Сонячна батарея проти. Генератор: Який з них найкраще підходить для мого будинку. Генератор з сонячною системою

Сонячна батарея проти. Домашній генератор. що підходить саме мені?

Існує безліч причин, чому власники будинків в Арізоні прагнуть отримати більшу енергетичну незалежність. Від запобігання перебоїв в електропостачанні до зменшення залежності від мережі, уникнення пікових навантажень. або просто контролювати власну енергію, незалежно від того, чи є вона повністю автономною або підключеною до електромережі за допомогою автономної генерації електроенергії.

Для резервного живлення під час відключення електроенергії багатьом домовласникам тут, у районі Фенікса, потрібен доступ до життєво важливого електронного медичного обладнання або стабільного охолодження ліків. Деякі домовласники вважають за краще мати резервний варіант живлення для запуску необхідного обладнання безпеки або предметів першої необхідності, таких як свердловинний насос або система безпеки, а деякі домовласники не хочуть прощатися з усіма продуктами в морозильній камері кожного разу, коли відключається електрика. Якою б не була ваша причина необхідності в незалежному резервному рішенні для домашньої електромережі. Ви, швидше за все, опинитеся на роздоріжжі вибору між загальнобудинковим генератором та системою резервного живлення від сонячних батарей. Кожен тип системи має свої плюси і мінуси. ось що експерти з сонячних установок компанії SouthFace Solar хочуть, щоб ви знали про вибір між сонячною енергією від акумуляторів і генератором.

сонячна, батарея, проти, генератор

Механічні резервні генератори

Якщо ви коли-небудь чули низький гул, що доноситься з сусіднього будинку, коли вимикається електрика, ви, швидше за все, чули гул резервного генератора. Це генератори на основі згоряння, які виробляють електроенергію шляхом спалювання викопного палива, такого як природний газ або пропан. Резервні генератори можуть бути спроектовані таким чином, щоб вмикатися автоматично при виявленні відключення, або вмикатися вручну при необхідності. Вартість встановлення резервного генератора залежить від того, наскільки великий ваш будинок і які прилади ви хотіли б підтримувати в робочому стані під час відключення електроенергії.

Переваги резервного генератора для всього будинку:

 • Резервне живлення на вимогу
 • Нижчі витрати на установку в порівнянні з іншими варіантами резервного живлення
 • Може використовувати існуючу газову лінію
 • Можна додати до будинку з сонячною батареєю або без неї

Хоча резервні генератори є популярним вибором для резервного живлення, є деякі недоліки у використанні цього типу систем. Вони можуть бути особливо гучними (якщо вам доводилося чути низький гул, ви розумієте!), вони вимагають регулярного технічного обслуговування і будуть нести витрати на газ, навіть якщо вам не потрібно їх використовувати, і вони спалюють викопне паливо, що створює шкідливі викиди вуглецю.

сонячна, батарея, проти, генератор

Резервне копіювання сонячної батареї

Резервне живлення від сонячних батарей. також відома як акумуляторна батарея, це батарея, яка може зберігати та розсіювати відновлювану електроенергію, вироблену сонячними панелями. Можливо, ви чули про сонячні батареї, такі як сонячна батарея Tesla, Tesla Powerwall. Система сонячних батарей найкраще поєднується з новою або існуючою системою сонячних фотоелектричних панелей та інвертором, і може бути спроектована для роботи в поєднанні з електромережею або незалежно від неї. Вони називаються мережевими та автономними системами відповідно. Батареї також можна використовувати без сонячної енергії, але їх потрібно буде заряджати від джерела енергії, наприклад, від електромережі.

Домашня сонячна батарея гарантує, що ваш будинок використовує якомога більше відновлюваної електроенергії, що надходить від ваших сонячних панелей, і може використовуватися під час низької сонячної активності (наприклад, вночі), під час відключення або щоб уникнути періодів, коли електроенергія дорожчає (наприклад, програми заряджання за час використання/пікового попиту).

Переваги резервного живлення від сонячних батарей

 • Автоматично виявляє перебої в подачі електроенергії
 • Використовується для балансування пікових навантажень
 • Кваліфікується на пільги по сонячному податковому кредиту
 • Ще більше зменшує ваш вуглецевий слід у поєднанні з сонячними батареями
 • Тиха робота
 • Низький рівень технічного обслуговування

Які недоліки? Якщо ви об’єднаєте сонячну енергію з сонячною батареєю, ви будете мати живлення, поки світить сонце, але що станеться, якщо вам знадобиться резервне живлення під час похмурого тижня?? Залежно від ваших потреб у резервному живленні, генератор може бути кращим варіантом. Крім того, вартість сонячної батареї завжди буде змінюватися в залежності від розміру вашої системи і того, яка система зберігання сонячних панелей найкраще відповідає потребам вас і вашого будинку. Хоча вартість системи зберігання сонячних батарей вища, ніж у резервного генератора, акумуляторні батареї також можуть претендувати на цінні сонячні стимули, такі як економія податкових кредитів, і можуть використовуватися для компенсації пікових навантажень.

