Доступна житлова сонячна покрівля в Каліфорнії. Альтернативи сонячним дахам Tesla

Доступні сонячні дахи для житлових будинків у Каліфорнії

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Сонячні покрівельні рішення, такі як черепиця та бітумна черепиця, завойовують багато частин світу.

Це новіша технологія, яка є більш перспективною з точки зору тривалості життя та естетики.

Це ідеальний вибір для тих, хто хоче мати функціональну покрівлю, яка служить генератором сонячної енергії на додаток до її звичайного використання.

Cali Solar. одна з компаній, яка займається встановленням сонячних дахів для задоволення ваших потреб.

Чи варта сонячна покрівля того?

На сьогоднішній день існує два види сонячної покрівлі. Ви можете вбудувати їх в існуюче покриття даху і мати довговічність традиційних покрівельних матеріалів.

Ці два типи є:

 • Сонячна плитка: Це багатошарові плитки, які мають тонкоплівкові сонячні елементи. Ці довговічні черепиці містять кремнієві сонячні елементи.
 • Сонячна черепиця: Сонячна черепиця. це заміна типової покрівельної черепиці. Вони містять монокристалічні кремнієві сонячні елементи, як і сонячна черепиця.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Перша сонячна покрівля дебютувала в Колорадо в 2011 році.

З тих пір її застосування стало більш поширеним, особливо в Каліфорнії.

Його популярність зросла після масштабної програми компанії Tesla по створенню сонячного даху Tesla Solar Roof.

Ця покрівля складається з більш високоякісних матеріалів, виготовлених для заміни черепиці на даху.

Впровадження сонячної покрівлі широко поширене і випробуване в усьому світі.

У деяких частинах країни ми навіть бачимо транспортні засоби, які мають сонячні дахи. Сонячні вуличні ліхтарі, садові ліхтарі та зовнішнє освітлення допомагають зменшити витрати на електроенергію в місті.

З 2018 року все більше каліфорнійських будинків і комерційних установ перейшли на цю нову технологію. Покрівля Tesla складається приблизно на 60% з черепиці, що не генерує сонячну енергію, і на 40% з черепиці, що генерує сонячну енергію. Інші бренди наслідували цей приклад, і з тих пір сонячна покрівля стала новим явищем у світі відновлюваної енергетики, що розвивається.

Сонячна покрівля проти черепиці. Сонячні панелі

Через те, що це нова технологія, існує багато аргументів проти сонячної черепиці та черепиці. Зваживши всі переваги та недоліки, ви зможете вирішити, чи підходить вам сонячна черепиця. Ось основні моменти, на які слід звернути увагу:

Монтаж та ефективність

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Ми рекомендуємо встановлювати сонячну черепицю та бітумну черепицю для нових будинків. Якщо у вас немає на це додаткових грошей, демонтаж старого даху для заміни може виявитися занадто дорогим.

Оскільки це нова технологія, ефективність все ще залишається під питанням. Тільки час покаже, чи має сонячна покрівля перевагу над панелями.

Однією з явних переваг панелей є їх орієнтація. Ви можете налаштувати панель під потрібним кутом і генерувати найбільше енергії, коли сонце найяскравіше.

Для покрівлі ви повинні внести корективи в місцях, де вони, як правило, можуть зібрати найбільше сонячного світла.

Інший варіант. встановити більше сонячної черепиці, щоб генерувати більше електроенергії.

Сонячна покрівельна система має інвертор, який допомагає виробляти якомога більше електроенергії, так само як і панелі.

Він також підключається до системи моніторингу для будь-яких робіт з технічного обслуговування або модернізації. Ви завжди маєте доступ до своєї сонячної покрівлі зі свого смартфону.

Візуальна привабливість

Сонячна черепиця виглядає як бітумна черепиця, що надає їй відчуття традиційної покрівлі.

Вони можуть бути у відтінках синього і чорного, з більшою кількістю варіантів дизайну на підході. Багатьом домовласникам не подобається, що сонячні панелі виділяються.

Для тих, хто хоче інтегрований дизайн, сонячна покрівля. найкращий доступний варіант.

Ціна

Сонячна покрівля набагато дорожча за традиційну покрівлю. Додаткові витрати можуть згодом принести вигоду, оскільки ваша сонячна енергія допомагає компенсувати рахунки за електроенергію.

Будинок, що працює на сонячній енергії, отримує свою рентабельність інвестицій (ROI) в середньому за шість років.

Найдорожчий доступний сонячний дах. Tesla, який коштує близько 21.85 за квадратний фут.

Якщо ви не можете дозволити собі найдорожчу на ринку, є альтернативні варіанти.

Ось деякі інші популярні варіанти, які ми пропонуємо:

 • Exasun X-Roof: X-Roof. це варіант заміни даху, подібний до Tesla. Компанія також пропонує черепицю X-tile, яка нагадує теракотову покрівлю.
 • Вперед: Подібно до Tesla, сонячна черепиця Forward доступна у фотоелектричному та не фотоелектричному варіантах. Вони мають теракотовий стиль черепиці та металевий стиль, що допомагає створити ефект сталевого даху.
 • Черепиця та гонт SunTegra: Ви можете укладати черепицю SunTegra поверх існуючої черепиці. Черепичний варіант є повноцінною заміною.
 • Luma Solar Roof: Це ще один продукт для заміни даху.
 • Hanergy HanTile: HanTile використовує тонкоплівкові фотоелементи і має вигляд, що нагадує темну теракоту.
 • CertainTeed Apollo II: Apollo. одна з найдоступніших сонячних покрівельних систем на ринку.

Термін служби

Tesla та інші компанії очікують, що сонячні покрівельні матеріали прослужать щонайменше 30 років.

При належному обслуговуванні сонячна покрівля може прослужити ще довше.

Однією з найкращих переваг є те, що сонячна покрівля не потребує особливого обслуговування. Ви будете чистити її так само, як і звичайну покрівлю.

Сонячні панелі, для порівняння, мають середній термін служби від 20 до 25 років.

Навіть тоді сонячна покрівля. це нова технологія.

Оскільки ми все ще перебуваємо в процесі тестування сонячних покрівель, тільки час покаже, чи зможуть вони прослужити довше, ніж сонячні панелі.

Поки що матеріал сонячної покрівлі міцніший за звичайну черепицю.

Бітумна черепиця Tesla має втричі більшу міцність і довговічність, ніж звичайна черепиця.

Нова технологія

Оскільки сонячна черепиця та бітумна черепиця є новою технологією, існує великий потенціал зростання. Незабаром ми можемо побачити більш ефективні та доступні покрівельні рішення.

Компанії, які просувають нові розробки, сигналізують про швидке зростання.

Настав час для нового даху

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Компанія Cali Solar встановила багато сонячних дахів для житлових будинків з моменту свого заснування кілька років тому.

Нова технологія є хітом серед тих, хто хоче поєднати красиву покрівлю та чисту відновлювану енергію.

Зараз ідеальний час для переходу на сонячну енергію з усіма стимулами та знижками, пов’язаними з сонячними технологіями.

Ми можемо допомогти вам знайти дах, який відповідає вашому бюджету! Ми допоможемо вам у процесі проектування та порекомендуємо найкращі доступні продукти.

Сонячний дах. це вигідна інвестиція, яка може допомогти заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі. Це зменшує рахунки за електроенергію та захищає ваш будинок від суворих погодних умов.

Зверніться до Cali Solar сьогодні, щоб розпочати свою подорож по сонячній покрівлі!

