200 кВт 250 кВт 492 В постійного струму інвертор поза мережею. Вартість сонячної панелі на 250 кВт

Скільки сонячної енергії мені потрібно?

Мої поради щодо розміру сонячної електростанції змінювалися з роками через те, що вартість сонячних панелей продовжувала знижуватися з плином часу.

Це відео пояснює, який розмір системи забезпечує найкраще співвідношення ціни та якості для типового австралійського домогосподарства:

Спойлер: якщо вам не хочеться дивитися, моя порада щодо розміру системи така: “якщо у вас розумне споживання електроенергії та пристойний “зелений” тариф, встановіть стільки сонячних панелей, скільки ви можете вмістити та дозволити собі.”

У цій статті трохи глибше пояснюється, чому я раджу “заповнити ваш дах”, а не конкретний розмір, і показано, як використовувати мій чудовий сонячний калькулятор, щоб побачити, як сонячна система може вплинути на ваші рахунки.

Розмір сонячної енергетичної системи описується загальна потужність панелі, виражена в кіловатах (кВт).

Ват. це основна одиниця виміру електричної потужності, а кілограм означає, що їх 1000. i.e. 1 кВт = 1000 Вт

Наприклад. система, що складається з 16 х 415 Вт сонячних панелей = 6.6 кВт система.

При купівлі сонячної електростанції інсталятори часто пропонують ціни на “великі” системи.

У статті за посиланням описано більш детально, але якщо коротко. ви отримуєте величезну вигоду за гроші, встановивши на 33% більше панелей, ніж розраховано на інвертор.

Ось чому 6.Сонячні системи потужністю 6 кВт, що використовують інвертори потужністю 5 кВт, все ще дуже популярні у 2023 році. вони являють собою “золоту середину” для того, що типовий будинок може розмістити на даху. Зазвичай це також максимальний розмір, який постачальник послуг розподіленої мережі (DNSP) дозволить для однофазного будинку (більше про DNSP нижче).

Зауважте, якщо у вас “велика” система, ви ніколи не будете виробляти більше потужності, ніж розраховано на інвертор. Наприклад, сонячна система потужністю 6.Сонячна система потужністю 6 кВт з інвертором на 5 кВт ніколи не буде виробляти більше 5 кВт в будь-який момент часу.

Люди припускають, що це призведе до “втраченої” генерації енергії через “відсікання” виробництва на рівні 5 кВт, але в середньому за рік ви втрачаєте небагато. тому не хвилюйтеся.

Слово застереження: Переконайтеся, що ви розумієте, що інсталятор цитує вас. Переконайтеся, що це пікова потужність сонячної фотоелектричної системи, а НЕ розмір інвертора, який вони цитують. У минулому я бачив рекламу “системи потужністю 10 кВт”, що складається з інвертора потужністю 10 кВт і лише 8 кВт сонячних панелей!

Щоб дати вам уявлення про кількість енергії в кіловаті, в таблиці нижче показано, що ви можете запустити, використовуючи 1 кВт потужності:

Ого, ви могли б живити 60 глобусів за допомогою сонячної електростанції потужністю 1 кВт? Приблизно.

Система сонячних панелей потужністю 1 кВт вироблятиме 1 кВт електроенергії лише кілька годин на день, і то лише за умови ясного сонячного дня. Отже, ваші 60 глобусів будуть увімкнені лише кілька годин на день.

На графіку нижче показано, як може виглядати вироблення електроенергії сонячною електростанцією потужністю 1 кВт протягом літнього дня. Ви можете бачити, що 1 кВт генерується лише опівдні, коли сонце найсильніше:

пост, інвертор, поза, мережа

Це причина, чому більшість сонячних систем підключаються до електромережі. Мережа буде поглинати будь-яку електроенергію, вироблену сонячними панелями, яка не використовується вашим будинком. Коли ви використовуєте більше електроенергії, ніж може виробити сонце (і вночі, звичайно), мережа автоматично поповнює ваші потреби в електроенергії.

Скільки сонячних панелей вам знадобиться, щоб компенсувати використання електроенергії?

По-перше, я хочу звернути увагу на мотивацію більшості людей щодо переходу на сонячну енергію: “Я хочу встановити сонячні панелі і звести рахунки за електроенергію до нуля”!”

Отримати нульовий рахунок не так просто, як встановити достатню кількість сонячних панелей, щоб генерувати електроенергію, яка відповідає вашому середньодобовому споживанню. Як я вже пояснював раніше, коли ви використовуєте електроенергію, майже так само важливо, як і кількість електроенергії, яку ви використовуєте. Це пов’язано з тим, що сонячна система генерує свій максимум лише опівдні в “хороший” день.

Сонячна енергія, незалежно від розміру системи, не допоможе зменшити величезні рахунки за електроенергію, якщо вони спричинені нічним використанням кондиціонера!

Отримати нульові рахунки, використовуючи лише сонячні панелі. без акумуляторних батарей. можливо. До того, як я придбав електромобіль, я регулярно отримував рахунки за електроенергію в кредит.

