Сонячна енергетична система потужністю 5 кВт – витрати, економія, окупність. Сонячна система потужністю 5 кіловат

Скільки виробляє сонячна система потужністю 5 кВт?

Номінальна потужність сонячної системи 5 кВт (5000 Вт) означає, що за умови достатньої кількості прямого сонячного світла система може потенційно виробляти 5000 Вт енергії. Але фактична кількість енергії, яку виробляє система такого розміру, не є постійною і коливається протягом дня.

Наприклад, вранці, близько 8 години ранку, система потужністю 5 кВт може виробляти лише 300-500 Вт, але опівдні вона може виробляти 4000-5000 Вт.

Однак, це електрична потужність у ватах (Вт) або кіловатах (кВт), а те, що дійсно має значення в кінці дня, і те, за що комунальні компанії беруть плату. це електрична енергія у ват-годинах (Вт-год) або кіловат-годинах (кВт-год).

У цій статті я обговорюю щоденне, щомісячне та річне виробництво енергії сонячними системами потужністю 5 кВт, фактори, які впливають на це виробництво енергії, і як ви можете оцінити кількість енергії, яку система потужністю 5 кВт здатна виробляти для вас.

Прочитавши цю статтю, ви матимете уявлення про те, чого очікувати від сонячної системи потужністю 5 кВт, якщо вирішите її встановити.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт?

Фактична кількість енергії, яку виробляє сонячна система потужністю 5 кВт, буде залежати від кількості сонячного світла, яке вона отримує, що в свою чергу залежить від декількох факторів, таких як розташування системи, висота сонячних панелей (кут нахилу), напрямок, в якому система звернена (курс), і, звичайно, погода.

Однак протягом року, як правило, сонячна система потужністю 5 кВт в середньому виробляє близько 20 кВт-год енергії на день. Це означає близько 600 кВт-год на місяць і близько 7500 кВт-год енергії на рік.

Влітку, коли прямих сонячних променів, як правило, багато, система потужністю 5 кВт може виробляти до 35 кВт-год енергії за один день. Взимку, однак, система може виробляти лише 5 кВт-год енергії на день.

Ось таблиця, яка порівнює середньомісячне і щоденне виробництво енергії сонячної системи потужністю 5 кВт в червні і грудні в 12 різних містах США.S.:

Крок 2: Надайте інформацію про систему

Пов’язані теми:

Наприклад, припустимо, що у вашому регіоні 5 кВт буде виробляти щонайменше 15 кВт-год енергії на день, за винятком надзвичайно похмурих днів. Така кількість енергії може працювати:

 • Холодильник (близько 1500 Вт-год або 1.5 кВт-год споживання енергії за 24 години роботи)
 • 32-дюймовий LED-телевізор за 6 годин (близько 300 Вт або 0.3 кВт-год споживання енергії за 6 годин)
 • 3 ноутбуки протягом 8 годин (близько 1500 Вт-год або 1.5 кВт-год споживання енергії за 8 годин)
 • 5 світлодіодних лампочок протягом 8 годин (близько 600 Вт-год або 0.6 кВт-год споживання енергії за 8 годин)
 • Кондиціонер потужністю 24000 BTU (2 тонни) протягом 6 годин (близько 9000 Вт-год або 9 кВт-год споживання енергії за 6 годин)

Це лише для того, щоб дати вам уявлення.

Щоб визначити, чи достатньо сонячної системи потужністю 5 кВт для роботи ваших приладів, вам потрібно перерахувати всі прилади, які ви використовуєте протягом дня, їхнє енергоспоживання (у ватах) та час використання кожного приладу.

Після цього ви зможете визначити щоденне енергоспоживання кожного приладу, помноживши споживану потужність (Вт) приладу на час його використання (години):

Добове енергоспоживання приладу 1 (у ват-годинах) = Номінальна потужність приладу 1 (Вт) х Час (години)

Варто зазначити, що хоча холодильники залишаються увімкненими 24 години на добу, насправді вони працюють лише третину цього часу (8 годин). Отже, якщо у вашому списку є холодильники, використовуйте 8 годин як щоденний час їхньої роботи.

Після того, як ви підрахували щоденне споживання енергії кожним приладом, підсумуйте всі дані, щоб визначити загальне добове споживання енергії:

Добове енергоспоживання (у ват-годинах) = Добове енергоспоживання приладу 1 Добове енергоспоживання приладу 2 Добове енергоспоживання приладу 3.

Це дозволить вам кількісно оцінити щоденне споживання енергії, яке ви потім зможете порівняти з оцінками виробництва енергії 5 кВт у вашому регіоні. Якщо ви плануєте працювати поза мережею, це необхідно.

Але не хвилюйтеся, є простіший спосіб зробити це. Ви можете легко визначити щоденне споживання енергії за допомогою нашого калькулятора споживання енергії.

Калькулятор дозволяє перерахувати всі ваші прилади, їхнє енергоспоживання та тривалість використання, а потім обчислити енергоспоживання кожного приладу, щоб визначити загальне енергоспоживання.

Скільки сонячних панелей потрібно для системи потужністю 5 кВт?

Для створення сонячної системи потужністю 5 кВт (5000 Вт) вам знадобиться від 14 до 25 сонячних панелей. Точна кількість сонячних панелей, яка вам знадобиться для системи такого розміру, буде залежати від номінальної потужності або потужності (Ватт) сонячних панелей, які ви використовуєте.

Наприклад, якщо ви вирішили використовувати сонячні панелі потужністю 250 Вт, вам знадобиться 20 сонячних панелей (5000 Вт ÷ 250 Вт = 20).

Наскільки велика сонячна система потужністю 5 кВт?

Як правило, для сонячної системи потужністю 5 кВт потрібно від 250 до 350 кв.м. фут. площі даху (від 24 до 32 кв. m.) в залежності від ефективності сонячних панелей. Чим ефективніші сонячні панелі, тим менше місця буде потрібно.

Наприклад, припустимо, ми використовуємо ці сонячні панелі потужністю 440 Вт від LG, які займають 22.1% ефективного. Якщо ми використаємо 12 таких сонячних панелей, то отримаємо 5.28 кВт система (440 Вт х 12 = 5280 Вт).

Ці сонячні панелі займають близько 21.4 кв. футів). (2 кв.м) в залежності від ефективності сонячних панелей. m.) площі. Отже, для 12 сонячних панелей нам знадобиться близько 257 кв.м. футів. або 24 кв. m. площі.

Тепер, припустимо, ми вирішили використовувати ці сонячні панелі потужністю 300 Вт від TrinaSolar, які складають 18.3% ефективної. Якщо ми використаємо 17 таких сонячних панелей, нам знадобиться 5.Сонячна система потужністю 1 кВт (300 Вт х 17 = 5100 Вт).

Ці сонячні панелі займуть близько 17 кв.м. кожна.6 кв.м.). фут. (1.64 кв. м) площі. Отже, для 17 таких панелей нам знадобиться близько 300 кв.м. фут. або 28 кв.м. m. площі.

Зверніть увагу, що система складається з 22.1% ефективних сонячних панелей потребують менше місця (43 кв.м.). футів. менше) і матимуть вищу номінальну потужність (на 180 Вт більше).

Скільки батарей для сонячної системи потужністю 5 кВт?

Як пояснювалося вище, сонячна система потужністю 5 кВт в середньому генерує 20 кВт-год (або 20000 Вт-год) енергії на день. Щоб мати можливість зберігати таку кількість енергії та мати доступ до неї, вам знадобиться щонайменше 18 батарей номіналом 12В-100Ач, 9 батарей номіналом 24В-100Ач або 5 батарей номіналом 48В-100Ач.

