Сонячні панелі “зроби сам”: Розуміння плюсів і мінусів. Зроби сам сонячну батарею на даху

Сонячні панелі, зроблені своїми руками: Розуміння плюсів і мінусів

сонячні, панелі, зроби, розуміння

Легко подумати, що сонячна установка, зроблена своїми руками. це проста робота, яка полягає в тому, щоб просто прикрутити кілька сонячних панелей до даху. Деякі компанії навіть продають сонячні комплекти, які можна зробити своїми руками, стверджуючи, що ви почнете насолоджуватися чистою енергією, як тільки завершите проект.

Це правда, що для певних типів установок ви можете насолоджуватися деякою економією коштів, встановлюючи сонячні панелі самостійно. Сонячні панелі, зроблені своїми руками, також дозволяють створювати невеликі автономні системи для будівель, які не мають повномасштабних потреб в електроенергії.

Однак деталі сонячної установки “зроби сам” можуть ускладнитися, якщо ви не професіонал. Ви можете поставити під загрозу свою безпеку або витратити більше грошей у довгостроковій перспективі. Перш ніж розпочати свій проект, ви повинні зрозуміти плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками.

Які переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Вибір шляху “зроби сам” для вашого проекту сонячної енергетики пропонує вам такі переваги, як менші витрати, підвищений контроль та зручність. Якщо ви вже є експертом з благоустрою будинку, який регулярно виконує великі, складні проекти самостійно, ви розумієте привабливість наборів для дому “Зроби сам”.

DIY Solar може заощадити ваші гроші

Встановлення сонячної електростанції самостійно економить витрати на наймання сторонніх інсталяторів. Якщо ви можете спроектувати систему сонячних панелей, яка задовольнить потреби вашого будинку в електроенергії, ви можете знизити початкові витрати на встановлення.

Згідно з дослідженням 2021 року, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США, на робочу силу припадає близько 10% від загальної вартості встановлення сонячних панелей. Ця потенційна економія залежить від місцевих змінних, таких як розмір сонячної системи та ваша кваліфікація для отримання податкового кредиту на сонячну енергію. Він також передбачає, що монтажники роблять все самостійно і не повинні наймати додаткову допомогу ззовні.

Варіанти сонячних панелей охоплюють широкий діапазон вартості, потужності та ефективності. Однак більшість сонячних компаній працюють з обмеженою кількістю виробників обладнання та варіантів сонячних панелей, щоб знизити витрати. Зроби сам, і ти зможеш придбати панелі, які відповідають твоєму бюджету та потребам в електроенергії.

DIY Solar може дати вам контроль

Якщо ви маєте значний досвід у виконанні робіт своїми руками і хочете повністю контролювати свої проєкти з благоустрою будинку, сонячна електростанція “зроби сам” може бути ідеальним варіантом для вас.

 • Виберіть будь-який компонент: Ви можете придбати панелі та обладнання, які хочете, оскільки ви не прив’язані до того, що пропонує стороння компанія.
 • Налаштуйте свій проект: Ви можете адаптувати різні етапи вашої сонячної установки відповідно до ваших конкретних потреб, бажань або термінів. Хочете побудувати власне наземне кріплення? Зробіть це! Просто переконайтеся, що вам комфортно вести переговори з муніципальними службовцями, фінансовими планувальниками, електриками та податковими бухгалтерами.

DIY Solar може бути зручним

Чи є у вас ідеальний дизайн на увазі? Встановлення сонячних панелей як проект “зроби сам” дозволяє вам розробити унікальне налаштування для ваших панелей. Крім того, ви не застрягли в очікуванні графіків роботи сторонніх інсталяторів.

Вам потрібна невелика потужність в сараї для інструментів або старому сараї? Думаєте про покупку туалету на сонячних батареях, трейлера, кабіни або крихітного будиночка для усамітненого відпочинку?? Сонячна установка “зроби сам” також зручна при встановленні енергії в невеликих автономних структурах, які потребують лише стартового набору.

Які недоліки сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Навіть якщо ви є досвідченим майстром, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами при встановленні власних сонячних панелей:

DIY Solar вимагає специфічних знань

Встановлення сонячної системи “зроби сам” вимагає більше знань і навичок, ніж ваш середній проект з благоустрою будинку на вихідних. Це не те, що ви можете легко зробити самостійно, наприклад, поставити кілька полиць або викопати пеньок.

Встановлення сонячної енергії вимагає великої організації та планування. Сонячні проекти “зроби сам” також вимагають багато часу.

Від проектування та встановлення до отримання дозволів та остаточного підключення до електромережі, ви можете легко витратити два місяці або більше, виконуючи власну роботу. Залежно від вимог щодо отримання дозволів у вашому регіоні, які можуть бути складними для сонячних установок, процес може зайняти ще більше часу.

Вам знадобиться команда людей, на яких ви можете покластися, щоб виконати ретельну роботу по встановленню. Це стосується як базових робіт, таких як підйом панелей на дах, так і складних завдань, таких як підключення сонячних батарей до електромережі вашого будинку.

