6 найкращих контролерів сонячної зарядки у 2023 році: Який продукт найкращий. Renogy mppt 20a

Найкращі контролери сонячного заряду у 2023 році: Який продукт найкращий?

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Контролер заряду сонячної батареї. це часто ігнорована, але важлива частина будь-якої сонячної системи, але з такою великою кількістю варіантів, як вибрати найкращий для вашої системи??

Green Coast підтримується своїми читачами. Ми можемо заробити партнерську комісію без додаткових витрат для вас, якщо ви купуєте за посиланням на цій сторінці. Дізнайтеся більше.

Якщо ви будуєте сонячну систему, вам знадобиться відмінний контролер сонячного заряду, щоб захистити вашу батарею і забезпечити безпеку і хорошу продуктивність вашої системи. Наш найкращий вибір найкращих контролерів сонячного заряду. це водонепроникний контролер заряду Renogy Voyager PWM, але ми також рекомендуємо контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT на 30 ампер для більших і складніших систем.

 • Працює з різними типами батарей
 • Відмінний захист акумулятора
 • Водонепроникний

найкращі контролери сонячного заряду для всіх типів систем

Правильний контролер сонячного заряду для вас буде залежати від широкого спектру факторів, включаючи потужність вашої сонячної батареї та тип вашого акумулятора. Ось наші найкращі рішення для систем усіх видів та розмірів.

Водонепроникний сонячний контролер заряду Renogy Voyager PWM

Цей водонепроникний контролер заряду підходить для 12-вольтових автономних систем, таких як каюти, човни та будинки на колесах, і пропонує п’ятиступінчасту ШІМ-зарядку: м’який старт, об’ємний, поглинання, плаваючий та вирівнювання.

Цей контролер заряду сумісний з різними типами акумуляторів: герметичними/AGM, гелевими, заливними та літієвими батареями. Це робить його набагато більш універсальним, ніж багато інших ШІМ-контролерів заряду, що чудово, якщо у вас вже є акумулятор для вашої системи.

Renogy Voyager захистить вашу батарею кількома способами, включаючи зворотну полярність і підключення батареї, захист від зворотного струму, перегріву та перенапруги. Він також має РК-дисплей з синім підсвічуванням, який відображає інформацію про систему та коди помилок, що полегшує керування системою та усунення несправностей.

Ключовим моментом продажу цього ШІМ-контролера заряду є те, що він повністю водонепроникний, тому ідеально підходить для човнів і зовнішніх умов. Він має водонепроникність за стандартом IP67 і продовжуватиме працювати оптимально навіть під дощем, бризками або конденсатом.

Що нам подобається:

 • Універсальний для використання з декількома акумуляторами: Ви можете використовувати цей контролер заряду з різними типами акумуляторів, тому його можна використовувати для різних типів систем.
 • Відмінний захист акумулятора: Він пропонує зворотну полярність і підключення акумулятора, захист від зворотного струму, перегріву і перенапруги, що продовжує термін служби акумулятора і означає, що ви заощадите гроші, але не будете змушені замінювати акумулятор так часто.
 • Водонепроникний: Контролер заряду має водонепроникність IP67, тому ідеально підходить для човнів та використання на відкритому повітрі.

Що нам не подобається

 • Потрібно встановити параметри літію: Хоча цей контролер заряду сумісний з літієвими акумуляторами, вам потрібно буде встановити напругу системи та відповідні параметри вручну, що може бути страшним для початківців.

Цей водонепроникний контролер заряду IP67 ідеально підходить для використання на відкритому повітрі або в будь-якому місці, де ваша система може зазнати бризок або конденсату.

Сонячний контролер заряду Mohoo 30A PWM з подвійним USB-портом

Цей ШІМ-контролер заряду сонячної батареї від Mohoo виконує всі основні функції, необхідні для цього типу пристроїв, за ціною, нижчою за ціну багатьох конкурентів.

Контролер заряду захистить вашу батарею від зворотного розряду, а також від підвищеної та зниженої напруги завдяки інтелектуальному режиму заряджання ШІМ. Його легко налаштувати, він має великий РК-дисплей для управління та моніторингу системи, а також два вбудовані USB-порти 12/24 В.

