Видалення пилу з сонячних фотомодулів за допомогою автоматизованих систем очищення. Автоматична система очищення сонячних батарей

Команда ENG запропонувала креативне рішення дорогої проблеми

У відео вище Джон Ной Худельсон (ENG’14) розповідає про те, як працює самоочищувальна сонячна панель EDS. Фото Cydney Scott

За даними Міністерства енергетики США (DOE), енергія сонця, яка потрапляє на Землю за одну годину, може забезпечувати енергією планету протягом цілого року. Одне з найкращих місць для використання цієї безкоштовної, рясної та екологічно чистої енергії. пустеля, але пустелі, виявляється, мають заклятого ворога для сонячних панелей: пісок. Тверді частинки, які постійно дмуть через пустелі, осідають на сонячних панелях, знижуючи їх ефективність майже на 100 відсотків посеред пилової бурі. Поточне рішення полягає в тому, що оператори сонячних полів обприскують пил опрісненою дистильованою водою.

“Це може здатися дрібницею, але якщо у вас є мільйони квадратних футів сонячних панелей в пустелі, це може виявитися дорогим задоволенням, особливо якщо вода є дефіцитним ресурсом”. говорить Джон Ной Худельсон (ENG’14), один з кількох аспірантів, які працюють над пошуком кращого рішення разом з Малай Мазумдером (Malay Mazumder), професором-дослідником Інженерного коледжу, професором електротехніки та комп’ютерної інженерії, матеріалознавства та інженерії, і Марком Хоренштейном (Mark Horenstein), професором електротехніки та комп’ютерної інженерії. “Ми хочемо використовувати лише невелику кількість електрики, щоб статично виштовхувати пил з поверхні сонячної панелі або сонячного дзеркала.”

Відповідь команди BU під назвою прозора електродинамічна система (EDS). це технологія самоочищення, яка може бути вбудована в сонячний пристрій або надрукована шовкографією на прозорій плівці, прикріпленій до сонячної панелі або дзеркала. EDS піддає частинки пилу впливу електростатичного поля, яке змушує їх левітувати, занурюючись і піднімаючись у хвилях, що чергуються (так, як пляжний м’яч відскакує від піднятих рук уболівальників на переповненому стадіоні), коли електричний заряд коливається.

видалення, сонячних, фотомодулів, допомогою, автоматизованих, система

За лічені секунди прозорий EDS змітає щонайменше 90 відсотків пилу і піску з сонячної панелі. Фото Джекі Річчарді

Весь процес займає секунди і використовує мізерну кількість енергії, що генерується самим сонячним пристроєм. приблизно 1/100 від того, що він виробляє щодня. У фінальній версії EDS буде програмованим або автоматично визначатиме наявність поверхневого пилу і вмикатиметься. “На ринку немає нічого подібного”. каже Хоренштайн.

Натхнення для створення EDS прийшло до Мазумдера більше десяти років тому з малоймовірного джерела: людські легені. Він пам’ятає, як думав, що органи, оснащені самоочисними волосками, які змітають пил і виводять його з дихальної системи, були “геніальними захисними механізмами”.” Він думав, що зможе імітувати цю охайну біологічну систему і застосувати її до інших механізмів.

У 2003 році НАСА, вчені якого вважали, що ця технологія може бути використана в майбутніх місіях на Марс для захисту обладнання від космічного пилу, надало йому трирічний грант у розмірі 750 000 доларів. Коли це фінансування закінчилося, нагорода в розмірі 50 000 доларів США від Управління технологічного розвитку Бостонського університету підтримала дослідження Мазумдера на плаву, поки він шукав альтернативне фінансування. Його великий прорив стався в 2010 році, коли він виступив з доповіддю про EDS на конференції Американського хімічного товариства в Бостоні. Новини про технологію поширилися через статті в таких виданнях, як New York Times і британська Daily Telegraph.

“На ринку немає нічого подібного.”- Марк Хоренштейн, професор електротехніки та комп’ютерної інженерії

Мазумдер отримав дзвінок від Девіда Пауелла, менеджера з досліджень і розробок компанії Abengoa Solar, світового піонера в будівництві CSP (концентрована сонячна енергія) і PV (фотоелектрична енергія) електростанцій. Компанія експлуатує електростанцію Solana Generating Station в Гіла Бенд, штат Аріз., і незабаром відкритого проекту Mojave Solar поблизу Барстоу, штат Каліфорнія. Кожна з них здатна виробляти 280 мегават. або забезпечувати електроенергією понад 100 000 будинків. Маючи щонайменше два заводи в пустелі, Абенгоа був дуже зацікавлений в успіху EDS і прагнув протестувати прототипи Мазумдера.

У 2012 році Мазумдер і Абенгоа отримали дворічний грант у розмірі 945 000 доларів США від Управління енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Міністерства енергетики США для подальшого тестування і розширення можливостей EDS. Хоренштейн і Нітін Джоглекар, доцент Школи менеджменту з управління операціями та технологіями, є співвиконавцями гранту, а Національна лабораторія Сандія в Альбукерке, штат Нью-Мексико, США, є співвиконавцями гранту.M., підписали угоду, щоб допомогти оцінити ефективність прототипу та розробити більш масштабні моделі. Завдяки гранту в 40 000 від Ради з масової чистої енергії загальне фінансування команди зросло до майже 1 мільйона доларів.

видалення, сонячних, фотомодулів, допомогою, автоматизованих, система

Старк (ліворуч) і Худельсон знімають показники дзеркального відображення в минулому році на дзеркалах, які вони встановили в Національній лабораторії Сандія в Альбукерке, штат Нью-Мексико.M. Фото надане Джеремі Старком

Протягом двох місяців минулого року Худельсон і докторант Джеремі Старк (ENG’14) тестували майже 20 прототипів ЕЦП на об’єктах в Абенгоа і Сандіа, перш ніж дощ і сніг перервали їхню роботу. Вони виявили, що система працювала як очікувалося, видаляючи щонайменше 90 відсотків частинок пилу з поверхонь сонячних панелей. Далі команда BU повинна з’ясувати, як захистити ЕЦП від матінки-природи і масштабувати його до промислових моделей.

Мазумдер підрахував, що Сполученим Штатам потрібно виробляти один терават (один трильйон ват) сонячної енергії, щоб задовольнити попит домогосподарств і промисловості. Такий результат є далекою метою, але він бачить великий потенціал у тому, щоб почати будувати сонячні електростанції на південному заході, зокрема, в пустелі Мохаве. Засушливий регіон має висоту майже 5 000 футів, регулярно отримує сонячні промені і має менше пилових бур, ніж інші пустельні регіони.

“Пустеля Мохаве і південний захід, за умови повного використання і наявності надійної системи розподілу. каже він. могли б забезпечити більшу частину потреб США в енергії”.”

Незабаром Мазумдер подасть пропозицію до Міністерства енергетики США про відновлення фінансування, але спочатку він повинен знайти партнера-виробника, який готовий виробляти панелі промислового масштабу, оснащені технологією EDS. Як тільки ця мета буде досягнута, він вважає, що система самоочищення може з’явитися на ринку через два роки.

“Ми повинні діяти швидко”. каже він. “Потреба в цьому є.”

Переглянути пов’язані теми:

Поділитися

Система самоочищення підвищує ефективність сонячних панелей

Видалення пилу з сонячних фотомодулів за допомогою автоматизованих систем очищення

Накопичення пилу на сонячних фотоелектричних модулях (ФЕМ) зменшує передачу світла від зовнішніх поверхонь до сонячних елементів, зменшуючи поглинання фотонів і, таким чином, сприяючи зниженню продуктивності фотоелектричних систем. У таких регіонах, як Близький Схід, де переважає пил, а кількість опадів є недостатньою, необхідні заходи для зменшення такого впливу. В даний час для боротьби з таким забрудненням піском застосовуються різні методи, починаючи від механічних (чистка щіткою) і закінчуючи активними і пасивними електричними втручаннями. Це дослідження зосереджується на механічних підходах, що включають вібрацію модулів, повітряні та водяні струмені, а також їх комбінації. Реконфігурований пілотний випробувальний стенд фотоелектричної установки потужністю 8 кВт був встановлений на системі затінення навісу для автомобілів в кампусі Університету Короля Абдулазіза (KAU), Джидда, Саудівська Аравія. Функціональний навіс для фотоелектричних модулів був сконфігурований таким чином, щоб дозволити рекуперацію та повторне використання води в межах випробувального стенду. Тут ми обговоримо загальну філософію і підхід до проектування очищення, проектування систем, а також те, як можна реалізувати кілька конфігурацій очищення в межах загального навісу для фотоелектричних модулів. Результати показують, що в цьому місці забруднення піском має значний вплив на продуктивність фотоелектричних модулів у часовому масштабі днів. Крім того, струмені води, оптимізовані для великого об’єму і низького тиску, були ефективними для зменшення забруднення піском, при цьому вихідна потужність масиву збільшилася більш ніж на 27%, в той час як повітряні струмені і вібрація модулів були менш ефективними в зменшенні забруднення до прийнятного рівня. Загалом, випробувальний стенд забезпечив новий підхід до тестування комбінації рішень для очищення в польових умовах у поєднанні з регенерацією відпрацьованої води. Запропонований підхід є важливим, оскільки в даний час в Саудівській Аравії будується велика кількість сонячних фотоелектричних проектів, і ще більше планується в майбутньому.

Вступ

Використання сонячних фотоелектричних систем (ФЕС) для виробництва електроенергії розширюється: у світі вже встановлено понад 390 ГВт [1]. Швидке поширення фотоелектричних технологій відбувається в сонячних районах таких країн, як Близький Схід, Північна Африка, Австралія, Індія, Китай, Латинська Америка та Сполучені Штати Америки [1]. Завдяки широкій доступності сонячних ресурсів та вдосконаленню технологій перетворення, сонячна енергія швидко стає економічно ефективним джерелом для виробництва електроенергії, а в багатьох країнах, багатих на сонячні ресурси, досягається паритет з мережею [1,2].

