Чим сонячний дах Tesla відрізняється від традиційного даху. Типи сонячних дахів Tesla

Чим сонячний дах Tesla відрізняється від традиційного даху?

Сонячна енергетика становить понад 50% від загальної потужності генерації, встановленої в США у 2021 році, ставши найбільш швидкозростаючим джерелом електроенергії. Більшість сонячних електростанцій використовують традиційні фотоелектричні модулі, але сонячна черепиця стає життєздатною альтернативою. Ви, швидше за все, чули про сонячний дах Tesla. яка інтегрує фотоелементи як частину черепиці, усуваючи потребу в окремих сонячних панелях.

Сонячний дах Tesla характеризується своєю “невидимою” конструкцією. Tesla використовує комбінацію сонячної черепиці та черепиці, що не генерує енергію, і обидва типи виглядають ідентично з землі. Це означає, що ви можете генерувати екологічно чисту електроенергію, не змінюючи зовнішній вигляд вашого даху за допомогою сонячних панелей.

Отримайте професійний дизайн сонячного даху та зменшіть свої щомісячні рахунки за електроенергію.

Тут ми розглянемо основні особливості сонячного даху Tesla, а також обговоримо його переваги та недоліки в порівнянні з традиційними сонячними панелями.

Технічні характеристики сонячного даху Tesla

Основним компонентом сонячного даху Tesla є фотоелектрична черепиця SR72T1, яка має номінальну вихідну потужність 71.67W. Тесла визначає кількість сонячних черепиць відповідно до потреб вашого будинку в електроенергії, а решта даху покривається несонячною черепицею, яка виглядає ідентично генеруючій черепиці.

Високоефективні сонячні панелі, призначені для житлового використання, зазвичай мають потужність від 350 Вт до 400 Вт, що означає, що вам знадобиться 5-6 сонячних панелей Tesla, щоб відповідати потужності одного модуля. Для об’єкта, який потребує сонячної електростанції потужністю 8 кВт, можна використовувати або 20 традиційних панелей потужністю 400 Вт кожна, або 112 сонячних черепиць від Tesla.

За ефективністю та довговічністю сонячну черепицю Tesla можна порівняти з найкращими сонячними панелями на ринку. Кожна черепиця містить 14 монокристалічних сонячних елементів, і Tesla отримала наступні сертифікати:

 • Клас вітрової стійкості ASTM D3161 Class F
 • Клас пожежонебезпеки NFPA Class A
 • ANSI FM 4473 клас 3 по відношенню до граду

Сонячний дах Tesla може бути встановлений з кутом нахилу від 2:12 до 24:12, що робить його придатним для широкого спектру дизайнів будинків. На черепицю надається 25-річна гарантія, що можна порівняти з гарантією, яку пропонують провідні виробники сонячних панелей.

Сонячний дах Tesla: Плюси та мінуси у порівнянні з сонячними панелями

Основною перевагою сонячної покрівлі Tesla є можливість об’єднати вашу покрівельну установку та сонячну фотоелектричну систему в єдину систему. Не потрібно свердлити отвори на даху, щоб встановити стелажі для сонячних панелей, і ви маєте справу з одним постачальником, а не з двома окремими підрядниками.

Однак, оскільки сонячний дах Tesla є одночасно і системою генерації, і конструкцією даху, він має вищу ціну, ніж масив сонячних панелей еквівалентної потужності.

 • За даними Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA). ви можете розраховувати заплатити близько 3.07 / Вт для домашньої сонячної системи з високоефективними фотоелектричними модулями. Це означає, що домовласник може розраховувати заплатити близько 24 560 за сонячну установку потужністю 8 кВт.
 • Вартість сонячного даху Tesla менш передбачувана, оскільки вона залежить не тільки від необхідної генеруючої потужності, але й від дизайну вашого даху та його площі. Однак багато домовласників отримали пропозиції в середньому понад 5 доларів за ват. Використовуючи той же приклад системи потужністю 8 кВт, ви можете заплатити більше 40 000 при використанні сонячного даху Tesla.

Основним обмеженням сонячного даху Tesla є те, що ви можете придбати тільки повну установку на даху, а не часткову модернізацію даху. Наприклад, якщо у вас є сонячна система площею 2,000 кв.м.футів. дах, ви не можете покрити 500 кв.фут. сонячною черепицею Tesla, а решту залишити недоторканою. Вам потрібно придбати повну установку площею 2 000 кв.м.футів. дах від Tesla, і встановіть їхню несонячну черепицю на тих ділянках даху, які не будуть використовуватися для виробництва електроенергії.

З фінансової точки зору, сонячний дах Tesla має сенс, коли вам також потрібен новий дах. Це стосується випадків, коли ви плануєте побудувати новий будинок, або якщо ви є власником нерухомості, яка потребує заміни даху найближчим часом. З іншого боку, якщо ваш поточний дах відносно новий і знаходиться в хорошому стані, традиційні сонячні панелі пропонують кращу рентабельність інвестицій, ніж сонячний дах Tesla.

Чи отримує сонячний дах Tesla 30% федерального податкового кредиту?

