Ще 1 мільярд доларів.2 мільярди доларів Підстанція? “Ні, дякую, каже комунальне підприємство, ми знайдемо краще…

У новому проекті ConEd розгорне поєднання розподіленої сонячної енергії, паливних елементів та заходів з підвищення ефективності, щоб задовольнити зростаючий попит на електроенергію в Нью-Йорку.

мільярд, доларів, мільярди

Законопроект, що дозволяє експорт нафти, дає більший поштовх відновлюваній енергетиці та клімату

Поділіться цією статтею

Consolidated Edison, культова компанія, що забезпечує електроенергією Нью-Йорк, виявила проблему влітку 2014 року. Через кілька років попит на електроенергію в районі, що охоплює частини Брукліна і Квінса, перевищить можливості існуючої інфраструктури, особливо під час пікового попиту в найспекотніші літні дні.

Традиційним рішенням було б додати підстанцію. Але це буде коштувати 1.2 мільярди доларів і більше, і представляють собою більш-менш однаковий підхід до електромережі. центральна станція з довгими неефективними проводами, меншою стійкістю до наслідків зміни клімату і більшим використанням викопного палива. Шахрай Ед не був у захваті.

Тож ми запропонували зовсім інший підхід. Con Ed шукав ідеї для менших, дешевших, нетрадиційних і, в ідеалі, більш екологічно чистих рішень. Наразі компанія отримала понад 80 пропозицій і перетворила багато з них на проект “Управління попитом у Бруклін-Квінз”.

BQDM, як його називають. це план, який переосмислює енергосистему регіону з урахуванням кліматичних змін 21-го століття, особливо більш тривалого і спекотного літа. Хоча специфіка ще не повністю сформована, BDQM, ймовірно, буде використовувати найсучасніше управління мережею, виробництво електроенергії без викидів на місці та базову енергоефективність на стороні споживача, яка вже починає діяти.

Вартість: Близько 200 мільйонів, що становить менше однієї п’ятої ціни підстанції.

Низька ціна та концепція змусили комунальні служби, регуляторні органи, державних службовців, експертів з електроенергетики та екологів по всій країні спостерігати за тим, чи буде BQDM працювати. Цей проект відрізняє ConEd від інших великих енергетичних компаній, які боролися з сонячною електроенергією на дахах та іншими рішеннями чистої енергії, що порушують їхню усталену бізнес-модель.

“Це може бути передвісником подібних пілотних проектів, які можуть відбутися в інших місцях”. сказав Омар Сіддікі, старший технічний керівник, що спеціалізується на використанні енергії в Науково-дослідному інституті електроенергетики, некомерційній організації, що фінансується комунальними підприємствами. “Інші комунальні підприємства, безумовно, звертають увагу на те, що відбувається тут.”

Проект в основному розроблений для того, щоб зменшити попит на електроенергію в частині мережі Бруклін-Квінз, яка, за розрахунками Con Ed, буде перевантажена на 69 мегават у 2018 році. План передбачає зменшення навантаження на 52 мегават до літа 2018 року завдяки поєднанню ефективності та нової, переважно екологічно чистої генерації. Решта 17 мегават, швидше за все, надійдуть від традиційних проектів комунальної інфраструктури.

З 52 мегават 41 мегават буде отримано за рахунок заходів з енергоефективності та енергозбереження з боку споживачів, а також нових розподілених джерел енергії, таких як паливні елементи та сонячні батареї в масштабах району. Решта 11 мегават будуть комунальними проектами.

“Це те, що може бути відтворено в будь-якій точці країни”. сказав Річард Кауфман, голова департаменту енергетики та фінансів штату, якого називають енергетичним царем Нью-Йорка. “Це не тільки еволюція процесів, мислення і культури, це також поступова зміна бізнес-моделей, що відходять від “програм” до того, щоб ця діяльність стала невід’ємною частиною самого бізнесу”.”