Обираємо те, що підходить саме для вас

Отже, який варіант буде найкращим для вашого будинку? Якщо ви не плануєте встановлювати сонячні електростанції в майбутньому і хочете забезпечити роботу основних приладів під час надзвичайних ситуацій, резервний генератор може бути найбільш підходящим варіантом.

Якщо ви хочете, щоб світло залишалося увімкненим під час відключення електроенергії, зменшити пікові витрати на електроенергію за тарифами за час використання або вже маєте сонячну фотоелектричну систему, система резервного живлення від сонячних батарей, швидше за все, буде найкращим варіантом для вашого будинку.

Сонячна батарея проти електромережі. Генератор: Який з них найкраще підходить для мого будинку?

Коли у вашому районі відключається електрика, які у вас є варіанти? Якщо у вас вдома немає резервного живлення, швидше за все, ви будете сидіти в темряві.

На щастя, на вибір доступні десятки варіантів резервного живлення. включаючи генератори, що працюють на пропані, дизельному паливі, природному газі та сонячні батареї.

Коли ви знайдете правильне рішення для свого будинку, ви отримаєте душевний спокій, який приходить зі знанням того, що ваше домогосподарство буде продовжувати працювати, навіть якщо мережа вийде з ладу.

Тут, у Sandbar Solar Electric, ми допомогли тисячам домовласників звернутися до резервного живлення від сонячних батарей та акумуляторів у районі затоки Сан-Франциско та на центральному узбережжі Каліфорнії, тому ми знаємо дещо про цінність хорошої системи резервного копіювання.

У цій статті ми обговоримо відмінності між системами резервного живлення від сонячних батарей та генераторами і допоможемо вам зрозуміти, яка з них підходить саме вам.

Що таке генератор?

Генератори та сонячні батареї забезпечують резервне живлення у випадку відключення електроенергії. Однак спосіб, у який вони це роблять, дуже різний.

Генератори. це тип систем резервного живлення, з яким знайомі більшість людей. Сьогодні більшість генераторів працюють на рідкому пропані, природному газі або дизельному паливі.

Окремо стоячі генератори розташовуються поза домом і вмикаються або вручну, або мають датчики, які виявляють перебої в електропостачанні та вмикають генератор автоматично

У порівнянні з резервним живленням від сонячних батарей на випадок перебоїв в електромережі, генератори є більш доступними за ціною.

Незважаючи на низьку початкову вартість, генератори потребують регулярного обслуговування і, як правило, мають невеликі поточні витрати. Генератори, як правило, потребують щотижневого самотестування та постійної заправки, щоб працювати під час перебоїв у подачі електроенергії.

Під час роботи вони створюють шум, а також вихлопні гази, які шкодять навколишньому середовищу.

За умови регулярного технічного обслуговування генератор може прослужити 10 років.

Ось кілька переваг і недоліків резервних генераторних систем:

Плюси:

 • Генератори є більш доступними за ціною, ніж сонячні батареї. Однак сонячні батареї з часом заощаджують гроші домогосподарства, і існує багато знижок і стимулів, які можуть знизити початкові витрати.
 • Генератори легко підключити до існуючих ліній природного газу.
 • Генератори забезпечують цілодобове живлення, якщо вони мають достатній запас палива.
 • Генератори доступні в різних розмірах, від невеликих портативних пристроїв до систем для цілого будинку.

Мінуси:

 • Більшість генераторів шумні в роботі.
 • Навіть висококласні генератори потребують щорічного та щомісячного обслуговування.
 • Генератори потребують палива для роботи, а це означає, що вони не є екологічно чистими.
 • Паливо, залишене в генераторі надовго, може згіркнути, що спричинить проблеми з обладнанням та додаткові витрати на ремонт.
 • Генератори створюють викиди під час роботи, створюючи неприємний запах і високий вуглецевий слід.

Що таке резервне живлення від сонячних батарей?

сонячна, батарея, проти, генератор

Системи резервного живлення від сонячних батарей працюють на електриці і заряджаються від підключення до домашньої сонячної енергетичної системи.

Акумулятори накопичують надлишкову енергію, вироблену сонячними панелями, і зберігають її для подальшого використання.

Деякі з найпоширеніших типів резервних батарей, доступних сьогодні, включають в себе наступні:

Системи зберігання сонячних батарей популярні, тому що вони надійні.

