Розшифровка вихідної потужності сонячних панелей: Напруги, абревіатури та жаргон. Вихідна потужність сонячного елемента

Основи сонячних фотоелектричних елементів

Коли світло падає на фотоелектричний (ФЕ) елемент. також званий сонячним елементом. це світло може відбиватися, поглинатися або проходити прямо через елемент. Фотоелемент складається з напівпровідникового матеріалу; “напів” означає, що він може проводити електрику краще, ніж ізолятор, але не так добре, як хороший провідник, як метал. Існує кілька різних напівпровідникових матеріалів, що використовуються у фотоелектричних елементах.

Коли напівпровідник піддається впливу світла, він поглинає енергію світла і передає її негативно зарядженим частинкам матеріалу, які називаються електронами. Ця додаткова енергія дозволяє електронам протікати через матеріал у вигляді електричного струму. Цей струм витягується через провідні металеві контакти. сітчасті лінії на сонячних елементах. і потім може бути використаний для живлення вашого будинку та решти електромережі.

Ефективність фотоелектричної комірки. це просто кількість електричної енергії, що виходить з комірки, порівняно з енергією світла, що падає на неї, що вказує на те, наскільки ефективно комірка перетворює енергію з однієї форми в іншу. Кількість електроенергії, виробленої фотоелектричними елементами, залежить від характеристик (таких як інтенсивність і довжина хвиль) доступного світла і численних експлуатаційних характеристик елемента.

Важливою властивістю фотоелектричних напівпровідників є ширина забороненої зони, яка вказує, які довжини хвиль світла матеріал може поглинати і перетворювати в електричну енергію. Якщо ширина забороненої зони напівпровідника відповідає довжині хвилі світла, що потрапляє на фотоелемент, то цей елемент може ефективно використовувати всю доступну енергію.

Нижче ви дізнаєтесь більше про найпоширеніші напівпровідникові матеріали для фотоелектричних елементів.

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

Кремній

Кремній, безумовно, є найпоширенішим напівпровідниковим матеріалом, що використовується в сонячних елементах, представляючи приблизно 95% модулів, що продаються сьогодні. Це також другий за поширеністю матеріал на Землі (після кисню) і найпоширеніший напівпровідник, який використовується в комп’ютерних чіпах. Кристалічні кремнієві елементи виготовляються з атомів кремнію, з’єднаних один з одним, утворюючи кристалічну решітку. Ця решітка забезпечує організовану структуру, яка робить перетворення світла в електрику більш ефективним.

Сонячні елементи, виготовлені з кремнію, наразі забезпечують поєднання високої ефективності, низької вартості та тривалого терміну служби. Очікується, що модулі прослужать 25 років і більше, все ще виробляючи понад 80% своєї початкової потужності після закінчення цього часу.

Тонкоплівкова фотовольтаїка

Тонкоплівковий сонячний елемент виготовляється шляхом нанесення одного або декількох тонких шарів фотоелектричного матеріалу на несучий матеріал, такий як скло, пластик або метал. Сьогодні на ринку є два основних типи тонкоплівкових фотоелектричних напівпровідників: телурид кадмію (CdTe) та диселенід міді, індію та галію (CIGS). Обидва матеріали можна наносити безпосередньо на передню або задню поверхню модуля.

CdTe є другим за поширеністю фотоелектричним матеріалом після кремнію, а елементи CdTe можна виготовляти за допомогою недорогих виробничих процесів. Хоча це робить їх економічно вигідною альтернативою, їх ефективність все ще не настільки висока, як у кремнію. CIGS-елементи мають оптимальні властивості для фотоелектричних матеріалів і високу ефективність в лабораторних умовах, але складність, пов’язана з поєднанням чотирьох елементів, робить перехід від лабораторії до виробництва більш складним. І CdTe, і CIGS потребують більшого захисту, ніж кремній, щоб забезпечити тривалу роботу на відкритому повітрі.

Фотоелектрика на основі перовскіту

Перовскітні сонячні елементи є різновидом тонкоплівкових елементів і названі так завдяки своїй характерній кристалічній структурі. Перовскітні комірки побудовані з шарів матеріалів, які надруковані, покриті або осаджені у вакуумі на основний опорний шар, відомий як підкладка. Вони, як правило, легко збираються і можуть досягати ефективності, подібної до кристалічного кремнію. У лабораторних умовах ефективність перовскітних сонячних елементів покращилася швидше, ніж у будь-якого іншого фотоелектричного матеріалу, з 3% у 2009 році до понад 25% у 2020 році. Щоб бути комерційно життєздатними, перовскітні фотоелементи повинні стати достатньо стабільними, щоб витримати 20 років на відкритому повітрі, тому дослідники працюють над тим, щоб зробити їх більш довговічними і розробити великомасштабні, недорогі технології виробництва.

Органічна фотовольтаїка

Органічні фотоелектричні елементи (OPV) складаються з багатих на вуглець (органічних) сполук і можуть бути пристосовані для покращення певної функції фотоелемента, наприклад, ширини забороненої зони, прозорості або кольору. Наразі OPV-елементи лише вдвічі менш ефективні, ніж кристалічні кремнієві, і мають коротший термін служби, але їх виробництво у великих обсягах може бути дешевшим. Вони також можуть бути застосовані до різноманітних допоміжних матеріалів, таких як гнучкий пластик, що робить OPV здатними служити для широкого спектру застосувань.ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ ЕЛЕМЕНТИ

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

Квантові точки

Квантово-крапкові сонячні елементи проводять електрику через крихітні частинки різних напівпровідникових матеріалів шириною всього кілька нанометрів, які називаються квантовими точками. Квантові точки забезпечують новий спосіб обробки напівпровідникових матеріалів, але між ними важко створити електричний зв’язок, тому вони наразі не дуже ефективні. Однак їх легко перетворити на сонячні елементи. Їх можна наносити на підкладку за допомогою методу спінового покриття, розпилення або рулонних принтерів, подібних до тих, що використовуються для друку газет.

Квантові точки бувають різних розмірів, а їхню ширину забороненої зони можна налаштовувати, що дозволяє їм збирати світло, яке важко вловити, і працювати в парі з іншими напівпровідниками, такими як перовскіти, для оптимізації продуктивності багатоперехідних сонячних елементів (докладніше про них нижче).

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

Багатоперехідна фотовольтаїка

Інша стратегія підвищення ефективності фотоелементів полягає в нанесенні шарів з декількох напівпровідників для створення багатоперехідних сонячних елементів. Ці елементи по суті є стеками різних напівпровідникових матеріалів, на відміну від одноперехідних елементів, які мають лише один напівпровідник. Кожен шар має різну ширину забороненої зони, тому кожен з них поглинає різну частину сонячного спектру, використовуючи більше сонячного світла, ніж одноперехідні елементи. Багатоперехідні сонячні елементи можуть досягати рекордних рівнів ефективності, оскільки світло, яке не поглинається першим напівпровідниковим шаром, вловлюється шаром під ним.

