Renogy Lycan 5000 Power Box: Величезна 4.Електростанція на 8 кВт-год проти Bluetti AC500 та…

Renogy представить блок живлення LYCAN 5000 Power Box на виставці Intersolar North America 2022

ОНТАРІО, Каліфорнія Січень. 11, 2022 /PRNewswire/.- Renogy, провідний комерційний постачальник продуктів для відновлюваної енергетики, оголосив сьогодні, що офіційно випустить блок живлення LYCAN 5000 Power Box на виставці Intersolar North America 2022. Частина розширеної пропозиції Renogy для домашнього та мобільного зберігання енергії, вона доступна для попереднього замовлення вже зараз зі знижкою 430 грн.

Renogy LYCAN 5000 Power Box. це універсальний накопичувач енергії, спеціально розроблений для надзвичайних ситуацій, відключень електроенергії та будинків, що знаходяться поза мережею. Завдяки інтелектуальному алгоритму відстеження точки максимальної потужності (MPPT), LYCAN може максимізувати генерацію сонячної енергії в будь-який час доби і отримати повний заряд всього за 2 години.5 годин. Підключення LYCAN одночасно до сонячних панелей та розеток змінного струму може додатково скоротити час заряджання до однієї години з нуля до 80 відсотків.

За допомогою 4-х роз’ємів.Ємність 8 кВт-год, безперервна вихідна потужність 3500 Вт і пікова потужність до 7000 Вт, LYCAN може легко живити більшість важких домашніх і вуличних приладів. LYCAN можна легко розширити до 19.2 кВт-год з інтелектуальними літій-залізо-фосфатними батареями Reongy 48В 50Ач і за допомогою ліцензованого електрика можуть бути підключені до головного розподільного щита будівлі, щоб убезпечити вас від перебоїв в електропостачанні.

Зміна клімату та зростання населення планети продовжує формувати наше майбутнє та впливати на наш спосіб життя, сказав Даніель Брювер, керівник відділу маркетингу компанії Renogy в США. Оскільки Renogy залишається прихильником енергетичної незалежності в усьому світі, вихід на ринок домашніх систем зберігання енергії є життєво важливим кроком для досягнення цієї мети.

На Intersolar North America, флагманському заході з сонячної енергетики та зберігання, який відбудеться в конференц-центрі Лонг-Біч у Лонг-Біч, штат Каліфорнія. з 13-15 січня. Продукція Renogy, включаючи LYCAN та ще не представлену систему HES, буде представлена на стенді 1038. Renogy запрошує відвідувачів Intersolar завітати до нас та дізнатися більше.

Дізнайтеся більше про LYCAN 5000 Power Box тут: https://www.renogy.com/lycan

Renogy. виробник сонячних панелей, супутніх сонячних аксесуарів, портативних споживчих сонячних продуктів та акумуляторів. З 2010 року ми працюємо над тим, щоб змінити спосіб використання енергії у світі. Ми прагнемо зробити тривалий вплив на планету Земля, усуваючи бар’єри на шляху до сталого життя та енергетичної незалежності. Наша місія полягає в тому, щоб до 2030 року забезпечити енергетичну незалежність 50 мільйонів людей за допомогою простих у використанні та надійних продуктів з відновлюваних джерел енергії, які можна зробити своїми руками. У міру того, як ми розвивалися, впроваджували інновації та адаптувалися, наша місія залишалася незмінною. Ми оптимістично налаштовані на те, що людство може досягти сталого майбутнього, де відновлювані джерела енергії є основою нашого енергопостачання.

Дослідити

випуски новин на схожі теми

renogy, lycan, 5000, power, електростанція

Дякуємо за підписку!

Підписавшись, ви погоджуєтесь отримувати від нас контент. Наші інформаційні бюлетені містять пікселі відстеження, які допомагають нам надавати унікальний контент на основі залучення та інтересів кожного підписника. Для отримання додаткової інформації про те, як ми будемо використовувати ваші дані, щоб гарантувати, що ми надсилаємо вам релевантний контент, будь ласка, відвідайте наше Повідомлення про конфіденційність споживчої розсилки PRN. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час у нижньому колонтитулі кожного електронного листа, який ви отримаєте. Mit Ihrer Anmeldung erklären Sie sich damit einverstanden, Inhalte von uns zu erhalten. Unsere Newsletter enthalten Zählpixel, die die Lieferung einzigartiger Inhalte in Bezug auf das Abonnement und die Interessen der einzelnen Abonnenten ermöglichen. Більш детальну інформацію про використання Ваших даних у зв’язку з отриманням відповідної інформації Ви знайдете в нашому інформаційному бюлетені для споживачів PRN Повідомлення про конфіденційність. Ihre Zustimmung können Sie jederzeit in der Fußzeile jeder erhaltenen E-Mail widerrufen. En vous inscrivant à la newsletter, vous consentez à la réception de contenus de notre part. Notre newsletter contient des pixels espions nous permettant la fourniture à chaque abonné, d’un contenu unique en lien avec ses souscriptions et intérêts. Pour de plus amples informations sur l’utilisation faite de vos données en vue de l’envoi des contenus concernés, nous vous invitons à consulter la politique de confidentialité disponible à partir du lien suivant PRN Consumer Newsletter Privacy Notice. Vous pouvez à tout moment revenir sur votre consentement par le biais des informations situées au bas de chaque e-mail reçu. Регистрирайки се, Вие се съгласявате да получавате информационно съдържание от нас. Наші бюлетені містять простежувані пікселі, які не допоможуть та нададуть вам унікальний огляд на основі ангажованості та зацікавлять усіх абонентів. За повече информация относно начина, по който ще използваме Вашите данни, за да гарантираме, че Ви изпращаме подходящо съдържание, моля, направете справка с нашето Уведомление за поверителност на потребителския бюлетин на PRN. Можете да оттеглите съгласието си по всяко време в долния колонтитул на всеки от имейлите, които ще получите.

