Сонячні системи 3 кВт: що потрібно знати. Сонячна батарея 3 кВт

система сонячних панелей 3000w на мережу 3kw домашня сонячна електростанція

Сонячна енергія. це екологічно чиста безпечна енергія з великою пропозицією. Встановлення мережевої житлової сонячної енергетичної системи. це хороший спосіб відповідати зростаючим стандартам портфеля відновлюваних джерел енергії.

З різним рівнем фінансової підтримки урядів для встановлення сонячних електростанцій та подачі електроенергії.в тариф на купівлю сонячної енергії, що надходить в мережу, інвестиції в сонячні електростанції стали безризиковим фінансовим продуктом з дуже привабливою нормою прибутку.

Система On Grid безпосередньо підключається до національної електромережі. Немає резервного копіювання акумулятора.

Система On Grid може використовуватися лише в країні, де дозволено підключення до електромережі.

Його можна застосовувати на віллі, домогосподарстві, туристичних курортах, степових районах, віддалених гірських селах, без електропостачання, фермах, селах, островах, шосе та будь-яких регіонах для виробництва електроенергії.

Він може заряджати побутову техніку, таку як телевізор, кондиціонер, холодильник, освітлення, пральну машину і т.д.

Технічні характеристики

Номер. Пункт Фото Технічні характеристики Кількість (PCS)
1 Полі сонячна панель (моно необов’язково)
сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея
36В 200Вт Номінальна потужність: 300Вт Максимальна напруга живлення (VMP): 36В Максимальний струм живлення (IMP): 5.5А Розмір: 134099035 35 (5 паралельно)
4 Інвертор мережевої краватки
сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея
Модель: GTI-H1000B 1000 Вт Вихід змінного струму: 220 В Номінальна потужність: 800 Вт Частота: 50 Гц Захист: Захист від перенапруги 3
5 Сонячний фотоелектричний кабель MC4
сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея
4 мм².40 ℃.90 ℃ Високоточний безкисневий мідний матеріал 90 м 1 комплект

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Відео Tutcrial

Переваги мережевих сонячних систем:

Принцип роботи домашньої сонячної енергетичної системи:

сонячна панель отримує сонячне світло і перетворює його в постійний струм, розподільна коробка транспортує постійний струм до інвертора фотоелектричної мережі та перетворює постійний струм в змінний струм тієї ж частоти та фази, що і мережа, а потім подає електроенергію на навантаження, надлишкова частина подається в електромережу.

домашня сонячна енергетична система не може бути відокремлена від електромережі і працювати автономно, але вона економить частину акумуляторної батареї, низька вартість, висока віддача.

Використовуючи існуючий дах, не займаючи землю, менше інвестицій, короткий період будівництва, мешканці можуть виступати в ролі інверторів.

Безпека та надійність: домашня сонячна електростанція має захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги, зниженої напруги, зворотне підключення різних схем захисту, щоб забезпечити безпечну та надійну роботу.

кВт сонячні системи: що потрібно знати

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Хочете знати, чи достатньо сонячної системи потужністю 3 кВт для забезпечення електроенергією вашого будинку, чи вона завелика для вашого проекту “зроби сам”??

Ми розповімо все, що вам потрібно знати про сонячні системи потужністю 3 кВт, включаючи те, що вони можуть виробляти, скільки вони коштують і як визначити, чи підходять вони за розміром для досягнення ваших цілей у сфері відновлюваної енергетики.

Ключова інформація

 • Три кіловати сонячної потужності можуть забезпечити енергією дуже маленький автономний будинок, але цього, швидше за все, занадто мало, щоб повністю компенсувати енергоспоживання середнього американського домогосподарства.
 • Завдяки невеликому розміру та потужності, система сонячних панелей потужністю 3 кВт може бути ідеальною для живлення проекту “зроби сам.
 • Враховуючи вбудовані накладні витрати на сонячну установку, більша система може принести вам більше користі за ваші гроші.

Чи може сонячна система потужністю 3 кВт живити будинок?

Сонячна система потужністю 3 кВт технічно може забезпечити енергією будинок, але тільки дуже маленький або енергоефективний. (Іншими словами, не очікуйте, що сонячна система потужністю 3 кВт забезпечить освітлення, електроніку та побутову техніку середнього американського будинку).) Більшість сонячних енергетичних компаній скажуть вам, що 3 кВт потужності недостатньо, щоб покрити всі ваші потреби в електроенергії, але встановлення сонячної системи потужністю 3 кВт на даху або на задньому дворі все одно може допомогти вам знизити рахунки за комунальні послуги.

“Для житлових сонячних систем наші установки зазвичай починаються з 4 кіловат і збільшуються”. пояснює Мейлін Плагге, консультант з сонячної енергетики компанії Apollo Energy. “Три кіловати. це не тонна енергії, але все одно може заощадити ваші гроші.”

Скільки енергії може виробляти система потужністю 3 кВт?

Щоб перевірити сонячний потенціал у вашому конкретному місці, ми рекомендуємо використовувати надійні цифрові ресурси, такі як Глобальний сонячний атлас або калькулятор PVWatts Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL).

