Сонячні опції Tesla. Варіанти сонячних батарей Tesla

Яке майбутнє чекає на технології сонячної енергетики Tesla?

Бізнес Ілона Маска у сфері сонячної енергетики виявляється революційним. Коли компанія вперше приєдналася до бізнесу електромобілів, усі думали, що електромобілі Tesla Гострайтинг BWL буде основним FOCUS. Але Маск заявив, що компанія зробить сонячну енергію основним фокусом. Про що це говорить вам? Якщо один з найбагатших людей світу розглядає можливість інвестування у відновлювану енергетику, це багато про що говорить.

Tesla прогнозує, що її бізнес у сфері сонячної енергетики в найближчі роки перевершить бізнес з виробництва електромобілів. Хоча коронавірус вплинув на бізнес сонячних установок Tesla, компанія оговтається. Більшість компаній сонячної енергетики однаково постраждали від нової норми. Оскільки федеральний уряд має намір скасувати стимули для сонячної енергетики у 2022 році, ми очікуємо побачити сплеск у сонячній енергетиці.

Tesla повідомила про найгірші показники сонячної енергетики у 2 кварталі 2020 року. Але це не здавалося значним занепокоєнням для компанії, зрозуміло, через скорочення особистих продажів після введення обмежень. Незважаючи на виклики, компанія встановила 37 МВт сонячної енергії Ghostwriter.

Сонячна енергія Tesla

сонячні, tesla, сонячних, батарея

Наразі сонячна енергетика та накопичувачі енергії Tesla приносять приблизно 7% доходу компанії. Однак Маск зазначає, що так буде не завжди. Компанія сподівається розвивати свої сонячні автомобілі, накопичувачі енергії та послуги з монтажу.

Сонячне скло. одна з технологій, яка, ймовірно, візьме ринок штурмом. Як і сонячна черепиця, фотомодулі надають даху привабливого вигляду, якщо ви відчуваєте, що звичайні сонячні панелі руйнують естетичну привабливість вашого будинку.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск зазначає, що будинок може використовувати менше 50% площі даху для розміщення сонячної черепиці. Однак для гаджетів з високим споживанням енергії, таких як електромобілі, більше сонячних панелей стане в нагоді.

Хоча поточна вартість Tesla Solar Roof може бути непомірно високою, це тривожний дзвінок для галузі, щоб розробляти продукти, орієнтовані на споживача. Поточна ціна сонячних панелей становить приблизно 22 євро за квадратний метр. foot ghostwriting agentur За даними сонячного калькулятора Tesla, повна система сонячних панелей може досягти максимуму в 75 000, але очікується, що з часом ця сума зменшиться.

Одним з недоліків сонячної черепиці є недостатня надійність, але Tesla, схоже, подолала цю перешкоду. Крім того, попередня сонячна черепиця виявилася економічно нежиттєздатною через високі виробничі витрати.

Сонячний дах Tesla дешевший за традиційні сонячні панелі, але вимагає капітального ремонту вашого існуючого даху. Тому загальна вартість може бути вищою, ніж у звичайних фотоелектричних модулів. Тому, якщо ви не хочете переробити свій дах, технологія може не мати економічного сенсу, принаймні, поки що.

На відміну від місцевої компанії, Tesla може довго тримати вас у списку очікування на сонячну установку. Процес встановлення може зайняти від 10 днів до 180 днів до того, як почнеться процес встановлення. Очікується, що в міру поширення технології цей період очікування скоротиться, щоб задовольнити високий попит у майбутньому.

Акумулятори енергії Tesla. Powerwall

Накопичувач сонячної енергії jura hausarbeiten ghostwriter знаходиться на початкових стадіях розвитку. Одним із важливих факторів, який визначатиме успіх сонячної енергії, є надійні акумуляторні батареї. Поточна вартість Tesla Powerwall становить приблизно 6,000.

