8 речей, які варто знати перед покупкою будинку з сонячними панелями. Сонячні панелі для нового будинку

Що потрібно знати про покупку будинку з сонячними панелями

Ми є незалежним, підтримуваним рекламою сервісом порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, надаючи можливість проводити дослідження та порівнювати інформацію безкоштовно. щоб ви могли приймати фінансові рішення з упевненістю. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись ними, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які компенсують нам. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на відгуки, які ви бачите на цьому сайті. Ми не включаємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступні для вас.

На цій сторінці

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Девід МакМіллін є автором статей для Bankrate і висвітлює такі теми, як кредитні картки, іпотека, банківська справа, податки та подорожі. Мета Девіда. допомогти читачам з’ясувати, як заощаджувати більше і менше нервувати.

Стрілка вправо Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує статті про домоволодіння, а також статті про тонкощі іпотеки та кредитування під заставу житла.

Обіцянка банківської ставки

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати розумні фінансові рішення. Хоча ми дотримуємося суворої редакційної доброчесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснована в 1976 році, компанія Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень і надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Купівля або продаж будинку. одне з найбільших фінансових рішень, яке коли-небудь приймала людина. Наші репортери та редактори зосереджені на інформуванні споживачів про цю операцію, що змінює життя, та про те, як орієнтуватися на складному та постійно мінливому ринку житла. Від пошуку агента до закриття угоди і далі, наша мета. допомогти вам відчути впевненість у тому, що ви робите найкращу та найрозумнішу угоду з нерухомістю з усіх можливих.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші редактори та журналісти, відзначені нагородами, створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і для забезпечення цього ми дотримуємося редакційних стандартів. Наші редактори та репортери ретельно перевіряють редакційний контент, щоб переконатися, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакцією. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. надати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої компенсації від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється на достовірність. Отже, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є фінансові питання. Bankrate має відповіді. Наші фахівці допомагають вам керувати грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій подорожі протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент є чесним і точним. Наші відзначені нагородами редактори та журналісти створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, фактичним і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як ми можемо запропонувати вам якісний контент, конкурентоспроможні ціни та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Банківський рейтинг.com. незалежний, підтримуваний рекламою видавець і сервіс порівняння. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорованих продуктів та послуг, або коли ви переходите за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Тому ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку з’являються продукти в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. На те, як і де з’являються продукти на цьому сайті, можуть впливати й інші фактори, такі як наші власні правила користування сайтом, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних балів. Незважаючи на те, що ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Якщо ви шукаєте новий дах над головою, ви також можете замислитися над тим, чи може те, що знаходиться на цьому даху, допомогти планеті. Згідно зі звітом Національної асоціації ріелторів (NAR) “REALTORS and Sustainability Report 2022”, понад 50 відсотків фахівців з нерухомості кажуть, що їхні клієнти, які шукають житло, цікавляться питаннями сталого розвитку. Вони також знаходять безліч варіантів, які відповідають їхнім потребам: 77 відсотків ріелторів вказують, що на їхніх місцевих ринках є будинки з сонячними панелями.

В даний час сонячна енергія виробляє понад 4 відсотки всієї електроенергії в США.S., за даними Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA). Але ця цифра збільшиться завдяки новому законодавству, яке щойно пройшло через Конгрес. За оцінками Білого дому, приблизно 7.Ще 5 мільйонів домогосподарств зможуть встановити сонячні панелі на своїх дахах завдяки податковим пільгам, передбаченим Законом про зниження інфляції від 2022 року.

Якщо ви думаєте про те, щоб випередити час і купити будинок з сонячними панелями, ось що вам потрібно знати.

Що таке сонячні панелі?

Спочатку короткий лікнеп: сонячні панелі (не плутати з сонячною черепицею або плиткою). це пристрої, які збирають сонячне світло і перетворюють його в енергію, яка може бути використана для виробництва електроенергії або збережена в акумуляторах для подальшого використання. Оскільки більша частина світу шукає відновлювані джерела енергії, щоб замінити споживання викопного палива, сонячні панелі. також відомі як фотоелектричні системи. використовують природну, “чисту” енергію сонця в небі і допомагають нівелювати наслідки їзди на автомобілях, що поглинають газ, і покладатися на вугільні електростанції.

Інтерес до таких екологічних проблем все більше і більше фігурує в угодах з житловою нерухомістю. Половина агентів і брокерів у дослідженні NAR зазначили, що вони допомогли клієнту купити або продати нерухомість з “зеленими” характеристиками протягом останніх 12 місяців. помітний стрибок у порівнянні з 32%, які зробили це у 2021 році. зокрема, наявність сонячних панелей на даху нерухомості підвищує її сприйняту вартість, стверджує третина ріелторів.

Питання, які слід задати перед покупкою будинку з сонячними панелями

Оглядаючи будинок з сонячними панелями, обов’язково задайте ці ключові питання.

Хто є власником?

Хоча ви можете припустити, що купівля будинку означає купівлю кожної його частини, це не завжди так у випадку з сонячними панелями. У деяких випадках існує договір оренди, коли власник будинку платить компанії, яка володіє панелями. Джастін Бака, віце-президент SEIA з ринків та досліджень, каже, що близько 25 відсотків будинків мають сонячні панелі, що належать третім особам, тобто власник будинку платить компанії за їх використання.

“Покупці повинні запитати, чи є сонячна система безпосередньо власністю продавця, чи їм доведеться взяти її в оренду”. каже Бака. “Якщо є оренда, вони повинні перевірити умови, щоб переконатися, що вони розуміють витрати і будь-які варіанти викупу оренди”. У будь-якому випадку, сонячні панелі на будинку. це чудова функція.”

