Гібридні сонячні панелі – сонячна енергія для початківців. Гібридна сонячна енергія

Гібридні сонячні панелі. сонячна енергетика для початківців

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

Сьогодні ми повертаємося з новим записом “Сонячна енергія для початківців“, де ми поговоримо про гібридні сонячні панелі для одних та змішані панелі для інших. Якщо ви вперше чуєте будь-який з цих термінів, не хвилюйтеся, є люди, які вже давно працюють в секторі сонячної енергетики та в секторі відновлюваних джерел енергії, і які до цього дня не знають цього.

Ви хочете дізнатися більше про інноваційні гібридні сонячні панелі? Не пропустіть тоді все, що ми маємо розповісти вам нижче.

Що таке гібридна сонячна панель?

Гібридна сонячна панель. це поєднання теплової та фотоелектричної технологій в одному модулі; На противагу фотоелектричним і тепловим панелям, які традиційно встановлюються окремо, з’являється гібридна сонячна панель, здатна одночасно генерувати електричну і теплову енергію. Це пов’язано зі здатністю гібридної сонячної панелі використовувати весь спектр існуючого світла, на відміну від фотоелектричних і теплових панелей, які вловлюють ультрафіолетове та інфрачервоне світло відповідно. Фотоелектрична сонячна енергія та теплова сонячна енергія використовуються одночасно.

Хоча це продукт, що існує з 70-х років, тільки зараз ця технологія почала встановлюватися у все більшій кількості місць. Універсальність, високий ступінь інноваційності та численні переваги гібридних сонячних панелей у порівнянні з традиційними технологіями зробили цей тип сонячних панелей все більш затребуваним у всіх типах секторів та для всіх видів місцезнаходжень.

Електрика, гаряча вода для санітарно-гігієнічних потреб і навіть опалення, якщо це дозволяє система (в ідеалі. тепла підлога і низькотемпературні випромінювачі) в одній панелі. Звучить цікаво, чи не так??

Які типи гібридних сонячних панелей існують?

Протягом цих років ринок гібридних сонячних панелей розвивався і пропонував нові моделі в залежності від технології, яку вони використовували. Таким чином, в EndeF ми почали використовувати власну термінологію для позначення цих моделей, класифікуючи їх за “поколіннями”; ця термінологія на сьогоднішній день є найбільш поширеною в секторі.

Перехід від одного “покоління” до іншого відбувається за ступенем ізоляції самої панелі та покриттів, що входять до її складу. Ми можемо розрізняти:

– Гібридні сонячні панелі 0 покоління (PVT-0)

Це основна і найпростіша модель на ринку гібридних сонячних панелей; перша створена гібридна сонячна панель. Ця панель просто складається з фотоелектричних елементів, поглинача тепла і розподільної коробки для електричної проводки. Він не має ізоляції з обох боків, тому температура, якої він може досягти, набагато нижча.

З огляду на ці характеристики, місцем, де ці панелі зазвичай встановлюються, є басейни, оскільки вода потрібна при більш низькій температурі, ніж, наприклад, в будинку.

– Гібридні сонячні панелі першого покоління (PVT-1)

У цій панелі до місця з’єднання фотоелектричного ламінату і теплового колектора додана задня кришка, функція якої полягає в збереженні тепла, таким чином запобігаючи його втраті через задню частину панелі.

Покриття тільки ззаду призводить до того, що, крім усього іншого, фотоелектричний ламінат не так сильно нагрівається, тим самим покращуючи електричну частину панелі. Ці панелі працюють при нижчій температурі, ніж гібридні моделі з передньою кришкою, що ідеально підходить для спекотних місць і, особливо, для місць, де передбачається посилення фотоелектричної частини.

В даний час це найбільш продавана гібридна сонячна панель у світі.

– Гібридні сонячні панелі другого покоління (PVT-2)

Головною особливістю цих панелей є включення прозорої передньої кришки. Завдяки цьому можна зменшити те, що для деяких є основним недоліком гібридних сонячних панелей попередніх поколінь: втрати тепла через передню панель.

Таким чином, за рахунок ізоляції самої панелі з обох сторін досягається ще більше зниження теплових втрат і, отже, значне підвищення теплових характеристик панелі. Завдяки зменшенню теплових втрат, ця панель постулюється як ідеальна для місць з холодним кліматом і, перш за все, там, де передбачається збільшити виробництво тепла.

З огляду на це, завжди виникає одне і те ж питання: Як зробити вибір між тією чи іншою моделлю?

 • Якщо ви хочете встановити в жаркому місці та/або маєте намір посилити електричну частину: Гібридна сонячна панель 1-го покоління.
 • Якщо ви хочете встановити в холодному місці та/або маєте намір посилити теплову частину: гібридна сонячна панель 2-го покоління.