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт. Раніше вона редагувала матеріали про домашній ремонт та дизайн на сайтах The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відеоролики з порадами та рішеннями для дому “зроби сам” та запустила кілька оглядових рад з питань благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Сонячна покрівля Tesla Solar Roof, розроблена компанією Tesla, пропонує стійку та енергоефективну альтернативу сучасним покрівельним покриттям. Дах поставляється з сонячною скляною черепицею та інтегрованою батареєю Powerwall для зберігання згенерованої енергії. Хоча і дорого. двоповерховий, 2,000 квадратних футів, 11.Сонячний дах потужністю 28 кВт коштує трохи більше 55 300 без урахування пільг, за умови, що ви замінюєте оригінальний дах. дах призначений для економії грошей у довгостроковій перспективі, зменшуючи або повністю усуваючи рахунки за електроенергію для власників будинків.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Що таке сонячний дах Tesla?

Розроблений для максимізації виробництва енергії вашим будинком, сонячний дах Tesla є першим у своєму роді, який покращує естетику вашого будинку, одночасно знижуючи ваші рахунки за електроенергію. Покрівля Tesla Solar Roof побудована з поєднанням скляних сонячних панелей, скляної покрівельної плитки та сталевої покрівельної плитки архітектурного класу. Інноваційний дах також є енергонезалежним завдяки Powerwall, компактній домашній батареї, що дозволяє використовувати його протягом усього дня і навіть вночі. Нарешті, сонячний дах будується надовго. Кожна сонячна плитка залишається неушкодженою за будь-яких погодних умов, гарантуючи, що ваш будинок залишається захищеним від дощу чи сонця.

Кошторис витрат на сонячні дахи Tesla

Замість того, щоб безпосередньо публікувати тарифи, Tesla надає калькулятор сонячних дахів на своєму веб-сайті, який оцінює вартість встановлення сонячного даху на вашому будинку. Калькулятор базується на поточному споживанні електроенергії та розмірі вашого будинку, серед інших факторів. Ми провели три базові розрахунки, щоб дати вам уявлення про різницю в ціні. Кожна оцінка включає заміну даху, але не враховує жодних пільг.

До відома: всі розрахунки були виконані станом на 13 липня 2021 року.

1,000 Одноповерховий 6.31 1 Пауерволл 46,425
2,000 Двоповерховий 12.57 2 стіни 64,193
3,000 Триповерховий 18.83 3 Силові стіни 81,961

Фактори, які слід врахувати

Tesla змінює їх в залежності від ряду факторів, в тому числі перерахованих нижче.

Складність даху

Нещодавно Tesla представила варіації в установці в залежності від складності вашого даху. Згрупована на прості, проміжні та складні, класифікація призначена для відображення складності встановлення нового даху на вашому будинку. Хоча ваш дах може не відповідати всім критеріям даної категорії в цілому:

 • Простий дах. однорівневий, з малим ухилом і невеликою кількістю перешкод
 • Проміжний дах. багаторівневий, з більшим нахилом і більшою кількістю перешкод
 • Складний дах. багаторівневий, з великим нахилом і великою кількістю перешкод

Хоча не існує встановленого темпу зростання між класифікаціями, на основі наших гіпотетичних оцінок за допомогою калькулятора Tesla Solar Roof, ви можете очікувати різницю в межах від 5,000 до 10,000 між кожним рівнем.

Заміна даху

Сонячна покрівля призначена для встановлення поверх одношарового 3-смугового асфальтового або композитного гонтового даху, вік якого не перевищує 20 років. Для будь-якого іншого покрівельного матеріалу, або на будь-яких більш складних будівлях, покрівля повинна бути замінена повністю. У найдешевшому варіанті заміна даху обійдеться вам у суму від 10 000 до 15 000 грн.

Додаткові витрати та модернізація

Залежно від поточної інфраструктури, наявної у вашому будинку, Tesla зазначає, що під час встановлення може знадобитися додаткове оновлення. Сюди входять такі послуги, як додаткові електромонтажні роботи або встановлення сонячного даху на сараї або терасі. вартість покрівельних матеріалів буде вказана вам безпосередньо при огляді, але важливо зазначити, що вона не включена в розрахунок калькулятора сонячних дахів Tesla Solar Roof.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Використання власного капіталу вашого будинку. простий спосіб профінансувати новий дах!

Пройдіть попередню кваліфікацію за лічені хвилини, натиснувши на свій штат.

Powerwall

В рамках пакету Tesla Solar Roof обов’язковим є використання інтегрованої системи акумуляторів компанії, яка називається Powerwall. Powerwall збирає до 13.5 кВт-год, вироблених сонячними панелями протягом дня, а потім використовувати цю енергію для живлення будинку в будь-який час, коли енергія не виробляється, наприклад, вночі або під час відключення електроенергії.

Він також може контролювати використання енергії. Чим більше приладів ви плануєте керувати за допомогою Powerwall, тим більше пристроїв потрібно: наприклад, один Powerwall не може керувати великими приладами, але три пристрої Powerwall можуть одночасно керувати кількома великими приладами. До однієї системи можна підключити до 10 модулів Powerwall.

Powerwall наразі коштує близько 6 500 за блок акумуляторів. Плата за встановлення та налагодження додає ще 4 000, в результаті чого загальна ціна становить 10 500. Кожен додатковий блок Powerwall коштує 6 500 доларів США, без додаткових витрат на встановлення. Оскільки наявність системи Powerwall необхідна для того, щоб мати сонячний дах, важливо переконатися, що всі ваші пристрої можуть отримати доступ до програмного забезпечення, і що ви точно знаєте, для яких цілей і приладів ви хочете використовувати батарею.

Заохочення

Федеральні стимули або стимули на рівні штату можуть вирахувати значну суму з вашого остаточного рахунку. Калькулятор Tesla Solar Roof корисно враховує ці стимули. Ви також можете знайти їх у списку на веб-сайті Tesla. Хоча стимули варіюються на рівні штату, будь-який дах, встановлений на житловому будинку з 2020 по 2023 рік, може розраховувати на 26% федерального податкового кредиту.

Процес

Встановлення сонячного даху Tesla може зайняти деякий час. У деяких сільських або менш населених районах Tesla може ще не встановлювати сонячні дахи. Якщо це стосується вашого місцезнаходження, зв’яжіться безпосередньо з Tesla для отримання додаткової інформації про те, коли послуги Solar Roof стануть доступними для вас.

Ви можете придбати сонячний дах Tesla безпосередньо на веб-сайті Tesla, сплативши початковий депозит у розмірі 100 доларів США для підтвердження замовлення та розрахунку на калькуляторі. Потім Tesla віддалено проектує систему сонячних панелей спеціально для вашого будинку, використовуючи надану вами інформацію та супутникові знімки.

Потім, будь-які дозволи або дозволи, які повинні бути надані, повинні бути схвалені. Після цього відбудеться монтаж даху, потім необхідна перевірка з боку місцевої влади, а потім остаточне підключення системи Powerwall до вашої електромережі. Точний графік і вимоги до виконання будь-якого з цих етапів будуть відрізнятися в залежності від ряду факторів. Це включає, але не обмежується вашим місцезнаходженням, кількістю третіх осіб, які повинні бути залучені, та погодою.

Важливо, що ці кроки можуть призвести до додаткових витрат, не врахованих калькулятором сонячних дахів. Візьміть це до уваги при перегляді своєї початкової оцінки.