Чи має ця ціна фінансовий сенс для власників будинків? Залежно від вартості електроенергії у вашому регіоні, Powerwall може бути гідною інвестицією чи ні. Тому слід враховувати ціну мережевої системи та резервних фотомодулів з акумуляторами. Ви також можете використовувати батареї Tesla для зберігання енергії, коли її вартість низька, і використовувати її, коли рахунки комунальних компаній вищі. Більшість постачальників електроенергії стягують вищі тарифи на електроенергію в години сонячного піку, оскільки домогосподарства використовують більше енергії, щоб підтримувати прохолоду в домівках.

Powerwall працює як звичайні акумулятори сонячної енергії. Коли ваші фотомодулі виробляють надлишкову енергію, ви повинні зберігати її в акумуляторі для використання вночі або в похмурі дні, коли вихід енергії нижчий.

Свинцево-іонна акумуляторна батарея може забезпечити 14 кВт/год потужності. Для домашньої сонячної енергетики батареї достатньо, щоб допомогти вам вийти з мережі та отримати незалежність від комунальної компанії. У разі високого попиту на електроенергію ви можете додати більше Powerwalls, оскільки батарея є модульною.

Автомобілі на сонячних батареях Tesla

Ілон не відмовився від своєї мрії про автомобільний бізнес. Tesla робить електромобілі з сонячним запасом ходу, якого може вистачити на кілька миль. Кібер-вантажівка. це інновація, яка увірвалася на ринок у 2020 році. Електромобіль з сонячним дахом. це перший у своєму роді електромобіль від Tesla.

Автотранспортні засоби є одним із основних забруднювачів повітря у світі, викиди якого становлять приблизно 400 грамів вуглекислого газу на милю Гострайтинг Сонячна енергія може різко зменшити викиди вуглецю. Якщо ми хочемо зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь, сонячна енергія є найкращим варіантом.

Що далі?

Tesla змінює наше уявлення про сонячну енергетику Автор текстів Husarbeit Раніше мова йшла про сонячні установки на наших дахах. З роками ситуація змінилася, і ми побачили нові технології, такі як сонячні космічні апарати, кораблі та дороги. Tesla зарекомендувала себе як сила в галузі, і кожен день у компанії є нові продукти для ринку. Зі зміщенням фокусу на сонячну енергію слід очікувати більш надійних, дешевих та екологічно чистих інновацій.

Ілон Маск показав, що його інтерес до галузі буде продовжувати зростати в найближчі роки. Хоча сонячні дахи Tesla мають низьку ефективність, вони змінюють правила гри в плані естетичної привабливості сонячних модулів. Powerwall. це також ідея, яка допоможе більшій кількості домовласників і підприємств перейти на автономне живлення. Як галузь, що розвивається, це плюс, і ми бачимо, що все більше інвесторів розглядають сонячну енергетику, тому що це галузь майбутнього.

Ви можете перейти на сонячну енергію сьогодні, перш ніж федеральний уряд скасує інвестиційний податковий кредит у 2022 році. Зверніться до Dynamic Slr і попрощайтеся з великими регулярними рахунками за електроенергію. У нас є інсталятори сонячних панелей у Техасі, які готові допомогти вам зменшити свій вуглецевий слід.

найкращих альтернатив електростанціям Tesla Powerwall у 2023 році

Tesla Powerwall. це чудове рішення для резервного живлення будинку, але на ринку є й інші альтернативні варіанти.

сонячні, tesla, сонячних, батарея

Такі читачі, як ви, допомагають підтримувати MUO. Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

Встановлення електростанції Tesla Powerwall у вашому домі може значно зменшити ваші рахунки за електроенергію, особливо якщо ви покладаєтесь на сонячну панель або сонячний дах. Звичайно, батарея Tesla Powerwall також може забезпечити резервне живлення вашого будинку, як генератор, у разі відключення електроенергії.

Однак є й інші альтернативи, які ви можете розглянути, якщо хочете встановити Tesla Powerwall у себе вдома. Давайте копнемо глибше, щоб з’ясувати.

