Вартість сонячної системи потужністю 30 кВт. Вартість сонячної системи 30 кВт

Зробіть своє бізнес-середовище дружнім до навколишнього середовища за допомогою сонячної енергетичної системи середнього розміру 30 кВт

Сонячна енергетика широко визнана як просте і ефективне рішення для скорочення викидів CO2 і витрат на електроенергію, але не всі системи сонячних панелей однакові. Деякі з них не призначені для боротьби зі спекою в таких регіонах, як Брісбен, Квінсленд тощо, а інші функціонують не дуже добре. Погана продуктивність знизить стійкість вашої системи та фінансову віддачу. Ви можете найкращим чином захистити свої інвестиції, вибравши високоякісне, життєво важливе сонячне обладнання в Брісбені від нас в SFR Electrical.

Наша сонячна система потужністю 30 кВт відповідає вимогам компаній та власників підприємств в Австралії. Вона ефективна, стійка до кліматичних умов і здатна задовольнити щоденні потреби в електроенергії. Сонячна енергетична система потужністю 30 кВт також має достатній калібр, щоб ефективно забезпечувати оптимальне виробництво електроенергії для великомасштабного бізнесу. Ви не тільки заощадите на рахунках за електроенергію, але й отримаєте додаткову перевагу як “зелений” бізнес-оператор і зможете заробити хорошу репутацію екологічно чистої організації.

Сонячна енергетична система потужністю близько 30 кВт

Основні характеристики сонячної системи потужністю 30 кВт

Довгострокова продуктивність, стійкі сонячні панелі

Сонячні компоненти та установки, схвалені CEC для оптимальної ефективності

Високоякісний інвертор оптимальної потужності.

Надійне встановлення та обслуговування в Брісбені та Квінсленді за допомогою сонячної енергетичної системи потужністю 30 кВт

Найкраща ціна на сонячну електростанцію потужністю 30 кВт у Брісбені та у всьому Квінсленді.

Сонячна система поставляється з панелями, інвертором, монтажним комплектом, швидким монтажем та підключенням до електромережі. Сонячні панелі відомого бренду, високоефективні сонячні модулі 1-го рівня, з місцевою австралійською підтримкою. Інвертор має перевірену репутацію та додаткові можливості онлайн-моніторингу. Монтажний комплект оснащений гнучким рішенням для кріплення на даху і доступний в різних варіантах, таких як жерсть, черепиця і кліпсові замки. Він анодований і стійкий до корозії, легкий і легко встановлюється електриком. Сонячна установка буде виконана акредитованим CEC електриком, який професійно підготовлений для таких типів сонячних установок і має значний досвід роботи в цій галузі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Деякі технічні характеристики для енергетичної системи сонячної енергії 20 кВт включають

Сонячні панелі

Високоякісні монокристалічні сонячні панелі (Tier-1)

Сонячний інвертор

Інвертор від відомого виробника потужністю 30 кВт, схвалений акредитованими технічними фахівцями CEC.

Монтажні електричні комплекти

Монтаж Електричні комплекти відповідно до австралійських стандартів

Наша сонячна електростанція потужністю 30 кВт здатна ефективно виробляти оптимальну потужність для масштабної комерційної діяльності. Ви не тільки заощадите гроші на витратах на електроенергію, але й зможете зарекомендувати себе як “зелений” бізнес-оператор, що принесе вашій компанії довгострокову репутацію.

З високоякісним інвертором потужністю 30 кВт та сонячними панелями 132 X 300 Вт або 120 X 330 Вт, ви фактично отримуєте 39.Сонячна електростанція потужністю 6 кВт за дуже доступними цінами.

Середній термін окупності сонячної електростанції потужністю 30 кВт може становити від 3 до 5 років. Період окупності визначається кількома факторами, включаючи використання протягом світлового дня та тип електрообладнання, що використовується в офісі або сараї.

Типова сонячна електростанція потужністю 30 кВт коштуватиме від 22000 до 27000 доларів США для стандартної установки в мегаполісі. Стандартна установка метрополітену включає в себе встановлення системи метрополітену на одноповерховому будинку з бляшаним дахом в районі метрополітену. Вартість сонячної електростанції потужністю 30 кВт буде варіюватися в залежності від того, чи буде вона встановлена на високому навісі або на рівній ділянці.

Вартість типової сонячної електростанції потужністю 30 кВт також буде варіюватися в залежності від марки панелей і використовуваного інвертора.

Сонячна панель потужністю 330 Вт має розміри 1.675м Х 1м, тобто займе близько 1.675 квадратних метрів площі. Загалом 120 таких панелей займуть приблизно 201 квадратний метр площі. Як правило, рекомендується пам’ятати, що потрібно взяти додатковий простір в залежності від типу даху, розмірів даху та потужності панелей. В результаті, для встановлення сонячної електростанції потужністю 30 кВт знадобиться близько 210-225 квадратних метрів площі.

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт для вашого бізнесу розглядається як довгострокова інвестиція, яка може принести результати протягом наступних 10-15 років. Електрична мережа в Брісбені є однією з найдорожчих у світі. Коли мова йде про цілодобове енергозабезпечення вашого бізнесу, традиційна мережа може виявитися не найефективнішим варіантом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт вигідна для вашого бізнесу, оскільки вона значно скорочує ваші витрати на електроенергію, а також зменшує вашу залежність від електромережі.

Якщо ви споживаєте всю електроенергію, вироблену сонячною системою, і маєте середньодобове виробництво електроенергії 120 кВт в день, і платите постачальнику електроенергії за тарифом 25 центів, сонячна електростанція потужністю 30 кВт може допомогти вам заощадити 30 центів в день. За таких умов ваша річна економія складе приблизно 10950 грн.

Вартість сонячної системи 0 кВт

вартість, сонячної, системи, потужністю

Відгуки клієнтів

“Наявність сонячних панелей дала мені впевненість у тому, що мої рахунки залишатимуться контрольованими.”

З Sunrun ви можете взяти під контроль власну електроенергію, а не залежати від примх вашої комунальної компанії з черговим неминучим підвищенням тарифів. Приєднуйтесь до більш ніж чверті мільйона американських домогосподарств, які перейшли на сонячну енергію з Sunrun.

Коли ви будете готові, наші консультанти з сонячної енергетики готові допомогти. Ми можемо надати вам безкоштовну пропозицію. Спробуйте наш калькулятор вартості сонячної енергії.

Одна сонячна панель коштує від 2.67 і 3.43 на купівлю та встановлення. 4 Ціна всієї системи базується на її потужності, що вимірюється у ватах. Розмір необхідної вам системи буде залежати від того, скільки енергії ви використовуєте, рівня сонячного освітлення вашого даху та ефективності панелей.

Сума, яку ви заощадите, буде залежати від декількох факторів, включаючи: 18

  • Експозиція сонячного світла в регіоні
  • Вартість сонячної системи (включаючи акумулятор, якщо є)
  • Вартість електроенергії
  • Використання енергії
  • Місцеві знижки та заохочення

Середній термін окупності домашньої сонячної системи становить від шести до дев’яти років, залежно від вартості вашої системи, пільг та економії на рахунках за електроенергію. 19

Ось докладніше про деякі речі, які визначають вартість вашої системи.

