Скільки сонячних панелей мені потрібно. 25 сонячних панелей коштують

Ось скільки сонячних панелей потрібно для живлення вашого будинку

Ця формула підкаже вам, скільки сонячних панелей потрібно, щоб задовольнити 100% потреби вашого будинку в енергії.

Джекі Лам. автор статті для CNET Money. Вона пише про особисті фінанси вже більше 8 років, висвітлює питання управління грошима, страхування, інвестування, банківської справи та особисті історії. Акредитований фінансовий тренер AFC®, вона з ентузіазмом допомагає фрілансерам розробляти грошові системи з нерегулярним доходом, краще усвідомлювати свої фінансові розповіді та долати ментальні та емоційні блоки. У 2022 році отримала нагороду Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC), а також була двічі номінована на премію Plutus Awards як найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів. Живе в Лос-Анджелесі, де проводить вільний час, плаваючи, граючи на барабанах і мріючи про наклейки.

 • Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards як найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів у засобах масової інформації.

Тейлор Фрейтас. письменниця-фрілансер, дописувала до таких видань, як LA Weekly, Safety.com та технології гостинності. Вона має ступінь B.A. отримала ступінь з друкованої та цифрової журналістики в Університеті Південної Каліфорнії.

Чі Одогву. цифровий консультант, професор і письменник з більш ніж десятирічним досвідом роботи в галузі фінансового та управлінського консалтингу. Має великий досвід роботи в секторі прямих інвестицій, працював консультантом в PwC та аналітиком в Renaissance Capital. Крім того, він публікується у відомих виданнях, включаючи Entrepreneur, Forbes, NextAdvisor та CNET. Він також використовував свій письменницький талант для створення освітніх курсів по електронній пошті для своїх клієнтів і написання авторських статей, опублікованих в таких виданнях, як Forbes, CoinDesk, CoinTelegraph, Insider, Decrypt і Blockworks. Окрім письменницької діяльності, освіти та бізнесу, Чі веде популярний подкаст “Куленепробивний підприємець” (Bulletproof Entrepreneur Podcast). За допомогою цього подкасту він веде глибокі бесіди з талановитими людьми з різних галузей, що дозволяє йому ділитися багатством знань і натхненням зі своїми слухачами.

скільки, сонячних, панель, потрібно, коштують

Висока інфляція та стрімке зростання вартості рахунків за електроенергію можуть зробити живлення вашого будинку сонячною енергією досить привабливим. І якщо привабливість “зеленого” способу життя та економії грошей спонукає вас перейти на сонячну енергетику, вам потрібно буде з’ясувати кілька речей, перш ніж інсталятор завітає до вас. По-перше, кількість сонячних панелей для адекватного забезпечення енергетичних потреб вашого будинку.

Кортні Корда, співзасновник каліфорнійської сонячної компанії Corda Solar, каже, що поширеною помилкою є оцінка ефективності використання сонячних панелей лише на основі їх потужності. Знання того, скільки панелей вам потрібно, залежить не тільки від потужності, але й від витрат, пов’язаних з установкою, продуктивності панелей, місця розташування та ваших потреб у використанні, пояснює Корда.

Ось як з’ясувати, скільки панелей може задовольнити ваші потреби в енергії та які інші фактори можуть вплинути на ваші виробничі цілі.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як розрахувати, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Щоб отримати реалістичну оцінку того, скільки сонячних панелей може знадобитися будинку, ми звернулися до Джейка Іді, ад’юнкт-професора Університету Іллінойсу в Чикаго. Edie надала нам простий метод розрахунку.

Якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей може знадобитися вашому будинку, ось як ви можете це розрахувати, каже Еді. Припустимо, ваше домогосподарство використовує 1 500 кВт-год електроенергії щомісяця. Ось кроки для розрахунку кількості сонячних панелей, які вам знадобляться.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Крок 1. Перегляньте свій щомісячний рахунок за електроенергію: Важливо визначити, скільки кіловат-годин електроенергії ви споживаєте щомісяця. У цьому прикладі конкретний будинок споживає 1 500 кВт-год щомісяця.

Крок 2. Перетворіть місячне споживання енергії на добове: Враховуючи, що за місяць споживається 1 500 кВт-год, щоб визначити щоденне використання, нам потрібно розділити цю цифру на середню кількість днів у місяці, що становить приблизно 30.42 дні (365 днів розділити на 12 місяців).

Отже, середньодобове використання = 1,500 кВт-год / 30.42, приблизно 49.3 кВт-год щодня.

Крок 3. Визначте пікові години сонячного світла: Цей фактор залежить від місця розташування та клімату. Для цього прикладу припустимо, що цей будинок отримує в середньому близько п’яти пікових годин сонячного світла на день.

Щоб розрахувати загальну добову потребу у виробництві енергії, розділіть щоденне споживання енергії на кількість пікових годин сонячного сяйва. Це дає кількість енергії, яку ваші сонячні панелі повинні виробляти в день.

Необхідне виробництво енергії = 49.3 кВт-год на день / 5 годин, що дорівнює 9.86 кВт.

Крок 4. Розрахуйте кількість панелей: Нарешті, вам потрібно визначити потужність сонячних панелей, які ви плануєте встановити. Середня потужність сонячної панелі в США становить від 250 до 400 Вт. Для цього прикладу припустимо, що обрана сонячна панель має потужність 350 Вт.

Поділивши 350 на 1000, ми можемо перевести це в кіловати або кВт. Отже, 350 Вт дорівнює 0.35 кВт.

Щоб визначити необхідну кількість сонячних панелей, ми повинні розділити необхідне добове виробництво енергії на вихідну потужність сонячної панелі.

Кількість необхідних сонячних панелей = 9.86 кВт / 0.35 кВт на одну панель, що дорівнює 28.17 панелей.

Цьому домовласникові знадобиться приблизно 29 сонячних панелей, щоб генерувати достатньо електроенергії, щоб відповідати їх поточному використанню від муніципальної електричної компанії. Хоча цей розрахунок може здатися простим, існує багато факторів, які можуть вплинути на ефективність сонячних панелей, таких як затінення, орієнтація даху та сезонні коливання пікового сонячного світла.

Наполегливо рекомендуємо звернутися до професійного інсталятора сонячних панелей, який зможе оцінити ваші обставини та запропонувати індивідуальне рішення, що відповідає вашим потребам.Вони повинні бути сертифіковані Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків, що є стандартом сонячної енергетики. CNET також має добре досліджений список найкращих сонячних компаній.

Інші фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно

Існує безліч факторів, які допоможуть вам та інсталятору визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для забезпечення вашого будинку електроенергією. Ось розбивка:

Потужність сонячної панелі

Однією з важливих складових продуктивності сонячної панелі є її потужність, яка впливає на те, скільки панелей вам потрібно. Чим вища потужність, тим більше енергії може генерувати панель.

Більшість побутових сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт. Найефективніші сонячні панелі на ринку. це моделі потужністю від 370 до 445 Вт. Чим вище номінальна потужність, тим вище вихідна потужність. Чим вище потужність, тим менше панелей вам може знадобитися.

Наприклад, ви можете придбати сонячну панель з номінальною потужністю 440 Вт. Вам потрібно помножити потужність панелі на кількість сонячних годин, які ви отримуєте щодня, щоб зрозуміти, скільки енергії вона буде виробляти.

Якщо у вас не так багато місця, ви можете інвестувати в сонячні панелі з більш високою ефективністю та потужністю, оскільки вони здатні генерувати більше енергії з однієї панелі. Але вони також і дорожчі, тому майте це на увазі, якщо бюджет сонячної енергії для вашого будинку обмежений.

Вихідна ефективність

Якщо ваш дах має обмежений простір для розміщення панелей, ви захочете отримати максимальну продуктивність на квадратний дюйм панелі, яку тільки зможете, пояснює Корда.

Вчені та технічні розробники сонячних панелей десятиліттями наполегливо працювали над тим, щоб кожна сонячна батарея могла перетворювати більше сонячного світла в електрику, ніж раніше, або щоб зробити їх більш ефективними, каже Корда.

