Сонячний генератор Titan: Повний огляд. Титановий сонячний електрогенератор

Огляд сонячного генератора Titan. найкращий великий сонячний генератор?

Вже не новина, що сонячні технології знаходять своє застосування в різних продуктах на ринку сьогодні.

Зараз у нас є сонячні лампи, сонячні холодильники, і практично всі відомі гаджети та пристрої зараз “соляризуються”. Серед цих гаджетів є сонячні генератори. І вони більше не витісняють бензинові генератори.

Загальним аргументом (і це справедливо) є те, що сонячні генератори не здатні забезпечувати енергією великомасштабні операції.

Однак у виробництві сонячних генераторів відбулися значні поліпшення завдяки таким компаніям, як Point Zero Energy, чия винахідливість дозволила створити сонячний генератор Titan.

 • джерело електричної енергії на випадок відключення електроенергії
 • Забезпечення електроенергією вантажівки або будинку на колесах
 • Кемпінги та мобільні будинки
 • Конкретні прилади та гаджети
 • Деякі промислові інструменти

Здебільшого рішення про те, який сонячний генератор придбати, може зайняти багато часу і викликати стрес. Тим часом, вибір найкращого варіанту, який відповідає бажаному споживанню енергії, є найбільш важливим.

Цей огляд сонячного генератора Titan покаже вам всі його особливості, а також порівняє його з іншими сонячними генераторами в своїй категорії.

Titan посідає 1-е місце серед великих сонячних генераторів у моїй статті “Top 15 Countdown” про найкращі сонячні генератори на ринку. Ви можете знайти інших конкурентів тут: Найкращий сонячний генератор. 15 найкращих (від малого до великого).

Сонячний генератор Titan. базовий огляд

Сонячний генератор Titan з двома батареями

Сонячний генератор Titan. це сонячний генератор, що перезаряджається, з літієвою батареєю ємністю 2 000 Вт-год, вбудованою в його конструкцію. Батареї в цьому генераторі також можна розширювати. Крім того, Titan має безперервний інвертор чистої синусоїди потужністю 3,000 Вт, інвертор з імпульсною синусоїдою потужністю 6,000 Вт та подвійні контролери заряду MPPT.

 • Домашні системи резервного копіювання
 • Автофургони
 • Офіси
 • Готелі
 • Школи
 • Кемпінги

Доступний у різних комплектаціях, Titan є одним з найкращих сонячних генераторів на ринку, який допоможе задовольнити ваші потреби в електроенергії.

Два контролери заряду MPPT (Maximum Power Point Tracking) дають змогу в будь-який момент часу подавати до 2 000 Вт енергії від сонячних панелей на генератор.

Це вже одне це значно випереджає своїх конкурентів. Для порівняння, Inergy Apex (конкуруючий сонячний генератор) має максимальну вхідну потужність сонячної панелі 500 Вт.

Ключові особливості сонячного генератора Titan

Титан з нульовим споживанням енергії

З двома батареями інвертор сонячного генератора Titan здатний виробляти 3 000 Вт безперервного і 6 000 Вт імпульсного розряду. Два контролери заряду MPPT можуть приймати до 2 000 Вт від сонячних панелей. Модульна конструкція Titan дозволяє підключати до генератора кілька батарей ємністю 2 000 Вт-год.

З однією батареєю Titan можливості інвертора та сонячної енергії зменшуються вдвічі. до 1500 Вт безперервної та 3000 Вт імпульсної потужності, а також 1000 Вт максимальної сонячної енергії.

Titan також може заряджатися від двох настінних зарядних пристроїв змінного струму одночасно, що дозволяє вам використовувати генератор частіше, якщо це необхідно.

Серед декількох вихідних портів найбільш унікальним у порівнянні з іншими сонячними генераторами є порт для автофургонів. Ще однією цікавою особливістю порту є система USB-підключення до Titan.

Для кожного автомобільного порту на сонячному генераторі є чотири адаптери USB на 12 В для автомобільної розетки. Кожен адаптер має два USB-порти, що дає вам загалом вісім можливих USB-портів для заряджання пристроїв.

 • Знімний літій-іонний акумулятор з можливістю розширення дозволяє швидко і легко додавати або замінювати батареї
 • Велика ємність акумулятора (2 000 Вт-год) з терміном служби до 10 років (2 000 життєвих циклів батареї до 80% ємності)
 • Великий ефективний інвертор з енергоспоживанням в режимі холостого ходу всього 5 Вт і ККД до 92%
 • Подвійні контролери заряду MPPT дозволяють додати до 2 000 Вт сонячної енергії
 • Потужний зарядний пристрій змінного струму заряджає один блок батарей приблизно за чотири години, з можливістю підключення другого зарядного пристрою для прискорення часу заряджання

Для кращого уявлення про можливості Titan, ознайомтеся з моїм оглядом Bluetti EP500 EP500Pro. Ці сонячні генератори дуже схожі на Titan з точки зору вихідної потужності та споживання сонячної енергії: Огляд Bluetti EP500 EP500Pro. найдовговічніші сонячні генератори.

Що входить в комплект сонячного генератора Titan?

Доступні комплекти сонячних батарей Titan потужністю від 500 до 2 000 Вт для живлення всіх ваших гаджетів, пристроїв та обладнання.

Що може живити сонячний генератор Titan?

Вищевказана тривалість роботи з одним акумуляторним блоком Titan.

Технічні характеристики сонячного генератора Titan

Почну з рідкокристалічного екрану Titan. Він має кілька точок даних, доступних для моніторингу вашої системи протягом дня. Нижче наведено схему, що висвітлює його дисплей.

Це схема РК-екрану Titan з посібника користувача. Тут ви можете перевірити силу струму, напругу та інші показники, щоб стежити за роботою електростанції.

Хто виробляє сонячний генератор Titan?

Сонячний генератор Titan виготовлений компанією Point Zero Energy. Компанія продає Titan як окремо, так і в різних комплектах з сонячними панелями. Додаткові акумулятори, зарядні пристрої, дроти та адаптери для Titan також можна знайти на їхньому веб-сайті.

