Anchor SOLIX: балконна електростанція поставляється в двох версіях. Балконна сонячна система

Anchor SOLIX: балконна електростанція поставляється в двох версіях

anchor, solix, балконна, електростанція

У часи постійного зростання цін на енергоносії багато людей шукають альтернативні джерела енергії. Фотоелектричні системи. популярний засіб зниження споживання електроенергії. Вони більше не можуть бути встановлені лише власниками будинків на власних дахах. Тим часом, так звані балконні електростанції пропонують можливість генерувати “зелену” електроенергію з сонячної енергії, навіть будучи мешканцем орендованої квартири. Це не тільки захист навколишнього середовища, а й гаманця. Разом з Anker, ще одна компанія зараз вступає в стадію фотоелектричних технологій. У Мюнхені компанія представила свою систему під назвою Anker SOLIX. Давайте подивимось.

Anker SOLIX. перша балконна електростанція від виробника

Те, що Anker заграє з ринковим сегментом альтернативної генерації енергії, не є новиною. Зрештою, гонконгський виробник вже давно вийшов за рамки навушників, Bluetooth-колонок і зарядних пристроїв для смартфонів. З Anker 767 PowerHouse, який був представлений в жовтні минулого року, технічний експерт також пропонує справжню електростанцію. Передбачається, що це завжди забезпечить вас достатньою кількістю енергії в дорозі завдяки потужності 2,048 Вт.

anchor, solix, балконна, електростанція

Тепер Анкер йде на крок далі і хоче слідувати тенденції балконних електростанцій. Приваблива державна підтримка, така як звільнення від ПДВ або навіть фінансові субсидії на придбання таких систем збору енергії, повинна ще більше стимулювати цю справу. У Берліні, наприклад, балконні електростанції вже субсидуються до 500 євро. Це, мабуть, триватиме недовго, поки інші землі Федеративної Республіки також не підуть за ним. Зрештою, існує загальнонаціональна згода на створення нових стимулів.

Анкер SOLIX поставляється у двох конструкціях

Великою перевагою балконної електростанції, безумовно, є нескладна установка, а також демонтаж. Особливо останнє гарантує, що ви також можете використовувати фотоелектричні системи, такі як Anker SOLIX, в якості орендаря. Після переїзду її можна зняти, не залишаючи жодних слідів. Сам Anker хоче піти на крок далі, ніж інші виробники, зі своєю власною балконною електростанцією. За її власною інформацією, компанія хоче запропонувати повний пакет. Балконна електростанція буде доступна як у стандартній, так і в преміум-моделі.

anchor, solix, балконна, електростанція

Незалежно від того, яку з них ви в кінцевому підсумку виберете, Anker завжди прагне включити все необхідне для встановлення малої електростанції. Наприклад, стандартний пакет Anker SOLIX RS40 поставляється з двома фотоелектричними модулями, які повинні забезпечити 830 Вт потужності разом. Крім того, є інвертор на 600 Вт, універсальний монтажний кронштейн та відповідні монтажні інструменти. Anker SOLIX RS40P має забезпечити більшу потужність. Той факт, що додаткова буква P в назві продукту має означати “Premium”, стає зрозумілим, коли дивишся на технічні дані.

anchor, solix, балконна, електростанція

Тут, за словами Анкера, дві фотоелектричні поверхні видають в цілому 880 Вт. Ефективність 22.7 відсотків. це знову ж таки більш ніж на відсоток краще, ніж у стандартної моделі, що обіцяє більшу ефективність. Анкер також підкреслює шикарний зовнішній вигляд преміум-моделі. Завдяки технології IBC смуги, характерні для фотоелектричних систем, ледь помітні. Відповідно, дві панелі виглядають як повністю чорні поверхні. Це має особливо порадувати орендодавців, які досі змушені погоджуватися на балконну електростанцію.