Кількість енергії, яку може виробляти сонячна система потужністю 3 кВт, залежить від декількох факторів, унікальних для вашої установки. Окрім змінних обладнання, таких як ефективність ваших сонячних панелей, загальна кількість потенційної сонячної енергії для вашої системи потужністю 3 кВт буде залежати в першу чергу від специфічних деталей, таких як орієнтація ваших сонячних панелей, тінь на вашій ділянці та (найголовніше) кількість пікових годин сонячного світла на день.

Де б ви не знаходилися в Сполучених Штатах, ваше місце розташування повинно отримувати від 3 1/2 до шести пікових сонячних годин на день. Хоча продуктивність вашої системи буде змінюватися в залежності від сезону, загалом, південні райони, ближче до екватора, виробляють більший річний вихід сонячної енергії.

Наприклад, згідно з Глобальним сонячним атласом, система потужністю 3 кВт може потенційно виробляти приблизно 12 кіловат-годин (кВт-год) сонячної енергії на день (близько 4300 кВт-год на рік) поблизу Міннеаполіса та Сент-Луїса. Пол, штат Міннесота. Однак на півдні в сонячному Альбукерке, штат Нью-Мексико, система потужністю 3 кВт може виробляти майже 16 кВт-год на день (близько 5700 кВт-год на рік).

Скільки коштує сонячна система потужністю 3 кВт?

Система сонячних панелей потужністю 3 кВт зазвичай коштує близько 9 000. або приблизно 6 300 після застосування федерального інвестиційного податкового кредиту, який може окупити до 30% ваших загальних початкових витрат. Однак, як і у випадку з продуктивністю, вартість системи потужністю 3 кВт буде залежати від багатьох індивідуальних факторів, включаючи ваше місцезнаходження і те, чи маєте ви право на інші сонячні стимули, програми або знижки.

Система потужністю 3 кВт відносно недорога в порівнянні з іншими сонячними інвестиціями. Однак, враховуючи, що значна частина витрат на сонячну електростанцію пов’язана з отриманням дозволів, транспортуванням, оплатою праці та іншими накладними витратами, ціна сонячної електростанції потужністю 3 кВт може бути не набагато нижчою, ніж на установку з трохи більшою потужністю.

Сонячна система потужністю 3 кВт по штатам

Якщо ви хочете отримати більш конкретне уявлення про те, скільки вам може коштувати система сонячних панелей потужністю 3 кВт, ознайомтеся з таблицею нижче, щоб побачити середню вартість у вашому штаті. (Можливо, вам доведеться прокрутити, щоб побачити повну таблицю).)

Розташування Вартість вата (до податкового кредиту) Вартість системи потужністю 3 кВт (до податкового кредиту) 2022-2032 рр. Вартість федерального податкового кредиту (30%) Вартість системи потужністю 3 кВт (після податкового кредиту)

За даними EnergySage та Solar Reviews, середній показник по країні є незваженим середнім значенням для всіх 50 штатів та Вашингтону, округ Колумбія.C.

Скільки ви можете заощадити на рахунках за електроенергію за допомогою сонячної електростанції потужністю 3 кВт?

Хоча ваші заощадження від сонячної енергії будуть найбільшими в місцях з великою кількістю сонця та високими тарифами на електроенергію, майже кожен, хто встановить сонячну систему потужністю 3 кВт, зможе дещо зменшити свої рахунки за комунальні послуги. Питання в тому. скільки?

Беручи середнє значення з наших прикладів у Міннесоті та Нью-Мексико вище, скажімо, ваша 3-кіловатна сонячна енергетична система виробляє 14 кВт-год електроенергії на день. За 30 днів ваша система буде виробляти близько 420 кВт-год електроенергії на місяць. Це 420 кВт-год, за які вам не доведеться платити комунальній компанії.

Виходячи з середнього національного тарифу на електроенергію близько 14 центів за кіловат-годину, сонячна енергетична система потужністю 3 кВт може заощадити вам в середньому близько 60 доларів на місяць на рахунках за електроенергію. Це понад 700 доларів на рік.

Скільки часу потрібно для того, щоб сонячна система потужністю 3 кВт окупила себе?

Виходячи з нашої розрахункової економії в 700 доларів на рік, система сонячних панелей потужністю 3 кВт, яка коштує 9 000 доларів, окупиться приблизно за 12 років.8 років, щоб окупити себе. Однак, якщо ви застосуєте федеральний податковий кредит у розмірі 30% і знизите початкові витрати до 6 300 доларів, та ж сама сонячна батарея може окупитися приблизно за дев’ять років.

Враховуючи, що сонячні панелі найвищого рівня часто служать 25 років, більшість сонячних систем потужністю 3 кВт здатні окупити себе один і навіть два рази за рахунок довгострокової економії енергії.

Скільки сонячних панелей потрібно для системи потужністю 3 кВт?

Кількість сонячних панелей, необхідних для системи потужністю 3 кВт, залежить від потужності ваших сонячних панелей, але, швидше за все, вам знадобиться від восьми до 10 панелей, якщо ви використовуєте панелі, які зазвичай використовуються для житлових приміщень.