Хто встановив сонячні панелі?

Обов’язково поцікавтеся, чи встановлював сонячні панелі ліцензований фахівець. Існує безліч наборів для самостійної установки, доступних для власників будинків, які не бояться виходити на дах. Однак, якщо їх встановлює власник будинку (або будь-який непрофесіонал), ці панелі можуть не підпадати під гарантійне обслуговування, якщо обладнання вийде з ладу.

В якому стані дах?

Купуючи будь-який будинок, ви хочете знати, в якому стані знаходиться дах. Для даху з сонячними панелями стан стає ще більш важливим фактором. Якщо дах знаходиться в поганому стані, панелі необхідно зняти, перш ніж відремонтувати або замінити дах, а потім встановити їх знову. Це може збільшити складність, вартість і тривалість будь-якої переробки. Отже, “найважливіші питання, які слід задати, стосуються стану даху та самих панелей”. каже Вахід Ахтар, брокер і власник RE/MAX Dream Homes у Сакраменто, штат Каліфорнія.

Яка потреба в технічному обслуговуванні?

Як і все інше у вашому домі, сонячні панелі можуть потребувати очищення або обслуговування час від часу, щоб переконатися, що вони знаходяться в найкращому стані.

“Якщо ви володієте системою в місці, де випадає пристойна кількість опадів, вам, швидше за все, не доведеться думати про це роками”. каже Бака. “Я нічого не робив зі своєю п’ятирічною системою [в Сиракузах, штат Нью-Йорк], і вона працює як нова”.

Однак, “в місцях, де більше пилу і менше дощу, очищення з урахуванням місцевих умов є непоганою ідеєю, але воно повинно проводитися монтажником або іншим професіоналом, який має кваліфікацію для безпечного перебування на даху”. зазначає він.

Якщо ви не є власником панелей, то, як зазначає Бака, вам не доведеться турбуватися про технічне обслуговування. “Якщо ви орендуєте дах, у вас, швидше за все, є гарантія продуктивності, яка знизить ваші орендні платежі, якщо система не буде працювати до певного рівня”. говорить він. “Це робить технічне обслуговування відповідальністю лізингової компанії”.”

Яка їхня середня продуктивність порівняно із середнім використанням будинку?

Основна причина, чому ви купуєте будинок з сонячними панелями, полягає в тому, щоб покрити більшу частину. якщо не всі. енергетичні потреби вашого будинку. Отже, вам потрібно дослідити середнє використання будинку та порівняти його з типовою сонячною потужністю. Ви можете попросити продавця надати дані за минулий рік, а також скористатися калькулятором Національної лабораторії відновлюваної енергетики, щоб отримати уявлення про те, скільки енергії ви можете розраховувати виробляти в залежності від місця розташування та типу системи.

Після того, як ви зрозумієте, яку частину ваших власних потреб в енергії задовольнить потужність сонячних панелей, ви захочете дізнатися, чи є у вас варіанти з надлишковою енергією, яку ви не використовуєте. Чистий облік, який передбачає продаж енергії, яку ви не використовуєте, назад іншим клієнтам, які її потребують, може забезпечити вам додаткові фінансові вигоди. Це залежить від того, де знаходиться будинок (SEIA пропонує карту штатів, де діють правила чистого обліку, як відправну точку). Обов’язково зверніться до свого агента з нерухомості за допомогою, щоб зрозуміти, чи доступний для вас нетто-облік.

Яка гарантія на продукцію?

На додаток до знання того, чи зможете ви отримати вигоду, якщо ваша система буде виробляти більше, ніж вам потрібно, важливо мати розуміння того, що станеться, якщо вона буде виробляти менше. Більшість компаній пропонують виробничі гарантії, які відшкодують вам певну суму, якщо система не буде працювати. Наприклад, ви можете гарантовано отримувати 12 000 кіловат-годин на рік. Якщо система виробляє лише 9500 кіловат-годин, компанія, можливо, повинна буде видати вам чек. Подивіться на договір, щоб визначити, які гарантії пропонуються, якщо такі є.

Більше третини (36 відсотків) ріелторів вважають, що наявність сонячних панелей на будинку збільшує його сприйняту вартість, згідно зі звітом NAR “Ріелтори та сталий розвиток у 2022 році”.”

Перехід на сонячну енергію може зменшити викиди вуглекислого газу у вашому домі та заощадити гроші на комунальних платежах, але є деякі речі, про які ви захочете дізнатися, перш ніж купувати будинок з сонячними панелями.

By Rachel Brougham | Оновлено Квітень 27, 2022 5:24 PM

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

У 2021 році на сонячну енергію припадало 46 відсотків усіх нових електрогенеруючих потужностей, доданих у Сполучених Штатах. Крім того, згідно з нещодавно опублікованим звітом Solar Market Insight Report за 2021 рік, житлові сонячні установки встановили річний рекорд зростання на 30 відсотків у порівнянні з попереднім роком. В даний час на сонячну енергію припадає лише 3.9 відсотків від загального U.S. вироблення електроенергії, але ця цифра швидко зростає.

Чи є покупка будинку з сонячними панелями правильним кроком для вас? Ну, це залежить від деяких ключових факторів.