У сонячній фотоелектриці (ФЕ) ефективність всієї системи зросла завдяки багатьом поліпшенням ефективності елементів, балансу системи, а також загального управління і контролю [3]. Однак однією з проблем, яка залишається поза межами таких удосконалень, є вплив умов навколишнього середовища, наприклад, осадження сторонніх частинок на поверхні модулів сонячної фотоелектричної системи [4]. Це може бути пісок, сіль, пташиний послід, сніг тощо. Такі відкладення зменшують пропускання світла через скляне покриття модулів, впливаючи на поглинання фотонів сонячними елементами [5,6]. По мірі збільшення осадження, це призводить до прогресуючих втрат ефективності перетворення і, отже, до зниження виходу енергії з модулів і всього масиву [7]. Наприклад, було показано, що за один місяць вихід зовнішньої фотоелектричної системи в умовах Саудівської Аравії знизився більш ніж на 5% через накопичення пилу [8]. Аналогічний експеримент в Абу-Дабі показав зниження PV-виробництва приблизно на 13% за аналогічний період [9]. В огляді понад вісімдесяти останніх публікацій було виявлено, що втрати у виробництві електроенергії через накопичення пилу на сонячних фотоелектричних системах можуть перевищувати 40% [10]. На таке зниження, яке часто кількісно вимірюється за допомогою коефіцієнта забруднення, сильно впливають чотири фактори: (1) географічне розташування; (2) фізичні властивості частинок пилу, такі як розмір; (3) шорсткість поверхні фотомодуля; і (4) погодні умови [11]. Інші дослідження показали, що існує чітка різниця в розмірах частинок піску, зібраного з Саудівської Аравії та Іраку, що призводить до різного рівня забруднення [12]. Аналогічні спостереження були зроблені в дослідженні, в якому порівнювалися зразки піску, що показали значну різницю в розмірі частинок з Дохи та Намібії [5].

Крім того, погодні умови, такі як частота опадів, вологість і швидкість вітру, були вивчені, щоб виявити їх вплив на швидкість забруднення. Наприклад, було виявлено, що тривалі дощі здатні очистити сонячні панелі від пилу або бруду, але їх ефективність сильно варіюється в різні сезони, при цьому спостерігається втрата продуктивності системи, що перевищує 20% в посушливий літній сезон [13]. Крім того, було помічено, що якщо піщана буря і дощ відбуваються одночасно, то швидкість забруднення ще більша, оскільки накопичений пісок міцно прилипає до поверхні панелі, що ускладнює подальше очищення [14]. Подальші дослідження швидкості забруднення в Саудівській Аравії, де осадження пилу значно варіюється між сезонами від 5 г/м²/місяць (липень) до 28 г/м²/місяць (серпень і жовтень) [15], показали значне накопичення пилу через вологу і вологість, особливо від ранкових рос [12,16]. Інші дослідження впливу швидкості вітру на накопичення пилу показали, що він є незначним [17]. Результати моніторингу характеристик пилу в Джидді, Саудівська Аравія, показали, що його склад значно змінювався в залежності від змін погодних умов [18]. Концентрація елементів земної кори (Si, Ca, Na, Al, Fe, K і Mg) збільшилася з 45% до 68% після пилових бур, що вказує на походження пилу, що осідає під час бур, здебільшого з неантропогенних джерел, тоді як за нормальних умов спостерігається зворотна картина [18].

Підходи, які вже застосовуються для запобігання або видалення таких відкладень, відрізняються за технологіями та ефективністю. У роботі [19] узагальнено існуючі методи очищення на три категорії: Механічне очищення, пасивні підходи з використанням матеріалів для покриття та очищення за допомогою електродинамічного екрану (EDS). Механічні системи очищення зазвичай складаються з щіток або силіконових лопатей, з додатковим використанням води для підвищення ефективності очищення [4]. Системи механічного очищення в реальних умовах повинні бути індивідуально налаштовані для досягнення оптимальної продуктивності, оскільки належний рівень сили і тиску варіюється в різних місцях [19]. Однак такі системи споживають значну кількість води, що є особливо складним завданням для пустельних регіонів, які стикаються з дефіцитом води [20]. Крім того, системи щіток або склоочисників можуть спричинити пошкодження поверхонь фотоелектричних панелей, а отже, втрати продуктивності, що вимагає регулярного технічного обслуговування та високих початкових інвестицій [6].

В даний час для покриття сонячних систем використовуються або супергідрофобні, або гідрофільні матеріали [21,22], причому нові прозорі супергідрофобні поверхні розробляються для більшої довговічності [23]. Однак, хоча матеріали для покриття ефективні при застосуванні, їх довговічність та термін служби все ще потребують подальшої перевірки [6,20]. Аналогічно, застосування електродинамічних екранів також показало високу ефективність з точки зору очищення, але екрани деградують після певного періоду використання і виявилися менш ефективними, коли модулі були вологими [6,24].

Таким чином, пилові відкладення можуть спричинити значне зниження продуктивності в певних місцях, і хоча ряд підходів до очищення та профілактики були предметом попередніх досліджень, залишається прогалина для рішень, які не потребують обслуговування і є надійними, мінімізуючи при цьому використання води та енергії. Це дослідження розглядає такі питання і дає змогу зрозуміти, як можна очистити модулі в масиві за допомогою послідовності втручань, що охоплюють струмені води, повітря, механічні вібрації та їх комбінації. Ці заходи впроваджуються на пілотному стенді в Джидді, Саудівська Аравія, яким можна дистанційно керувати з будь-якої точки світу. Метою тестування є забезпечення оптимізованого підходу до очищення сонячних фотоелектричних модулів, який може бути масштабований для використання у великомасштабних фотоелектричних системах. У наступних розділах представлено філософію проектування системи, детальний опис застосованих підходів та досягнутих результатів.

Методологія

Пілотний проект розташований в кампусі Університету Короля Абдулазіза (KAU) в Джидді, Королівство Саудівська Аравія (КСА), де, як згадувалося вище, можуть відбуватися значні відкладення пилу і бурі, а фоновий рівень забруднення є високим. Представлена тут філософія проектування систем прибирання враховує такі впливи за допомогою поєднання моніторингу погодних умов та продуктивності, що активує автоматизовані процеси прибирання. Зокрема, підхід охоплює: (1) моніторинг кількості відкладення пилу на сонячних системах та погіршення продуктивності фотоелектричних перетворювачів, (2) управління системою у відповідь на команди для роботи різних елементів очищення окремо або в комбінації, і (3) дослідження ефективності кожного втручання в процес очищення.

2.1. Загальна філософія проектування системи

Як коротко зазначено вище, розроблені та впроваджені системи були призначені для використання в якості випробувального стенду, на якому можна випробувати різні режими очищення, визначити та порівняти їх ефективність. Останнє досягається за допомогою спостережень за покращенням або погіршенням виходу енергії на виході з очищених сонячних фотоелектричних панелей. На додаток до інфраструктури (навісу для автомобілів), на якій була побудована розгорнута пілотна установка, є три основні компоненти, що підтримують очищення та моніторинг. На рисунку 1 зображено компоненти, що складаються з: (1) сонячної фотоелектричної батареї, балансу систем та акумуляторної батареї; (2) систем очищення; та (3) блоку дистанційного керування та збору даних. Повний опис цих систем наведено в Розділі 2.2, Секція 2.3, розділ 2.4, Розділ 2.5, Розділ 2.6, Розділ 2.7, Розділ 2.8 та Розділ 2.9. Вся установка була спроектована для дистанційного керування, моніторингу та контролю. Це включає в себе планування різних режимів очищення і будь-якої їх комбінації, а також визначення впливу таких випробувань на продуктивність масиву. Крім того, система також може працювати повністю автоматично, в той час як детальні дані безперервно збираються та зберігаються на хмарній платформі для подальшого аналізу (Розділ 2).8).

Філософія проектування була заснована на серії лабораторних досліджень, в яких зразки піску з майданчика KAU, Джидда, на заході Саудівської Аравії, були використані в лабораторній установці, що містить сонячні фотоелектричні модулі, для імітації забруднення пилом і початкового очищення. Випробування були зосереджені на витісненні піску за допомогою різних втручань, таких як вібрація, струмені води та повітря, а також їх комбінація Попередні результати цих випробувань показали, що методи очищення з використанням вібрації, струменів води і повітря змогли зменшити відкладення піску на фотоелектричних модулях. Це дало впевненість у підході і дозволило перейти до проектування більшого пілотного стенду для експериментів на майданчику в Джидді.

Для розгортання розробленої електростанції та системи очищення і проведення натурних випробувань було обрано відкриту автостоянку в кампусі КАУ. Автостоянки в КАУ займають близько 50% площі кампусу, що має значний потенціал для задоволення попиту на електроенергію в університеті за рахунок розгортання фотоелектричних систем на автостоянках [25].

Деякі з компонентів установки були попередньо зібрані в двох захищених від атмосферних впливів корпусах і попередньо протестовані у Великобританії, щоб забезпечити швидку установку на місці. Метеостанція та дві пари камер відеоспостереження були додані до системи для забезпечення моніторингу погодних умов, візуального огляду та моніторингу стану навколишнього середовища та накопичення пилу на модулях. На рисунку 3 показано контур випробувального стенду пілотної установки та розташування різних компонентів, розміщених на працюючому (функціонуючому) навісі для автотранспорту.