Щоб розрахувати, скільки панелей вам потрібно для створення системи з заданою потужністю, розділіть загальну потужність вашої системи на потужність ваших панелей. (Всі ваші сонячні панелі повинні мати однакову потужність, щоб забезпечити безпечне і стабільне виробництво електроенергії).) Оскільки 3 кіловати. це 3,000 ват, просто розділіть 3,000 на потужність вашої панелі, щоб визначити, скільки панелей вам потрібно.

Потужність панелей Кількість панелей, необхідних для 3 кВт Необхідна площа

Теоретично, ви можете спроектувати систему потужністю 3 кВт з будь-якою потужністю сонячних панелей, але є практичні фактори (наприклад, потреба в просторі та електропроводці), які слід враховувати. Наприклад, незважаючи на те, що 100-ватні панелі можуть бути дешевшими, ніж 300-ватні, система, виготовлена з 300-ватних панелей, потребуватиме лише третини місця для встановлення.

Скільки місця на даху потрібно для системи потужністю 3 кВт?

Вам, ймовірно, знадобиться близько 180 квадратних футів корисного простору для системи сонячних панелей потужністю 3 кВт.

Точні розміри панелей залежать від потужності та виробника, але в середньому стандартна сонячна панель займає приблизно 18 квадратних футів на даху. З нашого досвіду, 400-ватні панелі, як правило, трохи більші (близько 21 квадратного фута), а 500-ватні. близько 28 квадратних футів кожна.

Щоб розрахувати, скільки місця на даху вам потрібно, просто помножте площу кожної сонячної панелі на кількість панелей, необхідних для створення 3 кВт потужності.

Сьогодні більшість високоякісних сонячних панелей, встановлених на будинках, мають потужність від 300 до 450 Вт. Таким чином, вам, швидше за все, знадобиться від 168 до 180 квадратних футів площі даху для розміщення системи потужністю 3 кВт.

Хоча частина вашого даху не буде ідеальною для сонячних панелей (i.e., ідеальне місце повинно отримувати прямі сонячні промені), більшість будинків мають щонайменше 150 квадратних футів корисного простору на даху в запасі.

Чи підходить вам 3-кіловатна сонячна електростанція?

Якщо ви намагаєтеся знайти найкращі сонячні панелі для свого будинку, 3-кіловатна сонячна енергетична система може бути не найкращим рішенням. Хоча система потужністю 3 кВт може заощадити вам значну суму грошей на рахунках за електроенергію, установка більшої потужності, швидше за все, покриє потреби вашого будинку в електроенергії та забезпечить ще більшу потенційну економію.

Тим не менш, система потужністю 3 кВт може підійти вам, якщо

 • Ви не бажаєте інвестувати гроші, необхідні для більшої системи
 • Ви проектуєте автономну систему з меншими енергетичними потребами
 • У вас невеликий (або дуже енергоефективний) будинок

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Загалом, більшість сонячних енергетичних систем розраховані на виробництво такої ж кількості електроенергії, яку будинок споживає щороку. Хоча система потужністю 3 кВт може досягти цього для невеликого будинку, системи більшої потужності є набагато більш поширеними для житлового використання.

Щоб визначити оптимальний розмір для вашого будинку, поговоріть з інсталятором про ваші рахунки за комунальні послуги та потреби в електроенергії.

Якщо ви досвідчений електрик, ви можете встановити власну систему потужністю 3 кВт. Однак, щоб система потужністю 3 кВт працювала легально в США.S., часто необхідні дозволи на будівництво та електрику, а в багатьох областях для затвердження ваших планів і будівництва потрібен ліцензований фахівець.

Якщо ви хочете використовувати всю енергію, вироблену вашою сонячною системою потужністю 3 кВт щодня, вам, ймовірно, знадобиться достатня кількість акумуляторів для зберігання її щоденного виробництва електроенергії. Оскільки системи потужністю 3 кВт виробляють близько 14 кВт-год в середньому по країні, вам знадобиться приблизно 14 000 ват-годин акумуляторної батареї, щоб накопичити енергію за цілий день для подальшого використання.

Однак вам може бути зручніше використовувати батарею меншого розміру, якщо у вас є мережева сонячна система, і вам потрібен лише невеликий резерв на випадок надзвичайних ситуацій.

 • Національна лабораторія відновлюваної енергетики, “Калькулятор PVWatts.” Доступно 10 травня 2023 р.
 • Глобальний сонячний атлас, “Карта.” Доступно 10 травня 2023 року.
 • U.S. Управління енергетичної інформації, “Протягом 2021 року U.S. Роздрібні ціни на електроенергію зросли найшвидшими темпами з 2008 року.” Доступно 10 травня 2023 р.

Шукаємо компанію з сонячної енергетики? ПРОЧИТАЙТЕ НАШ ПОСІБНИК

Ви підписані

Ми почнемо надсилати вам новини, які вам потрібні, прямо на вашу електронну пошту. Ми цінуємо вашу конфіденційність. Легко скасувати підписку.

