Сонячна система потужністю 2 кВт: Чи варто воно того?? Які прилади, без. акумуляторів і сонячних батарей…

Ось скільки сонячних панелей потрібно для живлення вашого будинку

Ця формула підкаже вам, скільки сонячних панелей потрібно, щоб задовольнити 100% потреби вашого будинку в енергії.

Джекі Лам. автор статті для CNET Money. Вона пише про особисті фінанси вже більше 8 років, висвітлює теми управління грошима, страхування, інвестування, банківської справи та особистих історій. Акредитований фінансовий тренер AFC®, вона із захопленням допомагає творчим людям розробляти грошові системи з нерегулярним доходом, краще усвідомлювати свої грошові розповіді та долати ментальні та емоційні блоки. Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards як найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів. Він живе в Лос-Анджелесі, де проводить вільний час, плаваючи, граючи на барабанах і мріючи про наклейки.

 • Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards як найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів.

Тейлор Фрейтас. письменник-фрілансер, автор публікацій у таких виданнях, як LA Weekly, Safety.com, і Hospitality Technology. Має ступінь B.A. Закінчила факультет друкованої та цифрової журналістики Університету Південної Каліфорнії.

Чі Одогву. цифрова консультантка, професорка та письменниця з більш ніж десятирічним досвідом у сфері фінансового та управлінського консалтингу. Він має великий досвід роботи в секторі прямих інвестицій, працював консультантом у PwC та аналітиком у Renaissance Capital. Крім того, він публікується у таких відомих виданнях, як Entrepreneur, Forbes, NextAdvisor та CNET. Він також використовував свій письменницький талант для створення освітніх курсів електронною поштою для своїх клієнтів та авторських статей, опублікованих у таких провідних виданнях, як Forbes, CoinDesk, CoinTelegraph, Insider, Decrypt та Blockworks. Окрім своєї письменницької, освітньої та підприємницької діяльності, Чі веде популярний подкаст “Куленепробивний підприємець” (Bulletproof Entrepreneur Podcast). У цьому подкасті він бере участь у глибоких бесідах з талановитими людьми з різних галузей, що дозволяє йому ділитися багатством знань та натхненням зі своїми слухачами.

сонячна, система, потужністю, варто

Висока інфляція та стрімке зростання вартості рахунків за електроенергію можуть зробити забезпечення вашого будинку сонячною енергією досить привабливим. І якщо привабливість “зеленого” способу життя та економії грошей спонукає вас перейти на сонячну енергію, вам потрібно буде з’ясувати кілька речей до того, як інсталятор завітає до вас. По-перше, кількість сонячних панелей для адекватного задоволення енергетичних потреб вашого будинку.

Поширеною помилкою є оцінка того, скільки ви отримаєте за свої гроші, виходячи лише з потужності, каже Кортні Корда, співзасновник каліфорнійської сонячної компанії Corda Solar, що базується в Каліфорнії. Знання того, скільки панелей вам потрібно, залежить не тільки від потужності, але й від витрат, пов’язаних з установкою, продуктивності панелей, місця розташування та ваших потреб у використанні, пояснює Корда.

Ось як з’ясувати, скільки панелей може задовольнити ваші потреби в енергії та які інші фактори можуть вплинути на ваші виробничі цілі.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як розрахувати, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Щоб отримати реалістичну оцінку того, скільки сонячних панелей може знадобитися будинку, ми звернулися до Джейка Іді, ад’юнкт-професора Університету Іллінойсу в Чикаго. Edie надала нам простий метод розрахунку.

Якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей може знадобитися для вашого будинку, ось як ви можете це розрахувати, каже Еді. Припустимо, ваше домогосподарство використовує 1 500 кВт-год електроенергії щомісяця. Нижче наведені кроки для розрахунку необхідної кількості сонячних панелей.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Крок 1. Перегляньте свій щомісячний рахунок за електроенергію: Важливо визначити, скільки кіловат-годин електроенергії ви споживаєте щомісяця. У цьому прикладі цей конкретний будинок використовує 1 500 кВт-год щомісяця.

Крок 2. Переведіть місячне використання енергії в щоденне: Враховуючи, що за місяць споживається 1 500 кВт-год, щоб визначити щоденне використання, нам потрібно розділити цю цифру на середню кількість днів у місяці, яка становить приблизно 30.42 дні (365 днів розділити на 12 місяців).

Отже, середньодобове використання = 1,500 кВт-год / 30.42, приблизно 49.3 кВт-год на день.

Крок 3. Визначте пікові години сонячного світла: Цей фактор залежить від місця розташування та клімату. Для цього прикладу припустимо, що цей будинок отримує в середньому близько п’яти пікових годин сонячного світла на день.

Щоб обчислити загальну добову потребу у виробництві енергії, розділіть щоденне споживання енергії на кількість пікових годин сонячного світла. Це дає кількість енергії, яку ваші сонячні панелі повинні виробляти в день.

Необхідне виробництво енергії = 49.3 кВт-год на день / 5 годин, що дорівнює 9.86 кВт.

Крок 4. Розрахуйте кількість панелей: Нарешті, вам потрібно визначити потужність сонячних панелей, які ви плануєте встановити. Середня потужність сонячної панелі в США становить від 250 до 400 Вт. Для цього прикладу ми припустимо, що обрана сонячна панель має потужність 350 Вт.

Поділивши 350 на 1 000, ми можемо перевести це в кіловати або кВт. Отже, 350 Вт дорівнює 0.35 кВт.

Щоб визначити необхідну кількість сонячних панелей, ми повинні розділити необхідне щоденне виробництво енергії на вихідну потужність сонячної панелі.

Кількість необхідних сонячних панелей = 9.86 кВт / 0.35 кВт на одну панель, що дорівнює 28.17 панелей.

Цьому домовласникові знадобиться приблизно 29 сонячних панелей, щоб генерувати достатню кількість електроенергії, щоб відповідати поточному споживанню від муніципальної електричної компанії. Хоча цей розрахунок може здатися простим, існує багато факторів, які можуть вплинути на ефективність сонячних панелей, наприклад, затінення, орієнтація даху та сезонні коливання пікового сонячного світла.

Наполегливо рекомендуємо звернутися за порадою до професійного інсталятора, який зможе оцінити ваші обставини і запропонувати індивідуальне рішення, що відповідає вашим потребам.Вони повинні бути сертифіковані Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків, що є стандартом сонячної енергетики. CNET також має добре досліджений список найкращих сонячних компаній.

Інші фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно

Існує безліч факторів, які допоможуть вам і інсталятору визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку. Ось розбивка:

Потужність сонячної панелі

Однією з важливих складових продуктивності сонячної панелі є її потужність, яка впливає на те, скільки панелей вам знадобиться. Чим вища потужність, тим більше енергії може генерувати панель.