Anker обіцяє нескладну установку

У своєму прес-релізі компанія Anker ще раз підкреслює, наскільки доцільно встановлювати свої внутрішні фотоелектричні системи на балконах. Тут компанія не тільки підкреслює, що ви можете самостійно виробляти до 500 кВт електроенергії на рік. Крім того, виробник пише, що, перш за все, в процесі також захищається навколишнє середовище. Можна заощадити до 600 кг CO². Це, мабуть, два аргументи, які змусять багатьох потенційних клієнтів нашорошити вуха. Щоб звести до мінімуму перешкоди на шляху до власної балконної електростанції, Anker SOLIX обіцяє нескладну установку. Якщо ви хочете особисто розрахувати переваги балконної електростанції Anker, ви можете скористатися практичним калькулятором витрат, який компанія розмістила в Інтернеті. На додаток до калькулятора вартості, Anker також створив невеликий опитувальник, за допомогою якого ви можете визначити, чи підходить вам система Anker SOLIX.

Очевидно, що виробник хоче не тільки заробити на ефективному та добре продуманому повному пакеті. Крім того, він обіцяє швидку та нескладну установку всього за три кроки. На початку слід вибрати відповідне місце, де ви хочете розмістити сонячні модулі. Після цього ви просто підключаєте їх до інвертора. Зробіть те ж саме з вилкою Schuko. Другий крок. підключити вилку Schuko до розетки у вашій квартирі. Можливо, навіть на вашому балконі є зовнішня розетка. Після підключення ви можете почати економити електроенергію, за словами Анкера. Третє, що ви робите, це завантажуєте додаток Anker. Тут ви зможете зробити налаштування системи та стежити за виробленою енергією.

Ціна та доступність

Ви можете негайно захистити систему Anker SOLIX у стандартній версії за 989 євро та у преміум-версії за 1 389 євро. Це робить балконні електростанції порівняно дорогими. Подивимось, як швидко падає ринкова ціна.

Хто належить до перших 1000 замовників преміум-версії, може отримати бонус на загальну суму майже 240 євро. Обрана група клієнтів отримає не тільки практичні гаджети у вигляді павербанка Anker 633 PowerBank та зарядного пристрою Anker 737 GaNPrime. Крім того, вони отримують безкоштовну доставку до дверей. інформацію про обидві балконні електростанції можна знайти на офіційному сайті.

Переваги встановлення сонячних систем на балконних перилах

anchor, solix, балконна, електростанція

Люди, які мають власні будинки, можуть перейти на сонячну енергію простим способом: вони можуть встановити систему сонячних панелей на даху і заощадити гроші, а також зберегти навколишнє середовище.

Перехід на сонячну енергію складніший для людей, які живуть в орендованому будинку або багатоквартирному комплексі. Але не хвилюйтеся! Навіть якщо у вас немає власного даху, ви все одно можете отримати вигоду від чистої сонячної енергії.

Якщо ви володієте окремою квартирою, ви можете встановити портативну сонячну систему на своєму балконі або в будь-якому іншому місці з хорошим сонячним освітленням. Незважаючи на те, що ці системи, як правило, мають низьку вихідну потужність.

Де можна розмістити сонячні панелі на багатоквартирних будинках?

Теоретично, сонячні панелі можна встановлювати на багатоквартирних будинках у будь-якому відповідному, дозволеному місці. Дах, підлога балкона, балконні огорожі, підвіконня та перила. ось приклади.

Якщо є можливість використовувати дах будівлі, можна встановити сонячні панелі, що кріпляться на болтах. Якщо дах недоступний, ви можете встановити вставні або переносні сонячні панелі в будь-якому місці у вашій квартирі, куди потрапляє достатньо сонячного світла. Це може бути, наприклад, на балконі або на перилах.

Що потрібно врахувати

Ідеально було б мати на балконі індивідуально виготовлену опорну конструкцію, щоб надійно зафіксувати панелі на місці в якості заходу безпеки.

Розмір і кількість панелей визначаються розміром балкона. Чим нижча ціна за ват, тим більша панель.

Доступні більші панелі потужністю 320 або 360 Вт, але вони громіздкі та важкі; 160 Вт були б ідеальними. Подібна панель має розмір 150х70 см і важить 12.5 кг.

Для послідовного з’єднання двох панелей ідеально підійде інвертор з вхідною напругою 22-60В. Замість стандартних інверторів також можна використовувати мікроінвертори.

Переваги балконних сонячних систем

Сонячні панелі на балконі можна встановити самостійно. Не обов’язково звертатися за допомогою до інсталяторів сонячних батарей. Якщо ви живете в північній півкулі, балкон повинен виходити на південь.