ConsumerAffairs не є державною установою. Компанії, що відображаються, можуть платити нам за авторизацію або коли ви натискаєте посилання, телефонуєте за номером або заповнюєте форму на нашому сайті. Наш контент призначений для використання тільки в загальних інформаційних цілях. Дуже важливо провести власний аналіз, перш ніж робити будь-які інвестиції, виходячи з ваших особистих обставин, і проконсультуватися з вашими власними інвестиційними, фінансовими, податковими та юридичними консультантами.

Ідентифікатор компанії NMLS #2110672

Copyright © 2023 Consumers Unified, LLC DBA ConsumerAffairs. Всі права захищені. Вміст цього сайту не може бути перевиданий, передрукований, переписаний або розповсюджений без письмового дозволу.

Сонячні системи потужністю 3 кВт: що потрібно знати

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Хочете знати, чи достатньо сонячної системи потужністю 3 кВт для забезпечення вашого будинку, чи вона завелика для вашого проекту “зроби сам”??

Ми розповімо про все, що вам потрібно знати про сонячні системи потужністю 3 кВт, включаючи те, що вони можуть забезпечити, скільки вони коштують і як визначити, чи підходять вони за розміром для досягнення ваших цілей у сфері відновлюваної енергетики.

Ключова інформація

 • Три кіловати сонячної потужності можуть забезпечити енергією дуже маленький автономний будинок, але цього, швидше за все, занадто мало, щоб повністю компенсувати енергоспоживання середньостатистичного американського домогосподарства.
 • Завдяки невеликому розміру та потужності, система сонячних панелей потужністю 3 кВт може бути ідеальним рішенням для проєкту “зроби сам”.
 • Враховуючи вбудовані накладні витрати на сонячну установку, більша система може принести вам більше прибутку за ваші гроші.

Чи може сонячна система потужністю 3 кВт живити будинок?

Сонячна система потужністю 3 кВт технічно може забезпечити енергією будинок, але тільки дуже маленький або енергоефективний. (Іншими словами, не варто очікувати, що сонячна система потужністю 3 кВт зможе живити світло, електроніку та побутову техніку в середньому американському будинку).) Більшість сонячних енергетичних компаній скажуть вам, що 3 кВт потужності недостатньо, щоб покрити всі ваші потреби в електроенергії, але додавання сонячної системи потужністю 3 кВт на дах або задній двір все одно може допомогти вам знизити рахунки за комунальні послуги.

“Для житлових сонячних систем наші установки зазвичай починаються з 4 кіловат і далі збільшуються”. пояснює Мейлін Плагге, консультант з сонячної енергетики компанії Apollo Energy. “Три кіловати. це не тонна енергії, але вони можуть заощадити ваші гроші.”

Скільки енергії може виробляти система потужністю 3 кВт?

Щоб перевірити сонячний потенціал у вашому конкретному місці, ми рекомендуємо використовувати надійні цифрові ресурси, такі як Глобальний сонячний атлас або калькулятор PVWatts Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL).

Кількість енергії, яку може виробляти сонячна система потужністю 3 кВт, залежить від декількох факторів, унікальних для вашої установки. Окрім змінних обладнання, таких як ефективність ваших сонячних панелей, загальна кількість потенційної сонячної енергії для вашої системи потужністю 3 кВт буде залежати, в першу чергу, від специфічних деталей, таких як орієнтація ваших сонячних панелей, тінь на вашій ділянці і (найголовніше) кількість пікових годин сонячного світла в день.

Де б ви не знаходилися в Сполучених Штатах, ваша місцевість повинна отримувати від 3 1/2 до шести пікових сонячних годин на день. Хоча продуктивність вашої системи буде змінюватися в залежності від сезону, в цілому, південні райони, ближче до екватора, виробляють більший річний вихід сонячної енергії.

Наприклад, згідно з Глобальним сонячним атласом, система потужністю 3 кВт може потенційно виробляти приблизно 12 кіловат-годин (кВт-год) сонячної енергії на день (близько 4300 кВт-год на рік) поблизу Міннеаполіса та Сент-Луїса. Пол, штат Міннесота. На півдні в сонячному Альбукерке, штат Нью-Мексико, система потужністю 3 кВт може виробляти майже 16 кВт-год щодня (близько 5700 кВт-год на рік).

Скільки коштує сонячна система потужністю 3 кВт?

Система сонячних панелей потужністю 3 кВт зазвичай коштує близько 9 000. або приблизно 6 300 після застосування федерального інвестиційного податкового кредиту, який може окупити до 30% ваших загальних початкових витрат. Однак, як і у випадку з виробничими показниками, вартість системи потужністю 3 кВт буде залежати від багатьох індивідуальних факторів, включаючи ваше місцезнаходження і те, чи маєте ви право на інші сонячні стимули, програми або знижки.

