Чи варто купувати сонячний генератор у Costco? – Все, що вам потрібно знати…

Чи варто купувати сонячний генератор в Costco?. Все, що вам потрібно знати

У міру того, як сонячне обладнання стає все більш поширеним і все більше американців починають звертатися до систем відновлюваної енергетики для задоволення своїх потреб в електроенергії, здається неминучим, що сонячні технології, такі як сонячні генератори, почнуть з’являтися на полицях найбільших роздрібних торговців країни.

За останні пару років Costco почав пропонувати кілька сонячних генераторів, а також кілька різних комплектів сонячних панелей. З огляду на вражаючу репутацію Costco за чесне і відмінне обслуговування клієнтів, цілком логічно, що це рішення привернуло увагу сонячної індустрії.

Хоча наявність великої роздрібної мережі, яка займається сонячною енергетикою, безумовно, є кроком у правильному напрямку для руху за відновлювану енергетику, все ж варто витратити деякий час на роздуми про те, чи є придбання сонячного обладнання в магазині “великої коробки”, який не спеціалізується на цьому виді обладнання, хорошим рішенням.

Як ми можемо допомогти?

Щоб допомогти вам вирішити, чи варто вам розглядати можливість придбання сонячного генератора в Costco, ми збираємося уважно розглянути деякі плюси і мінуси вибору Costco для ваших потреб в сонячному обладнанні.

Ми також пояснимо, що вони насправді продають, і запропонуємо наші рекомендації для роздрібних продавців, які, на нашу думку, пропонують кращу альтернативу.

Зацікавлені в інших статтях, пов’язаних з сонячною енергією? Дізнайтеся більше на нашому сайті.

Яке сонячне обладнання насправді продає Costco?

Як вже згадувалося, Costco нещодавно розширила свою діяльність у світі сонячної енергетики, пропонуючи своїм клієнтам кілька сонячних генераторів, а також кілька комплектів сонячних панелей. Хоча більша доступність домашнього сонячного обладнання для населення. це завжди добре, не можна обійти той факт, що вибір Costco сильно обмежений.

Хоча це, безумовно, зрозуміло, особливо з огляду на те, що вони тільки почали постачати сонячне обладнання та генератори, це не дуже добре для тих, хто шукає сонячні продукти, які мають більше, ніж просто випадковий інтерес до сонячних енергетичних систем. Одним з найважливіших факторів при створенні власної сонячної електростанції є налаштування, оскільки важливо, щоб обладнання, яке ви купуєте, відповідало вашим власним унікальним потребам в енергії. Коли ви робите покупки через роздрібного продавця, який має на складі лише кілька компонентів початкового рівня, ваша здатність знайти те, що вам потрібно, сильно погіршується.

Сонячні генератори, пропоновані Costco:

Коли ви насправді подивитесь на те, що продає Costco, ви в основному обмежені трьома сонячними генераторами. Lion Energy Safari ME. EcoFlow Delta PRO. та EcoFlow River PRO.

Хоча немає нічого поганого в будь-якому з цих сонячних генераторів, особливо в EcoFlow Delta PRO, ми виявили, що вони регулярно вказуються як такі, що відсутні на складі, або, в деяких випадках, вони навіть тимчасово повністю видаляються з веб-сайту Costco! Отже, не тільки вибір товарів дуже обмежений, але й сонячні генератори часто важко знайти в Costco в першу чергу!

Інше сонячне обладнання, яке пропонує Costco:

Costco також пропонує різноманітні комплекти сонячних панелей; однак, всі їхні комплекти та сонячні енергетичні системи використовують панелі Grape Solar. Хоча Grape Solar. це бренд, який відомий своїми помірними цінами, їх сонячні панелі вважаються середнього та низького діапазону, тобто вони не надто ефективні і часто розглядаються як базовий варіант без надмірностей.

