5 найкращих позамережевих сонячних систем. Постачальники позамережевих сонячних електростанцій

0 НАЙКРАЩИХ СОНЯЧНИХ ПОЗАМЕРЕЖЕВИХ КОМПАНІЙ В ІНДІЇ

ТОП-10 СОНЯЧНИХ ПОЗАМЕРЕЖЕВИХ КОМПАНІЙ В ІНДІЇ Відновлювана енергетика забезпечує стабільне постачання електроенергії та диверсифікує джерела палива, підвищуючи енергетичну безпеку та зменшуючи ризик витоку палива, а також знижуючи потребу в імпортному паливі. Відновлювані джерела енергії також допомагають зберегти природні ресурси країни. Вона вкрай необхідна. Оскільки споживання електроенергії та витрати на неї зростають, світ звертається до відновлюваних джерел енергії, щоб задовольнити свої енергетичні потреби. Сонячна енергія є популярним відновлюваним джерелом енергії в останні роки завдяки зниженню вартості та підвищенню ефективності. Сонячна система для дому стала популярною. Мільярди років сонце генерує сонячну енергію. Сонячні промені (сонячна радіація), які досягають Землі, називаються сонячною енергією. Ця енергія може бути перетворена на тепло або електрику. Сонячна енергетика. це просто уловлювання, зберігання та перетворення сонячної енергії в електричну. Серед термінів, з якими слід ознайомитися Фотоелектричні елементи / фотоелементи: Сонячна батарея. це пристрій, який використовує фотоелектричний ефект для перетворення енергії сонячного світла безпосередньо в сонячну електроенергію.

ТОП-10 СОНЯЧНИХ ПОЗАМЕРЕЖЕВИХ КОМПАНІЙ В ІНДІЇ

Відновлювані джерела енергії забезпечують стабільне постачання електроенергії та диверсифікують джерела палива, підвищуючи енергетичну безпеку та зменшуючи ризик розливу палива, одночасно зменшуючи потребу в імпортному паливі. Відновлювана енергетика також допомагає зберегти природні ресурси країни. Вони вкрай необхідні.

Оскільки споживання електроенергії та витрати на неї зростають, світ звертається до відновлюваних джерел енергії, щоб задовольнити свої енергетичні потреби. Сонячна енергія стала популярним відновлюваним джерелом енергії в останні роки завдяки зниженню вартості та підвищенню ефективності. Сонячна система для дому стала популярною.

Мільярди років сонце генерує сонячну енергію. Сонячні промені (сонячне випромінювання), які досягають Землі, називаються сонячною енергією. Ця енергія може бути перетворена в тепло або електрику. Сонячна енергетика. це просто уловлювання, зберігання та перетворення сонячної енергії в електричну. Серед термінів, з якими слід ознайомитися, є такі:

Фотоелектричні елементи / фотоелементи: Сонячна батарея. це пристрій, який використовує фотоелектричний ефект для перетворення енергії сонячного світла безпосередньо в сонячну електроенергію.

Фотоелектричний модуль / фотоелектричний модуль: Фотоелектричний модуль, часто відомий як фотоелектричний модуль, являє собою з’єднану збірку фотоелектричних елементів, також відомих як сонячні елементи.

Що таке сонячна система ?

Сонячна система. це пристрій, який використовує сонячну енергію для виробництва електроенергії. Типова сонячна система включає в себе-

 • сонячні панелі. які збирають сонячне світло
 • сонячний інвертор. який перетворює постійний струм в змінний
 • монтажну раму. яка утримує панелі на місці
 • батарейки. які зберігають надлишок електроенергії
 • мережевий блок
 • і балансування системи (дроти, гайки і т.д.).).

Як ми можемо використовувати сонячну енергію?

Всі сонячні електростанції працюють на одних і тих же фундаментальних принципах. Сонячні панелі використовують фотоелектричний (PV) ефект для перетворення сонячної енергії або сонячного світла в енергію постійного струму (DC). Електроенергія постійного струму може або зберігатися в акумуляторі, або перетворюватися в змінний струм за допомогою сонячного перетворювача, який потім може бути використаний для живлення побутових приладів. Надлишкова сонячна енергія може бути передана в електромережу за кредити або збережена в ряді різних акумуляторних накопичувачів, в залежності від типу установки. Сонячна система може бути потужністю 1 кВт/год, 2 кВт/год, 3 кВт, 5 кВт, 7.розмір 5 кВт або 10 кВт. В середньому для будинку з місячним споживанням електроенергії 1000 кВт-год потрібно 26. 30 сонячних панелей (кожна сонячна панель має потужність 320 Вт).

Ціна сонячної системи. встановлення сонячної системи для дому становить рупій. 25 000, якщо у вас вже є одна інверторна батарея і Rs. 50 000, якщо у вас вже є подвійна інверторна батарея.

Три основні типи сонячних систем-

Використання сонячної енергії

 • Сонячне опалення можна використовувати для басейнів.
 • Сонячний водонагрівач
 • Опалення цілого будинку за допомогою сонячної енергії
 • Заряджання акумуляторів за допомогою сонячної енергії.
 • Забезпечте весь будинок сонячною енергією
 • Сонячну енергію можна використовувати для приготування їжі
 • Зовнішнє освітлення
 • Сонячні енергетичні насоси

Що таке мережева та автономна сонячна система?

Мережеві та автономні. два найпоширеніші типи сонячних систем. Підключення до електромережі означає, що всі компоненти вашої системи повинні бути підключені до електромережі. Автономна означає, що у вас є власна система генерації електроенергії, але вона може бути підключена або не підключена до електромережі. Кожна з них має свої переваги, але якщо ви хочете зайнятися сонячною енергетикою, важливо розуміти, що передбачає кожна система, щоб ви могли вибрати, яка з них підходить для вашого будинку або бізнесу.

Мережеві сонячні системи. Мережева сонячна система. це система, яка працює в тандемі з електромережею. Це означає, що будь-який надлишок або дефіцит електроенергії може бути повернутий назад в мережу за допомогою мережевого обліку. Багато домогосподарств обирають мережеві сонячні системи, оскільки вони можуть отримати кредит за додаткову енергію, вироблену системою, і заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Ви завжди матимете доступ до енергії від сонячної системи або електромережі. Вони не живляться від батарейок.

Автономна сонячна система. Автономні сонячні системи працюють незалежно від електромережі, але включають батареї, які можуть зберігати вироблену сонячну енергію та постачати електроенергію після відключення електроенергії або вночі.

Позамережеві сонячні системи повинні бути правильно побудовані, щоб генерувати достатню кількість електроенергії протягом року і мати достатню ємність акумулятора, щоб задовольнити потреби мешканців, навіть у глуху зиму, коли часто значно менше сонячного світла.

У чому різниця між автономною та мережевою сонячною системою?

Основні відмінності між автономними та мережевими сонячними системами-

 • Автономна сонячна система продовжуватиме працювати навіть у разі втрати електроенергії, на відміну від мережевої системи.
 • Підключена до електромережі сонячна система дешевша, ніж автономна сонячна система.
 • Автономна сонячна електростанція не прив’язана до електромережі, в той час як мережева сонячна електростанція прив’язана до електромережі.
 • Якщо ваша фотоелектрична система не підключена до електромережі, ви не будете отримувати рахунки за електроенергію. Навіть якщо ваша сонячна система генерує 100% електроенергії, якщо ви обираєте мережеву систему, ви все одно можете помітити кілька незначних витрат у вашому рахунку за електроенергію.

Топ-10 сонячних позамережевих компаній в Індії до 2022 року

 • LENTO. Компанія Lento вперше застосувала технологію чистої синусоїди у своїх інверторах, ДБЖ та джерелах живлення. Синусоїдальні інвертори видають стабільну частоту і напругу, імітуючи мережеве живлення, що робить їх ідеально придатними для живлення дорогого обладнання, особливо індуктивних навантажень, які погано працюють на прямокутних хвилях. Більшість приладів, таких як КЛЛ, вентилятори, моторне обладнання, наприклад, кондиціонери та насосні установки, призначені для роботи від синусоїди 50 Гц. Робота такого обладнання на нерегульованих інверторах на основі квазісинусоїдальної синусоїди становить ризик щодо продуктивності та довговічності. Статичні ДБЖ та інвертори Lento DSP з синусоїдою розроблені для забезпечення стабільної синусоїди 50 Гц незалежно від навантаження та напруги акумулятора, що робить їх найбільш придатними для індуктивних, ємнісних та нерезистивних навантажень. Важливо, що наші інвертори та ДБЖ спроектовані таким чином, щоб забезпечити миттєвий високий струм під час запуску, особливо у випадку кондиціонерів та холодильників, із захисним відключенням, коли напруга батареї падає нижче заданої точки, щоб уникнути відключення та згоряння двигунів.

Інтелектуальне керування з функцією Auto sense Розумний зарядний пристрій та електронне перемикання, а отже, набагато краща надійність. Забезпечує тиху роботу електродвигунів змінного струму та інших індуктивних навантажень, на відміну від шуму, який створюють системи з модифікованою синусоїдою. Забезпечує більш точні показники та зменшує кількість помилок. Вимагає меншого споживання енергії в порівнянні з модифікованими синусоїдальними системами. Може працювати з широким спектром приладів, включаючи комп’ютери/ноутбуки, CFLS та інші чутливі електронні пристрої. Він також забезпечує краще регулювання напруги та менші коливання, отже, більш стабільне електроживлення. Екологічно чистий.

Назва продукту: Синусоїдальний інвертор LKVA. Може використовуватися для. Резервного живлення для домогосподарств, а також комп’ютерів, невеликих магазинів, невеликих офісів тощо. Невеликі водяні насоси та всі невеликі пристрої з двигуном: телевізори, вентилятори, лампи, комп’ютери тощо.

Назва продукту. Статичний інвертор HKVA та ДБЖ. Більшість приладів, таких як КЛЛ, вентилятори, обладнання з двигуном, наприклад, кондиціонери та насосні установки, призначені для роботи на синусоїді 50 Гц. Робота таких типів обладнання на нерегульованих інверторах на основі квазісинусоїдальної синусоїди створює ризик щодо продуктивності та довговічності. Статичні ДБЖ та інвертори Lento DSP з синусоїдою розроблені для забезпечення стабільної синусоїди 50 Гц незалежно від навантаження та напруги акумулятора, що робить їх найбільш придатними для індуктивних, ємнісних та нерезистивних навантажень. Важливо відзначити, що наші інвертори та ДБЖ спроектовані таким чином, щоб забезпечити миттєвий високий струм під час запуску, особливо у випадку кондиціонерів та холодильників, з захисним відключенням, коли напруга батареї опускається нижче заданої точки, щоб уникнути відключення та згоряння двигунів.

