Сонячна система потужністю 3 кВт: Ціни, вихід і економія. Сонячна система потужністю 3 кВт

кВт Сонячна система: потужність та економія

Якщо ви є низьким або помірним споживачем енергії і не плануєте додавати батарею в майбутньому, сонячна система потужністю 3 кВт може бути достатньою для забезпечення ваших потреб в електроенергії. Кількість сонячної енергії, яку генерує сонячна система потужністю 3 кВт, залежить від вашого місця розташування; у Сіднеї вона виробляє в середньому 11.7 кВт-год на день, тоді як у Перті вона буде генерувати майже 13.2 кВт-год на день.

У таблиці нижче наведено ціни на сонячні системи потужністю 3 кВт у великих містах Австралії:

Продуктивність сонячних панелей залежить від сезону

Сонячна система потужністю 3 кВт буде генерувати більше енергії влітку і менше взимку. Корисно знати ці цифри та ваше споживання електроенергії для кожного сезону, щоб вибрати найбільш підходящий розмір системи для цілорічної економії.

кВт Ціни на сонячні системи

Якісна система потужністю 3 кВт зазвичай коштує від 3 500 до 6 000 євро за повну установку. Система варіюється в залежності від місця розташування, оскільки сонячна знижка регулюється відповідно до того, скільки сонячного світла отримує ваш поштовий індекс. також варіюються залежно від якості обраних компонентів та компанії, яку ви обираєте для виконання сонячної установки.

У таблиці нижче наведені дані для сонячних систем потужністю 3 кВт у великих містах Австралії:

А як щодо тих оголошень про дешевші системи потужністю 3 кВт?

Ми не радимо вибирати бюджетні системи потужністю 3 кВт. Ви навіть можете побачити системи потужністю 5 кВт, які відповідають цінам, які ми публікуємо для установок потужністю 3 кВт. Наші ціни відображають вартість встановлення системи, яка буде достатньо якісною для 25-річного терміну експлуатації, а це означає, що компоненти, гарантії та якість встановлення є кращими.

Заощадження та окупність сонячних систем потужністю 3 кВт

Період окупності систем потужністю 3 кВт залежить від вашого місця розташування, звичок використання електроенергії та особливостей вашого будинку, наприклад, орієнтації даху. У деяких штатах, таких як Західна Австралія, система потужністю 3 кВт може окупитися за 3-5 років, тоді як у Вікторії. за 4-6 років.

Якщо ви купуєте сонячні панелі гідної якості, заощадження за весь термін служби можуть скласти більше 40 000 доларів. Сума економії залежить від того, як ви використовуєте сонячну енергію та скільки електроенергії ви споживаєте протягом світлового дня. На графіку нижче показані результати нашого калькулятора для типової системи потужністю 3 кВт у Перті:

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Точний розрахунок системи на 3 кВт

Для точного розрахунку окупності та економії системи потужністю 3 кВт на вашому об’єкті нерухомості введіть дані про ваше місцезнаходження, використання та дах у наш калькулятор сонячних панелей, щоб отримати результати.

Сонячна система потужністю 3 кВт. витрати, економія, окупність

Сонячна система потужністю 3 кВт. це компактний та недорогий варіант для малих та середніх будинків з великими рахунками. Чи достатньо 3 кВт для вашого будинку?

  • 8 сонячних панелей 1-го рівня
  • Затверджений ЦВК інвертор на 3 кВт
  • Встановлення кваліфікованим роздрібним продавцем CEC

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Сонячні фотоелектричні системи потужністю 3 кВт найкраще підходять для будинків середнього розміру з двома-трьома людьми. Вони також добре працюють у невеликих будинках з більшим споживанням енергії.

Якщо у вас невелике домогосподарство, яке турбують високі рахунки за електроенергію, встановлення сонячної системи потужністю 3 кВт може бути ідеальним варіантом. Це надійний та економічно ефективний підхід і одна з найкращих сонячних систем для невеликої австралійської родини.

Зафіксуйте ці нижчі ціни на електроенергію для вашої родини зараз, поки вартість електроенергії зростає!