Хоча ці сонячні панелі можуть добре підійти для тих, хто має обмежений бюджет, або для тих, хто просто хоче зібрати базову сонячну енергетичну систему початкового рівня, ми б не рекомендували їх тим, хто шукає більш довгострокову сонячну енергетичну систему.

Home Depot. ще один великий рітейлер, який відомий тим, що продає сонячні панелі від Grape Solar. Це дійсно про щось говорить, якщо врахувати той факт, що дуже мало спеціалізованих роздрібних продавців сонячного обладнання пропонують продукцію Grape Solar.

Плюси і мінуси покупки сонячного генератора в Costco

Щоб зробити все максимально зрозумілим, ми розглянемо деякі плюси і мінуси придбання сонячного генератора в Costco:

Мінуси

Як бачите, коли справа доходить до покупки сонячного генератора в Costco, мінуси переважають над плюсами. Хоча ми, безумовно, вважаємо Costco відмінною компанією і вважаємо, що їх швидке зростання свідчить про те, що вони зазвичай пропонують чесне і відмінне обслуговування клієнтів, ми просто не можемо рекомендувати купувати сонячний генератор у роздрібного продавця, який має так мало досвіду роботи з сонячним обладнанням.

Сонячне обладнання досить складне і може бути досить дорогою інвестицією, тому ми твердо переконані, що вам завжди слід звертатися до спеціалізованого роздрібного продавця сонячної енергії, на якого можна покластися, який має кваліфікований персонал, надійну систему гарантії та повернення, а також великий каталог продукції.

Ви, напевно, не розглядаєте можливість покупки автомобіля в Wal-Mart або дорогого комп’ютера в місцевому продуктовому магазині, оскільки ці роздрібні торговці не можуть запропонувати досвід, який ви очікуєте при здійсненні такої великої покупки. Це та сама причина, чому ви не повинні купувати сонячний генератор у великих магазинах, таких як Costco, Home Depot або Amazon.

Яка альтернатива?

Як вже згадувалося, ми завжди рекомендуємо купувати сонячне обладнання у добре зарекомендувавших себе і спеціалізованих роздрібних продавців. Ці компанії розуміються на продуктах, які вони продають, а це означає, що вони можуть запропонувати набагато краще обслуговування клієнтів та знання продуктів, ніж ви могли б отримати, звернувшись до неспеціалізованого роздрібного продавця.

Вони не тільки можуть відповісти на питання про продукти, які вони продають, і надати індивідуальні рекомендації, але й матимуть набагато більший каталог продукції, що означає, що ви зможете знайти сонячний генератор, який відповідає вашим унікальним потребам і бюджету.

Найкращі роздрібні продавці сонячної енергії також підтримують своїх клієнтів і допомагають їм у процесі встановлення. Costco просто не має достатніх знань про продукт, щоб бути корисним для вас після того, як ви придбали у них сонячний генератор.

На щастя, існує безліч авторитетних роздрібних продавців сонячного обладнання, які, на нашу думку, пропонують більший рівень знань, ніж ви коли-небудь отримаєте, купуючи сонячне обладнання через Costco.

Наш найкращий вибір. ShopSolarKits.com

Коли справа доходить до покупки нового сонячного генератора або повного комплекту сонячного генератора, ми зазвичай рекомендуємо ShopSolarKits.com. Вони були засновані в 2018 році і всього за кілька років компанія виросла до одного з найбільших роздрібних продавців автономного сонячного обладнання в США.

Хоча їх величезний каталог продукції та надзвичайна конкурентоспроможність частково пояснюють їх швидке зростання, насправді їх вражаюча репутація, що пропонує видатну та постійну підтримку клієнтів, є справжньою причиною того, що вони є нашим найкращим рекомендованим роздрібним продавцем сонячних батарей.

Якщо ви новачок в сонячній енергетиці і ніколи раніше не володіли сонячним генератором, ShopSolarKits.com може бути надзвичайно корисним, оскільки вони пропонують інструкції з налаштування, електричні схеми та післяпродажну підтримку клієнтів через свою компетентну та доброзичливу команду підтримки.

