Додавання сонячних панелей до існуючої системи: що потрібно знати. Система сонячних батарей

Ось скільки сонячних панелей потрібно для живлення вашого будинку

Ця формула підкаже вам, скільки сонячних панелей потрібно, щоб задовольнити 100% потреби вашого будинку в енергії.

Джекі Лам. автор статті для CNET Money. Вона пише про особисті фінанси вже більше 8 років, висвітлює теми управління грошима, страхування, інвестування, банківської справи та особистих історій. Акредитований фінансовий тренер AFC®, вона з ентузіазмом допомагає фрілансерам розробляти грошові системи з нерегулярним доходом, краще усвідомлювати свої фінансові розповіді та долати ментальні та емоційні блоки. Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards за найкращого фрілансера у сфері особистих фінансів. Вона живе в Лос-Анджелесі, де проводить вільний час, плаваючи, граючи на барабанах і мріючи про наклейки.

 • Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards за найкращого фрілансера у сфері особистих фінансів.

Тейлор Фрейтас. письменниця-фрілансер, дописувала до таких видань, як LA Weekly, Safety.com та Hospitality Technology. Вона має ступінь B.A. з друкованої та цифрової журналістики Університету Південної Каліфорнії.

Чі Одогву. цифрова консультантка, професорка та письменниця з більш ніж десятирічним досвідом у сфері фінансового та управлінського консалтингу. Він має великий досвід роботи в секторі прямих інвестицій, працював консультантом у PwC та аналітиком у Renaissance Capital. Крім того, він публікується у таких відомих виданнях, як Entrepreneur, Forbes, NextAdvisor та CNET. Він також використовував свій письменницький талант для створення освітніх курсів по електронній пошті для своїх клієнтів і написання авторських статей, опублікованих у таких провідних виданнях, як Forbes, CoinDesk, CoinTelegraph, Insider, Decrypt і Blockworks. На додаток до своєї письменницької, освітньої та підприємницької діяльності, Чі веде популярний подкаст “Куленепробивний підприємець” (Bulletproof Entrepreneur Podcast). У цьому подкасті він веде глибокі бесіди з талановитими людьми з різних галузей, що дозволяє йому ділитися зі своїми слухачами багатством знань і натхненням.

додавання, сонячних, панель, існуючої, системи, потрібно

Висока інфляція та стрімке зростання вартості рахунків за електроенергію можуть зробити забезпечення вашого будинку сонячною енергією досить привабливим. І якщо привабливість “зеленого” способу життя та економії грошей спонукає вас перейти на сонячну енергію, вам потрібно буде з’ясувати кілька речей до того, як інсталятор завітає до вас. По-перше, кількість сонячних панелей для адекватного забезпечення енергетичних потреб вашого будинку.

Кортні Корда, співзасновник каліфорнійської сонячної компанії Corda Solar, каже, що поширеною помилкою є оцінка віддачі від сонячних панелей лише на основі їхньої потужності. Знання того, скільки панелей вам потрібно, залежить не тільки від потужності, але й від витрат, пов’язаних з установкою, продуктивності панелей, місця розташування та ваших потреб у використанні, пояснює Корда.

Ось як з’ясувати, скільки панелей може задовольнити ваші потреби в енергії та які інші фактори можуть вплинути на ваші виробничі цілі.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок?? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як розрахувати, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Щоб отримати реалістичну оцінку того, скільки сонячних панелей може знадобитися будинку, ми звернулися до Джейка Іді, ад’юнкт-професора Університету Іллінойсу в Чикаго. Еді надала нам простий метод розрахунку.

Якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей може знадобитися вашому будинку, ось як ви можете це розрахувати, каже Еді. Припустимо, ваше домогосподарство використовує 1 500 кВт-год електроенергії щомісяця. Ось кроки для розрахунку кількості сонячних панелей, які вам знадобляться.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Крок 1. Перегляньте свій щомісячний рахунок за електроенергію: Важливо визначити, скільки кіловат-годин електроенергії ви споживаєте щомісяця. У цьому прикладі цей конкретний будинок використовує 1 500 кВт-год щомісяця.

Крок 2. Переведіть місячне споживання енергії в щоденне: Враховуючи, що за місяць споживається 1 500 кВт-год, щоб визначити щоденне використання, нам потрібно розділити цю цифру на середню кількість днів у місяці, яка становить приблизно 30.42 дні (365 днів розділити на 12 місяців).

Отже, середньодобове використання = 1 500 кВт-год / 30.42, приблизно 49.3 кВт-год щодня.

Крок 3. Визначте пікові години сонячного світла: Цей фактор залежить від місця розташування та клімату. Для цього прикладу припустимо, що цей будинок отримує в середньому близько п’яти пікових годин сонячного світла на день.

Щоб розрахувати загальну добову потребу у виробництві енергії, розділіть добове споживання енергії на кількість пікових годин сонячного сяйва. Це дає кількість енергії, яку ваші сонячні панелі повинні виробляти в день.

Необхідне виробництво енергії = 49.3 кВт-год на день / 5 годин, що дорівнює 9.86 кВт.

Крок 4. Розрахуйте кількість панелей: Нарешті, вам потрібно визначити потужність сонячних панелей, які ви плануєте встановити. Середньостатистична сонячна панель в США має потужність від 250 до 400 Вт. Для цього прикладу ми припустимо, що обрана сонячна панель має потужність 350 Вт.

Поділивши 350 на 1000, ми можемо перевести це в кіловати або кВт. Отже, 350 Вт дорівнює 0.35 кВт.