Однак, щоб правильно розрахувати розмір сонячної батареї, вам потрібно врахувати щоденне споживання енергії. На додаток до цього, є й інші фактори, які слід враховувати, такі як глибина розряду та кількість днів автономної роботи.

кВт Сонячна енергетична система. витрати, економія, окупність

Сонячна система потужністю 5 кВт. це система середнього розміру, яка ідеально підходить для сімейних будинків, невеликих комерційних будівель або великих будинків з меншим споживанням енергії.

 • 14 сонячних панелей 1-го рівня
 • Інвертор потужністю 5 кВт, схвалений ЦВК
 • Встановлення від кваліфікованого роздрібного продавця CEC

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Сонячна система потужністю 5 кВт. це установка середнього розміру, яка ідеально підходить для сімейних будинків, невеликих комерційних будівель або великих будинків з меншим споживанням енергії.

Ні для кого не секрет, що рахунки за електроенергію є значною статтею витрат для кожного австралійця щомісяця. Зростання тарифів змусило багато будинків, офісів та комерційних підприємств шукати більш економічно ефективні способи енергозабезпечення своїх домівок. Сонячна система потужністю 5 кВт є чудовою альтернативою і широко підходить для багатьох будинків.

Системи потужністю 5 кВт можуть забезпечити більше, ніж загальне споживання енергії для середнього австралійського будинку, що робить їх очевидним і відносно недорогим способом зменшити ваші рахунки за електроенергію.

У цій статті ми розповімо вам про вартість сонячних систем потужністю 5 кВт, їх енергетичну потужність, кількість панелей, які вони містять, і. найголовніше. скільки ви можете заощадити, володіючи такою системою.

Чи підходить сонячна система потужністю 5 кВт для мого будинку?

Сонячна система потужністю 5 кВт підходить для будинків середнього розміру з витратами на електроенергію в межах 400-600 доларів на квартал. Визначення енергетичних потреб домогосподарства за кількістю людей у вашому домі може бути ненадійним, але, як правило, середнє домогосподарство з 4 осіб найкраще підійде для домогосподарства потужністю 5 кВт.

Якщо у вашому будинку немає канального кондиціонера, басейну з підігрівом або ви регулярно користуєтеся великою побутовою технікою, то система потужністю 5 кВт задовольнить ваші потреби. Якщо у вас енергозалежний будинок і ви використовуєте більше 20-30 кВт на день, вам краще підійде більша система. Або якщо у вас домогосподарство з 2 осіб з обмеженими енергетичними потребами, то краще підійде сонячна система потужністю 3 кВт.

Вона може комфортно забезпечувати 20 кВт-год на день для середнього домогосподарства з чотирьох-п’яти мешканців.

Якщо ваш будинок має дах, що виходить на північ, схід або захід, з достатньою площею, то сонячна фотоелектрична система потужністю 5 кВт підійде для вашого будинку.

Скільки сонячних панелей в системі потужністю 5 кВт?

Кількість панелей в системі потужністю 5 кВт залежить від потужності та розміру панелі. Система потужністю 5 кВт виробляє 5000 Вт енергії. Отже, кількість панелей, помножена на потужність кожної панелі, має дорівнювати 5000 Вт. В середньому в сонячній системі використовується від 13 до 20 панелей, в залежності від потужності самих сонячних панелей.

Панелі, що виробляються сьогодні, мають потужність до 400 Вт, проте в Instyle Solar ми використовуємо панелі потужністю 370 Вт. При такій потужності вам знадобиться 13-14 панелей.

Нижче наведена таблиця, яка показує середню кількість панелей, необхідну для системи потужністю 5 кВт, в залежності від потужності панелей:

Вихідна потужність панелейКількість панелей для системи потужністю 10 кВт
200 25
250 20
300 17
350 14
370 14
400 13

Чим вища потужність кожної панелі, тим менше панелей знадобиться для системи потужністю 5 кВт.

Чи достатньо у мене місця на даху для сонячної системи потужністю 5 кВт?

Якщо ваш будинок підходить для сонячної енергії, вам знадобиться від 25 до 35 м² площі даху для встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт.

Сонячні панелі бувають різних розмірів, залежно від компанії-виробника, як ми вже згадували вище.

Панель має розмір 1.розміром 7м х 1м і складається з 14-20 панелей, залежно від потужності.

Ви можете планувати встановити сонячну систему з 370 Вт на панель. У цьому випадку система потужністю 5 кВт буде складатися з 14 сонячних панелей.

Однак, щоб визначити, чи достатньо місця на вашому даху, перш за все, потрібно знати, чи підходить ваш дах для сонячних батарей, в тому числі, якщо він має кілька орієнтацій або зроблений з небезпечних матеріалів.

Скільки коштує сонячна система потужністю 5 кВт?

Високоякісна сонячна система потужністю 5 кВт зазвичай коштує від 6 600 до 10 160 доларів, але завдяки державним знижкам, доступним австралійським домовласникам, значна частина початкової ціни субсидується.

Отже, якщо ви хочете придбати систему потужністю 5 кВт, ваш бюджет повинен становити від 4 500 до 8 000 австралійських доларів, залежно від обраних компонентів та методу монтажу.

ЦВК визначила справедливі діапазони цін на сонячні системи. Вони визначили, що сонячна система потужністю 5 кВт повинна коштувати приблизно від 3 500 до 9 500, якщо ви шукаєте якісну систему.

ОРІЄНТОВНИЙ ЦІНОВИЙ ДІАПАЗОН ЗАЛЕЖНО ВІД РОЗМІРУ СИСТЕМИ
2 кВт 2,800. 5,600
3 кВт 2,900. 6,950
4 кВт 3,400. 7,900
5 кВт 3,500. 9,500
10 кВт 7,600. 14,100

Скільки вам заощадить сонячна система потужністю 5 кВт?

В середньому, система потужністю 5 кВт заощадить середньостатистичному домовласникові 56 521 грн протягом усього терміну служби, з середньорічною економією в 1 222 грн.0 на рік. Це еквівалентно 65 722 до сплати податків за весь термін служби системи. Це базується на припущенні, що власник будинку має рахунок у розмірі 600/кв.м, встановлює панелі на північ і використовує 50% згенерованої енергії. Фактична сума, яку заощадить домовласник, залежить від кількості енергії, що використовується в будинку, орієнтації сонячних панелей та якості системи.

Це пов’язано з тим, що сонячна система потужністю 5 кВт виробляє в середньому 21 кВт-год на день; помножте це на кількість днів у році (365), і це складе 7 200 кВт-год енергії (21 кВт-год х 365 = 7 665 кВт-год).

Дані Австралійської енергетичної ради показують, що середня ціна за кіловат-годину в Австралії дорівнює 25.05 центів (ц/кВт-год).

Тепер, якщо ви якимось чином використаєте всі 7665 кВт-год енергії, виробленої сонячною системою за один рік, ви все одно досягнете річної економії в розмірі 1803.60.

Однак не всі будинки використовують всю вироблену енергію. Насправді, деякі домовласники споживають лише 50% енергії, яку вони виробляють. В такому випадку економія зменшиться на.

Який період окупності сонячної системи потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт коштуватиме австралійському домогосподарству в середньому 3.43 роки, щоб окупитися. Однак ця цифра залежить від того, де ви живете, вартості електроенергії, вашого “зеленого” тарифу та щоденного споживання енергії.

Щоб визначити, скільки часу знадобиться, щоб окупити систему, ви повинні розрахувати загальну грошову вартість енергії, виробленої системою на щорічній основі, і розділити вартість системи на цю цифру.

Ви можете зробити це, з’ясувавши, яка вартість електроенергії, скільки ви експортуєте, скільки використовуєте вдома, і яка ваша щоденна економія.