Що вони пропонують?

Там, де Costco, як правило, продає сонячні генератори як окремі одиниці, ShopSolarKits.com пропонує широкий асортимент комплектів сонячних генераторів, які об’єднують сучасний сонячний генератор з відповідною кількістю сонячних панелей, кабелів, роз’ємів та аксесуарів, щоб сонячний генератор працював з повним потенціалом.

Для порівняння, коли Costco має їх на складі, вони продають EcoFlow River PRO як окрему одиницю. Поки ShopSolarKits.com також пропонує EcoFlow River PRO окремо, вони також пропонують різноманітні комплекти сонячних генераторів EcoFlow River PRO, які упаковують блок з рядом складних сонячних панелей та розширювальних батарей. Це перетворює базовий сонячний генератор на повноцінну сонячну електростанцію!

Їх подвійний комплект EcoFlow River PRO 1,440Wh Double Kit є чудовим прикладом того, як ShopSolarKits.com бере основні сонячні генератори та використовує їх для створення зручного для клієнтів та бюджетного пакету.

Те ж саме вони роблять і з іншим найбільш продаваним сонячним генератором Costco. EcoFlow Delta PRO. Хоча ShopSolarKits.com пропонує EcoFlow Delta PRO за чудовою ціною, але саме їхні повні комплекти Delta PRO дійсно привертають нашу увагу!

Наприклад, їхній комплект EcoFlow Delta PRO 7,200Wh Nomad Kit поєднує в собі Delta PRO з монокристалічними сонячними панелями потужністю 1200 Вт, інтелектуальну акумуляторну батарею Delta PRO Smart Expansion Battery, а також всі подовжувальні та зарядні кабелі, які вам можуть знадобитися! Крім того, клієнти також отримують індивідуальні посібники з встановлення та обслуговування від ShopSolarKits.com самі!

ShopSolarKits.com пропонує не тільки ті ж самі сонячні генератори, які ви можете знайти в Costco, вони також пропонують широкий спектр інших комплектів від видатних сонячних брендів, таких як EcoFlow, Bluetti, Lion Energy, Titan і багато інших. Вони також пропонують неймовірно вражаючий асортимент автономних та підключених до електромережі домашніх сонячних електростанцій та акумуляторних батарей, що є чудовою новиною, якщо ви шукаєте більше енергії, ніж може запропонувати сонячний генератор.

Останні слова

Якщо вам потрібна наша порада, уникайте потенційного головного болю, який часто виникає при купівлі сонячного обладнання у неспеціалізованого продавця. Співпрацюйте з компанією, яка розбирається в сонячному обладнанні і може запропонувати більш широкий асортимент продукції, зручні пакетні пропозиції та глибокі знання про продукцію!

Для отримання додаткової інформації по суміжних темах, перегляньте інші наші статті.

Сонячні світлодіодні парасольки, що продавалися в Costco, відкликані через пожежонебезпеку

варто, купувати, сонячний, генератор, costco, потрібно

варто, купувати, сонячний, генератор, costco, потрібно

Нижче наведено повідомлення Комісії з безпеки споживчих товарів про відкликання сонячних світлодіодних парасольок SunVilla Corporation через небезпеку пожежі та опіків.

 • Небезпека: Літій-іонні батареї в сонячних панелях парасольки можуть перегріватися, створюючи небезпеку пожежі та опіків.

Опис: Це відкликання стосується всіх 10-дюймових сонячних світлодіодних парасольок, що продаються в різних кольорах. Парасольки мають світлодіодні ліхтарі на ручках парасольки та чорну шайбу для батареї сонячних панелей у верхній частині парасольки. Сонячна шайба має чорну кришку з написом “YEEZE” або “YEEZE 1.”

