Гібридна сонячна установка. Гібридна сонячна установка

Гібридна сонячна установка

гібридна, сонячна, установка

Комбінації вітротурбінних сонячних панелей: Посібник для гібридних систем

Більшість з нас чули цю пораду з дитинства: не кладіть всі яйця в один кошик. Це все ще актуально для систем відновлюваної енергетики. Комбінація вітрової турбіни та сонячних панелей допоможе вам отримати найкращу продуктивність від вашої установки.

Наші гібридні системи розроблені таким чином, щоб уникнути поширених помилок, які можуть призвести до того, що системи, що працюють тільки на вітрі або сонці, будуть працювати недостатньо ефективно. Зрештою, сонце не може завжди світити, а вітер не може завжди дути.

З усіх перерахованих вище варіантів встановлення вітро-сонячної гібридної системи. це найефективніший спосіб підвищити ефективність вашої системи відновлюваної енергетики.

Існує причина, чому ми не називаємось Міссурі Вінд або Солар. Поєднання сонячних та вітрових технологій допомагає розкрити весь потенціал ваших турбін та панелей. Цей покращений досвід допомагає перетворити тих, хто сумнівається у відновлюваній енергетиці, на прихильників.

Сьогодні ми хочемо окреслити причини, чому ця комбінація є більш ефективною, ніж кожна з систем окремо, обговорити деякі способи налаштування вашої системи, а також деякі можливі розширення та налаштування вашої вітрової та сонячної установки.

Переваги вітро-сонячної гібридної системи

Навіть у найсонячніших місцях буває ніч, а на найвітряніших рівнинах. штиль. Але ваші потреби в енергії не завжди можуть відповідати наявності вітру та сонця. На щастя, встановлення гібридної системи значно полегшує вирішення цієї проблеми.

Низька освітленість або вітер не повинні означати, що ви повністю залишилися без електроенергії. Встановлення системи зв’язку з мережею гарантує, що, коли потужність вашої відновлюваної системи природним чином знижується, існуюча мережа компенсує нестачу електроенергії.

Встановлення мережевого інвертора з мережевою системою також дозволяє багатьом клієнтам ефективно постачати електроенергію назад в мережу. Це називається чистим обліком, і він використовує двонаправлений електричний лічильник для відправки надлишкової енергії, яку генерує ваша система, назад назовні. Залежно від вашої конкретної утиліти, ви можете навіть отримати гроші назад на ваш рахунок (завжди спочатку проконсультуйтеся з вашою компанією або кооперативом).

Хоча наявність підключеної до мережі системи з резервним акумулятором. вимога при використанні невеликої вітрової турбіни. допомагає захистити вас від втрати електроенергії, коли мережа виходить з ладу, вона не є безвідмовною. Ви повинні сумлінно ставитися до споживання енергії під час роботи від акумуляторів, інакше ви витратите їх швидше, ніж вони зможуть зарядитися.

Однією з великих переваг комбінованої вітро-сонячної системи є те, що часто. не завжди, але часто. коли сонячне світло зменшується, вітер посилюється, і навпаки.

Коли вітру недостатньо, щоб обертати турбіни, сонячні панелі можуть компенсувати різницю.

Незалежно від того, чи прагнете ви підтримувати заряд акумулятора, чи просто максимізувати виробництво електроенергії порівняно зі споживанням у прив’язаній до мережі системі, комбінація вітрогенератора та сонячних панелей значно допоможе вам досягти енергетичної незалежності.

Також важливо розуміти різницю між погодою та кліматом. Хоча ви можете жити в місцевості, де сонячна енергія переважає над вітровою або навпаки, ці відмінності можуть допомогти вам прийняти більш обґрунтоване рішення при плануванні вашої системи.

Погода відноситься до умов у певній місцевості на щоденній основі, клімат. це модель погоди протягом багатьох років і десятиліть у цій місцевості.

Ви можете зіткнутися навіть з тривалими періодами вітряної або сонячної погоди, але це не обов’язково означає, що розумно покладатися на будь-яку систему окремо.

Навіть у місцевості з особливо сприятливим для сонця або вітру кліматом, погодні коливання означають, що гібридна система все ще може бути розумною інвестицією.

Особливо якщо ви переїжджаєте в новий регіон, обов’язково зробіть домашнє завдання, щоб отримати уявлення про погодні умови, яких ви можете очікувати з часом.

Ця інформація дійсно вступає в гру, якщо ви приймаєте рішення про розширення вашої системи (докладніше про це нижче).

Коли ви встановлюєте комбіновану систему з вітрогенератора та сонячних панелей, ви ефективно покриваєте свої потреби і проходите довгий шлях до підвищення продуктивності вашої системи.

Як налаштувати вітро-сонячну гібридну систему

Встановлення комбінації вітрової турбіни та сонячних панелей дуже схоже на встановлення будь-якої системи окремо, але з одним головним винятком: плата контролю заряду.

Якщо ви не придбали вітро-сонячний гібридний комплект, який вже включає сумісний контролер, вам потрібно уважно подивитися на блок управління зарядом, щоб переконатися, що його можна використовувати як з вітровими турбінами, так і з сонячними панелями.