Щоб встановити сонячні панелі на даху, вам, очевидно, доведеться піднятися на дах вашого будинку і працювати на ньому. Це означає, що вам потрібно буде розуміти та дотримуватися посилених протоколів безпеки, щоб уникнути таких небезпек, як падіння з даху.

Для більшості установок вам доведеться просвердлити дах. Свердління в неправильному місці може призвести до пошкодження конструкції, в той час як неправильне прошивання та герметизація можуть призвести до протікання даху та появи цвілі.

Немає двох однакових будинків, і розташування кожного даху відносно доступних сонячних променів може відрізнятися. Розрахунок правильних кутів та орієнтації сонячних панелей на даху має вирішальне значення для максимізації їх ефективності.

Ви повинні обійти різні державні та комунальні установи, щоб отримати дозволи та схвалення для вашого проекту. Це напружена робота, яка вимагає наполегливості та терпіння.

Професійні інсталятори сонячних панелей мають у своєму штаті людей, які спеціально займаються цією роботою з отримання дозволів, і мають налагоджені зв’язки з людьми, які розглядають і затверджують ці дозволи.

Сонячна електростанція “зроби сам” передбачає складні електромонтажні роботи

Сонячний проект “зроби сам”. це не те ж саме, що заміна вимикача у ванній кімнаті. Це важке завдання, яке буквально включає в себе живлення всього вашого будинку. Вам потрібно не тільки встановити сонячні панелі, але й подбати про інвертори, лічильники, з’єднання електричних панелей, акумулятори та інші технічні компоненти.

Ви повинні бути добре обізнані про складні деталі безпечного та правильного підключення вашої сонячної енергетичної системи “зроби сам. Навіть при наявності поглиблених навчальних посібників, плутанина технічних компонентів і проводки може легко збити вас з пантелику. Помилки, такі як нещільні з’єднання, перехрещені дроти та вплив стихійних явищ, можуть призвести до ураження електричним струмом або руйнівної пожежі. Так, все настільки серйозно.

Хоча ви можете отримати дизайн панелі своєї мрії за допомогою наборів сонячних панелей “зроби сам”, іноді винаходити велосипед може бути небезпечно або непрактично. Надійний підрядник може спланувати індивідуальну стратегію, яка відповідає потребам вашого будинку в електроенергії.

Якщо щось піде не так у вашій сонячній установці, зробленій своїми руками, цілком можливо, що ви можете анулювати гарантію на ваше сонячне обладнання.

Хоча ви все ще можете звернутися безпосередньо до виробника, доведення гарантійних зобов’язань може бути складним завданням. Ви повинні переконатися, що установка сонячних панелей, яку ви зробили своїми руками, була виконана відповідно до їхніх вимог і була правильно підключена до електромережі.

Якщо проблема не покривається гарантією, можливо, вам доведеться заплатити за ремонт, що з’їсть ваші загальні заощадження.

Для сонячних батарей, зроблених своїми руками, потрібне спеціальне обладнання

Для завершення монтажу системи сонячних панелей своїми руками потрібен досвід, інструменти та матеріали для правильного встановлення стелажів, сонячних панелей, електричних коробок, інверторів, проводів, лічильників та іншого обладнання.

Для мережевих сонячних систем спочатку потрібно зібрати правильні компоненти, в тому числі:

 • Сонячні панелі: Захоплення сонячних променів і перетворення їх в енергію постійного струму
 • Система кріплення: Для встановлення та закріплення масивів сонячних панелей.
 • Інвертор: для перетворення енергії постійного струму з ваших панелей в електроенергію змінного струму для домашнього використання, а також для передачі додаткової енергії змінного струму назад в електромережу
 • Оптимізатор потужності або постійного струму: Для максимізації потужності фотоелектричних панелей
 • Відключення постійного струму: Щоб вимкнути систему для технічного обслуговування
 • Відключення від мережі: Для автоматичного вимкнення системи при відключенні електромережі.
 • Коробка-комбайнер: Для організації всіх компонентів

Коли справа доходить до автономних комплектів сонячних панелей, вам також можуть знадобитися деякі додаткові компоненти:

 • Контролер заряду: Спрямовує енергію постійного струму від ваших панелей до резервної акумуляторної батареї, а потім припиняє передачу енергії, щоб уникнути перезарядки.
 • Акумуляторна батарея резервного живлення: Для живлення та живлення вашої будівлі, коли сонячного світла недостатньо.
 • Баланс системи (BoS): Сюди входить все інше обладнання, таке як розподільний щиток, дроти, запобіжники тощо.

Не забувайте про засоби безпеки! Ви ж не хочете отримати травму під час встановлення дахової сонячної системи для вашого будинку. Щоб залишатися в безпеці, важливо інвестувати в належне захисне обладнання під час роботи на даху.