Згідно з регуляторними документами Con Ed, очікується, що система зберігання енергії буде введена в експлуатацію на початку 2017 року в якості одного з рішень на стороні утиліти. Розглядаються системи управління попитом і напругою, які дозволять більш ефективно управляти потоками електроенергії, а також системи чистої енергії в масштабах мережі, такі як паливні елементи.

Con Ed має об’єднати все це в мережу, інтегровану з існуючою моделлю центральної станції, але таку, в якій споживачі. чи то підприємства, чи то оператори будівель, чи то окремі домогосподарства. зможуть купувати або продавати електроенергію через мережу. Система також повинна буде більш динамічно управляти попитом і пропозицією.

“До кінця цього проекту у 2018 році ви побачите мультитехнологічні рішення”. сказав Грег Елкок, керівник проекту BQDM від Con Ed. “На даний момент будь-який захід, спрямований на зменшення попиту на електроенергію. ми або маємо, або розглядаємо це.”

Пропозиції будуть оцінюватися за трьома критеріями: співвідношення витрат і вигод, простота реалізації та швидкість впровадження. Вітроенергетика, наприклад, була б недоцільною в цій місцевості.

Час може бути найбільш критичним фактором. Запланувавши скорочення на 12 мегават цього літа, Con Ed намагається просто зменшити попит на електроенергію.

Вона витягує існуючі програми модернізації освітлення з полиць і вичавлює з них соки, усуваючи вимоги, щоб клієнти брали на себе частину витрат. Як би просто це не звучало, виклики все ще існують.

В даний час в районі проекту налічується близько 310 000 клієнтів. Хоча він не заповнений хмарочосами, які знаходяться через річку на Манхеттені, район щільно забудований багатоквартирними будинками, включаючи 29 000 квартир державного житла в 60 будинках. Є кілька односімейних будинків, і близько 15 відсотків клієнтів. це підприємства. Але орендарі. це норма, і це один з найскладніших ринків, який можна зламати за допомогою стимулів для енергоефективності.

Що стосується громадського житла, Con Ed працює в рамках існуючої програми Житлового управління Нью-Йорка з переходу освітлення на більш ефективні світлодіоди. Con Ed також шукає спосіб стимулювати мешканців державного житла та інших багатоквартирних будинків (з п’ятьма і більше квартирами) встановлювати більш ефективні кондиціонери. Віконні кондиціонери, які випускають багато холодного повітря з віконних отворів, залишаються широко використовуваними.

“Енергоефективність не здається особливо футуристичною”. сказала Елкок. “Але ми повинні пам’ятати про те, що ми насправді намагаємось зробити. Традиційні комунальні підприємства або компанії взагалі не розглядали б такі рішення.”

понад 720 багатоквартирних будинків, що налічують понад 5 000 квартир, вже беруть участь у програмі зі зниження навантаження на 3 мегавати. понад 3 800 малих підприємств здійснили або погодилися здійснити кроки з енергоефективності для додаткового скорочення викидів майже на 5.5 мегават.

Освіта та робота з клієнтами має вирішальне значення. Але це не завжди вдається з першого разу. або навіть з четвертого, як у випадку з Heritage Foods, складом м’яса “від ферми до столу”, що продає м’ясо поштою в районі Бушвік у Брукліні.

Представник програми освітлення BQDM приїжджав багато разів, сказав Алексіс Маклафлін, директор з маркетингу Heritage.

“Я особисто, напевно, відмовляла йому чотири або п’ять разів”. сказала вона. “Це звучало як шахрайство, тому що вони пропонували модернізувати наші світильники “безкоштовно для вас, і економія буде величезною”.'”

Але вона нарешті прислухалася, і тепер гігантські старі галогенні лампи на складі зникли, замінені новими, ефективними світильниками. Кожна лампочка в цьому місці була замінена. Маклафлін сказав, що економію важко підрахувати, оскільки Heritage додала дві нові холодильні установки приблизно в той самий час.