Назва продукту. Сонячний гібридний побутовий інвертор/БП (тип MPPT). Lento пропонує сонячні зарядні пристрої нового покоління на основі Smart MPPT для максимальної ефективності та найвищої продуктивності, необхідної в складних умовах. MPPT означає відстеження точки максимальної потужності, а сонячні зарядні пристрої Lento Smart MPPT відіграють вирішальну, центральну роль в автономних і гібридних сонячних електростанціях. MPPT підвищує ефективність передачі енергії на цілих 30%, розраховуючи максимальну напругу, доступну від SPV-модулів, при якій максимальна потужність доступна для зарядки, і відповідно встановлює зарядний струм. Вихідна потужність SPV-модулів може значно змінюватися залежно від мінливих погодних умов, а використання MPPT означає, що умови заряджання завжди оптимізуються, покриваючи додаткову напругу в амперах і, таким чином, прискорюючи процес заряджання. Lento використовує високоякісні компоненти для забезпечення найкращої продуктивності та тривалого терміну служби пристрою.

 • TATA СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА
 • ADANI SOLAR
 • СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА VIKRAM
 • JACKSON GROUP
 • ВЕРТИКАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИКИ
 • LOOM SOLAR
 • ФОТОЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГЕТИКА EMMVEE
 • ФОТОННІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ

Люди також запитують найкращі сонячні автономні компанії в індії

Скільки сонячної енергії мені потрібно для автономного живлення?

Середньостатистичний автономний будинок зазвичай потребує близько 7 кВт (або 7000 Вт) потужності, щоб повністю покладатися на власне виробництво енергії. Сонячні панелі бувають різних видів, форм і розмірів.

Чи можу я повністю відключитися від мережі за допомогою сонячних панелей?

Для мережевих сонячних панелей збій в мережі означає збій в роботі сонячних панелей, тому без додаткової енергії сонячні панелі не можуть вимкнути вас з мережі. Навіть якби вони могли працювати в умовах відсутності електромережі, у вас все одно виникла б велика проблема: оскільки сонячні панелі виробляють електроенергію лише вдень, ви б залишилися в темряві на всю ніч.

Чи можу я забезпечити весь будинок сонячною енергією??

За допомогою сучасної сонячної енергетичної системи, що включає в себе накопичувач енергії, ви, безумовно, можете повністю забезпечити цілий будинок сонячною енергією. Сучасні високоефективні сонячні панелі та сонячні батареї дозволяють дешевше, ніж будь-коли раніше, забезпечувати цілий будинок виключно сонячною енергією.

Що краще в мережі або поза мережею сонячної енергії?

Найбільшим недоліком мережевої системи є те, що вона не забезпечує живлення під час відключення електроенергії. Автономні системи дозволяють зберігати сонячну енергію в акумуляторах для використання, коли електромережа виходить з ладу. Це повинно бути повністю самодостатнім.

Які переваги використання підключеної до мережі сонячної фотоелектричної системи?

Основною перевагою підключеної до мережі фотоелектричної системи є її простота, відносно низькі витрати на експлуатацію та обслуговування, а також зниження рахунків за електроенергію. Недоліком, однак, є те, що потрібно встановити достатню кількість сонячних панелей, щоб генерувати необхідну кількість надлишкової енергії.

Сонячний будинок. це будинок, обладнаний скляними поверхнями і спланований таким чином, щоб широко використовувати сонячні промені для обігріву.

Скільки коштує сонячна система для будинку?

В середньому, установка сонячної системи потужністю 1 кВт на даху може коштувати від 45 000 до 85 000 рупій. Батареї будуть коштувати додатково, якщо потрібно зберігати енергію. Аналогічно, вартість системи потужністю 5 кВт становитиме від 2,25,000 до 3,25,000 рупій.

Поширені запитання про ТОП-10 СОНЯЧНИХ ПОЗАМЕРЕЖЕВИХ КОМПАНІЙ В ІНДІЇ

Яка є сонячною компанією в Індії?

Номер 1 у цьому списку. Lento, провідна компанія з 10 найбільших сонячних компаній в Індії. Як одна з найкращих компаній-виробників сонячних панелей, Lento виробляє сонячні модулі, сонячні батареї, сонячні системи освітлення для дому та інші сонячні продукти.

Яке майбутнє сонячної енергетики в Індії?

Позамережева сонячна енергетика в Індії зростає швидкими темпами: у першій половині 2021 року було продано 329 000 позамережевих сонячних продуктів. З потенційною потужністю 363 ГВт і політикою, орієнтованою на сектор відновлюваної енергетики, очікується, що Північна Індія стане центром відновлюваної енергетики в Індії.

У якому штаті найбільший сонячний парк в Індії?

Сонячний парк Бхадла. найбільший у світі сонячний парк, розташований в Індії, який займає загальну площу 14 000 акрів у Бхадлі, Фалоді Техсіл, район Джодхпур, штат Раджастан, Індія.

Чи вигідно займатися сонячною енергетикою в Індії?

Якщо отриманий тариф становить рупії. 18 за кВт-год, але вартість заводу становить лише рупій. 8 крор, то станція потужністю 1 МВт може приносити прибуток у розмірі 1.6 крор на рік, протягом 25 років! У сонячних електростанціях на дахах існує додаткова невизначеність, оскільки в Індії поки що мало сонячних установок на дахах.

Яка компанія найкраще підходить для сонячної енергетики?

Lento India. найкраще для сонячної енергетики.

Що мається на увазі під сонячною фотоелектричною системою?

Фотоелектричні (ФЕ) матеріали та пристрої перетворюють сонячне світло в електричну енергію. Міністерство енергетики США. Що таке фотоелектрична технологія і як вона працює? Фотоелектричні матеріали та пристрої перетворюють сонячне світло в електричну енергію. Окремий фотоелектричний пристрій називається фотоелементом.

Що таке сонячні прилади?

Сонячні прилади є надійним рішенням для збереження енергії та інших джерел на планеті, оскільки вони є нескінченним джерелом енергії. Ці прилади працюють на сонячній енергії, яка використовує тепло, що випромінюється сонцем. яка може бути використана в будь-який час у майбутньому у вигляді сонячної теплової енергії.

Як працюють геліоприлади?

Сонячна енергія використовується за допомогою фотоелектричної технології, яка перетворює сонячне світло (сонячне випромінювання) в електрику за допомогою напівпровідників. Коли сонце потрапляє на напівпровідник у фотоелементі, електрони вивільняються, а шини збирають біжучі електрони, що призводить до утворення електричного струму.

Чи варто встановлювати сонячні панелі з акумулятором?

Гнучкий тариф або час використання Клієнти з сонячною батареєю можуть отримувати вигоду від нижчих тарифів протягом більшої частини дня та використовувати накопичену сонячну енергію для покриття пікового споживання енергії, замість того, щоб покладатися на мережу та платити за вищими піковими тарифами.

Висновок. У двох словах ми описали про ТОП-10 СОНЯЧНИХ ПОЗАМЕРЕЖЕВИХ КОМПАНІЙ В ІНДІЇ

Найкраща автономна сонячна система

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Більшість стандартних сонячних систем, які ви бачите в житлових будинках, прив’язані до мережі. Вони залишаються підключеними до загальної електромережі та виробляють енергію для ваших будинків. Крім того, вони відправляють вашу надлишкову енергію назад в мережу. Навпаки, автономна сонячна система не підключена до електромережі. Це означає, що ви не зможете отримувати енергію від комунального підприємства. Цей тип системи найкраще підходить для автофургонів та позамережевих об’єктів. У випадку, якщо ви хочете купити автономну сонячну систему, цей список найкращих автономних сонячних систем буде вам дуже корисним. Тут також представлена найкраща автономна сонячна система для крихітних будинків.

Як працюють автономні сонячні системи?

Перш ніж дізнатися про найкращу автономну сонячну систему, важливо дізнатися про принцип її роботи. Ця система не покладається на електромережу в періоди, коли сонце не світить, а використовує сонячну батарею або систему накопичення енергії для зберігання надлишкової енергії, виробленої сонячними панелями.

Акумуляторна батарея може використовуватися як сонячний генератор і може бути задіяна для забезпечення електроенергією вночі або в похмурі дні, коли вироблення сонячної енергії, ймовірно, буде нижчим за попит.

Коли ваші панелі виробляють більше енергії, ніж потрібно, надлишкова енергія спрямовується в акумулятори. Коли виробництво сонячної енергії знижується, ваш будинок буде використовувати всю енергію, яку виробили панелі, а також буде шукати енергію, що зберігається в сонячному генераторі.

Навіть за допомогою автономної сонячної системи ви зможете повністю забезпечити свій будинок електроенергією, за умови, що ця система має відповідний розмір для вашого будинку на колесах або будинку, а комбінована потужність від акумуляторів та сонячних панелей може забезпечити достатню кількість електроенергії для живлення вашого будинку. Таким чином, вона ідеально підходить для автономних застосувань.

Автономні системи надають вам свободу електрифікувати практично будь-який сонячний проект або будинок у будь-якому віддаленому місці. Крім того, встановлення автономної системи часто є простим, оскільки це схоже на проект домашнього ремонту, який можна зробити своїми руками.

Обладнання в автономній сонячній системі

Автономна система. це не просто один компонент, це набагато більше, ніж просто акумулятор і масив сонячних панелей. До складу обладнання входять-

 • Сонячні панелі
 • Контролер сонячного заряду
 • Сонячні батареї
 • Сонячний інвертор
 • Електропроводка
 • Монтажне обладнання

Сонячні панелі. це компонент цієї системи, який використовує сонячну енергію від сонця. Без цих панелей ваш будинок на колесах або будинок ніколи не матиме електроенергії. Якщо масив сонячних панелей правильно підібраний відповідно до ваших потреб в енергії, ви можете використовувати практично будь-яку сонячну панель. Варіанти сонячних накопичувачів варіюються за розміром та потужністю.