Системи Point Zero Energy також продаються на сайті Shop Solar Kits. Ця компанія має подібні комплекти, які можна знайти на сайті Point Zero Energy, але вони включають невеликі варіації з деякими з їхніх комплектів Titan.

Внизу цієї статті ви можете знайти таблицю, яка показує вміст різних комплектів, знайдених на веб-сайтах обох компаній.

У наступному розділі ми порівнюємо Titan з аналогічними за розміром генераторами для порівняння.

Переваги та недоліки Titan

Titan Pros:

 • Має вдвічі більшу інверторну потужність, ніж Inergy Flex: 3 000 Вт безперервної потужності Titan зростає до приголомшливих 6 000 Вт.
 • Велика ємність акумулятора: Кожна батарея має ємність 2 000 Вт-год і може прослужити до десяти років без збоїв і ремонту. Однак це важко довести, оскільки цей сонячний генератор є відносно новим на ринку.
 • Контролер заряду з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT): Titan може одночасно обробляти до 2 000 Вт від сонячних панелей. Це приблизно в чотири рази вище, ніж можуть похвалитися інші їхні конкуренти.
 • Можливість розширення ємності акумулятора: Цього можна досягти простим додаванням акумуляторних блоків (скільки завгодно) один на одного, щоб збільшити ємність акумулятора. Це може зробити будь-хто, для цього не потрібен технічний персонал і не потрібне дротове з’єднання. На батареї є чотири петлі (по дві з кожного боку), як ви можете бачити на зображенні вище.

Титан проти:

 • Нелегко переноситься: Сонячну електростанцію “Титан” не можна назвати портативною! Він може забезпечити енергією ціле домогосподарство; отже, він масивний і досить важкий. Це, отже, перешкоджає легкій мобільності.
 • Дорогий: З одним акумулятором на 2,000 Вт-год Titan коштує близько 3,400. Це досить дорого, приблизно 1.70 за ват-годину потужності.
 • Немає мобільного додатку: Це більше аналоговий сонячний генератор у порівнянні з інтегрованими Wi-Fi-системами, такими як Bluetti EP500 та Yeti 3000X. Додаток, який підключається до вашого мобільного пристрою, полегшує доступ до генератора та налаштування налаштувань.

Titan vs. Схожі сонячні генератори

Потужність

Titan лідирує з безперервною потужністю 3 000 Вт, в той час як Inergy Flex має найнижчу продуктивність. 1 500 Вт безперервної потужності. Однак Flex набагато менший і легший, ніж Titan, тому він може бути кращим для вас, залежно від того, що ви віддаєте перевагу.

Yeti 3000X знаходиться посередині між цими двома системами, з портами змінного струму, здатними безперервно видавати 2 000 Вт.

Потужність

Акумуляторна батарея Titan (2,000 Вт-год корисної ємності акумулятора).

У цьому відділі є два схожих сонячних генератора. Titan і Flex. Обидва пристрої мають модульну конструкцію, що означає, що ви можете встановити кілька батарей під модулем живлення (коробкою з усіма розетками). Це допомагає при зберіганні, оскільки ви можете мати вертикальний стек батарей.

Yeti 3000X дещо схожий на інші, але він використовує інший спосіб встановлення додаткових батарей. Ємність батареї можна збільшити за допомогою розширювальних акумуляторних блоків Yeti Tank. Ці батареї є зовнішніми свинцево-кислотними акумуляторами, які важчі за внутрішні літієві батареї.

Без розширення ємності акумулятора, Yeti займає лідируючі позиції з акумулятором на 3 000 Вт-год, встановленим в його корпусі. Titan посідає друге місце з акумулятором на 2 000 Вт-год, а Flex використовує акумулятор на 1 000 Вт-год.

Вхід

Зарядний пристрій Inergy Flex MPPT Supercharger здатний додати 800 Вт сонячної вхідної потужності до стандартних 400 Вт.

Підзарядка вашої електростанції за короткий проміжок часу настільки ж важлива, як і її вихідні можливості. Це просто тому, що чим швидше ви можете заряджати його за нормальної швидкості, тим частіше ви зможете ним користуватися.

Titan домінує в цій категорії, оскільки має два контролери заряду MPPT, які дозволяють заряджати його за допомогою сонячних панелей потужністю до 2 000 Вт. Це дуже високий показник для будь-якого сонячного генератора. Однак ця потужність зарядки доступна, лише якщо ви використовуєте два або більше акумуляторів. При використанні одного акумулятора ліміт встановлений на рівні 1 000 Вт.

Yeti 3000X має максимальну сонячну потужність всього 600 Вт, що не так вже й погано, але якщо порівнювати з Titan (який має меншу батарею), то Yeti заряджається більш ніж в 3 рази повільніше.

Що стосується Inergy Flex, він має стандартний сонячний вхід потужністю 400 Вт. Він здається невеликим, але його батарея втричі менша, ніж у Yeti 3000X. Якщо ви вирішите додати кілька батарей до цього пристрою, ви можете вибрати зарядний пристрій MPPT Supercharger, який потроює загальну вхідну потужність сонячних батарей до загальної потужності 1200 Вт.

Якщо ви використовуєте три батареї з вашим Flex, це приблизно те ж саме, що й одна батарея Yeti 3000X з точки зору розміру батареї. Використання зарядного пристрою MPPT Supercharger в унісон з цією установкою дозволяє вам мати вдвічі більшу вхідну потужність сонячної енергії, ніж у 3000X.

Yeti 3000X проти. Titan vs. Flex. останні думки

Загалом, Titan є дорогим для своєї ємності батареї, але він також є більш потужним, ніж Inergy Flex та Yeti 3000X. Він має здатність швидко заряджатися і видавати велику кількість енергії змінного струму.

Хоча Titan може бути не для всіх, його можливості є першокласними. Flex може бути напівпортативним з одним акумулятором, але його також можна розширити для часткової домашньої системи резервного копіювання.

