Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць. Сонячна система на 1500 кВт-год

Вартість сонячних панелей. Комерційний

Комерційна система сонячних панелей потужністю від 10 кВт до 2 МВт коштує 1.83 за ват до будь-яких податкових знижок або пільг. Більші системи з фіксованим кутом нахилу або одновісні системи з відстеженням для комунальних потреб потужністю понад 2 МВт коштують 1.06 за ват в середньому.

Вартість комерційної сонячної установки для малого та середнього бізнесу варіюється від 43 000 доларів США за систему потужністю 25 кВт до 175 000 доларів США за систему потужністю 100 кВт. Підприємства відшкодовують близько 45 відсотків вартості сонячних панелей протягом першого року за рахунок податкових кредитів та програм знижок.

КОМЕРЦІЙНА ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Середня вартість до податкових пільг

Вартість сонячної панелі. Житловий

Першим кроком до розрахунку вартості сонячних панелей є оцінка розміру необхідної вам системи. Середня потужність житлової установки становить від 3 кВт до 10 кВт, залежно від розміру, місця розташування та енергетичних потреб.

Нижче наведено податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), який зменшує ваші загальні витрати на 30%. Окремі штати, комунальні підприємства та місцеві органи влади надають додаткові пільги та знижки на сонячну енергію, що ще більше зменшує ваші загальні витрати.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Середньостатистична сім’я використовує 11 000 кВт-год на рік і потребує від 26 до 33 сонячних панелей для забезпечення електроенергією всього будинку. Одна сонячна панель генерує достатньо енергії для живлення водонагрівача для сім’ї з чотирьох осіб. Кількість необхідних панелей залежить від вашого місця розташування та розміру даху.

У більшості штатів коефіцієнт виробництва сонячної енергії становить 1.3 до 1.6, що означає, що система потужністю 8 кВт виробляє на 30% більше енергії, або в середньому 10 600 кВт-год на рік. Щоб розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, подивіться на річне використання кВт-год (кіловат-годин) у ваших рахунках за комунальні послуги та зверніться до таблиці та карти нижче.

СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ БУДИНКУ

Середня кількість кВт-год, що виробляється щорічно

Table based on 250 watt panels at average solar production ratios of 1.3 to 1.6.

Місце, де ви живете, є важливим фактором при оцінці кількості сонячних панелей, необхідних для живлення вашого будинку. Регіони з меншою кількістю сонячного світла потребують більших систем для виробництва 100% енергії.

Використовуючи карту нижче, візьміть число, написане у вашому заштрихованому регіоні, і помножте його на передбачуваний розмір вашої системи в кВт. Потім помножте це число на 0.78 для врахування неефективності та втрат при перетворенні енергії.

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Наприклад, припустимо, ви живете в Техасі з балом 1700, і ви вважаєте, що вам знадобиться система потужністю 8 кВт. Ця формула розраховує приблизну кількість електроенергії (кВт/год), яку ваша 8-кіловатна система буде виробляти щорічно.

1700 × 8 кВт × 0.78 = 10 608 кВт-год

Нижче наведені приблизні розрахунки, які оцінюють розмір системи, необхідної в кожному регіоні для виробництва 11 000 кВт-год для середнього будинку.

РОЗМІР СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА 11 000 КВТ-ГОД НА РІК

Вартість сонячної панелі за ват

Вартість сонячних панелей для житлових будинків. 2.53 до 3.15 за ват, при цьому більшість домовласників витрачають 2.70 за ват в середньому до будь-яких податкових пільг або стимулів. Комерційна сонячна енергія коштує 1.83 за ват в середньому. Сонячні системи мають рейтинги, засновані на електроенергії, що виробляється щорічно в середніх умовах.

Вартість сонячної енергії за кВт-год

Витрати на сонячну енергію для житлових будинків. 0.від 08 до 0.10 за кВт-год в середньому, а комерційна або комунальна сонячна енергія коштує 0.06 до 0.08 за кіловат-годину. включають Федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC) і сильно варіюються в залежності від кількості сонячного світла та типу встановлених сонячних панелей.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ ЗА ВАТ КВТ-ГОД

Ці цифри відображають вирівняну вартість електроенергії (LCOE), яка є середнім доходом на одиницю виробленої електроенергії, необхідним для відшкодування витрат на сонячні панелі протягом їхнього терміну служби. Проконсультуйтеся з установниками сонячних панелей, щоб розрахувати економію.

Вартість сонячних панелей за квадратний фут

Вартість сонячних панелей для живлення вашого будинку становить від 4 до 10 доларів за квадратний фут. Однак більшість інсталяторів оцінюють витрати на сонячну енергію за кількістю необхідної енергії, що дорівнює 2.53 до 3.15 за ват без урахування податкових пільг.

Нижче наведено приблизний кошторис витрат залежно від розміру будинку. Загальні витрати залежать від типу сонячних панелей, розміру та дизайну вашого даху, а також ваших потреб в енергії.

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА БУДИНОК

Вартість сонячних панелей для житлових будинків по штатам

Середня вартість сонячної енергії значно варіюється в залежності від штату, але в цілому є доступною. Місцева вартість електроенергії впливає на вартість сонячної енергії за ват у вашому регіоні. Нижче наведені середні показники за ват і за розміром системи по всій території США, включаючи 30% федеральну знижку на сонячну енергію.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА ШТАТАМИ

Середні витрати на встановлення сонячних панелей за брендами

Нижче наведені загальні витрати на встановлення сонячних систем для житлових будинків потужністю 6 кВт та 10 кВт за брендами, які включають податкову знижку 30%. Більшість виробників сонячних панелей пропонують схожі ціни, однак ціна, яку ви платите, зазвичай відображає якість панелей.