Хоча не кожна автономна система використовує рішення для зберігання сонячної енергії. Ці рішення можуть знадобитися, якщо ви хочете мати доступ до електроенергії в будь-який час доби.

Контролер заряду використовується деякими автономними системами для спрямування енергії, зібраної з панелей, безпосередньо до пристрою для заряджання. Ці контролери призначені для запобігання перезарядки, коли сонячного світла на ваших панелях достатньо. Крім того, вони забезпечують більш складні налаштування, які також потребують інверторів.

Якщо ви встановили сонячну систему в автономному будинку і плануєте використовувати електроенергію в звичайному режимі, вам знадобиться інвертор. Ці пристрої використовуються для перетворення енергії постійного струму (DC), зібраної від сонця, в енергію змінного струму (AC). Змінний струм використовується для підключення електронного пристрою або ввімкнення світла. Ось чому перетворення є обов’язковим.

Цілком можливо обійтися без інвертора, якщо ви встановили контролер заряду або якщо у вас є акумулятори, які використовують електроенергію постійного струму. Здебільшого ви знайдете ці установки постійного струму в будинках на колесах (рекреаційних транспортних засобах), а іноді навіть у крихітних будинках.

Нарешті, вам знадобиться електропроводка та монтажне обладнання. Дахові кронштейни використовуються для монтажу сонячних систем на даху. Однак, в залежності від місця розташування, а також розміру вашої сонячної системи, ви можете використовувати інший варіант кріплення, наприклад, кріплення на стовпі або наземне кріплення. Вам знадобиться електропроводка для підключення всіх вищезгаданих компонентів.

Найкраща автономна сонячна система

Нижче ми включили короткий список наших 5 найкращих автономних сонячних систем. Цей список також пояснює кілька важливих специфікацій продукту. Почнемо вивчати список-

Позамережевий сонячний комплект Renogy 100W Panel

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Renogy пропонує одну з найкращих автономних сонячних систем на ринку. Він поставляється з чотирма 100-ватними сонячними панелями загальною потужністю 400 Вт. Це вказує на те, що ця система цілком підходить для невеликих застосувань. За допомогою додаткових панелей ви можете навіть збільшити потужність цієї системи.

Для легкого підключення приладів або пристроїв, ця система поставляється з контролером заряду. Контролер заряду. це ШІМ (широтно-імпульсна модуляція) замість контролера MPPT (відстеження точки максимальної потужності). Однак вона все одно чудово підходить для підключення пристроїв до ваших панелей.

Цей комплект також оснащений модулями Bluetooth, що дозволяє підключати систему бездротовим способом для перевірки її продуктивності. Більшість інших автономних систем не включають цю інноваційну опцію. Він дозволяє налаштувати батареї та стежити за зберіганням, а також за виробництвом сонячної енергії. Це гарантує, що ви не відчуєте відключення електроенергії.

Недоліком цієї системи є те, що вона не включає інвертор або акумулятори, тому, якщо ви хочете повністю відключитися від мережі з надійним живленням, вам доведеться купувати їх окремо. Однак Renogy продає хороші 100-амперні батареї глибокого типу приблизно за 300 доларів за штуку. Отже, ви можете легко додати їх до своєї системи.

Крім того, Renogy. це ім’я, якому довіряють, і яке забезпечує вас високоякісними матеріалами з довговічними компонентами. Ви також отримаєте гарантію 5 років на матеріали та якість виготовлення.

Крім того, обладнання Renogy також є водонепроникним. Вони мають водонепроникний рейтинг IP67 та IP65. Це дозволяє впевнено встановлювати систему в будь-якому місці.

Багато продуктів Renogy доступні на таких сайтах, як Home Depot та Amazon. Отже, у вас не буде проблем з отриманням обладнання.

Потужність 400 Вт (можна розширити) Обладнання включає 4 фотоелектричні панелі потужністю 100 Вт, контролер заряду, модуль Bluetooth для бездротового моніторингу сонячної енергії Найкраще для загального використання Гарантійне покриття 5 років на обладнання та виготовлення Ціна 700

Екологічно чистий комплект сонячних панелей потужністю 1200 Вт

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Якщо процес самостійного з’єднання компонентів сонячної системи викликає у вас страх, тоді цей DIY-дружній комплект Eco-Worthy потужністю 1200 Вт. одна з найкращих автономних сонячних систем для вас.

Ця система постачається з шістьма сонячними панелями потужністю 200 Вт, які виробляють колосальну потужність 1200 Вт. Таким чином, система дуже сумісна з невеликими мережевими будинками, окремими гаражами, сараями або іншими спорудами, які не підключені до електромережі.

Ця екологічна система включає в себе інвертор чистої синусоїди (PSW-інвертор) і дві батареї ємністю 100 ампер-годин для забезпечення живлення навіть тоді, коли сонце не світить над панелями. Нарешті, ви також отримуєте модуль Bluetooth, який допоможе вам контролювати виробництво та зберігання енергії. Вона ідеально підходить для спостереження за вашим виробництвом, а також для зберігання енергії.

Однією з найкращих речей у цьому комплекті є те, що його інструкції досить прості у виконанні. В Інтернеті є безліч відеороликів про встановлення цієї системи. Навіть друкована інструкція з експлуатації містить зрозумілі схеми підключення та інструкції з монтажу. Крім того, якщо у вас виникнуть будь-які питання або проблеми, компанія має лінію обслуговування клієнтів 24/7.

Ви також можете інвестувати в комплект сонячного відстеження від Eco-worthy, якщо ви шукаєте максимальну кількість енергії для вашого проекту на сонячних батареях. Ця монтажна конструкція повертає і нахиляє ваші сонячні панелі, щоб забезпечити оптимальний кут для збору енергії.

Сонячні панелі, що поставляються з цією системою, мають коефіцієнт корисної дії 21%, а комплект трекера допоможе вам зробити цю систему більш придатною для великих сонячних проектів.

Вт 1,200 Комплектація: 6 фотоелектричних панелей потужністю 200 Вт, інвертор потужністю 3 000 Вт, 2 батареї по 10 ампер-годин, монтажне обладнання Найкраща для простого монтажу Гарантійне покриття 1 рік гарантії на все обладнання Ціна 2,900

Сонячний комплект WindyNation 400W

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Сонячний комплект WindyNation потужністю 400 Вт є однією з найкращих автономних сонячних систем. Найкраще підходить для невеликих сонячних проєктів. Ціна приблизно вдвічі вища за ціну автономних систем Renogy. Однак система WindyNation поставляється з більшою кількістю обладнання, що дозволяє працювати поза мережею.

Ця система постачається з чотирма сонячними панелями потужністю 100 Вт, інвертором, контролером заряду, проводкою для підключення вашої системи, чотирма батареями ємністю 100 ампер-годин та кронштейнами для легкого встановлення сонячної системи.

Ця система ідеально підходить для невеликої каюти, віддаленого будинку або навіть автофургона, щоб використовувати відновлювану енергію поза мережею. У вас буде все необхідне для виробництва, а також зберігання електроенергії в похмурі дні та вночі.

Ця система також поставляється без інвертора і коштує приблизно на 600 менше. Однак, щоб використовувати зібрану вами енергію, вона все ще постачається з ШІМ-контролером заряду.

WindyNation є досить надійним виробником сонячних панелей і пропонує 5-річну гарантію на свої панелі, 25-річну гарантію на виробництво електроенергії та 1-річну гарантію на інші компоненти (включаючи батареї). Його продукти також легко доступні на Amazon та Home Depot.

Потужність 400 Вт, але може бути розширена Обладнання: 4 фотоелектричні панелі потужністю 100 Вт, 4 акумулятори глибокого циклу ємністю 100 ампер-годин, інвертор, контролер, монтажне обладнання Найкраще підходить для невеликих систем Гарантія 5 років на панелі, 1 рік на інше обладнання, 25 років на ефективність панелей Ціна 1 900 (або близько 1 300 для меншої системи)

Монокристалічна сонячна панель Renogy 800 Вт преміум-класу

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Що ж, Renogy знову потрапляє до нашого списку зі своїм преміум-комплектом монокристалічних сонячних панелей потужністю 800 Вт. В цілому цей комплект трохи дорогий і має більш високу вартість за ват.

Ця система поставляється з вісьмома 100-ватними сонячними панелями, які забезпечують загальну потужність 800 Вт. Як і інші системи Renogy, ця система також поставляється з високоефективними сонячними панелями, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від сонячної енергії навіть в умовах низької сонячної активності.

Ця система Renogy постачається з контролером заряду MPPT, який допомагає максимізувати перетворення енергії, та модулем Bluetooth, який дозволяє контролювати вашу систему в режимі реального часу. Це чудовий варіант, якщо ви хочете відстежувати виробництво сонячної енергії та контролювати кількість накопиченої енергії, якщо ви поєднуєте систему з акумуляторами.

Як і інші системи Renogy, навіть ця система не містить акумуляторів. Однак його контролер заряду повністю сумісний з різними типами акумуляторів. Отже, у вас не буде проблем з підключенням вашої системи до системи зберігання енергії. Щоб максимізувати ефективність батареї, а також продовжити термін служби батареї, контролер поставляється з чотирма режимами зарядки.

Найбільшою перевагою цієї системи є її гарантійне покриття. Renogy надає 10-річну гарантію на обладнання та виготовлення, що дуже важливо для сонячної системи, зібраної своїми руками. Це також гарантує, що протягом щонайменше 25 років ефективність системи буде залишатися на рівні або вище 80%. Це гарантує, що ви будете насолоджуватися максимальною продуктивністю якомога довше.

Потужність 800 Вт У комплекті 8 фотоелектричних панелей, контролер заряду MPPT, модуль Bluetooth, монтажне обладнання Найкраще для гарантійного обслуговування Гарантійне покриття 10 років на обладнання та виготовлення, 25 років на ефективність Ціна 1,600

Монокристалічна чорна сонячна система для автофургонів ACOPower 800 Вт

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Повнофункціональна автономна сонячна система від ACOPower. Він поставляється з чотирма 200-ватними сонячними модулями, які забезпечують колосальну потужність 800 Вт. Ця система призначена для використання в будинках на колесах, але її також можна використовувати в крихітних будиночках, каютах або просто в будь-якому іншому автономному житлі, де вам потрібен постійний доступ до електроенергії.

