Дізнайтеся більше про сонячну енергію. Фотоелектрична відновлювана енергія

Дізнайтеся більше про сонячну енергію

Сонячна енергія навколо нас. Дізнайтеся, як сонячні панелі використовують енергію сонця для виробництва електроенергії.

Сонячна енергія: що потрібно знати

Сонячна енергія. це просто придатна для використання енергія, що генерується сонцем у вигляді електричної або теплової енергії. Сонячну енергію можна вловлювати різними способами, найпоширенішим з яких є сонячна фотоелектрична система, або фотоелектрична система, яка перетворює сонячні промені в корисну електроенергію. Крім використання фотоелектрики для виробництва електроенергії, сонячна теплова енергія, або концентрація сонячної енергії (CSP), зазвичай використовується для обігріву приміщень або рідин. Власники житлової та комерційної нерухомості можуть встановлювати сонячні системи гарячого водопостачання та проектувати свої будівлі з урахуванням пасивного сонячного опалення, щоб повною мірою скористатися перевагами сонячної енергії за допомогою сонячних технологій.

Типи сонячних енергетичних систем

Зацікавлені в отриманні вигоди від сонячної енергії? Сонячні панелі встановлюються в трьох основних масштабах: житлові, комерційні та комунальні. Домовласники можуть скористатися перевагами сонячної енергії в масштабах житлових будинків, як правило, у вигляді сонячних панелей на даху або наземних сонячних панелей, встановлених на відкритій місцевості. Як правило, домашні сонячні системи мають потужність від 5 до 20 кіловат (кВт), залежно від розміру будинку.

Комерційні проекти сонячної енергетики, як правило, встановлюються в більших масштабах, ніж домашні сонячні електростанції. У той час як індивідуальні установки можуть значно відрізнятися за розміром і вартістю, сонячні батареї комерційного масштабу служать єдиній меті: забезпечити сонячною енергією бізнес та некомерційні організації на місці. Нарешті, сонячні проєкти промислового масштабу. це, як правило, великі сонячні електростанції потужністю в кілька мегават (МВт). сонячні установки промислового масштабу забезпечують сонячною енергією велику кількість споживачів комунальних послуг.

Для деяких покупців сонячної енергії, які не можуть встановити сонячну систему на своїй власності через вартість або інші фактори, громадська сонячна енергія є життєздатним варіантом, який більш безпосередньо з’єднує проекти сонячної енергетики в масштабах комунальних підприємств з побутовими споживачами. Таким чином, громадські сонячні електростанції, як правило, будуються в центральних районах, а не на окремих об’єктах. Абоненти (власники будинків, орендарі, підприємства або некомерційні організації) можуть приєднатися до громадського сонячного проекту, щоб отримати багато переваг сонячної енергії, не встановлюючи сонячні панелі на своїй власності.

Як працюють сонячні панелі?

Сонячна панель (також відома як сонячний модуль) складається з шару кремнієвих елементів, металевої рами, скляного корпусу та проводки для передачі електричного струму від кремнію. Кремній (атом 4 в періодичній таблиці). це неметал з провідними властивостями, які дозволяють йому поглинати і перетворювати сонячне світло в корисну електроенергію. Коли світло потрапляє на кремнієвий елемент, воно змушує електрони в кремнії рухатися, ініціюючи потік електричного струму. Це явище відоме як “фотоелектричний ефект”, і воно описує загальну функціональність технології сонячних панелей.

Наука про виробництво електроенергії за допомогою сонячних панелей зводиться до цього фотоелектричного ефекту. Вперше він був відкритий у 1839 році Едмоном Беккерелем і може розглядатися як властивість певних матеріалів (відомих як напівпровідники), що дозволяє їм створювати електричний струм під впливом сонячного світла.

Фотоелектричний процес складається з наступних основних етапів:

 • Кремнієвий фотоелектричний сонячний елемент поглинає сонячне випромінювання
 • Коли сонячні промені взаємодіють з кремнієвим елементом, електрони починають рухатися, створюючи потік електричного струму
 • Дроти вловлюють і подають цю електроенергію постійного струму (DC) до сонячного інвертора для перетворення в електроенергію змінного струму (AC)

Коротка історія сонячної енергетики

У 1954 році компанія Bell Labs розробила перший кремнієвий фотоелектричний елемент. Хоча сонячна енергія і раніше вловлювалася і перетворювалася в корисну енергію різними методами, тільки після 1954 року сонячна енергія стала життєздатним джерелом електроенергії для живлення пристроїв протягом тривалих періодів часу. Перші сонячні елементи перетворювали сонячне випромінювання в електрику з ефективністю 4%. для порівняння, багато широко доступних сьогодні сонячних панелей можуть перетворювати сонячне світло в сонячну енергію з ефективністю понад 20%, і ця цифра постійно зростає. Хоча спочатку впровадження сонячної енергії було повільним, низка державних та федеральних стимулів та політик сприяли зниженню вартості сонячної енергії настільки, що вона стала більш поширеною.

Вартість сонячної енергії

Одночасно зі збільшенням ефективності використання сонячної енергії, вартість сонячних панелей суттєво знизилася. Тільки за останнє десятиліття вартість установки сонячних панелей впала більш ніж на 70 відсотків, і багато експертів галузі прогнозують, що вона буде продовжувати падати в найближчі роки.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Крім того, залежно від того, де ви живете, деякі знижки або стимули для сонячної енергетики можуть сприяти подальшому зниженню вартості сонячної енергії. На загальнонаціональному рівні федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC) є одним з основних стимулів, доступних для всіх, хто цікавиться сонячною енергією, оскільки він дозволяє відняти 30 відсотків вартості встановлення системи сонячних батарей з ваших федеральних податків. Цей стимул не буде тривати вічно: у 2033 році федеральний ITC знизиться до 26%, а у 2035 році він повністю зникне для житлових сонячних установок. Багато штатів та комунальних підприємств пропонують додаткові стимули (наприклад, чистий облік) на додаток до федерального ITC, що ще більше знижує вартість сонячної енергії.