2.2. Навіс для автомобіля

Конструкція навісу не тільки забезпечує затінення для транспортних засобів, але й слугує основою для сонячних фотоелектричних модулів, систем очищення та інших аксесуарів. Тому конструкція повинна мати високий рівень структурної цілісності, можливість монтувати сонячні модулі та гнучкість для майбутніх модифікацій. Щоб полегшити потреби в проектуванні та розгортанні, а також забезпечити загальну надійність установки, комерційний продукт Schletter ® (schletter-group).було обрано Park-Sol-B1 (Schletter Solar GmbH, Кірходо, Німеччина). Конструкція складається з алюмінієвої конструкції даху, монтажних рейок для встановлення фотоелектричних панелей, монолітного бетонного фундаменту (побудованого на місці) та сталевої основної конструкції для підтримки додаткових навантажень. Навіс може вмістити чотири припарковані автомобілі, займаючи загальну площу ~65 м² (12.0 × 5.4 м, за винятком простору, зайнятого фундаментом і резервуаром для води). Деталі конструкції, а також деякі з встановлених систем наведені на рисунку 4.

Дах споруди має нахил 10°, що дозволяє відводити дощову воду або воду після очищення від сонячних панелей у збірний жолоб. Вода збирається алюмінієвими панелями, встановленими під модулями, що дозволяє воді стікати в жолоб, встановлений на нижньому кінці даху, а потім по трубопроводу, з’єднаному з підземним резервуаром для зберігання води (позначений на малюнку 4c). Перед тим, як потрапити до резервуару для зберігання води, вода проходить через триступеневий фільтр для видалення піску, пилу та сміття (не показано на рис. 4в). Система зберігання та повторного використання води розглядається далі в розділі 2.5.

Дах навісу складається з двох основних частин. На даху горизонтально встановлені шість алюмінієвих рейок (Рис. 4в), які слугують основою для кріплення фотоелектричних модулів. Простір між кожною рейкою становить близько 0.8 м і може регулюватися, що дозволяє в майбутньому змінювати розташування фотоелектричних модулів, щоб пристосувати їх до різних систем очищення.

Під монтажними рейками було встановлено алюмінієвий лист для забезпечення атмосферостійкого бар’єру від сонячного світла, пилу та, як зазначалося раніше, для збору води, що використовується різними системами очищення. Покриття також захищає припарковані транспортні засоби та пасажирів від впливу процесів очищення.

Загальна площа даху, що забезпечується конструкцією навісу, становить ~65 м² При повному використанні тут можна розмістити фотоелектричну систему потужністю до 11 кВт. Однак для нашого дослідження ця площа даху була розділена на секції (див. Розділ 2).3) де різні системи очищення можуть бути встановлені та протестовані одночасно. На рисунку 5 показано остаточне розташування масиву та використання простору навісу для автомобілів. Як видно на малюнку, між секціями кожного підмасиву були створені буферні зони, щоб уникнути перехресного впливу режимів очищення, що тестуються.

2.3. Фотоелектрична система

Використовувані фотоелектричні модулі були виготовлені компанією CanadianSolar®, номер моделі CS6K-270P (Canadian Solar, Кембридж, Онтаріо, Канада) з розмірами 1650 × 992 × 40 мм (Д × Ш × Г) і номінальною потужністю 275 Втп (Vmp = 31 В, Imp = 8).9 A). Наші розрахунки показали, що на об’єкті (Джидда, Саудівська Аравія) типова температура робочих модулів становить ~60 °C, а опромінення ~800 Вт/м2. За таких умов кожен модуль матиме пікову вихідну потужність 185 Вт (при приблизно 28 В і 7 А). Фотоелектрична система складається з 24 модулів, встановлених на конструкції навісу, утворюючи масив 6 × 4, як показано на рисунках 5 і 6. Весь масив був сконфігурований у вісім паралельних ліній, кожна з яких складається з трьох модулів, з’єднаних послідовно, як показано червоними лініями на Рисунку 6. Три струни: (S-I) A1-A2-A3, (S-V) A4-A5-A6 та (S-III) B2-C2-D2 використовуються як контрольні і не оснащені жодною з систем очищення.

Такий макет забезпечує відповідну платформу для тестування декількох режимів очищення або окремо, або одночасно в комбінації для конкретних фотоелектричних підмасивів і для порівняння результатів з продуктивністю, визначеною на контрольних лініях, де очищення не відбувається. Для очищення вісім комплектів форсунок для води та три комплекти форсунок для повітря під тиском (B1, C1 та D1, рядок S-II) були встановлені на верхній частині 11 фотомодулів, як показано на рисунку 6, де стрілки, позначені на системах очищення, вказують напрямок потоку води та повітря. Крім того, шість модулів були також оснащені вібраційними двигунами для перевірки ефективності очищення тільки за допомогою вібрації (B6, C6 і D6, S-VIII). Інші три модулі. B5, C5 і D5 (S-VII). мають як водну, так і вібраційну очистку для перевірки ефективності очищення шляхом поєднання вібраційного та водного режимів.

Як показано на рисунках 5 і 6, фотомодуль D4 (в рядку S-VI), на відміну від D3 (S-IV), не оснащений водяними форсунками. Ця функція додана для порівняння досяжності очищення струменем води, коли D4 очищується шляхом зрошення струменями води з форсунок на C4. Це зроблено для того, щоб перевірити, чи достатньо цього режиму для очищення наступних модулів у масиві, де можна отримати величезну економію використання води, особливо у великих масивах.

2.4. Система зберігання енергії

У Саудівській Аравії підключення мікрогенерації, такої як фотоелектричні станції, до розподільчої мережі наразі не є простим з регуляторної точки зору. Предикат філософії проектування полягає в тому, що станція та її системи повинні працювати незалежно (автономно) і не підключатися до електромережі (мережі). Таким чином, у складі загальної фотоелектричної системи було встановлено акумуляторну батарею з контролерами заряду та інвертором, як показано на рисунку 7. Гелеві батареї (свинцево-кислотні) були обрані на основі їх високої температурної безпеки та економічної ефективності для статичних застосувань. Вони мають загальну ємність 9.6 кВт-год (48 В, 200 А-год), що забезпечує 24-годинне живлення для всіх систем очищення та додаткових навантажень, таких як реєстрація даних, безпечне освітлення та камери. Фотоелектричні модулі були розділені на два масиви, кожен з яких містить 12 модулів номінальною потужністю 3.3 кВт (36 А, 93 В). Кожен масив підключений до індивідуального контролера заряду (45 А, 150 В), який керує станом заряду батарей. Оскільки свинцево-кислотні батареї, як відомо, схильні до глибокого розряду, контролери заряду запрограмовані на підтримання рівня заряду понад 50%.

Сонячні системи, встановлені на автостоянках, швидше за все, будуть підключені до мережі [25]. Для полегшення майбутніх досліджень у цій галузі, проект також був розроблений таким чином, щоб дозволити підключення до мережі через багатоцільовий інвертор-Victron Quattro. Це забезпечило експлуатаційні функції, необхідні для філософії проектування, наступним чином:

Режим 1: Система в автономному режимі: Постійний струм (DC) від акумуляторів інвертується в змінний струм (AC) для живлення систем моніторингу; реєстрації даних; систем очищення, таких як компресор і водяний насос (див. Розділ 2).5); і демпферні навантаження;

Режим 2: Система працює в режимі підключення до мережі, де інвертор виконує функцію мережевого інвертора, що дозволяє безпосередньо експортувати виміряну потужність в національну мережу.

У цій роботі ми розглядаємо тільки режим 1, коли інвертор налаштований як частина автономної системи, а підключення до національної електромережі тимчасово відключено. Для того, щоб імітувати струмоприймач фотоелектричної системи, подібний до мережі, в систему було включено скидне навантаження потужністю 4 кВт. Шунт був запрограмований на автоматичне ввімкнення, коли струм падає нижче оптимального, не відключаючи контролерів заряду, таким чином, фотоелектрична система залишається в робочому стані для вивчення режимів очищення та їх впливу на вихід енергії.

Для того, щоб кількісно оцінити продуктивність фотоелектричної системи, струм кожної фотоелектричної лінії контролюється і вимірюється незалежно через серію шунтів 6 мОм (60 мВ при 10 А), встановлених в системній шафі. Крім того, були встановлені шунти (60 мВ при 500 А) для моніторингу загального струму фотоелектричної системи та струму зарядки акумулятора. Всі виміряні дані збираються реєстратором даних і зберігаються в хмарній базі даних (див. Розділ 2.8).

Акумулятори та всі пристрої керування енергією знаходяться у захищеному від атмосферних впливів корпусі (IP 66), як показано на малюнку 8. Корпус кондиціонований, що запобігає перегріванню електронних пристроїв. Це особливо важливо для застосування на Близькому Сході та в інших тропічних регіонах, де денна температура навколишнього середовища часто перевищує 40 °C (іноді 50 °C), що може призвести до пошкодження електронних компонентів. Кондиціонер має номінальну потужність 1 кВт, а задане значення температури можна регулювати для підтримання температури в шафі на необхідному рівні.

2.5. Система очищення води

Як зазначено в розділі 2.2, системи очищення на основі води беруть воду з підземного резервуару для води об’ємом 2 м 3. Ревізійна кришка доступна зверху через люк. На рисунку 9 показано з’єднання компонентів у системі очищення води. Між водостічною трубою фотоелектричного даху та резервуаром для води було встановлено триступеневий фільтр для води. Складається з трьох відстійників (1 м³ кожен) та трьох змінних фільтрів, доступних через кришки люків. Фільтруюча установка здатна запобігти потраплянню великого сміття та значно зменшити потрапляння пилу та піску в резервуар для зберігання води.

У резервуарі було встановлено датчик тиску для моніторингу втрат води з очисних систем та виявлення будь-яких дощових опадів, які можуть виникнути. Бак також підключений до водопроводу, що дозволяє наповнювати його, коли рівень води опускається нижче певного рівня. Це падіння може бути спричинене втратами води під час прибирання або процесу рекуперації води, а саме.e., краплі бризок, що здуваються з даху, випаровування та будь-які незначні витоки з водостоків та водостічних труб. На магістральному водопроводі був встановлений лічильник води з магнітним датчиком (1 імпульс на 0.25 л) для вимірювання кількості води, яка була додана в бак, що відображає обсяг чистого споживання води. І датчик глибини води, і лічильник води підключені до реєстратора даних (див. Розділ 2).8). Реєстратор даних здатний збирати дані про глибину води та керувати електромагнітним клапаном, який регулює кількість води, що надходить у бак для води з основного водопроводу.