Нижче наведена таблиця, яка показує середній час окупності для кожної столиці, виходячи з реальних очікувань виробництва, найновішої електроенергії тощо.

Вартість міської системиВартість електроенергіїПільговий тарифВикористання енергіїРічна економіяОкупність (роки)
Аделаїда 5,500.00 0.38 0.12 50% 2,135.37 2.58
Брісбен 5,500.00 0.28 0.12 50% 1,825.00 3.01
Канберра 5,500.00 0.23 0.12 50% 1,405.25 3.91
Дарвін 5,500.00 0.27 0.08 50% 1,731.47 3.18
Хобарт 5,500.00 0.25 0.065 50% 1,063.86 5.17
Мельбурн 4,000.00 0.20 0.12 50% 1,197.20 3.34
Перт 5,500.00 0.29 0.10 50% 1,886.14 2.92
Сідней 5,500.00 0.24 0.15 50% 1,637.03 3.36

Всі цифри базуються на останніх цінах. Тарифи та “зелений” тариф можуть змінюватися. Це лише в інформаційних цілях. SolarVic забезпечує до 1500 до сонячної енергії.

Як довго прослужить сонячна система потужністю 5 кВт?

Високоякісні сонячні системи потужністю 5 кВт, такі як у нас в Instyle Solar, мають гарантію щонайменше 25 років, а розрахунковий термін служби. 30 років.

Це не означає, що система перестане виробляти енергію через 25 років. Просто вона не буде такою енергоефективною, як раніше. Це пов’язано з тим, що панелі з часом деградують під впливом сонячного тепла та світла. Це явище називається деградацією, викликаною світлом і підвищеною температурою, або LetiD. Панелі вищої якості більш стійкі до цієї деградації і довше працюють на піку продуктивності.

Звіт Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL) за 2012 рік показує, що сонячні панелі деградують на 0.8% на рік в середньому. Якщо зовнішні сили не пошкодять панель, система прослужить вам від 25 до 40 років. Очікується, що до 25 року сонячна панель буде працювати на 80% від своєї початкової ефективності.

Ви також повинні враховувати деградацію інвертора. Житлові сонячні інвертори мають менший термін служби. Зазвичай вони служать близько 10-15 років (з гарантією від 5 до 10 років). Це означає, що вам доведеться замінити сонячний інвертор раніше, ніж самі панелі.

Ви можете продовжити термін служби та продуктивність сонячної системи за допомогою належного обслуговування та очищення.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт генерує в середньому 21 кВт-год електроенергії на день. Фактична кількість енергії, яку сонячна система потужністю 5 кВт вироблятиме в певний день, залежить від середньої кількості сонячного світла, що надходить у вашому регіоні, погоди та орієнтації сонячних панелей.

Це пояснюється тим, що в середньому австралійське домогосподарство отримує приблизно 4.2 пікові сонячні години на день, однак це може змінюватися в залежності від місця розташування, оскільки в деяких містах сонячне сяйво триває понад 5 годин, а в інших. менше 4. Пікова сонячна година. це еквівалентна кількість сонця, отримана в середині дня. Отже, поки сонячна система перебуває на сонці від сходу до заходу сонця, сонячне світло витрачає близько 4.2 години на сонці опівдні. Система потужністю 5 кВт буде виробляти 5 кВт енергії за кожну пікову годину, тобто за 4.2 пікові години сонця, система згенерує приблизно 21 кВт-год.

Кількість прямого сонячного світла, доступного у вашому регіоні, є основною проблемою при розрахунку кількості енергії, яку генеруватимуть ваші сонячні панелі, оскільки погода та клімат впливають на загальну кількість сонячного світла, що поглинається панелями. Наприклад, хмари або похмура погода можуть різко знизити продуктивність системи.

Ось таблиця, яка показує середню продуктивність системи для кожного великого міста, а також кількість пікових сонячних годин, які вона отримує.

CityPeak Сонячні години Виробництво (кВт-год)
Аделаїда 4.7 23.5
Брісбен 5 25
Канберра 4.4 22
Дарвін 5.5 27.5
Хобарт 3.7 18.5
Мельбурн 4.1 20.5
Перт 5.3 26.5
Сідней 4.6 23

В Instyle Solar, коли ми розраховуємо потужність системи, ми використовуємо пікові сонячні години, щоб переконатися, що наші моделі є правильними в довгостроковій перспективі.

Крім того, орієнтація сонячних панелей впливає на здатність вашої системи виробляти електроенергію з сонячного світла.

Чи зможе сонячна система потужністю 5 кВт забезпечити ваш будинок електроенергією?

Сонячна система потужністю 5 кВт, безумовно, достатньо потужна, щоб задовольнити середні потреби в електроенергії домогосподарства з чотирьох-п’яти осіб.

Однак, сумісність з електроживленням залежить від:

 • Комунальні послуги та побутові прилади, які споживають енергію і, отже, визначають максимальне використання електроенергії у вашому домогосподарстві.
 • Ваш спосіб життя. Якщо ви працюєте вдома, ви будете споживати електроенергію цілий день, на відміну від роботи, де ви можете вимкнути електропостачання до повернення з роботи.
 • Будь-які електромобілі, якими ви володієте. Якщо у вас є Tesla або ви плануєте її придбати, сонячної системи потужністю 5 кВт буде недостатньо для забезпечення електроенергією як автомобіля, так і вашого домогосподарства.
 • Ваше середньодобове споживання енергії влітку і взимку.

Сумісність потужності вашої сонячної системи залежить від перерахованих вище факторів і того, як вони узгоджуються з установкою у вашій місцевості.

Щоб зрозуміти, чи зможе система потужністю 5 кВт забезпечити ваш будинок, розділіть ваше середньодобове споживання на 4.2 Ви можете знайти своє середньодобове використання у своєму рахунку за електроенергію.

Середньодобове використання (кВт-год) / 4 = Рекомендований розмір сонячної системи. Знову ж таки, це тому, що система буде виробляти 4.У 2 рази більше потужності в день.

Якщо кіловат на годину, що відображається у вашому рахунку за електроенергію, показує, що ви споживаєте 20 кВт-год на день, сонячної системи потужністю 5 кВт буде достатньо. Все, що перевищує 20 кВт-год на день, означає, що її буде недостатньо.

Ми запропонували вам швидкий спосіб визначити, чи зможе система потужністю 5 кВт забезпечити ваш будинок електроенергією. Однак ви завжди можете звернутися до експерта Instyle Solar за більш детальною консультацією щодо того, який розмір сонячної системи буде відповідати вашим потребам і планам.

Чи можна встановити батарею з сонячною системою потужністю 5 кВт?

Коротка відповідь на це питання. так.

Встановлення акумуляторних батарей з сонячною системою потужністю 5 кВт дозволить вам використовувати більше енергії, яку ви виробляєте.

Згідно зі звітами Ради з питань клімату, встановлення батареї ємністю 4 кВт-год до вашої системи потужністю 5 кВт для щоденного використання може збільшити кількість сонячної енергії, яку споживає домогосподарство, з 30% до 60%.

Це значне збільшення кількості сонячної енергії, що генерується власними силами. Не дивно, що за прогнозами аналітиків, 50% австралійських домогосподарств встановлять систему зберігання сонячної енергії протягом наступних десяти років.

Але чи варто встановлювати батарею, залежить від вашого бюджету, споживання енергії та інших факторів. Instyle Solar може допомогти пояснити, чи підійде батарея для вашого будинку.

Якщо ви плануєте зменшити свій вуглецевий слід, заощадити гроші або зменшити рахунки за електроенергію, встановлення батареї з системою потужністю 5 кВт. чудовий перший крок. Але ви також повинні врахувати додаткові витрати на встановлення акумуляторів, період окупності і те, скільки ви, ймовірно, заощадите з часом.

