BLUETTI представляє три новинки на CES, включаючи перший у світі натрій-іонний сонячний генератор…

BLUETTI представляє три нові продукти на CES, включаючи перший у світі натрій-іонний сонячний генератор

Експерт у галузі портативної енергетики BLUETTI розпочинає 2022 рік з більшою енергією, ніж будь-коли, представляючи нові продукти на цьогорічній виставці споживчої електроніки (CES) у Лас-Вегасі. Незабаром споживачі зможуть придбати одні з найкращих технологій від BLUETTI, включаючи довгоочікуваний інвертор APEX, невелику, але потужну електростанцію EB3A та перший у світі натрій-іонний сонячний генератор NA300.

Натрій-іонний генератор NA300: Нове покоління накопичувачів енергії

Розпочинаючи черговий рік на виставці CES в Лас-Вегасі, BLUETTI оголосила NA300 не тільки однією зі своїх новинок, але й першим у світі натрій-іонним сонячним генератором.

Ці натрій-іонні батареї першого покоління є конкурентоспроможними порівняно з елементами LiFePO4, які наразі використовуються в інших продуктах BLUETTI, з точки зору тривалого терміну служби, окрім меншої щільності енергії. Однак натрій-іонний акумулятор виграє за вартістю, низькотемпературними характеристиками та швидкістю заряджання.

Разом із сумісними з B480 акумуляторними блоками, NA300 має той самий стиль та налаштування, що й попередник EP500, але з покращеним сонячним входом з 2400 Вт до 3000 Вт.

Хоча його потужність 3 000 Вт-год менша, ніж 5 100 Вт-год у EP500, він підтримує до двох акумуляторних модулів B480 (4 800 Вт-год кожен), що забезпечує загальну потужність 12 600 Вт-год. Це дозволяє NA300 підтримувати постійне постачання електроенергії для всієї сім’ї протягом декількох днів з можливістю підзарядки від сонячних панелей.

 • bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр
 • bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

Як і EP500, NA300 оснащений чотирма штекерами на 20 А і одним виходом L14-30 на 30 А, що живиться від інвертора чистої синусоїди потужністю 3 000 Вт. Крім того, NA300 пропонує підключення 240 В, 6000 Вт через BLUETTI Fusion Box до іншого NA300, пульт дистанційного керування IoT App для iOS та Android.

BLUETTI хвалиться своїм новим NA300 як найшвидшим сонячним генератором, оскільки він може заряджатися від 0% до 80% всього за 30 хвилин, використовуючи швидку подвійну зарядку від фотоелектричних модулів потужністю 6000 Вт. (3,000 Вт макс.). як для змінного струму, так і для фотоелектричних станцій).

Натрій-іонні акумулятори NA300 та B480 також унікальні тим, що мають коефіцієнт збереження ємності понад 85% та ефективність системної інтеграції понад 80% в умовах низьких температур до.4°F (-20°C). Це робить ці нові продукти BLUETTI ідеальними для споживачів, які потребують резервного живлення взимку, або для тих, хто подорожує в регіонах з низькими температурами.

Дізнайтеся більше про новий NA300 на сайті BLUETTI.

bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

BLUETTI AC500: APEX прибув

Після двох років розробки та великого ажіотажу з боку шанувальників BLUETTI, AC500 нарешті дебютував як новий продукт на виставці CES. Інвертор AC500, що отримав назву “APEX”, є вершиною потужності завдяки своєму інвертору чистої синусоїди потужністю 5 000 Вт. найпотужнішому інвертору, який BLUETTI запропонував на сьогоднішній день.

Як і його попередник AC300, AC500. це 100% модульна система сонячних батарей, сумісна з власними акумуляторними модулями B301, які пропонують 3072 Вт-год на один LFP-пакет. Як і AC300, AC500 має зворотну сумісність з акумуляторним модулем B300 від BLUETTI.

Цей потужний інвертор на AC500 підтримує основні специфікації як на вході, так і на виході пристрою. Наприклад, при одночасній зарядці від мережі змінного струму та фотоелектричної (сонячної) батареї загальна потужність може досягати 8000 Вт, що означає, що одна година зарядки може забезпечити роботу кондиціонера протягом 5-8 годин або сушильної машини протягом 1-2 годин.

