Додавання сонячних панелей до існуючої системи. Додавання сонячних панелей

Додавання сонячних панелей до існуючої системи

Технологія сонячних панелей є одним з найпопулярніших і швидкозростаючих відновлюваних джерел енергії сучасної епохи. Сонячна енергія стала основною альтернативою виробництва енергії для більшості домогосподарств у всьому світі, особливо в США, де налічується понад 3 мільйони установок.

Системи сонячних панелей постійно розвиваються, і тепер ви навіть можете придбати сонячні системи для човнів та портативні сонячні панелі для кемпінгу. Крім того, тепер ви можете модернізувати існуючі системи, щоб залишатися на зв’язку з новітніми сонячними технологіями.

Якщо ви хочете додати додаткові панелі до вашої існуючої системи сонячних панелей, але не впевнені в процесі та кроках, які потрібно зробити, тоді ви прийшли в потрібне місце.

Наступна стаття допоможе вам у процесі встановлення додаткових панелей до вашої сонячної системи, а також про переваги, пов’язані з новими доповненнями.

Що слід врахувати перед розширенням

Сучасні системи дозволяють збільшити кількість сонячних панелей у вашій існуючій системі, що ще більше покращує її здатність перетворювати та зберігати сонячну енергію. Якщо ваші потреби в енергії не задовольняються, то це найпростіший спосіб дати системі додатковий поштовх, якого вона потребує.

додавання, сонячних, панель, існуючої

Можливість модернізації вашої системи сонячних панелей, на додаток до зменшення щомісячних рахунків за електроенергію, є причиною того, що так багато людей переходять на сонячну енергію.

Перш ніж ми зможемо додати сонячну панель до наших існуючих сонячних систем, є кілька міркувань, які ми повинні взяти до уваги.

Ці фактори є невід’ємними для кожної сонячної системи і не можуть бути проігноровані при розширенні існуючої системи.

Є кілька речей, які необхідно врахувати, перш ніж встановлювати додаткову панель або дві. Додавання панелі без урахування цих міркувань може призвести до пошкодження електрики та високих витрат на обслуговування.

Існує три основні міркування, тому переконайтеся, що ви врахували їх, перш ніж продовжувати встановлювати додаткові панелі.

Ваші енергетичні потреби

Потреби в енергії, які є першим кроком у створенні сонячної системи. також є найважливішим фактором при прийнятті рішення про те, чи варто додавати додаткові панелі до існуючої системи.

Якщо ви відчуваєте збільшення споживання енергії, то, ймовірно, настав час додати додаткову панель до вашої системи.

Можливо, ви використовуєте набагато більше електроенергії з моменту першого встановлення, і тепер вам потрібно ще кілька панелей, щоб компенсувати збільшення додаткової потужності.

Ви можете розрахувати кількість панелей самостійно або відвідати ShopSolar Kits, де ми можемо проконсультувати вас щодо кількості додаткових панелей, необхідних для покриття ваших потреб в енергії.

У більшості власників сонячних панелей бувають місяці, коли їхнє споживання електроенергії значно зростає, особливо в зимові місяці, коли обігрівачі та світло залишаються увімкненими на довший час.

додавання, сонячних, панель, існуючої

Додавання додаткової панелі до вашої системи може допомогти покрити зростаюче споживання, щоб у вас було достатньо енергії для безперебійного живлення вашого будинку.

Чи є у вас місце для додаткових панелей?

Якщо ви помітили, що вам потрібна додаткова панель, перед покупкою варто перевірити, чи є вільне місце на даху.

На жаль, якщо на вашому даху немає вільного місця, то ви не зможете додати сонячну панель до існуючого масиву.

На щастя, сонячні панелі тепер можна встановлювати на землі, тому у вас є альтернатива установці на даху, якщо у вас є місце у дворі.

Переконайтеся в сумісності з сонячними батареями

Перш ніж додати сонячну панель до існуючої системи, важливо переконатися, що додаткова панель відповідає існуючій.

Завжди рекомендується встановлювати панелі того ж типу, що і оригінальна сонячна батарея. Це гарантує відсутність розбіжностей в енергії. Крім того, це гарантує, що вихідна потужність і ефективність однакові.

Якщо ви не можете придбати панель тієї ж марки, найкращим варіантом буде придбати панель з аналогічною потужністю. Встановлення панелі, що перевищує наявну потужність, може призвести до пошкодження всієї сонячної батареї.

Додавання сонячної панелі

Тепер, коли ви знаєте про тонкощі додавання додаткових панелей до існуючої системи, ви можете перейти до їх встановлення.

Якщо у вас є додатковий простір на даху, простіше встановити панель безпосередньо на масив. Це позбавляє вас від необхідності з’єднувати проводку від одного масиву до іншого, що може бути складно, якщо у вас немає досвіду роботи з електрикою.

Ваша додаткова панель може бути встановлена безпосередньо в існуючий ряд панелей. Це дає вам збільшену енергетичну потужність без будь-яких значних змін у вашій існуючій системі.

Є ще 3 варіанти, які можна використати для встановлення додаткових панелей.

Використовуйте той самий інвертор

Наступний найкращий і найпростіший варіант. залишити той самий інвертор і додати нові панелі. Щоб переконатися, що все працює безперебійно, важливо, щоб загальна кількість кіловат не перевищувала встановлену норму.

Однак ви можете перевищити пікову потужність інвертора приблизно на 133%. Це означає, що вихідна потужність вашого масиву може бути значно більшою, ніж ваш інвертор. Ви можете зробити це, тому що між сонячною батареєю та сонячним інвертором є значні втрати в кіловатах.

Щоб розглянути це в перспективі, припустимо, у вас є сонячна батарея потужністю 3 кВт. Насправді ця сонячна батарея вироблятиме лише близько 2.4 кВт потужності. Це означає, що ви можете мати сонячну батарею потужністю 4 кВт, щоб врахувати втрати потужності.

Замініть інвертор перед додаванням панелей

Заміна інвертора на нову вдосконалену модель дозволяє додати значно більше сонячних панелей до існуючого масиву.