Система потужністю 3 кВт відносно недорога в порівнянні з іншими сонячними інвестиціями. Однак, враховуючи, що значна частина витрат на сонячну енергетичну установку може бути пов’язана з отриманням дозволів, транспортуванням, оплатою праці та іншими накладними витратами, ціна сонячної енергетичної системи потужністю 3 кВт може бути не набагато нижчою, ніж на установку з трохи більшою потужністю.

Сонячні системи потужністю 3 кВт по штатам

Якщо ви хочете отримати більш точне уявлення про те, скільки може коштувати система сонячних панелей потужністю 3 кВт, ознайомтеся з діаграмою нижче, щоб побачити середню вартість у вашому штаті. (Можливо, вам доведеться прокрутити, щоб побачити повну таблицю).)

Розташування Вартість вата (до податкового кредиту) Вартість системи потужністю 3 кВт (до податкового кредиту) 2022-2032 рр. Вартість федерального податкового кредиту (30%) Вартість системи потужністю 3 кВт (після податкового кредиту)

За даними EnergySage та Solar Reviews, середній показник по країні є незваженим середнім значенням для всіх 50 штатів та Вашингтону, округ Колумбія.C.

Скільки ви можете заощадити на рахунках за електроенергію за допомогою сонячної електростанції потужністю 3 кВт?

Хоча ваші заощадження на сонячній енергії будуть найбільшими в місцях з великою кількістю сонця та високими тарифами на електроенергію, майже кожен, хто встановить сонячну систему потужністю 3 кВт, зможе дещо зменшити свої рахунки за комунальні послуги. Питання в тому. скільки?

Беручи середнє значення з наших прикладів у Міннесоті та Нью-Мексико вище, скажімо, ваша 3-кіловатна сонячна енергетична система виробляє 14 кВт-год електроенергії на день. За 30 днів ваша система буде виробляти близько 420 кВт-год електроенергії на місяць. Це 420 кВт-год, за які вам не доведеться платити комунальній компанії.

Виходячи з середнього національного тарифу на електроенергію близько 14 центів за кіловат-годину, сонячна енергетична система потужністю 3 кВт може заощадити вам в середньому близько 60 доларів на місяць на рахунках за електроенергію. Це понад 700 на рік.

За скільки часу окупиться сонячна система потужністю 3 кВт?

Виходячи з нашої оцінки економії в 700 доларів на рік, система сонячних панелей потужністю 3 кВт, яка коштує 9 000 доларів авансом, займе приблизно 12 років.8 років, щоб окупити себе. Однак, якщо ви застосуєте федеральний податковий кредит у розмірі 30% і знизите початкові витрати до 6 300 доларів США, та ж сама сонячна батарея може окупитися приблизно за дев’ять років.

Враховуючи, що сонячні панелі найвищого рівня часто служать 25 років, більшість сонячних систем потужністю 3 кВт здатні окупити себе один і навіть два рази за рахунок довгострокової економії енергії.

Скільки сонячних панелей потрібно для системи потужністю 3 кВт?

Кількість сонячних панелей, необхідних для системи потужністю 3 кВт, залежить від потужності ваших сонячних панелей, але вам, швидше за все, знадобиться від восьми до 10 панелей, якщо ви використовуєте панелі, які зазвичай використовуються для житлових приміщень.

Щоб розрахувати, скільки панелей вам потрібно для створення системи заданої потужності, розділіть загальну потужність вашої системи на потужність ваших панелей. (Ваші сонячні панелі повинні мати однакову потужність, щоб забезпечити безпечне та стабільне виробництво електроенергії).) Оскільки 3 кіловати. це 3,000 ват, просто розділіть 3,000 на потужність вашої панелі, щоб визначити, скільки панелей вам потрібно.

Потужність панелі Кількість панелей, необхідних для 3 кВт Необхідна площа даху

Теоретично, ви можете спроектувати систему потужністю 3 кВт з будь-якою потужністю сонячних панелей, але існують практичні фактори (наприклад, потреба в просторі та електропроводці), які потрібно враховувати. Наприклад, незважаючи на те, що 100-ватні панелі можуть бути дешевшими, ніж 300-ватні, система, виготовлена з 300-ватних панелей, потребує лише третини місця для встановлення.

Скільки місця на даху потрібно для системи потужністю 3 кВт?

Вам, ймовірно, знадобиться близько 180 квадратних футів корисного простору для системи сонячних панелей потужністю 3 кВт.

Точні розміри панелей залежать від потужності та виробника, але в середньому стандартна сонячна панель займає приблизно 18 квадратних футів площі даху. З нашого досвіду, 400-ватні панелі, як правило, трохи більші (близько 21 квадратного фута), а 500-ватні. близько 28 квадратних футів кожна.

Щоб розрахувати, скільки місця на даху вам потрібно, просто помножте площу кожної сонячної панелі на кількість панелей, необхідних для створення 3 кВт потужності.

Сьогодні більшість високоякісних сонячних панелей, встановлених на будинках, мають потужність від 300 до 450 Вт. Таким чином, вам, швидше за все, знадобиться від 168 до 180 квадратних футів площі даху для розміщення системи потужністю 3 кВт.