5,000 Вт надходять від зарядки змінного струму, забезпечуючи стабільне та надійне резервне живлення для власників AC500 у багатьох надзвичайних ситуаціях. 3000 Вт з 3000 Вт PV (сонячної) зарядки забезпечують довгоочікуваний елемент стійкості для AC500, який є більш дружнім до навколишнього середовища. Крім того, одна година фотоелектричної зарядки може живити електричну пилку протягом 2-4 годин або професійний комп’ютер протягом 4-6 годин.

На додаток до вихідної потужності 5 000 Вт, два AC500 можуть бути об’єднані в пару, щоб забезпечити потужну систему живлення 240 В, 10 000 Вт (роздільне з’єднання фаз, інтеграція в домашню електромережу за допомогою розумної домашньої панелі BLUETTI).

BLUETTI AC500 можна знайти в розділі CES 2022 на сайті BLUETTI.

bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

Електростанція EB3A: Маленький, але потужний новий продукт BLUETTI

Третя і остання новинка, анонсована BLUETTI, безумовно, найменша, але це не означає, що їй не вистачає потужності.

Попередні моделі лінійки компактних електростанцій BLUETTI слідували послідовній схемі іменування, як і попередня модель EB55. EB3A, однак, розриває шаблони, оскільки “A” в його номенклатурі представляє його “передову” технологію.

Наприклад, інвертор чистої синусоїди EB3A потужністю 600 Вт та акумуляторна батарея LiFePO4 ємністю 288 Вт-год забезпечують велику потужність на невеликій площі. Завдяки додатковій можливості підтримувати до 200 Вт сонячної енергії, EB3A стане основним конкурентом для інших конкурентів у сегменті електростанцій початкового рівня.

Продовжуючи тенденцію компактного та простого дизайну, новий EB3A. це перший продукт BLUETTI в лінійці до 3000 Вт-год, який більше не потребує громіздкої цеглинки на шнурі для підзарядки. Фактично, один кабель може заряджати EB3A зі швидкістю 600 Вт, поповнюючи запас від 0-80% всього за 20 хвилин.

Якщо у вас вже є інші портативні електростанції, EB3A може служити вам так само добре, як легка компактна електростанція в дорозі, поки інші станції заряджаються на вашій домашній базі. Перевірте це самі.

Будьте в курсі останніх новин, підписавшись на Electrek в Google News. Ви читаєте Electrek. експертів, які щодня повідомляють новини про Tesla, електромобілі та зелену енергетику. Не забудьте відвідати нашу домашню сторінку для отримання всіх останніх новин, а також слідкуйте за Electrek на та LinkedIn, щоб залишатися в курсі подій. Не знаєте, з чого почати? Перевірте наш канал YouTube, щоб переглянути останні огляди.

Новітня технологія Bluetti дебютує в сонячному генераторі, який може зарядитися на 80% всього за 30 хвилин, більше

На виставці CES 2022 Bluetti представляє нову технологію акумуляторів, яка забезпечує більш швидку зарядку, поряд з продуктом “APEX”, інвертором AC500 потужністю 5 000 Вт та іншими новинками. Ось що вам потрібно знати.

Сонячний генератор NA300 від Bluetti. це перший у світі

Одне з найцікавіших оголошень Bluetti на CES 2022. це перша у світі натрій-іонна сонячна електростанція. Система NA300 та її акумуляторний модуль B480 використовують натрій-іонну технологію, що значно прискорює заряджання та покращує продуктивність в умовах низьких температур. Bluetti заявляє, що його натрій-іонна батарея може заряджатися від 0% до 80% менш ніж за 30 хвилин при кімнатній температурі і має коефіцієнт утримання понад 85% при низьких температурах близько.20°C (-4°F).

Ця нова технологія акумуляторів дебютує в системі NA300, порівнянній з системою EP500 Pro. Нова система має вбудовану ємність 3 000 Вт-год з підтримкою до двох акумуляторних модулів B480 по 4800 Вт-год кожен. Як і багато інших систем Bluetti, NA300 має чотири роз’єми на 20А і ще один вихідний порт на 30А. Він також може обробляти колосальні 3 000 Вт вхідної потужності сонячної зарядки, що робить його одним з найшвидших сонячних генераторів у світі. Завдяки входу змінного струму акумулятор можна зарядити до 80% всього за 30 хвилин.

bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

“APEX” нарешті з’являється в 5,000-ватному AC500 від Bluetti

Зіркою виставки Bluetti на CES стала довгоочікувана система “APEX”, Bluetti AC500. Цей продукт, який розроблявся близько двох років, може забезпечити масивну потужність 5 000 Вт за допомогою інвертора чистої синусоїди, найпотужнішого інвертора, який компанія коли-небудь використовувала в своєму продукті, і одного з найпотужніших на ринку на сьогоднішній день.