Yeti 3000X має масивний акумулятор, але йому не вистачає швидкості перезарядки. Однак він має додаток Yeti App, який з’єднує вашу електростанцію з вашим смартфоном. Це може бути величезною перевагою для двох інших, оскільки вони не мають цієї функції.

Головне, що Titan має найкращі загальні показники з точки зору потужності. Крім того, його батареї працюють довше, ніж у двох інших, що фактично підвищує його цінність з часом.

Крім того, у мене є відео на YouTube, де я спеціально порівнюю Titan з Flex! Якщо вас зацікавили ці дві системи, ознайомтеся з ними нижче: Комплект сонячного генератора Titan 500W від Shop Solar Kits.

Нижче наведені причини, чому Titan є одним з кращих великих сонячних генераторів в галузі.

Генератор Titan має неперевершені якісні компоненти

 • Металевий каркас
 • Подвійні контролери заряду MPPT
 • Подвійна можливість заряджання від мережі змінного струму
 • Інвертор безперервного розряду потужністю 3 000 Вт
 • Літієва батарея, розрахована на 2000 циклів

Багато сонячних електростанцій мають компоненти, які дозволяють користувачеві живити лише невелику електроніку/інструменти/прилади. Це призводить до неможливості живлення енергоспоживаючих приладів, таких як холодильники, мікрохвильові печі тощо.

Навпаки, внутрішня конструкція Titan має більшу потужність, ніж більшість, якщо не всі інші сонячні генератори на ринку, що дозволяє йому бути достатнім для набагато ширшого спектру інструментів та приладів, які ви хотіли б живити.

Його панелі будуть прохолодними на дотик, в той час як інші системи будуть дуже гарячими через високий струм, що проходить через дроти сонячних панелей. Низький струм в генераторі Titan дозволяє досягти цього охолоджуючого ефекту, а також робить його високоефективним.

Знімний розширюваний акумулятор. модульна конструкція сонячного генератора Titan

Літієва батарея Titan на 2 000 Вт-год важить 35 фунтів і підключається до Titan під силовим модулем. До генератора можна додати кілька батарей і скласти їх разом вертикально.

Це дозволяє вам збільшити ефективність роботи сонячного генератора Titan, і все, що вам потрібно зробити, це додати стільки батарей, скільки ви бажаєте, в ідеалі. до шести (6) батарей.

Ви також можете вирішити зняти батарею і зберегти її для подальшого використання, наприклад.e., повністю зарядженого акумулятора або в залежності від ситуації.

Ця функція дозволяє будь-кому ефективно використовувати генератор без професійної допомоги. Крім того, роз’єднавши батареї, він стає легшим, і ви можете легко переносити його компоненти за ручки для перенесення.

Одночасна зарядка за допомогою трьох способів зарядки генератора Titan

Існує три різні способи підзарядки сонячного генератора Titan:

 • Пряма підзарядка від сонця за допомогою сонячних панелей
 • Автомобільний зарядний пристрій
 • Стандартний зарядний пристрій змінного струму

Всі три вищезгадані джерела зарядки можуть використовуватися одночасно з максимальною сумарною потужністю 1,000 Вт на кожну підключену батарею.

Загалом, жоден інший сонячний генератор не має таких дивовижних та ефективних функцій, які пропонує сонячний генератор Titan.

Ви можете щоразу насолоджуватися системою Titan, будучи впевненими, що вона заряджена. Це означає, що ви можете використовувати його 24 години на добу, якщо правильно виміряєте вхідну та вихідну потужність.

Потужний інвертор чистої синусоїди від Titan

Цікаво, що сонячний генератор Titan має інвертор безперервної потужності 3,000 Вт, що робить його приблизно в чотири рази потужнішим за будь-який з його аналогів.

Це означає, що ви можете живити більше пристроїв щодня з ефективністю понад 92%. Крім того, інвертор з чистою синусоїдою потужністю 3 000 Вт може підвищити її до 6 000 Вт.

Настінний зарядний пристрій змінного струму потужністю 600 Вт. постачається з генератором Titan

Цей потужний настінний зарядний пристрій змінного струму потужністю 600 Вт заряджає одну батарею приблизно за чотири години, в той час як його аналогам може знадобитися до 24 годин.

Крім того, ви можете заряджати генератор двома настінними зарядними пристроями одночасно, подвоюючи потужність зарядки.

Це те, що рідко трапляється у більшості моделей сонячних генераторів.

Єдині інші моделі, які схожі на Titan за можливостями заряджання змінного струму. це генератори EcoFlow з їхньою фірмовою технологією X-Stream. Ця функція доступна в моделях EcoFlow R600 та EcoFlow Delta 1300.

Сонячний генератор Titan може живити багато. ємність та універсальність акумулятора

За допомогою однієї зі своїх батарей Titan може живити такі побутові прилади, як холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, плита, телевізор та іншу техніку та електроніку. Додавання другої батареї дозволяє інвертору Titan подвоїти вихідну потужність, а сонячній батареї. подвоїти потужність споживання.

Ці можливості роблять його однією з найпотужніших сонячних генераторних систем, доступних сьогодні на ринку.

Titan має безліч функцій, які можуть полегшити кілька автономних застосувань, таких як живлення автономної кабіни та часткове резервне живлення будинку.

Його порти, модульна конструкція та потужні технічні характеристики роблять його ідеальним для енергоємних застосувань, якщо виникне така потреба.

Генератор Titan має дворічну гарантію на силові модулі та річну гарантію на батарею

Point Zero Energy пропонує дворічну гарантію на силові модулі та однорічну гарантію на батарею для Titan.

Ви зобов’язані повернути несправний Titan для ремонту, коли він виходить з ладу, але якщо ви живете на території Сполучених Штатів, вам повернуть ваші витрати на доставку, як видно на сторінці обмеженої гарантії компанії.

Скільки коштує сонячний генератор Titan?

Ця версія Titan має три батареї та роз’єми (без сонячних панелей). Цей комплект коштуватиме близько 6,200 у магазині сонячних комплектів.