Так. мій роздрібний продавець платив мені за привілей бути підключеним до електромережі!

Але для тих з вас, хто має захмарні витрати на електроенергію і не має достатньо місця для величезної сонячної електростанції, важливо зосередитися на тому, на скільки сонячна енергія може зменшити ваші рахунки, а не на тому, чи може вона просто звести ваші рахунки до 0.

Або, інакше кажучи, якби сонячна енергія могла зменшити ваші 500 щоквартальних рахунків до 50, чи були б ви роздратовані тим, що не отримали омріяний “нульовий рахунок”, чи стрибали б від радості, що ваша сонячна система заощадила вам 450 за 3 місяці??

Тепер. давайте перейдемо до деяких жорстких цифр щодо розмірів системи за допомогою мого чудового сонячного калькулятора.

Приклад для типового будинку в Сіднеї

Візьмемо будинок у Сіднеї з 500 квартальними рахунками за електроенергію, який платить 0.29 за кВт/год за електроенергію з мережі і отримує 0.12 за кВт-год за “зеленим” тарифом. Вони заплатили 5,500 за 6-кімнатну квартиру, що виходить на північ.6 кВт сонячної системи і мати 25% власного споживання сонячної електроенергії.

Введення цих припущень у мій калькулятор дає наступний результат:

пост, інвертор, поза, мережа

1,585 заощаджень на рахунках за електроенергію за перший рік! Не надто пошарпаний.

Або, якщо поглянути на це з точки зору “Якими будуть мої рахунки за електроенергію до/після встановлення сонячної?”:

пост, інвертор, поза, мережа

9 весняних рахунків за електроенергію! Більшість власників будинків були б у захваті.

Отже, 6.Система потужністю 6 кВт у Сіднеї, припускаючи 25% власного споживання сонячної енергії, не зможе повністю звести до нуля щоквартальний рахунок у 500 доларів, але вона наближається до цього!

Якби в цьому будинку могло поміститися більше 6.6 кВт на даху. ближче до 10 кВт загалом. з такою ж структурою споживання вони були б в кредиті цілий рік.

Які перешкоди існують на шляху до встановлення сонячних панелей на даху?

Крім очевидного (фізичний розмір/простір даху і ваш бюджет), іншою перешкодою, що заважає вам максимально використовувати дах за допомогою панелей, є обмеження, встановлені вашим “Постачальником послуг розподіленої мережі”, або DNSP.

Але, наприклад, тут, у Південній Австралії, SA Power Networks (SAPN) є нашим єдиним DNSP.

Вони встановили обмеження на розмір системи:

 • Однофазні будинки: Ліміт інвертора 10 кВт, ліміт експорту 5 кВт.
 • Трифазні будинки: 30 кВт ліміт інвертора, 15 кВт ліміт експорту.

Це означає, що якщо у вас однофазний будинок у Південній Африці, ви можете мати до 13.3 кВт сонячних панелей на даху з інвертором потужністю 10 кВт. Пам’ятайте. ви можете збільшити розмір інвертора на 33%. Але. ви будете обмежені в експорті до 5 кВт

Обмеження експорту означає, що ваш інвертор буде розумно зменшувати виробництво сонячної енергії, щоб забезпечити передачу в мережу максимум 5 кВт в будь-який момент часу.

Деякі домовласники запитують мене: “Якщо мої потреби в енергії низькі або помірні, чи немає сенсу встановлювати велику систему, якщо я обмежений в експорті??”

Відповідь, як не дивно, ні. Ви втрачаєте менше генерації, ніж очікували б при обмеженні експорту, через низку факторів.

Чому більше. краще, навіть якщо ви вважаєте, що вам не знадобиться велика система

Навіть при зниженні “зелених” тарифів та обмеженнях на експорт для однофазних будинків у деяких штатах, встановлення сонячних панелей на даху будинку є розумним кроком з двох причин:

 • Зима та літо, як правило, є сезонами найбільшого споживання енергії для домогосподарств. Але влітку сонячні енергетичні системи викачують тонни енергії, тому вони можуть легко компенсувати великі рахунки за електроенергію. Взимку ваша сонячна енергія може вироблятися вдвічі менше, ніж влітку, тому великі зимові рахунки важче компенсувати, якщо у вас немає великої сонячної системи (10 кВт або більше).
 • Перспектива на майбутнє. Я вірю, що до 2030 року багато будинків матимуть акумуляторні батареї та електромобілі.

Акумулятори та електромобілі потребують великої кількості сонячної енергії для надійної зарядки, а потім вам потрібно більше сонячної електроенергії, щоб компенсувати енергетичні потреби решти вашого будинку.

Нещодавно я встановив більше сонячних панелей на своєму даху, що виходить на південь (який деякі інсталятори відмовляються встановлювати на!), тому що зараз у моєму будинку є два електромобілі та батарея Tesla Powerwall. Моя попередня система потужністю 6 кВт намагалася генерувати достатньо енергії для всіх.