Більшість побутових сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт. Найефективніші сонячні панелі на ринку. це моделі потужністю від 370 до 445 Вт. Чим вища номінальна потужність, тим вища продуктивність. У свою чергу, тим менше панелей вам може знадобитися.

Наприклад, ви можете купити сонячну панель із заявленою потужністю 440 Вт. Вам потрібно помножити потужність панелі на кількість сонячних годин, які ви отримуєте щодня, щоб зрозуміти, скільки енергії вона буде виробляти.

Якщо у вас не так багато місця, ви можете інвестувати в сонячні панелі з більш високими показниками ефективності та потужності, оскільки вони здатні генерувати більше енергії з однієї панелі. Але вони також і дорожчі, тому майте це на увазі, якщо бюджет на сонячну енергію для вашого будинку обмежений.

Вихідна ефективність

Якщо ваш дах має обмежений простір для розміщення панелей, ви захочете отримати максимальну продуктивність на квадратний дюйм панелі, яку ви можете, пояснює Корда.

Вчені та технічні розробники сонячних панелей десятиліттями наполегливо працювали над тим, щоб кожна сонячна комірка на панелі могла перетворювати більше сонячного світла в електрику, ніж раніше, або щоб зробити їх більш ефективними, каже Корда.

Як вона пояснює, наразі найефективніші панелі на ринку мають від 18% до 22.Ефективність 8%, при цьому більшість панелей мають ефективність близько 20%. Отже, чим вища ефективність, тим менше сонячних панелей вам може знадобитися.

Насправді, більш ефективна сонячна панель потребує меншої кількості панелей для вашого будинку, за умови, що всі інші фактори є рівними.

Виробничі коефіцієнти

Коефіцієнт виробництва для сонячних панелей допомагає визначити, скільки енергії ви можете отримати від панелі. Коефіцієнт виробництва, або коефіцієнт продуктивності, є важливим показником ефективності та результативності сонячної системи. Він порівнює фактичну потужність системи з потужністю, яку вона могла б виробляти в ідеальних умовах. Цей коефіцієнт враховує фактори, що знижують продуктивність, такі як температура, пил, сніг, тінь, старіння панелей та неефективність інвертора.

Коефіцієнт продуктивності виражається у відсотках, причому вищий коефіцієнт означає, що фотоелектрична система виробляє більший відсоток своєї теоретичної потужності. Наприклад, коефіцієнт корисної дії 80% означає, що система виробляє 80% від своєї номінальної потужності в реальних умовах. Чим вищий коефіцієнт виробництва, тим менше панелей вам може знадобитися.

Розмір панелі

Існує три основних розміри сонячних панелей: 60-елементні, 72-елементні та 96-елементні. Панелі на 60 і 72 комірки є більш поширеними для житлових установок, як правило, розміром приблизно 3 на 5 футів, або 15 квадратних футів.

Місце, де ви живете, та кількість годин сонячного світла

Чим більше годин сонячного світла потрапляє на ваш дах, тим менше панелей вам, ймовірно, знадобиться встановити. Це залежить від напрямку, нахилу та орієнтації вашого даху, погоди та кількості тіні на даху. Це також залежить від пори року та місця, де ви живете.

Взимку [сонячна панель] виробляє менше, ніж влітку. Отже, ваше виробництво енергії від сонячних батарей буде змінюватися протягом року, а потім використання у вашому домі буде змінюватися в залежності від того, які прилади використовують електроенергію, говорить Джастін Драплін, генеральний директор Eclipse Cottages, компанії, що займається розробкою технологій для сталого розвитку житла.

Отже, якщо ви живете в дуже спекотному кліматі, то в літні місяці ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими, щоб охолодити ваш будинок, а якщо ви живете в холодному середовищі, ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими взимку.

Від того, скільки тіні отримує ваш дах, завжди залежить, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, каже Корда. Якщо ваш дах вкритий великими дубами або димарем і отримує багато тіні, це знизить продуктивність сонячних панелей. У свою чергу, вам може знадобитися більше панелей для живлення вашого будинку. Але якщо ваш дах не затінений, сонячна енергія буде вищою для тієї ж площі.

Тип і стан даху

Орієнтація, кут нахилу, форма і тип даху впливають на кількість панелей, які ви можете розумно розмістити на даній площі, пояснює Корда.

Для сонячних панелей найкраще підходить будинок без складної конструкції даху, з кутом нахилу 10 градусів і орієнтований на південь.

Це був би ідеальний дах для сонячних батарей, тому що він нахилений, звернений на південь, і нахил даху не є ні плоским, ні дуже крутим, що ідеально підходить для розміщення на ньому панелей, які вловлюють якомога більше енергії сонця. каже Корда. Будинок зі складнішою конструкцією даху не зможе вмістити стільки панелей, додає вона. Наприклад, іспанські черепичні дахи вважаються недружніми до сонця і вимагають спеціальних кріплень.

Витрати та бюджет

Хоча живлення вашого будинку від сонячної енергії може заощадити ваші гроші, це вимагає серйозних інвестицій на початковому етапі. Витрати на сонячну енергію для вашого будинку та ваш бюджет визначатимуть, скільки сонячних панелей ви можете собі дозволити.

В даний час середня вартість домашньої системи сонячних панелей становить близько 3 доларів за ват, згідно з даними дослідницької компанії Wood Mackenzie. Виходячи з цієї цифри, система розміром 8 кіловат буде коштувати 24 000 до того, як почнуть діяти будь-які податкові пільги або стимули.

Незалежно від того, чи платите ви готівкою, чи фінансуєте, знання того, що ви можете собі дозволити, відіграватиме важливу роль у визначенні кількості панелей, які ви додасте до свого будинку.

Річне споживання електроенергії

Щоб знати, скільки панелей задовольнить ваш попит на енергію, вам потрібно знати своє річне споживання енергії. Ви можете увійти до свого облікового запису онлайн, переглянути виписки, і ви побачите, скільки кіловат-годин електроенергії ви використовуєте. Ви захочете подивитися на свої шаблони протягом року.- якщо не останні кілька років, каже Корда.

Отримавши цю цифру, ви будете знати, скільки сонячної енергії вам потрібно згенерувати, щоб покрити свої потреби.

Окрім нещодавнього використання, враховуйте майбутні потреби в енергії, зазначає Корда. Наприклад, ви плануєте придбати електромобіль? Або ви плануєте збільшити свою сім’ю? Або ви з чоловіком збираєтеся більше працювати з дому? Якщо це так, то ваші потреби в енергії зростуть у майбутні роки. З іншого боку, якщо ваші підлітки незабаром покинуть гніздо і підуть до коледжу, ви можете очікувати, що ваше споживання енергії зменшиться.