Гібридна сонячна панель ECOMESH

У компанії EndeF ми усвідомлюємо необхідність інновацій, яких вимагає від нас сектор сонячної енергетики, і саме тому ми працюємо над цим напрямком 24/7. Маючи RD в якості візитної картки і нашу гібридну сонячну панель ECOMESH в якості флагмана, ми в EndeF знаємо, що постійне вдосконалення і адаптація цих панелей дуже важлива для їх подальшого (і тепер, реального) впровадження.

Хочете дізнатися більше про найефективнішу сонячну панель на ринку? Зустрічайте ECOMESH!

Технологія CTA

Включення технології CTA (Transparent Insulating Cover), запатентованої компанією EndeF, робить ECOMESH більш ефективною гібридною сонячною панеллю, ніж ті, що вже представлені на ринку. Ця технологія сприяє підвищенню продуктивності панелі двома способами. Що стосується фотоелектричної частини, то той факт, що вода циркулює всередині панелі, змушує фотоелектричні елементи охолоджуватися, так що при роботі при більш низькій температурі виробляється більше електроенергії. Що стосується виробництва тепла, то технологія CTA та інертний газ, який вона включає, покращують ефективність панелі.

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

Характеристики гібридних сонячних панелей ECOMESH

Гібридна сонячна панель ECOMESH має суттєві переваги, які роблять її дійсно цікавим продуктом, особливо для тих місць, де простір на даху обмежений. Це пов’язано з тим, що поверхня збору, необхідна для генерації тієї ж енергії, що і окремі фотоелектричні та теплові панелі, зменшується на 40%.

Крім того, завдяки більшій ефективності, яку забезпечує технологія CTA, виробництво тепла втричі перевищує те, що можуть генерувати гібридні панелі першого покоління при високих температурах.

Що стосується фотоелектричної частини, то так само в теплих місцях виробництво електроенергії може бути до 15% більше, ніж досягається за допомогою звичайних фотоелектричних сонячних панелей.

Розроблена і виготовлена в Сарагосі (Іспанія), гібридна сонячна панель ECOMESH, завдяки поєднанню двох технологій в одному модулі, гарантує найкращі результати на одиницю площі.

Де можна встановити гібридну сонячну панель?

Хоча це правда, що установка гібридних сонячних панелей ідеально підходить для тих місць, де площа поверхні на даху невелика, будь-яке місце є гарним місцем для цього продукту. Крім того, ці об’єкти отримують особливий інтерес тим більше, чим більший попит на гарячу воду для побутових потреб (ГВП).

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

Враховуючи ці дві обставини, найбільш рекомендованими місцями для встановлення цієї нової технології є

 • Готелі
 • Резиденції для людей похилого віку
 • Житлові будинки
 • Спортивні центри
 • Лікарні та клініки
 • Автомийки
 • Промисловість

На додаток до всіх перерахованих, і незважаючи на те, що споживання енергії не таке велике, односімейні будинки також представлені як можливий сценарій для гібридних сонячних панелей.

Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про можливі застосування, не пропустіть всю інформацію про це за наступним посиланням в ECOMESH

Деякі місця, де вже працюють гібридні сонячні панелі ECOMESH

Компанія EndeF реалізувала різні проекти, в яких присутність функціонуючих гібридних сонячних панелей ECOMESH вже є реальністю. Незалежно від того, встановили ми їх безпосередньо або через авторизованого установника, багато місць вже насолоджуються екологічно чистим виробництвом електроенергії та економією енергії (і, отже, економією), яку це забезпечує.

Тут ми залишаємо вам кілька зображень з деяких установок гібридної сонячної панелі другого покоління ECOMESH:

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

По порядку, зліва направо, об’єкти, показані тут, відповідають:

 • Парк Бомберос 1 (Сарагоса), перша гібридна сонячна установка, встановлена в Іспанії на громадській будівлі.
 • Односімейний будинок.
 • Великий розкішний готель на Балеарських островах.
 • Дах EndeF.

Як бачите, власники цих та багатьох інших установок вже насолоджуються гібридною сонячною енергією завдяки сонячним панелям ECOMESH.

Майбутнє гібридних сонячних панелей

Хоча, як ми вже говорили на початку цієї статті, гібридна сонячна панель. це продукт, який існує вже багато років, його розвиток йде запаморочливими темпами з метою подальшого впровадження у всіх типах будівель. Ось чому, крім власних інвестицій в НДДКР, які такі компанії, як EndeF, здійснюють з року в рік, необхідні спільні зусилля всіх суб’єктів, що беруть участь у розвитку цієї технології.

Ось чому все частіше організовуються різні заходи, де виробники гібридних сонячних панелей з усього світу зустрічаються, щоб поговорити про сенсації, досвід і досягнення, які допомагають сектору розвиватися. Серед цих заходів виділяється завдання 60, що входить до програми “Сонячне опалення та охолодження”, в якій ми маємо величезний привілей брати участь разом з іншими нашими колегами в Європі.

