Сонячна інженерія для комерційних та комунальних сонячних електростанцій | KMB. Масштабні сонячні електростанції

Сонячна енергія в комунальному масштабі у Вісконсині

З роками ми стали залежними від вугілля та природного газу, які виробляють понад 70% електроенергії у Вісконсині. Варто зазначити, що у нас немає запасів вугілля або природного газу у Вісконсині, тому ми відправляємо понад мільярд доларів на рік, щоб завезти ці ресурси.

Але часи змінюються, і це хороша новина для Вісконсіна.

За останнє десятиліття вартість розробки проектів сонячної енергетики знизилася більш ніж на 75%. Технологія сонячної енергетики вдосконалюється, так що більша частина сонячного світла безпосередньо перетворюється в енергію. Це дозволяє навіть такому північному штату, як Вісконсін, бути життєздатним місцем для виробництва сонячної енергії.

Комунальні підприємства штату Вісконсін співпрацюють з компаніями, які хочуть розвивати більш чисту енергетику у великих масштабах. З розвитком сонячної енергетики з’являється можливість відновити здоров’я ґрунтів та покращити екологічні послуги, що дозволить повернути землю до сільськогосподарського використання в кінці терміну експлуатації сонячного проекту. Крім того, девелопери та землевласники вивчають способи інтеграції рослинництва та тваринництва з сонячними проектами. концепція, яка називається агрівольтаїкою. Нижче ми відповіли на деякі питання про розвиток сонячної енергетики у Вісконсині.

Що таке сонячна енергетика в комунальному масштабі?

“Комунальна сонячна енергетика”, “великомасштабна сонячна енергетика” та “сонячні проекти”. це різні терміни, які описують сонячну електростанцію, що виробляє достатньо електроенергії для обслуговування багатьох клієнтів, на відміну від одного будинку або підприємства. Ці об’єкти, як правило, розташовані на відкритій місцевості та поблизу існуючої підстанції або інфраструктури електропередач.

Як працюють сонячні панелі та сонячні проекти?

Сонячні електропанелі виробляють електроенергію безпосередньо з сонячного світла. Коли сонячне світло потрапляє на панелі, напівпровідники всередині сонячних панелей активуються для виробництва корисної електроенергії. У сонячному проєкті багато окремих сонячних панелей згруповані разом для виробництва великої кількості електроенергії, яка подається в лінії електропередач.

У більшості випадків панелі монтуються на “одновісних системах відстеження.” Сонячні панелі кріпляться до горизонтальних стовпів, які йдуть з півночі на південь. Протягом дня панелі обертаються зі сходу на захід, слідуючи за сонцем.

Обладнання проекту включає сонячні панелі, стелажі, кабелі, інвертори, трансформатори, а також лінію електропередач або підстанцію для передачі електроенергії в електромережу.

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Чи є сьогодні у Вісконсині сонячні проекти, що працюють у Вісконсині?

Так. У Вісконсині є понад 20 сонячних електростанцій, які наразі виробляють електроенергію для комунальних потреб. Багато з них мають сонячну потужність в діапазоні 1-5 мегават. Сонячна електростанція потужністю один мегават щорічно виробляє достатньо електроенергії, щоб компенсувати потреби близько 190 середніх будинків у Вісконсині.

Хто є розробниками цих сонячних проектів?

Більшість сонячних проектів у Вісконсині розробляються приватними компаніями, які розвивали об’єкти відновлюваної енергетики в багатьох інших штатах. Серед розробників, що активно працюють у Вісконсині, є Invenergy, Savion, Tyr Energy Development, National Grid та Samsung. Однією з електроенергетичних компаній штату Вісконсін Alliant Energy розвиває сонячний портфель, що складається з десятка проектів загальною потужністю понад 1 гігават (1000 мегават).

Хто використовує енергію від цих сонячних розробок?

Електрокомпанії штату Вісконсін! На сьогоднішній день всі сонячні проекти, побудовані або запропоновані у Вісконсині, належать або продають свою електроенергію постачальникам електроенергії штату Вісконсін. Серед постачальників, які купують сонячну енергію і використовують її для обслуговування своїх численних клієнтів. Dairyland Power Cooperative, Madison Gas and Electric, We Energies, Wisconsin Public Service, Xcel Energy, Alliant і WPPI Energy.

Чи розробляються нові сонячні проекти?

Так. Кілька проектів були оголошені або вступили в процес отримання дозволів.

Чому сонячна енергія розглядається як джерело мережевої енергії?

Найважливішими факторами, що стимулюють розвиток сонячної енергетики, є її низька вартість порівняно з іншими ресурсами та відносно короткий час освоєння. Вартість нової великомасштабної сонячної генерації знизилася до рівня, коли вона вже сьогодні є конкурентоспроможною з існуючими електростанціями на викопному паливі.

Скільки землі потрібно для сонячних проектів?

Як правило, один мегават сонячної потужності покриває приблизно сім акрів. У звичайному процесі розробки проекту девелопер сонячної енергетики укладає договори оренди на додаткові земельні ділянки, щоб забезпечити більшу гнучкість у розміщенні масивів, прокладанні з’єднувальних коридорів і дотриманні вимог штату щодо альтернативних варіантів розміщення.

Які державні органи беруть участь у затвердженні таких типів проектів?