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ПО БРЕНДАМ

include 30% tax credit and reflect installation costs from solar contractors. Total costs depend on the location, installers experience, inverter, and other equipment.

Скільки коштує одна сонячна панель?

Одна сонячна панель потужністю від 150 до 300 Вт коштує в середньому від 112 до 450 євро, або від 0.75 до 1.50 за ват в залежності від типу панелі, рейтингу енергоефективності та розміру. Сонячні компанії, які купують оптом, зазвичай витрачають 0.75 за ват, тоді як власники будинків витрачають 1 за ват.

Більшість дистриб’юторів продають сонячні панелі лише місцевим підрядникам за оптовими цінами. Наймання інсталятора сонячних панелей значно зменшить ваші загальні витрати на обладнання. Ці дані стосуються лише панелей, додаткові витрати на встановлення включають інвертори, акумулятори, монтажне обладнання, електропроводку та інше.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ДЛЯ БУДИНКУ ЗА ОДНУ ПАНЕЛЬ

Вартість оренди сонячних панелей

Оренда сонячних панелей коштує в середньому 100 доларів на місяць, при цьому більшість витрачає від 50 до 250 доларів на місяць залежно від місця розташування та енергетичних потреб. Лізинг сонячних панелей є економічно вигідним і, як правило, дозволяє заощадити від 50 до 100 доларів на місяць на рахунках за електроенергію без початкового внеску або з невеликим початковим внеском.

Лізингові компанії, що займаються сонячною енергетикою, несуть відповідальність за встановлення та обслуговування протягом усього терміну дії вашого контракту. Якщо ви вирішите переїхати, будьте готові сплатити додаткові витрати на розірвання договору лізингу, оскільки передача права оренди іншому покупцеві може бути складною.

Якщо ви є власником сонячної системи, яка генерує 100% вашої енергії, щомісячні витрати становлять менше 10 на місяць за незначну плату за підключення до електромережі. Автономна система не має жодних щомісячних витрат, окрім загального обслуговування.

Вартість сонячної електростанції Tesla на даху

Сонячний дах Tesla коштує від 22 до 45 доларів за квадратний фут, що включає сонячну черепицю, електростанцію, ремонт даху та майданчика, а також повну установку системи. A 9.Сонячна система потужністю 45 кВт, встановлена на даху площею 1 800 квадратних футів, коштує від 39 600 до 81 000.

В середньому, сонячна черепиця коштує до 8 000 більше, ніж встановлення нового даху з традиційними фотоелектричними сонячними панелями. Скляна сонячна черепиця імітує вигляд черепичного даху і покриває більшу площу поверхні, ніж встановлені фотоелектричні панелі, щоб вловлювати більше сонячного світла.

Сонячна черепиця має нижчий коефіцієнт корисної дії при виробництві електроенергії. Вони можуть служити не так довго, як фотоелектричні панелі, оскільки їх конструкція не залишає багато місця для вентиляції, що може призвести до перегріву.

Скільки сонячних панелей потрібно для 1000 кВт-год на місяць?

Як розрахувати, скільки сонячних панелей мені потрібно?

 • Оцініть енергоспоживання вашого будинку в кВт-год на день
 • Знайдіть значення опромінення в кВт-год/м2/день (пікові сонячні години) для вашого місця розташування
 • Розрахуйте теоретичний розмір необхідної сонячної системи в кВт
 • Відрегулюйте розмір системи, щоб врахувати втрати
 • Розділіть остаточний розмір сонячної системи в кВт на вати окремих сонячних панелей
 • Додайте ще 10% на випадок поганої погоди

Для будинку, що споживає 1000 кВт-год на місяць, знадобиться 27 сонячних панелей, кожна потужністю 300 Вт. Це припускає середнє опромінення 4 кВт-год/м2/день (пікові сонячні години) і не включає втрати фотоелектричної системи до 23%. Хороша практика полягає в тому, щоб додати на 20-25% більше панелей, щоб врахувати втрати в системі.

Відео. Як розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для 1000 кВт-год на місяць

RENOGY швидко стає кращим джерелом для сонячних панелей, комплектів, акумуляторів та аксесуарів для керування сонячною енергією. Американська компанія, де виробляється продукція, широко відома і поважається за інновації та якість.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць?

Кожен розрахунок сонячної системи починається з навантаження, в даному випадку 1000 кВт-год. Перед тим, як розраховувати кількість сонячних панелей, необхідно з’ясувати, скільки кіловат сонячної енергії вам знадобиться.

Це звучить просто, але є кілька речей, які потрібно знати.

Перш за все, сонячні панелі не видають однакову потужність у кожному місці. це сильно залежить від освітленості, або енергії сонця, у вашому географічному розташуванні.

По-друге, теоретична вихідна потужність масиву сонячних панелей ніколи не відповідає тому, що ви отримуєте насправді! Це пов’язано з тим, що у всіх сонячних енергетичних системах є втрати. Ці втрати можуть становити близько 23% від загальної потужності, тому не є незначними.

Інфографіка. Розмір сонячних панелей враховує 10 основних втрат фотоелектричної енергії

Безумовно, найбільшим фактором, що впливає на продуктивність сонячних панелей, є освітленість, яка залежить від географічного розташування.