Вирішення проблеми: Споживачі повинні негайно припинити використання парасольок, зняти шайбу сонячної панелі, що містить літій-іонну батарею, з верхньої частини парасольки, зберігати шайбу на сонці та подалі від горючих матеріалів, а також не заряджати шайбу за допомогою адаптера змінного струму.

Споживачі можуть повернути парасолі та сонячні шайби на будь-який склад Costco по всій країні для повного відшкодування. Споживачі, які не можуть повернути товар до Costco, можуть зв’язатися з фірмою для отримання інструкцій щодо отримання відшкодування. SunVilla та Costco зв’язуються з усіма відомими покупцями.

Інциденти/Травми: Фірма отримала шість повідомлень про перегрів літій-іонних батарей. Сюди входять три повідомлення про загоряння сонячних панелей під час зарядки через адаптер змінного струму в приміщенні та два повідомлення про загоряння парасольок, коли шайба сонячної панелі перегрілася і загорілася, будучи прикріпленою до парасольки, а також одна травма від вдихання диму.

Продається на: Склади Costco по всій країні та в Інтернеті за адресою www.Costco.com з грудня 2020 року по травень 2022 року від 130 до 160.

Найкращі місцеві історії

▶️ Котек не “взяв на себе зобов’язання” підписати рахунок за газ для самообслуговування в Орегоні

 • Рекламувати
 • Замовити копію
 • Кар’єра
 • Контакти
 • Конкурси
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Прес-релізи
 • Комерційне виробництво
 • Звіт про публічний файл EEO
 • Файли державних інспекцій
 • Заявки FCC
 • ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАЙЛИ COOKIE

© Central Oregon Daily 2023. Всі права захищені. Central Oregon Daily є дочірньою компанією Telephone and Data Systems, Inc., визнана компанією Fortune 1000® 2017.

Огляд сонячних панелей Sunrun: Чи означає найбільший найкращий?

У 2021 році компанія Sunrun виконала 13% всіх установок сонячних панелей для житлових будинків в Америці. Чи повинні вони ставити сонячні панелі на даху?

Ендрю Блок працює редактором у CNET, висвітлюючи питання опалення, вентиляції та домашньої енергетики, з акцентом на сонячну енергетику, з жовтня 2021 року. Як екологічний журналіст, він орієнтується в мінливому енергетичному ландшафті, щоб допомогти людям приймати розумні енергетичні рішення. Він є випускником Центру екологічної журналістики Найта в штаті Мічиган і з 2019 року писав для кількох видань у регіоні Великих озер, включаючи Great Lakes Now та Environmental Health News. Ви можете знайти його на заході Мічигану, спостерігаючи за птахами.

варто, купувати, сонячний, генератор, costco, потрібно

Sunrun Solar

Не подобається

 • Менші гарантії на покупку
 • Не заздалегідь з ціноутворенням
 • Немає гарантії відповідності ціни

Що стосується домашніх сонячних панелей, то одна компанія встановила більше відновлюваних джерел енергії, ніж будь-хто інший. У 2021 році компанія Sunrun захопила близько 13% ринку сонячної енергетики для житлових будинків, згідно з аналізом Wood Mackenzie, що приблизно вдвічі перевищує частку двох найближчих конкурентів, Titan Solar Power та Freedom Forever, разом узятих. Місце Sunrun на вершині цих рейтингів частки ринку значною мірою завдячує придбанню у 2020 році другого за величиною виробника сонячних установок Vivint, який був другим за величиною. З придбанням компанія має присутність у 21 штаті, Вашингтоні, округ Колумбія та Пуерто-Ріко.

Більша частина бізнесу Sunrun. це оренда сонячних батарей. Це означає, що ви можете орендувати панелі у нього за щомісячну плату, хоча він також продаватиме вам сонячні панелі. Хоча по всій країні існують десятки постачальників та інсталяторів сонячних панелей (експерти рекомендують отримати кілька пропозицій), варто звернути увагу на основних гравців. Sunrun надає сильні пропозиції серед національних гравців.

