споживання продукту/послуги в регіоні, а також вказує на фактори, що впливають на ринок у кожному регіоні Конкурентне середовище, що включає в себе ринковий рейтинг основних гравців, а також запуск нових послуг/продуктів, партнерства, розширення бізнесу та поглинання за останні п’ять років компаній, що досліджуються Розгорнуті профілі компаній, що включають огляд компанії, інформацію про компанію, бенчмаркінг продуктів, та SWOT-аналіз для основних гравців ринку Поточні, а також майбутні ринкові перспективи галузі з урахуванням останніх подій, які включають можливості та рушійні сили зростання, а також проблеми та обмеження як у країнах, що розвиваються, так і в розвинених регіонах Включає поглиблений аналіз ринку з різних точок зору за допомогою аналізу п’яти сил Портера Забезпечує розуміння ринку за допомогою сценарію динаміки ланцюжка створення вартості, а також можливостей зростання ринку в найближчі роки 6-місячна післяпродажна підтримка аналітиків

Налаштування звіту

У разі виникнення будь-яких запитань або вимог до налаштування, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою продажів, яка забезпечить виконання ваших вимог.

Поширені запитання

Який прогнозований темп зростання розміру ринку очищення сонячних панелей?

Ринок очищення сонячних панелей оцінювався приблизно в 663 долари США.75 млн доларів США у 2021 році і, за прогнозами, досягне 1153 млн доларів США до 2030 року, зростаючи на рівні CAGR 6.47% з 2023 по 2030 рік.

Які ключові рушійні фактори зростання ринку засобів для чищення сонячних панелей?

Оскільки все більше людей шукають стійкі і чисті джерела енергії, попит на сонячну енергію швидко зростає. Як результат, встановлюється все більше систем сонячних панелей, що підвищує попит на ринок очищення сонячних панелей.

Які найбільші гравці працюють на ринку очищення сонячних панелей?

Основними гравцями на ринку є BladeRanger, Boson Robotics Ltd., Clean Solar Solutions, Ecoppia Scientific, Ecovacs Robotics, Heliotex, LLC, Indisolar Products Private Limited, kärcher türkiye, Kashgar Solbright Photovoltaic Technology Co. Ltd., Parish Maintenance Supply та Premier Solar Cleaning, LLC.

Які сегменти охоплює звіт про ринок очищення сонячних панелей?

Світовий ринок очищення сонячних панелей сегментований на основі технології, процесу, застосування, режиму роботи та географії.

Як я можу отримати зразок звіту / профілі компаній для ринку очищення сонячних панелей?

Зразок звіту про ринок засобів для очищення сонячних панелей можна отримати за запитом на веб-сайті. Крім того, для отримання зразка звіту надаються послуги прямого дзвінка в чат 247.

1 ВСТУП ДО СВІТОВОГО РИНКУ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ 1.1 Визначення ринку 1.2 Сегментація ринку 1.3 Часові рамки дослідження 1.4 Припущення 1.5 Обмеження

2 МЕТОДОЛОГІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕРИФІКОВАНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ 2.1 Інтелектуальний аналіз даних 2.2 Тріангуляція даних 2.3 Висхідний підхід 2.4 Низхідний підхід 2.5 Дослідницький потік 2.6 Ключові висновки галузевих експертів 2.7 Джерела даних

3 РЕЗЮМЕ 3.1 Огляд ринку 3.2 Екологічне картографування 3.3 Абсолютна ринкова можливість 3.4 Привабливість ринку 3.5 Географічний аналіз світового ринку очищення сонячних панелей (CAGR %) 3.6 Світовий ринок очищення сонячних панелей, за типами (млн. дол. США) 3.7 Світовий ринок засобів для чищення сонячних панелей, за кінцевими споживачами (млн. дол. США) 3.8 Майбутні ринкові можливості 3.9 Розподіл світового ринку 3.10 Життєвий цикл продукту

4 ПЕРСПЕКТИВИ СВІТОВОГО РИНКУ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ 4.1 Глобальна еволюція очищення сонячних панелей 4.2 Драйвери 4.2.1 Водій 1.4.2.2 Привід 2 4.3 Обмеження 4.3.1 Обмеження 1.4.3.2 Обмеження 2 4.4 Можливості 4.4.1 Можливості 1.4.4.2 Можливість 2 4.5 Перевантажувачі п’яти силові моделі 4.6 Аналіз ланцюжка створення вартості 4.7 Аналіз ціноутворення 4.8 Макроекономічний аналіз