Вода, що зберігається в підземному резервуарі, піднімається і нагнітається самовсмоктувальним електричним насосом, налаштованим на підтримку постійного тиску в трубопроводі, і розпилюється з восьми наборів водяних форсунок, як показано на малюнку 10. Кожен фотомодуль очищується набором з трьох форсунок. які можуть вмикатися та вимикатися програмованим логічним контролером (ПЛК) за допомогою електричного електромагнітного клапана. Висота водопровідних труб і форсунок контролюється рядом опорних шпильок і повністю регулюється. Ця функція дозволяє експериментувати з висотою сопел для ефективного очищення, а також визначати вплив тіней від водопровідних труб, що відкидаються на фотоелектричні модулі. Як показано на Рисунку 10, системи очищення на різних фотоелектричних лініях встановлені на різній висоті, що полегшує перехресне порівняння з метою визначення оптимальної висоти. Водяні форсунки також можна регулювати для оптимізації кута розпилення, об’єму та тиску води. Це частина філософії проектування, яка полягає у вивченні та визначенні найбільш ефективного методу очищення фотоелектричних сонячних систем при мінімізації споживання енергії та ресурсів.

2.6. Система очищення повітря

Існує мало інформації про використання стисненого повітря для очищення сонячних фотоелектричних модулів. Для вирішення цієї проблеми було використано ножову установку зі стисненим повітрям виробництва Exair Corporation, модельний номер 9078. яка забезпечувала очищення для набору модулів, показаних на Рис. 6. Кожен блок має два входи стисненого повітря, по одному на кожному кінці блоку, керовані спільно електромагнітним клапаном та ПЛК. Стиснене повітря подається через вузьку щілину на сонячні модулі.

Для цілей тестування стиснене повітря для системи було надано мобільним компресором, що забезпечує приблизно 0.05 м 3 /с при 7 бар. У майбутньому вона буде замінена електричним компресором, що живиться від фотоелектричної системи, з’єднаним з великим ресивером.

2.7. Вібраційна система модуля

Серія вібраційних пристроїв була встановлена в задній частині модулів для перевірки потенціалу використання вібрації як безводного методу очищення фотоелектричних модулів, як показано на малюнку 12. Кожен блок складається з електродвигуна 12 В і дебалансного вантажу у водонепроникному корпусі. Перед установкою на місці, ряд вібраційних двигунів були протестовані в лабораторних випробуваннях, згаданих раніше, де була перевірена продуктивність двигунів при різних швидкостях і вазі. Було виявлено, що найкраща швидкість двигуна знаходиться в діапазоні від 6000 до 8000 об/хв, а більш важкі вантажі створюють сильніший рух частинок піску. Крім того, було помічено, що (i) для видалення пилу з кожного фотомодуля потрібно більше трьох двигунів, що працюють одночасно, і (ii) нещільне кріплення двигунів посилює ефект вібрації через прямий удар молотка корпусу по панелі. В результаті, кожен фотомодуль, призначений для вібраційних випробувань, був оснащений п’ятьма вібраційними двигунами, які встановлені на задній панелі модулів Ці п’ять двигунів були встановлені в кожному з чотирьох кутів і один в центрі модуля.

2.8. Збір та контроль даних

Метеостанція Gill Maximet 501 ® (Gill Instruments Limited, Лаймінгтон, Великобританія) була встановлена на висоті 6 м над рівнем землі для того, щоб (а) реєструвати відповідні змінні, що стосуються продуктивності фотоелектричних модулів і накопичення пилу, і (б) подавати сигнал для управління включенням скидного навантаження, коли струм фотоелектричних модулів падає нижче оптимального для даного опромінення. Погодні змінні, що вимірюються з інтервалом у дві хвилини, включають атмосферний тиск, температуру, відносну вологість, швидкість вітру, напрямок вітру та освітленість.

Електричні змінні (струми та напруги в ланцюгах), а також глибина резервуара для води та лічильник води реєструються з інтервалом в 1 хвилину реєстратором даних Datataker® DT85M (Thermo Fisher Scientific Ltd, Waltham, MA, США), підключеним до мережі Raspberry Pi (Raspberry Pi Foundation, Кембридж, Великобританія), що, в свою чергу, забезпечує безпечний двосторонній зв’язок з хмарним сервером. Метеостанція зв’язується з реєстратором даних через шину SDI-12.

Для віддаленого візуального моніторингу системи було встановлено 4 камери відеоспостереження з роздільною здатністю 5 мегапікселів (Swann Platinum Digital HD, SWNVK-474502, Swann Communications Pty), які були з’єднані між собою та з іншими камерами. Ltd., Вікторія, Австралія), були встановлені на місці, забезпечуючи пряму трансляцію на портал проекту (Рис. 3 та Рис. 13). Камери були встановлені на двох ліхтарних стовпах на автостоянці (висотою 5 м), що забезпечує чіткий візуальний діапазон для моніторингу фотоелектричних панелей та системи навісу для автомобілів. Камери відеоспостереження також були підключені до цифрового відеореєстратора (DVR), який підключений до системного маршрутизатора, де зображення гаража можна переглядати в реальному часі або відтворювати віддалено. Відеореєстратор має можливість записувати відеозаписи за 80 днів на жорсткий диск об’ємом 1 ТБ. Камери здатні отримати чітке зображення фотоелектричних модулів і систем очищення, а також функціональність різних методів очищення. На додаток до кількісних вимірювань і локальних спостережень на стенді, ці мережеві камери надають зображення в режимі онлайн для якісного порівняння накопичення пилу на різних наборах фотоелектричних модулів.

2.9. Конфігурація та керування установкою системи очищення

Були встановлені запрограмовані процедури очищення, що включають комбінації одноразового та багаторазового втручання, які контролюються за допомогою реєстратора даних. Для того, щоб визначити ефективність різних режимів очищення, що застосовуються для очищення від накопичення пилу на будь-якій з ниток (крім контрольної), програми очищення запускаються в різні дні, як зазначено в Таблиці 1.

Робота режимів очищення може контролюватися індивідуально за допомогою програми, яка розроблена для забезпечення гнучкості застосування варіантів режимів очищення, включаючи ручне налаштування на панелі управління. Наприклад, програма на рис. 14 забезпечує комбінацію двох режимів очищення (вібрація і водяні струмені) для струни S-VII, що складається з фотоелектричних модулів B5, C5 і D5. Кожен імпульс вібрації триває 295 секунд (~5 хвилин), після чого слідує імпульс водяного струменя тривалістю 30 секунд. Послідовність очищення вібрацією та водяним струменем призначена для максимального видалення пилу, оскільки ефективність водяних струменів підвищується після того, як пил мобілізується та розпушується під дією вібрації. Крім того, програма очищення запускається в послідовності зверху вниз, як показано на рисунку 14, де струмінь води та вібраційні імпульси для струни С5 починаються тільки після завершення циклу для струни В5.

Програма очищення стисненим повітрям струни S-II, що складається з B1/C1/D1, також показана на рис. 14. Кожен імпульс очищення стисненим повітрям триває близько 1 секунди завдяки потужності системи стисненого повітря. Тривалість операцій очищення стисненим повітрям також обрана з урахуванням складності фізичних процесів, пов’язаних з видаленням частинок з таких поверхонь, як фотоелектричні модулі, що є активною областю досліджень [26]. Частинкам потрібен поріг напруги зсуву, перш ніж вони почнуть рухатися, і це буде залежати від мікрорівневих властивостей частинок і поверхні фотомодуля, а також від рівня вологості. Ключовою змінною ефективності системи очищення є тиск повітря, але характер турбулентних і когерентних коливань швидкості повітря також має значний вплив на видалення частинок, як було показано в літературі [26]. Тривалість повітряного імпульсу є менш значущою, оскільки швидкості повітря порядку десятків м/с означають, що час перетину частинками фотомодуля фотоелектричного модуля після подолання порогу руху є надзвичайно малим. Тому на практиці тривалість імпульсу, швидше за все, буде обмежена доступною подачею повітря і системою управління, і довші імпульси навряд чи покращать ефективність очищення.

Результати та обговорення

3.1. Вплив вібраційного очищення на вихідну потужність

Спостереження за роботою підмасиву під час вібраційного очищення проводилося в період з 5 по 17 лютого 2019 року. Перед початком тестування всі фотоелектричні модулі були вручну очищені водою 5 лютого, щоб встановити загальний базовий рівень. Для того, щоб визначити вплив очищення на основі вібрації, дві струни (S-VII і S-VIII). див. Рисунок 6) піддавалися 5-хвилинній вібрації, яку повторювали тричі на тиждень, починаючи з 6 лютого. Таким чином, вихідна потужність кожної фотоелектричної струни в очищеному стані встановлена на рівні 100% в якості базової лінії (база індексу). Вихідна потужність, виміряна протягом наступних днів, порівнювалася з цією базовою лінією. Як показано на рисунку 15, вихідна потужність двох невібраційних еталонних струн, S-V і S-VI (див. рисунок 6), була піддана 5-річному впливу вібрації. змінювався від 55% до 132%. Вібраційно очищені струни (S-VII та S-VIII). праворуч на рис. 15) показують аналогічну зміну виходу від 52% до 136%. Отже, вібраційне очищення не показало жодних помітних покращень у вихідній потужності порівняно з еталонними струнами. Зверніть увагу, що струна S-VII обладнана як водоочисною, так і вібраційною установками, але протягом періоду, показаного на рисунку 15, для перевірки ефективності її очищення використовувалася лише вібрація.