У той час як всі сонячні елементи з більш ніж однією забороненою зоною є багатоперехідними сонячними елементами, сонячний елемент з рівно двома забороненими зонами називається тандемним сонячним елементом. Багатоперехідні сонячні елементи, які поєднують напівпровідники з III і V стовпців періодичної таблиці, називаються багатоперехідними III-V сонячними елементами.

Багатоперехідні сонячні елементи продемонстрували ефективність вище 45%, але вони дорогі і складні у виробництві, тому їх поки що використовують для освоєння космосу. Військові використовують сонячні елементи III-V в безпілотниках, а дослідники вивчають інші сфери їх застосування, де висока ефективність є ключовим фактором.

Концентраційна фотоелектрика

Концентраційний фотоелектричний перетворювач, також відомий як CPV, фокусує сонячне світло на сонячному елементі за допомогою дзеркала або лінзи. Фокусуючи сонячне світло на невеликій площі, потрібно менше фотоелектричного матеріалу. Фотоелектричні матеріали стають більш ефективними в міру того, як світло стає більш концентрованим, тому найвищий загальний ККД досягається при використанні фотоелементів і модулів CPV. Однак, потрібні більш дорогі матеріали, технології виробництва та можливість відстежувати рух сонця, тому продемонструвати необхідну економічну перевагу в порівнянні з сучасними великосерійними кремнієвими модулями стало складним завданням.

Дізнайтеся більше про дослідження в галузі фотоелектрики у відділі технологій сонячної енергетики, перегляньте ці інформаційні ресурси про сонячну енергію та дізнайтеся більше про те, як працює сонячна енергія.

Розшифровка вихідної напруги сонячної панелі: Напруга, абревіатури та жаргон

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

Для новачків у сонячній енергетиці та фотоелектриці (PV) розгадка таємниць, що ховаються за жаргоном та абревіатурами, є одним з найскладніших завдань на початковому етапі. Сонячні панелі мають багато різних значень напруги, пов’язаних з ними. Існує багато чого, що потрібно знати про потужність сонячних панелей.

Типи напруги сонячних панелей:

 • Напруга при холостому ході (VOC)
 • Напруга при максимальній потужності (VMP або VPM)
 • Номінальна напруга
 • Напруга з поправкою на температуру
 • Температурний коефіцієнт напруги
 • Вимірювання напруги та тестування сонячних панелей

Напруга в розімкнутому контурі (VOC)

Яка напруга відкритого контуру сонячної панелі? Напруга холостого ходу. це напруга, яка зчитується вольтметром або мультиметром, коли модуль не підключений до жодного навантаження. Ви можете очікувати побачити це число на технічному паспорті та наклейці фотомодуля. Ця напруга використовується при тестуванні модулів, щойно розпакованих з коробки, і використовується пізніше при виконанні розрахунків викидів ЛОС з поправкою на температуру при проектуванні системи. Ви можете звернутися до діаграми нижче, щоб знайти типові значення VOC для різних типів кристалічних фотомодулів.

Номінальна напруга VOC. типова VMP. типова кількість послідовно з’єднаних елементів
12 21 17 36
18 30 24 48
18 33 26 54
20 36 29 60
24 42 35 72

Напруга при максимальній потужності (VMP або VPM)

Яка максимальна напруга живлення сонячної панелі? Напруга при максимальній потужності. це напруга, яка виникає, коли модуль підключений до навантаження і працює з максимальною продуктивністю при стандартних умовах тестування (STC). Ви можете побачити цей номер на специфікації та наклейці модулів. VMP знаходиться в місці перегину на кривій I-V; де найбільша вихідна потужність модуля. Важливо зазначити, що цю напругу нелегко виміряти, а також вона не пов’язана з продуктивністю системи як такою. Це не рідкість, коли навантаження або акумуляторна батарея може знизити VMP модуля або масиву на кілька вольт нижче, ніж VMP під час роботи системи. Номінальну потужність фотомодуля можна підтвердити в розрахунках, помноживши VMP модуля на струм при максимальній потужності (IMP). В результаті ви отримували [email protected] або потужність в точці максимальної потужності, таку ж, як вказано на паспортній табличці модуля. VMP модуля, як правило, дорівнює 0.5 вольт на кожну комірку, з’єднану послідовно в модулі. Типові значення VMP для різних типів кристалічних модулів можна знайти в таблиці.

Номінальна напруга

Яка напруга сонячної панелі? Номінальна напруга. це напруга, яка використовується як метод класифікації, як спадщина з часів, коли акумуляторні системи були єдиними, що працювали. Ви НЕ очікуєте побачити це число на специфікації та наклейці фотомодуля. Ця номенклатура працювала дуже добре, оскільки більшість систем мали батареї на 12 або 24 В. Коли у вас є 12-вольтова батарея для зарядки, ви використовуєте 12-вольтовий модуль, кінець історії. Те саме стосується і систем на 24 В. Оскільки зарядка була єдиною грою в місті, потреби батарей диктували, скільки елементів всередині фотоелектричної системи слід з’єднати послідовно або паралельно, щоб за більшості погодних умов сонячні модулі працювали для зарядки батареї (батарей). Якщо ви звернетесь до діаграми, то побачите, що 12В модулі, як правило, мали 36 послідовно з’єднаних елементів, що з роками було визнано оптимальною кількістю для надійної зарядки 12В акумуляторів. Цілком логічно, що в системі 24 В цифри подвоїлися б, і це відповідає дійсності на графіку. У цій автономній сонячній системі все працювало дуже добре, оскільки вона розвивалася за тією ж номенклатурою, так що коли у вас була батарея на 12 В і ви хотіли отримати сонячну енергію, ви знали, що вам потрібно придбати “12 В” модуль і “12 В” контролер. Незважаючи на те, що напруга від сонячного модуля могла бути 17 В постійного струму, а контролер заряду заряджав при 14 В, в той час як інвертор щасливо працював при 13 В постійного струму на вході, вся система складалася з “номінальних” компонентів на 12 В, так що все це працювало разом. Це працювало добре протягом тривалого часу, поки не з’явилася технологія точки максимальної потужності (MPPT), яка стала доступною і почала з’являтися. Це означало, що не всі фотоелектричні модулі обов’язково заряджали батареї, і що з розвитком технології MPPT, навіть коли фотоелектричні модулі використовувались для зарядки батарей, вам більше не потрібно було використовувати ту ж номінальну напругу, що і ваша акумуляторна батарея. Стрінгові інвертори змінили правила гри для модулів, оскільки вони більше не були змушені в своїй конструкції підлаштовуватися під вимоги до напруги акумуляторів глибокого циклу. Ця зміна дозволила виробникам виготовляти модулі на основі фізичного розміру, характеристик потужності та використовувати інші матеріали, які давали напругу модулів, абсолютно не пов’язану з батареями. Перша і найпопулярніша зміна відбулася в тому, що зараз зазвичай називають “номінальними” модулями на 18 В. Не існує акумуляторних батарей на 18 В для систем ВДЕ. Модулі отримали таку назву, тому що їх кількість комірок і функціональні номінальні напруги ставлять їх прямо між двома існуючими категоріями “номінальних” фотомодулів на 12 і 24 В. Багато модулів мають від 48 до 60 елементів, які виробляють напругу, що не відповідає номінальним компонентам системи на 12 або 24 В. Щоб уникнути поганого проектування системи і плутанини, багато хто в галузі прийняв назву 18 В, але в кінцевому підсумку це могло створити більше плутанини серед новачків, які не розуміли взаємозв’язку між послідовно з’єднаними елементами, VOC, VMP і номінальною напругою. З таким розумінням все стає набагато простіше, а діаграма повинна допомогти розкрити деякі таємниці.