Перш ніж встановлювати сонячні компоненти, вам потрібно буде придбати необхідне обладнання та матеріали. На відміну від професійних інсталяторів, ви не купуєте оптом, а це означає, що ви не отримаєте вигоду від економії на масштабах. Ці витрати можуть швидко з’їсти значну частину економії на сонячній установці, яку ми обговорювали раніше.

Якщо у вас недостатньо досвіду, щоб знати різницю, ви можете легко потрапити на низькосортні товари та дешеві сонячні батареї, які останнім часом заполонили ринок. Так, повні комплекти сонячних панелей, які поставляються з усіма необхідними компонентами та інструкціями, можуть здатися дуже дорогими, але не варто вважати, що вони використовують високоякісне обладнання.

Якщо ви в кінцевому підсумку використовуєте дешевше обладнання, вам, можливо, доведеться зіткнутися з меншим терміном служби, зниженою енергоефективністю або більш складною установкою в довгостроковій перспективі. З іншого боку, професійні інсталятори знають, де знайти високоякісні матеріали і як виконати роботу правильно з першого разу.

Зроби сам: сонячна електростанція обмежує ваші можливості

Якщо ви живите такі пристрої, як телевізори, пральні машини та холодильники, ваші потреби в енергії можуть бути високими. У цьому випадку проста електрична система з набору сонячних батарей може не відповідати вашим потребам.

Професійний інсталятор може допомогти вам спроектувати систему потрібного розміру для ваших потреб, у комплекті з сонячною батареєю, якщо це правильне рішення для забезпечення потреб вашого будинку в електроенергії.

Хоча багато штатів та комунальних підприємств надають знижки та стимули, які значно знижують вартість переходу на сонячну енергію, деякі з них доступні лише в тому випадку, якщо вашу систему встановлює сертифікована сонячна компанія.

У вас також не так багато варіантів фінансування з комплектами сонячних систем, які можна зробити своїми руками, що обмежує вашу здатність розділити вартість на щомісячні платежі, які відповідають вашим заощадженням від сонячної енергії. Купуючи сонячні панелі, можливо, вам доведеться купувати систему відразу, якщо ви підете шляхом “зроби сам”, на відміну від фінансування через третіх осіб.

Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно?

Розглянувши деякі плюси та мінуси, пов’язані з реалізацією сонячних проектів, настав час вирішити, чи підходять вам сонячні панелі, виготовлені своїми руками:

Коротка відповідь: Можливо.

Домашня сонячна установка, яку можна зробити своїми руками, може задовольнити ваші потреби, особливо якщо ваші потреби в енергії мінімальні. Ці готові системи, як правило, не такі складні, як багатопанельні системи, які живлять великий будинок і підключаються до електромережі.

Якщо ви все ще готові піти цим шляхом для складного сонячного проекту, ми рекомендуємо спочатку вивчити місцеві правила зонування. Деякі штати та країни забороняють встановлення сонячної системи “зроби сам” без професійної сертифікації через проблеми, які ми перерахували вище.

Довга відповідь: Напевно, ні.

Якщо ваша поточна робота і попередній досвід роботи не включають електромонтажні роботи, інженерну кмітливість, покрівельні роботи та отримання державних дозволів, вам, ймовірно, слід залишити важку роботу професіоналам у сфері сонячної енергетики. Це особливо актуально для великих будинків зі значними потребами в електроенергії, які вимагають детального плану сонячної енергетики.

Житлова сонячна електростанція. це значна інвестиція, яка повинна прослужити вам більше 25 років. Правильне налаштування з самого початку гарантує, що ваша система буде працювати на максимальній потужності, і допоможе запобігти головним болям у майбутньому.

Ми рекомендуємо покладатися на сертифікованих експертів, які встановлюють сонячні системи щодня. Перш ніж бігти купувати сонячні панелі, зверніться до фахівця з сонячної енергетики, щоб він дослідив ваші енергетичні потреби та порекомендував найбільш підходящий варіант для вашого будинку. Вони також можуть визначити оптимальне розміщення сонячних панелей, щоб максимізувати продуктивність вашої системи.

Загалом, чи справді потенційна економія сонячної енергії в домашніх умовах варта ризиків та головного болю, пов’язаних з описаним нами складним процесом?? Якщо ви отримуєте задоволення від покращення свого будинку власними силами і маєте час, щоб зробити все від початку до кінця, тоді сонячна система “зроби сам” може бути правильним рішенням для вас.

Для більшості людей, однак, звернення до професіоналів дає їм душевний спокій. Так, початкові витрати можуть бути трохи вищими, але довгострокові вигоди варті цих витрат.

Palmetto, ваш експерт з встановлення сонячних панелей

Ви хочете зменшити рахунки за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію? Співпрацюючи з Palmetto, ви можете почати насолоджуватися перевагами цього зеленого джерела енергії без будь-яких клопотів, пов’язаних із саморобкою.

У Palmetto ми спрощуємо ваш перехід на чисту енергію. Наш бізнес. позбавити вас від ризику та здогадок у сфері економії чистої енергії та надати комплексні рішення, які заощадять ваші гроші та час. Ми також спеціалізуємося на фінансуванні через сонячні кредити, якщо це необхідно, з різноманітними варіантами відповідно до вашого бюджету.