Системи потужністю 3 кВт забезпечують майже дві третини загального споживання енергії для середньостатистичного австралійського будинку.

У цій статті ми розповімо вам про вартість сонячних систем потужністю 3 кВт, їхню енергетичну потужність, кількість панелей, які вони містять, і. найголовніше. скільки ви можете заощадити, володіючи такою системою.

Чи підходить сонячна система потужністю 3 кВт для мого будинку?

Безумовно. Якщо у вас невелика сім’я з двох-чотирьох осіб у будинку середнього розміру, то сонячна система потужністю 3 кВт ідеально вам підійде.

Дах вашого будинку визначатиме розмір сонячної фотоелектричної системи, яку ви отримаєте: чим більша встановлена система, тим більше енергії вона виробляє.

Оптимальне місце для встановлення панелей. північна сторона даху. Це також вирішить, скільки панелей ви можете встановити в цілому.

Сонячна електростанція потужністю 3 кВт буде виробляти приблизно дванадцять одиниць енергії в день (відомих як кіловат-години або кВт-год).

Це становить майже дві третини споживання електроенергії в типовому австралійському домогосподарстві.

З огляду на це, загальна сонячна потужність сонячної системи потужністю 3 кВт становить 4599 кВт-год щороку.

Скільки сонячних панелей в системі потужністю 3 кВт?

Типова сонячна панель має потужність 250-370 Вт, тому, якщо ви зупините свій вибір на цьому типі панелей, вам потрібно буде встановити від восьми до дванадцяти панелей, щоб створити систему потужністю 3 кВт (3000 Вт).

Це тому, що дванадцять помножити на 250 Вт. це 3000 Вт або 3 кВт. Або 8 помножити на 370 Вт. це 2960 Вт або 2.96 кВт. Типова сонячна панель має розмір близько 1м × 1.розміром 6 м.

Нижче наведена таблиця, яка показує, скільки панелей вам знадобиться для системи потужністю 3 кВт з різною вихідною потужністю:

Вихідна потужність панеліКількість необхідних панелей (округлено)
200 15
250 12
300 10
350 9
370 8
400 7.5

Чи достатньо місця на даху для сонячної системи потужністю 3 кВт??

Для встановлення системи потужністю 3 кВт потрібно близько 20 м² доступного простору на даху, зверненого на північ. Кожна панель має розмір приблизно 160 см × 100 см.

Якщо у вас є стільки місця, то ви готові до роботи!

Найкраще розташувати сонячну систему так, щоб на неї потрапляли прямі сонячні промені. Ви також можете попросити інсталятора сонячних батарей прийти і вивчити розмір і орієнтацію вашого даху. Вони можуть визначити, який розмір підійде найкраще.

Завдяки сучасним технологіям ваш місцевий інсталятор сонячних батарей, такий як Instyle Solar, може навіть використовувати карти Google, щоб визначити розмір і напрямок вашого даху.

Скільки коштує сонячна система потужністю 3 кВт?

За даними ЦЕС, якісна сонячна система потужністю 3 кВт, встановлена на вашому даху, коштує приблизно 2 800. 5 600 залежно від різних факторів.

Ціна системи буде на 1300 більше, ніж до застосування знижок та заохочень. Ви маєте право на відшкодування приблизно 1,300 євро, що збільшує ваші чисті витрати приблизно до 4,000 євро, як тільки ваш інсталятор заявить про STCS.

Скільки вам заощадить сонячна система потужністю 3 кВт?

В середньому, домовласник, який встановив сонячну систему потужністю 3 кВт, заощаджує 815 грн на рік або 20375 грн за весь термін служби системи. Це базується на припущенні, що домовласник встановлює систему на даху, зверненому на північ, має рахунок за електроенергію 450/квартал або більше, не має затінення і використовує 50% виробленої енергії в будинку.

Сума, яку заощадить власник будинку, залежить від ряду факторів, таких як:

1) Коли ви використовуєте енергію вдома.

2) Кількість електроенергії, яку ви споживаєте.

3) Орієнтація та ефективність панелей.