Як вона пояснює, наразі найефективніші панелі на ринку мають ККД від 18% до 22.8% ефективності, при цьому більшість панелей мають ефективність близько 20%. Отже, чим вища ефективність, тим менше сонячних панелей вам може знадобитися.

Насправді, більш ефективна сонячна панель потребує меншої кількості панелей для вашого будинку, за умови, що всі інші фактори є рівними.

Коефіцієнт виробництва

Коефіцієнт виробництва для сонячних панелей допомагає визначити, скільки енергії ви можете отримати від панелі. Коефіцієнт виробництва, або коефіцієнт продуктивності, є важливим показником ефективності та результативності сонячної системи. Він порівнює фактичну потужність системи з потужністю, яку вона могла б виробляти в ідеальних умовах. Цей коефіцієнт враховує фактори, що знижують продуктивність, такі як температура, пил, сніг, тінь, старіння панелей та неефективність інвертора.

Коефіцієнт продуктивності виражається у відсотках, причому вищий коефіцієнт означає, що фотоелектрична система виробляє більший відсоток своєї теоретичної потужності. Наприклад, коефіцієнт продуктивності 80% означає, що система виробляє 80% від своєї номінальної потужності в реальних умовах. Чим вищий коефіцієнт виробництва, тим менше панелей вам може знадобитися.

Розмір панелі

Існує три основні розміри сонячних панелей: 60-елементні, 72-елементні та 96-елементні. Панелі на 60 і 72 комірки є більш поширеними для житлових будинків і мають розмір приблизно 3 на 5 футів, або 15 квадратних футів.

Місце, де ви живете, і кількість годин сонячного світла

Чим більше годин сонячного світла потрапляє на ваш дах, тим менше панелей вам, ймовірно, знадобиться встановити. Це залежить від напрямку, нахилу та орієнтації вашого даху, погоди та кількості тіні, що покриває дах. Це також залежить від пори року та місця проживання.

Взимку [сонячна панель] виробляє менше, ніж влітку. Отже, ваше виробництво енергії від сонця буде змінюватися протягом року, а потім використання у вашому домі буде змінюватися в залежності від того, які прилади використовують електроенергію, говорить Джастін Драплін, генеральний директор Eclipse Cottages, компанії, що займається технологіями сталого розвитку та будівництва будинків.

Отже, якщо ви живете в дуже спекотному кліматі, то в літні місяці ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими, щоб охолодити ваш будинок, порівняно з тим, якщо ви живете в холодному середовищі, ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими взимку.

Від того, скільки тіні отримує ваш дах, завжди залежить, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, каже Корда. Якщо ваш дах вкритий великими дубами або димарем і отримує багато тіні, це призведе до зниження продуктивності сонячних панелей. У свою чергу, вам може знадобитися більше панелей для живлення вашого будинку. Але якщо ваш дах не отримує багато тіні, ваша сонячна потужність буде вищою для того ж простору.

Тип і стан даху

Орієнтація, кут нахилу, форма і тип даху впливають на кількість панелей, які ви можете розумно розмістити на даній площі, пояснює Корда.

Будинок без складної конструкції даху, нахилений під кутом 10 градусів і орієнтований на південь, найкраще підходить для сонячних панелей.

Це був би ідеальний дах для сонячних панелей, тому що він нахилений, звернений на південь, і нахил даху не плоский і не дуже крутий, що ідеально підходить для розміщення на ньому панелей, щоб вловлювати якомога більше енергії від сонця. каже Корда. Будинок зі складнішою конструкцією даху не зможе вмістити стільки панелей, додає вона. Наприклад, іспанські черепичні дахи вважаються недружніми до сонця і вимагають спеціальних пристосувань.

Вартість і бюджет

Хоча живлення будинку від сонячної енергії може заощадити ваші гроші, воно вимагає серйозних інвестицій на початковому етапі. Витрати на забезпечення будинку сонячною енергією та ваш бюджет визначатимуть, скільки сонячних панелей ви можете собі дозволити.

В даний час середня вартість домашньої системи сонячних панелей становить близько 3 доларів за ват, згідно з даними дослідницької компанії Wood Mackenzie. Виходячи з цієї цифри, 8-кіловатна система коштуватиме 24 000 гривень до того, як почнуть діяти будь-які податкові пільги або стимули.

Незалежно від того, чи платите ви готівкою, чи фінансуєте, знання того, що ви можете собі дозволити, відіграватиме важливу роль у визначенні кількості панелей, які ви додасте до свого будинку.

Річне споживання електроенергії

Щоб знати, скільки панелей задовольнить ваш попит на енергію, вам потрібно знати ваше річне споживання енергії. Ви можете увійти до свого облікового запису онлайн, переглянути виписки, і ви побачите, скільки кіловат-годин електроенергії ви використовуєте. Ви захочете проаналізувати свої патерни протягом року.- якщо не останні пару років, каже Корда.

Отримавши цю цифру, ви будете знати, скільки сонячної енергії вам потрібно генерувати, щоб покрити ваші потреби.

Окрім нещодавнього використання, враховуйте майбутні потреби в енергії, зазначає Корда. Наприклад, чи плануєте ви придбати електромобіль? Або ви плануєте збільшити свою сім’ю? Або ви з чоловіком збираєтеся більше працювати з дому? Якщо це так, то ваші потреби в енергії будуть зростати в наступні роки. З іншого боку, якщо ваші підлітки незабаром покинуть гніздо і підуть до коледжу, ви можете очікувати, що споживання енергії зменшиться.

Ваші особисті сонячні цілі

Визначення вашої особистої сонячної мети. це з’ясування того, чого ви хочете досягти за допомогою додаткових сонячних панелей. Жити повністю енергонезалежним та поза мережею означає мати більше сонячних панелей. Якщо ви хочете забезпечити енергією весь будинок, вам доведеться збільшити його розмір, щоб переконатися, що у вас буде достатньо енергії взимку, навіть якщо влітку ви будете виробляти надлишкову енергію, каже Драплін.

Додавання акумуляторної батареї також вплине на те, скільки панелей вам потрібно. За допомогою накопичувача сонячної енергії ви можете по суті накопичувати енергію і зберігати її для подальшого використання, коли ви виробляєте надлишкову енергію.

Якщо ваша мета. знизити рахунки за електроенергію або зменшити вуглецевий слід, то, можливо, вам не знадобиться стільки панелей, каже Драплін.

Визначення кількості необхідних сонячних панелей. це лише частина рівняння. Дізнайтеся більше про переваги та витрати на домашню сонячну енергію від CNET:

Часті запитання про сонячні панелі

Чи можу я керувати своїм будинком лише на сонячній енергії?

Проста відповідь: так, ви можете повністю забезпечити будинок сонячною енергією. Щоб досягти своїх енергетичних цілей, вам потрібно врахувати кілька змінних: розмір, нахил та орієнтацію вашого даху, розмір панелей, які ви хочете встановити, кількість тіні, вихідну ефективність та потужність. Крім того, ви хочете з’ясувати поточні та майбутні потреби використання, а також те, чи хочете ви, щоб весь ваш будинок живився від сонячної енергії або тільки його частина.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою будинку.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

скільки, сонячних, панель, потрібно, коштують

За останні десятиліття популярність сонячних панелей стрімко зросла. Частково це пов’язано зі зростанням екологічно відповідальної поведінки та бажанням зменшити рахунки за електроенергію шляхом заміни традиційних джерел опалення, охолодження та електроенергії на більш чисті, природні джерела. Якщо ви думаєте зробити цей перехід, вам, мабуть, цікаво, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку.

Хоча відповідь може бути дещо складною, якщо ви наймете професіонала або компанію з встановлення сонячних панелей для консультації, вони, ймовірно, впораються і з цією частиною процесу (і можуть дати вам поради, як обслуговувати та чистити сонячні панелі).