Стандартний сонячний генератор Titan (силовий модуль і одна батарея) коштує 3 395 до сплати податків і витрат на доставку. Сонячний генератор Titan з двома батареями коштує від 4 500 до 4 800. Стандартний Titan із сонячними панелями потужністю 1 000 Вт коштує від 5 000 до 5 200.

Знайдіть сонячний генератор Titan разом з кількома комплектами Titan нижче на сайті shopsolarkits.com (партнерське посилання. я отримую невеликий відсоток з кожного продажу).

Якщо ви хочете отримати більше моїх думок, рекомендую переглянути мій відеоогляд Titan нижче.

Привіт! Мене звуть Макс, і я захоплююся позамережевими сонячними технологіями та пригодами! Я використовую свої знання про сонячні генератори, сонячні панелі та все, що між ними, щоб надати вам найкращі інструменти, які забезпечать вас енергією, коли ви не в електромережі. Більше про мене читайте тут: Про Макса Пітерса.

Нещодавній вміст

Сонячні генератори бувають різних форм і розмірів, проте всі вони мають однакове призначення. живити ваші пристрої та/або прилади. Коли вам потрібно живити великі прилади за допомогою одного з них.

З такою великою кількістю жорстких сонячних панелей, доступних сьогодні на ринку, ідеальну для вас може бути важко знайти. Після самостійного тестування сонячної панелі BougeRV 180W, я виявив, що вона має кілька якостей, які.

Про мене

Мене звуть Макс Пітерс, і я захоплююся автономними гаджетами та пригодами. Я вивчав сталий розвиток у коледжі і хочу поділитися з вами найкращими сонячними генераторами, панелями, ліхтарями та іншим, щоб зробити ваші пригоди на свіжому повітрі незабутніми!

Юридична інформація

Цей сайт належить і управляється Maxwell Peters. Maxwell є учасником програми Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, покликаної надати сайтам можливість заробляти рекламні відрахування за розміщення реклами та посилань на Amazon.com. Maxwell також бере участь у партнерських програмах з Clickbank, CJ, ShareASale та іншими сайтами. Maxwell отримує винагороду за перенаправлення трафіку та бізнесу до цих компаній.

Сонячний генератор Titan: Повний огляд

сонячний, генератор, titan, повний

Готовність до надзвичайних ситуацій важлива для вашої родини, будь то відключення електроенергії, спричинене штормом, або необхідність освітлення навколо кемпінгу. Портативний генератор. це необхідна річ, щоб забезпечити безпеку та спокій вашої родини, коли електроенергія недоступна. Переносні генератори можуть живити світло, побутову техніку та інші необхідні речі, поки не з’явиться електрика.

Ми розглянемо сонячний генератор Titan Solar Generator і проаналізуємо всі плюси і мінуси цього пристрою. Ми охопимо все, від ціни до ефективності. З такою великою кількістю сонячних електрогенераторів на вибір, важливо розглянути кожен з них і зрозуміти їх переваги, а також те, чи варто витрачати на них гроші.

Огляд сонячного генератора Titan: Плюси

Однією з найбільших проблем більшості портативних сонячних генераторів є те, що вони не мають достатньої потужності, щоб впоратися з більш масштабною ситуацією. Це не стосується сонячного генератора Titan від Point Zero. Він має модульну систему та акумуляторні батареї, які забезпечують йому потужність на рівні з бензиновими генераторами.

Батареї пристрою, які можна встановлювати, дозволяють вам обирати, скільки енергії вам потрібно та скільки ви використовуєте. Ви можете скласти їх, щоб забезпечити величезну потужність, наприклад, 3000 Вт безперервної потужності та 6000 Вт імпульсної потужності. Ви можете тримати батареї збоку і замінювати їх на нові при тривалому використанні.

Сонячний генератор має кілька входів і виходів, включаючи порти USB, порти USB-c, стандартні розетки, 12-вольтові порти і порт на 30 ампер для підключення до транспортних засобів для відпочинку. Назва гри з Титаном. універсальність. Ви можете живити свій ноутбук, телефон, освітлення та багато іншого від одного пристрою.

Пристрій використовує сонце для зарядки акумуляторів, і це неймовірно ефективно. РК-екран показує всю статистику про пристрій. від кількості ват до індикатора заряду акумулятора.

Огляд сонячного генератора Titan: Мінуси

Портативний сонячний генератор Titan має багато переваг, але він не ідеальний. Найбільша проблема. це вага. Хоча він класифікується як портативний генератор, він дуже важкий, але, враховуючи його потужність, це не дивно. Більшість сонячних генераторів є портативними і набагато легшими, але вони також не мають такої потужності, як ця модель.

Багатьох людей також бентежить ціна, адже Titan коштує трохи менше 3,000 доларів США. Ви побачите портативні сонячні генератори, які продаються набагато дешевше, але знову ж таки, вони не мають такої потужності, як Titan.

Якщо ви хочете щось, що може слугувати резервним джерелом живлення для більшості ваших побутових приладів, таких як морозильна камера, духовка, пральна машина, освітлення тощо, ви можете скласти їх разом, щоб забезпечити більшу масу., тоді ви захочете щось, що має потужність Titan. Ви також заплатите премію за цю потужність.

Титановий сонячний генератор. це потужність

Після того, як ви пройдете повз ціну, вам буде важко знайти портативний сонячний генератор краще, ніж сонячний генератор Titan. Якщо вам потрібно щось для кемпінгу та легких потреб в електроенергії, ви можете вибрати щось дешевше, але якщо ви хочете щось, що може забезпечити більшу частину вашого будинку під час відключення електроенергії, тоді Titan для вас.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про Titan та інші портативні сонячні генератори, відвідайте наш сайт.

Сонячний генератор Titan: Модульний надпотужний портативний сонячний генератор

сонячний, генератор, titan, повний

Ми знайомі з широким спектром портативних сонячних генераторів. Вони включають багато надпотужних моделей, таких як Goal Zero Yeti 3000 та MaxOak Bluetti 2400. Саме тут ми маємо більш потужний і надійний надпотужний сонячний генератор від стартапу PointZeroEnergy. Він називається сонячним генератором Titan.