Коли мережа виходить з ладу, система резервного живлення на сонячних батареях буде використовувати накопичену енергію з акумуляторів, щоб живити ваш будинок без перебоїв або простоїв.

На додаток до неперевершеної надійності, системи резервного живлення від акумуляторів чистіші та тихіші, ніж генератори, а також є більш екологічно чистим варіантом.

Плюси:

 • Акумуляторні системи резервного живлення працюють майже безшумно.
 • У поєднанні з сонячними батареями системи резервного живлення працюють повністю на відновлюваній енергії, а це означає, що вам не доведеться витрачати гроші на брудне, дороге паливо.
 • Системи резервного живлення збільшують щоденне споживання сонячної енергії у вашому домі.
 • Встановлення системи резервного живлення від акумулятора може збільшити вартість вашого будинку.
 • Деякі системи мають право на державні та федеральні податкові пільги в Каліфорнії.
 • Акумуляторні системи резервного копіювання пропонують низькі вимоги до технічного обслуговування та тривалий термін служби.
 • Ці системи безперебійно працюють під час перебоїв в електромережі.

Що є найбільш економічно ефективним?

Точна сума, яку ви заплатите за резервне живлення, залежить від розміру вашого будинку та енергетичних потреб. За даними HomeAdvisor, типовий ціновий діапазон для генераторної системи становить 1 413-7 594, а витрати на встановлення варіюються і можуть додати до 10 000 або більше до загальної вартості. Більшість з цих генераторів досить потужні, щоб забезпечити роботу типового будинку під час відключення електроенергії.

Для порівняння, системи резервного живлення від сонячних батарей коштують від 9 000 доларів, не враховуючи витрат на встановлення.

Якщо ви плануєте систему резервного копіювання, ви можете розраховувати витратити від 25 000 до 30 000 доларів, включаючи батареї, установку та інше обладнання.

На щастя, стимули та знижки можуть допомогти вам отримати доступ до системи резервного живлення від сонячних батарей.

Нехай вас не відлякує висока початкова ціна. Програми фінансування доступні для кваліфікованих заявників, а системи резервного копіювання акумуляторів пропонують довгострокову економію, якої не мають генератори.

Коли ви купуєте генератор, вам потрібно купувати паливо, проводити щомісячне та щорічне технічне обслуговування, а також замінювати генератор в кінці його терміну служби.

З іншого боку, системи резервного копіювання акумуляторних батарей в парі з сонячними енергетичними системами створюють відновлюване джерело енергії. З часом це може заощадити вам тисячі доларів на рахунках за електроенергію.

Встановлення системи резервного копіювання батареї також може дозволити вам отримати доступ до федеральних та державних податкових пільг або взяти участь у програмі SGIP Equity Resiliency. про яку ми поговоримо нижче.

Резервне копіювання сонячної батареї проти. Газовий генератор: Який варіант найкращий для мене?

Тепер, коли ви знаєте історію кожного варіанту, оберіть той, який підходить саме вам? Ось наша рекомендація:

Купуйте резервний генератор, якщо.

Резервний генератор є ідеальним рішенням, якщо вас не турбує шум і необхідне обслуговування, вам потрібна лише система, яка може забезпечити аварійне живлення, і ви не маєте наміру встановлювати сонячні панелі в майбутньому.

Якщо у вашому будинку є існуюча лінія природного газу, встановлення резервного генератора може бути відносно простим завданням.

Купуйте резервну сонячну батарею, якщо.

Резервне живлення від сонячних батарей. відмінний варіант для клієнтів, яким потрібна резервна система, здатна працювати з існуючою або майбутньою сонячною енергетичною системою.

Акумуляторна система підходить для тих, хто віддає перевагу тихому, легкому в обслуговуванні, надійному та екологічно чистому рішенню.

Подумайте про інвестиції в систему резервного живлення, якщо ви хочете підтримувати світло та живлення необхідних побутових приладів під час відключення мережі, а також зменшити пікові витрати на електроенергію.

Обмежена знижка на резервне живлення від акумулятора

Системи резервного копіювання сонячних батарей створюють енергетичну стійкість, в яку штат Каліфорнія зараз дуже інвестує.

Як результат, певні домогосподарства, які встановлюють систему резервного живлення від сонячних батарей, можуть мати право на обмежену за часом знижку в рамках існуючого розподілу коштів Програми стимулювання самогенерації (SGIP).

Ця програма вигідна для тих, хто живе в зоні пожежі, а також є учасником програми базового медичного тарифу. Кошти закінчуються швидко, але програма фінансує 80-100% від загальної вартості проекту, якщо ви відповідаєте критеріям.