Щоб визначити необхідну кількість сонячних панелей, ми повинні розділити необхідне добове виробництво енергії на вихідну потужність сонячної панелі.

Кількість необхідних сонячних панелей = 9.86 кВт / 0.35 кВт на одну панель, що дорівнює 28.17 панелей.

Цьому домовласникові знадобиться приблизно 29 сонячних панелей для виробництва достатньої кількості електроенергії, щоб відповідати їх поточному використанню від муніципальної електричної компанії. Хоча цей розрахунок може здатися простим, існує багато факторів, які можуть вплинути на ефективність сонячних панелей, таких як затінення, орієнтація даху та сезонні коливання пікового сонячного світла.

Настійно рекомендується звернутися за консультацією до професійного інсталятора сонячних батарей, який зможе оцінити ваші обставини і запропонувати індивідуальне рішення, що відповідає вашим потребам.Вони повинні бути сертифіковані Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків, яка є стандартом сонячної енергетики. CNET також має добре досліджений список найкращих сонячних компаній.

Інші фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно

Існує цілий ряд факторів, які допоможуть вам і інсталятору визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для забезпечення вашого будинку електроенергією. Ось розбивка:

Потужність сонячної панелі

Однією з важливих складових продуктивності сонячної панелі є її потужність, яка впливає на те, скільки панелей вам знадобиться. Чим вища потужність, тим більше енергії може генерувати панель.

Більшість побутових сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт. Найефективніші сонячні панелі на ринку. це моделі потужністю від 370 до 445 Вт. Чим вища номінальна потужність, тим вища вихідна потужність. Чим менше панелей, тим менше вам може знадобитися.

Наприклад, ви можете придбати сонячну панель із заявленою потужністю 440 Вт. Вам потрібно помножити потужність панелі на кількість сонячних годин, які ви отримуєте щодня, щоб зрозуміти, скільки енергії вона буде виробляти.

Якщо у вас не так багато місця, ви можете інвестувати в сонячні панелі з вищими показниками ефективності та потужності, оскільки вони здатні генерувати більше енергії з однієї панелі. Але вони також дорожчі, тому майте це на увазі, якщо бюджет на сонячну енергію для вашого будинку обмежений.

Вихідна ефективність

Якщо на вашому даху обмежений простір для розміщення панелей, ви захочете отримати максимальну продуктивність на квадратний дюйм панелі, яку тільки зможете, пояснює Корда.

Вчені та технічні розробники сонячних панелей десятиліттями наполегливо працювали над тим, щоб кожен сонячний елемент на панелі міг перетворювати більше сонячного світла в електрику, ніж раніше, або щоб зробити їх більш ефективними, каже Корда.

Як вона пояснює, наразі найефективніші панелі на ринку мають від 18% до 22.8% ефективності, при цьому більшість панелей мають ефективність близько 20%. Отже, чим вища ефективність, тим менше сонячних панелей вам може знадобитися.

Насправді, більш ефективна сонячна панель потребує меншої кількості панелей для вашого будинку, припускаючи, що всі інші фактори є рівними.

Виробничі коефіцієнти

Коефіцієнт виробництва для сонячних панелей допомагає визначити, скільки енергії ви можете отримати від панелі. Коефіцієнт виробництва, або коефіцієнт продуктивності, є важливим показником ефективності та економічності сонячної системи. Він порівнює фактичну потужність системи з потужністю, яку вона могла б виробляти в ідеальних умовах. Цей коефіцієнт враховує фактори, що знижують продуктивність, такі як температура, пил, сніг, тінь, старіння панелей та неефективність інвертора.

Коефіцієнт продуктивності виражається у відсотках, причому вищий коефіцієнт означає, що фотоелектрична система виробляє більший відсоток своєї теоретичної потужності. Наприклад, коефіцієнт корисної дії 80% означає, що в реальних умовах система виробляє 80% від своєї номінальної потужності. Чим вищий коефіцієнт виробництва, тим менше панелей вам може знадобитися.

Розмір панелі

Існує три основні розміри сонячних панелей: 60-елементні, 72-елементні та 96-елементні. Панелі на 60 і 72 комірки частіше використовуються для житлових будинків і мають розмір приблизно 3 на 5 футів, або 15 квадратних футів.

Місце, де ви живете, і кількість годин сонячного світла

Чим більше годин сонячного світла потрапляє на ваш дах, тим менше панелей вам, ймовірно, знадобиться встановити. Це залежить від напрямку, нахилу та орієнтації вашого даху, погоди та кількості тіні, що покриває дах. Це також залежить від пори року і місця проживання.

Взимку [сонячна панель] виробляє менше, ніж влітку. Отже, ваше виробництво енергії від сонячних панелей буде змінюватися протягом року, а потім використання у вашому домі буде змінюватися в залежності від того, які прилади використовують електроенергію, каже Джастін Драплін, генеральний директор Eclipse Cottages, компанії, що займається розробкою та розвитком технологій для сталого розвитку житла.

Отже, якщо ви живете в дуже спекотному кліматі, то в літні місяці ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими, щоб охолодити ваш будинок, а якщо ви живете в холодному середовищі, ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими взимку.

Від того, скільки тіні отримує ваш дах, завжди залежить, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, каже Корда. Якщо ваш дах вкритий великими дубами або димарем і отримує багато тіні, це призведе до зниження продуктивності сонячних панелей. У свою чергу, вам може знадобитися більше панелей для живлення вашого будинку. Але якщо ваш дах не отримує багато тіні, ваша сонячна потужність буде вищою для тієї ж площі.

Тип і стан даху

Орієнтація, кут нахилу, форма і тип даху впливають на кількість панелей, які ви можете розумно розмістити на даній площі, пояснює Корда.