Навіщо використовувати альтернативу Tesla Powerwall?

сонячні, tesla, сонячних, батарея

Tesla Powerwall. це зручний варіант, який може зробити ваш будинок енергонезалежним, але його встановлення може бути дорогим. Це тому, що якщо ви купуєте літій-іонну батарею Tesla Powerwall від Tesla, вона повинна супроводжуватися сонячним дахом або сонячною панеллю.

Якщо коротко, то Tesla Powerwall 13.Літій-іонна батарея на 5 кВт-год коштуватиме вам близько 10 500, а додаткова сонячна панель може коштувати від 15 000 до 25 000. Якщо ви порахуєте, то в кінцевому підсумку можете витратити більше 25 500 на встановлення Tesla Powerwall у себе вдома.

Крім того, Tesla Powerwall 13.Літій-іонного акумулятора ємністю 5 кВт-год може бути недостатньо, якщо ви споживаєте більше електроенергії, ніж у середньому.

За даними Energy Sage, Tesla Powerwall з 13.Літій-іонна батарея на 5 кВт-год може підтримувати роботу базової електроніки у вашому домі щонайменше 24 години. Але якщо ви хочете отримати більше енергії, вам доведеться придбати кілька акумуляторів Tesla Powerwall та сонячних панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. це може бути дорожче в установці.

Альтернативи Tesla Powerwall для вашого будинку в 2023 році

Ви можете розглянути дешевші альтернативи Tesla Powerwall, які не потребують придбання сонячних панелей. На додаток до цього, кілька варіантів можуть живити ваш будинок довше, ніж Tesla Powerwall без модернізації. Про що ми говоримо?

Ford F-150 Lightning

сонячні, tesla, сонячних, батарея

Ford F-150 Lightning має функцію двонаправленої зарядки, яка може живити ваш будинок під час відключення електроенергії, як і Tesla Powerwall. Але на відміну від Tesla Powerwall, електричний пікап Ford має більшу ємність літієвої батареї. ви можете обрати комплектацію з акумулятором на 98 кВт-год або 131 кВт-год.

Для порівняння, повністю зарядженого Ford F-150 Lightning вистачить, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією щонайменше на десять днів. Що стосується ціни, то найдешевша комплектація наразі продається за 55 974. Крім того, вам також потрібно буде придбати систему домашньої інтеграції за 3,895 для підтримки двостороннього заряджання. це не включає вартість встановлення.

Після встановлення двонаправленого зарядного пристрою ваш Ford F-150 Lightning буде автоматично розряджати енергію для вашого будинку під час відключення електроенергії. Ви також можете використовувати додаток FordPass для автоматичного збереження заряду акумулятора. Це означає, що якщо ви зарядили батарею електромобіля до 100%, і він автоматично підключається до вашого будинку, якщо мережа зникає, ви можете налаштувати його так, щоб він зберігав енергію, коли батарея заряджена на 30%.

Коротше кажучи, Ford F-150 Lightning є альтернативою Tesla Powerwall, якщо вам потрібна резервна батарея для вашого будинку без сонячних панелей. Не кажучи вже про те, що це електромобіль, яким ви можете керувати, і він живить ваш будинок в десять разів довше, ніж Tesla Powerwall.

SunPower SunVault

сонячні, tesla, сонячних, батарея

SunPower пропонує опцію домашнього резервного літій-іонного акумулятора, відомого як SunVault. Ємність акумулятора доступна в 13 кВт-год або 26 кВт-год, але потужність розряду обмежена до 12 кВт-год або 24 кВт-год. Крім того, літієва батарея SunPower SunVault може забезпечити 6.8 кВт безперервної потужності, що трохи вище, ніж у Tesla Powerwall.

Скільки це коштує? Solar Reviews стверджує, що ви можете розраховувати витратити від 12 000 до 25 000 на встановлення SunVault. Ви можете витратити майже таку ж суму, щоб встановити вдома Tesla Powerwall.

