Розумна сонячна панель з Arduino. Розумна сонячна система

Розумна сонячна панель з Arduino

Я завжди був зацікавлений у вимірюванні точних кутів для ідеального збору сонячної енергії. Я шукав спосіб виміряти і записати ці ідеальні кути, і нарешті вирішив, що було б цікаво просто побудувати свій власний. Тут я поділюся з вами, як я це зробив.

 • 1 Сонячна панель (6В, 1.5W)
 • 1 Arduino Uno (з кабелем живлення)
 • 1 Стандартний сервопривід
 • 1 Мікросервопривід
 • 1 Макетна плата
 • 4 батарейки типу АА та контейнер для батарейок
 • Кілька перемичок
 • 2 резистора 330 кОм
 • Лом деревини. Вам не знадобиться багато, я використав кілька смуг від старого зламаного каркасу ліжка і кілька полиць від зруйнованої книжкової полиці.

Крок 1: Крок 1: Створення рами

Є три основні частини рами.

Основа: Основа просто повинна закріпити стандартний сервопривід у вертикальному положенні. У моєму випадку я використав стару книжкову полицю, а потім прикріпив до неї дві тонкі дерев’яні планки точно такої ж ширини, як і мій сервопривід стандартного розміру. Потім я вкрутив цей сервопривід у дві тонкі смужки.

Обертова платформа: Обертова платформа. це в основному плоский шматок дерева з двома вертикальними балками, вкрученими в боки. Одна балка в кінцевому підсумку розмістить мікросервопривід, інша просто існує як несуча балка, яка гарантує, що рука не впаде. Нижня частина цієї платформи з часом з’єднається з верхньою частиною стандартного сервоприводу, тому шестерня стандартного сервоприводу повинна бути вкручена в нижню частину цієї платформи.

Рука: Рука показана на останньому малюнку. Його призначення. утримувати сонячну панель і дозволяти мікросервоприводу регулювати її нахил, не падаючи при цьому. для цього покладіть дві смужки дерева в Т-подібну форму. Прикріпіть сонячну панель до верхньої частини Т (я зробив це за допомогою картонних смужок та міцного клею). Нарешті, прикріпіть шестерню мікросервоприводу до бічної частини кронштейна.

Важливі зауваження: найскладнішим у створенні цієї конструкції для мене було правильно з’єднати кронштейн і платформу. Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, перш ніж почати вирізати свої шматки.

a. Чим меншою буде висота ваших стовпів, тим стійкішою буде ваша конструкція. У моєму випадку я обрізав довжину кронштейна до довжини шестерні мікросервоприводу, а балки на дюйм вищі за неї.

b. Промені повинні бути трохи вищими за саму руку. В іншому випадку рука буде зачіпати нижню частину платформи, коли вона рухається по всьому діапазону свого руху.

c. Відстань між двома балками має бути достатньою для того, щоб рука могла піднятися, не дозволяючи їй провисати. Найпростіший спосіб переконатися в цьому. спочатку створити балку за допомогою мікросервоприводу, потім виміряти і створити кронштейн, потім виміряти, на яку довжину розтягується кронштейн впоперек, і відповідно до цього створити несучу балку.

Крок 2: Крок 2: Складання рами разом

За умови, що компоненти зібрані правильно, зібрати раму повинно бути легко

Три частини з’єднані за допомогою двох сервоприводів. Платформа, що обертається, повинна бути встановлена поверх стандартного сервоприводу. Це з’єднує основу з обертовою платформою. Потім маніпулятор з’єднується з мікросервоприводом (знову ж таки, переконайтеся, що між двома балками достатньо місця, але при цьому переконайтеся, що маніпулятор належним чином утримується на несучій балці).

Не засмучуйтесь, якщо з першого разу деталі не будуть ідеально підходити один до одного. Навіть з усіма моїми вимірами мені знадобилося кілька спроб, щоб зробити все правильно.

Крок 3: Крок 3: Конфігурація електроніки

Цей проект дійсно розбитий на дві схеми, схему сервоприводу і схему дільника напруги.

