Збірка мого комплекту сонячних панелей Harbor Freight 45 Вт без інструментів. Гавань…

Огляд сонячних панелей Harbor Freight

Сонячні панелі можуть бути ідеальним варіантом, на який ви з нетерпінням чекаєте, щоб привнести новий спосіб отримання енергії у ваш будинок. Це не тільки вкрай необхідне джерело надійної енергії, але також зменшує, іноді значно, ваші рахунки за електроенергію і має дуже низькі витрати на обслуговування. Тим не менш, знайти правильний сонячний комплект серед безлічі варіантів може бути дуже складно.

У нашій статті ми поговоримо про сонячні панелі Harbor Freight. Це роздрібний продавець інструментів та обладнання зі знижками, який продає різноманітні сонячні комплекти та інші продукти, пов’язані з сонячною енергією. Ми чесно розглянемо найпопулярніші, щоб дати вам уявлення і зорієнтувати вас на найкращий вибір.

Комплект сонячних панелей для портових вантажів

Давайте спочатку зосередимося на комплектах сонячних панелей Harbor Freight. В даний час компанія продає два з цих продуктів: 7 Вт і 100 Вт.

Опис

Цей продукт є найкращим вибором роздрібних продавців і рекомендований 97% їхніх клієнтів. Це портативний і надійний комплект сонячної енергії, який забезпечує 100 Вт безкоштовної, чистої та безшумної енергії. Елементи чудово працюють за різних погодних умов, в тому числі в сонячну та похмуру погоду. Така перевага досягається завдяки тому, що елементи виготовлені з амоного кремнію, тому ви можете бути впевнені, що вони дадуть вам найкращий результат незалежно від присутності або відсутності сонця.

Комплект також дуже простий у налаштуванні та подальшому обслуговуванні. Причина в тому, що він постачається з набором інструментів, таких як кріпильні елементи, комплект ламп на 12 В, затискачі для клем акумулятора та універсальний адаптер живлення. Ці інструменти полегшують не тільки розміщення панелі в потрібному місці, але й підтримання її в належному стані.

Щоб гарантувати найкращу продуктивність, панель використовує такі технології, як сонячні контролери заряду або технологія блокування діодів, яка запобігає втраті заряду протягом ночі. Це відбувається тому, що він пропускає струм до акумулятора, але блокує протилежний потік струму, тобто.e., від акумулятора до панелі.

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

Плюси і мінуси

 • Стійкість до погодних умов працює як в похмуру, так і в сонячну погоду.
 • Дуже простий в установці, а також в обслуговуванні.
 • Поставляється з кріпильними елементами та USB-портом для заряджання ваших пристроїв.

Вступ: Збірка мого комплекту сонячних панелей Harbor Freight 45 Вт. Ніяких інструментів не потрібно!

Спочатку я хотів розробити власний контролер сонячних панелей, а потім купити найкращу пропозицію по сонячним панелям, яку я зміг знайти. Проводячи свої дослідження, я постійно повертався до комплекту сонячних панелей Harbor Freight 45 Вт, тому що здавалося, що за менш ніж 200 (на той час) комплект зробить все, що я хотів зробити з сонячною енергією.

Я знайшов багато нарікань в Інтернеті на ці комплекти, тому я прочитав BS і знайшов три основні скарги:

Контролер простий і не використовує ШІМ для зарядки акумулятора.

Але це система потужністю 45 Вт за ціною менше 200. Що ви очікуєте за менш ніж 200.

Це лише 45 Вт.

Для мене це нормально, я планую просто запустити пару світильників і, можливо, вентилятор, і жоден з них не буде ввімкнений дуже довго.

Контролер, який постачається з цим набором, не включає відсікач низької напруги, необхідний для захисту акумулятора.

Це абсолютно неправда, і я знайшов схему в Інтернеті, щоб довести, що це неправда. Потім я зняв кришку з контролера, щоб самостійно проаналізувати схему, щоб переконатися, що схема правильна. Цей контролер має функцію відключення низької напруги для захисту акумулятора від перерозряду.