Ця система має найкраще резервне живлення, оскільки має чотири 12-вольтні батареї ємністю 200 ампер-годин. Це найбільша ємність акумулятора серед усіх автономних систем, згаданих у цьому списку. Ця система ідеально підходить для місць, які отримують достатньо сонячного світла, що посилюється холодною погодою. Вона забезпечує близько 800 ампер-годин енергії, чого повинно бути достатньо для підтримання електропостачання в більшості автономних систем.

Ця система також поставляється з контролером заряду для легкого доступу до вашого виробництва енергії в реальному часі. Для легкого перетворення вашої енергії постійного струму від сонця в електроенергію змінного струму для типових джерел живлення, вона також має інвертор. Додатково має контролер заряду MPPT для максимального перетворення енергії.

Найбільшим недоліком є те, що він має обмежену гарантію на 2 роки. Гарантія поширюється лише на проблеми, що виникають через виробничі дефекти.

Хоча ця сонячна система трохи дорога, вона повністю варта своїх грошей. Забезпечує постійний та надійний доступ до сонячної енергії.

Вт 800 У комплекті 8 фотоелектричних панелей потужністю 200 Вт, контролер заряду, інвертор, 4 акумулятори на 200 ампер-годин, монтажне обладнання Найкраще для резервного живлення Гарантійне покриття 2 роки лише на дефекти виробника Ціна 4 800

5 найкращих автономних сонячних систем для дачі або найкраща автономна сонячна система для крихітного будинку

Це найкраща автономна сонячна система для кабіни або найкраща автономна сонячна система для крихітного будинку-

Комплект для автономної сонячної електростанції AltE Tiny House

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

AltE пропонує деякі автономні сонячні системи серед найкращих автономних сонячних систем для крихітних будинків. Ця автономна сонячна система може виробляти масивні 2,160 Вт. Поставляється з комбінованою коробкою, шістьма монокристалічними сонячними панелями потужністю 360 Вт, сонячним інвертором та контролером заряду. Крім того, є кілька додаткових опцій, які мають сонячні монтажні блоки та батареї. Вони допоможуть вам налаштувати сонячну систему відповідно до ваших потреб. Ця автономна система також постачається з пристроєм захисту від перенапруги. Ця система досить дорога, але вона може легко забезпечити енергією крихітний будинок або каюту.

Найкраще в цій системі. це те, що вона забезпечує високу вихідну потужність і пропонує безліч варіантів налаштування системи відповідно до ваших потреб в енергії.

 • Вихідна потужність: 2,160W
 • Ціна: починається приблизно від 6,140.34
 • Компоненти в комплекті: 6 монокристалічних сонячних панелей потужністю 360 Вт, розподільна коробка, контролер заряду, сонячний інвертор, опції для додавання сонячних батарей та монтажні матеріали
 • Гарантія: 10-річна матеріальна гарантія на панелі, 5-7.5 років залежно від вибору акумулятора

Повна сонячна система ECO LLC 900W 24V поза мережею

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Повна автономна сонячна система ECO LLC 900W 24V є однією з найкращих автономних сонячних систем для салону. Він призначений для людей, які живуть у сніжному або дощовому середовищі. Він витримує будь-які погодні умови, і саме тому він ідеально підходить для екстремального використання на відкритому повітрі. Його можна використовувати для живлення вашого автофургона, будинку або табору.

Він має нержавіючий алюміній, а його рама також досить легка, що робить його досить портативним. Його скло також має антивідблиск і посилене багатьма функціями безпеки.

Він має електричну потужність близько 2.5 кВт-год на день і надає 1 рік гарантії на виробничі дефекти. Найбільшим недоліком цієї системи є те, що вона не має достатньої кількості проводів. Крім того, він не має інструкції з експлуатації. Таким чином, це не ідеальний варіант для початківців.

Selectronic SP Pro

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Якщо ви шукаєте автономну систему середнього розміру, яка може забезпечити більшу частину вашого будинку, тоді обирайте Selectronic SP Pro. Він чудово підходить для великого автофургона або автофургона зі змінним струмом. Він поставляється з гібридною сонячною та автономною опцією. Крім того, він має контролер генератора, який допомагає максимізувати ефективність.

Sol-Ark 12K

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Цей потужний інвертор є однією з найкращих автономних сонячних систем для дачі або найкращою автономною сонячною системою для крихітного будинку. Sol-Ark 12K чудово підходить для автономної сонячної системи і може забезпечити енергією весь ваш будинок. Вона може виробляти 12 кВт, а її пікова потужність становить 20 кВт. Його максимальна фотоелектрична потужність становить 16.5 кВт, що помітно вище, ніж у багатьох інших систем.

Для автономного виробництва він може підтримувати близько 8000 Вт безперервної потужності. Коефіцієнт корисної дії становить 96%, а отже, він потребує менше прямих сонячних променів. Він також має трифазну батарею живлення. Має 10-річну гарантію. Він також досить зручний у використанні.

Victron MultiPlus

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Victron MultiPlus. це 12-вольтовий інвертор з чистою синусоїдою на 120 ампер. Він має технологію адаптивного зарядного пристрою і є чудовим зарядним пристроєм для акумуляторів. Він постачається з вбудованою функцією асистента живлення, яка запобігає перевантаженню обмеженого джерела змінного струму.

Інвертор має досить швидку активацію і протягом 20 мс може взяти на себе живлення підключених навантажень. Це особливо важливо, якщо ви вирішите залишитися на зв’язку з мережею, а система вийде з ладу.

Він також пропонує двофазний або трифазний режим роботи, що надає вам більшої універсальності та гнучкості. Крім того, він може паралельно працювати майже з шістьма мульти-плюс пристроями і давати вам необмежену потужність.

Установка досить складна, і для її виконання слід найняти професіонала. Загалом, ви можете вибрати цю систему, оскільки вона досить портативна і легка. Це цілком ідеально підходить для невеликого будинку або каюти.

Що слід враховувати при покупці автономної системи сонячних панелей?

Вибір найкращої автономної сонячної системи. непросте завдання, особливо якщо ви обираєте її вперше. Вивчаючи різні варіанти автономних сонячних систем на ринку, слід пам’ятати про певні моменти, про які слід пам’ятати. Це допоможе вам зробити процес покупки автономної системи сонячних панелей більш плавним. Деякі з цих речей-

Потреби в енергії

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Найперше, що ви повинні врахувати перед вибором будь-якої автономної сонячної системи. це розмір вашого сонячного проекту. Вам потрібно визначити розмір всіх систем сонячних панелей на основі енергії, яку ви споживаєте. Швидкий розрахунок допоможе вам дізнатися, який розмір системи зможе задовольнити ваші потреби.

Почніть з того, що з’ясуйте, скільки енергії споживає ваш автономний додаток. Хоча це може бути складним завданням, ви все одно можете отримати очікувані навантаження кожного електричного пристрою, який ви плануєте живити енергією сонця, а також кількість часу, який ви будете споживати щодня.

Цей розрахунок дасть вам приблизну оцінку очікуваного споживання енергії. Якщо ви визначитеся з розміром приблизно на 25%, це допоможе вам компенсувати дні, коли ваша сонячна система не буде працювати на 100% потужності, наприклад, в зимові місяці або похмурі дні.

Крім того, ви також повинні враховувати рейтинг ефективності ваших панелей, вищий рейтинг зазвичай призводить до вищих темпів виробництва енергії. Хоча монокристалічні панелі дорожчі, вони все одно ефективніші за полікристалічні та тонкоплівкові панелі. Ви можете перевірити рейтинг ефективності в розділі специфікацій панелі.

Батареї та ємність зберігання

Вибір того, чи потрібні вам батареї для вашої сонячної системи чи ні, дуже важливий. Якщо вам потрібен доступ до сонячної енергії тільки в світлий час доби, то сонячних модулів достатньо для належного функціонування деяких автономних систем. Однак, якщо вам потрібна електроенергія постійно, навіть вночі або в похмурі дні, коли сонячна енергія відсутня або низька, вам доведеться вибрати батареї.

Якщо ви вирішили, що хочете використовувати батареї, вам потрібно знову розрахувати кількість енергії, яку вам потрібно буде зберігати, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. Досить складно визначити, який обсяг накопичувача вам знадобиться для покриття вашого споживання в кіловатах або ватах. Однак можна припустити, що майже всі 100-амперні акумулятори забезпечують приблизно 1.2 кВт-год або 1200 ват-годин накопиченої енергії. Цього достатньо для живлення 100-ватного приладу протягом приблизно 12 годин.

Згодом ви зможете вирішити, які з ваших пристроїв ви хочете використовувати накопичену енергію, а також розмір акумуляторів відповідно до цього. У випадку з сонячними панелями завжди краще розрахувати розмір для досягнення найкращих результатів.

Крім того, потрібно також враховувати тип акумулятора, який ви хочете. Існує чотири основних типи акумуляторів-

 • Свинцево-кислотна батарея: це найпоширеніша і найнадійніша батарея.
 • Нікель-кадмієві акумулятори: відомі своїм тривалим часом автономної роботи.
 • Літієва батарея: найкраще підходить для зберігання великої кількості енергії.
 • Проточна акумуляторна батарея: Проточні батареї є популярним варіантом для автономних сонячних систем, оскільки вони дозволяють повністю розряджатися.

Додаткове обладнання в комплекті

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Для автономної сонячної системи, окрім сонячних панелей, вам також знадобиться інше додаткове обладнання. Більшість таких систем включають зарядні пристрої або контролери заряду. Ці контролери допомагають запобігти перезарядці акумуляторів, а також дозволяють підключати пристрої безпосередньо до панелей для живлення. Деякі системи також постачаються з інверторами та батареями, тоді як інші включають все це обладнання, а також проводку та монтажні кронштейни для повного налаштування поза мережею.

Загальна ефективність вашої системи визначається зарядним пристроєм, який ви отримуєте разом із системою. ШІМ і MPPT контролери сонячного заряду. два найпоширеніші варіанти. Найкращим варіантом є використання MPPT-контролерів, оскільки вони забезпечують максимально можливу ефективність. Вони допоможуть вам повною мірою скористатися доступним сонячним світлом.