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію нещодавно був збільшений з 26% до 30% і продовжений ще на 10 років. Сонячний дах Tesla має право на цю пільгу так само, як і традиційні фотоелектричні модулі, але є важливе обмеження:

Ви можете претендувати лише на 30% вартості компонентів даху, що беруть участь у виробництві сонячної енергії, а не на 30% загальних витрат.

Сонячна черепиця для вашого даху [фактичні дані]

сонячний, tesla, традиційного, даху

Сонячна черепиця. найкраща можлива заміна традиційним сонячним панелям. Хоча сонячна черепиця існує вже давно, її популярність зросла лише тоді, коли Ілон Маск оголосив про свій власний сонячний дах Tesla. Завдяки конкурентоспроможній ціні, витонченому дизайну та безпрецедентній функціональності, сонячні дахи є найкращою інвестицією для тих, хто не хоче погіршувати зовнішній вигляд даху та естетику нерухомості.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця. це черепиця з вбудованими сонячними елементами. Таким чином, фотоелектрична черепиця може повністю замінити ваш дах і виглядає набагато краще, ніж стандартні сонячні панелі, додані до даху. Прихильники технології також стверджують, що черепиця довговічніша, ніж традиційні сонячні панелі, і що вона надає багатофункціональність марній в іншому випадку поверхні: виробляти електроенергію і залишатися захищеним від стихії тепер йдуть рука об руку.

Як ще один продукт на ринку сонячної енергетики, сонячна черепиця може допомогти впровадити поновлювані джерела енергії в повсякденне життя і сприяти пом’якшенню наслідків зміни клімату. Виготовлені зі звичайних покрівельних матеріалів, з додаванням сонячного елемента в кожну плитку, вони є чудовою заміною вбудованим в будівлю фотоелектричним системам. рішенням, яке багатьом не подобається. Нове покоління сонячної черепиці може покрити весь дах і надати йому рівномірний, гладкий дизайн, який ви захочете бачити, а не ховати від нього.

При виборі сонячної черепиці слід враховувати кілька факторів. Все це важливо для визначення того, як буде виглядати ваш дах, яку марку ви будете використовувати, скільки енергії ви отримаєте, і, нарешті, якою буде вартість. Фактори, які слід враховувати при виборі сонячної черепиці для вашого будинку, включають

Тривалість життя

Термін служби сонячної черепиці становить близько 25-30 років. Це означає, що ваша черепиця буде генерувати електроенергію протягом наступних двох-трьох десятиліть після завершення монтажу. За цей час ваша черепиця буде виробляти енергію, достатню для того, щоб окупити її, тим більше, що ваші витрати на електроенергію будуть майже зведені до нуля. Звичайна черепиця не може цього зробити.

Розмір

Коли справа доходить до розміру вашої сонячної батареї з черепиці, можна помітити, що розмір може стосуватися як розміру окремих черепиць, так і розміру всієї сонячної батареї. У першому випадку найважливішим фактором є вибір черепиці, яка, на вашу думку, буде найкраще поєднуватися з наявною черепицею. В останньому випадку розмір вашої сонячної системи також важливий, оскільки вона повинна бути достатньо великою, щоб виробляти всю енергію, необхідну вашій родині, особливо в найближчі роки. Можливо, вам знадобиться експерт, який допоможе вам з розрахунками.

Кількість черепиці також важлива. Тут потрібно розуміти, що кожна черепиця виробляє лише обмежену кількість енергії. Це означає, що вам потрібно розділити ваші загальні енергетичні потреби на вихідну потужність постійного струму моделі черепиці, яку ви хочете придбати. Оскільки більшість черепиці може виробляти від 35 до 80 Вт за штуку, вам знадобиться досить багато, щоб покрити ваші потреби.

Майте на увазі, що загальна вартість монтажу та середня вартість квадратного метра черепиці. буде залежати від співвідношення між активними та неактивними елементами. Наприклад, сонячна черепиця Tesla поставляється як з активними, так і з неактивними елементами. Однак їх співвідношення визначається вашими потребами в енергії та розміром даху.

Матеріал

Матеріал, з якого виготовлена черепиця, також має велике значення для її зовнішнього вигляду та експлуатаційних характеристик. Загалом основою для бітумної черепиці слугує асфальт, бетон або метал. Сонячний елемент всередині може бути полікристалічним або монокристалічним. Крім того, можна також знайти тонкоплівкові сонячні елементи. Монокристалічна черепиця має найвищу ефективність, тоді як тонкоплівкова технологія пропонує найнижчу можливу вихідну потужність.

Генерація енергії

Різні матеріали означають різну ефективність, що, в свою чергу, означає відмінності в потужності генерації енергії. З сонячною черепицею ви можете розраховувати на потужність генерації енергії в межах 35-80 Вт на одну черепицю, що є чудовим показником, враховуючи її вартість та необхідну вам кількість. Завжди враховуйте всі ці фактори, перш ніж зробити покупку.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця існує вже деякий час. Вони з’явилися на ринку, оскільки багато людей скаржилися, що традиційні фотоелектричні панелі просто недостатньо добре виглядають на їхніх дахах. З появою полікристалічних кремнієвих сонячних елементів і тонкоплівкових сонячних панелей ринок нарешті був готовий до сонячної черепиці та її виробництва. Тонкоплівкові сонячні елементи недорогі у виробництві, але оскільки технологія все ще нова, вартість сонячної черепиці все ще відносно висока.