Скільки сонця отримає ваш дах?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Для успішної роботи сонячних панелей вам знадобиться багато сонячного світла. Перевірте наявність дерев як на вашій ділянці, так і на подвір’ї сусідів. Чи не виросли дерева і чи не почали вони відкидати занадто багато тіні з моменту встановлення сонячних панелей?? Якщо це так, можливо, доведеться обрізати або пересадити дерева (і домовитися з сусідами).

Хоча сонячні панелі найкраще працюють на дахах, орієнтованих на південь, дахи, орієнтовані як на схід, так і на захід, також можуть збирати достатньо енергії, якщо вони отримують достатньо сонячного світла протягом дня.

Як щодо вартості перепродажу?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Сонячні панелі розглядаються так само, як оновлені кухні або відремонтовані ванні кімнати. вони підвищують вартість будинку. Насправді, будинки з сонячними панелями продаються за 1.На 4 відсотки більше, ніж аналогічні будинки без них, за даними Zillow.

Фотоелектрична цінність (PV) розраховує вартість виробництва енергії для системи сонячних панелей і відповідає Єдиним стандартам професійної оціночної практики. Фотоелектричне значення. це інструмент, який можуть використовувати як продавці, так і покупці житла, щоб отримати найбільш точну оцінку виробництва сонячної енергії в будинку.

Ви будете орендувати або володіти сонячними панелями?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Якщо ви розглядаєте можливість купівлі будинку з сонячними панелями, вам варто поцікавитися, чи є вони орендованими або власними. За даними Consumer Reports, володіння сонячними панелями на своєму будинку є найкращим фінансовим рішенням, оскільки орендарі сонячних панелей заощаджують менше, ніж ті, хто купує їх одразу.

Ви можете заощадити трохи грошей, орендувавши панель, але ви можете втратити цю перевагу, купуючи будинок з уже орендованими панелями. При оренді сонячних панелей домовласники можуть втратити контроль над тим, скільки панелей розміщено на їхньому даху і де, оскільки лізингова компанія буде зосереджена на максимізації власного прибутку.

Крім того, термін оренди сонячних панелей зазвичай становить 20 років. Це означає, що якщо ви купуєте будинок, у якого залишилося кілька років оренди сонячних панелей, ви, як покупець будинку, стаєте орендарем.

Скільки витрат на утримання?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Сонячні панелі хороші тим, що вони в основному роблять свою справу без особливих зусиль з вашого боку. З огляду на це, ви захочете подбати про свої інвестиції. При правильному догляді за сонячними панелями вони можуть прослужити вам до 30 років!

Вам в першу чергу потрібно буде чистити панелі, щоб підтримувати їх у належному стані. Це означає видалення бруду та сміття кілька разів на рік (навесні та восени), а також після будь-яких штормів, які можуть залишити їх покритими сміттям. Очищення забезпечить отримання панелями достатньої кількості сонячного світла для належної роботи.

Можливо, ви також захочете щорічно наймати професіонала для перевірки, щоб переконатися, що панелі працюють належним чином.

Чи можна отримати іпотеку на будинок з сонячними панелями?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Купівля будинку з сонячними панелями може вплинути на отримання іпотеки. Зокрема, такі питання, як власність або оренда панелей, а також спосіб фінансування панелей, можуть вплинути на вашу іпотеку.

Якщо продавець вашого майбутнього будинку прямо володіє сонячними панелями, це ідеально; панелі, швидше за все, вплинуть лише на ціну будинку. Якщо ви купуєте будинок з орендованими сонячними панелями, вам слід обговорити всі умови оренди та щомісячні платежі, пов’язані з системою.

У чому різниця між сонячними кредитами та фінансуванням?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Якщо продавець будинку є власником сонячних панелей і все ще здійснює платежі за допомогою кредиту або фінансування, вам, як покупцеві, потрібно знати деталі.

Якщо панелі були профінансовані за рахунок кредиту на сонячну енергію, кредит залишиться відповідальністю продавця, навіть якщо нерухомість буде продана. Це означає, що покупець не зобов’язаний здійснювати платежі за цим кредитом.

Однак, якщо сонячні панелі були придбані за рахунок фінансування “чистої енергії, що оцінюється за допомогою нерухомості” (Property Assessed Clean Energy, PACE), фінансування залишається прив’язаним до нерухомості, оскільки платежі здійснюються через податки на нерухомість. Таким чином, ці платежі будуть перекладені на покупця будинку.

Що робити, якщо дах потрібно замінити?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Дахи з сонячними панелями повинні бути в хорошому стані, але може настати час, коли дах потребує заміни.

Якщо дах із сонячними панелями потрібно замінити, то і панелі, і кріпильні елементи повинні бути демонтовані та встановлені заново. Цю роботу часто виконує інсталятор сонячних панелей, але іноді про це може подбати покрівельна компанія. Повторна установка може коштувати від 1,500 до 6,000 доларів, на додачу до витрат на покрівлю.

Чи дійсно ви заощадите на сонячних панелях?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Якщо ви є власником сонячних панелей вашого нового будинку, то так, ви заощадите гроші на витратах на електроенергію. Скільки ви заощадите, залежатиме від кількості сонячної енергії, яку ви генеруєте, місцевих тарифів на комунальні послуги, а також від того, скільки енергії вам заплатить комунальне підприємство, коли ви повернете її в електромережу. Якщо ви орендуєте сонячні панелі, то сума вашої економії буде залежати від умов оренди.

Національна база даних комунальних тарифів дозволяє шукати поточні тарифи на електроенергію в різних регіонах країни і може дати приблизне уявлення про те, скільки ви могли б заощадити на щомісячних комунальних платежах, купивши будинок з сонячними панелями.

