Сонячні панелі своїми руками: Розуміння плюсів і мінусів. Сонячні панелі на даху своїми руками

Сонячні панелі своїми руками: Розуміння плюсів і мінусів

сонячні, панелі, своїми, рука, розуміння

Легко подумати, що сонячна установка, яку можна зробити своїми руками. це проста робота, яка полягає в тому, щоб просто прикрутити кілька сонячних панелей до даху. Деякі компанії навіть продають комплекти сонячних батарей, які можна змонтувати самостійно, стверджуючи, що ви почнете користуватися чистою енергією одразу після завершення проекту.

Це правда, що для певних типів установок ви можете насолоджуватися деякою економією коштів, встановлюючи сонячні панелі самостійно. Саморобні сонячні панелі також дозволяють створювати невеликі автономні системи для будівель, які не мають повномасштабних потреб в електроенергії.

Однак деталі сонячної установки “зроби сам” можуть бути складними, якщо ви не професіонал. Ви можете поставити під загрозу свою безпеку або витратити більше грошей у довгостроковій перспективі. Перш ніж розпочати свій проект, ви повинні зрозуміти всі плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками.

У чому переваги сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Вибір шляху “зроби сам” для вашого проекту сонячної енергетики пропонує вам такі переваги, як менші витрати, більший контроль та зручність. Якщо ви вже є експертом з благоустрою будинку, який регулярно виконує великі, складні проекти самостійно, ви розумієте привабливість наборів для дому “зроби сам”.

Сонячна енергія, зроблена своїми руками, може заощадити ваші гроші

Встановлення сонячної електростанції самостійно заощаджує витрати на наймання сторонніх інсталяторів. Якщо ви можете спроектувати систему сонячних панелей, яка задовольнить потреби вашого будинку в електроенергії, ви можете знизити початкові витрати на встановлення.

Згідно з дослідженням 2021 року, проведеним Національною лабораторією відновлюваної енергетики Міністерства енергетики США, вартість робочої сили становить близько 10% від загальної вартості встановлення сонячних панелей. Ця потенційна економія залежить від місцевих змінних, таких як розмір сонячної системи та ваша кваліфікація для отримання податкового кредиту на сонячну енергію. Це також передбачає, що інсталятори роблять все самостійно і не потребують додаткової допомоги ззовні.

Варіанти сонячних панелей охоплюють широкий діапазон вартості, потужності та ефективності. Однак більшість сонячних компаній працюють з обмеженою кількістю виробників обладнання та варіантів сонячних панелей, щоб знизити витрати. Зроби сам, і ти зможеш купити панелі, які відповідають твоєму бюджету та потребам в електроенергії.

Зроби сам може дати вам контроль

Якщо ви маєте значний досвід самостійного будівництва і хочете повністю контролювати свої проекти з благоустрою будинку, сонячна електростанція “зроби сам” може бути ідеальним рішенням для вас.

 • Обирайте будь-який компонент: Ви можете придбати панелі та обладнання, які хочете, оскільки ви не прив’язані до того, що пропонує стороння компанія.
 • Налаштуйте свій проект: Ви можете адаптувати різні етапи вашої сонячної установки відповідно до ваших конкретних потреб, бажань або часових рамок. Хочете побудувати власне наземне кріплення? Зробіть це!! Просто переконайтеся, що вам комфортно вести переговори з муніципальними службовцями, фінансовими планувальниками, електриками та податковими бухгалтерами.

Сонячна енергія “зроби сам” може бути зручною

У вас є ідеальний дизайн? Встановлення сонячних панелей як проект “зроби сам” дозволяє вам розробити унікальне налаштування для ваших панелей. Крім того, ви не застрягли в очікуванні графіків роботи сторонніх інсталяторів.

Вам потрібно трохи енергії в сараї або старому сараї? Хочете купити туалет на сонячних батареях, трейлер, будиночок або крихітний будиночок для усамітненого відпочинку?? Сонячна установка, зроблена своїми руками, також зручна при встановленні енергії в невеликих автономних структурах, які потребують лише стартового набору.

Які мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками?

Навіть якщо ви є досвідченим майстром, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами при встановленні власних сонячних панелей:

DIY Solar вимагає специфічних знань

Встановлення сонячної системи “зроби сам” вимагає більше знань і навичок, ніж ваш середній проект з благоустрою будинку на вихідних. Це не те, що ви можете легко зробити самостійно, наприклад, поставити кілька полиць або викопати пеньок.

Встановлення сонячної енергії вимагає великої організації та планування. Сонячні проекти “зроби сам” також вимагають багато часу.

Від проектування та встановлення до отримання дозволів та остаточного підключення до мережі, ви можете легко витратити два місяці або більше, виконуючи власну роботу. Залежно від вимог щодо отримання дозволів у вашій місцевості, які можуть бути складними для сонячних установок, процес може зайняти ще більше часу.