Сонячна черепиця встановлюється як звичайна черепиця: вона здебільшого прикручується або прибивається цвяхами. Після цього вони з’єднуються послідовно або паралельно і підключаються до вашого сонячного інвертора та сонячної батареї. Після того, як все підключено, вони працюють як звичайні сонячні панелі, виробляючи електроенергію під впливом прямих сонячних променів.

Однією з найбільших переваг сонячної черепиці є те, що вона виробляє сонячну енергію і виступає в якості традиційного покрівельного матеріалу. Ви можете використовувати відновлювану енергію у своєму будинку з високою ефективністю перетворення: деякі сонячні черепиці використовують монокристалічну технологію, що забезпечує близько 20% ефективності перетворення.

Типи сонячних покрівель

З часом, коли сонячна черепиця стала більш популярною, почали з’являтися інші види сонячних продуктів. Сонячна черепиця або сонячні дахи стали такими популярними, тому що вони вже включали в себе вартість заміни покрівлі та зменшували необхідність шукати двох окремих підрядників: одного для заміни покрівлі, а іншого для встановлення фотоелектричних панелей. З цієї причини на ринку сонячної енергетики з’явилися два нових продукти:

Інтегрована сонячна металочерепиця

Інтегрована сонячна металочерепиця. це тип багатошарової металочерепиці, яка складається зі скляного покриття, кольору та монокристалічного шару. Електропроводка та всі інші електричні компоненти приховані під металом для чистоти зовнішнього вигляду. Вся система розміщена на вентильованій стелажній системі, що підвищує її ефективність і вихідну потужність.

Покрівля з блокуванням сонячних панелей

У відповідь на постійно зростаючу кількість сонячних дахів, GAF і Suntegra представили покрівлю з блокуванням сонячних панелей. Цей вид покрівлі допоможе вам уникнути витрат на сонячну черепицю і всіх додаткових робіт, що супроводжують сонячну черепицю. Така система проста в установці, конкурентоспроможна за ціною і є хорошим компромісом в естетичному сенсі, особливо між регулярно встановленими сонячними панелями і інтегрованою системою, що блокується.

Сонячний дах: Вартість монтажу Середня вартість

Кожну хвилину в США продається сонячна черепиця вартістю в тисячі доларів. Але яка вартість установки даху для вас?? Відповідь на питання, скільки грошей ви повинні викласти за сонячну черепицю на даху, залежить від наступних факторів:

 • Вік і стан вашого даху,
 • Орієнтація та нахил даху,
 • Середня ізоляція у вашій місцевості (в годинах/рік),
 • Середнє сонячне випромінювання у вашій місцевості (у Вт/м2),
 • Ваші енергетичні звички та потреби,
 • Будь-які майбутні плани щодо впровадження нових пристроїв, що працюють на електроенергії.

Всі ці фактори суттєво впливають на вартість сонячної черепиці та даху в кожному конкретному випадку. Ці фактори, особливо ваші потреби в енергії (в середньому за місяць), визначають кількість сонячної черепиці або інтегрованих сонячних панелей, які вам потрібні, а також тип сонячної черепиці, який вам знадобиться. Таким чином, дах з сонячної черепиці може коштувати від 15 000 до 20 000 доларів, з додатковими витратами, якщо вам потрібен новий дах.

Бренди сонячних дахів

Оскільки сонячні дахи з бітумної черепиці довели свою надійність, економічну ефективність та естетичність, все більше домовласників захотіли встановити їх на своїх нових будинках. Збільшення попиту призвело до зростання і зробило бізнес на сонячних дахах більш прибутковим. З цієї причини багато компаній пропонують ту чи іншу форму сонячних дахів. Сонячна черепиця Tesla відкрила шлях до нової області.

Tesla

Хоча сонячна черепиця відома вже кілька років, саме сонячна черепиця Tesla Solar Shingle дійсно привернула до неї повну увагу ринку. За сонячний дах Tesla, як обіцяє Tesla, ви заплатите приблизно таку ж ціну, як за стандартний дах і сонячні панелі разом узяті. Насправді, Tesla в основному відповідає своїй обіцянці, оскільки вони підходять до кожного даху індивідуально.

У більшості випадків, залежно від розміру вашого будинку та енергетичних потреб, ваш сонячний дах Tesla буде складатися як з активних, так і з неактивних сонячних плиток. Такий підхід дає Tesla більше шансів створити ідеальний сонячний дах для вас, а також обмежити витрати. Однак, стоячи на рівні 13.50 за квадратний фут неактивної сонячної черепиці, сонячний дах Tesla все ще набагато дорожчий, ніж стандартна асфальтована черепиця, постійна на рівні близько 3.50-5.50 за квадратний фут.