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, надані лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Але якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей вам може знадобитися, і ви хочете спробувати розрахувати це самостійно, вам знадобиться кілька відомостей: скільки енергії споживає ваше домогосподарство; скільки місця на даху, яке можна використовувати для розміщення сонячних панелей; скільки годин сонця отримує ваш будинок; потужність і відносна ефективність фотоелектричних (ФЕ) сонячних панелей, які ви збираєтеся встановити.

Як визначити потребу в сонячних панелях

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку, ви використовуєте формулу з трьома ключовими факторами, згідно з EnergySage: річне споживання енергії, потужність панелей та коефіцієнт виробництва. Але що саме це означає?

Річне споживання електроенергії

Першим кроком є визначення вашого річного споживання електроенергії; це кількість електроенергії, яку споживає все ваше домогосподарство за рік. Вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год) і включає в себе всі джерела електроенергії у вашому будинку, в тому числі малі та великі побутові прилади, кондиціонери, освітлення, очищувачі повітря та водонагрівачі. U. це кількість електроенергії, що виділяється з панелі.S. Управління енергетичної інформації (EIA) вказує, що середнє домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Потужність сонячної панелі

Вибираючи найкращі сонячні панелі, ви можете подумати, що вони виглядають майже однаково, але вони не створені однаково, тому вам потрібно знати потужність панелей, які ви плануєте встановити. Потужність панелі. це кількість електроенергії, що випромінюється з панелі. Більшість сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт, тому можна з упевненістю припустити, що 300 Вт. це середня потужність панелі, яку ви можете знайти.

Коефіцієнти виробництва

Згідно з EnergySage, коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення передбачуваного виробітку енергії системою з часом (у кВт-год) до фактичного розміру системи (у Вт). Ви можете подумати, що це буде співвідношення 1:1. що ви отримуєте те, що вкладаєте. Але варіації в кількості сонячного світла, яке потрапляє на ваш будинок, призводять до того, що це не так.

Система потужністю 10 кВт, яка виробляє 16 кВт-год електроенергії на рік, матиме коефіцієнт виробництва 1.6 (16/10 = 1.6). У таких місцях, як Гаваї, де довгі дні і постійне сонячне світло, цілком можливо мати такий тип співвідношення, в той час як в похмурій, дощовій Новій Англії середній коефіцієнт виробництва може становити лише 1.2

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно

Ось фактична формула, яку використовує EnergySage, і яку ви можете використовувати, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться:

 • Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі
 • Використовуючи цифри, які ми визначили до цього часу, ми отримуємо:
 • Кількість панелей = 11 000 кВт / 1.6 / 300 W

Це дорівнює приблизно 20-25 сонячним панелям, щоб виконати цю роботу. Ви можете використовувати цю ж формулу, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Або ж ви можете піти простішим шляхом, який полягає в тому, щоб подивитися на свій рахунок за електроенергію, щоб визначити, що вам знадобиться.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб розпочати роботу з безкоштовною оцінкою без зобов’язань

Альтернативний спосіб з’ясувати використання сонячної енергії

Якщо вам не цікаво займатися математикою самостійно, просто подивіться на свої рахунки за комунальні послуги, щоб дізнатися, скільки енергії ви використовуєте. Це дозволить вам помножити споживання енергії на кількість годин сильного сонячного світла, які отримує ваш будинок, а потім розділити отриманий результат на потужність панелей, які ви плануєте встановити.

Фактори, що впливають на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Чи є щось ще, про що слід подумати за межами наведених вище розрахунків? Виявляється, є ще кілька факторів, які потрібно враховувати при визначенні кількості сонячних панелей для живлення будинку.

Вихідна ефективність сонячних панелей

Ваші сонячні панелі не будуть постійно отримувати сонячну енергію з максимальною потужністю. Подумайте про триденні дощі, які йдуть восени, або про великі снігопади взимку, які тануть протягом декількох днів. У цей час вам знадобиться буфер у використанні енергії, тому рекомендується мати приблизно на 25% більше сонячних панелей, ніж вам потрібно.

Кількість годин сонячного світла

Кількість енергії, яку ви отримаєте від сонячних панелей, безпосередньо залежить від того, скільки сонця отримує ваш будинок. панелі знадобляться, якщо ви живете в місцевості без тривалих годин сильного сонячного світла.

Потужність ваших панелей

Більшість сонячних панелей мають потужність від 150 до 350 Вт на панель. Якщо ви обираєте панелі меншої потужності, вам знадобиться більше панелей, щоб генерувати достатню кількість енергії для вашого будинку. Звичайно, це за умови, що ви хочете замінити 100% свого енергоспоживання сонячною енергією. Якщо ви сподіваєтеся лише на часткову конверсію, різниця у потужності сонячних панелей може не мати такого великого значення.

Вартість сонячних панелей

Скільки ви хочете або плануєте витратити на сонячні панелі ? Перед покупкою переконайтеся, що ви знаєте, скільки панелей є доцільним для вашого бюджету.

Розмір сонячної панелі

Щоб зрозуміти, скільки сонячних панелей вам знадобиться, ви повинні знати стандартні розміри сонячних панелей, щоб знати, скільки їх можна розмістити на даху. Площа побутової 60-коміркової сонячної панелі становить 17.62 квадратних фути, а площа комерційної 72-елементної сонячної панелі. 21.13 квадратних футів. Компанії, що встановлюють сонячні панелі, виміряють площу вашого даху, щоб визначити, скільки панелей можна безпечно встановити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні оцінки без зобов’язань

Скільки коштують сонячні панелі у 2023 році?

У 2023 році сонячні панелі в США.S. в середньому коштують близько 20 650 доларів, в порівнянні з більш ніж 50 000 10 років тому. У цій статті ми розбиваємо вартість сонячної енергії за розміром системи, штатом та маркою панелей, що може суттєво вплинути на кінцеву суму, яку ви заплатите.

скільки, сонячних, панель, потрібно, коштують

Середня вартість сонячних панелей у 2023 році

Середня вартість установки сонячної панелі у 2023 році коливається від 17 430 до 23 870 доларів з урахуванням федерального податкового кредиту на сонячну енергію, при цьому середня вартість сонячної установки становить близько 20 650 доларів. За ціною за ват (/Вт) сонячна панель у 2023 році в середньому коштуватиме 2.95 Вт/Вт (без урахування пільг). Ці дані отримані на нашому власному маркетплейсі від тисяч користувачів з 37 штатів та Вашингтону, округ Колумбія.C.

Сонячні установки є унікальним продуктом. залежно від вашого штату та виробника обраних вами сонячних панелей, середня вартість сонячних панелей може сильно відрізнятися. Ви можете розрахувати власні витрати та потенційну економію за допомогою сонячного калькулятора EnergySage.

Вартість діапазону
Низька вартість 17,430
Середня вартість 20,650
Вартість високого класу 23,870

У цій статті (і на всьому нашому веб-сайті) ми зазвичай говоримо про ціноутворення на сонячні панелі з точки зору повної вартості, тобто вартості до будь-яких сонячних знижок та стимулів, які можуть зменшити початкову вартість сонячної енергії або навіть повернути вам гроші з часом. Наприклад, наші показники вартості за Ватт (/Вт) в решті цієї статті завжди є валовими витратами. Це пов’язано з тим, що сонячні знижки та стимули не завжди доступні для всіх. Навіть федеральні стимули, такі як 30-відсотковий податковий кредит на сонячну енергію, не завжди доступні для всіх, щоб повною мірою скористатися ними. ви повинні мати достатньо податкових зобов’язань, щоб претендувати на кредит і знизити загальну вартість сонячної енергії.

Скільки часу потрібно, щоб окупити сонячні панелі?

В середньому це займає 8 років.7 років, щоб повернути гроші, витрачені на встановлення сонячних панелей. Насправді, найкорисніше думати про сонячні панелі як про інвестицію, а не як про окремий продукт, який ви просто купуєте. Також відомий як термін окупності сонячної енергії, точка, в якій ви окупите свої інвестиції в сонячну енергію, може бути розрахована шляхом ділення ваших сукупних витрат (валова вартість вашої системи сонячних панелей мінус будь-які стимули та знижки) на ваші щорічні фінансові вигоди (сума, яку ви заощадите на електроенергії в поєднанні з прийнятними стимулами та знижками).