Для більшості будинків використання електроенергії має найбільший вплив на те, скільки ви можете заощадити. Чому це так?

Час, коли ви використовуєте енергію, і коли вона виробляється, визначає, яка частина вашої цінної сонячної енергії потрапляє в мережу, а не у ваш будинок.

Це важливо, оскільки більшість постачальників енергії платять приблизно 8 центів за кВт/год купівельної потужності, в порівнянні з 30 центами за кВт/год, які більшість людей витрачають на отримання енергії з мережі.

Який період окупності для модулів 3 кВт?

Очікуваний термін окупності системи потужністю 3 кВт може становити лише три роки. Це буде залежати від вартості системи, місця, де ви живете і скільки енергії ви споживаєте, а також від вашої відсоткової ставки, якщо ви фінансували систему.

Якщо ви не експортуєте енергію, вона окупиться менш ніж за три роки, за умови, що ви витрачаєте 30 центів за кВт-год на імпортовану електроенергію. Однак, якщо ви експортуватимете електроенергію в мережу, ви заощадите менше, і це подовжить термін окупності.

Якщо ви профінансували свою систему, з часом ви можете платити більше відсотків, а це означає, що термін окупності також збільшиться.

Якщо ви платите готівкою, ваша економія буде більш суттєвою, ніж відсотки, які ви б отримали на 4 000, що лежать без діла в банку.

Ознайомтеся з таблицею нижче для отримання інформації про терміни окупності в залежності від місця розташування:

Місто Вартість системи Передбачуваний тариф на електроенергію Передбачуваний коефіцієнт подачі електроенергії Передбачуване щоденне споживання енергії Період окупності IRR
Аделаїда 3,360 24c 7c 15 кВт-год 4.1 рік 24%
Брісбен 3,940 20c 5c 15 кВт-год 5.7 років 17%
Канберра 3,560 19c 7c 15 кВт-год 5.3 роки 18%
Дарвін 5,810 27c 9c 15 кВт-год 5.7 років 17%
Хобарт 4,880 23c 7c 15 кВт-год 6.5 років 14%
Мельбурн 3,720 19c 8c 15 кВт-год 5.8 років 16%
Перт 2,870 29c 6c 15 кВт-год 2.9 років 35%
Сідней 3,690 18c 6c 15 кВт-год 6.0 років 16%

Як довго працюватиме сонячна система потужністю 3 кВт?

Залежно від типу сонячних панелей, які ви обираєте для своєї сонячної системи потужністю 3 кВт, ви можете очікувати, що вона прослужить вам від 20 до 30 років. У більшості випадків гарантія на продукцію покриває будь-які потенційні проблеми принаймні протягом половини цього періоду, оскільки більшість панелей мають 25-річну гарантію.

Ваша сонячна система потребує мінімального обслуговування, і якщо ви добре дбаєте про її частини, ви можете розраховувати на середній термін служби понад 30 років. Виробники зазвичай гарантують, що ефективність сонячних панелей навряд чи впаде нижче 80% протягом гарантійного терміну.

На це посилаються в LetiD. LetiD розшифровується як Light and Elevated Temperature Induced Degradation. деградація, спричинена світлом та підвищеною температурою. Панелі вищої якості більш стійкі до цієї деградації і працюють з максимальною ефективністю протягом більш тривалого періоду часу.

Сонячні панелі деградують в середньому на 0.8% щорічно, згідно зі звітом NREL за 2012 рік. Ви можете очікувати, що ваша панель прослужить від 25 до 40 років, якщо вона не буде пошкоджена зовнішніми силами. Ефективність сонячних панелей досягне 80% до 25 року.

Крім того, хороша новина полягає в тому, що розмір і потужність сонячної системи не впливають на термін її служби, а в м’якому кліматі панелі здатні зберігати 95% своїх виробничих можливостей після 20 років використання.

Однак майте на увазі, що побутовий сонячний інвертор служить лише близько 10. 15 років (з гарантією до 10 років), тому з часом вам доведеться його замінити.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 3 кВт?