Гарантії Sunrun є першокласними, якщо ви йдете шляхом укладення договору купівлі-продажу або лізингу електроенергії. Хоча вона не назвала нову бажану панель після того, як LG пішла з ринку, вона прагне заповнити цей простір панелями першого рівня. Вони також пропонують потужні варіанти акумуляторів з батареями Powerwall від Tesla та батареями RESU від LG.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть деяку основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Sunrun, як і більшість інших постачальників сонячної енергії, не надає багато інформації про ціни заздалегідь. Компанія також пропонує коротші гарантії для клієнтів, які купують панелі, а не орендують або укладають угоду про купівлю електроенергії. Ці пункти, а також той факт, що Sunrun не пропонує кращої ціни, знижують рейтинг компанії.

Нижче я надам вам основну інформацію про Sunrun і, коли це можливо, дам вам знати, як вона порівнюється з конкурентами.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Що я отримую від Sunrun?

Sunrun відрізняється від середньостатистичної сонячної компанії способом ведення бізнесу. Її хліб і масло. це сонячна енергія як послуга. Це означає, що переважна більшість клієнтів (від 80 до 90%, згідно з презентацією для інвесторів у 2021 році) орендують панелі за щомісячну плату.

Якщо ви збираєтеся купити панелі від Sunrun, ви, швидше за все, отримаєте якісне обладнання. Представник Sunrun підтвердив, що компанія використовує декількох постачальників сонячного обладнання. Її улюблений виробник панелей, LG, припинив виробництво сонячних панелей на початку 2022 року, тому Sunrun зараз працює з іншими партнерами з виробництва модулів для постачання панелей першого рівня, сказав представник компанії. Панелі першого рівня, як правило, надходять від відомих компаній з багаторічною історією якості. Ви повинні отримати панелі з високими показниками ефективності та надійними гарантіями. Аналогічно, Sunrun повинен бути в змозі задовольнити ваші побажання щодо конкретної панелі.

Перед покупкою обов’язково прочитайте договір купівлі-продажу та гарантію. Це особливо важливо, тому що в той час як Sunrun пропонує повне покриття, обслуговування та моніторинг для своїх клієнтів, які користуються послугою “сонячна енергія як послуга”, ті, хто купує у них сонячні батареї, змушені покладатися на гарантії виробників. Хоча 25 років стає все більш поширеним, він все ще не є повсюдним. Sunrun також пропонує 10-річну гарантію якості виготовлення від пошкодження вашого даху або проблем з установкою.

Sunrun пропонує Tesla Powerwall для резервного копіювання всього будинку та батарею LG Chem, яка, за словами компанії, може створювати резервні копії лише найнеобхіднішого або чотирьох ланцюгів (ланцюг. це все, що підключено до вимикача у вашій розподільчій коробці або електричній панелі). Sunrun також пропонує зберігання акумуляторів для своїх клієнтів, що використовують сонячну енергію як послугу, через свою програму під назвою Brightbox. Жоден з варіантів акумуляторів не є ексклюзивним для Sunrun, тому це не повинно бути вашим вирішальним фактором. Обидва варіанти батарей мають 10-річну гарантію виробника.

Батареї Powerwall можна встановлювати в приміщенні або на відкритому повітрі. Вони мають глибину близько 6 дюймів, 2.5 футів завширшки і майже 4 фути заввишки, тому вони підійдуть для більшості місць. Батареї LG Chem трохи менші, хоча вони також глибші.

Powerwall вміщує 12.2 кіловат-години корисної енергії, тоді як батареї LG Chem пропонують 9.від 2 до 16 кВт-год корисної енергії, залежно від моделі. (LG Energy Solutions відкликала деякі з своїх акумуляторів через можливу пожежонебезпеку).)

Незрозуміло, які інвертори буде використовувати Sunrun тепер, коли їх улюблений варіант, знову ж таки LG, більше не доступний. (Знову ж таки, обов’язково прочитайте свою угоду і переконайтеся, що вас влаштовує запропоноване обладнання).)