У переважній більшості сонячних електростанцій, схвалених КОП, девелопери та зацікавлені місцеві органи влади провели переговори та уклали угоди про спільний розвиток (СР). Умови є обов’язковими для сторін. Приклади угод про спільну діяльність доступні на відповідній дошці оголошень на веб-сайті PSC (e.g., Portage Solar, 9810-CE-100).

RENEW Вісконсін вважає, що сонячні електростанції повинні залишатися “сільськогосподарськими”, де це можливо, з дозволом на умовне використання, що дозволяє виробляти сонячну енергію. Це відбувається з двох причин. По-перше, щоб збільшити шанси на те, що земля повернеться в сільське господарство після закінчення терміну експлуатації сонячної електростанції. По-друге, посадки під масивами можуть бути призначені для підтримки сільськогосподарських цілей, таких як підтримка запилювачів, відновлення ґрунту, і виконувати аналогічні функції, як і землі у федеральній програмі природоохоронних резервів (CRP).

Сонячні електростанції потужністю 100 мегават і більше також повинні отримати схвалення Комісії з питань суспільних послуг штату Вісконсін. Цей процес називається “Сертифікат суспільної зручності та необхідності”, або CPCN (Certificate for Public Convenience and Necessity).

Існують можливості для громадського обговорення на рівні міста, округу та штату. Ці проекти розглядаються багатьма державними установами з метою сприяння розвитку з низьким впливом на навколишнє середовище та заохочення залучення громадськості.

Використання електроенергії у Вісконсині було відносно стабільним. Навіщо потрібні нові сонячні проекти?

Комунальні підприємства штату Вісконсін почали виводити з експлуатації свої старі вугільні та газові електростанції і прискорять закриття станцій протягом наступних двох-трьох років. Ці генеруючі потужності необхідно замінити, щоб підтримувати надійність системи. Незважаючи на нещодавнє зростання цін, сонячна енергетика залишається найбільш економічно ефективним варіантом заміни комунальних послуг і стане ще більш привабливою з появою нових стимулів, включених до нещодавно прийнятого Закону про зниження інфляції (IRA). За умови відсутності значних змін у ціноутворенні, поєднання сонячних електростанцій промислового масштабу з акумуляторними системами зберігання енергії (BESS) може принести значну економію для споживачів комунальних послуг без жодних перебоїв у роботі системи.

Як акумуляторне зберігання енергії вписується в енергетичний ландшафт штату Вісконсін?

Використовуючи літій-іонну технологію, акумуляторні системи зберігання енергії (BESS) досягли такого рівня, що можуть зберігати великі обсяги електроенергії до чотирьох годин. У звичайному режимі роботи сонячні проєкти генерують максимальну потужність в середині дня. Системи BESS зберігають частину цієї електроенергії для подальшого використання. Тримаючи цю генерацію в резерві, оператори сонячних електростанцій можуть розряджати накопичену електроенергію пізніше вдень та на початку вечора, коли попит на електроенергію зазвичай досягає піку.

Як сонячні електростанції можуть принести користь місцевим органам влади?

У Вісконсині власники сонячних електростанцій потужністю понад 50 мегават щорічно сплачують внески до фонду комунальної допомоги, який ділиться з місцевими органами влади, де розташована сонячна електростанція. Відповідно до діючої формули розподілу доходів, сонячна електростанція, що відповідає вимогам, буде сплачувати 2,333 за мегават (МВт) на рік до бюджету округу та 1,667 за МВт до бюджету міста (міст), де розташований проект, що в цілому становить 4,000 за МВт на рік.

Наприклад, сонячна електростанція потужністю 100 МВт щорічно приноситиме приблизно 233 000 євро округу, що приймає проект, і приблизно 167 000 євро населеному пункту (населеним пунктам), що приймає проект. За перші 25 років експлуатації такого проекту місцеві органи влади, на території яких розташований проект, отримають понад 10 мільйонів гривень.

Для проектів потужністю 50 МВт і більше, приватна земля, орендована під сонячну електростанцію, звільняється від місцевих податків на нерухомість. Хоча ця земля більше не буде сплачувати податки на нерухомість, чистий прибуток для місцевих органів влади, за оцінками, щонайменше в 10 разів перевищує втрачені податки на нерухомість.

Наприклад, проект потужністю 300 мегават, що реалізується у Вісконсині, виявив, що податки на нерухомість, які в даний час сплачуються місцевим органам влади, становлять менше 100 000 за землю, яка буде передана в оренду під сонячну електростанцію. Натомість, у разі схвалення сонячного проекту до місцевих бюджетів щорічно сплачуватиметься 1 200 000 грн.

Як сонячні електростанції можуть принести користь мешканцям громади?

З новим потоком доходів, отриманих від сонячних електростанцій, місцеві органи влади матимуть можливість або спрямувати ці кошти на основні державні послуги, або знизити ставки податку на нерухомість, або зробити і те, і інше. Кілька юрисдикцій штату Вісконсін, де реалізуються проекти з відновлюваної енергетики, використали спільні доходи для поповнення своїх бюджетів на утримання та ремонт доріг, тоді як інші посилили поліцію та пожежну службу за рахунок придбання транспортних засобів та обладнання. Доходи від місцевої допомоги на комунальні послуги не мають жодних обмежень, що дозволяє місцевим обранцям на власний розсуд вирішувати, як ці доходи можуть найкраще служити їхнім громадам.

Чи може розміщення сонячних панелей допомогти сільськогосподарським землям?