Вам знадобиться команда людей, на яких ви можете покластися, щоб виконати ретельну роботу по встановленню. Це стосується як базових робіт, таких як підйом панелей на дах, так і складних завдань, таких як підключення сонячних батарей до електромережі вашого будинку.

Щоб встановити дахові сонячні панелі, вам, очевидно, доведеться піднятися на дах вашого будинку і працювати на ньому. Це означає, що вам потрібно розуміти та дотримуватися посилених протоколів безпеки, щоб уникнути таких небезпек, як падіння з даху.

Для більшості інсталяцій вам доведеться просвердлити дах. Свердління в неправильному місці може призвести до пошкодження конструкції, в той час як неправильне прошивання та герметизація можуть призвести до протікання даху та появи цвілі.

Немає двох однакових будинків, і розташування кожного даху відносно доступних сонячних променів може відрізнятися. Розрахунок правильних кутів та орієнтації сонячних панелей на даху має вирішальне значення для максимізації їхньої ефективності.

Щоб отримати дозволи та схвалення для вашого проекту, ви повинні обійти різні урядові установи та комунальні компанії. Це напружена робота, яка вимагає наполегливості та терпіння.

Професійні інсталятори сонячних батарей мають у своєму штаті людей, які спеціально займаються отриманням дозволів, а також мають налагоджені зв’язки з людьми, які розглядають та затверджують ці дозволи.

Сонячна електростанція “зроби сам” передбачає складні електромонтажні роботи

Сонячний проект “зроби сам”. це не те саме, що змінити вимикач у ванній кімнаті. Це важке завдання, яке буквально передбачає живлення всього вашого будинку. Вам потрібно не тільки встановити сонячні панелі, але й подбати про інвертори, лічильники, з’єднання електричних панелей, акумулятори та інші технічні компоненти.

Ви повинні бути добре обізнані в складних деталях безпечного та правильного підключення вашої сонячної енергетичної системи “зроби сам”. Навіть при наявності поглиблених навчальних посібників, плутанина технічних компонентів і проводки може легко заплутати вас. Такі помилки, як нещільні з’єднання, перехрещені дроти та вплив атмосферних явищ можуть призвести до ураження електричним струмом або руйнівної пожежі. Так, це настільки серйозно.

Хоча ви можете отримати дизайн панелі своєї мрії за допомогою сонячних наборів “зроби сам”, іноді винаходити велосипед може бути небезпечно або непрактично. Надійний підрядник може спланувати індивідуальну стратегію, яка відповідає потребам вашого будинку в електроенергії.

Якщо щось піде не так у вашій сонячній установці, зробленій своїми руками, можливо, ви можете анулювати гарантію на ваше сонячне обладнання.

Хоча ви все ще можете зв’язатися з виробником напряму, доведення гарантійних зобов’язань може бути складним завданням. Ви повинні переконатися, що ваша саморобна установка сонячних панелей була виконана відповідно до їхніх вимог і була правильно підключена до електромережі.

Якщо проблема не покривається гарантією, можливо, вам доведеться заплатити за ремонт, що з’їсть ваші заощадження.

Для сонячних панелей “зроби сам” потрібне спеціальне обладнання

Для завершення монтажу системи сонячних панелей своїми руками потрібен досвід, інструменти та матеріали для правильного встановлення стелажів, сонячних панелей, електричних коробок, інверторів, проводів, лічильників та іншого обладнання.

Для мережевих сонячних систем спочатку потрібно зібрати правильні компоненти, включаючи:

 • Сонячні панелі: Для уловлювання сонячних променів і перетворення їх в енергію постійного струму
 • Система кріплення: Для монтажу та закріплення масивів сонячних панелей.
 • Інвертор: перетворює енергію постійного струму з ваших панелей в електроенергію змінного струму для домашнього використання, а також направляє додаткову електроенергію змінного струму назад в електромережу
 • Оптимізатор потужності або постійного струму: Щоб максимізувати потужність ваших фотоелектричних панелей
 • Вимикач постійного струму: Щоб вимкнути систему для технічного обслуговування
 • Відключення від мережі: Для автоматичного вимкнення вашої системи при відключенні електромережі.
 • Коробка-комбайнер: Для організації всіх компонентів

Якщо мова йде про автономні комплекти сонячних панелей, які можна зробити своїми руками, вам також можуть знадобитися деякі додаткові компоненти:

 • Контролер заряду: Спрямовує енергію постійного струму від панелей на резервну акумуляторну батарею, а потім припиняє передачу енергії, щоб уникнути перезарядки.
 • Акумуляторна батарея резервного живлення: Для живлення та постачання вашого будинку, коли сонячного світла недостатньо.
 • Баланс системи (BoS): Сюди входить все інше обладнання, таке як розподільна коробка, дроти, запобіжники тощо.

Не забудьте про захисне спорядження! Ви ж не хочете отримати травму, встановлюючи сонячну систему на даху свого будинку. Щоб залишатися в безпеці, важливо інвестувати в належне захисне обладнання під час роботи на даху.