Якщо після прочитання цієї статті вам все ще потрібна додаткова інформація, EndeF залишається у вашому розпорядженні; наш технічний відділ буде радий допомогти вам і відповісти на будь-які питання, які у вас можуть виникнути.

До скорої зустрічі з новою статтею: “Сонячна енергія для початківців“!

Гібридні сонячні панелі Електроживлення, опалення та охолодження!

Гібридні сонячні панелі можуть означати різні речі для різних людей. Нові технології з нашаруванням фотоелектричних елементів можуть зробити панелі більш ефективними, ніж звичайні конструкції. Я маю намір розглянути ці питання більш детально на деяких сторінках, присвячених сонячним дослідженням, оскільки більшість технологій все ще знаходяться на цьому рівні.

Інша точка зору полягає в тому, що гібридна панель поєднує виробництво фотоелектричної електроенергії з виробництвом гарячої води, як правило, для підігріву води. При цьому ефективність панелей різко зростає до 75%. чудовий результат у будь-якому способі видобутку сонячної енергії для наших потреб.

Існує ряд компаній, які досліджують ці дуже корисні технології. Один з них зараз стоїть на голову вище натовпу.

Зображення на цій сторінці надані Chromasun

У лабораторії одношарова фотоелектрична технологія дала 28.3% ефективності з одноперехідними сонячними елементами на основі арсеніду галію. Багатоперехідні, з концентрованим світлом, досягли 43.5% ефективності.

У комерційних застосуваннях, що використовуються в даний час, фактична ефективність коливається від 10 до 18%. Не найкращий результат, особливо якщо врахувати площу, яку повинні покрити панелі, щоб виробляти ефективну енергію. А також споживання підкладки в панелях такого розміру.

Ефективність перетворення падає з підвищенням температури панелей. Вище 42oC існує сукупний 1.1% втрати ефективності на кожен 1 градус підвищення температури панелі.

Ряд компаній намагалися подолати цю проблему. За допомогою охолоджуючих змійовиків під панелями можна відводити тепло, часто використовуючи воду. Нагріту воду можна використовувати для подальших побутових і комерційних цілей.

Solimpeks

Одна з таких турецьких компаній, що зараз працює в Європі, Solimpeks, виготовила плоскі панелі з барабаном на верхньому кінці для утримання нагрітої води. Досягнувши 150oF, вода може бути використана безпосередньо. Кажуть, що ефективність панелей досягає 28%.

Sundrum Solar

Панелі подібного типу, що виробляються в США компанією Sundrum Solar, мають ККД 60-70%.

Cogenra

Інша американська компанія, Cogenra, стверджує, що їх система збільшила використання енергії в п’ять разів у порівнянні зі звичайними фотоелектричними панелями. Їх компанію викупила SunPower. Поки що немає жодних ознак того, що вони продають гібридний продукт.

SunScience

SunScience Corp в Ріно, штат Невада, розпочала пілотний проект з гібридними сонячними панелями, що виробляють електроенергію та гарячу воду, орієнтований на сільськогосподарський ринок. Панелі дозволяють вирощувати сільськогосподарські культури поза звичайними сезонними періодами. Перші врожаї, вирощені взимку, дозрівали в січні 2012 року.

Спільні дослідження

Іншою стратегією було спільне дослідження між Колумбійським університетом і компанією Weidlinger Associates, що спеціалізується на будівництві та машинобудуванні, яке було профінансовано Міністерством енергетики США на суму 150 000 доларів.

З метою розробки покрівельної черепиці, яку можна було б використовувати для генерації сонячної енергії, вони розробили тип гібридної сонячної панелі, що складається з декількох шарів. З верхнім шаром пластикового покриття, фотоелектричною панеллю, розташованою під ним, і ще одним шаром тонких трубок внизу для нагрівання води, одночасно охолоджуючи фотоелектричну панель зверху. Наступні шари, що підтримують структуру, лежать під цими.

Очікувана енергоефективність становила лише близько 12%. Після того, як конструкція була доведена, очікується подальше більш широке фінансування. Більше інформації про цей проект немає, що свідчить про те, що початковий пілотний проект був не надто успішним.

Програма Sun Shot

Через Міністерство енергетики США лауреат Нобелівської премії, нинішній міністр енергетики США Стівен Чу заснував програму Sun Shot. Його метою, з фінансуванням у кілька сотень мільйонів доларів на рік, є підвищення ефективності виробництва сонячної енергії, щоб зробити її життєздатною альтернативною енергією.

В Арізоні, з її високим рівнем сонячного випромінювання, сонячна енергія зараз може вироблятися за ціною 10 центів за кіловат-годину, а в Європі. приблизно вдвічі дорожче. Стівен Чу хотів би досягти 6 центів за кіловат-годину, щоб зрівнятися з іншими джерелами електроенергії.