Перший контур складається з двох сервоприводів і підключений до 4 батарейок типу АА. Позитивні висновки обох сервоприводів підключені до позитивного висновку тримача батареї, а негативні висновки обох сервоприводів підключені до негативного висновку тримача батареї. Не забудьте також підключити негативну сторону ланцюга до заземлення. Все, що залишилося зробити, це підключити сигнальні дроти (або вхідні дроти) від обох сервоприводів до цифрового вхідного виводу на платі Arduino (я використовував 9 і 10).

Деякі з вас можуть задатися питанням, навіщо потрібні батарейки, якщо плата Arduino може забезпечувати власне живлення, і відповідь полягає в тому, що потужності недостатньо для роботи обох сервоприводів. Повірте, якщо ви спробуєте запустити це з плати Arduino, двигуни просто будуть рухатися спорадично, а комп’ютер буде часто пищати на вас.

Що залишає нам схему дільника напруги, де буде вимірюватися енергія, зібрана з панелі. З іншого боку макетної плати підключіть позитивний і негативний виводи до середнього дроту за допомогою двох резисторів однакового номіналу (я використовував 330 кОм). Потім підключіть цей середній провід до одного з аналогових вхідних контактів (я використовував A0). Нарешті, не забудьте підключитися до заземлення!

Тож навіщо використовувати резистори? Arduino може вимірювати лише до 5В на вході, але сонячна панель може генерувати 6В. Через це ми пропускаємо вихідний струм сонячних панелей через так званий дільник напруги. Я не буду вдаватися в подробиці, але просто кажучи, оскільки резистори на обох кінцях вихідного дроту мають однакову величину, падіння напруги на них однакове, і напруга, виміряна середнім дротом, буде становити половину від загальної напруги, що генерується сонячною панеллю. Це дозволяє нам точно виміряти, скільки напруги виробляється (просто помножте на 2!), не перевищуючи максимальну напругу Arduino 5 В.

Крок 4: Крок 4: Програмне забезпечення

Я прикріпив код, який я використовував для вимірювання напруги та керування сервоприводами. Коментарі та думки власників пояснюють функції і те, як вони працюють, тому я не буду заглиблюватися в це тут.

Коли код функціонує належним чином, автомобіль пройде весь діапазон руху, знайде ідеальне положення для збору сонячної енергії і переміститься в це положення. Цей процес буде повторюватися кожні 10 секунд. Просто змінивши деякі функції, ви зможете легко змусити машину працювати так, як вам потрібно.

Розумна сонячна система

Використовуйте виключно зелену енергію для зарядки вашого автомобіля. Повністю зелений режим визначить, коли у вашому домі буде достатньо надлишкової зеленої енергії, щоб задовольнити мінімальні вимоги, необхідні для живлення вашого автомобіля. Саме тоді ваш автомобіль почне заряджатися, тобто кожна зарядка буде на 100% зеленою.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Екологічний режим

Мінімізуйте використання енергії мережі під час заряджання електромобіля, поєднуючи її з будь-якою доступною надлишковою зеленою енергією. Режим Eco в режимі реального часу виявляє “зелену” енергію, яка не використовується в інших частинах вашого будинку, і змішує її з енергією з мережі, щоб забезпечити швидку та ефективну зарядку.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Хочете повернутися до живлення від мережі? Немає проблем!

Вимкніть функцію Eco-Smart або заплануйте вручну чи розпочніть новий сеанс заряджання. Ваш зарядний пристрій почне використовувати виключно енергію мережі, як і будь-який стандартний зарядний пристрій для електромобілів.

Почніть використовувати Eco-Smart через myWallbox

Якщо у вас є Pulsar Plus 40A або 48A, ви можете почати користуватися Eco-Smart без додаткових витрат. Просто завантажте безкоштовний додаток myWallbox, щоб отримати доступ до функції Eco-Smart, як тільки вона стане доступною, а також до існуючих функцій розумної зарядки, таких як планування, статистика в реальному часі та багато іншого. Ще не маєте сонячної або вітрової системи? Ваш зарядний пристрій продовжуватиме працювати, як і раніше, а Eco-Smart завжди буде поруч, коли ваша система буде готова!