Ви можете вибирати між трьома типами контролю заряду: прямий заряд, прискорений заряд, плаваючий заряд. Інші функції включають налаштування таймера, керування освітленням та автоматичну ідентифікацію 12В/24В.

Однак цей контролер заряду має певні обмеження. Він сумісний лише з певними свинцево-кислотними акумуляторами, тому ви не можете використовувати його з іншими типами акумуляторів, такими як літієві або нікель-метал-гідридні батареї.

Крім того, він призначений лише для отримання струму від сонячних фотоелектричних панелей, тому ви не можете підключити систему до електромережі постійного струму. Це може бути проблемою для автофургонів та туристів, які хочуть мати можливість перемикатися між сонячною та постійною електроенергією залежно від того, де вони припарковані.

Що нам подобається:

 • Доступний за ціною: Цей контролер заряду має дуже доступну ціну, тому ідеально підходить для тих, хто має невеликий бюджет.
 • Подвійний порт USB: Завдяки двом вбудованим USB-портам ви можете заряджати пристрої безпосередньо на контролері заряду, що чудово підходить для більш компактних систем, таких як човни, автофургони та кемпінги.
 • Зручний для користувача: інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей робить цей контролер заряду простим у налаштуванні та використанні, тому він чудово підходить для тих, хто має невеликий досвід роботи з сонячними системами.

Що нам не подобається:

 • Обмежене застосування: Ви можете використовувати цей контролер заряду лише зі свинцево-кислотними акумуляторами, і він призначений лише для сонячних фотоелектричних систем, а не для електрики постійного струму.

Хоча це не найскладніший або багатофункціональний контролер заряду на ринку, цей простий пристрій від Mohoo пропонує адекватний захист для невеликих сонячних систем за дуже доступною ціною.

Контролер сонячного заряду Outback Power Flexmax 80 MPPT

Цей контролер заряду має вражаючу напругу 150 В, тому ідеально підходить для великих автономних систем. Завдяки інтелектуальній функції терморегуляції він може працювати з входами до 5000 Вт і струмом до 80 Ампер.

Цей вдосконалений контролер заряду MPPT може збільшити вихідну потужність вашої сонячної системи до 30% за будь-яких умов, навіть у похмурі дні та при слабкому освітленні, завдяки ряду функцій, таких як інтелектуальне охолодження з терморегулюванням. Універсальний пристрій сумісний з більшістю типів свинцево-кислотних та літій-іонних акумуляторів і може заряджати батареї від 12 до 60 В.

Ви можете дистанційно програмувати і контролювати контролер заряду за допомогою системного дисплея MATE, який забезпечує повну інтеграцію системи. На вбудованому дисплеї контролера ви також зможете переглядати журнали даних за останні 128 днів, що дозволить вам відстежувати роботу системи для оптимізації продуктивності та виявлення проблем.

Однак, всі ці функції та висока напруга мають високу ціну, і це, безумовно, найдорожчий продукт у цьому списку.

Що нам подобається:

 • Висока ефективність: Цей контролер заряду збільшить потужність вашої системи на 30%, допомагаючи вам зменшити або усунути залежність від мережі та скоротити рахунки за електроенергію.
 • Велика потужність: З напругою 150 В і потужністю 5000 Вт, цей пристрій підходить для дуже великих сонячних батарей.
 • Віддалений моніторинг: Системний дисплей MATE цього контролера дозволяє віддалено контролювати вашу систему, щоб ви могли переконатися, що все працює оптимально.

Що нам не подобається:

 • Це дорого: Цей контролер заряду передбачає значні початкові інвестиції, тому може бути не вартий того, якщо у вас немає великої сонячної системи і вам не потрібні його розширені функції.

Якщо ви будуєте велику автономну систему і вам потрібен надійний, універсальний контролер заряду з високою пропускною здатністю, Outback Flexmax 80 цілком може бути вартий інвестицій.

Контролер сонячного заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 30 Ампер

Victron добре відомий своїми якісними, високопродуктивними сонячними контролерами з відмінними системами відстеження та моніторингу. Цей 30-амперний контролер заряду має автоматичне розпізнавання напруги батареї, гнучкий алгоритм заряду і температурну компенсацію, щоб захистити ваші батареї від перезарядження або перегріву.