“Я думаю, що ми були просто здивовані, що це взагалі викликало занепокоєння”. сказав Маклафлін. “Ми не думали про те, як багато маленьких кроків можуть вплинути на більшу територію”. сказав Карл Рабаго, виконавчий директор Центру енергетики та клімату Пейс юридичної школи Нью-Йорка.”

За словами Карла Рабаго, виконавчого директора Центру енергетики та клімату Pace при юридичній школі Pace в Нью-Йорку, покладатися на існуючі програми. це правильний крок, оскільки вони вже були схвалені регуляторами. Рабаго має великий досвід роботи в якості керівника та регулятора в галузі енергетики в Техасі та в університеті США.S. Міністерство енергетики.

“Я сподіваюся, що це стане для нас уроком, що ми не можемо просто збільшити гучність старого обладнання”. сказав Рабаго. За його словами, щоб досягти успіху, Con Ed потрібен більш цілісний підхід. “Моя загальна оцінка. хороший початок, хороший спосіб подумати про це, вони, здається, говорять правильні речі”. сказав Рабаго. “Я хочу бачити цього випускника справжнім, а не кон’юнктурним.”

Він та інші вітають Con Ed з тим, що вони взялися за BQDM.

“Ми дійсно розглядаємо це як дуже показовий приклад того, чим може бути і що може зробити енергоефективність у майбутньому”. сказав Джим О’Рейлі, директор з питань державної політики Північно-Східного партнерства з енергоефективності. “Кожна юрисдикція, яка має проблему з потенційними багатомільярдними інвестиціями в стовпи та дроти, повинна розглянути бездротову альтернативу.”

Трохи більше року після початку процесу BQDM Джексон Морріс, директор з питань східної енергетики в Раді захисту природних ресурсів, сказав, що він рухається в правильному напрямку.

“Причина, чому це важлива частина, на яку слід звернути увагу, полягає в тому, що загальна філософія комісії [з питань комунальних послуг], комунальних підприємств та зацікавлених сторін полягає в тому, як ми можемо зробити це по-іншому?” Морріс сказав. “Як ми дивимося на альтернативи старому способу, які можуть заощадити гроші для споживачів і водночас бути корисними для довкілля??”

Компанії, зацікавлені в проектах BQDM, включають SolarCity, найбільшу в країні сонячну компанію, і Bloom Energy, компанію з виробництва паливних елементів, яка спеціалізується на блоках, досить малих, щоб поміститися на дахах будівель. Bloom Energy встановлює блоки на Таймс-сквер.

“Це спосіб перевірити концепції, які ми проповідуємо вже деякий час”. сказав Джаміль Хан, заступник директора SolarCity з питань політики та ринків електроенергії. “Я думаю, що з боку комунальних служб та постачальників розподілених енергетичних ресурсів є бажання зробити щось нове, цікаве та захоплююче, і тут відбувається багато співпраці, де ви не обов’язково побачите таку колегіальність деінде”.”

У своєму проекті BQDM компанія Con Ed знайшла спосіб зробити ідею використання меншої кількості енергії більш бажаною для комунальних підприємств, сказав Чарльз Фокс, старший директор з регуляторних питань та розвитку бізнесу компанії Bloom.

“Я думаю, що це, мабуть, найвідчутніший реальний приклад концепції корисності майбутнього”. сказав Фокс. “Ви знаєте стару класичну приказку: “Якщо ви можете зробити це тут, ви можете зробити це будь-де”.Якщо вони можуть зробити це в Нью-Йорку, я думаю, що вони зможуть зробити це на територіях обслуговування по всій країні і в усьому світі.”

Сонячна енергія громади для будівель з загальним лічильником

Here Comes Solar, програма Solar One. це некомерційна організація, що займається екологічною освітою в Нью-Йорку. Ми надаємо освіту та ресурси, щоб допомогти жителям Нью-Йорка зменшити витрати на енергію за допомогою сонячної енергії.