Так. Земля, яка підтримує сонячні батареї, може бути відновлена низкою низькорослих, глибоко вкорінених рослин, трав і квітів, які можуть відновити ґрунт. Крім того, ці насадження можуть підтримувати медоносних бджіл, метеликів, колібрі та інших запилювачів, чиї популяції знаходяться під загрозою зникнення.

Чи є перепрофілювання сільськогосподарських земель під сонячну генерацію постійним??

Ні. Сучасні великомасштабні сонячні установки використовують сталеві стовпи, які забиваються або вкручуються в землю, але не використовують бетонні палі. Це означає, що земля може бути дуже легко перетворена назад у сільськогосподарські угіддя після закінчення терміну експлуатації сонячного проєкту. Термін реалізації проекту оцінюється в 25-40 років. Після закінчення терміну оренди та виведення проекту з експлуатації землевласник може відновити традиційну сільськогосподарську діяльність на землі.

Незважаючи на зростання сонячної генерації на фермах по всій території США, загальна кількість сільськогосподарських земель, що використовуються для виробництва сонячної енергії, невелика в порівнянні з постійним перетворенням сільськогосподарських земель на житлову та комерційну забудову.

Фактично, Вісконсін міг би виробляти близько 50% нашої річної потреби в електроенергії за допомогою сонячних панелей лише на 125 000 акрів землі. Для порівняння, за даними Міністерства сільського господарства США, станом на 2021 рік загальна площа сільськогосподарських угідь у Вісконсині становила приблизно 14 300 000 акрів.

Чи витримують сонячні панелі сильний вітер?

Випробування, проведені виробниками сонячних панелей, включають в себе сертифікацію, що панелі можуть витримувати вітер до 140 миль на годину, що еквівалентно урагану 4-ої категорії. Що стосується реальних показників, є повідомлення, що майже всі сонячні панелі, розташовані в районах, що постраждали від супершторму Сенді (2012), урагану Майкл (2016) та урагану Ірма (2017), витримали сильний вітер, і лише кілька панелей були пошкоджені поза межами функціональності. Будь-які інші збитки були пов’язані з руйнуванням цілого даху або споруди.

Чи є сонячні панелі безпечною технологією?

Так. Сонячні панелі безпечні для дотику, їх можна прикріпити до будинку та встановити у вашому районі чи місті. Панелі переважно виготовляються зі скла, алюмінію, міді та інших поширених матеріалів. У сонячних проектах також використовуються сталеві стелажі для розміщення панелей, електричного кабелю, інверторів та електричних трансформаторів для передачі електроенергії в мережу. Все це обладнання є безпечним і містить ті самі матеріали, що й побутова техніка. У сонячних панелях міститься незначна кількість хімічних речовин, які дозволяють їм виробляти електроенергію. Ці сполуки повністю запечатані в склі та покритті панелей.

Після закінчення терміну експлуатації сонячні панелі та обладнання легко розібрати та переробити. Сонячні об’єкти перебувають під постійним наглядом, а власники зацікавлені в тому, щоб вони були в належному стані та працювали належним чином. Сонячні електростанції спроектовані таким чином, щоб витримувати суворі погодні умови, а панелі розраховані на термін служби до 40 років. Якщо сонячні панелі будуть пошкоджені, їх можна буде швидко замінити на нові. (Подяка за це питання: Асоціація сонячної енергетики штату Іллінойс)

Як це. жити поруч з сонячною електростанцією??

Сонячні електростанції. тихі сусіди. Вони є дуже маловпливовою забудовою в межах громади.

На відміну від використання природного газу або вугілля для виробництва електроенергії, вони нічого не спалюють і, таким чином, не забруднюють навколишнє середовище. Вони не створюють ніяких запахів і не виділяють ніяких хімічних речовин.

Сонячні електростанції не використовують воду для своєї роботи. Це також різко контрастує з використанням вугілля або природного газу для виробництва електроенергії.

Єдиний чутний шум. це шум вентиляторів всередині обладнання (інверторів і трансформаторів), які передають електроенергію в мережу, і ті працюють тільки тоді, коли світить сонце і виробляється енергія. Після заходу сонця немає чутного шуму від роботи сонячного обладнання.

Природна рослинність під масивами може покращити якість води та зменшити стік у цьому районі.

Чи не буде блукаючої напруги від сонячної електростанції?

Ні. Лінії збору та передачі, що використовуються в цих сучасних сонячних електростанціях, ефективно запобігають виникненню блукаючої напруги. Ці лінії значно відрізняються від тих, що можна побачити в місцевих розподільчих системах або низьковольтній проводці в сараях, корівниках і молочних приміщеннях.

Чи будуть відблиски від сонячних панелей проблемою?

Ні, це насправді поширена помилкова думка про сонячні фотоелектричні модулі. Сонячні модулі призначені для поглинання сонячного світла, а не для його відбивання. Сонячні модулі плоскі, мають відносно гладку поверхню і покриті антивідблисковим покриттям. Сучасні фотоелектричні модулі відбивають лише два відсотки сонячного світла, що приблизно стільки ж, скільки вода, і менше, ніж ґрунт або навіть дерев’яна черепиця.

Що станеться, якщо на сонячних панелях випаде сніг?

На великих сонячних фермах сонячні панелі обертаються протягом дня. Якщо їх нахилити, сніг зійде сам по собі. Якщо частина панелей вкрита снігом, решта все одно може генерувати енергію і при цьому вироблятиме певну кількість тепла, що сприятиме таненню решти снігу.