Чи варто розглядати більшу або меншу систему?

Перш ніж перейти на сонячну енергію, слід врахувати кілька моментів: наявність вільного місця, потреби в енергії, вартість і ваші загальні цілі встановлення сонячної системи.

Менша система буде виробляти менше електроенергії, ніж більша. Незалежно від того, чи ви живете один, чи домогосподарство з двох осіб з низьким споживанням енергії, меншої системи потужністю 3 кВт буде достатньо для щоденного використання.

Але якщо вам потрібна система, яка буде генерувати додаткову енергію, щоб ви могли експортувати надлишок в мережу і заробляти гроші за кіловат-годину, вам слід інвестувати в більшу систему. Або, можливо, ви плануєте придбати електромобіль в найближчому майбутньому. У будь-якій ситуації більша система є кращим варіантом.

Вартість також є важливим фактором, оскільки більші сонячні системи коштуватимуть дорожче, ніж менші, що впливає на період окупності.

Якщо ваша мета. зменшити вуглецевий слід, заощадити гроші або зменшити рахунки за електроенергію для домогосподарства, невеликої сонячної системи буде більш ніж достатньо.

Які ще є системи?

Є кілька розмірів систем на вибір, включаючи:

Початок роботи!

Зацікавлені в отриманні сонячної енергії для вашого будинку? Натиснувши нижче, ви можете скористатися нашим розумним сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії, на які стимули ви маєте право, і який вплив ви матимете на навколишнє середовище.

Не чекайте, поки в наступному кварталі з’являться великі рахунки за електроенергію, і почніть вже сьогодні!

Приєднуйтесь до понад 20 000 домовласників, які перейшли на сонячну енергію від Instyle Solar, або до 1000 позитивних відгуків, які більш ніж задоволені своєю сонячною установкою.

В іншому випадку, ви завжди можете зв’язатися з нами за телефоном 1300 133 556 або написати нам на електронну пошту sales@instylesolar.com.au.

Готовність почати економити за допомогою сонячної системи потужністю 5 кВт?

Давайте порахуємо, скільки саме сонячна система потужністю 5 кВт може заощадити вам на рахунках! Натисніть зараз, щоб почати.

Сонячна система потужністю 5 кВт: Чи зможе вона забезпечити будинок?

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Сонячна система потужністю 5 кВт може бути чудовим способом зменшити вашу залежність від електромережі, але важливо розуміти обмеження системи, перш ніж робити інвестиції. Система потужністю 5 кВт є популярним вибором для домовласників, але зазвичай вона недостатньо велика, щоб забезпечити весь будинок.

У більшості випадків система потужністю 5 кВт компенсує частину вашого енергоспоживання, що може призвести до економії на рахунках за електроенергію. Є кілька моментів, які слід врахувати при визначенні того, чи підходить система потужністю 5 кВт для вашого будинку. По-перше, врахуйте свої енергетичні потреби.

Система потужністю 5 кВт зазвичай виробляє достатньо енергії, щоб компенсувати частину вашого споживання, але важливо розуміти ваші енергетичні потреби, перш ніж робити інвестиції. Якщо у вас великий будинок або рахунки за електроенергію, системи потужністю 5 кВт може бути недостатньо для задоволення ваших потреб.

По-друге, врахуйте вартість системи потужністю 5 кВт. Сонячні енергетичні системи можуть бути значною інвестицією, і вартість системи потужністю 5 кВт буде варіюватися в залежності від якості компонентів і установки. Обов’язково отримайте пропозиції від кількох інсталяторів сонячних батарей, щоб порівняти вартість системи потужністю 5 кВт. По-третє, враховуйте вимоги до технічного обслуговування сонячної електростанції. Сонячні енергетичні системи вимагають

Сонячна енергія. життєздатний варіант для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід

Сонячна енергія є одним з найчистіших і найбільш поновлюваних джерел енергії, що робить її чудовим варіантом для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід. Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику і не виробляють жодних викидів під час роботи. Насправді, сонячна система потужністю 5 кВт може компенсувати близько 10 тонн вуглекислого газу щороку1. це еквівалентно пробігу автомобіля на понад 12 000 км! Окрім зменшення викидів, сонячна енергія також може заощадити ваші гроші на рахунках за електроенергію.

Ціни на електроенергію в останні роки зростають, і очікується, що вони будуть продовжувати зростати. Сонячна енергія може забезпечити економічно ефективний спосіб захистити себе від зростання цін. Звичайно, сонячна енергетика не позбавлена проблем.

Однією з найбільших проблем є початкова вартість сонячних панелей та їх встановлення. Сонячні панелі можуть коштувати від 5000 до 25 000 доларів, залежно від розміру та типу обраної вами системи.2 Існують також деякі витрати на технічне обслуговування, пов’язані з сонячною енергією, хоча вони зазвичай мінімальні. Зазвичай в Австралії потрібно близько 3-5 років, щоб окупити сонячні панелі.

Ще однією проблемою, з якою стикається сонячна енергетика, є переривчастість сонячного світла. Сонячні панелі виробляють електроенергію тільки тоді, коли світить сонце, а це означає, що вам потрібно буде доповнити сонячну енергію іншим джерелом енергії, наприклад, батареями, якщо ви хочете мати можливість користуватися електроенергією вночі або в похмурі дні.

Незважаючи на ці виклики, сонячна енергія є життєздатним варіантом для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід. Якщо ви цікавитесь сонячною енергією, обов’язково проведіть дослідження, щоб знайти найкращу систему для ваших потреб та бюджету. 1 https://energysage.com/solar/101/solar-carbon-footprint 2 https://www.energysage.com/solar/cost-of-solar-panels/

Чи зможе сонячна система потужністю 5 кВт забезпечити будинок?

Так, сонячна система потужністю 5 кВт може забезпечити достатньо енергії для невеликого будинку або квартири. Вона не зможе забезпечити роботу більшого будинку або всіх побутових приладів у будинку. Однак важливо зазначити, що сонячна система потужністю 5 кВт може бути недостатньою для забезпечення електроенергією більшого будинку або для роботи всіх побутових приладів у будинку.

Більші будинки, як правило, мають вищі потреби в енергії через більшу кількість кімнат та приладів, і, як наслідок, сонячна система потужністю 5 кВт може бути не в змозі задовольнити ці потреби в енергії.

В цілому, сонячна система потужністю 5 кВт може бути чудовим вибором для забезпечення електроенергією невеликого будинку або квартири, але важливо врахувати енергетичні потреби вашого будинку та побутових приладів, перш ніж інвестувати в сонячну систему. Консультація з експертом з сонячної енергетики або проведення детального енергетичного аудиту може допомогти визначити відповідний розмір сонячної системи для ваших конкретних потреб.

Середній будинок використовує приблизно 8 000 кВт-год електроенергії на рік

Сонячна система потужністю 5 кВт може компенсувати значну частину енергоспоживання будинку, але вона не зможе повністю компенсувати енергоспоживання середнього будинку. Середньостатистичний будинок у Сполучених Штатах використовує приблизно 8 000 кВт-год електроенергії на рік, тому сонячна система потужністю 5 кВт компенсує близько 630 кВт-год споживання електроенергії на місяць.

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Це означає, що сонячна система потужністю 5 кВт може компенсувати близько 22% енергоспоживання середнього будинку. Для того, щоб повністю компенсувати енергоспоживання середнього будинку, знадобиться більша сонячна система.