Щоб дізнатися, як наші професіонали можуть допомогти вам спроектувати і встановити ідеальну сонячну енергетичну систему для вашого будинку, почніть з безкоштовного проектування сонячної електростанції. Згодом ми можемо підібрати для вас експерта з сонячної енергетики, який допоможе вам отримати необхідну систему сонячних панелей і допоможе вам заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію.

Встановлення сонячної електростанції своїми руками

сонячні, панелі, зроби, розуміння

Оновлено 22 червня 2022 р. Сонячна енергетика

Встановлення сонячних панелей з роками стало простішим. З постійним розвитком сонячних технологій, встановлення сонячних панелей та обладнання для фотоелектричних систем, безсумнівно, стане ще більш простим у майбутньому.

Однак це не означає, що встановлення сонячних батарей. це простий 5-кроковий процес або що кожен повинен спробувати це зробити.

Сонячна установка: Що потрібно знати, перш ніж почати

Оскільки сонячна установка передбачає роботу з панелями та обладнанням, які виробляють кілька сотень вольт електроенергії під сонячним світлом, деякі дуже серйозні питання безпеки повинні бути зрозумілі, перш ніж ви розглянете можливість встановлення сонячних панелей або компонентів фотоелектричної системи на вашому будинку.

Часто роботи, пов’язані з установкою сонячних панелей, повинні виконуватися професіоналами, для цього необхідно отримати дозволи та дотриматися певних електричних стандартів (які часто відрізняються в різних регіонах).

Саме з цієї причини при встановленні сонячної електростанції часто доводиться імпровізувати.

Хоча ми жодним чином не заохочуємо вас порушувати стандарти, правила, вимоги та рекомендації, встановлені вашим муніципалітетом щодо встановлення сонячних панелей або сонячної енергетичної системи, ми показуємо вам деякі способи вирішення деяких складних аспектів встановлення сонячних панелей в кінці цієї веб-сторінки. Щоб бути впевненим, проконсультуйтеся з місцевим відділом будівництва та безпеки щодо конкретних вимог.

Давайте розглянемо основну процедуру встановлення мережевої сонячної електростанції у вашому домі.

Встановлення сонячних панелей Сонячні енергетичні системи

Перш за все, ви повинні переконатися, що ваш дах або місце, де ви збираєтеся встановити сонячні панелі, є достатньо міцним для встановлення сонячних панелей і витримає їхню вагу. Немає сенсу встановлювати сонячні панелі на даху, який може провалитися і в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше грошей на ремонт.

Якщо ви не використовуєте сонячну черепицю, наступне, що ви повинні зробити в процесі встановлення сонячних панелей, це виміряти розміри вашого даху і переконатися, що ваші сонячні панелі (весь сонячний масив) зможуть поміститися в доступному просторі.

Встановлюючи сонячні панелі, ви також можете розглянути можливість використання ділянки, де є значний простір для додавання нових панелей у майбутньому. Для правильного встановлення сонячних панелей, в ідеалі, сонячні панелі повинні бути встановлені на даху, який виходить у напрямку, звідки сходить сонце.

Отже, якщо у вашій місцевості сонце сходить на сході, ваші панелі повинні бути звернені на схід для максимального впливу. Переконайтеся, що на дах не падає тінь від інших будинків, будівель, дерев тощо.

Одна важлива річ, яку ви повинні знати про встановлення сонячних панелей, полягає в тому, що наявність лише однієї сонячної панелі в тіні може зупинити належну роботу всієї сонячної батареї. Крім того, встановлюючи сонячні панелі, переконайтеся, що тінь не буде з’являтися зі зміною сезонів або з майбутнім розвитком у вашому районі. Встановлюйте сонячні панелі не ближче, ніж 12 від краю даху і 16 від карниза.

Перед встановленням сонячних панелей необхідно встановити кронштейни на похилих дахах або змонтувати рейки на плоских дахах. Кріплення для сонячних панелей можна придбати в магазинах товарів для дому або сонячної енергетики. Кронштейни або рейки повинні бути закріплені на кроквах або фермах будинку, а не тільки на обшивці.

Кронштейни для встановлення сонячних панелей використовуються на похилих дахах, але нахил повинен бути розташований таким чином, щоб забезпечити панелям хороший прямий доступ до сонця. У сонячних установках використовується система кріпильних рейок, яка дозволяє розташувати панель під будь-яким кутом, який ви хочете. Ви повинні тримати всі сонячні панелі під однаковим кутом і на однаковій висоті (навіть при зміні нахилу даху), щоб підтримувати однакову вироблення напруги.

Переконайтеся, що ви використовуєте покрівельний герметик у місцях, де ви вкручуєте шурупи в дах, коли кріпите кронштейни або монтажні рейки. щоб дощова вода не могла просочитися через отвори у вашому даху. Дотримуйтесь інструкцій, що додаються до кронштейнів або рейкової системи, яку ви використовуєте, щоб переконатися, що установка сонячних панелей виконана відповідно до рекомендацій виробника.