Я закінчу словами: хоча я регулярно чую від домовласників, що вони хотіли б встановити більше сонячних панелей, коли у них була можливість (тому що додавання панелей до існуючої системи. це дорого і технічний головний біль), я ніколи не чув, щоб хтось скаржився, що встановив занадто багато сонячної енергії.

0KW 250KW 492VDC поза мережею інвертор

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої електростанції, лікарні, школи тощо. Він має величезні трансформатори всередині, може зазнати великих струмів та напруги. Весь інвертор має справжню потужність, не буде використовувати підроблені компоненти, щоб зменшити будь-які витрати.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора живлення, його потрібно встановити та використовувати належним чином.

 • артикул.: SWI-200kw
 • час виконання: 7
 • продукт оргін: Китай
 • порт відвантаження: Китай
 • колір: білий чорний

200KW 250KW 492VDC поза мережею інвертор

пост, інвертор, поза, мережа

200KW 250KW 492VDC поза мережею інвертор функції інвертора

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині, які можуть зазнавати великих струмів та напруги. Весь інвертор є справжньою потужністю, не буде використовувати підроблені компоненти, щоб зменшити будь-які витрати.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора живлення, його потрібно встановити та використовувати належним чином.

l Використання п’ятого ефективного силового модуля IPM від Mitsubishi

l Висока ефективність перетворення, макс. Коефіцієнт корисної дії≥88

l Ідеальні функції захисту та попередження

l Низькочастотний трансформатор, який забезпечує високу ефективність інвертора та низькі втрати холостого ходу

l Чистий синусоїдальний вихід, має вищу ефективність та вищу здатність керувати навантаженням

l РК-дисплей, висока ефективність, проста установка

Відповідає європейським стандартам (CE)

Сумісний з RoHS

Зроблено в Китаї

пост, інвертор, поза, мережа

пост, інвертор, поза, мережа

Виробництво автономного сонячного інвертора

пост, інвертор, поза, мережа

автономний інвертор сонячної енергії

15KW 192V поза мережею сонячний інвертор

Інвертор потужністю 15 кВт може виробляти однофазну та трифазну вихідну напругу. Він має величезні трансформатори всередині, які можуть зазнати великого струму та напруги. Весь інвертор має справжню потужність, не буде використовувати підроблені компоненти, щоб зменшити будь-які витрати.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора, він повинен бути встановлений і використовуватися належним чином.

Сонячний інвертор потужністю 1 кВт поза мережею

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині, може страждати від великого струму та напруги. Весь інвертор має справжню потужність не буде використовувати підроблені компоненти, щоб зменшити будь-які витрати.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора живлення, його потрібно встановити та використовувати належним чином.

Сонячний інвертор 2 кВт для автономної системи

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині може страждати від великого струму та напруги. Весь інвертор має справжню потужність, не буде використовувати підроблені компоненти, щоб зменшити будь-які витрати.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора, він повинен бути встановлений і використовуватися належним чином.

Сонячний інвертор потужністю 5 кВт поза мережею

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині, які можуть зазнавати великих струмів та напруги. Всі інвертори мають справжню потужність, не використовують підроблені компоненти для зменшення будь-яких витрат.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора, він повинен бути встановлений і використовуватися належним чином.

Сонячний інвертор потужністю 3 кВт поза мережею

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині, може страждати від великого струму та напруги. Весь інвертор має справжню потужність, не буде використовувати підроблені компоненти, щоб зменшити будь-які витрати.Щоб отримати максимальну віддачу від інвертора, його потрібно правильно встановити і використовувати.

Сонячний інвертор 10 кВт 96В поза мережею

Інвертор 10 кВт. це низькочастотний інвертор, який використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині, які можуть зазнати великого струму та напруги.

 • Сонячна панель
 • Моно сонячні панелі
 • Поліелектричні сонячні панелі
 • Подвійні скляні сонячні панелі
 • Автономний інвертор
 • Мережевий інвертор
 • Сонячна енергетична система
 • Позамережева сонячна система
 • На сітці сонячної системи
 • Контролер заряду сонячної батареї MPPT
 • ШІМ контролер заряду 1-70 кВт
 • Контролер вітрового заряду

Hefei Sunway Power Co.,ТОВ. розташована в Індустріальному парку високих технологій АТЕС, Національній зоні промислового розвитку високих технологій Хефей, є професійним і високотехнологічним підприємством, яке займається вітрогенерацією, фотоелектричними системами та іншими відновлюваними джерелами енергії RD, виробництвом і маркетингом.

Основними продуктами Sunway Power є фотоелектричні сонячні системи, портативні сонячні системи, сонячні панелі, серія сонячних та вітрових контролерів MPPT, серія контролерів фотоелектричних та вітрових систем, сонячний інвертор. Наша продукція має багато інтелектуальної власності, і отримала 12 національних патентів, сертифікат авторського права на програмне забезпечення, пройшла тестування від національної випробувальної організації та Інституту сертифікації CE. Також ми успішно зареєстрували бренд. Наша компанія була оцінена як високотехнологічне підприємство та отримала сертифікат ISO-9001 з серпня 2011 року.