Це наступний найкращий варіант, якщо ваш новий масив значно перевищує потужність інвертора. Сучасні інвертори можуть допомогти вам подолати ці проблеми, оскільки вони можуть витримувати більше електричне навантаження.

Крім того, ці нові інвертори мають кілька входів, що полегшує поєднання нового масиву з існуючим.

Окрема сонячна батарея

Останній варіант, якщо жоден з двох попередніх вам не підходить. встановити окрему сонячну батарею.

Цей варіант коштує найбільше грошей, оскільки передбачає встановлення нової сонячної батареї з новим інвертором та сонячною батареєю.

Перевагою окремого масиву є те, що ви маєте право на додаткові державні пільги та податкові знижки, тому ваша друга панель швидко окупиться.

Висновок

Додавання сонячних панелей до існуючої системи є простим завданням, але для новачків воно може бути дещо складним. Важливо взяти до уваги раніше згадані міркування, перш ніж навіть думати про додавання панелі.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком потрібної інформації або вам потрібна допомога професіоналів, відвідайте магазин сонячних комплектів, щоб отримати найкращу пораду. Ви також можете знайти найкращі комплекти сонячних панелей для дому. системи сонячних панелей для автофургонів. та невеликі сонячні системи загального користування.

Ми з радістю проведемо вас через процес встановлення та проконсультуємо щодо відповідних панелей, які можуть бути додані до вашого існуючого масиву.

Ви знайшли наш блог корисним? Тоді подумайте про перевірку:

 • Сонячна електростанція для кемпінгу
 • Додайте акумулятор до сонячної системи
 • Наземна сонячна система
 • Компоненти автономних сонячних систем
 • Сонячні системи для кают
 • Середній розмір сонячної системи для житлових будинків
 • Кондиціонер сонячної системи
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт
 • Скільки виробляє сонячна система потужністю 12 кВт
 • Скільки виробляє сонячна система потужністю 75 кВт
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 7 кВт на день
 • Вартість системи зберігання сонячних батарей
 • Як розрахувати ємність акумулятора для сонячної системи
 • Чи варто купувати акумулятор до сонячної системи
 • Що таке максимальна напруга в системі сонячних панелей

Чи варті сонячні панелі того? (Путівник 2023)

У більшості випадків встановлення сонячних панелей на вашому будинку того варте. Зв’яжіться з надійним професіоналом у сфері сонячної енергетики вже сьогодні, щоб визначити, чи підходить вам сонячна енергетика.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну, ні до чого не зобов’язуючу пропозицію за останні 30 днів

додавання, сонячних, панель, існуючої

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її робота була представлена на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

додавання, сонячних, панель, існуючої

Торі Еддісон. редактор, який працює в галузі цифрового маркетингу більше п’яти років. Її досвід включає роботу в сфері комунікацій та маркетингу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналіст за фахом, вона почала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового законодавства та законодавства про охорону здоров’я.

додавання, сонячних, панель, існуючої

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець в галузі енергетики, який має предметну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. В даний час він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працювала в організації Solar Alternatives, де займалася кураторством контенту, виступала за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагала командам сонячних інженерів та інсталяторів. Протягом своєї кар’єри його роботи публікувалися в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

У більшості випадків встановлення житлових сонячних панелей того варте. Сонячні панелі зазвичай служать 25 років і більше і можуть значно скоротити або навіть виключити ваші рахунки за електроенергію. ви можете заощадити в середньому 1,346 щорічно на рахунках за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію.

Сонячна енергія. це великі початкові інвестиції. Але вартість встановлення системи знизилася більш ніж на 50% за останні 10 років, а такі стимули, як 30% федеральний податковий кредит на сонячну енергію, можуть знизити ваші витрати ще більше.

Однак, певні умови та особливості даху можуть означати, що сонячна енергія не варта ваших інвестицій. Наприклад, якщо ваш дах затінений, не має достатньої площі або орієнтований на північ, ваші панелі можуть бути неефективними. Крім того, якщо ви живете в місцевості, де багато похмурих днів і мало сонячних стимулів, ви можете побачити меншу економію протягом терміну служби ваших панелей.

Кожен дах та сонячний проект відрізняється. Перш ніж завершити ваш сонячний проект, ваш інсталятор огляне ваш будинок і визначить, чи підходить ваша нерухомість для сонячних панелей. Зверніться до перевіреного професіонала вже сьогодні, щоб дізнатися, чи варто інвестувати в сонячну енергетику.

 • Коли сонячні панелі того варті?
 • Скільки коштують сонячні панелі?
 • Переваги переходу на сонячну енергію
 • Мінуси переходу на сонячну енергію
 • Підсумок: Чи справді сонячні панелі того варті?

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія обслуговування клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річна гарантія гарантує виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення виконується на 100% власними силами

Коли сонячні панелі того варті?

Наприклад, якщо ви живете в штаті, який отримує багато сонячного світла і має достатньо сонячних стимулів, на додаток до великого даху, що виходить на південь, економія, яку ви побачите від сонячної енергії, буде дуже високою. З іншого боку, якщо ви живете там, де менше сонячного світла, менше стимулів для використання сонячної енергії та крутий дах, сонячна енергія все ще може бути корисною для вас, але ваша загальна економія енергії, швидше за все, буде нижчою.

Місцезнаходження

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у вартості сонячної енергетичної системи. Якщо ви живете в частині країни, яка отримує багато сонячного світла протягом року, ви отримаєте більше користі від використання сонячних панелей, ніж інші.

Сайт аналізу даних Stacker визначив наступні 10 штатів, які отримують найбільше сонячного світла в США.S.:

Хоча сонячні штати, такі як Флорида, Техас, Каліфорнія та Арізона, є чудовими регіонами для встановлення сонячної системи, ваші панелі можуть не генерувати достатньо енергії, щоб компенсувати початкові витрати, якщо ваш будинок знаходиться в тіні від дерев або будівель. Але якщо ваш дах не затінений або виходить на південь, південний захід або захід, ваші панелі будуть отримувати більше прямого сонячного випромінювання і генерувати більше сонячної енергії.