5 СВІТОВИЙ РИНОК ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА ТЕХНОЛОГІЯМИ 5.1 Огляд 5.2 Вологе очищення 5.3 Хімчистка

6 СВІТОВИЙ РИНОК ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ, ЗА ПРОЦЕСОМ 6.1 Огляд 6.2 Напівавтоматичні 6.3 Автоматизований 6.4 Водяні щітки 6.5 Електростатичний 6.6 Інші

7 СВІТОВИЙ РИНОК ЗАСОБІВ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА СФЕРАМИ ЗАСТОСУВАННЯ 7.1 Огляд 7.2 Житлові 7.3 Комерційний 7.4 Промисловість 7.5 Комунальне господарство

8 СВІТОВИЙ РИНОК ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА РЕЖИМОМ РОБОТИ 8.1 Огляд 8.2 Посібник 8.3 Автономні

9 СВІТОВИЙ РИНОК ЗАСОБІВ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ, ЗА ГЕОГРАФІЄЮ 9.1 Огляд 9.2 Північна Америка 9.2.1 U.S. 9.2.2 Канада 9.2.3 Мексика 9.3 Європа 9.3.1 Німеччина 9.3.2 U.K. 9.3.3 Франція 9.3.4 Італія 9.3.5 Іспанія 9.3.6 Решта Європи 9.4 Азійсько-Тихоокеанський регіон 9.4.1 Китай 9.4.2 Японія 9.4.3 Індія 9.4.4 Решта країн Азійсько-Тихоокеанського регіону 9.5 Латинська Америка 9.5.1 Бразилія 9.5.2 Аргентина 9.5.3 Решта країн Латинської Америки 9.6 Близький Схід та Африка 9.6.1 ОАЕ 9.6.2 Саудівська Аравія 9.6.3 Південна Африка 9.6.4 Решта країн Близького Сходу та Африки

10 КОНКУРЕНТНА СИТУАЦІЯ НА СВІТОВОМУ РИНКУ ОЧИЩЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ 10.1 Огляд 10.2 Рейтинг компанії на ринку 10.3 Основні події 10.4 Регіональна присутність компанії 10.5 Галузева приналежність компанії 10.6 Матриця ACE

11 ПРОФІЛІВ КОМПАНІЙ

11.1 BladeRanger 11.1.1 Огляд компанії 11.1.2 Інформація про компанії 11.1.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.1.4 Ключовий розвиток 11.1.5 Імперативи перемоги 11.1.6 Поточні стратегії фокусування 11.1.7 Загроза з боку конкурентів 11.1.8 SWOT-аналіз

11.2 Boson Robotics Ltd. 11.2.1 Огляд компанії 11.2.2 Інформація про компанію 11.2.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.2.4 Ключовий розвиток

11.3 Чисті сонячні рішення 11.3.1 Огляд компанії 11.3.2 Інформація про компанію 11.3.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.3.4 Ключовий розвиток

11.4 Екоппія Наукова 11.4.1 Огляд компанії 11.4.2 Інформація про компанію 11.4.3 Порівняльний аналіз продукції 11.4.4 Ключовий розвиток

11.5 Робототехніка Ecovacs 11.5.1 Огляд компанії 11.5.2 Інформація про компанію 11.5.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.5.4 Ключові розробки

11.6 ТОВ “Геліотекс” 11.6.1 Огляд компанії 11.6.2 Інформація про компанію 11.6.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.6.4 Ключові розробки

11.7 Indisolar Products Private Limited 11.7.1 Огляд компанії 11.7.2 Інформація про компанію 11.7.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.7.4 Ключовий розвиток

11.8 kärcher türkiye 11.8.1 Огляд компанії 11.8.2 Інформація про компанію 11.8.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.8.4 Ключові розробки

11.9 Kashgar Solbright Photovoltaic Technology Co. ТОВ. 11.9.1 Огляд компанії 11.9.2 Інформація про компанію 11.9.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.9.4 Ключові розробки

11.10 Parish Maintenance Supply 11.10.1 Огляд компанії 11.10.2 Інформація про компанію 11.10.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.10.4 Ключові розробки

11.11 ТОВ “Прем’єр Солар Клінінг” 11.11.1 Огляд компанії 11.11.2 Інформація про компанію 11.11.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.11.4 Ключові розробки