Сонячна система потужністю 5 кВт буде генерувати приблизно 5700 кВт-год електроенергії на рік

Згідно з даними U.S. Адміністрація енергетичної інформації, середній показник U.S. домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Сонячна система потужністю 5 кВт буде генерувати приблизно 5700 кВт-год електроенергії на рік, що становить трохи більше 50% потреб середнього домогосподарства в електроенергії. Для сім’ї, яка споживає в середньому по країні електроенергію, система потужністю 5 кВт заощадить понад 500 доларів на рік на рахунках за електроенергію.

У деяких штатах економія може бути ще вищою завдяки державним та місцевим стимулам для сонячної енергетики. Сонячні панелі мають середній термін окупності 5-10 років, що робить їх дуже надійною інвестицією. Хоча система потужністю 5 кВт не зможе повністю компенсувати потреби домогосподарства в електроенергії, вона, безумовно, зробить значний внесок. Будь-яка сім’я, яка переходить на сонячну енергію, робить свій внесок у зменшення залежності від викопних видів палива та допомагає боротися зі зміною клімату.

Сонячні панелі мають середній термін служби 25 років

Середній термін служби сонячної панелі. 25 років. На термін служби сонячної панелі впливає багато факторів, таких як якість використаних матеріалів, процес виробництва, кількість сонячного світла, яке потрапляє на панель, та умови навколишнього середовища, в яких вона знаходиться.

Якість матеріалів, з яких виготовлена сонячна панель, впливає на термін її служби. Сонячні панелі зазвичай виготовляються з кремнію, скла та металу. Якість цих матеріалів впливає на те, наскільки добре сонячна панель протистоїть стихії і як довго вона буде виробляти електроенергію.

Процес виробництва сонячної панелі також може вплинути на термін її служби. Сонячні панелі виготовляються шляхом поєднання кремнію та інших матеріалів для створення фотоелектричного елемента. Потім комірки збираються в панель. Якість виробничого процесу впливає на якість сонячної панелі. Кількість сонячного світла, яке потрапляє на сонячну панель, також впливає на термін її служби.

Сонячні панелі потребують сонячного світла для виробництва електроенергії. Чим більше сонячного світла потрапляє на панель, тим довше вона буде виробляти електроенергію. Умови навколишнього середовища, в яких перебуває сонячна панель, також впливають на термін її служби. Сонячні панелі зазвичай встановлюють на дахах або на відкритих майданчиках. Вони піддаються впливу стихій, включаючи вітер, дощ, сніг і град.

Сонячна панель прослужить довше, якщо не піддаватиметься впливу екстремальних умов. Сонячні панелі мають середній термін служби 25 років. Якість використовуваних матеріалів, виробничий процес, кількість сонячного світла, яке потрапляє на панель, та умови навколишнього середовища, в яких вона перебуває, впливають на термін служби сонячної панелі.

Сонячна енергія є безкоштовним джерелом енергії після того, як були зроблені початкові інвестиції

Сонячна енергія є безкоштовним джерелом енергії після того, як були зроблені початкові інвестиції. Ці початкові інвестиції зазвичай стосуються встановлення сонячних панелей та необхідного обладнання для їх запуску.

Сонячна енергія не піддається коливанням фондового ринку, як інші види енергії, що робить її більш стабільною та послідовною інвестицією.

Термін служби сонячних панелей становить близько 25 років, а це означає, що після встановлення вони забезпечуватимуть вас безкоштовною енергією протягом багатьох років. Крім того, сонячні панелі практично не потребують витрат на обслуговування, що робить їх ще більш економічно вигідними в довгостроковій перспективі.

Сонячна енергія може значно зменшити ваші рахунки за електроенергію

Якщо ви розглядаєте можливість переходу на сонячну енергію, вас, ймовірно, цікавить, як це вплине на ваші рахунки за електроенергію. Хороша новина полягає в тому, що сонячна енергія може значно зменшити ваші рахунки за електроенергію, а в деяких випадках навіть повністю їх виключити.

Як сонячна енергія зменшує рахунки за електроенергію? Відповідь проста: виробляючи власну електроенергію, ви не залежите від електромережі і не платите за використану електроенергію. У більшості випадків початкові інвестиції в сонячну електростанцію компенсуються за рахунок економії на рахунках за електроенергію.

А в деяких випадках ви навіть зможете продавати надлишок електроенергії назад енергетичній компанії. Є кілька речей, про які слід пам’ятати, коли ви перейшли на сонячну енергію. По-перше, ви повинні переконатися, що ваша сонячна електростанція має правильний розмір.

Ваша сонячна електростанція повинна бути розрахована на середнє споживання електроенергії. По-друге, ви повинні переконатися, що ваша сонячна електростанція встановлена правильно. Професійний інсталятор сонячних електростанцій зможе вам у цьому допомогти.

І, нарешті, ви повинні переконатися, що у вас є резервний план на випадок відключення електроенергії. У більшості випадків ваша сонячна електростанція продовжуватиме виробляти електроенергію навіть під час відключення електроенергії. Однак завжди корисно мати запасний план на випадок тривалого відключення електроенергії.

Якщо ви розглядаєте можливість переходу на сонячну енергію, є велика ймовірність, що це зменшить ваші рахунки за електроенергію. Сонячна енергія. це чудовий спосіб заощадити гроші, а в деяких випадках вона може навіть допомогти вам повністю відмовитися від рахунків за електроенергію.

Сонячна система потужністю 5 кВт. це чудовий спосіб заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Вона забезпечить роботу будинку, але взимку вам може знадобитися доповнити її іншими джерелами енергії.

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Хоча багато факторів впливають на кількість енергії, яку може виробляти сонячна панель, можна очікувати, що типова одна сонячна панель в США буде виробляти близько 2 кіловат-годин (кВт-год) на день, заощаджуючи в середньому 0.36 про витрати на електроенергію в день.

Зараз, 0.36 не здається багато, але це лише економія енергії для однієї панелі протягом одного дня. Встановлення цілої системи сонячних панелей, з іншого боку, заощадить вам близько 130 доларів на місяць (або більше)!).

Від чого залежить, скільки електроенергії виробить сонячна панель, і як визначити кількість генерації однієї сонячної панелі? Давайте дізнаємось.

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію

Основні висновки

 • Більшість домашніх сонячних панелей сьогодні мають потужність від 370 Вт до 400 Вт.
 • Сонячна панель середнього розміру буде виробляти від 1.5 кіловат-годин і 2.4 кВт-год електроенергії на день.
 • Одна сонячна панель виробляє достатньо електроенергії для живлення невеликих приладів, таких як телевізор, освітлення або зарядні пристрої.
 • Кількість енергії, яку виробляє сонячна панель, залежить від того, скільки сонячного світла вона отримує, конструкції панелі, характеристик вашого даху і навіть від того, скільки їй років.
 • Встановлення цілої системи сонячних панелей дозволить вам забезпечити свій будинок відновлюваною енергією, зменшити залежність від комунальних служб і, що найголовніше, знизити рахунки за електроенергію.

Скільки електроенергії виробляє сонячна панель?

Середня сонячна панель здатна виробляти від 370 до 400 Вт енергії. Це означає, що одна сонячна панель виробляє близько 2 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на день. Цього достатньо для безперервного перегляду телевізора протягом майже 24 годин.

У наступній таблиці показано, скільки електроенергії вироблятиме сонячна панель потужністю 400 Вт в ідеальних умовах протягом дня, тижня, місяця та року:

Час Виробництво електроенергії 400-ватною сонячною панеллю
1 день 2 кВт-год
1 тиждень 14 кВт-год
1 місяць 60 кВт-год
1 рік 730 кВт-год

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення мого будинку?