Як вже згадувалося, місця, де спостерігається більше екстремальних погодних явищ і перебоїв в подачі електроенергії, також краще підходять для сонячних систем з незалежним накопичувачем енергії. Ви можете використовувати сонячну батарею для накопичення надлишкової енергії протягом дня, щоб використовувати її під час відключення електроенергії, вночі або в похмурі дні.

Дах вашого будинку

Розмір, форма і нахил вашого даху також є важливими факторами, які слід враховувати. За словами Гаррета Нільсена, заступника директора U.S. За даними Управління технологій сонячної енергетики Міністерства енергетики, покрівельні конструкції можуть бути однією з найбільших перешкод на шляху до сонячної енергетики.

“Якщо біля вашого будинку ростуть дерева, які створюють надмірну тінь на даху, покрівельні панелі можуть бути не найідеальнішим варіантом”. каже він. “Сонячні панелі найкраще працюють на дахах, орієнтованих на південь, з нахилом від 15 до 40 градусів, хоча інші дахи також можуть бути придатними. Монтажники можуть змоделювати дах, щоб визначити, чи підходить орієнтація та нахил для виробництва енергії.”

Круті дахи ускладнюють монтаж і можуть збільшити витрати на робочу силу або вимагати додаткового монтажного обладнання. Дахи з великою площею поверхні та невеликою кількістю перешкод, таких як мансардні вікна та димоходи, є ідеальними. Ви все ще можете встановити сонячні панелі на невеликих дахах, але слід обирати більш ефективні панелі, такі як монокристалічні, які генерують більше енергії, займаючи менше місця.

Податкові пільги та знижки на сонячну енергію доступні на федеральному рівні та на рівні штату. Федеральна податкова знижка. офіційно називається податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), дозволяє вам отримати 30% від загальної вартості вашої системи в якості кредиту в рахунок федерального податкового навантаження.

Варто зазначити, що якщо ви не заборгували тисячі доларів податків щороку, ви не зможете скористатися цим податковим кредитом. Можливо, вам доведеться попрацювати з податковим консультантом і переоцінити свої утримання, щоб повністю скористатися цим кредитом.

Інші стимули для сонячної енергетики варіюються від штату до штату. Багато урядів штатів та місцевих комунальних компаній пропонують знижки на сонячну енергію, кредити, пільги на податок з продажу та податок на нерухомість, чистий облік та багато іншого, що може зробити сонячну енергію більш доступною. Ми рекомендуємо вам скористатися Базою даних державних стимулів ефективності відновлюваних джерел енергії, щоб дізнатися, які ще знижки та податкові пільги на сонячну енергію доступні у вашому штаті.

Перш ніж встановлювати сонячну електростанцію, слід оцінити своє щомісячне споживання енергії. Згідно з дослідженням U.S. За даними Управління енергетичної інформації, середньостатистичне домогосподарство використовує близько 893 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на місяць. В середньому, домашня сонячна установка може виробляти від 350 до 850 кВт-год на місяць. Таким чином, перехід на сонячну енергію може допомогти вам заощадити до 95% ваших рахунків за комунальні послуги.

Якщо ви живете в штаті з високими тарифами на електроенергію, перехід на сонячну енергію, ймовірно, буде гарною інвестицією. Однак, якщо ваш будинок не потребує багато енергії для щоденного використання, ви можете не заощадити достатньо, щоб компенсувати витрати на встановлення. Сонячні системи для житлових будинків можуть коштувати від 15 000 до 25 000 доларів і більше.

Вам також слід зв’язатися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона встановлену програму чистого обліку. Багато штатів вимагають чистого обліку, що може допомогти максимізувати ваші заощадження енергії. Вимірювання Net дозволяє вам відправляти надлишок енергії, виробленої вашою сонячною системою, назад в мережу в обмін на кредити для виставлення рахунків. Ваша комунальна компанія вирахує будь-які кредити з вашого щомісячного рахунку за електроенергію, заощаджуючи ваші гроші, забезпечуючи ваш будинок чистою енергією.

Скільки коштують сонячні панелі?

Згідно з нашим опитуванням, проведеним у 2023 році серед 1 500 власників будинків з сонячними батареями, респонденти повідомили, що заплатили в середньому від 15 000 до 20 000 доларів за свої системи сонячних панелей. Однак кожна сонячна установка відрізняється від інших, і Асоціація сонячної енергетики (SEIA) повідомляє, що сонячна установка може коштувати до 25 000 доларів США.

Загальна вартість вашої системи сонячних панелей може варіюватися в залежності від місця проживання та обраного вами постачальника сонячної енергії. Ви можете порівняти середні ціни для деяких провідних постачальників сонячної енергії в США.S. нижче. Ці цифри відображають загальну вартість системи сонячних панелей разом з установкою.

ПостачальникСередня вартість системи сонячних панелей потужністю 10 кВт-год

Дані про витрати базуються на результатах нашого опитування 1,500 власників будинків із сонячними батареями, проведеного у 2023 році. Ваші витрати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних факторів.

Штат, в якому ви живете, також може вплинути на те, скільки коштуватиме встановлення сонячних панелей:

Окрім вашого місцезнаходження та обраного вами постачальника, на вартість вашої сонячної системи можуть впливати й інші фактори, зокрема

 • Енергетичні потреби вашого будинку
 • Розмір вашої сонячної системи
 • Тип панелей, які ви встановлюєте
 • Додаткове обладнання, таке як сонячні батареї або інвертори
 • Інші супутні послуги, такі як видалення дерев, аудит енергоефективності, зарядні пристрої для електромобілів тощо.

Єдиний спосіб точно дізнатися, скільки коштуватиме ваша система сонячних панелей. це отримати пропозицію від надійного інсталятора сонячних панелей у вашому регіоні. Щоб отримати зв’язок з найкращим постачальником, натисніть тут, щоб отримати оцінку сонячної енергії вже сьогодні.

Скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії?

Середній період окупності системи сонячних панелей в США.S. становить близько 8.5 років. Після того, як сонячна система окупиться, ви отримаєте значну економію за рахунок значного скорочення або повної відмови від рахунків за електроенергію. Враховуючи, що середній термін служби сонячної системи становить 25 років і більше, це більше 16 років чистих заощаджень. Більшість людей, які встановлюють сонячні батареї на своїх будинках, заощаджують тисячі доларів витрат на електроенергію протягом усього терміну служби своєї сонячної енергетичної системи.