Потрібен підключений лічильник електроенергії

Огляд сонячної батареї Smartflower: Естетично приємно, але не варте своєї ціни

Наземні панелі Smartflower унікально красиві та дорогі для власників будинків.

З жовтня 2021 року Ендрю Блок працює редактором у CNET, висвітлюючи питання опалення, вентиляції та кондиціонування повітря та домашньої енергетики, з акцентом на сонячну енергетику. Як екологічний журналіст, він орієнтується в мінливому енергетичному ландшафті, щоб допомогти людям приймати розумні енергетичні рішення. Він закінчив Центр екологічної журналістики імені Найта в штаті Мічиган і з 2019 року пише для кількох видань про регіон Великих озер, включаючи Great Lakes Now та Environmental Health News. Ви можете знайти його на заході Мічигану, спостерігаючи за птахами.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Smartflower Solar

Не подобається

Компанія Smartflower Solar проклала інший шлях у галузі сонячної енергетики для житлових будинків, виробляючи сонячну електроенергію за допомогою соняшників, що працюють на сонячній енергії.

Smartflower Solar пропонує так звану скульптурну сонячну енергію: масив панелей, який розгортається вранці, слідує за сонцем по небу і складається на ніч. Виглядає як велика механічна квітка. Smartflower перетворює сонячну енергію на заяву, а також на тему для розмови, і робить це за допомогою досить простого процесу встановлення. Але хоча деякі клієнти можуть віддати перевагу зовнішньому вигляду Smartflower, він має високу ціну.

Саме ціна робить Smartflower не найкращим рішенням для житлових будинків. (Компанія продає в основному корпоративним клієнтам, де привабливі сонячні батареї рекламують зобов’язання щодо сталого розвитку).) Зрештою, ви можете отримати таку ж потужність від панелей на даху за менші гроші. Це прикро, тому що Smartflower. це вражаючий і елегантний елемент якісного обладнання, який поставляється з варіантами зберігання і гарантіями, які є пристойними, хоча і не найсильнішими в цій галузі. Але оскільки ціна є рушійною силою багатьох покупок сонячних панелей, Smartflower отримує нижчий бал.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Сонячна енергетика. складна категорія для огляду. Через специфіку галузі та вартість панелей, цей огляд не ґрунтується на практичному тестуванні. Хоча я досліджував настільки ретельно, наскільки це було можливо, цей огляд повинен бути лише частиною вашого власного дослідження. Ви повинні отримати кілька пропозицій, в тому числі від місцевих інсталяторів, перш ніж підписувати будь-який контракт.

Що я отримую від Smartflower?

Smartflower. це велика механічна квітка з сонячними панелями на пелюстках. Панелі працюють з двовісним відстеженням, що означає, що вони слідують за сонцем, щоб завжди бути поверненими до нього під ідеальним кутом 90 градусів. Має пікову потужність 2.5 кіловат, але завдяки тому, що вони завжди можуть бути повернуті прямо до сонця, за словами генерального директора Джима Гордона, Smartflowers виробляють приблизно на 40% більше електроенергії, ніж аналогічні за розміром сонячні батареї на даху. На сайті Smartflower зазначено, що одна система буде виробляти від 4 000 до 6 500 кВт-год на рік, залежно від погоди та місця розташування.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Сонячні установки Smartflower встановлюються на землі: Панелі, інвертор та додатковий акумулятор є частиною однієї окремо стоячої конструкції, яка поставляється повністю зібраною. Установка приблизно настільки ж близька до plug-and-play, наскільки будь-яка велика сонячна установка може претендувати. Висота однієї квітки Smartflower становить близько 16 футів, коли її 12 сонячних пелюсток повністю розгорнуті. Інвертор розміщений на п’єдесталі (стебло Smartflower) і поставляється або Fronius, або Sunny Boy. Інвертор має коефіцієнт корисної дії 96.5%, сказав Гордон. Це один з найефективніших інверторів на ринку.