Це стосується однієї з основних відмінностей між вітрогенераторами та сонячними панелями: вітрогенераторам потрібна розетка, через яку вони можуть безпечно розряджати надлишкову потужність, а сонячним панелям. ні.

Незалежно від того, заряджаєте ви батареї або живите прилади, як тільки потужність сонячних панелей відповідає вашим потребам, система досягає рівноваги і відкидає непотрібну їй енергію, що надходить.

Якщо ви не підключені до електромережі, ваші сонячні панелі просто відпочиватимуть, поки вони не знадобляться знову, коли вони продовжать роботу з того місця, на якому зупинилися, без шкоди для затримки.

Це не стосується ваших вітрових турбін.

Генератор вітрової турбіни перетворює кінетичну енергію в електричну, і він не реагує на рівновагу так само, як сонячна панель. Поки дме вітер і працює турбіна, вона буде продовжувати виробляти енергію.

Надлишок енергії, що виробляється вітровою турбіною без відволікаючого навантаження, може буквально закип’ятити ваші батареї. Якщо батарея розряджена, турбіні потрібне додаткове навантаження, наприклад, резистор або додаткові батареї, щоб утримувати турбіну увімкненою та запобігти її вільному виходу з-під контролю.

Багато контролерів заряду зроблені спеціально для вітрових турбін або сонячних панелей і не працюватимуть, якщо їх встановити з неправильною інфраструктурою. Гібридний контролер заряду дозволить вам заряджати батареї як від турбін, так і від панелей. Ви також можете встановити окремі контролери для турбін і панелей, гібридний контролер просто дозволяє вам керувати обома через один контролер заряду.

Купівля готового гібридного комплекту під ключ робить це не проблемою, але обов’язково зверніть додаткову увагу, якщо ви розширюєте існуючу вітрову або сонячну систему.

В іншому випадку встановлення гібридної системи є простим. Слід звернути увагу на розміщення сонячних панелей і вітрогенераторів, щоб отримати максимальну віддачу. Сонячні панелі в парі з таймером допомагають максимізувати сонячне опромінення протягом дня.

Вітрові турбіни зазвичай працюють тим краще, чим вище над землею вони встановлені. Перед встановленням турбіни обов’язково перевірте всі застосовні правила зонування та отримання дозволів, оскільки вони також можуть встановлювати максимальну висоту для турбін.

Поряд з цими загальними рекомендаціями, пам’ятайте, що специфічні географічні та ландшафтні особливості вашої нерухомості можуть створювати зони затінення або несподівані вітрові прориви. При налаштуванні системи враховуйте специфіку вашого об’єкту нерухомості.

Розширюємо можливості налаштування гібридної системи

Якщо ваша мета. жити повністю вільно від електромережі, вам доведеться збалансувати свої потреби в електроенергії з потужністю вашої системи відновлюваної енергетики. Це означає зменшення кількості непотрібних приладів, а також розширення вашої гібридної вітро-сонячної установки.

На щастя, вибір гібридної установки на ранній стадії робить майбутнє розширення більш простим і гнучким. Мало того, що у вас вже налаштований гібридний контролер заряду, ви тепер маєте власний досвід щодо того, яка система працює краще для вас.

Залежно від того, де ви живете, може мати сенс зосередити свій бюджет на додаткові вітрові турбіни або сонячні панелі. Якщо ви отримуєте більше вітрової енергії, ніж сонячної, три турбіни та одна сонячна панель можуть мати більше сенсу, ніж дві та дві.

Ви завжди можете замінити контролер заряду, якщо вирішите, що старий контролер вам вже не підходить.

Залежно від вашої власності та пріоритетів, ви також можете додати вихідні компоненти до вашої системи, щоб діяти як скидач енергії, якщо ви почнете виробляти набагато більше надлишкової енергії.

Якщо вам потрібно розморозити резервуар для худоби, зменшити навантаження на водонагрівач, або забезпечити гарячою водою автофургон, кемпер чи будинок на колесах, нагрівальний елемент для води постійного струму стане чудовим доповненням.

Ми великі шанувальники комбінованих систем вітрогенераторів та сонячних панелей. Не існує універсального рішення, але переважна більшість наших клієнтів отримують вигоду від гібридного підходу.

Наші цілі виходять за рамки продажу вам системи, яка найкраще відповідає вашим потребам. Ми хочемо допомогти вам взяти на себе відповідальність за свої потреби у відновлюваній енергії. Цей посібник призначений саме для цього. надати вам знання про вітрову та сонячну енергетику, щоб змусити вашу систему працювати на вас.

Поширені запитання

Ось основні висновки з цієї статті, які допоможуть відповісти на деякі з найпоширеніших запитань:

Чи можна поєднати вітрову турбіну та сонячну панель?

Так! Багато домовласників віддають перевагу цій моделі, і вона дуже проста в установці та роботі.

Чи можна підключити вітрову турбіну та сонячну панель до одного контролера заряду?