Однак є випадки, коли сонячні панелі можуть не приносити бажаного прибутку. За словами Нільсена, місцеві тарифи на електроенергію, загальна вартість системи, а також те, чи платите ви заздалегідь, берете кредит або орендуєте систему, можуть вплинути на рентабельність інвестицій (ROI). Зміна схеми компенсації з місцевою комунальною службою або несподіваний збій в роботі вашої системи може призвести до того, що період окупності збільшиться.

У цих рідкісних випадках Нільсен радить звернутися до інсталятора сонячної системи щодо очікуваної продуктивності вашої системи та будь-яких розбіжностей з поточними показниками.

На додаток до захисту від зростання цін на електроенергію, сонячна установка з системою зберігання забезпечує цінну резервну копію під час відключень електроенергії. Якщо ви живете в місцевості, схильній до суворих погодних умов або відключень електроенергії, встановлення сонячних панелей з резервною батареєю може бути більш доцільним.

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

додавання, сонячних, панель, існуючої

Відмова від відповідальності: Усі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Сонячні панелі зменшують ваш вуглецевий слід і збільшують економію енергії. але чи знаєте ви, що вони також можуть збільшити ринкову вартість вашого будинку ? Наш путівник пояснює, як це зробити, а також дає поради, як максимізувати додану вартість за допомогою якісної системи від провідної сонячної компанії.

Доступна в 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Виробляє власні монокристалічні сонячні панелі

Доступна у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту електроживлення

25-річна гарантія на якість виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступна у 20 штатах

Як сонячні панелі збільшують вартість будинку?

Більшість домовласників знають, що сонячні панелі зменшують витрати на електроенергію та викиди вуглецю. Ці довгострокові заощадження допомагають підвищити вартість вашого будинку. За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), вартість вашого будинку збільшується на 20 за кожен 1 зекономлений долар на рахунках за електроенергію. Наприклад, якщо ваша сонячна енергетична система заощаджує 700 доларів на рік, вартість вашого будинку збільшується на 14 000 доларів. Агенти з нерухомості та оцінювачі житла виявили, що це також збільшує вашу ринкову вартість під час продажу житла. Звіт Zillow про житлові тенденції 2021 року показав, що 67% покупців житла вважають енергоефективність “дуже або надзвичайно важливим” елементом для потенційного будинку. Покупці будинків готові платити 15 000 або більше за будинок на сонячних батареях. за даними масштабного дослідження сонячних будинків, проведеного U.S. Національна лабораторія Лоуренса Берклі Міністерства енергетики (Лабораторія Берклі). Цей поштовх до енергоефективних будинків призводить до збільшення продажів житла для продавців. Потенційні покупці витратять 4.На 1% більше за будинок на сонячних батареях. або близько 9 274. На деяких ринках житла вартість перепродажу навіть вища. У Нью-Йорку. наприклад, покупці заплатять додаткові 23,989 за сонячний будинок порівняно з аналогічними будинками.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячних будинків

Встановлення сонячної системи не завжди гарантує збільшення вартості будинку. Кілька факторів впливають на вартість вашої нерухомості. такі як ваше місцезнаходження, тарифи на електроенергію. та сонячна система. Ми обговоримо це більш детально нижче.

Місцеві тарифи на електроенергію

Сонячна енергія найбільш ефективна в районах з високими тарифами на електроенергію. де виробництво власної енергії знизить ваші щомісячні рахунки за електроенергію. U.S. Управління енергетичної інформації (EIA) виявило, що середній рахунок за комунальні послуги в житловому секторі становить 117.46 на місяць. Якщо ваш щомісячний рахунок за електроенергію значно нижчий за цей показник, можливо, ви не заощадите, перейшовши на сонячну енергію. Такі штати, як Каліфорнія. У Коннектикуті, Техасі та Нью-Йорку тарифи на електроенергію вищі за середні.

Сонячний ринок

 • Каліфорнія
 • Техас
 • Флорида
 • Північна Кароліна
 • Арізона
 • Невада
 • Джорджія
 • Нью-Джерсі
 • Вірджинія
 • Массачусетс

Мешканці штатів з незначним або нульовим зростанням ринку сонячної енергетики можуть не отримати вигоду від збільшення ринкової вартості сонячної енергії.

Власність на сонячні панелі

Якщо ви плануєте продати будинок після встановлення сонячних панелей. важливо вибрати правильний варіант фінансування. Ви повинні юридично володіти системою сонячних панелей, щоб включити її до продажу свого будинку. Власність також необхідна для того, щоб використовувати наявні сонячні стимули та зменшити витрати на сонячні панелі. Власниками панелей є лише ті домовласники, які купують системи за власний кошт або беруть кредит.

Інші варіанти фінансування ускладнюють продаж сонячних будинків. Якщо ви обираєте сонячну оренду. ваш постачальник сонячної енергії залишиться законним власником системи. Ви повинні викупити право оренди або передати його новому власнику, щоб продати своє житло. Залежно від того, скільки часу залишилося в договорі оренди, це може вимагати значної оплати. Після цього покупець може розпочати новий договір оренди з сонячною компанією.

Ви також можете передати право оренди новому власнику. дозволити їм взяти на себе решту часу за вашим договором. Це не вимагає значних платежів від жодної зі сторін, але новий власник житла повинен відповідати кваліфікаційним вимогам, щоб стати новим власником договору оренди, в тому числі пройти кредитну перевірку. Передача в оренду може сповільнити процес продажу, якщо ви не можете знайти покупця, який відповідає кваліфікаційним вимогам сонячної компанії.

Стан сонячної системи

Будинки з сучасними сонячними системами мають вищу вартість, ніж будинки із застарілими системами. Сонячні системи зазвичай служать від 25 до 35 років, тому будинок з 15-річною системою може прослужити ще лише 10-20 років. Майте це на увазі, якщо ви плануєте продати будинок з сонячною системою старше 10 років.