Сонячні панелі Tesla vs. Сонячний дах Tesla

Сонячні панелі Tesla можуть бути встановлені на існуючих дахах і коштують значно дешевше, ніж сонячний дах. хоча все ще дорогі в порівнянні з іншими сонячними панелями на ринку. Той самий двоповерховий будинок площею 2 000 квадратних футів, про який йшлося на початку статті, потребував би лише 26 900 доларів США (без урахування пільг), щоб встановити сонячні панелі Tesla.

Однак ці панелі генерують лише 8.16 кВт замість 11 кВт сонячного даху.28 кВт, що ускладнює автономне живлення. Powerwall також поставляється з сонячними панелями Tesla, якщо ви зацікавлені в зберіганні вашої енергії.

Кращі сонячні компанії по штатам і містам

Вартість сонячної покрівлі Tesla проти. Вартість сонячних панелей

Tesla Solar Roof. це революційний скляний сонячний дах, який повністю замінить ваш поточний дах. Для порівняння, традиційні сонячні панелі встановлюються безпосередньо на вашому існуючому даху. Таким чином, черепиця Tesla Solar Roof буде дорожчою за традиційні сонячні панелі, що коштує 21.50 за квадратний фут. У той час як традиційні сонячні панелі зазвичай коштують від 4 до 10 доларів за квадратний фут.

Чи різко підвищила Tesla ціну на сонячні дахи??

Через витрати на ланцюжок поставок і вдосконалення сонячних дахів, Tesla різко підвищила ціну на свої сонячні дахи. У новій версії враховані складнощі встановлення сонячних дахів Tesla, що було недоглядом у минулому.

Який розмір даху Tesla вам знадобиться?

При розгляді питання про встановлення сонячного даху Tesla, його розмір буде визначатися кількома ключовими факторами, такими як місце, де ви живете, характеристики вашого даху та поточне споживання енергії. Однак Tesla пропонує чотири стандартні розміри сонячних батарей, щоб забезпечити високоякісні сонячні системи за провідними галузевими цінами.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовна оцінка без зобов’язань

Чи варто купувати сонячний дах Tesla?

Якщо ви готові заплатити високу ціну, вам потрібно замінити дах і вам подобається ідея та витончена естетика сонячної черепиці Tesla, тоді, можливо, варто придбати сонячний дах. В іншому випадку, сонячні панелі Тесли або навіть традиційні системи сонячних панелей, такі як ті, що представлені в довіднику Forbes “Найкращі сонячні панелі для дому”, можуть мати більший фінансовий сенс, одночасно підвищуючи енергоефективність вашого будинку.

Сонячні варіанти Tesla значно дорожчі, ніж у інших сонячних компаній та альтернативних джерел відновлюваної енергії на ринку, і компанія має досвід досить регулярної зміни котирувань на сонячні дахи. Однак, якщо у вас є фінанси і ви не проти інтегрувати свій будинок в систему Tesla, сонячний дах. це хороша довгострокова інвестиція для вашого будинку.

To arrive at the average costs in this article, a number of providers and cost databases were surveyed on national and local levels. All averaged figures were correct at the time of publication and may be subject to change.

Шукаєте безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми представляємо інформацію не про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Чи збільшує сонячний дах Tesla вартість будинку?

Так. Покрівля Tesla Solar Roof дозволяє вашому будинку мати джерело стійкої відновлюваної енергії, а також надає вашому будинку елегантний, сучасний вигляд. Якщо сонячна покрівля замінила ваш попередній дах, то ваш дах також буде служити принаймні ще 20 років.

Як довго служить сонячний дах Tesla?

Сонячний дах Tesla гарантує, що вони забезпечать ваш будинок чистою, ефективною сонячною енергією з 25-річною гарантією.

Скільки часу потрібно для встановлення сонячного даху Tesla??

Точний час встановлення залежить від розміру вашого даху та складності процесу встановлення. Однак Tesla заявляє, що більшість установок займає приблизно один тиждень. Майте на увазі, що весь процес може затягнутися, якщо виникнуть проблеми з дозволами третіх сторін, фінансуванням або навіть погодою.

Наскільки ефективна сонячна покрівля Tesla Solar Roof?

Компанія Tesla ще не оприлюднила точних даних про ефективність сонячного даху, як в цілому, так і в розрізі черепиці. Очікується, що вона буде конкурентоспроможною з іншими брендами сонячної черепиці на ринку.

Скільки електроенергії генерує сонячний дах Tesla?

Кількість електроенергії, яку генерує сонячний дах Tesla, залежить від кількості встановлених сонячних панелей. Компанія Tesla оцінить ваші потреби в енергії на основі поточних рахунків за електроенергію та розміру вашого будинку і запропонує вам систему, яка повинна більш ніж задовольнити ваші потреби в енергії.

Чи можете ви вийти з мережі за допомогою сонячного даху Tesla?

Хоча за допомогою сонячної електростанції Tesla Solar Roof може бути важко повністю відключитися від мережі, за наявності достатньої кількості панелей Powerwalls можна досягти високого рівня самозабезпеченості. Зрештою, те, чи зможете ви працювати поза мережею, буде залежати від ваших початкових інвестицій у сонячний дах і електростанцію, а також від того, скільки енергії ви використовуєте протягом року.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Чи варто купувати сонячну черепицю замість сонячних панелей?

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Нещодавно я відвідав конференцію 2022 All Energy Australia в Мельбурні. Там було багато чого представлено, в тому числі деякі фотоелектричні фотоелементи, яких я раніше не бачив.

BIPV. це будівельний матеріал, такий як плитка, облицювання та вікна з вбудованими сонячними елементами. Найвідомішим прикладом BIPV є сонячний дах Tesla, який недоступний в Австралії і досить важко отримати в США.

Оскільки сонячна енергія стає нормою для будівель, все більше власників, ймовірно, розглядатимуть BIPV як альтернативу дискретним сонячним панелям. Тож у цій публікації я досліджую:

Я також включив кілька фотографій BIPV, щоб ви могли побачити, чи це те, що вас може зацікавити наступного разу, коли ви будете будувати будинок або замінювати дах.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Вольт виробляє ці темні сонячні плитки. Як на мене, на цій фотографії вони виглядають темнішими в реальному житті. Але, можливо, на картинці все гаразд, і я просто тьмяно дивлюся на світ.

BIPV може бути дорогим

BIPV найчастіше передбачає інтеграцію сонячних елементів з покрівельним матеріалом. Але це не обов’язково повинні бути дахи. Фотоелектричний сонячний сайдинг може йти на стіни, а також існують вікна, які генерують електроенергію з сонячного світла. Але для більшості будинків дах. це місце, де відбувається дія. Добре встановлена сонячна черепиця виглядає чудово.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Рухома сонячна черепиця в Маріно, ПАР

Але вони дуже дорогі.

Наразі використання BIPV є естетичним вибором. Ви повинні бути готові заплатити додатково в обмін на те, як вони виглядають.

Найбільш економічно вигідний час для покупки даху BIPV. це коли ви будуєте будинок або замінюєте дах. Якщо ви заміните ідеально гарний дах на BIPV, вам доведеться або бути дуже багатим, або дуже сильно цього хотіти.

Деякі питання, які слід розглянути перед покупкою.

 • Чи зможуть люди це побачити?
 • Чи будуть люди піклуватися?
 • Чи буде це працювати так само добре, як звичайна система сонячних панелей?

Чи хтось це побачить??

Я знаю установки, де люди доплачували за повністю чорні сонячні панелі, які потім встановлювали там, де їх ніхто не бачив. Оскільки BIPV може коштувати набагато дорожче, ніж найкрасивіші сонячні панелі, будьте впевнені, що це суттєво змінить зовнішній вигляд вашого будинку.