Хоча частина площі вашого даху не буде ідеальною для сонячних панелей (наприклад.e., ідеальне місце повинно отримувати пряме сонячне світло), більшість будинків мають щонайменше 150 квадратних футів корисної площі даху в запасі.

Чи підходить вам 3-кіловатна сонячна система??

Якщо ви намагаєтеся знайти найкращі сонячні панелі для свого будинку, 3-кіловатна сонячна енергетична система може не бути відповіддю. Хоча система потужністю 3 кВт може заощадити вам значну суму грошей на рахунках за електроенергію, установка більшої потужності, швидше за все, покриє потреби вашого будинку в електроенергії та забезпечить ще більшу потенційну економію.

Тим не менш, система потужністю 3 кВт може підійти вам, якщо

 • Ви не бажаєте інвестувати гроші, необхідні для більшої системи
 • Ви проектуєте автономну систему з меншими енергетичними потребами
 • У вас невеликий (або дуже енергоефективний) будинок

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Загалом, більшість сонячних енергетичних систем розраховані на виробництво такої ж кількості електроенергії, яку будинок споживає щороку. Хоча система потужністю 3 кВт може впоратися з цим завданням для невеликого будинку, системи більшої потужності набагато більш поширені для житлового використання.

Щоб визначити найкращий розмір для вашого будинку, поговоріть зі своїм інсталятором про ваші рахунки за комунальні послуги та потреби в електроенергії.

Якщо ви досвідчений електрик, можливо, ви зможете встановити власну систему потужністю 3 кВт. Однак, щоб система потужністю 3 кВт працювала легально в США.S., часто необхідні будівельні та електричні дозволи, а в багатьох регіонах для затвердження ваших планів і будівництва потрібен ліцензований фахівець.

Якщо ви хочете використовувати всю енергію, вироблену сонячною системою потужністю 3 кВт щодня, вам, ймовірно, знадобиться достатня кількість акумуляторів для зберігання щоденної генерації електроенергії. Оскільки системи потужністю 3 кВт виробляють близько 14 кВт-год в середньому по країні, вам знадобиться приблизно 14 000 ват-годин акумуляторної батареї, щоб накопичити енергію за цілий день для подальшого використання.

Однак, можливо, вам буде зручніше використовувати батарею меншої ємності, якщо у вас прив’язана до мережі сонячна система і вам потрібен лише невеликий резерв на випадок надзвичайних ситуацій.

 • Національна лабораторія відновлюваної енергетики, “Калькулятор PVWatts.” Доступно 10 травня 2023 р.
 • Глобальний сонячний атлас, “Карта.” Доступно 10 травня 2023 року.
 • U.S. Управління енергетичної інформації, “Протягом 2021 року U.S. Роздрібні ціни на електроенергію зросли найшвидшими темпами з 2008 року.” Доступно 10 травня 2023 року.

Шукаєте компанію, що займається сонячною енергетикою? ПРОЧИТАЙТЕ НАШ ПОСІБНИК

Ви підписані

Ми почнемо надсилати вам новини, які вам потрібні, прямо на пошту. Ми цінуємо вашу конфіденційність. Легко скасувати підписку.

ConsumerAffairs не є державною установою. Компанії, що відображаються, можуть платити нам за авторизацію або коли ви переходите за посиланням, телефонуєте за номером або заповнюєте форму на нашому сайті. Наш контент призначений для використання лише в загальних інформаційних цілях. Дуже важливо провести власний аналіз, перш ніж робити будь-які інвестиції, виходячи з ваших особистих обставин, і проконсультуватися з вашими власними інвестиційними, фінансовими, податковими та юридичними консультантами.

Компанія NMLS Ідентифікатор #2110672

Copyright © 2023 Consumers Unified, LLC DBA ConsumerAffairs. Всі права захищені. Вміст цього сайту не може бути перевиданий, передрукований, переписаний або розповсюджений без письмового дозволу.

Наскільки велика і дорога сонячна система потужністю 3 кВт?

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Якщо ви не зовсім впевнені, наскільки це багато, не кажучи вже про те, скільки це вам коштуватиме, ми допоможемо вам! Нижче ми показуємо, наскільки велика сонячна система потужністю 3 кВт, дивлячись на те, скільки електроенергії вона може виробляти, а також скільки панелей вам знадобиться. Ми також розглянемо витрати на сонячну систему потужністю 3 кВт і. найголовніше. скільки ви можете заощадити.

Ефективність насамперед!

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Перш ніж приступати до встановлення будь-якої сонячної установки, незалежно від її розміру, завжди заздалегідь подумайте про те, щоб максимально скоротити споживання електроенергії. в довгостроковій перспективі це заощадить ваші гроші. Оскільки на опалення та охолодження припадає майже 50% рахунків за комунальні послуги, витратьте трохи часу та грошей, щоб покращити ізоляцію, закрити всі протікання навколо вікон та дверей і навіть застебнути підвал (ви будете здивовані, скільки енергії там витрачається даремно)!)

Все ще є лампи розжарювання? Замініть їх на світлодіоди. за кольором та якістю світла вони практично не відрізняються від ламп розжарювання. Все ще користуєтеся старим холодильником з підвалу ваших батьків? Замініть його на версію Energy Star.

