Чи варті сонячні панелі того? (Посібник 2023). Дах з сонячними батареями

Чи підходить мій дах для сонячних панелей?

Одним з найважливіших факторів, що впливають на вашу здатність перейти на сонячну енергію, є те, наскільки придатна ваша нерухомість, і ваш дах відіграє в цьому велику роль. Такі характеристики, як орієнтація даху, матеріал, стан і затінення, впливають на те, чи може ваш дах вмістити сонячні панелі. До нас постійно звертаються домовласники з питаннями, чи підходить їх дах для сонячних панелей, тому ми можемо допомогти вам зрозуміти, як ці якості впливають на ваш сонячний потенціал. Ось основні фактори, які визначають, чи може ваш дах підтримувати сонячну енергію, а також деякі варіанти, які ви можете використати, якщо ваш дах не є ідеальним для цього.

Орієнтація даху: Який напрямок для сонячних панелей є найкращим?

Можливо, ви чули, що тільки дахи, орієнтовані на південь, підходять для сонячних батарей, але це помилкова думка. Дахи, орієнтовані на південь, безумовно, ідеальні, але це не єдиний варіант. Сонячні батареї можуть бути встановлені зі сходу чи заходу і при цьому виробляти достатньо енергії. Ми успішно допомогли багатьом домовласникам знизити свої рахунки за електроенергію, незважаючи на не найкращу орієнтацію даху. Наприклад, сім’я Галковскі, Вествуд, звернулася до нас, щоб ми допомогли їм побудувати сонячну систему на їх затіненому даху, що виходить на схід і захід. Завдяки спеціальному дизайну для оптимізації впливу сонця та високоефективним продуктам, їхня система дозволила зменшити щомісячний рахунок за електроенергію з 220 до всього лише 60. Крім того, вони можуть компенсувати залишок енергії за допомогою сонячних стимулів.

варті, сонячні, панелі, посібник

Розмір даху: скільки сонячних панелей мені потрібно?

Типові сонячні панелі потребують близько 15 квадратних футів кожна. Таким чином, розмір вашого даху відіграє ключову роль у тому, скільки енергії будуть виробляти ваші сонячні панелі. Чим більше місця на даху, тим більше панелей ви можете розмістити. У США середній дах потребує близько 230 квадратних футів площі даху для розміщення сонячної системи, яка може покрити рахунки за електроенергію для будинку. Вентиляційні труби, димоходи та інші пристосування можуть перешкоджати створенню рівномірного сонячного масиву, але ви все одно можете розмістити сонячні панелі навколо цих елементів.

Тип даху: Який покрівельний матеріал найкраще підходить для сонячних панелей?

Сонячна система може бути встановлена практично на будь-якому матеріалі, але процес установки і монтажне обладнання варіюються в залежності від типу даху. З цієї причини більшість підрядників у Новій Англії не встановлюють сонячні системи на шиферних дахах. На щастя, бітумна черепиця є найпоширенішим варіантом покрівлі в штаті Массачусетс, і цей тип даху чудово підходить для сонячних панелей. Дерев’яна черепиця, наприклад, кедрова, також зустрічається на багатьох будинках через свою довговічність, і сонячні компанії зазвичай встановлюють панелі і на цьому матеріалі.

Ще один тип даху, що набирає популярність. це металочерепиця. Такі дахи роблять ваш будинок більш енергоефективним, оскільки вони відбивають тепло, що, в свою чергу, зменшує витрати на охолодження і економить ваші гроші. Процес установки для таких дахів не такий простий, як для дахів з черепицею, тому не багато підрядників встановлюють сонячні панелі на металевих дахах. Якщо у вас металевий дах і ви хочете додати сонячні панелі, надішліть нам повідомлення.

варті, сонячні, панелі, посібник

Нарешті, є гумові дахи. Це екологічно чистий вибір, оскільки, як і металеві дахи, вони відбивають тепло, що може зменшити потреби в енергії. У нас є досвід встановлення сонячних панелей на таких дахах, тому ми з радістю допоможемо спроектувати і побудувати систему для вас, незалежно від того, чи у вас металевий, гумовий або більш традиційний тип даху.

Стан даху: Чи потрібно замінити дах перед встановленням сонячних панелей?

варті, сонячні, панелі, посібник

Високоефективні сонячні панелі створені, щоб служити десятиліттями. тому дуже важливо, щоб ваша покрівля була здатна витримати їх на довгі роки. Якщо у вас залишилося від 10 до 15 років життя вашого даху, вам не варто турбуватися про його заміну до переходу на сонячну енергію, особливо тому, що панелі захищають ваш дах від дощу, снігу та мокрого снігу, продовжуючи термін служби вашого даху. Однак, якщо ваш дах потрібно замінити найближчим часом, найкраще замінити дах під час встановлення панелей. Ви будете знати, що ваш дах прослужить протягом усього терміну служби вашої системи, і ви можете включити вартість нового даху у Федеральний податковий кредит на сонячну енергію. Це повертає 26% витрат назад у ваш. тож це величезна економія на новому даху.

Якщо ваша покрівля прослужить вам ще принаймні 10 років, ви можете зняти панелі під час заміни покрівлі. Компанія, яка спочатку встановила вашу систему, може зняти, а потім знову встановити ваші панелі після того, як ваш новий дах буде побудований. Якщо ви робите це, переконайтеся, що ви проконсультувалися зі своєю сонячною компанією, а не просто з покрівельником! Електрик вашої інсталяційної компанії знає, як правильно демонтувати систему та встановити її знову, щоб зберегти вашу гарантію.

Затінення даху: Чи працює сонячна енергія в тіні?

Для максимального впливу сонця вам потрібне мінімальне затінення. Чи є у вас дерева або димохід, які затінюють ваш дах?? Якщо у вас є дерева, які перешкоджають доступу сонця, ви можете розглянути можливість їх видалення. Як і витрати на заміну даху, витрати на видалення дерев можна включити до федерального податкового кредиту на сонячну енергію. Певні конструкції панелей допомагають зменшити втрати енергії від затінення, але вам слід врахувати, наскільки затінення впливає на ваш будинок, щоб зрозуміти, чи варто розглядати можливість видалення дерев для сонячних панелей.

варті, сонячні, панелі, посібник

Сонячна енергія на задньому дворі: Які є варіанти, крім сонячних батарей на даху?

Розміщення сонячних панелей не обмежується вашим дахом. Якщо дах над вашим будинком не ідеально підходить для сонячних панелей, у вас все одно є ряд можливостей. Окремі гаражі, перголи, навіси для автомобілів, сараї та хліви можуть містити сонячні панелі. Хоча ці конструкції зазвичай займають менше місця, ніж дах вашого будинку, вони часто все одно здатні скоротити ваші рахунки за електроенергію.