Ці сонячні панелі виглядають надзвичайно прикольно. Але такий рівень примхливості знижує ефективність, можливо, на 15%. Вони також не є BIPV, хоча їх можна використовувати для даху внутрішнього дворика. Вони також наразі не доступні в Австралії.

Чи буде комусь до цього діло??

Я вважаю, що власники будинків, як правило, трохи соромляться своїх дахів. Звичайно, гарний дах може покращити загальне враження від вашого будинку, але ефект, як правило, буде меншим, ніж від того, що знаходиться на рівні очей. Навряд чи когось хвилює, чи дискретні сонячні панелі, чи непомітна сонячна черепиця живлять ваш дах.

Чи буде BIPV працювати так само добре, як сонячні панелі?

Кілька речей, які слід врахувати, перш ніж отримати дах BIPV:

 • Чи можете ви встановити більшу систему з сонячними панелями?
 • Які гарантії, і чи зможете ви отримати заміну черепиці в разі потреби?
 • Чи буде вона виробляти стільки ж енергії на кіловат фотоелектричної потужності, як звичайна система?
 • Чи зроблять вони ваш будинок гарячішим?

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Люсі Сюй з Wonergy несподівано надіслала мені цю фотографію. Я поняття не маю, хто така Люсі і що таке Wonergy, але назва її компанії підірвала мій розум. (Woah nergy!)

Чи можете ви піти далі?

Ви можете подумати, що якщо ви зробите весь свій дах BIPV, він буде виробляти більше енергії, ніж панелі, прикручені зверху. Насправді, більшість сонячних черепиць не можуть покрити 100% даху. Ви можете отримати більше кіловат зі свого даху, встановивши високоефективні сонячні панелі.

Заміна гарантії

Дахи часто мають гарантію 25 років. Сьогодні на ринку є багато сонячних панелей з гарантією якості та продуктивності від 25 років і довше. Але в той час як BIPV часто має гарантію 25 років як покрівельний матеріал, гарантія на сонячні фотоелектричні модулі може бути не такою довгою. Це може бути лише 10 років.

Це означає, що через 10 років ви можете отримати сонячний дах, який все ще добре працює як дах, але не так добре працює з точки зору виробництва електроенергії. Хоча я б очікував, що сонячний покрівельний матеріал матиме гарантію продуктивності фотоелектричних перетворювачів 25 років або більше, пред’явлення гарантійних вимог за гарантією продуктивності може бути складнішим, ніж за гарантією на виріб.

Вихід виробника BIPV з бізнесу може створити проблеми. Це особливо актуально, якщо вам потрібна заміна сонячної черепиці. Якщо звичайні сонячні панелі потребують заміни після граду, а виробник припинив свою діяльність, можна використовувати панелі іншої компанії. Але якщо ніхто більше не виробляє ваш сонячний покрівельний матеріал, у вас може виникнути серйозна проблема. Ви можете вважати, що тримати під рукою кілька запасних черепиць. корисний захід обережності.

Ефективність системи

BIPV зазвичай менш ефективні, ніж високоякісні, сучасні сонячні панелі. Якщо сонячна черепиця не чорного або синювато-чорного кольору, вона матиме нижчу ефективність. Якщо пофарбувати їх в інший колір, вони будуть відбивати світло і зменшувати вихідну потужність. Втрати, ймовірно, складуть близько 15-20%. Ефективність BIPV також може відставати, якщо виробник не використовує новітні технології сонячних елементів. У той час як виробники звичайних панелей зосереджуються на підвищенні ефективності, виробники сонячної черепиці можуть не мати ресурсів, щоб йти в ногу з часом.

Спека також може бути більшою проблемою для BIPV. Стандартні сонячні панелі встановлюються на рейках, які піднімають їх з даху. Це дозволяє повітрю циркулювати під ними та охолоджувати їх. Цього не може статися з сонячною черепицею, і тому вона, як правило, трохи гарячіша за однакових умов. Вища температура елементів означає нижчу ефективність. Це може знизити продуктивність лише на пару відсотків, але це все одно слід мати на увазі.

BIPV може зробити ваш будинок гарячішим

Оскільки вони підняті, звичайні сонячні панелі затінюють ваш дах і роблять ваш будинок прохолоднішим, ніж він був би в іншому випадку, зменшуючи потребу в кондиціонуванні повітря. Оскільки BIPV не має такого ефекту, він може збільшити енергоспоживання вашого будинку. Якщо несонячні частини вашого даху темні, щоб поєднуватися з темними фотоелектричними плитками, ефект може бути особливо сильним.

BIPV може бути великим у майбутньому

На даний момент ви можете розраховувати на те, що заплатите набагато більше за дах BIPV, ніж за стандартний дах плюс стандартна сонячна система. Але можуть. і повинні. опуститися в майбутньому. Поєднання сонячних фотоелектричних елементів і покрівельного матеріалу може забезпечити кілька переваг з точки зору вартості:

 • BIPV дозволяє покрівельному матеріалу та сонячним елементам мати однакову структурну міцність. Оскільки сонячна панель більше не повинна надаватися окремо, це зменшує загальну кількість необхідного матеріалу, а отже, і вартість.
 • Це повністю усуває необхідність у перилах, затискачах та інших металевих елементах, які використовуються для кріплення сонячних панелей на дахах.
 • Оскільки сонячна батарея встановлюється разом з дахом, а не окремо, це може зменшити витрати на встановлення. Але тільки якщо сонячна черепиця дуже проста в установці.

На жаль, є також кілька факторів, які працюють проти падіння цін на BIPV. До них відносяться.

 • Звичайні сонячні панелі дуже стандартизовані. Стандартизація BIPV ще не відбулася, і на ринку існує багато типів систем. Проти стандартизації працює той факт, що конструкція даху варіюється по всьому світу через клімат і традиції.
 • Покрівельники не є інсталяторами сонячних батарей або навпаки. Оскільки покрівельники мало зацікавлені у встановленні сонячних батарей, а сонячні інсталятори, як правило, не зацікавлені у будівництві дахів, це сповільнює поширення BIPV.
 • Існує проблема принципу-агента. Будівельники зазвичай зосереджені на тому, щоб завершити будівництво та перейти до наступної роботи. Вони, як правило, не зосереджені на встановленні сонячної енергетичної системи, яка найкраще відповідатиме потребам того, хто в’їжджає в будинок. Власники-будівельники, які знають про сонячну енергію, можуть подолати цю проблему.
 • Стандартні виробники сонячних панелей і стандартні виробники покрівельних матеріалів зосереджені на виробництві недорогих, надійних продуктів у масовому масштабі. У найближчій та середньостроковій перспективі BIPV, швидше за все, не матиме ефекту масштабу.

Через перешкоди, я підозрюю, що пройдуть роки, перш ніж BIPV стане популярним. Хоча вона буде вдосконалюватися і падати в ціні, традиційна сонячна енергія буде робити те ж саме, тому конкуренція буде рухомою мішенню.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Ця черепиця Dragonscale від SunStyle є моїм особистим фаворитом, тому я напишу про неї докладніше в майбутньому. (Я також включив своє селфі на цій фотографії. або, можливо, Санта-Клауса.)

Огляд вартості сонячних дахів Tesla (чи варто це робити у 2023 році)?)

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Приєднуйтесь до тисяч інших домовласників, щоб визначити, чи підходить це вам!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за вказаними посиланнями, ми можемо заробити комісію.