Smartflower також пропонує Smartflower Plus, який включає зберігання енергії в батареях SimpliPhi: Три літій-іонні батареї вміщують 11.4 кіловати енергії.

Smartflowers автоматично відкриватимуться і закриватимуться на початку і в кінці кожного дня, а також закриватимуться у випадку сильного вітру, який вимірюється вітроміром, встановленим компанією на відстані близько 10 футів від сонячної батареї. При тривалих поривах вітру зі швидкістю 30 миль/год Smartflower буде лежати горизонтально, але відкритим; при швидкості 40 миль/год масив закриється і буде зберігатися до тих пір, поки не буде безпечно відкрити його знову. Кожного разу, коли Smartflower закривається, він також очищається за допомогою невеликих, безпечних для панелей щіток, прикріплених до його задньої частини, які підмітають поверхню панелі. Ви можете контролювати всю систему через додаток для смартфона, який дозволяє переглядати виробництво енергії та відкривати і закривати систему вручну.

На Smartflower поширюється кілька гарантій. Система гарантовано вироблятиме 80% від номінальної продуктивності наприкінці 25 років. Це такий самий термін, як і гарантії основних виробників панелей, але гарантована продуктивність менша, ніж у деяких з них. На інвертор поширюється 10-річна гарантія, яка близька до інших гарантій на інвертори. На всю систему поширюється дворічна системна гарантія, яка покриває витрати на технічне обслуговування.

Ви також отримуєте виразну річ для свого будинку. Одна з критичних зауважень щодо сонячних панелей (яку я не поділяю) полягає в тому, що вони потворні. Smartflower. це не що інше, як. Хоча я не бачив жодного з них особисто, фотографії та відео інсталяцій можуть бути дійсно вражаючими.

Чи є Smartflower Solar хорошою пропозицією?

Купівля Smartflower, безсумнівно, буде дорожчою, ніж панелей, встановлених на даху або на землі. За словами Гордона, більшість клієнтів Smartflower. це комерційні клієнти. У таких випадках велика, вражаюча сонячна скульптура робить видиму заяву про прихильність компанії до сталого розвитку. Компанії готові платити премію за обмін повідомленнями.

Гордон не поділився ціною Smartflower, сказавши, що вона варіюється від установки до установки, але згадав, що вартість становила близько 30 000 у 2019 році в сегменті шоу “Цей старий дім”. Хоча Smartflower нелегко порівняти з сонячною установкою на даху, якщо ваша мотивація полягає в отриманні сонячної енергії за найнижчою можливою ціною, Smartflower не є найкращим вибором. З ціною 30 000 і виробництвом близько 4.5 кіловат, Smartflower коштує понад 6.50 за ват. Це значно перевищує середній показник по країні для дахових сонячних електростанцій, який, за даними енергетичних аналітиків Wood Mackenzie, становить 3.28 у 2021 році. (Інші джерела повідомляють нижчі цифри.) EnergySage повідомила, що середні витрати на встановлення по штатах коливаються від 2.33 за ват в Арізоні до 3.43 у Вашингтоні, округ Колумбія.

Купуючи Smartflower, як і інші сонячні установки, ви матимете право на отримання федерального податкового кредиту на сонячну енергію.

Гордон погоджується, що Smartflower не є найдешевшим варіантом, але стверджує, що ціна за ват не точно відображає всі переваги двоосьового відстеження системи. Оскільки система може повертатися обличчям до ранкового та вечірнього сонця, Smartflower, ймовірно, вироблятиме більше енергії в цей час доби порівняно з фіксованими масивами, орієнтованими на південь. Це може бути перевагою, оскільки все більше комунальних підприємств додають ціни за час використання, які зростають рано ввечері. Smartflower може компенсувати більшу частину дорогої енергії, ніж інші варіанти сонячної енергії. Ступінь цієї переваги буде залежати від фіксованого масиву, який замінює Smartflower, але фіксовані масиви на даху, ймовірно, залишатимуться дешевшим варіантом, навіть з відстеженням Smartflower.