Sunrun також має додаток, за допомогою якого ви можете контролювати виробництво вашої системи. Оскільки я не є клієнтом Sunrun, я не зміг його протестувати. Деякі рецензенти в Apple App Store та Google Play (додаток mySunrun отримав 2.5 зірок та 2.2 зірки відповідно) кажуть, що додаток складний у використанні та має обмежені функції. Багато користувачів відзначили складність входу в систему, погану підтримку клієнтів і відсутність моніторингу виробництва їх сонячних панелей в реальному часі, як це доступно в інших місцях.

Чи є сонячні панелі Sunrun вигідною пропозицією?

Sunrun надає набагато менше публічної інформації про ціни в порівнянні з Tesla, тому тут трохи складніше дати відповідь. З огляду на цю зміну в залежності від місця розташування, експерти галузі рекомендують отримувати кілька котирувань, коли ви купуєте сонячні панелі, в тому числі від недержавних гравців, це, мабуть, нормально. Тим не менш, ми можемо почати розглядати це питання, не маючи котирувань на руках.

У листопаді 2021 року Sunrun повідомив, що вартість установки становить 3.93 за ват. Середня вартість у 2022 році, за даними Wood Mackenzie, становила 2.99 за ват для восьмикіловатної системи.

Це не порівняння “яблука з яблуками”, повідомив електронною поштою Вайатт Семанек, представник Sunrun. Ціна Sunrun за ват включає вартість акумуляторів з деякими системами, тоді як багато інших доступних середніх показників не включають. Один Tesla Powerwall може додати 10 000 до вартості системи, що є значним доповненням. Семанек також зазначив, що географія має значний вплив на ціну.

Хоча це зовсім інший звір, ніж купівля панелей, є кілька речей, які слід знати про варіанти сонячної енергії як послуги, які складають більшу частину бізнесу Sunrun. CNET вже розглядав угоди про купівлю електроенергії раніше, і варіанти оренди Sunrun. це зовсім інша категорія власності третіх сторін.

Згідно з документом Sunrun від листопада 2021 року, в той час як близько 70% житлових сонячних панелей по всій країні належать клієнтам, від 80% до 90% або бізнес Sunrun. це сонячна енергія як послуга. Це означає, що домовласники не є власниками панелей, але погоджуються орендувати обладнання, встановлене Sunrun на їхніх дахах. Домовласники можуть отримати сонячні панелі на своєму даху за невеликі гроші або взагалі без них, а потім платити щомісячну плату за їх використання. Коли ця плата менша, ніж плата за електроенергію, яку стягує місцева комунальна служба, домовласники заощаджують гроші.

Оскільки вартість енергії змінюється з часом, договори оренди включають так званий ескалатор. щорічне збільшення орендної плати. Ескалатори в договорах оренди Sunrun варіюються від клієнта до клієнта, але на презентації для інвесторів Sunrun у травні було встановлено середній ескалатор на рівні 2% з діапазоном від 0% до 2.9%. Доки місцеві ціни на електроенергію зростатимуть на більшу суму щороку, ви продовжуватимете заощаджувати гроші.

Хоча ціни на електроенергію варіюються в залежності від регіону та комунальних послуг, середньостатистичний американець бачив, що вони зростають менш ніж на 2% на рік, хоча в останні роки спостерігалося набагато більше зростання. Деякі роки комунальні підприємства вимагали набагато більшого підвищення тарифів. Якщо ваша оренда збільшиться на 2.9%, а ваш тариф на комунальні послуги зростає лише на 2%, ваша оренда може стати дорожчою або, принаймні, менш вигідною до кінця вашого 25-річного терміну. За словами Семанека, оренда сонячної енергії зазвичай дешевша, ніж оплата комунальних послуг за всю електроенергію, і забезпечує стабільність бюджету.