Найбільш вражаюче в Titan. це його підвищена масштабованість. Ви можете налаштувати ємність його батареї, оскільки він має неперевершений профіль, який можна складати в штабель. Тобто, ви можете скласти кілька одиниць його ексклюзивних акумуляторних батарей на 2000 Вт-год. Крім того, ви можете додати звичайні батареї до системи за допомогою кабелю для подальшого розширення.

До сьогоднішнього дня у нас був Yeti 3000 як найбільший готовий до використання сонячний генератор. Titan, безумовно, є чудовим вибором, оскільки він має безліч вражаючих функцій та особливостей. Завдяки декільком акумуляторним блокам і звичайним батареям, що складаються, ви можете збільшити ємність зберігання Titan практично до необмеженого діапазону.

Goal Zero Yeti 3000. це також розширювана система з додатковими акумуляторними блоками, але ви не можете прикріпити батареї до основного корпусу. Так, ви можете складати додаткові батареї Yeti одна на одну окремо. Однак пам’ятайте, що Goal Zero готується представити масивну електростанцію Yeti 6000X.

Чому сонячний генератор Titan?

Що ж, Titan. єдиний сонячний генератор, який наразі пропонує його виробник. Як відомо, Goal Zero, в свою чергу, має лінійку сонячних електростанцій. Але особливістю Titan є те, що він доступний у різних комплектаціях, готових до використання у вашому домі, автофургоні, кемпінгу, човні тощо.

Сонячні комплекти Titan поставляються з декількома частинами найефективніших сонячних панелей. Оскільки він підтримує сонячну потужність до величезних 2000 Вт, безумовно, є великий простір для розширення системи з великою кількістю панелей. Завдяки подвійним MPPT-контролерам та більшій потужності сонячної енергії, Titan заряджається під сонцем набагато швидше.

Сонячний генератор Titan. особливості

Titan, безсумнівно, є одним з найкращих сонячних генераторів на ринку на сьогоднішній день. Ключовою привабливістю пристрою є його високомодульний профіль. Сонячний генератор, що складається, має силовий блок зверху, який містить такі компоненти, як інвертор, подвійні контролери сонячного заряду, перетворювач постійного струму, схему зарядки і т.д.

Як ви бачите на фото, він має літієві акумуляторні батареї в якості додаткових блоків. Один акумуляторний блок. це 2000-ватний блок, який можна складати в необмежену кількість, але для зручності переміщення системи рекомендується використовувати шість блоків. Акумуляторні блоки підключаються один до одного через вбудовані роз’єми Anderson.

Частина літієвої батареї важить 30 фунтів, і вона залишається недоторканою до основного корпусу, завдяки маленьким засувкам і петлям на обох кінцях. З декількома блоками акумуляторних батарей Titan є абсолютно масивною електростанцією, але ідеально підходить лише як стаціонарна резервна система в будинку, автофургоні, наметі або віддаленій кабіні.

Однак це портативне рішення, оскільки ви можете без зусиль переміщати його на колісному візку. Ознайомтеся з його останньою ціною нижче. Наразі Titan знаходиться на зворотному замовленні і почнеться доставка до серпня 2020 року.

Для легких потреб в автономному живленні вам достатньо придбати Titan з одним блоком акумуляторів. Але якщо вам доводиться так часто безперервно використовувати прилади потужністю до 1500 Вт, встановіть другу батарею і зробіть її потужнішою. Додавання акумулятора. це дійсно дуже простий процес. Просто натисніть на нього і затягніть замки.

Після цього, вам просто потрібно перепрограмувати генератор в кілька простих кроків. Тільки тоді на дисплеї з’явиться ємність доданого акумулятора. Після цього ви отримаєте потужну електростанцію, яка на даний момент залишається неперевершеною на зростаючому ринку портативних сонячних електростанцій.

Сонячний генератор Titan. технічні характеристики

Що стосується технічних характеристик, Titan оснащений інвертором потужністю 3000 Вт. Він має два інверторні виходи, і кожен з них може обробляти 15 ампер через кожну з трьох повнорозмірних розеток змінного струму. Отже, його шість розеток змінного струму можуть загалом витягнути 30 ампер. До речі, базовий варіант пристрою з одним блоком батареї. це фактично електростанція на 2000 Вт-год (120В).

Ви, звичайно, можете додати більше акумуляторних батарей, щоб збільшити його загальну ємність. До речі, одна батарея на 2000 Вт-год може живити більшість необхідної електроніки. Бачите, батарея може заряджати ваш телефон більше 300 разів, працювати 50-дюймовий РК-телевізор потужністю 65 Вт протягом 30 годин, а холодильник потужністю 55 Вт протягом 36 годин.

Якщо говорити про технічні характеристики в деталях, то Titan має напругу акумулятора 29.4В, а ємність акумуляторної батареї становить 74Ач (2000 ват-годин). Тим часом, вона інтегрує два сонячних контролера заряду MPPT 40Amp потужністю 1000 Вт кожен. Отже, з двома сонячними батареями по 1000 Вт ви можете подати на кожну розетку 145 В при 30 А в розімкнутому стані.

Інші варіанти зарядки

Крім розеток змінного струму, сонячний генератор Titan має чотири роз’єми для зарядного пристрою прикурювача постійного струму. Всі вони мають регульовані порти і протестовані для забезпечення підвищеного 13.По 8В на виході від відеоблогера Will Prowse. Однак у Titan немає вбудованих USB-портів.

Натомість ви отримуєте чотири одиниці подвійних USB-адаптерів 3A в комплекті. Отже, загалом вам пощастило мати вісім USB-роз’ємів, включаючи кілька портів USB-C. Їх достатньо, щоб без проблем заряджати телефон та інші USB-пристрої. Якщо це не потрібно, ви можете зняти заглушки і отримати доступ до всіх 12-вольтових портів.

Нарешті, є потужний штекер RV потужністю 3000 Вт. Це дуже зручний штекер, який може витримати всі 30 ампер. Раніше ми вже бачили штекер RV на Inergy Kodiak Apex, але він може розряджатися лише зі швидкістю 550 Вт безперервно.