Давайте будемо чесними, ніхто не встановлює лише одну сонячну панель на своєму даху. Як згадувалося вище, одна сонячна панель буде виробляти приблизно 2 кВт-год щодня. З іншого боку, середній U.S. будинок споживає близько 29 кВт-год електроенергії щодня. Отже, вам знадобиться набагато більше, ніж одна панель.

Насправді вам, ймовірно, знадобиться щонайменше 15 сонячних панелей на даху, щоб генерувати достатньо електроенергії для покриття вашого щоденного енергоспоживання. Це приблизно 6 000 ват сонячної енергії, або 6 кіловат (кВт). Система потужністю 6 кВт буде виробляти близько 10 950 кВт-год на рік. Це достатньо електроенергії, щоб покрити споживання електроенергії середнього домогосподарства і потенційно усунути 135 рахунків за електроенергію.

Фактична кількість сонячних панелей, яка вам потрібна, буде значною мірою залежати від того, скільки енергії ви використовуєте протягом року. Але це також буде залежати від оточення ваших панелей та самих панелей.

Фактори, що впливають на кількість електроенергії, яку виробляють сонячні панелі

Ми хочемо бути абсолютно чесними з вами, більшість часу сонячні панелі не виробляють максимально можливу кількість енергії. Технічні характеристики сонячних панелей, такі як номінальна вихідна потужність, визначаються шляхом тестування панелей в лабораторії за стандартних умов випробувань.

Ваш дах. це не зовсім лабораторія, і умови, в яких він знаходиться, не завжди будуть ідеальними для ваших сонячних панелей. Існує ряд факторів, які впливають на кількість енергії, яку генерує ваша сонячна панель.

Кількість сонячного світла

Кількість сонячного світла, яке потрапляє на сонячну панель, є одним з найбільших факторів, що впливають на кількість електроенергії, яку вона буде генерувати. Чим більше сонячного світла потрапляє на панель, тим більше електроенергії вона може виробити.

Це означає, що сонячні панелі потрібно встановлювати на незатіненій частині даху. Ви не хочете, щоб гілки дерев, що нависають, або димар відкидали тінь на ваші панелі. Навіть пил і сміття можуть спричинити зниження продуктивності ваших панелей, тому важливо чистити сонячні панелі один або два рази на рік.

Це більше, ніж просто затінені ваші панелі чи ні. Це також пов’язано з тим, чи отримує місце, де ви живете, багато сонячного світла. Вчені використовують “пікові сонячні години”, щоб порівняти, скільки сонячного світла отримують різні місця. Сонячні панелі зможуть генерувати більше електроенергії в місцях з більшою кількістю пікових сонячних годин.

У наступній таблиці показано, скільки енергії може виробити 400-ватна панель у штатах, які отримують різну кількість сонячного світла, за умови, що всі інші умови однакові:

Штат Кількість пікових сонячних годин Щоденне виробництво електроенергії
Арізона 7.5 3.0 кВт-год
Аляска 2.5 1.0 кВт-год
Каліфорнія 6 2.4 кВт-год
Нью-Джерсі 4 1.6 кВт-год

Ви можете дізнатися більше про те, як погодні умови впливають на виробництво сонячних панелей у цьому відео від засновника SolarReviews Енді Сенді:

Характеристики панелей

Сама панель також впливає на кількість енергії, яку вона може виробляти. Сонячні панелі складаються з сонячних елементів, які власне і перетворюють сонячне світло в електрику. Сьогодні більшість сонячних панелей використовують монокристалічні сонячні елементи, також відомі як найефективніші кремнієві сонячні елементи. Якщо ви використовуєте полікристалічну сонячну панель, вона не зможе генерувати стільки ж електроенергії, скільки її монокристалічний аналог.

Справа не тільки в матеріалі, з якого виготовлені сонячні елементи. на кількість електроенергії, яку виробляє панель, також впливає кількість елементів і форма цих елементів! Сонячні панелі зазвичай бувають двох розмірів: 60-елементні сонячні панелі для дому та 72-елементні панелі для великих комерційних установок.

Панелі на 72 комірки мають більше сонячних елементів, тому вони здатні генерувати більше електроенергії, але вони занадто великі, щоб використовувати їх на дахах багатьох житлових будинків. Однак сьогодні багато виробників сонячних панелей починають виготовляти 66-елементні сонячні панелі, які все ще практичні для домашньої сонячної енергетики, але додаткові шість елементів означають, що панелі можуть виробляти більше енергії!

Виробники також виготовляють більше напіврозрізаних сонячних панелей, де сонячні елементи розрізаються лазером навпіл перед тим, як вставити їх у панель. Це підвищує ефективність панелі, тому вона може генерувати більше електроенергії. Напівзрізані панелі також з’єднані інакше, ніж традиційні, тому затінення має менший вплив на кількість виробленої енергії.

Двосторонні сонячні панелі: Двосторонні сонячні панелі здатні генерувати електроенергію зі світла, яке потрапляє як спереду, так і ззаду панелі. Коли сонячне світло падає на землю і відбивається назад, двосторонні панелі можуть вловлювати відбите світло і використовувати його для вироблення більшої кількості електроенергії. Вони не особливо корисні для власників будинків з сонячними батареями на даху, але можуть бути чудовим варіантом для наземних систем.

Ваш дах

Правда в тому, що не всі дахи підходять для сонячних панелей. Характеристики вашого даху відіграють важливу роль у тому, скільки енергії можуть виробляти сонячні панелі для вашого будинку.

Перше, що потрібно враховувати. це напрямок вашого даху. Найкращий напрямок для сонячних панелей. південний, тому для максимального вироблення енергії вам знадобиться дах, орієнтований на південь. Це не означає, що ви не можете встановити сонячні панелі, якщо ваш дах виходить в іншому напрямку. Панелі просто вироблятимуть менше електроенергії, тому що вони отримують менше сонячного світла.

У наступній таблиці показано, скільки електроенергії вироблятиме сонячна панель, повернута до сонця різними сторонами, якщо всі інші фактори однакові:

Напрямок сонячних панелей Орієнтовна потужність
Південь 2 кВт-год
Схід 1.7 кВт-год
Захід 1.7 кВт-год
Північ 1.4 кВт-год

Передбачає 400-ватну сонячну панель і 5 пікових сонячних годин

Вік панелі

Про вік панелі часто забувають, але важливо пам’ятати, що ваші сонячні панелі не будуть виробляти однакову кількість енергії протягом усього терміну служби. З віком сонячні панелі втрачають частину своєї здатності генерувати енергію. Ви можете думати про це як про будь-яку іншу електронну техніку, яка у вас є. ваш ноутбук, ймовірно, не працює так добре, як у день, коли ви його купили.

Сонячні панелі в середньому деградують зі швидкістю близько 0.5% на рік. Отже, до кінця типового 25-річного гарантійного терміну панелі зазвичай працюють приблизно на 85% від того, що було спочатку. Не хвилюйтеся. ваші сонячні панелі все одно будуть генерувати достатньо електроенергії, щоб допомогти знизити ваші рахунки за комунальні послуги.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме електропостачання вашого будинку за допомогою сонячних панелей

Як визначити, скільки електроенергії може виробити сонячна панель

Отже, тепер, коли ми розглянули, що впливає на здатність сонячної панелі виробляти електроенергію, ми можемо перейти до хороших новин. Як розрахувати, скільки енергії сонячні панелі зможуть виробити для вашого будинку.

Ми вже з’ясували, що існує ряд факторів, які впливають на те, як ваші сонячні панелі генерують електроенергію. Тож для спрощення ми візьмемо до уваги лише кілька речей для наведеного нижче прикладу:

Все, що вам потрібно зробити, це помножити потужність вашої панелі на кількість щоденних пікових сонячних годин. Домовласник у Флориді, який встановив 400-ватну сонячну панель, може розраховувати приблизно на чотири пікові сонячні години на день. Це означає, що ця панель буде виробляти 1 600 ват-годин електроенергії на день. Електроенергія зазвичай вимірюється в кіловат-годинах, тому ви просто ділите 1 600 ват-годин на 1 000, щоб отримати 1.6 кіловат-годин.