Перш ніж ви зможете встановити сонячні компоненти, вам потрібно буде придбати необхідне обладнання та матеріали. На відміну від професійних інсталяторів, ви не купуєте оптом, а це означає, що ви не отримаєте вигоду від економії на масштабах. Ці витрати можуть швидко з’їсти значну частину економії на сонячній установці, яку ми обговорювали раніше.

Якщо у вас недостатньо досвіду, щоб знати різницю, ви можете легко потрапити на низькосортні товари та дешеві сонячні батареї, які останнім часом заполонили ринок. Так, повні комплекти сонячних панелей, які поставляються з усіма необхідними компонентами та інструкціями, можуть здатися великою пропозицією, але не варто вважати, що в них використовується високоякісне обладнання.

Якщо ви використовуєте дешевше обладнання, вам, можливо, доведеться зіткнутися з меншим терміном служби, зниженою енергоефективністю або складнішою установкою в довгостроковій перспективі. З іншого боку, професійні інсталятори знають, де знайти високоякісні матеріали та як виконати роботу правильно з першого разу.

Саморобна сонячна система обмежує ваші можливості

Якщо ви живите такі пристрої, як телевізори, пральні машини та холодильники, ваші потреби в енергії можуть бути високими. У цьому випадку проста електрична система з набору “зроби сам” може не відповідати вашим потребам.

Професійний інсталятор може допомогти вам спроектувати систему потрібного розміру для ваших потреб, у комплекті з сонячною батареєю, якщо це правильне рішення для потреб вашого будинку в електроенергії.

Хоча багато штатів та комунальних підприємств надають знижки та стимули, які значно знижують вартість переходу на сонячну енергію, деякі з них доступні лише в тому випадку, якщо вашу систему встановлює сертифікована сонячна компанія.

У вас також не так багато варіантів фінансування з комплектами сонячних систем “зроби сам”, що обмежує вашу здатність розділити вартість на щомісячні платежі, які відповідають вашим заощадженням від сонячної енергії. Купуючи сонячні панелі, вам, можливо, доведеться купувати систему відразу, якщо ви вирішите зробити її своїми руками, а не фінансувати через третю сторону.

Чи можу я встановити сонячні панелі своїми руками?

Розглянувши деякі плюси та мінуси, пов’язані з реалізацією сонячного проекту, настав час вирішити, чи підходять вам сонячні панелі, зроблені своїми руками:

Коротка відповідь: Ймовірно.

Домашня сонячна система, зібрана своїми руками, може задовольнити ваші потреби, особливо якщо ваші потреби в енергії мінімальні. Ці готові системи, як правило, не такі складні, як багатопанельні системи, які живлять великий будинок і підключаються до електромережі.

Якщо ви все ще готові піти цим шляхом для складного сонячного проекту, ми рекомендуємо спочатку вивчити місцеві правила зонування. Деякі штати та країни забороняють встановлення сонячної системи “зроби сам” без професійної сертифікації через проблеми, які ми перерахували вище.

Довга відповідь: Напевно, ні.

Якщо ваша поточна робота та попередній досвід самостійної роботи не включає електромонтажні роботи, інженерну кмітливість, покрівельні роботи та отримання державних дозволів, вам, ймовірно, слід залишити важку роботу професіоналам у галузі сонячної енергетики. Це особливо актуально для великих будинків зі значними потребами в електроенергії, які потребують ретельного плану сонячної енергетики.

Сонячна електростанція для приватного будинку. це значна інвестиція, яка повинна прослужити вам більше 25 років. Правильне налаштування з самого початку гарантує, що ваша система працюватиме на максимальній потужності, а також допоможе уникнути головного болю в майбутньому.

Ми рекомендуємо покладатися на сертифікованих експертів, які встановлюють сонячні системи щодня. Перш ніж бігти купувати сонячні панелі, зверніться до фахівця з сонячної енергетики, щоб він дослідив ваші енергетичні потреби та порекомендував найбільш підходящий варіант для вашого будинку. Вони також можуть визначити оптимальне розміщення сонячних панелей для максимізації продуктивності вашої системи.

Загалом, чи справді потенційна економія сонячної енергії в домашніх умовах варта ризиків та головного болю, пов’язаних з описаним нами складним процесом?? Якщо ви отримуєте задоволення від покращення свого будинку самостійно і маєте час зробити все від початку до кінця, тоді система сонячних панелей “зроби сам” може бути для вас правильним рішенням.

Для більшості людей, однак, звернення до професіоналів дає їм душевний спокій. Так, початкові витрати можуть бути трохи вищими, але довгострокові вигоди варті цих витрат.

Palmetto, ваші експерти з встановлення сонячних панелей

Ви хочете зменшити рахунки за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію?? Співпрацюючи з Palmetto, ви можете почати насолоджуватися перевагами цього зеленого джерела енергії без жодних клопотів, пов’язаних з будівництвом.