Період окупності залежить від декількох факторів, включаючи тарифи на електроенергію та використання енергії. Оскільки вартість енергії продовжує зростати, ви зможете захистити себе, перейшовши на сонячну енергію: чим швидше зростатиме вартість електроенергії, тим коротшим буде період окупності.

Що впливає на вартість сонячних панелей?

У ціну наклейки, яку виставляє вам інсталятор сонячних панелей, входить багато чого. Сонячні установки є унікальним продуктом: ціна, яку ви платите, сильно залежить від вашої унікальної ситуації та факторів, пов’язаних з використанням електроенергії та майном. Ось деякі з найважливіших факторів, які можуть вплинути на вартість сонячних панелей для вашого будинку:

 • Розмір системи: чим більша ваша система сонячних панелей, тим дорожче вона буде коштувати. Важливо, що середня ціна за одиницю сонячної енергії зменшується зі збільшенням розміру системи.
 • Місцезнаходження: ціни варіюються в залежності від штату, що є результатом як місцевих тенденцій котирування, так і відмінностей у розмірі системи. штати, які мають більший середній розмір системи, природно, матимуть нижчу середню вартість сонячної енергії.
 • Марка та якість панелей: як і будь-який інший продукт або прилад, сонячні панелі бувають різної якості, яка може сильно залежати від марки.
 • Тип панелі: тип панелі, яку ви встановлюєте (зазвичай монокристалічна, полікристалічна або тонкоплівкова), безпосередньо впливає на загальну якість вашої установки. Вища якість = вищі ціни.
 • Характеристики даху: вартість установки сонячних панелей залежить не тільки від обладнання. Ваш інсталятор також стягуватиме плату за складність установки, а складний дах може зробити вашу систему дорожчою.
 • Робоча сила: всі постачальники сонячної енергії стягують різні ставки за свою роботу. Ви можете заплатити більше за більш авторитетну компанію з кращими відгуками та коротшими термінами встановлення.
 • Дозвіл та підключення: хоча це і не великий фактор, але оплата дозволів та плата за підключення до електромережі додасть трохи до загальної вартості вашої сонячної установки.

Розмір системи

Мабуть, найбільш очевидним і впливовим фактором, що впливає на ціну, яку ви платите за установку сонячних панелей, є розмір системи, яку ви отримуєте. Це досить просто: більша система з більшою кількістю панелей коштуватиме дорожче, ніж система з меншою кількістю панелей (і меншою потужністю). Однак, між розміром системи та ціною також існує залежність, подібна до Costco, коли система з більшою потужністю має нижчу середню ціну / Вт. Це схоже на купівлю продуктів харчування оптом. загальна ціна вища, але ціна за одиницю нижча.

Пам’ятайте, хоча більші сонячні електростанції можуть коштувати дорожче, вони також, швидше за все, заощадять вам більше в довгостроковій перспективі. Якщо ви встановите сонячну енергетичну систему потужністю 10 кВт, яка покриває все ваше споживання електроенергії, можливо, вам доведеться платити більше з. але ви скоротите значні щомісячні витрати. рахунок за комунальні послуги. і в результаті заощадите більше грошей. Кредити на сонячну енергію з нульовим початковим внеском і низькими відсотками стають все більш поширеними, що ще більше спрощує придбання системи сонячних панелей, яка може повністю компенсувати ваші рахунки за електроенергію і максимізувати ваші заощадження на сонячній енергії.

Місцезнаходження

Витрати на встановлення сонячних панелей також залежать від вашого місцезнаходження, в основному від штату. Розкид цін не такий широкий, і значна частина відмінностей за місцем розташування насправді пов’язана з відмінностями в розмірах систем і стимулах, але все ж варто звернути на це увагу.

Ми проаналізували дані котирувань на нашому сонячному ринку, щоб зрозуміти систему сонячних панелей по штатам. Арізона має найнижчу середню вартість за ват в цілому на рівні 2.44/Вт, в той час як в Мічигані найвищий показник становить 3.78/W. Але, як ми вже говорили вище, розміри систем, як правило, більші в штатах з нижчими цінами, тому не завжди справедливо порівнювати 10-кіловатну систему у Флориді з 10-кіловатною системою в Массачусетсі. Їх енергетичні потреби занадто різні.

Кожна людина має свої власні унікальні потреби та умови, які слід враховувати, коли вона вирішує перейти на сонячну енергію. Хоча деякі штати можуть бути кращими для одних людей, інші можуть бути не такими вигідними. Зрештою, оскільки розгортання сонячної енергетики продовжує зростати і розширюватися по всій країні, ми, ймовірно, побачимо ще більше зниження вартості сонячної енергії скрізь. Однак є деякі штати, які наразі є найкращими для сонячної енергетики завдяки потужним стимулам, зокрема

Вартість домашніх сонячних панелей за штатами

Штат Повна вартість сонячної панелі: середня вартість системи 6 кВт Повна вартість сонячної панелі: середня вартість системи 10 кВт Вартість федерального податкового кредиту 2023 року (для системи 10 кВт) Середня ціна за ват (/Вт)
Арканзас 18,360 30,600 9,180 3.06
Арізона 14,640 24,400 7,320 2.44
Каліфорнія 17,160 28,600 8,580 2.86
Колорадо 20,640 34,400 10,320 3.44
Коннектикут 19,320 32,200 9,660 3.22
Вашингтон, округ Колумбія.C. 21,000 35,000 10,500 3.50
Делавер 16,500 27,500 8,250 2.75
Флорида 15,480 25,800 7,740 2.58
Джорджія 19,200 32,000 9,600 3.20
Айова 20,700 34,500 10,350 3.45
Айдахо 17,580 29,300 8,790 2.93
Іллінойс 18,960 31,600 9,480 3.16
Індіана 21,780 36,300 10,890 3.63
Луїзіана 19,020 31,700 9,510 3.17
Массачусетс 21,240 35,400 10,620 3.54
Меріленд 18,780 31,300 9,390 3.13
Мейн 20,700 34,500 10,350 3.45
Мічиган 22,680 37,800 11,340 3.78
Міннесота 20,700 34,500 10,350 3.45
Міссурі 17,100 28,500 8,550 2.85
Північна Кароліна 18,240 30,400 9,120 3.04
Нью-Гемпшир 21,660 36,100 10,830 3.61
Нью-Джерсі 17,700 29,500 8,850 2.95
Нью-Мексико 20,340 33,900 10,170 3.39
Невада 15,600 26,000 7,800 2.60
Нью-Йорк 20,880 34,800 10,440 3.48
Огайо 17,880 29,800 8,940 2.98
Оклахома 15,720 26,200 7,860 2.62
Орегон 18,780 31,300 9,390 3.02
Пенсильванія 18,360 30,600 9,180 3.06
Род-Айленд 21,660 36,100 10,830 3.61
Південна Кароліна 17,340 28,900 8,670 2.89
Теннессі 17,820 29,700 8,910 2.97
Техас 16,620 27,700 8,310 2.77
Юта 16,140 26,900 8,070 2.69
Вірджинія 18,240 30,400 9,120 3.04
Вермонт 18,840 31,400 9,420 3.14
Вашингтон 19,500 32,500 9,750 3.25
Вісконсин 20,460 34,100 10,230 3.41
Західна Вірджинія 17,520 29,200 8,760 2.92

ПРИМІТКА: Ці діапазони взяті з даних ринку EnergySage і є системними цінами ДО 30-відсоткового федерального податкового кредиту для сонячної енергетики. Крім того, EnergySage наразі не надає котирування у всіх 50 штатах, що обмежує нашу здатність надавати оцінки вартості сонячних панелей у кожному з них.

