Зарядний пристрій для електромобілів Solar Edge. Зарядний пристрій для електромобілів Solar Edge

SolarEdge випускає оптимізовану для постійного струму домашню сонячну систему, систему зберігання та зарядки електромобілів

SolarEdge Technologies оголосила про запуск у Північній Америці SolarEdge Home, повної екосистеми розумної енергії, оптимізованої для постійного струму, яка максимізує виробництво сонячної енергії, тривалість резервного живлення домашньої батареї та потенційну економію коштів.

Завдяки підключенню інвертора та акумулятора на стороні постійного струму, рішення SolarEdge, оптимізоване для постійного струму, генерує більше енергії та забезпечує більшу економію для власника будинку, усуваючи непотрібні перетворення енергії, які є типовими для інших систем з підключенням до акумулятора. Оптимізована для постійного струму система також забезпечує довший час резервного копіювання та зменшує залежність від електромережі завдяки надійному багатоденному резервному копіюванню від акумулятора.

Розумна енергетична екосистема складається з інвертора SolarEdge Home Hub, оптимізаторів потужності SolarEdge, домашнього акумулятора SolarEdge, інтеейсу резервного копіювання, розумних енергетичних пристроїв, таких як зарядний пристрій для електромобілів SolarEdge EV, контролер гарячої води, контролери навантаження та розумні перемикачі. За допомогою додатку mySolarEdge домовласники можуть контролювати, планувати та відстежувати споживання та економію енергії, беручи до уваги зовнішні фактори, такі як погодні явища та зростання тарифів на комунальні послуги.

Для інсталяторів SolarEdge Home спрощує процес встановлення та введення в експлуатацію. Від акумуляторів до інтелектуальних енергетичних пристроїв, система, оптимізована для постійного струму, спрощує дизайн, зменшує потребу в модернізації основних панелей і використовує бездротове підключення plug-and-play, усуваючи необхідність прокладки кабелів зв’язку між компонентами.

Екосистема SolarEdge Home орієнтована на майбутнє, дозволяючи домовласникам додавати додаткові функції та можливості в міру розвитку та зміни їхніх енергетичних потреб.

“SolarEdge Home розроблений для задоволення потреб домовласників у більших фотоелектричних системах, більшій кількості застосувань та безперешкодному управлінні за допомогою одного додатку. Для інсталяторів SolarEdge Home допомагає формувати більш цінні відносини з клієнтами, мінімізуючи при цьому витрати на експлуатацію та встановлення”. сказав Пітер Метьюз, генеральний менеджер в Північній Америці.

Про автора

Келсі Місбренер

Келсі є головним редактором Solar Power World та ведучим подкасту “Куточок підрядника”.

Коментарі та думки власників

Бездротове підключення plug and play може бути серйозною проблемою з точки зору зовнішніх атак і подій з вимогами викупу на розподіленому рівні. Не впевнений, що простий кабель категорії 6 не є кращим універсальним рішенням для зв’язку між пристроями. У промисловості IoT просувається як “наступна велика річ”, і все ж деякі хакерські групи спочатку шукають відкритий або незахищений порт Bluetooth, Wi-Fi в пристрої IoT, щоб порушити безпеку всієї системи.

SOLAREDGE 25 футів. Зарядний кабель для електромобілів з тримачем. Сумісний лише із зарядними інверторами SOLAREDGE EV (інвертор/зарядний пристрій не входить до комплекту)

Відгуки клієнтів, включаючи зіркові рейтинги продуктів, допомагають клієнтам дізнатися більше про продукт і вирішити, чи підходить він їм.

Щоб розрахувати загальний зірковий рейтинг і процентний розподіл за зірками, ми не використовуємо просте середнє значення. Замість цього наша система враховує такі речі, як те, наскільки свіжий відгук і чи купив рецензент товар на Amazon. Ми також проаналізували відгуки, щоб перевірити їхню достовірність.

Зі Сполучених Штатів

Працює чудово. Заряджає мій Clarity повністю (45 миль) менш ніж за 2 години.Шнур дуже товстий, важкий. жорсткіше, ніж інші.Налаштування зайняло кілька днів, поки служба підтримки нарешті не допомогла. Ви не можете просто підключити його для налаштування, але після налаштування в системі він працює чудово.