Ось розбивка витрат на встановлення, заснована на даних Національної лабораторії відновлюваної енергетики: 10

Розподіл вартості за категоріями
Оплата праці 0.30 за ват
Панелі 0.47/Wdc
Інвертор 0.12/Wdc. 0.39/Wdc
Дозвіл/інспекція 0.06/Wdc
Структурні БОС 0.10/Wdc
Електричні БОС 0.19-0.27/Wdc (залежить від опції інвертора)
Податок з продажів Податок з продажу залежить від місця розташування; середньозважений показник по країні: 6.9%
Електрик 19.74-38.96 за годину (залежить від місця розташування та варіанту інвертора)
Робітник 12.88-25.57 за годину (залежить від місця розташування та варіанту інвертора)
Норми навантаження (% прямої праці) Середній показник по країні: 31.8%

Дані на основі середнього показника 6.Домашня сонячна система потужністю 2 кВт.

Ці цифри базуються на середньому показнику 6.Сонячна система потужністю 2 кВт. Вартість кожної системи залежить від виробника панелей, варіанту інвертора, місця розташування та обладнання.

Обслуговування сонячних панелей варіюється від звичайного чищення до капітального ремонту. В середньому, домогосподарства платять 150 за одне очищення сонячної панелі. 11 Компанії беруть від 3 до 10 доларів за панель залежно від нахилу даху, висоти будинку та розміру системи. 11 Деякі фірми беруть фіксовану плату за чистку системи. Якщо ви чистите систему двічі на рік, як рекомендується, ви можете розраховувати на річний рахунок близько 300.

Якщо ваша система пошкоджена, ви можете понести додаткові витрати. Ремонт вашої системи буде включати вартість обладнання та робочої сили. Зазвичай вартість робіт становить 100 гривень за годину. Матеріали для ремонту сонячної системи можуть коштувати всього 180, але можуть і більше 1,000. Ваш загальний рахунок може становити від 200 до 3 000. 11

Чотири найпоширеніші типи пошкоджень домашньої сонячної системи та вартість ремонту: 11

Розподіл витрат за категоріями
Розбита скляна панель 20. 350, плюс робота
Тріщина на панелі 100. 400
Ослаблене з’єднання 100
Заміна інвертора 100. 2,500

Як і витрати на очищення, на суму, яку ви платите за ремонт, впливають такі фактори, як крутизна даху, тип і розмір системи. А якщо ваші панелі мають значні пошкодження, може бути дешевше їх замінити. 11

Коли ви є власником системи, ви несете відповідальність за витрати на технічне обслуговування та ремонт. Ваша гарантія повинна покривати конкретні несправності системи; зверніться до свого інсталятора, перш ніж починати ремонт. Оренда сонячної електростанції Sunrun дозволяє заощадити тисячі доларів на технічному обслуговуванні та ремонті. Ви просто платите за електроенергію, а ми дбаємо про все інше. Наш комплексний пакет послуг включає в себе гарантію Sunrun, яка передбачає найкращий у своєму класі моніторинг, безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи, включаючи запчастини та робочу силу, а також планове технічне обслуговування.

Якщо ви налаштовані на придбання власної домашньої сонячної системи, ви також можете придбати наш пакет повного обслуговування “Захист Плюс. Поки система є вашою, ми надаватимемо вам таку ж всебічну підтримку, як і в рамках нашої гарантії Sunrun.

Виробник панелей

Ціна ваших панелей буде залежати від виробника. Sunrun співпрацює з LG, світовим лідером у галузі сонячних технологій та панелей. Дотримуючись правильного балансу між якістю, ефективністю та доступністю, LG пропонує одні з найкращих сонячних панелей на сучасному ринку. 14

Панелі з вищою ефективністю коштують дорожче для певного виробника. 5 Хороша новина полягає в тому, що панелі з найвищою ефективністю не завжди потрібні, особливо якщо ваш дах отримує багато сонця.

Ваш штат

Ще одним фактором, що визначає загальну вартість домашньої сонячної системи, є місце, де ви живете. Ось штати з найнижчою та найвищою середньою вартістю сонячної системи:

Найдешевша сонячна установка Найдорожча сонячна установка
Флорида: 9 198. 11 970 Род-Айленд: 13 104. 15 792
Арізона: 10,332. 12,096 Нью-Йорк: 12 264. 16 044
Меріленд: 10 332. 12 768

після 30% федеральної податкової знижки на сонячну енергію 5

Те, що домашня сонячна система коштує дорожче в певному штаті, не означає, що вона менш економічно ефективна. 5 Місцеві стимули можуть суттєво знизити вартість сонячних установок навіть у найдорожчих штатах.

Три найпоширеніші типи сонячних панелей. монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. 6 Ось основні характеристики кожного з них:

Тип сонячної панелі Опис
Монокристалічні Монокристалічні панелі є найефективнішими на сучасному ринку, а це означає, що вам потрібно менше панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. Монокристалічні сонячні елементи. це монокристалічний кремній, що дає електронам більшу свободу для руху та створення електроенергії. 7 Ці панелі, як правило, чорного кольору, що надає вашому даху більш витончений естетичний вигляд. Монокристалічні панелі також довше зберігають свою ефективність і зазвичай мають гарантію від 20 до 25 років. 6
Полікристалічні Полікристалічні панелі виготовляються з великою кількістю фрагментів кремнію. 7 Хоча це робить їх менш ефективними, вони створюють менше відходів у виробництві та є більш доступними за ціною. 6 Вони також мають блакитний відтінок, що, ймовірно, є найбільш впізнаваною особливістю сонячних панелей сьогодні.
Тонкоплівкові На відміну від монокристалічних і полікристалічних панелей, тонкоплівкові виготовляються не з кремнію. Замість цього на метал або скло наносяться фотоелектричні матеріали. 8 Хоча це найдешевший варіант, тонкоплівкові панелі не такі ефективні і, швидше за все, не покриють потреби середнього домогосподарства в енергії, не займаючи при цьому багато місця. 6

Тип сонячної панелі, яку ви оберете, впливатиме на ціну системи. Але пам’ятайте, що якщо ви вирішите взяти систему в оренду, ви будете платити за потужність, а не за панелі. Вартість сонячної енергії буде залежати від кількості сонячної енергії, яку ви плануєте використовувати згідно з договором оренди.