Наша команда з сонячної енергетики реєструє передплатників Con Edison у громадських сонячних проектах, щоб заощадити їхні гроші на рахунках за електроенергію. Сонячна енергія громади. це чудовий спосіб отримати гарантовану економію, при цьому нічого не встановлюючи на даху ваших будівель і дотримуючись місцевого закону 97.

У нас є проекти для будівель з загальним лічильником!

мільярд, доларів, мільярди

ЗАОЩАДЖУВАТИ ЛЕГКО З СОНЯЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ

Зареєструвавшись у громадському сонячному проекті, ви отримаєте гарантовану щорічну економію на рахунках за електроенергію. На дахах будинків, якими ви керуєте, нічого не буде встановлено, і ви отримаєте бонус за реєстрацію.

ЩО ТАКЕ ГРОМАДСЬКА СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА?

мільярд, доларів, мільярди

Community solar. це спільна енергетична система, в якій сонячні панелі встановлюються на об’єкті третьої сторони, а вартість виробленої електроенергії знижує ваш рахунок за “Кон Едісон” за допомогою сонячних кредитів.

 • На дахах ваших будівель нічого не встановлюється
 • Немає ніяких авансових платежів за реєстрацію
 • Ви сплачуєте частину сонячних кредитів, що гарантує економію!

ТЕРМІНИ

Щоб отримати місце в громадському сонячному проекті, вас попросять надати копії ваших рахунків Con Edison та підписати контракт. Дивіться більш детальну інформацію нижче.

Заповніть реєстраційну форму та завантажте рахунки Con Edison за 12 місяців або надішліть їх електронною поштою на адресу enrollment@solar1.org. Ми проаналізуємо рахунки та надамо оцінку економії. Форма заявки дозволяє завантажити лише один файл, будь ласка, завантажте один файл, що містить рахунки за 12 місяців, або надішліть нам електронного листа з декількома файлами рахунків.

Woodfield Renewables є девелопером сонячної енергетики в громадах, який встановлює сонячні батареї. Ви укладете з ними угоду про підписку на сонячну енергію для громади. Дивіться нижче для отримання додаткової інформації про їхню компанію.

Сонячна угода. це договір, який визначатиме умови підписки. Деякі умови включають:

 • 10% знижка
 • Без авансового платежу
 • Відсутність плати за скасування за умови повідомлення про скасування за 1 рік

Ви можете очікувати, що почнете отримувати заощадження приблизно через 9 місяців після підписання контракту. Бонус за реєстрацію буде виплачено протягом 90 днів після підписання контракту.

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З WOODFIELD RENEWABLES

Woodfield Renewables керує розвитком сонячної енергетики в громадах. Як зацікавлений абонент, ви будете представлені цій групі.

Woodfield Renewable Partners зосереджена на придбанні, володінні та експлуатації довгострокових активів сонячних електростанцій розподіленої генерації в сегментах CI та громадської сонячної енергетики. Використовуючи 30-річний досвід нашої команди та розгалужену галузеву мережу, Woodfield Renewable Partners може запропонувати індивідуальну стратегію розвитку та фінансову стратегію з метою розгортання більш розподілених сонячних електростанцій та накопичувачів по всій Північній Америці.

Переглянути портфоліо, контактну інформацію та дізнатися більше тут! Woodfield Renewables

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Сонячні панелі встановлюються на об’єкті третьої сторони, як правило, на складі. Електроенергія, вироблена сонячними панелями, надходить в мережу Con Edison і конвертується в грошовий кредит. Цей грошовий кредит або сонячний кредит застосовується до рахунків абонента Con Edison, знижуючи ці витрати. Абонент сплачує 90% вартості сонячного кредиту через свій рахунок Con Edison.

Абонент сплачує лише 90% вартості сонячних кредитів, а решта 10%. це економія.

Після укладення угоди з Woodfield Renewables ви побачите економію приблизно через 9 місяців.

Будівля повинна бути обладнана головним лічильником з класом тарифу EL8 (знайдений на рахунку Con Edison).