Хочете дізнатися, скільки вам буде коштувати сонячна енергія?? Спробуйте наш сонячний калькулятор для швидкого розрахунку.

Сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії

Сонячна енергія. це чисте, недороге, поновлюване джерело енергії, яке можна використовувати майже скрізь у світі. будь-яка точка, де сонячне світло потрапляє на поверхню землі, є потенційним місцем для генерації сонячної енергії. А оскільки сонячна енергія надходить від сонця, вона є безмежним джерелом енергії. Технології відновлюваної енергетики виробляють електроенергію з ресурсів, які є нескінченними.

Порівняйте виробництво електроенергії з відновлюваних джерел з виробництвом викопного палива: для утворення нафти, газу та вугілля знадобилися сотні тисяч років. Отже, кожен раз, коли один з цих ресурсів спалюється для виробництва електроенергії (і викидів парникових газів), це призводить до збільшення викидів парникових газів в атмосферу!), що цей обмежений ресурс дещо наближається до вичерпання. Використання відновлюваних ресурсів. таких як вітер, сонце та гідроенергія. для виробництва електроенергії не виснажує ці ресурси. Сонячне світло завжди буде постійно світити на поверхню Землі, і після перетворення сонячного світла в електрику, є ще нескінченна кількість сонячного світла, яке можна перетворити в електрику в майбутньому. Саме це робить сонячну енергію, за своєю природою, відновлюваною енергією.

Хоча нинішня структура електроенергії в Сполучених Штатах все ще значною мірою складається з викопних видів палива, таких як нафта і газ, відновлювані джерела енергії, такі як сонячна енергія, неухильно стають все більшою частиною енергетичного профілю країни, оскільки їх вартість стає більш конкурентоспроможною.

Чи варто переходити на сонячну енергію?

Коли справа доходить до встановлення сонячних панелей та переходу на більш екологічне джерело енергії, не існує універсального підходу. Існує кілька запитань, які допоможуть визначити, чи є ваш будинок або бізнес хорошим кандидатом на сонячну енергію:

 • Скільки електроенергії ви споживаєте і скільки коштує електроенергія у вашому регіоні? Чим більше електроенергії ви використовуєте і чим більше платите за неї, тим більше ви заощадите, перейшовши на сонячну енергію.
 • Чи є у вас власний будинок? Якщо ви живете в багатоквартирному будинку або орендуєте житло, встановити сонячну систему буде набагато складніше, ніж якщо ви є власником будинку на одну сім’ю.
 • Чи підходить ваш дах для сонячних панелей? Ідеальний дах для сонячних батарей. це досить просторий, у хорошому стані, не надто складний, орієнтований на південь і отримує багато прямих сонячних променів. Якщо ні, вам слід подумати, чи є у вас місце для наземної системи.
 • Чи є у вашому регіоні місцеві, авторитетні сонячні компанії, які можуть виконати установку? Якщо ви не живете в районі, де кілька інсталяторів конкурують за ваш бізнес, можливо, вам доведеться заплатити премію.
 • Які стимули доступні там, де ви живете? Місцеві та державні стимули можуть в кінцевому підсумку заощадити вам тисячі доларів на вашій сонячній енергетичній системі, значно скоротивши термін її окупності.

Якщо деякі з цих характеристик не відповідають вашій ситуації, але ви все одно зацікавлені в переході на сонячну енергію, прочитайте нашу статтю про те, чи підходить вам сонячна енергія, щоб отримати додаткову інформацію про те, чи підходите ви для цього.

Що потрібно знати про сонячну енергетику

За даними Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), за останнє десятиліття потужність сонячних електростанцій зросла в середньому на 33 відсотки. Насправді, Міністерство енергетики (DOE) повідомляє, що в Сполучених Штатах є близько 97 сонячних електростанцій.2 гігават (ГВт) встановленої потужності сонячних електростанцій на сьогоднішній день. цього достатньо, щоб забезпечити чистою енергією близько 18 мільйонів будинків.

Оскільки сонячні потужності продовжують зростати, зростає і потреба в нових робочих місцях в сонячній енергетиці. Від встановлення до виробництва, від виконання операцій та технічного обслуговування до навчання споживачів. є багато речей, якими ви можете займатися як працівник сонячної енергетики! Станом на грудень 2021 року сонячна промисловість підтримувала 255 037 робочих місць на основі даних Національного перепису робочих місць у сонячній енергетиці, проведеного Міждержавною радою з відновлюваних джерел енергії (IREC). це 9.2% зростання з 2020 року.

Швидке поширення сонячної енергетики на національному та глобальному рівнях також призвело до паралельного зростання в декількох суміжних областях. Зокрема, системи сонячних батарей, електромобілі та теплові насоси. це сектори, які готові вибухнути разом із сонячною промисловістю, збільшуючи переваги сонячної енергетики.

Хочете підтримати сонячну енергетику? Подумайте про перехід на сонячну енергію для виробництва електроенергії! Незалежно від того, чи встановлюєте ви сонячні панелі у себе вдома або на підприємстві, чи підписуєтесь на громадську сонячну ферму, ви збільшуєте загальну потужність встановленої сонячної енергії, одночасно допомагаючи розвивати економіку чистої енергії.

Дезінформація підриває проекти з відновлюваної енергетики по всій території Сполучених Штатів

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Вітрова турбіна вимальовується на тлі неба на заході сонця біля Еллсворта, штат Канзас. Турбіна висотою 300 футів є однією з 134 одиниць, які складають вітроелектростанцію Post Rock Wind Farm.