VOC з поправкою на температуру

Значення VOC, скориговане на температуру, необхідне для того, щоб гарантувати, що коли низькі температури підвищують VOC масиву, інше підключене обладнання, таке як контролери MPPT або інвертори для зв’язування з мережею, не буде пошкоджено. Цей розрахунок виконується одним з двох способів. Перший спосіб передбачає використання діаграми в NEC 690.7. Другий спосіб передбачає проведення розрахунків з температурним коефіцієнтом напруги та найнижчою місцевою температурою.

Температурний коефіцієнт напруги

Що таке температурний коефіцієнт сонячної панелі? Температурний коефіцієнт сонячної панелі. це величина, що відображає зміну напруги в залежності від температури. Як правило, воно використовується для розрахунку ситуацій низької температури / високої напруги для вибору масиву та компонентів у прохолодному кліматі. Ця величина може бути представлена у вигляді відсоткової зміни від напруги STC на градус або як зміна значення напруги на градус зміни температури. Цю інформацію було нелегко знайти в минулому, але зараз її частіше можна побачити на сторінках специфікацій, а іноді і на наклейках на модулях.

Вимірювання напруги та тестування сонячних панелей

Як виміряти напругу на сонячній панелі? Напругу на сонячній панелі можна зчитувати за допомогою вольтметра або мультиметра. Нижче ви побачите приклад вольтметра, що вимірює VOC за допомогою з’єднувальної коробки. Це може бути вид зі зворотного боку фотомодуля. Використання мультиметра. найкращий спосіб виміряти потужність сонячної панелі.

При дослідженні вихідної потужності сонячної панелі може бути складно розібратися в різних значеннях напруги і використовуваних абревіатурах. Для новачків у сонячній енергетиці та фотоелектриці (PV) розшифровка термінології може бути складним завданням. У цьому блозі ми розберемо основи вихідної потужності сонячних панелей, включаючи напругу, абревіатури та жаргон, щоб допомогти вам розібратися в цьому питанні.

Що таке сонячні ампер і ват?

Сонячні ампер і вати. це дві одиниці виміру кількості електричної енергії, яку виробляє сонячна панель. Сонячні ампер (А) вимірюють силу електричного струму, що виробляється фотоелектричним елементом, тоді як сонячні вати (Вт) вимірюють кількість енергії, що передається електричному навантаженню. Як сонячні ампер, так і вати пов’язані з рейтингом ефективності домашніх сонячних панелей. Чим вищий рейтинг ефективності, тим більша кількість сонячних ампер і ват виробляється.

На ринку існує багато типів 60-елементних сонячних панелей для домашніх сонячних систем, кожна з яких має різний коефіцієнт корисної дії та вихідну потужність в амперах/ват. Високоефективні панелі здатні виробляти більше сонячних ват, ніж низькоефективні, хоча вони, як правило, коштують дорожче. Вибравши правильну панель, домовласники можуть переконатися, що їх сонячна батарея виробляє достатньо енергії, щоб задовольнити їхні потреби в електроенергії.

Чому сонячні панелі мають так багато напруг, пов’язаних з ними?

Сонячні панелі мають різні значення напруги, пов’язані з різними типами сонячних панелей, їх розміщенням у системі сонячних панелей та виробництвом електроенергії. Найпоширеніший тип дахових сонячних панелей використовує постійний струм (DC) і виробляє низьку напругу. Ця низька напруга зазвичай становить від 20 до 40 вольт, залежно від конкретного типу панелі. Щоб збільшити вихідну напругу, кілька сонячних панелей можна з’єднати між собою в послідовне або паралельне з’єднання, або і те, і інше, залежно від конкретної сонячної енергетичної системи.

Коли сонячні панелі з’єднані послідовно, напруги додаються разом. Це означає, що послідовне з’єднання двох 20-вольтових сонячних панелей дасть загальну вихідну напругу 40 вольт. Послідовне з’єднання трьох панелей дасть на виході 60 вольт і так далі. Цей метод часто використовується, коли загальна напруга повинна бути вищою, ніж та, яку може забезпечити одна панель.

На відміну від цього, коли сонячні панелі з’єднані паралельно, потужність додається разом. Це означає, що паралельне з’єднання двох 10-ватних сонячних панелей дасть загальну вихідну потужність 20 Вт. Паралельне з’єднання трьох панелей дасть 30-ватну потужність і т.д. Цей метод часто використовується, коли загальна потужність повинна бути вищою, ніж та, яку може забезпечити одна панель.

Вихідна напруга сонячної панелі також залежить від її потужності, яка вимірюється виробником за стандартних умов випробувань (STC).

Що означає STC?

STC визначається як опромінення 1 000 Вт/м2 і температура елемента 25 градусів за Цельсієм. Оскільки реальні умови рідко дорівнюють STC, фактична вихідна потужність сонячної панелі може відрізнятися від її номінальної потужності. Ось чому важливо розуміти різні напруги, пов’язані з вашою конкретною сонячною енергетичною системою, щоб переконатися, що вона відповідає вашим потребам. Щоб визначити номінальну потужність сонячних панелей, потрібно знати дві цифри: потужність сонячної панелі (вимірюється у ватах) і ефективність сонячної панелі (вимірюється у відсотках). Сонячна установка передбачає підключення сонячних панелей до фотоелектричної системи, яка може використовувати або зберігати згенеровану електроенергію. Коефіцієнт корисної дії сонячних панелей залежить від таких факторів, як навколишнє середовище, кут нахилу та географічне розташування, але зазвичай коливається в межах 15-20%. Знання того, яку потужність генерують сонячні панелі, допомагає визначити їх загальну продуктивність з точки зору виробництва електроенергії для будь-якого конкретного проекту сонячної установки. Розуміння різних напруг, пов’язаних з сонячними енергетичними системами, може бути складним для тих, хто не знайомий з цією технологією, але після того, як ви засвоїте ці знання, ви будете мати необхідні знання для прийняття обґрунтованих рішень щодо власної сонячної енергетичної установки.