Каліфорнійська комісія переглянула пропозицію щодо сонячних панелей на даху

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Урізаний план CPUC скасовує плату для споживачів. Від початкового варіанту відмовилися після критики з боку губернатора та прихильників сонячної енергетики, що це може зашкодити переходу на відновлювану енергетику.

Каліфорнійська комісія з комунальних послуг сьогодні опублікувала довгоочікуваний перегляд своєї пропозиції щодо регулювання сонячних установок на дахах, скасувавши непопулярну нову плату, але зменшивши суму, яку комунальні служби будуть платити домовласникам за подачу електроенергії в мережу.

Переглянута пропозиція з’явилася після того, як на початку цього року CPUC відмовився від суперечливого плану, який, як попереджали прихильники сонячної енергетики, підірве зусилля штату по боротьбі зі зміною клімату.

Заходи з перегляду управління програмою сонячної енергетики в Каліфорнії для житлових будинків тягнуться вже більше року. Завдання CPUC полягає в тому, щоб заохотити більше сонячних електростанцій на дахах, не покладаючи при цьому непропорційно високі рахунки за електроенергію на мешканців з низьким рівнем доходу.

Нарощування сонячної енергетики для заміни викопного палива вважається критично важливим для скорочення викидів парникових газів у Каліфорнії. Законодавство штату встановило мету досягти 90% безвуглецевої енергії до 2035 року і 100% до 2045 року.

Переглянута пропозиція враховує деякі. але не всі. занепокоєння, висловлені прихильниками сонячної енергетики. Енергетичні компанії кажуть, що не важко розгледіти відбитки пальців губернатора на змінах. Ньюсом, який призначає п’ятьох членів CPUC, двічі передумав, запропонувавши переглянути початкову пропозицію.

“Зміни разючі”. сказала Кеті Фербенкс, представник організації “Доступна чиста енергія для всіх”, яка представляє 120 організацій, включаючи Pacific Gas Electric, Southern California Edison і San Diego Gas Electric. “Очевидно, що це мало певний вплив.”

CPUC заслухає усні аргументи на відкритому засіданні в наступну середу, а голосування щодо цього заходу заплановано на грудень. 15. Якщо нові правила будуть прийняті, вони набудуть чинності в квітні наступного року.

  • Скасувати запропоновану щомісячну фіксовану плату в розмірі 8 доларів за кіловат, так званий податок на сонячну енергію, для нових житлових систем.
  • Зменшити платежі комунальних підприємств власникам будинків за надлишкову енергію, яку вони продають, на цілих 75% порівняно з поточними тарифами. Зміни не стосуватимуться мешканців з існуючими сонячними системами.
  • Виділити 900 мільйонів гривень на нові стимулюючі виплати для придбання дахових сонячних систем, з яких 630 мільйонів гривень буде виділено для домогосподарств з низьким рівнем доходу.
  • Заохочення встановлення сонячних панелей та акумуляторних батарей.
  • Встановити нижчі тарифи в спробі змістити використання електроенергії споживачами на час доби, що підвищує надійність мережі.

Відповідно до законодавства штату, CPUC зобов’язана оновити свої правила мережевого обліку, що спричинило тривалий, складний і політично тернистий процес.

  • Читайте більше історій, подібних до цієї
  • Читайте більше подібних історій
  • Такі історії, як ця, інформують усіх каліфорнійців. Отримуйте щоденний огляд новин про державні питання з WhatMatters.
  • Такі історії, як ця, тримають всіх каліфорнійців в курсі подій. Отримуйте щоденний огляд новин.

Бернадетт Дель Кьяро, виконавчий директор Каліфорнійської асоціації сонячних накопичувачів, заявила, що скорочення на 75% кредитів для нових сонячних клієнтів означає, що комунальні служби будуть платити мешканцям менше за електроенергію, яку їхні дахові системи надають в мережу.

Запропоновані правила “дійсно зашкодять”, сказала вона. Вона підрахувала, що нові клієнти будуть платити базову ставку в 5 центів за кіловат-годину за електроенергію, яку вони виробляють, але не використовують, порівняно з приблизно 30 центами зараз.

Дель Кьяро сказав, що найновіша пропозиція “потребує додаткової роботи, інакше вона замінить сонячний податок різким зниженням сонячної енергії”.”

Сонячна промисловість задоволена тим, що щомісячна плата була знята. Вони сказали, що надбавка перешкоджала б встановленню сонячних панелей і завдала б шкоди зростаючому сектору чистої енергетики.

Однак комунальні служби штату розчаровані тим, що не відбулося змін, які б дозволили краще управляти спільними витратами на сонячну енергію в житлових будинках.

“Ми очікували, що [Комісія] зробить більше. Це розчаровує”. сказав Фербенкс з організації “Доступна чиста енергія для всіх”.

Фербенкс сказав, що змінена пропозиція не враховує так званий “зсув витрат”, маючи на увазі, що клієнти сонячної енергетики не сплачують свою справедливу частку витрат, пов’язаних з постачанням електроенергії для житлових будинків, і вплив на функціонування електричної мережі. Комунальні служби кажуть, що ці витрати зараз несправедливо розподіляються між усіма платниками.

більше 3 мільярдів було передано не сонячним споживачам у 2021 році, за даними Офісу громадського адвоката CPUC. За словами Фербенкса, нова пропозиція “пішла назад” у вирішенні цієї проблеми. Клієнти дахових сонячних електростанцій “отримували солодку угоду протягом десятиліть.”