Більшість саморобних мережевих систем також поставляються з роз’ємами та проводами для підключення всіх компонентів та монтажного обладнання для безпечного встановлення сонячних панелей. Залежно від місця встановлення компонентів, можливо, вам навіть знадобляться довші кабелі.

Крім того, автономні сонячні системи поставляються з різноманітним монтажним обладнанням, таким як Z-кронштейни для наземних, стовпових і дахових сонячних панелей. Перш ніж прийняти рішення про варіант кріплення, подумайте, де ви будете встановлювати сонячну систему.

Вам потрібно визначитися з типом системи, яку ви шукаєте, і чи варто вам використовувати вищезгадані доповнення. Такі речі, як акумулятори, інвертори і навіть додаткові панелі можна додати до вашої автономної системи пізніше, якщо ви захочете її оновити або розширити.

Гарантійне покриття

Нарешті, гарантійне покриття також слід враховувати при покупці автономної сонячної системи. Іноді ви навіть платите 5 000 доларів за автономну сонячну систему, і для такої величезної інвестиції необхідно надати гарантійне покриття. Це дає вам впевненість у тому, що ваша сонячна система буде працювати протягом багатьох років після її встановлення.

Більшість гарантій на сонячні системи покривають продуктивність панелей, обладнання від дефектів виробника або комбінацію того й іншого. Чим довша та повніша гарантія, тим краще для вас. Однак вам потрібно буде вирішити, чи варто платити більше за сонячну систему з кращим гарантійним захистом.

Плюси та мінуси автономних сонячних панелей

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Вибір автономних систем, як правило, вигідний, але це, звичайно, не найкращий варіант для всіх. Давайте заглибимося і подивимося на плюси і мінуси автономних систем сонячних панелей.

Переваги автономних систем сонячних панелей

Забезпечує електроенергію у віддалених місцях

Автономні сонячні системи досить популярні у віддалених місцях, таких як сільська місцевість. У таких місцях підключення до електромережі або дуже дороге, або неможливе. Ці системи допомагають вам використовувати енергію сонця для забезпечення електроенергією ваших будинків, а також для заряджання резервних акумуляторів.

Автономна система відповідного розміру може легко забезпечити електроенергією будинки, які зазвичай не мають доступу до електромережі. Більші автономні системи можуть навіть забезпечити достатню потужність та резервну енергію для роботи цілого автономного будинку або хатини протягом невизначеного часу.

Допомагає уникнути перебоїв в електропостачанні

Навіть якщо ви живете не в сільській місцевості, автономна система все одно буде для вас чудовим рішенням. Якщо ви отримуєте доступ до електроенергії через мережу, ви завжди піддаєтеся ризику відключення електроенергії. Під час надзвичайних ситуацій та суворих погодних умов відключення електроенергії є дуже поширеним явищем, і наявність електроенергії в таких ситуаціях є надзвичайно важливою.

Системи, що залежать від електромережі, можуть вийти з ладу під час відключення, але автономні системи все одно будуть функціонувати без особливих зусиль. Цій системі потрібне лише сонячне світло, і вона продовжить виробляти та зберігати сонячну енергію, навіть коли всі навколишні будинки втратять електроенергію.

Зменшує витрати на електроенергію

Перейшовши на сонячну енергію, ви зможете уникнути сплати рахунків за комунальні послуги. При середньорічному споживанні близько 893 кВт-год і приблизній роздрібній вартості близько 13.15 центів за кВт-год, ваша автономна система заощадить вам понад 1 400 доларів щороку.

Корисно для навколишнього середовища

Обираючи сонячну енергію, ви зменшуєте свій вуглецевий слід. Будь-яка середньостатистична система може зменшити викиди CO2 у вашому домі майже на 6.16 тонн щороку. Якщо люди будуть ефективно встановлювати та використовувати автономні системи, це допоможе значно обмежити забруднення та глобальне потепління.

Мінуси автономних систем сонячних панелей

Перехід на автономне живлення коштує дорого

Хоча автономна система звільняє вас від рахунків за електроенергію, початкові витрати на перехід від комунальних послуг до автономної сонячної системи є дорогими. Щоб придбати якісну автономну систему, яка зможе живити всі ваші прилади, вам потрібно буде накопичити певну суму.

Забирає багато часу

Вибір найкращої автономної сонячної системи та з’ясування вашого енергоспоживання. це процес проб і помилок. Ймовірно, вам знадобляться місяці, щоб прийняти рішення про автономну систему. Це може бути досить трудомістким і вимагає багато терпіння.

Потенційно незаконно в залежності від вашої місцевості

У деяких країнах і штатах використання автономної енергії є незаконним. Отже, якщо ви твердо вирішили працювати поза мережею, можливо, вам навіть доведеться змінити країну. Більшість людей обирають автономні сонячні системи, коли вони живуть в районах, де ці обмеження не застосовуються.

Чи варті автономні системи сонячних панелей того?

Переглянувши список найкращих автономних сонячних систем для крихітних будинків, найкращих автономних сонячних систем для дачі та загалом найкращих автономних сонячних систем, давайте також подивимось, чи варта того автономна система сонячних панелей чи ні.

Автономні сонячні системи чудово підходять для деяких людей, але їх вартість залежить від ситуації та потреб конкретної людини.

Якщо ви живете у віддаленому місці, де підключення до електромережі є економічно або ситуативно неможливим, то автономна система є найкращим рішенням. Якщо ви правильно розрахували розмір системи та встановили батареї, ця система буде постійно забезпечувати вас чистою енергією. Для невеликих об’єктів автономна система є ідеальним варіантом.

Якщо ваш будинок розташований близько до електромережі і вам потрібно постійно підтримувати електропостачання, мережева сонячна батарея є кращим варіантом для вас. Це дозволяє вам використовувати відновлювану енергію, але також має резервну копію вашої комунальної компанії на випадок, якщо виробництво сонячної енергії знизиться. Зрештою, це ваш вибір, чи хочете ви перейти на автономну сонячну систему чи ні.

Олівія прихильна до зеленої енергетики і працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи відходи та уникаючи одноразового пластику.

Позамережеві постачальники сонячної енергії

Компанія Next Phase Electric є виробником/постачальником автономних сонячних систем у Бейкерсфілді, штат Каліфорнія, та окрузі Керн. Все можливо. Автономна сонячна система може бути для вас, якщо ви:

 • Плануєте перейти на автономне живлення?
 • Хочете випробувати сонячну систему, перш ніж встановлювати її?
 • Маєте ненадійне електропостачання, що призводить до частих перебоїв та/або відключень електроенергії?
 • Потребуєте тимчасового електроживлення на ділянці, де відсутня електрична енергія?
 • Маєте віддалене обладнання, яке потребує живлення?

Ми проектуємо та будуємо автономні сонячні системи, які можуть замінити дорогі генератори та за бажанням підключатися до електромережі як резервне джерело живлення.

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

A 3.Сонячна система потужністю 6 кВт, встановлена на причепі, в комплекті з інвертором з можливістю підключення до електромережі та резервним акумулятором.

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Контролер впорскування води на сонячних батареях для вторинної рекуперації в комплекті з сонячною панеллю, акумулятором і сонячним контролером.

Застосування

 • Орендуйте або орендуйте сонячну систему, щоб побачити переваги, не торкаючись даху та не витрачаючи гроші на повну систему
 • Сонячна система не потрібна цілий рік? Оренда на кілька місяців щороку
 • Автономне джерело електроенергії для віддаленого будинку або обладнання
 • Тимчасове електропостачання. чудова альтернатива газовому або дизельному генератору, оскільки не потребує заправки!

Опції

 • Потужність: все можливо. від декількох ват до десятків кіловат
 • Напруга: Постійний або змінний струм; 6/12/24/48/нестандартні В постійного струму, 120/240 В змінного струму (однофазні або трифазні)
 • Зберігання енергії: з акумуляторами або без них; залиті свинцево-кислотні, гелеві, герметичні, AGM, літій-іонні, нікель-кадмієві тощо.
 • Підключення до електромережі: необов’язково; потрібен інвертор

Години:

Sat Sun. 24/7 сервісні дзвінки

5409 Aldrin Ct., Бейкерсфілд, Каліфорнія, 93313

Категорія продуктів

 • Сонячний інвертор
 • Сонячний інвертор MPPT потужністю 1 кВт-3 кВт серії Solarsun
 • 3.Сонячний інвертор MPPT потужністю 5 кВт серії SolarPro
 • 5.Сонячний інвертор 5 кВт MPPT серії SolarPro
 • Гібридний сонячний інвертор MPPT потужністю 6 кВт SolarPolo
 • Гібридний сонячний інвертор SolarPolo потужністю 8 кВт
 • 10 кВт/год все в одному. домашня система зберігання сонячної енергії
 • 3-фазний гібридний сонячний інвертор потужністю 10 кВт
 • Портативна електростанція
 • 500 Вт LiFePO4 портативна потужність
 • Портативна сонячна батарея LiFePO4 потужністю 1500 Вт
 • Портативна електростанція LiFePO4 потужністю 600 Вт
 • Електростанція на 2000 Вт LiFePO4
 • Електростанція на 1000 Вт LiFePO4
 • Електростанція на 2500 Вт з висувною коробкою штока
 • Домашня система сонячної енергії
 • Гібридна сонячна домашня система потужністю 6 кВт з акумулятором 10 кВт-год
 • Трифазна гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 10 кВт з акумулятором на 10 кВт-год
 • Гібридна домашня сонячна електростанція потужністю 12 кВт з функцією зберігання 20 кВт-год
 • Гібридна сонячна домашня система потужністю 18 кВт з функцією зберігання 30 кВт-год
 • Гібридна сонячна домашня система потужністю 24 кВт з акумулятором на 40 кВт-год
 • Гібридна сонячна домашня система потужністю 30 кВт з акумулятором на 50 кВт-год
 • 3.Домашня сонячна система потужністю 5 кВт з акумулятором на 5 кВт-год
 • 5.Домашня сонячна система потужністю 5 кВт з акумулятором на 10 кВт-год
 • Сонячні панелі
 • Моно сонячна панель на півкомірки потужністю 450 Вт
 • Напівелементна моно сонячна панель потужністю 550 Вт
 • Моно сонячна панель на 650 Вт

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

SankoPower виробляє та пропонує сонячні компоненти, такі як сонячні панелі, батареї глибокого циклу, сонячні інвертори та індивідуальні сонячні системи. Як уповноважений постачальник уряду Китаю, ми надаємо світовим клієнтам економічно вигідну та надійну продукцію, а також пропонуємо відмінне післяпродажне обслуговування.Читати далі.