Ваші особисті сонячні цілі

Визначення вашої особистої сонячної мети. це з’ясування того, чого ви хочете досягти за допомогою додаткових сонячних панелей. Повна енергонезалежність та автономність означає більше сонячних панелей. Якщо ви хочете забезпечити енергією весь будинок, вам доведеться збільшити його розмір, щоб переконатися, що у вас буде достатньо енергії взимку, навіть якщо влітку ви будете виробляти більше, ніж потрібно, каже Драплін.

Додавання акумуляторної батареї також відіграватиме роль у визначенні кількості панелей, які вам знадобляться. За допомогою сонячних батарей ви можете накопичувати енергію і зберігати її для подальшого використання, коли ви виробляєте надлишкову енергію.

Якщо ваша мета. знизити рахунки за електроенергію або зменшити вуглецевий слід, то, можливо, вам не знадобиться стільки панелей, каже Драплін.

Визначення кількості необхідних сонячних панелей. це лише частина рівняння. Дізнайтеся більше про переваги та витрати на домашню сонячну енергію від CNET:

Часті запитання про сонячні панелі

Чи можу я керувати своїм будинком тільки на сонячній енергії?

Проста відповідь: так, ви можете повністю забезпечити будинок сонячною енергією. Щоб досягти своїх енергетичних цілей, вам потрібно врахувати кілька змінних: розмір, нахил і орієнтацію даху, розмір панелей, які ви хочете встановити, кількість затінення, вихідну ефективність і потужність. Крім того, ви хочете з’ясувати поточні та майбутні потреби використання, а також те, чи хочете ви, щоб весь ваш будинок живився від сонячної енергії або тільки його частина.

Сонячна система потужністю 2 кВт: Чи варто воно того?? Які прилади не потрібні. Батареї та сонячні панелі для використання

сонячна, система, потужністю, варто

Ви розглядаєте альтернативне джерело енергії для вашого будинку на колесах або кабіни? Чи варто це робити?

Сонячна система потужністю 2 кВт в комплекті з інвертором відповідного розміру може надійно забезпечити роботу багатьох побутових приладів.

Ви повинні переконатися, що компоненти сонячної системи. батареї, контролер заряду, інвертор та підключені прилади. правильно підібрані, щоб система працювала належним чином.

Тому в цьому посібнику я обговорюю, чи варто купувати сонячну систему потужністю 2 кВт, ділюся деякою інформацією, яка допоможе вам почати з вибору правильної потужності компонентів. кількості та розміру батарей, номіналу інвертора.

Я також наводжу приклади приладів, які ви можете підключити, щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій в сонячну систему потужністю 2 кВт, не пошкодивши її.

Чи варто інвестувати в сонячну систему потужністю 2 кВт?

Якщо ваша мета. заощадити гроші, то інвестувати в сонячну систему потужністю 2 кВт не варто з точки зору фінансової економії, якщо тільки не передбачені субсидії.

На момент написання статті повна сонячна система потужністю 2 кВт. сонячні панелі, акумулятори, контролер заряду, інверторна система. коштує близько 3 000 доларів США плюс монтаж.

За відсутності субсидій ви розраховуєте на період окупності 7-10 років, і на той момент вам, швидше за все, доведеться інвестувати в заміну акумуляторів.

Примітка: тут передбачається тариф 13 центів за кВт-год.

При цьому сонячні системи, як правило, не потребують технічного обслуговування в порівнянні з генератором, не виробляють диму і працюють безшумно з мінімальними експлуатаційними витратами.

Якщо ці переваги важливі для вас і бюджет не є проблемою, то, ймовірно, це того варте.

Скільки батарей можна використовувати для сонячної системи потужністю 2 кВт?

Існує кілька можливих варіантів комплектації акумуляторів, які ви можете використовувати. Нижче наведено кілька прикладів:

AGM або GEL батареї

Акумуляторна батарея ємністю 2,400 Втч, що складається з:

4 батареї по 100 Ач. Ви можете з’єднати їх таким чином, щоб у вас було 2 паралельно з’єднані ланцюжки з 2 шт. 12 AGM або гелевих батарей, з’єднаних послідовно для банку на 24 В.

Примітка: Це збирає лише близько 30% енергії, що генерується сонячними панелями, яка оцінюється у 8 кВт-год.

Ви можете використовувати акумулятори на 200 Ач для зберігання більшої частини з 8 кВт-год від сонячних панелей.

Літієві батареї

3,600Wh акумуляторна батарея, що складається з:

6 шт. акумуляторів по 50 Ач. Ви можете з’єднати їх таким чином, щоб у вас було 3 паралельно з’єднаних ланцюжка з 2 шт. літієвих батарей на 12 В, з’єднаних послідовно для отримання батареї на 24 В.

Примітка: Це збирає лише близько 50% енергії, що генерується сонячними панелями, яка оцінюється у 8 кВт-год.

Ви можете використовувати акумулятори на 100 Ач для зберігання 8 кВт-год від сонячних панелей.

Підключення акумуляторної батареї в конфігурації 24В або вище дозволяє використовувати менш товсті кабелі, з якими легше працювати, які, як правило, більш доступні за ціною, при цьому знижуючи струми в системі.

Це може зменшити серйозність пошкоджень у разі несправності, наприклад, короткого замикання.

Що може забезпечити сонячна система потужністю 2 кВт?

Сонячна система потужністю 2 кВт у комплекті з акумуляторною батареєю та інвертором може надійно забезпечити роботу декількох приладів з низьким енергоспоживанням, таких як світильники, телевізори, ноутбуки, малопотужні інструменти, мікрохвильова піч, пральна машина, кавоварка, кондиціонер:

 • Безперервне та імпульсне енергоспоживання інвертора не перевищується.
 • Сумарне добове споживання енергії підключеними приладами не перевищує енергії, що генерується та зберігається акумуляторами.

Споживання інвертором більшої потужності, ніж він може витримати, призводить до перевантаження, яке зазвичай вимикає інвертор, а в екстремальних випадках може призвести до його пошкодження.

Ось орієнтовний перелік приладів (з приблизним часом роботи, який ви очікуєте від сонячної системи потужністю 2 кВт). Це передбачає щоденне зберігання близько 2.4 кВт-год.