У Palmetto ми спрощуємо ваш перехід на чисту енергію. Наша справа. взяти на себе ризик і здогадки в питаннях економії чистої енергії та запропонувати комплексні рішення, які заощадять ваші гроші та час. Ми також спеціалізуємося на фінансуванні через сонячні кредити, якщо це необхідно, з різноманітними варіантами відповідно до вашого бюджету.

Щоб дізнатися, як наші професіонали можуть допомогти вам спроектувати та встановити ідеальну сонячну електростанцію для вашого будинку, почніть з безкоштовного проектування сонячної електростанції. Згодом ми підберемо для вас експерта з сонячної енергетики, який допоможе вам отримати необхідну вам систему сонячних панелей і допоможе заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію.

Встановлення сонячної електростанції своїми руками

сонячні, панелі, своїми, рука, розуміння

Оновлено 22 червня 2022 року Solar

З роками встановлення сонячних панелей стало простішим. З постійним розвитком сонячних технологій, встановлення сонячних панелей та обладнання для фотоелектричних систем, безсумнівно, ще більше спроститься в майбутньому.

Однак це не означає, що встановлення сонячної електростанції. це простий 5-кроковий процес або що кожен повинен спробувати це зробити.

Установка сонячних батарей: Що потрібно знати перед початком робіт

Оскільки сонячна установка передбачає роботу з панелями та обладнанням, які виробляють кілька сотень вольт електроенергії під впливом сонячного світла, необхідно розуміти деякі дуже серйозні питання безпеки, перш ніж розглядати можливість встановлення сонячних панелей або компонентів фотоелектричних систем на вашому будинку.

Часто роботи, пов’язані з установкою сонячних батарей, повинні виконуватися професіоналами, необхідно отримати дозволи та дотримуватися певних електричних стандартів (які часто відрізняються в різних регіонах).

Саме з цієї причини при встановленні сонячної енергетичної системи часто доводиться імпровізувати.

Хоча ми жодним чином не заохочуємо вас порушувати стандарти, правила, вимоги та інструкції, встановлені вашим муніципалітетом щодо встановлення сонячних панелей або сонячної енергетичної системи, в кінці цієї веб-сторінки ми покажемо вам деякі способи обійти деякі складні аспекти встановлення сонячних панелей. Щоб бути впевненим, проконсультуйтеся з місцевим відділом будівництва та безпеки щодо конкретних вимог.

Давайте розглянемо основну процедуру встановлення мережевої сонячної електростанції у вашому домі.

Встановлення сонячних панелей Сонячні енергетичні системи

Спочатку ви повинні переконатися, що ваш дах або будь-яке інше місце, де ви збираєтеся встановлювати сонячні панелі, є достатньо міцним для встановлення сонячних панелей і витримає їх вагу. Немає сенсу встановлювати сонячні панелі на даху, який може провалитися і в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше грошей на ремонт.

Якщо ви не використовуєте сонячну черепицю, наступне, що ви повинні зробити в процесі встановлення сонячних панелей, це виміряти розміри вашого даху і переконатися, що ваші сонячні панелі (весь сонячний масив) зможуть поміститися в доступному просторі.

При встановленні сонячних панелей ви також можете розглянути можливість використання ділянки, де є значний простір для додавання нових панелей у майбутньому. Для правильного встановлення сонячних панелей, в ідеалі, сонячні панелі повинні бути встановлені на даху, який виходить у напрямку, звідки сходить сонце.

Отже, якщо у вашій місцевості сонце сходить на сході, ваші панелі повинні бути звернені на схід для максимальної експозиції. Переконайтеся, що на дах не падає тінь від інших будинків, будівель, дерев тощо.

Важливо знати про встановлення сонячних панелей, що наявність лише однієї сонячної панелі в тіні може призвести до того, що вся ваша сонячна батарея не буде працювати належним чином. Крім того, встановлюючи сонячні панелі, переконайтеся, що тінь не з’явиться зі зміною сезонів або з майбутнім розвитком у вашому районі. Встановлюйте сонячні панелі не ближче, ніж 12 від краю даху та 16 від карнизу.

Перед встановленням сонячних панелей необхідно встановити кронштейни на похилих дахах або змонтувати рейки на плоских дахах. Кронштейни для сонячних панелей можна придбати в будівельних магазинах або магазинах сонячної енергетики. Кронштейни або рейки повинні бути закріплені на кроквах або фермах будинку, а не тільки на обшивці.

Кронштейни для встановлення сонячних панелей використовуються на дахах з нахилом, але нахил повинен бути розташований таким чином, щоб забезпечити панелям хороший прямий доступ до сонця. Система кріпильних рейок використовується в сонячних установках, щоб дозволити вам розташувати панель під будь-яким потрібним вам кутом. Ви повинні тримати всі сонячні панелі під однаковим кутом і на однаковій висоті (навіть при зміні нахилу даху), щоб підтримувати однакову напругу.