Позитивними моментами були те, що в комплекті було все необхідне, окрім акумулятора та, можливо, інвертора! Крім того, все виявилося простим у підключенні.

Я написав цю інструкцію як огляд набору Harbor Freight, але справжня причина, по якій я купив його, полягала в тому, щоб встановити сонячне освітлення в моєму складському приміщенні. Ви можете побачити повну інсталяцію в цій інструкції.

Крок 1: Я купив і розпакував комплект для морських перевезень

Нарешті у мене було близько 200 доларів в запасі, і я купив комплект Harbor Freight. Моїм першим здивуванням було те, наскільки важким був цей комплект. це майже 60 фунтів!

Далі я розпакував сонячні панелі. кожна сонячна панель захищена парою пінополістирольних панелей. Я також виявив, чому коробка важить так багато. Сонячні панелі дуже важкі для свого розміру.

Наступний сюрприз стався, коли я розпакував трубки, які збираються в раму. Я очікував, що це буде дешева тонка трубка з ПВХ. Те, що було в коробці, все ще було пластиковим, але пластик був дуже важким. Також все було чітко промарковано.

Інші основні частини. контролер і світло були упаковані в коробку всередині основної коробки, а з’єднувальна проводка була в пластикових деталях рами.

Крок 2: Збірка рами

У комплекті є два набори гвинтів з гайками-баранчиками. Більш короткі гвинти використовуються для складання рами. Все збирається так, як показано на малюнку на зовнішній стороні коробки, і як сказано в цій інструкції. не потрібні інструменти. Ви просто опускаєте гвинти через отвори, а потім затягуєте крильчасті гайки. Хрестоподібна викрутка Philips не завадить, якщо ви хочете щільно закрутити всі деталі, але це не обов’язково.

Крок 3: Робочі частини набору

Як написано на коробці. все включено, крім акумулятора та інвертора живлення (якщо він вам потрібен), але мені він не потрібен, тому що я буду використовувати два люмінесцентні лампи 12В постійного струму, що входять до комплекту.

Крок 4: Збірка сонячної панелі

Самі сонячні панелі кріпляться до рами такими ж гвинтами і гайками-баранчиками, які використовуються для складання рами, тільки вони довші і включають в себе невелику плоску шайбу. Кожна панель кріпиться чотирма гвинтами, 2 зверху і 2 знизу.

Сама рама має дві відкидні ніжки, і ви встановлюєте їхній кут за допомогою двох гвинтів, що залишилися від збірки. Це дозволяє легко встановити панель, а потім зняти її, коли вона не використовується. Якщо ви любите відпочивати на природі, ви можете легко скласти його десь у вашому фургоні або кемпері, а потім витягнути і встановити його всього за кілька хвилин. Хрестоподібна викрутка Philips не завадить, якщо ви хочете закрутити все щільно, але це не обов’язково.

Крок 5: Підключення всього цього

Проводка проста. це все підключи і працюй.

Три шнури сонячних панелей підключаються до 3-ходового адаптера, який постачається в комплекті, і ви не можете підключити дроти в зворотному порядку. Потім основний кабель підключається з іншого боку адаптера.

Кільцевий кінець кабелю кріпиться до сонячної панелі на задній панелі контролера заряду. Все промарковано кольором, і, як і в першій частині, не потрібно ніяких інструментів.

Кабель для зарядки акумулятора кріпиться так само.

Я був стурбований довжиною кабелю, тому я простягнув основний кабель сонячної панелі вздовж моєї під’їзної дороги і виміряв довжину. Найдовша рулетка, яку я маю, 25 футів, але виходячи з довжини, що залишилася, схоже, що загальна розтягнута довжина становить 30 футів. Це означає, що ви можете припаркувати свій кемпер або фургон в тіні і витягнути сонячні панелі на сонячне світло. Або якщо ви встановлюєте сонячну панель для аварійного освітлення, є велика ймовірність, що ви зможете встановити панель досить далеко від будинку, щоб вона ловила світло.