Як сонячні панелі виробляють енергію, коли немає сонця?

Вночі сонячні панелі переходять в режим очікування і не виробляють енергію. Однак, навіть у похмурі дні панелі виробляють енергію.

Чи можна зберігати частину сонячної енергії в акумуляторах для використання вночі?

“Система зберігання енергії” (BESS). це потенційне доповнення до сонячного проекту. Зберігання енергії в акумуляторах може забезпечити багато переваг, в тому числі

 • Дозволяє зберігати та вивільняти сонячну енергію в різні години дня
 • “Згладжувати” вироблення сонячної електроенергії в частково хмарні дні
 • Допомагати підтримувати належну частоту електроенергії в електромережі
 • Потенційно може використовуватися для резервного аварійного живлення

Скільки робочих місць буде створено для будівництва та експлуатації сонячної електростанції?

Наприклад, проект потужністю 300 МВт може створити 500 нових місцевих робочих місць під час будівництва та 5 робочих місць з експлуатації та обслуговування після введення в експлуатацію.

Чи захищають сонячні електростанції дику природу в регіоні?

Сонячні фотоелектричні проекти самі по собі не становлять значного ризику для дикої природи. За умови використання природного лугового покриву, проект створить нове середовище існування для комах-запилювачів та птахів, а також покращить якість води для місцевих водних видів. Проекти також вимагають встановлення огорожі, яка утримує дику природу і знижує ризик для тварин в цьому районі.

Чи виготовлені сонячні панелі або будь-які інші компоненти у Вісконсині??

Хоча у нас немає виробництва сонячних панелей у Вісконсині, багато деталей, необхідних для будівництва та експлуатації сонячних електростанцій, дійсно виробляються у Вісконсині. Перегляньте список продуктів, вироблених у Вісконсині для великих сонячних проектів.

Сонячна інженерія для комерційних та комунальних сонячних електростанцій | KMB

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Сонячна інженерія для комерційних та комунальних сонячних електростанцій

Вартість сонячної енергії впала швидше, ніж прогнозувала більшість експертів, особливо в комерційних та комунальних масштабах. Прориви в технологіях, які можуть призвести до розробки сонячних панелей, що працюють вночі, в поєднанні з більшими, більш ефективними заводами, що виробляють модулі, і розширеними зусиллями в галузі НДДКР, призводять до зниження комерційних цін і поліпшення рентабельності інвестицій (ROI) для сонячних установок в комунальному секторі.

Хоча популярність комерційної сонячної енергетики зростала протягом більшої частини десятиліття, 2020 рік, ймовірно, стане переломним для сонячної енергетики в комунальному масштабі. 2020 рік став рекордним роком для сонячної енергетики. особливий подвиг, враховуючи, що пандемія перевернула життя і змінила звичний уклад життя багатьох людей, як вдома, так і на роботі.

Зростання сонячних фотоелектричних станцій, що розпочалося у 2020 році, не було тимчасовим. Це продовжується і сьогодні, коли все більше компаній відкривають для себе переваги комерційної сонячної енергетики.

Сонячні фотоелектричні системи для комунальних підприємств

Малі сонячні електростанції є основним рушієм зростання сонячної енергетики на сьогоднішній день.

Майже три чверті сонячних потужностей, встановлених у 2020 році, були заповнені комунальним сектором. З цих потужностей понад чверть було встановлено в минулому році. Сонячна енергетика стала другим за величиною джерелом U.S. збільшення генеруючих потужностей, а також.

У той час, як у 2020 р. майже чверть потужностей сонячної енергетики, встановлених в Україні.S. продовжується будівництво нових електростанцій на природному газі, на ці станції припадає невелика потужність у 2022 році. потужності в США.S. зараз більше, ніж будь-коли раніше, надходить від вітру та сонця, причому на кожне з цих джерел припадає близько 40% потужностей.

Комерційні темпи проникнення сонячної енергетики в США.S.

У порівнянні з електроенергетичною системою в цілому, сонячна енергія все ще становить лише від 3% до 4% всієї електроенергії, що проходить через мережу. Однак у деяких штатах проникнення сонячної енергії є набагато вищим.

Сонячна енергетика зараз перевищує 25% річного виробництва електроенергії в Каліфорнії і швидко поширюється в таких штатах, як Техас, Флорида і Джорджія.

Яка частка сонячних електростанцій у США.S. залежить від того, як ви аналізуєте дані і чи зосереджуєтесь ви на концентрованій сонячній енергії, чи ні.

У 2020 році Техас став лідером в країні з розгортання сонячних електростанцій в комунальному секторі. Техас завершив одні з найбільших сонячних проектів, які коли-небудь бачили в США.S. за останні роки, генеруючи до 410 мегават змінного струму (МВт). Техас також є домом для одного з найбільших комунальних сонячних проектів в країні.

Одновісне відстеження

У 2022 році більшість нових комерційних сонячних проєктів використовуватимуть одновісне відстеження. Якщо ґрунт у певній місцевості не є особливо складним, технологія одновісного відстеження надає компаніям, що займаються сонячною енергетикою, більш комплексне та ефективне рішення.

З 2015 року одновісне відстеження перевершує установки з фіксованим нахилом. Технологія досягла нового рівня домінування у 2020 році, коли 89% всіх нових потужностей почали використовувати одноосьове відстеження.