Luma Solar Roof

Покрівля Luma Solar, з іншого боку, поставляється з більшою сонячною потужністю. кожна сонячна плитка має потужність 80 Вт. Черепиця для сонячних панелей, яку вони розміщують, також має неактивну черепицю, щоб ви могли мати однорідний вигляд і відчуття вашого сонячного даху без будь-яких компромісів. Установка неактивної сонячної черепиці також коштує дешевше, оскільки вона дешевша у виробництві. Таким чином, ви утримуєте витрати на прийнятному рівні: Рішення Luma Solar Shingle коштує близько 4.50 за ват потужності постійного струму.

CertainTeed Apollo II

CertainTeed пропонує два сонячних продукти для часткової або повної заміни даху. Компанія пропонує черепицю Apollo II Shingles та черепицю Apollo II. Обидва продукти поставляються з монокристалічними сонячними елементами і, безсумнівно, добре впишуться у ваш існуючий дах. Оскільки вони є монокристалічними сонячними елементами, ці два продукти мають високий рівень ефективності і за своїми характеристиками порівнянні з сонячним дахом Tesla.

Suntegra

Suntegra також пропонує своїм клієнтам дві лінійки продуктів: сонячну черепицю та сонячну плитку. Їх сонячна черепиця буває наступних номіналів вихідної потужності:

Виготовлені з високоякісного, міцного матеріалу, який за своєю довговічністю можна порівняти з асфальтовою черепицею. На відміну від традиційної сонячної панелі, вони не мають чорнуватого відтінку, який має більшість сонячної черепиці. На відміну від більшості сонячних панелей, вони досить дорогі, оскільки їх ціна починається від 3.80 за ват потужності постійного струму.

З іншого боку, сонячна черепиця Suntegra має більш високий ціновий діапазон: 6.16. 6.57 на ват потужності постійного струму. Вони мають дещо нижчу ефективність та потужність: 64 і 70 Вт. Якщо ви все ж вирішите встановити сонячну черепицю тієї ж компанії, ви отримаєте більше сонячної енергії для житлових приміщень з тієї ж площі поверхні даху.

GAF Materials Corporation

Наразі GAF є одним з найбільших виробників покрівельних матеріалів у США. Нещодавно вона представила власну лінійку рішень для сонячної черепиці, які передбачають покриття всього даху сонячними елементами. Частина сонячної черепиці виготовлена з асфальту, тому монтаж схожий на монтаж традиційної бітумної черепиці. її прибивають цвяхами до основної конструкції.

Повна заміна даху на сонячну черепицю GAF може коштувати близько 30 000 доларів для стандартного даху в США. Кожна плитка сертифікована на 45 Вт вихідної потужності, що дає вам більш ніж достатньо електроенергії для середньостатистичного будинку в США.

Сонячна покрівля Forward Solar Roofing

Компанія Forward Solar Roofing запропонувала рішення для інтегрованої сонячної металевої покрівлі. Таким чином, компанія може запропонувати активну сонячну черепицю (або сонячну покрівлю), яка коштує близько 50% за квадратний фут у порівнянні з сонячним дахом Tesla. Оскільки сонячна черепиця коштує багато грошей, повний сонячний дах може бути досить дорогим. Сонячна покрівля Forward дозволяє уникнути цих витрат і заощадити ваші гроші.

Монтаж Обслуговування

Сонячна черепиця дуже схожа на вашу стандартну черепицю. періодичний дощ зробить більшу частину очищення та обслуговування за вас. Проте, якщо ви живете в місцевості з великою кількістю дерев або навіть в місцевості з рясними снігопадами, можливо, ви захочете витратити деякий час на очищення черепиці від усього, що може затінювати її, особливо в осінньо-зимовий період року.

Крім того, він не потребує особливого обслуговування. Зазвичай рекомендується, щоб електрик приїжджав на об’єкт раз на рік і перевіряв електропроводку та сонячні батареї (якщо вони у вас є), але насправді, після встановлення нового даху потрібно виконати дуже мало роботи.

Порівняння вартості сонячної черепиці зі звичайною покрівлею

Багато домовласників не хочуть встановлювати традиційні сонячні панелі, оскільки сонячна черепиця виглядає набагато краще. Зроблені так, щоб нагадувати звичайні покрівельні матеріали, вони є ідеальним рішенням для всіх, хто може собі їх дозволити. Вартість, зокрема, є найбільшим питанням, оскільки сонячна черепиця навіть дорожча за звичайні сонячні панелі.

З цієї причини рекомендується розглядати сонячну черепицю тільки на новому об’єкті нерухомості або якщо ви вже плануєте замінити весь дах. Це дасть вам унікальну можливість вивчити різні варіанти та бренди сонячних покрівель, доступні на ринку. Оскільки на ринку з’являється все більше виробників сонячної черепиці, традиційні покрівельні матеріали, швидше за все, будуть відставати у виробництві, залишаючи місце для технології наступного покоління.