Початкова пропозиція значною мірою відображала інтереси трьох найбільших комунальних підприємств штату. Вона була атакована сонячною промисловістю, захисниками чистої енергії та споживачів, а також організаціями екологічної справедливості.

Час для пропозиції був незручним: Коли штат нарощував свої амбіції у сфері відновлюваної енергетики, Ньюсом повторив, що сонячна енергія на дахах будинків є “необхідною” для досягнення цілей Каліфорнії у сфері чистої енергії. Популярна державна програма стимулювання поставила сонячні панелі на 1.5 мільйонів дахів житлових будинків та малих підприємств.

Політика, що отримала назву Net Metering, була впроваджена в 1995 році і створила основу для великих комунальних підприємств купувати надлишкову енергію у домовласників і додавати її в мережу. Програма була підкріплена стимулами, які знизили початкові витрати на придбання систем.

Нова пропозиція посилається на еволюцію чистої енергії та її вплив на електромережу. Чиновники кажуть, що це правило узгодить політику штату з мережею, яка переповнена сонячною енергією вдень і перевантажена попитом на електроенергію, коли сонце заходить.

більше про енергію

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Як каліфорнійські працівники можуть перейти на роботу в зеленій енергетиці?

Lea este artículo en español. Каліфорнія любить бачити себе лідером у кліматичній політиці. Але перехід від викопного палива до відновлюваної енергії також означатиме серйозні перестановки для працівників. Що буде з працівниками нафтогазової галузі, чиї робочі місця можуть зникнути? Чи знайдуться в Каліфорнії люди з потрібними навичками, щоб.

Грейс Гедьє та Надя Лопес 5 жовтня 2022 року 4 жовтня 2022 року

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Ньюсом до законодавчого органу: Дійте швидко, щоб прийняти нові цілі щодо зміни клімату

Пріоритети Ньюсома на останні три тижні сесії включають збільшення цілей щодо скорочення викидів парникових газів та чистої електроенергії, а також створення зон безпеки навколо нових нафтових свердловин.

Ми хочемо почути від вас

Хочете залишити свій коментар або реакцію на статтю, яку ми написали? Ви можете знайти наші рекомендації щодо подання заявки тут. Будь ласка, зв’яжіться з CalMatters з будь-якими питаннями щодо коментарів: commentary@calmatters.org

“Я підтримую CalMatters, тому що дуже важливо зберегти нашу свободу слова.”

Featured CalMatters Member

Чи можуть сонячні панелі дійсно забезпечити енергією цілий будинок?

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

З розвитком технологій сонячної енергетики та акумуляторних батарей сонячна енергія стала не тільки одним з найефективніших джерел енергії, але й одним з найбільш економічно вигідних способів енергопостачання будинку. (Останнім проривом є прозорі сонячні панелі, які одного дня можуть подвоїтися як вікна, що виробляють енергію у вашому домі)!)

Якщо у вас є відповідний дах і ви можете дозволити собі авансові інвестиції як у сонячні панелі, так і в акумуляторну батарею, сонячна енергія може стати чудовим способом зменшити ваш вуглецевий слід і забезпечити довгострокову економію на витратах на електроенергію.

Довга відповідь на це питання, однак, є більш складною.

Хоча за допомогою правильної установки сонячних панелей і накопичувачів можна повністю “відключити” свій будинок від електромережі, більш поширеною практикою є підключення будинку до електромережі і отримання електроенергії від комбінації сонячних панелей і електромережі.

Без системи зберігання ваші сонячні панелі зможуть генерувати енергію для живлення вашого будинку лише в денний час. Вночі, коли ваші сонячні панелі не виробляють електроенергію, ви будете отримувати енергію з мережі.

У цьому випадку, навіть якщо ваш будинок не повністю живиться від сонячної енергії, ви все одно можете компенсувати свої рахунки за електроенергію, продаючи надлишок енергії, виробленої протягом дня, назад в мережу через місцеву комунальну компанію або державну програму. Хоча ваш будинок не буде живитися від сонячної енергії 24/7, ви все одно можете генерувати достатньо чистої енергії, щоб компенсувати частину витрат на електроенергію та зменшити викиди вуглекислого газу.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку??

Середній показник U.S. домогосподарство використовує 893 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії щомісяця. Це трохи менше 30 кВт-год на день.

Кількість панелей, необхідних для забезпечення цього середньодобового показника, буде залежати від таких факторів, як кількість сонячного світла, яке отримує ваш будинок, розмір сонячної батареї та номінальна потужність ваших сонячних панелей (скільки ват вони генерують). Тут вступає в дію трохи математики, але рівняння не надто складні.

На високому рівні є три ключові кроки:

Номінальна потужність сонячної панелі: перевести вати в кіловати

Номінальна потужність сонячної панелі вимірюється у ватах (Вт). Панелі сьогодні зазвичай мають вихідну потужність від 250 до 400 Вт, залежно від того, яку систему ви купуєте. Це означає, що вони будуть виробляти 250-400 Вт електроенергії на годину під час пікових навантажень. Але ми хочемо перетворити це в кВт, щоб вам було легше зіставити його з вашим власним споживанням електроенергії.

1 000 Вт дорівнює 1 кВт, тому середньостатистична домашня панель має потужність від 0.25 і 0.40 кВт.

Оцініть кількість годин сонячного світла

Наступним кроком є розрахунок денної потужності ваших сонячних панелей. Для цього вам потрібно оцінити, скільки годин сонячного світла отримуватимуть ваші сонячні панелі на добу (або умови виробництва енергії, оскільки панелі все ще можуть бути ефективними, хоча і менш ефективними, у похмурі дні).