Два наведених нижче приклади показують різницю в кількості сонячних панелей, необхідних для будинку, що споживає 1000 кВт-год на місяць, в Сан-Франциско, Каліфорнія, і Глазго, Великобританія.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць у Сан-Франциско, Каліфорнія?

На те, скільки сонячних панелей потрібно для 1000 кВт-год в Сан-Франциско, сильно впливає висока інтенсивність сонячного випромінювання

Розрахунок сонячних панелей для Сан-Франциско:

 • Місто: Сан-Франциско
 • Домашнє енергоспоживання: 1000 кВт-год на місяць
 • Втрати сонячної системи: 23% (так само, як помножити потребу в енергії на 1).4)
 • Необхідна сонячна енергія на місяць: 1000 кВт-год х 1.4 = 1400 кВт-год/місяць
 • Необхідна сонячна енергія на рік: 1400 кВт-год х 12 = 16800 кВт-год
 • Освітленість в Сан-Франциско, Каліфорнія = 2089.1 Пікові сонячні години / рік
 • Необхідний розмір сонячної системи: 16800 кВт-год/2089.1 PSH = 8.042 кВт
 • Скільки потрібно 300-ватних сонячних панелей?8042 Вт/300 Вт = 27 сонячних панелей

Який термін окупності сонячної системи в Сан-Франциско?

Витрати на встановлення сонячної електростанції в СФ становлять близько 2.5 за кВт, тому вартість 8.042кВт система буде коштувати близько 20000.

У наведеному нижче розрахунку я порахую, скільки років знадобиться для того, щоб окупити капітальні витрати:

 • Вартість електроенергії для житлових будинків у Сан-Франциско за кВт-год = 25.7 центів/кВт-год
 • Річна економія = споживання енергії х вартість електроенергії = 12000 кВт-год х 25.7 = 3084/рік
 • Час окупності сонячної енергії в Сан-Франциско = вартість сонячної енергії / річна економія = 20000/3084 = 6.5 років

Сонячні панелі Renogy. інновації відповідають якості

Скільки сонячних панелей мені потрібно для 1000 кВт-год на місяць в Глазго, Великобританія?

Повинна бути велика різниця в кількості сонячних панелей, необхідних в Глазго, тому що освітленість набагато нижча, ніж в Каліфорнії. див. скріншот з GlobalSolarAtlas.інформація нижче:

Скільки сонячних панелей потрібно для виробництва 1000 кВт-год у Глазго, Великобританія??

Пряме нормальне опромінення 678.8 кВт-год/м2/рік (також звані піковими сонячними годинами) в Глазго більш ніж в 3 рази менше, ніж в Каліфорнії. Тепер давайте зробимо розрахунок ще раз:

Розрахунок сонячних панелей для Глазго, Великобританія:

 • Місто: Глазго, Великобританія
 • Енергоспоживання будинку: 1000 кВт-год на місяць
 • Втрати сонячної системи: 23% (так само, як і при множенні потреби в енергії на 1).4)
 • Сонячна енергія, необхідна на місяць: 1000 кВт-год х 1.4 = 1400 кВт-год/місяць
 • Необхідна сонячна енергія на рік: 1400 кВт-год х 12 = 16800 кВт-год
 • Освітленість у Глазго, Великобританія = 678.8 пікових сонячних годин на рік
 • Необхідний розмір сонячної системи: 16800 кВт-год/678.8 P.S.H = 24.75 кВт
 • Скільки потрібно сонячних панелей потужністю 300 Вт?24750 Вт/300 Вт = 82 сонячні панелі!

Очевидно, що це величезна різниця, і, ймовірно, не варто встановлювати сонячні батареї в Шотландії.

Скільки енергії споживає середньостатистичний будинок?

1000 кВт-год. це недалеко від середньомісячного споживання в США для типового будинку, яке становить 900 кВт-год/місяць. Це дорівнює приблизно 30 кВт-год на день.

Як розрахувати кВт-год?

Можна оцінити енергетичні потреби будинку в кВт-год, але це не дуже точно. Вам доведеться скласти всі потужності “нормальних” приладів (ви побачите, що я маю на увазі під “нормальними” пізніше в цій статті).)

Вам також потрібно здогадатися, скільки годин на день буде використовуватися той чи інший прилад. Як бачите, підхід не надто точний.

Те, що я називаю “нормальними” приладами. це прилади з постійною потужністю i.e. Ви вмикаєте її, і вона споживає постійну кількість енергії у ватах.

Скільки сонячних панелей потрібно для роботи кондиціонера?

Деякі прилади не такі. Якщо прилад використовує компресор, наприклад, холодильник, тепловий насос, морозильна камера або кондиціонер, то не так очевидно, яким є середнє енергоспоживання.

Ці типи приладів працюють циклічно. Тобто, іноді вони працюють, іноді зупиняються, а іноді запускаються. Компресорні двигуни піддаються впливу імпульсного струму.

З вищевказаної причини часто важко оцінити середню потужність. Найкращий спосіб. просто взяти минулорічне споживання енергії з вашого рахунку за комунальні послуги, що буде гарною оцінкою того, що ви використовуєте.

Чи багато 50 кВт-год на день?

Так, 50 кВт-год. це досить багато. Середнє споживання енергії домогосподарствами в США становить 11000 кВт-год на рік, що дорівнює 916 кВт-год на місяць або трохи більше 30 кВт-год на день.

Отже, 50 кВт-год. це майже 1.У 7 разів більше, ніж у середньому по США.