Порівняння вартості сонячної черепиці та звичайних сонячних панелей

Перш ніж порівнювати сонячну черепицю і панелі, важливо відзначити, що, хоча вони виконують одну і ту ж функцію, вони є різними продуктами. Сонячна черепиця вважається продуктом більш високого класу і призначена для:

 • Домовласники, які хочуть зберегти естетичний вигляд свого будинку,
 • Домовласники, які хочуть отримати більш гладкий і міцний продукт, який прослужить десятиліттями,
 • Домовласники, які хочуть замінити дах і встановити панелі. сонячна черепиця зменшує витрати на робочу силу та економить час.

Маючи це на увазі, ми можемо порівняти ціни. Сонячна черепиця коштуватиме від 15 000 до 20 000 доларів для середньостатистичного американського будинку. В середньому установка сонячних панелей коштуватиме близько 16 000 доларів для середнього будинку в США. Це ставить їх в майже однаковий ціновий діапазон, залежно від бренду та розміру системи.

Однак, якщо вам потрібно замінити дах і отримати доступ до сонячної енергії, то бітумна черепиця. набагато кращий варіант. Не забувайте, що установки сонячних панелей вимагають хорошого і міцного даху. Заміна даху обійдеться в тисячі доларів. З сонячною черепицею витрати поглинаються, оскільки вам не потрібно додатково платити за черепицю/гонт, як це робиться зі стандартним дахом.

Ще одним важливим аспектом, який слід враховувати, є виробник. Наприклад, сонячна черепиця Tesla часто коштує в кілька разів дорожче, ніж у інших виробників. Це тому, що сонячна черепиця Tesla вважається продуктом преміум-класу, і існує навіть довгий список очікування для тих, хто хотів би її встановити. Втім, в обох випадках ви можете розраховувати на сонячні податкові пільги та інші стимули.

Переваги сонячної черепиці для даху

Як і будь-який інший сонячний продукт, сонячна черепиця має багато переваг. Можливість виробляти власну сонячну енергію для житлових приміщень на даху без шкоди для зовнішнього вигляду вашого будинку є достатньою перевагою для багатьох американських домовласників, щоб вибрати цей продукт. До основних переваг сонячної черепиці відносяться

 • Зменшення вуглецевого сліду,
 • Економія на рахунках за електроенергію,
 • Можливість подати заявку на податкові пільги (відповідно до Федерального ITC) та знижки на сонячну енергію,
 • Збереження або покращення зовнішнього вигляду вашого будинку та даху.

Недоліки сонячної черепиці

Однак більшість сонячних батарей мають і свої недоліки. Сонячна черепиця є відносно новим продуктом на ринку. Вони все ще вважаються продуктом високого класу, розкішшю, яка коштує значну суму грошей. Оскільки сонячна промисловість продовжує впроваджувати нові сонячні енергетичні системи та дешевшу сонячну черепицю, можна очікувати, що їх буде все більше на дахах по всій території США. До основних недоліків сонячної черепиці відносяться:

 • Дуже висока початкова ціна за квадратний фут і проект. оскільки більшість сонячних черепиць потрібно монтувати на нову конструкцію (щоб забезпечити безпеку і довговічність на довгі роки), вам також може знадобитися повна заміна даху,
 • Сонячна покрівля має обмежену кількість стилів. На відміну від традиційної черепиці, сонячна черепиця містить кремнієві сонячні елементи. З цієї причини це рішення для сонячної енергії повинно мати поверхню, яка може взаємодіяти з сонячним світлом, що дає вам обмежену кількість кольорів та візерунків,
 • Сонячна черепиця схожа на сонячні панелі. вона потребує впливу прямих сонячних променів, завжди під певним кутом, що має допомогти генерувати найбільшу кількість електроенергії. Ці тонкоплівкові сонячні елементи повинні бути звернені на південь. якщо дах вашого будинку не виходить на південь, встановлення сонячної черепиці може бути недоцільним, оскільки сонячні панелі будуть давати максимальний вихід енергії, якщо їх нахилити або переорієнтувати. Ми не можемо сказати те ж саме про сонячну черепицю, оскільки вона повинна бути покладена рівно на поверхню даху.

Чи включені сонячні дахи в програму сонячних пільг та податкових кредитів?

Так, ваш сонячний дах з бітумної черепиці підпадає під сонячні пільги та податкові кредити. Оскільки цей тип даху може виробляти відновлювану енергію, він має право на більшість державних і федеральних сонячних пільг і податків. Ви повинні подати заявку на федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику, державні пільги на сонячну енергетику, а також на державні та комунальні знижки. Федеральний ITC повертає близько 22% вартості інвестицій, в той час як знижки та пільги можуть повернути до 1 вата на ват потужності постійного струму.

Поширені запитання

Чи продаються будинки з сонячними батареями швидше?

Так, будинки з сонячними батареями продаються швидше. Багато нових власників будинків є екологічно свідомими людьми, які знають, що сонячний дах збільшує вартість нерухомості без збільшення податків на нерухомість. Крім того, свобода відсутності або дуже низьких рахунків за електроенергію є привабливою для багатьох. Якщо ви думаєте про встановлення сонячних панелей на існуючому даху перед продажем, це може бути хорошим варіантом, оскільки кожен кВт сонячної потужності, встановлений на даху, збільшує вартість вашої нерухомості приблизно на 6 000.