Алора, яка проживає в районі Міннеаполіса, є завзятою письменницею як художньої, так і науково-популярної літератури. Алора має ступінь бакалавра психології та ступінь магістра дитячої, сімейної та шкільної психології, але вона завжди захоплювалася біологією та дослідженнями навколишнього середовища. До того, як приєднатися до EcoWatch, Алора проводила свої дні, працюючи з дітьми з обмеженими можливостями, а ночі. як позаштатний автор комерційного, блогового та технічного контенту. Коли вона не на робочому місці, Алора гуляє з собаками, фотографує захід сонця з камерою або пише свій наступний роман. Дізнайтеся більше про цю людину

Розглянуто Карстеном Ноймайстером

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, що спеціалізується на екологічному, соціальному та культурному розвитку. Його роботою поділилися такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, а також він має сертифікат ESG Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчаючи енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час. Дізнайтеся більше про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створювати неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт про сонячну енергетику не висвітлював тему відновлюваних джерел енергії так довго, як EcoWatch, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів поблизу вас.

Що таке сонячний дах Tesla?

У 2016 році генеральний директор Ілон Маск представив Tesla Solar Roof, футуристичний продукт, що складається з фотоелектричної черепиці, здатної генерувати чисту енергію. Покрівля розроблена таким чином, щоб максимізувати виробництво енергії без шкоди для естетики вашого будинку. Це вирішує одну з найпоширеніших скарг, пов’язаних з сонячними панелями: зовнішній вигляд панелей.

Хоча ідея швидко набула популярності, знадобилося майже два роки, щоб сонячна черепиця Tesla потрапила на дахи реальних домовласників. Після ще кількох років вдосконалення, ми нарешті бачимо, як установки Tesla Solar Roof стають все більш поширеними.

Покрівельна черепиця Tesla Solar Roof інтегрує функціональність сонячних елементів в черепицю, що дозволяє одному продукту пропонувати два різних способи використання. Віднесена до категорії “Інтегрована фотоелектрика для будівель” (BIPV), сонячна черепиця для даху виглядає набагато витонченіше, ніж традиційні сонячні панелі для житлових будинків, перетворюючи естетику даху, обладнаного сонячними батареями, на щось нове.

Хоча на ринку були й інші продукти сонячної черепиці, текстурована скляна черепиця Tesla має ряд значних переваг. До них відносяться 25-річна гарантія і вражаючі показники стійкості до граду, вогню і вітру. Tesla стверджує, що її черепиця забезпечує більшу довговічність і захист від негоди в порівнянні з традиційною покрівельною черепицею.

Як працює сонячний дах Tesla?

Перші спроби створення сонячних дахів BIPV були зроблені шляхом наклеювання гнучких сонячних панелей на звичайну черепицю. Однак це був неефективний метод із сумнівною довговічністю.

Коли компанія Tesla включилася в сонячну гру і розробила свою сонячну черепицю для даху разом з дочірньою компанією SolarCity. він інтегрував сонячні елементи безпосередньо в черепицю (спочатку використовуючи елементи Panasonic, перш ніж розлучитися з компанією). 1 Це робить сонячні елементи майже непомітними.

Покрівля Tesla Solar Roof складається з двох типів черепиці. активної та неактивної. Вони виглядають однаково, але активна черепиця генерує енергію, а неактивна. ні. Більшості будинків достатньо покрити лише частину даху активною черепицею, щоб компенсувати рахунки за електроенергію. Неактивні плитки можуть бути стратегічно розміщені в тінистих місцях, щоб максимізувати ефективність активних плиток, зберігаючи при цьому безшовний дизайн.

Сонячна черепиця генерує енергію постійного струму (DC), тому дах Tesla також потребує інвертора, щоб перетворити її в корисну для вашого будинку енергію змінного струму (AC). Tesla рекомендує також додати до системи батарею Powerwall. Це дозволяє власникам будинків зберігати сонячну енергію для використання вночі або в якості резервного джерела живлення під час відключення мережі.

Дивіться нижче: Подивіться це відео від реального власника сонячного даху Tesla, щоб дізнатися більше про те, чи є цей дах хорошим варіантом для вас:

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Ми оцінили типовий будинок у Каліфорнії з дахом площею 2 000 квадратних футів і середнім рахунком за електроенергію в 150 доларів на місяць. За словами Тесли, такий будинок потребував би 6.Сонячний дах потужністю 14 кіловат (кВт). Разом з рекомендованою Powerwall, це буде коштувати 48 300 після врахування таких стимулів, як федеральний податковий кредит (система коштувала б 69 000 без податкового кредиту).

Без системи зберігання енергії дах коштував би близько 45 200. Tesla також стягує плату за демонтаж існуючого даху. У цьому прикладі демонтаж даху коштує 7 700.

Ось розбивка цін на дах Tesla для будинку, який ми проаналізували:

Компоненти для встановлення сонячних панелей Tesla на даху Вартість
6.Сонячний дах потужністю 14 кВт 50,700
Видалення даху 7,700
Батарея Powerwall 11,500
Орієнтовна вартість федерального податкового кредиту -20,700
Орієнтовна ціна з урахуванням знижок 48,300

Tesla описує ці витрати як “оціночні витрати” і має застереження, що вони можуть змінюватися залежно від фактичних умов монтажу та демонтажу даху.

Як повідомляється, ця зміна була зроблена після того, як деяких домовласників попросили заплатити більше після підписання контракту на певну вартість покупки. Якщо ви вирішите скористатися запропонованими цінами, вам потрібно буде внести заставу в розмірі 250 євро, яка підлягає поверненню.

Що впливає на вартість сонячного даху Tesla?

Нижче наведені основні змінні, які впливають на загальну вартість встановлення сонячної електростанції Tesla Solar Roof

 • Складність даху
 • Розмір вашого даху
 • Необхідна модернізація будинку
 • Вартість робочої сили

Складність даху

За даними Electrek 2. Tesla ввела власний коефіцієнт складності даху, який впливає на ціну сонячної черепиці та сонячних дахів. Складність вашого даху враховується в системі онлайн-прорахунку, що значно полегшує надання точної оцінки вартості встановлення сонячних панелей. На сторінці онлайн-розрахунків Tesla вас запитають про наступне, щоб визначити складність вашого даху:

 • Кількість з’єднань даху
 • Нахил вашого даху
 • Наявність димоходів, вентиляції, мансардних вікон та інших елементів на вашому даху

Система ціноутворення Tesla ще не має можливості оцінювати складність вашого даху, але не рідко можна побачити додаткові витрати від 5 000 до 10 000 залежно від того, як оцінюється ваш дах. Щоб оцінити, наскільки складним є ваш дах відповідно до стандартів Tesla, ви можете скористатися цією загальною системою:

 • Простий: ваш дах має лише один рівень, невеликий нахил і дуже мало додаткових функцій
 • Проміжний: Ваш дах має щонайменше два рівні, помірний нахил і більше двох додаткових елементів, таких як мансардне вікно та димар
 • Складний: Ваш дах має кілька рівнів, крутий схил і кілька додаткових функцій

Розмір вашого даху

Чим більший ваш дах, тим дорожчим буде ваш сонячний дах Tesla. Мало того, що більші дахи потребують більше матеріалу, так ще й монтаж більших дахів займає більше часу просто через збільшення площі. Не кожен домовласник знає розмір свого даху з точністю до квадратного фута, тому онлайн-оцінки можуть відрізнятися від котирувань при особистій зустрічі.