Якого розміру повинна бути моя сонячна панель?

Вибираючи розмір сонячної панелі, ви повинні враховувати свої потреби в енергії та кількість годин сонячного світла у вашій місцевості. Розмір сонячної панелі визначатиме кількість електроенергії, яку вона може виробити, що вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). Ваші енергетичні потреби визначатимуть тип сонячної панелі, який вам потрібен.

Якщо ви хочете виробляти певну кількість електроенергії, загальна кількість сонячних панелей, яка вам потрібна, буде залежати від їх номінальної потужності. Як правило, чим вище номінальна потужність, тим більше електроенергії вона буде генерувати. Ви можете розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно для задоволення ваших потреб в енергії, розділивши вашу потребу в кВт-год на потужність кожної панелі.

Наприклад, якщо ваша потреба в енергії становить 10 кВт-год на день і ви використовуєте сонячні панелі потужністю 250 Вт, то вам знадобиться 40 сонячних панелей.

Вибираючи розмір сонячної панелі, обов’язково враховуйте тривалість сонячного сяйва у вашому регіоні. Чим більше сонячного світла, тим менше сонячних панелей вам знадобиться для задоволення ваших потреб в енергії.

Таким чином, розмір сонячної панелі, який вам потрібен, залежить від ваших потреб в енергії та годин сонячного світла, доступних у вашій місцевості. Ви можете розрахувати, скільки панелей вам потрібно для задоволення ваших потреб в енергії, розділивши вашу потребу в кВт-год на потужність кожної панелі.

Скільки вольт виробляє сонячна панель?

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

У сонячних панелях використовуються фотоелектричні елементи, які в своїй конструкції можуть мати 32, 36, 48, 60, 72 або 96 комірок. Як правило, сонячна панель з 32 осередками може видавати 14.72 вольти (кожна комірка виробляє близько 0.46 вольт електроенергії). Ці відсіки встановлюються в прямокутну або квадратну рамку. Зі збільшенням кількості фотоелементів збільшуються розмір і вага сонячних панелей. Комерційна генерація електроенергії використовує сонячні панелі з більшою конфігурацією осередків. Але що таке вихідна напруга сонячної панелі змінного або постійного струму? Прочитайте статтю, щоб дізнатися про те, скільки вольт виробляє сонячна панель та інші факти, пов’язані з цим.

Скільки вольт виробляє сонячна панель?

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

Отже, скільки вольт виробляє сонячна панель? Хоча в даний час доступні елементи розміром 158 мм 158 мм, найпоширеніший сонячний елемент, що використовується відповідно до галузевих стандартів, має розмір 156 мм 156 мм і виробляє 0.5 Вольт при STC (стандартних умовах випробувань). Загальна кількість вольт, що виробляється панеллю, буде визначена шляхом підсумовування цих величин. Зазвичай ми використовуємо панелі з 36, 60 та 72 фотоелементами. Як ми вже обговорювали раніше, один елемент генерує 0.5 В як Vmax (максимальна вироблена напруга).

 • 36 елементів 0.5 В = 18 В (Vmax)
 • 30 В дорівнює 60 елементам помноженим на 0.5 V. (Vmax)
 • 36 В дорівнює 72 елементам, помноженим на 0.5 V. (Vmax)

Панелі з розрізаними осередками, які можуть мати до 120 і 144 осередків, популярні сьогодні.

Що таке вихідна напруга сонячної панелі змінного або постійного струму?

Перш ніж дізнатися, скільки вольт виробляє сонячна панель, ви повинні дізнатися, що таке вихідна напруга сонячної панелі змінного або постійного струму. Електроенергія виробляється за допомогою сонячних панелей постійного струму (DC). Змінний струм (AC) живить більшість будинків. Вихідна потужність постійного струму сонячної панелі перетворюється інвертором в змінний струм, підтримуючи напругу змінного струму на рівні 110 вольт і чисті 60 циклів (Герц) в секунду.

Домогосподарства в основному використовують змінний струм, тоді як сонячні панелі забезпечують постійний струм. Таким чином, інвертори перетворюють сонячну енергію у форму, яку можна використовувати в будинках ваших клієнтів. Постійний струм (DC) і низька напруга використовуються найпопулярнішим видом дахових сонячних панелей. Залежно від конкретного типу панелі, ця низька напруга коливається від 20 до 40 вольт. Хоча багато домовласників віддають перевагу концепції виробництва власної електроенергії, встановлення сонячних панелей передбачає набагато більше, ніж просто забивання фотоелектричних панелей на даху. Насправді, витрати на сонячну енергію складають лише 25-30 відсотків від вартості сонячних панелей. Насправді, створення повноцінної системи, яка відповідає чинним електротехнічним нормам, є безпечною та надійною, вимагає ретельного проектування, технічних ноу-хау та дорогого електрообладнання.

Інвертори повинні бути правильно підібрані до вихідної напруги панелей, оскільки вони мають номінальну потужність у ватах (або батареї, якщо вона використовується). Незначний відсоток енергії втрачається інверторами у вигляді тепла. Це може знизити їх ефективність і забрати кілька ват, які ви могли б використати з більшою користю деінде.

Скільки вольт виробляє сонячна панель за годину?

Тепер ви дізналися про те, скільки вольт виробляє сонячна панель, але скільки вольт виробляє сонячна панель за годину? Більшість сонячних панелей генерують від 170 до 350 Вт на годину. Однак це також залежить від кількості прямого сонячного світла та клімату. На одну сонячну панель вона коливається від 0.17 до 0.35 кВт-год в середньому. Однак, згідно з дослідженнями, звичайна сонячна панель може виробляти від 230 до 275 Вт потужності. Отже, сонячна панель виробляє вольти в діапазоні від 228.Від 67 вольт до 466 вольт на годину. 4

Скільки вольт виробляє сонячна панель в день?

розшифровка, вихідної, потужності, сонячних, панель

Ви дізналися скільки вольт виробляє сонячна панель за годину, але скільки вольт виробляє сонячна панель за добу? Хоча існує безліч факторів, які можуть визначити, скільки електроенергії може виробляти сонячна панель, в Сполучених Штатах можна очікувати, що одна сонячна панель, як правило, виробляє близько 2 кВт-год на день.

Скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 300 Вт?

Отже, скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 300 Вт? Кількість електроенергії, виробленої сонячною панеллю, залежить від розміру панелі, ефективності сонячних елементів всередині панелі та кількості сонячного світла, яке отримує панель. А 300-ватна (0.3 кВт) сонячна панель при повному сонячному освітленні активно генерує енергію протягом однієї години, вона згенерує 300 ват-годин (0.3 кВт/год) електроенергії. Панель потужністю 300 Вт виробляє 240 вольт, що дорівнює 1.25 Ампер.

Скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 200 Вт?

Ви дізналися про сонячні панелі потужністю 300 Вт, але чи спадало вам на думку, скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 200 Вт? Сонячні панелі потужністю 200 Вт можуть виробляти напругу на різних рівнях. Для 200-ватних панелей є два різних виходи напруги: 18В і 28В. Вихідна напруга 200-ватних панелей зазвичай становить 18 В. Це генерує приблизно 11 ампер щогодини. В якості альтернативи, панелі потужністю 200 Вт 28 В виробляють близько 7 ампер енергії щогодини.

Скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 500 Вт?

Близько десяти років тому лише сонячні панелі потужністю 200-300 Вт вважалися сонячними панелями стандартного розміру. Через багато років розробники розробили 500-ватну сонячну панель. Ці панелі ще не є оптимальними для використання в житлових приміщеннях. Вони більше підходять для комерційних та промислових установок. Існує не так багато інформації про те, скільки вольт виробляє сонячна панель, але багато джерел стверджують, що 500-ватна сонячна панель зазвичай виробляє 20-25 ампер при 12 вольтах. Він може заряджатися від 5 до 6 годин, якщо у вас достатньо сонячного світла.

Скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 750 Вт?

Блок живлення сонячної панелі потужністю 750 Вт відмінно виробляє 220 вольт, виконуючи 3.18 вольт. Якщо ваш інвертор має потужність 750 Вт, вам слід перевірити, чи працює він на 12 вольт, 14 вольт, 24 вольти або 28 вольт.

Напруга інвертора зазвичай вище 12 вольт в інверторах потужністю 750 Вт. Однак, оскільки 12 вольт є найнижчим значенням, ми все одно включимо його в розрахунок. Отже, сила струму інвертора при 100% ефективності буде дорівнює 62.5 ампер (750 Вт / 12 вольт). Оскільки існує найменша ймовірність того, що інвертор матиме 100% ККД, ми розглянемо 80% ККД. Тоді діапазон підсилювача буде близько 62.5 ампер / 0.8 = 78.13 ампер.

Скільки вольт виробляє сонячна панель потужністю 100 Вт?

Напруга, яку виробляють сонячні панелі при виробництві електроенергії, змінюється в залежності від кількості елементів і кількості сонячного світла, яке вони отримують. Зазвичай 100-ватна сонячна панель виробляє близько 18 вольт максимальної напруги живлення.

Сонячна панель повинна бути розташована там, де більша частина денного сонячного світла падає на полуденне небо для досягнення максимальної продуктивності. Пікове сонячне світло. це те, що потрібно для того, щоб панель була максимально ефективною. Більшість сонячних панелей, однак, не завжди отримують такі сприятливі умови і часто виробляють менше 100 Вт, коли мало сонячного світла.

Скільки батарей на 12 В потрібно для живлення будинку?

Оцінюючи, скільки електроенергії може генерувати ваша сонячна панель, дуже важливо враховувати потужність ваших батарей. Один ват дорівнює одному джоулю в секунду в енергетичній одиниці потужності. Ви повинні знати, скільки енергії споживає ваш будинок щодня, щоб визначити, скільки батарей вам потрібно. Для типового американського будинку це часто означає, що вам потрібно щонайменше вісім-десять батарей.

Для забезпечення достатнього резервного живлення на випадок, якщо основне джерело живлення вийде з ладу, вам знадобиться кілька акумуляторів. Наприклад, одна літій-іонна батарея може живити ваше освітлення під час відключення електроенергії, але для системи “сонячна батарея плюс накопичувач” потрібен більший акумулятор.

У вас повинно бути достатньо батарей для живлення всього будинку. Придбайте окрему панель резервного навантаження для живлення найважливіших приладів, якщо у вас її ще немає. Однак вартість цієї альтернативи для вас збільшиться на 1,000-2,000.

Скільки сонячних панелей потрібно, щоб зарядити 100 Ач?

Кількість сонячних панелей, необхідних для заряджання акумулятора ємністю 100 А-год, залежить як від ємності акумулятора, так і від кількості доступного сонячного світла. 100-ватна сонячна панель зазвичай заряджає батарею ємністю 100 А-год. Акумулятор на 12 В призначений для роботи з сонячною панеллю потужністю 100 Вт.

Щонайменше дві сонячні панелі потужністю 100 Вт для свинцево-кислотної батареї глибокого циклу ємністю 100 А-год. Якщо ви використовуєте літій-іонну батарею, вам знадобиться три 100-ватних панелі. Три 100-ватних панелі, що працюють разом, можуть зарядити батарею ємністю 100 Ач за три години, на відміну від однієї панелі, яка заряджає батарею ємністю 100 Ач приблизно за п’ять годин. Типова сонячна панель має потужність 100 Вт. Більші сонячні панелі з більшою потужністю мають меншу потужність, ніж менші. Однак майте на увазі, що оптимальні умови експлуатації сонячних панелей зустрічаються нечасто. Наприклад, сонячна панель потужністю 100 Вт при реальному використанні видає лише 85 Вт потужності.

Олівія прихильна до зеленої енергетики і працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи відходи та уникаючи одноразового пластику.

Вступ: Як виміряти вихідну потужність сонячної батареї.

Про мене: Я вчуся на власному досвіді і завжди намагаюся зрозуміти, що мені може зійти з рук. Про “Божевільний мислитель”

Отже, ви щойно утилізували сонячну батарею, яка мала стати частиною звалища. Це добре для вас, добре для навколишнього середовища і ще краще для вашого наступного сонячного проекту. Але що насправді робить ця сонячна батарея? Можливо, поганий сонячний елемент був причиною того, що вся збірка опинилася на смітнику.

Мета цієї інструкції. дати вам інструменти та розуміння, необхідні для вивчення будь-якого сонячного елемента, який ви знайдете; щоб ви краще розуміли, як він поводиться насправді, що дозволить вам краще включити його у свій наступний проект.

Хоча такий аналіз зазвичай проводиться за допомогою керованого комп’ютером навантаження постійного струму з функцією примусової напруги, необхідне обладнання зазвичай коштує близько 500. Цей метод може бути не таким швидким, як з навантаженням постійного струму, але для хакерів-початківців він набагато економічно вигідніший.

Крок 1: Зберіть свої ресурси.