Типи кріплення сонячних панелей

Хоча сонячні панелі є основним компонентом сонячної системи, спосіб кріплення панелей також впливає на вартість. Існує три типи кріплення: 6

Тип кріплення Вартість Опис
Фіксоване кріплення 10-15 за кріплення Фіксовані кріплення є стаціонарними і не можуть бути переміщені для захоплення більшої кількості сонячного світла, що робить їх менш ефективними, ніж інші види кріплень. Однак вони також є найдешевшими. Крім того, штати з постійним сонячним світлом, такі як Арізона та Каліфорнія, найменше страждають від цього.
Регульоване кріплення 50 за кріплення Регульовані кріплення можна нахиляти, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії. Цей тип кріплення може також утримувати панелі в горизонтальному положенні під час шторму, щоб уникнути пошкодження вітром. Хоча вони дорожчі за фіксовані кріплення, регульовані кріплення можуть мати найбільший сенс для регіонів з більш сезонним кліматом і меншим простором, щоб максимізувати виробництво енергії.
Відстежувальне кріплення 500-3 000 за кріплення Трекінгове кріплення повторює сонячну дугу для максимального вироблення енергії. Незважаючи на те, що вони є найдорожчими, трекові кріплення можуть збільшити виробництво енергії на 45%, і їх варто розглянути залежно від вашого місця розташування. Однак трекове кріплення також вимагає більшої уваги і буде набагато дорожчим в обслуговуванні.

Сонячна система потужністю 0 кВт.

Комерційні сонячні системи мають широкий діапазон номінальної потужності в кіловатах (кВт). Номінальна потужність в кВт означає здатність сонячної системи виробляти енергію в умовах безперешкодного сонячного світла. Системи потужністю близько 30 кВт є популярним вибором для комерційних об’єктів з низьким і середнім споживанням енергії. з річними витратами на електроенергію близько 15 000.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Проектування системи

Всі сонячні системи проектуються відповідно до ваших потреб і даху будівлі. матеріал, кут, напрямок і структурна цілісність. Це можуть бути чорні панелі, безкаркасні панелі або ж такі, що приховані від сторонніх очей на вулиці.

Як довго працюватиме моя система?

Сонячні фотоелектричні системи складаються з панелей та інверторів. Панелі 1-го рівня мають гарантію продуктивності 25 років і гарантію на продукцію 12-25 років (в залежності від бренду), а інвертори можуть мати гарантію 10 років

Потужність системи

Залежно від потужності панелей (або модулів) буде залежати, скільки вам потрібно. Чим вища потужність панелі, тим менше панелей вам знадобиться. Якщо потужність кожної панелі 330 кВт, вам знадобиться 91 панель.

Якість продукції

Cherry Energy Solutions використовує лише якісні фотоелектричні панелі (або модулі) та інвертори Tier 1, які мають найкращу репутацію на ринку, а також австралійські гарантії.

Вартість системи

Ваша економія буде залежати від розміру вашої системи, поточного енергоспоживання, тарифів на електроенергію та часу використання енергії.

Тривалість окупності

Тривалість окупності залежить від того, чи платите ви готівкою наперед, чи берете іпотеку під заставу нерухомості, фінансуєте енергомодернізацію, орендуєте чи орендуєте за договором купівлі-продажу.

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

вартість, сонячної, системи, потужністю

Метою будь-якого сонячного проекту має бути 100% компенсація електроенергії та максимальна економія. не обов’язково розміщувати якомога більше панелей на даху. Отже, кількість панелей, необхідних для електропостачання будинку, залежить від трьох основних факторів:

У цій статті ми покажемо вам, як вручну розрахувати, скільки панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Визначивши кількість панелей, ви будете на крок ближче до того, щоб зрозуміти, скільки коштує сонячна енергія для вашого будинку і скільки ви можете заощадити на рахунках за електроенергію

Скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією?

Хоча це залежить від конкретного будинку, американським домогосподарствам зазвичай потрібно від 10 до 20 сонячних панелей, щоб повністю компенсувати своє середньорічне споживання електроенергії.

Мета більшості сонячних проектів. компенсувати ваші рахунки за електроенергію на 100%, тому ваша сонячна система розраховується відповідно до вашого середнього споживання електроенергії. Ось базове рівняння, за допомогою якого можна розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно для забезпечення електроенергією вашого будинку:

Потужність сонячних панелей х пікові години сонячного сяйва х кількість панелей = щоденне споживання електроенергії

Очевидно, що використання електроенергії, пікові сонячні години та потужність панелей будуть різними для кожного. І оскільки ви прийшли сюди не для того, щоб займатися алгеброю, ми розглянемо, як обчислити кожну змінну, і розглянемо приклад сценарію, заснованого на середніх показниках по країні.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Для початку порахуйте, скільки кіловат-годин ви використовуєте для роботи вашого будинку

За даними Управління енергетичної інформації США (EIA), середньостатистичне домогосподарство США у 2021 році використало 10 632 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на рік. Це дорівнює:

Важливо зазначити, що це використання досить сильно варіюється від штату до штату. Наприклад, середньодобове використання становило ~18 кВт-год на Гаваях і 40 кВт-год в Луїзіані, що є досить значним розкидом. Але для нашого прикладу ми використаємо середнє значення 30 кВт-год на день як цифру для нашого прикладу.

Найпростіший спосіб визначити щоденне споживання електроенергії. це знайти нещодавні рахунки за комунальні послуги. Ваш рахунок повинен показувати ваше використання за 30 днів (або будь-який інший період оплати), і ви можете використовувати його, щоб отримати уявлення про щоденне споживання електроенергії. Просто візьміть загальне використання протягом періоду і розділіть його на кількість днів.

Використання електроенергії змінюється від місяця до місяця, тому чим більше рахунків ви зможете усереднити, тим точнішим буде ваш розрахунок.

Після того, як ви отримали щоденне використання електроенергії, наступним кроком є визначення кількості пікових сонячних годин, які ваша система отримає на день!

Далі визначте, скільки пікових сонячних годин отримує ваше місце розташування

Важливим фактором при визначенні кількості сонячних панелей, необхідних для живлення вашого будинку, є кількість сонячного світла, яку ви отримуєте, відома як піковий час сонячного сяйва.

Пікова сонячна година. це коли інтенсивність сонячного світла (відома як сонячне опромінення) в середньому становить 1000 Вт на квадратний метр або 1 кВт/м2.

У США середня кількість пікових сонячних годин становить понад 5.від 75 годин на добу на південному заході до менш ніж 4 годин на добу в найпівнічніших частинах країни.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Використовуйте карту вище, щоб оцінити середню кількість пікових сонячних годин для вашої місцевості, або скористайтеся цим калькулятором пікових сонячних годин, щоб отримати точну цифру для вашого місцезнаходження.

Ось кілька порад щодо використання калькулятора пікових сонячних годин:

  • Середній нахил даху становить від 14 до 27 градусів
  • За допомогою компаса на телефоні визначте азимутальний кут нахилу даху, на який ви встановите сонячні панелі (найкраще. близько 180 градусів)

Судячи з карти, приблизно половина США отримує менше 4.5 пікових сонячних годин і половина отримує більше, тому ми будемо використовувати 4.5 пікових сонячних годин в якості цифри для нашого прикладу.

Нарешті, виберіть номінальну потужність сонячної панелі

Кінцева змінна. це кількість електроенергії, яку кожна сонячна панель може виробити за пікову сонячну годину. Це називається номінальною потужністю і вимірюється у Ватах.