Загалом, у штатах, де домовласники частіше користуються кондиціонерами, середнє споживання електроенергії на домогосподарство більше. Таким чином, деякі з найбільших систем сонячних панелей встановлені в сонячних, теплих штатах, таких як Арізона та Флорида. Чому це важливо? Як ми вже пояснювали раніше, для сонячних інсталяторів, чим більша ваша система, тим менше вони зазвичай беруть за кіловат-годину (кВт-год). Це як покупка оптом в Costco. ви можете заплатити вищу ціну за наклейку, але ваші витрати на одиницю продукції будуть нижчими, коли ви купуєте більше за один раз.

Зрештою, це дуже приблизно означає нижчу ціну за ват у теплих країнах та вищу ціну за ват у холодних країнах. Але в кінцевому підсумку загальна ціна зазвичай близька до прання. теплі штати мають нижчу ціну за ват, але більші розміри систем, а холодні штати мають вищу ціну за ват, але менші розміри систем.

Марка панелей та якість обладнання

Інший спосіб розбити дані про ціни на сонячні панелі. за маркою панелі.

Ціна, яку ви платите за бренд сонячних панелей, певною мірою відображає якість панелей. Наприклад, системи, що використовують панелі SunPower, мають найвищу середню ціну (22 740 для системи потужністю 6 кВт і 37 900 для системи потужністю 10 кВт), а компанія SunPower відома тим, що виробляє якісну та високоефективну продукцію.

Цікаво, що коли мова йде про ціни на бренди, то тут не так вже й багато винятків, і більшість виробників, як правило, мають схожі діапазони цін. Важливо пам’ятати, що при порівнянні систем, заснованих на брендах панелей, існує дуже багато факторів, окрім виробника панелей, які впливають на кінцеву ціну системи. наприклад, досвід інсталятора, місце розташування, стелажне обладнання, марка інвертора, гарантія та багато іншого.

Тип панелі

Загалом, монокристалічні сонячні панелі є найефективнішим типом панелей, і вони часто дорожчі за полікристалічні сонячні панелі. Однак, можливо, вам доведеться купувати більше полікристалічних панелей через їх нижчу ефективність, тому ваші загальні витрати на встановлення можуть відрізнятися не так сильно, як ви очікували.

Тонкоплівкові сонячні панелі також є варіантом, але не часто використовуються для житлових установок. Для встановлення сонячних панелей на автофургонах та кемперах, ви можете розглянути невелику тонкоплівкову систему.

Характеристики даху

Характеристики вашого будинку та даху також відіграють важливу роль у загальних витратах на сонячну енергію. Якщо у вас південний дах з кутом нахилу 30 градусів, встановлення сонячних панелей на вашому будинку буде відносно простішим для вашого інсталятора, оскільки він, ймовірно, зможе встановити всі ваші панелі на одній площині даху, яка має оптимальне сонячне опромінення (краще, більше прямого сонячного опромінення = менше панелей, необхідних для виробництва тієї самої кількості енергії, що знизить ваші витрати). І навпаки, якщо ваш дах має кілька рівнів, слухові вікна або мансардні вікна, додаткові зусилля для завершення установки можуть включати в себе додаткове обладнання та витрати на установку.

Праця

Ще одна частина головоломки сонячної інсталяції. це компанія, яка фактично виконує роботу. Інсталятори сонячних батарей беруть за свої послуги різну суму, і остаточна ціна, яку вони пропонують за установку, залежить від таких факторів, як послужний список вашого інсталятора, гарантійні зобов’язання та внутрішні операції. Ви можете собі уявити, як авторитетний інсталятор сонячних установок з преміальними гарантійними пропозиціями може вимагати більше за роботу по установці, і це буде коштувати ваших грошей.

EnergySage пропонує найкращих сонячних інсталяторів прямо до вас на нашому Маркетплейсі. перегляньте нашу статтю про вибір інсталятора, щоб дізнатися, як ми перевіряємо інсталяторів, і як ви можете і повинні порівнювати їх один з одним.

Дозвіл та підключення

Хоча витрати на обладнання та робочу силу складають значну частину вартості вашої сонячної енергетичної системи, вартість дозволів на сонячну енергію та плата за підключення також можуть бути факторами, що впливають на ціну. Як правило, вам доведеться отримати кілька дозвільних документів на сонячну енергію та сплатити певну суму, щоб підключити вашу сонячну систему до електромережі (так зване “взаємопідключення”). У цій сфері ведеться активна робота, спрямована на зменшення витрат і часу, необхідного для отримання дозволу на підключення. додаток SolarApp від Міністерства енергетики намагається зробити процес підключення дешевшим і швидшим для всіх бажаючих.

Як ви платите за установку сонячних панелей?

Після того, як ви знаєте вартість сонячної енергії для вашого унікального проекту, прийшов час вирішити, як ви будете платити за сонячну енергію. Існує три основні варіанти фінансування житлових сонячних систем: купівля за готівку, кредит на сонячну енергію або угода про оренду/купівлю електроенергії.

Купівля за готівку

Як правило, купівля за готівку підходить для вас, якщо ви хочете максимізувати свої заощадження від сонячної енергії, у вас достатньо податкових зобов’язань, щоб скористатися податковим кредитом на сонячну енергію, або у вас є кошти, щоб заплатити за систему сонячних панелей заздалегідь.

Кредит на сонячну енергію

Кредит на сонячну енергію підійде вам, якщо ви не хочете витрачати готівку, необхідну для оплати системи сонячних панелей, але при цьому хочете максимально заощадити на рахунках за електроенергію, і хочете мати право на всі пільги та знижки.

Оренда сонячної енергії

Оренда сонячних панелей або PPA підходить для вас, якщо ви хочете, щоб хтось інший контролював та обслуговував систему, якщо ви не маєте права на податкові пільги, або якщо ви просто хочете зменшити та/або зафіксувати свій щомісячний рахунок за електроенергію.

Зменшіть витрати на встановлення сонячних панелей за допомогою знижок та пільг

Ми говорили про фактори, які збільшують вартість сонячної установки, але також не менш важливо розглянути способи заощадити за допомогою сонячних знижок і стимулів. Податкові пільги, грошові знижки, стимули на основі продуктивності (PBI) та енергетичні кредити. це всі способи, якими ви можете повернути гроші за сонячну установку. Доступність цих видів стимулів майже завжди залежить від того, де ви живете. комунальні служби, міста та штати зазвичай пропонують власні сонячні стимули для людей, які проживають у їхніх зонах обслуговування.

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію: найкращий стимул для сонячної енергетики

Найкращим стимулом для переходу на сонячну енергію в країні є федеральний податковий кредит на сонячну енергію, або інвестиційний податковий кредит (ITC). Ця пільга дозволяє відняти 30 відсотків вартості встановлення сонячних панелей з ваших федеральних податків, і її величина не обмежена. Наприклад, система потужністю 10 кВт за середньою ціною по країні (2.95/W) становить загальну вартість 29 500. Однак, з ІТЦ ви зможете вирахувати 30 відсотків цієї вартості, або 8 850, з ваших податків. Це суттєво знижує вартість вашої системи до 20 650 доларів, про які ми говорили на початку статті.

Залежно від того, де ви живете, ви також можете мати право на додаткові державні або місцеві стимули. обов’язково запитайте свого інсталятора (або енергетичного консультанта, якщо ви встановлюєте сонячні панелі через EnergySage), щоб отримати найкращу віддачу від інвестицій.

Про це не говорять так багато, але слід пам’ятати, що вартість установки сонячних панелей. це довгострокове обслуговування, пов’язане з нею. Загалом, сонячні панелі майже не потребують технічного обслуговування протягом усього терміну служби, і ви не повинні очікувати, що вам доведеться витрачати багато грошей після того, як ваші панелі будуть встановлені та введені в експлуатацію. Однак завжди існує ймовірність того, що трапиться щось, що не покривається вашими гарантіями. Можливо, вам доведеться обрізати дерева в міру їх зростання або найняти прибиральника, якщо ви живете в регіоні з аномальним забрудненням повітря. Дізнайтеся більше про те, з чим ви можете зіткнутися після встановлення, у нашій статті про витрати на сонячні панелі після їх встановлення.