Коли балкон виходить на південь, сонячна енергія є найвищою. Така орієнтація гарантує уловлювання найбільшої кількості сонячного випромінювання. Однак, якщо балкон виходить на схід-південь і захід, сонячне випромінювання може призвести до значної віддачі, якщо впровадити інтелектуальні оптимізатори потужності.

Якщо ви є власником квартири, використання відновлюваної енергії підвищить її вартість. Це може стати в нагоді, якщо ви коли-небудь вирішите продати свій будинок. Це також може зацікавити орендарів, які шукають екологічно чисті варіанти.

Ще однією перевагою такої установки є те, що ми можемо забрати фотоелектричну установку з собою, коли переїжджаємо з цієї квартири.

Оскільки вона не пов’язана з квартирною електромережею, ця система є простою. Це означає, що система чиста і проста в налаштуванні.

Якщо ви хочете дізнатися більше про балконну сонячну систему Mibet, будь ласка, натисніть тут. Ми будемо підтримувати вас протягом усього процесу, від початку до кінця.

Поради щодо оптимізації виробництва електроенергії

Батареї коштують дорого, а сонячна система для балкона також включає в себе батареї. Це також пояснює довгий період окупності.

Потужність, що генерується панелями на балконі, буде обмежена через невелику кількість панелей та їх обмежений вплив на сонце. Існує кілька порад щодо оптимізації виробництва електроенергії.

Регулювання нахилу сонячних панелей відповідно до пори року сприяє виробленню електроенергії. Коли справа доходить до регулювання нахилу панелей, встановлених на балконі, це просто.

Невеликі зміни можна вносити щогодини, щодня або щомісяця. Іноді достатньо змінити кут нахилу двічі або чотири рази на рік.

Оскільки сонячні панелі розташовані дуже близько одна до одної, їх можна регулярно чистити. Сонячні панелі, встановлені на даху, важко чистити.

Пил і бруд на панелях призводять до втрати 1% виробленої енергії. У сухих, запилених регіонах, де часто їздять автомобілі, без належного миття втрата тепла буде становити 4-6%.

Все, що потрібно знати про балконні сонячні панелі

anchor, solix, балконна, електростанція

Одним з найважливіших аспектів більш сталого способу життя є використання енергії. Хоча ми не можемо зробити все можливе, щоб зменшити наше споживання, ми можемо замість цього подумати про джерело. І тут на допомогу приходять відновлювані джерела енергії, такі як сонячні панелі.

Чи знали ви, що можете встановити сонячні панелі на балконі?? Незалежно від того, нова це інформація чи ні, нижче ви знайдете все, що вам потрібно знати про балконні сонячні панелі.

Ми розглянемо, що потрібно знати про балконні сонячні панелі, плюси та мінуси балконних сонячних панелей, вартість та як їх встановити.

Розуміння балконних сонячних панелей

Щоб ми всі були на одній сторінці, давайте почнемо з розуміння того, що таке сонячна панель.

Коротше кажучи, сонячна панель вловлює сонячне світло і перетворює його в електрику за допомогою фотоелектричних елементів. Залежно від того, як підключені панелі, ця енергія або зберігається в акумуляторі, або перетворюється з постійного струму в змінний і подається назад в електромережу.

Якщо ваші сонячні панелі вловлюють достатньо сонячного світла і підключені безпосередньо до електромережі вашого будинку, вони, по суті, можуть подавати електроенергію назад в мережу. Залежно від ваших місцевих правил, це може призвести до знижки на ваші рахунки за електроенергію.

Типи балконних сонячних панелей

Існує 2 основних типи балконних сонячних панелей:

Повнорозмірні панелі. Це такі ж самі сонячні панелі, як і будь-які інші, за винятком того, що вони встановлюються на балконі, а не на даху. Звичайні сонячні панелі мають потужність до 400 Вт.

Міні сонячні панелі. Це міні-панелі (наприклад, ця 100-ватна зарядна панель від EcoFlow), які постачаються з підставками, щоб їх можна було встановити на будь-якій плоскій поверхні. Через їх розмір та технологію, номінальна потужність значно нижча. EcoFlow, наприклад, становить 110 Вт.