Крім того, на Рисунку 15 також показано глобальну сонячну радіацію, яка була виміряна метеостанцією на місці протягом того ж періоду. Результати показують тісну кореляцію з виробництвом енергії від сонячних струн. як очищених, так і еталонних.

3.2. Вплив очищення водою на вихідну потужність

Фотоелектрична система розташована у двох підмасивах. Для зручності порівняння та послідовності ми розглянемо лише очищення струн, які підключені до одного і того ж трекера точок максимальної потужності (MPPT), а саме струн S-V. S-VI. S-VII. та S-VIII. Для того, щоб визначити вплив очищення водою на вихід масиву, дві стрічки S-VI та S-VII (див. рис. 6) піддавалися очищенню водою тільки в цей період. Дві інші колони S-V і S-VIII розглядалися як еталонні і не очищувалися. Слід зазначити, що струна S-VIII розглядається тут як еталонна (неочищена) струна, оскільки значного ефекту від очищення вібрацією не спостерігалося (див. розділ 3).1).

Програма очищення водою (Таблиця 1) розпочалася 8 березня 2019 року. Кожна з очищених водою ниток піддавалася очищенню тричі на тиждень. Для кожного модуля з встановленими струменями води, модуль занурювався у воду на 30 с (як показано на рисунку 14). На рисунку 16 показано середню вихідну потужність за 20 днів з кожної нитки між 08:00 та 09:00 (за місцевим часом). З рисунка видно, що до початку очищення досліджувані набори струн (S-V і S-VIII) демонструють схожу вихідну потужність. Після початку очищення водою спостерігається чітке покращення вихідної потужності очищених струн (S-IV). S-VI і S-VII ). За обраний період часу вихідна потужність очищених струн становила 177 Вт (в середньому) порівняно з 140 Вт з неочищених струн (струна S-II). S-III. S-V та S-VIII. див. Малюнок 6). Це означає приблизно на 27% більше потужності від очищених струн (стандартне відхилення, SD = 4.4%) за 20 днів у порівнянні з неочищеними струнами.

Ефект системи очищення води також можна побачити з візуального порівняння, наведеного на рис. 17, де струни S-III (контрольна) і S-IV (очищена водою) зображені поруч на фотографії, зробленій ввечері, коли програма очищення води була вперше запущена 8 березня. На зображенні чітко видно, що струна S-III була вкрита значною кількістю пилу, тоді як струна S-IV стала значно чистішою після очищення водою.

На рисунку 16 показано середню вихідну потужність за 20 днів з кожної струни між 08:00 і 09:00 (за місцевим часом). Рисунок показує, що перед початком очищення, спостережувані набори струн (S-V і S-VIII) демонструють схожу вихідну потужність. Після початку очищення на водній основі спостерігається чітке покращення вихідної потужності з очищених водою ліній (S-IV. S-VI та S-VII). За обраний період часу вихідна потужність очищених струн становила 177 Вт (в середньому) порівняно з 140 Вт у неочищених струн (струна S-II. S-III. S-V і S-VIII. див. рис. 6). Це приблизно на 27% більше потужності від очищених струн (SD = 4).4%) за 20 днів порівняно з неочищеними струнами.

На рисунку 16 показано зміну середньої сонячної освітленості за той самий період. Результати показують, що вона значно змінювалася від 105 Вт/м² (26 березня) до 433 Вт/м² (17 березня), і потужність фотоелектричних модулів сильно корелювала з цими змінами, що спричинило кілька падінь виробництва електроенергії, наприклад, 22 лютого та 28 березня 2019 року

Для аналізу було обрано проміжок часу з 08:00 до 09:00, оскільки в цей період батарея ніколи не була повністю заряджена. Стан заряду батареї вранці завжди виснажений через використання кондиціонера та інших навантажень протягом ночі. Після сходу сонця MPPT гарантує, що всі стрінгові лінії забезпечують максимально можливу потужність, поки рівень заряду батареї не відновиться до 100%. Отже, звучання струн рано вранці, до того, як батарея відновиться, забезпечує найбільш об’єктивне порівняння між очищеними і неочищеними струнами.

3.3. Чиста втрата води під час очищення

На додаток до мінімізації втрат продуктивності фотоелектричних модулів через забруднення, іншою метою дослідження є мінімізація чистого використання води для очищення. Тому важливо точно визначити об’єм води, що втрачається під час режимів очищення на водній основі. Для цього було визначено криву наповнення резервуара для води шляхом спочатку калібрування датчика глибини (тиску), а потім наповнення резервуара (циліндричної форми, але горизонтально встановленого, див. Рисунок 4) з порожнього, одночасно записуючи показники лічильника води та глибину, яку показував датчик тиску. Отримана крива заповнення показана на рисунку 18 разом з кубічною кривою, підігнаною до глибини d. Кубічна посадка була використана через точку перегину на середній глибині.

Крива була підігнана за допомогою пакету нелінійних найменших квадратів (NLS) у програмі R [27,28], при цьому чотири підігнані параметри є значущими на рівні 0.1% на рівні 54 ступенів свободи. Чотири підібрані коефіцієнти (k 0, k 1, k 2, k 3) дорівнювали.0.0802, 1.259, 1.692.1.211 відповідно. Крива тепер використовується для розрахунку об’ємних втрат (і надходжень у випадку дощу) як функції зміни глибини. Наприклад, можна безпосередньо розрахувати втрати води для очищення від різних конфігурацій форсунок. На рис. 19 показано втрати води внаслідок 30-секундної повені води модуля B4, за якою одразу ж слідує 30-секундна повені модуля C4 Рисунок показує, що кінцева втрата становила приблизно 9 л.

3.4. Економічний аналіз

Успіх чи неуспіх систем очищення фотоелектричних гаражів буде залежати від того, чи зможуть вони окупити додаткові інвестиції, необхідні для системи, за рахунок зменшення втрат доходу від генерації електроенергії через забруднення, і як швидко. Тут ми представляємо простий, але обґрунтований аналіз виробничої системи потужністю 100 кВт, підключеної до мережі, з очищенням на основі води на всіх модулях.

Швидкість, з якою система очищення окупає необхідні інвестиції, очевидно, дуже залежить від вартості електроенергії, що експортується в мережу. Тут ми припустили, що експортний тариф буде еквівалентний комерційному імпортному тарифу [29]. Це розумно, оскільки цілком ймовірно, що фотоелектричні модулі будуть встановлені на великих автостоянках великих будівель, і генерація від системи буде безпосередньо витісняти частину навантаження на систему кондиціонування повітря з будівлі або будівель. Крім того, вартість води була взята як стандартна комерційна ставка в районі Джидди [29]. Зниження ефективності забруднених панелей було прийнято на рівні 20% на основі результатів, представлених у Розділі 3.2 і швидкості втрати води на модуль за один захід очищення 5 л (на основі Розділу 3.3). Обидва ці показники, ймовірно, є консервативними оцінками, оскільки оптимізація системи ще не проведена. Очікується, що зі збільшенням сукупної встановленої потужності витрати на установку зменшуватимуться, як правило, вздовж “кривої досвіду” [30]. Параметр b для кривої досвіду був прийнятий як консервативний 0.9, що означає 10% зниження встановлених витрат на кожне подвоєння обсягів виробництва. Базовою одиницею виробництва була умовна система потужністю 100 кВт, а розрахунки теперішньої вартості були зроблені для чотирьох кумулятивних рівнів досвіду: 100 кВт, 1 МВт, 10 МВт та 100 МВт. Витрати на встановлене обладнання для установки потужністю 100 кВт були оцінені на основі досвіду системи потужністю 6 кВт, описаної в цій статті, зі ставкою дисконтування, прийнятою на рівні 10%. Деталі припущень, зроблених для аналізу, наведені в Таблиці A1 в Додатку A.

Таблиця 2 показує, що у випадку першої установки потужністю 100 кВт, чиста приведена вартість (NPV) є позитивною через п’ять років. Однак після десяти одиниць цей термін скорочується до чотирьох років, після 100 одиниць. до трьох років, а після 1000 одиниць. до двох років. Це означає, що система очищення фотоелектричних модулів на водній основі варта інвестицій за умови, що вона буде встановлена у великих масштабах.

Висновки та подальші дослідження

У цій роботі розглядається філософія проектування автоматизованої системи очищення фотоелектричних модулів, що працюють у суворих умовах пустелі в Саудівській Аравії. Система заснована на декількох механізмах очищення, включаючи вібрацію, повітря і воду, а також деякі їх комбінації. Система була обладнана для збору очисної води для подальшого повторного використання і встановлена на навісі гаража в кампусі Університету Короля Абдулазіза, Джидда, Саудівська Аравія. Система в цілому була створена як випробувальний стенд для дослідження продуктивності різних систем очищення, призначених для видалення пилу з сонячних фотоелектричних модулів.

Для того, щоб зробити можливим аналіз продуктивності вихідної потужності фотоелектричних панелей, було проведено моніторинг восьми індивідуально виміряних фотоелектричних ліній в масиві з використанням декількох методів очищення, протестованих протягом одного і того ж періоду часу. Ефективність кожного режиму очищення вимірювалася з точки зору кількості виробленої електроенергії в порівнянні з еталонними (контрольними) струнами фотоелектричних модулів. Результати показують, що тільки для режиму очищення водою вихідна потужність струн збільшилася в середньому на 27% порівняно з неочищеними, але в іншому ідентичними струнами за той самий період часу.

Режим вібраційного очищення не мав значного впливу на погіршення продуктивності через забруднення порівняно з еталонними панелями. Стиснене повітря не вдалося повністю випробувати через використання тимчасового повітряного компресора, який не забезпечив достатньої безперервної потужності повітря для проведення більш тривалих випробувань. В даний час розробляється нова повітряна система з подальшими комбінаціями режимів очищення, які будуть випробувані в майбутньому.