 • Освітлення: 10 Вт, 9 шт. по 5 годин = 10 х 9 х 5 = 450 ват-годин
 • Телевізор: 50 Вт, 1 шт. працює 4 години = 50 х 1 х 4 = 200 ват-годин
 • Ноутбук: 40 Вт, 1 шт на 5 годин = 40 х 1 х 5 = 200 ват-годин
 • Пральна машина: 250 Вт протягом 3 годин = 250 х 1 х 3 = 750 ват-годин
 • Мікрохвильова піч: 800 Вт протягом 1 години (загалом) = 800 ват-годин

Всього = 2400 ват-годин, загальне споживання енергії становить 1990 ват, що може бути забезпечено інвертором потужністю 3500 ват.

Важливо зазначити, що сумарна номінальна потужність не повинна перевищувати приблизно 7 000 Вт, що відповідає номінальній потужності інвертора потужністю 3500 Вт.

Перевірте в інструкції з експлуатації інвертора його рейтинг перенапруги.

Скільки панелей використовувати в сонячній системі потужністю 2 кВт?

Ви можете мати 10 шт по 200 Вт (5 паралельно з’єднаних 2 сонячних панелей) або 195 Вт сонячної системи або 20 шт по 100 Вт сонячних панелей (10 паралельно з’єднаних 2 сонячних панелей) для системи на 24 В.

Примітка: Це лише приклад, можливо, існують інші конфігурації, які ви можете використовувати.

Схожі запитання

Чи може сонячна система потужністю 2 кВт працювати від кондиціонера?

Так, вона може працювати від мережі змінного струму за умови, що її безперервна та імпульсна потужність не перевищує потужність, з якою може впоратися інвертор.

Переконайтеся, що мережа змінного струму розрахована на 115 В, щоб вона працювала з інвертором на 110/115 В.

Чи може сонячна система потужністю 2 кВт забезпечити енергією цілий будинок?

За оцінками, 8 кВт-год, що постачаються цією сонячною системою потужністю 2 кВт, недостатньо для живлення всього будинку, виходячи з передбачуваного щоденного споживання енергії середнім будинком у США у 2020 році близько 30 кВт-год згідно з даними Адміністрації енергетичної інформації США (USEIA).

Вона може живити деякі прилади, але, швидше за все, не буде достатньою для середнього будинку.

Вона може ефективно живити будинок на колесах, автономний будиночок або зовнішній навіс, або будь-яку іншу установку, щоденна потреба в енергії якої становить близько 8 кВт-год.

Переконайтеся, що у вас достатньо акумуляторів для зберігання такої кількості енергії.

Сонячна система на кВт | Скільки електроенергії вона генерує

Щоденний вихід електроенергії

Сонячна система потужністю 2 кВт може генерувати приблизно 6. 8 кВт-год енергії на день за умови, що ваше місце розташування отримує близько 3-4 годин сонячного світла.

Місячний вихід електроенергії

Сонячна система потужністю 2 кВт може генерувати приблизно 180. 240 кВт-год енергії на день за умови, що ваше місце розташування отримує близько 3. 4 годин сонячного світла.

Щоб отримати якомога більше енергії, сонячні панелі повинні бути розташовані під кутом до сонця якомога більше годин, щоб на них не падала тінь.

Очистіть панелі від пилу та іншого сміття, яке може перешкоджати потраплянню сонячних променів на панелі для отримання максимальної потужності.

Останнє слово

Якщо ви хочете заощадити гроші, у вас є доступ до електромережі і немає субсидій, то з точки зору фінансової економії, це, ймовірно, не варто, якщо тільки використання чистої енергії без шумового забруднення не є для вас важливим.

Якщо ви вирішите інвестувати в одну, хоча є кілька можливих конфігурацій акумуляторних батарей, ви можете розглянути 2 400 Вт-год акумуляторну батарею, що складається з 4 шт. 100 Ач AGM батарей. 2 паралельно з’єднаних 2 шт. 12 В батарей або 6 шт. 50 Ач батарей. 3 паралельно з’єднаних 2 шт. 12 В літієвих акумуляторів.

Пов’язані теми

Сонячна система потужністю кВт

Підпишіться на оновлення. ми повідомимо вам, коли сонячні системи потужністю 2 кВт з’являться в наявності. Зазвичай ми оновлюємо продукти кожні 2 тижні.

Схожі статті

сонячна, система, потужністю, варто

кВт сонячна система

Якщо ви шукаєте розумне енергетичне рішення для свого автофургона або човна, ви можете придбати повну сонячну систему потужністю 2 кВт для стабільного електропостачання. Мережева сонячна установка також може істотно знизити ваші рахунки за електроенергію і в кінцевому підсумку окупить себе таким чином. У A1SolarStore ми пропонуємо повні системи, де всі компоненти вже підібрані разом.

Як можна використовувати сонячну систему потужністю 2 кВт

Існує три типи систем, які підходять для різних обставин. Найпопулярніша конструкція. система з підключенням до електромережі. Ви використовуєте сонячні панелі для потреб вашого будинку, але комерційна електроенергія залишається доступною для вас. Ви можете продавати надлишок сонячної енергії енергопостачальній компанії: це називається чистим обліком. Комунальне підприємство надає вам кредити, які ви можете використовувати для оплати рахунків

Гібридна сонячна система потужністю 2000 Вт схожа на мережеву в тому сенсі, що ваш будинок все ще підключений до електромережі. Однак, всі мережеві системи відключаються під час відключень електроенергії. це вимога безпеки. Гібридний інвертор, з іншого боку, підтримує акумулятор, який живить ваш будинок під час відключення електроенергії і допомагає уникнути пікових тарифів на електроенергію.

Автономна установка. це чудовий варіант, коли ваш будинок не може бути підключений до комерційної електромережі. Мобільні сонячні установки, такі як системи для автофургонів та човнів, також підпадають під категорію “поза мережею. В автономних системах завжди є акумулятори, які допомагають вночі та в похмурі дні. Однак майте на увазі, що комплект сонячних панелей потужністю 2 кВт може бути не в змозі самостійно забезпечити енергією будинок середнього розміру. Ви можете очікувати, що вона буде виробляти від 6 до 12 кВт-год енергії на день, залежно від вашого місця розташування, погоди та ефективності ваших панелей.

вартість кВт сонячної системи

Панелі, їх марка та технічні характеристики відіграють велику роль у виробництві вашої системи та її вартості. Для сонячних систем потужністю 2000 Вт потрібно 5-6 панелей. Китайські компанії пропонують найдешевші фотомодулі: шукайте такі бренди, як Jinko, Trina, JA, LONGi Solar, які є абсолютними лідерами на ринку сонячної енергетики. Північноамериканські панелі від таких брендів, як Silfab, Canadian Solar та Mission solar, трохи дорожчі, але їхня якість вища. Ви також можете знайти панелі преміум-класу для домашньої установки від Panasonic, LG, REC. Їх панелі можуть коштувати дорого, але вони показують чудові рівні виробництва.