Навіть сонячні проекти у високоширотних штатах, таких як Вісконсін, Мічиган та Нью-Йорк, тепер використовують цю технологію.

Сонячні та акумуляторні гібриди

Ще одна велика тенденція в галузі сонячної енергетики пов’язана з гібридами сонячних і накопичувальних систем.

Сонячні та акумуляторні гібриди почали зростати в популярності з 2020 року. Хоча це все ще меншість проектів, експерти вже зараз прогнозують, що протягом наступного десятиліття може статися бум гібридних електростанцій.

Станом на червень 2022 року, за даними дослідників з Національної лабораторії Лоуренса Берклі, 1 400 гігават запропонованих проектів з виробництва та зберігання електроенергії подали заявки на підключення до електромережі. більше третини цих проектів включають гібридні сонячні та акумуляторні електростанції.

Поєднання сонячних модулів і акумуляторних батарей дозволяє операторам гібридних установок забезпечувати електроенергією, коли попит на неї найбільший. Батареї також допомагають згладити виробництво від вітрової та сонячної енергії, а також зберігають надлишкову енергію, яка в іншому випадку була б втрачена.

Тенденції розгортання сонячної енергетики

Витрати на комерційні сонячні проекти продовжують знижуватися. Середня вартість встановлення фотоелектричних установок впала на 74%, або на 12% щорічно з 2010 року, згідно з даними Групи з питань ринків та політики в електроенергетиці. Найнижчий 20-й процентиль вартості проєктів почав знижуватися у 2019 році. Сьогодні навіть дорогі аутсайдери стали менш поширеними.

Більші сонячні проекти комунальної енергетики (від 100 МВт до 500 МВт) зараз коштують на 17% менше, ніж менші проекти (від 5 МВт до 20 МВт) на МВт встановленої потужності. Різниця в розмірах проектів пояснює різницю у вартості.

Для отримання найактуальнішої інформації про ціни на комерційні та комунальні сонячні фотоелектричні станції, зателефонуйте експертам з сонячної енергетики KMB Design Group за номером 855-75-KMBDG (855-755-6234).

Сонячна електростанція комунального масштабу vs. Невелика сонячна електростанція

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Сонячна електростанція. це велика колекція сонячних панелей, які генерують електроенергію для мережі. Їх також називають фотоелектричними станціями, сонячними садами, сонячними парками або сонячними електростанціями.

Деякі сонячні електростанції використовують площу на дахах житлових або громадських будівель, наприклад, як місця для паркування. Однак на сонячних фермах фотоелектричні панелі зазвичай розміщують безпосередньо на землі. Цей тип сонячної електростанції вимагає величезної відкритої території для будівництва.

Десятиліттями сонячна енергетика в комунальному масштабі виробляла надійну та чисту енергію за доступною ціною на паливо. Будівництво сонячних електростанцій дозволяє підтримувати баланс між збереженням навколишнього середовища, енергетичними потребами та кліматичними цілями.

Сонячна енергія може продовжувати створювати робочі місця по всьому світу і диверсифікувати енергопостачання шляхом прийняття державних норм, які збільшать зростання сонячної енергетики в комунальному масштабі. Розвиток комунальної сонячної енергетики. це один з найшвидших способів скоротити викиди вуглецю і просунути ваш бізнес до сталого енергетичного майбутнього.

Що таке комунальна сонячна електростанція?

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Визначення комунальних сонячних електростанцій є складним завданням, оскільки воно залежить від місця розташування, розміру, напруги та типу комерційного підключення до сонячної мережі, місця кінцевого продажу, законів штату та способу виробництва сонячної електроенергії.

Комунальні сонячні електростанції зазвичай виробляють 5 МВт потужності або менше і є більшими, ніж громадські сонячні електростанції. Вони займають гектари землі і мають тисячі окремих сонячних панелей. Ці дизайнери фотоелектричних проектів часто розташовують панелі таким чином, щоб створити привабливі форми, оскільки вони досить великі, щоб їх можна було побачити з літака. Наприклад, Світ Уолта Діснея спроектував сонячну ферму у формі Міккі Мауса.

Основною відмінною рисою комунальних сонячних електростанцій є те, що вони продають електроенергію безпосередньо в електромережу. Комунальні сонячні проекти зазвичай знаходяться перед лічильником, на відміну від систем розподіленої генерації за лічильником.

Це система, яка відповідає енергетичному навантаженню об’єкта і безпосередньо забезпечує об’єкт електроенергією. Комунальна сонячна електростанція використовує сонячну енергію для виробництва електроенергії та подає її в мережу для забезпечення електроенергією комунального підприємства.

Майже всі сонячні електростанції мають договір про купівлю-продаж електроенергії (PPA) з енергопостачальною компанією, що забезпечує ринок збуту їхньої електроенергії на певний період.

Потужність комунальної сонячної електростанції

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

З 2010 року фотоелектричний сектор переживає стрімке зростання. До кінця 2018 року в усьому світі буде встановлено щонайменше 480 гігават сонячних фотоелектричних потужностей. У багатьох регіонах більша частина нових потужностей припадає на комунальні установки, а не на розподілені системи.

За останніми прогнозами, до 2050 року сонячна енергія вироблятиме майже 60% світової електроенергії. Розмір і кількість енергії, що виробляється сонячними електростанціями, вигідно відрізняють їх від інших варіантів розподіленої сонячної енергетики.