Два шнури люмінесцентного світла теж досить довгі. 16 футів на мою вимірювальну стрічку.

Крок 6: Підключення акумулятора та освітлення

Останній крок. підключення акумулятора. Я пішов далі і підключився до морського акумулятора, який у мене лежав, і перед тим, як увімкнути контролер, я відключив сонячну панель, щоб побачити, якою була напруга. Це досить низько. 9.8 вольт, але це також дуже розряджена батарея

Далі я підключив сонячну панель назад, і батарея досягла 12.8 вольт досить швидко. Це хороший знак для сонячних батарей. вони виробляють енергію. Але, схоже, мені доведеться замінити цю батарею, тому що напруга не повинна була піднятися так швидко!

Після того, як я заряджав батарею близько години, я спробував увімкнути світло. Здається, вони працюють добре.

Крок 7: Технічна частина. для тих, кому не байдуже

Я знайшов схему зарядного пристрою Harbor Freight, і вона досить вражаюча, як на те, що це таке.

Зарядний пристрій використовує схему компаратора та опорну напругу для ввімкнення та вимкнення сонячних елементів. Це важливо, оскільки ви не хочете перезарядити акумулятор.

Зарядний пристрій використовує другу схему компаратора і ту саму опорну напругу, щоб відключити навантаження, коли батарея розряджається занадто низько. Це так само важливо, тому що надмірна розрядка акумулятора призведе до його пошкодження.

Крок 8: Висновок

Мені здається, що цей комплект буде чудовим доповненням до будь-якого туристичного спорядження. Ви повинні мати можливість запустити світло і, можливо, невеликий витяжний вентилятор всередині вашого кемпера.

Ви також можете встановити один для аварійного освітлення на випадок відключення електроенергії. Це сталося з нами кілька років тому в Північній Алабамі, і мені пощастило мати пару газових ламп для освітлення будинку.

Але цей комплект Harbor Freight має деякі обмеження. Ви не зможете запустити кондиціонер або невеликий холодильник або морозильну камеру. Ці прилади потребують джерела живлення набагато більшої потужності, ніж забезпечує цей комплект.

Отже, що вам потрібно, щоб запустити звичайну морозильну камеру в надзвичайній ситуації?

Згідно з моєю табличкою з даними про глибоке заморожування, їй потрібно 5 Ампер, а 5 Ампер X 120 Вольт. це 600 Ватт. Запускайте цю морозильну камеру на годину на день, і вона буде споживати 600 Вт/год електроенергії. Я кажу про годину, тому що виявив, що, принаймні для моєї морозильної камери, однієї години на день достатньо, щоб зберігати продукти замороженими та безпечними.

Якщо припустити, що комплект Harbor Freight заряджається на повну потужність протягом 10 годин / день, а цього не станеться, якщо ви не живете десь в Арізоні, він буде заряджати лише 450 Вт / год енергії в день. Це набагато менше, ніж мені потрібно для запуску моєї морозильної камери на годину на день. Ваша ситуація буде дещо іншою залежно від морозильної камери, якою ви володієте, незалежно від того, що цей комплект не працюватиме.

Отже, що вам дійсно потрібно, щоб зберегти заморожені продукти замороженими в надзвичайних ситуаціях? Я думаю, близько 300 доларів. Підійде сонячна панель потужністю 400 Вт, контролер заряду, розрахований на потужність вашої сонячної панелі, і достатня кількість акумуляторів для зберігання цієї енергії. Комплект автономних сонячних панелей від Home Depot коштуватиме вам близько 1400, і ви ще не купили батареї. Генератор дешевший.

Я написав цю інструкцію як огляд набору Harbor Freight, але насправді я купив його для того, щоб встановити сонячне освітлення у своєму складському приміщенні. Ви можете побачити повну установку в цій інструкції.

Як довго служать портові вантажні сонячні панелі?