Заходи з підвищення ефективності, подібні до наведених вище, є найдешевшим способом заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги. навіть дешевше, ніж встановлення сонячних панелей! І чим менше електроенергії ви використовуєте, тим меншою може бути ваша сонячна установка. Це дозволить вам уникнути зайвих витрат і заощадити ще більше в довгостроковій перспективі.

Тож перед тим, як перейти на сонячну енергію, спочатку подумайте про ефективність!

Наскільки велика сонячна система потужністю 3 кВт?

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Тепер перейдемо до суті цієї статті. Давайте розглянемо розмір установки потужністю 3 кВт з кількох різних точок зору.

Що насправді означає 3 кВт?

3 кіловати (або кВт). це просто міра того, скільки електроенергії ваша сонячна система може виробити за одну мить. Це так само, як ваша світлодіодна лампа споживає 9 Вт електроенергії. Замість того, щоб споживати енергію, як ваша лампочка, ваша установка фактично виробляє цю кількість енергії.

В ідеальній ситуації, коли ваша установка повністю ефективна і сонячне світло сильне, ваша установка потужністю 3 кВт вироблятиме 3 кіловат-години (кВт-год) електроенергії за одну годину (3 кВт х 1 годину = 3 кВт-год). За 5 годин вона виробить 15 кВт-год.

Середньостатистичне домогосподарство в США використовує близько 900 кВт-год щомісяця, або близько 30 кВт-год на день, тому установка потужністю 3 кВт виробляє достатньо електроенергії, щоб покрити близько половини потреб більшості людей в електроенергії.

На жаль, ми не живемо в ідеальному світі. У реальному світі багато факторів впливають на кількість електроенергії, яку може виробляти ваша система: тінь, місце розташування, напрямок сонячних панелей і навіть ефективність вашої електропроводки та інвертора. Враховуючи вашу особисту ситуацію, кількість енергії, яку виробляють ваші панелі, швидше за все, буде меншою за вказану.

Наприклад, у сонячному Таосі, Нью-Мексико. одному з найкращих місць для сонячної енергетики в країні. ваша система буде виробляти близько 14.5 кВт-год на день в середньому, що досить непогано! У Балтиморі, штат Меріленд, та сама установка потужністю 3 кВт вироблятиме близько 10.8 кВт-год на день. приблизно на 25% менше, ніж у Нью-Мексико. Установка потужністю 3 кВт в Юджині, штат Орегон (де знаходиться Університет штату Орегон), буде виробляти лише 9.8 кВт-год.

Як бачите, чим далі на північ, тим менше електроенергії виробляє ваша установка. Тим не менш, система потужністю 3 кВт покриває приблизно від 1/3 до 1/2 споживання електроенергії середнього будинку в США.

Скільки це сонячних панелей?

Більшість сонячних панелей для житлових установок сьогодні виробляють близько 265 Вт потужності, хоча вони варіюються від 245 Вт до максимальної потужності близько 330 Вт. Кількість сонячних панелей, необхідних для системи потужністю 3 кВт, залежить від потужності ваших панелей. Давайте розглянемо кілька прикладів:

 • 245 Вт = 13 панелей (наприклад, серія REC Peak Energy)
 • Панелі потужністю 265 Вт = 12 панелей (Yingli YGE 265 W)
 • Панелі потужністю 300 Вт = 10 панелей (сонячні модулі SolarWorld)

Ви можете бачити, що зі збільшенням потужності панелі (що означає, що вона може виробляти більше електроенергії за одну мить), вам потрібно менше панелей. Очевидно, що чим ефективніша панель, тим вища її ціна. Для більшості людей стандартні панелі потужністю 265 Вт добре підходять, балансуючи між продуктивністю та вартістю.

Скільки місця це займе на моєму даху?

Житлові сонячні панелі мають приблизно 3 фути в поперечнику та 5 футів у висоту, що становить 15 квадратних футів. Це означає, що установка потужністю 3 кВт, що складається з 12 панелей, займає площу близько 180 квадратних футів. Хоча деякі люди живуть у будинках площею 180 квадратних футів, це насправді не так вже й багато (чорт забирай, це називається крихітним будинком не просто так). Якщо ви самі не живете в крихітному будинку, у вас, ймовірно, не виникне проблем з установкою 12 панелей на даху.

Скільки коштує сонячна система потужністю 3 кВт?

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

На це питання легко відповісти. Середня вартість встановлення сонячних панелей у США коливається в межах 2.93 за ват у 2016 році за даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (PDF, сторінка 32). При такому тарифі установка потужністю 3 кВт коштує близько 8 790 доларів (хоча, до вашого відома, інші джерела наводять середній показник по країні трохи вищий, навіть до 4 доларів).50 за ват. Ми будемо дотримуватися розрахунків NREL, оскільки вони є авторитетною організацією, що спонсорується федеральним урядом).