В цілому, випробувальний стенд забезпечив новий підхід до тестування комбінації рішень для очищення в польових умовах. Його мета. визначити відповідну комбінацію режимів очищення для інформування про постійне розширення фотоелектричних проєктів, які зараз будуються або плануються в майбутньому в Саудівській Аравії. Ці дослідження нададуть докази, необхідні для підтримки оптимізації виробництва у великих фотоелектричних масивів шляхом кількісної оцінки покращення ефективності від підходів до очищення. Крім того, випробувальний стенд має можливість додавання додаткових очисних пристроїв, що дозволяє протестувати ще чотири методи очищення. До них відносяться використання лопатей або поверхневих покриттів фотомодулів, інтегрованих трубопроводів і повітряних струменів, а також нові вібраційні системи. Випробувальний стенд надає можливості для дослідження оптимізованих підходів до очищення сонячних фотоелектричних панелей і порівняння їх продуктивності в погодних умовах Саудівської Аравії/Близького Сходу, таких як піщані бурі і вологість. Конфігурація установки та параметри, що використовуються для системи, будуть додатково протестовані та оптимізовані для визначення підходів, які б підвищили ефективність та результативність видалення пилу.

Щоб розширити сферу застосування механізмів очищення, на розробленій сонячній системі буде випробувано більше методів очищення для проведення подальших оцінок. Це буде включати (1) комбінацію вібрації і повітря під тиском, (2) електростатичні системи видалення пилу і (3) нанесення наноплівкових покриттів. Також буде досліджено можливість встановлення додаткового обладнання для моніторингу, такого як високочастотний моніторинг швидкості вітру та система візуального контролю для кількісної оцінки та порівняння пилового забруднення.

Авторські матеріали

Фінансування

Ця робота є частиною діяльності Кафедри енергетичних досліджень імені короля Салмана бін Абдулазіза в Університеті імені короля Абдулазіза (KAU), Королівство Саудівська Аравія. Фінансування цього спільного проекту було надано кафедрою енергетичних досліджень Короля Салмана бін Абдулазіза, віце-президентом з проектів Університету Короля Абдулазіза, а також Відділом енергетики та зміни клімату і Групою досліджень сталої енергетики Саутгемптонського університету, Великобританія (www.енергетика.сотон.ac.uk).

Подяки

Машина для чищення сонячних панелей

видалення, сонячних, фотомодулів, допомогою, автоматизованих, система

Придбайте якісне обладнання для очищення сонячних панелей

Хоча сонячні панелі міцні та довговічні, вони не застраховані від атак. Панелі створені, щоб витримувати суворі умови експлуатації на відкритому повітрі, і можуть вийти з ладу, якщо їх не обслуговувати належним чином. Texas Solar Group прагне полегшити процес для клієнтів за допомогою інноваційних інструментів для очищення сонячних панелей. Наші продукти можуть зменшити ваше робоче навантаження та продовжити термін служби сонячних панелей. Захистіть своє сонячне обладнання, використовуючи надійне, перевірене рішення. Система миття сонячних панелей спеціально розроблена для задоволення вимог наших клієнтів.

Гнучкі можливості керування Гнучкі можливості керування

Сонячні панелі різних типів мають різні вимоги до очищення. Чисті панелі, які використовуються в житлових приміщеннях, можуть не потребувати щотижневого або навіть щомісячного очищення. Очищувач сонячних панелей від Texas Solar Group. це фантастична допомога для панелей у брудному та запиленому середовищі. Очищення сонячних панелей є простим і адаптованим. Очищення може здійснюватися трьома способами:

Ручне керування. клієнти віддають перевагу повному контролю над графіком прибирання. Клієнти вважають за краще чистити панелі тільки тоді, коли це необхідно або коли на них накопичується багато пилу. Може бути корисно запустити вашу систему після надзвичайно вітряного або штормового дня. Ця гнучкість дозволяє клієнтам адаптувати свою систему до конкретних потреб кожної людини.

Автоматизований. цей варіант для клієнтів, які вважають за краще ні про що не турбуватися. Клієнти можуть домовитися про час прибирання на місяць або тиждень, а наше обладнання для прибирання на сонячних батареях буде виконувати інші завдання. Вам потрібно лише вибрати один з варіантів автоматизованого планування в нашій мийній машині для сонячних панелей.

Заздалегідь запрограмований графік. чудовий варіант для клієнтів, яким потрібен індивідуальний підхід. Якщо ваші вікна розташовані в нечистому і сухому приміщенні, можливо, ви захочете мити їх раз на п’ять днів, щоб забезпечити ефективність. Ви можете мати гнучкість та автоматизацію, а індивідуальний графік дає вам оптимальне поєднання обох. Ця функція тепер доступна в нашій пральній машині на сонячних батареях.

Зверніться до наших експертів за додатковою інформацією щодо графіків чищення. Перш ніж рекомендувати рішення, вони зададуть вам питання про налаштування, встановлення та використання вашої сонячної панелі.

Переваги системи виробництва сонячних панелей

Багато людей не хочуть витрачати свої гроші на речі, які їм не потрібні. Багато власників сонячних панелей вважають, що їх систему потрібно чистити лише раз на рік. Численні дослідження продемонстрували, що сонячні панелі можуть постраждати від неналежного обслуговування та очищення. Наш робот забезпечує легке та ефективне очищення, що підвищує продуктивність вашої сонячної панелі. Давайте розглянемо переваги:

 • Ультрам’які щітки. Очищувачі сонячних панелей Texas Solar Group виготовлені з ультрам’якої щетини. Вони м’які до панелей і легко та ефективно видаляють пил.
 • Рішення для сухого очищення. Наші машини для миття сонячних панелей не використовують воду для миття панелей. Це зменшує ймовірність пошкодження, а також зберігає воду.
 • Низькі експлуатаційні витрати. машини не потребують особливого догляду або обслуговування. Клієнтам не потрібно турбуватися про регулярний ремонт або поломки, якщо вони дотримуються інструкції з експлуатації.
 • SCADA-реактивний. клієнти можуть керувати роботом, підключивши його до SCADA. Системи миття сонячних панелей також залежать від погодних умов, і тому вони не можуть працювати під час сильного дощу.
 • Автономний. наш очищувач сонячних панелей також працює на автономному живленні. Він не потребує підзарядки акумулятора або підключення до електромережі. Пристрій автоматично заряджає себе, коли вичерпується енергія, а потім вимикається.

Ефективність сонячних панелей підвищується при ретельному очищенні панелі щонайменше раз на рік. Наш очищувач сонячних панелей. це фантастичний варіант. Це може ще більше продовжити термін служби вашої сонячної панелі та допомогти вам зменшити витрати і збільшити виробництво енергії. Сухий очищувач сонячних панелей Texas Solar Group може гарантувати, що ви отримаєте максимальну віддачу від вашої сонячної панелі.

Ціна робота для миття сонячних панелей. що ви повинні знати

Рішення для постійного очищення затребувані багатьма клієнтами, які хочуть забезпечити належний стан своєї сонячної системи. Вони хочуть отримати довговічне ефективне, надійне та економічно вигідне рішення, але не бажають витрачати на нього надмірну кількість грошей. Texas Solar Group. це рішення роботів для очищення сонячних панелей. Продукти є результатом більш ніж трирічних досліджень і випробувань. Вони виготовлені з міцних, високоякісних матеріалів, тому вони прослужать довгі роки. Ціна нашої сонячної очисної машини того варта.

Вартість системи очищення сонячних панелей

Традиційні сонячні системи для очищення використовують велику кількість чистої води, що може призвести до їх дорожнечі. За деякими оцінками, для миття сонячних панелей на об’єкті потужністю 1 МВт може знадобитися до 40 мільйонів літрів чистої води протягом усього терміну експлуатації станції.

Рішення для безводного очищення від Texas Solar Group є більш економічно вигідними та доступними. Вартість роботів для миття сонячних панелей нашої компанії Texas Solar Group є доступною. Машини для хімчистки не потребують технічного обслуговування або догляду. Якщо ви зв’яжетеся з нами, наші фахівці можуть надати точну розбивку вартості володіння. Наші експерти готові відповісти на будь-які ваші запитання щодо вартості робота для чищення сонячних панелей.

Чи варті сонячні панелі того?

Було використано понад 1000 роботів, а також ми отримали повторне схвалення від 11 клієнтів. Наші фахівці сертифіковані для надання індивідуальних рекомендацій і знають, як роботи працюють в реальних умовах.

Ось кілька вагомих причин, чому очищувачі сонячних панелей варті своєї ціни.

 • Підвищення ефективності сонячних панелей. Ефективність сонячних панелей можна підвищити до 5% завдяки регулярному очищенню, в залежності від місця, де реалізується проект. Наш робот для чищення сонячних модулів робить ваші інвестиції більш привабливими. Варто інвестувати в робота для чищення сонячних панелей.
 • Довговічність. Пил може бути корозійним і завдати серйозної шкоди сонячним панелям. Надійна система, яка регулярно очищає панелі, може значно продовжити термін їх служби.
 • Автоматизовані. Машини Texas Solar Group можуть бути повністю автоматизованими або напівавтоматичними. Це означає, що їм не потрібно багато ручної роботи. Немає необхідності наймати фахівців або техніків у свою команду або наймати сторонніх професіоналів. Машина буде автоматично працювати, якщо у вас є розклад. Texas Solar Group пропонує більш ефективне рішення для очищення, а також більш низьку ціну на очищувачі сонячних панелей.
 • Гнучкість. клієнти мають вибір слідувати заздалегідь визначеному графіку або створити власний план очищення. Системою можна керувати вручну або автоматично.

Це лише кілька причин, чому автоматичний робот-прибиральник вартий початкових інвестицій.

Що входить у вартість обладнання для очищення сонячних панелей?