Скільки кВт-год на день є нормою?

“Норма” значною мірою залежить від типу та розміру вашого будинку, а також його розташування.

Будинки в дуже жарких або дуже холодних місцях, ймовірно, будуть використовувати більше електроенергії, особливо якщо використовувати реверсивні блоки змінного струму. Середній показник у США становить близько 30 кВт-год на день, але використання в різних штатах може сильно відрізнятися.

Таблиця. Порівняння споживання кВт-год на добу для 20 штатів США

Середнє споживання кВт-год на місяць

Скільки сонячних панелей мені потрібно, щоб стати автономним?

Автономність означає, що ви повністю відключаєте свій будинок та його прилади від національної електромережі. Якщо ви замислювалися над цією ідеєю, то б’юся об заклад, що одним з перших питань, яке ви собі задали, було: “Скільки сонячних панелей потрібно?”: Скільки сонячних панелей мені потрібно для автономної роботи?? Відповідь, яку ви незабаром знайдете, є дещо складною і залежить виключно від індивідуальних енергетичних потреб вашого будинку. У цій статті я маю на меті провести вас через весь процес визначення вимог до сонячної системи, і до кінця статті ви будете знати, скільки фотоелектричних панелей вам знадобиться, щоб забезпечити автономність вашого будинку.

Що означає бути автономним?

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Життя поза мережею. це характеристика житла та способу життя. Термін “поза мережею” може асоціюватися з людьми, які вирішили від’єднати свої будинки від національної електромережі. Сьогодні автономне життя все ще вважається остаточним шляхом до життя в несприятливих умовах, але це не обов’язково має бути настільки серйозним. Автономне життя може також означати, що люди створюють і використовують власні комунальні послуги, такі як газ, вода та електроенергія, що генерується сонячними системами (ймовірно, найпопулярніший варіант). Загалом, автономні будинки, як правило, популярні (або, скоріше, є необхідністю) в місцях, які більш ізольовані від загальних державних комунальних послуг, таких як електрика. Однак не тільки ізольовані будинки використовують сонячні панелі для виробництва власної електроенергії. Автономне життя також приваблює екологічно свідомих, прогресивних людей, які хочуть зменшити свій вплив на навколишнє середовище, заощаджуючи при цьому на щомісячних витратах на комунальні послуги.

 • Таким чином, автономне енергозабезпечення будинку означає, що ви можете виробляти/постачати енергію, питну воду, вирощувати продукти харчування та утилізувати відходи/стічні води для себе.

Чи можу я перейти на автономне живлення за допомогою сонячних панелей?

Коли справа доходить до створення та постачання власної електроенергії, можливо, немає більш доступної та ефективної екологічно чистої технології, ніж сонячні панелі.

Здебільшого автономне живлення за допомогою сонячних панелей можливе на 100%. Однак, це лише одна частина головоломки.

Для того, щоб підтримувати здоровий спосіб життя поза мережею протягом тривалого часу, вам знадобиться місце для зберігання всієї сонячної енергії, виробленої вашими сонячними панелями.

І так само, як сонячні панелі є найбільш доступними та ефективними для виробництва електроенергії, сонячні батареї/сонячні електростанції є найкращою технологією для зберігання сонячної енергії, що виробляється поза мережею.

Отже, по суті, ви можете працювати в автономному режимі за допомогою сонячних панелей і якоїсь системи зберігання.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для автономної роботи?

Кількість сонячних панелей, необхідних для автономної роботи, залежить виключно від наступних факторів:

 • Кількість електроенергії, яку ви використовуєте
 • Кількість корисного простору на даху
 • Кількість прямого денного сонячного світла
 • Тип сонячної панелі, яку ви обираєте

Середньостатистичний автономний будинок зазвичай потребує близько 7 кВт (або 7000 Вт) потужності, щоб повністю покладатися на власне виробництво енергії.

Сонячні панелі бувають різних видів, форм і розмірів. Два основних фактори, які визначають кількість сонячних панелей, які вам знадобляться для автономної роботи, залежать від ваших потреб в енергії та продуктивності кожної панелі.

 • Продуктивність панелей оцінюється за стандартних умов тестування (STC): опромінення 1,000 Вт/м2. сонячний спектр AM 1.5 і температурою модуля при 25 °C.

Зазвичай, чим більша панель, тим вища її продуктивність.

Наприклад, 100-ватна сонячна панель зазвичай має розміри 47 x 21,3 x 1,4 дюйма. Сонячна панель потужністю 200 Вт має розміри 64 x 26 x 1,4 дюйма (це приблизні розрахунки).

Чим більший каркас, тим більше фотоелектричних елементів можна встановити всередині нього, а отже, тим більша продуктивність.

Якщо ваші потреби в енергії такі, як у середньому вищезгадані (7 кВт), і ви збираєтеся використовувати 200-ватні сонячні панелі, то вам знадобиться приблизно 35 панелей, щоб вивести ваш будинок в автономну мережу. Або якщо ви використовуєте 350-ватну сонячну панель, вам знадобиться 20 панелей.

Щоб отримати уявлення про те, яку площу займуть, скажімо, 35 сонячних панелей, вам потрібно знайти загальну площу будинку.

В США.S, середній дах будинку становить близько 1700 квадратних футів.

 • 35 сонячних панелей займуть приблизно 389 квадратних футів даху вашого будинку. Це залишає більш ніж достатньо місця на випадок, якщо ви додасте додаткові панелі до вашої системи в майбутньому.