На ринку існує ряд гібридних контролерів заряду. Переконайтеся, що ви не намагаєтеся підключити турбіну до контролера, призначеного для сонячної енергії, оскільки він не має можливості скидання навантаження, необхідної для турбін.

Чи можна заряджати від сонця та вітру одночасно?

Так! Використання гібридного контролера заряду дозволяє використовувати як сонячні панелі, так і вітрові турбіни для зарядки акумуляторів, за умови, що обидва джерела отримують достатню кількість сонця або вітру для виробництва електроенергії.

Чому добре мати і сонячні панелі, і вітрові турбіни?

Наявність комбінованої системи з вітрової та сонячної енергії дозволяє скоротити час простою, оскільки часто, коли швидкість вітру нижча, потужність сонячної енергії вища, і навпаки.

Гібридні сонячні системи

Ви ненавидите електричні компанії?

Чи дивує вас здатність сонячної електростанції пристойного розміру генерувати електроенергію??

Ви коли-небудь думали: “Чому я не можу отримувати всю необхідну мені електроенергію прямо зі свого даху протягом дня, зберігати її в акумуляторах і показувати середній палець цим жадібним, забруднюючим навколишнє середовище енергетичним компаніям?”?”

Досить природний хід думок, чи не так?? І сучасні технології погоджуються з вами. якщо вартість не є фактором. З причин, які я виклав в іншій публікації, можна повністю перейти на автономне живлення, маючи велику купу батарей і купу готівки.

Я зазнав певної критики за припущення, що повне відключення від мережі може бути не найкращою ідеєю, якщо у вас є підключення до електромережі на порозі вашого будинку.

Зрештою, в електромережі немає нічого поганого по суті. Це дивовижна частина інфраструктури, яка вже побудована і працює дуже добре на 99%.9% часу і дозволяє нам ділитися надлишком енергії з нашими сусідами.

Проблема полягає у ставленні та політиці людей, які володіють мережею. Через те, що компанії, які володіють електромережами, так ненавидять, я збився з рахунку, скільки разів мене звинувачували в тому, що я є таємним агентом енергетичних компаній, коли я наважувався сказати про це:

“Подумайте двічі, перш ніж витрачати від 30 000 до 50 000 доларів на автономне живлення в місті!”.

Об’єктивна правда полягає в наступному: Автономне живлення може мати сенс для вас у певних ситуаціях (які я описав у своїй початковій статті про автономне живлення), але в іншому випадку це великі витрати без жодної іншої причини, окрім неясного бажання “допекти енергетичним компаніям”.

На щастя для нас, є компроміс: гібридні сонячні системи!

Гібридні сонячні енергетичні системи пропонують найкраще з обох світів: ви отримуєте гарантовану (ну, 99.9% часу) постачання електроенергії з мережі, з можливістю зберігати надлишок сонячної енергії в акумуляторі для використання, коли сонце не світить. Ви також можете переключитися на власні резерви акумуляторів, якщо мережа вийде з ладу.

Гібридні системи також коштують щонайменше вдвічі дешевше, ніж автономні системи, і не потребують резервного дизельного палива. Вони все ще дорожчі, ніж чисто мережеві системи, але переваги сонячних батарей переконують все більшу кількість людей платити за них. Насправді, кількість запитів щодо гібридних систем на цьому веб-сайті подвоюється щороку.

(Якщо ви хочете отримати 3 конкурентні пропозиції щодо гібридної сонячної системи від місцевих гібридних спеціалістів, ви можете отримати їх тут. В іншому випадку читайте далі, щоб дізнатися, чи підходить вам гібридна система.)

Ось 4 причини розглянути можливість придбання гібридної сонячної системи замість звичайної безбатарейної системи:

1) Щоб електрика продовжувала надходити, якщо мережа вийде з ладу

Стандартні мережеві сонячні електростанції вимикаються, якщо вони виявляють збій в електромережі. Це для того, щоб захистити працівників, які ремонтують дроти за межами вашого будинку. Їм не дуже сподобається, якщо ваша система сонячних панелей буде бити струмом прямо на кінчики їхніх пальців, поки вони намагаються полагодити дроти на вашій вулиці.

Правильно спроектована гібридна сонячна система може безпечно відключити ваш будинок від електромережі в разі відключення електроенергії, і перетворити ваш будинок на маленьку міні-електростанцію. Уявіть собі самовдоволення, коли ваш будинок. єдиний на вулиці з увімкненим світлом, телевізором, холодильником, що гуде, і холодним пивом.

2) Для подолання “експортних обмежень” сонячної системи, що накладаються місцевою електромережею

Деяким не пощастило з місцевими електромережами, які є справжніми виродками в управлінні. Вони мають дійсно жорсткі обмеження на максимальні розміри сонячних систем. Вони стверджують, що їхня бідна маленька мережа не може впоратися з додатковою електроенергією, яку забезпечують великі сонячні електростанції (хоча вони будуть раді, якщо ви встановите кондиціонер потужністю 10 кВт, який періодично тягне величезну кількість енергії з тієї ж самої мережі)!). Це часто призводить до того, що домовласники змушені встановлювати сонячну електростанцію набагато меншого розміру, ніж їм потрібно, щоб компенсувати свої рахунки.