Для деяких клієнтів є додатковий спокій, що вони можуть встановити сонячну батарею, не пошкоджуючи свій дах, сказав Гордон. Хоча виробники сонячних панелей зазвичай гарантують, що установка не спричинить витоків протягом декількох років, наземне кріплення може бути привабливим варіантом для власників будинків, які хочуть перейти на сонячну енергію перед заміною даху. Сонячні панелі можна знімати і встановлювати заново для ремонту даху, але, як правило, за певну плату.

Зрештою, люди обирають Smartflower за його зовнішній вигляд та можливість виробляти електроенергію, одночасно роблячи заяву про сталий розвиток. За словами Гордона, Smartflower може покращити зовнішній вигляд будинку, не змінюючи зовнішній вигляд самої споруди.

Чи працює Smartflower в моєму штаті? Як я можу замовити?

Якщо ви хочете купити Smartflower, ви майже напевно зможете отримати його там, де ви знаходитесь: Компанія працює по всій території Сполучених Штатів і встановлює Smartflower по всьому світу.

Люди, зацікавлені в Smartflower, можуть запитати онлайн або зателефонувати по телефону. Потім компанія проводить віртуальну презентацію, щоб відповісти на питання про продукт. Оскільки немає необхідності перевіряти якість даху, Smartflower можна встановити віддалено за допомогою Google Earth. (Для повного розгортання та відстеження сонця потрібно близько 16-футового куба вільного простору).) Потім компанія надає письмову пропозицію і, якщо клієнт погоджується, йому відправляється Smartflower.

За словами Гордона, встановлення займає в середньому півдня, хоча багато хто робить це швидше. Монтажники копають траншею і прокладають дроти та кабелі від будинку до місця розташування Smartflower. Smartflower кріпиться до землі чотирма великими гвинтами, хоча в деяких випадках його встановлюють на попередньо залитий цементний фундамент. Оскільки Smartflower просто прикручується до землі, його можна легко відкрутити і перемістити в інше місце. (Він важить 1,700 фунтів, тому легкість тут відносна).)

Оскільки встановлення Smartflower вимагає таких самих навичок, як і встановлення звичайного обладнання, такого як генератор, знайти кваліфікованих монтажників у такій широкій географічній зоні не складає труднощів, сказав Гордон. Smartflower навчає та сертифікує всіх своїх інсталяторів.

Чи є Smartflower найкращим вибором?

Якщо ви шукаєте сонячну енергію для свого будинку, Smartflower найкраще підійде людям, які люблять унікальний вигляд або хочуть зробити видиму заяву про своє енергоспоживання. Хоча Smartflower, безперечно, виглядає круто, для більшості домовласників панелі на даху або наземний, стаціонарний масив матимуть більше сенсу з суто фінансової точки зору. Це, ймовірно, вдвічі дорожче за ват, ніж середній масив на даху.

Його гарантії надійні, хоча й не такі надійні, як у деяких дахових панелей та інсталяторів (у будь-якому випадку, це не дуже вдале порівняння). Обладнання, з якого складається Smartflower, хоча і не є найпоширенішим в галузі, але добре виконує свою роботу. Якщо вам подобається зовнішній вигляд і у вас є додаткові гроші, ви не зможете придбати Smartflower у жодній іншій компанії.

Варто зазначити, що хоча ця стаття ретельно досліджена, вона не спирається на жодні емпіричні тести, які я проводив особисто. Це не повинно слугувати заміною отриманню декількох пропозицій від місцевих та національних інсталяторів, щоб знайти сонячне рішення, яке найкраще відповідає вашим потребам та вашому майну.

Сонячні підрядники

Перестаньте орендувати електроенергію у монополіста, який володіє вами. Перехід на сонячну енергію є простим і дає вам можливість контролювати свою енергію, заощаджувати гроші та підвищувати цінність вашого будинку.

Ви не здаєте свій будинок в оренду. Навіщо орендувати енергію?