Ні, всі платежі будуть проходити через Con Edison, і будівля може продовжувати використовувати поточний спосіб оплати, який вона встановила.

Ви можете скасувати угоду в будь-який час без комісії або штрафу за умови письмового повідомлення за 365 днів (1 рік).

Однією з цілей цієї ініціативи є розподіл великих сонячних батарей на один рахунок будівлі для максимальної економії. Якщо будівля вирішить вийти з програми, Solar One та Woodfield Renewables знадобиться до 1 року, щоб знайти будівлю на заміну.

Клієнти Con Edison переходять на сонячну енергію в Нью-Йорку | YSG Solar

мільярд, доларів, мільярди

Клієнти Con Edison по всьому Нью-Йорку в останні роки переходять на сонячну енергію швидкими темпами. Звичайно, це значною мірою пов’язано з нижчою вартістю сонячних установок та ширшою доступністю заохочувальних знижок для тих, хто використовує сонячну енергію, але серія модернізацій розподільчого обладнання Con Edison кілька років тому також зіграла значну роль у збільшенні використання сонячної енергії серед клієнтів ConEd.

Інші зусилля, спрямовані на розширення використання сонячної енергії серед клієнтів Con Edison, включали в себе скасування інженерних оглядів для більшості житлових сонячних проектів. і прискорити процес затвердження сонячних проектів потужністю до 300 кВт, полегшивши процес затвердження.

мільярд, доларів, мільярди

Сонячна карта Нью-Йорка

Con Edison також сприяла створенню Сонячної карти Нью-Йорка. Це онлайн-інструмент, який дозволяє користувачам переглядати сонячний потенціал, вартість встановлення та наявність знижок для будь-якої будівлі в Нью-Йорку. Крім того, на карті відображається сонячна статистика для всього штату, включно:

 • Загальна встановлена потужність сонячних електростанцій (в мегават)
 • Статус сонячних проектів: Завершено в процесі реалізації
 • Місцева вартість сонячної енергії (/Вт) проти. Середній показник по штату
 • Встановлена потужність сонячних електростанцій за секторами (в мегават)
 • Завершені сонячні установки за секторами
 • Місцева вартість сонячної енергії (/Вт) за секторами

Інтерактивна карта також відображає ряд сонячних статистичних даних і може бути налаштована відповідно до потреб користувача.

Зростання сонячної енергетики Con Edison в Нью-Йорку

Ці зусилля ConEd сприяли збільшенню кількості сонячних установок серед клієнтів компанії в Нью-Йорку, Лонг-Айленді, Вестчестері та в усьому штаті Нью-Йорк. Завдяки державним стимулам перехід на сонячну енергію стає все більш доступним як для житлових, так і для комерційних споживачів енергії, в той час як збільшення використання сонячної енергії також приносить користь безпосередньо компанії Con Edison, зменшуючи навантаження на енергетичну мережу в пікові моменти часу. Це створює позитивний зворотній зв’язок, що дозволяє Con Edison повертати вигоду споживачам енергії Нью-Йорка у вигляді безпечного та надійного електропостачання.

Модернізовані мережеві захисні пристрої Con Edison

Одним з технологічних нововведень, яке дозволило Con Edison ще більше прискорити розгортання сонячних фотоелектричних станцій в Нью-Йорку, стало застосування технології Smart grid. Інтеграція технології Smart grid кілька років тому дозволила об’єднати деякі з найбільших сонячних проектів в історії Нью-Йорка.

Модернізація мережевих захисних пристроїв дозволила великим проектам з мережевим лічильником працювати ефективно, подаючи енергію від сонячних панелей в мережу Con Edison. Коли вперше постала проблема взаємозв’язку для великих фотоелектричних проектів. Інженери Con Edison працювали над розробкою схеми управління, збору даних та зв’язку, яка дозволила б захисним пристроям мережі функціонувати належним чином для цих великих проектів.