Конструкція AC500 схожа на AC300 в тому, що сама система не має вбудованих батарей, а повністю складається з модулів з батареями, такими як нові B301. Цей останній модуль має 3,072 Вт-год енергії в комплекті, і AC500 може використовувати до шести таких модулів одночасно для зберігання 18,432 Вт-год енергії. цього достатньо, щоб забезпечити енергією цілу сім’ю протягом декількох днів відключення електроенергії.

Що стосується підзарядки цієї масивної системи, Bluetti каже, що ви можете заряджати від мережі змінного струму, сонячної енергії або від обох джерел потужністю до 8 000 Вт. Самостійна зарядка від мережі змінного струму може досягати 5 000 Вт, тоді як сонячна зарядка може досягати 3 000 Вт.

bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр
 • bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр
 • EB3A обіцяє бути ідеальним супутником у подорожах

  Bluetti, безумовно, найбільш відома своїми великими батареями та інверторами, але на CES 2022 компанія приїжджає з новим вдосконаленим портативним акумуляторним блоком. Bluetti EB3A має інвертор чистої синусоїди потужністю 600 Вт та акумулятор ємністю 288 Вт-год. Батарея також може підтримувати до 200 Вт сонячної енергії.

  Найкраще з усього? EB3A використовує лише один кабель для зарядки, що позбавляє потреби в громіздкому блоці живлення для підзарядки. Крім того, він може заряджатися зі швидкістю до 600 Вт, а рівень заряду від 0% до 80% відновлюється всього за 20 хвилин.

  bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

  Від портативних сонячних генераторів до резервного живлення для дому: 3 речі, про які BLUETTI хоче, щоб ви знали

  Цей рекламний контент був створений нашим рекламодавцем і не відображає думки або точку зору Vox Media або Vox Creative.

  Компанія енергетичних рішень BLUETTI готова до 2022 року. Завдяки анонсам електростанцій на натрієвих акумуляторах, сонячних панелей та універсальних рішень для дому, споживачам, зацікавленим в енергетиці, є на що звернути увагу. Шанувальники бренду, можливо, з нетерпінням чекають новин про BLUETTI APEX. новий продукт, який, за чутками, буде представлений цього року, але до тих пір асортимент продукції бренду розширюється за рахунок більш розумних рішень для дому.

  В рамках щорічної виставки CES (Асоціація споживчих технологій) BLUETTI поділилася трьома основними деталями про свою нову лінійку 2022 року.

  Наступне покоління накопичувачів енергії: натрій-іонний акумулятор

  BLUETTI представляє натрій-іонний сонячний генератор-NA300 та сумісний з ним акумуляторний блок B480.

  NA300 та B480 бездоганно успадкували всі налаштування стилю та зовнішнього вигляду попередника (сонячного генератора EP500 Pro), однак, NA300 ще більше випереджає EP500 Pro з неймовірними 2400 Вт (Вт) сонячної потужності до 3000 Вт, а завдяки подвійній зарядці на 6000 фотоелектричних модулів він може зарядитися від 0 до 80 відсотків за 30 хвилин.

  NA300 забезпечує потужність 3,000 ват-годин (Вт/год), що менше, ніж 5,100 Вт/год у EP500 Pro. Перевагою є те, що він підтримує до двох акумуляторних модулів B480 (4800 Вт-год кожен), що забезпечує загальну ємність 12 600 Вт-год, і може підтримувати постійне постачання електроенергії для потреб сім’ї протягом декількох днів (або навіть тижня в разі збоїв в електромережі або стихійних лих) з додатковою сонячною енергією. Крім того, NA300 пропонує з’єднання 240 вольт (V)/6000 Вт з іншим NA300 через фьюжн-бокс, сумісний з iOS або Android пульт дистанційного керування додатком IoT, а також більше переваг EP500 Pro.