Щоб полегшити вам завдання, ми склали цю таблицю, щоб дати вам загальне уявлення про те, скільки сонячних панелей вам знадобиться в залежності від вашої ситуації.

Середньомісячний рахунок за електроенергію

Розмір сонячної системи

Кількість панелей (на основі 200 Вт панелей)

Орієнтовна необхідна площа

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Оскільки все більше будинків по всій країні розглядають можливість встановлення сонячних панелей, одне з найпоширеніших питань, яке задають: “Скільки сонячних панелей мені потрібно??”. Ну, це залежить від того, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку або бізнесу: енергоспоживання будинку, площа даху або поверхні нерухомості, орієнтація даху та географічне розташування. У цій статті ми розберемо це для вас.

Скільки сонячної енергії мені потрібно?

При визначенні того, скільки сонячної енергії вам потрібно, в першу чергу слід враховувати середнє енергоспоживання вашого будинку. Згідно з даними U.S. За даними Управління енергетичної інформації, у 2019 році середнє споживання електроенергії для U.S. споживача житлово-комунальних послуг становила 10 649 кВт-год. Це в середньому близько 877 кВт-год на місяць. Щоб зрозуміти своє власне використання, хорошим емпіричним правилом буде проаналізувати загальне споживання енергії за останні дванадцять місяців на рахунках за комунальні послуги. Більшість рахунків за комунальні послуги містять цю інформацію. Розділіть це число на 12, і ви отримаєте приблизну оцінку того, що вам знадобиться для щомісячної генерації сонячних панелей.

Місце, де ви живете, також відіграє важливу роль у визначенні кількості сонячних панелей, які вам знадобляться. Наприклад, у північно-східних штатах довші зими, що супроводжуються більш короткими днями в прохолодні місяці. Жителям цих регіонів, швидше за все, знадобиться більше сонячних панелей, щоб генерувати таку ж кількість енергії, як і жителям більш сонячного і теплого клімату. Важливо розуміти, скільки пікових годин сонячного світла в середньому отримує ваше географічне розташування.

Фактори, що впливають на вихідну ефективність сонячних панелей

За інших рівних умов, конструкція сонячної панелі визначає, наскільки вона ефективна. Це, в свою чергу, визначає, наскільки добре кожен квадратний фут може перетворювати сонячне світло в енергію.

Наприклад, лінії сітки на більшості панелей зменшують активну площу поверхні. Тому вони не настільки ефективні, як ті, що без них. Крім того, сітчасті панелі схильні до відшарування, що ще більше знижує ефективність.

Якість також відіграє важливу роль. Наприклад, якщо конструкція неякісна і спричиняє корозію та розтріскування, це також може вплинути на здатність панелі поглинати сонячне світло.

Але, як правило, очікуйте, що сонячні панелі для житлових будинків дадуть вам від 150 до 370 Вт. Це означає, що середня потужність сонячної панелі на квадратний фут становить 15 Вт.

Скільки в середньому коштують сонячні панелі?

Середня вартість сонячної панелі становить близько 0.від 65 до більш ніж 2 на ват для моделей високого класу. Це означає, що середня система потужністю 6 кВт поверне вам до 12 000 доларів, залежно від місця розташування. Це без урахування витрат на встановлення, які можуть підняти ціну ще на 5 000. 10 000 грн.

Як правило, фотоелектричні системи в теплих регіонах дешевші, але вимагають більшої кількості панелей, тоді як у холодному кліматі все навпаки.

На щастя, податкові кредити та пільги можуть скоротити витрати на встановлення сонячних панелей і забезпечити подальшу економію протягом усього терміну їх служби.

Скільки сонячних панелей для живлення будинку?

Оцінюючи, скільки кіловат сонячної енергії мені потрібно, важливо враховувати розмір вашого будинку. Будинок розміром 1500 кв.м буде споживати в середньому. 633 кВт-год/місяць, з іншого боку, будинок площею 3000 кв.м буде споживати в середньому. 1185 кВт-год/місяць. Середньостатистичному домовласникові знадобиться від 28 до 34 сонячних панелей, щоб повністю компенсувати своє споживання електроенергії. Наведена нижче таблиця є приблизною оцінкою кількості панелей, які вам можуть потенційно знадобитися, виходячи з розміру вашого будинку.

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

Скільки сонячних панелей мені потрібно для сонячної системи певного розміру?

Щоб визначити кількість панелей, необхідних для досягнення заданого розміру сонячної системи, розділіть її на потужність кожної панелі (яка в середньому становить близько 320 Вт).

Наприклад, якщо ви націлені на систему потужністю 4 кВт, вам потрібно розділити 4 кВт (або 4 000 Вт) на 320 Вт, щоб отримати 12.5. Округлимо відповідь до 13, тобто до необхідної кількості панелей.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для побутових приладів?

Ви також можете визначити кількість панелей, необхідних для кожного приладу. Цей підхід корисний, якщо ви хочете додати панелі через збільшення використання або при покупці нового приладу.

Щоб розрахувати це, розділіть середньорічну потужність приладу на потужність панелі. Наприклад, для холодильника потужністю 600 кВт-год знадобиться дві сонячні панелі (600 / 320)

Підсумок: Покрокове керівництво для визначення потреби в сонячних панелях

Ось кроки, які допоможуть відповісти на питання “якого розміру сонячна система мені потрібна”?”