Потім прикріпіть сонячні панелі, піднявши їх на дах, виклавши на кронштейни або монтажну рейку та закріпивши їх на кронштейні або рейці. Встановлюючи сонячні панелі, переконайтеся, що вони випадково не зісковзнуть з дуже похилого даху, перш ніж у вас з’явиться можливість їх закріпити.

Коли монтаж сонячних панелей завершено і панелі надійно закріплені, ви повинні підключити їх відповідно до того, як ви хочете, щоб вони виробляли енергію. Переконайтеся, що всі дроти належним чином ізольовані та водонепроникні (обмотані чорною ізоляційною стрічкою). Щоб запобігти ураженню електричним струмом, завжди підключайте провід заземлення від монтажного обладнання до землі під час виконання сонячної установки.

Після того, як панелі з’єднані та вирівняні на місці, необхідно прокласти кабель під панелями, до розподільчої коробки, вниз по стіні будинку та до першого фотоелектричного компонента у вашій системі. зазвичай роз’єднувач постійного струму.

Для сонячної електростанції необхідно використовувати проводку, що складається з трьох проводів: негативного, позитивного та заземлення. Жодна проводка не повинна торкатися даху.

Встановлення кабелепроводу над усіма проводами, що виходять з ваших панелей, має важливе значення для захисту їх від впливу дощу, сонячного світла та інших елементів.

Тепер налаштуйте всі фотоелектричні компоненти відповідно до інструкцій виробника (але поки не підключайте їх). Встановіть інвертор та інші фотоелектричні компоненти в гаражі або господарській будівлі. Переконайтеся, що приміщення сухе, добре провітрюється і не піддається впливу екстремально високих або низьких температур. Це особливо важливо, коли мова йде про акумуляторну батарею.

Якщо передбачається холодна погода, вам слід використовувати коробку для батарей, щоб захистити батареї від зміни навколишнього середовища. Для захисту дітей і домашніх тварин від випадкового ураження електричним струмом також необхідний акумуляторний ящик.

Наступним кроком у типовій фотоелектричній установці буде подача живлення від інвертора до домашнього вимикача змінного струму та інших компонентів системи. Для цього спочатку вимкніть головний вимикач і знеструмте всі джерела живлення змінного і постійного струму.

Потім підключіть інвертор до розподільного щитка змінного струму. Підключіть фотоелектричні дроти до вимикача постійного струму та інших компонентів фотоелектричної системи до головного вимикача постійного струму. Потім підключіть головний роз’єднувач постійного струму до інвертора.

Після того, як ви це зробите (і переконаєтеся, що ваша система безпечна, звернувшись до професійного електрика, який перевірить і переконається, що все працює належним чином), ви можете увімкнути вимикачі та вимикачі постійного / змінного струму, і електроенергія буде розподілятися від панелі вимикачів змінного струму до будь-яких електричних навантажень у вашому домі.

При прокладанні проводки через стіни використовуйте кабель-канал для захисту від ударів струмом і короткого замикання. Для зовнішньої проводки використовуйте фотоелектричні кабелі над проводами, з водонепроникними фітингами або ущільнювачами для захисту від потрапляння води.

Крім того, якщо ви збираєтеся використовувати сонячну енергію разом з енергією від вашої електричної компанії, доцільно встановити другу меншу панель поруч з основною панеллю для подачі сонячної енергії, а також зручний вимикач, щоб при необхідності легко відключити живлення від сонячної панелі. Дуже поширена і зазвичай необхідна процедура безпеки в сонячній установці.

Вимикач, який використовується для живлення сонячних панелей, не повинен перевищувати 20% від номінального розміру вимикача змінного струму. Таким чином, якщо електрична мережа вашого будинку становить 100 ампер, це обмежує розмір вимикача до 20 ампер. Якщо ви встановлюєте сонячні панелі та фотоелектричну систему, яка має більше ампер, вам може знадобитися збільшити потужність електромережі вашого будинку до 200 ампер або вище.

Короткі відомості про сонячну установку

Тут ми перераховуємо кілька альтернативних способів, як ви можете заощадити ще більше грошей (і роботи), просто обійшовши деякі з найбільш дорогих і юридично складних аспектів встановлення сонячної енергії.

Дах або двір?

Якщо встановлення сонячних панелей занадто трудомістке для вас, і ви не хочете проходити через усі клопоти, пов’язані з монтажем та встановленням сонячних панелей на даху, ви завжди можете розмістити їх у себе на задньому дворі або на балконі. Для цього потрібно, щоб ваші панелі мали якусь підставку або регульовану опору позаду них.

Однак у різних районах існують різні правила щодо цього. У деяких районах вимагається, щоб будь-які сонячні панелі, не встановлені на даху, були захищені від широкої громадськості за допомогою огорожі або кріплення на стовпі висотою 8 футів або вище. Виконайте домашнє завдання і з’ясуйте, що потрібно у вашій місцевості, перш ніж продовжувати.