Ще один вибір для сонячних технологій на вашому подвір’ї. це наземна система. Якщо у вас є двір пристойного розміру, ви можете встановити звичайні наземні панелі, або, щоб максимізувати вихідну потужність і заощадити енергію, ви можете встановити сонячний трекер. Сонячні трекери отримують оптимальне сонячне світло, слідуючи за сонцем зі сходу на захід протягом дня. Обидва ці варіанти настільки ж потужні, а іноді навіть більш потужні, ніж сонячні батареї на даху.

Цінність оцінки ділянки та даху: Що далі?

Вибір сонячного інсталятора для перевірки вашого даху. це найкращий спосіб дізнатися, чи підходить вам дахова сонячна електростанція. Хоча є кілька веб-сайтів, які пропонують безкоштовні котирування за допомогою онлайн-калькуляторів. ці інструменти не враховують унікальні характеристики даху, описані вище. З іншого боку, під час енергетичної оцінки на місці фахівець з сонячної енергетики ретельно вивчає форму, розмір, стан, затінення та матеріал вашого даху, щоб переконатися, що ваша система не тільки економить ваші гроші, але й добре виглядає. Якщо ви вирішили перейти на сонячну енергію, та ж команда, яка оцінює ваш дах, може спроектувати та встановити індивідуальну систему відповідно до ваших потреб.

Дізнайтеся, чи підходите ви для сонячної енергетики

Ми можемо оглянути ваш дах і дати вам наступні кроки для переходу на сонячну енергію. Безкоштовно і без зобов’язань, лише корисна інформація, щоб переконатися, що сонячна енергія має сенс для вас.

Чи варті сонячні панелі того? (Посібник 2023)

У більшості випадків встановлення сонячних панелей на вашому будинку того варте. Зв’яжіться з надійним професіоналом у сфері сонячної енергетики вже сьогодні, щоб визначити, чи підходить вам сонячна енергетика.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну пропозицію без зобов’язань за останні 30 днів

варті, сонячні, панелі, посібник

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її роботи публікувалися на EcoWatch, The World Economic Forum та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

варті, сонячні, панелі, посібник

Торі Еддісон. редакторка, яка понад п’ять років працює в галузі цифрового маркетингу. Її досвід включає роботу в сфері комунікацій та маркетингу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналіст за фахом, вона розпочала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового регулювання та законодавства про охорону здоров’я.

варті, сонячні, панелі, посібник

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики, який має предметну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. В даний час він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, де займався кураторством контенту, адвокацією місцевої політики у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячних інженерів та інсталяторів. Протягом своєї кар’єри його робота була представлена в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

У більшості випадків встановлення домашніх сонячних панелей того варте. Сонячні панелі, як правило, служать 25 років і більше і можуть значно зменшити або навіть усунути ваші рахунки за електроенергію. ви можете заощадити в середньому 1,346 щорічно на рахунках за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію.

Сонячна енергія. це великі початкові інвестиції. Але вартість встановлення системи знизилася більш ніж на 50% за останні 10 років, а такі стимули, як 30% федеральний податковий кредит на сонячну енергію, можуть знизити ваші витрати ще більше.

Однак, певні умови та особливості даху можуть означати, що сонячна енергія не варта того для вас. Наприклад, якщо ваш дах затінений, не має достатньої площі або орієнтований на північ, ваші панелі можуть бути недостатньо ефективними. Крім того, якщо ви живете в місцевості, де багато похмурих днів і мало стимулів для використання сонячної енергії, ви можете побачити меншу економію протягом терміну служби ваших панелей.

Кожен дах і сонячний проект відрізняється від інших. Перш ніж завершити ваш сонячний проект, ваш сонячний інсталятор огляне ваш будинок і визначить, чи підходить ваша нерухомість для сонячних панелей. Зверніться до перевіреного професіонала вже сьогодні, щоб дізнатися, чи варта сонячна енергетика інвестицій.

 • Коли сонячні панелі того варті?
 • Скільки коштують сонячні панелі?
 • Переваги переходу на сонячну енергію
 • Мінуси переходу на сонячну енергію
 • Підсумок: Чи справді сонячні панелі того варті?

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія підтримки клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річна гарантія гарантує виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення виконується на 100% власними силами

Коли сонячні панелі того варті?

Наприклад, якщо ви живете в штаті, який отримує багато сонячного світла і має широкі сонячні стимули, на додаток до великого даху, що виходить на південь, економія, яку ви побачите від сонячної енергії, буде дуже високою. З іншого боку, якщо ви живете там, де менше сонячного світла, менше сонячних стимулів і крутий дах, сонячна енергія все ще може бути корисною для вас, але ваша загальна економія енергії, ймовірно, буде нижчою.

Місцезнаходження

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у вартості сонячної енергетичної системи. Якщо ви живете в частині країни, яка отримує багато сонячного світла протягом року, ви отримаєте більше користі від використання сонячних панелей, ніж інші.

Сайт аналізу даних Stacker визначив наступні 10 штатів, які отримують найбільше сонячного світла в США.S.:

Хоча сонячні штати, такі як Флорида, Техас, Каліфорнія та Арізона, є чудовими регіонами для встановлення сонячної системи, ваші панелі можуть не виробляти достатньо енергії, щоб компенсувати початкові витрати, якщо ваш будинок знаходиться в тіні від дерев або будівель. Але якщо ваш дах не затінений або виходить на південь, південний захід або захід, ваші панелі отримуватимуть більше прямого сонячного випромінювання і генеруватимуть більше сонячної енергії.

Як уже згадувалося, місця, де спостерігається більше екстремальних погодних явищ та перебоїв в електропостачанні, також краще підходять для сонячних систем з незалежним накопичувачем енергії. Ви можете використовувати сонячну батарею для накопичення надлишкової енергії протягом дня, щоб використовувати її під час відключення електроенергії, вночі або в похмурі дні.

Дах вашого будинку

Розмір, форма та нахил вашого даху також є важливими факторами, які слід враховувати. За словами Гаррета Нільсена, заступника директора U.S. За даними Управління технологій сонячної енергетики Міністерства енергетики США, конструкції даху можуть бути однією з найбільших перешкод для переходу на сонячну енергію.

“Якщо біля вашого будинку ростуть дерева, які створюють надмірну тінь на даху, панелі на даху можуть бути не найідеальнішим варіантом”. каже він. “Сонячні панелі найкраще працюють на дахах, орієнтованих на південь, з нахилом від 15 до 40 градусів, хоча інші дахи також можуть бути придатними. Монтажники можуть моделювати дахи, щоб визначити, чи підходять орієнтація та нахил для виробництва енергії.”

Круті дахи ускладнюють монтаж і можуть збільшити витрати на робочу силу або вимагати додаткового монтажного обладнання. Дахи з великою площею поверхні та невеликою кількістю перешкод, таких як мансардні вікна та димоходи, є ідеальними. Ви все ще можете встановити сонячні панелі на невеликих дахах, але слід вибирати більш ефективні панелі, такі як монокристалічні панелі, які генерують більше енергії, використовуючи менше місця.

Податкові пільги та знижки на сонячну енергію доступні на федеральному рівні та на рівні штатів. Федеральна податкова знижка. офіційно називається податковим кредитом на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), дозволяє вам отримати 30% від загальної вартості вашої системи в якості кредиту в рахунок федерального податкового навантаження.