Оплата комунальних послуг. не єдиний спосіб забезпечити свій будинок енергією. Перейдіть на сонячну енергію і замість того, щоб платити комунальній компанії, ви будете володіти своєю енергією і, можливо, навіть змусите комунальну компанію платити вам.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Відзначайте економію, а також отримуйте місцеві та федеральні пільги на сонячну енергію.

Перехід на сонячну енергію зазвичай може заощадити від 10% до 40% ваших поточних витрат на електроенергію. Крім того, ви можете отримати величезну вигоду від місцевих та федеральних стимулів для переходу на сонячну енергію.

Допоможіть навколишньому середовищу та додайте цінності своєму будинку. Це безпрограшний варіант.

Зелена енергія. це чиста енергія. Крім того, підключення сонячної енергетичної системи до вашого будинку безпосередньо збільшить його вартість і додасть “привабливості”, коли прийде час продавати.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Опції для сонячних батарей

Інтегрований дах

Ідеальна пара з новим дахом

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Отримайте елегантну, низькопрофільну енергетичну систему, яка інтегрується безпосередньо з новою покрівлею.

N Заощаджуйте на електроенергії: за допомогою сонячних панелей, інтегрованих у дах, ви можете виробляти електроенергію за ціною, нижчою, ніж ваша комунальна компанія.

N Окупити себе: розумний дах може окупити сонячні панелі та ваш новий дах за рахунок економії на щомісячних рахунках за електроенергію та урядових пільг.

N Чудовий естетичний вигляд: у порівнянні з традиційними стійковими сонячними системами, сонячна система, інтегрована в дах, підвищить естетичність вашого даху.

Встановлення на даху (на стійці)

Для тих, у кого вже є новий дах

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Почніть економити на рахунках за електроенергію та насолоджуйтесь перевагами чистої енергії з даховою / наземною сонячною системою.

N Розраховуйте на економію: Контролюйте свою потужність, зменшуйте непередбачувані витрати на електроенергію і, можливо, навіть змусьте комунальну компанію заплатити вам.

N Отримуйте чисту енергію: Зелена енергія. це чиста енергія. Переходьте на сонячну енергію і насолоджуйтеся рішенням, яке краще для вас і навколишнього середовища.

N Володійте своєю енергією: Уникайте відключень електроенергії та несподіваних перебоїв і насолоджуйтеся своєю енергією, тому що це ваша енергія.

Перехід на сонячну енергію ще ніколи не був таким простим. Отримуйте енергію, яка захищає, красиво.

Можливість обирати джерело енергії для свого будинку. Виберіть красиве і довговічне покрівельне рішення. з виробничої лінії в Сан-Хосе, Каліфорнія. і допоможіть генерувати енергію з кожного даху.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Покрівельна сонячна система “все в одному

Timberline Solar™ від GAF Energy може похвалитися першою у світі сонячною черепицею, що прибивається цвяхами, як частиною елегантної сонячної покрівельної системи. Покрівля Timberline Solar™ є одночасно міцною та привабливою. і вона генерує чисту енергію. Одна установка. Один проект. Підкріплений найкращою в галузі гарантією.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Заощаджуйте на електроенергії

Коли ви обираєте сонячний дах від GAF Energy, він може виробляти екологічно чисту електроенергію за ціною, нижчою за тариф вашої комунальної компанії. Timberline Solar™ може навіть окупити себе, якщо підрахувати щомісячну економію на рахунках за електроенергію3 та державні пільги.

розумна, сонячна, панель, arduino, система

Вбудований захист

У той час як традиційні сонячні рішення встановлюються поверх черепиці, Timberline Solar™ включає ефективну сонячну технологію всередині міцної черепиці, що забезпечує чудові водонепроникні властивості.

Способи оплати за сонячні батареї

Купівля

Купуйте сонячні панелі та отримуйте негайну щомісячну економію.

 Без щомісячного платежу для SmartRoof

 Гарантія на якість продукції

N Скористайтеся місцевими та федеральними податковими пільгами

Кредит

Фінансуйте свою покупку за допомогою доступного щомісячного платежу.