Переконайтеся, що ви використовуєте покрівельний герметик у місцях, де ви вкручуєте шурупи в дах при кріпленні кронштейнів або монтажних рейок. щоб дощова вода не могла просочитися через отвори у вашому даху. Дотримуйтесь інструкцій, що додаються до кронштейнів або рейкової системи, яку ви використовуєте, щоб переконатися, що установка сонячних панелей виконана відповідно до рекомендацій виробника.

Потім прикріпіть сонячні панелі, піднявши їх на дах, виклавши на кронштейни або рейкову систему та закріпивши їх на кронштейні або рейковій системі. Встановлюючи сонячні панелі, переконайтеся, що вони випадково не зісковзнуть з дуже похилого даху, перш ніж у вас буде можливість їх закріпити.

Коли монтаж сонячних панелей завершено і панелі надійно закріплені, необхідно підключити їх відповідно до того, як ви хочете, щоб вони виробляли енергію. Переконайтеся, що всі дроти належним чином ізольовані та водонепроникні (обмотані чорною ізоляційною стрічкою). Щоб запобігти ураженню струмом, завжди підключайте провід заземлення від монтажного обладнання до землі при виконанні сонячної установки.

Після того, як панелі з’єднані та вирівняні на місці, кабель-канал повинен бути прокладений під панелями, до розподільчої коробки, вниз по стіні будинку та до першого фотоелектричного компонента у вашій системі. зазвичай роз’єднувач постійного струму.

Для встановлення сонячної електростанції необхідно використовувати електропроводку, що складається з трьох проводів: негативного, позитивного та заземлення. Жодна проводка не повинна торкатися покрівлі.

Встановлення кабелепроводу над усіма проводами, що виходять з панелей, має важливе значення для захисту їх від впливу дощу, сонячних променів та інших елементів.

Тепер налаштуйте всі фотоелектричні компоненти відповідно до інструкцій виробника (але поки не підключайте їх). Встановіть інвертор та інші фотоелектричні компоненти в гаражі або господарській будівлі. Переконайтеся, що приміщення сухе, добре провітрюється і не піддається впливу екстремально високих або низьких температур. Це особливо важливо, коли мова йде про ваш акумулятор.

Якщо передбачається холодна погода, вам слід використовувати коробку для акумуляторів навколо всієї батареї, щоб захистити її від зміни навколишнього середовища. Акумуляторна батарея також необхідна для захисту дітей та домашніх тварин від випадкового ураження електричним струмом.

Наступним кроком у типовій фотоелектричній установці буде подача живлення від інвертора до домашнього розподільчого щита змінного струму та інших компонентів системи. Для цього спочатку вимкніть головний вимикач і знеструмте всі джерела живлення змінного та постійного струму.

Потім підключіть інвертор до панелі вимикача змінного струму. Підключіть фотоелектричні дроти до вимикача постійного струму та інших компонентів фотоелектричної системи до головного вимикача постійного струму. Потім підключіть головний вимикач постійного струму до інвертора.

Після того, як ви це зробите (і переконайтеся, що ваша система безпечна, запросивши професійного електрика, щоб перевірити і переконатися, що все працює належним чином), ви можете увімкнути вимикачі та вимикачі постійного / змінного струму, і електроенергія буде розподілятися від панелі вимикачів змінного струму до будь-яких електричних навантажень у вашому домі.

При прокладанні проводки через стіни використовуйте кабель-канал для захисту від ударів і коротких замикань. Для зовнішньої проводки використовуйте фотоелектричні кабелі над проводами, з водонепроникними фітингами або ущільнювачами для запобігання потраплянню води.

Крім того, якщо ви збираєтеся використовувати сонячну енергію разом з енергією від вашої електричної компанії, гарною ідеєю буде встановити другу меншу панель поруч з основною панеллю для подачі сонячної енергії, а також зручний вимикач, щоб при необхідності легко відключити живлення від сонячної панелі. Дуже поширена і зазвичай необхідна процедура безпеки в сонячній установці.

Вимикач, який використовується для подачі сонячної енергії, не повинен перевищувати 20% від робочого розміру панелі вимикача змінного струму. Таким чином, якщо потужність електромережі вашого будинку становить 100 ампер, це обмежує розмір вимикача до 20 ампер. Якщо ви встановлюєте сонячні панелі та фотоелектричну систему, яка має більше ампер, вам може знадобитися збільшити потужність електромережі вашого будинку до 200 ампер або вище.

Короткі інструкції з встановлення сонячних панелей

Тут ми перерахуємо кілька альтернативних способів, як ви можете заощадити ще більше грошей (і роботи), просто обійшовши деякі з найбільш дорогих і юридично складних аспектів встановлення сонячної енергії.

Дах або двір?

Якщо встановлення сонячних панелей занадто трудомістке для вас, і ви не хочете проходити через усі клопоти з монтажу та встановлення сонячних панелей на даху, ви завжди можете розмістити їх на задньому дворі або на балконі. Це вимагатиме, щоб ваші панелі мали якусь підставку або регульовану опору позаду них.