Виміряйте річне використання кВт-год або річне споживання електроенергії вашим будинком. Ви можете або проконсультуватися з щомісячними рахунками за електроенергію за рік, або використати середній показник споживання американського будинку 10 649 кВт-год/рік як приблизну оцінку.

Визначте потужність вашої панелі, тобто кількість електроенергії, яку вона виробляє в ідеальних умовах. Для простоти, ви можете використовувати 320 Вт в якості оцінки.

Оцініть свій коефіцієнт виробництва, або скільки електроенергії виробляє ваша панель, виходячи з середнього сонячного світла. Ви можете обчислити це, розділивши потужність вашої системи на її виробництво електроенергії за рік. Або ви можете використовувати американську оцінку між 1.3 і 1.6.

Підставте дані у формулу: Кількість панелей = споживання кВт-год / коефіцієнт виробництва / потужність

Наприклад, припустимо, що ваш будинок споживає приблизно 12 800 кВт-год. Припускаючи виробничий коефіцієнт 1.Вам знадобляться панелі потужністю 6 і 320 Вт:

Деякі домовласники також можуть запитати: “Скільки квадратних футів сонячних панелей мені потрібно??” Щоб відповісти на це питання, спочатку потрібно знати, що середня житлова сонячна панель становить близько 17.5 футів. Потім помножте цю цифру на кількість панелей, які вам потрібні, виходячи з кроків, які ми щойно описали.

Таким чином, у нашому прикладі вище, для споживання 12 800 кВт-год знадобиться 437.5 квадратних футів сонячних панелей (або 25 панелей х 17.5 футів)

Приклад розрахунків

Перш ніж ми перейдемо до прикладів, корисно зазначити, що енергоспоживання будинку не повністю залежить від його площі. Натомість кількість мешканців та їхні енергетичні звички відіграють набагато більшу роль.

Але для того, щоб люди запитували, “скільки сонячної енергії мені потрібно?”Ми проілюстрували приклади з точки зору квадратних футів у таких термінах.

Приклад 1: скільки сонячних панелей потрібно для будинку площею 1000 кв. футів?

Припустимо, що споживання будинку площею 1000 кв. футів з чотирма мешканцями та середнім споживанням становить 690 кВт-год на місяць або 8 280 кВт-год на рік.

При потужності панелі 320 Вт і коефіцієнті виробництва 1.4. кількість сонячних панелей, яка вам знадобиться:

Сонячні панелі = 8 280 / 1.4 / 320 = 18.48

Приклад 2: скільки сонячних панелей для будинку площею 2500 кв. футів?

Припустимо, що в нашому будинку площею 2500 кв. футів проживає п’ять осіб з регулярними звичками використання енергії. Орієнтовне споживання становитиме 1 131 кВт-год на місяць або 13 572 кВт-год на рік.

Знову ж таки, розглядаючи панель потужністю 320 Вт і 1.4 виробничий коефіцієнт, підставивши числа в рівняння, ми отримаємо

Сонячні панелі = 13,572 / 1.4 / 320 = 30.29

Калькулятори

Калькулятор сонячних панелей кВт/год

Ви можете скористатися калькулятором нижче, щоб швидко визначити свої потреби в сонячних панелях на основі середньомісячного використання кВт-год і найближчого міста від вашого будинку. Останнє допомагає краще оцінити кількість сонячного світла, яку ви отримуєте залежно від вашого місцезнаходження.

Калькулятор квадратних метрів сонячної панелі

Крім того, ви також можете розрахувати необхідну кількість сонячних панелей, виходячи з площі вашого будинку. Це корисно, якщо ви плануєте встановити сонячні панелі на новому будинку і ще не відстежували своє щомісячне споживання електроенергії.

Однак жоден калькулятор не зробить цього безпосередньо для вас, оскільки не існує кореляції між площею та споживанням.

Але є обхідний шлях. Ви можете скористатися калькулятором нижче, щоб отримати прогнозоване щомісячне використання кВт-год на основі кількості людей, які проживають у будинку, та їхніх звичок щодо споживання енергії:

Після того, як ви отримаєте приблизний місячний обсяг використання кВт-год, просто введіть його в калькулятор кВт-год для сонячних панелей вище.

Не всі дахи підходять для сонячних панелей

Крім оцінки кількості необхідних сонячних панелей, ви також повинні враховувати вагу самих панелей.

В середньому одна панель важить близько 40 фунтів, що додає близько 2.8 фунтів за квадратний фут для типового скатного даху і 5 фунтів для плоских дахів. Тому вам потрібно переконатися, що ваш дах може витримати цю додаткову вагу. Також потрібно враховувати матеріал, вік і структуру вашого даху.

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики США.S. За даними Міністерства енергетики, приблизно 50% будинків не можуть підтримувати сонячні панелі на даху. Громадські сонячні програми є поширеним способом для багатьох власників будинків, підприємств та орендарів перейти на сонячну енергію, фактично не встановлюючи нічого на своєму даху. Учасники можуть підписатися на сусідню сонячну електростанцію та платити нижчу ціну за електроенергію, отриману від неї. За допомогою Community Solar з Nexamp процес визначення розміру частки абонентів у сонячній електростанції схожий на визначення кількості сонячних панелей на даху. Ми просто аналізуємо енергоспоживання абонента за останні 12-13 місяців і рекомендуємо йому відповідну ділянку нашої ферми, на яку він може підписатися за зниженою ціною. Кінцева мета. компенсувати якомога більшу частину річних витрат абонента на електроенергію.