SunPower також пропонує окремий компонент під назвою HubPlus, який дозволяє резервній батареї автоматично забезпечувати резервне живлення вашого будинку під час відключення електроенергії. Крім того, ви можете контролювати резервне живлення за допомогою додатку SunPower та налаштовувати схеми живлення. Наприклад, у разі перебоїв в електропостачанні, ви можете вибрати живлення лише для найважливіших пристроїв вдома, таких як холодильник або Wi-Fi роутер, використовуючи систему HubPlus.

Якщо ви користуєтеся електромобілем, під час встановлення можна додати домашній зарядний пристрій Wallbox. На додаток до цього, SunPower пропонує сонячну інтеграцію при встановленні літієвої батареї SunVault.

LG Chem Battery

Батарея LG Chem доступна у двох варіантах: RESU10H Prime або RESU16H Prime. LG RESU10H Prime. це літій-іонний акумулятор ємністю 9.6 кВт-год, тоді як RESU16H Prime може вмістити до 16 кВт-год. Якщо ви хочете, ви можете скласти батареї паралельно, щоб розблокувати 19.2 кВт-год або 32 кВт-год.

Однак батарея LG Chem не вимагає встановлення її з сонячною панеллю, як, наприклад, Tesla Powerwall. Насправді, батарея LG ємністю 16 кВт-год має більшу ємність, ніж батарея LG ємністю 13 кВт-год.Акумулятор Tesla Powerwall ємністю 5 кВт-год, але продається за ціною 11 000. З іншого боку, менша батарея на 9.6kWh батарея обійдеться вам у 8,500.

Ще одна цікава річ про батареї LG Chem полягає в тому, що вони більш енергоефективні, ніж батареї Tesla Powerwall. За даними Solar, можливості LG Chem щодо постійного струму забезпечують меншу втрату енергії при використанні батареї порівняно з батареями змінного струму, такими як Tesla Powerwall.

Однак батарея LG Chem не постачається з інвертором. Це означає, що ви повинні придбати інвертор, сумісний з постійним струмом, наприклад, Solar Edge Storedge, щоб розряджати енергію від акумулятора до ваших пристроїв змінного струму вдома. Крім того, найкращий інвертор повинен полегшити автоматичне підключення батареї до вашого будинку, якщо електромережа відключена.

Акумулятор Sonnen

Sonnen. німецька компанія, яка пропонує домашні резервні акумулятори, які можна заряджати від електромережі або сонячної системи. Якщо вам потрібна батарея ємністю 10 кВт-год або 20 кВт-год, ви можете розглянути модель sonnenCore. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більшій батареї, ecoLinx ємністю до 30 кВт-год є хорошим варіантом.

Solar Reviews вважає, що придбання батареї sonnenCore ємністю 10 кВт-год коштуватиме вам близько 9 500 доларів. трохи дешевше, ніж Tesla Powerwall. Але, з іншого боку, ви можете витратити майже втричі більше, щоб придбати батарею ecoLinx на 12 кВт-год.

Найбільша різниця між цими двома моделями полягає в тому, що акумулятор ecoLinx сумісний з більшістю систем “розумного дому”. Іншими словами, якщо ви підключили ecoLinx до своєї системи розумного будинку, ви можете керувати більшістю своїх пристроїв вдома за допомогою додатку для смартфона Sonnen.

Однак, як sonnenCore, так і ecoLinx можуть автоматично перемикатися, коли мережа виходить з ладу. або в години пік, коли електроенергія коштує дорожче. ecoLinx йде далі, заряджаючись швидше перед очікуваним штормом, який може призвести до перебоїв в електропостачанні.

Система ecoLinx має довшу 15-річну гарантію, ніж sonnenCore з 10-річною гарантією.