Наш унікальний дизайн та чудова продуктивність отримали високу оцінку та довіру від наших клієнтів. Ми постачаємо продукцію для виробників вітрових турбін протягом багатьох років, експортуємо в розвинені країни, включаючи Німеччину, Італію, Англію, Австралію, США, Канаду, Іспанію, а також країни Близького Сходу та Південно-Східної Азії.

Наш сертифікат

пост, інвертор, поза, мережа

Наші патенти

пост, інвертор, поза, мережа

 • No 767 Yulan Road, Національна зона високотехнологічного промислового розвитку, місто Хефей, провінція Аньхой Про., P.Китайська Народна Республіка
 • mob/whatsapp/wechat: 008618605560996
 • email: sales@sunway-power.com
 • skype: kevinfkyan

Примітка редактора: Це огляд того, як зрозуміти, скільки енергії буде виробляти ваша сонячна система та загальну потужність сонячних панелей.

Ми завжди радимо проконсультуватися хоча б з кількома сертифікованими інсталяторами, щоб зрозуміти, як всі фактори вплинуть на продуктивність сонячних панелей для вашої системи.

На сонячних панелях вказується, скільки енергії вони можуть виробити за ідеальних умов, інакше кажучи, максимальна номінальна потужність.

Але скільки електроенергії виробляють ваші сонячні панелі, залежить від кількох факторів.

 • Чи не затуляє періодичне затінення пряме сонячне світло, що потрапляє на дах?
 • Скільки сонячного світла в середньому отримує ваш дах?
 • Наскільки великі сонячні панелі і наскільки ефективно сонячні елементи перетворюють енергію?

Оскільки пори року та погодні умови впливають на кількість сонячного світла, що потрапляє на ваш дах, і кількість сонячного світла також змінюється в залежності від часу доби, ви не можете використовувати лише рейтинги сонячних панелей, щоб передбачити, скільки енергії ви отримаєте. Однак ваше місцезнаходження дозволить вам зробити деякі розрахунки і визначити, наскільки добре працює сонячна панель там, де ви знаходитесь.

Скільки енергії я використовую?

Кіловат-година. це основна одиниця енергії, яка дорівнює потужності (1000 Вт), помноженій на час (годину). Ваші рахунки за електроенергію показують середню кількість кВт-год, яку ви використовуєте за місяць.

Наприклад, 50-ватна лампочка, залишена увімкненою на одну годину, становить 50 ват-годин, а 20 50-ватних лампочок, що працюють протягом однієї години, становлять 1 кіловат-годину (кВт-год). За даними U.S. За даними Адміністрації енергетичної інформації, середньомісячне споживання електроенергії для споживача житлово-комунальних послуг становить близько 903 кВт-год на місяць.

Розділіть середньомісячне споживання на 30 днів у місяці, щоб отримати добове споживання. Якщо ви орієнтуєтесь на середній показник по країні, то ви повинні використовувати близько 30 кВт-год на день. Далі визначте середню кількість сонячного світла, яку ви отримуєте за день. У США в середньому від 4 до 6 годин сонячного світла на день, див. карту нижче. Давайте припустимо, що у вас є близько п’яти годин на день, щоб згенерувати ті 30 кВт-год, які ви використовуєте. Отже, кВт-год, поділені на кількість сонячних годин, дорівнюють необхідним кВт. Або 30 кВт-год / 5 годин сонця = 6 кВт змінного струму, необхідних для покриття 100% вашого енергоспоживання.

Скільки мені потрібно сонячної енергії (кВт-год сонячної панелі)?

Це частково залежить від кількості електроенергії, яку ви хочете компенсувати за рахунок сонячної енергії, а також від питання “скільки енергії виробляє сонячна панель”, тому для того, щоб бути більш конкретним, давайте поговоримо про фактичну кількість сонячних панелей.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Як правило, сучасна сонячна панель виробляє від 250 до 270 Вт пікової потужності (наприклад.g. 250Wp DC) в контрольованих умовах. Це називається “паспортна потужність”, а потужність сонячної панелі залежить від розміру та ефективності вашої панелі. Існує безліч сонячних калькуляторів, і обрана вами марка сонячної системи, ймовірно, пропонує один з них. Тим не менш, існує просте рівняння для розрахунку кількості кіловат-годин (кВт/год), які буде виробляти ваша система сонячних панелей.

Отже, тепер, коли ми знаємо, що вам потрібно виробляти близько 6 кВт змінного струму, ми можемо порахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно. Сонячні панелі виробляють постійний струм (DC), а ваш будинок працює на змінному струмі (AC).

Через фізику існують втрати при перетворенні енергії сонця в постійний струм, а також при перетворенні постійного струму в змінний. Це співвідношення змінного і постійного струму називається “коефіцієнтом зниження” і, як правило, становить близько.8. Це означає, що ви перетворюєте близько 80% енергії постійного струму в енергію змінного струму.