11.12 Кондиціонування поверхні від Сен-Гобен 11.12.1 Огляд компанії 11.12.2 Інформація про компанію 11.12.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.12.4 Ключові розробки

11.13 Serbot AG 11.13.1 Огляд компанії 11.13.2 Інформація про компанію 11.13.3 Порівняльний аналіз продукції 11.13.4 Ключовий розвиток

11.14 Корпорація Sharp 11.14.1 Огляд компанії 11.14.2 Інформація про компанії 11.14.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.14.4 Ключовий розвиток

11.15 Сонячна очисна техніка 11.15.1 Огляд компанії 11.15.2 Інформація про компанію 11.15.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.15.4 Ключові розробки

11.16 SunBrush mobil GmbH 11.16.1 Огляд компанії 11.16.2 Інформація про компанію 11.16.3 Порівняльний аналіз продуктів 11.16.4 Ключовий розвиток

12 ПЕРЕВІРЕНА РИНКОВА ІНФОРМАЦІЯ 12.1 Про перевірену інформацію про ринок 12.2 Динамічна візуалізація даних

Методологія дослідження звіту

Перевірені маркетингові дослідження використовують найновіші дослідницькі інструменти, щоб запропонувати точне розуміння даних. Наші експерти надають найкращі дослідницькі звіти, які містять рекомендації, що приносять прибуток. Аналітики проводять масштабні дослідження, використовуючи як низхідні, так і висхідні методи. Це допомагає дослідити ринок з різних сторін.

Це додатково допомагає дослідникам ринку в сегментації різних сегментів ринку для їх індивідуального аналізу.

Ми призначаємо стратегії тріангуляції даних, щоб дослідити різні сфери ринку. Таким чином, ми гарантуємо, що всі наші клієнти отримують надійну інформацію, пов’язану з ринком. Ми використовуємо різні елементи методології дослідження, визначені нашими експертами:

Розвідувальний аналіз даних

Ринок наповнений даними. Всі дані збираються в необробленому форматі, який проходить сувору систему фільтрації, щоб гарантувати, що залишаються тільки необхідні дані. Дані, що залишилися, належним чином валідуються, а їх достовірність (джерела) перевіряється перед подальшим використанням. Ми також збираємо і змішуємо дані з наших попередніх звітів про дослідження ринку.

Всі попередні звіти зберігаються в нашому великому власному сховищі даних. Також експерти збирають достовірну інформацію з платних баз даних.

Для розуміння всього ринкового ландшафту нам також необхідно отримати детальну інформацію про минулі та поточні тенденції. Для цього ми збираємо дані від різних учасників ринку (дистриб’юторів і постачальників), а також з урядових веб-сайтів.

Останній шматочок пазла “маркетингового дослідження” складається шляхом аналізу даних, зібраних з анкет, журналів та опитувань. Аналітики VMR також приділяють увагу різним галузевим динамікам, таким як ринкові драйвери, обмеження та монетарні тенденції. В результаті, кінцевий набір зібраних даних являє собою комбінацію різних форм необробленої статистики. Всі ці дані перетворюються на придатну для використання інформацію шляхом проходження процедур автентифікації та використання найкращих у своєму класі методів перехресної перевірки.

Матриця збору даних

 • Виробники
 • Постачальники технологій та оптовики
 • Бізнес-звіти та інформаційні бюлетені компаній-конкурентів
 • Урядові публікації та веб-сайти
 • Незалежні розслідування
 • Економічні та демографічні особливості
 • Опитування кінцевих користувачів
 • Опитування споживачів
 • Таємний покупець
 • Тематичні дослідження
 • Референтний клієнт

Економетрика та модель візуалізації даних

Наші аналітики пропонують ринкові оцінки та прогнози, використовуючи перші в галузі імітаційні моделі. Вони використовують інформаційну панель з підтримкою BI для надання ринкової статистики в режимі реального часу. За допомогою вбудованої аналітики клієнти можуть отримати деталі, пов’язані з аналізом бренду. Вони також можуть використовувати програмне забезпечення для онлайн-звітності, щоб зрозуміти різні ключові показники ефективності.

Всі дослідницькі моделі налаштовані відповідно до передумов, якими діляться глобальні клієнти.

Зібрані дані включають динаміку ринку, технологічний ландшафт, тенденції розвитку додатків і ціноутворення. Все це подається в дослідницьку модель, яка потім видає відповідні дані для вивчення ринку.