Зрозуміло, що вплив сонячного світла на ваш будинок може сильно відрізнятися в залежності від місця розташування, сезонності, ландшафту та інших факторів. але існують інструменти для отримання середніх оцінок, заснованих на історичних наукових даних. Project Sunroof від Google. це один з таких інструментів, який йде ще далі, демонструючи вашу передбачувану економію та вплив на навколишнє середовище.

Крім того, в рамках будь-якого хорошого процесу укладання контракту на сонячну енергію та встановлення, компанії проведуть аналіз сонячного світла на вашому будинку, перш ніж рекомендувати, яку систему вам слід вибрати і в яку кількість панелей вам потрібно інвестувати.

Розрахуйте кількість панелей, які вам знадобляться

Щоб отримати приблизну оцінку, скільки сонячних панелей вам знадобиться для задоволення ваших потреб в енергії, скористайтеся наведеним нижче рівнянням. (Візьміть рахунок за електроенергію, щоб мати під рукою останні дані про споживання електроенергії вашим будинком).)

Кількість енергії, яку ваш будинок споживає в середньому за день у кВт-год / (номінальна потужність ваших сонячних панелей у кВт) х (середня кількість годин сонячного світла на день)

Наприклад, якщо ваше домашнє енергоспоживання становить 30 кВт-год на день, ви хочете купити сонячні панелі потужністю 320 Вт (0.32 кВт), і ваш будинок отримує в середньому 4 години прямого сонячного світла на день. вам знадобиться 23 панелі, щоб забезпечити ваш будинок енергією.

Звичайно, це лише середній показник. Кількість панелей, необхідних для живлення вашого будинку, буде залежати від ваших потреб в електроенергії та багатьох інших факторів. Якщо у вас менший дах або ваш будинок отримує менше годин сонячного світла на день, ви можете придбати панелі з більшою потужністю, щоб генерувати більше електроенергії на годину.

Що відбувається з надлишком енергії, виробленої домашніми сонячними панелями?

У багатьох випадках ваші сонячні панелі будуть генерувати більше електроенергії, ніж ви споживаєте протягом дня. Надлишкова енергія або зберігається в акумуляторі, якщо у вас є система зберігання сонячної енергії, або передається в електромережу.

Для вимірювання кількості енергії, яку виробляє ваш будинок, комунальні служби використовують систему, яка називається мережевим обліком. Вони дадуть вам сонячні кредити в обмін на надлишкову енергію, яку ви відправляєте в мережу. Чистий облік дозволяє домовласникам компенсувати свої рахунки за електроенергію. тож навіть якщо ви все ще використовуєте енергію з електромережі вночі, вам, можливо, не доведеться платити за цю енергію в кінці місяця. Сонячні кредити можуть компенсувати частину, якщо не весь ваш рахунок. Поговоріть з місцевою енергетичною компанією про мережевий облік для отримання додаткової інформації.

Чи будуть сонячні панелі все ще живити мій будинок, коли сонця немає?

У похмурі дні сонячні панелі все ще виробляють електроенергію, просто з меншою швидкістю. Зазвичай, у гарний сонячний день ви зможете генерувати достатньо енергії протягом дня, щоб забезпечити свій будинок електроенергією. У деякі дні ви просто не отримаєте достатньо сонячного світла (або навіть часткового сонячного світла), щоб повністю забезпечити свій будинок електроенергією. Тут вам знадобиться або система зберігання, або підключення до електромережі.

Система зберігання енергії дозволить вам використовувати резервну енергію для живлення вашого будинку, коли ваші сонячні панелі не виробляють енергію. Це той самий резервний запас, який ви будете використовувати для живлення будинку вночі, якщо у вас будинок “поза мережею”.

Якщо у вас не встановлені сонячні накопичувачі, то ваш будинок буде отримувати енергію з електромережі, коли ваші сонячні панелі не виробляють її активно (наприклад, вночі).

Примітно, що в майбутньому сонячні панелі зможуть виробляти енергію вночі завдяки неймовірному прориву Стенфордських вчених. Але ця інновація все ще далека від практичного використання в реальному світі.

Скільки коштують сонячні панелі?

Встановлення сонячних панелей на вашому будинку вимагає значних фінансових інвестицій. особливо, якщо ви збираєтеся встановити ще й систему зберігання. Вартість лише сонячних панелей буде варіюватися в залежності від штату, за останніми даними, від 13 000 до 19 000 доларів за сонячну установку. Але ця ціна не включає жодних знижок з федеральних податкових пільг або місцевих державних пільг, на які ви можете мати право.

Регіон AVG Вартість сонячної електростанції
Північний Схід 16,020
Середній Захід 17,592
Захід 15,616
Південь 14,836

Середні регіональні ціни розраховані з використанням середніх цін по штату для сонячних установок потужністю 6 кВт від Департаменту у справах споживачів. Перейдіть за посиланням для отримання даних для конкретного штату.

Хоча авансові витрати можуть здатися великими, ви також можете розрахувати довгострокову економію, яку ви отримаєте, коли ваші сонячні панелі запрацюють. За 20-30 років життя ваших сонячних панелей ви, швидше за все, з лишком покриєте витрати на встановлення панелей завдяки державним податковим пільгам та звільненню від сплати податків, а також економії, яку ви отримаєте на витратах на електроенергію та надлишковій енергії, яку ви зможете продати назад комунальному підприємству або державі. Дізнайтеся, чи існує у вашому штаті програма викупу електроенергії.