Виникла проблема із завантаженням Коментарі та думки власників прямо зараз. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

Тому я замовив цей продукт, щоб скористатися перевагами вбудованого зарядного пристрою для електромобілів на моєму інверторі SolarEdge. Мені сподобалася ідея, що я можу спочатку встановити сонячну систему в своєму будинку, а потім додати функцію зарядки електромобіля пізніше без необхідності прокладати додаткові дроти. Це також було добре, оскільки я придбав Tesla Model 3 незадовго після того, як.

Встановлення було досить простим. В основному підключи і працюй з кількома додатковими кроками, але нічого надто складного.

Якщо у вас є інвертор SolarEdge з можливістю зарядки електромобіля, це саме той кабель, який вам потрібен.

Виникла проблема з завантаженням Коментарі та думки власників прямо зараз. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Мав інвертор SolarEdge EV, потрібен був кабель. Замовив у вівторок, отримав у п’ятницю, підключив і все працює! Для реєстрації кабелю потрібно лише скористатися додатком SolarEdge. Я був дуже радий, що він прийшов так швидко. Досить круто, що я можу заряджати свою машину від сонця!

Виникла проблема із завантаженням Коментарі та думки власників прямо зараз. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

У мене є сонячний інвертор SolarEdge HD Wave з підтримкою SetApp та вбудованим зарядним пристроєм для електромобілів, тому саме цей кабель мені був потрібен для зарядки електромобіля. Додаток SetApp для Android зміг зчитати штрих-код на зарядному пристрої, але не зміг активувати кабель. Я зареєстрував випадок підтримки в SolarEdge, і вони пішли вперед і активували кабель для мене. Цей кабель є запатентованим SolarEdge на кінці інвертора і має стандартний штекер SAE J1772-2009 на кінці зарядного пристрою для електромобілів. Це дозволяє йому працювати з будь-яким електромобілем, але для деяких знадобляться адаптери. Для Tesla потрібен адаптер, а для старих електромобілів. адаптер NEMA NEMA 14-50. У моєму випадку я хотів також використовувати зварювальний апарат від інвертора, тому я використовував перехідник SAE J1772-2009 на NEMA 6-50P.

SolarEdge, SE5000H-US, HD-Wave, 1-фазний, мережевий інвертор із зарядним пристроєм для електромобілів рівня 2,

SolarEdge, SE5000H-US, HD-Wave, 1-фазний, мережевий інвертор із зарядним пристроєм для електромобілів рівня 2, 5000 Вт, 240 В змінного струму, 60 Гц, 2 входи без запобіжників, 12 років гарантії, замикання на землю/AFCI, незаземлений, RS485 та Ethernet, AC-RSD, з RGM, UL-1741-SA (правило 21). SE5000H-US000NNW2

SE-HD-хвиля-однофазний інвертор.pdfОднофазні інвертори з технологією HD-Wave

Однофазний інвертор SolarEdge з технологією HD-Wave ламає стереотипи традиційних сонячних інверторів. Лауреат престижної нагороди Intersolar Award 2016 року та відомої нагороди Edison Award 2018 року, однофазний інвертор спеціально розроблений для роботи з оптимізаторами потужності SolarEdge. Вона поставляється з вбудованим захисним вимикачем постійного струму, інтегрованою функцією швидкого вимкнення та має стандартну 12-річну гарантію, яка може бути продовжена до 20 або 25 років.

Інноваційна топологія інверторів SolarEdge

Оскільки відстеження точки максимальної потужності та управління напругою здійснюється окремо для кожного сонячного модуля оптимізатором потужності SolarEdge, однофазний інвертор відповідає лише за інвертування постійного струму в змінний. Отже, це простіший, економічно вигідніший і надійніший сонячний інвертор. Фіксована напруга на струні забезпечує роботу з найвищою ефективністю в будь-який час, незалежно від довжини та температури струни.

На додаток до своєї функціональності в якості фотоелектричного інвертора, оптимізованого для постійного струму, однофазний інвертор також управляє енергією акумулятора та системи в рамках рішення StorEdge від SolarEdge.

Технологія HD-Wave: Нова ера для фотоелектричних інверторів

Останнє покоління однофазних інверторів SolarEdge розроблено з використанням нової технології перетворення енергії, яка базується на розподіленій комутації та потужній DSP обробці. Інвертор здатний синтезувати чисту синусоїду, що призводить до значного зменшення кількості магнітів та важких охолоджуючих елементів. Результат. ще менший і легший інвертор для спрощення транспортування та зберігання, а також легка установка однією людиною. Рекордна ефективність 99% дозволяє виробляти більше енергії для покращеної окупності інвестицій.