Він також пропонує надшвидке відстеження точки максимальної потужності, а також вдосконалене виявлення точки максимальної потужності, що допомагає системі швидко регулювати та підтримувати максимальну потужність в умовах часткового затінення. Універсальний контролер сумісний з гелевими, заливними, AGM, літій-іонними та LiFePO4 батареями.

Контролери SmartSolar від Victron мають вбудований Bluetooth, який дозволяє підключити пристрій до їх вражаючого порталу віддаленого управління. За допомогою порталу ви можете віддалено налаштовувати, оновлювати та контролювати свою систему, а також отримувати детальну історичну інформацію про вихідну потужність та використання.

Однак контролер не має жодного екрану, лише три індикатори для відображення поточного стану, тому вам доведеться використовувати додаток для керування пристроєм.

Що нам подобається:

 • Додаток для віддаленого моніторингу: Додаток SmartSolar від Victron відомий своєю зручністю використання та детальними звітними даними, що дозволяє відстежувати продуктивність системи та отримувати максимальну віддачу від ваших сонячних панелей.
 • Сумісність з різними типами батарей: Ви можете використовувати цей контролер з різними типами акумуляторів, включаючи літій-іонні батареї.
 • Налаштовується: Victron дозволяє налаштовувати широкий спектр параметрів, тому ви можете налаштувати його відповідно до ваших потреб або для спеціального акумулятора.

Що нам не подобається:

 • Відсутність екрану: Контролер заряду не має жодного екрану, тому вам потрібно буде робити все через додаток.

Контролер заряду Victron SmartSolar 30 Ампер. це ефективне, надійне рішення з відмінними функціями моніторингу. Це чудовий варіант для всіх сонячних систем середнього розміру, але особливо для автономних установок, таких як автофургони та кемпінги.

Victron також пропонує 20-Амперні та 50-Амперні моделі з дуже схожими характеристиками та функціями.

Контролер сонячного заряду EPEVER 40A MPPT

Один з найдоступніших контролерів заряду MPPT на ринку, цей високоякісний продукт може похвалитися вражаючою ефективністю відстеження. 99.5% і пікова ефективність перетворення 98%. Розроблений для оптимізації терміну служби акумулятора та покращення загальної продуктивності системи, він захистить ваш акумулятор від неправильної полярності, перезарядки, перерозрядки, перевантаження, короткого замикання та зворотного струму.

Він також пропонує чотириступеневе заряджання, температурну компенсацію, автоматичну ідентифікацію напруги в мережі 12/24 В та кілька режимів роботи з навантаженням.

Контролер заряду сумісний з різними типами акумуляторів глибокого циклу, включаючи герметичні, гелеві, заливні та літієві батареї, а також має функцію статистики енергії в режимі реального часу, яка допоможе вам контролювати вашу систему і швидко вирішувати будь-які проблеми.

Цей контролер заряду вирізняється надшвидкою швидкістю відстеження завдяки вдосконаленому алгоритму керування MPPT. Це означає, що він швидко адаптується, коли різні частини ваших панелей отримують більше або менше світла, мінімізуючи час втрати потужності через затінення.

З іншого боку, деякі онлайн-оглядачі скаржаться на те, що він не дуже зручний у використанні і, зокрема, що його важко програмувати, з поганими інструкціями.

Що нам подобається:

 • Співвідношення ціни та якості: Будучи одним з найдешевших контролерів заряду MPPT, цей якісний продукт пропонує відмінне співвідношення ціни та якості.
 • Швидка швидкість відстеження: завдяки вдосконаленому швидкому відстеженню зарядний пристрій швидко адаптується до умов низької освітленості, тому може надати вам додаткову потужність під час руху в тіні та з тіні.
 • Універсальність: цей контролер заряду працює з герметичними, гелевими, заливними та літієвими акумуляторами, що дає вам свободу вибору практично будь-якого типу батареї.

Що нам не подобається:

 • Не зручний для користувача: деякі користувачі скаржаться, що контролер заряду складно налаштувати та запрограмувати, тому це може бути не найкращим вибором для початківців.