400 Вт х 4 пікові сонячні години = 1 600 ват-годин на день 1 600 ват-годин /1 000 = 1.6 кВт-год на день 1.6 кВт-год х 30 днів = 48 кВт-год на місяць 1.3 кВт-год х 365 днів = 584 кВт-год на рік

Майте на увазі, що це дуже спрощений спосіб підрахунку кількості електроенергії, яку виробляє сонячна панель. Фактична кількість буде коливатися день за днем і навіть година за годиною, виходячи з усіх факторів, згаданих раніше. Скористайтеся нашим калькулятором сонячних панелей, щоб отримати більш точне уявлення про те, скільки електроенергії ви можете очікувати від сонячних панелей на вашому даху.

Модель сонячної панелі Номінальна потужність Орієнтовне щоденне виробництво електроенергії
SunPower M-Series 440 W 2.20 кВт-год
REC Solar Alpha Pure 430 W 2.15 кВт/год
Candian Solar HiKu6 420 W 2.10 кВт-год
Qcells Q.PEAK DUO BLK ML-G10 410 W 2.05 кВт-год
Jinko Eagle 66TR G4 400 W 2.00 кВт-год

Орієнтовне виробництво однієї панелі за умови 5 пікових сонячних годин в STC.

Майте на увазі, що панелі великої потужності, як правило, мають і високу ціну. Це означає, що вам, можливо, доведеться заплатити більше за систему, але вам знадобиться менше панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії.

Забезпечте весь будинок сонячною енергією, щоб заощадити гроші

Тепер ви знаєте, скільки сонячної електроенергії може виробляти одна сонячна панель і скільки може виробляти ціла система.

Але найкраще те, що встановлення сонячних панелей дає набагато більше, ніж просто можливість живити ваш будинок відновлюваною енергією. це допоможе вам заощадити гроші. Використовуючи електроенергію, вироблену сонячними панелями на даху, вам не потрібно буде брати електроенергію від комунальних служб, а це означає, що вони не будуть стягувати з вас плату.

Здебільшого ви можете встановити достатню кількість сонячних панелей, щоб покрити всі ваші витрати на електроенергію. Насправді, сонячна система потужністю 6 кВт, яку ми обговорювали раніше, може заощадити середньостатистичному американському домовласникові близько 130 доларів на місяць!

Але, звичайно, це лише приблизний розрахунок. Так само, як і кількість електроенергії, яку виробляє панель, те, скільки сонячні панелі можуть заощадити, залежить від багатьох факторів. Найпростіший спосіб визначити, скільки сонячні панелі можуть заощадити. це скористатися нашим калькулятором економії сонячних панелей нижче. Ви не тільки отримаєте безкоштовну оцінку економії сонячної енергії, але й зможете зв’язатися з перевіреними місцевими установниками сонячних панелей, щоб почати отримувати реальні ціни на сонячну енергію для вашого конкретного будинку.

Скільки коштують сонячні панелі? (Посібник 2023)

Якщо ви хочете інвестувати в сонячну енергетику, ми розбиваємо витрати і фактори, які вплинуть на кінцеву ціну вашої сонячної енергетичної системи.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну пропозицію без зобов’язань за останні 30 днів

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її роботи висвітлювалися на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Торі Еддісон. редакторка, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає роботу в сфері комунікацій та маркетингу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналістка за фахом, вона розпочала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового регулювання та законодавства про охорону здоров’я.

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики з предметною експертизою в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. В даний час він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, де займався кураторством контенту, виступав за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячних інженерів і монтажників. Протягом своєї кар’єри його робота висвітлювалася в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

Згідно з нашим опитуванням 1000 домовласників із встановленими сонячними системами, сонячні панелі коштують від 15 000 до 20 000 доларів на будинок. Однак, згідно з даними Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), сонячна система для житлових будинків може коштувати понад 25 000 доларів США за установку.

Ми, команда Guides Home, дослідили та проаналізували найкращі сонячні компанії, щоб допомогти вам краще зрозуміти вартість сонячної енергії та визначити, чи є це вартісною інвестицією для вашого будинку. Читайте далі, щоб дізнатися, як такі фактори, як місце, де ви живете, енергоспоживання вашого домогосподарства та тип сонячних панелей, які ви встановлюєте, можуть вплинути на остаточну вартість вашої сонячної системи.

 • Фактори вартості
 • Розподіл витрат
 • Як заощадити гроші
 • Чи варті сонячні панелі того?
 • Підсумок

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія обслуговування клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Пакети включають моніторинг системи 24/7 25-річна гарантія гарантує виробництво електроенергії, продуктивність та якість продукції Процес встановлення на 100% виконується власними силами

Фактори вартості сонячних панелей

Ваше місце розташування, енергетичні потреби та вибір обладнання. ось три основні фактори, які впливають на вартість сонячних панелей.

Місцезнаходження

Два важливих фактори, що залежать від місця розташування, визначатимуть ваші загальні витрати та економію від переходу на сонячну енергію: вартість енергії там, де ви живете, та кількість сонячного світла, яке ви отримуєте. У штатах, де традиційна енергія дорожча, таких як Каліфорнія, Гаваї та Нью-Йорк, ви зможете заощадити більше на рахунках за електроенергію, якщо перейдете на сонячну енергію. Однак, кількість сонячного світла, яке ви отримуєте, також відіграє важливу роль у визначенні того, скільки сонячних панелей вам знадобиться (і, отже, скільки ви заплатите за свою систему). Якщо ви живете в надзвичайно сонячному штаті, такому як Арізона або Нью-Мексико, у вас буде більше щоденних пікових годин сонячного світла, і вам знадобиться менше панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії. Це не означає, що сонячна енергія не варта того, якщо ви не живете в штаті з високими витратами на енергію та великою кількістю сонячного світла. Подивіться, як порівнюються витрати на енергію у вашому штаті, використовуючи карту нижче, і дізнайтеся більше про те, як визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно.

Найкращі компанії в галузі сонячної енергетики за штатами

Алабама | Аляска | Арізона | Арканзас | Каліфорнія | Колорадо | Коннектикут | Делавер | Флорида | Джорджія | Гаваї | Айдахо | Іллінойс | Індіана | Айова | Канзас | Кентуккі | Луїзіана | Мен | Меріленд | Массачусетс | Мічиган | Міннесота | Міссісіпі | Міссурі | Монтана | Небраска | Невада | Нью-Гемпшир | Нью-Джерсі | Нью-Мексико | Нью-Йорк | Північна Кароліна | Північна Дакота | Огайо | Оклахома | Орегон | Пенсильванія | Род-Айленд | Південна Кароліна | Південна Дакота | Теннессі | Техас | Юта | Вермонт | Вірджинія | Вашингтон | Західна Вірджинія | Вісконсин | Вайомінг

Потреби в енергії

Типовий U.S. домогосподарство використовує 10 632 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії щороку або близько 886 кВт-год щомісяця. Однак на ваші енергетичні потреби можуть впливати кілька факторів, включаючи розмір вашого будинку, кількість людей у вашому домогосподарстві та наявність у вас електромобіля (EV). Чим вище енергоспоживання вашого домогосподарства, тим більша система сонячних панелей необхідна, щоб компенсувати ваше споживання. Наприклад, виходячи з нашої середньої вартості сонячної панелі в 3 долари за ват з установкою, система потужністю 6 кВт обійдеться вам приблизно в 18 000 доларів, тоді як система потужністю 12 кВт подвоїть вартість. Постачальники сонячної енергії, як правило, хочуть встановити систему, яка генерує рівно стільки електроенергії, скільки потрібно для підтримки вашого типового енергоспоживання. тобто ваші панелі не виробляють занадто багато або занадто мало енергії. При проектуванні сонячної системи ви, як правило, консультуєтесь з експертом з сонячної енергетики, щоб визначити ваші поточні та майбутні потреби та вирішити, який розмір системи вам підходить.