  Цей натрієво-іонний акумулятор першого покоління конкурує з елементами LiFePO4 (які широко використовуються в інших продуктах BLUETTI) за рівнем безпеки та довгим циклом роботи. Хоча його щільність енергії нижча, ніж у LiFePO4, завдяки своїм хімічним характеристикам він перевершує його за вартістю, швидкістю заряджання та низькотемпературними характеристиками. Враховуючи здатність натрій-іонного акумулятора чудово працювати в умовах низьких температур, він є ідеальним рішенням для живлення взимку.

  У разі відключення електроенергії, необхідне споживання електроенергії американською сім’єю становить близько 5KWH.

  Довгоочікуваний APEX нарешті з’явився: BLUETTI AC500

  Після двох років розробки та ітерації продуктів, серія BLUETTI AC представляє потужний APEX: BLUETTI AC500. Це нове енергетичне рішення оснащене революційним інвертором чистої синусоїди потужністю 5000 Вт, який є найпотужнішим інвертором, який коли-небудь поставлявся BLUETTI, і може бути найпотужнішим інвертором на сучасному ринку. APEX успадкував мову дизайну свого попередника (AC300) і є 100-відсотково модульною системою сонячних батарей. Вона працює з власним акумуляторним модулем B301 (3072 Вт-год літій-залізо-фосфат, LFP, в упаковці) і має зворотну сумісність з акумуляторним модулем B300, який BLUETTI включила в комплект AC300 у 2020 році.

  APEX може працювати з 6×B301 акумуляторними модулями на одиницю, що в сумі дає рекордні 18 432 Вт-год. Такого обсягу енергії достатньо, щоб забезпечити основні потреби сім’ї протягом декількох днів під час надзвичайних ситуацій або відключення електроенергії.

  Турбо-зарядка: При одночасній зарядці від мережі змінного струму та фотоелектричної (сонячної) енергії загальна потужність може досягати 8000 Вт. Розбивка? Одна година зарядки може забезпечити роботу кондиціонера до восьми годин або сушарки для білизни до двох годин.

  5000 Вт зарядки змінного струму: Ця модель здатна швидко заряджатися до повного, стабільного резервного живлення в разі надзвичайних ситуацій.

  3000 Вт PV (сонячна) зарядка: Стала енергія, яка є чистою та дружньою до навколишнього середовища. Одна година фотоелектричної зарядки може живити електричну пилку до чотирьох годин або професійний комп’ютер до шести годин.

  Інвертор з чистою синусоїдою потужністю 5000 Вт забезпечує чисту та безпечну вихідну потужність. Два інвертори AC500 можна об’єднати в пару для створення системи вихідної потужності 240 В, 10000 Вт.

  Мініатюрна, але потужна модель: BLUETTI EB3A

  Нарешті, BLUETTI представила один з найменших блоків живлення: EB3A. Не так давно компанія випустила останню компактну модель EB55, а тепер BLUETTI привезла на стенд бренду на CES ще один ще менший блок: EB3A.

  На відміну від попередньої компактної моделі (EB55), EB3A вигідно вирізняється серед інших продуктів BLUETTI. За словами співробітників компанії, “A” означає “просунутий”, враховуючи його інвертор чистої синусоїди потужністю 600 Вт та акумуляторну батарею LiFePO4 ємністю 268 Вт-год під капотом. Нова модель також підтримує до 200 Вт сонячної енергії, що робить її великою знахідкою на ринку електростанцій початкового рівня. EB3A також є першою моделлю BLUETTI в діапазоні до 3000 Вт-год, яка не потребує громіздкого зарядного пристрою для зарядки. Один кабель може заряджати EB3A зі швидкістю 600 Вт, що дозволяє зарядити його з нуля до 80-відсоткового заряду за 20 хвилин.

  Завдяки доступній ціні та вражаючим можливостям, EB3A може розпочати революцію серед ультрапортативних електростанцій.

  Це найкращий літієвий сонячний генератор для кемпінгу RV 2022 року?

  bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

  Літієва електростанція / сонячний генератор з 30-амперною вилкою для автофургонів

  Ми бачили багато портативних літієвих електростанцій або сонячних генераторів з розетками змінного струму, але чи бачили ви коли-небудь таку, яка має розетку на 30 ампер, сумісну з кемперами RV з коробки? Inergy Apex. перший, який я побачив.

  Штекер на 30 ампер дозволить вам використовувати кабель на 30 ампер, який ви зазвичай підключаєте до кемпінгу або газового генератора. На inergy Apex також є 6 звичайних розеток змінного струму, поруч з двома портами USB A і двома портами USB C PD.