Зрештою, кількість сонячних панелей, які вам знадобляться, щоб побачити потенційну економію, залежить від енергоспоживання вашого будинку. Цікаво дізнатися, скільки ви можете заощадити, приєднавшись до нашої громадської сонячної програми? Зв’яжіться з нами, відвідавши сторінку сонячної енергетики нашої громади або зателефонуйте нам за номером (800)-945-5124.

Потужність сонячної панелі: Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Емма Стенхаус. морський вчений, викладач та письменник з більш ніж 16-річним досвідом роботи. Вона має ступінь M.S. в галузі морських наук з Плімутського університету.

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

 • Поділіться
 • Електронна пошта

В середньому сонячні панелі, призначені для домашнього використання, виробляють 250-400 Вт, що достатньо для живлення побутового приладу, наприклад, холодильника, протягом години. Щоб визначити, скільки електроенергії може виробити сонячна панель за один день, потрібно помножити потужність на кількість годин сонячного світла.

Чим більша потужність кожної панелі, тим більше виробляється електроенергії. Об’єднавши окремі панелі в сонячну систему, ви можете легко згенерувати достатньо енергії, щоб забезпечити весь ваш будинок.

У 2020 році середньостатистичний американський будинок використав 10 715 кіловат-годин (кВт-год), або 893 кВт-год на місяць. Якщо ви хочете, щоб сонячна система живила весь ваш будинок цілий рік, вам потрібно встановити систему, яка зможе забезпечити всі ці потреби в енергії.

Фактична потужність кожної окремої сонячної панелі також буде залежати від ряду факторів, включаючи ваше місцезнаходження, місцеві погодні умови, а також кут і напрямок, під яким були встановлені панелі.

Що таке ват і кіловат?

Щоб зрозуміти, скільки електроенергії може виробляти сонячна панель, нам спочатку потрібно освоїтися з деякими одиницями потужності та енергії.

Якщо ви читали про сонячні панелі, то могли помітити, що згадуються деякі специфічні одиниці: ват (Вт) і кіловат (кВт), а також ват-година (Вт-год) і кіловат-години (кВт-год). Ват і кіловат. це одиниці потужності, які показують, яку потужність може забезпечити сонячна панель; 1 000 ват (Вт) = 1 кіловат (кВт).

Ват-година і кіловат-година. це одиниці енергії, які використовуються, щоб показати, скільки роботи (під роботою ми маємо на увазі роботу освітлення або кондиціонера) може бути виконано за одну годину; 1 000 ват-годин (Вт) = 1 кіловат-годині (кВт-год).

Як розраховується потужність сонячної панелі?

Максимальна або пікова кількість електроенергії, яку може виробити сонячна панель, визначається її потужністю. Пам’ятайте, що це виміряно за стандартних умов тестування (STC) 77 градусів за Фаренгейтом, 1 кВт сонячного випромінювання на квадратний метр і відсутності вітру. Ви рідко зустрінете такі умови в природі, тому очікуйте, що потужність вашої сонячної панелі буде трохи меншою, ніж ця пікова потужність, надана виробником.

Після того, як ви дізналися потужність вашої сонячної панелі, ви можете скористатися наступним розрахунком, щоб визначити, скільки електроенергії вона може виробити за один день:

Вати сонячних панелей х середня кількість годин сонячного світла = щоденна кількість ват-годин

Цей розрахунок ґрунтується на тому, що ви знаєте (або можете оцінити) кількість годин сонячного світла, які отримує ваша панель. Ви можете або оцінити це, або скористатися сонячним калькулятором, наприклад, картами сонячних ресурсів Національної лабораторії відновлюваної енергетики. Розглянемо кілька прикладів:

Ваша сонячна панель має потужність 250 Вт, а ваш будинок отримує шість годин сонячного світла на день. Помноживши 250 на 6, ми можемо підрахувати, що ця панель може виробити 1 500 Вт, або 1.5 кВт-год електроенергії на день.

У похмурий день сонячні панелі будуть генерувати лише від 10% до 25% своєї нормальної потужності. Для однієї і тієї ж панелі потужністю 250 Вт при шести годинах похмурої погоди ви можете отримати лише 0.15-0.37 кВт-год електроенергії на день.

Оновлення до 400-ватної панелі, і з тією ж кількістю сонячного світла ви отримаєте 2400 Вт, або 2 кіловати.4 кВт-год електроенергії на день. У похмурий день вироблена електроенергія може становити лише 0.24-0.6 кВт-год на день.

Для порівняння, середньостатистичний американський будинок використовує близько 29 кВт-год на день. Встановіть сонячну електростанцію з 20 панелями потужністю 250 Вт кожна, і за ті ж шість годин сонячного сяйва ваша система згенерує 30 кВт-год, що якраз достатньо для живлення середньостатистичного будинку протягом одного дня.

Змінні, що впливають на продуктивність сонячної панелі

скільки, сонячних, панель, потрібно, 1000

На додаток до кількості сонячного світла, отриманого за день, є й інші фактори, які впливають на продуктивність вашої сонячної панелі або системи.

Бруд

Все, що накопичується на поверхні вашої сонячної панелі, може вплинути на її продуктивність. Це може бути пил, листя, сніг або пташиний послід. Чистих сонячних панелей може бути 6.На 5% ефективніше, ніж брудна та запилена панель.

Напрямок і кут нахилу даху

Сонячні панелі найбільш ефективні, коли вони спрямовані з південного сходу на південний захід під кутом 30-45 градусів. Системи під іншими напрямками та кутами все ще можуть працювати, але ваша вихідна потужність зменшиться.