Будинок без складної конструкції даху, нахилений під кутом 10 градусів і орієнтований на південь, найкраще підходить для сонячних панелей.

Це був би ідеальний дах для сонячних панелей, тому що він нахилений, звернений на південь, і нахил даху не плоский і не дуже крутий, що ідеально підходить для розміщення на ньому панелей, які вловлюють якомога більше енергії від сонця. каже Корда. Будинок зі складнішою конструкцією даху не зможе вмістити стільки панелей, додає вона. Наприклад, іспанські черепичні дахи вважаються недружніми до сонця і потребують спеціальних кріплень.

Вартість і бюджет

Хоча сонячна енергія може заощадити ваші гроші, вона вимагає серйозних інвестицій на початковому етапі. Витрати на сонячну енергію для вашого будинку та ваш бюджет визначатимуть, скільки сонячних панелей ви можете собі дозволити.

В даний час середня вартість домашньої системи сонячних панелей становить близько 3 доларів за ват, згідно з даними дослідницької фірми Wood Mackenzie. Виходячи з цієї цифри, система розміром 8 кіловат буде коштувати 24 000 до того, як почнуть діяти будь-які податкові пільги або стимули.

Незалежно від того, чи платите ви готівкою, чи фінансуєте, знання того, що ви можете собі дозволити, відіграватиме важливу роль у виборі кількості панелей для вашого будинку.

Річне споживання електроенергії

Щоб знати, скільки панелей задовольнить ваш попит на енергію, вам потрібно знати своє річне споживання енергії. Ви можете увійти до свого облікового запису онлайн, переглянути виписки, і ви побачите, скільки кіловат-годин електроенергії ви використовуєте. Ви захочете проаналізувати свої моделі протягом року.- якщо не за останні кілька років, каже Корда.

Отримавши цю цифру, ви дізнаєтесь, скільки сонячної енергії вам потрібно генерувати, щоб покрити ваші потреби.

Окрім нещодавнього використання, враховуйте майбутні потреби в енергії, зазначає Корда. Наприклад, чи плануєте ви придбати електромобіль? Або ви плануєте збільшити свою сім’ю? Або ви з дружиною збираєтеся більше працювати з дому? Якщо так, то ваші потреби в енергії зростуть у наступні роки. З іншого боку, якщо ваші підлітки незабаром покинуть гніздо, щоб піти до коледжу, ви можете очікувати, що ваше споживання енергії зменшиться.

Ваші особисті сонячні цілі

Визначення вашої особистої сонячної мети. це з’ясування того, чого ви хочете досягти за допомогою додаткових сонячних панелей. Повна енергонезалежність та автономність означатиме більше сонячних панелей. Якщо ви хочете забезпечити енергією весь будинок, вам доведеться збільшити його розмір, щоб переконатися, що у вас буде достатньо енергії взимку, навіть якщо влітку ви будете виробляти більше, ніж потрібно, каже Драплін.

Додавання акумуляторної батареї також відіграє важливу роль у визначенні кількості необхідних панелей. За допомогою сонячних батарей ви можете по суті накопичувати енергію і зберігати її для подальшого використання, коли ви виробляєте надлишкову енергію.

Якщо ваша мета. знизити рахунки за електроенергію або зменшити вуглецевий слід, то, можливо, вам не знадобиться стільки панелей, каже Драплін.

Визначення кількості необхідних сонячних панелей. це лише частина рівняння. Дізнайтеся більше про переваги та витрати на домашню сонячну енергію від CNET:

Поширені запитання про сонячні панелі

Чи можу я забезпечити свій будинок лише сонячною енергією?

Проста відповідь: так, ви можете повністю забезпечити будинок сонячною енергією. Щоб досягти своїх енергетичних цілей, вам потрібно врахувати кілька змінних: розмір, нахил і орієнтацію даху, розмір панелей, які ви хочете встановити, кількість тіні, вихідну ефективність і потужність. Крім того, ви хочете з’ясувати поточні та майбутні потреби використання, а також те, чи хочете ви, щоб весь ваш будинок живився від сонячної енергії або тільки його частина.

Додавання сонячних панелей до існуючої системи: що потрібно знати

додавання, сонячних, панель, існуючої, системи, потрібно

Якщо ви перейшли на сонячну енергію, ви вже зменшили (або, можливо, взагалі відмовилися від рахунків за електроенергію). Але, можливо, ви захочете додати більше сонячних панелей до вашої існуючої системи; ваша система сонячних панелей може бути недостатньою для початку, або ви могли збільшити споживання електроенергії з моменту встановлення через нові прибудови до вашого будинку, нові прилади або купівлю електромобіля (EV).

Процес додавання додаткових панелей до існуючої системи буде відрізнятися від того, коли ви купували систему сонячних панелей. Коли ви вивчаєте свої варіанти, ось кілька ключових факторів, про які слід пам’ятати.

Фактори, які слід враховувати при додаванні нових сонячних панелей до існуючої системи

Якщо ви хочете додати сонячні панелі до вашої існуючої системи, ось кілька речей, про які слід пам’ятати:

Потреба в енергії

Скільки додаткових сонячних панелей вам потрібно? Це буде першим питанням, яке потрібно вирішити, оскільки воно вплине як на дизайн вашої системи, так і на вартість додаткового проекту.

Місце для нових панелей

Чи достатньо у вас місця для встановлення додаткових сонячних панелей? Якщо у вас система на даху з обмеженим простором, відповідь може бути негативною. Наземні системи можуть бути трохи простішими у встановленні, оскільки власники нерухомості з наземним кріпленням зазвичай мають багато сонячної землі, доступної для встановлення.