Сонячна система потужністю 3 кВт генерує приблизно 12 кВт-год електроенергії щодня. На цю кількість впливає середня кількість сонячного світла, отриманого у вашій місцевості, погода та орієнтація ваших сонячних панелей.

Це тому, що в середньому австралійське домогосподарство отримує 4.2 пікові сонячні години на день. Пікова сонячна година. це еквівалентна кількість сонця, отримана в середині дня. Отже, поки сонячна система знаходиться на сонці від сходу до заходу сонця, сонячне світло витрачає близько 4.2 години на сонці в полудень. Система потужністю 3 кВт вироблятиме 3 кВт енергії щогодини, тобто за 4.2 години, система згенерує приблизно 12 кВт-год.

Кількість прямого сонячного світла, доступного там, де ви живете, є основним фактором при розрахунку кількості енергії, яку генеруватимуть ваші сонячні панелі, оскільки погода та клімат впливають на загальну кількість отриманого сонячного світла.

Крім того, орієнтація сонячних панелей впливає на здатність вашої системи поглинати прямі сонячні промені. Найкраща орієнтація сонячних панелей. на північ, під кутом 25 градусів, на одній стороні даху.

Чи зможе сонячна система потужністю 3 кВт забезпечити ваш будинок?

Так, ця сонячна система безумовно може задовольнити ваші потреби в енергії.

Система сонячних панелей потужністю 3 кВт може живити більшість побутових приладів у невеликому будинку з двома-трьома мешканцями.

Вона може генерувати до 2 500 кВт-год на рік, чого повинно бути достатньо для живлення всіх стандартних приладів у будинку з 1 ванною та 2 спальнями.

Ось дванадцять прикладів приладів, які можуть живитися від сонячних панелей сонячної системи потужністю 3 кВт:

1) Холодильник або морозильна камера на 150-190 кВт-год.
2) Посудомийна машина на 220 кВт/год (з розрахунку сорока восьми тижнів і п’яти щотижневих мийок).
3) Кавоварка потужністю 30 кВт/год (з розрахунку п’ять хвилин використання щодня).
4) Мікрохвильова піч на 60 кВт/год (з розрахунку на 1.5 годин загального використання на тиждень).
5) Електрична піч потужністю 150 кВт/год (з розрахунку на 1.5 годин використання тричі на тиждень).
6) Індукційна плита потужністю 210 кВт/год (на основі двох конфорок, що використовуються в тандемі один раз на день).
7) Світлодіодний телевізор на 20 кВт-год.
8) Світлодіодний телевізор у режимі очікування (2 кВт-год).
9) Ігрова консоль 84 кВт-год (з розрахунку двох годин використання на день).
10) Пральна машина на 180-270 кВт-год (з розрахунку на двісті циклів прання на рік).
11) Комп’ютер та монітор на 300 кВт-год (з розрахунку чотирьох годин використання на день).
12) Зарядний пристрій для смартфона на 7 кВт-год (з розрахунку чотирьох годин використання на день).

Сонячна система потужністю 3 кВт, що виробляє в середньому 12 кВт-год на день / 2 500 кВт-год на рік, усуне значну частину використання вашого електроприладу, тим самим зменшуючи ваші витрати на електроенергію.

Чи можна встановити батарею з сонячною системою потужністю 3 кВт?

Припустимо, ви хочете додати акумулятор до системи сонячних панелей потужністю 3 кВт. У такому випадку, вам потрібно подумати, чи буде ваша система виробляти достатньо електроенергії для повної зарядки акумулятора.

Якщо ви споживаєте менше 10. 12 кВт-год на день, гібридна система потужністю 3 кВт повинна відповідати вашим потребам.

Однак ви все ще можете поєднати сонячну батарею з сонячною системою потужністю 3 кВт, якщо ви прагнете зменшити свої рахунки за електроенергію.

Якщо ви маєте намір вибрати систему, готову до роботи від акумулятора, а пізніше додати сонячний накопичувач, тоді придбайте більш потужну систему, наприклад, на 5 кВт або 6 кВт.

Чи варто розглядати меншу або більшу систему?