Цей показник продовжує потроху покращуватися, але втрати неминучі через фізику! Отже, ви берете потрібну вам кількість змінного струму: 6 кВт і розділіть на.8 (6 кВт/.8 = 7.5 кВт постійного струму). Це означає, що вам знадобиться 30 сонячних панелей по 250 Вт або 27-28 панелей по 270 Вт.

пост, інвертор, поза, мережа

NREL [Громадське надбання], через Wikimedia Commons

Скільки я заощаджу?

Нарешті, давайте з’ясуємо, скільки в середньому ви можете заощадити на щомісячних рахунках за електроенергію!

Підключаємо все це до електромережі:

В середньому ваша сонячна система буде втрачати деяку кількість енергії через проводку, потужність, ефективність інвертора, тому ви фактично використовуєте 80% потужності вашої сонячної системи.

Щоб дізнатися, скільки кіловат-годин (кВт-год) виробляє ваша система сонячних панелей на рік, вам потрібно помножити розмір вашої системи в кВт постійного струму на.8 коефіцієнт зниження помножити на кількість сонячних годин. Отже, якщо у вас 7.5 кВт система постійного струму працює в середньому 5 годин на день, 365 днів на рік, це призведе до 10 950 кВт-год на рік.

Якщо ви розділите очікувані 10 950 кВт-год річного виробництва на 12, ви побачите, що ваша система компенсує близько 912 кВт-год на місяць з вашого щомісячного рахунку за електроенергію, що може скласти 100 або більше (в Каліфорнії це заощадить вам близько 250) на місяць, залежно від того, скільки ви платите за кВт-год!

Отже, щоб розбити це на прості математичні розрахунки, які ви можете виконати:

Номінальна потужність змінного струму = Середня кВт-год на місяць / 30 днів / середня кількість сонячних годин на день

приклад: 903 кВт-год на місяць / 30 днів / 5 годин = 6.02 кВт змінного струму

Номінальна потужність постійного струму = номінальна потужність змінного струму / понижувальний коефіцієнт (.8 є консервативним, але діапазон буде.885)

приклад: 6.02 кВт змінного струму /.8 = 7.53 кВт постійного струму

Кількість панелей = номінальна потужність постійного струму / номінальна потужність панелі (е).g. 25 Вт) Зверніть увагу, що це важливо, оскільки потужність панелей вимірюється у ватах, а системи. у кіловатах (1000 Вт). Отже, 7.Система потужністю 53 кВт = 7530 Вт, а панель потужністю 250 Вт.250 кВт

приклад: 7.53 кВт х 1000 / 250 Вт = 30.12 панелей, тобто приблизно 30 250 панелей (30 х 250 Вт = 7500 Вт = 7.5 кВт)

ПРИМІТКА: щоб отримати середнє споживання, бажано скласти споживання за останні 12 місяців і розділити на 12. У крайньому випадку, останні 6 місяців можуть бути близьким наближенням, але дані за рік набагато кращі.

Чи підрахували ви, скільки ваша сонячна система буде виробляти? Розкажіть нам у коментарях та думках власників!

Комерційні об’єкти та сільськогосподарські будівлі потребують значної кількості електроенергії для роботи, що може стати основною накладною витратою для будь-якого бізнесу і вплинути на його прибутковість.

Ці будівлі та об’єкти нерухомості забезпечують великий, нескладний простір на даху, який ідеально підходить для дахової сонячної фотоелектричної системи, і сьогодні підприємства можуть значно скоротити свої рахунки за електроенергію за допомогою сонячних фотоелектричних систем.

У таблиці нижче ми порівнюємо сонячні фотоелектричні системи, встановлені компанією Mypower між 2012 та 2021 роками. Кожна система має однаковий розмір (100 кВт) і виробляє близько 91 500 одиниць p.a, використовуючи панелі з 25-річною гарантією та інвертори з 10-річною гарантією. Цифри базуються на тому, що 60% електроенергії, виробленої за допомогою сонячної енергії, використовується на місці підприємствами. Зростання обсягів електроенергії, що постачається з мережі, та зниження витрат на постачання та встановлення означає, що рентабельність інвестицій та окупність покращилися.

NB: Це дані за перший рік, “зелений” тариф збільшується на індекс споживчих цін, а заощадження. на інфляцію електроенергії. в даний час близько 7%, покращуючи рентабельність інвестицій в майбутні роки.

Зменшення субсидії FiT до нуля з роками компенсується підвищенням ефективності панелей, зниженням вартості системи та значним зростанням вартості електроенергії в мережі. Бен Харрісон МРІКС, який очолює компанію Mypower, що займається сонячними інсталяціями, пояснив: “Економія між мережевою та сонячною електроенергією, включаючи витрати на експлуатацію та обслуговування, зараз більш ніж у 5 разів перевищує ту, що була у 2012 році, тому субсидії FiT більше не потрібні”. Вартість сонячної фотоелектричної системи на 50% нижча, ніж у 2012 році, що робить її доступною для більшої кількості підприємств як доступну інвестицію.”