Номінальна потужність сонячних панелей коливається від 250 Вт до 450 Вт. На основі сонячної енергії.Згідно з даними продажів на сайті com, 400 Вт є найпопулярнішою потужністю і забезпечує відмінний баланс між потужністю та ціною за ват (PPW).

Якщо у вас обмежений простір на даху, ви можете розглянути більш високу номінальну потужність, щоб використовувати менше панелей. Якщо ви хочете витратити менше на одну панель, ви можете розглянути меншу потужність. Кожен має різні цілі, і ви можете вільно обирати панелі, які найкраще відповідають вашим потребам.

Для цілей нашого прикладу ми будемо використовувати панелі потужністю 400 Вт.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією

Тепер, коли у нас є три змінні, ми можемо розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку.

  • Щоденне споживання електроенергії: 30 кВт-год (30 000 ват-годин)
  • Середня кількість пікових сонячних годин: 4.5 годин на день
  • Середня потужність панелі: 400 Вт

Щоб розрахувати кількість сонячних панелей, ми можемо переписати рівняння вище таким чином:

Добове споживання електроенергії / пікові сонячні години / потужність панелі = кількість сонячних панелей

Тепер давайте підставимо наші приклади:

30 000 Ват-годин / 4.5 пікових сонячних годин / 400 Вт = 16.66 панелей

Якщо округлити, то для живлення середньостатистичного американського домогосподарства і досягнення мети 100% компенсації електроенергії потрібно 17 сонячних панелей.

Оскільки ми говоримо про середні показники по країні, середня ціна на електроенергію в США становила 16.5 центів за кіловат-годину в травні 2023 року. Тим часом, середня ціна електроенергії від сонячних систем, що купується на сонячних біржах, становить.com становить від 6 до 8 центів за кіловат-годину.

Я дозволю вам зробити математику там.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Простий спосіб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно

Тепер, коли ми пройшли через ручні розрахунки, щоб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення будинку, ми покажемо вам простий спосіб. (Я знаю, це знову урок математики в середній школі).

Сучасні домашні сонячні проекти плануються з використанням супутникових технологій, і ви можете почати планувати власний проект за допомогою нашого сонячного калькулятора. Просто введіть свою адресу та встановіть середній рахунок за електроенергію, щоб розрахувати, наскільки великою має бути ваша сонячна система та скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію.

Під повзунком середнього рахунку за електроенергію калькулятор покаже приблизний розмір системи в кВт. Ви можете використовувати це число, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться.

Спочатку переведіть кВт у вати, помноживши на 1,000. Отже, 5.2 кВт. це 5 200 Вт.

Далі розділіть загальний розмір системи у Ватах на номінальну потужність бажаних панелей. Якщо ми використовуємо 400 Вт, це означає, що вам потрібно 13 сонячних панелей.

Розмір системи (5 200 Вт) / номінальна потужність панелі (400 Вт) = 13 панелей

Звичайно, найпростіший спосіб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно. це об’єднати зусилля з енергетичним консультантом для розробки індивідуальної системи.

Поширені запитання

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Виходячи з середнього споживання електроенергії та пікових годин сонячного сяйва, для живлення будинку потрібно близько 17 400-ватних сонячних панелей. Однак це число буде варіюватися в межах 13-19 залежно від того, скільки сонця отримують панелі та скільки електроенергії споживає будинок.

Використовуйте наведене нижче рівняння, щоб отримати приблизну кількість сонячних панелей, необхідних для забезпечення будинку енергією.

Добове споживання електроенергії / пікові сонячні години / потужність панелі = кількість сонячних панелей

Чи можу я забезпечити свій будинок лише сонячною енергією?

Абсолютно вірно. Поєднавши сонячні панелі з акумуляторними батареями, цілком можливо забезпечити будинок лише сонячною енергією. І в багатьох регіонах це дешевше, ніж платити за електроенергію через місцеву комунальну службу.

Без акумуляторної батареї ви все одно можете компенсувати використання електроенергії з мережі за допомогою сонячних панелей за допомогою мережевого обліку та усунути рахунки за електроенергію. Ви все одно будете користуватися електроенергією з мережі, коли сонячна генерація не працює, але платитимете лише за своє сонячне обладнання.

Чи достатньо 10 кВт для забезпечення будинку?

Так, у багатьох випадках сонячної системи потужністю 10 кВт більш ніж достатньо для живлення будинку. Середньостатистичне домогосподарство в США використовує близько 30 кВт-год електроенергії на день, що вимагає від 5 кВт до 8.Сонячна система потужністю 5 кВт (в залежності від сонячної експозиції) компенсує 100%.

Скільки коштує автономна сонячна електростанція?

Перевірено експертом з реконструкції Адамом Гремом. Автор: Fixr.com.

У міру зростання цін на енергоносії та занепокоєння з приводу стану навколишнього середовища, домовласники шукають власні енергетичні рішення. Багато домовласників почали встановлювати сонячні панелі, щоб вийти “поза мережею” і зменшити свою залежність від традиційної електроенергії. Повне відключення від електромережі або створення автономної системи електропостачання передбачає більше, ніж встановлення сонячних панелей. Ті, кому це вдається, відв’язують свої будинки від стандартної електромережі.

Вартість встановлення автономної сонячної системи залежить від місця розташування вашого будинку та кількості електроенергії, яку ви використовуєте щодня. Стандартний будинок споживає щонайменше 7 кВт електроенергії на день, для чого може знадобитися система з шести панелей і трьох акумуляторів. Вартість встановлення такої системи становить від 45 000 до 65 000 доларів США без урахування податкових пільг та знижок, при цьому більшість домовласників витрачають близько 55 000 доларів США на встановлення системи потужністю 7 кВт для будинку з середніми потребами в енергії в помірно сонячному кліматі. Низька вартість цього проекту. 20 000 для встановлення автономної системи для будинку в сонячному кліматі з резервними системами. Висока вартість. 100 000 за встановлену систему потужністю 20 кВт для будинку в помірно сонячному кліматі з надмірними енергетичними потребами.

Ціни на автономні сонячні системи

Витрати на автономну сонячну систему
Середня вартість по країні 55,000
Середній діапазон 45,000-65,000
Недорогі 20,000
Високий рівень 100,000

Що таке автономна сонячна система?

Автономні сонячні системи можуть забезпечувати потреби вашого будинку або бізнесу в електроенергії, не покладаючись на електромережу. Система складається з декількох частин, призначених для генерації та зберігання енергії. Система працює, використовуючи енергію сонця за допомогою сонячних панелей, які встановлюються на даху, стовпі біля будинку або і там, і там. Енергія, отримана від панелей, заряджає акумулятори за допомогою контролера заряду, а акумулятори зберігають енергію до тих пір, поки вона не знадобиться. Потім інвертор перетворює заряд акумуляторів в електрику. Зберігаючи енергію до тих пір, поки вона не знадобиться, ви можете позбутися необхідності бути прив’язаним до електромережі. Більшість систем потребують резервного джерела енергії, але можуть бути корисними для будинків, розташованих у сільській місцевості, або для домовласників, які хочуть бути незалежними.