Перемикач управління постійного / змінного струму. ще одна родзинка сонячного генератора. Він допомагає вмикати та вимикати розетки постійного та змінного струму окремо. Що стосується ваги та розміру, то варіант з однією батареєю важить близько 35 фунтів, а розміри складають 12×18.5×4.5 дюймів.

Сумісні сонячні панелі

Як відомо, сонячний генератор Titan підтримує до 2000 Вт сонячної потужності. Отже, ви можете підключити два масиви сонячних панелей потужністю 1000 Вт до його подвійних входів змінного струму. Ви можете використовувати будь-які сонячні панелі, але сам бренд пропонує два типи сонячних панелей потужністю 100 Вт. жорсткі та гнучкі.

Окрім сонячних панелей, PointZeroEnergy пропонує неймовірну колекцію комплектів сонячних генераторів з цими двома панелями. У будь-якому випадку, повертаючись до специфікацій сонячних панелей, як жорсткі, так і гнучкі модулі є моно сонячними модулями потужністю 100 Вт, і вони дійсно пропонують більш високу ефективність зарядки.

Titan Rigid 100, за словами виробника, є найменшою з усіх 100-ватних сонячних панелей такого типу на ринку. Таким чином, вона займе лише невелику кімнату для розміщення. Важить 16 фунтів, що робить її досить легкою для переміщення, але це дійсно міцна і довговічна панель для портативного використання.

Тим часом, Flexx 100. це дуже легка сонячна панель. Всього 4.8 фунтів, ви можете легко впоратися з ним на природі або в надзвичайних ситуаціях. Сонячна панель дуже довговічна і може видавати пристойну потужність навіть у похмурий день. У порівнянні з галузевими стандартами, Titan Flexx 100 виглядає чудовим варіантом для вибору.

Важливі факти та особливості

Високомодульний сонячний генератор

Вперше на ринку портативних сонячних панелей з’явився великий сонячний генератор у модульній формі. Нещодавно компанія EcoFlow, відомий виробник сонячних електростанцій Delta, випустила нову модель R600 Pro з можливістю збільшення потужності за допомогою додаткових модулів розширення або звичайних акумуляторних батарей.

Але вперше ми почули про індивідуальний сонячний генератор, коли в магазинах з’явився сонячний генератор Titan. Його спосіб збільшення ємності акумулятора дійсно вражає. Ви можете придбати додатковий акумуляторний блок і просто швидко закріпити його на нижній частині сонячного електрогенератора.

Знімні акумуляторні батареї

Завдяки модульній конструкції, ви можете знімати та приєднувати акумуляторні батареї та розширювати її потужність за допомогою більшої кількості блоків. Кожен з додаткових акумуляторних блоків бренду поставляється з окремими ручками. Отже, якими б важкими вони не були, ви можете комфортно переносити їх під час поїздок і насолоджуватися доступом до необмеженого обсягу пам’яті.

Масивний інвертор потужністю 3000 Вт

Як було сказано вище, Titan. це електростанція потужністю 3000 Вт. Має два інверторних виходи, кожен з яких має три повнорозмірні розетки змінного струму. Загалом, вони здатні видати 30 ампер. Інвертор є високоефективною моделлю з мінімальним споживанням енергії в режимі холостого ходу 5 Вт.

Повідомляється, що інвертор має коефіцієнт корисної дії 92%. Отже, ви отримуєте видатний сонячний генератор з похвальною продуктивністю. За допомогою інвертора потужністю 3000 Вт можна запустити практично все, що завгодно, і він може запропонувати збільшену кількість енергії, якщо до нього приєднати додаткові акумуляторні батареї.

Літієва електростанція на 2000 Вт-год

Оригінальний Titan. це літієва електростанція на 2000 Вт-год. Хоча ви можете об’єднати кілька блоків батарей, Titan пропонує тонну потужності навіть без необхідності купувати додаткові батареї. Сама по собі потужність 2000 Вт-год робить її однією з найбільших сонячних електростанцій на ринку, оскільки існує не так багато систем великої потужності.

Більша сонячна потужність

Як було сказано вище, сонячний генератор Titan може обробляти до 2000 Вт сонячної енергії. Він має два контролери сонячного заряду MPPT потужністю 1000 Вт кожен і стільки ж роз’ємів. Таким чином, ви можете підключити до нього окремо сонячні панелі потужністю 1000 Вт і заряджати його досить швидко під оптимальним сонячним світлом.

Хоча 2000 Вт. це максимум, ви навіть можете підключити більше, якщо хочете зібрати енергію в похмурий день. Виробник Titan пропонує відповідні сонячні зарядні пристрої для електростанції. Отже, вам не потрібно шукати стороннього постачальника. Він доступний у декількох комплектаціях з різними сонячними панелями.

Потужні зарядні пристрої змінного струму

Крім того, поруч із сонячними вхідними розетками, Titan інтегрує два входи для зарядки від мережі змінного струму. Як і сонячні, вони також розроблені дуже потужно, щоб заряджати акумуляторні батареї великої ємності за кілька годин. Згідно з повідомленнями, для заряджання акумуляторів ємністю 4 тис. годин від 0 до 95% знадобиться лише чотири години.

Titan пропонує додатковий зарядний пристрій змінного струму потужністю 600 Вт для швидкої зарядки, але це рекомендується лише для систем з двома або більше блоками батарей.

До комплекту Titan з двох додаткових акумуляторних блоків зазвичай додаються два зарядних пристрої змінного струму. Очевидно, що вони можуть збільшити потужність сонячної зарядки сонячного генератора до 1200 Вт.

До речі, якби у Titan були батареї LiFePo4, він би показав значно кращі результати. Згідно з джерелами компанії, Titan отримає LiFePo4 версії додаткових акумуляторних блоків найближчим часом.

Велика колекція комплектів сонячних генераторів

Ще однією привабливою особливістю Titan є те, що він доступний в широкій колекції сонячних комплектів, що охоплюють обидва варіанти сонячних панелей. Вони варіюються від базових 500 Вт до топових комплектів потужністю 2000 Вт.