Оновлення та сумісність сонячних панелей

Які панелі були використані у вашій початковій установці, і чи не потребує якийсь компонент модернізації? Ваші сонячні панелі будуть продовжувати генерувати електроенергію протягом більш ніж 25 років, після чого ви можете побачити більш значні спади виробництва, тому малоймовірно, що вам знадобиться заміна панелей оригінальної системи. Але все одно попросіть свого інсталятора перевірити все, включаючи стелажі та електропроводку.

При додаванні нових панелей бажано встановлювати панелі того ж типу, що і оригінальний масив, якщо це можливо. Це гарантує, що все буде відповідати естетично, а також матиме таку саму вихідну потужність та ефективність, як і інші ваші панелі. Якщо ви не можете встановити точно такі ж панелі, вам все одно слід шукати нові панелі з такою ж або подібною вихідною потужністю. інакше ви можете пошкодити існуючий масив.

Заміна інвертора

Чи достатньо великий ваш інвертор для додаткових панелей? Залежно від того, наскільки більше нової потужності ви додаєте до своєї системи, вам може знадобитися заміна інвертора. Коли інсталятор визначає розмір вашого центрального інвертора, він базується на вихідній потужності ваших панелей. Оскільки електроенергія постійного струму (DC), що виробляється вашими панелями, перетворюється в інверторі на змінний струм (AC), номінальна потужність інвертора може бути трохи меншою, ніж у панелей, через втрати енергії, які відбуваються під час процесу перетворення. Якщо ви додаєте досить багато панелей і вся ваша система сонячних панелей набагато більша за початковий розмір, вона може генерувати більше електроенергії, ніж може впоратися ваш попередній інвертор.

Додавання нових панелей дещо спрощується, якщо у вашій оригінальній системі сонячних панелей використовуються мікроінвертори, а не оптимізатор потужності або стрінгові інвертори. Оскільки мікроінвертори розташовані на кожній окремій панелі, вам не потрібно турбуватися про проблеми з потужністю інвертора, і ви можете просто встановити додаткові мікроінвертори з новими панелями.

Інсталятор для додавання панелей

Чи виконує ваш початковий інсталятор додаткові проекти? Якщо так, то найпростіше буде спочатку зв’язатися з ними, щоб дізнатися, чи зможуть вони виконати роботу. Вони вже знайомі з вашою системою та майном і будуть найкраще підготовлені до додавання нових панелей до власної роботи.

Проте, це може бути не найкращим варіантом для вас, якщо у вас був поганий досвід роботи з вашим попереднім інсталятором, або якщо він з тих пір припинив свою діяльність. Ви завжди можете знайти нового інсталятора, який виконає цю роботу, коли мова йде про додавання нових панелей до вашої сонячної батареї, але, можливо, буде складніше знайти сонячну компанію, яка виконає цю роботу. Деякі інсталяційні компанії уникають виконання додаткових проектів для інсталяцій, які не є їхніми власними. Це відбувається з двох основних причин: вони не хочуть мати справу з суперечливими гарантіями на всю установку, або розмір проекту недостатньо великий. Багато інсталяційних компаній не захочуть в подальшому вступати в суперечки про те, чия робота полягає в тому, щоб виправити частину системи, особливо тому, що початкова робота не є їхньою власною, і вони не можуть стояти осторонь від неї.

Що стосується розміру системи, багато інсталяторів мають мінімальний розмір системи, який вони будуть встановлювати для отримання власного прибутку. Типовий додатковий проект може передбачати встановлення лише кількох панелей, що означатиме набагато менший прибуток, ніж при стандартній інсталяції в житловому будинку. Залежно від своїх ресурсів та графіку встановлення, багато компаній вирішать зосередити свої зусилля на великих проектах.

Отримання дозволів та підключення

Чи вимагатиме встановлення додаткових панелей на вашому об’єкті отримання додаткових дозволів або подання додаткової документації на підключення до вашої комунальної компанії? Це може залежати від ряду факторів, включаючи кількість додаткових панелей, які ви додаєте, чи потрібен новий інвертор, а також дозвільні вимоги у вашій місцевості. Якщо ви додаєте до системи більше кількох кіловат (кВт) і вам потрібно замінити інвертор, швидше за все, вам доведеться подати ще одну заявку на підключення до енергопостачальної компанії.

Будь-який інсталятор, з яким ви працюєте над додатковим проектом, повинен знати про будь-які дозволи або вимоги до підключення і допоможе оформити їх, а також частину загальної вартості додаткового проекту.

Заохочення

Якщо ви додаєте додаткові панелі до своєї системи, ви можете не мати права на деякі з тих стимулів (наприклад, податкові кредити та знижки), на які ви претендували під час первинного встановлення системи. Багато стимулів можна отримати лише один раз на один об’єкт нерухомості або одну особу.

Стимули, засновані на результатах (PBI), можуть бути дещо складними, коли мова йде про додаткові проекти. Оскільки суми заохочень залежать від того, скільки електроенергії виробляє ваша система, ви можете зіткнутися з деякими ускладненнями, якщо у вас є новий інвертор і вам доведеться повторно подавати заявку на підключення.

Завжди обговорюйте з інсталятором сонячних панелей, на які пільги ви будете і не будете мати право, коли справа доходить до вашого додаткового сонячного проекту, і поговоріть з податковим консультантом або бухгалтером, коли справа доходить до питань щодо податкових пільг, на які ви можете мати право.