Порівняйте з інсталяторами автономних сонячних систем поблизу мене

Що означає бути поза мережею?

Щоб бути повністю автономним, весь ваш будинок повинен працювати на електриці або енергії, яку ви виробляєте самостійно, як правило, за допомогою сонячної енергії. Автономність означає, що ваш будинок не підключений до міської електромережі або електропостачання. Встановлення лише сонячних панелей недостатньо для того, щоб вважатися автономним, і більшість людей, які використовують сонячну енергію, все ще покладаються на електроенергію із зовнішнього джерела. Якщо ви використовуєте сонячні панелі для зниження витрат на електроенергію, ви, швидше за все, все ще підключені до електромережі. Ви можете покластися на традиційні джерела, якщо ваші панелі не виробляють достатньо енергії.

Для повного переходу на автономне живлення вам потрібна набагато більша система та система зберігання, щоб вирівняти виробництво та використання енергії з часом, зберігаючи надлишок енергії в міру її виробництва, щоб використати його пізніше. Вам також потрібен спосіб передати енергію в батареї та перетворити її на електрику. Багато людей також встановлюють додаткову резервну систему, таку як генератор або вітрогенератор, на час, коли на сонячну енергію не можна покладатися.

Вартість автономної сонячної системи за розміром

Ви можете придбати сонячні системи різних розмірів. Однак не всі ці системи можуть працювати в автономному режимі. Якщо ви живете в дуже сонячному кліматі і у вас є резервна система, ви можете працювати поза мережею на 3 кВт або 4 кВт. Мінімальна потужність для більшості будинків становить від 5 кВт до 7 кВт, а якщо ваші потреби в електроенергії вищі за середні, розраховуйте, що вам знадобиться щонайменше 10 кВт. У багатьох районах навіть 5 кВт може бути недостатньо для автономної роботи, якщо ви не живете в дуже сонячному кліматі. 7 кВт зазвичай вважається середнім показником для більшості будинків, але 10 кВт може бути мінімально необхідним, якщо ви живете в кліматі з недостатньою кількістю сонця.

Існують менші системи, і якщо ви хочете перейти на автономне живлення з ними, вам потрібно використовувати їх як додаткову систему. 1 кВт, 2 кВт та інші невеликі системи можна використовувати для крихітних будинків, автофургонів та інших невеликих споруд. Однак, вони найчастіше використовуються як додаткова система. Інші системи, що виробляють або отримують енергію, можуть допомогти завершити вашу автономну систему, а не створити її.

Ви також можете знайти системи потужністю 20 кВт і більше. Зазвичай для підприємств або фермерських господарств з вищими енергетичними потребами, ніж у звичайних житлових будинках.

Нижче наведено середні витрати для різних розмірів систем:

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Розмір системи Середні витрати (лише на матеріали) Середня вартість (з установкою)
1 кВт 10,800. 13,500 12,000. 15,000
2 кВт 18,000. 22,500 20,000. 25,000
3 кВт 27,000. 31,500 30,000. 35,000
4 кВт 31,500. 36,000 35,000. 40,000
5 кВт 36,000. 40,500 40,000. 45,000
10 кВт 63,000. 72,000 70,000. 80,000
20 кВт 90,000. 108,000 100,000. 120,000
30 кВт 108,000. 135,000 120,000. 150,000

Вартість автономної сонячної енергії за типами

Не всі сонячні системи створені однаково, і не всі вони використовують однакові деталі. Те, що може добре працювати для невеликого будинку в дуже сонячній місцевості, може не спрацювати для великого будинку в більш тінистій місцевості. З цієї причини для автономної роботи можна використовувати кілька систем. Більшість людей в кінцевому підсумку використовують сонячну систему змінного струму або систему змінного струму з резервним генератором, щоб забезпечити безперебійну подачу електроенергії навіть у погану погоду. Однак ви можете використовувати менші та дешевші системи, які покладаються на енергію вітру, або використовувати меншу кількість батарей, якщо у вас менші потреби в енергії. Нижче наведені середні витрати для різних систем.

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Тип Середні витрати (лише на матеріали) Середні витрати (з установкою)
Тільки постійний струм 6,000. 10,000 6,600. 11,000
Змішані системи постійного та змінного струму 10,000. 50,000 11,000. 55,000
AC With Wind 20,000. 80,000 22,000. 90,000
Сонячна система змінного струму 30,000. 60,000 33,000. 70,000
Змінний струм з резервним генератором 40,000. 70,000 44,000. 80,000

Сонячна система постійного струму

Системи постійного струму в середньому 6 000 і 10 000. Встановлені, вони коштують приблизно від 6 600 до 11 000. Більшість традиційних сонячних систем. це системи постійного або постійного струму. Вони не використовують інвертори або акумулятори, а постачають енергію безпосередньо до вашого будинку. Якщо ви використовуєте сонячну систему, що працює лише на постійному струмі, і хочете працювати поза мережею, вам потрібен крихітний будинок або будиночок з дуже невеликими потребами в електроенергії. Ця система може живити світло та кілька невеликих приладів. Якщо немає сонця, немає електрики, тому що немає акумуляторів для зберігання енергії, тому у вас не буде електрики вночі або в погану погоду.

Змішана система постійного та змінного струму

Очікується, що ви заплатите від 10 000 до 50 000 за змішану систему постійного та змінного струму, залежно від розміру системи. Встановлені системи коштують в середньому від 11 000 до 55 000. Змішану систему постійного та змінного струму можна використовувати, якщо у вас більше електричних потреб, ніж може впоратися система постійного струму, але ви не хочете повністю задіяти систему. З цією системою ви можете використовувати менше панелей разом з акумуляторами для живлення більш потужних приладів, ніж в автономній системі постійного струму. Ця система призначена для низького споживання енергії, але у вас все одно є батареї для забезпечення електроенергією, коли сонце не світить. Це може бути гарною системою для крихітних будинків або будиночків, але може бути недостатньою для більшого будинку.

Система змінного струму з вітром

Очікується, що ви заплатите від 20 000 до 80 000 за систему змінного струму з вітрогенератором, залежно від розміру системи. Встановлені системи коштують від 22 000 до 90 000. Якщо вам не потрібна велика сонячна система, використовуйте сонячну систему змінного струму з вітрогенератором. Це добре для тих, хто живе в районах з непостійним сонцем, але сильними вітрами. У цьому випадку ви можете зменшити потужність сонячної батареї та використовувати вітер як резервну систему. Коли система змінного струму не працює, вітрова система виробляє електроенергію. Обидва компоненти використовують батареї та інвертори, тому ви можете використовувати електроенергію вночі.