  Основні особливості inergy Apex

  Ємність літієвої батареї 1100 Вт/год, що дуже схоже на Yeti 1000. Він має інвертор чистої синусоїди потужністю 1500 Вт, 3000 Вт, який може бути повністю використаний лише за допомогою 30-амперного роз’єму для автофургонів, який можна знайти на Apex. Шість розеток змінного струму розраховані на максимум 1000 Вт.

  1100 ват-годин і розетки змінного струму 15А, здатні видати 1000 Вт, роблять його чудовим варіантом для живлення автономного будинку або кемпера.

  Два зарядних порти USB C PD розраховані на 5В 3А, що є досить низьким показником для портів USB C PD. Також є два звичайні порти USB A, розраховані на ті самі 5В 3А.

  Штекер RV. це те, що відрізняє Apex від інших подібних сонячних генераторів. Можливість підключити свій кемпер RV безпосередньо до нього. це приємна особливість. Цей порт досягає максимуму в 12.5 ампер (1500 Вт), тому він не буде працювати з більшістю кондиціонерів, що знаходяться в автофургонах, але він впорається з усім іншим, включаючи деякі мікрохвильові печі.

  Вбудований контролер заряду MPPT, що робить зарядку від сонячних панелей ефективним способом зарядки пристрою. Підтримує сонячні панелі потужністю до 500 Вт, що дозволяє зарядити його від 0 до 100% менш ніж за чотири години.

  Завдяки підтримці сонячних панелей з напругою до 26 В і силою струму 30 ампер, він може працювати з більшими панелями, ніж Yeti, який підтримує напругу до 22 В. Панелі, такі як Renogy 160W, розраховані на 22.9В і сумісний з Apex.

  Чи є inergy Apex найкращим сонячним генератором для кемпінгу RV?

  Це перша 30-амперна літієва електростанція, яку я бачив на ринку, але це не робить її автоматично найкращою електростанцією для кемпінгу на колесах загалом. Отже, що в ньому хорошого і не дуже?

  Якщо ви плануєте використовувати 30-амперну вилку, інвертор може обробляти 1500 Вт безперервно з 3000 Вт сплеском. Якщо ви, однак, плануєте використовувати розетки змінного струму на 100 В (яких всього шість), інвертор може видавати лише 1000 Вт безперервно, але 1500 Вт сумарно при використанні всіх розеток.

  Це було піддано критиці, і, можливо, справедливо, залежно від того, кого ви запитаєте, це може розглядатися як дещо оманливе, але якщо ви читали інструкцію, це те, що ви знали б з самого початку. Оскільки це є в інструкції, я не можу бути занадто суворим щодо цього.

  Готовий посперечатися, що більшість людей навіть близько не підійдуть до використання 1000 Вт в будь-який час, особливо якщо ви підключаєте його до будинку на колесах, щоб зарядити акумулятори, електроніку та подивитися телевізор.

  Отже, які переваги має сонячний генератор inergy Apex?

  Він легкий, оснащений вбудованим контролером заряду MPPT, має штекер RV на 30 ампер, шість(!) Розетки змінного струму, USB-порти, включаючи USB C PD (здатний заряджати електроніку USB C), а також дуже портативний завдяки вбудованій ручці зверху.

  Той факт, що він може працювати з великими сонячними панелями, є великим плюсом, з яким бореться більшість інших сонячних генераторів.

  inergy Apex продається в різних комплектаціях, які включають сонячні панелі та ліхтарі, що полегшує початківцям освоєння сонячної енергетики та сонячних генераторів.

  Inergy продає комплекти з суцільними або гнучкими панелями, і ви можете вибрати, скільки панелей ви хочете. Чим більше панелей, тим швидше заряджається Apex.

  Чи можу я запустити свій кондиціонер RV за допомогою inergy Apex?

  Ні. Inergy Apex має інвертор чистої синусоїди потужністю 1500 Вт / 3000 Вт, який недостатньо потужний для роботи кондиціонера RV. Для запуску змінного струму потужністю 13 500 БТЕ потрібно близько 2800-3000 Вт, а для безперервної роботи. 1500-2000 Вт. Менші портативні кондиціонери можуть працювати, але швидко розряджають батареї.

  Оскільки звичайна розетка змінного струму 15А 120В може витримувати до 1800 Вт (хоча в Apex лише 1000 Вт), 30-амперна вилка на Apex підходить лише для використання електроніки потужністю вище 1000 Вт, але нижче 1500 Вт.