Інвертори HD-Wave тепер доступні з інтегрованим моніторингом виробництва та споживання

Для моніторингу споживання потрібно лише просте підключення двох зовнішніх фотоелектричних перетворювачів SolarEdge (продаються окремо), що дає домовласникам чітке уявлення про використання енергії.

Зарядний пристрій SolarEdge Smart EV дозволяє легко їздити на сонячних батареях. огляд CleanTechnica

SolarEdge був пізнім гравцем у світі зарядних пристроїв для електромобілів, але, провівши деякий час із зарядним пристроєм SolarEdge Smart EV Charger, компанія вже є серйозним претендентом у цьому просторі.

зарядний, пристрій, електромобілів, solar

Побудувавши свій бізнес на високоякісних, ефективних сонячних інверторах, SolarEdge була пізнім гравцем у світі зарядних пристроїв для електромобілів, але після того, як SolarEdge Smart EV Charger стала серйозним конкурентом на цьому ринку, компанія вже є серйозним претендентом.

Надійна, перспективна зарядка для електромобілів

Більшість побутового обладнання для обслуговування електромобілів (EVSE, також відоме як зарядний пристрій для електромобілів). це трохи більше, ніж адаптери, які підключаються до домашньої електромережі за допомогою адаптера для зарядки транспортного засобу. Зарядка електромобіля. це не ракетна наука, але оскільки вони споживають таку велику кількість енергії, існує потенціал для того, щоб зробити з ними набагато більше. Оскільки електромобілі споживають таку велику частку енергії, є можливість оптимізувати енергію, що споживається будинком, додавши інтелектуальності зарядним пристроям для електромобілів. Лідерство SolarEdge у виробництві сонячних інверторів дозволило компанії привнести інтелект у світ зарядних пристроїв для електромобілів, і це саме те, що вона зробила.

зарядний, пристрій, електромобілів, solar

Розумний зарядний пристрій для електромобілів SolarEdge. Копирайт изображения: Кайл Філд, CleanTechnica

SolarEdge надіслала нам один зі своїх автономних зарядних пристроїв Smart EV Charger для тестування, і я повинен сказати, що я вражений і ще більше переконаний, що інвертори є найбільш захоплюючою частиною відновлюваного будинку майбутнього прямо зараз. Одразу зрозуміло, що ця річ створена надовго. Товстий зарядний кабель довжиною 25 футів виглядає так, ніби він може витримати десятиліття використання і зловживання в гаражі або громадській зарядці, а товстий корпус самого пристрою виглядає надзвичайно міцним. Якщо що, він трохи занадто товстий, і моя дружина зауважила, що вона віддає перевагу іншим зарядним пристроям просто через їх більш гнучкі, простіші в управлінні зарядні кабелі. Ми встановили пристрій у нашому гаражі для тестування, але він також призначений для використання на відкритому повітрі, що є фантастичним.

Відмова від відповідальності: SolarEdge безкоштовно встановив для нас зарядний пристрій Smart EV Charger для цілей цього огляду.

Наша система Tesla Solar Roof поставляється з двома 5-кіловатними дельта-інверторами, які, здається, не мають ніякого зв’язку, про який можна було б говорити, тому ми не змогли протестувати інтеграцію зарядного пристрою Smart EV Charger з інверторами SolarEdge, але це, мабуть, найцікавіша функціональність цього пристрою. При встановленні в будинку з сонячною системою, що живиться від інверторів SolarEdge, зарядний пристрій Smart EV Charger взаємодіє з інверторами і може динамічно, інтелектуально заряджати електромобіль від надлишкової сонячної генерації з дахової системи. Зарядний пристрій SolarEdge Smart EV Charger базується на фундаментальній передумові, що сонячні та електричні транспортні засоби є взаємодоповнюючими технологіями. 40% власників електромобілів мають сонячні установки, і новий зарядний пристрій для електромобілів дає можливість інсталяторам і власникам електромобілів встановити зарядний пристрій для електромобілів поряд з новою або існуючою сонячною установкою. Для сонячних інсталяторів це може стати можливістю для збільшення продажів, а для власників електромобілів. можливістю додати зарядний пристрій для електромобілів за нижчою ціною.