Існують також знижки для тих, хто перебуває в зоні пожежі, але не є учасником програми Medical Baseline. Крім того, чиновники очікують на останнє відро знижок для клієнтів акумуляторів, які не знаходяться в зоні пожежі або на медичній базовій лінії.

Ця пропозиція покриває близько 10-15% витрат на проєкт.

сонячна, батарея, проти, генератор

Думаєте про отримання резервної копії сонячної батареї? Ми можемо допомогти!

Зараз чудовий час, щоб інвестувати в систему резервного копіювання сонячних батарей для вашого будинку, і Sandbar Solar тут, щоб допомогти вам.

Наша команда має більш ніж 15-річний досвід проектування акумуляторних систем і може встановити нові акумуляторні системи або модернізувати існуючі системи сонячних панелей для резервного живлення.

Ми обслуговуємо будинки та підприємства в районі затоки Сан-Франциско та на центральному узбережжі.

Про автора

Джеремі працює в сонячній енергетиці з 2006 року. Він має ступінь бакалавра в Університеті Санта-Крус за спеціальністю “Екологічні дослідження”. Джеремі провів більшу частину своєї кар’єри в сонячній енергетиці, займаючись продажами житла та управлінням продажами в Каліфорнії та на Гаваях. Він виріс в окрузі Санта-Крус і з ентузіазмом допомагає місцевим жителям перейти на чисту та надійну відновлювану енергію. Джеремі живе на Вестсайді з дружиною та двома хлопчиками, а у вільний час захоплюється музикою, фотографією та пішими прогулянками.

Сонячні генератори: Посібник з портативної сонячної енергетики

сонячна, батарея, проти, генератор

Сонячний генератор. це портативна електростанція, яка використовує портативні сонячні панелі для зарядки акумулятора, а накопичену електроенергію можна використовувати для зарядки або роботи інших пристроїв.

Оскільки зміна клімату продовжує впливати на нашу планету у вигляді екстремальних погодних умов, підвищення температури, підвищення рівня моря тощо, ми повинні шукати стійкі рішення для більшої кількості аспектів нашого повсякденного життя. Це включає в себе перехід до використання портативних сонячних електрогенераторів для створення та зберігання відновлюваної енергії для всіх ваших потреб у резервному електропостачанні.

Сонячні генератори не тільки створюють надійну чисту електроенергію від сонця, але й зменшують викиди шкідливих парникових газів, пов’язані з традиційними портативними генераторами. Тому виробники наполегливо працюють над тим, щоб зробити сонячні резервні генератори кращими та надійнішими, ніж їхні паливні аналоги. Це відображає зростання та популярність домашніх сонячних електростанцій як альтернативи енергозабезпеченню вашого будинку викопним паливом.

З цієї статті ви краще зрозумієте, що таке сонячний генератор, чому сонячні генератори варті інвестицій, як вибрати портативний сонячний генератор, який підходить саме вам, і чому сонячні генератори повинні замінити традиційні генератори, що працюють на газі.

Що таке сонячний генератор?

Термін “сонячний генератор” зазвичай означає поєднання портативних сонячних панелей, акумулятора, зарядного пристрою та інвертора в одному пристрої, що дозволяє вловлювати, зберігати і розподіляти енергію сонця.

Сонячні генератори популярні для кемпінгу, катання на човнах, подорожей на автофургонах, а також для аварійного резервного живлення.

На відміну від традиційного генератора, який зазвичай працює на газі, дизельному паливі або пропані і включає в себе двигун, паливний бак і генератор змінного струму, сонячний генератор не має жодних рухомих частин. По суті, вони складаються з чотирьох елементів:

 • Переносні сонячні панелі. Уловлює енергію сонця
 • Акумуляторна батарея. Зберігає енергію, зібрану сонячними панелями
 • Контролер сонячного заряду. Керує кількістю енергії, що надходить до акумулятора
 • Сонячний інвертор. Перетворює енергію сонця в корисну електроенергію

Таким чином, сонячний генератор. це, по суті, портативна батарея з декількома фотоелектричними (PV) панелями, прикріпленими для збору сонячного світла.

Портативний сонячний генератор виявляється чудовим джерелом живлення, незалежно від того, чи перебуваєте ви в дорозі, кемпінгу, чи потребуєте електроенергії під час відключення електроенергії. Залежно від вашої ситуації, вам може знадобитися сонячний генератор з різними розетками, особливо в надзвичайних ситуаціях, коли у вас є кілька енергозалежних пристроїв і приладів.