  Чи можу я підключити до Inergy Apex сідельно-зчіпний пристрій або причіп на 50 Ампер?

  Так, ви можете використовувати 50-амперний кабель, все, що вам знадобиться. це перехідник від 30А до 50А.

  Що таке електростанція / сонячний генератор?

  Електростанція, яку також називають сонячним генератором. це, по суті, коробка з 12-вольтовими акумуляторами, інвертором і контролером сонячного заряду. Інвертор перетворює 12В батареї в 120В, які потім можна використовувати зі звичайними розетками, встановленими на коробці. USB-порти та виходи на 12 В також поширені.

  Ці портативні блоки зазвичай можна заряджати кількома способами. Через звичайні розетки змінного струму, 12 прикурювачів в автомобілях та сонячні панелі.

  Вони стають все більш популярними серед людей, які проводять багато часу на природі в кемпінгу, оскільки це безгазові рішення, які можуть подбати про ваші потреби в енергії та заряджатися від портативних сонячних панелей.

  У мене є відремонтована електростанція Yeti 1000, яку я під’єдную безпосередньо до мого туристичного причепа в парі з 400-ватною сонячною батареєю, і вона покриває близько 90% моїх енергетичних потреб. Мені доводиться запускати свій газогенератор лише тоді, коли кілька днів похмуро.

  Сонячні генератори потребують зовнішніх сонячних панелей для того, щоб заряджати свої батареї, тому назва сонячний генератор дещо вводить в оману, оскільки він не може генерувати енергію самостійно, як генератор газового двигуна.

  bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

  Які найкращі альтернативи енергетичній вершині?

  Сонячні генератори стають все більш популярними, і є багато брендів, які намагаються завоювати частку ринку в цій товарній категорії. Є кілька високоякісних сонячних генераторів, які виділяються порівняно з inergy Apex.

  Goal Zero Yeti 1400

  Goal Zero Yeti 1400 має більшу ємність акумулятора, більш потужний інвертор чистої синусоїди, швидші порти USB-C, функції Wi-Fi, які дозволяють керувати та контролювати сонячний генератор за допомогою програми на телефоні, і може заряджатися від сонячних панелей. Він не включає контролер заряду MPPT, який продається окремо. Існує також модель Yeti 1000. Я порівняв їх у дописі, який ви можете знайти тут.

  bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

  Maxoak Bluetti

  Bluetti. один з найкращих сонячних генераторів на ринку на даний момент. Якщо вам не потрібно використовувати більше 1000 Вт за один раз від розетки, це варто розглянути. Він не має роз’єму на 30 ампер, але ви все одно можете підключити його до будинку на колесах за допомогою адаптера 15А на 30А.

  Renogy Lycan

  Якщо ви цікавилися сонячними панелями, то напевно впізнаєте назву Renogy. Вони продають багато сонячних панелей, а також створили Renogy Lycan, який дуже схожий на Yeti 1000. Якщо ви думаєте про покупку у Renogy, ви можете скористатися моїм посиланням, щоб заощадити 10% на вашій покупці. Відмова від відповідальності: Я заробляю відсоток від продажу, але це не коштує вам додатково. (За винятком акумуляторів GEL/AGM та товарів, що розпродаються).)

  Jackery Explorer 500

  Менший варіант, здатний на багато чого з того ж, що і великі сонячні генератори. це Jackery Explorer 500. Має акумулятор на 518 Вт-год, інвертор на 500 Вт та достатню кількість портів для більшості потреб кемпінгу. Я б не підключав його безпосередньо до свого туристичного причепа, але його портативність робить його дуже зручним для використання на відкритому повітрі.

  Дайте мені знати нижче, якщо у вас виникнуть запитання.

  Огляд генератора на сонячних батареях: Поради електрика | Міртл-Біч, штат Південна Кароліна

  bluetti, представляє, новинка, включаючи, світі, натр

  Ви розглядаєте можливість придбати генератор для свого будинку або бізнесу? Наявність власного генератора принесе вам багато переваг, особливо у випадку відключення електроенергії. Деякі сільські райони страждають від регулярних перебоїв з електропостачанням, і єдиний спосіб гарантувати, що у вас завжди буде електроенергія. це інвестувати в генератор.