До цієї модернізації мережеві захисні пристрої зі звичайними налаштуваннями відкривалися у відповідь на особливо великий потік електроенергії в мережу, знеструмлюючи споживача. Завдяки реле на мережевих захисних пристроях, що з’явилися в результаті цих модернізацій, захисні пристрої можуть залишатися закритими при великих потоках електроенергії в мережу, а також можуть відкриватися, якщо виявлено фактичну несправність.

Цей релейний підхід також дозволяє операторам диспетчерської ConEd контролювати роботу сонячних панелей, віддалено ізолюючи фідери, якщо це необхідно. Для планувальників комунальних послуг контроль забезпечує важливий інструмент прогнозування зростання навантаження та планування системи. Це вдосконалене інженерне обладнання полегшило взаємозв’язок сонячних фотоелектричних установок на виробничих підприємствах у Квінсі. склади в Бронксі та безліч інших місць по всьому штату.

мільярд, доларів, мільярди

Важливість ізоляції фідерів

Завдяки своїй роботі над взаємозв’язком фотоелектричних систем. Компанія Con Edison зрозуміла важливість управління двосторонніми потоками в енергосистемі. Інтелектуальні комутаційні установки та операції зараз є звичним явищем, в яких беруть участь група диспетчерського контролю та збору даних (SCADA), оператори диспетчерської та польові групи. Оператори диспетчерських проходять навчання щодо потенціалу прискорення планування фідерів та способів віддаленого відключення фідерів з диспетчерської. До цих досягнень компанія відправляла працівника на місце, якщо не спрацьовував захисний автомат мережі. Тепер оператори мають більшу видимість і контроль над тим, що відбувається.

Прихильність комунальних підприємств, таких як Con Edison, до технологічного прогресу призвела до прискореного розвитку сонячної енергетики в Нью-Йорку. З такими вдосконаленнями інтелектуальних мереж, як описані вище, і постійною доступністю сонячних стимулів, тенденція зростання сонячної енергетики в Нью-Йорку, схоже, збережеться і в майбутньому.

Якщо ви зацікавлені в розробці власного сонячного проекту в Нью-Йорку, зв’яжіться з YSG Solar вже сьогодні. YSG має більш ніж десятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці, розробляючи як малі, так і великі проекти по всьому штату Нью-Йорк і за його межами. Зателефонуйте до офісу за номером 212.389.9215 або надішліть нам електронного листа, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії.

YSG Solar. компанія, що займається розробкою проектів, відповідальна за комерціалізацію проектів енергетичної інфраструктури. Ми працюємо з довгостроковими власниками та операторами, щоб забезпечити чисті енергетичні активи стабільними, передбачуваними грошовими потоками. Основним напрямком діяльності YSG на ринку є проекти розподіленої генерації та комунальні проекти, розташовані в Північній Америці.

Чому мій рахунок від Con Edison такий високий?

Нью-Йорк відомий своєю дорожнечею, і витрати на електроенергію не є винятком. Але якщо ваші рахунки за комунальні послуги від Con Edison були вищими, ніж зазвичай, ви не самотні. Нещодавно деякі жителі Нью-Йорка побачили, що їхні рахунки за електроенергію подвоїлися або потроїлися лише за один місяць, незважаючи на те, що вони не мали жодних відмінностей у використанні електроенергії порівняно з минулим місяцем.

Ось інформація про те, чому ваш рахунок за електроенергію Кон Едісона такий високий, і що ви можете з цим зробити.

Коротка історія витрат на електроенергію в Нью-Йорку

По всій країні тарифи на комунальні послуги зростають. У січні 2022 року середній національний тариф на електроенергію зріс на 8 відсотків порівняно з попереднім роком, тоді як у штаті Нью-Йорк він збільшився на 15 відсотків. Нью-Йорк відомий своїми цінами на енергоносії: нью-йоркці платять за електроенергію в середньому на 35-40 відсотків більше, ніж решта країни, незважаючи на те, що вони дуже енергоефективні.