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

У багатьох домовласників є зрозумілі побоювання і сумніви щодо того, скільки коштуватимуть нові сонячні панелі Harbor Freight і чи прослужать вони довго.

Щоб допомогти вам прийняти важливе рішення, ми зібрали все, що вам потрібно знати про сонячні панелі Harbor Freight, а також про те, як довго ви можете розраховувати на їхню довговічність.

Що таке сонячні панелі?

Сонячні панелі. це невеликі пристрої, які перетворюють сонячне світло в корисну електричну енергію. Вони складаються з фотоелектричних елементів, виготовлених з кремнію або тонкоплівкових напівпровідникових матеріалів.

Ці елементи розташовані в послідовних і паралельних ланцюгах для створення різних напруг. Регулятор напруги перетворює різні напруги в один безперервний вихід постійного струму (DC).

Основними компонентами сонячної батареї є

 • Фотокатод. частина елемента, яка поглинає світло і генерує електрони.
 • Фотоемісійний шар. частина фотокатода, яка випромінює електрони.
 • Електронний транспортний шар. частина фотоемісійного шару, яка транспортує електрони до наступного компонента.
 • Контактний шар. частина шару для транспортування електронів, яка контактує з металевим електродом.
 • Металевий електрод. частина контактного шару, яка проводить електрони в зовнішній світ.

Типова сонячна панель складається з декількох сонячних елементів, з’єднаних між собою в послідовні та/або паралельні ланцюги. Кожен контур виробляє певну напругу.

Тому, щоб досягти більш високої напруги, необхідно послідовно з’єднати більше сонячних елементів.

Щоб збільшити кількість енергії, що виробляється кожною коміркою, необхідно з’єднати більше комірок паралельно.

Типи сонячних панелей

Існує три основних типи сонячних панелей: амоні, кристалічні та гібридні. Розуміння відмінностей між ними допоможе вам прийняти більш обґрунтоване рішення при покупці сонячних панелей.

Що таке амоні панелі?

Амоні сонячні панелі також відомі як елементи з амоного кремнію (a-Si). Ці панелі дуже популярні серед власників будинків, які хочуть встановити сонячні панелі, але не мають достатнього бюджету для придбання повної системи сонячних панелей.

Вони, як правило, дешевші, ніж кристалічні кремнієві панелі, що робить їх привабливим варіантом для багатьох людей.

Однак, оскільки в амоних панелях використовується амоний кремній замість кристалічного, вони не виробляють стільки енергії на квадратний фут.

Це означає, що ви повинні бути обережними, вирішуючи, де розмістити ці панелі.

Якщо ви живете в спекотному регіоні, вам краще не розміщувати їх у вікнах або вентиляційних отворах, оскільки вони не будуть генерувати достатньо тепла, щоб компенсувати втрату електроенергії.

Що таке кристалічні кремнієві елементи?

Кристалічні кремнієві елементи є найпоширенішим типом сонячних елементів, які сьогодні використовуються в домашніх сонячних системах.

Вони надзвичайно ефективні, що означає, що вони перетворюють сонячне світло в електричну енергію з високою швидкістю. Через це їх часто називають “високоефективними” сонячними панелями.

Кристалічні кремнієві елементи виготовляються за допомогою процесу, який називається ростом Чохральського.

Сировиною, що використовується в цьому процесі, є кремній, який розплавляється і протягується через піч. У міру охолодження розплавлений кремній застигає у вигляді пластин.

Після того, як пластина сформована, її нарізають на окремі шматки. Кожен шматок покривають шаром атомів фосфору і бору, а потім занурюють у розчин, що містить сурму.

Після промивання кристали сушаться і готові до використання в сонячних панелях.

Переваги сонячних панелей з кристалічного кремнію включають їх довговічність і надійність.

На відміну від амоних кремнієвих панелей, панелі з кристалічного кремнію, як правило, служать довше і не потребують обслуговування.

Крім того, вони більш стійкі до пошкоджень від погодних умов, таких як дощ і сніг. Однак вони коштують дорожче, ніж панелі з амоного кремнію.