Конфігурація та спосіб встановлення панелей також впливає на кінцеву ціну сонячної системи потужністю 2 кВт. Наземні системи дешевші у будівництві, але вони займають місце у вашому дворі або полі і швидше забруднюються. Приєднання до мережі є найдешевшим варіантом, крім того, мережевий облік є основним способом, за допомогою якого система сонячних панелей приносить вам гроші. Гібридна система трохи дорожча, але вона іноді окупається швидше, оскільки ви можете уникнути пікових тарифів на електроенергію. Автономні системи є найдорожчими, оскільки для них завжди потрібне накопичення енергії.

Використовуйте стимули на свою користь

Оскільки сонячна енергія є чистою, американський уряд та комунальні служби заохочують людей переходити на сонячну енергію і навіть пропонують фінансову допомогу. Ви можете компенсувати початкові витрати на сонячну систему потужністю 2 кВт, подавши заявку на сонячні кредити з низькою відсотковою ставкою. Кожна держава має свій набір політик та стимулів для сонячної енергетики. Не забудьте подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячну енергію: у 2022 році ви зможете повернути 26% вартості системи через податки. це включає доставку та оплату праці. Проконсультуйтеся з вашим інсталятором щодо доступних для вас стимулів.

Чому варто купувати у нас

Ми пропонуємо безліч різних систем, і кожен комплект сонячних панелей потужністю 2000 Вт, який ми маємо на продаж, був перевірений нашими інженерами. Не соромтеся запитувати наших менеджерів про компоненти наших систем, гарантії та варіанти доставки.

 • Наші центри реалізації розташовані на східному та західному узбережжі США: Каліфорнія, Вашингтон, Колорадо, Техас, Флорида, Нью-Джерсі та Міссурі.
 • Ми обробляємо всі замовлення протягом 24 годин, а відправляємо їх протягом 48 годин. Доставка займає 4-7 робочих днів.
 • Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і пропонуємо доступну вартість обладнання для сонячних панелей.

Поширені запитання

Ваші рахунки за комунальні послуги містять дані про споживання енергії для вашого будинку. Все, що вам потрібно зробити, це розділити денну цифру на кількість пікових сонячних годин у вашому регіоні. В результаті ви отримаєте приблизну оцінку розміру системи, необхідної для покриття 100% ваших потреб в енергії. Будь ласка, зверніться до нашої статті про вибір розміру сонячних панелей для отримання більш детальних інструкцій.

Ви можете переглянути наш каталог і підібрати систему з потрібною вам потужністю та функціоналом. Наш інженер з 20-річним досвідом адаптує її на основі наданої вами інформації. Він врахує ваше місце розташування, нахил даху, орієнтацію будинку та інші фактори. Вам не потрібно нічого знати про сонячну енергетику. ми підтримаємо вас на кожному етапі.

Неможливо дати хорошу рекомендацію, не знаючи деталей, але ми можемо поділитися загальними принципами. Стандартний вибір. система з підключенням до електромережі: вона є найдоступнішою за ціною і дозволяє скористатися перевагами мережевого обліку. Вам потрібна автономна система, якщо електромережа недоступна або бажана повна незалежність. Гібридна система. це поєднання цих двох типів, що однаково добре працює як з підключенням до мережі, так і без нього. Ви можете знайти більш детальну інформацію про різницю між цими трьома типами в нашій статті.

Так, наші системи включають абсолютно всі компоненти. Вам не потрібно буде купувати жодних додаткових деталей, щоб встановити її та почати генерувати енергію.

Наразі ми не надаємо послуг з монтажу. Вам потрібно буде звернутися до незалежного інсталятора сонячних панелей.

На всі компоненти наших систем надається гарантія від виробника. Ми також відповідаємо за роботу наших інженерів, які налаштовують системи і гарантуємо повну сумісність.

Ми працюємо з провідними вантажоперевізниками, такими як XPO, FedEx, ODFL, RL і т.д. Ми також пропонуємо безкоштовний самовивіз, щоб наші клієнти могли отримати обладнання дешевше та швидше. Зверніть увагу, що самовивіз залежить від наявності обладнання в наших центрах виконання замовлень, і може бути неможливим у вашому регіоні.

Яка вигода від купівлі системи сонячних панелей у порівнянні з купівлею всього обладнання поелементно?

Наші системи налаштовує інженер з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Ми адаптуємо комплект до ваших умов і забезпечимо сумісність.

Виробники обладнання зазвичай надають інструкції з експлуатації для своїх продуктів. Доступ до них можна отримати на нашому сайті або на офіційних сайтах відповідних виробників. Крім цього, ми не надаємо ніяких інших матеріалів, але готові проконсультувати вас по ходу справи.

Безкоштовний та корисний дайджест про сонячну енергію. Ніякого спаму

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 2 кВт?

Влітку, за сприятливих погодних умов, сонячна система потужністю 2 кВт (2000 Вт) може виробляти до 2 кіловат (або 2000 Вт) електроенергії, а в деяких випадках навіть більше.

Однак, що насправді має значення в кінці дня, буквально, не кількість потужності (у ватах або кіловатах), яку виробляє система, а кількість енергії (у ват-годинах або кіловат-годинах), яку вона генерує.

Отже, насправді, замість того, щоб запитувати “скільки енергії виробляє система потужністю 2 кВт?”Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 2 кВт?”, питання, яке слід задати: “Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 2 кВт?”?”.

У цій статті я розповім про кількість енергії, яку здатна виробляти сонячна система потужністю 2 кВт, і про змінні, які впливають на цю кількість енергії. Потім я покажу цю кількість енергії в перспективі, обговоривши, що ви можете з нею зробити.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 2 кВт?

Щоденне виробництво енергії сонячною системою будь-якого розміру в основному залежить від того, скільки сонячного світла отримує система. А кількість сонячного світла, яку отримує сама сонячна система, залежить від багатьох змінних, таких як погодні умови, місце розташування, сезон, а також кут нахилу сонячної системи і напрямок, в якому вона звернена.

Однак, як правило, сонячна система потужністю 2 кВт (2000 Вт) в середньому генерує близько 8 кВт-год енергії на день, що становить близько 240 кВт-год енергії на місяць або близько 3000 кВт-год на рік.

Залежно від місця розташування, кута нахилу та напрямку, сонячна система потужністю 2 кВт може генерувати до 15 кВт-год енергії за один день влітку або до 4 кВт-год взимку.

Ви можете отримати досить точні прогнози та оцінки за допомогою калькулятора PVWatts від NREL (Національна лабораторія відновлюваної енергетики).