Panasonic EVERVOLT 2.0

За даними Energy Sage, ви можете витратити від 15 000 до 20 000 на встановлення Panasonic Evervolt 2.0 домашній акумулятор. Це дорожче, ніж одна батарея Tesla Powerwall, але ви отримуєте кращу пропозицію, оскільки вона має більшу ємність. 17.1 кВт-год або 25.65kWh. Крім того, ви самі вирішуєте, чи хочете ви встановити сонячну панель або покладатися на електромережу для зарядки акумулятора.

На відміну від Tesla Powerwall, Panasonic Evervolt розроблений для підвищення ефективності за допомогою гібридного інвертора, сумісного з системами постійного або змінного струму. Однак ви можете налаштувати батарею так, щоб вона автоматично розряджала електроенергію для вашого будинку, якщо мережа пропадає або тариф на електроенергію зростає, так само, як і Tesla Powerwall.

А ще краще, Panasonic Evervolt 2.0 оснащений Smart-панеллю, яка зв’язується з додатком для смартфона, щоб ви могли відстежувати енергоспоживання та оптимізувати накопичену енергію.

Panasonic Evervolt 2.0 також можна встановлювати на вулиці, і на нього надається 10-річна гарантія.

Ви можете встановити альтернативи Tesla Powerwall без сонячних панелей

Tesla Powerwall пропонує одне з найкращих рішень для резервного живлення будинку за допомогою акумуляторної батареї та сонячних панелей. Однак вам слід розглянути альтернативи Tesla Powerwall, якщо ви віддаєте перевагу ємності акумулятора, а не сонячним панелям. Насправді, ви все одно можете компенсувати свої витрати на електроенергію без сонячних панелей, якщо будете заряджати домашню батарею від мережі в непікові години і розряджати її в години пікових навантажень.

Tesla Solar Roof: повний огляд

сонячні, tesla, сонячних, батарея

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної покрівлі компанії. Серед кількох оновлень, третя версія включає більші плитки, нижчі виробничі витрати, підвищену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, зменшилася загальна кількість деталей у продукті. Tesla прогнозувала, що ці зміни значно знизять собівартість продукту, однак компанія продовжує боротися за прискорення встановлення сонячних дахів.

Сонячний дах Tesla: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії полягає в повній інтеграції чистої енергії. одномоментному процесі скорочення викидів вуглецю, який включає в себе поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без її “вигляду”, сонячний дах Tesla пропонує привабливу альтернативу: але чи є цей розкішний дах правильним варіантом для вас??

Що в цій статті?

Тут багато всього, і ми спробуємо розповісти про кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячний дах
 • Хронологія ключових подій Solar Roof
 • Технічні характеристики сонячного даху
 • Оцінки витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?
 • Конкуренти Tesla

Сонячний дах Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної енергетики вважають, що сонячна енергія потребує ребрендингу як естетичне і технічне вдосконалення, яке може бути частиною ремонту будинку, а не важким модулем, прикріпленим до даху. Ця думка була підкреслена в жовтні 2016 року, коли Ілон Маск представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне зробити сонячну енергію більш популярною, усуваючи будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у домовласників.

“Я думаю, що є досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які дійсно покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах на велелюдному заході в передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Tesla був настільки бездоганно інтегрований, що всю аудиторію преси потрібно було перелаштувати на його присутність на будинку перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з сонячним дахом Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla йдуть в парі зі сховищем енергії у вигляді батареї Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт за відсутності сонця або 9 кВт за наявності сонця.6 кВт при повному сонці на додаток до 13.5 кВт-год корисної потужності. Це також може допомогти забезпечити сонячною енергією ваш будинок під час відключення електроенергії. Він також поставляється з додатком Tesla, який дозволяє користувачам стежити за виробництвом енергії в режимі реального часу. Tesla Powerwalls мають право на федеральний податковий кредит.

Які останні новини про черепицю Tesla Solar Roof?