Чи варті сонячні дахи того?

Так, сонячні дахи того варті. Більшість сонячних дахів (наприклад, сонячний дах Tesla) за вартістю можна порівняти зі звичайним дахом з встановленими сонячними панелями. Сонячний дах Tesla також має перевагу уніфікованого вигляду даху, оскільки не всім подобається вигляд сонячних панелей на існуючому даху. Найкраще, що можна зробити, щоб забезпечити собі сонячний дах. це почати планувати його ще до того, як будинок буде побудований, щоб гарантувати, що все обладнання можна буде встановити одразу, без затримок.

В який час доби сонячні панелі найбільш ефективні?

Сонячні панелі та сонячна черепиця найбільш ефективні під час сонячного полудня. близько 14:00 влітку в Північній півкулі. Ви побачите найвищу чисту сонячну енергію від ваших сонячних панелей або сонячної черепиці на даху між 10:00 і 16:00, оскільки це час, коли Сонце знаходиться в найвищому положенні на небі. Крім часу, є й інші фактори, які можуть впливати на ефективність ваших сонячних панелей, такі як орієнтація, затінення, довгота і широта, а також пора року.

Чи працюють сонячні панелі під час дощу?

Оскільки під час дощу небо переважно затягнуте хмарами, ваші сонячні панелі не працюватимуть. Це особливо актуально для темних, похмурих днів з густими хмарами на небі. Однак ваші сонячні панелі все ще можуть виробляти певну кількість електроенергії у випадку злегка затягнутого хмарами неба. Найбільша перевага поєднання дощових і сонячних панелей полягає в тому, що ваша сонячна система буде вільна від пилу після дощу і зможе виробляти набагато більше електроенергії, ніж раніше.

Висновок

Сонячна черепиця вважається наступним поколінням сонячних панелей. Відносно дешева та ідеальна для тих, хто хоче оновити свою власність та змінити дах, сонячна черепиця є джерелом енергії майбутнього. Оскільки вони виробляють безкоштовну електроенергію і мають право на податкові пільги, ви також можете розраховувати на значну економію на рахунках за електроенергію. Зараз саме час зробити вибір між традиційними сонячними панелями та сонячною черепицею для даху.

Сонячний дах Тесла: Чекати чи не чекати?

Сонячний дах Tesla звучить як все, що обіцяли наші улюблені науково-фантастичні романи та фільми епохи 80-х років. У Південному Енергетичному Менеджменті ми так само в захваті від сонячного даху Tesla, як і всі інші. І, як один з обраних сертифікованих інсталяторів Tesla Powerwall в Північній Кароліні, ви можете бути впевнені, що ми стежимо за всіма останніми новинами про сонячну черепицю Tesla.

Короткі факти

Одне з головних питань, однак, полягає в тому, “Коли буде доступний сонячний дах Тесли”?” Коротка відповідь полягає в тому, що сонячна черепиця Tesla все ще знаходиться на дуже ранніх стадіях запуску на Східному узбережжі.

Оскільки система сонячної черепиці Tesla є дуже новою, особливо в Північній Кароліні, і оскільки ціна та економія енергії для даху незрозумілі, наша позиція полягає в тому, що якщо ви зацікавлені в переході на сонячну енергію в найближчі 5 років, найкращим варіантом буде перевірена технологія панелей, яка була випробувана і постійно вдосконалювалася з 1970-х років. У решті цієї статті ми зануримося глибше в наші причини для цієї думки, щоб ви могли вирішити для себе. Але спочатку давайте переконаємося, що ми на одній сторінці щодо того, що таке сонячний дах.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячний дах Tesla складається з фотоелектричних елементів, інтегрованих в черепицю. Tesla не перша компанія, яка запустила сонячну черепицю. ми встановили деякі сонячні черепиці Dow, які зараз зняті з виробництва, в 2014 році. але це, безумовно, найсексуальніша спроба на сьогоднішній день. Сонячна черепиця функціонує так само, як і традиційні сонячні панелі: фотоелектричні елементи перетворюють фотони з сонячних променів в електрику.

Сонячний дах складається як з активних, так і з пасивних елементів. Активна черепиця виконує фактичну роботу з виробництва енергії для вашого будинку. Пасивна черепиця використовується на ділянках даху, які не підходять для активних елементів. або через будівельні норми, або через відсутність сонячного потенціалу. для підтримки рівномірного зовнішнього вигляду.

Раніше говорили про 4 стилі сонячної черепиці: Тоскана, сланець, текстуроване та гладке скло. Наразі Tesla рекламує лише черепицю, яка найбільше схожа на варіант “Текстуроване скло”.

Характеристики сонячної черепиці Tesla

Сонячна черепиця Tesla. це гладка шиферна черепиця сірого кольору розміром 15 “x45” з 25-річною гарантією на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Черепиця має клас захисту від вітру ASTM D3161 Class F, а також клас захисту від граду ANSI FM 4473 Class 3. Це все вигадливий жаргон, щоб сказати, що черепиця витримує вітер зі швидкістю 110 миль на годину та град розміром 1 ¾ дюйма.