Ми надаємо повний кошторис, який включає всі витрати, пов’язані з розробкою, проектуванням, а також установкою, експлуатацією та технічним обслуговуванням для очищення сонячних панелей. Ми прагнемо, щоб наші клієнти могли визначити свій бюджет на основі точної оцінки. У вартість входить кошторис:

Допомога та аналіз. досвідчена команда консультантів зустрічається з клієнтами для обговорення їхніх вимог та пріоритетів. Вони відповідають на питання, розглядають проекти сонячних електростанцій та пропонують рішення. Наша команда подбає про те, щоб ви отримали найбільш рентабельні та економічні машини для очищення сонячних панелей за найнижчими цінами.

Етап проектування та розробки. Після того, як наша команда отримає всю необхідну інформацію, вона приступить до розробки індивідуального проекту. Кожна фотоелектрична станція потребує ефективного, унікального рішення. Створюючи індивідуальну конфігурацію, наші інженери добре обізнані та готові поділитися своїми знаннями. SolaBot гарантує ефективність і доступність обладнання для очищення сонячних панелей.

Тестування. Розробка продукту не завершується без тестування. Перш ніж продукт буде відправлений клієнту, він піддається ретельному тестуванню.

Після завершення тестування з нашим схваленням почнеться впровадження. Всі аспекти установки висвітлюються відповідно до процедури введення в експлуатацію та виконання.

Система очищення сонячних батарей Texas Solar Group

Наше обладнання може ефективно працювати з мінімальним втручанням людини. Щоб вони функціонували належним чином, їм потрібно лише трохи уваги. Клієнти не зіткнуться з будь-якими проблемами, якщо будуть дотримуватися інструкцій в керівництві. Texas Solar Group забезпечує постійну підтримку клієнтів. Для обслуговування, ремонту або усунення несправностей ви можете звернутися до нашої команди експертів. Ми готові відповісти на будь-які запитання щодо пральних машин на сонячних панелях.

Texas Solar Group є найнадійнішим джерелом для надійної машини для чищення сонячних панелей. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання про нашу продукцію та її ефективність.

Ми є досвідченою та ветеранською службою очищення сонячних панелей. Ми пропонуємо послуги з очищення сонячних панелей для житлових будинків, а також тести ефективності та консультації з ремонту.

Ми є провідною компанією з очищення та обслуговування сонячних панелей у Лас-Вегасі, штат Техас Solar Group.

Навіщо потрібне очищення сонячних панелей?

Ви можете зменшити свої витрати та генерувати більше енергії.

Для забезпечення оптимальної продуктивності сонячної системи дуже важливо очищати панелі.

На ефективність сонячних панелей сильно впливають пил, бруд та інші забруднювачі навколишнього середовища. Дослідження показали, що продуктивність фотоелектричних панелей може знизитися на 20% без регулярного очищення та обслуговування.

Texas Solar Group може очистити сонячні панелі, які знаходяться на вашому даху, сонячних гаражах та великих підземних сонячних батареях. Наші фахівці оглянуть весь масив і забезпечать більше, ніж просте очищення сонячної системи.

Машина для чищення сонячних панелей

видалення, сонячних, фотомодулів, допомогою, автоматизованих, система

by US Admin Червень 15, 2022 Barnes Solar 0 Коментарі та думки власників

Отримайте високоякісне обладнання для очищення сонячних панелей

Хоча сонячні панелі міцні та довговічні, вони не є невразливими. Вони розроблені, щоб витримувати суворі зовнішні умови і можуть вийти з ладу, якщо їх не обслуговувати належним чином. Barnes Solar прагне полегшити життя клієнтів за допомогою нових інструментів для очищення сонячних панелей. Наша продукція зменшить ваше навантаження та збільшить термін служби ваших сонячних панелей. Переконайтеся, що ваше сонячне обладнання захищене, використовуючи надійне та надійне рішення. Наша система миття сонячних панелей спеціально розроблена для задоволення вимог наших клієнтів.

Різноманітні варіанти керування Гнучкість

Різні сонячні панелі матимуть різні потреби. Чисті панелі в житлових приміщеннях можуть не потребувати щотижневого або щомісячного обслуговування. Машина для чищення сонячних панелей Barnes Solar. це фантастична допомога для панелей у брудних та запилених місцях. Очищення сонячних панелей є простим та адаптивним. Очищення можна проводити трьома різними способами:

Ручне. клієнти вважають за краще повністю контролювати свій графік прибирання. Клієнти вважають за краще чистити свої панелі, коли це необхідно або коли накопичується багато пилу. Можливо, ви захочете запустити систему після штормового або вітряного дня. Ця гнучкість дозволяє клієнтам модифікувати свою систему відповідно до їхніх унікальних потреб.

Автоматизований. для клієнтів, які вважають за краще не втручатися. Клієнти можуть організувати графік очищення на місяць або тиждень, а сонячне обладнання виконає решту завдань. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати один із запланованих варіантів, доступних в мийній машині для сонячних панелей.

Заздалегідь запрограмоване планування. чудовий варіант для клієнтів, які потребують індивідуального підходу. Коли ваша панель знаходиться в запиленому і сухому приміщенні, можливо, ви захочете очищати її раз на п’ять днів, щоб забезпечити ефективність. Це дає можливість мати гнучкість і контроль, в той час як спеціально розроблений графік дозволяє вам мати оптимальне поєднання обох параметрів. Ця вдосконалена функція пропонується в наших пральних машинах для сонячних панелей.

Зверніться до наших експертів, щоб дізнатися більше про графіки очищення. Перш ніж рекомендувати рішення, вони зададуть вам питання про встановлення, розташування та використання вашої сонячної панелі.

Переваги системи виробництва сонячних панелей

Люди не люблять витрачати свої гроші на речі, які не є необхідними. Багато власників сонячних панелей вважають, що систему потрібно чистити раз на рік. Численні дослідження показали, що сонячні панелі страждають від поганого обслуговування та очищення. Наш робот забезпечить просте та ефективне очищення, яке може підвищити продуктивність вашої фотоелектричної станції. Давайте розглянемо переваги:

 • Ультрам’яка щітка. Щітки для чищення сонячних панелей Barnes Solar мають ультрам’яку щетину. Вони дбайливо ставляться до панелей і можуть легко та ефективно збирати пил.
 • Рішення для хімчистки. Машини для миття сонячних панелей не потребують води для очищення панелей. Це зменшує ймовірність пошкодження, а також зберігає воду.
 • Низькі експлуатаційні витрати. машини не потребують великого обслуговування або догляду. Клієнтам не доведеться турбуватися про часті ремонти або поломки, якщо вони будуть дотримуватися інструкцій.
 • SCADA-відповідає. клієнти керують роботом через підключення до SCADA. Системи миття сонячних панелей чутливі до погодних умов. тому вони не працюватимуть у дощову погоду.
 • Прибиральник на сонячних панелях працює на автономному живленні. Не потребує підзарядки акумулятора або підключення до електромережі. Він автоматично заряджається, коли у нього закінчується енергія, а потім знову вимикається.

Ефективність сонячних панелей можна підвищити, якщо чистити їх раз на рік. Наш пристрій для чищення сонячних панелей. це фантастичний варіант. Це може ще більше продовжити термін служби вашої сонячної панелі та допомогти вам заощадити гроші та збільшити виробництво енергії. Обладнання для сухого очищення сонячних панелей Barnes Solar гарантує, що ви отримаєте максимальну віддачу від ваших сонячних панелей.

Ціна робота для сонячного прибирання. що потрібно знати

Багато клієнтів бажають мати постійні рішення для очищення, щоб зберегти свою сонячну систему чистою від бруду. Клієнти хочуть отримати довговічне ефективне, надійне та економічно вигідне рішення, але не бажають витрачати на нього багато коштів. Barnes Solar. робот для очищення сонячних панелей. Продукти є результатом більш ніж трирічних досліджень і випробувань. Вони виготовлені з високоякісних, міцних матеріалів, що означає, що вони прослужать багато років. Ціна нашої машини для чищення сонячних панелей варта витрат.

Вартість системи очищення сонячних панелей

Витрати на очищення сонячних панелей залежать від розміру, кількості модулів і наявності засобів для чищення. Клієнти, які володіють сонячною електростанцією потужністю 1 МВт, витрачають 2.5 до 3.5 лише на технічне обслуговування, тоді як 80 відсотків інвестицій витрачається на очищення.

Традиційні сонячні системи очищення використовують багато чистої води, що може зробити їх дорогими. Існують оцінки, які свідчать, що для миття сонячних панелей на об’єкті потужністю 1 МВт може знадобитися до 40 мільйонів рідких літрів чистої води протягом усього терміну експлуатації об’єкта.

Безводні рішення для прибирання від Barnes Solar є більш економічно ефективними та доступними. Вартість роботів для чищення сонячних панелей Barnes Solar нашої компанії є доступною. Роботи для хімчистки не потребують особливого догляду та обслуговування. За запитом наші фахівці нададуть точну розбивку вартості володіння. Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання щодо вартості робота-прибиральника на сонячних батареях.

Чи варті сонячні панелі того?

Роботів розгорнуто понад 1,000, і ми отримали ряд повторних схвалень від 11 клієнтів. Наші фахівці навчені надавати індивідуальні рекомендації та знають, як роботи працюють в реальних умовах.

Ось кілька вагомих причин, чому очищувачі сонячних панелей варті своєї ціни.