Як змінилася ціна на сонячну енергію з часом?

За останні 10 років вартість домашніх сонячних панелей знизилася приблизно на 70%, а за останні 4 роки. приблизно на 3.3% на EnergySage. Тим не менш, за останні 2 роки ціни на сонячну енергію дещо зросли, насамперед через тривалі обмеження в ланцюжку поставок, пов’язані з пандемією, та підвищений акцент на внутрішньому виробництві.

Оскільки розгортання сонячної енергетики продовжує зростати, ланцюжок поставок стабілізується, а вітчизняне виробництво набирає обертів, ми очікуємо, що ціна на сонячну енергію буде знижуватися і надалі. Немає сумнівів, що сонячна енергія перетворилася з екологічно чистого технологічного товару на розумну модернізацію будинку для мільйонів американців.

скільки, сонячних, панель, потрібно, коштують

Як працює установка сонячних панелей?

Встановлення сонячних панелей не відбувається за одну ніч. існує певний процес, який необхідно виконати, щоб ваші панелі були готові до роботи і почали забезпечувати ваш будинок електроенергією. З дня підписання договору з інсталятором зазвичай проходить від одного до трьох місяців, перш ніж ваші сонячні панелі будуть підключені до електромережі і почнуть виробляти енергію для вашого будинку. Нижче ми описали п’ятиетапний процес встановлення сонячних панелей:

Вибір та замовлення обладнання

Найпершим кроком у встановленні сонячної електростанції є вибір сонячних панелей та інверторів, а також узгодження з інсталятором, щоб він міг замовити все це для вас. Два основні компоненти, які вам потрібно буде оцінити для вашої системи. це сонячні панелі та інвертори. Довговічність, ефективність і естетичність є основними факторами, які більшість домовласників будуть використовувати для порівняння різних марок і типів сонячних панелей та інверторів (крім ціни). Дізнайтеся більше в нашому посібнику з вибору сонячного обладнання або перегляньте наш список найкращих сонячних панелей.

Інженерний виїзд на об’єкт

Після того, як ви підпишете контракт на сонячну енергію, інженер (ймовірно, співробітник або субпідрядник інсталятора, з яким ви працюєте) прийде до вас додому, щоб оглянути ваш будинок і переконатися, що все сумісно з вашою новою сонячною фотоелектричною системою.

Під час візиту інженер оцінить стан вашого даху, щоб переконатися, що він структурно міцний. Вони також оглянуть вашу електричну панель. сіру коробку у вашому підвалі. щоб побачити, чи потрібно її модернізувати.

Дозволи та документація

Як і будь-яке велике фінансове рішення, встановлення сонячних панелей пов’язане з великою кількістю паперової роботи. На щастя, більшу частину цієї паперової роботи виконує інсталятор. Вони допоможуть вам подати заявку на отримання сонячних пільг та заповнити всі дозволи та документи, необхідні для легального переходу на сонячну енергію.

Сонячна установка: великий день

Фактична установка. це хвилюючий день для кожного власника сонячного будинку, який хоче покладатися на відновлювану енергію, а не на місцеву комунальну компанію. Існує кілька окремих кроків до фактичного дня встановлення, включаючи підготовку вашого даху за допомогою стелажів, налаштування проводки, розміщення панелей та інверторів та з’єднання всього разом. Терміни встановлення складатимуть від одного до трьох днів, що повністю залежить від розміру системи, яку ви встановлюєте.

Схвалення та підключення

Завершальним етапом переходу на сонячну енергію є, так би мовити, “перемикання вимикача” і офіційний початок генерації електроенергії з вашого даху. Перш ніж ви зможете підключити сонячні панелі до електромережі, представник міської влади повинен оглянути систему і дати дозвіл.

Під час цієї інспекції представник буде по суті перепровіряти роботу вашого інсталятора. Він або вона перевірить, що електрична проводка була виконана правильно, кріплення було надійно і міцно закріплено, а загальна установка відповідає стандартним електричним нормам і нормам відступу від даху. Після цього кроку ви зможете генерувати безкоштовну, чисту енергію прямо у себе вдома!

Підсумок: сонячні панелі заощадять ваші гроші в довгостроковій перспективі

Зрештою, вартість сонячної енергії настільки ж важлива, як і прибуток, який ви отримаєте від встановлення сонячних панелей. Для більшості домовласників сонячна енергія є вигідною інвестицією, і ви зможете “окупити” її всього за вісім років, залежно від вашого енергоспоживання та вартості електроенергії у вашому регіоні. Протягом цих восьми років ви будете виробляти власну, безкоштовну електроенергію замість того, щоб платити за електроенергію з мережі, і ви можете отримати кредит на будь-яке додаткове виробництво енергії завдяки політиці чистого обліку (залежно від того, де ви живете). І, звичайно, це навіть без урахування екологічних переваг сонячної енергії або вартості будинку, яку вона може додати.

Ви можете прочитати більше про терміни окупності та переваги сонячної енергетики в нашій статті “Чи варті сонячні панелі того”?”. Або скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб миттєво оцінити потенціал заощаджень!

Найпоширеніші запитання

Ось деякі з найпоширеніших питань, які ми чуємо про вартість сонячної енергії:

Чому сонячні панелі такі дорогі?

Перехід на сонячну енергію іноді може спричинити шок від наклейок. Що насправді робить їх такими дорогими? Коли ви переходите на сонячну енергію, ви купуєте набагато більше, ніж просто фізичні сонячні панелі на своєму даху. Згідно з дослідженням Національної лабораторії відновлюваної енергетики, проведеним у 2021 році, самі сонячні панелі складають лише 12% від загальної вартості установки сонячних панелей; інші 88% припадають на інше обладнання, таке як інвертори та електропроводка, а також на такі елементи, як робоча сила, прибуток інсталятора та витрати на ланцюжок поставок.

Що таке тверді витрати, пов’язані з установкою сонячних панелей?

Витрати на сонячну енергію включають всі фізичні матеріали, з яких складається ваша система сонячних панелей. За даними NREL, тверді витрати складають близько 44% від загальної вартості системи, якщо врахувати додаткові витрати, пов’язані з ланцюжком постачання та включенням:

 • Сонячні панелі: 12%
 • Інвертори: 10%
 • Стелажі та монтажне обладнання: 3%
 • Електромонтажні роботи: 9%
 • Ланцюг постачання: 9%

Це середні показники для всієї країни U.S.Відсотки для кожної категорії завжди будуть відрізнятися від установки до установки. Наприклад, вибір більш дорогої марки панелей збільшить вагу частини сонячних панелей, а проста установка на одноплощинному даху може зменшити вагу частини стелажів і монтажного обладнання.

Що таке м’які витрати, пов’язані з установкою сонячних панелей?

Непрямі витрати на сонячну енергію. це витрати, не пов’язані з фізичним обладнанням, яке стає частиною вашої сонячної установки. За даними NREL, м’які витрати фактично складають більшу частину витрат на систему сонячних панелей, приблизно 56% і включають в себе:

 • Робоча сила: 7%
 • Дозвільні документи та підключення: 8%
 • Продажі та маркетинг: 18%
 • Накладні витрати: 11%
 • Прибуток: 11

Як і у випадку з капітальними витратами, ці відсотки є середніми по країні і завжди будуть варіюватися від установки до установки. Високоякісний інсталятор з відмінною гарантією якості буде коштувати дорожче, ніж середня компанія, а компанія з більшими обсягами продажів може додати до цього ще й нижчу норму прибутку. Це залежить від багатьох факторів, від вашої компанії-інсталятора до місцевих правил та економічного клімату.

Як я можу знизити вартість моєї інсталяції?