Зимової ночі на початку 2016 року Джеремі Кітсон зібрався у великому сараї свого приятеля разом із сусідами, щоб спланувати боротьбу проти запропонованої вітрової електростанції в сільській місцевості округу Ван Верт, штат Огайо. Проект буде приблизно в милі від його будинку.

З самого початку Кітсон, який викладає фізику і хімію в місцевій середній школі, знав, що не хоче, щоб турбіни були поруч з ним. Він чув від людей, які живуть поруч з іншим вітровим проектом приблизно в 10 милях від нього, що турбіни шумлять і що вони не можуть спати.

Було так багато людей, які говорили, що це жахливо, ви не захочете жити під цими штуками”. каже Кітсон.

Він та його сусіди перейшли в наступ. Я просто подумав, що має бути спосіб перемогти їх. говорить він про розробника, компанію Apex Clean Energy. Ви повинні перехитрити їх. Ви повинні розібратися в науці. Ви повинні з’ясувати економічні аргументи. Ви повинні зрозуміти, що вони збираються сказати, і з’ясувати, як їм протистояти.

За словами Кітсона, в сараї вони домовилися, що частина їхньої інформаційно-просвітницької роботи буде полягати в розміщенні інформації на сторінці спільноти під назвою “Громадяни за чисте небо”, яка в кінцевому підсумку зросла до більш ніж 770 підписників.

Поміж дописами про продаж антивітряних табличок на подвір’я та повідомленнями про громадські зібрання проти місцевих вітрових проектів, були дописи, які поширювали неправдиву, оманливу та сумнівну інформацію про вітрову енергетику. Посилання на статті про те, що шум вітрових турбін викликає вроджені дефекти у португальських коней. Пости про вплив низькочастотного інфразвуку на здоров’я, який також називають синдромом вітряної турбіни. Пости про те, що вітроенергетика насправді не зменшує викиди вуглекислого газу. Фотографії вітрових турбін, що ламаються, горять і падають. деякі в сусідніх округах і штатах, а деякі в Німеччині та Новій Зеландії. Згідно з останніми доступними даними Міністерства енергетики США за 2014 рік, з тодішніх 40 000 турбін в США.S., було менше 40 інцидентів.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Знак проти вітрових турбін стоїть на подвір’ї фермерського будинку в Гленвіллі, штат Міннесота., у січні 2018 року. Противники вітроенергетики успішно гальмують або відхиляють проекти вітрових електростанцій по всій країні. Чарлі Нейбергалл/AP сховати підпис

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Знак проти вітрових турбін стоїть на подвір’ї фермерського будинку в Гленвіллі, штат Міннесота., у січні 2018 року. Противники вітроенергетики успішно гальмують або відхиляють проекти вітрових електростанцій по всій країні.

Кітсон, адміністратор сторінки, каже, що знає, що ці аварії не є типовими. Ці події малоймовірні. Ми знаємо це, каже Кітсон. Але Кітсон сам бачив відламаний шматок лопаті турбіни, що впала, і це змусило його занепокоїтися про те, як скловолокно може вплинути на цілісність ґрунту і посівів. Тому він публікує фотографії та статті, багато з яких він отримує з антивітряної електронної розсилки. Я роблю це лише для того, щоб показати людям, що це можливо.

Група Кітсона. одна з десятків у США та за кордоном, які виступають проти промислових вітрових та сонячних проектів. Дослідники кажуть, що в багатьох групах дезінформація викликає сумніви щодо відновлюваної енергетики і сповільнює або зриває проекти.

Опозиція з’являється в той час, коли вчені-кліматологи кажуть, що світ повинен швидко відмовитися від викопного палива, щоб уникнути найгірших наслідків зміни клімату. Але 60% електроенергії в США.S. електроенергії все ще виробляється з вуглецевого палива.

За словами Келлі Спікс-Бекман, керівника Управління енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Міністерства енергетики США, для того, щоб адміністрація Байдена досягла своєї мети. до 2035 року звільнити електроенергетику від викопного палива, країна повинна подвоїти або потроїти потужність вітрових і сонячних електростанцій, які вона встановить протягом наступних кількох років, і підтримувати цей високий рівень розгортання протягом приблизно десятиліття, каже Келлі Спікс-Бекман.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Президент Байден робить нотатки під час зустрічі, щоб обговорити зусилля в галузі чистої енергії з керівниками U.S. електричні компанії в Білому домі в лютому 2022 року. Анна Манімейкер / Getty Images сховати підпис

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Президент Байден робить нотатки під час зустрічі з керівниками університетів Мічигану, щоб обговорити зусилля в галузі чистої енергетики.S. електричних компаній у Білому домі в лютому 2022 року.

Анна Манімейкер/Getty Images

Проте, за словами Сари Міллс, яка досліджує сільську відновлювану енергетику в Мічиганському університеті, кожен вітро- та сонячний проект потребує схвалення місцевої влади або влади штату, щоб бути побудованим. І вона каже, що саме в цих часто суперечливих дискусіях про схвалення дезінформація іноді зупиняє і гальмує встановлення поновлюваних джерел енергії, яких потребує клімат. Зрештою, якщо місцеві органи влади не встановлюють правила, які дозволяють розміщувати інфраструктуру, ці політики не можуть бути реалізовані, каже Міллс.

Дезінформація впливає на рішення щодо проєктів з відновлюваної енергетики

Минулого року дослідження Департаменту енергетики показало, що норми про відмову від будівництва зараз є найбільшою перешкодою для забезпечення місць для вітроенергетичних проектів в Сполучених Штатах.S. Невдачі обмежують наближення вітроенергетичних проектів до будівель, і Міллс каже, що часто є сенс зменшити такі фактори, як шум і мерехтіння тіней, рухомі тіні і стробування сонячного світла, які турбіни можуть відкидати на будівлі. Але вона каже, що дезінформація може призвести до більш жорстких, ніж потрібно, заходів, а іноді і до повної заборони відновлюваної енергетики.