До недоліків кристалічних кремнієвих сонячних батарей можна віднести їх більшу вагу і меншу продуктивність в порівнянні з амоними кремнієвими елементами.

Крім того, вони вимагають багато місця для роботи. Наприклад, кожна комірка кристалічного кремнію потребує власного інвертора, який перетворює постійний струм на змінний.

Що таке гібридні сонячні панелі?

Гібридні сонячні панелі поєднують в собі як кристалічні, так і амоні кремнієві елементи в одній панелі.

Це дозволяє власникам будинків отримати найкраще з обох світів: високу ефективність і тривалий термін служби.

Як і кристалічні кремнієві елементи, гібридні сонячні панелі мають відносно низьку початкову ціну.

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

Однак, як і амоні кремнієві панелі, вони все ще можуть бути досить дорогими.

Основною перевагою гібридних панелей є їх здатність забезпечувати поєднання високої ефективності та тривалого терміну служби.

Обидва типи елементів працюють разом, щоб створити баланс між виробництвом електроенергії та довговічністю.

Знижуйте рахунки за електроенергію, збільшуйте вартість нерухомості, зменшуйте податкові зобов’язання і допомагайте врятувати світ.

Чому варто обирати сонячні панелі Harbor Freight?

Сонячні панелі Harbor Freight виготовлені з високоякісних матеріалів і спроектовані таким чином, щоб бути довговічними, надійними і простими в установці.

Вони поставляються з усім необхідним для негайного початку роботи. включаючи монтажне обладнання, інструкції з монтажу та навіть безкоштовний інвертор живлення.

Самі панелі також дуже доступні за ціною, тому не важко зрозуміти, чому вони є одним з найпопулярніших варіантів для встановлення сонячних панелей в житлових будинках.

Типи сонячних панелей для портових вантажних суден

Harbor Freight пропонує безліч різних типів сонячних панелей, які підходять для різних застосувань. До них відносяться:

 • Стандартні сонячні панелі: Вони ідеально підходять для власників будинків, які хочуть додати сонячні панелі до свого будинку. Зазвичай їх встановлюють на дахах або наземно на бетонних майданчиках.
 • Наземні сонячні панелі: Ідеально підходять для комерційних об’єктів, таких як склади, фабрики та офіси. Вони також можуть бути використані для доповнення існуючих систем на даху.
 • Дахові сонячні панелі: Найкраще підходять для великих будівель, які вже мають дах. Вони можуть бути розміщені безпосередньо на даху або прикріплені до стіни будівлі.
 • Плоскі сонячні панелі: Вони призначені для автономних установок. Зазвичай вони встановлюються на стовпах або стінах.
 • Гібридні сонячні панелі: Поєднують в собі плоскі та стандартні сонячні панелі. Вони чудово підходять для великих проектів, оскільки дозволяють максимізувати ваші інвестиції, забезпечуючи при цьому високий рівень ефективності.

Як працюють сонячні панелі?

Процес виробництва електроенергії з сонячного світла називається фотовольтаїкою. Фотоелектричні елементи перетворюють світло безпосередньо в електричну енергію.

Фотоелектричний елемент складається з двох шарів напівпровідників. Один шар діє як матеріал p-типу, а інший. як матеріал n-типу.

Під впливом сонячного світла електрони переходять з валентної зони одного шару в зону провідності іншого шару.

Це створює електричне поле на перетині між двома шарами. Це електричне поле викликає потік електронів, створюючи напругу.

Як працює система сонячних панелей Harbor Freight?

Коли ви підключаєте систему сонячних панелей Harbor Freight до електромережі, вона перетворює електроенергію постійного струму в електроенергію змінного струму.

Потім лічильник електроенергії у вашому будинку вимірює кількість електроенергії, яку ви використовуєте щомісяця.

Кількість електроенергії, яку ви використовуєте, порівнюється із загальною кількістю електроенергії, виробленої вашими сонячними панелями.