Домовласники повинні обслуговувати та підтримувати свої системи, щоб максимізувати потенційний продаж будинку. Високоякісні сонячні панелі зазвичай мають довшу гарантію, ніж недорогі панелі.

Гарантії виробників покривають будь-які дефекти або проблеми з панелями, в той час як гарантії якості покривають помилки при установці. Використовуйте ці гарантії для проведення будь-яких необхідних ремонтів та модернізацій, щоб підтримувати вашу систему в ідеальному стані. Додаткове покриття, таке як гарантія виробництва електроенергії, захищає вихідну потужність ваших панелей та виробництво електроенергії протягом усього терміну дії вашої гарантії.

Якщо ви розглядаєте можливість купівлі будинку з системою сонячних панелей. переглядаємо всю документацію системи, включаючи записи про технічне обслуговування та гарантійне покриття. Ці дані також повинні включати будь-які заміни або модернізації, виконані під час володіння. Якщо ви плануєте продати свій будинок на сонячних батареях. Підтримуйте її в ідеальному стані.

Як сонячні панелі впливають на мій податок на нерухомість?

Встановлення сонячної системи збільшує вартість вашої нерухомості. тож ваші податки на нерухомість також зростуть. Однак у 36 штатах є закони, які звільняють власників сонячних панелей від сплати підвищеного податку на нерухомість. Ці закони варіюються від штату до штату і відрізняються за обсягом. У той час як деякі штати пропонують 100% звільнення, інші обмежують звільнення певною кількістю років. Перевірте місцевий законодавчий орган штату на наявність законів про пільги у вашій місцевості.

Максимізація інвестицій у сонячні панелі

Вибір найкращої сонячної технології підвищує вартість вашої нерухомості та потенційну ціну продажу. Розгляньте можливість інвестування у високоякісну систему з максимально ефективними сонячними панелями. Наступні сонячні програми та модернізації можуть допомогти зменшити ваші початкові витрати, одночасно приносячи максимальну віддачу від інвестицій.

Сонячні стимули, кредити та знижки

Сонячні стимули на федеральному, державному та місцевому рівнях можуть знизити вартість вашої системи. Наприклад, федеральний податковий кредит на сонячну енергію надає податкову знижку, що дорівнює 30% від вартості установки. Перевірте наявність державних та місцевих стимулів у вашому регіоні в Базі даних державних стимулів для відновлюваних джерел енергії та ефективності (DSIRE). Ви також можете знайти знижки для конкретних міст та комунальних підприємств.

Облік споживання

Більшість якісних сонячних систем виробляють більше енергії, ніж потрібно вашому будинку. Програми мережевого обліку дозволяють домовласникам продавати надлишок енергії назад в мережу за кредити на оплату комунальних послуг або щорічні виплати. Програми мережевого обліку відрізняються в різних країнах і можуть впроваджуватися на державному рівні або окремими комунальними підприємствами. Перевірте Базу даних державного стимулювання ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE) на наявність програм у вашому регіоні.

Сонячні батареї

Якщо у вашому регіоні відсутній мережевий облік або ви бажаєте зберігати надлишкову енергію для власного використання, ви можете встановити сонячну батарею. Ви можете використовувати цю енергію під час відключень електроенергії, у дні з низьким рівнем сонячного світла або вночі. Домовласники, які бажають жити поза мережею без будь-яких зв’язків з комунальною компанією, можуть використовувати сонячні батареї для підтримки своїх будинків. Якщо ви вирішите залишатися в мережі, сонячні батареї можуть компенсувати періоди високих тарифів на електроенергію. збільшення економії енергії.

Наша рекомендація

Встановлення системи сонячних панелей забезпечує довгострокове отримання чистої енергії та підвищує вартість вашої нерухомості. Наскільки збільшиться вартість вашого будинку, залежить від вашого місця розташування, місцевої політики та тарифів на електроенергію. але більшість власників будинків бачать значний приріст від переходу на сонячну енергію. Домовласники, які хочуть продати будинок на сонячних батареях, повинні підтримувати систему в актуальному стані. Покупці, зацікавлені в сонячному будинку, повинні переконатися, що система знаходиться в робочому стані і доступна для передачі у власність.

Якщо ви плануєте додати сонячну систему до свого будинку, ми рекомендуємо отримати пропозиції щонайменше від трьох сонячних компаній, щоб знайти найкраще обладнання та варіанти фінансування.

Як сонячні панелі можуть додати тисячі до вартості вашого будинку

Сонячні панелі можуть зробити вашу нерухомість дорожчою, але це залежить від того, де ви живете.

Ден. автор статті в команді CNET’s How-To. Його статті з’являлися в The New York Times, Newsweek, NBC News, Architectural Digest та інших виданнях. Він захоплюється розгадуванням кросвордів і цікавиться перетином технологій та маргіналізованих спільнот.

додавання, сонячних, панель, існуючої

Існує багато переваг сонячних панелей, про які знають власники будинків.- вони знижують ваші рахунки за електроенергію, зменшують вуглецевий слід і навіть можуть принести вам корисну податкову знижку.

Але чи знаєте ви, що перехід на сонячну енергію також збільшує вартість вашого будинку?

У звіті Zillow за 2019 рік зазначено, що нерухомість із сонячними установками на даху продається на 4.на 1% більше, ніж в аналогічних будинках без них. Для будинку з середньою вартістю це дорівнює приблизно 9 300.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

А резиденцій з сонячними панелями. 24.На 7% більше шансів продати будинок за ціною, вищою за запитувану, згідно з даними сайту оголошень Rocket Homes.

Тоні Аккардо, ріелтор компанії Compass в окрузі Лос-Анджелес, каже, що сонячна енергія є величезною перевагою в його розмовах з потенційними покупцями.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Якби було два однакових будинки, але один з них не мав сонячних панелей і коштував на 50 000 доларів дешевше, той, що з сонячними панелями, продали б першим, сказав Аккардо в інтерв’ю CNET.

Ось що вам потрібно знати про те, як і чому сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку.

Наскільки сонячні панелі збільшують вартість вашого будинку

Існують податкові пільги, доступні при купівлі та встановленні сонячної системи на даху, зокрема, федеральний податковий кредит на сонячну енергію.