Варто зазначити, що якщо ви не заборгували тисячі доларів податків щороку, ви не зможете скористатися перевагами ІТЦ. Можливо, вам доведеться попрацювати з податковим консультантом і переоцінити свої утримання, щоб повністю скористатися кредитом.

Інші стимули для сонячної енергетики варіюються від штату до штату. Уряди багатьох штатів та місцеві комунальні компанії пропонують сонячні знижки, кредити, пільги на податок з продажу та податок на нерухомість, чистий облік та багато іншого, що може зробити сонячну енергію більш доступною. Ми рекомендуємо вам скористатися Базою даних державних стимулів ефективності використання відновлюваних джерел енергії, щоб дізнатися, які ще знижки та податкові кредити на сонячну енергію доступні у вашому штаті.

Перш ніж встановлювати сонячну систему, слід оцінити своє щомісячне споживання енергії. Згідно з дослідженням U.S. За даними Управління енергетичної інформації, середньостатистичне домогосподарство використовує близько 893 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на місяць. В середньому, домашня сонячна установка може виробляти від 350 до 850 кВт-год на місяць. Таким чином, перехід на сонячну енергію може допомогти вам заощадити до 95% ваших рахунків за комунальні послуги.

Якщо ви живете в штаті з високими тарифами на електроенергію, перехід на сонячну енергію, ймовірно, буде гарною інвестицією. Однак, якщо ваш будинок не потребує багато енергії для щоденного використання, ви можете заощадити недостатньо, щоб компенсувати витрати на встановлення. Житлові сонячні системи можуть коштувати від 15 000 до 25 000 або більше.

Вам також слід зв’язатися з місцевою енергопостачальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона встановлену програму мережевого обліку. Багато штатів вимагають обліку енергоспоживання, що може допомогти максимізувати ваші заощадження енергії. Чистий облік дозволяє вам відправляти надлишкову енергію, яку виробляє ваша сонячна система, назад в мережу в обмін на кредити для виставлення рахунків. Ваша комунальна компанія вирахує будь-які кредити з вашого щомісячного рахунку за електроенергію, заощаджуючи ваші гроші, забезпечуючи ваш будинок чистою енергією.

Скільки коштують сонячні панелі?

Згідно з нашим опитуванням, проведеним у 2023 році серед 1 500 власників сонячних будинків, респонденти повідомили, що платять в середньому від 15 000 до 20 000 доларів за свої сонячні панелі. Однак кожна сонячна установка відрізняється від інших, і Асоціація сонячної енергетики (SEIA) повідомляє, що сонячна установка може коштувати до 25 000 доларів США.

Загальна вартість вашої системи сонячних панелей може змінюватися в залежності від місця проживання та обраного вами постачальника сонячної енергії. Ви можете порівняти середні ціни для деяких провідних постачальників сонячної енергії в США.S. нижче. Наведені цифри відображають загальну вартість системи сонячних панелей з установкою.

ПостачальникСередня вартість системи сонячних панелей потужністю 10 кВт-год

Дані про витрати базуються на результатах нашого опитування, проведеного у 2023 році серед 1,500 власників будинків із сонячними системами. Ваші витрати можуть змінюватися в залежності від індивідуальних факторів.

Штат, в якому ви живете, також може вплинути на вартість встановлення сонячних панелей:

Окрім вашого місцезнаходження та обраного вами постачальника, на вартість вашої сонячної системи можуть впливати й інші фактори, в тому числі:

 • Енергетичні потреби вашого будинку
 • Розмір вашої сонячної системи
 • Тип панелей, які ви встановлюєте
 • Додаткове обладнання, таке як сонячні батареї або інвертори
 • Інші супутні послуги, такі як видалення дерев, аудит енергоефективності, зарядні пристрої для електромобілів тощо.

Єдиний спосіб точно дізнатися, скільки коштуватиме ваша система сонячних панелей. це отримати пропозицію від перевіреного інсталятора сонячних панелей у вашому регіоні. Щоб отримати зв’язок з найкращим постачальником, натисніть тут для оцінки сонячної енергії вже сьогодні.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячної енергії?

Середній термін окупності системи сонячних панелей в США.S. становить близько 8.5 років. Після того, як ваша сонячна система окупиться, ви отримаєте значну економію за рахунок значного зменшення або повної відмови від рахунків за електроенергію. Враховуючи, що середній термін служби сонячної системи становить 25 років або більше, це більше 16 років чистих заощаджень. Більшість людей, які встановлюють сонячні батареї на своїх будинках, заощаджують тисячі доларів на витратах на електроенергію протягом усього терміну служби своєї сонячної енергетичної системи.

Однак є деякі випадки, коли сонячні панелі можуть не приносити такої високої віддачі, як ви хочете. За даними Nilsen, місцеві тарифи на електроенергію, загальна вартість системи, а також те, чи платите ви авансом, берете кредит або орендуєте систему, можуть вплинути на рентабельність інвестицій (ROI). Зміна схеми компенсації з місцевою комунальною службою або несподіваний збій в роботі вашої системи може призвести до того, що період окупності збільшиться.

У цих рідкісних випадках компанія Nilsen рекомендує звернутися до інсталятора сонячних панелей щодо очікуваної продуктивності вашої системи та будь-яких розбіжностей з поточними показниками.

На додаток до захисту від зростання цін на електроенергію, сонячна установка з системою зберігання забезпечує цінну резервну копію під час перебоїв в електропостачанні. Якщо ви живете в місцевості, схильній до суворих погодних умов або відключень електроенергії, встановлення сонячних панелей з резервною батареєю може бути більш доцільним.

Чи підходить ваш будинок для сонячних панелей на даху?

Дахові сонячні панелі стають все більш популярними у Великобританії, оскільки люди борються з кризою вартості життя, але не кожен будинок підходить для цього. Наш посібник має на меті допомогти вам визначити, чи можете ви встановити сонячні панелі на своєму даху.

варті, сонячні, панелі, посібник

Відмова від відповідальності за рекламу: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Чи можуть сонячні панелі для даху стати рішенням для скорочення рахунків за електроенергію? В умовах енергетичної кризи та безперервного зростання вартості життя багато власників будинків шукають способи скоротити витрати. Станом на 1 жовтня 2022 року чинна “Енергетична цінова гарантія” втратить чинність. встановлений урядом Великобританії, був обмежений на рівні 2 500 фунтів стерлінгів. на 27% більше, ніж минулого року. і з 1 квітня 2023 року він має зрости до 3 000 фунтів стерлінгів на рік.

Сонячні панелі. це спосіб виробництва відновлюваної енергії, який, в свою чергу, може зменшити рахунки за електроенергію і допомогти вашому будинку менше залежати від національної електромережі та викопних видів палива. Найчастіше сонячні панелі встановлюють на даху будинку. Для того, щоб вони працювали на повну потужність, потрібно, щоб вони знаходилися в оптимальному положенні для прийому сонячних променів. Тому має сенс розмістити їх на даху, без перешкод і, сподіваємось, у місці, куди потрапляє багато денного світла.