Сонячні панелі можуть мати високу початкову ціну, але для більшості домовласників вони того варті. Якщо ви хочете знизити початкові витрати, це можливо:

 • Фінансувати систему сонячних панелей: Як ми описали вище, ви можете профінансувати свою систему за допомогою сонячного кредиту або лізингу, щоб знизити початкові витрати.
 • Встановіть меншу систему: Зменшення розміру системи на кілька кВт. це один із способів знизити загальну ціну. Але, якщо ви не можете компенсувати все споживання електроенергії, ви втратите довгострокову економію.
 • Обирайте менш дороге обладнання: Хоча деякі з найкращих сонячних панелей, такі як SunPower, є найдорожчими, ви все одно можете отримати високоякісне обладнання, не переплачуючи за нього.

Розпочніть свою сонячну подорож на EnergySage

Найкращий спосіб отримати найбільш конкурентоспроможну ціну на сонячну енергію. це порівняти кілька пропозицій. EnergySage. це національний онлайн-маркетплейс сонячної енергетики: коли ви реєструєте безкоштовний обліковий запис, ми зв’язуємо вас з сонячними компаніями у вашому регіоні, які конкурують за ваш бізнес, пропонуючи індивідуальні ціни на сонячну енергію, пристосовані до ваших потреб. Понад 10 мільйонів людей щороку заходять на EnergySage, щоб дізнатися про сонячну енергетику, зробити покупки та інвестувати в неї. Зареєструйтеся сьогодні, щоб дізнатися, скільки сонячна енергія може заощадити.

Ми розробили наш єдиний у своєму роді маркетплейс за фінансової підтримки U.S. Міністерство енергетики, щоб зробити чисті домашні енергетичні рішення доступними та доступними для всіх.

Як подовжити термін служби сонячних панелей

Типовий термін служби сонячної панелі. 25 років і більше. Ключ до продовження терміну служби. це надійний інсталятор та базове технічне обслуговування.

Ендрю Кінг. відзначений нагородами журналіст і копірайтер з Колумбуса, штат Огайо. Він висвітлював спорт, місцеві новини, розваги та багато іншого для The Athletic, The Columbus Dispatch, Major League Soccer, Columbus Monthly та інших видань, а також пише про домашню енергетику для CNET. Він закінчив Столичний університет і нещодавно опублікував науково-популярну книгу під назвою “Брехня в п’ятницю ввечері”: Історія єпископа Сикомора”, в якій розслідує шахрайство шкільної футбольної команди, що стало темою для розмов нації.

скільки, сонячних, панель, потрібно, коштують

Сонячні панелі вже наддовговічні. Але щоб отримати максимальну віддачу від своїх грошей, ви захочете, щоб вони працювали якомога довше.

Забезпечення наших будинків сонячною енергією колись здавалося науковою фантастикою. Навіть у минулому десятилітті було дивно бачити будинок, вкритий сонячними панелями. Але завдяки швидкому розвитку технологій і падінню цін, ситуація змінилася.

Після нещодавно розширеного федерального податкового кредиту житлові сонячні панелі тепер можуть коштувати 20 000 доларів або менше. Це означає, що можливість перейти на чисту енергію ще ніколи не була такою досяжною.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

З тих пір, як я почав працювати в 2008 році, витрати знизилися приблизно на 90%. розповів CNET Кріс Делайн, інженер-дослідник з Національної лабораторії відновлюваної енергетики.

Але сонячні панелі все ще залишаються дорогою інвестицією, і ви хочете бути впевнені, що інвестиції все ще будуть окупатися через роки.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Отже, як довго можна очікувати, що сонячні панелі прослужать, і як вони можуть забезпечити максимальний термін служби своїх інвестицій?? Список факторів, які слід враховувати, не надто довгий.

Як довго зазвичай служать сонячні панелі?

Якщо вартість установки становить 20 000 або більше доларів, ви хочете, щоб ваші сонячні панелі прослужили довше, ніж кілька років. Хороша новина полягає в тому, що вони повинні.

Делайн каже, що більшість сонячних панелей розраховані на десятиліття, і авторитетні інсталятори повинні пропонувати гарантію на 25 років або довше.

У всій системі, ймовірно, одними з найбільш міцних і довговічних компонентів є самі сонячні панелі, сказав він. Вони часто поставляються з 25-річною гарантією. Далі, матеріали, з яких вони складаються.- алюміній та скло, в першу чергу.- можуть бути досить міцними, щоб прослужити набагато довше, іноді 30, 40 або 50 років.

Часто, якщо виникає несправність, це відбувається в електричних компонентах системи. Делайн каже, що в багатьох випадках такі проблеми, як проблема з інвертором живлення системи, який перетворює постійний струм в змінний, можна просто замінити, навіть не піднімаючись до самих панелей. В інших випадках окремі компоненти електроніки панелі можна виправити або замінити, що дозволить панелі працювати довгі роки в майбутньому.

Що впливає на термін служби сонячної панелі?

Сонячні панелі, як правило, не дуже крихкі, тому мало що може вплинути на їхній термін служби.

Делайн каже, що елементи сонячної панелі деградують дуже повільно, а це означає, що вони залишатимуться добре функціонуючими протягом усього свого життєвого циклу. За його словами, між нормальним зносом електричних компонентів і мікротріщинами, які розвиваються на поверхні панелей, експерти зазвичай оцінюють деградацію в піввідсотка на рік. Це означає, що якщо панель знаходиться на даху протягом 20 років в нормальних умовах, вона все ще може функціонувати на 90% від своєї початкової потужності.

Звичайно, стихійні лиха можуть призвести до більш раннього закінчення терміну служби сонячної системи. Такі події, як удар блискавки, град або буря, можуть завдати шкоди, яку не витримає навіть найміцніша панель. Але навіть в цих випадках більшість панелей є стійкими. Вони вимагають тривалого процесу тестування перед продажем, який включає в себе підрив градом до 1 бала.5 дюймів в діаметрі, чергування високих і низьких температур і випікання в умовах спеки і вологості протягом 2 000 годин.

Які сонячні панелі служать найдовше?

У сучасній індустрії сонячних панелей не так багато можливостей для диференціації між різними типами сонячних панелей, що спрощує ваш вибір.

Я б не став стверджувати, що якась одна панель, швидше за все, прослужить довше, ніж будь-яка інша. каже Делайн. Панелі майже однакові. Відмінності полягають у контролі якості з боку виробника, а також у тому, чи добре він володіє хімією та технологією виробництва.

Це робить вкрай важливим переконатися, що ваша система встановлюється надійним джерелом. Збільшення федеральних стимулів для сонячної енергетики, а також програми лізингу сонячних панелей, пропозиції сонячних кредитів та сонячних знижок наповнили ринок не надто привабливим обладнанням. Делайн рекомендує зацікавленим покупцям провести дослідження, отримати кілька пропозицій та уникати угод, які звучать занадто добре, щоб бути правдою.

Чи варто замінити дах перед встановленням сонячних панелей?

Ви можете задатися питанням, чи потрібен вам спеціалізований дах перед встановленням сонячних панелей. Хороша новина полягає в тому, що у 2023 році для встановлення сонячних панелей знадобиться дуже мало місця на типовому даху.

Делайн каже, що якщо у вас немає даху, призначеного для естетики, а не для навантаження, або якщо конструкція вашого будинку означає, що він не може витримати більшої ваги, типовий житловий будинок повинен бути просто чудовим для встановлення сонячних панелей. Ваш інсталятор також перевірить стан вашого даху, щоб переконатися, що він прослужить довго.

Як правило, ваш інсталятор повинен бути в змозі з’ясувати це, просто подивившись на нього, сказав він. Але якщо ваш дах повністю розвалюється, можливо, воно того не варте.

Як подовжити термін служби сонячних панелей

Тож як користувачі сонячних систем можуть гарантувати, що їхні панелі прослужать протягом 25-річної гарантії та довше?? Ось кілька способів максимізувати термін служби вашої сонячної системи, за словами Делайне.

Використовуйте інсталятора, якому ви довіряєте

Оскільки ці панелі залишатимуться на даху вашого будинку понад два десятиліття, переконайтеся, що ви ретельно вивчили інформацію про те, хто встановлює вашу систему. Делайн сказав, що пошук надійного інсталятора. це далеко не найважливіший крок у процесі, і помилки, допущені наперед, можуть створити величезний головний біль у майбутньому.