Середня сонячна панель потужністю 400 Вт має розміри близько 79 “x 39” і може важити до 50 фунтів. Якщо у вас немає масивного балкона, це може виявитися непрактичним.

Міні-системи сонячних панелей набагато менші та легші, але часто вони не більше, ніж прославлені зарядні пристрої для акумуляторів. Однак їх легше встановити, вони займають менше місця і все одно можуть допомогти вам зменшити споживання електроенергії від електромережі.

Що можна живити за допомогою сонячних панелей?

На жаль, потужність сонячної панелі не є її прямою очікуваною продуктивністю. Наведені рейтинги базуються на пікових значеннях сонячної активності. найкращих умовах для виробництва електроенергії. Вона поєднується з ефективністю панелі, щоб отримати номінальну потужність.

Наприклад, якщо у вас є система сонячних панелей потужністю 2 кВт, ви можете очікувати, що вона вироблятиме до 2 800 кВт-год на рік. Market Watch має корисну таблицю та атлас, які допоможуть вам зрозуміти потенційну потужність сонячних панелей.

Міркування перед встановленням сонячних панелей на балконі

Ви можете встановити сонячні панелі на балконі, хоча вам може знадобитися дозвіл ОСББ, залежно від того, наскільки вони великі, де вони будуть розташовані тощо. Крім цього, є ще кілька міркувань:

Розмір і вага

Сонячні панелі досить важкі для свого розміру. Як вже згадувалося, сонячна панель потужністю 400 Вт може важити до 50 фунтів., і вам знадобиться кілька, щоб отримати пристойну кількість енергії.

Однак, ви будете обмежені розміром та вагою вашого балкона. Зазвичай сонячні панелі, встановлені на даху, потребують посилення, тому щось подібне може бути можливим.

Тривалість життя та довговічність

Повнорозмірні сонячні панелі досить довговічні і можуть витримати практично будь-які погодні умови. Переносні сонячні панелі менш довговічні, але ви можете зняти їх, коли погода не дуже хороша.

Очікуваний термін служби сонячної панелі. 25 років. Після цього їх ефективність може впасти, а технологія застаріє. Однак, ви можете продовжувати використовувати їх до тих пір, поки вони не перестануть працювати.

Обслуговування

Сонячні панелі потрібно регулярно чистити, щоб підтримувати їх ефективність. Це практично все, що вам потрібно зробити, якщо ви інвестували в надійну установку.

Аспект та встановлення

Для досягнення максимальної ефективності сонячні панелі слід встановлювати на південній стороні. Панелі, орієнтовані на схід та захід, мають середнє зниження ефективності на 15%. Панелі, орієнтовані на північ, навіть не варто розглядати.

Хоча ви можете встановити сонячні панелі на критому балконі, це не дуже доцільно. Вони все одно будуть вловлювати енергію, як і в похмуру погоду, але ви можете очікувати значного зниження ефективності. В ідеалі, вам потрібен відкритий балкон, що виходить на південь.

Вартість та фінансовий період окупності

Тепер ми переходимо до найважливішої частини: вартості. Ціна сонячної батареї сильно варіюється. За даними Forbes, середня вартість встановлення сонячної панелі становить близько 16 000 доларів, але вона може бути вищою або нижчою залежно від технології та федеральних знижок.

Якщо ви встановлюєте сонячні панелі на балконі, вартість буде меншою, оскільки їх не буде так багато. Однак вам потрібно буде збалансувати кількість панелей з їх вартістю та кількістю енергії, яку вони можуть виробляти. Менша кількість панелей і менша кількість енергії збільшує термін фінансової окупності.

Мабуть, очевидно, що означає цей термін. Для наочності, фінансовий період окупності. це час, який знадобиться вам, щоб окупити вартість панелей. Скажімо, балконна система сонячних панелей має потужність 360 Вт (виробляє 540 кВт-год енергії) і коштує 2 000 доларів.

Використовуючи середні ціни на електроенергію, вам знадобиться близько 25 років, щоб окупити ваші витрати, і до цього моменту вам, можливо, доведеться встановити нову систему! Однак у сонячні та більш ефективні роки цей період може становити лише 12 років.