Необхідна модернізація будинку

Коли ви заповните онлайн-заявку на розрахунок вартості сонячного даху Tesla, ви отримаєте загальну оцінку вартості вашого нового сонячного даху. Однак ця ціна не включає будь-які додаткові модернізації будинку або доповнення, які можуть знадобитися для завершення вашого проекту.

Перш ніж розпочати процес встановлення, вашим спеціалістам з сонячної енергетики може знадобитися оновити існуючу електропроводку або зняти стару покрівлю. Якщо ваш сонячний дах потрібно встановити на сараї або терасі, це також може збільшити ціну. Можливо, ви не зможете отримати цю інформацію про додаткові витрати в Інтернеті, але вона буде включена в огляд вашого даху.

Вартість робочої сили

Вартість робочої сили має великий вплив на вартість вашого сонячного даху Tesla, і ця ціна може змінюватися в залежності від того, де ви живете. Наприклад, вартість робочої сили може відрізнятися, якщо ви живете в Нью-Йорку, і якщо ви живете в Техасі. Ця вартість може навіть відрізнятися від міста до міста та від одного підрядника до іншого.

Сонячні дахи Tesla також не є простим завданням для покрівельника. Якщо ваш покрівельник не має досвіду роботи з сонячними дахами, витрати на оплату праці можуть швидко зрости через додатковий час, необхідний для планування та виконання складного монтажу.

Сонячний дах Tesla в порівнянні з іншими варіантами сонячних батарей

Ціна сонячної черепиці, як правило, дорожча заздалегідь і коштує від 25 000 до 60 000 доларів за дах площею 1 700 квадратних футів. Однак багато домовласників в кінцевому підсумку обирають сонячну черепицю замість традиційних сонячних панелей через їх сучасний зовнішній вигляд і низькі витрати на обслуговування. Подивіться, як Tesla Solar Roof порівнюється з іншими провідними постачальниками сонячної черепиці в галузі.

Тип даху Середня вартість (-) Ефективність (%) Розмір сонячної панелі або черепиці Потреба в обслуговуванні (низька / середня / висока) Естетика (низька / середня / висока)
Сонячний дах Tesla 19.4% 44.88″ x 16.93″ Низька Високий
SunTegra 17.2%, 52 ⅝” x 23 ⅛” Низька Середній
GAF Energy 22% 64.25″ x 17.125 Низька Високий
Luma Solar 22.1% 52.5″ x 14.65″ Низька Середній
Сонячні панелі на даху 22% 65″ × 39″ Низька Низька
Наземні сонячні панелі 22% 375. 429 квадратних футів (загальна система) Med Низька

Характеристики сонячного даху Tesla

Сонячний дах Tesla може похвалитися величезною стійкістю до погодних умов і гарантійним покриттям. Він може бути не таким ефективним, як традиційні сонячні панелі, але коли він покриває весь ваш дах, це не обов’язково.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Прочитати відгук

Гарантія на черепицю та потужність

Стандарт сонячної індустрії для відмінної гарантії включає мінімум 25-річну гарантію на продукт і продуктивність; Tesla легко відповідає цій кваліфікації з її майже повною гарантією. На дах Tesla Solar Roof надається 25-річна гарантія, яка поділяється на гарантію на сонячну продукцію Tesla, гарантію на захист від атмосферних впливів та гарантію на модулі. Кожен з цих гарантійних компонентів застосовується до вашого сонячного даху наступним чином:

 • Гарантія на продукцію: Гарантує, що ваш сонячний дах не матиме дефектів і залишиться неушкодженим протягом усіх 25 років
 • Гарантія на захист від атмосферних впливів: Гарантує, що ваша система Tesla Solar Roof все ще буде прикріплена до вашого даху і запобігатиме пошкодженню вашого будинку вітром або дощем протягом 25 років з моменту встановлення
 • Гарантія на модулі: Гарантує, що потужність вашого сонячного даху Tesla Solar Roof буде працювати на рівні 95% або більше від номінальної потужності протягом п’яти років після встановлення. Після цього потужність повинна знизитися максимум до 0.5% на рік протягом наступних 20 років

Рейтинг пожежонебезпеки

Покрівля Tesla Solar Roof отримала клас пожежної безпеки А, що є найвищим показником у галузі. Цей рейтинг означає, що швидкість поширення полум’я для цієї сонячної енергетичної покрівельної системи буде залишатися в межах від нуля до 25 миль/год, тому цей покрівельний матеріал має відмінну оцінку вогнестійкості.

Рейтинг граду

Для штатів, де бувають сильні град і грози, градостійкість даху неймовірно важлива. Сонячні дахи Tesla отримали градостійкість класу 3, що означає, що дах може витримати удар градини діаметром до 1 дюйма.75 дюймів.

Рейтинг вітру

Сонячним дахам Tesla присвоєно клас вітростійкості F, що також є одним з найвищих рейтингів, присвоєних галуззю. Цей рейтинг означає, що дахи Tesla можуть витримувати вітер зі швидкістю до 110 миль/год (що дорівнює приблизно урагану 2 або 3 категорії), тому ваш дах не повинен злетіти під час сильних штормів, які досягають такої швидкості вітру.

Нахил даху

Кут. також відомий як нахил. вашого даху впливає на кількість виробленої сонячної енергії. Сонячні дахи Tesla сумісні з дахами з кутом нахилу від 2:12 до 24:12. Найпоширеніший діапазон кутів нахилу становить від 6:12 до 9:12, тому сонячні дахи Tesla можуть бути встановлені практично на будь-якому даху і при цьому виробляти енергію в оптимальному діапазоні.

Потужність сонячного інвертора Tesla

Відомий своїм витонченим дизайном, винятковою надійністю та легкою інтеграцією в систему сонячних панелей Tesla, сонячний інвертор Tesla завершує вашу сонячну систему. Tesla пропонує різні моделі сонячних інверторів, тому власники будинків можуть вибрати ту, яка найкраще підходить для їхніх сонячних панелей Tesla.

Коли сонячні дахи Tesla того варті?

Сонячна покрівля Tesla. чудовий вибір для власників будинків, які хочуть використовувати енергію сонця для компенсації своїх рахунків за електроенергію, але не хочуть погіршувати зовнішній вигляд свого будинку. Сонячний дах Tesla може бути не вартий додаткової премії для більшості клієнтів. Тим не менш, все ще існують випадки, коли сонячна батарея Tesla Solar Roof того варта, наприклад:

 • Ваш дах потребує заміни
 • Ви хочете сонячні панелі, але вам не подобається, як виглядають сонячні системи
 • Ви живете в регіоні, де є сертифіковані інсталятори Tesla

Ви хочете сонячні панелі, але вам не подобається, як виглядають сонячні системи

Однією з найпоширеніших скарг на сонячні панелі є те, як вони виглядають після встановлення на даху. Навіть сучасні чорні сонячні панелі можуть виглядати незграбно і непривабливо.

Tesla вирішила цю проблему, розробивши витончений, сучасний дизайн сонячних панелей, який задовольняє ваші потреби у відновлюваній енергії. Якщо для вас важливий зовнішній вигляд, то сонячний дах Tesla. ідеальне рішення для вашого будинку.

Ваш дах потребує заміни

Якщо ваш дах все одно потребує заміни, вам слід розглянути можливість встановлення сонячного даху Tesla. особливо якщо ви плануєте встановити сонячні панелі в майбутньому. Якщо врахувати матеріали та робочу силу, то новий дах плюс сонячні панелі можуть коштувати дорожче, ніж сонячний дах сам по собі. Залежно від типу вашого даху, може бути більш фінансово вигідним встановити сонячну покрівлю Tesla, яка забезпечить ваш будинок як захистом, так і енергією на 25 років.