Можливо, вам доведеться виконати певну підготовчу роботу, щоб налаштувати цей контролер заряду, особливо якщо у вас немає великого досвіду роботи з сонячними системами. Однак в цілому це високоефективний, надійний контролер заряду MPPT, який пропонує відмінне співвідношення ціни та якості і допоможе вам максимізувати продуктивність вашої системи.

Контролер сонячного заряду Renogy Rover MPPT 20 Amp

Контролери заряду Renogy Rover серії MPPT пропонують високоефективну зарядку для автономних сонячних систем з напругою 12 і 24 В. Цей сонячний контролер заряду використовує потужну технологію інтелектуального відстеження, щоб максимізувати процес заряджання акумулятора, а також кілька видів захисту акумулятора, контролера та сонячної батареї.

Його передова технологія MPPT забезпечує до 99% високої ефективності відстеження та 96% ефективності перетворення. Функції включають автоматичне розпізнавання системи 12В/24В, пробудження літію, а також захист від перезарядки, перерозрядки, зворотної полярності, перевантаження і перегріву.

Контролер також має РК-дисплей з підсвічуванням, на якому відображається системна інформація та коди помилок, з чотирма попередніми налаштуваннями глибокого циклу заряду: гелевий, залитий, літій-іонно-фосфатний (12), літій-іонний (12) та літій-іонний (12).8В), і герметичний/AGM.

До комплекту входить контролер заряду Rover 20 A MPPT та датчик температури, які допоможуть захистити ваше обладнання та уникнути пошкодження батареї.

Однак деякі оглядачі висловлюють занепокоєння, що контролер не дуже надійний. Зокрема, вони скаржаться на крихітні, тендітні вхідні клеми, які можуть зламатися, якщо поводитися з ними необережно.

Що нам подобається:

 • Датчик температури: До комплекту входить датчик температури, який запобігатиме перегріванню акумулятора, захищаючи ваше обладнання та забезпечуючи вашу безпеку.
 • Висока ефективність: Як і інші якісні контролери заряду MPPT, цей продукт пропонує надзвичайно високу ефективність відстеження та перетворення, що дозволяє отримати максимальну кількість енергії від вашої сонячної системи.
 • Доступний за ціною: Контролер має ряд розширених функцій, будучи відносно недорогим для контролера MPPT.

Що нам не подобається:

 • Маленькі вхідні клеми: Вхідні клеми контролера заряду досить маленькі і не дуже міцні, тому можуть зламатися при необережному поводженні.

Незважаючи на те, що цей контролер заряду MPPT має не найміцнішу конструкцію, він пропонує вражаючий набір розширених функцій за розумну ціну. Цей ефективний, багатофункціональний контролер заряду MPPT і датчик температури дозволять вам отримати максимальну віддачу від вашої системи і захистити вашу батарею, особливо від перегріву.

Посібник з купівлі: що потрібно знати про контролери сонячного заряду

Якщо ви будуєте сонячну систему, ви, ймовірно, в основному зосереджені на тому, який тип сонячних панелей та акумуляторів вам слід придбати. Однак не варто забувати про важливість контролера заряду: цей скромний пристрій відіграє вирішальну роль у будь-якій сонячній установці.

Контролери сонячного заряду необхідні для регулювання та управління процесом заряджання акумулятора, допомагаючи захистити ваше обладнання та забезпечити безпеку вашої системи (і вас).

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Навіщо потрібен контролер заряду сонячної батареї

Якщо ви не використовуєте просту портативну сонячну панель для безпосередньої зарядки мобільного телефону або готовий сонячний зарядний пристрій, вашій сонячній системі знадобиться якийсь акумулятор.

Акумулятор дозволяє зберігати сонячну енергію для подальшого використання в умовах недостатньої освітленості, наприклад, у похмурі дні або вночі. Це особливо важливо, якщо ви повністю покладаєтеся на сонячну енергію, наприклад, в автономних системах, човнах або автофургонах.

Контролер заряду. це важливий елемент обладнання, який регулює потік енергії між сонячною панеллю та акумулятором.