Панель або вилки?

Якщо ви не хочете підключатися безпосередньо до домашнього вимикача змінного струму, ви можете підключити прилади безпосередньо до інвертора. Просто встановіть систему, в якій ви підключаєте електроприлади, телевізори, тостери, світильники і т.д. в зручну коробку з розетками прямого доступу (вилками).

Це може бути так само просто, як прикріпити подовжувач від інвертора, провести його в будинок і додати розетку з декількома розетками з легким доступом. Багато людей обирають невеликі сонячні установки, такі як ці, щоб обійти деякі складні моменти.

З цими варіантами, що дозволяють обійти деякі з найбільш дорогих (і складних) аспектів встановлення сонячної електростанції, вам стає ще простіше створити систему, яка може окупити більшу частину ваших початкових витрат протягом декількох місяців, замість того, щоб витрачати на це роки.

Зроби сам Сонячні панелі? Давайте поговоримо про це

сонячні, панелі, зроби, розуміння

Існують явні переваги робити все самостійно. Основна перевага. це економія грошей. Однак є й багато інших переваг, включаючи навчання новим навичкам, вивільнення творчого потенціалу і навіть пошук нового хобі. Але коли ми почули “зроби сам” і “сонячні панелі” в одному реченні, ми повинні були перевірити це на власні очі.

Як компанія, яка володіє власними сонячними електростанціями та забезпечує електроенергією, що виробляється з тієї ж сонячної енергії, ми скептично ставилися до так званих наборів “зроби сам”, що пропонуються на ринку. Зрештою, домашні сонячні установки можуть коштувати тисячі доларів залежно від розміру, який ви хочете. До того ж, це звучало трохи занадто схоже на проект наукового ярмарку.

Але так, ви дійсно можете встановити власну сонячну електростанцію вдома, як наземну, так і на даху. Однак залишається питання: Чи варто вам?

І так, і ні, залежно від того, яке застосування ви шукаєте. Поговоримо про переваги побудови власних сонячних панелей, про те, яку програму ви б використовували для цього, і чи варто в кінцевому підсумку просто викликати сертифікованого інсталятора сонячних батарей.

Навіщо будувати власну систему сонячних панелей?

Попередження: ми не займаємося установкою сонячних панелей, і ми не можемо назвати точну суму витрат на установку і ринкову ціну сонячних панелей на момент написання цієї статті. Однак, як компанія, що займається сонячною енергетикою, ми можемо говорити про доцільність встановлення сонячних систем і про те, чи варто вам занурюватися в будівництво власної сонячної електростанції.

Професійна установка чогось коштує грошей. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячних панелей своїми руками, це явно не перше ваше родео. Однак домашні сонячні панелі. це не типовий набір меблів з IKEA, з яких можна, по суті, обставити і побудувати цілий будинок.

Сонячні панелі складні і вимагають певних професійних знань для їх правильного встановлення. Тому, щоб заощадити гроші, ви повинні витратити час на дослідження та ретельне дотримання інструкцій на вашому комплекті сонячної установки. Те, що ви заощадите готівкою, може бути не варте того часу, який ви витратите на отримання знань, необхідних для правильного виконання роботи.

Тим не менш, якщо ви встановлюєте панельну систему, скажімо, на своєму автофургоні, човні або крихітному будиночку, то процес набагато менш складний, ніж у випадку з багатопанельною системою, яка повинна бути підключена до електромережі. Тому, можливо, варто розглянути це питання.

Підсумок: Якщо це невеликий автономний проект, де вам не потрібно підключати панелі до електромережі (наприклад.g. Якщо ви маєте власну сонячну електростанцію, то багато хто погоджується, що варто витратити кілька годин на те, щоб навчитися встановлювати її самостійно. Однак, якщо ви шукаєте сонячну систему на даху, наземну сонячну систему або будь-яку іншу систему, яка вимагає обліку, то ми твердо переконані, що краще довірити її встановлення професіоналам.

Скільки я заощаджу, якщо встановлю їх самостійно?

Тепер, коли ми встановили, що сонячні панелі “зроби сам” призначені для невеликих автономних сонячних проектів, давайте розглянемо витрати. Ви, ймовірно, не будете задоволені цією відповіддю, але це дійсно залежить від того, з якою компанією ви працюєте, і наскільки великою (або маленькою) є ваша установка.

Наша рекомендація? Спочатку отримайте пропозицію. не завадить знати, скільки це буде коштувати. Насправді, ви повинні знати, скільки буде коштувати професіонал, щоб дійсно знати, скільки ви заощадите. Кожна сонячна установка відрізняється, тому важливо знати, наскільки велика ваша.

Скільки коштує встановлення сонячних панелей в цілому?

Це залежить від багатьох факторів. занадто багатьох, щоб вмістити їх у цю статтю. На щастя, ми вже зробили цю роботу за вас. У нас є ціла стаття про витрати на сонячні установки на нашій сторінці Chariot University. Перевірте це!