Віддзеркалюючи зусилля, що стояли за пострілом в Місяць, Sun Shot має на меті досягти такого рівня ефективності до 2020 року! Гібридні сонячні панелі могли б значною мірою сприяти досягненню цієї мети. FOCUS із сонячним пострілом, однак, здається, більше спрямований на підвищення фотоелектричної ефективності.

Університет Дьюка

Різновидом гібридних сонячних панелей є дослідницька робота, що проводиться в Університеті Дьюка. Там Ніко Хотц розробляє панелі з мідних трубок з внутрішнім покриттям з алюмінію та оксиду алюмінію. Вода і метанол циркулюють в трубах. Нагрівання цієї суміші до 200oC і додавання каталізатора дає водень, який потім можна зберігати в паливних елементах для подальшого використання енергії.

MIT

Інший дослідницький проект, цього разу в Массачусетському технологічному інституті, спрямований на фокусування сонячної енергії за допомогою параболічного дзеркала на трубах для нагрівання води. Потім це повинно або приводити в дію турбіни, або за допомогою процесу термопари, з різною температурою всередині трубок, виробляти електроенергію. До кінця 2011 року він знаходився на стадії комп’ютерного моделювання.

Zenith Solar

Схожою концепцією використання параболічних дзеркал є ізраїльський проект ZenithSolar Ltd, створений як сонячна ферма приблизно в квітні 2009 року.

Частина цих гібридних сонячних панелей, що генерує енергію, являє собою центральний 10-сантиметровий блок у дзеркальному фокусі з фотоелектричною панеллю і блоком перетворення тепла. Розрахована на досягнення 76% ефективності, кожна панель повинна виробляти 15 кВт комбінованої електричної та теплової енергії при 8.6 центів за кВт-год.

Очікується, що панелі коштуватимуть близько 29 500 доларів США кожна, коли вони стануть доступними для житлових і комерційних застосувань.

Сонячна енергія Greenearth

Австралійська компанія Greenearth Solar Energy Pty Ltd підписала дистриб’юторську угоду з ZenithSolar Ltd, щоб представити панелі на австралійському ринку.

Chromasun виходить на ринок гібридних сонячних панелей

В основі всіх цих інновацій лежить австралієць Пітер Лівре (Peter L Lievre), який розробляв системи у своїй країні у співпраці з Австралійським національним університетом та Університетом Нового Південного Уельсу.

У пошуках середовища для продовження своїх досліджень, а також ближче до фінансування розвитку, він оселився в Кремнієвій долині.

Його компанія Chromasun вже деякий час встановлює комерційні високоефективні унікальні сонячні теплові установки.

Завдяки спеціальному дзеркалу Френеля, що спрямовує сонячне світло на трубки у верхній частині панелей, рідини, що збираються, нагріваються до 400oF, 204oC. Вода або інша відповідна рідина може використовуватися для нагріву води для комерційних та інших цілей, а також для приведення в дію охолоджувальних установок, розроблених для панелей. Можна досягти величезних переваг для кондиціонування повітря.

У 2007 році компанія Chromasun встановила гібридні сонячні панелі для тестування і збору даних в Університеті Санта-Клари в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Успішні результати з додатковою фотоелектричною генерацією електроенергії означають, що агрегати досягли ефективності 75%.

Відомий як MCT Hybrid. для мікроконцентратора. Ці нові гібридні сонячні панелі тепер доступні для комерційного та житлового застосування. Лише кілька панелей необхідні для забезпечення повної потужності для будинку. Це включає в себе потреби в електроенергії, гарячій воді та охолодженні.

Майбутнє гібридних сонячних панелей виглядає райдужним завдяки набагато більш ефективному використанню великої кількості енергії, яку сонце проливає на землю щодня.

Гібридна сонячна система: Принцип роботи, ціна, види, плюси та мінуси

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

Гібридні сонячні системи виробляють корисну електроенергію за допомогою гібридних сонячних інверторів та акумуляторів. Енергія, що зберігається в акумуляторах, може бути використана пізніше.

Ці гібридні сонячні системи працюють так само, як і традиційні мережеві сонячні системи. Але оскільки вони також можуть зберігати енергію, більшість гібридних систем можуть функціонувати і як резервне джерело живлення.

Вони можуть забезпечувати безперервну енергію навіть при відключенні електроенергії.

Інтригуюче, чи не так?? Дізнайтеся більше про компоненти, ціни та типи гібридних сонячних систем.

Що таке гібридна сонячна система?

Сонячні енергетичні системи бувають трьох видів: мережеві, автономні та гібридні. Гібридна сонячна система має всі переваги мережевих та автономних сонячних систем, але позбавлена їхніх недоліків.