Коли настає час продавати, однак, скільки премії приносить сонячна система на даху, залежить від різних факторів.- включаючи місце, де ви живете, вартість електроенергії та тип вашої системи.

Найпривабливішим для покупців житла є те, яку частину енергії, необхідної для вашого будинку, покриває ваша установка. Якщо вона може забезпечити все це, це може зменшити ваші рахунки за електроенергію в середньому на 1 500 доларів на рік.- дорівнює приблизно 37 500 за весь термін служби системи.

Якщо сонячні панелі не входять до списку бажань покупців, це означає, що вони планують встановити їх самостійно, каже Аккардо. Вони хочуть компенсувати витрати на електроенергію та мати кращу ситуацію з перепродажем.

Сонячна енергія. це навіть більше, ніж наявність басейну, додав він.

Літня пара, яка дивиться на ваш будинок, можливо, не зверне уваги на те, що у вас є басейн. Або навіть сприймають це як біль, сказав Аккардо. Це пряма економія, якою може скористатися кожен.

Місце, де ви живете, має значення

Вартість сонячної установки суттєво варіюється залежно від ринку. Не дивно, що покупці в штатах, де рахунки за електроенергію вищі, надають більшу перевагу сонячним панелям.

У січні 2023 року рахунки за електроенергію для населення були найвищими в Каліфорнії, Іллінойсі, Мічигані, Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Пенсильванії та Вісконсині, а також по всій Новій Англії, згідно з даними Управління енергетичної інформації.

Маючи понад 10.7 мільйонів будинків покладаються переважно на сонячну енергію, Каліфорнія має найбільший ринок сонячної енергії для житлових будинків.

Нижче наведено 10 найкращих штатів для сонячної енергетики на основі даних Асоціації сонячної енергетики про сукупний обсяг сонячних потужностей, встановлених до 2022 року, та кількість будинків, що живляться від сонячної енергії.

Штати з найбільшими ринками сонячної енергетики у 2022 році

ШтатКаліфорніяТехасФлоридаПівнічна КаролінаАрізонаНевадаДжорджіяНью-ДжерсіВірджиніяНью-Йорк
МВт встановленої сонячної енергії Кількість будинків на сонячних батареях
39,729 10,748,338
17,247 1,957,307
10,111 1,195,212
8,179 949,781
6,330 974,221
5,040 910,572
5,033 572,815
4,411 705,165
4,286 476,108
4,259 711,327

Багато з цих штатів пропонують кредити домовласникам, які віддають надлишок енергії назад в мережу. І щонайменше 36 штатів пропонують звільнення від податку на нерухомість для домашньої сонячної системи. Отже, хоча це збільшить вартість вашого будинку, це не збільшить ваші податкові рахунки.

Аналіз 2015 року, проведений Національною лабораторією Лоуренса Берклі Міністерства енергетики, показав, що покупці в Каліфорнії, Коннектикуті, Массачусетсі, Міннесоті, Північній Кароліні та Нью-Джерсі платили на 15 000 більше за будинок з типовим 3.6-кіловатна сонячна фотоелектрична система. (Еквівалент приблизно ще 4 на кожен вироблений ват).)

Окремі райони метрополітену також вийшли в лідери, коли йдеться про встановлення сонячних панелей: Минулого року вони були найбільш затребувані в Лос-Анджелесі, Сан-Дієго, Гонолулу, Феніксі, Сан-Хосе, Сан-Антоніо та Нью-Йорку, згідно з опитуванням Каліфорнійського центру екологічних досліджень та політики.

У Нью-Йорку наявність сонячних панелей підвищила ціну продажу нерухомості на 5.4%, порівняно з 4.1% зростання по всій країні, повідомляє Zillow. Для будинків за середньою ціною у “Великому яблуці” це означає додаткові 24 000 доларів.

Ціни на електроенергію залишаться високими

Загальна інфляція сповільнилася до 5% у березні.- і може знизитися до 3% до кінця року. Але Марк Вулф, директор Національної асоціації директорів з енергетичної допомоги, повідомив USA Today, що електроенергія може зрости на цілих 10% у 2023 році, а можливо, і в 2024 році.

Це пов’язано з тим, що скраплений природний газ, на якому виробляється понад третина електроенергії для американців, став дефіцитним, оскільки США експортують рекордні обсяги газу до Європи, яка намагається замінити поставки, які вона більше не отримує з після її вторгнення в Україну в 2022 році.

Безпрецедентні обсяги експорту вперше в історії прив’язують рахунки американських домогосподарств за електроенергію до глобальних катастроф, написав Вулф у відкритому листі минулої осені до міністра енергетики Дженніфер Гранхолм.

Він описав ситуацію як внутрішню кризу цін на енергію.

Відповідаючи на питання про причини додавання сонячних панелей, майже всі (92%) домовласників, які встановили їх або розглядали можливість зробити це, вказали на економію на комунальних платежах, повідомляє дослідницький центр Pew Research Center.

Люди не альтруїсти, каже Аккардо. Вони зацікавлені в сонячній енергії через економію, а не через навколишнє середовище.

Чи завжди сонячна енергія збільшить вартість моєї нерухомості?

За словами Аккардо, наявність доглянутої сонячної системи на даху навряд чи коли-небудь знизить вартість вашої нерухомості. Навіть якщо у вас немає сонячних панелей, покупці можуть заплатити більше за будинок з дахом, який добре підходить для їх встановлення пізніше.

Але зміни в державному регулюванні можуть зробити сонячну енергію менш привабливою: Каліфорнія нещодавно змінила свої стимули для сонячної енергетики з системи чистого обліку, коли домовласники отримують майже долар до долара кредит за надлишок енергії, на програму чистого білінгу, коли ваш надлишок продається комунальному підприємству за значно нижчою ставкою.

Системи, встановлені після 14 квітня 2023 року, можуть приносити домовласникам на 75% менше прибутку, якщо вони не встановлять домашні акумулятори, повідомляє Каліфорнійська асоціація сонячної та акумуляторної енергетики, найбільша в штаті організація, що займається торгівлею сонячною енергією. (Існуючі системи застаріли за нинішньої структури обліку електроенергії в мережі).)