Додайте сонячні панелі до існуючої системи на EnergySage

З будь-яким сонячним проектом, великим чи малим, корисно робити покупки в різних місцях. Зареєструвавшись на EnergySage Marketplace, ви можете отримати кілька цінових пропозицій для порівняння витрат на сонячну енергію. Якщо ви хочете додати панелі до вашої існуючої системи, зазначте це у своєму обліковому записі разом з інформацією про вашу існуючу систему (обладнання, розмір системи), щоб інсталятори могли надати вам найточніші ціни.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати про Чи варті сонячні панелі того у 2023 році? Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Порівняння кращих продуктів Як встановити сонячні панелі Сонячний лізинг: що потрібно знати

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою будинку.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

додавання, сонячних, панель, існуючої, системи, потрібно

В останні десятиліття популярність сонячних панелей стрімко зростає. Частково завдяки зростанню екологічно відповідальної поведінки та бажанню зменшити рахунки за електроенергію, замінивши традиційні джерела опалення, охолодження та електроенергії на більш чисті, природні джерела. Якщо ви думаєте зробити цей перехід, вам, мабуть, цікаво, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку.

Хоча відповідь може бути дещо складною, якщо ви наймете професіонала або компанію з встановлення сонячних панелей для консультації, вони, ймовірно, впораються і з цією частиною процесу (і можуть дати вам поради, як обслуговувати та чистити сонячні панелі).

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей сьогодні!

Але якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей вам може знадобитися, і ви хочете спробувати розрахувати це самостійно, вам знадобиться кілька відомостей: скільки енергії споживає ваше домогосподарство; скільки місця на даху, яке можна використати для розміщення сонячних панелей; скільки годин сонця отримує ваш будинок, а також потужність і відносна ефективність фотоелектричних (ФЕ) сонячних панелей, які ви будете встановлювати.

Як визначити потребу в сонячних панелях

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією, ви використовуєте формулу з трьома ключовими факторами, згідно з EnergySage: річне споживання енергії, потужність панелей та коефіцієнт виробництва. Але що саме це означає?

Річне споживання електроенергії

Перший крок. визначити річне споживання електроенергії; це кількість електроенергії, яку споживає все ваше домогосподарство за рік. Вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год) і включає в себе всі джерела електроенергії у вашому домі, включаючи малі та великі побутові прилади, кондиціонери, освітлення, очищувачі повітря та водонагрівачі. U.S. За даними Управління енергетичної інформації (EIA), середньостатистичне домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Потужність сонячних панелей

Обираючи найкращі сонячні панелі, ви можете подумати, що вони виглядають майже однаково, але вони не створені однаково, тому вам потрібно знати потужність панелей, які ви плануєте встановити. Потужність панелі. це кількість електроенергії, що випромінюється з панелі. Більшість сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт, тому можна з упевненістю припустити, що 300 Вт. це середня потужність панелі, яку ви можете знайти.

Коефіцієнти виробництва

Згідно з EnergySage, коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення розрахункової потужності системи з часом (у кВт-год) до фактичного розміру системи (у Вт). Ви можете подумати, що це буде співвідношення 1:1. що ви отримуєте на виході те, що входите. Але варіації кількості сонячного світла, яке падає на ваш будинок, призводять до того, що це не так.

Система потужністю 10 кВт, яка виробляє 16 кВт-год електроенергії на рік, матиме коефіцієнт виробництва 1.6 (16/10 = 1.6). У таких місцях, як Гаваї, де довгі дні і постійне сонячне світло, цілком можливо мати такий тип співвідношення, в той час як в похмурій, дощовій Новій Англії середній коефіцієнт виробництва може становити лише 1.2

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно

Ось фактична формула, яку використовує EnergySage, і яку ви можете використовувати, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться:

 • Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі
 • Використовуючи цифри, які ми визначили до цього часу, ми отримуємо:
 • Кількість панелей = 11 000 кВт / 1.6 / 300 W

Це дорівнює приблизно 20-25 сонячним панелям для виконання роботи. Ви можете використовувати цю ж формулу, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Або ви можете піти простішим шляхом, а саме: подивитися на свій рахунок за електроенергію, щоб визначити, що вам знадобиться.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб розпочати безкоштовну оцінку без зобов’язань

Альтернативний спосіб визначити використання сонячної енергії

Якщо ви не зацікавлені в самостійних розрахунках, просто подивіться на свої рахунки за комунальні послуги, щоб дізнатися, скільки енергії ви використовуєте. Це дозволить вам помножити споживання енергії на кількість годин сильного сонячного світла, які отримує ваш будинок, а потім розділити отриманий результат на потужність панелей, які ви плануєте встановити.

Фактори, що впливають на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Чи є ще щось, про що варто подумати, окрім наведених вище розрахунків? Виявляється, є ще кілька факторів, які потрібно враховувати при визначенні кількості сонячних панелей для живлення будинку.

Вихідна ефективність сонячних панелей

Ваші сонячні панелі не будуть постійно отримувати сонячну енергію з максимальною потужністю. Подумайте про триденні дощі, які бувають восени, або про великі снігопади взимку, які тануть кілька днів. У цей час вам знадобиться буфер у використанні енергії, тому рекомендується мати приблизно на 25% більше сонячних панелей, ніж вам потрібно.

Години сонячного світла

Кількість енергії, яку ви отримаєте від сонячних панелей, безпосередньо залежить від того, скільки сонця отримує ваш будинок. панелі знадобляться, якщо ви живете в місцевості без довгих годин сильного сонячного світла.