Плюси і мінуси балконних сонячних панелей

Ви, напевно, вже здогадалися про переваги та недоліки балконних сонячних панелей, але давайте ще раз нагадаємо:

Переваги балконних сонячних панелей

Наявність сонячних панелей на балконі допомагає:

  • Зменшення залежності від викопного палива
  • Скорочення рахунків за електроенергію
  • Подача енергії назад в мережу
  • Можливе підвищення вартості вашої нерухомості (залежить від покупця)

Недоліки балконних сонячних панелей

Однак є деякі недоліки:

  • Балкони. не найефективніший простір для повнорозмірних панелей
  • Міні-системи генерують достатньо енергії лише для підзарядки акумуляторів
  • Період окупності досить довгий, навіть для систем з повною ефективністю
  • Вони займають багато місця і є важкими, а це означає, що вам, швидше за все, знадобляться конструктивні вдосконалення

Балконні сонячні панелі: Чи варті вони того?

Отже, чи варті балконні сонячні панелі того? Відповідь в кінцевому рахунку залежить від ваших намірів. Для повнорозмірного масиву, який живить ваш будинок, ймовірно, ні. Потенціал окупності не виправдовує розмір та вартість встановлення.

Але для масиву, що заряджає батареї (навіть такого маленького, як цей), це абсолютно виправдовує витрати.

Звичайно, якщо ви прагнете дослідити повнорозмірні сонячні панелі для свого балкона, подумайте про те, щоб поговорити з місцевими сонячними інженерами, щоб отримати конкретну пораду щодо потенціалу вашого балкона. Вони можуть сказати вам, чи варто це того.

Сонячний мікроінвертор для балконної сонячної системи в Німеччині

З початку зими 2022 року, що постраждала від війни в та Україні, в Європі поступово виникла проблема дефіциту енергії, і сонячна енергія стала гарячим джерелом енергії.

Останнім часом у Німеччині спостерігається захоплення балконними сонячними системами. Ця проста сонячна система plug-and-play вимагає лише розетки змінного струму, без розподільчої коробки, і може бути встановлена непрофесіоналами, тому вона привернула багато уваги. У той же час мікроінвертори стали першим вибором багатьох людей.

Що таке балконні сонячні батареї? Чому варто інвестувати в балконну сонячну енергію? Як вибрати балконний мікроінвертор? Подробиці наведені нижче.

А як щодо витрат?

Економічно ефективні початкові інвестиції. Достатньо однієї-двох сонячних панелей та мікроінвертора, зазвичай з довжиною кабелю 5-10 метрів, щоб побудувати балконну сонячну систему.

Посилаючись на загальну ціну в Європі, сонячна панель коштує 200-400 євро, а мікроінвертор. 100 євро. Якщо ви придбаєте дві панелі, то зможете реалізувати свій інвестиційний план у сонячну енергетику менш ніж за 1 000 євро.

Як встановити?

Підготовка: Спочатку поспостерігайте за станом балконних перил, щоб перевірити їх стійкість, а потім перевірте орієнтацію балкона. Якщо взяти за приклад північну півкулю, то найкраще розміщувати сонячні панелі обличчям на південь.

Сонячна панель: Встановіть кріпильні деталі відповідно до інструкції з монтажу, потім обережно повісьте сонячну панель на перила або підготовлену опору, щоб перевірити стійкість. Кронштейни безпечніші як захист, оскільки вони встановлюються на підлозі під нахилом. Пропорції панелей визначаються площею балкона.

Мікроінвертор: попередньо розташуйте шину змінного струму у відповідному положенні мікроінвертора, встановіть мікроінвертор на кронштейні або на рамі сонячної панелі, щільно з’єднайте порт змінного струму з роз’ємом шини змінного струму. Нарешті вставте вилку в розетку змінного струму, щоб увімкнути.

Як працює балконна сонячна система?

Після ввімкнення сонячна панель на балконі генерує постійний струм після опромінення сонячним світлом. Мікроінвертор перетворює постійний струм на змінний, а потім подає його до побутових навантажень, таких як пральні машини, холодильники та кондиціонери. Надлишок електроенергії буде відправлятися в загальну мережу.

Як підвищити ефективність сонячної панелі?