На папері стандартний дах виглядає набагато дешевше, ніж сонячний дах Tesla. Однак, ви повинні пам’ятати, що при порівнянні з сонячним дахом, ви повинні враховувати суму, яку ви витратите на електроенергію протягом 25 років, на додаток до самого даху.

Після застосування федерального податкового кредиту та врахування витрат на електроенергію за 25 років, сонячний дах Tesla може забезпечити кращу вартість, ніж новий дах із сонячними панелями (і, безумовно, кращу, ніж без сонячних панелей). Ознайомтеся з цифрами нижче. остаточна вартість даху та електроенергії за 25 років вказана в крайньому правому стовпчику.

Тип даху Початкові витрати Загальна вартість після федерального ІТЦ Орієнтовна вартість енергії за 25 років Чиста вартість за 25 років (електроенергія з даху)
Новий дах 15,500. 67,500 15,500. 67,500 45,000 60,500. 112,500
Нові сонячні панелі на даху 40,500. 92,500 33,000. 85,000 0. 10,000 43,000. 95,000
Сонячний дах Tesla 69,000 48,300 0. 10,000 48,300. 58,300

Початкова вартість нового даху використовує середню вартість нового металевого даху в Сполучених Штатах; розділ сонячних панелей для нового даху передбачає, що середня вартість встановлення сонячних панелей становить 25 000; і середній домовласник економить 20 000 енергії протягом 25 років. Фактична вартість залежить від вашого місця розташування, типу даху та марки сонячної панелі.

Ви живете в регіоні, де є сертифіковані інсталятори Tesla

Історично склалося так, що сонячний дах Tesla можна було придбати лише в тому випадку, якщо ви жили на певній відстані від складу Tesla. З тих пір Tesla зробила свої сонячні дахові системи доступними для будь-якого домовласника в Сполучених Штатах і може відправляти виїзні монтажні бригади. Тесла також надішле сертифікованого фахівця, щоб переконатися, що ваш дах є гарним кандидатом для установки перед початком монтажу.

Незважаючи на те, що ви можете отримати дах безпосередньо від Tesla, вам слід переконатися, що ваші місцеві сонячні інсталятори сертифіковані Tesla. Ті, хто має цю сертифікацію, знають, як правильно встановити черепицю Tesla, і переконаються, що ваша система працює належним чином.

Ви розглядаєте сонячні панелі для свого даху

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячних панелей на даху, вам слід також порівняти вартість сонячного даху з вартістю системи сонячних панелей Tesla. Для того ж будинку, який ми використовували у наведеному вище прикладі, Tesla пропонує 4.Система сонячних панелей потужністю 8 кВт з домашнім акумулятором Powerwall II має значно нижчу орієнтовну ціну. 16 852.

Традиційні сонячні модулі є більш ефективними, ніж сонячна черепиця, тому вони потребують меншої потужності. У цьому випадку традиційна сонячна батарея повинна бути лише 4.80 кВт для генерації такої ж кількості енергії, як і 6.Сонячний дах потужністю 14 кВт. Це означає, що сонячна батарея Tesla Solar Roof коштує втричі дорожче, ніж традиційні панелі. приголомшлива різниця в інвестиціях.

Прочитати відгук

Плюси і мінуси сонячних дахів Tesla

Як ми вже з’ясували вище, найбільш значні переваги сонячних дахів Tesla включають неперевершену естетику з відмінною довговічністю. Однак сонячна черепиця виробляє трохи менше енергії, ніж традиційні сонячні панелі, і має вищу ціну.

Переваги сонячних дахів Tesla

 • Чудова естетика
 • Кілька варіантів дизайну
 • Відмінне гарантійне покриття
 • Висока довговічність

Естетика сонячного дизайну

Однією з найбільших переваг сонячних дахів Tesla є зовнішній вигляд. Мало того, що ця сонячна черепиця побудована таким чином, щоб нагадувати стиль даху, але черепиця настільки низькопрофільна, що ваші сусіди навіть не дізнаються, що ви встановили на своєму даху черепицю, яка використовує енергію сонця.

Кілька варіантів дизайну

Сонячні дахи Tesla розроблені, щоб сподобатися сучасним домовласникам, але Tesla робить ще один крок вперед, пропонуючи кілька варіантів дизайну, щоб домовласники могли відповідати стилю свого будинку. Ви можете отримати свій сонячний дах Tesla в стилях, що нагадують фактурну, тосканську, гладку або сланцеву черепицю.

Відмінна гарантія Tesla

Стандартна галузева гарантія становить 25 років, і Tesla відповідає цьому критерію бездоганно. З гарантією на продукт, продуктивність і захист від атмосферних впливів домовласникам не доведеться турбуватися про те, що їх дах Tesla зламається або завдасть шкоди. Крім того, ваш дах буде надійно захищений від атмосферних впливів.

Високоміцний сонячний варіант

Сонячні дахи Tesla витримують найсуворіші погодні умови, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваш будинок може бути пошкоджений сильним вітром, градом або дощем. Ця довговічність робить сонячні дахи Tesla відмінним вибором для домовласників по всій країні.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

Мінуси сонячних дахів Tesla

 • Дорогий
 • Нижча ефективність, ніж у традиційних систем
 • Тривалий період очікування перед установкою
 • Невідомі витрати на обслуговування

Дорогий варіант проти традиційних сонячних панелей

Сонячні дахи Tesla є одними з найдорожчих на ринку, тому багато економних домовласників обирають інший шлях. Незважаючи на те, що фотоелектричні панелі на даху допоможуть компенсувати майбутні витрати на електроенергію, авансові витрати можуть бути досить шокуючими.

Ефективність нижча, ніж у традиційних систем

Як видно з наведених вище таблиць, рейтинг ефективності сонячних дахів Tesla нижчий, ніж у деяких інших лідерів галузі. Це змушує більшість домовласників замислитися над тим, чи варті ці сонячні батареї додаткових витрат, особливо якщо вони призначені для компенсації витрат на електроенергію, а не просто для того, щоб виглядати приголомшливо на даху.

Тривалий період очікування продукції Tesla

Якщо ви вирішили встановити сонячний дах Tesla, то краще спланувати все заздалегідь, оскільки поточні терміни виконання робіт по установці даху складають від одного до шести місяців. Але період очікування, як правило, більше схиляється до трьох-шести місяців. Домовласникам, які хочуть швидше встановити сонячний дах, доведеться вибрати іншого постачальника.

Невідомі витрати на обслуговування

Оскільки сонячний дах Tesla є таким новим продуктом, практично неможливо визначити витрати на обслуговування. Сонячні дахи спроектовані таким чином, що не потребують особливого обслуговування, але це важко визначити через те, що продукт нещодавно з’явився на ринку. На відміну від традиційних сонячних панелей, у вас може не бути сертифікованих техніків, які знають, як полагодити панелі Tesla, якщо вони зламаються.

Кроки до встановлення сонячного даху

Процес встановлення сонячного даху Tesla схожий на встановлення традиційних сонячних панелей, але вимагає більше часу. Ви можете замовити сонячну покрівлю безпосередньо на веб-сайті Tesla або у сертифікованого інсталятора покрівельних систем Tesla. Майте на увазі, що ви повинні проживати в зоні покриття Tesla для встановлення сонячних дахів. У більш віддалених районах це може бути поки що неможливо.