Основні функції контролера заряду полягають у наступному:

 • Запобігання перезарядженню акумулятора: Контролер стежить за тим, щоб акумулятор не отримував занадто багато струму, мінімізуючи ризики для безпеки, захищаючи обладнання та подовжуючи термін служби акумулятора.
 • Відключення за низької напруги: Ви можете налаштувати деякі контролери на автоматичне вимкнення системи, коли напруга на акумуляторі падає до певного рівня, щоб запобігти перерозряду.
 • Блокуйте зворотні струми: Контролери запобігають зворотному потоку струму до сонячних панелей, коли настає темрява, що може призвести до розрядки акумулятора.

По суті, контролер заряду стежить за тим, щоб ваша батарея не отримувала занадто багато струму і не втрачала занадто багато заряду. Давайте докладніше розглянемо, чому важливо не перезаряджати батарею.

Чому потрібно уникати перезарядки акумулятора

Перезарядка акумулятора не означає його переповнення, а скоріше подачу в нього занадто великого струму. Заряд в цьому сенсі відноситься до кількості струму, який надходить до акумулятора.

Це пов’язано з тим, що батареї працюють завдяки хімічним реакціям, які змінюють свої негативні та позитивні заряди на протилежні. Коли ми подаємо електричний струм на батарею, це змінює електричний стан, або заряд, який батарея отримує, коли вона розряджається.

Коли ми говоримо про перезарядку, ми маємо на увазі не заряджання акумулятора мобільного телефону, а подачу на нього занадто великого струму, або електроенергії.

Враховуючи, що 12-вольтові акумулятори можуть витримувати максимальну напругу 14.4 вольта, і ви можете очікувати, що струм від вашої сонячної панелі буде на 20 вольт вище, що множиться, якщо у вас більше однієї панелі, струм потрібно регулювати між сонячною панеллю та акумулятором.

Навіть якщо у вас є 12-вольтова сонячна панель, це не означає, що ви можете підключати її безпосередньо до 12-вольтової батареї. Більшість сонячних панелей видають набагато більше потужності, ніж їх номінальна напруга, близько 19 вольт в стандартних умовах випробувань при 25 градусах Цельсія (77 градусів за Фаренгейтом), і вихідна напруга збільшується, чим холодніше стає.

Як ви, напевно, можете собі уявити, надходження занадто великої кількості електроенергії до акумулятора може мати ряд несприятливих наслідків, від надмірного нагрівання акумулятора до його розплавлення або навіть вибуху. Тому контролер заряду є невід’ємною частиною вашої сонячної системи, яка не тільки допомагає забезпечити належну роботу, але й захищає ваше обладнання та вашу безпеку.

Як працюють контролери сонячного заряду

Більшість сучасних контролерів заряду працюють, дозволяючи струму протікати через батарею на різних етапах, залежно від рівня заряду.

Чотириступеневі контролери заряду є одними з найпоширеніших систем з цими чотирма ступенями:

 • Bulk: коли батарея розряджена, контролер буде заряджати батареї повним струмом.
 • Поглинання: Коли батарея заряджається і досягає певної напруги, контролер уповільнює струм до безпечного рівня.
 • Поплавок: Коли батарея повна, вона отримує лише крапельний заряд при низькій напрузі, щоб підтримувати її заряд без перегріву.
 • Вирівнювання: Використовується лише для переповнених акумуляторів, цей процес передбачає періодичні високовольтні імпульси заряду, щоб “струсити” електроліти в акумуляторі, вирівняти напругу елементів і завершити відповідні хімічні реакції.

Що потрібно враховувати при покупці контролера заряду

Існує величезний вибір контролерів сонячного заряду з великою кількістю різних специфікацій і функцій. Контролери заряду сонячних батарей також можуть сильно відрізнятися за ціною, тому може бути важко визначити, який продукт підходить саме вам.

Ось кілька ключових моментів, на які слід звернути увагу, щоб знайти правильний контролер заряду для вашої системи.

Тип контролера сонячного заряду

Перше, на що ви звернете увагу при покупці контролерів заряду, це те, що вони бувають двох основних типів: ШІМ і MPPT контролери. Так в чому ж полягає різниця?

Широтно-імпульсні (ШІМ) контролери заряду сонячних батарей

ШІМ-контролери заряду працюють, поступово зменшуючи струм, коли батарея наближається до стану повного заряду. Після повного заряду акумулятора контролер підтримує “крапельний” стан, подаючи невелику і постійну кількість енергії, щоб підтримувати максимальну напругу акумулятора.