Категорія новин

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

SankoPower пропонує широкий спектр рішень для домашніх систем зберігання енергії: 3.5 КВТ / 5.Позамережева домашня система потужністю 5 кВт, гібридні сонячні домашні системи потужністю 6 кВт / 8 кВт / 10 кВт, однофазні та трифазні гібридні сонячні домашні системи. У разі низького енергоспоживання ідеально підійдуть портативні електростанції SankoPower, а також портативні аварійні джерела живлення для активного відпочинку в приміщенні та на природі. Портативна електростанція також може заряджати електромобілі (зарядка EV). Читати далі.

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Позамережевий сонячний інвертор MPPT

Сонячний інвертор SolarPro 1 кВт MPPT

1 КВТ MPPT

SolarPro 3.Сонячний інвертор 5 кВт

3.5KW MPPT

SolarPro 5.Сонячний інвертор 5 кВт

5.5KW MPPT

Сонячна система “все в одному” SolarPro 10 кВт

10 КВТ MPPT

SankoPower є уповноваженим урядом Китаю виробником і постачальником автономних сонячних систем для дому. SankoPower проектує, виробляє, експортує автономні сонячні інвертори в більш ніж 60 країн світу. SankoPower надає OEM-сервіс та ODM-сервіс для автономних сонячних інверторів MPPT та гібридних сонячних інверторів.

SankoPower. постачальник і виробник сонячних інверторів в Китаї. Всі наші сонячні інвертори є багатофункціональними генераторами електроенергії та мають вбудований сонячний зарядний пристрій MPPT. Всі ці вдосконалені сонячні інвертори можуть працювати з сонячними батареями або без них. Автономні сонячні інвертори SankoPower. це високоякісні сонячні інвертори з чистою синусоїдою та додатковою функцією дистанційного керування.

Наші автономні сонячні інвертори можуть підключатися до електромережі. Під час дощу вдень або ввечері, коли сонячної енергії недостатньо, інвертор може без затримки переключитися на живлення від електромережі, щоб забезпечити безперервне електропостачання.

Сонячні інвертори SankoPower поза мережею MPPT підтримують країну 220 В змінного струму та ринок 110 В змінного струму 120 В змінного струму, такі як США, Японія, Коста-Ріка. Сонячні інвертори SolarPax мають паралельну функцію, можуть підключати максимум 9 інверторів, які навіть можуть утворювати 3-фазну сонячну систему або навіть більшу домашню сонячну систему, таку як домашня сонячна система потужністю 10 кВт, сонячна система потужністю 15 кВт, сонячна система потужністю 20 кВт для цих сімей з високим енергоспоживанням.

Гібридні сонячні інвертори SankoPower REAL серії SolarPolo можуть не тільки підтримувати власне споживання, але також можуть живити мережу і продавати енергію в мережу. Гібридний сонячний інвертор SankoPower REAL. це високоякісний домашній сонячний інвертор, який підходить для європейського ринку. Ця серія доступна з гібридними сонячними інверторами потужністю 5 кВт та 6 кВт, обидва гібридні сонячні інвертори можуть працювати як від мережі, так і від автономної мережі, і всі вони мають функції паралельної роботи та функцію дистанційного керування.

Щоб імпортувати сонячні інвертори від китайського постачальника, будь ласка, зв’яжіться з відділом продажів SankoPower для широкого вибору 3.5 КВТ, 5.5 кВт, 5 кВт, 6 кВт поза мережею та гібридний сонячний інвертор.

 • ПРО НАС
 • Профіль компанії
 • Екскурсія по заводу
 • Відео
 • Завантажити
 • ПРОДУКЦІЯ
 • Сонячний інвертор
 • Сонячна літієва батарея
 • Портативна електростанція
 • Домашня система сонячної енергії
 • Сонячні панелі
 • НОВИНИ
 • Статті
 • Відгуки
 • ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
 • Email: sales@sankopower.com
 • ТЕЛ.: 86 0769 8282 6010
 • WhatsApp / мобільний: 86 134 3121 7430
 • Sankopower Solar System Co., ТОВ
 • 东莞昇科新能源有限公司
 • Додати: Завод 22, індустріальний парк Чанпін Чжу Бао, North Huan Chang Road 568, Чанпін, Дунгуань, провінція Гуандун, Китай.

Топ-5 кращих позамережевих сонячних систем (вартість, характеристики) (2023)

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були самостійно відібрані автором. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за допомогою включених посилань, ми можемо заробити комісію.

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Ден Сіммс. досвідчений письменник, який захоплюється відновлюваною енергетикою. Як прихильник сонячної енергетики та електромобілів, значна частина його роботи зосереджена на потенціалі сонячної енергетики та дерегуляції енергетики, але він також пише на суміжні теми, такі як нерухомість та економіка. У вільний час. коли він не перевіряє сонячну енергію власного будинку. він насолоджується активним відпочинком, таким як піші прогулянки, катання на гірських велосипедах, лижі та скелелазіння. Дізнатися більше про цю особу

Відгук про Карстена Ноймайстера

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, що спеціалізується на екологічному, соціальному та культурному розвитку. Його роботою поділилися такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, а також він має сертифікат ESG Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчав енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку на природі, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні поза робочим місцем. Дізнатися більше про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створювати неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт про сонячну енергетику не висвітлював відновлювані джерела енергії так довго, як EcoWatch, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від інсталяторів сонячних панелей поблизу вас.

Що таке автономні системи сонячних панелей?

Стандартна сонячна система. така, яку ви бачите на більшості житлових будинків. є “прив’язаною до електромережі”.” Це означає, що вони залишаються підключеними до загальної електромережі і здатні на кілька речей:

 • Вони виробляють енергію для вашого будинку
 • Вони можуть передавати надлишок енергії в мережу, щоб ви могли скористатися перевагами мережевого обліку
 • Система дозволяє вашому будинку отримувати електроенергію з електромережі, якщо це необхідно

Завдяки взаємозв’язку, мережеві сонячні панелі дозволяють вам використовувати енергію сонця, коли це можливо, але завжди мати доступ до електроенергії від вашої комунальної компанії, коли вам це потрібно.

З іншого боку, автономні системи не прив’язані до електромережі. Це означає, що ви не можете отримувати енергію від комунальної компанії, якщо ваші потреби в енергії перевищують її виробництво, і ви не можете передавати надлишкову енергію в мережу або скористатися перевагами мережевого обліку.

Позамережеві сонячні енергетичні системи є чудовим варіантом для автофургонів та об’єктів нерухомості, які знаходяться занадто далеко від електромережі для економічно вигідного підключення. Вони також корисні для невеликих проектів, де добре мати електрику, але підключення до електромережі може бути недоцільним. Деякі приклади включають сараї, окремі гаражі та інші господарські будівлі.

Автономні сонячні системи, як правило, не підключаються до електромережі через необхідність, а не за бажанням. У більшості міст ще не дозволено жити повністю “поза мережею.”

Blue Raven Solar

Як працюють автономні сонячні системи?

Замість того, щоб покладатися на електромережу в періоди, коли сонце не світить, автономні сонячні електростанції використовують систему накопичення енергії або сонячну батарею для зберігання надлишкової енергії, виробленої панелями.

Діючи як сонячний генератор, ця батарея може бути задіяна для забезпечення електроенергією в похмурі дні або вночі, коли виробництво сонячної енергії, ймовірно, буде нижчим за попит.

Коли ваші панелі генерують більше енергії, ніж ви використовуєте, надлишкова енергія спрямовується до акумуляторів. Коли виробництво сонячної енергії падає, ваш будинок буде витягувати все, що може, з ваших панелей і доповнюватиме це енергією, що зберігається в сонячному генераторі.

За умови, що ваша автономна фотоелектрична (PV) система має відповідний розмір для вашого будинку або будинку на колесах, комбінація енергії від панелей та акумуляторів може забезпечити достатню кількість електроенергії для повного живлення будинку, що робить її ідеальною для автономних застосувань.

Автономні системи дають вам свободу електрифікувати практично будь-який будинок або сонячний проект у віддаленому місці. Крім того, встановлення автономних систем часто досить просте, щоб виконати його в рамках проекту “зроби сам”, тому ви можете заощадити гроші на відміну від професійного встановлення системи, підключеної до електромережі.

Обладнання в автономній сонячній системі

Автономні сонячні системи включають в себе набагато більше, ніж масив сонячних панелей і акумулятор. Список обладнання, яке вам може знадобитися, включає

 • Фотоелектричні панелі
 • Сонячні батареї
 • Контролер заряду сонячної батареї
 • Сонячний інвертор
 • Монтажне обладнання
 • Електропроводка

Найголовніше, вам знадобляться фотоелектричні панелі. Ваші панелі. це компонент, який використовує енергію сонця. Без них ваш будинок або будинок на колесах ніколи не буде забезпечений електроенергією. Ви можете використовувати практично будь-які панелі для своєї автономної системи, якщо розмір масиву правильно підібраний відповідно до ваших потреб в енергії.

Наступним найважливішим компонентом у вашій позамережевій установці є акумулятор. Ваша сонячна батарея зберігатиме енергію, вироблену панелями, для подальшого використання, що дозволить вам підтримувати електроенергію вночі та в похмурі дні, коли її виробництво мінімальне. Варіанти сонячних накопичувачів різняться за своєю потужністю, і розмір є вирішальним фактором для правильного вибору.

Хоча сонячні накопичувачі необхідні не у всіх автономних системах, вони є обов’язковими, якщо вам потрібен доступ до електроенергії в будь-який час доби.

Деякі автономні системи використовують контролер заряду, щоб спрямовувати зібрану енергію безпосередньо на пристрій для зарядки. Контролери заряду запобігають надмірному заряду, коли на панелі потрапляє багато сонячного світла. Вони також допомагають уникнути більш складних налаштувань, які вимагають інверторів.

Якщо ви встановлюєте сонячну систему в автономному будинку, де ви плануєте використовувати електроенергію, як зазвичай, вам знадобиться інвертор. Інвертори перетворюють енергію постійного струму (DC), отриману від сонця, в енергію змінного струму (AC). Ви використовуєте змінний струм, коли вмикаєте світло або підключаєте електронний пристрій, тому необхідне перетворення.