 Низький щомісячний платіж фінансовому партнеру

 Гарантія на якість продукції

N Відсутність авансових платежів, можливість заощадити на комунальних платежах

Лізинг

Лізинг без першого внеску та отримуйте сонячну енергію за надійними тарифами.

 Низькі щомісячні платежі до SmartRoof

 Гарантія на якість продукції

N Без авансових платежів, можливість заощадити на комунальних платежах

PPA

Переходьте на сонячну енергію без авансових платежів та сплачуйте надійну щомісячну ставку.

 Низький щомісячний платіж до SmartRoof

 Гарантія на якість продукції

N Відсутність авансових платежів, можливість заощадити на комунальних платежах

Маєте запитання про сонячну енергію??

Які переваги дає перехід на сонячну енергію та використання сонячних панелей?

Ось деякі з найкращих переваг переходу на сонячну енергію:

 • Сонячна енергія чистіша. сонячні панелі використовують сонце для виробництва енергії, а сонце є одним з найчистіших джерел енергії; це на відміну від популярних джерел енергії, таких як вугілля та нафта, які виробляють більш забруднену енергію.
 • Сонячна енергія є передбачуваною. якщо ви підписуєтесь на сонячну енергію за програмою PPA / лізинговою програмою / кредитною програмою, ви отримаєте фіксовану щомісячну ставку, що дозволить вам знати точну суму вашого щомісячного платежу за електроенергію.
 • Сонячна енергія додає “привабливості” вашому будинку. якщо ви реєструєтесь через програму PPA, наявність сонячної енергетичної системи додає “привабливості” вашому будинку. Хоча сонячна система не додасть “цінності” вашому будинку (оскільки ви орендуєте, а не володієте сонячною системою), вона додасть вашому будинку “привабливості”. Якщо хтось захоче придбати ваш будинок і побачить, що ви використовуєте сонячну енергію (яка є чистішою, дешевшою та більш передбачуваною), ваш будинок матиме перевагу над іншими будинками на ринку.
 • Сонячна енергія додає вартості вашому будинку. якщо ви купуєте сонячну систему за готівку або в кредит, наявність сонячної енергії може фактично додати реальної, конкретної вартості вашому будинку. Припустимо, наприклад, у вас є будинок вартістю 200 000. Якщо ви придбаєте сонячну енергетичну систему, це, ймовірно, додасть вашому будинку близько 40 000. 60 000 доларів США (в залежності від розміру системи, яку ви купуєте).

Як сонячна енергія “безкоштовна”?

Коли ви чуєте, що сонячна енергія “безкоштовна”, це означає програму PPA або програму “лізингу”. У цих програмах ваша сонячна система встановлюється безкоштовно, а страхування, обслуговування та гарантія включені в програму. Це означає, що вам потрібно лише зосередитися на сплаті щомісячних комунальних платежів та платежів за сонячну енергію. разом ці два платежі будуть дешевшими, ніж ваші поточні тарифи на комунальні послуги.

Чи можу я отримати податкові пільги, перейшовши на сонячну енергію?

Так. Якщо ви купуєте сонячну систему за готівку або в кредит, ви матимете право на будь-які податкові пільги, які вам доступні.

Скільки сонячні панелі економлять на рахунках за електроенергію?

Скільки сонячні панелі заощадять вам на рахунках за електроенергію, буде різним для кожного, виходячи з ряду факторів. Як правило, ви можете розраховувати на економію від 10% до 40% ваших рахунків за електроенергію, перейшовши на сонячну енергію.

На додаток до економії коштів на щомісячних витратах на електроенергію, перехід на сонячну енергію дозволяє прогнозувати, скільки ви будете платити щомісяця. Плата за сонячну енергію є фіксованою, в той час як комунальні компанії можуть підвищувати та знижувати тарифи щомісяця, виходячи з різних факторів.

Що таке нетто-облік?