 • Підвищує ефективність. Ефективність сонячних панелей збільшується до 5% завдяки регулярному очищенню, в залежності від місця, де встановлюється проект. Наш робот для чищення сонячних модулів зробить ваші інвестиції більш привабливими. Варто інвестувати в робота для очищення сонячних панелей.
 • Довговічність Пил може спричинити корозійні пошкодження та завдати серйозної шкоди сонячній панелі. Надійна система, яка регулярно очищає панелі, може значно продовжити термін їх служби.
 • Автоматизовано. Машини Barnes Solar можуть бути повністю автоматизованими або напівавтоматичними. Це означає, що вони не потребують багато ручного втручання. Немає необхідності наймати спеціалістів або техніків у свій штат, або наймати сторонніх професіоналів. Машина буде працювати автоматично в тому випадку, якщо у вас заплановано. Barnes Solar пропонує більш ефективне рішення для очищення, а також доступну ціну на очищувачі сонячних панелей.
 • Гнучкість. клієнти мають вибір слідувати заздалегідь визначеному графіку очищення або створювати власний графік очищення. Система може працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі.

Ось деякі з причин, чому автоматичний робот-прибиральник вартий початкових інвестицій.

Що входить у вартість обладнання для очищення сонячних панелей?

Ми пропонуємо комплексну пропозицію, яка покриває всі витрати, пов’язані з проектуванням, розробкою, а також установкою, експлуатацією та технічним обслуговуванням для очищення сонячних панелей. Ми прагнемо, щоб наші клієнти могли планувати свій бюджет на основі обґрунтованої оцінки. Кошторис включає в себе:

Допомога та аналіз. команда експертів зустрічається з клієнтами, щоб обговорити їхні вимоги та пріоритетні напрямки. Вони відповідають на питання, переглядають креслення сонячних установок і пропонують рішення. Наша команда гарантує, що ви отримаєте найбільш рентабельні та економічно вигідні ціни на машини для чищення сонячних панелей.

Етап проектування та розробки. коли наша команда отримає всю необхідну інформацію, вона почне розробляти індивідуальний дизайн. Кожна фотоелектрична станція вимагає унікального, ефективного рішення. Коли справа доходить до розробки індивідуальних налаштувань, наші інженери володіють високим рівнем знань і готові поділитися своїм досвідом. SolaBot гарантує ефективність і розумну ціну в обладнанні сонячних панелей для прибирання.

Випробування. Розробка продукту не завершується без тестування. Перш ніж продукт буде доставлений споживачеві, він проходить ретельне тестування.

Після того, як тестування буде завершено до нашого задоволення, почнеться реалізація. Всі аспекти реалізації охоплюються згідно з процедурою введення в експлуатацію та виконання.

Система очищення сонячних батарей Barnes Solar

Наші пристрої можуть бути ефективними з мінімальним втручанням людини. Для того, щоб працювати належним чином, вони вимагають лише трохи уваги. Клієнти не зіткнуться з будь-якими проблемами, якщо будуть дотримуватися вказівок у посібнику. Barnes Solar забезпечує постійну підтримку клієнтів. Для ремонту, технічного обслуговування або усунення несправностей до нас можна звернутися до нашої спеціалізованої команди підтримки. Ми готові відповісти на будь-які питання, які ви можете задати про пральну машину на сонячних панелях.

Barnes Solar. найнадійніше джерело для ефективної машини для чищення сонячних панелей. Ми тут, щоб допомогти з будь-якими питаннями щодо наших продуктів та їх ефективності.

Ми є усталеним та ветеранським бізнесом з очищення сонячних панелей. Ми пропонуємо послуги з очищення сонячних панелей для житлових будинків, а також консультації з перевірки ефективності або ремонту.

Ми є провідною службою очищення та обслуговування сонячних панелей у Лас-Вегасі, Barnes Solar.

Навіщо потрібне очищення сонячних панелей?

Ви можете заощаджувати гроші та виробляти більше енергії.

Щоб максимізувати продуктивність вашої сонячної системи, важливо чистити панелі.

Бруд, пил та інші забруднювачі навколишнього середовища сильно впливають на ефективність сонячних панелей. Дослідження показали, що ефективність фотоелектричних панелей може впасти на 20% без регулярного очищення та обслуговування.

Barnes Solar може очищати сонячні панелі на даху, сонячні навіси та великі підземні сонячні батареї. Наші фахівці обстежать весь масив і зроблять більше, ніж просто базову систему очищення сонячних панелей.

Основні відмінності між автоматичною системою очищення сонячних панелей та ручним очищенням

видалення, сонячних, фотомодулів, допомогою, автоматизованих, система

Основні відмінності між автоматичною системою очищення сонячних панелей та ручним очищенням

З самого початку, будучи провідною компанією з очищення сонячних панелей в Каліфорнії, ми можемо запевнити вас, що жодна послуга з ручного очищення протягом усього терміну служби панелей не може зрівнятися з окупністю інвестицій в автоматичну систему очищення, яку ми надаємо. Наша система дозволяє підтримувати чистоту ваших панелей день у день, а не лише 2-4 дні на рік.

Ексклюзивний сонячний проект дійсно вважається завершеним, як тільки ви підключаєте його до електромережі. Наразі ми більше зосереджені на поширенні інформації, щоб розраховувати на те, що широкий асортимент буде функціонувати в оптимальному режимі протягом 20 років. У Каліфорнії не було б нагальної потреби в технічному обслуговуванні, якби миття сонячних панелей проводилося в Каліфорнії. Ми помітили, що експлуатація та обслуговування перетворилися на феноменальний бізнес, і миття модулів є важливим сегментом, який не можна ігнорувати.

Так само швидко, як власники систем визначили потребу в очищенні сонячних панелей, ми оснастили себе новими технологіями, які є на ринку. Безконтактні роботи дійсно можуть замінити ручне миття, а в даний час деякі технології повністю уникають використання води. Обидві сторони стверджують, що вони кращі за інших. Ручне миття може бути більш точним і якісним, в той час як автоматичне/роботизоване очищення є більш швидким і може бути організоване більш регулярно. Давайте з’ясуємо, який метод найкраще підходить для вашої системи.

Ручне прання:-

У будь-який час ви можете дізнатися, що наша спеціальна команда для ручного миття панелей мобілізується майже в будь-яке місце в штаті Каліфорнія та прилеглих районах. Замість того, щоб мати філії в різних містах, одна команда гарантує, що кожен з них має відповідну кваліфікацію та належну підготовку.

Вони наймають усіх на місцях, а професіонали виїжджають на об’єкти зі своїми бригадами. Найкраще те, що кожен усвідомлює свої робочі обов’язки і знає, що саме він робить. Не потрібно тренуватися щодня або турбуватися про те, чи зможе це зробити той чи інший працівник.

Вони переважно працюють на комунальних об’єктах і зазвичай не беруть нових клієнтів, якщо це не мінімум 40 000 панелей. Контракти залежать від бруду та забрудненості географічного регіону. Помічено, що посушливі та сільськогосподарські райони, як правило, брудніші порівняно з іншими і потребують більш регулярного прибирання. Здебільшого початок літа є найбільш напруженим часом, оскільки багато клієнтів хочуть мати чистіші панелі в розпал сонячного сезону, щоб отримати оптимальну продуктивність.

Для очищення сонячних панелей використовують виключно воду та щітку з м’якою щетиною. За допомогою місцевих водопроводів екіпаж фільтрує воду, щоб забезпечити 0 TDS (загальний вміст розчинених твердих речовин). Хоча існують біорозкладні мила, кількість, необхідна для очищення великого об’єкта з 1 мільйоном панелей, є надто великою, щоб можна було спокійно вбирати їх у землю. Вода робить дивовижну роботу сама по собі.

Скло, будучи пористим за своєю природою, має невеликі поглиблення, які неможливо побачити неозброєним оком. Щоразу, коли ви наносите будь-яке мило або використовуєте скребок, воно заповнює ці пори, і ви отримуєте бруд, частинки мила, все, що застрягло. Згодом ваше скло почне мутніти. Фахівці віддають перевагу щіткам, а не скребкам, оскільки вони також допомагають видалити бруд навколо рами.

Автоматичне очищення:-

Під час автоматичного очищення, яке ми виконуємо, немає рухомих частин або роботизованих елементів. Система схожа на розбризкувач, з форсунками, розміщеними на кожних кількох панелях. Система виконує цикл миття з милом і цикл ополіскування з регульованою частотою. Не застосовуються жодні інструменти, а панелі очищаються лише під дією сили тяжіння.

Ви можете вибрати однохвилинний цикл миття та ополіскування раз на тиждень. Кілька областей установки можуть вимагати більше. Візьмемо сонячну систему на даху поруч з виробником цементу. Постійну хмару пилу потрібно прибирати щотижня, якщо не щодня. Отже, вам слід почистити його до того, як він стане брудним.

З кожним днем, коли ви не чистите панелі, вони стають бруднішими. Дві фундаментальні речі при очищенні полягають у тому, що ви повинні застосовувати чисту воду і ніколи не допускати забруднення панелей. Якщо вони брудні, очистити їх буде складно. Ось чому такі компанії, як ми, які займаються автоматичним очищенням, переконують клієнтів триматися подалі від ручного очищення один або два рази на рік. Вони застосовують швидкий та автоматичний розпилювач щотижня для збільшення виробництва.

Висновок Якщо ви все ще сумніваєтеся, але вам потрібно очистити сонячні панелі, зв’яжіться з нами, оскільки ми є провідним постачальником послуг з очищення сонячних панелей в Каліфорнії. Ви можете вибрати свій спосіб очищення. Однак ми впевнені, що автоматичне очищення має свої переваги.

Останні публікації

Сезонне очищення сонячних панелей: Поради для кожної пори року

Як виявити та вирішити поширені проблеми з очищенням сонячних панелей?

Виявлення впливу бруду та пилу на продуктивність сонячних панелей

Наші послуги

Ласкаво просимо до нашої сонячної індустрії та стимулів, пов’язаних із сонячними установками. Сонячна енергія. це розумне рішення для задоволення наших щоденних потреб в електроенергії. Але сонячні панелі зазвичай накопичують бруд і сміття з часом, і їх потрібно очищати через певний проміжок часу.

контакт

Залишити відповідь