ШІМ-контролери заряду сонячних батарей працюють з однаковою напругою струму, що протікає в обох напрямках, тому номінальна напруга вашої акумуляторної батареї повинна відповідати напрузі вашої системи сонячних панелей.

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Ці типи контролерів заряду, як правило, набагато доступніші, ніж контролери заряду MPPT, але, як правило, мають набагато меншу пропускну здатність по напрузі. Для більшості ШІМ ви будете обмежені максимальною потужністю 400 Вт для всієї сонячної батареї, тому вони підходять лише для невеликих сонячних систем.

Крім того, не всі ШІМ-контролери мають датчик температури, тому вам доведеться купувати його окремо або ризикувати пошкодженням обладнання.

Контролери сонячного заряду з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT)

Контролери заряду MPPT є більш складними, ніж ШІМ, але вони також вимагають значно більших початкових інвестицій. Цей тип контролера працює, регулюючи свій вхід, щоб витягти максимальну кількість енергії з вашої сонячної системи, а також може змінювати свій вихід відповідно до потужності акумулятора.

Контролери MPPT захищають вашу батарею подібно до ШІМ, а також зменшують приплив до вашої акумуляторної батареї, коли вона наближається до ємності. Вони можуть працювати з панелями і батареями з різною напругою, на 30% ефективніші, ніж ШІМ-контролери, і, як правило, сумісні з різними типами акумуляторів.

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Цей тип контролерів заряду рекомендується для великих сонячних батарей, оскільки вони можуть бути економічно неефективними для будинків та автофургонів з меншими потребами в сонячній енергії. Сказавши це, вони пропонують кращі коефіцієнти перетворення, особливо в похмурих умовах і холодному зимовому кліматі.

Крім того, для великих систем з великою кількістю проводів використання контролера MPPT може допомогти вам заощадити на витратах на дроти, дозволяючи встановити послідовне з’єднання, а не паралельне з’єднання, яке використовує більш тонкі дроти.

Максимальна напруга і струм

Ще один важливий аспект, який слід перевірити. це потужність контролера, яка показує, з якою напругою і струмом він може впоратися. Максимальна напруга контролера сонячного заряду може становити від 12 до 150 В для найпотужніших пристроїв.

Крім того, максимальний вхідний струм коливається від 8 А для контролерів заряду для автофургонів до 80 А для моделей великої ємності.

Щоб визначити необхідну вам потужність контролера заряду, вам потрібно буде зробити кілька розрахунків, які враховують не тільки потужність ваших сонячних панелей і кількість панелей, але й інші фактори, що впливають на них, наприклад, температуру, якій будуть піддаватися ваші панелі.

Важливо розрахувати все досить точно, оскільки вам потрібен контролер, який зможе впоратися з силою струму у вашій системі, щоб використовувати всю потужність, вироблену вашими панелями. Також не варто переоцінювати необхідну напругу і силу струму, оскільки ціна зазвичай пропорційна потужності контролера.

У відео нижче показано, як можна розрахувати, який розмір контролера вам потрібен.

Датчик температури є важливою функцією для захисту вашого обладнання та уникнення пошкодження акумулятора і скорочення терміну його служби. Вона є стандартною для більшості контролерів заряду MPPT, таких як EPEVER 40A MPPT сонячний контролер заряду або Renogy Rover MPPT 20 Amp сонячний контролер заряду.

Хоча контролер заряду з температурною компенсацією може передбачати більш високі початкові інвестиції, це також заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі, оскільки вам не потрібно буде купувати нову батарею так часто.

Моніторинг та управління системою

Нарешті, одна з ключових функцій контролера заряду. це можливість моніторингу та управління сонячною системою. Багато контролерів заряду дозволяють перевіряти стан акумулятора, скільки енергії виробляє панель та інші ключові дані про продуктивність.

Більшість контролерів сонячного заряду мають простий РК-дисплей, на якому відображається основна інформація. Деякі з них, такі як контролер заряду сонячної батареї Victron Energy SmartSolar MPPT 30 Amp, можуть підключатися до програми на вашому смартфоні через Bluetooth для отримання більш детальної інформації та кращого управління системою.