Коли сонячний дах Tesla прибуде до Північної Кароліни?

Кілька інсталяторів почали пропонувати сонячний дах Tesla в Північній Кароліні. Зараз домовласники в Північній Кароліні, які встановлюють сонячну черепицю, платять надбавку до ціни, щоб бути першими в черзі.

Як сертифікований інсталятор Tesla Powerwall, ми поспілкувалися з Tesla про сонячний дах і попередньо ознайомилися з продуктом. На даний момент ми продовжуємо пропонувати традиційні фотоелектричні панелі Tesla, але не їх гонтовий покрівельний матеріал. Нам подобаються Poweralls, сонячні панелі та рішення, які продовжує випускати Tesla, але оскільки їх сонячний дах все ще такий новий, з такою складною технологією, ми не хочемо, щоб наші клієнти були першими в черзі, щоб випробувати недоліки продукту першого покоління. Ми знаємо, що сонячний дах Tesla змінить правила гри, і ми будемо на борту, як тільки відчуємо, що цей продукт довів свій довгостроковий успіх для наших клієнтів.

Якщо для вас сонячний дах Tesla є вирішальним фактором у вашій сонячній подорожі, у нас є хороші новини. є й інші сонячні компанії в Північній Кароліні, які взяли на себе розгортання цього продукту! В даний час Tesla також приймає 100 депозитів, що повертаються, щоб утримати ваше місце в черзі через їх портал онлайн-замовлень. З огляду на це, немає ніяких гарантій щодо того, коли буде встановлений ваш сонячний дах (або яким інсталятором за контрактом).

Powerwall Rebate

Кожна Powerwall, встановлена в період до 31 жовтня 2023 року, має право на знижку в розмірі 500 доларів США від Tesla. Ми також пропонуємо додаткову знижку 1,000, якщо ви встановлюєте Powerwall разом із сонячною системою.

Сонячний дах проти сонячних панелей

Існує дві основні відмінності між сонячним дахом і традиційною системою сонячних панелей. складність і ціна.

Поговоріть з будь-яким покрівельником або сонячною компанією, яка працювала з сонячною черепицею, і ми впевнені, що вони скажуть вам, що сонячний дах Tesla. одна з найбільш складних і заплутаних покрівельних систем, які вони коли-небудь бачили. Середній сонячний дах потужністю 8 кВт матиме близько 460 сонячних черепиць, що означає 460 точок підключення проводки на вашому даху (або 460 можливих точок розриву). З іншого боку, традиційна сонячна система такого розміру буде включати близько 25 сонячних панелей, що означає 25 з’єднань.

З традиційною сонячною системою ви також можете отримати сонячний моніторинг на рівні панелей, щоб точно знати, коли панель не працює належним чином, і мати можливість точно визначити, де саме у вашій системі виникла проблема. Цей рівень моніторингу просто ще не доступний для сонячного даху, що ускладнює швидке вирішення будь-яких проблем, коли вони виникають.

Наступним у списку є ціна. На сайті Tesla Solar Roof є зручний калькулятор, який бере вашу адресу і використовує Google Project Sunroof для автоматичної генерації рішення для сонячного даху для вашого будинку. Хоча з цим інструментом цікаво грати, економія енергії, яку він оцінює, не вражає нас у порівнянні з традиційними сонячними панелями. Давайте глибше зануримося в цінові відмінності між дахом Tesla Solar і традиційними сонячними панелями.

Tesla Solar Roof vs. Традиційна сонячна енергія: Плюси і мінуси

Сонячний дах Tesla вже тут, і з ним приходить багато запитань. Вам може бути цікаво. Як він порівнюється з традиційними сонячними панелями? Як це працює? І, зрештою, скільки коштує сонячний дах? Загалом, відмінності між цими двома варіантами зводяться до стану вашого даху і того, що ви найбільше цінуєте у своїх інвестиціях в сонячну енергетику. Давайте детальніше розглянемо, як вони порівнюються.

Порівняння Tesla Solar Roof і традиційних сонячних панелей. це не зовсім аналіз “яблука до яблука. Зрештою, Tesla Solar Roof. це повністю інтегрована покрівельна та сонячна енергетична система, яка замінює ваш існуючий дах. Таким чином, якщо ваш дах все одно потребує заміни, і ви зацікавлені в сонячних батареях, Solar Roof. це розумне місце для початку. І навпаки, якщо ваш дах суцільний, ви отримаєте набагато швидшу окупність інвестицій, використовуючи традиційні сонячні панелі, оскільки їх можна легко змонтувати практично на будь-який покрівельний матеріал, якщо він є безпечним для здоров’я.

Давайте розглянемо деякі інші міркування при порівнянні Solar Roof з традиційними сонячними панелями.