Гібридні сонячні системи обходять це обмеження, використовуючи інтелектуальний інвертор, який працює в тандемі з вашим блоком акумуляторів. Ці гібридні інвертори можуть бути налаштовані на максимальну швидкість експорту, яка набагато нижча за ту, яку ваша система може фактично виробляти, коли сонце працює на повну потужність. Тож для мережі ваша сонячна електростанція потужністю 10 кВт може виглядати як крихітна система потужністю 2 кВт. У той час як тільки 2 кВт експортується в мережу, інші 8 кВт або близько того перенаправляються на ваші батареї.

Результат: Всі задоволені. Ви отримуєте велику сонячну електростанцію, а ваша енергетична компанія залишається в 20-му столітті з його таємничими правилами.

3) Зменшити рахунок за будь-яку ціну

У вас просто є сильне відчуття, що несправедливо відправляти вироблену сонячну електроенергію в мережу за половину (або менше) того, що ви платите енергетичній компанії. Таким чином, вкладаючи значні кошти в батарею, ви можете звести свої рахунки до нуля, наскільки це можливо.

4) Тому що ви любите технології і просто хочете, щоб вони були у вашому домі

Я особисто потрапляю в цю категорію! Я, так би мовити, сонячний гік, і я люблю тестувати нові технології, тому встановлення сховища сонячних батарей на моєму будинку було логічним вибором.

У мене вже є звичайна сонячна електростанція. чи можу я додати батареї??

Щоб зробити стандартну сонячну електростанцію сумісною з акумуляторами, я б запропонував розмір системи не менше 6.6 кВт, щоб ви могли генерувати достатньо електроенергії для зарядки акумуляторів взимку та в похмуру погоду.

Якщо у вас зараз є система, яка не перевищує 6.6 кВт, вам слід подумати про додавання більшої кількості сонячних панелей, якщо тільки у вас не дуже ефективний будинок і не дуже маленький акумуляторний блок. Якщо ви додаєте панелі, вам може знадобитися збільшити розмір інвертора, щоб впоратися з цим завданням.

Насправді це нормально (і часто дуже розумний крок) збільшити розмір масиву сонячних панелей до розміру інвертора. кВт не зашкодить інвертору (за умови дотримання специфікацій напруги та струму, що може підтвердити ваш інсталятор). Ваш інсталятор може порадити, чи потрібно збільшувати розмір інвертора, виходячи з вашого місцевого клімату, розміру батареї та енергоспоживання вашого домогосподарства.

Найпростіший спосіб модернізувати батареї до існуючої сонячної енергетичної системи. це використовувати техніку, яка називається “AC Coupling”. це означає, що ви не чіпаєте існуючу сонячну проводку, а просто підключаєте батарею до існуючої електромережі 230В змінного струму в будинку.

Прикладами батарей, які можна модернізувати за допомогою з’єднувача змінного струму, є Tesla Powerwall 2, батарея Enphase AC та батарея Sonnen.

Скільки коштує гібридна сонячна система?

Тепер ми дійшли до питання на мільйон доларів: Скільки додатково ви можете заплатити за гібридну сонячну електростанцію в порівнянні зі стандартною мережевою системою?

Все залежить від того, скільки батарей ви хочете. Але коротка відповідь така: за гібридну сонячну систему ви заплатите більш ніж удвічі більше.

На момент написання статті, хороші 6.Система потужністю 6 кВт коштує близько 7 000 встановлених. Якщо ви хочете додати до цього 10 кВт-год накопичувача (пристойна кількість для середньостатистичного австралійського будинку), очікуйте, що вам доведеться заплатити близько 18 000 доларів за всю систему.

Які батареї можна використовувати для гібридної сонячної системи і як часто їх потрібно буде замінювати?

Зараз на ринку для домашнього використання доступний широкий вибір акумуляторів, і ви можете побачити їх усі в нашій порівняльній таблиці акумуляторних батарей.

Що стосується терміну служби. ми не бачимо, щоб багато виробників акумуляторів давали гарантію на свої батареї більше 10 років. це повинно сказати вам все, що вам потрібно знати про те, як довго вони очікують, що вони прослужать.

Чи варта гібридна сонячна система додаткових грошей?

В середині 2023 року, якщо ви купуєте акумулятор з суто економічних міркувань, він може не окупитися до закінчення гарантії. Але це не означає, що батарея буде марною або вийде з ладу на наступний день після закінчення гарантії. А якщо ви купуєте батарею з інших причин, про які ми згадували вище, то тільки ви можете поставити ціну цим причинам і скільки вони коштують для вас.

Слід бути обережними з концепцією “змішаної окупності”, коли сонячна компанія продає сонячні батареї в комплекті і покладається на неймовірно швидку окупність сонячних панелей, щоб зменшити інакше неекономічну окупність акумуляторної системи. Щоб продемонструвати це, спробуйте наш калькулятор сонячних батарей та акумуляторів, який покаже вам загальну окупність, а також окупність сонячних панелей та акумуляторної системи окремо.