В Огайо обмеження та інші правила, пов’язані з проектами з відновлюваної енергетики, історично встановлювалися на рівні штату. Але в жовтні набув чинності новий закон SB 52, який дає округам можливість створювати зони відчуження, в яких не будуть реалізовуватися вітрові та сонячні проекти в комунальному масштабі.

Кітсон, вчитель природничих наук, дав свідчення на підтримку цих зон, стверджуючи, що турбіни негативно впливають на вартість нерухомості. Він вказав на аналіз, проведений його групою, в якому порівнювалася нижча вартість нерухомості в одному місцевому містечку, де встановлені вітрові турбіни, з вищою середньою вартістю нерухомості у великому окрузі.

Але Бен Хоен, дослідник з Національної лабораторії Лоуренса Берклі, каже, що його більш ніж 15-річні дослідження показали, що вітрові турбіни практично не впливають на вартість прилеглої нерухомості. Хоен каже: “Ми не знайшли доказів впливу дезінформації на вартість нерухомості, незважаючи на те, що вивчали її протягом багатьох періодів часу”.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Вітрові турбіни усіяли сільську місцевість в Окарче, штат Окла., у 2021 році. Сью Огроцкі/AP сховати підпис

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Вітрові турбіни усіяли сільську місцевість в Окарчі, штат Окла., у 2021 році.

Хоен каже, що дослідження в Нідерландах і Великобританії виявили певний вплив на вартість нерухомості, але він був набагато меншим, ніж посилання Кітсона на дослідження, що показують знецінення на 20-40%.

Приблизно в половині штатів правила щодо того, як і чи варто будувати сонячні та вітрові електростанції в сільській місцевості, визначаються на місцевому рівні, каже Міллс. Ці місцеві чиновники не обов’язково є експертами в галузі енергетики, каже вона. Тож коли люди приходять і заявляють про речі як про факти, особливо якщо ніхто не перевіряє їх, це важко, так, це важко. Вони, безумовно, приймають рішення на основі того, що вони чують.

групи поширюють оманливий контент

В останні роки частина дезінформації про відновлювану енергетику надходить від колишнього президента Дональда Трампа, який часто робить оманливі та неправдиві заяви проти вітру на своїх мітингах та виступах у ЗМІ, включаючи неправдиву ідею про те, що шум вітрогенераторів викликає рак. На початку цього місяця, коли Трампа запитали про розгортання кризи в Україні в подкасті, він негайно відповів, перерахувавши неправдиві уявлення про вітрову енергетику.

Інші оманливі ідеї про відновлювану енергію походять від груп, пов’язаних з промисловістю викопного палива, таких як Техаський фонд державної політики. Нещодавно Фундація випустила трейлер фільму для групи противників офшорної вітроенергетики в штаті Массачусетс, який містить численні неправдиві твердження, включаючи неправдиве твердження про те, що запропонований проект не проводив жодних оцінок впливу на навколишнє середовище, і невірне уявлення про те, що офшорні вітроенергетичні проекти не працювали ніде в світі. Техаський фонд публічної політики не відповів на запит про коментар.

Але є одним з найбільших рушіїв оманливого контенту про відновлювану енергетику, каже Джош Ферген, дослідник з Університету Міннесоти в Дулуті. Минулої осені Ферген і його колеги опублікували статтю, в якій проаналізували пости групи Кітсона та іншої великої вітроенергетичної опозиційної групи, що знаходиться приблизно в 90 кілометрах на схід і бореться з вітроелектростанцією “Республіка”.

У статті Фергена зроблено висновок, що публікації на цих двох сторінках посилюють сприйняття ризиків для здоров’я людей і громадської безпеки, пов’язаних з вітром, шляхом обміну новинами про катастрофи і дезінформації щодо оцінки ризиків для здоров’я. У червні Рада з розміщення електростанцій штату Огайо, чиє схвалення було необхідне для будівництва, відхилила пропозицію вітроелектростанції “Республіка”, посилаючись на геологічні проблеми та місцеву опозицію.

NPR проаналізувала десятки дописів від анти-вітряних та анти-сонячних груп. Хоча деякі пости про заперечення зміни клімату, видобуток літію та цитату, яку приписують Вінстону Черчиллю, були позначені як неточні, були десятки постів з оманливою інформацією про відновлювану енергетику, які не були позначені тегами.

NPR надіслала вибірку дописів зі сторінок спільнот, які виступають проти відновлюваної енергетики. Прес-секретар Кевін МакАлістер заявив в електронній заяві: “Ми вживаємо заходів проти контенту, який наші партнери з перевірки фактів вважають неправдивим, в рамках нашої комплексної стратегії, спрямованої на запобігання поширенню вірусних, завідомо неправдивих тверджень у наших додатках”. Надані нам приклади, схоже, не відповідають цьому порогу, оскільки ними ділилися лише кілька разів протягом кількох років.

Але Ферген каже, що такі ж типи оманливих і неправдивих постів про вітрову та сонячну енергію з’являються в мережі груп по всій країні, підживлюючи конфлікт між сільськими громадами та розробниками енергії.

Лія Стоукс, доцент політології Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі, каже, що в міру того, як опір вітровим і сонячним проектам поширюється в соціальних мережах, небезпека дезінформації з боку цих груп, що виступають проти відновлюваної енергетики, зростає.