Вам знадобиться наступне:

 • Сонячний елемент або сонячна панель для тестування.
 • Якісний мультиметр, який може зчитувати напругу і, бажано, струм. Не хвилюйтеся, якщо на вашому мутметрі немає налаштування струму. Ми можемо обійтися без неї.
 • Коробка зі змінним опором. Це не що інше, як простий спосіб змінювати опір до відомих налаштувань, поки він ще знаходиться в ланцюзі. Для отримання дійсно точних показань я б рекомендував вручну виміряти всі параметри опору, оскільки мені здавалося, що вони відрізняються на цілих 5% від значень, надрукованих на циферблатах.
 • (не зображено) Короткі відрізки дроту для з’єднання всіх компонентів між собою.
 • (не зображено) Програма для роботи з електронними таблицями, яка допоможе відстежувати ваші дані та робити розрахунки. Так, ви можете обійтися без нього, використовуючи паперовий олівець, але давайте скористаємося тими інструментами, які у нас є.
 • (необов’язково) Другий мультиметр, який може зчитувати струм у широкому діапазоні. Знову ж таки, це те, без чого ми можемо обійтися, але це приємно мати.

Крок 2: Підключіть все це.

Це просто сонячна батарея, підключена паралельно з навантаженням, і мультиметр для вимірювання напруги. Перед початком роботи переконайтеся, що навантаження встановлено на “відкриту”. Якщо у вас є додатковий мультиметр, який може вимірювати струм, ви також можете підключити його послідовно з навантаженням. Це трохи полегшує роботу, але не є обов’язковим.

Крок 3: Спрямуйте його на сонце.

Я розумію, що у вас може не бути сонячного дня, щоб виміряти ваш елемент. На жаль, я ще не знайшов життєздатної заміни сонцю. Так, ви можете використовувати яскраве світло, але це дасть вам лише частину сонячної енергії. Я використовував галогенні лампи з різним ступенем успіху. Так, вони дають мені найбільшу потужність з усіх штучних джерел світла, які я пробував, але вони також нагрівають сонячні елементи, що погіршує продуктивність.

Окрім використання хорошого джерела світла, вам потрібно правильно вирівняти сонячну батарею по відношенню до нього, щоб отримати оптимальну потужність. Подумайте про це, як про розміщення вітрила назустріч вітру. Найкращий спосіб, який я знайшов, щоб вирівняти сонячну батарею по відношенню до сонця, це встановити невелику палицю перпендикулярно до поверхні сонячної батареї, а потім відрегулювати батарею так, щоб мінімізувати тінь від палиці. Коли тінь зведена до мінімуму (бажано, щоб її не було видно), тоді сонячна батарея повернута до сонця.

Крок 4: Виміряйте напругу без навантаження.

Це значення. це просто вимірювання напруги на виході сонячної батареї без підключеного до неї навантаження. Переконавшись, що опір навантаження розімкнутий, запишіть вимірювання напруги. Це максимальна напруга, яку буде виробляти елемент за поточних умов освітленості.

Крок 5: Виміряйте струм короткого замикання (необов’язково).

Це вимірювання покаже вам максимальний струм, який може забезпечити ваш сонячний елемент.

Коли навантаження все ще “відкрите”, увімкніть мультиметр для вимірювання струму. Запишіть результат, а потім знову переведіть вимірювач у режим вимірювання напруги. Таке вимірювання струму є еквівалентом короткого замикання на виході елемента, тому не тримайте його в такому стані довше, ніж потрібно. Хоча я не знайшов жодних доказів, які б підтверджували, що це може пошкодити ваш сонячний елемент або хороший лічильник, краще не ризикувати.

Тепер у вас є максимальна напруга, яку може виробляти ваша батарея, і максимальний струм, який вона може виробляти. Однак ці результати показують, що відбувається при відкритому і максимальному навантаженні. Справжнє розуміння приходить з того, що відбувається між цими двома крайнощами.

Крок 6: Проміряйте навантаження, одночасно записуючи напругу (і, можливо, струм).

Тепер починається найцікавіше. Коли ваш навантажувальний блок налаштований на максимальний опір, змініть налаштування з “відкритого” на “резистори”. Запишіть наступні дані: Налаштування опору, напругу та струм (якщо ви його записуєте). Після того, як ви записали ці дані, переключіть опір на наступне найнижче значення і запишіть результати для цього налаштування. Повторюйте процес, доки не запишете значення для всіх параметрів опору.

Після завершення у вас повинен бути набір даних, подібний до того, що показано на зображенні електронної таблиці вище. Ви також повинні помітити тенденцію падіння напруги зі зменшенням опору. Тепер, коли у вас є дані, ви можете розпочати їх аналіз!

Крок 7: Розрахуйте потужність!

Електрична потужність для будь-яких умов. це просто добуток напруги на струм. Якщо ви змогли виміряти струм для кожного кроку, ви готові до роботи. Якщо ні, ви можете знайти струм, розділивши напругу на опір. Отримавши значення струму, просто помножте його на напругу.

Щоб прояснити ситуацію, давайте подивимось на наведену вище таблицю. У рядку 2 ми маємо 22.20 вольт і 1 мегаом (1 000 000 Ом). Струм для цього запису становить 22.2/1 000 000 або 2.22e-6 ампер (2.22 мікроампер). Потужність становить 2.22e-6 ампер X 2.22 вольта, що дорівнює 4.93e-5 ват (або 493 міліватт). Повторіть цей процес для кожного значення опору. Наявність електронної таблиці означає, що ви можете вводити формули, а потім копіювати/вставляти їх для всіх записів.

Крок 8: Побудуйте графік результатів.

Отримавши потужність для кожного значення опору, ви можете побудувати графік. Я виявив, що найбільш зрозумілий спосіб зчитування вихідної потужності сонячного елемента. це використання графіка X/Y (розсіювання). з напругою вздовж горизонтальної осі та потужністю на вертикальній осі.

Наведений вище графік побудований на основі вибіркових даних. Стає очевидним, що максимальна потужність перевищує 1.5 Вт номінальна потужність. З графіка також видно, що максимальна потужність корелює з напругою вище 12 вольт. Це приблизно там, де ми хочемо отримати максимальну потужність, коли ми заряджаємо 12-вольтовий акумулятор.

Крок 9: Завжди вдосконалюйте.

Іноді я буду додавати струм на графік потужності/напруги. Хоча це не критично в більшості випадків, іноді це дає корисну інформацію. Наприклад, на наведеному вище графіку ми бачимо, що є скупчення точок даних на високовольтному кінці. Оскільки саме тут струм падає, це свідчить про те, що вони представляють високі значення опору на навантаженні. Щоб поліпшити роздільну здатність в області максимальної потужності, ми можемо розрахувати, який діапазон додаткових резисторів нам знадобиться. Я бачу одну точку на (приблизно) 16 В вольт і 105 ма. Це свідчить про опір близько (16V/).105А) 150 Ом. Наша коробка опору стрибала від 220 Ом, до 150 Ом, до 100 Ом. Навантаження зі змінного резистора 100 Ом, включеного послідовно з резистором 50 Ом, дасть набагато кращу роздільну здатність для області, яка нас цікавить. Також зверніть увагу, що з кривої потужності видно, що вам знадобляться резистори з номіналом щонайменше

Вихідна потужність сонячної батареї

Сонячна енергія є найбільш затребуваним джерелом енергії на Землі. У будь-який момент часу на Землю падає близько 173 000 терават сонячної енергії, що більш ніж у 10 000 разів перевищує всі світові потреби в енергії.