Якщо ви читаєте цю статтю, ви, ймовірно, з’ясували, що 3 кВт є оптимальним розміром для вашого будинку. Можливо, що ваше споживання електроенергії є низьким або що ви не споживаєте багато енергії протягом дня.

Подумайте, який розмір сонячної системи вам потрібен, і які ваші потреби в енергії.

Якщо ви живете в невеликому будинку з невеликою кількістю приладів, тоді обирайте меншу систему; однак, якщо ваші потреби в енергії більші, встановіть більшу систему.

Які ще існують системи?

Існує кілька розмірів систем на вибір:

Початок роботи!

Зацікавлені в отриманні сонячної енергії для вашого будинку? Натиснувши нижче, ви можете скористатися нашим розумним сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії, на які пільги ви маєте право, і який вплив ви матимете на навколишнє середовище.

Не чекайте, поки в наступному кварталі прийде рахунок за електроенергію, а почніть вже сьогодні!

Приєднуйтесь до понад 20 000 домовласників, які перейшли на сонячні панелі від Instyle Solar, або до 1000 позитивних відгуків, які більш ніж задоволені своєю сонячною установкою.

В іншому випадку, ви завжди можете зв’язатися з нами за телефоном 1300 133 556 або написати нам на sales@instylesolar.com.австралійських доларів.

Готові почати економити з сонячною системою потужністю 3 кВт?

Давайте підрахуємо, скільки саме сонячна система потужністю 3 кВт може заощадити вам на рахунках! Натисніть зараз, щоб почати.

Скільки сонячних панелей для системи потужністю 3 кВт? Факти та цифри 2022

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Скільки сонячних панелей потрібно для системи потужністю 3 кВт в Австралії? У цій статті ми надамо вам всю інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованого рішення про сонячну систему потужністю 3 кВт.

Ми також надамо вам детальні факти і цифри про те, скільки енергії може генерувати система потужністю 3 кВт і у скільки це вам обійдеться.

Отже, якщо ви думаєте про встановлення системи сонячних панелей або просто хочете дізнатися більше, читайте далі!

Натисніть нижче, щоб перейти до кожного розділу:

Скільки сонячних панелей для системи потужністю 3 кВт?

Кількість сонячних панелей, необхідних для сонячної системи потужністю 3 кВт, залежить від потужності та ефективності обраних вами панелей. Більшість панелей на ринку сьогодні (2022 рік) мають потужність близько 370 Вт.

Якщо ви використовуєте 370-ватну сонячну панель, вам знадобиться щонайменше 9 панелей для досягнення сонячної системи потужністю 3 кВт.

Це з великим “якщо”, хоча.

Кількість панелей, необхідних для вашого проекту, залежить від декількох факторів:

Отже, в ідеальному випадку, ваші 9 панелей будуть отримувати максимальну кількість сонця, мати ідеальну орієнтацію, без тіні, і будуть якісними, високоефективними панелями першого рівня.

На жаль, це майже ніколи не буває так.

Отже, хоча на папері 9 панелей = 3 кВт, все насправді залежить від вашої унікальної власності. Однак, якщо ви шукаєте ціну на сонячну енергію, ви можете очікувати, що буде запропоновано близько 9-11 панелей.

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Скільки грошей заробить сонячна система потужністю 3 кВт?

Середня сонячна енергетична система потужністю 3 кВт компенсує близько 75% енергоспоживання типового австралійського будинку в ідеальних умовах.

Це означає, що якщо ви використовуєте в середньому 16 кВт-год електроенергії на день, ваша сонячна система потужністю 3 кВт буде генерувати 12 кВт-год електроенергії на день, і вам потрібно буде купувати лише 4 кВт-год з мережі.

Система потужністю 3 кВт насправді не зменшить ваш рахунок за електроенергію на 75%. Все залежить від того, скільки сонячної енергії ви використовуєте у своєму будинку, і скільки ви експортуєте назад в мережу.

Ви отримаєте найбільшу економію, якщо будете використовувати всю сонячну енергію, поки вона виробляється протягом дня. (за умови, що у вас немає акумулятора)

Це тому, що 8 центів за кВт-год, які більшість штатів Австралії платять за експортовану електроенергію, набагато менше, ніж те, що ви купуєте в мережі, що становить 32 центи за кВт-год (2022 рік).