Заключні думки

Контролер заряду сонячної батареї є важливою частиною будь-якої сонячної системи, захищаючи батарею і допомагаючи переконатися, що ви отримуєте максимальну віддачу від сонячних панелей.

Якщо вам потрібен досить простий контролер заряду для невеликої сонячної системи, зверніть увагу на ШІМ-контролер, такий як Renogy Voyager PWM Waterproof Solar Charge Controller. Якщо ви шукаєте більш просунутий контролер для середньої або великої установки, розгляньте контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 30 Amp, або для дійсно великого сонячного масиву, ми рекомендуємо контролер заряду Outback Power Flexmax 80 MPPT.

Який би продукт ви не вибрали, не забудьте врахувати необхідну вам ємність, акумулятор, який ви збираєтеся використовувати, такі функції, як температурна компенсація та моніторинг системи.

Якщо вам сподобався цей огляд найкращих контролерів сонячного заряду, ознайомтеся з нашими посібниками про найкращі гнучкі сонячні панелі та про те, як протестувати сонячну панель.

Польові випробування: Фотоелектричні модулі

Реальне порівняння моно-, полі-, PERC- та подвійних фотомодулів.

Це польові випробування, і результати є специфічними для цієї установки на цьому місці, будь ласка, дослідіть, яке рішення є найкращим для вашої ситуації, оскільки результати можуть відрізнятися залежно від впливу навколишнього середовища.

Загальний вихід сонячної енергії станом на 27/03/2023, коли результати було обнулено: Моно: 9158 кВт-год Спліт-елемент: 9511 кВт-год Полі: 9113 кВт-год Perc: 9471 кВт-год Perc-схід: 1970 кВт-год Perc-захід: 1730 кВт-год

Контролер сонячного заряду

Контролер сонячного заряду

Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від ваших сонячних панелей і зберігає її у ваших акумуляторах. Використовуючи новітні, найшвидші технології, SmartSolar максимізує цей збір енергії, інтелектуально керуючи ним для досягнення повного заряду за найкоротший час. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора, продовжуючи термін його служби.

Контролер заряду SmartSolar зарядить навіть сильно розряджену батарею. Може працювати з напругою акумулятора до 0 Вольт, за умови, що елементи не є постійно сульфатованими або пошкодженими іншим чином.

MPPT: Надшвидке відстеження точок максимальної потужності

Постійно відстежуючи напругу та вихідний струм ваших сонячних панелей, технологія MPPT гарантує, що кожна крапля доступної енергії буде вимита з ваших панелей та зібрана для зберігання. Перевага цього найбільш помітна, коли небо частково затягнуте хмарами, а інтенсивність світла постійно змінюється.

Дистанційний моніторинг та керування

Віддалено керуйте та контролюйте широкі функції зарядного пристрою SmartSolar MPPT за допомогою вбудованого Bluetooth, з’єднавши його зі своїм смартфоном або іншим пристроєм через VictronConnect. Якщо ваша установка підключена до Інтернету за допомогою пристрою GX, портал дистанційного керування Victron (VRM) забезпечує доступ до повної потужності вашого MPPT в будь-який час і в будь-якому місці; як VictronConnect, так і VRM є безкоштовними для використання. Для віддалених установок. навіть за відсутності інтернет-з’єднання поблизу. Ви можете контролювати свій MPPT, підключивши GlobalLink 520.

Вихід навантаження

Інтелектуальна функція виходу навантаження запобігає пошкодженню, спричиненому розрядженими батареями. Ви можете налаштувати напругу, при якій SmartSolar відключає навантаження. тим самим запобігаючи надмірному розряду акумулятора. І ось найрозумніша частина: SmartSolar намагатиметься зарядити батарею на 100% щодня. Якщо не може. в період поганої погоди. щодня підвищує напругу відключення, поки не досягне успіху. Ми називаємо цю функцію BatteryLife, тому що вона підтримує здоров’я і продовжує термін служби вашого акумулятора.

VictronConnect дозволяє отримувати інформацію про стан в реальному часі та налаштовувати будь-які продукти Victron, які мають вбудований Bluetooth або підключені до VE.Прямий Bluetooth Smart Dongle.