Сонячна енергія є важливим рішенням для вирішення існуючої кліматичної проблеми та зменшення нашої залежності від викопного палива шляхом поглинання сонячної енергії та перетворення її в електрику для вашого будинку або компанії.

Сонячні технології розвиваються, а вартість переходу на сонячну енергію швидко знижується; таким чином, наша здатність використовувати багату енергію сонця покращується.

Ми розглянемо, як розрахувати потужність сонячних панелей більш детально в цій статті. Щоб дізнатися більше, відвідайте цей новий блог.

Що таке вихідна потужність сонячної панелі:

У звичайних умовах тестування всі сонячні панелі оцінюються за кількістю виробленої ними енергії постійного струму (DC).

Потужність сонячної панелі вимірюється у ватах (Вт) і вказує на теоретичну потужність, яку панель може виробити за ідеальних сонячних і температурних умов.

Більшість сучасних компонентів домашніх сонячних панелей мають номінальну вихідну потужність від 250 до 400 Вт електроенергії, причому більш високі номінальні показники потужності є кращими, ніж низькі номінальні показники.

Потужність сонячної панелі визначає, скільки електроенергії вона може генерувати за однакових умов. Загальна потужність вашої більшої панелі відіграє важливу роль у загальній ціні на сонячну енергію, яка вимірюється в доларах за ват (/Вт).

Як виміряти потужність сонячної панелі:

Важко сказати, скільки електроенергії буде генерувати ваша система сонячних панелей, оскільки кожна з них унікальна. Однак є кілька загальних критеріїв, які можна використовувати для оцінки вихідної потужності сонячної енергії вашої системи. Калькулятор потужності сонячної панелі можна знайти тут.

Продуктивність сонячної панелі за день:

Використовуючи цей розрахунок, підрахуйте, скільки електроенергії вироблятимуть ваші панелі щодня в кіловат-годинах кВт/год виробленої електроенергії:

1,000-кратний розмір однієї сонячної панелі (у квадратних метрах)

Це число х ефективність однієї сонячної панелі (у відсотках у вигляді десяткового дробу)

Це число, помножене на кількість сонячних годин у вашому регіоні щодня

Приклад:

Панель дорівнює 1.6 квадратних метрів (1.6 x 1,000 = 1,600).

Панель ефективна на 20%:

1,600 розділити на 20% дорівнює 320.

Ваш регіон отримує 4.5 годин сонячного світла щодня:

На день, 1 440 х 1 000 = 1.44 кВт-год виробленої електроенергії.

Кількість сонячних годин коливається в широких межах протягом року (одна з оцінок для липня становить 4).5 годин) і буде значно нижчою номінальною потужністю протягом зимових місяців.

Потужність сонячної панелі на місяць:

Обчисліть середнє щоденне споживання електроенергії, а потім помножте його на 30, щоб отримати загальну суму за місяць:

На місяць, 1.44 x 30 = 43.2 кВт-год енергії

Потужність сонячної панелі на м2 (квадратний метр):

Система номіналів сонячних панелей потужністю 4 кВт є найпоширенішою сонячною системою для домогосподарств. Всього є 16 панелей, кожна з яких містить наступну інформацію:

приблизно 1.6 квадратних метрів (м2) розміром, розрахованим на генерацію 265 Вт (Вт) електроенергії (в ідеальних умовах)

Використовуйте наступний розрахунок, щоб отримати потужність на квадратний метр:

Потужність системи сонячних панелей х кількість панелей

Потужність розділити на загальний розмір системи (кількість панелей х розмір однієї панелі)

Приклад:

16 панелей, кожна потужністю 265 Вт: 16 х 265 = 4240 кВт

Загальний розмір сонячної системи (16 панелей по 1.6 м2 кожна)

165 Вт на м2 = 4240/ 25.6 вартість електроенергії.

Фактори, що впливають на вихід сонячної панелі:

Кількість енергії, що генерується сонячною панеллю, залежить від наступних факторів:

 • Ефективність сонячної панелі
 • Розмір сонячної панелі
 • Тип сонячної панелі
 • Ємність
 • Розташування
 • Напрямок сонячної панелі

Ефективність сонячних панелей

Потужність сонячної панелі показує, скільки енергії ваша сонячна панель може генерувати в ідеальних умовах. Ефективність і температурна чутливість відносяться до того, скільки годин прямого сонячного світла ваша сонячна панель може перетворити на відновлювану енергію, яку ви можете використовувати вдома.

Наприклад, якщо ваша сонячна панель має 13-відсотковий коефіцієнт корисної дії, це означає, що 13 відсотків середньої сонячної години, яка потрапляє на неї, перетворюється в енергію, необхідну для підсмажування хліба або прання.

Сонячні елементи зараз можуть поглинати приблизно 20% сонячної енергії, виробляючи до 400 Вт потужності. Вартість високоефективних панелей вища, але вони займають менше місця на даховому масиві.

На ефективність сонячних панелей можуть впливати кілька факторів. або зменшуючи, або збільшуючи його. Залежно від того, наскільки сонячне випромінювання відбивається, може бути різною ефективність елементів. Менш відбивні елементи можуть збирати більше світла і використовувати його замість того, щоб відбивати його в космос.

Регіон встановлення сонячних панелей на даху може вплинути на показники ефективності. Нижче наведено найпоширеніші умови навколишнього середовища, які можуть знизити ефективність:

 • Затінення від сусідніх дерев або інших споруд: Затінення. це очевидний камінь спотикання ефективності сонячних батарей, якого слід уникати за будь-яку ціну. Допоможе обрізка дерев та розміщення моделей сонячних панелей, яке дозволить уникнути затінення від сусідніх конструкцій.
 • Надмірна хмарність: Хмарність не означає, що сонячне світло не буде потрапляти на ваші сонячні панелі; скоріше, кількість сонячного світла буде зменшена.
 • Надмірний бруд, пил і забруднення: З часом бруд, пил і забруднення можуть знизити ефективність сонячних елементів сонячних панелей. Дощ. простий і природний спосіб їх очищення. Ви можете чистити сонячні панелі самостійно або найняти когось, хто зробить це за вас, якщо ви живете в особливо посушливому середовищі з малою кількістю опадів і великою кількістю пилу.
 • Товсті шари снігу: Хоча занадто багато снігу може знизити ефективність сонячних батарей, деякий сніг корисний, оскільки він затримує пил, сміття та забруднення, які потім сповзають зі слизьких панелей, коли сніг тане. Сонячні панелі, як і інші електронні пристрої, краще працюють при більш низьких температурах.

Розмір сонячної панелі:

Сонячні панелі можна розділити на два типи залежно від їхньої потужності: 60-елементні сонячні панелі та 72-елементні сонячні панелі.