Вибір сонячних панелей

сонячна, енергетична, система, потужністю, витрати

Вартість панелей та обладнання. це, безумовно, найбільша витрата, яку ви заплатите під час встановлення сонячної електростанції. Існує багато варіантів сонячних панелей, і виробник, інсталятор та тип панелей, які ви оберете, впливатимуть на кінцеву вартість вашої системи. Існує три найпоширеніші типи сонячних панелей: тонкоплівкові, монокристалічні та полікристалічні. Окрім цих варіантів, кожен виробник сонячних панелей пропонує вибір продуктів з різною потужністю, довговічністю та технологіями, які впливають на виробництво енергії та загальну вартість. Ваш інсталятор допоможе вам вибрати правильний тип сонячних панелей для вашого будинку. Однак не завадить самостійно вивчити найкращі бренди та виробників сонячних панелей.

Варіанти придбання

Існує три найпоширеніші варіанти фінансування сонячних панелей: купівля за готівку, сонячні кредити та сонячний лізинг. У більшості випадків ви побачите найбільшу рентабельність інвестицій, якщо придбаєте систему сонячних панелей готівкою заздалегідь. Однак більшість домовласників не можуть дозволити собі платити десятки тисяч доларів за сонячні панелі з-. Якщо ви фінансуєте сонячні панелі за допомогою кредиту, ви все одно побачите значну віддачу від своїх інвестицій, але відсотки, які нараховуються на ваші щомісячні платежі, дещо зменшать ваші сонячні заощадження. Інший варіант оплати. лізинг сонячних панелей. Оскільки загальна вартість встановлення сонячних панелей знизилася більш ніж на 50% за останні 10 років, лізинг втратив популярність серед багатьох домовласників, які хочуть перейти на сонячну енергію, і багато сонячних компаній більше не пропонують його. Ще одним важливим недоліком лізингу панелей замість придбання їх у власність є те, що ви не матимете права на 30% податкову знижку на сонячну енергію. Однак, ви все ще можете побачити певну економію, коли ви берете сонячні панелі в лізинг. З цим варіантом ви орендуєте свої сонячні панелі через свого постачальника сонячної енергії за фіксованою ставкою щомісяця. Ви, швидше за все, все ще побачите деяку економію, але не будете володіти системою сонячних панелей в довгостроковій перспективі.

Сонячна інсталяційна компанія

Ще одним фактором, який може сильно вплинути на кінцеву вартість вашої сонячної системи, є компанія, яку ви обираєте для встановлення. Скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб знайти постачальника з вартістю установки в межах вашого бюджету та запросити безкоштовну пропозицію.

Провайдер в середньому. Вартість 10-кіловатної системи Порівняти ціни
SunPower 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Sunrun 15,000-20,000 Отримати пропозицію
ADT Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Blue Raven Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Висота над рівнем моря 10,000-15,000 Отримати пропозицію
Freedom Solar 25,000-30,000 Отримати пропозицію
Зелені домашні системи 20,000-25,000 Отримати пропозицію
Palmetto Solar 15,000-20,000 Отримати пропозицію
Momentum Solar 20,000-25,000 Отримати пропозицію
Світ сонячної енергії 25,000 Отримати пропозицію
Tesla Energy 25,000-30,000 See

Розподіл витрат на встановлення сонячних панелей

Хоча точна вартість установки сонячних панелей буде залежати від компанії та типу обраних вами панелей, ви можете розраховувати на те, що ваше обладнання (панелі, інвертори, стелажі або монтажне обладнання тощо) буде доставлено до місця установки.), щоб скласти майже половину ваших загальних витрат. Витрати на оплату праці, адміністративні збори, податки, дозволи на будівництво та електричні дозволи складають решту ваших витрат. Джессі Соломон, співзасновник NCSolarNow, пояснив розподіл витрат на типову установку сонячних панелей наступним чином:

Як заощадити гроші на сонячних панелях

Попит на розширення інфраструктури відновлюваної енергетики в США.S. не показує жодних ознак уповільнення. Як результат, федеральний уряд і багато штатів стимулюють жителів встановлювати сонячні панелі на своїх будинках. Існує багато програм, які можуть допомогти вам заощадити гроші на сонячних панелях. Ваш інсталятор може допомогти вам подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячну енергію та будь-які державні та місцеві пільги, на які ви маєте право.

Федеральні стимули для сонячної енергетики

Федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). це податкова пільга у розмірі 30% від загальної вартості вашої системи сонячних панелей. Всі U.S. власники будинків, які встановлюють сонячні панелі, мають право на цей кредит, і він зменшує суму, яку ви повинні сплатити у вигляді федерального прибуткового податку. Для більшості сонячних систем цей кредит становить кілька тисяч доларів, що є значною економією. Однак, якщо ви вирішили орендувати свої панелі, ви не матимете права на цей податковий кредит. Ви можете претендувати на цей податковий кредит, тільки якщо ви є власником своїх панелей. Наразі встановлено, що кредит зменшиться до 26% у 2033 році, потім до 22% у 2034 році, а потім повністю припинить свою дію у 2035 році.

Державні стимули для сонячної енергетики

На додаток до федеральних стимулів, багато штатів пропонують інші стимули для переходу на сонячну енергію, включаючи податкові пільги, кредити та знижки. Якщо вас цікавлять сонячні стимули, доступні у вашому штаті, ви можете переглянути Базу даних державних стимулів для ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE) або відвідати веб-сайт місцевого уряду, щоб дізнатися більше. Крім того, чистий облік. це програма, яка дозволяє продавати надлишок електроенергії, виробленої вашими сонячними панелями, комунальному підприємству для зарахування в рахунок оплати рахунків. Сорок один штат та округ Вашингтон.C. мають обов’язкову державну політику мережевого обліку, хоча деякі з них кращі за інші. У штатах без обов’язкової політики обліку споживання, таких як Техас та Айдахо, можуть бути комунальні компанії, які пропонують цю програму. Багато штатів також пропонують програми знижок на сонячну енергію для домогосподарств з низьким та середнім рівнем доходу або громадські сонячні програми, які мають на меті зробити чисту енергію більш доступною.

Сонячні стимули за штатами

Алабама | Аляска | Арізона | Арканзас | Каліфорнія | Колорадо | Коннектикут | Делавер | Флорида ¦ Джорджія ¦ Гаваї ¦ Айдахо ¦ Іллінойс ¦ Індіана ¦ Айова ¦ Канзас ¦ Кентуккі ¦ Луїзіана ¦ Мен ¦ Меріленд ¦ Массачусетс ¦ Мічиган ¦ Міннесота ¦ Міссісіпі ¦ Міссурі ¦ Монтана | Небраска | Невада | Нью-Гемпшир | Нью-Джерсі | Нью-Мексико | Нью-Йорк | Північна Кароліна | Північна Дакота | Огайо | Оклахома | Орегон | Пенсильванія | Род-Айленд | Південна Кароліна | Південна Дакота | Теннессі | Техас | Юта | Вермонт | Вірджинія | Вашингтон | Західна Вірджинія | Вісконсин | Вайомінг

Залишити відповідь