  • Сонячне випромінювання

У північній півкулі, наприклад, панелі розміщують на балконах, що виходять на південь, а в південній півкулі. на північ.

Згідно з дослідженням, розміщення панелей під кутом 45 градусів до горизонтальної лінії, а також розміщення їх у різних напрямках вранці та ввечері, може ефективно збільшити виробництво електроенергії.

З підвищенням температури максимальна вихідна потужність сонячної панелі буде зменшуватися, а ефективність перетворення мікроінвертора також знижуватиметься. Щоб уникнути впливу температури на вироблення електроенергії, панель слід тримати в умовах хорошої вентиляції.

Панель розміщується на відкритому повітрі, і пил на ній спричинить втрату виробничої потужності, яка становить близько 4-6%. Балконні панелі легше чистити, ніж дах, і їх слід часто протирати, щоб зменшити вплив пилу на виробництво електроенергії.

Відстеження точки максимальної потужності (MPPT). це метод, який використовується в джерелах змінного струму для відстеження точки максимальної вихідної потужності сонячної панелі. Функція MPPT мережевої системи буде завершена в інверторі, тому важливо вибрати відповідний.

Навіщо інвестувати в балконну сонячну енергію?

Сонячні стимули дуже суттєві. Ви можете отримати 50% податкове вирахування від вартості покупки, яке можна повернути протягом 10 років за допомогою податкових декларацій, або вирахувати з рахунку-фактури, перерахувавши 50% кредиту особі, яка встановила панелі.

Менша початкова вартість балконної сонячної системи може заощадити ваші рахунки за електроенергію порівняно з фотоелектричним масивом на даху, потужність якого не може зберігатися і в основному буде використовуватися в приладах вашого будинку. Розумний розподіл часу споживання електроенергії може ефективно заощадити рахунки за електроенергію.

Його можна переносити під час переїзду або кемпінгу. Невелика сонячна панель і мікроінвертор є портативними, їх можна покласти в багажник автомобіля і подорожувати з собою.

Немає потреби у великому даху самобуду, достатньо просторого балкона з достатньою кількістю світла; не потрібно наймати професіоналів для монтажу, а реалізувати plug-and-play самостійно, заощадивши витрати на встановлення.

На що потрібно звернути увагу перед покупкою мікроінверторів

Мікроінвертори BENY з потужністю 500ВТ/550ВТ/600ВТ можна використовувати в балконній сонячній системі. Цього разу ми візьмемо BYM600 як приклад.

Як зазначалося вище, MPPT є важливим показником для вимірювання якості мікроінвертора. Чим вища статична ефективність MPPT, тим більша ймовірність того, що мікроінвертор перетворить вихідну потужність. Статична ефективність MPPT BENY BYM600 може досягати 99.8%, максимізуючи видобуток енергії.

Європейська ефективність, яка застосовується лише в фотоелектричному ефекті, відноситься до сонячного інвертора зі стандартною конфігурацією масиву з урахуванням ваги в різних точках потужності відповідно до європейських умов освітлення для оцінки загальної ефективності інвертора. Чим більше значення, тим краща продуктивність. Ефективність BENY BYM600 в євро може досягати 96%, що є провідним показником.

Мікроінвертор може реалізувати не тільки 1-в-1, але і x-в-1. Але це залежить від безперервного струму мікроінвертора. Чим більший безперервний струм, тим більше сонячних панелей можна підтримувати паралельно. Максимальний безперервний струм BENY BYM600 становить 18А, і він може співпрацювати з самостійно розробленим сонячним паралельним оптимізатором для реалізації 2-в-1.

Поширені методи зв’язку мікроінверторів включають Sub1G, PLCC, Wi-Fi та Zigbee. Мікроінвертор BENY використовує PLCC, Wi-Fi та Zigbee, що забезпечує стабільний та гуманізований зв’язок одночасно.

Платформа моніторингу мікроінвертора може відображати основний числовий статус сонячної панелі. Діагностика даних також може бути проведена вчасно для усунення проблем. BYDAS. це допоміжна система моніторингу, аналізу та управління для мікроінверторів BENY. Він містить докладні експлуатаційні дані. Додаток на мобільному телефоні. BYDS. який може сканувати коди для підключення мікроінверторів та шлюзів. Зручний дизайн сторінки полегшує роботу.