Зазвичай сонячні генератори мають 12-вольтні розетки, розетки змінного струму та USB-порти, що дозволяють заряджати різні пристрої. Перевага декількох варіантів зарядки портативного генератора полягає в тому, що ви можете отримати необхідну вам енергію на ваших умовах. Наприклад, ви можете підключити смартфон безпосередньо до USB-порту для зарядки, а потім підключити подовжувач до розетки змінного струму для живлення набору гірлянд.

У більшості випадків у вас буде можливість придбати такі компоненти, як накопичувач сонячних батарей і панелі окремо, хоча ви також можете придбати їх у вигляді повного комплекту “все в одному”. Ми рекомендуємо придбати аксесуари, необхідні для генерації та зберігання достатньої кількості електроенергії для використання за призначенням.

Як працюють сонячні електрогенератори?

Генератор сонячної батареї працює, створюючи електроенергію з сонячного світла та зберігаючи її в акумуляторі для подальшого використання. Ось більш детальна розбивка процесу:

 • Сонячні панелі перетворюють сонячне світло на постійний струм і пропускають його через контролер заряду.
 • Контролер заряду регулює напругу електроенергії перед зберіганням, забезпечуючи надходження потрібної кількості струму до акумулятора.
 • Акумулятор зберігає всю сонячну енергію для подальшого використання.
 • Інвертор перетворює накопичену енергію з акумулятора в енергію змінного струму, яку використовує більшість приладів та пристроїв.

Кому вигідно використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори не спалюють паливо для виробництва електроенергії, що робить їх ідеальними для тих, хто хоче зменшити залежність від газових генераторів, боротися з відключеннями та іншими перебоями в електропостачанні, а також мати надійне резервне джерело живлення на випадок надзвичайних ситуацій.

Ви можете використовувати енергію, накопичену в сонячному генераторі, під час відключення електроенергії, для зарядки пристроїв у кемпінгу, а також як джерело енергії під час подорожі на автофургоні або човні. По суті, резервний генератор на сонячних батареях ідеально підходить для цілого ряду реальних ситуацій, а це означає, що його корисно мати під рукою не тільки в надзвичайних ситуаціях.

Людям, які хочуть зробити екологічно чистий вибір

Традиційні генератори працюють на викопному паливі, яке забруднює навколишнє середовище. Якщо ви усвідомлюєте небезпеку, яку несуть ці види палива, то сонячний резервний генератор ідеально підходить для вас.

Людей турбують звуки та запахи традиційних генераторів

Традиційні генератори шумні та смердючі, оскільки вони є двигунами внутрішнього згоряння, що працюють на викопному паливі. З часом, навіть при належному обслуговуванні, вони можуть ставати більш шумними і смердючими. Якщо ви шукаєте генератор, який створює нуль звуків і запахів, сонячний генератор не підведе вас.

Люди, які люблять проводити час на свіжому повітрі

Сонячні електрогенератори стануть у нагоді вам, якщо ви любите проводити час на природі, але при цьому хочете мати з собою кілька сучасних зручностей. Наприклад, під час кемпінгу або подорожі на човні сонячні батареї стануть у нагоді, щоб забезпечити вам безперервний доступ до електроенергії. Після заходу сонця ви зможете вмикати світло, заряджати телефони, працювати з невеликими кухонними приладами та будь-якими іншими зручностями, без яких вам доводилося обходитися раніше.

Ключові фактори при покупці сонячного генератора

Сонячні генератори бувають різних розмірів і форм, тому вибір того, який буде відповідати вашим особистим потребам, повинен бути вашим пріоритетом. Вибір сонячного генератора може бути складним завданням, особливо коли вам пропонують різні варіанти, тому ми створили цей список покупок як хорошу відправну точку.

Оскільки не всі портативні сонячні генератори резервного живлення однакові, люди повинні знати, що генератор може і не може робити. Знання того, як ви маєте намір використовувати генератор, допоможе вам знайти правильне рішення.

Деякі з найкращих брендів для порівняння включають Jackery, Goal Zero Yeti, Bluetti, EcoFlow, Point Zero Energy, Renogy та Tacklife. Кожна компанія робить свою продукцію унікальною, тому уважний погляд на те, що пропонує кожна з них, може допомогти вам прийняти правильне рішення.

Ваші потреби в енергії

Кількість електроенергії, яка вам потрібна, має бути вашим головним міркуванням при визначенні розміру вашого сонячного генератора. Наприклад, якщо ви плануєте використовувати його на відкритому повітрі, вам слід розрахувати, скільки енергії споживають ваші пристрої та прилади, порівнюючи ємність зберігання потенційних сонячних генераторів.