Це дійсно може сповільнити перехід на чисту енергію, і це має такі ж жахливі наслідки для життя і смерті, не тільки з точки зору зміни клімату, але і з точки зору забруднення повітря, яке в переважній більшості вражає кольорові громади.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Лобстермени та їхні сім’ї беруть участь у мітингу 2021 року на знак протесту проти губернатора штату Мен. Підтримка Джанет Міллс офшорних вітрових проектів в Августі, штат Мен. Роберт Ф. Bukaty/AP hide caption

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Лобстермени та їхні сім’ї беруть участь у мітингу 2021 року на знак протесту проти уряду штату Мен. Джанет Міллс підтримує офшорні вітроенергетичні проекти в Августі, штат Мен.

Справа в тому, кому ви довіряєте

Спікс-Бекман каже, що Міністерство енергетики намагається більше інформувати місцеві громади про неточні уявлення про сонячну та вітрову енергетику в промислових масштабах, особливо щодо землекористування та впливу на навколишнє середовище. Ми хочемо переконатися, що ми протидіємо дезінформації, яка може бути там, каже вона.

Але Дахві Вілсон, віце-президент зі зв’язків з громадськістю Apex Clean Energy, каже, що її компанія виявляє, що по всій країні залучення місцевих жителів стає дедалі складнішим, враховуючи підозри громадськості щодо відновлюваної енергетики.

Я думаю, що протягом тривалого часу, і, можливо, подекуди й досі, девелопери думали: “Що ж, нам просто потрібно надавати кращу інформацію”. Нам просто потрібно надати більше інформації.”І це як: “Це зовсім не про це”!Вілсон каже. Справа в тому, кому ви довіряєте, і чи повірить вам хтось, якщо ви компанія.

Хоен з Національної лабораторії Лоуренса Берклі каже, що сприйняття процесу залучення громадськості до відновлюваних джерел енергії має реальні наслідки. навіть для здоров’я людини. Він наводить приклад мерехтіння тіней, рухомих тіней від турбін, на які часто посилаються опозиційні групи, критикуючи вітроенергетику. Кілька штатів і кілька округів мають правила, що обмежують мерехтіння тіней на житлових будівлях, як правило, приблизно до 30 годин на рік, але більшість не мають таких правил, і групи опозиції вітроенергетиці стверджують, що мерехтіння тіней може викликати збудження, головний біль або навіть судоми у деяких людей.

Хоен каже, що на сьогоднішній день вони не знайшли жодних доказів того, що мерехтіння тіней викликає напади в дослідженнях, які вони переглянули, але вони виявили його зв’язок з роздратуванням і стресом. Тож група Хоена провела дослідження: Чи зменшується кількість годин тіньового мерехтіння, чи зменшується роздратування?? Люди менше переймаються цим?

Цікаво, що ми виявили, що люди, яких дратувало мерехтіння тіней, не обов’язково мали вищий рівень мерехтіння тіней у своїх будинках, ніж ті, кого воно не дратувало, каже Хоен. Інше дослідження показало, що симптоми стресу корелюють з тим, як люди ставляться до справедливості розгортання проекту. І насправді, те, що призвело до цього роздратування, схоже, це їхнє сприйняття процесу планування, те, як вони відчувають, що цей розвиток розгортається в їхній громаді.

Враховуючи важливість залучення громадськості до процесу розміщення вітрових і сонячних електростанцій, Міллс каже, що прихильники відновлюваної енергетики повинні бути обережними, щоб не романтизувати проекти і не надавати оманливу інформацію, наприклад, кажучи, що вітрова або сонячна електростанція принесе багато робочих місць в регіон.

У відновлюваній енергетиці є багато робочих місць. Багато, багато робочих місць у галузі відновлюваної енергетики пов’язані з будівельними професіями. Міллс каже, що після того, як проект буде побудований, з ним не буде пов’язано багато робочих місць. Я думаю, що у всьому цьому важливо не підсолоджувати.

Групи противників відновлюваної енергетики мають внутрішні суперечки щодо використання дезінформації

За останні кілька місяців все більше штатів. Вашингтон, Айова та Канзас. запропонували законопроекти щодо обмеження вітрової та сонячної енергетики в сільській місцевості. У Канзасі ці законопроекти були запропоновані сенатором штату. Майк Томпсон, який також представив законопроект про закриття існуючих проектів з відновлюваної енергетики.

Томпсон, колишній метеоролог, є давнім критиком відновлюваної енергетики. Одне з його антивітряних відео навіть з’явилося в антивітряній групі Кітсона.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Сенатор-республіканець від штату Канзас. Майк Томпсон (ліворуч) під час зустрічі у 2022 році в Будинку штату в Топіці. Томпсон заперечує зв’язок між людською діяльністю та зміною клімату і відіграє ключову роль в енергетичній політиці як голова комітету з комунальних послуг Сенату штату. John Hanna/AP hide caption

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Сенатор-республіканець від штату Канзас. Майк Томпсон (ліворуч) під час зустрічі у 2022 році в будинку штату в Топіці. Томпсон заперечує зв’язок між людською діяльністю та зміною клімату і відіграє ключову роль в енергетичній політиці як голова комітету Сенату штату з питань комунальних послуг.

В одному з відео на YouTube-каналі антисонячної групи Томпсон називає зміну клімату однією з найбільших афер і каже, що вуглекислий газ не має жодного зв’язку з температурою на нашій планеті. Це твердження не відповідає дійсності: Переважна більшість вчених погоджується з тим, що кліматична криза спричинена викидами парникових газів, спричинених людською діяльністю. Томпсон не відповів на прохання про коментар.

Прес-секретар YouTube Олена Ернандес заявила в електронному листі: “Загалом, ми не рекомендуємо і не показуємо контент, який містить дезінформацію про зміну клімату”. Наші системи навчені піднімати відео з авторитетних джерел, таких як ЗМІ та експерти, в результатах пошуку за певними запитами, пов’язаними зі зміною клімату та відновлюваною енергією.