Гібридна сонячна система підключена до електромережі через мережевий лічильник, а також має резервну батарею для зберігання енергії. Енергія, яку збирають сонячні панелі, проходить через гібридний сонячний інвертор для виробництва електроенергії.

Найважливішою перевагою гібридної сонячної системи є можливість резервного живлення. Це означає, що ви можете продовжувати користуватися електроенергією без перебоїв навіть під час відключень електроенергії. Резервна батарея допомагає зберігати додаткову енергію, що генерується сонячною системою в години пікового навантаження.

 • – Гібридний сонячний інвертор використовується частіше, ніж стандартний акумуляторний інвертор в системі, що працює від батареї.
 • – Сучасний гібридний сонячний інвертор поставляється з зарядним пристроєм і вбудованим з’єднанням.
 • – Завдяки своїм перевагам гібридний сонячний інвертор, природно, дорожчий за стандартний акумуляторний інвертор.

Компоненти гібридної сонячної системи

Гібридна сонячна система складається з чотирьох елементів:

Сонячні панелі використовуються для перетворення сонячної енергії в електрику постійного струму. Сонячна панель є найважливішим компонентом сонячної системи.

Це другий важливий компонент сонячної системи. Гібридний інвертор регулює напругу і перетворює постійну напругу в змінну, яка в подальшому може бути використана для живлення побутових приладів.

Коробка подачі постійного струму має запобіжник, SPD та MCB для безпеки. DCDB з’єднує кілька проводів сонячних панелей в ланцюжок з позитивними і негативними виходами.

Контролер зарядки збільшує термін служби акумулятора, контролюючи кількість енергії, що надходить всередину акумулятора.

Типи гібридних сонячних інверторів

Найбільш економічно вигідна гібридна сонячна система використовує базовий інвертор, який включає гібридний сонячний інвертор та зарядний пристрій. Вона також включає в себе інтелектуальне управління для найбільш ефективного використання наданої електроенергії.

Існує чотири основних типи гібридних сонячних інверторів;

 • – Базовий гібридний сонячний інвертор
 • – Багаторежимний гібридний сонячний інвертор
 • – Акумуляторна система зберігання енергії “все-в-одному” (BESS)
 • – Вдосконалена система з підключенням до мережі змінного струму

Базовий гібридний сонячний інвертор

Це найпоширеніший тип гібридного сонячного інвертора, який дозволяє зберігати сонячну енергію в акумуляторі. Однак вони не можуть бути надійними під час перебоїв в електропостачанні, оскільки не підключені до електромережі.

Багатомодовий гібридний сонячний інвертор

Це вдосконалений гібридний сонячний інвертор з вбудованим резервним або окремим блоком. Ви можете заряджати акумулятори та використовувати їх під час відключення електроенергії.

Акумуляторна система зберігання енергії “все в одному” (BESS)

BESS. це новий гібридний сонячний інвертор з батареями та інвертором. Ця система може бути адаптована до будь-якої існуючої сонячної системи без будь-яких труднощів.

Удосконалена система з підключенням до мережі змінного струму

Системи з підключенням до змінного струму. це широко використовувані сонячні батареї. Мають гібридний сонячний інвертор для зарядки акумулятора. Ці акумуляторні батареї прості у використанні, проте вони менш ефективні, ніж їхні системи з підключенням до постійного струму. Системи з підключенням до мережі змінного струму використовуються для живлення навантажень змінного струму, а ефективність може бути збільшена за рахунок використання декількох гібридних сонячних інверторів.

Переваги гібридних сонячних інверторів

 • – Гібридна сонячна електростанція поставляється з акумуляторами. Це забезпечує безперебійне електропостачання навіть під час відключення електроенергії.
 • – Сонячна електростанція, підключена до системи акумуляторів, забезпечує максимальне використання сонячної енергії; таким чином, ви значно економите на рахунках за електроенергію.
 • – У порівнянні зі звичайними джерелами енергії, гібридний сонячний інвертор не потребує регулярного обслуговування, оскільки не використовує бензин.

Як працює гібридна сонячна система?

Гібридна сонячна система надійна, тому що забезпечує постійну подачу електроенергії. Нижче наведені кроки, які пояснюють, як працює ця система:

 • – Панелі поглинають сонячні промені протягом дня, перетворюючи їх в електрику і зберігаючи надлишок енергії в акумуляторах. Якщо після використання необхідної потужності залишається зайва енергія, її надлишок повертається в мережу через мережевий лічильник.
 • – Батареї перезаряджаються. У разі тривалого відключення електроенергії батареї можна підзарядити від мережі.

Вартість гібридної сонячної системи

Гібридна сонячна система коштує дорожче, ніж звичайні мережеві та автономні системи. Однак інвестиції в гібридну сонячну систему зменшують ваші рахунки за електроенергію та забезпечують безперебійне електропостачання.