На основі цього порівняння ваш постачальник комунальних послуг надсилає вам рахунок з детальним описом того, який відсоток вартості електроенергії забезпечили ваші сонячні панелі.

Коли ви виробляєте власну електроенергію за допомогою сонячних панелей Harbor Freight, ви зменшуєте свою залежність від викопних видів палива.

Ви також отримаєте вигоду від нижчих щомісячних витрат на електроенергію, що дозволить вам вкладати більше грошей в іпотеку, оренду та інші витрати.

Інвестиції в сонячну електростанцію можуть мати сенс, навіть якщо ваші поточні тарифи на електроенергію вищі за середні.

Які переваги мають портові сонячні панелі?

Сонячні панелі Harbor Freight мають цілий ряд переваг, серед яких

 • Низька початкова вартість: Як згадувалося вище, ви можете отримати повну систему сонячних панелей приблизно за 2 500. Це включає в себе все, від монтажного обладнання до електропроводки.
 • Не потребують технічного обслуговування: На відміну від традиційних сонячних панелей, сонячні панелі Harbor Freight не потребують постійного обслуговування. Все, що вам потрібно зробити, це просто очищати їх раз на кілька місяців.
 • Енергетична незалежність: Оскільки сонячні панелі Harbor Freight виробляють електроенергію, вам не доведеться турбуватися про те, що енергія закінчиться в періоди низьких поставок.
 • Екологічність: оскільки сонячні панелі Harbor Freight виготовляються з матеріалів, що підлягають вторинній переробці, вони допомагають захистити навколишнє середовище.
 • Простота установки: Сонячні панелі Harbor Freight легко монтуються і демонтуються. Просто відкрутіть болти і зніміть панелі.
 • Надійність: Системи сонячних панелей Harbor Freight розраховані на довгі роки. Вони побудовані таким чином, щоб витримувати екстремальні погодні умови, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вони будуть пошкоджені сильним вітром або проливним дощем.

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

Чи є якісь недоліки сонячних панелей?

Звичайно, у використанні будь-якої технології завжди є свої мінуси. Найбільшим недоліком сонячної енергії є її залежність від сонця.

Як згадувалося раніше, це ускладнює використання сонячної енергії в похмурі дні.

Крім того, оскільки сонячні панелі потребують прямого сонячного світла, вони не будуть ефективно працювати в районах, які не отримують достатньо сонячного світла протягом року.

Ще одним недоліком сонячних панелей є те, що вони не зберігають енергію. Отже, якщо ви хочете використовувати батарею вночі, вам потрібно буде інвестувати в інвертор.

Однак ці недоліки бліднуть у порівнянні з перевагами сонячної енергії.

Коли ви порівняєте вартість сонячних панелей з вартістю традиційних методів виробництва електроенергії, ви побачите, що це, безумовно, дешевше.

Крім того, ви можете бути впевнені, знаючи, що ваші панелі будуть забезпечувати чисту, відновлювану енергію для наступних поколінь.

Огляд генератора Predator 3500 | Чи варто це грошей

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

Найтихіший генератор для автофургонів

Інверторний генератор Predator 3500 працює тихо, але наскільки він тихий і чи вартий він того? Ми використовуємо генератор Harbor Freight Predator 3500 вже 2 тижні поспіль під час розкиданого кемпінгу в Західній Монтані і дійсно випробували його на міцність, так що давайте зануримося в нього.

Перше, що я збираюся вирішити, це ціна. Якщо ви взагалі заглядали в інверторні генератори, ви знаєте, що вони є по всій карті. Перший, на який я звернув увагу, був Honda, і коштував він понад 2300. Використовуючи багато продукції Honda у пожежній службі, я знаю, що їхні маленькі двигуни майже куленепробивні.