Тінь

Сонячні панелі дуже чутливі до тіні, в тому числі від дерев або будівлі по сусідству. Мінімальне затінення вранці або ввечері. це нормально, але значне затінення в середині дня суттєво вплине на кількість електроенергії, яку може виробляти панель.

Місце розташування

Кількість сонячного світла та хмарність впливають на кількість енергії, яку може виробляти сонячна панель.

Пора року

Сонячні панелі можуть виробляти електроенергію цілий рік, навіть у похмурі дні. Влітку дні довші, що генерує більше енергії, але короткі дні взимку означають, що в ці місяці вироблення електроенергії буде нижчим.

Вік

Зі старінням сонячних панелей їхня ефективність знижується приблизно до 0.на 5% щороку. Життєвий цикл системи становить приблизно 25 років, перш ніж продуктивність знизиться настільки, що знадобиться нова система.

Температура

Ефективність сонячних панелей зазвичай вимірюється при температурі 77 F, і температура вище цієї позначки може призвести до зниження їх ефективності. Сонячні панелі можуть добре працювати в холодну погоду, а також генерувати енергію в умовах снігопаду.

Скільки електроенергії потрібно моєму будинку?

Одна сонячна панель сама по собі не створить достатньо електроенергії для живлення всього будинку, але система сонячних панелей може. Щоб визначити, якого розміру система вам потрібна, вам потрібно виконати деякі базові розрахунки, які ми описали в нашій статті Скільки сонячних панелей вам потрібно?

Для повного енергозабезпечення середньостатистичного будинку, що споживає 11 000 кВт-год на рік, типова сонячна електростанція потребує 21-24 панелі потужністю 320 Вт кожна. Точна кількість і потужність панелей, а також потужність, яку вони можуть виробляти, залежать від місця, де ви живете, і налаштувань вашої конкретної системи.

Типи сонячних панелей та потужність

Існує три основні типи сонячних панелей, що використовуються для домашніх систем:

 • Монокристалічний. Це найпопулярніший тип панелей, виготовлений з чистого кремнію. Коефіцієнт корисної дії 24.4%, з помірною вартістю та тривалим терміном служби.
 • Полікристалічні. Вони виготовлені з кристалів кремнію, які були переплавлені разом. Мають ефективність 19.9%, низька вартість і помірний термін служби.
 • Тонкоплівкові. Виготовлені з різних матеріалів, включаючи невелику кількість кремнію, тонкоплівкові панелі мають ефективність 18.9%, з високою вартістю та коротшим терміном служби.

Потужність кожного типу панелей буде відрізнятися в залежності від конкретного виробника, але завжди буде вказана як номінальна потужність у ватах. Чим більше ват, тим вища продуктивність. Ви також можете побачити пікову потужність в кіловатах, яка є максимальною потужністю, яку панель може виробляти за стандартних умов тестування, згаданих раніше.

Вартість vs. Цінність

Ринок сонячної енергетики є дуже конкурентним, але деякі бренди запропонують вам більш ефективну систему за трохи більші інвестиції. Ці системи будуть генерувати більше електроенергії протягом терміну служби, тому в довгостроковій перспективі вони будуть створювати більше цінності з постійним збільшенням потужності.

Не забудьте звернути увагу на федеральні податкові пільги та інші стимули, покликані знизити вартість встановлення сонячних панелей.

Враховуючи, що ваш будинок отримує близько шести годин сонячного світла на день, стандартна сонячна панель потужністю 250 Вт вироблятиме 1.5 кВт-год енергії за добу.

Вам знадобиться близько 20 250-ватних сонячних панелей, щоб генерувати кількість енергії, яку середньостатистичний американський будинок використовує за день.

Ви можете підвищити ефективність сонячних панелей, регулярно очищаючи їх від бруду, обрізаючи дерева, які можуть затінювати панелі, оптимізуючи кут нахилу панелей (в ідеалі. 30-45 градусів на південь) або встановивши автоматичний сонячний трекер, який обертає панель, щоб вона була вирівняна по відношенню до сонця.

 • Скільки сонячних панелей потрібно для мого будинку? EnergySage.
 • Скільки електроенергії використовує американський будинок? U.S. Управління енергетичної інформації, 2020.
 • Чи працюють сонячні панелі вночі або в похмурі дні? EnergySage.
 • Хусейн, Атар та ін. Експериментальне дослідження впливу пилу на втрати потужності в сонячному фотоелектричному модулі. Відновлювані джерела енергії: Вітер, вода та сонце, vol. 4, ні. 9, 2017., doi:10.1186/s40807-017-0043-y
 • Продуктивність сонячних панелей: Наскільки важлива орієнтація даху та кут нахилу? EnergySage.
 • Джордан, Дірк та Сара Курц. Огляд польового досвіду. темпи деградації та термін служби. Національна лабораторія відновлюваної енергетики, 2015.
 • Моу, Бенджамін. STAT FAQs Частина 2: Термін служби фотоелектричних панелей. Національна лабораторія відновлюваної енергетики, 2018 рік.
 • Наскільки гарячими стають сонячні панелі? Вплив температури на продуктивність сонячних панелей. EnergySage.
 • Бєляков, Микола. Розділ сімнадцятий. Сонячна енергія. Стале виробництво електроенергії: Поточний стан, майбутні виклики та перспективи. 2019, стор. 417-438., doi:10.1016/B978-0-12-817012-0.00031-1

Залишити відповідь