Будь-які додаткові міркування, які ви не включили в цю статтю?

Так! Якщо ви дійсно збираєтеся бути “поза мережею”. тобто у вас немає плану споживання електроенергії або ви платите за електроенергію. тоді вам знадобиться акумуляторна батарея на час, коли сонце не світить. На жаль, вчені не придумали способу виробляти електроенергію за допомогою сонячних панелей вночі (за винятком випадків, коли місяць дійсно яскравий), тому, коли стемніє, ви залишитеся без світла, якщо у вас немає системи резервного живлення від акумулятора.

Зберігання енергії. це бурхливо розвиваюча галузь, і у нас є стаття, в якій ми обговорюємо багато різних форм зберігання енергії. Однак, якщо ви хочете зробити це самостійно, вам, ймовірно, знадобиться літій-іонний акумулятор, який коштує чималих грошей. Вибачте, але якщо ви хочете працювати поза мережею, то варто розглянути це питання.

Чи варта сонячна електростанція, зроблена своїми руками?

Ми не можемо точно відповісти на це питання, але можемо сказати, що багато людей зробили це успішно! Для невеликих, автономних проектів, найімовірніше, ви заощадите гроші і зробите роботу правильно. Однак для більших проектів або проектів, які вимагають, щоб у вас був план електропостачання з ним, то, мабуть, ні.

У будь-якому випадку, вам слід отримати пропозицію від авторитетної компанії, що займається встановленням сонячних панелей. Навіть якщо ви не збираєтеся використовувати їх, корисно подивитися, скільки ви заощадите, і визначити, чи варто вам ризикувати, встановлюючи їх неправильно, або витратити кілька додаткових доларів і зробити все правильно.

І завжди є компанії, такі як Chariot Energy, які постачають 100% мережеву сонячну енергію без панелей і для тих, хто вже має сонячні панелі! Якщо ви розглядаєте сонячну енергію для свого будинку або бізнесу, варто ознайомитися з нашим оглядом, щоб побачити, як вони складаються. Хто знає? Можливо, вам сподобається більше!

Сонячні установки стають дедалі простішими, і є багато інформації про те, як зробити це своїми руками. Але чи готові ви піти шляхом “зроби сам?

сонячні, панелі, зроби, розуміння

Якщо ви цікавитеся сонячною енергією, напевно ви вже знаєте, що сонячна електроенергія корисна для навколишнього середовища, національної безпеки та повітря, яким ми дихаємо, не кажучи вже про ваші рахунки за електроенергію. І що це один з найкращих способів зменшити внесок вашого домогосподарства в глобальне потепління. Ви також, напевно, чули, що перехід на сонячну енергію може бути дешевшим, ніж оплата комунальних послуг, і ви можете задатися питанням, чи відповідає це твердження дійсності. Що ж, у більшості випадків це дійсно так. Просто потрібен час, щоб додаткові заощадження перекрили початкові інвестиції (після цього сонячна енергія буде безкоштовною). Якщо ви встановлюєте сонячну систему самостійно, ви можете досягти цієї критичної точки набагато швидше. в деяких випадках, вдвічі швидше.

Це підводить нас до наступного великого питання: Чи можете ви дійсно встановити власні сонячні панелі? Знову ж таки, відповідь. так. Якщо ви вмієте вкручувати болти і збирати збірні деталі, і якщо ви готові провести день або два на даху (або ні, якщо ви встановлюєте панелі на землі), ви можете встановити власну сонячну систему. Вам не потрібно знати, як підключити сонячні панелі до домашньої електромережі або електромережі. Ви наймаєте електрика для підключення будинку, а комунальна компанія подбає про все інше, як правило, безкоштовно. Для повністю автономної системи комунальна компанія взагалі не бере участі.

Можливо, це розчаровує, але ця робота навіть не є гарним приводом для покупки нових електроінструментів, оскільки єдиний інструмент, який вам потрібен. це хороша дриль.

Отже, якщо це такий здійсненний проект, чому більшість людей користуються послугами професійних інсталяторів?? Для початку, багато людей мають вагомі причини, щоб наймати найманого працівника практично для всього, від заміни масла до покупки продуктів. (Можливо, це не про вас, але навіть якщо це так, наша книга може допомогти вам спланувати сонячну установку та знайти хорошого місцевого інсталятора).) Фахівці з сонячної енергетики займаються не тільки установкою. Вони проектують систему, подають заявки на знижки та кредити, замовляють всі необхідні деталі, отримують дозволи та проходять всі перевірки. Але справа в тому, що ви можете зробити все це самостійно, за умови, що у вас є корисний порадник і ви готові дотримуватися правил місцевого будівельного органу (саме там ви отримаєте ці дозволи).