Кількість енергії, яку можуть генерувати ваші сонячні панелі, залежить від кута нахилу даху, напрямку, в якому він звернений, та кількості світлових годин. З’ясувати, як це вплине на роботу сонячних панелей на даху, може бути складно, і саме тому ми провели дослідження для вас.

Чи підходить мій дах для сонячних панелей?

Чи підходить ваш дах для сонячних панелей, залежить від кількох різних факторів. Кут нахилу даху, ймовірно, є одним з найбільш важливих факторів, які слід враховувати при встановленні сонячних панелей. Причиною цього є те, що певні кути нахилу даху генерують більше сонячної енергії. Чим більше сонячного світла отримує ваш дах, тим більше сонячної енергії генерують ваші панелі.

Ваш дах може не підходити для сонячних панелей, якщо:

 • Ваш дах занадто старий
 • Неоптимальний кут нахилу
 • Ваш дах зроблений з дерева
 • Мало або зовсім немає місця на даху
 • Ваш дах занадто пологий або занадто крутий

Щоб встановити сонячні панелі на даху, він повинен бути міцним і не виготовленим з пожежонебезпечних матеріалів, таких як дерево. Також має бути достатньо місця для встановлення сонячних панелей, і це буде перевірено на етапі формування цінової пропозиції.

Ідеальні кути нахилу даху для сонячних панелей

варті, сонячні, панелі, посібник

Ідеальний кут для сонячних панелей на даху. 35 градусів. (Копирайт изображения: Adobe)

Більшість дахів можуть вмістити сонячні панелі і генерувати достатню кількість енергії. Однак існує оптимальний кут для вашої системи сонячних панелей.

Не дивно, що сонячні панелі працюють найбільш оптимально в залежності від часу доби та пори року. З огляду на це, для того, щоб отримати максимальну віддачу від сонячних панелей на даху, в ідеалі ви хочете, щоб вони отримували найбільше сонця протягом дня.

Для цього вам потрібно знати, в який бік повинні бути звернені панелі і який оптимальний кут нахилу.

Оптимальні кути нахилу даху

За даними компанії Viridian Solar. ваші сонячні панелі повинні бути орієнтовані на південь і нахилені під кутом 35 градусів від горизонталі. Це максимізує енергію, зібрану сонячною панеллю, і є найбільш вигідним кутом для того, щоб допомогти вам максимально заощадити на рахунках за електроенергію.

Напрямок панелей з півночі на південний захід і південний схід

Джерело: Посібник Схеми сертифікації мікрогенерації (MCS) для домашніх сонячних установок

У наведеній вище таблиці чітко вказані оптимальні кути нахилу дахових сонячних панелей, а відсотки показують, яку частку від загальної потенційної потужності панелей ви можете досягти залежно від кута їх нахилу та напрямку, в якому вони звернені до даху. Це корисний посібник, який допоможе краще зрозуміти, чи оптимально орієнтований ваш дах. Як ви можете бачити з таблиці, чим більше на захід або схід звернений ваш дах, тим більше потужності втратить ваша система.

Чим далі ваш дах від південного напрямку, тим нижчою буде продуктивність вашої системи. Навіть якщо ваш дах повернутий на південний схід, а не на південь, це зменшить вашу продуктивність на 5%. Величина нахилу даху так само важлива, як і те, в який бік він звернений. Найоптимальніший кут нахилу даху. від 30 до 40 градусів, що забезпечує максимальну продуктивність.

Які типи дахів мають британські будинки?

За даними Марлі, традиційний нахил даху типового британського будинку становить від 30 до 50 градусів. Якщо кут нахилу даху становить 30 градусів або менше, він вважається малоухильним, а якщо менше 12.5 градусів вважається плоским дахом. В ідеалі ваш дах повинен мати температуру від 30 градусів до 40 градусів, оскільки це дає вам максимальну продуктивність сонячних панелей.

Покрівельні матеріали, які зазвичай встановлюються у Великобританії

Деякі покрівельні матеріали більше підходять для сонячних панелей, ніж інші, згідно з Roofer UK. а деякі взагалі не підходять з міркувань безпеки. Отже, якщо вам цікаво, чи підходить ваш будинок для встановлення сонячних панелей на даху, наведена нижче таблиця допоможе вам прийняти рішення.

Покрівельний матеріалКлючові фактиПридатність для сонячних панелей

Як виміряти дах для сонячних панелей

варті, сонячні, панелі, посібник

Ви можете виміряти кут нахилу даху, щоб вирішити, чи підходить він для сонячних панелей. (Копирайт изображения: Adobe)

Важливо знати кут нахилу даху. Від того, наскільки сильно він нахилений, залежить кількість енергії, яку можуть генерувати ваші сонячні панелі. Це може навіть вплинути на ваше рішення про встановлення сонячних панелей. Нижче ми зібрали посібник про те, як виміряти кут нахилу даху для встановлення сонячних панелей.

Щоб виміряти кут нахилу даху, вам знадобиться:

Один із способів виміряти кут нахилу даху. піднятися на нього за допомогою вищезгаданого обладнання, але є більш безпечний спосіб виміряти кут нахилу даху.

Найпростіший спосіб виміряти кут нахилу даху, як не дивно, зсередини горища. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції, яка допоможе вам зробити це.

 • Візьміть свій рівень на горище
 • Розташуйте рівень так, щоб один його кінець торкався крокв (похилої стіни даху)
 • Тримаючи його рівно, виміряйте відстань 12 дюймів від крокви, що йде вгору по стіні

Вимірювання, яке ви зараз маєте. це величина, на яку піднімається ваш дах на кожні 12 дюймів. Отже, якщо ви виміряли дев’ять, то тепер це буде 9:12, тобто саме стільки становить площа вашого даху. Тепер вам потрібно буде перетворити це в градуси за допомогою формули нижче.

 • Розділіть отримане значення на 12 (e.g. 9/12=0.75)
 • Введіть це число в науковий калькулятор, наприклад, тут. і обчислимо арктангенс (e.g. арктангенс.75 дорівнює 36.869897645844)
 • Округлимо це число і отримаємо кут нахилу даху. У наведеному вище прикладі кут становитиме 37 градусів

Чи можна встановити сонячні панелі на плоскому даху?

варті, сонячні, панелі, посібник

Встановлення сонячних панелей на плоскому даху можливе, але для цього можуть знадобитися спеціальні монтажні рейки. (Копирайт изображения: Adobe)

Коротка відповідь на це питання. так: існують способи встановлення сонячних панелей на пласких дахах, наприклад, за допомогою спеціального монтажного обладнання. Однак це не означає, що вони будуть високоефективними або матимуть низьку вихідну потужність.