Сонячна система змінного струму

Вартість типової сонячної системи змінного струму коливається від 30 000 до 60 000 доларів США, залежно від розміру. За встановлену систему потрібно заплатити від 33 000 до 70 000 євро. Сонячна система змінного струму чудово підходить, якщо ви хочете використовувати сонячну енергію поза мережею. Вам потрібен повний масив панелей, кілька акумуляторів та інвертор для перетворення постійного струму в змінний. Система повинна бути достатньо великою для ваших потреб, які залежать від сонячного світла та використання енергії. Для більшості, хто використовує сонячну енергію поза мережею, обирайте цю систему потужністю не менше 7 кВт. Це хороша система для розгляду, якщо ви живете в місцевості, де більшу частину часу буває сонячно.

Система змінного струму з резервним генератором

Очікувані витрати на систему змінного струму з резервним генератором становлять від 40 000 до 70 000. Встановлена, ця система коштує від 44 000 до 80 000. Це найпоширеніша установка для будинків, які використовують сонячну енергію поза мережею. Система кондиціонування розрахована на все навантаження будинку. Резервний генератор передбачений на випадок тривалого періоду відсутності або недостатньої кількості сонця. Якщо сонячної енергії не вистачає для накопичення протягом декількох днів, резервна система вмикається, щоб задовольнити потреби будинку. Самостійних генераторів, як правило, недостатньо для забезпечення будинку електроенергією день у день, оскільки пропан дуже дорогий. Але це може допомогти усунути потенційні простої з вашими електричними потребами в якості резервної системи.

Знайдіть найкращих інсталяторів автономних сонячних систем поблизу мене

Вартість автономної сонячної системи за компонентами

Повне відключення від мережі означає додавання декількох компонентів до вашої системи, щоб забезпечити її функціонування. Одних лише сонячних панелей недостатньо для забезпечення всіх потреб вашого будинку, і вони не можуть виробляти електроенергію, коли сонце не світить. Тому інші компоненти необхідні для забезпечення електроенергією вашого будинку вночі або в похмурі/малосонячні дні. З цієї причини найпоширеніша система використовує панелі, батареї, інвертори та контролери заряду для кожної батареї. Якщо ви вирішили використовувати резервне джерело енергії, таке як генератор або вітрогенератор, у вас з’являються додаткові витрати. Якщо ви використовуєте систему постійного струму з іншою основною системою як основне джерело живлення, вам не потрібні інвертори, батареї або контролери, лише панелі.

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Компонент Середні витрати (тільки на матеріали)
Сонячний контролер заряду 550. 600 за штуку
Альтернативне джерело енергії 2,000. 20,000
Сонячні батареї 4,000. 14 000/шт
Сонячний інвертор 7,000. 8 000 за кожен
Сонячні панелі 10,000. 18,000

Контролер заряду сонячної батареї

Контролери сонячного заряду коштують від 550 до 600 доларів за штуку. Контролер сонячного заряду заряджає ваші акумулятори. Батареї не можуть обробляти енергію самостійно, тому контролер заряду допомагає перетворити енергію у форму, яку можна зберігати. Для роботи кожного акумулятора потрібен свій контролер. У вашому домі може бути від 2 до 8 батарей, залежно від типу батареї та розміру системи, яка вам потрібна. Вам також потрібно від 2 до 8 контролерів заряду для управління ними

Альтернативне джерело енергії

Вартість альтернативного джерела енергії становить від 2 000 до 20 000 залежно від типу. Тривалі періоди недостатнього сонячного світла або інші проблеми можуть призвести до виходу системи з ладу, тому вам потрібне резервне або альтернативне джерело енергії. Деякі люди люблять встановлювати гідро- або вітрові турбіни, які коштують від 6 000 до 11 000. Інші вважають за краще використовувати резервний генератор, який може працювати на пропані і коштує від 10 000 до 20 000.

Система сонячних батарей

Батареї коштують від 4 000 до 14 000 за кожну установку. Батареї. це те, що робить можливим автономне енергозабезпечення будинку. Вони збирають надлишкову енергію та зберігають її для подальшого використання. Ця накопичена енергія живить ваш будинок вночі та коли сонячної енергії недостатньо. Кілька типів акумуляторів можна використовувати як резервну систему в мережевих установках, але в автономному режимі надійно працювати від мережі можна лише за допомогою затоплених свинцево-кислотних акумуляторів (FLA) та літій-іонних батарей.

Заливні свинцево-кислотні акумулятори є одними з найпоширеніших акумуляторів, тому що вони існують вже давно і людям з ними комфортно. З цих двох, вони вимагають більшого обслуговування і мають менший термін служби. Однак вони значно дешевші.

Літій-іонні батареї новіші. Вони коштують дорожче, але служать набагато довше і потребують набагато менше обслуговування, ніж FLA-батареї. Тому вони є найбільш рекомендованим типом батарей для автономних систем.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Тип сонячної батареї Середні витрати (лише на матеріали)
Свинцево-кислотні (FLA) 4,000. 6,000
Літій-іонні 12,000. 14,000

Сонячний автономний інвертор

Вартість сонячних інверторів коливається від 7 000 до 8 000 доларів США, але може бути вищою, залежно від використання. Інвертор перетворює сонячну енергію в електричну. Необхідний тип, розмір і кількість інверторів залежать від кількості панелей, кількості батарей і кількості електроенергії, яка вам потрібна. Як правило, вам потрібен один інвертор на кожну батарею, але існує багато типів і конфігурацій. Енергія, вироблена сонячними панелями, повинна бути перетворена з постійного струму в змінний, щоб бути ефективною та збереженою. Інвертор робить це, роблячи енергію придатною для використання, і чим більше енергії у вас є, тим більше інверторів вам потрібно.

Сонячні панелі

Сонячні панелі коштують приблизно від 10 000 до 18 000 для більшості систем. Як правило, вам потрібен масив сонячних панелей або набір з декількох панелей, розроблених відповідно до ваших потреб. Зазвичай для цих систем потрібно до 20 або більше панелей. Сонячні панелі складають основну частину витрат на автономні системи. Цей компонент використовує енергію сонця і починає виробництво електроенергії. Кількість панелей, осередків і тип осередків варіюються в залежності від вашого місця розташування та потреб.

Трудовитрати на встановлення автономної системи

Витрати на робочу силу складають лише невеликий відсоток від загальних витрат на встановлення автономної системи. Витрати на визначення найкращого місця для розміщення панелей, встановлення панелей та батарей, підключення різних компонентів та запуск системи складають близько 10% від повної вартості системи. Для системи вартістю 50 000 доларів США вартість робочої сили зазвичай становить близько 5 000 доларів США. Більшість компаній включають витрати на робочу силу у вартість системи, а не виставляють окрему ціну. З цієї причини ви навряд чи отримаєте окремі витрати на матеріали та робочу силу при встановленні нової системи.

Загальні витрати на робочу силу варіюються в залежності від декількох факторів. Сюди входить загальний план або установка, якщо ваш дах потребує додаткового зміцнення для підтримки панелей, тип стовпа для монтажу панелей і розмір проекту. Чим більша система, тим вищі ваші трудовитрати та загальні витрати. Нижче наведені середні витрати на робочу силу для встановлення деяких найпоширеніших систем.