Очікується, що ціна гібридної сонячної системи потужністю 1 кВт в Індії складе близько ₹ 1 00 000. Це також може досягати ₹15,00,000 за 20 кВт.

Однак, вони варіюються в залежності від якості, виробників, доступності і т.д. Отже, не можна провести єдину цінову лінію. також буде відрізнятися від продавця до продавця, від моделі до моделі та від інсталяторів до інсталяторів.

Сонячно-дизельна гібридна система

Сонячно-дизельна гібридна система. це поєднання фотоелектричних і дизельних генераторів. Дизельні електростанції використовуються для подолання розриву між навантаженням системи та електроенергією, що виробляється фотоелектричною системою.

Переваги сонячно-дизельної гібридної системи:

 • – Вона допомагає зберігати енергію, вироблену протягом дня, і може бути використана за потреби.
 • – Система забезпечує безперебійне електропостачання, навіть коли мережа виходить з ладу або фотоелементи виробляють менше енергії.
 • – Витрати на обслуговування та експлуатацію сонячно-дизельної гібридної системи низькі.

Сонячна фотоелектрична вітрова гібридна система

Сонячна фотоелектрична вітрова гібридна система використовує вітер як основне джерело для виробництва електроенергії. Однак ця система не настільки ефективна, як інші сонячні системи. Для забезпечення безперервної генерації електроенергії її потрібно поєднувати з іншими джерелами енергії.

Сонячно-теплові гібридні системи

Ці сонячні системи використовуються не тільки для виробництва електроенергії, але й для опалення. Термін служби сонячно-дизельної гібридної системи становить приблизно 20-25 років. Ефективність цієї системи краща, ніж у більшості інших традиційних систем.

Висновок

Популярність сонячної енергії, ймовірно, зростатиме в найближчі десять років. Сонячна енергія є поновлюваною формою енергії, що робить її дуже вигідною. З огляду на це, важливо знати переваги кожної сонячної системи, щоб інвестувати в правильну.

Гібридна система економить гроші, а найпрекраснішою функцією є функція резервного живлення від акумулятора, яка гарантує, що у вас ніколи не закінчиться електроенергія.

Поширені запитання

Q1. Який термін придатності гібридної сонячної системи?

Гібридні сонячні електростанції зазвичай служать близько 10-15 років. При цьому вони можуть прослужити до 20 років при належному догляді.

Q2. Який термін служби батареї сонячного інвертора?

Батарея сонячного інвертора може служити до 4-5 років. Ці батареї потребують регулярного обслуговування.

Q3. Чи варто інвестувати в гібридну сонячну систему?

Гібридні сонячні системи. ідеальне рішення для зменшення рахунків за електроенергію. Вони також забезпечують безперебійне електропостачання.

Що таке гібридна сонячна система? | Підключення гібридної сонячної системи | Компоненти сонячних гібридних енергосистем

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

Після встановлення сонячних панелей згенеровану з них енергію потрібно перетворити на електроенергію для вашого будинку. Існує кілька способів зробити це: ви можете залишатися підключеними до електромережі, повністю відключитися від мережі або мати гібридні системи. Гібридні системи. це коли ваші сонячні панелі підключені до електромережі та мають резервну систему акумуляторів для зберігання надлишкової електроенергії.

Сонячна енергія, поглинута сонячними панелями, проходить через інвертор для створення корисної електроенергії. Звідти електроенергія надходить або до вашого будинку, або до акумулятора, або до електромережі. Перевага гібридної сонячної системи полягає в тому, що у вас завжди буде електроенергія в будь-якому випадку.

Завдяки резервному акумулятору, додаткова енергія, яку виробляє ваша сонячна панель, але не використовує ваш будинок, буде зберігатися в цьому акумуляторі. Коли сонце не світить, ця батарея буде живити вас протягом ночі під час відключень електроенергії або несприятливих погодних умов.

З гібридною сонячною системою, якщо ви використовуєте весь заряд акумулятора, у вас є можливість отримувати енергію з електромережі. Гібридна сонячна система працює, надсилаючи сонячну енергію до ваших інверторів, які потім надсилають енергію для живлення вашого будинку. Надлишок енергії, який не використовується для живлення вашого будинку, надходить до домашнього акумулятора для зберігання. Ця батарея може живити ваш будинок, коли сонячні панелі не виробляють енергію.

Після всіх цих кроків, якщо енергія все ще залишається, вона надсилається в мережу. Гібридна сонячна система. це щось середнє між мережевими та автономними сонячними системами. Це дає перевагу одночасного підключення до електромережі та достатнього резерву для живлення значних навантажень у разі відключення електроенергії.

Основна ідея гібридних сонячних батарей полягає в тому, що коли світить сонце, ви виробляєте електроенергію від сонячних панелей і зберігаєте цю енергію в акумуляторі. Після повного заряджання акумулятора ви будете використовувати надлишкову електроенергію від сонячної панелі для живлення домашніх приладів, а якщо залишиться ще трохи електроенергії, вона буде експортована в загальну електромережу.