Зараз Tesla встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок невідома. Цей сонячний продукт набуває популярності серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування установки для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla, в яких вартість установки була вищою за контрактну ціну. Відсутність пояснень та прозорості викликала плутанину та розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високі ціни.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячні панелі Tesla Solar Roof “залишається високим”, незважаючи на підвищення цін на них. Він визнав, що Тесла “в основному зробив кілька суттєвих помилок в оцінці складності певних дахів.” Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор сонячних дахів; однак Tesla зазначає, що складність вашого даху не буде визначена до тих пір, поки ви не зробите замовлення на сонячний дах. Тесла поділяє складність на три категорії. прості, проміжні та складні. на основі наступних критеріїв:

 • Простий: однорівневий дах, вільні монтажні площини, мало перешкод (труби, димарі, мансардні вікна), низький нахил
 • Проміжний: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш щільна монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), більший нахил
 • Складність: багаторівневий дах (секції даху побудовані на декількох поверхах вашого будинку), переповнена монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх звітів, ціна сонячного даху Tesla істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та оголошень про сонячний дах Tesla

Tesla, схоже, має шаблон надмірних обіцянок та недоотримання результатів щодо свого сонячного даху. Ось розбивка того, як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячного даху.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на свою сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск показав, що він та інший керівник Tesla вже встановили дах на своїх будинках.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво покрівельного продукту на своїй гігафабриці в Буффало. Потім Tesla почала перші установки з клієнтами, які перебувають у верхній частині списку очікування в Каліфорнії, в середині березня, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки.
 • Травень 2018 року: Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячний дах і намагається задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: У Каліфорнії, провідному штаті країни за кількістю сонячних дахів, було встановлено лише 12 сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт, в якому йдеться про те, що сонячні дахи ще довго не будуть широко встановлюватися. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “На даху можна провести лише кілька прискорених випробувань на довговічність. Тож перш ніж ми зможемо розгорнути її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. У заяві бракувало як зобов’язань, так і чітких термінів.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку тільки для виробництва сонячної черепиці для даху. Керівник енергетичних операцій Tesla Санджай Шах заявив, що Tesla готується до того, що в 2019 році бізнес, пов’язаний з сонячними дахами, побачить “величезне зростання.” Сам Маск написав у Твіттері, що перші установки сонячних дахів почнуться приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019: Незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у Твіттері, що сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019 року: Tesla оголосила про випуск Tesla Solar Roof V3, в якому були внесені оновлення для збільшення виробництва і розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Tesla досягла певних успіхів у сфері сонячних дахів протягом року, майже втричі збільшивши кількість своїх установок між першим і другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що “досягла значного прогресу у збільшенні кількості сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують стикатися із затримками та відсутністю прозорості з боку Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподіване підвищення цін.
 • Червень 2021: electrek підтвердив, що глава енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила встановлення сонячних дахів на будь-яку точку Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021: компанія electrek оголосила, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу потужність і зможе встановлюватися на існуючі дахи.

Технічні характеристики сонячних дахів Tesla: що ви отримаєте?

Якщо ви зацікавлені в установці сонячної покрівлі Tesla, вам, ймовірно, цікаво, що ви отримаєте від кожної сонячної черепиці. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячного даху:

Дизайн

Незважаючи на попередні оголошення про численні дизайнерські пропозиції. включаючи тосканську скляну черепицю, сланцеву скляну черепицю, фактурну скляну черепицю та гладку скляну черепицю. Tesla Solar Roof наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. Згідно з даними сайту Tesla, кожна черепиця має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовляється зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів і модулі, яку можна порівняти з гарантіями провідних брендів сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що потужність вашого сонячного даху становитиме щонайменше 95 відсотків від “номінальної пікової потужності” через п’ять років після встановлення, і що вона буде знижуватися не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову потужність у 25-му році. Його інвертор має 12.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям на інші марки стрінгових інверторів; однак ця гарантія нижча, ніж гарантії на багато мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

З новими категоріями складності, описаними вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячної покрівлі Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від квадратних метрів вашого даху. Якщо у вас досить невеликий. і не надто складний. дах, який вам вже потрібно замінити, ціна сонячного даху, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нового асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, зі збільшенням розміру та/або складності вашого даху, ви можете очікувати, що це число швидко зросте.

Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак відсутність прозорості Tesla ускладнює порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування і несподіваним зростанням цін.

Якщо вам терміново потрібно оновити дах або якщо ви не плануєте оновлювати дах протягом деякого часу, можливо, сонячна покрівля Tesla Solar Roof не варта вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони також чудово виглядають)!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не негайно), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячний дах Tesla. Крім того, якщо вам подобається зовнішній вигляд і у вас є капітал, щоб покрити витрати, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти сонячний дах Tesla з іншими продуктами для сонячних дахів.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані в існуючий дах і мають схожий розмір і форму зі стандартною черепицею. Тесла створив дещо інше. У серпні 2016 року Ілон Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не просто річ на даху. Це дах.”

На відміну від інших сонячних черепиць, черепиця Tesla призначена для повної заміни існуючого даху (хоча нещодавно компанія electrek повідомила, що незабаром ви зможете встановлювати її на існуючі дахи). Як наслідок, найбільш економічно вигідним способом їх встановлення є будівництво будинку, а це означає, що вони найкраще підходять для покупців житла, які мають право голосу при виборі дизайну та матеріалів для свого нового будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla означає демонтаж існуючого даху (що компанія Tesla зробить за вас). Таким чином, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla є практичною лише тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого продукту Tesla для даху створив враження, що це нова концепція, це лише продовження блискучої перепакування, яку дехто називає “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці та сонячної черепиці розвивалася протягом багатьох років, і ряд компаній зробили спробу розробити універсальний, тонкий сонячний матеріал для даху, який можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не доповненням до модулів. Ось деякі з конкурентів сонячних дахів Tesla, які пропонують аналогічні продукти BIPV:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється аналогічно традиційній металевій покрівлі. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці та може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячної енергії знаходиться в авангарді лінійки продуктів для сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячної покрівлі всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra розроблена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і має близько 15.9 до 17.2 відсотки ефективності. Її сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.від 9 до 15.1 відсоток і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими покрівлями з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, тепер цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Його система Apollo II включає сонячну черепицю для низькопрофільних дахів, які мають близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed поєднує сонячну черепицю з плоскими дахами з бетонної черепиці, а її ефективність становить близько 16%.

Важливо відзначити, що сонячна черепиця і плитка, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на тлі інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних батарей.

Часті запитання про сонячний дах Tesla Solar Roof

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячні дахи Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla надішле власних інсталяторів або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Tesla стверджує, що їх черепиця втричі міцніша за звичайну черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас вогнестійкості (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете почуватися впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Крім того, її інвертор має 12.5-річна гарантія, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вже сьогодні, перш ніж прийняти рішення

Подібно до того, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому продукт сонячних дахів компанії схожий на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виготовлення, тоді очікування сонячного даху від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу з високими показниками ефективності та елегантним чорним дизайном. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а з 2023 року федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижено до 22 відсотків.

Перш ніж ви приймете рішення чекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити варіанти сонячної енергії для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на своєму даху.

Де купити сонячну черепицю для даху

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Найкращі продукти порівняно з вартістю сонячної батареї Tesla Solar Roof проти. Сонячні панелі Сонячні електростанції: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Вокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергетики, Емілі є експертом у галузі сонячної енергетики, акумуляторів, технологій та політики управління енергією. Вона має ступінь магістра наук з екологічної науки та політики Університету Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екологічної науки та біології Коледжу Колбі. Емілі завжди шукає способи жити більш екологічно і в даний час знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

Сонячна покрівля Tesla: Що ви повинні знати

Якщо ви шукаєте новий дах або сонячну батарею, швидше за все, ви чули шепотіння про сонячний дах Tesla. Це ідеальне поєднання високоякісної, естетично привабливої покрівельної черепиці, яка ще й генерує електроенергію. Завдяки нашому тісному стратегічному партнерству з Sun Valley Solar Solutions, компанія Азул Покрівля рада повідомити, що революційна сонячна покрівля Tesla тепер доступна!