Ось список необхідних кроків:

 • Розмістіть замовлення: Першим кроком у оформленні замовлення є внесення депозиту в розмірі 250. Замовлення розміщуються на сайті Tesla після того, як ви ознайомитеся з орієнтовним розміром і ціною вашої системи. Tesla використовує ваш середній рахунок за електроенергію, щоб рекомендувати розмір системи.
 • Оцінка: Цифри на сторінці проектування Tesla базуються на основних наближеннях, і для правильного проектування вашої сонячної дахової системи знадобиться більш детальна оцінка. Для цього інженери Tesla віртуально оцінять ваше місце розташування за допомогою супутникових знімків. Вам також потрібно буде подати повний рахунок за електроенергію для Tesla, щоб краще зрозуміти ваші потреби в енергії. Якщо оцінка покаже, що ваш будинок не є хорошим кандидатом для сонячного даху, Tesla поверне ваш депозит.
 • Дозволи: Ваше місто та комунальна компанія будуть ставитися до вашого сонячного даху як до будь-якої іншої сонячної енергетичної системи, тобто вам знадобляться дозволи на встановлення та експлуатацію сонячних панелей на вашому даху. Цей крок може зайняти кілька тижнів, залежно від місця вашого проживання.
 • Встановлення: Після того, як ви отримаєте дозвіл, технічні фахівці знесуть ваш існуючий дах і встановлять новий сонячний дах. Це може зайняти тиждень або більше, залежно від розміру та складності вашого даху.
 • Інспекція та дозвіл на експлуатацію (PTO): Після встановлення ваша система буде перевірена на безпеку як вашим містом (в деяких випадках округом), так і вашим комунальним підприємством. Перш ніж увімкнути систему, вам потрібно буде отримати письмовий дозвіл на експлуатацію (PTO) від вашої комунальної служби. Компанія, яка встановлює вашу систему, швидше за все, подбає про оформлення документів.

Найкращий спосіб дізнатися, чи підходить вам сонячний дах Tesla. звернутися до місцевої сонячної компанії. Деякі сонячні компанії сертифіковані Tesla для продажу та встановлення сонячних дахів. Ви можете почати, натиснувши нижче

Конкуренти сонячних дахів Tesla

Ілон Маск в черговий раз сколихнув енергетичну галузь, представивши 28 жовтня сонячні дахи від Tesla та SolarCity. Інтегрована фотоелектрика в будівлях (BIPV) була швидко запущена в основні засоби масової інформації та привернула увагу громадськості. Елегантний продукт Tesla перетворює кожну покрівельну черепицю на міні-сонячну панель. Маск представив чотири різних типи покрівель, які будуть мати цю технологію, заявивши, що вони будуть не тільки довговічнішими, ніж звичайні дахи, але й коштуватимуть дешевше, ніж встановлення звичайного даху з сонячними панелями, змонтованими над ним.

Однак, крім цього, деталі про продукт Тесли залишаються неймовірно розпливчастими. Реальні цифри щодо цін, ефективності, фінансування та графіку виробництва ще не оприлюднені. Цілком можливо, що цей продукт є фінансово життєздатним лише для найбагатшого 1% зацікавлених клієнтів.

Маск не був першою людиною з ідеєю інтегрувати сонячні панелі з дахом будівлі. Сонячні дахи, подібні до даху Тесли, вже пропонують інші компанії в США.S., деякі з них вже розгорнули та встановили свої продукти протягом багатьох років. Ось короткі відомості про найбільших гравців на ринку BIPV, що розвивається, та їх успіхи і невдачі на сьогоднішній день.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

SunTegra

Один з найбільших гравців у цій галузі, нью-йоркська компанія SunTegra пропонує два різних продукти BIPV. сонячну черепицю для низькопрофільних дахів і сонячну черепицю для черепичних дахів. Проекти в основному стосуються будинків у Каліфорнії та Нью-Йорку. Черепиця має 15.1% ефективності, а у плитки. 14.Ефективність 5%, що трохи нижче середнього показника для звичайних фотоелектричних панелей.

Атлантида Енергетичні Системи

Як і Suntegra, Atlantis Energy Systems в даний час пропонує свій сонячний покрівельний продукт в Нью-Йорку і Каліфорнії. Зроблений в Нью-Йорку, їх продукт Sunslate має чудовий естетичний вигляд, кожна плитка складається з шести 15-ватних 5-дюймових монокристалічних елементів загальною потужністю 90 Вт.

Lumeta Solar

Хоча це не зовсім сонячні дахи, інноваційні клейкі сонячні модулі Lumeta Solar мають на меті покращити естетику порівняно зі звичайними фотоелектричними системами. Цей низькопрофільний масив також збільшує швидкість установки і усуває будь-які потенційні пошкодження даху від більш важких традиційних установок.

житлова, сонячна, покрівля, сонячним, дахам, tesla

CertainTeed

Покрівельна система Apollo II Tile компанії CertainTeed використовує монокристалічну черепицю потужністю 60 Вт, яка досягає 15.3% ефективності. Компанія також пропонує гарантію на продукцію, щоб гарантувати виробництво, і має велику мережу підрядників, які можуть встановити продукт.

Luma Resources

Ранній учасник ринку BIPV, компанія Luma Resources була заснована двома братами в Рочестері, штат Мічиган. Їх сонячна черепиця складається з полікристалічного загартованого скляного модуля з основою з металевої черепиці з максимальною потужністю 60 Вт кожен. Ціни на цей продукт є дуже високими, починаючи від 6 доларів за ват, що приблизно вдвічі перевищує ціну звичайної сонячної системи.

Dow Powerhouse Solar

Dow Chemical Company також була в бізнесі BIPV до недавнього часу, але станом на червень минулого літа компанія припинила виробництво свого продукту Powerhouse Solar BIPV після того, як пропонувала його протягом п’яти років.Тонкоплівкові панелі виявилися не такими ефективними у виробництві електроенергії, як звичайні фотоелектричні системи, і компанія відмовилася від цього продукту в рамках підготовки до майбутнього злиття з DuPont.

Все ще є куди йти.

Жодна з компаній, представлених тут, не мала шаленого успіху з цими продуктами для сонячних дахів, але вони значно випереджають Tesla у розвитку. Хоча сонячні дахи візуально привабливі, вони, як правило, занадто дорогі та неефективні для більшості споживачів.

Наприклад, черепиця Luma Solar коштує вдвічі дорожче за ват, ніж панелі SolarWorld. З огляду на додаткову складність пропозиції Tesla, немає ніяких ознак того, що їх продукт буде відрізнятися, коли він стане доступним.

Greentech Media мудро зазначив, що Маск розкрив лише основні деталі сонячного даху, але “не зміг вирішити жодної з серйозних, фундаментальних проблем, з якими стикається автомобільна компанія, що перетворилася на установника акумуляторів та сонячних батарей, яка хоче вивести продукт для даху на ринок”.” З огляду на проблему просування сонячних дахів, одночасно жонглюючи півдюжиною інших нових продуктів, які самі по собі є складними, Tesla, безумовно, буде зайнята в найближчі місяці.

Коротше кажучи, було б ризиковано чекати на технологію Tesla Roof, яка може спрацювати, а може і не спрацювати. Занадто багато невизначеностей. Ви можете почати економити вже сьогодні за допомогою перевіреної технології, яка допомагає домовласникам скорочувати рахунки за електроенергію з 1960-х років і з тих пір стала тільки кращою.

Що скажете, якщо ми почнемо розглядати цифри для вас? Приєднуйтесь до нашого онлайн-маркету та отримуйте безкоштовні персоналізовані пропозиції конфіденційно від нашої мережі інсталяторів.

Залишити відповідь