У центрі пристрою розташоване яскраве світлодіодне світлове кільце, яке дозволяє з першого погляду підтвердити, що транспортний засіб заряджається, за допомогою кільця зелених вогнів. По черзі, якщо виникає проблема, світлодіодні ліхтарі стають червоними, помаранчевими або навіть фіолетовими, залежно від того, що відбувається.

Встановлення

Встановлення зарядного пристрою Smart EV Charger було дуже простим. Він поставляється з дротовою косичкою на кінці, тому його встановлення було простим питанням: прикріпити його до стіни біля відповідної розетки на 50 ампер і підключити до мережі. Встановлення його в ланцюг 50 ампер гарантує, що пристрій зможе витягнути свій пік у 40 ампер, штовхаючи 9.6 кіловат потужності для автомобіля. З міркувань безпеки, зарядні пристрої для електромобілів повинні споживати лише 80% від максимального струму, на який розрахований ланцюг, тому обов’язково враховуйте це при встановленні нового ланцюга або при виборі зарядного пристрою для електромобіля для вашого будинку.

зарядний, пристрій, електромобілів, solar

Після фізичного встановлення пристрою його потрібно підключити до локального з’єднання Wi-Fi. Це робиться з програми SolarEdge і вимагає лише базової конфігурації. Мені довелося повторити процес кілька разів, але підключення до мережі зайняло лише кілька хвилин.

Додаток SolarEdge

Додаток My SolarEdge дозволяє власнику будинку переглядати поточний сеанс заряджання, зупиняти та запускати сеанс, переглядати історію заряджання та налаштовувати більш просунуті функції, такі як заряджання за розкладом та сонячне заряджання (де це можливо).

зарядний, пристрій, електромобілів, solar

У нашому домогосподарстві є два електромобілі, Mercedes B-Class Electric Drive 2014 року випуску та Tesla Model 3, і ми змогли зарядити обидва на новому зарядному пристрої з піковою потужністю 40 ампер / 9.6 кВт. Власники можуть позначити кожен автомобіль у домогосподарстві, якщо їх більше одного, і додаток розпізнає, який автомобіль підключений до мережі для відстеження.

Це нескладний додаток, який робить саме те, що вам потрібно, з невеликою кількістю надмірностей, які можуть заплутати процес. просунуті користувачі мають можливість експортувати історію сеансів зарядки, за бажанням. Це корисно для тих, хто хоче відстежувати фактичне споживання енергії своїми транспортними засобами з плином часу, чи то для відстеження рахунків за пальне, чи для інших цілей.

Водіння на сонячному світлі

Зарядний пристрій SolarEdge Smart EV Charger чудово працює як автономний зарядний пристрій для електромобілів, але його робота стає по-справжньому захоплюючою, коли він встановлюється поряд із сонячною системою, що працює від SolarEdge. У цій конфігурації він може заряджати електромобіль, використовуючи лише надлишкову сонячну генерацію, що надходить з даху, мінімізуючи або усуваючи необхідність подачі енергії назад в мережу.

зарядний, пристрій, електромобілів, solar

Для районів, де “зелені” тарифи роблять передачу електроенергії в мережу менш привабливим варіантом або взагалі не дозволяють цього, це може бути величезною перевагою. Для домовласників, які намагаються максимізувати споживання енергії, виробленої на місці за лічильником, це безпосередньо сприяє баченню більш стійкого будинку. Я маю на увазі, хто не хоче їздити, використовуючи лише енергію сонця?

Що працює, а що ні?

Не соромтеся використовувати мій реферальний код Tesla для покупки Tesla Solar, якщо ви схильні переконатися, що вони вам підходять. В даний час ви отримаєте 100 винагороду за використання реферального коду, як у мене. Якщо ви скористаєтеся моїм кодом (https://ts).la/kyle623), я також отримую винагороду від Tesla, яка допомагає нам бути більш фінансово стійкими тут, у CleanTechnica.

Я не люблю платні сервіси. Вам не подобаються платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми впровадили обмежену платну стіну на деякий час, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що ми повинні розмістити за нею. Теоретично, ваш найексклюзивніший і найкращий контент знаходиться за платною стіною. Але тоді менше людей їх читають! Ми просто не любимо платних платформ, і тому вирішили відмовитися від нашої. На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися на плаву або навіть, можливо. ахніть. зростати. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, скидайтеся щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякую! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica електронною поштою. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Залишити відповідь