Потужність ваших панелей

Більшість сонячних панелей мають потужність від 150 до 350 Вт на панель. Якщо ви обираєте панелі меншої потужності, вам знадобиться більше сонячних панелей, щоб генерувати достатню кількість енергії для вашого будинку. Звичайно, це за умови, що ви хочете замінити 100% свого енергоспоживання сонячною енергією. Якщо ви сподіваєтеся лише на часткове перетворення, різниця у потужності сонячних панелей може не мати такого великого значення.

Вартість сонячних панелей

Скільки ви хочете або плануєте витратити на сонячні панелі ? Перш ніж купувати, переконайтеся, що ви знаєте, скільки сонячних панелей є доцільним для вашого бюджету.

Розмір сонячної панелі

Щоб зрозуміти, скільки сонячних панелей вам знадобиться, ви повинні знати стандартні розміри сонячних панелей, щоб знати, скільки їх можна розмістити на вашому даху. Площа житлової 60-елементної сонячної панелі становить 17.62 квадратних фути, а площа комерційної сонячної панелі на 72 комірки. 21.13 квадратних футів. Компанії, що встановлюють сонячні панелі, виміряють площу вашого даху, щоб визначити, скільки панелей можна безпечно встановити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте котирування від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовний розрахунок без зобов’язань

Сонячна батарея: Принцип роботи, компоненти, особливості, використання, ціна, застосування та переваги

додавання, сонячних, панель, існуючої, системи, потрібно

Сонячна батарея є важливим компонентом системи сонячних панелей. Вона буває різних розмірів і з різною потребою в енергії. Об’єднує сонячні панелі та утримує їх разом.

Сонячна батарея також допомагає панелям генерувати електроенергію з сонячних променів і постачати її різним домогосподарствам.

Кількість сонячних панелей, необхідних для фотоелектричної системи, залежить від напрямку даху, місця встановлення та інтенсивності споживання електроенергії. Виходячи з цих трьох критеріїв, сонячні панелі, необхідні для кожного будинку, можуть бути різними.

Масиви сонячних елементів є життєво важливими компонентами в системі сонячних панелей. Якщо їх не встановити, це може призвести до збою в роботі системи.

Робота сонячної батареї

Сонячна батарея в основному відповідає за передачу електричного струму до сонячного інвертора.

Коли сонячні промені падають на поверхню сонячних панелей, кремнієві елементи приймають енергію. Завдяки своїм провідним властивостям ці кремнієві елементи перетворюють сонячні промені в електрику.

Коли відбувається це перетворення, електрони в елементах заряджаються і починають неспокійно рухатися. Цей рух формує електричний струм, який проходить від проводів до масивів сонячних елементів.

Через кабелі масиви подають постійний струм до сонячного інвертора. Потім сонячний інвертор перетворює постійний струм на змінний.

Сонячна батарея. з чого складається?

Сонячні батареї складаються з фотоелектричних елементів, об’єднаних в ланцюжок. Кожна стрічка має максимум 20 панелей, вирівняних в ряд.

При електричному з’єднанні за допомогою дроту сонячні панелі утворюють велику фотоелектричну установку, відому як сонячна батарея. Чим більша площа поверхні, тим більше панелей потрібно.

Якщо більше панелей прилягають один до одного, необхідні масиви будуть вищими. Масиви призведуть до кращої електроенергії.

Фотоелектрична панель в основному має напругу 12В або 24В. Залежно від необхідної електричної потужності, панелей, необхідних для виробництва електричного струму, може бути більше або менше.

Особливості сонячної батареї

Характеристики сонячних батарей наступні:

 • Сонячна батарея забороняє відбиття світла. Таким чином, він може тривалий час утримувати електроенергію від сонячних променів.
 • Має чітке розташування і поставляється в різних розмірах для установки на малих і великих площах.
 • Масив сонячних батарей має невелику вагу, але міцну конструкцію. Він може ефективно утримувати панелі разом.
 • Може функціонувати в суворих кліматичних умовах, не викликаючи збоїв.
 • Має просту конструкцію і легко встановлюється.
 • Масиви сонячних батарей мають термін придатності 25 років.
 • Ці масиви корисні як для житлових, так і для комерційних застосувань.

Де можна поставити сонячні батареї?

Хоча сонячні батареї підходять скрізь, ідеальним місцем для них є ділянка з прямим впливом сонячних променів. Отже, дах будинку є ідеальним місцем для встановлення.

Генерація енергії буде максимальною, якщо сонячна батарея повернута на південь. Це тому, що південь. це напрямок, який отримує максимум сонячного світла в Індії.

Ще однією чудовою альтернативою для монтажу сонячних панелей є монтаж їх на землі. Наземні установки простіше встановлювати в сільській місцевості через невеликі розміри території.

Третє відповідне місце для сонячних батарей. сонячний навіс. Підтримує сонячну батарею в підвішеному положенні. Оскільки вони займають багато місця, сонячні навіси є ідеальним рішенням цієї проблеми.

Скільки коштує сонячна батарея?

Вартість установки сонячної батареї (і системи) коливається в межах 15 000 (рупій). 11 71 718) до 25 000 (рупій). 19,57,775).

На ціну сонячної батареї впливає багато факторів. Колір, щільність потужності, енергоспоживання, розмір і вартість з’єднання є загальними факторами, які впливають на загальну ціну масивів сонячних батарей.

Якщо встановити більше панелей, знадобляться великі масиви сонячних батарей, щоб утримувати їх разом. Чим більший розмір масиву, тим вища ціна.

Таким чином, загальна кількість панелей сонячних батарей також впливає на загальну вартість. Домовласники можуть побудувати сонячні батареї з меншими витратами, розмістивши їх в обмеженому просторі.