Барбара Керр. професор психології в Університеті штату Канзас, і вона є одним із засновників антисонячної групи в Канзасі, яка виступає проти запропонованої NextEra Energy сонячної електростанції в округах Дуглас і Джонсон. Керр каже, що вона знає, що відео, які були опубліковані групою, співзасновником якої вона є, містять дезінформацію.

Просто жахливо, говорить Керр про відео. Вони просто не відповідають дійсності, і ми не повинні розміщувати їх на сайті.

Але, незважаючи на заперечення Керр, її група вирішила в січні зберегти відео в Інтернеті. Важливо не судити, а цензурувати сонячну енергію в комунальному секторі та думки громадян про неї. Якщо ми стаємо суддями і присяжними, ми йдемо хибним шляхом. йдеться в електронній заяві групи.

Керр каже, що, хоча вона не згодна з дезінформацією, яку використовують деякі члени її групи, вона каже, що антисонячна коаліція створює дивних співрозмовників. Іноді доводиться йти на компроміс, каже вона. Я не хочу відштовхувати цих людей. Вони ходять на мітинги в округах Дуглас і Джонсон.

Але Ден Рейман, професор екології та еволюційної біології Канзаського університету, каже, що його турбує роль, яку дезінформація може зіграти у прийнятті рішень щодо сонячного проєкту, який він підтримує. Він каже, що, хоча він співчуває жителям свого округу, які не хочуть жити поруч з великою сонячною електростанцією, він також вважає, що їх занепокоєння потрібно порівнювати з необхідністю пом’якшення наслідків зміни клімату.

Я просто знаходжу це засмучуючим. каже Руман. Сподіваюся, що уряд не піде на компроміс між науково обґрунтованою позицією та позицією, заснованою на дезінформації. Тому що якщо ви йдете на компроміс з дезінформацією, то цьому немає меж, чи не так??

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Вітроелектростанція поблизу Вельви, Н.D. 213-футові вітрові вежі належать компаніям Global Renewable Energy Partners і Acciona Energia і придбані компанією Xcel Energy, яка розподіляє вироблену вітром електроенергію своїм клієнтам у Північній Дакоті. Karen Bleier/AFP через Getty Images сховати підпис

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Вітряна електростанція поблизу Вельви, Норвегія.D. 213-футові вітрові вежі належать компаніям Global Renewable Energy Partners та Acciona Energia і придбані компанією Xcel Energy, яка розподіляє вироблену вітром електроенергію своїм клієнтам у Північній Дакоті.

Карен Блейер/AFP через Getty Images

Примітка редактора: материнська компанія Meta платить NPR за ліцензування контенту NPR.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того??

Чи переважують переваги сонячних панелей їхні витрати?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, у тому числі у сфері злиття-арбітражної торгівлі, хедж-фондів та альтернативних інвестицій.

Сомер Г. Андерсон. CPA, доктор бухгалтерських наук, професор бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів понад 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр питань бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлар Кларін. фактчекер та експерт з особистих фінансів з різноманітним досвідом, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Що таке сонячна енергія для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід і потенційно вищу вартість будинку. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, а величина вигоди може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергетики в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість оснащення свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишкову енергію в мережу.
 • Незважаючи на те, що витрати знизилися за останні роки, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом року.
 • Перш ніж перейти на сонячну енергетику, переконайтеся, що ви розумієте як соціальні, так і економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи має фінансовий сенс встановлювати сонячну електростанцію для вашого будинку, дуже просто. Вам потрібно буде розрахувати:

 • Вартість сонячної енергетичної системи
 • Скільки енергії вона буде виробляти
 • Скільки б ви заплатили за таку ж кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися у вигляді зекономлених витрат на електроенергію
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо це так, і у вас є початковий капітал, це, мабуть, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі таку систему, вам потрібно ретельно обдумати рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика різниця в кожному з цих факторів, і це може зробити витрати і переваги встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Однак є деякі інструменти, які можуть допомогти. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори. це гарне місце для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

У решті статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку витрат і потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте котирування від декількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

По-перше, давайте подивимося на вартість встановлення сонячної енергетичної системи для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3 500 до 16 000 доларів США.

Чому такий великий діапазон витрат? Ну, багато чого залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою, і основні витрати на володіння системою припадають на покупку обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільший компонент загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, виробленого панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі домовласники також розглядають можливість зберігання енергії в акумуляторах. Історично батареї були непомірно дорогими і непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишок електроенергії, яка подається в мережу (див. нижче). Необхідно також враховувати вартість робочої сили при монтажі.

На додаток до витрат на встановлення, існують деякі додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного очищення панелей, інвертори та акумулятори (якщо вони встановлені), як правило, потребують заміни через кілька років використання.

Субсидії

Хоча вищезазначені витрати відносно прості. часто компанія, що займається встановленням сонячних систем, може запропонувати ціну на них для домовласників. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевої комунальної служби, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що в.S. уряд дозволив податкову знижку до 30% від вартості системи.

подробиці про програми стимулювання в США.S., включаючи програми в межах кожного штату, можна знайти на веб-сайті Бази даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних установок, а також визначити, якою є її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової електроенергії в мережу.