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Завантаження

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Вам потрібно спочатку завантажити цей файл на свій комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити його за допомогою Adobe Reader. Завантажити Adobe Reader

Вам потрібно завантажити цей файл на свій комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити його за допомогою Adobe Reader. Завантажити Adobe Reader

Вам потрібно завантажити цей файл на свій комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити його за допомогою Adobe Reader. Завантажити Adobe Reader

Випробування в польових умовах: Фотомодулі

Реальне порівняння моно-, полі-, PERC- та подвійних фотомодулів.

Це польові випробування, і результати є специфічними для цієї установки на цьому місці, будь ласка, дослідіть, яке рішення є найкращим для вашої ситуації, оскільки результати можуть відрізнятися в залежності від впливу навколишнього середовища.

Загальний вихід сонячної енергії станом на 27/03/2023, коли результати було обнулено: Моно: 9158 кВт-год Спліт-елемент: 9511 кВт-год Полі: 9113 кВт-год Перк: 9471 кВт-год Перк-схід: 1970 кВт-год Перк-захід: 1730 кВт-год

Контролер сонячного заряду

Контролер сонячного заряду

Сонячний зарядний пристрій збирає енергію від ваших сонячних панелей і зберігає її у ваших акумуляторах. Використовуючи найновіші та найшвидші технології, SmartSolar максимізує цей збір енергії, розумно керуючи ним для досягнення повного заряду за найкоротший час. SmartSolar підтримує здоров’я акумулятора, продовжуючи термін його служби.

Контролер заряду SmartSolar заряджає навіть сильно розряджену батарею. Він може працювати з напругою батареї до 0 Вольт, за умови, що елементи не сульфатовані або не пошкоджені іншим чином.

MPPT: Надшвидке відстеження точок максимальної потужності

Постійно контролюючи напругу та вихідний струм ваших сонячних панелей, технологія MPPT гарантує, що кожна крапля доступної енергії буде вимита з ваших панелей та зібрана для зберігання. Перевага цього найбільш помітна, коли небо частково затягнуте хмарами, а інтенсивність світла постійно змінюється.

Віддалений моніторинг та керування

Віддалено керуйте та контролюйте широкі функції зарядного пристрою SmartSolar MPPT з вбудованим Bluetooth, з’єднавши його зі своїм смартфоном або іншим пристроєм через VictronConnect. Якщо ваша установка підключена до Інтернету за допомогою пристрою GX, портал віддаленого керування Victron (VRM) забезпечує доступ до повної потужності вашого ДБЖ у будь-який час і в будь-якому місці; як VictronConnect, так і VRM є безкоштовними для використання. Для віддалених установок. навіть за відсутності інтернет-з’єднання поблизу. ви можете контролювати свій MPPT, підключивши GlobalLink 520.

Вихідне навантаження

Інтелектуальна функція виведення навантаження запобігає пошкодженню, спричиненому розрядженими батареями. Ви можете налаштувати напругу, при якій SmartSolar відключає навантаження. тим самим запобігаючи надмірному розряду акумуляторів. А тепер найцікавіше: SmartSolar намагатиметься зарядити батарею на 100% щодня. Якщо не може. в періоди поганої погоди. він щодня підвищує напругу відключення, поки не досягне успіху. Ми називаємо цю функцію BatteryLife, оскільки вона підтримує здоров’я та продовжує термін служби вашого акумулятора.

VictronConnect дозволяє отримувати інформацію про стан системи в реальному часі та налаштовувати будь-які продукти Victron, які мають вбудований Bluetooth або підключені до VE.Прямий смарт-ключ Bluetooth.

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Завантаження

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка

найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка
найкращих, контролер, сонячної, зарядка

Вам потрібно спочатку завантажити цей файл на свій комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити його за допомогою Adobe Reader. Завантажити Adobe Reader

Вам потрібно завантажити цей файл на свій комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити його за допомогою Adobe Reader. Завантажити Adobe Reader

Вам потрібно завантажити цей файл на свій комп’ютер, перш ніж ви зможете відкрити його за допомогою Adobe Reader. Завантажити Adobe Reader

Залишити відповідь