Чи буде електроенергія продовжувати дорожчати?

Експерти в галузі енергетики провели широке дослідження майбутнього нетоварних витрат у рахунках за електроенергію, і їх результати показують, що лише ці витрати зростатимуть протягом наступних п’яти років. Це означає, що навіть якщо оптова вартість електроенергії залишиться незмінною, рахунки зростуть на 33% протягом наступних 5 років!

Бен також окреслив: “При такому різкому зростанні цін на електроенергію, сонячна енергетика. це більше не про окупність або рентабельність інвестицій, а про контроль над власним постачанням електроенергії за ціною приблизно на 70% нижчою, ніж електроенергія з мережі”.

“Для тих, хто все ще вимірює все часом окупності, пам’ятайте, що на панелі надається гарантія на 25 років. Це окупність за 2 роки для обладнання тривалістю 5 років з 3 роками “безкоштовного” виробництва, або для сонячних панелей з окупністю 7 років і 18 роками “безкоштовного” виробництва.”

На графіку нижче показано прогнозоване зростання витрат, яке ви можете очікувати в рахунках за електроенергію для вашого бізнесу:

Що таке нетоварні витрати?

Ціна за одиницю у вашому рахунку за електроенергію, хоча зазвичай не розбивається на рахунки, поділяється на два основні елементи. оптові витрати на електроенергію (товар) та нетоварні витрати. Незважаючи на регулярні коливання на ринках електроенергії, співвідношення між товарними та нетоварними витратами становить приблизно 50:50. Нетоварні витрати включають державні збори, тарифи та збори третіх сторін. Наведена нижче діаграма дає орієнтовну ілюстрацію типових витрат.

Чому збільшуються витрати?

Як ви, можливо, знаєте, електроенергетична інфраструктура Великобританії є напруженою, і мережа (Національна мережа) працює на повну потужність. У поєднанні з глобальним прагненням до скорочення викидів та споживання енергії в цілому, це означає, що ви побачите збільшення податків та зборів і будете платити більше за доставку електроенергії до ваших приміщень через мережу.

Що це означає для бізнесу, який хоче встановити сонячну електростанцію?

Бізнес любить передбачуваність, особливо коли мова йде про закупівлю ресурсів. Використовуючи сонячну енергію, ви можете заздалегідь придбати значну частину ваших витрат на наступні 25 років за фіксованою ціною, що становить близько третини від того, що ви платите зараз. Вона не буде дорожчати, у вас немає витрат на зберігання, і якщо ви коли-небудь вирішите, що вона вам не потрібна, ви отримаєте свої гроші назад (експорт в мережу). Скільки підприємств хотіли б купувати всі свої ресурси таким чином?

Сонячна енергія. це економічно ефективне, невибагливе в обслуговуванні та надійне джерело енергії, яке захищене від зростання цін і працює поряд з електроенергією, що постачається з електромережі. Середня тривалість окупності становить 5-6 років, а інвестиції в сонячну енергетику можуть стати позитивним грошовим потоком вже через 2 роки. Завдяки низьким відсотковим ставкам та додатковим податковим пільгам, сонячна енергетика розглядається як інвестиція з низьким рівнем ризику.

пояснив Бен Гаррісон: “Відповідність денної генерації від панелей потребам будівлі в електроенергії є найбільш ефективним способом використання сонячної енергії. Енергія, вироблена на місці, фактично використовується в приміщенні, що означає, що бізнесу потрібно імпортувати менше енергії з мережі. Якісні сонячні панелі гарантовано забезпечують 25-річну лінійну потужність, а це означає, що бізнес може точно спрогнозувати вартість, яку він платитиме за кожну одиницю електроенергії протягом наступних 25 років. Термін служби сонячних панелей, за оцінками, набагато довший. близько 40 років. Сонячна фотоелектрична система потужністю 50 кВт, що використовує 70% генерації на місці, може розраховувати на прогнозований дохід і заощадження в перший рік у розмірі £5 700, що дає рентабельність капіталу в перший рік 18% до індексації. Будь-яка невикористана енергія може бути продана назад в національну мережу.”

Monssi. сонячна фотоелектрична система потужністю 70 кВт, встановлена компанією Mypower

Можуть бути додаткові податкові пільги. Сонячні системи класифікуються як машини та обладнання, тому можуть мати право на капітальні відрахування. i.e на списання капітальних витрат за рахунок прибутку в перший рік. У такому випадку фермерське господарство, яке сплачує 40% податку, часто може вимагати від HMRC повернення 40% вартості сонячної установки у своїй наступній податковій декларації. Це може означати, що інвестиції в 45 000 фунтів стерлінгів фактично коштують бізнесу лише 27 000 фунтів стерлінгів, що робить рентабельність капіталу за перший рік значно вищою. близько 28% при 3-річній окупності, а собівартість виробництва електроенергії значно нижчою. близько 3 пенсів за одиницю.