Це полегшує вам вибір готового до використання комплекту сонячного генератора. Вам не потрібно купувати компоненти окремо. Звичайно, в ці комплекти входять і всі інші необхідні аксесуари. Ознайомтеся з популярним комплектом сонячного генератора Titan потужністю 2000 Вт нижче. Він вміщує до 20 одиниць сонячних панелей Flexx 100.

Безумовно, ці комплекти генераторів Titan включають широкий спектр аксесуарів, окрім генератора та сонячних панелей. Залежно від комплектації, вони можуть включати зарядні пристрої змінного струму, розширювальні акумуляторні батареї, USB-ліхтарі, USB-адаптери потужністю 30 Вт, сумки для перенесення, чохли для сонячних панелей, кабелі та дроти, роз’єми тощо.

Сонячний генератор Titan в порівнянні з іншими. Goal Zero Yeti 3000

Вищий клас Yeti 3000 від Goal Zero, схоже, є єдиним пристроєм, який ви можете знайти в якості конкурента Титану. Однак Titan має кілька переваг у порівнянні з Yeti 3000. Але Goal Zero вже оголосила про більш потужний Yeti 6000X, який, як тільки буде реалізований, може створити серйозну загрозу для Titan.

Перевагою Yeti над Titan, здається, є його вбудована потужність 3075 Вт-год при 10.95V, 280.Літієва батарея 8Ач. Titan з одним блоком батарей. це всього лише електростанція потужністю 2000 Вт-год. Але Yeti 3000 також є масштабованим електрогенератором, як і Titan. Розрекламований модуль Yeti Link Expansion від Goal Zero піднімає його потужність до небес.

Що стосується інвертора, то Yeti має 1500-ватний блок чистої синусоїди з імпульсом 3000 Вт. Саме тут Titan має видатний 3000-ватний інвертор, і він має подвійну перенапругу. Yeti має лише дві розетки змінного струму, в той час як Titan славиться своїми шістьма розетками змінного струму, які в цілому можуть забезпечити до 30 ампер потужності.

Однак Goal Zero Yeti 3000 має ряд вбудованих USB-роз’ємів і розеток постійного струму. Вони включають порти USB-A, USB-C та USB-PD, а також 6-мм розетку постійного струму, роз’єм для підключення автомобіля на 12 В та роз’єм 12 В для підключення стовпа живлення. Тим часом, Titan має лише чотири 12В зарядні пристрої для прикурювачів. Для живлення USB-пристроїв потрібно приєднати USB-адаптери, що йдуть в комплекті.

Коли справа доходить до сонячних панелей, знаменита лінійка Boulder від Goal Zero. Для Yeti 3000 Lithium Goal Zero рекомендує блок Boulder 200 Briefcase потужністю 200 Вт. Це жорстка сонячна панель, але вона має складну конструкцію, яку можна скласти, як валізу, після використання і зберігати в невеликій кімнаті.

Максимальний струм заряду Titan. 40А, в той час як у Yeti. лише 30А, до речі. Titan підтримує до 2000 Вт сонячної потужності, і ви можете підключити два масиви сонячних панелей по 1000 Вт, завдяки подвійним контролерам заряду MPPT. У той же час, Yeti інтегрований лише ШІМ-контролер заряду.

Модуль розширення зв’язку Goal Zero Yeti

Розширювальна батарея Yeti Tank. це додаткова літієва батарея. До неї можна додати 1.2 кВт-год ємності для зберігання до Yeti 3000, і він також працює з деякими іншими електростанціями Goal Zero Yeti. Ви можете додати до Yeti 3000 до чотирьох одиниць розширювальних батарей, щоб підняти його ємність на новий рівень.

Звісно, додатковий акумулятор робить Yeti 3000 системою зберігання енергії, що налаштовується. Таким чином, він може навіть створювати резервні джерела живлення для домашніх ланцюгів та інших масштабних застосувань. Однак Goal Zero не пропонує Yeti з модулями розширення та фотоелектричними панелями в різних комплектаціях, як це робить Titan. Отже, вам потрібно купувати елементи окремо.

Ви можете скласти кілька модулів розширювальних акумуляторних батарей Yeti Tank, щоб заощадити простір. Тут Titan є унікальним завдяки своїй здатності інтегруватися в розширювальні акумуляторні блоки. Ви можете просто скласти нові батареї в нижній частині основного блоку, що робить його досить портативним і зручним для використання на відкритому повітрі та в надзвичайних ситуаціях.

Заключні думки

Це був наш погляд на сонячний генератор Titan, який викликав великий резонанс. З моменту свого випуску Titan привертає велику увагу завдяки багатьом своїм унікальним функціям, ключовою з яких є розширена масштабованість. Хоча ми знайомі з ідеєю стекової електростанції, Titan виділяється своїм високоінтегрованим профілем.

Майже всі рецензенти продукту поділилися позитивними думками про сонячний генератор Titan. Це, безумовно, буде одна з найбільших сонячних електростанцій з безліччю приголомшливих функцій і неперевершеною масштабованістю. Поділіться своїми думками про продукт у розділі Коментарі та думки власників.

Вахід Ві. блогер, який захоплюється автономними та стійкими енергетичними системами і є експертом у дослідженні та вивченні нових тем, перевірці фактів та викладенні речей простою мовою. Як завзятий спостерігач за світовим ринком позамережевої енергетики та акумуляторів, він дійсно радий поділитися з вами останніми тенденціями, свіжими продуктами та іншими подіями на ринках. #Контактний email @ veevahid@gmail.com. LinkedIn. Повний профіль блогу.

Який найкращий портативний сонячний генератор на ринку?

сонячний, генератор, titan, повний

Можливо, ви збираєтесь на природу? Можливо, ви влаштовуєте вечірку на парковці компанії? Як би там не було, ви перебуваєте на ринку портативних сонячних генераторів.

На щастя, на сьогоднішній день існує велика кількість таких пристроїв, кожен з яких пропонує щось особливе з точки зору продуктивності та функціональності. Потрібна допомога у виборі найкращого?