Якщо ви сплачуєте рахунки за електроенергію в Нью-Йорку, нам не потрібно говорити вам, що тарифи Con Ed зростали роками. У 2019 році середній рахунок за електроенергію в 300 кВт-год становив 65.42, а у 2022 році. 84.10.

мільярд, доларів, мільярди

Таке підвищення тарифів є наслідком того, що операційні витрати Con Ed перекладаються на споживачів. Витрати, пов’язані з утриманням електричної інфраструктури та постачанням енергії в густонаселені райони, є високими, і вони продовжують зростати, оскільки система потребує подальшої модернізації. Крім того, більша частина нашої електроенергії надходить від спалювання викопного палива, яке завжди буде залежати від волатильності ринку.

Ви власник будинку в Нью-Йорку, який хоче перейти на чисту енергію? Початок роботи з сонячною енергією

Чому рахунки за електроенергію зараз такі високі?

У січні та лютому 2022 року багато нью-йоркців були вражені наклейками, коли отримали рахунки за електроенергію. Клієнти Con Ed по всьому місту побачили, що їхні рахунки подвоїлися або навіть потроїлися, незважаючи на те, що вони використовували не більше енергії, ніж місяцями раніше.

Як працюють тарифи на постачання та доставку Con Edison

У вашому рахунку за електроенергію від Con Edison є дві основні статті витрат: постачання та доставка. Плата за доставку. це вартість транспортування енергії до вашого будинку, яка регулюється Комісією з питань комунальних послуг (PSC). Плата за постачання. це вартість, яку компанія Con Ed сплачує за енергію, яку вона транспортує до вас. Ані Con Ed, ані PSC не встановлюють ці тарифи, оскільки вони залежать від енергетичного ринку в цілому.

Нещодавній сплеск рахунків за електроенергію був спричинений раптовим збільшенням плати за постачання, а не за доставку. Близько 70 відсотків електроенергії, що використовується в Нью-Йорку, виробляється з природного газу, який подорожчав за останні кілька місяців через пандемію та війну у Східній Європі. Con Ed продає вам енергію за собівартістю. отримувати прибуток від продажу електроенергії заборонено законом. тож у цьому випадку це не вина Con Ed.

Однак уряд. Кеті Хочул закликала Con Edison реформувати свою практику виставлення рахунків після того, як це різке підвищення стало таким шоком для клієнтів, особливо для тих, хто вже був у скрутному фінансовому становищі через пандемію.

Чи залишаться ці стрімкі витрати на електроенергію тут, щоб залишитися?

На даний момент нещодавній сплеск почав вирівнюватися. Але ясно одне: вартість електроенергії зростає повсюдно, і значні підвищення тарифів неминуче відбудуться знову. Ціна на природний газ завжди зростатиме і падатиме залежно від попиту та пропозиції. На жаль, це не останній раз, коли ви будете задаватися питанням, чому ваш рахунок за електроенергію Кон Едісона такий високий.

Чому мої витрати на доставку Con Edison такі високі?

У 2020 році PSC затвердила трирічне поетапне підвищення тарифів на електроенергію на загальну суму 13.на 5 відсотків. У лютому 2023 року Con Ed запросив ще одне підвищення на 12 відсотків протягом 3 років, починаючи з червня 2023 року. Причиною цих підвищень є фінансування модернізації інфраструктури та інвестиції в ініціативи з чистої енергії.

Але є кращий спосіб інвестувати в чисту енергію як власник будинку. Контролюйте свої витрати на електроенергію, встановивши сонячну батарею на даху.

Brooklyn SolarWorks може допомогти! Зв’яжіться з нами

Як жителі Нью-Йорка можуть боротися з високими рахунками за електроенергію?

Вам може здаватися, що вартість електроенергії виходить з-під вашого контролю. Рішення можуть відрізнятися залежно від вашої домашньої ситуації та рівня доходу. Але незалежно від вашої ситуації, є речі, які ви можете розглянути, щоб допомогти компенсувати використання енергії та щомісячні рахунки.