Інструмент використовує розташування та розмір (номінальну потужність в кВт) сонячної системи, а також інші змінні, які описують установку, для прогнозування виробництва енергії системою протягом року.

Щоб отримати ці оцінки, першим кроком є перехід до калькулятора PVWatts і введення площі, на якій буде розміщена сонячна система потужністю 2 кВт.

Потім перейдіть до розділу “Інформація про систему” та введіть правильні дані:

Як показано на зображенні вище, в розділі “Інформація про систему” ви побачите 6 полів. Я рекомендую залишити поля Тип модуля, Тип масиву і Втрати системи за замовчуванням, а значення в наступних полях змінити:

Розмір системи постійного струму (кВт):

Це означає номінальну потужність сонячної системи в кіловатах (кВт). У нашому випадку сонячна система має потужність 2 кВт.

Це кут, під яким будуть розташовані сонячні панелі.

Кут нахилу сонячної системи буде впливати на кількість сонячного світла, яке вона отримує, і, отже, впливатиме на кількість потужності та енергії, яку виробляє сонячна система. Переконайтеся, що ви вказали правильний кут нахилу вашої системи потужністю 2 кВт, щоб отримати найточніші розрахунки.

Наприклад, якщо сонячні панелі будуть встановлені на плоскій поверхні, наприклад, на даху вашого автофургона, кут нахилу дорівнює 0 градусів.

Якщо сонячні панелі будуть встановлені на нахиленому даху, ви можете натиснути на інформаційну іконку “I” праворуч від поля, щоб побачити еквівалент нахилу вашого даху в градусах. Наприклад, нахил даху 4/12 еквівалентний куту нахилу 18.4 градуси.

Якщо ви не знаєте, який кут нахилу вашого даху, ви можете скористатися додатком для смартфона, таким як Measure для iOS або Bubble Level для Android, щоб визначити кут нахилу.

Азимут (градус):

Азимут представляє напрямок, до якого звернені сонячні панелі. Азимут 0 градусів означає, що сонячні панелі спрямовані на північ. Азимут 180 градусів означає, що сонячні панелі спрямовані на південь.

Напрямок, в якому будуть розташовані сонячні панелі, також впливає на кількість сонячного світла, яке вони отримують, а також на кількість потужності та енергії, яку вони виробляють. Тому переконайтеся, що ви вказали правильний азимут, щоб отримати точні розрахунки.

В США.S., або в будь-якому місці на північ від екватора в цілому, найбільш оптимальним напрямком для сонячних панелей є південь (азимут 180 градусів). У місцях на південь від екватора, таких як Австралія, найоптимальнішим напрямком є північ (азимут 0 градусів)

Якщо ваші сонячні панелі будуть встановлені на даху, і оскільки не всі дахи виходять безпосередньо на південь або північ, ви можете використовувати додаток-компас, наприклад, Commander Compass Go для iOS або Azimuth Compass для Android, щоб визначити точний напрямок вашого даху.

Після того, як ви введете розмір системи (2 кВт), кут нахилу та азимут, останнім кроком буде перехід до розділу “Результати” калькулятора PVWatts для отримання оцінок.

Для прикладу, я введу наступні дані в калькулятор і покажу вам результати:

 • Адреса: адреса у Феніксі, штат Арізона.
 • Розмір системи постійного струму: 2 кВт.
 • Нахил: Я припускаю, що система встановлена на даху з кутом нахилу 5/12, що еквівалентно куту нахилу 22.6 градусів.
 • Азимут: Я припускаю, що єдина доступна незатінена секція даху звернена на південний захід, це відповідає азимуту 225 градусів.

На вкладці “Результати” калькулятор показав наступну таблицю:

Калькулятор PVWatts Calculator підрахував, що сонячна система потужністю 2 кВт у цьому конкретному місці у Феніксі, штат Арізона, розташована під кутом 22.6 градусів, і яка звернена на південний захід, в середньому виробляла б 3382 кВт-год енергії на рік.

У таблиці ви також можете побачити оцінки виробництва енергії для кожного місяця, які ви можете розділити на 30, щоб визначити середньодобове виробництво енергії для конкретного місяця.

Наприклад, в той час як сонячна система потужністю 2 кВт виробляє лише 198 кВт-год енергії в грудні, що в перерахунку на день становить 6.6 кВт-год енергії на день, система потужністю 2 кВт вироблятиме близько 359 кВт-год енергії в травні, що еквівалентно приблизно 12 кВт-год/день.

Після того, як ви оцінили кількість енергії, яку буде виробляти система потужністю 2 кВт, наступний розділ допоможе вам оцінити цю кількість енергії в перспективі.

Чи достатньо 2 кВт для живлення будинку?

Коротка відповідь. ні, сонячна система потужністю 2 кВт не зможе компенсувати енергоспоживання середнього американського домогосподарства.

Згідно з ОВНС (U.S. За даними Адміністрації енергетичної інформації (Energy Information Administration), середньорічне споживання енергії в U.S. споживач житлово-комунальних послуг становить близько 10600 кВт-год. З іншого боку, сонячна система потужністю 2 кВт-год не перевищить річне виробництво енергії 3500 кВт-год.

Іншими словами, сонячна система потужністю 2 кВт зможе компенсувати лише 25-30% енергоспоживання середньостатистичного американського домогосподарства. Однак, якщо ваше щоденне споживання енергії не перевищує 8 кВт-год/день, сонячної системи потужністю 2 кВт повинно бути достатньо.

Наприклад, припустимо, ви намагаєтеся запустити 20 Cu. футів. холодильник, кондиціонер потужністю 5000 BTU, 32-дюймовий LED-телевізор, 2 ноутбуки та 3 світлодіодні лампочки.

Кількість енергії, яку споживають холодильник та кондиціонер, буде залежати від зовнішньої температури. Але в середньому холодильник об’ємом 20 кубічних футів споживає близько 1.8 кВт-год на день; і якщо припустити, що він працює близько 8 годин на день, кондиціонер потужністю 5000 BTU буде споживати близько 2.5 кВт-год енергії на день.

32-дюймовий LED-телевізор споживає близько 40 Вт-год енергії на годину (0.04 кВт-год/год). Отже, якщо припустити, що телевізор залишається увімкненим 5 годин на день, він буде споживати близько 200 Вт-год енергії на день або 0.2 кВт-год/день.

Ноутбук використовує близько 60 Вт-год енергії за годину роботи (0.06 кВт-год/год). Отже, якщо припустити, що 2 ноутбуки також використовуються близько 5 годин на день, обидва ноутбуки споживатимуть близько 600 Вт-год енергії на день або 0.6 кВт-год/день.