Малі сонячні електростанції. це сонячні батареї, які можуть охоплювати багато гектарів землі та мати потужність до 1 ГВт. За даними Асоціації сонячної індустрії, сонячні установки комунальної енергетики зараз становлять понад 37 000 МВт, і ще 12 000 МВт перебувають у стадії розробки.

Угоди про купівлю-продаж електроенергії (PPA), які часто використовуються замість власності на ферму комунальним підприємством, використовуються для продажу виробленої енергії покупцям комунальних послуг. Потім енергія може бути спрямована житловим або комерційним користувачам, які підключені до електромережі комунальними компаніями.

Що таке мала сонячна електростанція?

Мешканці навколо невеликої сонячної програми розподіляють потужність однієї великої сонячної установки, яка називається сонячною фермою або громадською сонячною фермою. Ви можете зареєструватися в місцевій або комерційній сонячній фермі, щоб почати отримувати кредити на сонячну енергію від вашого комунального підприємства, щоб зменшити свої витрати на електроенергію.

Малі сонячні електростанції використовують державні субсидії на відновлювану енергію, щоб допомогти підприємствам, орендарям та домовласникам скоротити витрати, одночасно сприяючи розвитку сонячної енергетики у своїх районах.

Громадські сонячні програми. це спосіб взяти участь у революції відновлюваної енергетики та заощадити гроші для людей, які не можуть встановити сонячні установки на даху власного будинку через початкову вартість, обмеження на дах або через те, що вони не є власниками своєї нерухомості.

Місцеві сонячні електростанції, побудовані з урахуванням потреб громади, доступні для мешканців, що дозволяє їм заробляти кредити на сонячну енергію, щоб знизити свої рахунки за електроенергію.

Сотні або навіть тисячі домогосподарств можуть забезпечуватися енергією, виробленою цими масивними системами. Навіть якщо ви не отримуєте сонячну енергію безпосередньо у свій будинок, ви допомагаєте додати її до загальної мережі.

Невеликі сонячні електростанції можуть бути побудовані в різних місцях, деякі з яких пустують. Сонячні сади також можна будувати на звалищах та промислових територіях. Однак вони можуть знаходитися за межами центру великого відкритого поля.

Сонячні панелі також можуть бути встановлені на громадських спорудах, включаючи парковки, які діють як спільні сонячні системи в декількох містах. Всі ці конфігурації класифікуються як громадські сонячні системи.

Як працює мала сонячна електростанція?

Ви можете отримувати прибуток від сонячної енергії без встановлення сонячних панелей на даху за допомогою громадської сонячної енергії. Чиста енергія подається в мережу з розташованих поблизу сонячних електростанцій; місцеві жителі та компанії можуть підписатися на таку електростанцію та отримати кредит на частину її потужності.

Урядові стимули зробили ці стимули доступними для громадян; ви можете отримати знижку на свої витрати на електроенергію, коли ви отримуєте ці кредити; це як ціна за добрі справи. Комунальне підприємство, неприбуткова організація, регуляторний орган або бізнес, створений головним чином для будівництва та експлуатації сонячної електростанції, може ініціювати або керувати проектом сонячної спільноти.

Власник буде співпрацювати з розробниками сонячних систем, щоб вибрати відповідне місце, отримати необхідні ліцензії та розпочати будівництво. Процедура будівництва може зайняти місяці.

Після цього власник запрошує мешканців району взяти участь у фінансуванні сонячної електростанції шляхом придбання акцій або підписки на проект. Для ідентифікації абонентів та нагляду за їхнім досвідом підписки на проєкт, ми працюємо від імені власника сонячної електростанції.

Після завершення будівництва сонячна електростанція приєднується до місцевої енергосистеми і починає постачати сонячну енергію в мережу цієї енергосистеми. Електричний лічильник вимірює вироблення енергії ферми, яка перетворюється комунальною службою у фінансову вартість, відому як сонячний кредит.

Ваше щомісячне членство в сонячній спільноті буде генерувати ці кредити, що в кінцевому підсумку зменшить вартість електроенергії у вашому рахунку за комунальні послуги. Ви продовжуватимете платити за електроенергію своєму поточному постачальнику електроенергії. Оскільки ви не отримуєте електроенергію безпосередньо від сонячної електростанції, приєднання до програми сонячної спільноти не впливає на ваші комунальні послуги або електропостачання. Але завдяки кредитам ваш рахунок зменшується.

Вважайте це винагородою за захист навколишнього середовища. Просуваючи сонячну енергію у своєму штаті, ви допомагаєте всім перейти на чистішу та надійнішу електричну систему. Ваш штат пропонує вам знижку на ваші витрати на електроенергію в обмін на це.

Щоб бути зрозумілим, ви не володієте особисто жодною частиною ферми або її панелями, якщо ви підписуєтесь на громадську сонячну енергію. Але оскільки вона виробляє відновлювану енергію, ви отримуєте частину кредитів, які вона генерує.

Потужність малої сонячної електростанції

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Незалежно від фізичних характеристик або форми власності вашого будинку чи бізнесу, громадська сонячна електростанція забезпечує рівний доступ до економічних та екологічних переваг виробництва сонячної енергії. Іншими словами, громадська сонячна енергія може бути чудовим вибором для отримання економії та переваг, які приносить сонячна енергія, якщо ви не можете встановити сонячну батарею безпосередньо на своєму будинку.