Давайте розглянемо ці сценарії

1) Ви використовуєте 100% сонячної енергії, згенерованої вашими панелями. Це означає, що якщо всі члени домогосподарства перебувають вдома або працюють з вашого будинку переважно в світлий час доби, то ми будемо заощаджувати близько 1500 доларів щороку.

2) Ви експортуєте 50% енергії (найбільш вірогідний сценарій). Це означає, що більшість побутових приладів ви будете використовувати протягом дня, але вас або вашої сім’ї немає вдома протягом дня. Ви заощадите близько 900-1000 доларів на рік.

3) Якби ви на 100% експортували енергію, вироблену системою потужністю 2 кВт, ви б заробляли 350-450 доларів на рік.

Як швидко окупиться сонячна електростанція потужністю 3 кВт в Австралії?

Середня ціна сонячної панелі впала більш ніж на 70% з 2009 року, а вартість типової житлової установки знизилася приблизно на 50%.

Якщо австралійське домогосподарство споживає в середньому 16 кВт-год на день, а середня роздрібна ціна на електроенергію становить 32 центи/кВт-год, підключена до мережі фотоелектрична система потужністю 3 кВт-год стандартного розміру (близько 10 панелей) коштуватиме від 3000 до 4000 доларів.

При поточних тарифах термін окупності сонячної системи потужністю 3 кВт становитиме 4-5 років, залежно від того, скільки ви за неї заплатили. Якщо ви можете отримати безвідсоткову позику або взяти систему в лізинг, вона може окупитися ще швидше.

Однак в умовах нинішньої енергетичної кризи (2022 рік) очікується, що вартість електроенергії значно зросте.

Скільки енергії генерує система потужністю 3 кВт/год в Австралії?

В Австралії типова сонячна фотоелектрична система потужністю 3 кВт буде генерувати близько 11 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на день.

Цього достатньо для покриття 75% потреб середньостатистичного австралійського домогосподарства, яке використовує близько 16 кВт-год електроенергії на день.

Майте на увазі, що це середній показник, ваші фактичні результати можуть відрізнятися залежно від вашого місця розташування та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте.

Скільки коштує трикіловатна система сонячних панелей?

Ціна системи сонячних панелей потужністю 3 кВт/год в Австралії може варіюватися від 3500 до 4500 доларів після надання пільг.

Ця ціна варіюється через різні знижки та зелені тарифи в кожному штаті. Ви також отримаєте деякі коливання в ціні на процес встановлення сонячної системи. Ось чому ми рекомендуємо отримати кілька різних цінових пропозицій для різних сонячних установок потужністю 3 кВт.

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Що я можу запустити на сонячній системі потужністю 3 кВт?

Сонячна система потужністю три кіловати (кВт) покриє більшість щоденних потреб невеликого австралійського будинку. Вона може забезпечити все найнеобхідніше, наприклад, світло, холодильник, кондиціонер, телевізор і комп’ютер.

Хоча сонячні панелі потужністю 3 кВт/год не повністю позбавлять вас від рахунків за електроенергію, встановлення більшої сонячної системи може бути більш економічно вигідним. Знижки, які ви отримуєте, збільшуються зі збільшенням кількості кВт-год, які ви встановлюєте. Збільшення вихідної потужності та зменшення періоду окупності.

Якщо ви хочете повністю відключитися від електромережі, вам може знадобитися більша система. Але для більшості людей, які просто хочуть знизити свої рахунки за електроенергію, трикіловатна система є хорошою відправною точкою.

Чи достатньо 3 кВт для роботи будинку?

Трикіловатна сонячна система покриває близько 75% потреб в електроенергії для середньостатистичного австралійського будинку. Це означає, що вам все одно доведеться використовувати електроенергію з електромережі, але ваші рахунки будуть нижчими.

Якщо ви хочете покрити всі свої потреби в електроенергії, вам може знадобитися більша система або доповнити сонячну енергію іншими відновлюваними джерелами енергії.

