У 2021 році у Флориді з’явилося понад 40 000 дахових сонячних систем. Сонячна енергетична система на даху

Флорида додала понад 40 000 дахових сонячних систем у 2021 році

Штат досяг 41% зростання доданої потужності у порівнянні з попереднім роком і перевищив 1 ГВт сукупної встановленої сонячної енергії на дахах.

2021, році, флориді, понад, дахових, сонячних

Поділитися

Комісія з питань громадського обслуговування штату Флорида опублікувала свій звіт про мережевий облік за 2021 рік, в якому описані всі нові системи відновлюваних джерел енергії, які були підключені до мережі у 2021 році. Звіт охоплює всі види відновлюваної енергії, що використовуються споживачами, але переважна більшість об’єднаних систем. це сонячні системи на дахах, і дані, що містяться в ньому, майже повністю стосуються сонячних систем на дахах.

У 2021 році у Флориді було підключено 40 395 нових житлових сонячних систем загальною потужністю майже 342 МВт. Ці дані доводять загальну кількість житлових сонячних систем в штаті до 130 947, що становить трохи менше 1.2 ГВт загальної сонячної потужності для житлових будинків. Наприкінці 2020 року в штаті було зареєстровано 90 552 системи загальною потужністю 835 МВт, тож додавання у 2021 році становить трохи менше 45% нових систем і приблизно 41% доданої потужності.

Наводячи деякі додаткові дані, Скотт Томассон, адвокат і політичний стратег з Таллахассі, поділився, що 1.25% інвесторів-споживачів комунальних послуг у Флориді вже встановили сонячні енергетичні системи. До комунальних підприємств Флориди, що належать інвесторам, належать Duke Energy Florida, Florida Power and Light (FPL), Gulf Power (належить FPL) та компанія Tampa Electric.

Зростання ринку сонячних електростанцій на дахах Флориди лише у 2021 році було значним, і цей прогрес продовжиться у 2022 році і далі, особливо з огляду на те, що уряд штату Флорида прийняв рішення про розширення ринку сонячних електростанцій. Квітневе вето Рона ДеСантіса на законопроект Палати представників 741. HB 741 поетапно знизив би вартість чистого обліку і відкрив двері для комунальних служб, щоб додавати фіксовані платежі до рахунків клієнтів сонячних електростанцій.

Якби законопроект був підписаний Gov. DeSantis, починаючи з 2023 року, платежі для споживачів сонячної енергії повинні були б регресувати від роздрібного тарифу до “уникнутих витрат” для комунального підприємства, що становить хвилинну частку роздрібного тарифу. Поетапна відмова повинна була знизити ставки платежів для споживачів сонячної енергії на 50% за чотири роки, а до 2029 року вони знизяться ще більше. до рівня витрат, яких можна було б уникнути. Законопроект також дозволив би встановити фіксовану плату для споживачів сонячної енергії, підключених до мережі, починаючи з 2026 року, без обмежень на фіксовану плату, зазначену в тексті законопроекту.

Вето на законопроект було описано Асоціацією галузей сонячної енергетики як “велика перемога для енергетичної свободи та економіки чистої енергії Флориди”.”

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Тім Сільвія

2021, році, флориді, понад, дахових, сонячних

Тім Сильвія був редактором журналу pv magazine USA. Тім висвітлював розробку проектів, юридичні питання та законодавство у сфері відновлюваної енергетики, а також робив внесок у щоденний ранковий огляд Morning Brief.

Сонячні батареї на даху: Як домовласники повинні розраховувати інвестиції в боротьбу зі зміною клімату

2021, році, флориді, понад, дахових, сонячних

Сонячні панелі виробляють електроенергію на даху будинку в Рокпорті, штат Массачусетс, США.S., 6 червня 2022 року. Фотографія зроблена за допомогою дрона.

Коли Джош Гурвіц вирішив встановити сонячну електростанцію на своєму будинку в Коннектикуті, у нього було три основні причини: Зменшити свій вуглецевий слід, в кінцевому підсумку зберігати електроенергію в сонячній батареї на випадок відключень електроенергії, і. що дуже важливо. заощадити гроші.

Тепер він планує окупити свою систему за шість років, а потім заощадити десятки тисяч доларів протягом наступних 15 років, одночасно застрахувавши себе від інфляції тарифів на комунальні послуги. Це працює настільки добре, що він готується додати батарею виробництва Tesla, щоб дозволити йому зберігати вироблену енергію. Центральне місце в угоді: Податкові кредити та інші пільги як від штату Коннектикут, так і від Вашингтона, округ Колумбія.C., каже він.

“Ви повинні змусити гроші працювати”. сказав Гурвіц. Ви можете мати найкращі наміри, але якщо цифри не працюють, немає сенсу це робити.