Як і у випадку з усіма новими технологіями, питань про можливості сонячної покрівлі дуже багато. І хоча ми не можемо відповісти на всі питання в рамках цього короткого блогу, ми хотіли б приділити кілька хвилин і відповісти на деякі з найпоширеніших. Якщо ви шукаєте новий дах, зацікавлені в сонячних панелях. або і в тому, і в іншому випадку. сонячна покрівля може бути хорошим варіантом для вас. Читайте далі, щоб дізнатися більше про цю передову технологію і зрозуміти, чи підходить вона вам.

Покрівельна черепиця Solar Roof надзвичайно довговічна

Вибір сонячної черепиці Tesla Solar Roof означає вибір однієї з найдовговічніших черепиць на ринку. Черепиця Solar Roof виготовляється із загартованого скла, що робить її більш ніж втричі міцнішою за багато традиційних покрівельних систем. Вони також розроблені для всепогодної довговічності. тож незалежно від того, чи ви перебуваєте у Флагстаффі під снігом, чи у Феніксі під спекою, Tesla розробила сонячну покрівлю, щоб впоратися з усім цим.

На додаток до довговічності, Tesla надає провідну в галузі 25-річну гарантію на погодні умови, потужність і черепицю. довшу, ніж у багатьох традиційних покрівельних систем. Отже, є достатньо підстав бути впевненими, що інвестиції в сонячну покрівлю окупляться протягом багатьох років/десятиліть.

Сонячна покрівля окупить ваші витрати на пакування

На відміну від черепиці, яка не генерує електроенергію, Solar Roof почне повертати гроші з моменту її ввімкнення. Встановивши сонячний дах, ви зможете зменшити свої щомісячні рахунки за електроенергію та замінити застарілий дах одночасно. Більше того, сонячний дах можна поєднувати з такими технологіями, як Tesla Powerwall. Компактна і витончена домашня батарея Powerwall зберігає надлишкову сонячну енергію, роблячи її доступною для подальшої компенсації придбаної електроенергії вночі або для забезпечення безпеки під час перебоїв з електропостачанням.

Підвищена привабливість бордюру

Підвищена привабливість бордюру. одна з багатьох переваг нового даху. Але краса в очах того, хто дивиться, і багато домовласників вважають вигляд традиційних сонячних панелей не надто привабливим. З сонячним дахом вам не доведеться йти на компроміси.

Красива сонячна покрівля Tesla Solar Roof чергує поєднання енергогенеруючої та неенергогенеруючої черепиці. Завдяки поєднанню черепиці Solar Roof легко інтегрується з дахами різних форм і розмірів. Обидва типи черепиці абсолютно не відрізняються один від одного і в поєднанні створюють невидиму сонячну батарею, яка естетично виглядає під будь-яким кутом. Хочете більше виробництва? Додайте більше енергоефективної черепиці. Ось так просто.

Дві команди за ціною однієї

Azul Roofing Solutions. єдиний сертифікований інсталятор сонячних дахів Tesla, який налагодив стратегічне партнерство з найнадійнішою командою проектувальників сонячних батарей в Арізоні. З 2006 року Sun Valley Solar Solutions допомогла більш ніж 8 500 домовласникам перейти на сонячну енергію. Завдяки тому, що Azul займається покрівельними роботами, а Sun Valley Solar Solutions забезпечує безпечне та надійне підключення до електромережі, ви отримаєте доступ до досвіду, недоступного для інших покрівельних бригад.

Якщо вас зацікавила сонячна покрівля Tesla Solar Roof, ми запрошуємо вас запросити безкоштовну пропозицію без зобов’язань! Просто натисніть кнопку нижче, щоб почати.

Залишити відповідь