мільярд, доларів, мільярди

Інвестуйте в сонячну енергію

Як компанія, що займається встановленням сонячних панелей, ми не можемо не згадати про сонячну енергію як рішення для боротьби з рахунками за електроенергію. Якщо ви власник будинку в Нью-Йорку, встановлення сонячної батареї на даху. це найкращий спосіб зменшити рахунки за електроенергію. Насправді, багато систем наших клієнтів виробляють достатньо енергії, щоб повністю відмовитися від платежів за електроенергію від Con Ed. Після встановлення сонячних панелей ви зменшите свою залежність від енергії, що виробляється з викопних видів палива, і матимете доступ до безкоштовної відновлюваної енергії протягом десятиліть.

Якщо ви прагнете до енергетичної незалежності, сонячна енергія. це відповідь. Дізнайтеся про сонячну енергію для житлових будинків

Використовуйте енергоефективні прилади

Коли йдеться про енергоспоживання побутових приладів, рішення не завжди є простим. Прилади, що відповідають за опалення, охолодження, охолодження, нагрів гарячої води та прання, є великими споживачами енергії, але вони також є предметами першої необхідності. Отже, яке рішення?

Інвестиції в енергоефективні прилади можуть суттєво вплинути на споживання енергії у вашому домі, а отже, і на ваші рахунки за електроенергію. Якщо у вас є власний будинок, встановлення ефективних приладів, таких як ці, може мати великий вплив:

 • Повітряний тепловий насос
 • Водонагрівач з тепловим насосом
 • Пральні машини та холодильники Energy Star
 • Енергоефективне освітлення, віконні кондиціонери, вентилятори та інше

Подумайте про своє повсякденне використання

Незалежно від домашньої ситуації або бюджету, є багато дрібниць, які ми всі можемо зробити, щоб бути більш свідомими щодо нашого споживання енергії. Ось кілька простих способів, як ви можете змінити своє повсякденне використання енергії:

 • Вимикайте світло та електроприлади, коли вони не використовуються та коли вас немає вдома.
 • Слідкуйте за температурою, яку ви підтримуєте вдома. За даними NYSERDA, кожен градус вище 75°F, який ви встановлюєте на термостаті кондиціонера, економить 3 відсотки енергії, що використовується для охолодження вашого будинку.
 • Скористайтеся перевагами ізоляції та штор, щоб ваш будинок був теплим і холодним природним чином.
 • Запускайте посудомийну машину вранці або ввечері, щоб не збільшувати попит на електроенергію в середині дня.
 • Періть білизну в холодній воді та сушіть одяг на повітрі.

Чи є у Con Edison ініціативи зі сталого розвитку?

Компанія Con Edison вже кілька років розробляє ініціативи зі сталого розвитку. У 2021 році компанія взяла на себе зобов’язання перейти на 100% екологічно чисту електроенергію до 2040 року. З цією метою уряд досягнув прогресу в електрифікації будівель і транспорту, а також у реалізації численних сонячних і вітрових проектів по всій країні.

Ми раді, що одна з головних комунальних компаній Нью-Йорка взяла на себе зобов’язання щодо досягнення цілей сталого розвитку, оскільки будь-який прогрес у напрямку чистої енергії є позитивним у довгостроковій перспективі. Але ці ініціативи призведуть до все більших і більших рахунків від Con Ed на довгі роки.

Ви можете уникнути постійної волатильності рахунків Con Ed, встановивши сонячну енергію на своєму будинку. Інвестуючи у власну сонячну енергетичну систему, ви зможете скористатися перевагами чистої енергії одразу. не чекаючи, поки Con Ed модернізує свою систему, і не очікуючи несподіваних підвищень тарифів у той же час. Сонячні батареї на даху дають вам енергетичну незалежність. Навіщо платити Con Ed за чисту енергію в майбутньому, коли ви можете виробляти її у власному будинку прямо зараз??

Залишити відповідь