Досвід Гурвіца вказує на одну з переваг Закону про зниження інфляції, який був прийнятий у серпні: Його продовження та розширення податкових пільг для сприяння поширенню домашніх сонячних електростанцій. Очікується, що впровадження буде зростати на 26% швидше завдяки закону, який продовжує податкові пільги, термін дії яких закінчувався до 2024-2035 років, йдеться у звіті Wood Mackenzie та Асоціації галузей сонячної енергетики.

Ці кредити покриватимуть 30 відсотків вартості системи. і вперше передбачено 30-відсотковий кредит на акумулятори, які можуть зберігати щойно вироблену енергію для використання, коли вона буде необхідна.

Головне, що робить закон. це дає галузі та споживачам впевненість у тому, що податкові пільги будуть існувати сьогодні, завтра і протягом наступних 10 років. сказав Уоррен Леон, виконавчий директор Альянсу держав з чистою енергією, двопартійної коаліції енергетичних агентств штатів. Сонячні електростанції на дахах все ще досить дорогі, щоб вимагати певних субсидій.”

Рішення Каліфорнії щодо чистого обліку сонячної енергії

Визначеність. це те, чого важко досягти в сонячній енергетиці, де часті зміни політики роблять ринок сонячними підставками, як висловився один з керівників галузі. Так само, як розширені федеральні податкові пільги набирали чинності, Каліфорнія в грудні. 15 скоротив ще один великий стимул, дозволивши домовласникам продавати надлишок сонячної енергії, виробленої їхніми системами, назад в мережу за привабливими цінами, заново перекроївши математику в найбільшій країні США.S. Каліфорнія. штат і найбільший ринок сонячної енергетики. хоча зміни не набудуть чинності до квітня наступного року.

Поєднавши зміни на рівні штату та на федеральному рівні, Wood Mackenzie вважає, що ринок сонячної енергетики Каліфорнії різко скоротиться у 2024 році, на цілих 39%. До того, як Закон про зниження інфляції врахував стимули, консалтингова фірма прогнозувала падіння на 50% зі зміною політики Каліфорнії. Житлова сонячна енергетика виходить з історичного кварталу, де 1.57 ГВт встановлено, що на 43% більше, ніж рік тому, а Каліфорнія становить трохи більше третини від загального обсягу, згідно з даними Wood Mackenzie.

Для потенційних споживачів податкові пільги можуть швидко відшкодувати частину початкових витрат на “зелену” енергетику. Гурвіц отримав федеральний податковий кредит для своєї системи, коли встановив її у 2020 році, і готується додати батарею тепер, коли на неї теж поширюються податкові пільги. Деякі підрядники пропонують угоди, в яких вони беруть на себе авансові витрати. і претендують на кредит. в обмін на угоду про зворотну оренду системи.

У поєднанні з економією на електроенергії, яку домовласники не купують у комунальних підприємств, податкові пільги можуть змусити сонячні системи на даху окупитися всього за п’ять років. і заощадити 25 000 доларів або більше після повернення початкових інвестицій протягом двох десятиліть.

Чи буде це зростання мати ноги? Безумовно, сказала Вероніка Чжан, портфельний менеджер Van Eck Environmental Sustainability Fund, зеленого фонду, який не зосереджується виключно на сонячній енергетиці. Оскільки тарифи на комунальні послуги зростають, це гарний час для переїзду, якщо ви думали про це в першу чергу.

Як розрахувати витрати на встановлення та переваги

Ось як працюють цифри.

На національному рівні вартість сонячної енергії у 2022 році коливається від 16 870 до 23 170 після податкового кредиту для 10-кіловатної системи, для якої найчастіше шукають котирування на EnergySage, бостонському сайті порівняння цін на сонячні панелі та батареї. За словами представника EnergySage Ніка Лібераті, більшість домогосподарств можуть використовувати систему потужністю шість або сім кіловат. Батарея потужністю 10-12 кіловат коштує приблизно на 13 000 більше, додав він.

За словами генерального директора EnergySage Вікрама Аггарвала, ці цифри значно різняться в залежності від регіону, розміру та інших факторів, характерних для будинку. У Нью-Джерсі, наприклад, 7-кіловатна система коштує в середньому 20 510 до кредиту і 15 177 після нього. У Х’юстоні приблизно на 1 000 менше. У Чикаго ця система майже на 2 000 більше, ніж у Нью-Джерсі. Більш надійна 10-кіловатна система коштує понад 31 000 до отримання кредиту в Чикаго, але 26 500 у Тампі, штат Флорида. Всі ці середні показники наведені EnergySage.

Ефективність системи також може відрізнятися через специфічні особливості будинку, включаючи розміщення дерев на ділянці або поблизу неї, як ми з’ясували, коли звернулися до онлайн-системи EnergySage з проханням розглянути конкретні будинки.