Додавання накопичувача до вашої сонячної системи, ймовірно, додасть ще пару тисяч доларів авансу в залежності від системи, яку ви виберете. У цієї інвестиції також є свої переваги. Можливо, ви зможете повністю відключити свій будинок від електромережі. так ви зможете мати повністю автономний будинок, який стане в нагоді під час перебоїв з електропостачанням. Не кажучи вже про те, що ваш рахунок за електроенергію буде дорівнювати 0 щомісяця, оскільки ви отримуєте всю електроенергію з власної електромережі.

Що робити, якщо я не можу встановити власні сонячні панелі?

Більшість домовласників і орендарів не в змозі встановити власні сонячні панелі, чи то через фінансові обмеження, чи то через невідповідність даху (недостатньо сонячного світла або інфраструктура не підтримує сонячні панелі). Але тільки тому, що ви не можете встановити власні панелі, не означає, що ви не можете скористатися фінансовими та екологічними перевагами вибору сонячної енергії.

Громадські сонячні програми дозволяють отримати доступ до фінансових переваг сонячної енергії без встановлення власних панелей. Замість цього ви можете підписатися на місцеву сонячну електростанцію поблизу вас і підтримувати роботу цієї сонячної ферми в обмін на знижки на рахунки за електроенергію. Хоча ви не будете отримувати сонячну електроенергію безпосередньо до свого будинку, ви будете підтримувати додавання більш чистої сонячної енергії до загального енергетичного балансу в мережі. З підпискою на громадську сонячну енергію ви зможете заощадити гроші на своїх витратах на електроенергію (не безпосередньо на рахунку, а за рахунок кредитів, які ви отримаєте назад). і допомогти підтримати наш перехід до більш чистого енергетичного майбутнього.

Перевірте, чи існують у вашому районі громадські сонячні програми. Щоб дізнатись більше, відвідайте Perch Community Solar.

Як сонячні панелі можуть додати тисячі до вартості вашого будинку

Сонячні панелі можуть зробити вашу нерухомість дорожчою, але це залежить від того, де ви живете.

Ден. автор команди “Як це зробити” на CNET. Його статті з’являлися в The New York Times, Newsweek, NBC News, Architectural Digest та інших виданнях. Він любить розгадувати кросворди і цікавиться перетином технологій і маргінальних спільнот.

варто, перед, покупка, будинку, сонячними

Є багато переваг сонячних панелей, про які знають власники будинків.- вони знижують ваші рахунки за електроенергію, зменшують вуглецевий слід і навіть можуть принести вам корисну податкову знижку.

Але чи знаєте ви, що перехід на сонячну енергію також збільшує вартість вашого будинку?

У звіті Zillow за 2019 рік зазначено, що об’єкти нерухомості з сонячними установками на даху продаються за 4.на 1% більше, ніж у порівнянні з аналогічними будинками без них. Для будинку середньої вартості це дорівнює приблизно 9 300.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

А резиденцій з сонячними батареями. 24.На 7% більше шансів продати будинок за ціною, вищою за запитувану, згідно з даними сайту нерухомості Rocket Homes.

Тоні Аккардо, ріелтор Compass в окрузі Лос-Анджелес, каже, що сонячна енергія є величезною перевагою в його розмовах з потенційними покупцями.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Якби було два однакових будинки, але один з них не мав сонячних панелей і коштував на 50 000 доларів дешевше, то той, що з сонячними панелями, продали б першим, розповів Аккардо CNET.

Ось що вам потрібно знати про те, як і чому сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку.

Наскільки сонячні панелі збільшують вартість вашого будинку

Існують податкові пільги при купівлі та встановленні сонячної системи на даху, зокрема, федеральний податковий кредит на сонячну енергію.

Однак, коли настає час продавати, розмір премії, яку приносить наявність сонячної системи на даху, залежить від багатьох факторів.- враховуючи місце проживання, вартість електроенергії та тип вашої системи.

Найпривабливішим для покупців житла є те, яку частину енергетичних потреб вашого будинку покриває ваша установка. Якщо вони зможуть забезпечити все це, це може зменшити ваші рахунки за електроенергію в середньому на 1 500 доларів на рік.- дорівнює приблизно 37 500 за весь термін служби системи.

Якщо сонячні панелі не входять до списку бажань покупців, це означає, що вони планують встановити їх самостійно, сказав Аккардо. Вони хочуть компенсувати витрати на електроенергію та мати кращу ситуацію з перепродажем.

Сонячна енергія. це навіть більше, ніж наявність басейну, додав він.

Літня пара, яка дивиться на ваш будинок, можливо, не зверне уваги на наявність у вас басейну. Або навіть сприймають це як біль, сказав Аккардо. Це пряма економія, якою може скористатися кожен.

Де ви живете, має значення

Вартість сонячної установки суттєво варіюється залежно від ринку. Не дивно, що покупці в штатах, де рахунки за електроенергію вищі, віддають перевагу сонячним панелям.

У січні 2023 року рахунки за електроенергію для населення були найвищими в Каліфорнії, Іллінойсі, Мічигані, Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Пенсильванії та Вісконсині, а також по всій Новій Англії, згідно з даними Управління енергетичної інформації.

Маючи понад 10.7 мільйонів будинків, що покладаються в основному на сонячну енергію, Каліфорнія в переважній більшості має найбільший ринок сонячної енергії для житлових будинків.

Нижче наведено 10 найкращих штатів для сонячної енергетики на основі даних Асоціації індустрії сонячної енергетики про сукупний обсяг потужностей сонячної енергетики, встановлених до 2022 року, та кількість будинків, що живляться від сонячної енергії.