Інвертор можна не встановлювати, якщо у вас є контролер заряду або якщо у вас є батареї, які вже використовують електроенергію постійного струму. Це частіше зустрічається в будинках на колесах (RV), але деякі крихітні будинки також мають установки постійного струму.

Нарешті, у вас є монтажне обладнання та електропроводка. Дахові сонячні системи монтуються за допомогою дахових кронштейнів. Залежно від розміру та місця розташування вашої системи, ви можете використовувати інший варіант кріплення, наприклад, наземне або стовпове. Для підключення всіх вищезгаданих компонентів також знадобиться проводка.

Які 5 найкращих позамережевих систем сонячних панелей?

Нижче ми наведемо короткий список наших п’яти найкращих комплектів для автономного використання, а також порівняльну таблицю з деякими важливими технічними характеристиками продукції. У наступних розділах ми пояснимо, чому ми вибрали кожен з цих продуктів, і надамо більш детальну інформацію по кожному з них.

 • Комплект для автономної сонячної електростанції Renogy на 100 Вт
 • Сонячний комплект WindyNation 400W
 • Екологічно чистий сонячний комплект потужністю 1200 Вт
 • Монокристалічна сонячна панель Renogy 800 Вт преміум-класу
 • Монокристалічна чорна сонячна система для автофургонів ACOPower потужністю 800 Вт

Комплект для автономної сонячної панелі Renogy на 100 Вт. найкращий в цілому

Комплект для автономної сонячної системи Renogy. наш улюблений, і саме його ми рекомендуємо з найбільшим задоволенням. Він включає чотири 100-ватних сонячних панелі загальною потужністю 400 Вт. Це означає, що він ідеально підходить для невеликих застосувань, хоча його можна розширити за допомогою додаткових панелей для більшої потужності.

До комплекту також входить контролер заряду для легкого підключення пристроїв або приладів. Контролер заряду. це контролер з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ), який не такий ефективний, як контролер з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT). Тим не менш, це чудовий варіант для швидкого підключення пристроїв до ваших панелей.

Комплект Renogy може бути оснащений модулем Bluetooth, який дозволяє бездротово підключатися до системи для перевірки продуктивності. Це чудова опція, яку більшість інших комплектів не включають. Це зручно для налаштування акумуляторів і контролю за виробництвом та зберіганням, щоб не допустити відключення електроенергії.

На жаль, ця система не включає в себе батареї або інвертор, тому якщо ви хочете працювати повністю поза мережею з надійним живленням, вам потрібно буде придбати їх окремо. Renogy продає сумісні акумулятори глибокого циклу ємністю 100 ампер-годин за ціною близько 300 доларів за штуку, тому ви можете легко додати їх до своєї системи, поки збираєте обладнання.

Мабуть, найважливіше, що Renogy. це ім’я, якому довіряють у сфері сонячного обладнання, яке можна зробити своїми руками. Ви отримуєте не тільки високоякісні матеріали та довговічні компоненти, але й 5-річну гарантію компанії на матеріали та якість виготовлення.

Обладнання Renogy також є водонепроникним. Компоненти мають водонепроникність IP65 та IP67, тому ви можете впевнено встановлювати цю систему практично в будь-якому місці.

Багато продуктів Renogy доступні на таких сайтах, як Amazon і Home Depot, тому у вас не повинно виникнути проблем з придбанням обладнання.

 • Високоякісні, довговічні компоненти
 • Включає модуль Bluetooth для бездротового моніторингу сонячної енергії
 • Перевірений та надійний бренд
 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Відносно доступний за ціною
 • Може бути розширений для забезпечення більшої потужності
 • Не включає батареї та інвертор
 • Не ідеально підходить для більших застосувань
 • Погане обслуговування клієнтів

Сонячний комплект WindyNation на 400 Вт. найкращий для малих проєктів

Сонячний комплект на 400 Вт від WindyNation. це наш найкращий вибір для повної сонячної установки для невеликих сонячних проектів. Приблизно вдвічі дорожче за систему Renogy, але включає більше обладнання, яке дозволяє повністю перейти на автономне живлення.

До комплекту входять чотири панелі потужністю 100 Вт, контролер заряду, інвертор, чотири акумулятори по 100 ампер-годин, проводка для підключення системи та кронштейни для легкої установки сонячної батареї.

Це ідеальний стартовий комплект, якщо ви хочете перевести невеликий будиночок, автофургон або інший віддалений будинок на автономні джерела відновлюваної енергії. Якщо ви придбаєте повний комплект, у вас буде все необхідне для виробництва та зберігання електроенергії вночі та в похмурі дні.

Ви також можете придбати комплект без інвертора приблизно на 600 грн дешевше, якщо вам не потрібно живити будинок або вам потрібен доступ до змінного струму. Вона все ще поставляється з ШІМ-контролером заряду для використання енергії, яку ви збираєте.

WindyNation також є надійним виробником сонячних панелей і надає 5-річну гарантію на панелі, 1-річну гарантію на всі інші компоненти, включаючи батареї, і 25-річну гарантію на виробництво електроенергії. Продукція компанії також доступна на Amazon та в магазинах товарів для дому, таких як Home Depot, тому вона дуже доступна.

 • Відмінне гарантійне покриття на панелі та ефективність
 • У комплекті є акумулятори та контролер
 • Високоякісні матеріали прослужать роками
 • Доступний за менші гроші без інвертора
 • Відносно проста в налаштуванні
 • дорожче, ніж у конкурентів
 • Гарантія не найкраща для обладнання, окрім сонячних панелей
Наш рейтинг 4.7
Найкраще для Невеликі застосування
Вати 400 Вт, але може бути розширений
Обладнання в комплекті 4 фотоелектричні панелі потужністю 100 Вт, 4 акумулятори глибокого циклу ємністю 100 ампер-годин, інвертор, контролер, монтажне обладнання
Ціна 1 900 (або близько 1 300 для меншої системи)
Гарантійне покриття 5 років на панелі, 1 рік на інше обладнання, 25 років на ефективність панелей
найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

Екологічно чистий комплект сонячної енергії потужністю 1200 Вт. найкращий для простого встановлення

Якщо вас трохи лякає процес самостійного з’єднання всіх компонентів сонячної системи і ви шукаєте комплект, зручний для самостійної збірки, навіть для початківців, ми рекомендуємо комплект Eco-Worthy 1,200 Вт.

Сюди входять шість фотоелектричних панелей потужністю 200 Вт, які виробляють загальну потужність 1200 Вт, що робить її придатною для більшості невеликих автономних будинків, сараїв, окремих гаражів або інших споруд, які не підключені до електромережі.

Вона також включає інвертор чистої синусоїди (PSW-інвертор) і дві батареї ємністю 100 ампер-годин для забезпечення живлення навіть тоді, коли сонце не світить на ваші панелі. Нарешті, ви отримуєте модуль Bluetooth, який ідеально підходить для моніторингу вашого виробництва та зберігання енергії.

Нам найбільше подобається в цьому комплекті те, що інструкції прості у виконанні, а компанія. і сторонні компанії. пропонують різноманітні навчальні відео, на які ви можете посилатися для отримання порад щодо простого та безпроблемного встановлення.

Навіть друковані інструкції містять схеми підключення та інструкції з монтажу, яких легко дотримуватися, а компанія має цілодобові лінії обслуговування клієнтів, відкриті на випадок, якщо ви зіткнетеся з будь-якими проблемами або матимете запитання.

Якщо ви шукаєте максимальну кількість енергії для вашого сонячного проекту, ви також можете інвестувати в комплект відстеження сонячної енергії від Eco-Worthy. Ця система кріплення нахиляє та повертає ваші панелі, щоб забезпечити оптимальний кут для збору енергії.

Завдяки панелям з ККД 21%, комплект трекера може допомогти зробити цю систему придатною і для більших проектів.

 • Проста та зрозуміла інструкція з монтажу
 • Доступні відеоінструкції по установці
 • Повний комплект включає батареї та інвертор/зарядний пристрій
 • Чудово підходить для малих та середніх сонячних проектів
 • Відносно доступна за ціною за ват
 • Можливість розширення за допомогою сумісних аксесуарів від тієї ж компанії
 • Дві батареї по 10 ампер-годин можуть бути недостатніми для деяких застосувань
 • Дорогий в цілому, незважаючи на вигідну пропозицію
 • Гарантійне покриття вкрай недостатнє

Монокристалічна сонячна панель Renogy 800 Вт преміум-класу

Renogy знову потрапляє до нашого списку зі своїм 800-ватним сонячним преміум-комплектом. Це більш повний комплект, ніж наш найкращий вибір, але він має вищу загальну ціну та вищу вартість за ват.

Комплект включає вісім 100-ватних панелей загальною потужністю 800 Вт. Як і інші системи Renogy, ця система включає високоефективні панелі, які допоможуть вам скористатися перевагами сонячної енергії навіть в умовах недостатнього сонячного сяйва.

Він також постачається з контролером заряду MPPT для максимального перетворення енергії та модулем Bluetooth, який дозволяє контролювати вашу систему в режимі реального часу. Ця опція чудово підходить для відстеження виробництва сонячної енергії та моніторингу кількості накопиченої енергії, якщо ви використовуєте комплект з акумуляторами.

На жаль, як і у випадку з усіма комплектами Renogy, до цього комплекту не входять акумулятори. Контролер заряду повністю сумісний з різними типами акумуляторів, тому у вас не повинно виникнути проблем з підключенням комплекту до системи зберігання енергії. Контролер також має чотири режими зарядки, щоб максимізувати ефективність батареї та продовжити термін її служби.

Найбільшою перевагою цієї системи, на нашу думку, є гарантійне покриття. Renogy надає 10-річну гарантію на обладнання та якість виготовлення, що є видатним показником для сонячної системи, яку можна зібрати своїми руками. Це також гарантує, що система буде залишатися на рівні або вище 80% ефективності протягом щонайменше 25 років. Це допомагає забезпечити максимальну продуктивність якомога довше.