Фізичний розмір 60-елементних сонячних панелей зазвичай становить 5.4 фути заввишки на 3.25 футів завширшки, з вихідною потужністю від 270 до 300 Вт в звичайних тестових умовах, в залежності від ефективності фотоелементів в них.

Звичайні 60-елементні панелі мали вихідну потужність приблизно 250 Вт лише кілька років тому, і наскільки успішно вони перетворювали сонячне світло в електрику, було невідомо, але технологічний прогрес покращив середню потужність панелей до діапазону 300-350 Вт.

Оскільки вони мають додатковий ряд комірок, 72-елементні сонячні модулі фізично більші і, як правило, мають потужність від 350 до 400 Вт.

Вони частіше використовуються для комунальних сонячних електростанцій, ніж для сонячних електростанцій на дахах, оскільки їх складно встановлювати на даху.

Типи сонячних панелей:

Сучасні сонячні панелі виготовляються з монокристалічних або полікристалічних кремнієвих сонячних елементів.

Обидва типи виробляють однакову кількість енергії, але монокристалічні панелі використовують кремній вищого ґатунку, що робить їх найбільш ефективними.

Амоні сонячні панелі є третьою, менш поширеною формою сонячних модулів. Вони дешевші, але виробляють значно менше енергії.

Потужність:

Кількість електроенергії, яку сонячна панель виробляє за ідеальних умов (відомих як пік сонця), також відома як “номінальна потужність” або “номінальна продуктивність”, становить 1 000 Вт (або 1 кВт) сонячного світла на квадратний метр панелі. Сонячні панелі потужністю від 1 до 4 кВт використовуються в більшості домашніх сонячних панелей.

Місцезнаходження:

Кількість енергії, яку виробляє ваша сонячна панель, сильно залежить від того, де ви проживаєте. Саме тому сонячне випромінювання вперше було використано в сонячних районах, таких як південний захід Сполучених Штатів.

Чим більше сонячного світла отримують ваші сонячні панелі, тим більше електроенергії вони генерують. Деякі північні штати отримують менше 4 годин сонячного світла на день, в той час як інші. більше 7.5 годин.

Чим більше світла, тим краще. Однак навіть на крайній півночі переваги сонячної енергії можна оцінити по достоїнству.

Напрямок сонячної панелі:

Ваші сонячні панелі матимуть найвищі шанси вловлювати сонячну енергію, якщо вони розташовані в напрямку, який отримує ідеальне сонячне світло.

Оптимальна орієнтація сонячних панелей визначається кількома факторами, включаючи фізичну площу вашого даху, навколишнє середовище і те, як ваша комунальна компанія встановлює ціни на електроенергію.

Яка потужність потрібна вашому будинку?

Це завжди залежить від того, скільки енергії ви споживаєте щодня і яку частину вашого будинку можуть забезпечити ваші сонячні панелі.

Ми рекомендуємо сонячні панелі з високою потужністю. близько 300 Вт (на панель) або більше. якщо ваше домогосподарство споживає багато електроенергії або якщо ви хочете повністю покластися на сонячні панелі для виробництва електроенергії для вашого будинку.

Ви можете вибрати сонячні панелі з меншою потужністю. приблизно від 225 до 275 Вт. якщо ви не використовуєте багато електроенергії щодня або просто хочете, щоб характеристики сонячних панелей субсидіювали частину споживання електроенергії у вашому домі.

Система сонячних панелей, яка складається з багатьох сонячних панелей, встановлюється в більшості будинків. Для 3-4-кімнатного будинку необхідна система сонячних панелей потужністю 3-4 кВт з 12-16 сонячних панелей.

Залежно від вартості енергії та розміру сонячних панелей на даху, більшість приватних будинків в середньому використовують сонячні панелі потужністю від 1 кВт до 4 кВт.

У таблиці нижче показано, скільки електроенергії зазвичай виробляють сонячні системи різного розміру за рік, середню потужність, а також кількість сонячних панелей, які вони зазвичай містять:

Висновок:

Якщо озирнутися на останні кілька десятиліть, то можна побачити, як різко зросла потужність сонячних панелей. І це нарешті досягне найвищої точки.

Приємно бачити, як сонячна енергетика розвивається в напрямку підвищення продуктивності сонячних панелей. Ми знаємо, що щось рухається в правильному напрямку, тому що ми можемо отримати від цього вигоду. Підвищення продуктивності сонячних панелей завжди буде корисним для сонячної системи.

Сонячні електростанції, які виробляють чисту енергію на невеликій площі, з часом стануть доступними. важливо, що ціна різко впала. Таким чином, сонячна енергія в масштабах домогосподарств є одним з найбільш економічно ефективних джерел електроенергії.

Поширені запитання:

1.Як розрахувати вихідну освітленість сонячної панелі?

Річний вихід енергії позначається літерою E. (кВт-год), PR означає коефіцієнт продуктивності, константа для втрат при стандартних умовах тестування (коливається між 0.5 та 0.9, значення за замовчуванням = 0.75).

A. загальна площа панелі (м2), r. вихід сонячних панелей (у відсотках), H. середньорічне сонячне випромінювання на похилих панелях, H. середньорічне сонячне випромінювання на нахилених панелях. Продуктивність сонячної панелі вимірюється шляхом ділення електричної потужності однієї сонячної панелі (в кВт) на її площу.

.Як розрахувати потужність сонячної панелі за допомогою DNI?

Добові ват-години = потужність сонячної панелі х середня кількість годин сонячного світла х 75% Уявіть, що у вас є 250-ватна сонячна панель і ви проживаєте в місцевості, де сонячне світло світить 5 годин на день

250-ватна панель х 5 годин х.75 = 937.

937.5 / 1000 = 0.937 ват-годин на день

3.Як розрахувати вихідний струм сонячної панелі?

Розділіть потужність у ватах на напругу у вольтах, щоб отримати силу струму в амперах.

Наприклад, якщо потужність сонячної панелі становить 175 Вт, а максимальна напруга живлення, Vmp, дорівнює 23.6 вольт, струм вимірюється як 175 Вт, поділені на 23.6 вольт або 7.42 ампер.

4.Що таке тестер вихідної потужності сонячної панелі?

Встановіть мультиметр на попереднє налаштування “постійний струм” і розмістіть сонячну панель під прямими сонячними променями, щоб оцінити її вихідний струм. У квадратних футах сучасні фотоелектричні (ФЕ) сонячні панелі забезпечують в середньому 8-10 Вт на квадратний фут площі сонячної панелі (як загальне “емпіричне правило”).

5.Вихід сонячної панелі. зима проти літа

Сонячні панелі виробляють на 40-60% менше енергії в грудні та січні через меншу середню кількість сонячного світла, ніж в липні та серпні. Як наслідок, виробництво сонячної енергії взимку значно нижче, ніж влітку.

Залишити відповідь