Скільки електроенергії може забезпечити сонячний генератор

Чим довше генератор може забезпечувати живлення, тим краще. (Зазвичай це обчислюється у ват-годинах.) Враховуючи, що ви не завжди знаєте, коли у вас буде можливість підзарядити його, найкраще мати такий акумулятор, який може ефективно працювати протягом тривалого часу. Таким чином, вам буде легше займатися своїми повсякденними справами або завершити розпочату справу, знаючи, що у вас є достатньо резервного живлення.

Як довго заряджається сонячний генератор

Крім порівняння ємності акумулятора сонячного генератора, слід також звернути увагу на те, скільки часу потрібно для досягнення повного заряду акумулятора. Деякі з них навіть мають можливість швидкої зарядки від домашньої розетки змінного струму. Це допоможе спланувати, скільки часу вам знадобиться без електроживлення, якщо знадобиться підзарядка.

Які функції та переваги включені

Ви можете багато чого зробити з сонячним генератором, який має корисні функції. Наприклад, більша кількість USB-портів і розеток дає вам можливість заряджати кілька пристроїв одночасно.

Вага є ще одним важливим фактором, особливо якщо ви плануєте використовувати генератор для активного відпочинку на природі. Батареї можуть бути важкими, тому, якщо ви плануєте багато переміщати сонячний генератор, вам варто звернути увагу на його легкість, щоб зменшити вагу.

На що поширюється гарантія

Ми рекомендуємо вивчити всі переваги, які ви можете отримати від гарантії на продукт. Чим більша і авторитетніша компанія, тим більше привілеїв ви, ймовірно, отримаєте для підтримки вашого сонячного електрогенератора. Найкращі варіанти включають запасні частини для будь-якого необхідного ремонту, а також більш тривалий термін дії гарантії на ваш сонячний генератор.

Порівняння портативних сонячних генераторів з традиційними газовими генераторами

Переваги сонячних генераторів

Інвестиції в портативний сонячний генератор. це хороший спосіб зменшити вплив на навколишнє середовище та отримати безліч інших переваг:

Портативний

Сонячні генератори, як правило, легші за традиційні генератори, що працюють на газі, і ідеально підходять для заходів на відкритому повітрі, кемпінгу, надзвичайних ситуацій та загальної діяльності в дорозі. Деякі з них навіть оснащені ручкою, схожою на багажну, щоб підвищити портативність.

Низький рівень технічного обслуговування

Знос через рухомі частини в традиційних аварійних генераторах може призвести до високих витрат на обслуговування. Сонячні генератори не мають рухомих частин і не залежать від газу для виробництва електроенергії. Така конструкція допомагає знизити ймовірність необхідності платити за ремонт.

Чиста енергія

Сонячні генератори виробляють чисту, відновлювану енергію, яка не шкодить навколишньому середовищу під час роботи. Традиційні генератори працюють на викопному паливі, яке сприяє забрудненню повітря та зміні клімату. Додатковою перевагою є те, що ви можете вільно користуватися сонячною енергією замість того, щоб платити за дороге викопне паливо.

Простота експлуатації

Сонячні генератори прості у використанні, оскільки не потребують заправки паливом, мастила, запуску та обслуговування. Просто увімкніть його, підключіть свої пристрої та отримуйте енергію від нього.

Мінуси сонячних генераторів

Використання сонячних генераторів має кілька недоліків, які слід враховувати перед покупкою:

Вищі авансові витрати

Сонячні генератори зазвичай вимагають більших початкових інвестицій, ніж традиційні генератори. Однак витрати на експлуатацію нижчі, ніж у традиційних варіантах, тому з часом ви заощаджуватимете гроші.

Менший об’єм накопичення енергії

Сонячні генератори не є ідеальним рішенням, якщо ваші потреби в електроенергії занадто високі. Наприклад, під час відключення електроенергії потужності генератора може бути недостатньо для роботи всіх приладів і пристроїв у вашому домі. У більшості випадків вони найкраще підходять для роботи декількох пристроїв одночасно, таких як освітлення, телевізор або холодильник.

Повільніше вироблення енергії

У порівнянні з традиційними бензиновими портативними генераторами, сонячні генератори не є найкращим варіантом, коли вам потрібна миттєва потужність. Якщо ваш акумулятор розрядився, вам доведеться чекати на його підзарядку, щоб отримати живлення для ваших приладів і пристроїв, що може змінюватися залежно від погодних умов. З традиційним генератором вам просто потрібно додати більше палива, щоб генерувати додаткову потужність.

Плюси традиційних генераторів

Генератори, що працюють на викопному паливі, мають деякі переваги, зокрема:

Портативність

Традиційні варіанти доступні в різних розмірах, і є менші розміри, які ви можете взяти з собою в подорож. Просто пам’ятайте, що вам також доведеться носити з собою бензин, тому вони не такі портативні, як сонячні генератори.