Штати з найбільшими ринками сонячної енергетики у 2022 році

ШтатКаліфорніяТехасФлоридаПівнічна КаролінаАрізонаНевадаДжорджіяНью-ДжерсіВірджиніяНью-Йорк
МВт сонячної енергії Кількість будинків, що живляться від сонячної енергії
39,729 10,748,338
17,247 1,957,307
10,111 1,195,212
8,179 949,781
6,330 974,221
5,040 910,572
5,033 572,815
4,411 705,165
4,286 476,108
4,259 711,327

Багато з цих штатів пропонують кредити домовласникам, які віддають надлишок енергії назад в мережу. І щонайменше 36 штатів пропонують звільнення від податку на нерухомість для домашньої сонячної системи. Отже, хоча це збільшить вартість вашого будинку, це не збільшить ваші податкові рахунки.

Аналіз 2015 року, проведений Національною лабораторією Лоуренса Берклі Міністерства енергетики, показав, що покупці в Каліфорнії, Коннектикуті, Массачусетсі, Міннесоті, Північній Кароліні та Нью-Джерсі платили на 15 000 більше за будинок з типовою сонячною установкою потужністю 3.6-кіловатна сонячна фотоелектрична система. (Еквівалент приблизно ще 4 на ват, що генерується.)

Окремі райони мегаполісів також вийшли в лідери, коли мова йде про встановлення сонячних панелей: Минулого року вони були найбільш затребувані в Лос-Анджелесі, Сан-Дієго, Гонолулу, Феніксі, Сан-Хосе, Сан-Антоніо та Нью-Йорку, згідно з опитуванням Каліфорнійського дослідницького центру екологічної політики (Environment California Research Policy Center).

У Нью-Йорку наявність сонячних панелей підвищує ціну продажу нерухомості на 5.4%, порівняно з 4.1% зростання по всій країні, повідомляє Zillow. Для будинку з середньою ціною у “Великому яблуці” це означає додатково близько 24 000 доларів.

Ціни на електроенергію залишатимуться високими

Загальна інфляція сповільнилася до 5% у березні.- і може знизитися до 3% до кінця року. Але Марк Вулф, директор Національної асоціації директорів з енергетичної допомоги, сказав USA Today, що електроенергія може подорожчати на цілих 10% у 2023 році, а також, можливо, у 2024 році.

Це пов’язано з тим, що скраплений природний газ, який виробляє понад третину електроенергії для американців, став дефіцитним, оскільки США експортують рекордні обсяги газу до Європи, яка намагається замінити поставки, які вона більше не отримує з після її вторгнення в Україну в 2022 році.

Безпрецедентні обсяги експорту вперше в історії пов’язують рахунки американських домогосподарств за електроенергію з глобальними катастрофами, написав Вулф у відкритому листі минулої осені до міністра енергетики Дженніфер Гранхолм.

Він описав ситуацію як внутрішню кризу ціноутворення на енергію.

Відповідаючи на питання про причини додавання сонячних панелей, майже всі (92%) домовласників, які встановили їх або розглядали можливість зробити це, вказали на економію на рахунках за комунальні послуги, повідомляє Дослідницький центр П’ю.

Люди не альтруїсти, каже Аккардо. Вони зацікавлені в сонячній енергії через економію, а не через навколишнє середовище.

Чи завжди сонячна енергія додасть вартості моїй власності?

За словами Аккардо, наявність доглянутої сонячної системи на даху навряд чи коли-небудь знизить вартість вашої нерухомості. Навіть якщо у вас немає сонячних панелей, покупці можуть заплатити більше за будинок з покрівлею, яка добре підходить для їх встановлення пізніше.

Але зміни в державному регулюванні можуть зробити сонячну енергію менш привабливою: Каліфорнія нещодавно змінила свої стимули для сонячної енергетики з системи чистого обліку, коли домовласники отримують майже долар до долара кредит за надлишок енергії, на програму чистого рахунку, коли ваш надлишок продається комунальному підприємству за значно нижчою ціною.

Системи, встановлені після 14 квітня 2023 року, можуть приносити домовласникам на 75% менше прибутку, якщо у них не встановлені домашні акумулятори, згідно з даними Каліфорнійської асоціації сонячної та акумуляторної енергетики, найбільшої в штаті організації, що займається торгівлею сонячною енергією. (Існуючі системи застаріли в рамках поточної структури обліку нетто-енергії).)

Подібні зміни в політиці призвели до зменшення використання сонячної енергії на Гаваях, в Неваді та Міссурі, повідомляє некомерційна організація Environment America.

В Арізоні нові збори та правила майже вдвічі збільшили термін окупності сонячних панелей, що призвело до зниження рівня впровадження від 50% до 95%, повідомляє EA. (Незважаючи на те, що Арізона є найсонячнішим штатом в США, менше 200 000 будинків в Арізоні живляться від сонячної енергії).)

Стан ваших панелей і вашого будинку також є фактором. Якщо покупець бачить, що йому доведеться інвестувати в ремонт, це, швидше за все, призведе до зниження ціни.

І оскільки інші штати переходять на нетто-облік, наявність сонячних панелей в парі з домашньою системою резервного живлення буде все більш важливим для отримання максимальної вигоди для вашого будинку.

Дізнайтеся більше про сонячні панелі, як уникнути шахрайства та дізнайтеся про великі зміни у стимулюванні сонячної енергетики в Каліфорнії.

Залишити відповідь