Малі сонячні установки зазвичай мають електричну потужність менше п’яти мегават (МВт) і варіюються в залежності від кількості акрів, на які вони впливають. Невеликі сонячні установки часто розміщуються на орендованій землі. На відміну від житлового та комерційного будівництва на проданих сільськогосподарських землях, ви можете відновити землю до її первісного стану.

Асоціація галузей сонячної енергетики (SEIA) підтримує наступні концепції у просуванні політики, ініціатив та практик сонячної енергетики:

 • Це дає всім споживачам можливість брати участь і отримувати прямі економічні вигоди від розвитку та управління новими активами чистої енергії.
 • Це дає забудовникам рівну можливість будувати, управляти та підключати системи відновлюваної енергетики, що належать громаді, до електромережі енергопостачальної компанії.
 • З метою стимулювання інновацій та забезпечення найкращого обслуговування клієнтів, вона заохочує участь різних типів клієнтів на ринках відновлюваних джерел енергії.
 • Це гарантує, що експлуатація та обслуговування програми продовжуватиме гарантувати загальну якість, довговічність об’єкта та безпеку участі клієнтів.
 • Зберігати переваги безперервності програми для захисту інвестицій клієнтів та девелоперів.
 • Забезпечує повне і точне розкриття ризиків і переваг для клієнтів в єдиному, порівнянному вигляді, що дає споживачам уявлення про продуктивність і витрати.

Для мінімізації ризиків клієнтів та забезпечення їхньої безпеки, дотримуйтесь усіх застосовних правил щодо цінних паперів, оподаткування та захисту прав споживачів. Також заохочувати співпрацю з комунальними службами та відкриті, недискримінаційні закони про комунальні послуги для розміщення проектів та підключення, щоб сприяти ефективному взаємозв’язку та розміщенню.

Зберігати загальну перспективу ринку відновлюваної енергетики, що перебуває у спільному користуванні громади, та гарантувати, що кожен партнер отримує вигоду від альянсів, створених між комунальним підприємством, девелопером та абонентом.

Вчіться у компанії Coldwell Solar

Сонячна енергетика в комунальному масштабі підтримує велику колекцію сонячних панелей, в той час як малі сонячні проекти полегшують життя мешканцям та місцевим жителям. За допомогою малих сонячних електростанцій все більше людей тепер можуть безпосередньо отримувати прибуток від сонячної енергії та користуватися державними стимулами у сфері відновлюваної енергетики. Сонячна енергія. це ідеальне рішення для отримання зеленої та чистої енергії, яка не шкодить навколишньому середовищу та здоров’ю людей.

Якщо ви хочете приєднатися до громадської сонячної електростанції або запустити сонячну електростанцію в комунальному масштабі, зв’яжіться з Coldwell Solar для отримання додаткової інформації.

Сонячна енергетика в комунальному секторі

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Викиди парникових газів є головною проблемою у Сполучених Штатах та інших країнах світу. Кількість викидів з часом зростає все вище і вище. У той час як у 2019 році викиди парникових газів зросли на 1.На 7% менше, ніж у попередньому році, в Україні було вироблено 6,558 млн.S. все ще виробила 6,558 мільйонів метричних тонн вуглекислого газу в еквіваленті вуглекислого газу.

Продовження скорочення загальних обсягів викидів має вирішальне значення для довгострокового екологічного здоров’я. Ми повинні досягти нульових викидів вуглецю до 2050 року, щоб запобігти підвищенню середньої температури на планеті на 1.5 градусів Цельсія. Таке зростання спричинить незворотні зміни клімату.

Виробництво електроенергії. одна з найважливіших сфер використання енергії в Україні.S.Найбільші сфери для вдосконалення, на які припадає 32% викидів вуглекислого газу в країні у 2019 році. Такі організації та компанії, як Solar Alliance, активно просувають стратегії скорочення викидів від виробництва електроенергії. Сонячні панелі. це економічно ефективний і своєчасний інструмент, який може мінімізувати викиди в еквіваленті вуглекислого газу, поки не стало занадто пізно.

Що таке сонячна енергетика в комунальному господарстві?

Комунальна сонячна енергетика. це метод скорочення викидів вуглекислого газу, який набирає обертів у різних регіонах України.S. Сонячні електростанції комунальних підприємств мають на меті зменшити викиди, перетворюючи сонячну енергію в електричну, розподіляючи її та зберігаючи для подальшого використання більш ефективно, ніж будь-коли раніше. На відміну від деяких об’єктів сонячної енергетики, комунальні станції оснащені панелями, які можуть підлаштовуватися під положення сонця, та акумуляторами для зберігання електроенергії, коли сонячного світла не вистачає.

Комунальні сонячні електростанції є більшими за будь-який комерційний або житловий проект, виробляючи від 1 до 5 мегават енергії на одному об’єкті. В даний час в США налічується понад 12 000 комунальних сонячних проектів.S., разом вони генерують приблизно 47 гігават. і ще 115 гігават проектів знаходяться в стадії розробки.

Замість того, щоб використовувати енергію на місці, комунальні сонячні електростанції продають свою енергію за фіксованою ціною комунальним компаніям, які розподіляють її своїм клієнтам. Деякі станції також виробляють енергію для великих корпоративних об’єктів. Комунальні сонячні електростанції можуть запропонувати доступні тарифи для покупців завдяки ефективним, дешевим методам генерації.