Енергія, накопичена в акумуляторі, буде використовуватися, коли ваша електромережа буде відключена, як резервне джерело живлення. Гібридні сонячні системи дають вам всі переваги мережевої системи, забезпечуючи при цьому резервне живлення в разі відключення електроенергії.

У разі відключення електроенергії мережева сонячна система вимикається. Сонячні панелі та акумулятори самі по собі не допомагають виробляти електроенергію, і вам також потрібні інші компоненти, які допоможуть виробляти електроенергію.

Підключення гібридної сонячної системи:

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

 • Сонячні панелі на вашому даху з’єднані між собою в послідовну та паралельну системи, а їх вихід подається на контролер зарядки.
 • Другий кінець контролера заряду підключений до акумулятора, щоб запобігти перезарядці акумулятора.
 • Гібридна акумуляторна батарея підключена до сонячних інверторів.
 • Вихід гібридного сонячного інвертора подається на мережеві лічильники, а потім в розподільчому щитку вашого будинку електроенергія надходить до вашого будинку, щоб забезпечити живлення вашого обладнання.

Гібридна сонячна система працює при відключенні електроенергії:

Якщо рано вранці або вдень, коли світить сонце і ваша сонячна система виробляє електроенергію, відбудеться відключення електроенергії, ваша сонячна система не вимкнеться, як це відбувається в системі з увімкненою сонячною мережею, а вимкнеться сама. Відключення від мережі буде продовжуватися. ,

Кількість електроенергії, необхідної для вашого будинку під час відключення електроенергії, буде отримана від акумулятора. Скажу вам одну річ, якщо ваша сонячна система потужністю 3 кВт і ви працюєте на ній з приладами потужністю більше 3 кВт в момент, коли мережа пропадає, то ваш інвертор вимкнеться.

Компоненти сонячних гібридних електростанцій:

#1. Фотоелектрична система (первинне джерело живлення)

Фотоелектрична система складається з декількох фотоелектричних модулів і панелей, які утворюють повноцінну фотоелектричну електростанцію. Їх панелі поглинають сонячні промені перетворюють отриману енергію в електрику. Іншими словами, вони перетворюють енергію сонячного випромінювання в постійний струм.

#2. Система енергоменеджменту (EMS)

Це система, яка відповідає за моніторинг попиту на електроенергію, а також за швидкість генерації електроенергії на первинних джерелах живлення, щоб забезпечити стабільну потужність, одночасно заряджаючи додаткове джерело живлення в міру необхідності.

Чи можете ви використовувати акумулятори або використовувати їх, коли це доречно. Однією з переваг використання EMS є те, що вони можуть бути налаштовані відповідно до різних уподобань користувача на основі відстежуваних параметрів системи.

#3. Сонячний інвертор

Постійний струм, що виробляється фотоелектричними системами, не такий вже й корисний. Сонячні інвертори використовуються для перетворення постійного струму фотоелектричної панелі в якісний вихідний струм змінного струму (AC) напругою 240 В.

#4. Акумуляторна батарея

Акумулятори зберігають надлишок згенерованої енергії для подальшого використання, коли не вистачає фотоелектричної енергії або у випадках, коли і фотоелектричні модулі, і додаткове джерело живлення не можуть виробляти достатньо енергії для задоволення попиту на електроенергію від систем.

Сонячно-дизельна гібридна система:

гібридні, сонячні, панелі, сонячна, енергія, початківців

Як вже згадувалося раніше, сонячно-дизельні гібридні системи об’єднують фотоелектричні та дизельні генератори, також відомі як дизельні електростанції. Дизельні електростанції призначені для цих систем для коливань сонячної генерації, і для підвищення загальної ефективності системи буде встановлено акумуляторну батарею, а також систему управління енергією, яка дозволить врахувати підйоми і спади сонячної енергії та роботу дизельної електростанції.

Ніж монітори. Відстань від межі вихідної потужності, щоб вирішити, коли заряджати батарею або використовувати її для безперервної генерації електроенергії. Замість підключення сонячної системи до електромережі, використання дизельних генераторів в сонячній гібридній енергосистемі, швидше за все, буде відбуватися, коли міцність мережі погана, і бувають часті перебої в подачі електроенергії.

Для всіх гібридних енергосистем існує один основний постачальник енергії. У цьому випадку основною системою живлення може бути як дизельний електрогенератор, так і сонячна фотоелектрична система. У першому сценарії метою є зменшення витрат палива шляхом додавання додаткової енергії від фотоелектричних систем.

У другому сценарії, який є фактичною метою цих постів, дизельні генераторні установки призначені для компенсації коливань вихідної енергії сонячних фотоелектричних модулів за допомогою акумуляторів та системи управління енергією для оптимізації як ефективності використання палива, так і стабільності виробництва електроенергії.