Якщо ви хочете отримати 3 конкурентні пропозиції щодо гібридної сонячної системи від місцевих гібридних спеціалістів (включаючи розрахунки окупності), ви можете отримати їх тут.

Про Finn Peacock

Я дипломований інженер-електрик, фанат сонячної енергетики та енергоефективності, власник електромобіля та електровелосипеда, батько та засновник SolarQuotes.com.au. Моєю останньою “справжньою роботою” була робота в CSIRO у відділі відновлюваних джерел енергії. З 2009 року понад 685 000 австралійців скористалися моїм сайтом, щоб отримати котирування на високоякісні фотоелектричні системи від попередньо перевірених сонячних інсталяторів.

Запобіжні заходи при встановленні та обслуговуванні гібридних сонячних інверторів

гібридна, сонячна, установка

Akshay VR. 01 липня 2022 року

Гібридні сонячні інвертори. це новий тип сонячних інверторів, який поєднує переваги звичайного сонячного інвертора з гнучкістю акумуляторного інвертора в одному пристрої. Гібридний сонячний інвертор є новою альтернативою для домовласників, які бажають встановити сонячну енергетичну систему, яку можна модернізувати в майбутньому, наприклад, за допомогою системи зберігання енергії.

Що таке гібридний сонячний інвертор?

Гібридний сонячний інвертор. це поєднання сонячного інвертора та акумуляторного інвертора, який може ефективно обробляти електроенергію від ваших сонячних панелей, сонячних батарей та електромережі одночасно.

Типовий сонячний мережевий інвертор перетворює енергію постійного струму (DC), що генерується вашою фотоелектричною системою, в електроенергію змінного струму (AC), яка освітлює ваш будинок, дозволяючи передавати надлишок виробленої електроенергії в електромережу.

Акумуляторний інвертор перетворює енергію постійного струму, що зберігається у вашій сонячній батареї, в електроенергію змінного струму, яка може бути використана у вашому домі.

Гібридний мережевий інвертор спрощує та покращує роботу традиційного сонячного інвертора, об’єднуючи ці функції в одному пристрої. Більше того, оскільки кількість доступної сонячної енергії може змінюватися залежно від погоди та пори року, гібридний інвертор може отримувати енергію з електромережі для заряджання вашої акумуляторної батареї, якщо це необхідно.

Які функції виконує гібридний сонячний інвертор?

Основне призначення інвертора. перетворення вхідного постійного струму від сонячної панелі у вихідний змінний струм, який може використовуватися у вашому домі. Використання гібридних сонячних інверторів покращує цей процес, забезпечуючи ключові характеристики:

Двонаправлене перетворення постійного струму в змінний: Зазвичай сонячні батареї заряджаються або постійним струмом від сонячних панелей (підключених до постійного струму), або постійним струмом, перетвореним зі змінного струму (змінного струму) за допомогою сонячного інвертора (підключеного до змінного струму). Накопичена електроенергія постійного струму повинна бути перетворена назад в електроенергію змінного струму за допомогою інвертора, перш ніж її можна буде відпустити.

Регулювання потужності: Гібридний інвертор і акумулятор можуть виконувати обидві функції. Гібридний мережевий інвертор може перетворювати електроенергію постійного струму (DC) в електроенергію змінного струму (AC) для живлення вашого будинку, але він також може приймати електроенергію змінного струму з мережі та перетворювати її в електроенергію постійного струму (DC), яку можна зберігати в акумуляторах для подальшого використання.

Моніторинг живлення: Сонячна енергія може коливатися, оскільки рівень сонячного світла зростає і падає в залежності від часу доби і погодних умов. Гібридний інвертор управляє цією електроенергією, щоб забезпечити роботу всієї системи в межах заданих параметрів.

Гібридні мережеві інвертори можуть бути оснащені програмним забезпеченням для моніторингу сонячної енергії, яке вимірює і контролює вашу фотоелектричну систему через екран дисплея або пов’язаний додаток для смартфона, допомагаючи виявити будь-які дефекти.

Щоб побачити більше такого дивовижного контенту, слідкуйте за нашою сторінкою в LinkedIn.

Максимізація потужності: Система відстеження точки максимальної потужності (MPPT) в гібридних інверторах відстежує вироблення сонячної енергії і пов’язує її з напругою акумулятора. Це дозволяє виробляти максимальну кількість електроенергії та перетворювати постійний струм в оптимальну напругу для максимального заряду акумулятора. MPPT гарантує, що ваша сонячна електросистема працює ефективно за будь-яких умов, включаючи змінні рівні сонячного світла, температури сонячних панелей та електричних навантажень.

Які переваги гібридного сонячного інвертора?

гібридна, сонячна, установка

Стійкість живлення:

Наявність сонячної енергетичної системи не обов’язково гарантує, що у вас буде електрика під час відключення електроенергії. Якщо у вашій системі використовується стандартний сонячний інвертор, він все одно буде відключати електроенергію до вашої системи сонячних панелей з міркувань безпеки під час відключення електроенергії.