На додаток до всіх фінансових переваг, бізнес може значно зменшити свій вуглецевий слід. Деякі компанії виграли великі контракти завдяки додатковим “зеленим повноваженням”, отриманим після встановлення сонячних панелей, тоді як інші зменшили свій вуглецевий слід, що допомогло зберегти існуючі ділові зв’язки. Сонячна фотоелектрична система потужністю 50 кВт допоможе бізнесу скоротити викиди CO2 більш ніж на 20 тонн на рік. Вони також можуть просувати свій внесок у збереження навколишнього середовища в маркетинговій літературі та на екрані на місці.

За генерацією власної енергії. майбутнє. До 2025 року уряд планує закрити всі вугільні електростанції. Оскільки сонячна енергія стає найдешевшою формою електроенергії в поєднанні з сьогоднішніми низькими процентними ставками для фінансування установки, зараз саме час для вашого бізнесу інвестувати в сонячну енергетику.

Delaney Mackay Lewis Ltd. Комерційний орендодавець

У бізнес-парку Гудрідж знаходиться ряд комерційних об’єктів, що належать компанії Delaney Mackay Lewis Ltd. В рамках своєї програми реконструкції Delaney Mackay Lewis прагнула зробити об’єкт привабливим для потенційних орендарів. Це включало в себе поліпшення екологічних характеристик об’єкта за допомогою сонячної фотоелектричної системи потужністю 250 кВт.

Far Peak Eco Park. Глостершир

Бізнес-парк Far Peak розташований поблизу Нортліча. Mypower спроектувала та встановила 49.83 кВт, максимально використовуючи наявний простір на даху. Використовуючи 30% грант, доступний в Глостерширі (економія £11 тис.), Far Peak досягне 22.8% РЕНТАБЕЛЬНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ

Про Mypower

Mypower. це досвідчена команда, яка консультує, проектує, постачає та встановлює сонячні фотоелектричні панелі для сільськогосподарських та комерційних клієнтів. Ми працюємо з компаніями, щоб допомогти їм значно зменшити рахунки за електроенергію, забезпечити їх енергією, захистити свої витрати на електроенергію в майбутньому та зменшити свій вуглецевий слід. Забезпечення якісної роботи з найвищим рівнем обслуговування клієнтів лежить в основі нашого бізнесу. Сонячні фотоелектричні панелі, які ми встановлюємо, є високопродуктивними, дуже ефективними і відзначені нагородами, тому наші клієнти досягають максимального виробництва і прибутку від своєї сонячної установки. Крім того, ми працюємо з консультантами, щоб переглянути ціну на електроенергію для кожного клієнта з його постачальниками в якості безкоштовної послуги.

Для отримання додаткової інформації та дружніх, корисних порад

Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтесь до розмови про чисту, зелену, відновлювану енергію на наших сторінках LinkedIn, Instagram та !

 • Загальна інформація
 • Про нас
 • Кар’єра
 • Політика конфіденційності та використання файлів cookie
 • Карта сайту
 • Сектори
 • Сільське господарство
 • Реклама
 • Промисловість
 • Послуги
 • Очищення сонячних панелей
 • Моніторинг сонячних фотоелектричних панелей

Сонячний інвертор Kehua 250 кВт для сонячної електростанції

пост, інвертор, поза, мережа

Огляд плюсів і мінусів сонячного інвертора Kehua 250 кВт. Переваги використання сонячних панелей HJT та рішень Kehua Tech для комунальних підприємств.

пост, інвертор, поза, мережа

Відкрийте для себе інтелектуальний стрінговий інвертор Kehua потужністю 250 кВт

Kehua Tech. виробник бізнес-рішень для фотовольтаїки, накопичувачів енергії та центрів обробки даних. Після успіхів у Китаї, США та Індії, саме Польща стала ключовим ринком для Kehua. Присутність цієї глобальної компанії в Польщі складається в основному з фотоелектричних установок для компаній, фермерів та фотоелектричних ферм. І флагманським рішенням є інвертор потужністю 250 кВт.

Завдяки поєднанню передових технологій з центрів обробки даних, в яких штучний інтелект є лідером, і промислових рішень ядерного класу, був створений інвертор потужністю 250 кВт. Інвертор Kehua SPI 250k є, мабуть, найсучаснішим і найнадійнішим інвертором такого типу в світі. Він ідеально підходить для фотоелектричних ферм з номінальною потужністю від 1 мВт до 100 мВт, розділених на фотоелектричні блоки.

Чому Kehua SPI Inverter 250K?