Існує кілька переваг, які слід враховувати при виборі гібридної сонячно-дизельної енергосистеми. Надлишкова потужність буде зберігатися в акумуляторах для подальшого використання або навіть може бути передана в електромережу.

Однак, при правильному підборі обладнання, вся енергія може бути використана без втрат або повернута назад в мережу. Використання дизельних генераторних установок з акумуляторами для цих енергосистем забезпечує безперервне та безперебійне виробництво електроенергії, навіть якщо фотоелектричної генерації недостатньо або мережа виходить з ладу.

Крім того, ці системи, безумовно, є більш екологічно чистими, ніж системи, які покладаються виключно на викопне паливо для виробництва електроенергії, оскільки вони роблять акцент на сонячній частині виробництва електроенергії і виробляють менше забруднюючих речовин, таких як чадний газ, ніж системи, що покладаються лише на викопне паливо.

Сонячні фотоелектричні та вітрові гібридні системи:

Іншими важливими типами сонячних гібридних енергосистем є сонячні фотоелектричні вітрові гібридні енергосистеми, в яких додатковим джерелом енергії є вітер. Це дійсно хороша комбінація, оскільки і сонце, і вітер відносяться до відновлюваних джерел енергії.

Ще одна цікава особливість об’єднання вітрової та сонячної енергосистем полягає в тому, що зазвичай пік сонячної енергії припадає на час, коли вітер не такий сильний, а піковий час роботи вітру. на час, коли вітер не такий сильний. Енергія незначна або принаймні слабка.

Це означає, що ці системи за своєю суттю є менш мінливими з точки зору вихідної потужності. Вітроенергетичні системи та сонячні енергетичні системи окремо не настільки ефективні, як їх поєднання, оскільки протягом року бувають періоди, коли вітрова або сонячна енергія не доступна в необхідному обсязі.

Тому сонячно-вітрові гібридні енергосистеми можуть бути кращим вибором для безперервного виробництва електроенергії. Вони також можуть бути інтегровані з іншим додатковим джерелом енергії, таким як дизельне паливо, щоб гарантувати стабільну вихідну потужність. Будь-яка гібридна енергосистема вимагає використання акумуляторів, і ці гібридні енергосистеми не є винятком.

Сонячно-теплові гібридні системи:

Сонячні гібридні енергосистеми сонячно-теплового типу дещо відрізняються від раніше згаданих сонячних енергосистем. Ці енергетичні системи використовуються не тільки для виробництва електроенергії, і, як випливає з назви, вони використовуються як для виробництва електроенергії, так і для опалення.

Зрозуміло, що для будь-якої енергосистеми частина виробленої енергії буде витрачатися на опалення, але ці системи відокремлюють частину опалення від частини виробництва електроенергії і, отже, є більш ефективними, ніж інші енергосистеми. Логіка, що лежить в основі їх дизайну, досить цікава. Ну, ви можете очікувати, що ваші фотоелектричні елементи досягнуть 20% електричної ефективності, що означає, що вони можуть лише перетворювати сонячне випромінювання в електричну енергію.

Однак, приблизно 65-70% цієї променевої енергії Сонця буде перетворено в тепло, підвищуючи температуру фотоелектричних модулів. Ці гібридні системи призначені для поглинання тепла за допомогою компонентів, які називаються PVT-колекторами, щоб краще використовувати сонячний спектр.

Оскільки ці системи призначені для спрямування тепла, поглиненого з поверхні системи, на опалення, де це необхідно, температура поверхні модулів буде знижуватися, а це означає, що термін їх служби буде продовжено. Що ж, це, безумовно, підвищує загальну ефективність системи, але знижує ефективність сонячного колектора через низьку температуру поверхні.

Часті запитання (FAQ)

Що таке гібридна сонячна система?

Гібридна сонячна система. це система відновлюваної енергії, яка підключена до електромережі і включає в себе акумуляторну батарею. Система використовує сонячні панелі для виробництва енергії вдень, в той час як акумулятори зберігають надлишок енергії для використання пізніше вночі, коли немає сонячного світла.

Гібридна сонячна система

Гібридна система. це коли ваші сонячні панелі залишаються підключеними до електромережі та мають резервну систему акумуляторів для зберігання надлишкової енергії. Сонячна енергія, поглинута сонячними панелями, проходить через інвертор для створення корисної електроенергії.

Фотоелектрична дизель-гібридна система

Поєднання дизельних генераторів з фотоелектричними системами швидко окупається за рахунок значної економії витрат на паливо. Інтелектуальна технологія забезпечує оптимальну взаємодію між фотоелектричною системою та дизель-генератором.

Подобається цей пост? Поділіться з друзями!

Пропонуємо почитати.

Залишити відповідь