Знайома технологія

Оскільки традиційні генератори існують на ринку вже багато років, для деяких людей вони є більш звичними. Однак таке домінування на ринку також означає, що технологія не була кардинально вдосконалена через відсутність конкуренції.

Електроенергія на вимогу

Традиційні генератори виробляють електроенергію, як тільки отримують паливо, в той час як сонячний генератор повинен підзаряджатися, щоб забезпечити електроенергію. Отже, газові генератори є більш зручними, коли вам потрібна миттєва потужність.

Мінуси традиційних генераторів

Незважаючи на свою популярність протягом багатьох років, традиційні генератори мають свої недоліки. Ось деякі з причин, чому люди від них відмовляються:

Витрати на паливо

Традиційні генератори працюють на дорогому викопному паливі, що збільшує їхні довгострокові витрати порівняно з початковою ціною придбання. Вам також доведеться платити більше за доступ до цього палива, якщо ви не знаходитесь поруч із заправкою або іншим джерелом палива.

Токсичні гази

Традиційні генератори є відомими забруднювачами навколишнього середовища. Кожен галон бензину містить близько 20.35 фунтів вуглекислого газу, а середній кемпінговий генератор викидає близько 1-2 фунтів вуглекислого газу на годину, навіть коли працює на 1/4 від максимального номінального навантаження.

Окрім вуглекислого газу, газові генератори також можуть викидати в атмосферу інші шкідливі гази, зокрема чадний газ, закис азоту та оксиди сірки.

Галаслива робота

Через всі рухомі частини, які складають традиційний газовий генератор, вони створюють багато шуму під час роботи. Це особливо актуально для невеликих портативних генераторів, які розроблені таким чином, щоб надавати перевагу розміру та вазі, а не запобіганню шуму.

Поточне технічне обслуговування

Ви повинні постійно платити за обслуговування вашого традиційного генератора, якщо хочете підтримувати його в належному робочому стані. Регулярне технічне обслуговування відбувається тому, що генератор використовує рухомі частини для переробки викопного палива в електроенергію, і ці рухомі частини з часом потрібно чистити, змащувати та замінювати. Крім того, паливо може зіпсуватися, якщо воно не використовується протягом тривалого періоду часу. Ці рутинні витрати, безумовно, впливають на загальну ціну володіння газовим генератором в довгостроковій перспективі.

Основні висновки

Популярність сонячних генераторів зростає, і з розвитком сонячних технологій люди, які люблять чисту енергію, все частіше обирають їх, а не генератори, що працюють на газі. Сонячні генератори пропонують низькі витрати на обслуговування, портативність, чисту енергію та сталий спосіб життя для боротьби зі зміною клімату. Численні переваги володіння сонячним генератором роблять його вартим інвестицій.

Перш ніж купувати сонячний генератор, переконайтеся, що ви проаналізували ключові особливості різних брендів, щоб вибрати той, який задовольнить ваші потреби в електроенергії. Такі бренди, як Jackery, Goal Zero Yeti та Bluetti, виробляють широкий асортимент різних сонячних генераторів, що відповідають вашим потребам.

Якщо ви хочете зберігати ще більше резервної сонячної енергії, ніж може забезпечити навіть найкращий сонячний генератор, вам слід розглянути можливість зберігання сонячних батарей, які підключаються до вашої домашньої системи сонячних панелей. Хоча ваші домашні сонячні панелі, безумовно, можуть заряджати портативний сонячний генератор, щоб у вас була енергія в дорозі, коли вам це потрібно, сонячні генератори не призначені для роботи в якості домашнього резервного генератора для всього вашого будинку.

Якщо ви шукаєте варіанти резервного живлення, експерти Palmetto допоможуть вам зрозуміти довгострокові рішення, які відповідають вашим потребам в електроенергії та системним вимогам. Почніть сьогодні з безкоштовного розрахунку економії сонячної енергії, а потім поговоріть з одним з наших професіоналів про те, як ви можете завжди мати необхідну енергію, коли вона вам найбільше потрібна.

Сонячний генератор Zendure

Портативний сонячний генератор. це комбінація електростанції та сонячної панелі. Він може перетворювати сонячну енергію, захоплену сонячними панелями, в електричну енергію, а потім зберігати її в портативній електростанції для подальшого використання. Він може забезпечити вас відновлюваною чистою енергією та зменшити вашу залежність від електромережі. Крім того, сонячний генератор. це надійне та екологічно чисте джерело енергії для кемпінгу, автофургонів або як аварійний запасний варіант на випадок вимкнення електроенергії.