 • Панелі повинні самоочищатися
 • Тонкоплівкові сонячні елементи працюють краще, ніж традиційні сонячні панелі
 • Крок сонячних панелей повинен бути ретельно продуманий

Важливо, щоб сонячні панелі на плоскому даху могли самоочищатися під час дощу та уникати пошкоджень під час несприятливих погодних умов. Якщо врахувати, що типовий нахил даху становить 35 градусів, то дощ буде природним чином стікати вниз і не спричиняти накопичення бруду.

Тонкоплівкові сонячні елементи, хоча і не настільки ефективні, як кристалічні сонячні панелі, є неймовірно гнучкими і добре працюють на плоских дахах. Ви також можете віддати перевагу рухомим панелям перед стаціонарними. Цей тип панелей рухається разом із сонцем протягом дня, забезпечуючи захоплення якомога більшої кількості денного світла.

Сонячні панелі повинні бути розташовані під кутом від 20 до 50 градусів на плоскому даху, щоб вловлювати максимум сонячного світла і генерувати достатню кількість сонячної енергії. Це також допоможе їм самоочищатися і не містити сміття.

Чи можуть сонячні панелі захистити ваш дах від пошкоджень?

Існує міф, що сонячні панелі на даху можуть пошкодити ваш дах. Насправді все навпаки, за умови, що ваш дах знаходиться в хорошому стані і сонячні панелі встановлені правильно.

Окрім багатьох привабливих переваг відновлюваної енергетики, сонячні панелі можуть захистити ваш дах від пошкоджень, спричинених такими факторами, як

Сонячні панелі забезпечують невеликий шар захисту вашого даху від негоди. Екстремальні погодні умови, такі як сніг, град, сильний дощ та вітер, можуть з роками завдати шкоди вашому даху. Коли сонячні панелі прикріплені до даху, вони можуть блокувати деякі несприятливі погодні умови, і теоретично ваш дах може прослужити довше.

Дахові сонячні панелі також мають охолоджуючий ефект. Поглинаючи сонячне світло, яке інакше проникало б на ваш дах без сонячних панелей, вони знижують температуру. Між сонячними панелями та дахом є невеликий зазор, який забезпечує приплив повітря та створює затінений шар захисту від сонячних променів.

Поширеною помилкою є те, що сонячні панелі на даху можуть залишити небажані та непривабливі отвори в даху. За даними Федерації майстрів-будівельників (FMB), сонячні панелі встановлюються за допомогою анкерів. Кілька плиток ненадовго знімаються, щоб вставити анкери в дах, і при правильному монтажі вони повертаються назад без будь-яких пошкоджень.

Чи потрібен дозвіл на встановлення сонячних панелей?

На це питання немає однозначної відповіді, оскільки воно залежить від розміру вашої системи сонячних панелей та місця проживання. Як зазначає FMB. більшість сонячних панелей не потребують дозволу на будівництво. Хоча, ви повинні повідомити про це свою страхову компанію, оскільки сонячні панелі є структурним елементом, доданим до вашого даху.

Існують деякі випадки, коли дозвіл на будівництво може бути необхідним. Якщо ваш будинок входить до списку Grade II або ви живете в природоохоронній зоні, вам може знадобитися дозвіл на планування.

Ви можете перевірити правила планування вашої місцевої влади тут.

Майбутнє сонячних панелей на даху

Сонячна енергія стає все більш популярною, оскільки Великобританія рухається до забезпечення більшої доступності екологічно чистої енергії. Як і у випадку з будь-якою новою технологією, з часом її вартість зазвичай зменшується. Одним з головних каменів спотикання для сонячної енергетики в даний час є вартість. Типова установка сонячної панелі потужністю 4 кВт коштує близько 6 500 фунтів стерлінгів, і для більшості це дуже велика сума.

З огляду на це, майбутнє сонячної енергетики є багатообіцяючим, і в найближчі роки інвестиції можуть стати менш витратними.

Чи можна повністю покрити дах сонячними панелями?

Сонячні панелі можуть вкривати весь дах будинку. Це максимізує кількість сонячної енергії, яку ви будете генерувати, і, в свою чергу, дозволить вам заощадити більше на рахунках за електроенергію. З огляду на це, ваш дах повинен бути ретельно оцінений, щоб переконатися, що він є міцним, як і тоді, коли ви встановлюєте лише кілька сонячних панелей.

Сонячна черепиця для даху

варті, сонячні, панелі, посібник

Сонячна черепиця доступна на ринку Великобританії, але вона не настільки ефективна, як сонячні панелі. (Копирайт изображения: Adobe)

Якщо вас турбує естетичний вигляд сонячних панелей, то сонячна черепиця може бути ще одним варіантом, який варто розглянути. Сонячна черепиця. це невеликі модульні плитки, які можна прикріпити до даху. Зовнішній вигляд дещо привабливіший, ніж у традиційних сонячних панелей. Сонячна черепиця поєднується з існуючою черепицею на даху.

Основна відмінність між традиційними сонячними панелями та сонячною черепицею полягає в їхній ефективності. Сонячна черепиця генерує менше енергії, а її вартість вища, ніж у сонячних панелей. Сонячна черепиця коштує втричі дорожче, ніж сонячні панелі, що може означати, що ви заплатите від 10 000 до 12 000 фунтів стерлінгів за систему сонячної черепиці потужністю 3 кВт, згідно з даними The Switch. Система сонячних панелей такого ж розміру коштує близько 5 000 фунтів стерлінгів.

Переваги

 • Сонячна черепиця має право на такі ж державні субсидії, як і традиційні сонячні панелі
 • естетично привабливий
 • Може збільшити вартість вашої нерухомості через зростаючий попит на відновлювану енергію

Недоліки

 • Не може бути встановлена на існуючу черепицю, тому більше підходить для нових будівель
 • Вам потрібно буде замінити існуючу черепицю на сонячну черепицю
 • дорожча, ніж традиційні сонячні панелі

Сонячна черепиця все ще відносно нова на ринку, і з цієї причини вона не буде життєздатним варіантом для більшості з точки зору витрат. Це хороший варіант, якщо ви хочете генерувати сонячну енергію, але не хочете встановлювати непривабливі сонячні панелі на даху.

Сонячні панелі для даху автомобіля

Як ви, швидше за все, вже знаєте, Великобританія просувається вперед зі своїм планом заборонити продаж нових бензинових і дизельних автомобілів і фургонів до 2030 року, з метою продажу тільки автомобілів з нульовим рівнем викидів з 2035 року. Електромобілі все одно потрібно заряджати, або вдома, або через зарядну станцію. Якби ви заряджали свій автомобіль вдома, то, швидше за все, побачили б збільшення рахунків за електроенергію.

Саме тут майбутнє за сонячними панелями для автомобілів. Насправді, багато автомобільних компаній працюють над створенням автомобілів на сонячних батареях, повідомляє Interesting Engineering. Автомобілі на сонячних батареях є електричними і використовують фотоелектричні елементи на кузові транспортного засобу для перетворення енергії сонячного світла. Автомобілі можуть накопичувати невелику кількість енергії, що дозволяє їм їздити вночі або в похмурі дні.