Світлодіодне світло використовує лише близько 10 Вт-год енергії на годину (0.01 кВт-год/год). Якщо припустити, що 3 світлодіодні лампочки залишаються увімкненими протягом 6 годин на день, вони будуть використовувати близько 30 Вт-год енергії на годину, що дорівнює приблизно 180 Вт-год енергії на день, або 0.18 кВт-год/день.

 • Холодильник: 1.8 кВт-год/день
 • Кондиціонер: 2.5 кВт-год/день
 • ТЕЛЕВІЗОР: 0.2 кВт-год/день
 • 2 Ноутбуки: 0.6 кВт-год/день
 • 3 світлодіодні лампочки: 0.18 кВт-год/день

Якщо ми додамо все це разом, то зможемо визначити наше щоденне споживання енергії:

Щоденне споживання енергії (кВт-год/день) = 1.8 2.5 0.2 0.6 0.18

Щоденне споживання енергії (кВт-год/день) = 5.28 кВт-год/день

При щоденному споживанні енергії 5.28 кВт-год/день, сонячної системи потужністю 2 кВт буде цілком достатньо.

Якщо ви намагаєтеся компенсувати 100% споживання енергії у вашому будинку, вам може бути корисною одна з наступних сторінок:

Скільки панелей потрібно для сонячної системи потужністю 2 кВт (2000 Вт)?

Зазвичай для сонячної системи потужністю 2 кВт потрібно від 5 до 10 сонячних панелей. Кількість сонячних панелей, необхідних для системи потужністю 2000 Вт, буде залежати від номінальної потужності сонячних панелей, які ви плануєте використовувати.

Наприклад, якщо ви плануєте використовувати сонячні панелі потужністю 400 Вт кожна, вам знадобиться 5 таких панелей, щоб сформувати систему потужністю 2 кВт (5 x 0.4 кВт). Якщо сонячні панелі мають потужність 200 Вт кожна, вам знадобиться 10 панелей (10 x 0.2 кВт).

Скільки батарей для сонячної системи потужністю 2 кВт?

Як згадувалося вище, в середньому сонячна система потужністю 2 кВт (2000 Вт) виробляє близько 8 кВт-год (кіловат-годин) або 8000 Вт (ват-годин) енергії щодня. Для зберігання та доступу до цієї кількості енергії вам знадобиться щонайменше 8 батарей номіналом 12В-100Ач, 4 батареї номіналом 24В-100Ач або 2 батареї номіналом 48В-100Ач.

Однак розмір акумуляторної батареї, необхідної для вашої сонячної системи, повинен визначатися не на основі потенційного щоденного виробництва енергії сонячними панелями, а на основі вашого щоденного споживання енергії.

Інші фактори, такі як глибина розряду (DOD) і дні автономної роботи, також повинні бути прийняті до уваги при розрахунку ємності акумулятора.

Потужність сонячної панелі: Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Емма Стенхаус. морський вчений, викладач і письменник з більш ніж 16-річним досвідом. Вона тримає M.S. в галузі морських наук з Плімутського університету.

сонячна, система, потужністю, варто

 • Поділіться
 • Надіслати електронною поштою

В середньому сонячні панелі, призначені для домашнього використання, виробляють 250-400 Вт, що достатньо для живлення побутового приладу, наприклад, холодильника, протягом години. Щоб визначити, скільки електроенергії може виробити сонячна панель за день, потрібно помножити потужність на кількість годин сонячного світла.

Чим вища потужність кожної панелі, тим більше електроенергії вона виробляє. Об’єднавши окремі панелі в сонячну систему, ви можете легко згенерувати достатньо енергії для роботи всього будинку.

У 2020 році середньостатистичний американський будинок використав 10 715 кіловат-годин (кВт-год), або 893 кВт-год на місяць. Якщо ви хочете, щоб сонячна система живила весь ваш будинок цілий рік, вам потрібно встановити систему, яка зможе забезпечити всі ці потреби в енергії.

Фактична потужність кожної окремої сонячної панелі також буде залежати від ряду факторів, включаючи ваше місцезнаходження, місцеві погодні умови, а також кут і напрямок, під яким були встановлені панелі.

Що таке ват і кіловат?

Щоб зрозуміти, скільки електроенергії може виробити сонячна панель, нам спочатку потрібно освоїтися з деякими одиницями потужності та енергії.

Якщо ви читали про сонячні панелі, то помітили, що згадуються деякі специфічні одиниці виміру: ват (Вт) і кіловат (кВт), а також ват-годинник (Вт) і кіловат-годинник (кВт-год). Ват і кіловат. це одиниці потужності, які показують, яку потужність може забезпечити сонячна панель; 1 000 ват (Вт) = 1 кіловат (кВт).

Ват-година та кіловат-година. це одиниці енергії, які використовуються для того, щоб показати, скільки роботи (під роботою ми маємо на увазі роботу світла або кондиціонера) можна виконати за одну годину; 1 000 ват-годин (Вт) = 1 кіловат-годині (кВт-год).

Як розраховується потужність сонячної панелі?

Максимальна або пікова кількість електроенергії, яку може виробити сонячна панель, визначається її потужністю. Пам’ятайте, що це виміряно за стандартних умов тестування (STC) 77 градусів за Цельсієм, 1 кВт сонячного випромінювання на квадратний метр та відсутності вітру. Ви рідко зустрінете такі умови в природі, тому очікуйте, що потужність вашої сонячної панелі буде трохи меншою, ніж ця пікова номінальна потужність, надана виробником.

Коли ви знаєте потужність вашої сонячної панелі, ви можете скористатися наступним розрахунком, щоб визначити, скільки електроенергії ваша сонячна панель може виробити за один день:

Вати сонячних панелей х середня кількість годин сонячного світла = щоденна кількість ват-годин

Цей розрахунок ґрунтується на тому, що ви знаєте (або можете оцінити) кількість годин сонячного світла, які отримує ваша панель. Ви можете оцінити це або скористатися сонячним калькулятором, наприклад, картами сонячних ресурсів Національної лабораторії відновлюваної енергетики. Давайте розглянемо кілька прикладів:

Ваша сонячна панель має потужність 250 Вт, і ваш будинок отримує шість годин сонячного світла на день. Помноживши 250 на 6, ми можемо підрахувати, що ця панель може виробляти 1 500 Вт, або 1.5 кВт-год електроенергії на день.

У похмурий день сонячні панелі будуть генерувати лише від 10% до 25% від своєї нормальної потужності. За ту ж саму 250-ватну панель за шість годин похмурої погоди ви можете отримати лише 0.15-0.37 кВт-год електроенергії на день.