Ціни на один будинок у передмісті Чикаго коливалися від 19 096 доларів після отримання федерального кредиту до 30 676 доларів.

2021, році, флориді, понад, дахових, сонячних

Ці витрати компенсуються за рахунок економії електроенергії та податкових пільг на рівні штату, які відшкодовують вартість системи всього за 4 роки.5 років, згідно з пропозиціями. Підрядники стверджують, що економія електроенергії та державні стимули можуть заощадити ще 27 625 гривень протягом 20 років, на додаток до капітальних витрат.

Крім того, споживачі можуть фінансувати систему, але при цьому залишатися її власниками. нам пропонували відсоткові ставки на рівні 2.99 до 8.99 відсотків. Це позбавляє споживачів авансових витрат, але зменшує заощадження, оскільки частина зекономлених комунальних витрат йде на погашення відсотків, сказав Аггарвал.

Ключ до максимальної економії. знати конкретні правила у вашому штаті. і отримати допомогу в розумінні часто складних контрактів, сказав Гурвіц, який є лікарем.

Зберігання енергії та надлишкова потужність

Деякі штати мають більш щедрі субсидії, ніж інші, і більш про-споживацькі правила, що зобов’язують комунальні служби платити більше за надлишкову енергію, яку домашні сонячні системи виробляють в години пікового виробництва, або навіть видобувають з акумуляторів домовласників.

До цього тижня Каліфорнія мала одні з найщедріших правил серед усіх штатів. Але державні регулятори комунальних послуг погодилися дозволити комунальним підприємствам платити набагато менше за надлишкову енергію, яку вони зобов’язані купувати, після того, як енергетичні компанії заявили, що тарифи занадто високі, і підвищили ціни для інших споживачів.

Вуд Маккензі сказав, що деталі рішення Каліфорнії зробили його менш обтяжливим, ніж фірма очікувала. EnergySage стверджує, що період окупності каліфорнійських систем без акумулятора становитиме 10 років замість шести після того, як нові правила набудуть чинності у квітні. Заощадження в наступні роки будуть приблизно на 60 відсотків меншими, за оцінками компанії. Системи з акумулятором, які окупаються через 10 років, будуть мало зачеплені, оскільки їх власники зберігають більшу частину надлишкової енергії замість того, щоб продавати її в енергосистему, вважають в EnergySage.

Нові [каліфорнійські правила], безумовно, подовжують поточні терміни окупності для сонячних систем та систем накопичення енергії, але не настільки, як попередня пропозиція, заявив Вуд Маккензі в грудневому звіті EnergySage. 16 звіт. До 2024 року реальні наслідки IRA почнуть проявлятися.

Чим дорожча енергія від місцевої електромережі, тим більше сенсу матиме домашня сонячна електростанція. А деякі підрядники підкріплюють заяви про економію електроенергії угодами про оплату частини ваших рахунків за комунальні послуги, якщо системи не виробляють стільки енергії, скільки було обіцяно.

Ви повинні зробити домашнє завдання, перш ніж підписувати, сказав Гурвіц. Але витрати на енергію завжди зростають. Це ще один прихований стимул.

Виправлення: У попередній версії цієї історії було неправильно вказано назву Асоціації галузей сонячної енергетики.

Сонячна електростанція на даху

“Ми пишаємось тим, що підкреслюємо віру університету Шенандоа в екологічне управління та відданість екологічному управлінню. За допомогою цієї інсталяції Шенандоа демонструє не тільки силу сонячної енергії, але й силу людей, які працюють разом, щоб створити краще майбутнє.”

Президент Трейсі Фіцсіммонс, доктор філософії.D.

Завдяки партнерству з сонячною енергетичною компанією Secure Futures зі Стонтона, штат Вірджинія, на трьох будівлях встановлено 1337 сонячних панелей:

Центр легкоатлетичних змагань

982 панелі на 20 106 квадратних футів

Театр Орстром-Брайант

229 панелей на 4,689 квадратних футів

Alson H. Сміт-молодший. Бібліотека

126 панелей на 2,580 квадратних футів

Сонячні панелі університету Шенандоа здатні виробляти близько 500 кіловат електроенергії. Щорічний обсяг виробництва електроенергії становитиме приблизно 675 000 кіловат-годин.

Щороку сонячна енергія, що генерується в Шенандоа, буде еквівалентна кількості вуглецю в атмосфері:

  • 258 тонн спаленого вугілля
  • використання електроенергії 82 будинками
  • споживання понад 53 000 галонів бензину

Завдяки використанню цього сонячного проекту університет, за прогнозами, заощадить загалом 3.1 мільйон доларів США буде зекономлено на оплаті електроенергії від виробництва власної сонячної енергії протягом 35-річного терміну експлуатації обладнання. Чиста економія університету на електроенергії (після вирахування всіх витрат), за прогнозами, складе більше 1.5 мільйонів за той самий період.