Гібридний інвертор в поєднанні з системою зберігання сонячних батарей є відмінною відповіддю в цій ситуації. Це гарантує, що у вас є як автономні, так і мережеві можливості, що гарантує, що у вас завжди буде електроенергія, навіть під час відключення електроенергії.

Легко перенастроюється акумуляторна батарея:

Комплексна сонячна електростанція може бути дорогою, особливо якщо ви включаєте систему зберігання енергії на додаток до інших окремих компонентів. Гібридний інвертор призначений для підключення накопичувача в будь-який момент, що дозволяє заощадити авансові витрати на додавання акумуляторної батареї. Згодом ви зможете простіше встановити акумуляторну батарею, отримуючи при цьому всі переваги від використання сонячної енергії вже зараз.

Спрощений моніторинг енергії:

Гібридний інвертор спрощує моніторинг енергоспоживання, оскільки важливі дані, такі як продуктивність і вихід енергії, можна отримати через панель інвертора або підключений до нього Smart-пристрій. Ви повинні контролювати кожен інвертор незалежно, якщо у вашій системі їх два.

Заходи безпеки при встановленні та обслуговуванні гібридних сонячних інверторів:

 • Перед встановленням гібридного сонячного інвертора переконайтеся, що він не був пошкоджений під час транспортування.
 • При виборі місця установки переконайтеся, що поблизу немає перешкод від електричного обладнання.
 • Перед підключенням сонячної панелі до електромережі накрийте її непрозорою речовиною або вимкніть автоматичний вимикач на стороні постійного струму. Коли сонячні батареї піддаються впливу сонячного світла, може генеруватися небезпечна напруга.
 • Кабелі, що використовуються в сонячній та електрогенеруючій системах, повинні бути надійно з’єднані, належним чином ізольовані та мати відповідні технічні характеристики.
 • Всі електроустановки повинні відповідати місцевим та національним нормам.
 • Перед підключенням до мережі гібридний сонячний інвертор повинен бути сертифікований місцевою енергетичною службою, а всі електричні з’єднання виконуються досвідченими фахівцями.
 • Перед початком будь-яких ремонтних робіт від’єднайте електричне з’єднання між інвертором та мережею, а потім електричне з’єднання на стороні постійного струму.
 • Перед проведенням технічного обслуговування зачекайте щонайменше 5 хвилин, щоб внутрішні деталі розрядилися.
 • Будь-яка проблема, що впливає на безпеку гібридного сонячного інвертора, повинна бути негайно усунена перед перезапуском інвертора.
 • Дотримуйтесь вимог електростатичного захисту та носіть антистатичні браслети.

Чи знаєте ви, що? За допомогою Solar Labs ви можете збільшити конверсію продажів сонячної енергії на цілих 300%.

Як безпечно поводитися з сонячними панелями?

гібридна, сонячна, установка

Перша порада з безпеки, яку слід пам’ятати. припинити роботу в погану погоду. Робота з сонячними панелями або іншими фотоелектричними компонентами наражає вас на небезпеку ураження електричним струмом. Під час шторму вітер може розносити ці панелі, що може призвести до пошкодження фотоелектричної системи. Ніколи не працюйте під час снігопаду або сильного вітру, коли прогнозується така погода, через підвищений ризик посковзнутися або втратити рівновагу. Як правило, ніколи не встановлюйте сонячну фотоелектричну систему самостійно; завжди майте з собою принаймні ще одну людину на випадок аварії або надзвичайної ситуації.

Після розпакування сонячні панелі слід накрити непрозорою плівкою, щоб уникнути накопичення тепла або енергії. Крім того, при прокладанні проводки, накривайте фотоелектричні сонячні панелі непрозорим покриттям, щоб зупинити або заборонити вироблення електроенергії.

При роботі з сонячними панелями використовуйте ізольовані рукавички, оскільки вони можуть мати нестабільний заряд. Якщо ви намочите обшивку будинку під час встановлення сонячних панелей, це може призвести до протікання даху в майбутньому. Це часто стосується новозбудованих дахів, але й старі дахи іноді можуть протікати, особливо якщо черепиця відсутня або була знята в певний момент.

Під час переміщення сонячних панелей ніколи не піднімайтеся по драбині. Під час підйому сонячних панелей на дах використовуйте крани, підйомники або лебідки на основі сходів, які пройшли ретельну перевірку. Сонячні панелі можуть бути надзвичайно важкими; перш ніж встановлювати сонячні панелі, переконайтеся, що дах достатньо міцний, щоб витримати вагу сонячних панелей. Під час роботи на дахах завжди використовуйте суворі заходи безпеки (наприклад, ремені, рятувальні мотузки та захисні сітки), щоб уникнути ковзання, падіння та травмування або загибелі. Перед початком встановлення фотоелектричної системи слід оцінити свої електроінструменти, щоб переконатися, що вони безпечні у використанні. При роботі на сонячній системі найкраще використовувати ізольоване обладнання. Щоб драбина не ковзала, використовуйте гумові килимки.