97.7 гігават

Коефіцієнт корисної дії U.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт загальної встановленої потужності, достатньо для живлення 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, і коли вона це робитиме. Це може бути дуже складним розрахунком навіть для досвідчених інженерів сонячної енергетики. Однак, давайте пройдемося по основам.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний у географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Коли справа доходить до використання сонячних панелей, ближче до екватора, як правило, краще, але необхідно враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) створює карти для U.S. показує рівні сонячного випромінювання, а інструменти на його веб-сайті надають детальну інформацію про сонячну енергію для конкретних місць в межах США.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для масивів на даху дах, звернений на південь, без дерев або інших об’єктів, що заважають сонячному світлу, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо такої можливості немає, панелі можна змонтувати на зовнішніх опорах і встановити далеко від будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

А потім ви повинні врахувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказується з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність, реалізована для встановлених фотоелектричних систем. відома як коефіцієнт потужності. становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домашня система потужністю 3 кіловат-години (кВт-год), що працює з коефіцієнтом потужності 15%, вироблятиме 3 кВт-год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт-год/рік або приблизно третину типового споживання електроенергії домогосподарством U.S. домогосподарство.

Скільки ви заощадите?

Коли ви знаєте, скільки коштуватиме сонячна електростанція і скільки енергії вона вироблятиме, ви можете (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на витратах на електроенергію на рік.

Однак це ще один складний розрахунок, оскільки багато що залежить від того, як ви платите за електроенергію на даний момент. Комунальні служби часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, сонячні енергетичні системи домовласників просто компенсують ціну, яку вони платять за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак, багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють домовласникам платити за електроенергію за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну собівартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектрична сонячна батарея може бути дуже вигідною в районах, де використовується така змінна в часі ставка, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів і величини зміни тарифу за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких місцях мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, хто має вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі плани ціноутворення, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється в міру зростання споживання. За цим типом плану вигода від сонячної системи може залежати від використання електроенергії в будинку; в деяких районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне маржинальне споживання.

Для деяких будинків може бути навіть можливим заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад в мережу. В Україні.S., це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують енергію, яку вони віддають в мережу (коли швидкість генерації електроенергії з сонячної батареї перевищує швидкість споживання електроенергії домогосподарствами), щоб компенсувати енергію, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання енергії. Конкретні правила та політика щодо нетто-обліку відрізняються в різних регіонах. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також зв’язатися з місцевими комунальними службами, щоб знайти більш конкретну інформацію.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергія.

Теоретично, загальні витрати та вигоди сонячної системи можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту складатимуться з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки надходитимуть пізніше у вигляді компенсації витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і за рахунок чистого обліку).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюють шляхом розрахунку вирівняної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюють її з вартістю електроенергії, що стягується місцевою комунальною компанією. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом усього терміну експлуатації / Вироблена енергія протягом усього терміну експлуатації (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від комунального підприємства; пам’ятайте, що релевантною ціною є та, яка має місце під час пікового або близького до нього виробництва сонячної енергії.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви виконаєте всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте єдине число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете розглянути систему, яка досягне цієї точки через п’ять років. Іншим домовласникам, можливо, доведеться почекати 10 або 20 років, щоб досягти цієї мети.

Іншими словами, більшість домовласників в кінцевому підсумку побачать вигоду від сонячної енергетичної системи; для цього можуть знадобитися десятиліття. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергетика має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути покриті соціальними вигодами для навколишнього середовища та зменшенням вашого вуглецевого сліду, що може бути важливішим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії назад
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потребують заміни кожні кілька років
 • Термін дії деяких податкових пільг закінчився або скоро закінчиться

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

На практиці це не часто можливо. Це тому, що сонячні батареї працюють тільки тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не виробляють електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення електроенергією в цей час, але вони, як правило, досить дорогі. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на мережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, цілком можливо, що система з часом окупить себе і навіть більше. Це тому, що ви не витрачатимете стільки грошей на купівлю електроенергії у комунальної компанії. Якщо ви використовуєте мережевий облік, ви можете ще більше зменшити свої рахунки.

Скільки коштує сонячна панель?

постійно знижуються протягом багатьох років. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію, вартість системи сонячних панелей для будинку середнього розміру в США у 2021 році становитиме.S. у 2021 році становить від 11 000 до 15 000 доларів.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від місця проживання та розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Визначення доцільності встановлення фотоелектричної сонячної системи може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, домовласники можуть захотіти встановити сонячну енергію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для екологічно чистого способу життя.

Що таке відновлювана енергія?

Відновлювана енергія. це енергія, отримана з природних джерел, які поповнюються швидше, ніж споживаються. Сонячне світло і вітер, наприклад, є такими джерелами, які постійно поповнюються. Відновлюваних джерел енергії багато і вони навколо нас.

Викопне паливо. вугілля, нафта і газ. з іншого боку, є невідновлюваними ресурсами, для утворення яких потрібні сотні мільйонів років. Викопне паливо, спалюючись для виробництва енергії, спричиняє шкідливі викиди парникових газів, таких як вуглекислий газ.

Виробництво відновлюваної енергії створює набагато менше викидів, ніж спалювання викопного палива. Перехід від викопного палива, на яке наразі припадає левова частка викидів, до відновлюваної енергії є ключовим для подолання кліматичної кризи.

Відновлювані джерела енергії зараз дешевші в більшості країн і створюють втричі більше робочих місць, ніж викопне паливо.

Ось кілька найпоширеніших джерел відновлюваної енергії:

СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ

Сонячна енергія є найпоширенішим з усіх енергоресурсів і може бути використана навіть у похмуру погоду. Швидкість, з якою сонячна енергія перехоплюється Землею, приблизно в 10 000 разів перевищує швидкість, з якою людство споживає енергію.

Сонячні технології можуть забезпечувати тепло, охолодження, природне освітлення, електроенергію та паливо для безлічі застосувань. Сонячні технології перетворюють сонячне світло в електричну енергію або за допомогою фотоелектричних панелей, або за допомогою дзеркал, які концентрують сонячне випромінювання.