Застосування сонячної батареї

Існує багато застосувань сонячних батарей для побутових і промислових цілей. Основні з них наступні:

 • Оскільки сонячні батареї допомагають виробляти електроенергію, користувачі можуть використовувати їх для зарядки електричних пристроїв, таких як мобільні телефони, ноутбуки, обігрівачі, кондиціонери, кулери, телевізори, пральні машини та інші побутові прилади.
 • Масив сонячних елементів може використовуватися в побутових і легких промислових цілях.
 • Великогабаритні сонячні батареї можуть використовуватися для живлення баштових веж, сонячних супутників, великомасштабних систем відновлюваної енергетики, а також промислових процесів і агрегатів.
 • Ви можете використовувати сонячні батареї для збереження енергії.
 • Це важливо для обігріву теплиці.

Розміри сонячної батареї

Розуміння правильного розміру сонячної батареї має важливе значення для визначення загального виходу енергії. Тому власники будинків повинні спочатку з’ясувати кількість одиниць електроенергії, яку вони споживають щомісяця.

Правильний розмір масиву сонячних батарей буде залежати від одиниць електроенергії, які необхідні для забезпечення потужності, необхідної для безперебійної роботи домогосподарства.

Важливо відзначити, що розмір може відрізнятися в різних частинах країни. Знання тарифу в конкретному місті є життєво важливим перед вибором розміру сонячної батареї.

Переваги використання сонячних батарей

Переваги використання сонячної батареї полягають у наступному:

 • Він міцно утримує сонячні панелі разом.
 • Фотоелектрична панель дозволяє легко передавати електричний струм до сонячного інвертора.
 • Забезпечує максимальний вихід енергії.
 • Допомагає виробляти енергію без викидів газу.
 • Має тривалий термін зберігання.
 • Гарантує легку установку на даху, землі або сонячних навісах.
 • Дозволяє панелям ефективно працювати і подавати струм у все домашнє обладнання. Як результат, рахунок за електроенергію зменшується.
 • Це зберігає структуру мережі недоторканою.
 • Ідеально підходить для використання як у містах, так і в сільській місцевості.
 • Легко встановлюється в паралельній або послідовній конфігурації.

Висновок

Сонячна решітка є найважливішим компонентом сонячної панелі. Панелі не можуть функціонувати разом без сонячної батареї. Обидва ці фактори разом допомагають виробляти необхідну електроенергію для різних побутових або промислових потреб.

Тому встановлення масиву сонячних батарей є важливою інвестицією для забезпечення належного перетворення сонячної енергії в електричний струм. Крім того, це може скоротити рахунки за електроенергію та забезпечити безкоштовну електроенергію протягом тривалого часу.

Часті запитання

Q1. Як розрахувати розмір сонячної батареї?

Щоб розрахувати розмір сонячної батареї, потрібно розділити розмір сонячної системи на ватну потужність кожної панелі. Це допоможе вам визначитися з кількістю необхідних панелей. Виходячи з цього, ви можете придбати правильний розмір сонячної батареї.

Q2. Які існують різні типи розташування фотоелектричних панелей?

Різні типи з’єднання фотоелектричних панелей виглядають наступним чином:

 • Послідовне з’єднання
 • Паралельне з’єднання
 • Послідовно-паралельне з’єднання
 • Загальне перехресне з’єднання
 • Мостове з’єднання
 • Сотове з’єднання

Q3. Чи можна об’єднувати сонячні панелі в масив?

Так, ви можете змішувати сонячні панелі в масиві. Однак бажано цього не робити, оскільки це може вплинути на струм або напругу.

Що таке сонячна панель?

Сонячні панелі (також відомі як фотоелектричні панелі). це пристрій, який перетворює сонячне світло, що складається з частинок енергії, які називаються фотонами, в електрику, яка може бути використана для живлення електричних навантажень.

Сонячні панелі можуть бути використані для широкого спектру застосувань, включаючи системи дистанційного живлення кают, телекомунікаційне обладнання, дистанційне зондування, і, звичайно, для виробництва електроенергії в житлових і комерційних сонячних електросистемах.

На цій сторінці ми розповімо про історію, технологію та переваги сонячних панелей. Ми дізнаємося, як працюють сонячні панелі, як їх виготовляють, як вони виробляють електроенергію та де можна придбати сонячні панелі.

Коротка історія сонячних панелей

Розвиток сонячної енергетики налічує понад 100 років. У перші дні сонячна енергія використовувалася в основному для виробництва пари, яку потім можна було використовувати для приведення в дію машин. Але це було лише до відкриття фотоелектричного ефекту Едмоном Беккерелем, який дозволив би перетворити сонячне світло в електричну енергію. Відкриття Беккереля призвело до винаходу в 1893 році Чарльзом Фріттсом першого справжнього сонячного елемента, який був утворений шляхом покриття листів селену тонким шаром золота. І з цього скромного початку виникне пристрій, який ми знаємо сьогодні як сонячну панель.

Рассел Ол, американський винахідник, який працював у Bell Laboratories, запатентував перший у світі кремнієвий сонячний елемент у 1941 році. Винахід Ола призвів до виробництва першої сонячної панелі в 1954 році тією ж компанією. Сонячні панелі знайшли своє перше основне застосування в космічних супутниках. Для більшості людей перша сонячна панель у їхньому житті, ймовірно, була вбудована в новий калькулятор. приблизно в 1970-х роках!

Сьогодні сонячні панелі та цілі системи сонячних панелей використовуються для живлення найрізноманітніших застосувань. Так, сонячні панелі у вигляді фотоелементів досі використовуються в калькуляторах. Однак вони також використовуються для забезпечення сонячною енергією цілих будинків і комерційних будівель, таких як штаб-квартира Google в Каліфорнії.