  Якщо у вас є бізнес, ви знаєте, що відключення електроенергії може спричинити багато проблем. Це зупинить роботу вашої компанії, а також зменшить ваші прибутки. Щоб уникнути таких проблем, ви можете попросити електрика встановити генератор.

  Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати більш екологічно чистими, ви також можете інвестувати в генератор на сонячних батареях. На ринку є багато сонячних генераторів, включаючи сонячний генератор Titan, Yeti 3000 та Inergy Apex. Всі ці продукти мають схожі функції, але також є унікальними. Важливо ретельно порівняти ці продукти, перш ніж приймати рішення про те, який генератор підходить саме вам.

  Якщо ви живете в Myrtle Beach, SC. Якщо ви не впевнені, який генератор найкраще підходить для вашого будинку, ви можете звернутися до електрика Mister Sparky. за додатковою порадою. Їх команда висококваліфікованих електриків також може виконувати інші електромонтажні роботи, такі як технічне обслуговування та ремонт, а також перепрофілювання проводки.

  Сонячний генератор Titan проти. YETI 3000

  У порівнянні з Yeti 3000, генератор на сонячних батареях Titan Solar є більш потужним, оскільки він може виробляти 3000 Вт і може збільшувати потужність до 6000 Вт. Yeto 3000 може виробляти 1500 Вт потужності і може перенапружуватись до 3000 Вт. Генератор Yeti має додаткову перевагу в тому, що ним можна керувати за допомогою мобільного додатку Wi-Fi. Він також має літієву акумуляторну батарею.

  Сонячний генератор Titan може розширювати ємність акумуляторів за рахунок додавання акумуляторних блоків, що збільшить його потужність. Сонячний генератор Yeti 3000 має якісні акумулятори, які також мають високу ємність. Якщо ви хочете розширити можливості акумулятора, вам потрібно буде придбати розширювальні акумуляторні батареї Yeti Tank, які є зовнішніми свинцево-кислотними акумуляторами.

  Генератор на сонячних батареях Titan має акумуляторні батареї, які є міцними та довговічними; вони мають термін служби від десяти до двадцяти років.

  Існує три різні способи зарядки акумуляторів сонячних генераторів Titan і Yeti 3000. Обидва пристрої можна заряджати від сонця за допомогою сонячних панелей, або від розетки, або від автомобіля за допомогою зовнішнього зарядного кабелю. Генератор на сонячних батареях Titan ефективніше, ніж Yeti, заряджається від сонця; він може обробляти до 2000 Вт від сонячних панелей за один раз. Це в чотири рази більше, ніж у Yeti 3000.

  Сонячний генератор Yeti 3000 має додаткову перевагу в тому, що він портативний. Він поставляється з візком, який дозволяє легко переміщати його на твердих поверхнях. Якщо ви намагаєтеся пересунути візок на будь-якій нерівній або м’якій поверхні, це набагато важче, і він може застрягти. Здається, це суперечить меті створення портативного генератора.

  З іншого боку, сонячний генератор Titan, безумовно, не є портативним. Він досить великий, оскільки був розроблений з урахуванням потужності і може забезпечити енергією цілий будинок. Це робить його дуже важким, і ви не зможете легко пересувати його.

  І Yeti 3000, і Titan досить дорогі. Вони мають схожі ціни, але Titian, як правило, продається трохи дешевше.

  Сонячний генератор Titan проти Inergy Apex. Inergy Apex

  На відміну від генератора Titan, який був розроблений для розміщення в одному місці, Inergy Apex дуже портативний і легкий. Це дозволяє використовувати генератор у різних ситуаціях, зокрема в кемпінгу або в разі відключення електроенергії у вашому домі.

  Inergy Apex має меншу літій-іонну батарею, ніж Titan, і, як наслідок, він здатний створювати меншу потужність. За допомогою Inergy Apex ви не зможете одночасно живити багато приладів, на відміну від генератора Titan, який можна використовувати як основне джерело електроенергії для вашого будинку. Насправді, Inergy Apex може виробляти приблизно половину потужності Titan. Як і Yeti 3000, сонячний генератор Inergy Apex може виробляти 1500 Вт і може збільшувати потужність до 3000 Вт.

  Як і сонячний генератор Titan, Inergy Apex дозволяє три різні способи зарядки: від сонця, автомобільного акумулятора або від мережі змінного струму. Під час заряджання сонячною енергією панелі inergy Apex можуть нагріватися, оскільки вони не мають температурної компенсації, як у Titan.