Однак, не варто поспішати з висновками. Buyacar проливає світло на те, чому ця ідея набагато перевершує сучасні технології. Сонячні панелі на даху автомобіля, на жаль, не генерують стільки електроенергії. Наразі сонячні панелі на автомобілях в основному використовуються для живлення кондиціонера, радіо, рульового управління та супутникової навігації, і не забезпечують достатньої кількості енергії для зарядки основного акумулятора автомобіля. Тим не менш, це чудовий спосіб генерувати безкоштовну електроенергію та заряджати акумулятор вашого автомобіля, якщо у вас є електромобіль.

Часті запитання про сонячні панелі на даху

Який кут нахилу даху найкраще підходить для сонячних панелей?

Найкращий кут нахилу даху для сонячних панелей становить від 30 до 40 градусів. Для того, щоб генерувати максимальну кількість сонячної енергії, ваш дах в ідеалі повинен бути орієнтований на південь під кутом 35 градусів.

Чи працюють сонячні панелі взимку?

Сонячні панелі працюють протягом усіх чотирьох сезонів. Однак, вони, як правило, генерують більше сонячної енергії у весняні та літні місяці завдяки довшому світловому дню.

Чи підходить мій дах для сонячних панелей?

Це залежить від різних факторів. Ваш дах повинен бути конструктивно міцним і не бути зробленим з пожежонебезпечних матеріалів, таких як дерево. Якщо у вас плоский дах, дах з низьким кутом нахилу або дах, що не виходить на південь, ви все одно можете встановити сонячні панелі. Але ви повинні знати, що ваші панелі, швидше за все, будуть генерувати менше сонячної енергії, ніж якби вони були розташовані під оптимальним кутом 35 градусів.

Скільки коштують сонячні панелі для даху?

Вартість дахових сонячних панелей залежить від ряду факторів, тому вона може варіюватися від установки до установки. Однак, як орієнтовна ціна, ви можете розраховувати заплатити від 6 800 до 8 000 фунтів стерлінгів за типову систему потужністю 4 кВт, яка зазвичай достатньо велика для домогосподарства з трьох-чотирьох осіб. Для повного аналізу витрат на сонячні панелі, прочитайте наш посібник тут.

Як довго служать сонячні панелі на даху?

Якщо сонячні панелі регулярно очищати від бруду, пилу та сміття, вони можуть прослужити до 30 років. Хоча сонячні панелі все ще можуть функціонувати після цього терміну, їх ефективність почне знижуватися з кожним роком, хоча більшість виробників на ринку Великобританії заявляють, що їх панелі все ще матимуть ефективність від 85% до 90% через 25-30 років.

Чи шкідливі сонячні панелі для вашого даху?

Багато домовласників, які досліджують сонячні панелі, можуть задатися питанням, чи може додавання системи насправді пошкодити їхній дах. Хоча процес встановлення вимагає свердління даху для встановлення кріпильних рейок, якщо його виконує професіонал, це не завдасть жодної шкоди. Якщо після встановлення сонячних панелей у вас виникли протікання або інші проблеми, вам слід негайно зв’язатися з інсталятором, щоб усунути будь-які пошкодження.

Насправді, як згадувалося раніше в цій статті, сонячні панелі можуть навіть певним чином захистити ваш дах від пошкоджень, оскільки вони можуть виступати бар’єром для суворих погодних умов.

Чи не занадто важкі сонячні панелі для даху?

За умови, що ваш дах знаходиться в хорошому стані, а будинок міцний, сонячні панелі не повинні бути занадто важкими для більшості дахів. З розвитком фотоелектричних технологій сонячні панелі з часом стають все легшими. але пам’ятайте, що типова система, необхідна у Великобританії, складається з 12-16 панелей. Однак це питання підкреслює, чому так важливо шукати надійного інсталятора для ваших сонячних панелей, оскільки вони часто проводять обстеження вашого будинку під час процесу оцінки, щоб переконатися, що конструкція може безпечно витримати вагу системи сонячних панелей. Правильна установка монтажних рейок також є ключовим моментом, оскільки це запобігає пошкодженню покрівлі та гарантує, що панелі зможуть витримати сильний вітер.

Що робити, якщо мій дах не підходить для сонячних панелей??

Сонячні панелі не завжди потрібно встановлювати на дахах, хоча це найкращий варіант, оскільки він оптимізує кількість сонячного світла, яке потрапляє на них, і економить простір. Якщо ви хочете перейти на сонячну енергію, але вам сказали, що ваш дах не підходить для сонячних панелей, ви можете вибрати наземні системи. Однак, зважаючи на кількість панелей, необхідних для живлення типового домогосподарства, вам знадобиться багато місця на землі для розміщення системи. З цієї причини вам, швидше за все, потрібно буде отримати дозвіл на будівництво у місцевій владі, особливо якщо отримана конструкція перевищує 9 квадратних метрів або більше 4 метрів у висоту.

©️ 2023 Condé Nast. Всі права захищені. Використання цього сайту означає прийняття нашої Угоди користувача, Політики конфіденційності та Заяви про використання файлів cookie, а також Ваших прав на конфіденційність у Каліфорнії. Architectural Digest може отримувати частину продажів від продуктів, придбаних через наш сайт в рамках наших партнерських відносин з роздрібними продавцями. Матеріали цього сайту не можуть бути відтворені, поширені, передані, збережені в кеші або використані будь-яким іншим способом, окрім як з попереднього письмового дозволу Condé Nast. Вибір реклами

Найбільша сонячна батарея на даху Манхеттена ось-ось запрацює

Компанія Siemens подолала проектні перешкоди, щоб побудувати сонячну систему на даху Javits Center, яка також включає в себе 3. 5.мегаватна внутрішня батарея.

У такому густонаселеному місці, як Нью-Йорк, на шляху встановлення сонячних батарей стоїть безліч перешкод: обмежений простір, тіні хмарочосів, необхідність обходити існуючі водонапірні вежі та інше будівельне обладнання. Щоб побудувати найбільший на Манхеттені сонячний проект на даху, розробникам довелося проявити творчий підхід.

Деякі 1. 400 сонячних панелей тепер мерехтять на даху Javits Center, величезного конференц-центру з видом на річку Гудзон. Siemens, німецький технологічний гігант, будує 909.кіловат, разом з установкою потужністю 3. 5.мегаватна система батарей, розміщена у внутрішньому приміщенні, буде зберігати надлишкову сонячну енергію.

Минулого тижня, під час Тижня клімату в Нью-Йорку. Команда з Siemens прогулялася по залитому сонцем даху, щоб поглянути на майже завершений проект.

Відвідувачі, які очікували побачити звичайні ряди сонячних панелей, могли бути здивовані, побачивши замість них плаваючу шахівницю. Унікальне планування було необхідним, оскільки дах вже зайнятий трьома десятками систем опалення, вентиляції та кондиціонування, а також пишним зеленим килимом седуму. ситної рослини, яка може поглинати зливові стоки і допомагає підтримувати прохолоду в будівлях.