Як працюють сонячні панелі?

додавання, сонячних, панель, існуючої, системи, потрібно

Сонячні панелі збирають чисту відновлювану енергію у вигляді сонячного світла і перетворюють її в електрику, яка потім може бути використана для живлення електричних навантажень. Сонячні панелі складаються з декількох окремих сонячних елементів, які в свою чергу складаються з шарів кремнію, фосфору (який забезпечує негативний заряд) і бору (який забезпечує позитивний заряд). Сонячні панелі поглинають фотони і таким чином ініціюють електричний струм. Енергія, що генерується фотонами, які потрапляють на поверхню сонячної панелі, дозволяє електронам вибиватися зі своїх атомних орбіт і вивільнятися в електричне поле, що генерується сонячними елементами, які потім втягують ці вільні електрони в спрямований струм. Весь цей процес відомий як фотоелектричний ефект. Середньостатистичний будинок має більш ніж достатню площу даху для розміщення необхідної кількості сонячних панелей, щоб виробляти достатню кількість сонячної електроенергії для забезпечення всіх його потреб в електроенергії надлишок виробленої електроенергії надходить в основну електромережу, окупаючись за рахунок використання електроенергії в нічний час.

У добре збалансованій конфігурації з підключенням до електромережі сонячна батарея генерує енергію вдень, яка потім використовується в будинку вночі. Програми мережевого обліку дозволяють власникам сонячних генераторів отримувати гроші, якщо їхня система виробляє більше енергії, ніж потрібно для дому. В автономних сонячних системах необхідними компонентами є акумуляторна батарея, контролер заряду і, в більшості випадків, інвертор. Сонячна батарея передає електроенергію постійного струму (DC) через контролер заряду до акумуляторної батареї. Потім енергія надходить від акумуляторної батареї до інвертора, який перетворює постійний струм в змінний, який можна використовувати для приладів, що не працюють на постійному струмі. За допомогою інвертора масив сонячних панелей може бути підібраний таким чином, щоб задовольнити найвибагливіші вимоги до електричного навантаження. Змінний струм може використовуватися для живлення навантажень в будинках або комерційних будівлях, рекреаційних транспортних засобів і човнів, віддалених кабін, котеджів або будинків, дистанційного керування дорожнім рухом, телекомунікаційного обладнання, моніторингу потоку нафти і газу, RTU, SCADA і багато іншого.

Переваги сонячних панелей

Використання сонячних панелей є дуже практичним способом виробництва електроенергії для багатьох застосувань. Очевидно, що життя поза мережею має бути автономним. Життя поза мережею означає проживання в місці, яке не обслуговується основною електромережею. Віддалені будинки та будиночки отримують значну вигоду від сонячних електростанцій. Більше не потрібно платити величезні кошти за встановлення електричних стовпів та прокладання кабелів від найближчої точки доступу до електромережі. Сонячна електрична система потенційно дешевша і може забезпечувати енергією до трьох десятиліть за умови належного обслуговування.

Окрім того, що сонячні панелі дозволяють жити поза мережею, можливо, найбільшою перевагою використання сонячної енергії є те, що вона є одночасно чистим і поновлюваним джерелом енергії. З появою глобальної зміни клімату стало більш важливим, щоб ми робили все можливе, щоб зменшити тиск на нашу атмосферу від викидів парникових газів. Сонячні панелі не мають рухомих частин і не потребують особливого обслуговування. Вони мають міцну конструкцію і служать десятиліттями за умови належного обслуговування.

Остання, але не менш важлива перевага сонячних панелей і сонячної енергії полягає в тому, що після того, як система окупила свої початкові витрати на встановлення, електроенергія, яку вона виробляє протягом решти терміну служби системи, який може становити 15-20 років в залежності від якості системи, є абсолютно безкоштовною! Для власників мережевих сонячних електростанцій вигоди починаються з моменту запуску системи в експлуатацію, що потенційно позбавляє їх від щомісячних рахунків за електроенергію або, що є найкращим, фактично приносить власнику системи додатковий дохід від електричної компанії. Як? Якщо ви використовуєте менше енергії, ніж виробляє ваша сонячна електросистема, надлишок електроенергії можна продати, іноді з надбавкою, вашій енергопостачальній компанії!

Існує багато інших застосувань та переваг використання сонячних панелей для забезпечення ваших потреб в електроенергії. занадто багато, щоб перерахувати тут. Але переглядаючи наш веб-сайт, ви отримаєте хороші загальні знання про те, наскільки універсальною та зручною може бути сонячна енергія.

Скільки коштують сонячні панелі?

Ціна на сонячні панелі значно знизилася за останні кілька років. Це чудово, тому що в поєднанні з 30 федеральним податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику та іншими відповідними стимулами, ЗАРАЗ найкращий час для інвестування в сонячну електростанцію. І врахуйте це: сонячна енергетична система коштує приблизно стільки ж, скільки автомобіль середнього розміру!

Де можна купити сонячні панелі?

Ну, звичайно, прямо тут, на цьому веб-сайті!

Наші бренди сонячних панелей включають найвідоміших виробників у галузі сонячних панелей. Серед них такі бренди, як BP Solar, General Electric, Sharp та інші. Ми пропонуємо тільки високоякісні сонячні панелі від виробників з перевіреною репутацією в області технологій сонячних панелей. Маючи понад 30 років у бізнесі сонячних панелей, ви можете бути впевнені, що в MrSolar.com, ми знаємося на сонячних панелях!

Залишити відповідь