  Генератор Titan може виробляти набагато більше енергії, ніж inergy Apex, і ціна відображає це. Inergy Apex. відмінний продукт, якщо ви шукаєте менший, легкий і портативний сонячний генератор. Titan може живити цілий будинок, і хоча він коштує дорожче, якщо ви використовуєте його регулярно, ви можете заощадити багато грошей на рахунках за комунальні послуги.

  Сонячний генератор Titian дуже ефективний, довговічний і простий у використанні. Він добре спроектований і виготовлений з використанням високоякісних компонентів. Він також здатний економити енергію під час роботи, що допомагає збільшити тривалість використання.

  Багато подібних сонячних генераторів дозволяють виробляти достатньо енергії лише для живлення невеликих електроприладів і не здатні живити енергоємні пристрої, такі як холодильники або мікрохвильові печі. З іншого боку, сонячний генератор Titan дуже потужний і має шість відключень, що дозволяє одночасно живити широкий вибір електроприладів. Це пов’язано з внутрішньою конструкцією системи, яка дозволить йому виробляти додаткову енергію.

  Містер Спаркі, електрик

  Якщо ви шукаєте електрика в Мертл-Біч, штат Південна Кароліна або околиці, ви можете звернутися до Містера Іскристого Електрика. Команда може виконувати всі види робіт електрик працювати, а також може встановити генератор у вашому домі. Він зможе дати вам пораду щодо всіх видів генераторів, включаючи пристрої на сонячних батареях.

  Не соромтеся телефонувати електрик сьогодні за номером 843-213-6610 для отримання додаткової консультації щодо встановлення генератора або будь-якої іншої електричної послуги.

  Категорії

  • освітлення у ванній кімнаті
  • вимикач
  • Стельові вентилятори
  • Автоматичні вимикачі
  • Електричні прилади
  • рахунок за електроенергію
  • Поради щодо економії рахунків за електроенергію
  • Електричний камін
  • Електрична панель
  • електроприлади
  • Електричний підрядник
  • електричні підрядники
  • Надзвичайні ситуації з електрикою
  • електричні пожежі
  • Небезпека ураження електричним струмом
  • електричні перевірки
  • Електричні питання
  • електричне обслуговування
  • електричні розетки
  • Проблеми з електрикою
  • Електричний ремонт
  • Електробезпека
  • електрична служба
  • Електричні послуги
  • ураження електричним струмом
  • Електрична система
  • електричні поради
  • електрична модернізація
  • Електропроводка
  • ремонт електропроводки
  • електрик
  • електрик поруч зі мною
  • Електрик поруч зі мною в
  • Послуги електрика
  • поради електрика
  • Електрики
  • електрика
  • електрика та домашні тварини
  • Міфи про електрику
  • Аварійна електрична служба
  • Аварійний електрик
  • Енергоефективний будинок
  • Поради щодо енергозбереження
  • Вентилятори
  • Пожежна безпека
  • мерехтіння світла
  • блок запобіжників
  • газовий прилад
  • ремонт газових приладів
  • Ремонт газопроводу
  • Генератор
  • Генератори
  • ПЗІП
  • Зелений будинок
  • Теплові сповіщувачі
  • Найняти місцевого підрядника
  • Наймання електрика
  • Домашні електрики
  • ліцензований електрик
  • Освітлення
  • Новини
  • Зовнішнє освітлення
  • Розетки
  • Сантехнік поруч зі мною в
  • Перепад напруги
  • професійний електрик
  • запобіжні вимикачі
  • Поради щодо економії енергії
  • коротке замикання
  • Розумний будинок
  • Детектори диму
  • сонячний генератор
  • сонячні панелі
  • Захист від перенапруги
  • Поради щодо економії електроенергії
  • Сонячний генератор Titan
  • вимикач, що спрацював
  • Типи вентиляторів
  • Типи освітлення
  • Вентиляція
  • Електромонтаж
  • Проблеми з електропроводкою
  • Ремонт електропроводки
  • Генератор YETI 3000

  Ми можемо бути там сьогодні! Телефонуйте зараз: 843.429.8965

  Про нас

  Електромонтаж, модернізація або ремонт ніколи не є простою роботою, яку можна довірити будь-кому. Але ви можете довіряти містеру Спаркі, електрику з Міртл-Біч. Ми спрощуємо складні речі.

  Залишити відповідь