Оновлення до 400-ватної панелі, і з тією ж кількістю сонячного світла ви отримаєте 2400 Вт, або 2.4 кВт-год електроенергії на день. У похмурий день кількість виробленої електроенергії може дорівнювати 0.24-0.6 кВт-год на день.

Для порівняння, середньостатистичний американський будинок використовує близько 29 кВт-год на день. Встановіть сонячну електростанцію з 20 панелями потужністю 250 Вт кожна, і за ті ж шість годин сонячного сяйва ваша система згенерує 30 кВт-год, що якраз достатньо для живлення середньостатистичного будинку протягом одного дня.

Змінні, що впливають на потужність сонячної панелі

сонячна, система, потужністю, варто

На додаток до кількості сонячного світла, що надходить за день, є й інші фактори, які впливають на продуктивність вашої сонячної панелі або системи.

Бруд

Все, що накопичується на поверхні вашої сонячної панелі, може вплинути на вихідну потужність. Це може бути пил, листя, сніг або пташиний послід. Чиста сонячна панель може бути 6.На 5% ефективніше, ніж брудні та запилені панелі.

Напрямок і кут нахилу даху

Сонячні панелі найбільш ефективні, коли вони спрямовані з південного сходу на південний захід під кутом 30-45 градусів. Системи під іншими напрямками та кутами все ще можуть працювати, але ваша продуктивність зменшиться.

Тінь

Сонячні панелі дуже чутливі до тіні, в тому числі від дерев або сусідньої будівлі. Мінімальне затінення вранці або ввечері. це нормально, але значне затінення в середині дня суттєво вплине на кількість електроенергії, яку може виробляти панель.

Розташування

Кількість сонячного світла та хмарність впливають на кількість енергії, яку може виробляти сонячна панель.

Пора року

Сонячні панелі можуть виробляти електроенергію цілий рік, навіть у похмурі дні. Влітку дні довші, що генерує більше енергії, але коротші дні взимку означають, що в ці місяці вироблення електроенергії буде нижчим.

Вік

Зі старінням сонячних панелей їхня ефективність знижується приблизно до 0.5% щороку. Життєвий цикл системи становить приблизно 25 років, перш ніж продуктивність знизиться настільки, що знадобиться нова система.

Температура

Ефективність сонячних панелей зазвичай вимірюється при 77 градусах за Цельсієм, і температура вище цієї позначки може призвести до зниження їх ефективності. Сонячні панелі можуть добре працювати в холодну погоду, а також генерувати енергію в снігову погоду.

Скільки електроенергії потрібно моєму будинку?

Одна сонячна панель сама по собі не створить достатньо електроенергії для живлення всього будинку, але система сонячних панелей може. Щоб визначити, який розмір системи вам потрібен, вам потрібно виконати деякі базові розрахунки, які ми описали в нашій статті Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Для повного забезпечення електроенергією середнього будинку, який споживає 11 000 кВт-год на рік, типова сонячна електростанція потребує від 21 до 24 панелей потужністю 320 Вт кожна. Точна кількість і потужність панелей, а також потужність, яку вони можуть виробляти, буде залежати від місця, де ви живете, і налаштування вашої конкретної системи.

Типи сонячних панелей та потужність

Існує три основні типи сонячних панелей, що використовуються в домашніх системах:

 • Монокристалічні. Це найпопулярніший тип панелей, виготовлений з чистого кремнію. Ефективність 24.4%, з помірною вартістю та тривалим терміном служби.
 • Полікристалічні. Вони виготовлені з кристалів кремнію, які були переплавлені разом. Мають ККД 19.9%, низька вартість і помірний термін служби.
 • Тонка плівка. Виготовлені з різних матеріалів, включаючи невелику кількість кремнію, тонкоплівкові панелі мають ефективність 18.9%, з високою вартістю та коротшим терміном служби.

Потужність кожного типу панелей залежить від конкретного виробника, але завжди вказується у вигляді номінальної потужності у ватах. Чим більше ват, тим більший вихід. Ви також можете побачити пікову потужність у кіловатах, яка є максимальною потужністю, яку панель може виробити за стандартних умов тестування, згаданих раніше.

Вартість проти. Значення

Ринок сонячної енергетики є дуже конкурентним за ціною, але деякі бренди запропонують вам більш ефективну систему за трохи більші інвестиції. Ці системи будуть генерувати більше електроенергії протягом усього терміну експлуатації, тому в довгостроковій перспективі вони будуть створювати більше цінності з постійним збільшенням обсягів виробництва.

Не забудьте вивчити федеральні податкові пільги та інші стимули, спрямовані на зниження вартості встановлення сонячних панелей.

Враховуючи, що ваш будинок отримує близько шести годин сонячного світла на день, стандартна сонячна панель потужністю 250 Вт вироблятиме 1.5 кВт-год енергії за день.

Вам знадобиться близько 20 250-ватних сонячних панелей, щоб генерувати кількість енергії, яку середньостатистичний американський будинок використовує за день.

Ви можете підвищити ефективність сонячних панелей, регулярно очищаючи їх від бруду, обрізаючи дерева, які можуть затінювати панелі, оптимізуючи кут нахилу панелей (в ідеалі. 30-45 градусів на південь) або встановивши автоматичний сонячний трекер, який обертає панель, щоб вона була вирівняна за сонцем.

 • Скільки сонячних панелей потрібно для мого будинку? EnergySage.
 • Скільки електроенергії споживає американський дім? U.S. Адміністрація енергетичної інформації, 2020.
 • Чи працюють сонячні панелі вночі або в похмурі дні? EnergySage.
 • Хусейн, Атар та ін. Експериментальне дослідження впливу пилу на втрати потужності в сонячних фотоелектричних модулях. Відновлювані джерела енергії: Вітер, вода та сонячна енергія, том. 4, ні. 9, 2017., doi:10.1186/s40807-017-0043-y
 • Продуктивність сонячних панелей: Наскільки важлива орієнтація та кут нахилу даху? EnergySage.
 • Джордан, Дірк та Сара Курц. Огляд польового досвіду. темпи деградації та термін служби. Національна лабораторія відновлюваної енергетики, 2015 рік.
 • Моу, Бенджамін. STAT FAQs Частина 2: Термін служби фотоелектричних панелей. Національна лабораторія відновлюваної енергетики, 2018.
 • Наскільки сильно нагріваються сонячні панелі? Вплив температури на продуктивність сонячних панелей. EnergySage.
 • Бєляков, Микола. Розділ сімнадцятий. Сонячна енергія. Стале виробництво електроенергії: Поточний стан, майбутні виклики та перспективи. 2019, стор. 417-438., doi:10.1016/B978-0-12-817012-0.00031-1

Залишити відповідь