2,300 баксів. це великий горіх, який можна розбити, тому я продовжував шукати. Я натрапив на кілька інших брендів, і випадково зупинився в Harbor Freight за деякими невеликими інструментами і побачив Predator 3500, і він був вказаний за 799 доларів. Побачивши інші бренди, моя перша думка була, що така “дешевизна” того не варта. Але все ж, за третину ціни, це викликало мій інтерес достатньо, щоб трохи покопатися.

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

Тихий генератор для автофургонів

Після кількох днів старанного пошуку в Інтернеті всіх плюсів і мінусів Predator 3500, я вирішив, що дійсно варто спробувати цей “дешевий” генератор. Ціна зросла приблизно на 150 з тих пір, як ми придбали наш інвертор кілька місяців тому, але навіть в межах 950 я б купив його знову.

Єдине, чого НЕМАЄ в комплекті. це чверть моторної оливи 10/30, яку потрібно залити перед першим запуском. Все інше, що вам потрібно, йде в комплекті з цією маленькою електростанцією. У комплект поставки входить невеликий набір інструментів для підключення акумулятора до стартера, воронка для заливки масла, ключ для свічок запалювання, невеликий набір кабелів-перемичок для підключення Predator 3500 безпосередньо до акумулятора, а також 30-амперний адаптер Twist Lock для штепсельної вилки автофургона.

Початкове налаштування

збірка, мого, комплект, сонячних, панель

Перед першим запуском потрібно залити масло, що легко зробити через люк для заливки масла за допомогою воронки, яка входить в комплект поставки. Наступний крок. приєднати кабелі до акумулятора, і все готово до роботи. Загальний час початкового налаштування склав менше 5 хвилин.

Заправка Заправка

В інструкції написано, що потрібно використовувати стабілізатор палива StaBil, тому що паливо на етанолі розриває маленькі карбюратори, а StaBil нівелює вплив етанолу, а також запобігає перетворенню палива на желе, якщо ви дозволите генератору зберігатися місяцями з паливом в баку.

Predator 3500 може похвалитися смішно довгим часом роботи. 11 годин на 2.5 галонів пального при 25% навантаженні. Здавалося, що ця цифра була б статистикою “лише для лабораторних результатів”, і я не міг дочекатися, щоб довести, що це не так. Ми поповнили бортовий бензобак, і отримали 2.5-галонний каністру з бензином і заправив його, так що у нас був запасний “повний бак” бензину, оскільки я був упевнений, що він ніяк не дотягне до 11 годин.

Генератор Predator 3500

Вчора о 5:00 вечора ми запустили наш Predator 3500, щоб ми могли дивитися телевізор у фургоні та заряджати акумулятори для нічного споживання електроенергії холодильником, водяним насосом тощо. Згодом ми з дружиною заснули на дивані і ніколи не вимикали його до 10:00 вечора комендантської години. Нам обом також вдалося проспати всю ніч, поки сонце не почало сходити наступного ранку, що саме по собі нечувано.

На щастя, у нас розосереджений кемпінг, і в районі, де ми зупинилися, не було абсолютно нікого, тому ми не були “тими хлопцями”, у яких всю ніч працював генератор (докладніше про це через хвилину)

Я розплющив очі близько 6:15 ранку, поставив кавоварку і натиснув кнопку увімкнення на моєму ранковому автопілоті. Коли маленький світлодіод увімкнувся і я відчув запах фолгерів, які почали проникати в повітря, я згадав, що ми перебуваємо в бункері, і у мене зараз не повинно бути електрики.

Predator 3500 все ще працював на 13.25 годин потому!

Паливна ефективність Predator 3500

Зараз я не впевнений, як, можливо, Predator 3500 має бак на 3 галони, але “оцінюється” як 2.5 галонів? Я не знаю, в будь-якому випадку, він все ще працював. Маленький манометр у верхній частині бака показав, що він абсолютно порожній, і тоді я зробив те, що НЕ рекомендую.

Я відкрив кришку бензобака, коли він працював, щоб перевірити, чи насправді в ньому є паливо. На дні бака було зовсім небагато, ледь помітний наліт, але паливо в ньому все ще залишалося.