Існує дві основні форми виробництва енергії в комунальному масштабі. фотоелектрична (PV) та концентрація сонячної енергії (CSP):

 • Фотоелектрична енергія (PV): Фотоелектричні сонячні панелі збирають сонячну енергію за допомогою напівпровідників, які природним чином перетворюють фотони в електрику. Оскільки фотоелектричні панелі природним чином перетворюють енергію, станціям не потрібно використовувати вироблену ними енергію на місці. Сонячні фотони активують електрони напівпровідників, які передають електроенергію в мережу. Фотоелектричні панелі займають мало місця, що дозволяє станціям виробляти енергію в комунальних масштабах на обмеженій площі.
 • Концентрація сонячної енергії (CSP): Панелі CSP виробляють енергію за допомогою дзеркал, які концентрують сонячну енергію в певному місці. Ці дзеркала спрямовують теплову енергію до парової турбіни, яка виробляє електроенергію. Турбіни сумісні з системами зберігання, які дозволяють станціям розподіляти електроенергію вдень і вночі.

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Договір на купівлю електроенергії

Сонячна енергія в комунальних масштабах. це шлях вперед для країни, яка прагне різко скоротити викиди парникових газів, але для того, щоб цей метод запрацював на повну силу, необхідна логістика. Ось тут і з’являється угода про купівлю-продаж електроенергії (PPA). ДПП. це угода, за якою девелопер проектує сонячну електростанцію, отримує необхідні дозволи, допомагає забезпечити фінансування і, врешті-решт, встановлює панелі на об’єкті замовника.

За договором купівлі-продажу електроенергії девелопер продає вироблену ним електроенергію клієнту за фіксованою ціною, яка зазвичай нижча, ніж інші варіанти, які пропонує клієнт. Клієнт може продавати електроенергію своїм власним житловим та комерційним клієнтам. Девелопери можуть запропонувати низькі фіксовані тарифи, оскільки сонячні панелі для комунальних потреб недорогі у встановленні та ефективно виробляють багато електроенергії. PPA з комунальними компаніями поширюють доступ до сталої енергії та призводять до зниження цін для споживачів.

сонячна, інженерія, комерційних, комунальних, сонячних

Переваги сонячної енергетики для комунальних підприємств

Сонячна енергетика в комунальному масштабі приносить вигоду кожній стороні, залученій до процесу, від девелоперів до комунальних компаній та побутових споживачів. Енергія, вироблена в комунальних масштабах від Solar Alliance, має такі переваги, як

 • Фіксовані тарифи та доступні ціни: Сонячна енергетика на базі комунальних підприємств забезпечує стабільне електропостачання як для комунальних підприємств, так і для їхніх споживачів. Виробники енергії мають більший доступ до сонячної енергії та контроль над нею, ніж над іншими невідновлюваними ресурсами, такими як викопне паливо, а це означає, що вони можуть підтримувати стабільно низькі ціни.
 • Сонячна ефективність: Багато сонячних панелей, які пропонують комунальні електростанції, мають функції, які максимізують їх виробництво. Деякі панелі можуть повертатися, щоб слідувати за сонцем протягом дня, в той час як інші є двосторонніми, з сонячними елементами, що активно збирають фотони на кожній стороні. Також легко підключити обладнання на електростанції комунального масштабу до акумуляторних батарей для подальшого розподілу, що дає можливість використовувати весь обсяг виробленої електроенергії.
 • Корпоративне екологічне управління: Боротьба зі зміною клімату. це глобальна відповідальність, але бізнес може вплинути на великі зміни. Для ведення бізнесу потрібно багато енергії, тому перехід на малі сонячні електростанції. це чудовий спосіб для компаній зробити свій внесок у досягнення національних цілей зі скорочення викидів. Компанії також можуть побачити приплив клієнтів, коли вони публічно демонструють свою прихильність до сталого розвитку.
 • Низькі операційні витрати: Сонячна енергетика в комунальному масштабі використовує панелі, які природним чином перетворюють сонячні промені в електрику. Як наслідок, компанії можуть виробляти енергію, не сплачуючи за інші системи, які допомагають у цьому процесі. Сонячні панелі є самодостатніми, тому витрати, крім витрат на встановлення, є незначними.
 • Мінімальні викиди вуглекислого газу: Зрештою, кінцевою метою наших пропозицій сонячних електростанцій для комунальних потреб є внесок у боротьбу зі зростанням рівня парникових газів. З сонячною енергією в масштабі утиліти, U.S. може з часом зменшити викиди вуглецю, щоб, сподіваємось, уникнути незворотної шкоди для клімату. Якщо 20.Якщо до 2050 року 3% світового виробництва електроенергії перейде на сонячну енергію в комунальних масштабах, ми зможемо уникнути виробництва 42.3 гігатонни парникових газів. Коли ця цифра збільшується до 25%, уникнення викидів парникових газів зростає до 119.1 гігатонна.

Запитайте про комерційні сонячні електростанції вже сьогодні

Сонячні панелі комунального масштабу створюють енергетичну систему, яка забезпечує екологічні та фінансові вигоди на кожному рівні. У Solar Alliance ми можемо надати обладнання, необхідне для впровадження ефективного плану сонячної енергетики для вашого бізнесу. Наша команда працюватиме з вами, щоб визначити ваші потреби в енергії та допомогти вам досягти ваших цілей щодо викидів. Для отримання додаткової інформації про наші сонячні панелі, заповніть контактну форму та почніть розмову зі співробітниками Solar Alliance.

Залишити відповідь