 • Видатне та тривале гарантійне покриття
 • Включає контролер MPPT з декількома режимами зарядки
 • Включає модуль Bluetooth для моніторингу системи в реальному часі
 • Поставляється за відносно низькою ціною за ват
 • Дві батареї по 10 ампер-годин можуть бути недостатніми для деяких застосувань
 • Дорогий в цілому, незважаючи на велику кількість функцій
 • Гарантійне покриття вкрай недостатнє

Монокристалічна чорна сонячна система для автофургонів ACOPower на 800 Вт. найкраще для резервного живлення

Це повнофункціональний автономний комплект від ACOPower, надійного виробника сонячного обладнання для домашнього використання. Забезпечує масивні 800 Вт за допомогою чотирьох 200-ватних сонячних модулів. Цей комплект призначений для використання в автофургоні, але його можна пристосувати до крихітних будинків, кают або просто до будь-якого автономного житла, де потрібен постійний доступ до електрики.

Ми оцінили цю систему як найкращу для резервного живлення, оскільки вона включає чотири 12-вольтні батареї ємністю 200 ампер-годин, що є найбільшою ємністю серед усіх систем у нашому списку.

Це робить її ідеальною системою для місць, які отримують достатньо сонячного світла, що чергується з несприятливими погодними умовами. 800 ампер-годин енергії повинно бути достатньо для підтримки електроенергії в більшості випадків поза мережею.

До комплекту також входить контролер заряду для легкого доступу до виробленої енергії в реальному часі, а також інвертор для легкого перетворення енергії постійного струму від сонця в змінний струм для типових джерел живлення, наприклад, розеток. Контролер заряду. це MPPT для максимального перетворення енергії.

На жаль, гарантія на цю систему діє лише два роки. Гарантія також обмежена, тому вона поширюється лише на проблеми, що виникли внаслідок дефектів виробника.

Це дорогий комплект, але він вартий цих грошей, якщо вам потрібен постійний і надійний доступ до сонячної електроенергії.

 • Включає масивний 12-вольтовий акумулятор для достатнього зберігання енергії
 • Забезпечує достатню потужність для більшості малих і середніх завдань
 • Включає все необхідне для тривалого перебування поза мережею
 • Відносно прості інструкції та процес встановлення
 • Відсутня гарантія у порівнянні з конкурентами
 • В цілому дорого
 • Дорого коштує за ват

На що слід звернути увагу при покупці автономної системи сонячних панелей?

Вибір автономної системи. це складний процес, особливо якщо це ваш перший досвід встановлення сонячної системи. Існує досить багато речей, про які слід пам’ятати, коли ви розглядаєте різні варіанти. Щоб зробити процес трохи простішим, ми обговоримо деякі найважливіші фактори, на які слід звернути увагу нижче.

Потреба в енергії

Перше, на що слід звернути увагу при виборі автономної фотоелектричної системи. це розмір вашого проекту. Всі системи сонячних панелей повинні бути розраховані відповідно до кількості енергії, яку ви споживаєте, тому швидкий розрахунок може допомогти визначити, який розмір буде відповідати вашим потребам.

Ви можете почати з визначення того, скільки енергії споживає ваша автономна система. Це може бути складним завданням, але ви можете визначити очікуване навантаження кожного електричного пристрою, який ви плануєте працювати на енергії сонця, і кількість часу, протягом якого ви будете використовувати його щодня.

Це може дати вам базову лінію для очікуваного споживання енергії. Збільшення потужності приблизно на 25% може допомогти компенсувати дні, коли ваша система не працює на 100% потужності, наприклад, у похмурі дні або зимові місяці.

Погляньте на таблицю нижче, щоб дізнатися середні показники споживання для різних побутових приладів та електроніки.

Прилад/предмет побуту Номінальна потужність, необхідна для безперервного живлення
Зарядний пристрій для телефону 10 Вт
Будильник 10 Вт
Енергоефективна лампочка 18 Вт
Стельовий вентилятор 60 Вт
Стандартна лампочка (60 Вт) 60 Вт
DVD-програвач 100 Вт
Міні-холодильник 100 Вт
Домашня акустична система 100 Вт
Вентилятор коробки або підлоговий вентилятор 100 Вт
Випрямляч для волосся 120 Вт
Блок живлення для невеликого ноутбука (наприклад, Chromebook) 125 Вт
Ігрова консоль 180 Вт
Пилосос 200 Вт
Рисоварка 200 Вт
Ковдра з підігрівом 200 Вт
РК-телевізор з діагоналлю до 56 дюймів 225 Вт
Стандартний настільний ПК (не ігровий) 240 Вт
Осушувач повітря (автономний) 250 Вт
Витяжний вентилятор для всього будинку 350 Вт
Блендер 360 Вт
Центральний кондиціонер (тільки вентилятор) 370 Вт
Випарний кулер 400 Вт
Кавоварка Keurig 400 Вт
Настільний ПК і монітор 400 Вт
Пральна машина 500 Вт
Холодильник 725 Вт
Обігрівач 750 Вт
Тостер 1 000 Вт
Мікрохвильова піч 1,000 Вт
Посудомийна машина 1 500 Вт
Сушарка для білизни 3,500 Вт
Водонагрівач 5,000 Вт

Якщо все, що вам потрібно для живлення у вашому автономному будинку. це міні-холодильник, ноутбук і дві лампочки, то вам знадобиться лише 345 Вт безперервної потужності (100 Вт 125 Вт 2х 60 Вт). Комплект панелей Renogy потужністю 100 Вт впорається з таким невеликим навантаженням.

Ще одним додатковим фактором, який слід врахувати, є коефіцієнт корисної дії ваших панелей. Вищий рейтинг зазвичай призводить до більшої швидкості виробництва енергії. Монокристалічні панелі більш ефективні, ніж полікристалічні та тонкоплівкові, хоча вони і дорожчі. Ви завжди можете перевірити технічні характеристики панелі на предмет конкретного показника ефективності.

Батареї та ємність накопичувачів

Наступне, що вам потрібно врахувати, це те, чи потрібні вам батареї для вашої системи. Деякі автономні системи можуть функціонувати з одними сонячними модулями, якщо вам потрібен доступ до електроенергії лише у світлий час доби. Для інших застосувань вам потрібна електроенергія в будь-який час, навіть у похмурі дні, коли сонячна енергія низька, або вночі, коли вона відсутня.

Якщо ви вирішили, що вам потрібні батареї, вам потрібно буде зробити ще один розрахунок, щоб з’ясувати, скільки енергії вам потрібно зберігати для задоволення ваших потреб. Визначити, скільки потрібно накопичувача для покриття споживання у ватах або кіловатах, досить складно, але можна припустити, що більшість батарей ємністю 100 ампер-годин забезпечують приблизно 1200 ват-годин (або 1 кВт-год).2 кВт-год) накопиченої енергії. Це може забезпечити живлення 100-ватного приладу протягом 12 годин.

Звідси ви можете вирішити, які з ваших пристроїв повинні працювати від накопиченої енергії, і відповідно до цього вибрати розмір батареї. Як і у випадку з панелями, для досягнення найкращих результатів завжди доцільно трохи збільшити розмір.

Ще одне додаткове міркування, яке вам потрібно зробити. це який тип акумулятора ви хочете. Нижче наведено чотири основні типи:

найкращих, позамережевих, сонячних, система, постачальники

 • Свинцево-кислотний акумулятор: Найпоширеніший і часто вважається найнадійнішим
 • Літієва батарея: Літій-іонні акумулятори найкраще підходять для зберігання великої кількості енергії
 • Нікель-кадмієві акумулятори: Нікель-кадмієві (Ni-Cd) акумулятори мають одні з найдовших термінів служби
 • Проточні батареї: проточні батареї дозволяють повністю розряджатися, що робить їх популярним варіантом для повністю автономних сонячних систем

Додаткове обладнання в комплекті

Сонячні панелі, придбані для автономних систем, зазвичай вимагають додаткового обладнання. Більшість зарядних пристроїв мають контролери заряду, які допомагають запобігти перезарядці акумулятора і дозволяють підключати пристрої безпосередньо до панелей для живлення. Деякі з них також поставляються з акумуляторами та інверторами, а інші включають все це, а також монтажні кронштейни та електропроводку для автономної установки “все в одному”.

Зарядний пристрій, який ви отримуєте разом із системою, може визначити загальну ефективність системи. Два найпоширеніші варіанти. ШІМ та MPPT контролери заряду сонячних панелей. Контролери MPPT забезпечують максимально можливу ефективність, тому вони, ймовірно, є найкращим варіантом, якщо ви хочете повністю використати доступне сонячне світло.

Більшість автономних систем “зроби сам” також включають проводку та роз’єми для підключення всіх компонентів та монтажне обладнання для безпечного встановлення панелей.

Можливо, вам доведеться розглянути можливість придбання довших кабелів, залежно від того, де ви встановлюєте компоненти по відношенню до інших. наприклад, якщо вам потрібні батареї всередині, але наземні кріплення потрібно розмістити подалі для максимального впливу сонця.

Крім того, сонячні комплекти “зроби сам” можуть поставлятися з різноманітним монтажним обладнанням, включаючи Z-образні кронштейни для сонячних панелей на даху, кріплення для стовпів та наземні кріплення. Подумайте, де ви хочете встановити свої панелі, перш ніж вирішити, який варіант кріплення. і сонячний комплект. підходить саме вам.

Ви повинні вирішити, яку систему ви шукаєте, і чи потрібні вам додаткові елементи, окрім панелей і контролера заряду. Майте на увазі, що такі речі, як інвертори та акумулятори. і навіть додаткові панелі та модернізовані роз’єми. можуть бути додані до вашої системи пізніше, якщо вам потрібно буде оновити або розширити вашу установку.

Гарантійне покриття

Нарешті, ви захочете подумати про гарантійне покриття, включене до вашої системи. Більшість сонячних систем, зроблених своїми руками, мають певну гарантію, щоб захистити ваші інвестиції принаймні на кілька років. Оскільки автономна система іноді перевищує 5,000, гарантійне покриття може забезпечити такий необхідний спокій, що ваше обладнання буде працювати за призначенням протягом багатьох років після встановлення.

Більшість гарантій на сонячні системи покривають дефекти виробника, продуктивність панелей або комбінацію цих двох факторів. Звичайно, довші та повніші гарантії завжди краще, але вам доведеться вирішити, чи варто платити більше за систему, яка має кращий гарантійний захист, для вас.

Залишити відповідь