Сонячні установки стають дедалі простішими, і ви можете бути здивовані тим, як багато допомоги можна отримати, зробивши все своїми руками (DIY). Два хороших приклади. PVWatts та База даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). PVWatts. це онлайн-калькулятор, який допоможе вам визначити розмір сонячної електричної системи, виходячи з місця розташування та положення вашого будинку та кута нахилу даху. Професіонали сонячної енергетики використовують той самий простий інструмент, але він безкоштовний для всіх. DSIRE пропонує актуальний, вичерпний перелік знижок, податкових пільг та інших фінансових стимулів у сфері відновлюваної енергетики, доступних у будь-якому регіоні США. І це також безкоштовно і просто у використанні.

Ці два ресурси допомагають відповісти на два найпоширеніші запитання про сонячну електроенергію, які виникають у домовласників: Наскільки велика система мені потрібна? і скільки це буде коштувати? Інші ресурси включають постачальників сонячного обладнання, які обслуговують домашніх майстрів і пропонують купівлю та технічну підтримку, а також онлайн-спільноти, такі як Build It Solar. І немає жодного закону, який би забороняв домашнім майстрам найняти професіонала в галузі сонячної енергетики для допомоги з конкретними аспектами їхнього проекту, такими як створення проектних специфікацій, вибір обладнання або підготовка дозвільних документів.

Ми також повинні сказати наперед, що встановлення власних сонячних панелей. це процес, на якому не варто економити. Ми не хочемо, щоб ви встановлювали систему без дозволу або без найму електрика для остаточного підключення. (Навіть професійні інсталятори сонячних батарей використовують електриків для цього).) Процес отримання дозволу може бути болючим, так, але він існує для того, щоб гарантувати безпеку вашої системи не тільки для вас, але й для аварійних служб, яким, можливо, доведеться працювати навколо вашої міні-електростанції. Коли ви працюєте з місцевим будівельним відділом, ви також дізнаєтеся про критичні фактори проектування, такі як вітрове та снігове навантаження, які характерні для вашої місцевості.

сонячні, панелі, зроби, розуміння

Чи можу я встановити власну фотоелектричну систему? Контрольний список для домашніх майстрів

Настав час для лакмусового папірця, який покаже вам, чи варто сміливо діяти як любитель сонячних батарей або передати кермо влади професіоналу. Для більшості з вас рішення буде залежати від правил місцевого будівельного органу (швидше за все, вашого міста, округу, селища або штату) або постачальника комунальних послуг, кожен з яких може вимагати, щоб сонячні установки були виконані ліцензованим професіоналом. Це також найкращий час, щоб переконатися, що ваш проект не буде відхилений відділом зонування, стандартами історичного району або асоціацією власників житла.

 • Аматорська установка дозволена місцевим будівельним управлінням та вашим постачальником комунальних послуг.
 • Вимоги до аматорської установки є обґрунтованими та прийнятними. Деякі органи влади вимагають від непрофесіоналів скласти тести, що демонструють базові знання електричних та інших побутових систем, але такі тести можуть бути не дуже об’ємними.
 • Ви готові до кількох годин фізичної роботи на даху (ті, хто має наземні системи, отримують пропуск) І ви досить мудрі, щоб носити законне страхувальне спорядження (не мотузку, обв’язану навколо талії). Ви можете відчувати себе так само впевнено, як Мері Поппінс, танцюючи на дахах, але вона може літати; ви повинні бути прив’язані.
 • Ви не живете в історичному районі або, якщо ви живете в історичному районі, орган зонування дозволяє фотоелектричні системи (з прийнятними обмеженнями).
 • Асоціація власників житла, якщо вона у вас є, дозволяє встановлення фотоелектричних систем (з прийнятними обмеженнями). Іноді асоціацію власників будинків може знадобитися трохи підштовхнути, щоб дати дозвіл.
 • У вас стандартний тип покрівлі (бітумна черепиця, фальцева металочерепиця, дерев’яна черепиця, стандартний плоский дах). Якщо у вас шифер, бетонна черепиця, глиняна черепиця або інше крихке/спеціальне дахове покриття, проконсультуйтеся з фахівцем з покрівельних робіт та/або найміть монтажника для встановлення фотоелектричних панелей. Це не обов’язково є вирішальною умовою.

ТЕКСТ УРИВКА З КНИГИ “ВСТАНОВІТЬ ВЛАСНІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ” © ДЖОЗЕФ БУРДІК ТА ФІЛІП ШМІДТ.

сонячні, панелі, зроби, розуміння

Встановлення власних сонячних панелей

Робоча сила та пов’язані з нею витрати складають більше половини ціни середньої домашньої сонячної установки. Але власники будинків можуть заощадити тисячі доларів за допомогою цього зручного для користувача посібника, який слідує тому ж процесу, який використовують професійні підрядники. За допомогою детальних інструкцій та покрокових фотографій ветеран сонячної енергетики Джозеф Бердік та досвідчений будівельник Філіп Шмідт навчать вас, як визначити розмір, місце розташування та тип необхідної вам установки. Цей вичерпний посібник “Зроби сам” охоплює все: від монтажу стелажів на даху або наземної конструкції до налаштування електричних з’єднань та створення акумуляторної батареї для автономних систем.

Залишити відповідь