Тому Siemens побудував сонячні навіси, які нависають над сірими коробчастими блоками HVAC. Самі масиви мають форму шматочків пазла, щоб вмістити повітря, яке вилітає з вентиляційних отворів систем. Спеціальні стійки від Inhabit Solar прикручені до вузьких бетонних бордюрів, які спочатку не були призначені для цього завдання. Комп’ютерні симуляції, що показують, як майбутні висотки можуть вплинути на кількість сонячного світла, що потрапляє на дах, надали додаткову інформацію для проектування. скелети майбутніх хмарочосів вже вимальовуються через дорогу.

Знаковий проект у конференц-центрі площею 3. 3.мільйон квадратних футів конференц-центру з’являється, коли розподілена сонячна енергія поширюється по всьому штату Нью-Йорк. Мешканці, громади та підприємства вже встановили загалом 4 гігавати сонячних батарей, що дозволяє штату перевищити свою мету. додати 6 гігават розподіленої сонячної енергії до 2025 року. за даними офісу губернатора штату Нью-Йорк Кеті Хочул (D).

” Ми сфокусовані на боротьбі зі зміною клімату”. сказав Хочул на прес-конференції 21 вересня в Центрі Джевітса. Вона додала, що унікальна система “сонячна енергія плюс акумулятор” будівлі “є прикладом для інших міських комерційних будівель, як бути на передовій нашого майбутнього чистої енергії”.”

Установка на Манхеттені також є частиною більш широких зусиль Siemens по скороченню викидів парникових газів від величезних багатофункціональних будівель, заявила Рут Грацке, президент Siemens Smart Infrastructure U.S., розповів Canary Media. За її словами, компанія прагне перетворити сучасні конференц-центри з пасивних споруд на високотехнологічні, керовані за допомогою цифрових технологій простори, які можуть мінімізувати споживання енергії, поліпшити якість повітря в приміщеннях і уникнути небезпек, пов’язаних з арктичним холодом в конференц-залах.

Наздогнати

Чи зможуть США виробити достатньо сонячних панелей, щоб задовольнити зростаючий попит?

У 2019 році. New York Power Authority, державне комунальне підприємство штату, обрало Siemens для проектування та встановлення системи “сонце плюс акумулятор”, яка, як очікується, компенсує понад 1. 3 мільйони фунтів викидів вуглекислого газу на рік. що дорівнює зняттю з дороги 262 автомобілів. Проектом чистої енергії зараз володіє і управляє компанія Calibrant Energy, спільне підприємство Siemens і фінансової компанії Macquarie Group. Згідно з угодою, Центр імені Джевітса платитиме компанії Calibrant за електроенергію, яку вироблятиме установка.

Оглядаючи поле сонячних навісів, Гратцке пояснила, що, хоча встановлення панелей було складним завданням, будівництво внутрішньої акумуляторної системи. першої в своєму роді в штаті. було величезним викликом саме по собі.

Система акумуляторів великої ємності буде розміщена в приміщенні, схожому на гараж, яке інженери спроектували з декількома рівнями захисту, включаючи ізольовані стіни і аварійні системи для гасіння полум’я або стримування витоку газів. Проект вимагав отримання спеціальних дозволів і погоджень від міських і державних органів, а також пожежної служби Нью-Йорка. Очікується, що останні з них будуть завершені найближчими тижнями.

Поряд зі встановленням сонячних панелей і батарей, Siemens розробив систему моніторингу в режимі реального часу для оптимізації роботи цих технологій. Це включає використання системи для живлення Центру Джевітса, коли попит на електроенергію в Манхеттені є найвищим, що допомагає зменшити навантаження на електромережу.

” Коли ви дивитеся на такі міста, як Нью-Йорк, і коли ви дивитеся на конференц-центри, всі повинні відповідати цілям сталого розвитку”. сказав Грацке. Показуючи на дах, вкритий сонячними батареями, вона додала: “Це один з дуже елегантних способів зробити це”.”

Марія Галуччі. репортерка з питань чистої енергетики в Canary Media, де вона висвітлює важкі для декарбонізації сектори та зусилля, спрямовані на те, щоб зробити енергетичний перехід більш доступним і справедливим.

Дахові кріплення для сонячних панелей

Кріплення для сонячних панелей на даху (також зване кріпленням для сонячних стелажів або кріпленням для сонячної системи) буде утримувати ваші сонячні панелі і систему на місці. Система кріплення є важливим компонентом, оскільки вона відповідає за закріплення та стабілізацію сонячних панелей на даху, не порушуючи при цьому стабільність та водонепроникність даху.

Ви хочете бути повністю впевнені в тому, що вибрали систему кріплення, яка може протистояти суворим погодним умовам та іншим факторам. Ваше кріплення на даху є одним з найважливіших способів захистити ваші інвестиції в сонячну енергію.

Короткий огляд сонячних стелажів: Все, що вам потрібно знати

Сонячні стелажі є невід’ємною частиною будь-якої сонячної енергетичної системи. Це система, яка утримує сонячні панелі на місці на вашому даху і забезпечує їх безпеку та стабільність. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячної енергетичної системи для свого будинку, важливо розуміти основи сонячних стелажів і те, як вони працюють. У цій статті ми надамо вам огляд того, що таке сонячні стелажі та різні типи доступних систем сонячних стелажів. Ми також обговоримо, як вибрати найкращу систему для ваших потреб.

Сонячні стелажі, також відомі як фотоелектричні стелажі. це процес монтажу сонячних панелей на конструкцію. Це може бути дах, наземна система або навіть кріплення на стовпі. Монтаж сонячної батареї передбачає вибір і встановлення компонентів і систем, необхідних для підтримки і захисту вашої сонячної батареї. Тип необхідної вам стелажної системи буде залежати від розміру і конструкції вашої сонячної батареї та місця встановлення. Сонячні стелажі розроблені таким чином, щоб витримувати різні умови навколишнього середовища, включаючи вітер, дощ і сніг. Вони також повинні забезпечувати достатню підтримку та стабільність, щоб гарантувати, що ваша сонячна батарея залишається на місці.

 • Монтаж на даху
 • Наземне кріплення
 • Сторона кріплення на стовпі
 • Верхнє кріплення на стовпі

Дахові кріплення. найпоширеніший тип стелажів для фотоелектричних модулів, який можна встановити безпосередньо на дах або на незалежну стелажну конструкцію. Залежно від типу та розміру даху, можуть знадобитися різні системи кріплення, такі як затискні, баластні та рейкові системи. Крім того, системи кріплення на дах можна регулювати для різних кутів нахилу даху та кутів нахилу. що допомагає максимізувати продуктивність вашої сонячної системи.

Які рішення для кріплення сонячних панелей на даху найкращі?

altE пропонує наступні високоякісні рішення для кріплення сонячних панелей та стелажів від провідних світових брендів:

Система покрівельного кріплення IronRidge

IronRidge добре відомий своїми рейками XR, які використовуються для систем кріплення на даху та наземних систем кріплення. IronRidge пропонує простий у використанні інструмент Design Assistant, який допоможе вам скласти список деталей, необхідних для вашої стелажної системи.