Наші експерти з маркетингових досліджень пропонують як короткостроковий (економетричні моделі), так і довгостроковий аналіз ринку (модель технологічного ринку) в одному звіті. Таким чином, клієнти можуть досягти всіх своїх цілей, а також скористатися новими можливостями, що з’являються. Технологічний прогрес, запуск нових продуктів і грошові потоки на ринку порівнюються в різних випадках, щоб продемонструвати їх вплив протягом прогнозованого періоду.

Аналітики використовують кореляційний, регресійний аналіз та аналіз часових рядів для надання надійної бізнес-інформації. Наша досвідчена команда професіоналів аналізує технологічний ландшафт, нормативно-правову базу, економічні перспективи та принципи ведення бізнесу, щоб поділитися деталями зовнішніх факторів на досліджуваному ринку.

Різні демографічні показники аналізуються окремо, щоб надати відповідну інформацію про ринок. Після цього всі дані по регіонах об’єднуються разом, щоб надати клієнтам глобальну перспективу. Ми гарантуємо, що всі дані є точними, а всі практичні рекомендації можуть бути досягнуті в рекордно короткі терміни. Ми співпрацюємо з нашими клієнтами на кожному етапі роботи, від вивчення ринку до реалізації бізнес-планів. Ми зосереджуємо увагу на наступних параметрах для прогнозування ринку, який ми досліджуємо:

 • Рушійні та стримуючі фактори ринку, а також їх поточний та очікуваний вплив
 • Сировинний сценарій і динаміка поставок та цін на сировину
 • Регуляторний сценарій та очікувані зміни
 • Поточні потужності та очікуване збільшення потужностей до 2027 року

Ми присвоюємо різну вагу вищезазначеним параметрам. Таким чином, ми отримуємо можливість кількісно оцінити їхній вплив на динаміку ринку. Крім того, це допомагає нам надавати докази, пов’язані з темпами зростання ринку.

Первинна перевірка

Останній етап підготовки звіту стосується прогнозування ринку. Для підтвердження висновків наших експертів ми проводимо вичерпні інтерв’ю з галузевими експертами та особами, які приймають рішення в авторитетних організаціях.

Припущення, зроблені для отримання статистичних даних та елементів даних, перехресно перевіряються шляхом проведення інтерв’ю з менеджерами під час особистих зустрічей та телефонних дзвінків.

Для отримання об’єктивної картини ринку ми також опитуємо різних учасників ринкового ланцюжка створення вартості, таких як постачальники, дистриб’ютори, продавці та кінцеві споживачі. Всі інтерв’ю проводяться по всьому світу. Мовний бар’єр відсутній завдяки нашій досвідченій та багатомовній команді професіоналів. Інтерв’ю мають можливість запропонувати критично важливу інформацію про ринок. Поточні бізнес-сценарії та майбутні ринкові очікування підвищують якість наших п’ятизіркових звітів про дослідження ринку. Наша висококваліфікована команда використовує первинне дослідження з ключовими учасниками галузі (KIP) для перевірки ринкових прогнозів:

 • Відомі гравці ринку
 • Постачальники вихідних даних
 • Учасники мережі, такі як дистриб’ютори
 • Кінцеві споживачі

Первинне дослідження має на меті наступне:

 • Перевірка зібраних даних на точність і надійність.
 • Розуміння поточних ринкових тенденцій та передбачення майбутніх моделей зростання ринку.

Матриця галузевого аналізу

 • Глобальний галузевий ландшафт і тенденції
 • Імпульс ринку та ключові проблеми
 • Технологічний ландшафт
 • Можливості, що відкриваються на ринку
 • Аналіз Портера та аналіз PESTEL
 • Конкурентний ландшафт та бенчмаркінг компонентів
 • Сценарій політики та регулювання
 • Оцінка та прогноз доходів ринку до 2027 року
 • Оцінки та прогнози доходів ринку до 2027 року за технологіями
 • Оцінки та прогнози доходів ринку до 2027 року за сферами застосування
 • Оцінка та прогноз доходів ринку до 2027 року, за типами
 • Оцінки та прогнози доходів ринку до 2027 року за компонентами
 • Прогнози доходів регіональних ринків за технологіями
 • Прогнози доходів регіональних ринків за сферами застосування
 • Прогнози доходів регіональних ринків, за типами
 • Прогнози доходів регіонального ринку за компонентами

Залишити відповідь