Як завжди, переконайтеся, що ви розумієте деталі вашої угоди і як математика буде працювати у вашій конкретній ситуації, якщо вона взагалі буде працювати.

Sunrun також пропонує можливість повністю оплатити оренду авансом. Цю фінансову математику важче змусити працювати. Якщо ви можете дозволити собі повністю оплатити лізинг, можливо, доцільніше буде придбати систему відразу і взяти невеликий кредит на все, що перевищує цю суму.

Чи працює Sunrun в моєму штаті? Як мені зробити замовлення?

Sunrun працює в 21 штаті, а також у Вашингтоні, округ Колумбія та Пуерто-Ріко.

Після того, як ви підтвердили, що Sunrun працює у вашому штаті, введіть основну інформацію на сайті (ім’я, поштовий індекс, адресу) і чекайте на дзвінок. Хоча я не проходив через процес отримання цінової пропозиції, я зробив цей перший крок. Мені зателефонували менш ніж через дві хвилини після введення моєї інформації.

Sunrun просить надати рахунки за електроенергію за рік, щоб зрозуміти ваші потреби та перевірити потужність сонячних панелей на даху за допомогою супутникових знімків. Компанія посилає когось до вас додому, щоб перевірити якість вашого даху та електричного щита. Потім ви обговорите всі деталі проекту, отримаєте відповіді на свої запитання та підтвердите остаточний проект. Компанія займається отриманням дозволів, а установка зазвичай займає один день. Sunrun використовує власні монтажні бригади та субпідрядників.

Чи є Sunrun найкращим вибором?

Як і у випадку з будь-яким важливим вибором, найкраще слідувати порадам експертів, щоб зробити покупки. Отримайте кілька пропозицій щодо систем та фінансування (якщо вам потрібне фінансування), включаючи пропозиції від місцевих, недержавних інсталяторів.

Участь третьої сторони, як правило, економить менше грошей в довгостроковій перспективі, ніж купівля панелей, що зазвичай є найкращим варіантом, якщо ви можете дозволити собі авансовий платіж або отримати вигідний кредит.

Лізинг може запропонувати деяку економію в порівнянні з оплатою комунальних послуг, і якщо покупка сонячної енергії є для вас фінансово недоступною, лізинг може бути чудовим варіантом. Це, знову ж таки, залежить від місцевих цін на електроенергію, умов оренди, включаючи ескалатори та споживання електроенергії. У цьому випадку оренда від Sunrun може бути вашим найкращим вибором, хоча ви все одно повинні порівняти її з іншими варіантами оренди. Власність третіх осіб дозволена не в кожному штаті.

Якщо ви хочете придбати, ви, швидше за все, отримаєте якісне обладнання від Sunrun. Крім того, гарантія на якість виготовлення Sunrun відповідає гарантії Tesla на 10 років.

Сонячна пропозиція Sunrun надає вам широкий вибір варіантів під надійні гарантії. Вона також пропонує вибір акумуляторів. Як і у більшості постачальників сонячної енергії, на жаль, важко отримати уявлення про витрати до того, як звернутися за пропозицією. Це має сенс, враховуючи різноманітність дахів та енергетичних потреб, але було б добре, якби галузь була більш прозорою з самого початку. Якщо ви укладете договір оренди або купівлі-продажу електроенергії з Sunrun, ви отримаєте якісне обслуговування. Гарантії Sunrun не настільки сильні для покупок, як для оренди або угод про купівлю електроенергії. Якщо ви вирішите купити, ви можете знайти сильніші гарантії в інших місцях.

Важливо зазначити, що, хоча я досліджував це настільки глибоко, наскільки це було практично можливо, я не проходив через цей процес як покупець і не тестував пропозиції Sunrun будь-яким емпіричним способом. Сонячні послуги важко оцінити в традиційному розумінні, тому обов’язково отримайте кілька оцінок від різних інсталяторів, перш ніж приймати рішення.

Залишити відповідь