Якщо ви купуєте установку самостійно за готівку або в кредит, ви також маєте право на 30% федеральну податкову знижку, що зменшує ваші загальні інвестиції до 6 153. Будемо чесними. це вже досить дешево. Приблизно стільки ж ви витратите на 10-річний автомобіль.

Справжнє питання полягає в тому, скільки ви можете заощадити, встановивши цю установку потужністю 3 кВт? Як ми вже згадували раніше, одні й ті ж сонячні панелі будуть виробляти різну кількість електроенергії на різних ділянках. Панелі на південному заході виробляють більше електроенергії протягом свого 25-річного терміну служби, ніж панелі в інших частинах країни, що дозволяє вам заощадити більше в цілому.

Електроенергія також відіграє роль у тому, скільки ви можете заощадити. Чим вищі ціни на електроенергію, тим більше ви можете заощадити, відмовившись від їхньої електроенергії та виробляючи власну.

Давайте розглянемо кілька прикладів, використовуючи ті ж самі штати, які ми вже обговорювали:

 • Нью-Мексико: 13 847 чистих заощаджень для установки потужністю 3 кВт
 • Меріленд: 16 068 чистих заощаджень
 • Орегон: 7,150 чистих заощаджень

Навіть в Орегоні, який не славиться гарною погодою, ви можете заощадити тисячі, встановивши невелику установку потужністю 3 кВт. У Меріленді, де ціни на електроенергію високі і з кожним роком зростають швидкими темпами, невелика установка потужністю 3 кВт може заощадити понад 16 тис. доларів! Це досить хороша віддача для інвестицій в 6 000 доларів!

Якщо ви зацікавлені в установці сонячної батареї, незалежно від її розміру, перше, що потрібно зробити, це зателефонувати кільком установникам і отримати кілька пропозицій. Установка потужністю 3 кВт може бути чудовою інвестицією, але, як завжди, спочатку зробіть домашнє завдання для вашої власної ситуації.

Якщо у вас є установка потужністю 3 кВт, повідомте нам, скільки грошей ви заощадили або скільки вона виробляє, у розділі Коментарі та думки власників нижче!

Solar

Ми щиро вдячні за вашу підтримку сонячних панелей LG.

Ми щиро вдячні за вашу підтримку сонячних панелей LG.

Ми щиро вдячні за вашу підтримку сонячних панелей LG.

Нещодавно компанія LG прийняла важке рішення закрити свій бізнес з виробництва сонячних панелей, щоб зосередитися на інших напрямках, які забезпечать новий досвід і цінність для наших клієнтів.

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

сонячні, системи, потрібно, сонячна, батарея

Партнерська програма LG PRO ™ Ми хочемо вас!

Отримайте вигоду від безлічі чудових можливостей, включаючи навчання, технічну підтримку, дивовижні знижки, заохочення за продукцію та найкращу в галузі гарантію.

Порівняти ( 0 )

© Copyright 2023 ©LG Electronics USA, Inc. Всі права захищені. LG та логотип LG є зареєстрованими товарними знаками LG Corp. Всі інші торгові марки є власністю відповідних власників. Ціни, акції та наявність можуть відрізнятися в залежності від дилера. Інформація, що міститься в цьому документі, може бути змінена без попереднього повідомлення. Усі зображення на екрані є імітацією.

LG Solar пропонує прецизійно виготовлені сонячні панелі, які є лідерами на ринку, для бізнесу та домогосподарств, які потребують високої продуктивності, надійності та стабільно високого виходу енергії. і все це від бренду, якому вони можуть довіряти. Завдяки більш ніж 30-річним інтенсивним дослідженням і розробкам у галузі сонячної енергетики компанія LG змогла створити інноваційні, високоякісні та доступні за ціною сонячні панелі. Обираючи довговічні, енергоефективні та екологічні сонячні панелі LG, ви отримуєте вищі фінансові та екологічні вигоди для свого бізнесу та інших зацікавлених сторін.

Пропонуючи найкращі в галузі гарантійні програми, LG гарантує якість, довговічність і надійність своїх сонячних панелей. На новітні моделі сонячних панелей LG тепер надає 25-річну гарантію на продукцію, що є однією з найкращих у галузі. Це свідчить про впевненість LG у розробці високоефективних, інноваційних та видатних продуктів.

Висока ефективність сонячних панелей LG частково пояснюється технологією Cello, яка збільшує вихідну потужність і надійність, що робить їх одними з найпотужніших і універсальних модулів на ринку. Вона також може похвалитися витонченим і вишуканим дизайном, який є естетично привабливим і підходить для будь-якого даху. Новіший модуль LG Neon 2 BiFacial призначений для поглинання випромінювання не тільки спереду, але й ззаду свого неонового елемента завдяки використанню прозорої задньої панелі. Вона також здатна генерувати енергію з передньої та задньої сторони модулів, що дозволяє виробляти до 30% більше енергії, ніж стандартні фотоелектричні модулі.

В останні роки LG Solar Module пропонує чудові сонячні продукти. Бренд LG, якому довіряють, пропонує інноваційні продукти і завоював репутацію, засновану на якості та надійності, як ніхто інший.

Залишити відповідь