Надійність інвертора 250 кВт підтверджується такими прикладними рішеннями, як

 • IP66 та ключові компоненти, такі як охолодження IP68
 • AFCI з активним інтелектуальним виявленням дуги
 • Перша в галузі система протипожежного захисту, що самозагасає
 • Клас корозії C5
 • Стійкість до сольового туману та роботи в умовах високої вологості
 • Найкраще поєднується з панелями N-типу, такими як Jolywood, AKCOME, Jinergy та Risen

пост, інвертор, поза, мережа

Сумісність з двосторонніми модулями та висока потужність понад 400 Вт. Інвертор 250 кВт

Кожна нитка макс. 15А / Вхідна потужність постійного струму 1500В / Високе співвідношення постійного та змінного струму

пост, інвертор, поза, мережа

Ефективність та надійність інвертора 250 кВт

24 входи / 12MPPT / Ефективність 99% / Відновлення опору PID / SCR

пост, інвертор, поза, мережа

Двосторонні модулі забезпечують подвійну економію при інвентарній потужності 250 кВт

Завдяки використанню фотоелектричних модулів Bifacial, які зазвичай додатково виготовляються за технологією Glass Glass, можна генерувати до 20% більше електроенергії. За ту саму ціну інвестор в сонячну електростанцію отримує додаткову цінність. Деградація модулів з подвійним склом завжди нижча, ніж у стандартних фотомодулів, виготовлених за технологією back sheet. Таким чином, сучасна конструкція Kehua 250 кВт підтримує всі двосторонні панелі, доступні на ринку.

пост, інвертор, поза, мережа

Трекери MPPT в порівнянні з економією та ефективністю сонячного інвертора 250 кВт

При підтримці потужних модулів (400 Вт) і двосторонніх фотоелектричних панелей слід враховувати силу струму на окремих струнах і на всьому MPPT-оптимізаторі. KEHUA вирішила проблему високої напруги та струму, збільшивши кількість трекерів MPPT до 12 та кількість струн до 24. А завдяки струму 30 А можна оптимально проектувати фотоелектричні установки великої потужності, не побоюючись перевищення допустимого струму короткого замикання фотоелектричних модулів.

Безпека інвертора KEHUA 250k та AFCI на фотоелектричних фермах

Виявлення електричних дуг є найсучаснішим рішенням для бізнесу та інвестиційних проектів, таких як сонячні електростанції. При обриві кабелю постійного струму створюється небезпечне явище електричної дуги постійного струму. Висока температура, що супроводжує це явище, може спричинити пожежну небезпеку та пошкодити всю інвестицію. Відповідь інвертора Kehua 250 кВт. це система виявлення та переривання дуги на основі штучного інтелекту. Протягом декількох мс інвертор виявляє електричну дугу за допомогою функції AFCI і перериває її. Він також передає дистанційну інформацію про виникнення цього явища та негайну потребу в обслуговуванні, яке гарантується компанією Energia Pomorze. Kehua додатково підтримує двосторонні модулі з подвійним склом, так що, крім AFCI, скло в задній частині модуля забезпечує захист від пожежі.

пост, інвертор, поза, мережа

Коли виникає дуга, AFCI аналізує характеристики події та визначає, чи є вона небезпечною подією. Виробники AFCI тестують сотні можливих умов експлуатації, а потім програмують своє обладнання для постійного моніторингу нормальних і небезпечних умов дуги.

Протипожежна система для фотоелектричної ферми

Рішення протипожежного захисту, що використовується в інверторі 250 кВт, змушує інвертор автоматично реагувати при виникненні короткого замикання і пожежі. Це забезпечує найвищий рівень безпеки та надійності, характерний для всіх продуктів KEHUA.

Накопичувачі енергії постійного та змінного струму KEHUA

Завдяки комплексному підходу та виробничим можливостям Kehua, бізнес-клієнти отримують готове рішення для енергетичних банків великої ємності. Інвертор 250 кВт сумісний з усіма типами акумуляторних батарей, як постійного, так і змінного струму. Це рішення робить інвертор Kehua придатним для інвестицій, де потужність фотоелектричної установки забезпечується лише для власних потреб, а надлишок енергії зберігається в акумуляторах. Це пов’язано, наприклад, з нестачею приєднувальних потужностей в місці інвестування і вимагає дуже точного планування і контролю установки. У рішенні для виробництва і зберігання струму постійного / постійного струму інвертор Kehua250k знижує витрати і покращує роботу всієї системи ESS.

Крім того, інвертори Kehua SPI 250k мають можливість брати участь у допоміжних службах на стороні мережі, таких як:

P / F Базове регулювання частоти2. Q / V Регулювання первинної напруги3. SPF Динамічне керування коефіцієнтом потужності4. PF Сталий контроль коефіцієнта потужності5. SVG night6. Регулювання постійної потужності7. Компенсація реактивної потужності

пост, інвертор, поза, мережа

Найкращий інвертор на 250 кВт для сонячних електростанцій?

Kehua 250 кВт. це не тільки передові технології всередині пристрою та системи протипожежного захисту. Інвертор Kehua також характеризується найвищою якістю виготовлення, завдяки чому його можна використовувати в найскладніших робочих умовах. Основні особливості бездоганного виконання:

Технології обробки корпусу та захисту конструкції інвертора потужністю 250 кВт є результатом досвіду Kehua Tech у будівництві атомної електростанції та традиційних електростанцій, а також електростанцій на основі відновлюваних джерел енергії, таких як гідроелектростанції, вітроелектростанції та сонячні електростанції.

Залишити відповідь