Проект фінансується за рахунок першої сонячної краудфандингової кампанії у Вірджинії

частково фінансується через Secure Futures.

“Сонячна енергія на території університету Шенандоа частково фінансується за рахунок першої у Вірджинії краудфандингової кампанії в галузі сонячної енергетики. Завдяки цій інноваційній програмі члени громади можуть інвестувати в розвиток сонячних проектів у п’яти різних некомерційних установах по всій Вірджинії, починаючи з Університету Шенандоа.”

Тоні Сміт | генеральний директор Secure Futures

Про Secure Futures, LLC

Як лідер ринку та політики, Secure Futures будує, володіє, управляє та фінансує доступні стійкі сонячні рішення для шкіл, коледжів, лікарень та підприємств. Компанія зі штаб-квартирою в Стонтоні, штат Вірджинія, поєднує найсучасніші сонячні технології з інноваційною бізнес-моделлю, щоб зробити сонячну енергію комерційного масштабу доступною у Вірджинії, допомагаючи клієнтам усвідомити економічні, екологічні та суспільні переваги сонячної енергії. У 2017 році Secure Futures стала сертифікованою корпорацією категорії B, виконавши високі стандарти соціальної та екологічної ефективності, прозорості та підзвітності, встановлені некомерційною організацією B Lab. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.безпечні ф’ючерси.сонячний.

Сонячний дах: Як працює сонячна панель?

2021, році, флориді, понад, дахових, сонячних

Викопне паливо швидко розглядається як нестійкий джерело енергії з глобальними коливаннями цін та обсягів, що змушує світ звертатися до альтернативних рішень. Сонце. невичерпне джерело енергії, яке можна перетворити на чисту сонячну енергію. Розвиток сонячних технологій зробив перетворення сонячної енергії в електрику набагато зручнішим та ефективнішим. Оскільки вона не залежить від традиційних і звичайних систем виробництва електроенергії, вона може допомогти вам заощадити на витратах, а також захистити навколишнє середовище.

Це також міф, що для вилучення повного потенціалу цієї енергії потрібні великі сонячні ферми. Завдяки сучасним сонячним даховим системам, навіть житлові будинки та малий і середній бізнес можуть скористатися перевагами цього джерела енергії.

Але як працюють сонячні панелі?

Сонячні дахові панелі покладаються на фотоелектричні елементи всередині панелей, які поглинають енергію, випромінювану сонцем, і перетворюють її в електрику. Ці елементи виготовлені з провідних матеріалів, таких як кремній, що діє як напівпровідник. Коли ці сонячні елементи отримують сонячне світло, в них відбувається хімічна реакція, яка потім вивільняє електрони, що генерує електричний струм.

Основним компонентом цих фотоелектричних елементів у сонячній даховій системі є шари легованих напівпровідникових матеріалів на основі кремнієвих кристалів. Позитивний заряд створюється нижнім шаром елемента, який навантажений бором, що зв’язується з кремнієм. Негативний заряд створюється верхнім шаром, легованим фосфором. Електричне поле створюється рухом поверхні між цими двома шарами, яка називається P-N переходом.

Коли клітини отримують сонячне світло, фотони вибивають електрони з обох шарів. Потім відбувається потік електронів, оскільки верхній і нижній шари мають протилежні заряди. Потім електрони рухаються до зовнішнього ланцюга, по якому електрика переноситься для цілей використання, що контролюється P-N переходом.

Як ця перетворена електроенергія використовується і відстежується?

Електроенергія подається у вигляді постійного струму, який непридатний для побутових приладів. Сонячний інвертор перетворює його в змінний струм, пропускає через сервісну панель, після чого його можна безпечно використовувати для будь-яких цілей. Одночасно сонячний лічильник відстежує виробництво електроенергії на сонячному даху та сповіщає про будь-які потенційні проблеми. Це, в двох словах, основний процес, за допомогою якого сонячна енергія перетворюється в корисну електроенергію.

Таким чином, сонячна енергія може бути легко використана для всіх цілей. від житлових до комерційних. І якщо ви шукаєте фінансування для сонячної енергетики, зверніться до Electronica Finance Limited. EFL пропонує кредити на сонячні батареї на даху до 75% від вартості установки, на термін до 4 років за гнучкими відсотковими ставками, а також беззаставні кредити на суму до 15 лакських рупій.

Отже, використовуйте силу чистої енергії та будьте незалежними від зростаючої потужності та частих перебоїв з електроенергією за допомогою власної сонячної батареї на даху.

Electronica Finance

Наша місія в Electronica Finance полягає в тому, щоб спростити фінансування для бізнесу ММСП і стати фінансовим партнером для ММСП, якому довіряють у всьому світі, з ДНК “клієнтоорієнтованого підходу”.

Залишити відповідь