Однак у різних регіонах існують різні правила для цього. У деяких районах сонячні панелі, не встановлені на даху, повинні бути захищені від громадськості за допомогою огорожі або кріплення на стовпі висотою 8 футів або вище. Виконайте домашнє завдання і з’ясуйте, що вимагається у вашій місцевості, перш ніж продовжувати.

Панель або штепсельні роз’єми?

Якщо ви не хочете підключатися безпосередньо до домашнього розподільного щитка змінного струму, ви можете підключати прилади безпосередньо до інвертора. Просто налаштуйте систему, в якій ви підключаєте прилади, телевізори, тостери, світильники тощо до зручної коробки з розетками прямого доступу (вилками).

Це може бути так само просто, як приєднати подовжувач від інвертора, провести його в будинок і додати розетку з декількома розетками з легким доступом. Багато людей обирають невеликі варіанти встановлення сонячних панелей, такі як ці, щоб обійти деякі складні моменти.

З цими варіантами, що дозволяють обійти деякі з найбільш дорогих (і складних) аспектів встановлення сонячної електростанції, вам стає ще простіше створити систему, яка може окупити більшу частину ваших початкових витрат протягом декількох місяців, замість того, щоб витрачати на це роки.

Експерти діляться порадами, як підготуватися до сонячного проєкту “зроби сам

сонячні, панелі, своїми, рука, розуміння

Ви вивчаєте варіанти встановлення сонячних панелей і розглядаєте можливість використання методу “зроби сам” (DIY)??

Встановлення своїми руками може бути цікавим, пізнавальним та корисним досвідом. Але належна підготовка має важливе значення для успішного результату.

Нещодавно ми поспілкувалися з кількома професіоналами галузі, щоб дізнатися їхню думку про те, що споживачі повинні знати, перш ніж приступати до встановлення сонячних панелей своїми руками.

Навчіться самі

“Я великий прихильник того, щоб бути обізнаним про те, що ви отримуєте, особливо коли мова йде про такі інвестиції, як сонячна енергетика”. говорить Спенсер Розен, регіональний менеджер з продажу компанії Enphase Energy.

“Однією з найбільших помилок, яку роблять багато домовласників перед тим, як перейти на сонячну енергію, є те, що вони не витрачають час на дослідження або не знають, яке обладнання вони отримують. Вони не знають, яка гарантія включена, або як ця система може працювати з їх структурою тарифів.”

Ключова порада: Проводьте дослідження! Але не просто оцінюйте компанію, з якою працюєте. Витратьте час, щоб зрозуміти, які технології та обладнання найкраще підходять для вашого будинку та енергетичних потреб, щоб ви могли поставити правильні запитання та прийняти розумні рішення в процесі купівлі.

Візьміть на себе відповідальність за свої навички та рівень впевненості

З великою владою (без каламбуру) приходить велика відповідальність.

Алекс Лепор, директор з продажу компанії Fortress Power, зазначає, що “однією з найбільших переваг сонячних електростанцій, які можна зробити своїми руками, є те, що ви можете спроектувати свою систему відповідно до ваших конкретних потреб”. Але в кінці кінців, ви несете повну відповідальність за встановлення, і це пов’язано з високим рівнем ризику.”

Джефф Спис, член правління NABCEP та експерт з питань дозвільної документації, завжди запитує потенційних будівельників про рівень їхнього комфорту з технічними завданнями по установці.

“Ви коли-небудь стояли на своєму даху?? Або, ви коли-небудь витягували вимикач з сервісної панелі? Чи відчуваєте ви себе достатньо кваліфікованим, щоб взятися за цю роботу?”

І Карлос Лопес, територіальний менеджер компанії IronRidge, додає, що “дуже важливо мати повне розуміння структурної цілісності вашого даху.”

Ключовий висновок: Хоча ви можете відчувати себе комфортно, використовуючи електроінструменти або дотримуючись детальних інструкцій з монтажу, важливо розуміти, що встановлення сонячних панелей. це зовсім інший проект. Це вимагає більш вдумливого, детального підходу порівняно зі складанням меблів.

Виберіть компанію, яка робить все це

“Більшість сонячних електростанцій, зроблених своїми руками, насправді зроблені дуже погано. каже Джефф Спис.

“Але існують авторитетні компанії з багаторічним досвідом, такі як GoGreenSolar, які надають повний пакет послуг, включаючи проектування системи, розробку плану, заявку на підключення та індивідуальне керівництво по установці”. говорить Джефф Спис. Якщо компанія здатна надати все необхідне і завоювати довіру, то будь-який компетентний DIY-ер здатний виконати хорошу роботу.”

Ключовий висновок: Працюйте з авторитетним сонячним бізнесом, щоб бути впевненими, що ви в надійних руках. Шукайте сигнали довіри, які вказують на те, що бізнес існує вже багато років і продовжуватиме працювати в осяжному майбутньому. Якісні сонячні компанії, швидше за все, запропонують вам додаткові послуги, які допоможуть вам скласти план, подати заявку на підключення, встановити і т.д.