Слідкуйте за використанням

Це може здатися очевидним, але Делайн попереджає, що ті, хто має сонячну систему, повинні обов’язково стежити за тим, скільки вона генерує. Це тому, що системи часто мають якийсь вимикач, який може спрацювати напрочуд легко, навіть для експерта. І якщо ви вимкнете систему, не усвідомлюючи цього, ви можете втратити дні або тижні генерації.

У мене є діти, і у нас є велика червона ручка вимикача. сказав він. Одного разу я прийшов додому, а він був вимкнений, і я дізнався, що за місяць до цього моя дитина гралася на вулиці і зачепила вимикач. Якщо ви не стежите за ним, він може просто бути вимкненим протягом тривалого періоду часу.

Тримайте панелі в чистоті

Невелика кількість бруду та бруду не зробить ваші панелі марними, але все ж варто тримати їх у чистоті. Делайн каже, що різні регіони країни призводять до різних типів накопичення, від бруду та ґрунту до снігу. При надмірному накопиченні вони не будуть працювати так само ефективно. Але хороша новина полягає в тому, що це так само просто, як очистити панелі за допомогою штовхача. Просто переконайтеся, що не розбиваєте їх.

По них не можна ходити, але в іншому вони досить стійкі, каже він. Ви навіть можете змити їх шлангом.

Скільки коштує сонячна енергія в Гранітному штаті

скільки, сонячних, панель, потрібно, коштують

Від Портсмута до Кіна та Білих гір. жвава земля, міста та водойми Нью-Гемпшира є найкращими місцями для встановлення сонячних панелей. За останнє десятиліття сонячна промисловість Гранітних Штатів зросла до вражаючого рівня. І хоча в штаті немає програм стимулювання, які є в інших штатах, існуючі пільги, такі як чистий облік та федеральний податковий кредит, допомогли зробити сонячну енергію більш доступною, ніж багато хто може собі уявити. Коротше кажучи, багато з тих, хто сприяв зростанню сонячної енергетики в гранітному штаті, дізналися з перших вуст, що сонячна енергетика. це чудова інвестиція. Читайте далі, щоб дізнатись більше про сонячну енергію в Нью-Гемпширі.

За допомогою швидкого пошуку в Google ви побачите, що ціни на сонячну енергію варіюються в широкому діапазоні. від низьких до високих. Але всі вони, як правило, вказуються як долари за ват. Хоча це нормально, я вважаю, що одиницю виміру “ват” важко зрозуміти, враховуючи продукт, який ви насправді купуєте.

У нашому попередньому блозі “Вартість сонячної енергії в Род-Айленді” ми обговорювали, що це все одно, що вимірювати вартість автомобіля в доларах за кінську силу. Це не так вже й багато означає з точки зору її корисності. Натомість я б запропонував вам зосередитись на кВт-годинах. Зрештою, це те, що виробляє ваша система, те, що ви споживаєте, і те, за що з вас стягує плату комунальне підприємство. То чому б вам не виміряти вартість своєї системи таким чином?

Розглянемо на реальному прикладі:

Ми оцінили потенційного сонячного клієнта в Нью-Гемпширі протягом останнього місяця або близько того, який використовував близько 8,000 кВт годин щороку. При тарифі на електроенергію в Нью-Гемпширі в 20.24 центи за кіловат-годину, що означає, що вони платять близько 1,718 на рік комунальному підприємству. Але, враховуючи, що рівень інфляції електроенергії збільшився на 2.7% щороку, це число, яке винні комунальному підприємству, безсумнівно, буде збільшуватися.

Ми запропонували побудувати систему потужністю 8 140 ват, яка за перший рік згенерує прогнозовані 9 245 кВт/год.

Давайте візьмемо до уваги стимули (в даному випадку федеральні та державні) та повні 25 років виробництва сонячної енергії. За нашими підрахунками, початкова вартість цієї системи становитиме 32 494. Враховуючи 26% федеральної податкової знижки, ми зменшуємо цю цифру на 8 448. Отже, фактична вартість вашої системи зараз становитиме 24 046. Натомість покупець отримає 231 125 кВт-год електроенергії за ці 25 років (з урахуванням стандартної швидкості деградації панелей за цей період часу).

Тож давайте візьмемо калькулятор. Для сонячної енергетики Нью-Гемпширу це 24 тисячі сорок шість доларів, поділених на кількість кВт/год, що дає вартість кВт/год близько 9 центів за кожну. Це означає, що замість сьогоднішніх 20.24 центи за кіловат-годину, які споживач платить комунальному підприємству зараз, тепер він може платити лише 9 центів за кіловат-годину. Це майже на 60% менше. А ще краще, що ці 9 центів не зростуть. Це фіксована ціна. Уявіть на мить, що ви можете заздалегідь купити всі свої потреби в енергії зі знижкою 60%.

Початкові витрати спочатку високі, ми це розуміємо

Так, ми розуміємо. Дивлячись на ці 24 046 за сонячну установку, може здатися трохи лякаючим, навіть якщо ви заощадите 60% на кВт-годину в перший день (не кажучи вже про те, що інфляція зробить з тарифом вашої комунальної компанії). Але ми хочемо нагадати вам, як швидко ваша система окупиться. Якщо ви подивитеся на таблицю вище, ця запропонована система, яку ми обговорювали, вийде на беззбитковість на початку дев’ятого року. Після цього виробництво кВт/год вашої системи. це чиста економія.

Але ви можете переїхати, скажете ви? Національні звіти таких компаній, як Zillow, повідомляють, що будинок з сонячними батареями збільшується в ціні в середньому на 4.1%. Zillow каже, що середній будинок у Нью-Гемпширі коштує 385 000. Простий факт полягає в тому, що якби покупець міг купити ваш будинок з сонячною енергією і його крихітним рахунком за електроенергію або ідентичний будинок з великим старим рахунком, як той, що був у цього домовласника раніше, звичайно, він вибере менший рахунок. Чи не хотіли б ви?

А якщо покупка заздалегідь не для вас; існують сонячні кредити, які допоможуть профінансувати вашу систему.

Найважливіша частина: Якість важливіша за кількість

Хоча ми можемо говорити про цифри цілими днями, одним з найважливіших питань є оцінка якості того, що ви купуєте. Ваша сонячна система буде стояти на даху, піддаючись найгіршим погодним умовам, які тільки можуть бути в Новій Англії. Якість обладнання важлива, але, можливо, ще важливішою є якість монтажу.

Наприклад, в той час як багато наших конкурентів купують велику купу панелей і продають їх, поки вони не закінчаться (можливо, за нижчою ціною), ми не створюємо складських запасів. Натомість ми продаємо найактуальнішу продукцію. Від Generac до LG, ми гарантуємо, що потреби наших клієнтів будуть враховані до того, як ми розмістимо замовлення.

І ми працюємо над тим, щоб кожна установка, яку ми робимо, була першокласною. Наш головний електрик, який керує нашими монтажними бригадами та субпідрядниками, дуже уважний до деталей. І він також є нашим другим найстарішим співробітником. Якість. це його основна робота, тому що це, мабуть, найбільш важливий аспект системи, яка прослужить довгі роки.

Ось чому ми просимо всіх наших клієнтів дійсно шукати компанію, яка може зробити для них найкращу роботу.

Заключна рекомендація для наших сонячних клієнтів в Нью-Гемпширі

Система, подібна до тієї, яку ми описали вище, прослужить до 25 років або більше і повинна заощадити вам приблизно 63 838 доларів США за цей час. Чорт забирай, це могло б бути довше. Це великі реальні гроші, реальна економія.

Завантажте наші 7 поширених запитань

Ви запитували, ми відповідали. від витрат на сонячну енергію та рентабельності інвестицій до дахів та процесу встановлення. Отримайте відповіді та вказівки на ваші найбільші запитання про сонячну енергію у нашому безкоштовному PDF-файлі. Отримайте свою копію сьогодні.

Залишити відповідь