Подібні зміни в політиці зменшили споживання сонячної енергії на Гаваях, в Неваді та Міссурі, повідомила некомерційна організація Environment America.

В Арізоні нові збори та правила майже вдвічі збільшили термін окупності сонячних панелей, що призвело до зниження рівня впровадження від 50% до 95%, повідомляє EA. (Незважаючи на те, що це найсонячніший штат в США, менше 200 000 будинків в Арізоні живляться від сонячної енергії.)

Стан ваших панелей і вашого будинку також є фактором. Якщо покупець бачить, що йому доведеться інвестувати в ремонт, це, швидше за все, призведе до зниження ціни.

І оскільки інші штати переходять на нетто-рахунки, наявність сонячних панелей в парі з домашньою системою резервного живлення буде все більш важливим для отримання максимальної вигоди для вашого будинку.

Щоб дізнатися більше про сонячні панелі, дізнайтеся, як уникнути шахрайства, і дізнайтеся про великі зміни у стимулюванні сонячної енергетики в Каліфорнії.

Зацікавилися сонячними панелями? Ось кілька порад.

Купівля сонячної енергетичної системи може бути дорогою і заплутаною. Ось кілька речей, про які слід подумати, якщо ви перебуваєте на ринку сонячних панелей.

Передати цю статтю Поділитися повною версією статті

додавання, сонячних, панель, існуючої

Завдяки технологічному та виробничому прогресу вартість сонячних панелей впала за останнє десятиліття, що зробило сонячну енергію більш популярною серед власників будинків. Але з’ясування того, як додати сонячну енергетичну систему на дах, може бути складним завданням.

Цієї зими в моєму будинку в передмісті Нью-Йорка робітники встановили систему сонячних батарей і акумуляторів. Це була велика інвестиція, але вона вже почала окупатися завдяки меншим рахункам за комунальні послуги та душевному спокою, що ми матимемо хоча б трохи електроенергії під час перебоїв з електропостачанням, які часто трапляються тут, оскільки шторми часто виводять з ладу лінії електропередач.

Інтерес до дахових сонячних систем є високим і зростає в міру зростання цін на енергію та занепокоєння щодо зміни клімату. Багато людей також стурбовані відключеннями електроенергії, спричиненими екстремальними погодними умовами, пов’язаними зі зміною клімату. Опитування Pew Charitable Trust у 2019 році показало, що 6 відсотків американців вже встановили сонячні панелі, а ще 46 відсотків розглядають цю можливість.

“Найголовніше те, що сонячна енергія набагато дешевша, ніж раніше, навіть у таких місцях, як Нью-Йорк і Бостон, де вона, як правило, дорожча, ніж у передмісті”. сказала Аніка Вістар-Джонс, директор з питань доступної сонячної енергії в Solar One, некомерційній організації з екологічної освіти в Нью-Йорку, яка допомагає доступному житлу та громадам з низьким рівнем доходу впроваджувати сонячну енергію.

Якщо ви зацікавлені в сонячній енергії, ось кілька речей, які слід врахувати.

Чи можете ви додати сонячні панелі на свій дах?

Це питання може здатися простим, але пошук відповіді може бути напрочуд складним. Один інсталятор сказав мені, що мій дах настільки затінений деревами, що сонячні панелі не вироблятимуть достатньо електроенергії, щоб інвестиції були виправдані. Почути іншу думку було того варте: Інсталятор, якого я найняв, розвіяв ці побоювання і порекомендував трохи підрізати дерева. У сонячні дні моя система часто виробляє більше енергії, ніж використовує моя сім’я.

Також може бути важко з’ясувати, що дозволить місцева влада та комунальне підприємство, оскільки інформація зазвичай не є доступною простою мовою. Я засвоїв цей урок у своєму попередньому будинку.

Коли я жив у Нью-Йорку, мені знадобилися місяці досліджень, щоб дізнатися, що я не можу встановити панелі на своєму даху. Виявляється, місту потрібна велика вільна площа на пласких дахах, як у мене, для проїзду пожежників. І я не міг встановити сонячні панелі на козирку. каркасі на даху, який піднімає панелі. тому що це порушило б міські обмеження щодо висоти будинків у моєму кварталі.

Найкращий підхід. закинути широку сітку і поговорити з якомога більшою кількістю інсталяторів сонячних батарей. Ви також можете проконсультуватися з сусідами, які встановили сонячні панелі на своїх дахах: Люди в багатьох частинах країни об’єдналися в так звані кампанії “соляризації”, щоб спільно придбати сонячні панелі, щоб отримати нижчу ціну від інсталяторів.

“Це було дійсно успішним у районах та громадах по всій країні”. сказала Гретхен Бредлі, менеджер з питань сонячної енергетики в Solar One.

Чи можу я дозволити собі сонячного інсталятора?

Вам слід шукати пропозиції від декількох інсталяторів. Сервіси порівняльних покупок, такі як EnergySage та SolarReviews, дозволяють легко зв’язатися з кількома інсталяторами.

Переглядаючи пропозиції, зверніть увагу на те, скільки коштуватиме система за ват. Це покаже вам, скільки ви платите за генеруючу потужність системи, і дозволить вам порівняти пропозиції.

Середня ціна на нові дахові сонячні системи становить 2.75 за ват, за даними EnergySage. Це становить близько 26 125 доларів для середньої системи потужністю 9 500 Вт без урахування федеральної податкової знижки. У 2022 податковому році кредит становить 26% від вартості сонячної системи; планується, що він знизиться до 22% у 2023 році і закінчиться у 2024 році. Багато штатів, включаючи Аризону, Каліфорнію, Нью-Йорк і Массачусетс, також пропонують жителям стимули для встановлення сонячних систем, такі як знижки та податкові пільги.

може сильно відрізнятися через місце розташування, місцеві витрати на робочу силу та інші фактори, такі як тип будинку, в якому ви живете, і чи потрібна інша робота перед встановленням. Якщо ваш дах старий або пошкоджений, наприклад, його може знадобитися замінити, перш ніж встановлювати сонячну систему.