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Розмір системи Середні витрати на робочу силу
3 кВт 3,000. 3,500
5 кВт 3,500. 4,000
7 кВт 4,500. 6,500
10 кВт 7,000. 8,000
20 кВт 10,000. 12,000

Поговоріть з місцевими інсталяторами позамережевих сонячних систем поблизу мене

Скільки сонячних панелей потрібно для автономного живлення будинку?

Кількість панелей у вашій системі залежить від потреб вашого будинку в електроенергії. Більшість будинків потребують приблизно 7 кВт для автономного живлення, але меншим будинкам може знадобитися менше. Більші будинки, будинки з меншою кількістю сонця та будинки з більшими енергетичними потребами можуть потребувати більше.

Середня сонячна панель може виробляти від 250 до 400 Вт. В одному кіловаті 1000 ват, тому для середнього будинку потужністю 7 кВт вам знадобиться від 18 до 28 панелей, залежно від потужності та типу панелей. Інші фактори також можуть впливати на розмір і тип вашої системи, такі як місце розташування, сонячне світло, розмір будинку та споживання енергії. Це використання може змінюватися залежно від пори року, тому переконайтеся, що у вас є достатньо панелей, щоб задовольнити ваші потреби під час пікового попиту.

Цей сонячний калькулятор від SolarReviews може допомогти вам визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться.

Нижче наведено середню кількість панелей, яка може знадобитися для систем різного розміру.

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Розмір системи Кількість панелей
3кВт 8. 12
5 кВт 13. 20
7 кВт 18. 28
10 кВт 25. 40
20кВт 50. 80

Мережеві та автономні системи

Більшість людей, які встановлюють системи сонячних панелей, все ще підключені до електромережі. Ці системи компенсують традиційне використання електроенергії, але не замінюють його. Це означає, що ви менше залежите від традиційної електричної системи і маєте менші витрати на електроенергію. Але ви все одно можете використовувати мережу для задоволення своїх потреб, якщо був тривалий період мало сонця або ваші потреби в електроенергії були вищими за середні.

З автономною сонячною системою електроенергія вашого будинку повністю залежить від потужності, яку ви виробляєте. Коли ви відключаєте свій будинок від місцевої електромережі, вам, швидше за все, знадобиться резервне живлення, наприклад, генератор на випадок надзвичайної ситуації. Це означає, що розмір системи повинен відповідати вашим абсолютним найвищим потребам. Якщо протягом кількох днів не буде достатньо сонця або у вас буде раптовий стрибок споживання електроенергії, ваша система резервного копіювання спрацює, щоб задовольнити ці потреби.

Автономні системи дорожчі, тому що вони більші за розміром. Однак вони можуть дати вам більше гнучкості у виборі місця проживання, оскільки вам не потрібно бути поруч з містом або районом, де є електромережа.

Мережеві системи коштують дешевше і дають можливість використовувати традиційну електроенергію тоді, коли вона вам потрібна. Це може дати вам більше спокою.

Нижче наведені середні витрати на дві повністю встановлені системи.

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Тип Середні витрати (встановлені)
З підключенням до електромережі 15,000. 21,000
Автономна система 45,000. 55,000

Обслуговування автономної сонячної системи

Автономні системи досить прості в обслуговуванні. Єдине регулярне обслуговування, якого вони потребують. це підтримання чистоти. Це особливо важливо для сонячних панелей, оскільки сміття або сніг знижують енергоефективність. Ви можете робити це очищення самостійно, але рекомендується найняти когось для ретельного очищення всієї системи раз на 3-4 роки.

Основні компоненти системи, такі як батареї, інвертори та контролери, необхідно періодично замінювати. Залежно від компонентів, які ви використовуєте, це може становити від 5 до 11 років. Наприклад, FLA-батареї потрібно замінювати кожні 5 років, а літій-іонні батареї. кожні 11 років.

Ви також повинні перевіряти систему кожні 3-4 роки. Це допоможе переконатися, що все працює належним чином, і дасть вам можливість замінити зношені деталі або почистити компоненти, щоб зберегти систему в робочому стані.

Ідеальні кандидати для сонячної енергії

Хоча сонячні панелі можна встановити майже на кожному будинку, не всі будинки є хорошими кандидатами для автономного використання сонячної енергії або навіть для того, щоб зробити сонячну енергію основним джерелом енергії в будинку. Ви можете жити в місцевості, де занадто багато тіні або недостатньо сонячних днів, або сонячні дні досить довгі, щоб це було виправдано.

У деяких районах витрати також можуть бути набагато вищими. Це може зробити витрати непомірно високими у порівнянні з витратами на підключення до електромережі. Ідеальні кандидати мають хорошу сонячну експозицію та потреби в енергії вище середнього. У цьому сценарії ви бачите найбільше переваг і найменше недоліків від встановлення сонячних панелей.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Переваги та недоліки автономних сонячних систем

Автономні сонячні системи мають багато переваг, але вони не завжди підходять для кожного будинку. У деяких випадках їхні недоліки переважають позитивні переваги, які ви можете отримати від їхнього встановлення.

Найбільша перевага використання цієї системи для власників будинків, які хочуть жити або будувати в сільській місцевості. У деяких дуже сільських районах електричні лінії наразі недоступні. Живучи поза мережею, ви все одно зможете користуватися більшістю сучасних зручностей та приладів, без яких вам би довелося обійтися.

Повна автономність також означає, що ви використовуєте значно менше викопного палива. Це може заощадити гроші та допомогти навколишньому середовищу. Відключення від електромережі може бути гарною ідеєю для тих, хто стурбований зміною клімату і хоче зробити свій внесок.

Однак, автономне живлення має високі стартові витрати. Вам потрібно передбачити абсолютний максимум електроенергії, який вам може знадобитися, і придбати систему, розраховану на цей пік. навіть якщо ви використовуєте таку кількість енергії один або два рази на рік. Це означає, що вам, швидше за все, знадобиться більша система, ніж ви очікували, і резервна система. Це дорого і займає багато місця. Більшість автономних систем використовують більше панелей, ніж може поміститися на даху будинку, тому вам потрібно встановити стовпи або масив на вашій ділянці.

Перебування поза мережею може означати, що витрати на страхування вашого житла можуть значно зрости, або ваша страхова компанія може оголосити ваш будинок незастрахованим. Для тих, хто може застрахувати свої автономні будинки, вартість часто набагато вища, а вигоди менші.

Автономні інтернет-рішення

Хоча встановлення сонячних панелей може допомогти задовольнити ваші потреби в енергії в автономному режимі, це не забезпечить вам підключення до Інтернету. А оскільки більша частина сучасного життя і світу пов’язана з Інтернетом, це тепер вважається важливою потребою, яку ви повинні вирішити, якщо вирішите відключитися від мережі. Це особливо актуально в районах, де електричні мережі та інші комунальні послуги недоступні.Вам потрібно знайти спосіб забезпечити власне рішення.