Тепер, коли ви знаєте, скільки сонячних панелей потрібно для трикіловатної системи, скільки енергії вона генерує і скільки це буде коштувати, ви можете вирішити, чи підходить вам система такого розміру.

Ми допоможемо вам на кожному етапі, щоб переконатися, що ви отримаєте максимальну віддачу від своїх інвестицій. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб дізнатися більше про сонячну енергію та її переваги для вас. Дякуємо, що прочитали!

Чи достатньо 3 кВт сонячної системи для будинку?

Тріссур, штат Керала: Експерти, які займаються сонячною енергетикою, кажуть, що трьох кіловат (кВт) сонячної енергетичної системи достатньо для середньостатистичної сім’ї з трьох-чотирьох осіб. Але для більшої сім’ї або для роботи кондиціонера вдома знадобиться сонячна система потужністю від п’яти до семи кіловат. У 2014 році сонячної системи потужністю 1 кВт було достатньо для ефективного функціонування будинку. Але сьогодні, враховуючи, що інверторні батареї стають все більш поширеними і популярними, система потужністю 3 кВт як мінімум необхідна.

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Срієджит, який займається сонячними енергетичними системами, повідомив, що сонячна система потужністю 3 кВт буде генерувати від 12 до 15 одиниць енергії на день, що триває від 5 до 10 годин. Сонячна панель працює 300 днів на рік. Це означає, що сонячна система потужністю 3 кВт генерує в середньому 3600 одиниць електроенергії на рік. Ця система має чотири основні компоненти. сонячні панелі, інвертор, акумулятор та балансування системи, і коштуватиме близько трьох лак рупій. Загальна площа, необхідна для установки 3 кВт, становить 300 квадратних футів.

Розрахунок домашнього навантаження

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Регулярне навантаження будинку, як правило, становить приблизно. 300 Вт постійно, тоді як максимальне навантаження будинку становить 2200 Вт. Власник будинку ніколи не запускає всі навантаження одночасно. Якщо він встановить сонячну систему потужністю 3 кВт, він може запустити до 2.Одночасне навантаження 5 кВт. Нижче наведено таблицю розрахунку навантаження.

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Побутова техніка з середньою потужністю. Споживання

Водяний двигун. Від 700 Вт до 1200 Вт | Пральна машина. 300 Вт | Індукційна машина. 1000 Вт | Соковижималка для змішувача. 500 Вт | Залізний прес. 1000 Вт | Холодильник. 200 ВТ | ТЕЛЕВІЗОР. 80 Вт | Стельові вентилятори. 25 Вт до 80 Вт | Вогні. 10 Вт до 20 Вт | Ноутбук. Прилади 55 Вт з навантаженням

Також знайте найближчу рейтингову сонячну систему.

сонячна, система, потужністю, ціни, вихід, економія

Аналогічно, сонячна система потужністю 5 кВт коштуватиме близько рупій. 5,00,000, тоді як вартість сонячної системи потужністю 5 кВт без акумулятора становить рупій. 3,00,000. “Сонячна енергетична система потужністю від 500 Вт до 5 кВт користується найбільшим попитом. Для роботи інверторного кондиціонера вдома потрібна сонячна система потужністю щонайменше 3 кВт. Уряд надає сонячну субсидію в розмірі 30% для сонячних систем потужністю до 3 кВт і 20% для мережевих сонячних систем потужністю від 4 кВт до 10 кВт. Сонячні системи потужністю понад 10 кВт, які в основному встановлюються в комерційних приміщеннях, таких як лікарні, школи, готелі, фабрики, сільськогосподарські водокачки і т.д.”. сказав реселер Loom Solar.

Цікаво, що сонячні панелі, встановлені на даху, повернуті на південь, щоб отримати максимум сонячного світла. На ринку також доступний ряд сонячних продуктів. До них відносяться сонячні системи домашнього освітлення для сіл, магазинів, шкільні проекти, кампанії на відкритому повітрі і т.д. У той час як сонячна система для освітлення будинку коштує від 3000 до 7000 рупій за штуку.

Залишити відповідь