Мати підтримку під рукою

“Так, сонячна енергетика. це високотехнічний проект”. визнає Спис. “Але, як не дивно, більшість сонячних проектів не є складними. Ключем до успіху є належне керівництво, оскільки навіть одна невелика помилка може становити великий ризик.”

“Я маю інженерну освіту, і хоча я технічно орієнтований і підкований в питаннях “зроби сам”, я знаю, що мені все ще потрібна підтримка, щоб ефективно пройти процес встановлення.”

Ключовий висновок: Якщо є сумніви, зверніться за допомогою! Знайте, що вам не доведеться робити це самотужки. На додаток до вибору авторитетної компанії, яка може провести вас через процес встановлення, подумайте про те, щоб попросити друга або найняти підрядника допомогти вам з тими кроками, які ви відчуваєте себе менш впевненими у виконанні.

сонячні, панелі, своїми, рука, розуміння

Заключні думки

Як підкреслюють експерти, встановлення сонячних панелей своїми руками може бути неймовірним та корисним досвідом. Але знайте, що це вимагає ретельного дослідження, належної підготовки та реалістичної оцінки ваших технічних навичок і рівня впевненості.

Якщо ви розглядаєте можливість будівництва сонячної електростанції своїми руками, знайдіть час для самоосвіти та ретельного вибору професіоналів, які допоможуть вам уникнути будь-яких проблем або ризиків. Професіонали GoGreenSolar з радістю допоможуть вам розпочати свій шлях. зв’яжіться з нами вже сьогодні!

Чи є домашня сонячна електростанція “зроби сам” гарною ідеєю для вас?

сонячні, панелі, своїми, рука, розуміння

Популярність сонячної енергетики зросла в останні роки завдяки різкому падінню вартості обладнання, зростанню тарифів на електроенергію та кліматичній кризі, що насувається. А завдяки тисячам посібників та відеороликів в Інтернеті, культура “зроби сам” продовжує приваблювати все більше людей. Тож не дивно, що сонячні електростанції, зроблені своїми руками, викликають великий інтерес.

Як і будь-який інший проект “зроби сам”, сонячна електростанція “зроби сам” приваблива з двох основних причин: економія коштів і задоволення від виконання складного завдання. Але перед тим, як шукати свій набір інструментів, є два важливих питання: чи можете ви самостійно встановлювати сонячні електростанції, і чи є це гарною ідеєю робити це?? Почнемо з першого питання.

Чи можна легально встановити власні сонячні панелі?

Сонячні електростанції складаються з низки компонентів. сонячних батарей, інверторів, проводки, з’єднувачів тощо. Звісно, встановлення сонячної системи набагато складніше, ніж збірка, скажімо, меблів Ikea. Крім того, ці системи зазвичай призначені для підключення до місцевої електромережі. Небезпечна система, підключена до електромережі, може становити серйозну загрозу безпеці, особливо для працівників ліній електропередач, які працюють по сусідству.

Тому не дивно, що багато органів влади в усьому світі забороняють людям підключати самостійно встановлені сонячні панелі до електромережі. В США немає федерального закону, який би регулював.S., немає федерального закону, який би регулював сонячні проєкти “зроби сам”, але кожен штат має власне регулювання.

Наприклад, кожен, хто встановлює сонячні панелі в Техасі, повинен мати ліцензію техаського електричного підрядника (TECL). Але в Каліфорнії ви можете встановити систему самостійно і отримати дозвіл на підключення до електромережі. Деякі штати вимагають, щоб інсталятори сонячних систем були сертифіковані такими організаціями, як Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків (NABCEP) або Solar Rating Certification Corporation (SRCC).

Більшість штатів США.S. мають ліцензійні вимоги до інсталяторів сонячних батарей з міркувань безпеки. Ви можете перевірити законодавство кожного штату в базі даних ліцензування сонячної енергетики IREC.

Отже, чи означає це, що ви не можете легально побудувати власну сонячну електростанцію? Ну, в більшості місць дещо складно, з юридичної точки зору, встановити повноцінну дахову або наземну сонячну систему без будь-якої ліцензії або сертифікатів. Однак ви можете найняти електрика або інсталятора сонячних батарей для окремих частин установки, де це передбачено законодавством. Наприклад, у штаті Колорадо всі електричні роботи на стороні змінного струму системи повинні виконуватися ліцензованим електриком.

Інший чудовий варіант. працювати над меншим і безпечнішим сонячним проектом “зроби сам”, який не підключений до електромережі. Кілька веб-сайтів пропонують набори, які включають невелику кількість сонячних панелей, інвертор, акумулятор та інше обладнання. Ці набори можуть включати посібники з монтажу, які допоможуть вам зібрати систему.

сонячні, панелі, своїми, рука, розуміння

Чи варто встановлювати сонячну електростанцію самостійно?

Припустимо, ви живете в штаті, де закон дозволяє проектувати та встановлювати власну сонячну систему. Чи розумно це робити? Найкращий спосіб відповісти на це питання. розглянути переваги та недоліки сонячних електростанцій “зроби сам”.