Естетика

Tesla Solar Roof: Solar Roof. це повністю інтегроване рішення для покрівлі та сонячної енергетики. Таким чином, немає візуальної диференціації між несонячною та сонячною черепицею. Все на вашому даху виглядає цілісно. Також немає стелажів для панелей і дуже мінімальні відкриті кабельні канали. Коротше кажучи, з Solar Roof ваш дах не має жодних естетичних компромісів і виглядає неймовірно з будь-якого кута.

Традиційна сонячна: Сонячні панелі кріпляться до стелажної системи і розташовуються на кілька сантиметрів над існуючою поверхнею даху. Покупці можуть вибирати з декількох варіантів панелей, починаючи від повністю чорних і закінчуючи чорними зі сріблястою рамкою. Стійки, як правило, виготовлені з чорного анодованого алюмінію, хоча традиційний алюміній також використовується і може бути більш доступним варіантом. Хоча панелі добре видно, люди звикли бачити сонячні батареї на даху. особливо в Арізоні. Це знайомство, поряд з більш сучасними варіантами повністю чорних панелей, робить традиційні сонячні батареї набагато приємнішими для очей, ніж навіть кілька років тому.

Виробництво / Ефективність

Сонячний дах Tesla: Показники ефективності для сонячних дахів не є легкодоступними. У нещодавньому аналізі PV Magazine оцінив ефективність сонячних дахів між 4-11%. Загальна продуктивність системи залежить від щільності розташування сонячних і не сонячних панелей по всій площі даху.

Традиційна сонячна енергія: Більшість сучасних сонячних панелей працюють з ефективністю від 15% до понад 22%, залежно від панелі. Загальне виробництво залежить від загальної кількості встановлених панелей. Коротше кажучи, ви отримуєте набагато більше енергії на квадратний метр з традиційних панелей.

Вартість

Tesla Solar Roof: Ціна сонячного даху складається з двох категорій. покрівельних матеріалів та сонячних компонентів. Пам’ятайте, що не вся сонячна черепиця виробляє електроенергію. В обох категоріях на остаточну ціну сильно впливає розмір та складність даху. Загальна вартість покрівельного покриття становить приблизно 10-14 доларів за квадратний фут, а вищі витрати залежать від складності даху. З боку сонячної енергії ціна оцінюється в 3.50 за ват. Чим більше сонячних панелей в конструкції, тим вища ціна і виробництво електроенергії. Tesla оцінює загальну вартість проекту, створюючи попередні проекти, які включають як мінімальну, так і максимальну щільність сонячних панелей. Клієнти можуть вибрати будь-яку досяжну суму між цими двома значеннями.

Традиційна сонячна енергетика: Оцінки витрат на сонячні панелі значно простіші, ніж на сонячний дах. В Арізоні близько 3 доларів за ват. це середня ціна купівлі повністю встановленої сонячної енергетичної системи.- приблизно вдвічі менше, ніж у Solar Roof з такою ж виробничою потужністю.

Вартість покрівлі

Сонячний дах Tesla: Не застосовується. Покрівля та сонячні панелі. це одна інтегрована система.

Традиційні сонячні батареї: Ніяких, якщо тільки дах не потребує ремонту. Традиційні сонячні батареї можуть бути встановлені практично на будь-якому даху, якщо він знаходиться в хорошому стані. Якщо потрібна заміна даху, 4.00 за квадратний фут вважається розумним середнім показником для нового даху в Арізоні.

Обмеження

Tesla Solar Roof: Сонячний дах не буде працювати на плоских дахах або дахах із занадто великою кількістю архітектурних особливостей. Крім того, як нова технологія, сонячна покрівля є новою для багатьох будівельних та пожежних органів, енергетичних компаній та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Це може уповільнити процес узгодження та отримання дозволів у деяких районах.

Традиційна сонячна: Хоча більшість людей вважають сучасні сонячні панелі більш естетичними, ніж старі панелі, повністю інтегрована скляна черепиця Solar Roof пропонує більш безшовну візуальну естетику, яка приваблює деяких клієнтів.

Часові рамки

Сонячний дах Tesla: Оскільки це нова технологія, терміни отримання дозволу можуть бути продовжені до тих пір, поки продукт не стане більш плідним. Терміни також залежать від сезонного попиту та відставання в отриманні дозволів.

Традиційна сонячна енергетика: Традиційна сонячна енергетика добре зарекомендувала себе з чіткими дозвільними процедурами. Від проектування до введення в експлуатацію, сонячний проект, як правило, виконується 3. 5 місяців, залежно від сезонних навантажень.

Гарантія

Дах Tesla Solar Roof: 25-річна гарантія на дефекти виробника та збої в роботі системи. 10-річна гарантія на якість виготовлення від SVSS, включаючи проникнення на дах.

Традиційний сонячний дах: До 30.років гарантії від дефектів виробника та системних збоїв. 10-річна гарантія якості від SVSS, включаючи монтаж на даху.

Якщо ви задаєтесь питанням, чи підходить вам сонячна енергетика, ми запрошуємо вас завантажити наш безкоштовний посібник “Чи підходить вам сонячна енергетика?? У ньому ви знайдете різні фактори, які сприяють купівлі сонячної енергії.

Залишити відповідь