Хоча не всі країни однаково забезпечені сонячною енергією, значний внесок в енергетичний баланс за рахунок прямої сонячної енергії можливий для кожної країни.

Вартість виробництва сонячних панелей різко знизилася за останнє десятиліття, що зробило їх не тільки доступними, але й часто найдешевшою формою електроенергії. Сонячні панелі мають термін служби близько 30 років і бувають різних відтінків залежно від типу матеріалу, що використовується у виробництві.

ЕНЕРГІЯ ВІТРУ

Вітроенергетика використовує кінетичну енергію повітря, що рухається, за допомогою великих вітрових турбін, розташованих на суші (на суші) або в морській чи прісній воді (на морі). Енергія вітру використовується протягом тисячоліть, але за останні кілька років технології наземної та офшорної вітроенергетики розвинулися, щоб максимізувати вироблення електроенергії. з вищими турбінами та більшим діаметром ротора.

Хоча середня швидкість вітру значно варіюється в залежності від місця розташування, світовий технічний потенціал вітроенергетики перевищує світове виробництво електроенергії, і в більшості регіонів світу існує достатній потенціал для значного розгортання вітроенергетики.

У багатьох частинах світу спостерігаються сильні вітри, але найкращі місця для виробництва вітрової енергії іноді є віддаленими. Офшорна вітроенергетика має величезний потенціал.

ГЕОТЕРМАЛЬНА ЕНЕРГІЯ

Геотермальна енергія використовує доступну теплову енергію з надр Землі. Тепло видобувається з геотермальних резервуарів за допомогою свердловин або іншими способами.

Резервуари, які від природи є достатньо гарячими і проникними, називаються гідротермальними, тоді як резервуари, які є достатньо гарячими, але покращуються за допомогою гідравлічної стимуляції, називаються покращеними геотермальними системами.

Опинившись на поверхні, рідини різної температури можуть бути використані для виробництва електроенергії. Технологія виробництва електроенергії з гідротермальних водосховищ є зрілою та надійною і працює вже понад 100 років.

ГІДРОЕНЕРГІЯ

Гідроенергетика використовує енергію води, що рухається з більших висот до менших. Її можна генерувати з водосховищ та річок. Водосховищні гідроелектростанції покладаються на воду, що зберігається у водосховищі, в той час як гідроелектростанції, що працюють на річках, використовують енергію з наявного потоку річки.

Гідроенергетичні водосховища часто мають багатоцільове використання. забезпечення питною водою, водою для зрошення, боротьби з повенями та посухами, навігаційних послуг, а також енергопостачання.

Гідроенергетика наразі є найбільшим джерелом відновлюваної енергії в електроенергетиці. Вона покладається на загалом стабільний режим опадів і може зазнати негативного впливу посух, спричинених кліматом, або змін в екосистемах, які впливають на режим опадів.

Інфраструктура, необхідна для створення гідроенергетики, також може негативно впливати на екосистеми. З цієї причини багато хто вважає малі гідроелектростанції більш екологічно чистим варіантом, який особливо підходить для громад у віддалених місцевостях.

ЕНЕРГІЯ ОКЕАНУ

Енергія океану походить від технологій, які використовують кінетичну та теплову енергію морської води. наприклад, хвилі або течії. для виробництва електричної або теплової енергії.

Океанічні енергетичні системи все ще перебувають на ранній стадії розвитку, досліджується низка прототипів пристроїв, що використовують хвилі та приливні течії. Теоретичний потенціал енергії океану легко перевищує сучасні потреби людства в енергії.

БІОЕНЕРГІЯ

Біоенергія виробляється з різноманітних органічних матеріалів, які називаються біомасою, таких як деревина, деревне вугілля, гній та інші види гною для виробництва тепла та електроенергії, а також сільськогосподарські культури для виробництва рідкого біопалива. Більшість біомаси використовується в сільській місцевості для приготування їжі, освітлення та опалення приміщень, як правило, біднішими верствами населення в країнах, що розвиваються.

Сучасні системи на біомасі включають спеціальні культури або дерева, відходи сільського та лісового господарства, а також різні потоки органічних відходів.

Енергія, отримана при спалюванні біомаси, спричиняє викиди парникових газів, але на нижчому рівні, ніж при спалюванні викопних видів палива, таких як вугілля, нафта або газ. Однак біоенергія повинна використовуватися лише в обмежених масштабах, враховуючи потенційний негативний вплив на навколишнє середовище, пов’язаний з великомасштабним збільшенням лісових і біоенергетичних плантацій, і, як наслідок, вирубкою лісів і зміною землекористування.

Для отримання додаткової інформації про відновлювані джерела енергії, будь ласка, відвідайте наступні веб-сайти:

Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії | Відновлювані джерела енергії

Міжнародне енергетичне агентство | Відновлювані джерела енергії

Міжурядова група експертів з питань зміни клімату | Відновлювані джерела енергії

Стала енергетика для всіх | Відновлювані джерела енергії

Читати далі

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Відновлювана енергія. енергія безпечнішого майбутнього

Що таке відновлювана енергетика і чому вона важлива? Дізнайтеся більше про те, чому перехід на відновлювані джерела енергії. наша єдина надія на світліший і безпечніший світ.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

П’ять способів розпочати перехід на відновлювану енергетику вже зараз

Генеральний секретар ООН окреслив п’ять критично важливих дій, які світ має зробити пріоритетними зараз, щоб прискорити глобальний перехід на відновлювану енергетику.

дізнайтеся, сонячну, енергію, фотоелектрична

Кліматичні проблеми

Дізнайтеся більше про те, як вплив зміни клімату відчувається в різних секторах та екосистемах, і чому ми повинні плекати, а не експлуатувати природні ресурси для просування кліматичних дій.

Залишити відповідь