Заощаджуєте гроші

Як це зазвичай буває в США.S., витрати на робочу силу можуть становити значну частину загальної вартості будь-якого проекту. Це справедливо і для сонячної енергії. Кожного разу, коли ви отримуєте пропозицію від інсталятора сонячних панелей, праця становить близько 10% або більше від цієї вартості.

Йдучи шляхом DIY, ви можете заощадити на цих витратах, які можуть становити кілька тисяч доларів.

Задоволеність

Будь-який ентузіаст “зроби сам” підтвердить той факт, що проекти “зроби сам” дають більше, ніж просто економію грошей. вони приносять задоволення від того, що ти зробив щось нове. Встановлення вашої системи може бути корисною справою, незалежно від її інших переваг.

Ніяких неприємних сюрпризів

Незалежно від того, наскільки високо оцінений ваш інсталятор або наскільки добре виглядає контракт, коли ви витрачаєте десятки тисяч доларів, природно бути стурбованим тим, чи отримуєте ви свої гроші за вартістю. Незважаючи на гарантії на обладнання, клієнти часто турбуються про якість компонентів і виготовлення. Коли ви робите роботу самостійно, ви знаєте, яку якість ви отримуєте, що робить сонячні електростанції, зроблені своїми руками, часто досліджуваним варіантом.

Юридичні бар’єри

Як ми вже обговорювали раніше, основною перешкодою для встановлення системи “зроби сам” є юридичний бік справи. Готові системи проходять перевірку місцевою комунальною компанією, яка також може вимагати показати ліцензію або сертифікат вашого інсталятора.

Може бути складним та/або небезпечним

На перший погляд, встановлення сонячних панелей може здатися простим. Але фактична установка може бути складною та високотехнічною. Має сенс найняти інсталятора для систем, підключених до електромережі, які вимагають роботи на даху, з електричними панелями або з закопаними проводами. Крім того, постійний струм, що протікає від ряду сонячних панелей, може бути надзвичайно небезпечним, якщо ви не дуже добре обізнані з електротехнікою.

Може не коштувати зекономлених грошей

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), робоча сила зазвичай становить близько 10% вартості системи. Враховуючи середню вартість сонячної енергетичної системи від 15 000 до 25 000 доларів США, економія становитиме від 1 500 до 2 500 доларів США або трохи більше. Якщо взяти до уваги складність і час, необхідний для самостійного виконання робіт, це може бути не варте зекономлених грошей.

Дозволи та інші юридичні клопоти

Встановлення сонячної фотоелектричної системи вимагає більше, ніж просто придбання та встановлення обладнання. Вам потрібно подавати заявки на отримання дозволів, знижок і кредитів, а також проходити перевірки. Зареєстрований інсталятор сонячних електростанцій виконував ці кроки десятки разів, і, ймовірно, може зробити це швидше і ефективніше, ніж ви.

Втрачені стимули

Ваш штат може дозволити вам встановити систему самостійно, але ви не зможете претендувати на певні пільги, що пропонуються домовласникам, які користуються послугами професіоналів для встановлення сонячної електростанції. Хоча ви можете мати право на федеральний податковий кредит на сонячну енергію, ви можете не мати права на деякі місцеві знижки.

Багато банків також пропонують низькопроцентні “зелені кредити” для переходу на сонячну енергетику. У більшості випадків ці банки вимагають комерційну пропозицію/договір купівлі-продажу від сертифікованого інсталятора.

Гарантія на неякісну роботу

Професійно встановлені панелі поставляються з гарантією якості, яка захищає вас від будь-яких дефектів при монтажі. Деякі компанії, такі як SunPower, пропонують 25-річну гарантію. Можливо, ви зможете заощадити від 1,500 до 2,500 доларів, зробивши все це самостійно, але це означає втрату такої цінної гарантії, як ця.

Заключні думки

Встановлення власної сонячної енергетичної системи звучить заманливо для багатьох ентузіастів “зроби сам”, які очікують заощадити гроші та завершити проект, що задовольняє їх. Але на відміну від інших, більш простих проектів “зроби сам”, встановлення сонячних панелей може бути складним, небезпечним і навіть іноді виснажливим. Державні закони часто забороняють встановлювати сонячні батареї, якщо у вас немає відповідних повноважень.

На щастя, ви все ще можете встановити меншу автономну систему, яка живить господарську будівлю або віддалену кабіну. Якщо ваша система не підключена до електромережі, ви можете створити меншу та безпечнішу систему, використовуючи декілька компонентів, які часто можна придбати у вигляді набору.

Автор: Анікет Бхор

Анікет Бхор має M.S. у галузі відновлюваної енергетики та близько десяти років досвіду роботи в сонячній енергетиці. нагляд за виробництвом та встановленням сонячних панелей. Він писав для організацій з відновлюваної енергетики по всьому світу, а також є ентузіастом клімату і завзятим велосипедистом.

Залишити відповідь