Для системи кріплення на даху вам знадобляться:

1) Виберіть свою рейку XR Rail:

XR10 Rail Select Clear: 14′, 17′

 • Низькопрофільна рейка. без снігових зон
 • Можливість прольоту до 6 футів
 • Можливість легкого / помірного навантаження

XR100 Rail Select Clear: 11′, 14′, 17′ Select Black: 11′, 14′,17′

 • Std. монтажна рейка для житлових будинків
 • Можливість прольоту до 8 футів
 • Здатність витримувати велике навантаження

XR1000 Rail Select Clear: 11′, 14′, 17′

 • Важкі монтажні рейки
 • Можливість прольоту до 12 футів
 • Можливість екстремальних навантажень

Потрібні з’єднання? Виберіть: XR10, XR100, XR1000

 • Використовуйте внутрішні з’єднання для безшовного, скріпленого з’єднання, що збільшує довжину рейки

Заглушки та наконечники? Виберіть: XR10, XR100, XR1000

 • Торцеві заглушки надають завершеного вигляду рейкам, одночасно захищаючи збір води та сміття всередині рейки

2) Виберіть відповідні затискачі заземлення:

Середні затискачі Виберіть: Прозорі, чорні

 • Універсальний кріпильний об’єкт UFO
 • З’єднує модулі з рейками

Магазин кінцевих затискачів: Заглушки або CAMO

 • Заглушки фіксуються на НЛО
 • Перетворюється на скріплений кінцевий затискач
 • Розмір відповідно до ширини рами модуля
 • НОВИНКА. Універсальний затискач CAMO підходить для всіх модулів

Магазин заземлення: Наконечники та ремені

 • Лише один заземлювач на ряд
 • Набір для скріплення мікроінверторів
 • Ремінь заземлення для рядів понад 50 футів

3) Нарешті, не забудьте про кріплення:

Миготливий Select: Фреза, чорний

 • FlashVue. чудова гідроізоляція
 • Кріплення для кабелепроводу для прохідних кабелепроводів, стійок або розподільних коробок
 • Кріпильні елементи продаються окремо

Прорізні L-подібні ніжки Select: Млин, чорний

 • Вставна конструкція для швидкого та надійного кріплення на рейку
 • Кріпильні елементи продаються окремо

Магазин кріплень для нахилу: Комплекти опор для нахилу

 • Нахильні кріплення для пласких дахів

Комплекти систем кріплення на дах Tamarack для монтажу врівень з поверхнею

Tamarack Solar пропонує економічні та надійні монтажні комплекти, які можна використовувати з ДБЖ. Також випускаються наземні, верхні та бічні кріплення для сонячних панелей. До складу комплектів для кріплення на даху входять

 • Всі деталі, необхідні для встановлення 4- або 8-панельного дахового кріплення. все в одному комплекті з підтримкою ДБЖ
 • Простого управління проводкою, де вся системна проводка поміщається всередині рейок
 • Універсальні затискачі, які підходять для різних товщин рам сонячних панелей, від 30 мм до 40 мм
 • Різні версії комплектів для легких і важких снігових/вітрових навантажень

Клейка система кріплення сонячних панелей на дах

Ознайомтеся з варіантом безрейкового і не проникаючого в дах кріплення врівень і під кутом нахилу від Solar Stack, в якому використовується поліуретанова піна, що відповідає найрізноманітнішим типам дахів і найсуворішим будівельним нормам в Північній Америці. Ця система кріплення ідеально підходить для вологого клімату та витримує умови навіть у зоні ураганів високої швидкості (HVHZ), таких як Південна Флорида та Пуерто-Рико.

 • Не проникає через дах
 • Не потрібні рейки. панелі кріпляться безпосередньо до кріплень
 • Не потрібно механічних кріплень або баластних систем
 • Просто заґрунтуйте, розпиліть піну та встановіть кріплення
 • Використовуйте 12 кріплень у прибережних районах та інших вітряних зонах

Затискачі Заземлення

Миготливі та L-подібні ніжки

Рейки для кріплення на даху IronRidge

Клейкі кріплення для сонячної батареї на дах

З’єднання Торцеві заглушки

Дахові кріплення для сонячних панелей Tamarack

Нахильні кріплення

Інформація про дахові кріплення для сонячних панелей

Система кріплення на даху може потребувати наступних елементів:

 • Рейки. для забезпечення платформи для монтажу модулів
 • З’єднання. для з’єднання рейок за потребою
 • Середні затискачі. для розташування між кожним модулем
 • Торцеві затискачі. для закріплення торця останнього модуля
 • L-подібні ніжки або стійки. для кріплення рейки до даху
 • Миготливий. для запобігання протікання води
 • Вушка заземлення. для прокладання дроту заземлення

Що таке монтажні рейки для сонячних панелей?

Кріпильні рейки для сонячних панелей. це металеві рейки, які захищають сонячні панелі від прогинання, одночасно безпечно та ефективно передаючи навантаження від землі вгору до конструкції. Сонячні панелі піддаються незліченним екстремальним погодним умовам протягом усього терміну служби. Сильний вітер, здатний зірвати дах, і снігопади, здатні зігнути металеві рами. ось два приклади погодних умов, з якими можуть зіткнутися ваші сонячні панелі.

Їх чудова здатність охоплення означає, що вони вимагають меншої кількості кріплень на даху, що зменшує кількість прорізів на даху та час встановлення.

Навіщо потрібні затискачі заземлення

Затискачі. Затискачі модулів з’єднують дахові кріплення з монтажною рейкою. Існує кілька різних типів кронштейнів для кожного кута та нахилу сонячних панелей.

 • Для середніх затискачів. кількість необхідних середніх хомутів дорівнює на один менше, ніж кількість модулів у кожному ряду.
 • Для кінцевих затискачів. для кожного ряду потрібно чотири, оскільки кінцеві затискачі будуть прикріплені до обох кінців кожної з двох рейок.

Заземлення. Під час встановлення сонячної електростанції надзвичайно важливо заземлити сонячні панелі та обладнання. Якщо у вашому регіоні часто бувають грози, заземлення сонячної системи може допомогти запобігти її пошкодженню. Крім того, NEC вимагає, щоб все обладнання було електрично з’єднане і підключене до системи заземлення, щоб забезпечити безпеку всіх, хто може вступити в контакт з небезпечним струмом замикання.

Пошук правильних кріплень для встановлення сонячних панелей

Все ще не впевнені, який варіант монтажу підходить для вашого проекту? Наша команда altE завжди рада допомогти. і завдяки нашому великому досвіду ми можемо порекомендувати варіанти навіть для найскладніших або незвичайних установок. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб отримати безкоштовну пропозицію на дахові кріплення для вашої сонячної системи за номером 877-878-4060.

©1999-2023 Alternative Energy Store Inc. Всі права захищені.

altE 330 Codman Hill Road Boxborough, MA 01719

Залишити відповідь