Дахові сонячні системи можуть зменшити щомісячні рахунки за комунальні послуги, залежно від тарифів на електроенергію, кількості енергії, яку використовує будинок, та державної політики. Системи, які заощаджують більше грошей, допоможуть покупцям швидше окупити свої інвестиції. Вікрам Аггарвал, генеральний директор і засновник EnergySage, каже, що в ідеалі сонячні системи повинні окупитися протягом 10 років.

Надлишок електроенергії, яку виробляють дахові системи, надходить в електромережу, і комунальні служби зазвичай компенсують власникам будинків цю енергію шляхом зарахування до їхніх щомісячних рахунків. Вартість цих кредитів варіюється в залежності від штату.

Як я повинен платити за це?

Якщо ви можете дозволити собі купити сонячну систему відразу, ви отримаєте найкращу пропозицію, заплативши готівкою. Системи, придбані в кредит або в лізинг, як правило, коштують дорожче, особливо протягом терміну дії договору. Покупки в різних місцях. це найкращий спосіб захиститися від сумнівних або грабіжницьких угод.

Основна перевага лізингу сонячної енергетичної системи полягає в тому, що ваші витрати, як правило, фіксовані на весь термін дії договору. Але експерти попереджають, що з оренди може бути важко розірвати договір і вона може стати тягарем при продажу будинку, оскільки покупці можуть не захотіти брати на себе зобов’язання за вашим контрактом.

Пан. Аггарвал зазначив, що лізинг “має сенс” для деяких людей, які можуть заробляти недостатньо, щоб претендувати на федеральний податковий кредит. Він запропонував людям, зацікавленим в оренді сонячних батарей, отримати три-чотири пропозиції від різних інсталяторів.

Чи варто купувати акумулятор??

Додавання акумулятора до вашої сонячної системи дозволить вам зберігати частину надлишкової електроенергії, яку вона генерує, щоб використовувати її під час відключення електроенергії або у вечірній та нічний час. Сонячна система без акумулятора не забезпечить вас електроенергією під час відключення, оскільки більшість побутових систем автоматично вимикаються, коли мережа виходить з ладу.

Батареї можуть бути дорогими, особливо якщо ви хочете запустити великі прилади і забезпечити живлення протягом багатьох годин або днів. За даними EnergySage, акумулятор ємністю від 10 до 12 кіловат-годин, який може зберігати приблизно третину типового щоденного споживання електроенергії в будинку, коштує близько 13 000 доларів.

Федеральний податковий кредит для сонячних систем на даху застосовується до вартості акумуляторів, які купуються разом із сонячними панелями або якщо вони додаються в наступному податковому році. Згідно з опитуванням EnergySage, близько 28 відсотків домашніх сонячних систем, встановлених у 2021 році, включали акумулятори, порівняно з 20 відсотками у 2020 році.

The Wirecutter, сервіс рекомендацій товарів від The New York Times, має детальний посібник з купівлі сонячних та акумуляторних систем.

Чи можна використовувати електромобіль як резервну батарею?

Більшість електромобілів не можуть забезпечити електропостачання будинків. Лише кілька моделей, таких як Ford F-150 Lightning та Hyundai Ioniq 5, мають таку можливість, і вони неймовірно дефіцитні.

Але багато експертів в галузі енергетики вважають, що з часом стане звичним явищем, коли автомобільні акумулятори будуть передавати енергію назад в будинки та електромережу.

У багатьох частинах Сполучених Штатів тривалі відключення електроенергії можуть траплятися лише один-два рази на рік. Як результат, пан. Аггарвал каже, що, можливо, немає сенсу інвестувати в дорогу домашню батарею, яка зазвичай вміщує набагато менше енергії, ніж акумулятори електромобілів. “Всі починають говорити про використання вашого автомобіля для керування будинком.”

Якщо я не можу встановити сонячні панелі, чи можу я купувати сонячну енергію??

Ви можете приєднатися до громадського сонячного проекту, який зазвичай встановлюється на відкритій місцевості або на дахах складів та інших великих будівель.

Хоча правила різняться залежно від штату, громадські сонячні програми, як правило, працюють за схожими принципами. Учасники отримують два рахунки на місяць: один від громадського сонячного проекту та один від свого комунального підприємства. Проекти продають електроенергію зі знижкою до тарифу, що стягується вашим комунальним підприємством, і кожна куплена кіловат-годину енергії відображається як кредит за кіловат-годину енергії у вашому рахунку за комунальні послуги.

Наприклад, жителі Нью-Йорка, які приєднуються до громадського сонячного проекту, можуть заощадити близько 10 відсотків на своїх щомісячних рахунках за електроенергію. Бредлі сказав. “Це нічого не коштує, щоб зареєструватися або вийти з проекту”. додала вона.

Хоча більшість штатів дозволяють громадські сонячні електростанції, більшість таких проектів реалізуються лише в чотирьох штатах. Флориді, Міннесоті, Нью-Йорку та Массачусетсі. за даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики.

Ви можете шукати проекти у вашому регіоні на веб-сайтах, включаючи EnergySage та PowerMarket, або через державні установи, такі як Управління енергетичних досліджень та розвитку штату Нью-Йорк.

У попередній версії цієї статті було неправильно вказано термін отримання податкового кредиту на вартість акумуляторів для домашньої сонячної електростанції. Платники податків можуть претендувати на кредит за батареї в податковому році, наступному за роком, в якому вони встановили сонячні панелі; це не означає, що сонячні панелі та батареї повинні бути придбані в одному і тому ж році, щоб отримати право на кредит.

Як ми працюємо з виправленнями

Вікас Баджадж, помічник редактора бізнес-секції, раніше був членом редакційної колегії та кореспондентом у Мумбаї, Індія. До цього він висвітлював житлові та фінансові ринки Нью-Йорка. @ vikasbajaj

Версія цієї статті з’явилася в друкованому вигляді на. Розділ B. Перша сторінка нью-йоркського видання з таким заголовком: Перехід на сонячну енергію? Ось що вам потрібно Замовити передрук | Сьогоднішня газета | Підписатися

Передати цю статтю Поділитися повним текстом статті

Залишити відповідь