Я взяв нашу запасну каністру з бензином, наповнив бак і знову запустив генератор. Генератор Predator 3500 відпочив менше 5 хвилин, перш ніж я знову запустив його, і продовжував використовувати його до кінця дня. Він старанно працював, як і було заявлено, цілий день, живлячи наш житловий холодильник, два настільних комп’ютери, кавоварку, один з двох кондиціонерів і телевізор у вітальні.

Ймовірно, більшу частину дня він працював майже на максимумі 25 ампер, оскільки це був “робочий” день, коли ми з дружиною працювали над статтями для веб-сайту, відео на YouTube і пили каву так, наче завтра не настане. Predator 3500 просто продовжував працювати, без проблем.

про це за хвилину

Як я вже згадував раніше, ми обидва заснули на дивані і пропустили тиху годину. Ми обидва дуже не любимо бути “тими хлопцями” в кемпінгу, і робимо все можливе, щоб переконатися, що ми використовуємо належний кемпінговий етикет, щоб кожен міг мати приємний досвід у своїх походах.

Нам пощастило, що тут більше нікого не було, але що, якби вони були? Я знаю, що це супертихий генератор, але супертихий вдень. це не те ж саме, що опівночі, коли рівень навколишнього шуму сягає мінус 10. Я повинен був знати, наскільки я був би A-Hole, якби у нас були сусіди?

Тож з кавою в руці я почав ходити по кемпінгу, щоб побачити, як далеко буде доноситися звук працюючого генератора Predator 3500. На мій подив, на наступному ж кемпінгу, в будь-якому напрямку, його було майже не помітно.

Коли я кажу “майже не чутно”, я не маю на увазі, що він на 100% безшумний. Я хочу сказати, що ви можете почути його, але ви не можете сказати, що це один кемпінг. Це звучить так, ніби хтось має генератор, що працює десь, десь там.

У нас є відео на YouTube, яке ви можете переглянути, натиснувши тут, про те, як ми вперше купили і протестували його, з реальними, невідредагованими рівнями гучності, щоб зрозуміти, що я маю на увазі.

Is It Quiet

Задня частина генератора, де вихлопні гази виходять, гучніша, ніж будь-яка з інших 3 сторін. Однак, оскільки ми були на зовнішньому краю кемпінгу, вихлоп був спрямований подалі від решти кемпінгу. Тож навіть якби хтось заїхав після того, як ми заснули, це не завадило б їм заснути.

Недоліки генератора Predator 3500?

Ми використовували генератор Predator 3500 досить ретельно протягом останніх 2 тижнів, і був лише один недолік. Я навіть не можу сказати, що це недолік, скоріше, особиста перевага.

Генератор постачається з адаптером Twist Lock до RV, тому ви можете підключити свій RV до розетки генератора на 30 ампер. Це короткий адаптер, довжиною всього близько 3 дюймів, з поворотним замком з одного боку, з іншого боку. жінка RV. Отже, це працює.

Моє єдине зависання полягає в тому, що штепсельні вилки RV важкі. Тож вага шнура живлення RV на адаптері просто зробила мене трохи незручним. Зрозумійте мене правильно, ми використовували його так протягом декількох днів, без проблем, і він ніколи не виходив з ладу, не розхитувався і не давав мені жодної реальної причини давати йому негативну оцінку, мені він просто не сподобався.

Наше рішення

Моє рішення полягало в тому, щоб купити донгл, з дротом живлення між замком і кінцем штекера RV, щоб вага штекера RV була на землі, а не висіла на адаптері на генераторі.

Наш неупереджений огляд генератора Predator 3500. 5 з 5 зірок. Нам не платили за огляд або схвалення жодним чином. Я б купив його ще раз, навіть за вищою ціною. І ще одна додаткова перевага. ви можете з’єднати два з них разом і отримати загальну потужність 50 ампер, якщо вам це знадобиться. Навіть купивши два з них, ви все одно будете нижче ціни однієї порівнянної Honda.

Залишити відповідь