Фотоелектрична система ніколи не повинна будуватися поблизу горючих газів, оскільки це може призвести до пожежі або вибуху. Носіння металевих прикрас під час роботи з фотоелектричною системою не є гарною ідеєю, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом. Не рекомендується використовувати штучне або посилене світло на фотоелектричних сонячних панелях. Встановлення фотоелектричної системи в межах 0.3 милі від океану або солоної води заборонено. Він може спричинити корозію, а дим і туман можуть призвести до пошкодження або ураження електричним струмом фотоелектричного обладнання. Фотоелектричне обладнання не можна встановлювати в агресивних середовищах.

Засоби індивідуального захисту є важливими для всіх, хто бере участь у будівництві сонячної електростанції. Роботодавець повинен переконатися, що робоче місце було оцінене на предмет небезпеки, і що захисний одяг надається, коли це необхідно для забезпечення безпеки працівника. ЗІЗ (засоби індивідуального захисту), такі як жорсткі шоломи, рукавички та взуття зі сталевими носками та гумовою підошвою, необхідні для сонячних установок.

Працівники повинні носити ЗІЗ відповідно до інструкцій роботодавця, забезпечувати безпеку та надійність обладнання, а також шукати заміну в разі потреби. Слід уникати ризику за будь-яку ціну, коли йдеться про безпеку та здоров’я працівника.

Які ризики несуть сонячні панелі на дахах?

Сонячні фотоелектричні панелі виробляють електричну енергію постійного струму (DC). Хоча професійний електромонтажник повинен бути знайомий з роботою зі стандартними системами змінного струму (АС), багатьом не вистачає необхідних знань/досвіду роботи з установками постійного струму.

Коли справа доходить до регулярного електричного огляду та обслуговування, сонячні фотоелектричні системи занадто часто ігноруються. Деякі фотоелектричні системи ніколи не перевірялися з дня їх встановлення, що є типовим явищем.

Сонячні фотоелектричні панелі генерують електроенергію протягом усього часу, коли на них потрапляє природне світло. Це означає, що панелі та супутнє електрообладнання, яке живить будівлю, завжди увімкнені. Оскільки система не може бути вимкнена, вона становить серйозну загрозу безпеці для тих, хто знаходиться в безпосередній близькості, а також для пожежних у разі пожежі.

Заключні думки:

Сонячні технології змінюють спосіб використання енергії на підприємствах і вдома, і програмне забезпечення для проектування сонячних електростанцій є яскравим прикладом. Однак користувачам-початківцям може бути складно розібратися в складнощах товарів, заснованих на сонячних технологіях, таких як сонячні інвертори. На ринку є кілька різновидів сонячних інверторів. Як видно з назви, гібридний сонячний інвертор поєднує в собі дві або більше систем. Це гібрид сонячної енергетичної системи та перетворювача з живленням від акумулятора.

Інвертор. це важливий компонент сонячної енергетичної системи, який перетворює постійний струм (DC), вироблений сонячними панелями, в змінний струм (AC) для домашніх електроприладів. Конфігурація сонячних панелей зі стандартним інвертором вимагає використання другого інвертора для перетворення змінного струму в постійний і навпаки. З іншого боку, система сонячних панелей з гібридним інвертором не потребує окремого акумуляторного інвертора. Дивно, але гібридні інвертори можна встановлювати без використання акумуляторів. Деякі люди експериментують з гібридними інверторами, щоб краще зрозуміти свої майбутні потреби в акумуляторах.

Республіка Сонячної енергії

Ідеї, ресурси та можливості.

Плюси та мінуси автономної сонячної системи проти гібридної

гібридна, сонячна, установка

Одне слово для людей, які думають, що можуть заощадити гроші, відключившись від електромережі. акумулятори. З мережевою сонячною електростанцією ви просто виробляєте електроенергію, коли світить сонце, а надлишок продаєте назад електричній компанії, яка потім продає її вашим сусідам.

Якщо ви думаєте про довгострокову стійкість та енергоефективність. вам варто вивчити всі тонкощі системи відновлюваної енергетики. Якщо ви розглядаєте сонячну енергію, вам потрібно вибрати між трьома типами сонячних систем: автономними, мережевими або гібридними. Вибір правильної системи означає мінімізацію витрат на електроенергію та хорошу віддачу від ваших інвестицій у довгостроковій перспективі.

Що таке автономний інвертор?

Автономний інвертор призначений для роботи в автономному режимі і не може синхронізуватися з мережею. Автономна сонячна система. це сонячна установка, яка не підключена до електромережі. Це означає, що ви повинні покладатися на свої сонячні панелі, щоб генерувати всю енергію, весь час.

В автономних системах сонячні батареї необхідні для зберігання енергії. Також розумно передбачити в бюджеті резервний генератор на випадок тривалої негоди, якщо сонячні батареї розрядяться.