Мікроінвертор потрібно розміщувати на відкритому повітрі разом з панеллю. Чим вищий рівень захисту, тим кращий пило- та водонепроникний ефект. Стандарт вище ip65. Рейтинг IP BENY BYM600. ip67.

В Європі немає обов’язкових стандартів сертифікації для сонячних систем потужністю менше 800 Вт, але в Німеччині все інакше. Інвертори повинні бути сертифіковані відповідно до стандарту VDE (VDE AR-N 4105). BENY BYM600 має сертифікати VDE-4105 та CE, відповідає німецьким та європейським стандартам, а також має сертифікат INMETRO, відповідає бразильським стандартам.

Загальний гарантійний термін мікроінвертора становить 10-12 років, а деякі марки можуть досягти 25-річної гарантії. Мікроінвертор BENY використовує мікросхему автомобільного класу, щоб забезпечити гарантію на обіцяну 25-річну гарантію.

Висновок

У порівнянні зі стрінговими інверторами, мікроінвертори більше підходять для цієї невеликої балконної сонячної системи. Невеликі розміри та високоефективна конструкція мікроінверторів можуть добре вирішити проблему зменшення вироблення електроенергії, спричинену частковими тінями панелей. Навіть якщо ви не можете забезпечити електроенергією весь будинок, розумне планування її використання може заощадити ваші рахунки за електроенергію.

Мікроінвертор є одним з важливих продуктів сонячної серії BENY, і в нього вкладено багато енергії RD, що створило його чудову продуктивність. Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше про мікроінвертори та балконні сонячні рішення.

Що таке балконна система зберігання сонячної енергії?

anchor, solix, балконна, електростанція

Вам набридло платити високі рахунки за електроенергію?? Ви шукали способи зменшити свій вуглецевий слід та підвищити енергетичну незалежність?? Зверніть увагу на балконні сонячні колектори!

Ці системи забезпечують ефективний та дієвий спосіб зберігання сонячної енергії вдень та використання її вночі, заощаджуючи ваші гроші та допомагаючи навколишньому середовищу. У цій статті ми розглянемо, що таке балконні сонячні системи, кому вони можуть бути корисними та які переваги вони пропонують. Ми також познайомимо вас з нашим продуктом, SolarFlow, балконною сонячною системою зберігання енергії, розробленою для того, щоб цінувати енергію та економити ваші рахунки.

Що таке балконна система зберігання сонячної енергії?

Балконна сонячна система зберігання. це сонячна енергетична система, яка зберігає надлишок сонячної енергії, виробленої вдень, в акумуляторі для використання вночі. Ці системи зазвичай складаються з сонячних панелей, які встановлюються на балконі або іншому відкритому просторі, акумуляторної батареї та мікроінвертора, який перетворює накопичену енергію в корисну електроенергію. Накопичену енергію можна використовувати для живлення побутових приладів і пристроїв, зменшуючи залежність від мережі та заощаджуючи гроші на рахунках за електроенергію. Система особливо добре підходить для тих, хто живе в квартирах або інших міських умовах, де простір обмежений, але все одно хоче скористатися перевагами сонячної енергії.

Кому потрібна балконна система зберігання сонячної енергії?

Балконні сонячні накопичувачі. відмінний вибір для широкого кола людей, які хочуть зменшити залежність від мережі та заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Вони особливо вигідні для тих, хто:

Ви вже маєте сонячні панелі та мікроінверторну систему і хочете додати акумуляторну батарею до існуючої системи Не маєте сонячних панелей або мікроінверторів, але хочете встановити балконну сонячну систему, щоб скористатися перевагами відновлюваної енергії Живете в квартирах або інших міських умовах, де простір обмежений Живете в будинках, але хочете спробувати невеликі сонячні системи на початку Маєте балкон або відкритий простір з доступом до сонячного світла Хочете зменшити свій вуглецевий слід і зробити свій внесок у більш стійке майбутнє Використовуючи балконну сонячну систему, ви можете контролювати своє енергоспоживання та зменшити свою залежність від електромережі. Завдяки надійній та ефективній системі, такій як SolarFlow, ви можете насолоджуватися перевагами сонячної енергії, не жертвуючи при цьому комфортом та зручністю

Які переваги балконних систем зберігання сонячної енергії?