сонячна, батарея, проти, генератор

Сонячний генератор Zendure SuperBase V

Портативна електростанція SuperBase V Zendure 400 Вт сонячна панель

Починається від 5,599.00

сонячна, батарея, проти, генератор

Сонячний генератор Zendure SuperBase M

Портативна електростанція SuperBase M з сонячною панеллю Zendure потужністю 200 Вт

Починається від 999.00

Перелік продуктів

сонячна, батарея, проти, генератор

сонячна, батарея, проти, генератор

сонячна, батарея, проти, генератор

сонячна, батарея, проти, генератор

сонячна, батарея, проти, генератор

Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, вловлюючи сонячну енергію за допомогою сонячних панелей і зберігаючи її в сонячній батареї або портативній електростанції. Сонячні генератори Zendure перетворюють постійний струм в змінний для живлення ваших пристроїв і приладів як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Сонячні генератори працюють, зберігаючи електроенергію, вироблену сонячними панелями. Сонячні панелі перетворюють сонячну енергію у вільну електроенергію, яка зберігається в акумуляторі в генераторі за допомогою проводів.

Звичайно, загальний рейтинг потужних приладів становить від 800 до 2000 Вт, тому рекомендується вибирати Zendure SBPSBV, SBP може виводити 2000 Вт, а SBV може виводити 3800 Вт, що може повністю задовольнити потреби потужного обладнання в житті.

Так, сонячні генератори безпечніші, ніж паливні генератори. По-перше, сонячні генератори не виробляють шкідливих газів, що робить їх екологічно чистими.По-друге, вони не потребують мазуту для виробництва електроенергії, що є більш екологічно чистим.По-третє, сонячні генератори Zendure мають систему управління акумулятором BMS з моніторингом в режимі реального часу для забезпечення безпеки.

Сонячні генератори мають багато переваг. Він може використовувати сонячну панель для отримання безкоштовної електроенергії, заощаджуючи ваші гроші. Він також не такий шумний, як паливний генератор, що не заважає вашому життю. Сонячні генератори забезпечують безпечний, поновлюваний спосіб підтримувати роботу вашого обладнання та приладів, коли вони вам потрібні. чи то під час відключення електроенергії, чи то в автономному режимі, чи то під час подорожей у віддалені райони. Сонячні генератори чисті, ефективні, зручні та універсальні, що пояснює їх зростаючу популярність.

Паливний генератор не тільки шумний, але й виробляє шкідливий газ, який при дорогому обслуговуванні не підходить для використання в приміщенні. Сонячний генератор без технічного обслуговування малошумний, більш портативний, невеликий і підходить для використання в приміщенні.

Деякі з наших сонячних генераторів можна використовувати як ДБЖ. За деталями ви можете звернутися за допомогою до служби підтримки. Наприклад, SuperBase Pro 2000 можна використовувати як автономний ДБЖ, який автоматично перемикається в режим живлення SBP протягом 13 мс при раптовому відключенні електроенергії.

Пристрої та прилади, які ви можете використовувати, залежать від потужності генератора. Генератори меншої потужності, такі як портативний Zendure SuperBase M потужністю 600 Вт-год, можуть живити ваші менші пристрої, такі як ноутбуки та смартфони. Для живлення більших приладів, таких як холодильник, вам знадобиться генератор більшої потужності, такий як SuperBase V, який має стартову потужність 4.6 кВт-год, які можна розширити до 46 кВт-год.

Поточні сонячні генератори Zendure підтримують різні способи зарядки. Наприклад, SBV 4600 можна заряджати від електромережі, сонячних панелей, супутникової батареї, зарядного пристрою для електромобілів, автомобільного зарядного пристрою та генератора.

Час підзарядки залежить від потужності сонячного генератора та потужності вхідної сонячної панелі. Наприклад, Zendure SuperBasePro 1500 має потужність 1500 Вт-год, що займає близько 1.6 годин для повної зарядки за допомогою трьох послідовно з’єднаних сонячних панелей потужністю 400 Вт.

Коли люди говорять про “розмір” сонячного генератора, вони зазвичай мають на увазі його потужність. Ємність найчастіше вимірюється через їх потужність. Хорошим емпіричним правилом є придбання генератора з майже вдвічі більшою потужністю, ніж вам потрібно, щоб забезпечити достатню потужність навіть під час тривалого відключення електроенергії.

Залежно від бренду та якості батареї, ви можете розраховувати на те, що сонячний генератор працюватиме роками. Наприклад, у Zendure SuperBase V4600 використовується найсучасніша LFP батарея, яка витримає 6000 циклів, перш ніж досягне 60% початкової ємності.

Залишити відповідь