гібридна, сонячна, установка

Переваги автономного живлення

 • Ви отримаєте повну енергетичну незалежність. Відсутність підключення до електромережі означає звільнення від ризику перебоїв в електропостачанні або коливань вартості електроенергії. Оскільки ви є виробником власної енергії, ви отримуєте велику свободу, доки ваші потреби в енергії є низькими.
 • Це може бути найбільш екологічна та стійка домашня енергетична система. Без електромережі ви можете мінімізувати свій вуглецевий слід. Ваша система не сприятиме забрудненню води та викидам парникових газів (за винятком рідкісних випадків, коли ви можете залежати від генератора).
 • Дозволяє зберігати надлишок сонячної або дешевої (непікової) електроенергії.
 • Зменшує споживання електроенергії з мережі (зниження попиту).

Мінуси автономної роботи

 • Немає ніякої “безпеки” від використання мережі в якості резервного джерела живлення. Ви не можете покладатися на енергію з мережі під час поганої погоди або якщо ваша система потребує обслуговування.
 • Вам знадобиться більше панелей та акумуляторів великої ємності, якщо ви маєте намір живити весь будинок. Батареї та генератори важливо мати, але вони вимагають більших початкових витрат. Батареї мають обмежений термін служби і можуть потребувати технічного обслуговування, тому ці витрати також враховуються.
 • Вам доведеться ретельно стежити за споживанням енергії та стилем життя. З автономною сонячною системою ви повинні використовувати енергію економно. Це може вимагати значних змін у способі життя, наприклад, використання більшої частини енергії вдень або жорсткого обмеження нічної активності.

Що таке гібридний інвертор mppt?

Гібридний інвертор. це інтелектуальний інвертор, який дозволяє зберігати надлишок сонячної енергії в системі акумуляторів для власного використання. Гібридні інвертори функціонують як звичайні мережеві сонячні інвертори, але можуть працювати в одному з декількох різних режимів залежно від застосування. Він включає режим резервного живлення від акумулятора, який забезпечує обмежений рівень резервного живлення в разі відключення електроенергії. Більшість гібридних інверторів можуть працювати без акумулятора і функціонувати так само, як мережеві сонячні інвертори, експортуючи надлишкову сонячну енергію в загальну мережу.

Гібридна сонячна система підключена до мережі з акумуляторною батареєю. Вони поставляються зі спеціальним “розумним” інвертором, який може передавати енергію постійного струму (DC) до і від ваших акумуляторів, а також направляти енергію змінного струму (AC) між мережею і вашим будинком, коли це необхідно.

Гібридні системи дозволяють повністю контролювати вашу енергію, зберігаючи при цьому підключення до мережі в разі надзвичайних ситуацій.

гібридна, сонячна, установка

Основні переваги гібридних систем

Ось деякі з переваг гібридної сонячної системи:

 • Ви будете використовувати менше електроенергії з мережі, ніж з традиційною мережевою системою. Хоча гібридні установки прив’язані до електромережі, вони оснащені сонячними батареями, що означає, що ви можете максимізувати споживання енергії, виробленої з панелей.
 • Гібридна система, можливо, є найбільш розширюваною, готовою до майбутнього домашньою сонячною установкою. З деякими гібридними системами, що налаштовуються, ви можете розширити потужність, придбавши більше панелей або батарей. Гібридні системи також можуть бути сумісні з новітніми сонячними технологіями. наприклад, електромобіль (EV) може функціонувати як одна з “батарей” в гібридній установці.
 • Для ще менших витрат ви можете використовувати систему керування живленням. Ці технології можуть автоматично оптимізувати ваше енергоспоживання. (Наприклад, великі побутові прилади, такі як посудомийні машини, можна вмикати під час пікових денних годин).)

Мінуси гібридних сонячних систем

 • Багато чого потрібно встановити заздалегідь, що робить початкові інвестиції більшими. Хоча ви можете виділити бюджет на менший банк акумуляторів, ніж у випадку з автономною установкою, вартість все одно потребує певного обмірковування. Спеціалізоване обладнання, таке як інтелектуальний гібридний інвертор, збільшує ціну.
 • Для необхідних деталей може знадобитися багато місця. Якщо у вас є доступ до електромережі, ви, швидше за все, не перебуваєте в ізольованій сільській місцевості. навіть у цьому випадку вам знадобиться місце для розміщення гібридного сонячного обладнання, включаючи акумуляторні батареї та інвертори.

Коли ви повністю автономні, у вас буде лише резервна батарея для підтримки споживання енергії, на відміну від гібридної сонячної системи, яка може отримувати енергію від акумулятора або мережі.

Автономна сонячна система може бути спокусливою, якщо ви хочете повністю контролювати виробництво електроенергії, але вам потрібно бути дуже обережними з управлінням енергією та споживанням електроенергії, щоб переконатися, що ваша резервна батарея ніколи не розрядиться.

Гібридна сонячна енергетична система, якщо ви надмірно використовуєте заряд акумулятора або якщо протягом кількох днів стоїть несприятлива погода і ваші сонячні панелі не отримують достатньо енергії, підключення до електромережі забезпечить вас енергією, поки ви не почнете генерувати свою власну.

Без цього резервного варіанту ви можете опинитися без електроенергії під час снігопаду або урагану.

Залишити відповідь