Використання балконної системи зберігання сонячної енергії має багато переваг. Ось деякі з ключових переваг:

Нижчі рахунки за електроенергію: Використовуючи накопичену сонячну енергію в години пік, ви можете зменшити залежність від електромережі та заощадити гроші на рахунках за електроенергію.2. Зменшення вуглецевого сліду: Балконні сонячні системи покладаються на відновлювані джерела енергії, такі як сонячна енергія, що зменшує ваш вуглецевий слід і допомагає створити більш стійке майбутнє.3. Підвищення енергетичної незалежності: За допомогою балконної системи зберігання сонячної енергії ви можете генерувати та зберігати власну енергію, зменшуючи свою залежність від електромережі.4. Ефективне використання простору: Балконні системи зберігання сонячної енергії розроблені таким чином, щоб бути компактними та ефективними, що робить їх ідеальними для квартир та інших міських приміщень з обмеженим простором.

Представляємо SolarFlow: ідеальну балконну систему зберігання сонячної енергії

Тепер, коли ми з’ясували, що таке балконна система зберігання сонячної енергії, кому вона потрібна та які переваги вона пропонує, давайте ближче познайомимося з SolarFlow.

SolarFlow. це найкраща балконна система зберігання сонячної енергії, яка дозволяє максимально ефективно використовувати відкритий простір і заощаджувати гроші на рахунках за електроенергію. Ось деякі з ключових переваг SolarFlow:

Сумісність: SolarFlow сумісна з існуючою балконною сонячною системою, сонячними панелями та мікроінверторами. Це означає, що ви можете модернізувати накопичувач енергії без необхідності заміни всієї системи.2. Економія енергії: Зберігаючи надлишкову енергію протягом дня, SolarFlow дозволяє використовувати її вночі, зменшуючи вашу залежність від електромережі та потенційно заощаджуючи до 32% ваших річних рахунків за електроенергію.3. Висока вихідна потужність: Завдяки сонячній потужності 800 Вт SolarFlow може повністю використовувати відкритий простір для генерації та зберігання енергії.4. Проста установка: SolarFlow спроектована для легкого самостійного встановлення, для цього потрібен лише один штекер. Її також легко розгортати та переміщувати, що робить її гнучким варіантом як для орендарів, так і для власників житла.5. Працює з будь-якою конфігурацією: Незалежно від того, чи є у вас маленький або великий балкон, SolarFlow працює з будь-якою конфігурацією, що робить її універсальним варіантом для всіх типів будинків.6. Легке розширення: SolarFlow. це масштабована система, яку можна легко розширити, щоб задовольнити ваші зростаючі потреби в зберіганні енергії.7. Гарантія без турбот: SolarFlow поставляється з 10-річною гарантією на батарею LFP, що дає вам спокій і впевненість у ваших інвестиціях.8. Міцна та довговічна конструкція: SolarFlow має міцну металеву конструкцію з водонепроникним захистом IP65, що забезпечує міцність та довговічність.9. Інтелектуальна система управління акумулятором: SolarFlow поставляється з інтелектуальною системою управління батареями, яка забезпечує кращу ефективність і продуктивність, максимізуючи вашу економію енергії.10. Моніторинг та управління в режимі реального часу: SolarFlow можна контролювати та керувати в режимі реального часу з телефону за допомогою додатку Zendure AIoT, що дозволяє відстежувати споживання енергії та оптимізувати систему для максимальної економії.

Висновок:

Балконні системи зберігання сонячної енергії. це ефективний та дієвий спосіб зберігати сонячну енергію та використовувати її вночі, зменшуючи залежність від електромережі та заощаджуючи гроші на рахунках за електроенергію. З SolarFlow ви можете насолоджуватися перевагами сонячної енергії, не жертвуючи комфортом та зручністю. SolarFlow. це надійна та ефективна балконна система зберігання сонячної енергії, яка призначена для максимального використання вашого відкритого простору та заощадження коштів на рахунках за електроенергію. Так навіщо ж чекати? Розпочніть свій шлях до енергонезалежності вже сьогодні з SolarFlow!

Залишити відповідь