Чистий облік. це процес отримання кредитів на енергію/комунальні послуги з енергії, яку виробляють ваші сонячні панелі. Сонячні панелі зазвичай виробляють багато енергії протягом дня, але ви не використовуєте всю цю енергію протягом дня. В результаті надлишкова енергія, яку ви не використовуєте, повертається назад в електромережу. Віддаючи енергію з вашої системи назад в мережу, ви не тільки забезпечуєте сусідів чистою енергією, виробленою вашою сонячною системою, але й накопичуєте кошти на рахунку за комунальні послуги.

Отже, вночі ви живитеся від енергосистеми, використовуючи кредити енергії, які ви накопичили на своєму рахунку за комунальні послуги протягом дня. Іншими словами, навіть якщо ви використовуєте енергію від постачальника, ви не платите за неї, тому що ви використовуєте свої енергетичні кредити, які ви накопичили протягом дня.

Що таке тарифи за час використання?

Тарифи за час використання. це показник, який диктує комунальне підприємство. Ваше комунальне підприємство буде стягувати з вас більшу або меншу плату залежно від того, в який час доби ви користуєтеся електроенергією. Як правило, в години пік (десь між 14:00 та 18:00) вони стягують з вас більше, а в неробочі години (пізно ввечері, рано вранці) вони стягують з вас менше.

У чому різниця між мережевою та автономною сонячною енергією?

Приєднання сонячної енергії до електромережі є синонімом поняття чистого обліку, процесу, за допомогою якого ваша сонячна енергія накопичується на вашому рахунку за комунальні послуги.

Автономна сонячна енергія. це концепція використання резервної батареї для зберігання надлишкової сонячної енергії замість того, щоб віддавати надлишок енергії назад у загальну електромережу. Автономна енергія використовується рідше, оскільки в багатьох районах і зонах відключення від електромережі є незаконним.

Що таке зелена енергія?

Зелена енергія. це чистіша енергія. Сонячна, вітрова та водяна енергія. це чиста енергія. На противагу цьому, вугілля, нафта та ядерна енергія є формами брудних енергетичних продуктів і шкодять нашій планеті.

Як працює сонячна енергія?

Сонячні панелі виробляють енергію для вашого будинку, і ця енергія надходить у ваш будинок у вигляді електрики. Будь-який надлишок невикористаної енергії повертається назад у мережу і приносить вам кредити на оплату комунальних послуг, які використовуються, коли заходить сонце.

Як сонячна енергія повертається в мережу?

Сонячна енергія повертається в мережу через програму мережевого обліку. Коли сонячні панелі виробляють надлишкову енергію (тобто.e. енергія, яку ви не будете використовувати/потрібна), ця енергія повертається назад в мережу, нараховуючи вам кредити енергії на вашому рахунку, які ви можете використовувати для живлення вашого будинку вночі.

Наприкінці кожної ночі залишки невикористаних кредитів на вашому рахунку за електроенергію переносяться на наступний день і далі.

Наприкінці року, якщо у вас залишиться достатньо кредитів на вашому рахунку за комунальні послуги, тоді комунальна компанія фактично ПЛАТИТЬ ВАМ за надлишок енергії, яку ви поставили в мережу.

Які існують міфи про сонячну енергетику??

“Це змінить мою електроенергію, і моє світло буде мерехтіти”

Ні, сонячна енергія не змінить вашу електроенергію і не змусить ваше світло мерехтіти. Єдина “різниця”, яку ви побачите. це ваш щомісячний рахунок за комунальні послуги, який буде значно дешевшим після переходу на сонячну енергію.

“Існує “підступ” у програмі оренди / PPA”

Ні, немає ніякого підступу і немає ніяких прихованих витрат. Ми встановлюємо вашу сонячну систему безкоштовно і покриваємо все необхідне для вашої системи, включаючи гарантію, страхування, технічне обслуговування. Все, що вам потрібно зробити, це просто продовжувати сплачувати рахунки за електроенергію, які зменшаться, оскільки ви будете економити гроші за допомогою сонячної енергії.

Залишити відповідь