На щастя, є кілька способів отримати інтернет-послуги, поки ви залишаєтеся поза мережею. Ці методи можуть варіюватися від найкращих у надзвичайних ситуаціях до надання вам такої ж якості високошвидкісного інтернету, яким ви можете користуватися в даний час. Вартість залежить від вашого місцезнаходження та потреб, тому вивчіть, що доступно у вашому регіоні.

Супутниковий інтернет

Середня вартість супутникового інтернету становить від 50 до 150 на місяць. Одним з варіантів, який ви можете розглянути для позамережевого інтернету, є супутниковий інтернет. На даний момент існує не так багато компаній, що пропонують супутниковий інтернет, але популярність цієї послуги зростає в деяких сільських районах. Супутниковий інтернет вимагає встановлення антени на будинку, але може забезпечити досить надійний сервіс.

Дані стільникового телефону

Безлімітні плани передачі даних на мобільний телефон коштують від 50 до 120 доларів на місяць. Якщо ви живете в місцевості, де все ще є покриття мобільного зв’язку, ви можете просто інвестувати в мобільний план, який надає вам необмежену кількість даних або достатню кількість даних, щоб мати можливість здійснювати свою звичайну діяльність в Інтернеті. Це дозволяє використовувати телефон як основну точку доступу до Інтернету, що корисно для підтримання зв’язку з близькими. Деякі тарифні плани дозволяють використовувати телефон для створення точки доступу, що дозволяє запускати комп’ютери та інші пристрої в одній мережі.

Громадський Wi-Fi

Громадський Wi-Fi доступний безкоштовно у багатьох місцях. Якщо ви шукаєте більш доступний спосіб залишатися онлайн, ви також можете отримати доступ до Інтернету через безкоштовні громадські точки доступу Wi-Fi в різних місцях, таких як ресторани швидкого харчування, кав’ярні, бібліотеки, парки і так далі. У кожному закладі можуть бути свої правила використання та тривалості користування, тому перевіряйте та проводьте дослідження, а не припускайте.

Отримайте безкоштовну оцінку від перевірених компаній, що встановлюють автономні сонячні системи поблизу мене

Витрати на вдосконалення та покращення

Монітори заряду батареї

Батареї працюють в середньому від 5 до 11 років, в залежності від типу. Ви можете використовувати монітор заряду батареї, щоб відстежувати, скільки їм років і скільки їм залишилося жити. Монітор заряду акумулятора відстежує стан батареї, щоб не застати вас зненацька. Вони коштують в середньому від 100 до 150.

Пригнічувачі перенапруги

Якщо ви живете в блискавконебезпечному районі, вам потрібно встановити обмежувач перенапруги у вашій системі. У разі удару блискавки сонячні системи можуть легко перевантажитися і вийти з ладу через надлишок енергії. Пригнічувач заземлює надлишкову енергію, щоб система не перевантажувалася. Вартість супресора починається від 1,000 до 2,000, залежно від розміру системи.

Септик

Якщо ви живете поза мережею, вам потрібен септик. Автономність означає, що ви не під’єднані до жодних муніципальних систем і несете відповідальність за власні відходи. Септик вимагає відкачування і обслуговування, але це все одно не повністю залежна система. Середня вартість нового септика та поля вилуговування становить від 4 500 до 9 000.

Свердловина та електричний насос

Щоб мати водопровід на дачі, потрібно пробурити свердловину і встановити електричний насос для подачі води в будинок. Якщо у вас є наземне джерело на вашій ділянці, ви можете викопати колодязь глибиною близько 10. 15 футів глибиною. В іншому випадку потрібно бурити свердловину щонайменше на 50 футів або більше, залежно від глибини води у вашій місцевості. Вартість буріння свердловини та встановлення електричного насоса становить близько 7 000. 10 000.

Компостні туалети

Альтернативою внутрішньому водопроводу та септичній системі є використання компостного туалету. Компостувальні або компостувальні туалети призначені для природної утилізації людських відходів зі значно меншою кількістю води, ніж звичайні туалети. Відходи змішуються з такими речовинами, як деревна стружка або то’яний мох, і більшість компостних туалетів взагалі не потребують води. Ці системи коштують в середньому від 500 до 1,800.

Побудуйте теплицю

Деякі люди, які живуть поза мережею, також вирощують власну їжу. Якщо ви це робите, теплиця може бути корисною. Теплиця необхідна в багатьох кліматичних зонах для вирощування різних видів рослин, допомагаючи захистити їх від несприятливих погодних умов, забезпечуючи при цьому світло і тепло, необхідні для їхнього процвітання. Будівництво теплиці може коштувати від 5 000 до 20 000, залежно від різних факторів.

Поширені запитання

Це залежить від конкретної ситуації, оскільки місце розташування, розмір будинку та споживання енергії відіграють важливу роль. Більшість будинків потребують щонайменше 7 кВт, щоб працювати поза мережею, але деяким може знадобитися більше.

Будинок, підключений до електромережі, все ще підключений до електромережі вашого міста. Вночі або якщо ви споживаєте більше енергії, ніж зазвичай, ви все одно можете купувати електроенергію з цього джерела. В автономній системі вам потрібно виробляти власну енергію, тому система зазвичай більша і має резервне джерело, наприклад, генератор.

Ви можете, але зазвичай рекомендується також мати резервне джерело енергії, наприклад, вітер або резервний генератор, на випадок, якщо споживання енергії перевищує заплановане або тривалий період відсутності сонця.

Найбільшим недоліком є вартість, особливо якщо ви працюєте поза мережею. Вартість системи може досягати 100 000 для деяких будинків. Другий недолік. необхідність резервної системи. Якщо сонце не світить протягом декількох днів або у вас раптовий сплеск споживання енергії, сонячна система сама по собі може не впоратися з цим завданням.

Це залежить від кількості сонця, вашого місця розташування та типу сонячних панелей, але очікуйте від 12 до 28 кВт змінного струму на день.

Так, можна жити поза мережею легально, і багато аспектів життя поза мережею є цілком законними. Однак важливо провести дослідження, оскільки закони можуть відрізнятися від штату до штату, а певні обмеження зонування та правила власності можуть ускладнити ситуацію. Хоча це може бути законно, ви можете виявити, що ваш будинок не застрахований на випадок відключення від електромережі.

Так, у більшості випадків вам потрібно буде отримати дозвіл на будівництво будь-якого житла чи споруди, навіть на власній землі, навіть якщо ви живете поза мережею. Ваші споруди також повинні відповідати будівельним нормам. Вам також можуть знадобитися дозволи на інші частини вашого автономного будинку, наприклад, на септик. Поговоріть з місцевим муніципалітетом про те, які дозволи вам можуть знадобитися для вашого автономного будинку.

Інформація, що міститься в наших довідниках, отримана з різних джерел. Для отримання додаткової інформації, прочитайте нашу Методологію та джерела.

Залишити відповідь