Тоді читайте далі. Ми розглянемо найкращі портативні сонячні генератори на ринку.

Сонячний генератор Titan

Починає наш список сонячний генератор Titan Solar Generator, довговічний і надійний генератор, який забезпечує до 2000 Вт електроенергії. Простіше кажучи, ця штука потужна, найпотужніший сонячний генератор на ринку, насправді. Якщо ви хочете електрифікувати весь табір, Титан вам підійде.

Доступний у різних комплектаціях, його можна придбати з усім необхідним. від сонячних панелей до кабелів для підключення тощо. Він навіть поставляється з чохлом для перенесення.

Найбільша проблема з Titan. це його вага. Він важить 65 фунтів, і його нелегко переносити з місця на місце. Проте, якщо ви маєте намір тримати його стаціонарно, це не створить особливих проблем.

Хочете дізнатися більше про Titan? Читайте про це на https://PoweredPortableSolar.com.

Портативна електростанція MAXOAK BLUETTI

Далі. MAXOAK BLUETTI, потужний портативний генератор, який також є довговічним та надійним. На піку він може видавати 1500 Вт потужності. Однак він працює безперервно близько 1000.

BLUETTI можна заряджати різними способами. Його можна заряджати не тільки від розетки, але й від сонячних панелей та автомобілів.

На відміну від Titan, BLUETTI не постачається з сонячними панелями. Якщо ви хочете використовувати його сонячні можливості, вам доведеться придбати панелі самостійно.

Тим не менш, це приголомшливий генератор. Якщо ви можете собі це дозволити, варто придбати.

Портативна електростанція Jackery Portable Power Station Explorer 240

Якщо ви шукаєте щось з великою потужністю за розумною ціною, вам варто розглянути портативну електростанцію Jackery Explorer 240. Здатний виробляти до 240 Вт електроенергії, він може вмістити безліч різних приладів одночасно.

Безшумний генератор з міцним і довговічним акумулятором. Його можна заряджати як від сонячної енергії, так і від електромережі.

Зауважте, однак, що хоча цей генератор має можливість працювати від сонячної енергії, для того, щоб використовувати її, вам доведеться придбати відповідні сонячні панелі окремо. Вони відомі як Jackery SolarSagas, і вони бувають як 60-, так і 100-ватними.

Загалом, це чудовий пристрій. Якщо ви хочете електрифікувати весь кемпінг протягом вихідних, цей генератор дозволить вам це зробити.

Портативна сонячна електростанція Kyng Power Solar Generator

Ще один якісний сонячний генератор. це генератор від Kyng Power. Хоча він доступний приблизно за тією ж ціною, що і розглянутий вище генератор Jackery, він насправді забезпечує більшу потужність. Він досягає близько 1000 Вт і здатний безперервно працювати на 500 Вт.

Як і Jackery, він може живитися як від розетки, так і від сонячних панелей. Також, як і Jackery, він поставляється без сонячних панелей. Таким чином, якщо ви хочете використовувати її можливості сонячної енергії, вам доведеться придбати власні панелі.

Цей генератор відстає від Джекері в узгодженості конструкції. Хоча багато генераторів, які продає компанія, працюють належним чином, значна частина з них має функціональні проблеми (тобто. непрацюючі порти тощо.).

По суті, хоча цей продукт забезпечує велику кількість енергії, він не такий вже й надійний.

Портативний сонячний генератор FlashFish 300W

На черзі. портативний генератор FlashFish 300 Вт, компактний пристрій, який можна легко переносити з місця на місце. Пропонуючи до 300 Вт потужності, він може працювати одночасно з декількома різними пристроями протягом декількох годин. За свою ціну це абсолютна вигідна покупка.

Цей генератор можна заряджати кількома різними способами. Його можна заряджати не тільки від електричних розеток та автомобілів, але й, звичайно, від сонячних панелей. Зауважте, однак, що якщо ви збираєтеся використовувати його можливості сонячної енергії, вам доведеться придбати власні панелі.

У цього продукту дуже мало функціональних недоліків. Зауважте, однак, що, як і у випадку з розглянутим вище генератором Kyng Power, йому не вистачає стабільності виробництва. У той час як деякі моделі працюють вічно, у інших виникають проблеми вже через кілька тижнів після покупки.

Портативна електростанція Energizer 160Wh/50000mAh

Ще один сонячний генератор, який ви можете розглянути. це портативна електростанція Energizer 160Wh/50000mAh. Цей генератор не такий потужний, як розглянуті вище, але настільки ж стабільний і надійний, як і вони.

Створений, щоб процвітати в будь-яких умовах, він ідеально підходить для кемпінгу в середині літа або в середині зими. Здатний заряджатися від електричних розеток, сонячних панелей та різноманітних інших пристроїв, він портативний у всіх сенсах цього слова.

Як і інші генератори в нашому списку, цей не постачається з сонячними панелями. Однак він сумісний практично з усіма існуючими сонячними панелями. Таким чином, знайти щось підходяще не повинно бути складно.

Портативна електростанція ENKEEO

Якщо ви шукаєте бюджетну покупку, ви можете розглянути портативну електростанцію ENKEEO. Забезпечує до 155 Вт електроенергії, чого достатньо для зарядки мобільних телефонів, планшетів, кухонного обладнання та інших подібних пристроїв.

Надзвичайно портативний, він поставляється з ручкою для перенесення. Маючи міцний корпус, він може витримувати значний знос.

Хоча він не постачається з сонячними панелями, він здатний працювати від сонячних батарей. Він може підключатися практично до кожної сонячної панелі на ринку.

Шукайте інші продукти?

Тепер, коли ви знайшли портативний сонячний генератор, ви можете шукати інші продукти. Якщо так, то ви в правильному місці. На нашому веб-сайті ви можете ознайомитися з безліччю посібників по продуктах.

Погляньте на наші інші посібники з продуктів зараз!

Information contained on this page is provided by an independent third-party content provider. Frankly and this Site make no warranties or representations in connection therewith. If you are affiliated with this page and would like it removed please contact [email protected]

Залишити відповідь