Renogy Lycan 5000 Power Box: Huge 4.8kWh Power Station Vs Bluetti AC500 and EcoFlow Delta Pro

renogy, lycan, 5000, power, електростанція

Renogy has made its foray into the market of home and portable backup power systems with an awesome product. Called Renogy Lycan Power Box 5000, it is an all-in-one portable energy storage system. With its 4.8kWh and 3500W output, it will be competing with the alternatives from Bluetti and EcoFlow.

Блок живлення Lycan має номінальну вихідну напругу 120 В, тому він може живити більшість ваших важких побутових приладів. Інвертор потужністю 3500 Вт може розвивати імпульсну потужність до 7000 Вт для безперебійної роботи великої побутової техніки. Ви можете розширити її до 19.2 кВт-год з акумуляторами Reongy 48В 50Ач Smart LifePO4.

На відміну від EcoFlow Delta Pro та Bluetti AC500, Lycan 5000 більше схожий на масивну домашню систему резервного живлення, ніж на портативне рішення. Однак він оснащений надміцними колесами для легкого переміщення, але має лише кілька розеток змінного струму. Немає портів USB, постійного струму або інших портів малої потужності.

RENOGY LYCAN 5000 З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • 4.Модульна домашня та портативна електростанція на 8 кВт/год.
  • Можливість розширення до 19.2 кВт-год з акумуляторними батареями 48В/50Ач.
  • Інвертор потужністю 3500 Вт з імпульсною потужністю 7000 Вт.
  • Розумний алгоритм MPPT для швидшої сонячної зарядки.
  • Надміцні колеса для ящиків для плавного переміщення.
  • Оригінальна ціна: 4299.99. (3869.99 Early Bird).

Renogy Lycan 5000 Power Box

Lycan 5000. ідеальне рішення для безперебійного електропостачання 24/7 у вашому домі чи офісі. Ви можете підключити блок живлення до головного розподільного щита вашого будинку, щоб боротися з регулярними перебоями в електропостачанні.

Швидка зарядка. ще одна привабливість Lycan 5000.

Знадобиться лише 1.3 години, щоб повністю зарядити систему резервного копіювання від комбінації сонячних панелей та входу змінного струму. Алгоритм Smart MPPT пришвидшує заряджання від сонячних панелей.

Як зазначено вище, Lycan. це модульна електростанція. Ви можете розширити його 4.Ємність зберігання від 8 Вт-год до величезних 19.2 кВт-год з використанням LFP-батарей 48 В/50 А від Renogy. Крім того, він має вбудований захист, щоб убезпечити ваші пристрої та будинок.

Пристрій Renogy має розмір 32.9 x 20.0 x 28.5 дюймів і важить 264.6 фунтів. Завдяки міцним колесам ви можете плавно переміщати його куди завгодно. Три вбудовані розетки змінного струму дозволять вам запускати ваші прилади змінного струму безпосередньо від блоку живлення.

Renogy Lycan 5000 ціна та дата виходу

Компанія Renogy представила Lycan 5000 на виставці Intersolar North America 2022. Вже розпочато прийом попередніх замовлень на пристрій з передоплатою 199.99. Його початкова ціна становить 4300, але ви можете отримати його зі знижкою для ранніх птахів 430, якщо поспішите зробити попереднє замовлення зараз.

Заключні думки

Це наш погляд на широко розрекламований блок живлення Renogy Lycan 5000 Power Box.

Завдяки високій потужності, інверторному живленню та модульному профілю, це, безумовно, відповідь Renogy на Bluetti AC300 і AC500 та EcoFlow Delta Pro. Тобто, між цими брендами буде жорстка конкуренція у важких домашніх системах резервного живлення.

Звичайно, більше брендів, ймовірно, приєднаються до боротьби за надпотужні домашні електростанції. Як повідомляється, AllPowers працює з електростанцією Monster Pro з величезною потужністю та інверторною потужністю. У будь-якому випадку, поділіться своїми думками про Lycan Power Box в коментарях і думках власників нижче.

Вахід Ві. штатний блогер, який дуже захоплюється автономними та стійкими енергетичними системами та є експертом у дослідженні та вивченні нових тем, перевірці фактів та викладенні речей простою мовою. Як завзятий спостерігач за світовим ринком автономних джерел енергії та акумуляторів, він дуже радий поділитися з вами останніми тенденціями, свіжими продуктами та іншими подіями на ринках. #Контактний email @ veevahid@gmail.com. LinkedIn. Повний профіль блогу.

Огляд сонячного генератора Renogy Lycan Powerbox

Незалежно від того, чи для пригод на природі, чи для відключення електроенергії вдома, цей пристрій зберігання енергії від Renogy працює першокласно. Він ставить галочки у всіх правильних полях. він має літій-залізо-фосфатну батарею з високою щільністю потужності, входи і виходи постійного і змінного струму, а також сумісність з сонячними панелями.

Хоча він трохи важкий, він компактний і легкий для машини, яка може забезпечити кіловат-годину енергії. Він поставляється з міцною ручкою та вбудованими колесами, що робить його дійсно портативним. Різноманітність портів, вбудований інвертор та контролер MPPT роблять його сучасним та надійним, хоча для деяких це може коштувати дорого. У цьому огляді Renogy Lycan Powerbox детально розглядаються всі вищезазначені аспекти.

Сумісність

Однією з найбільш вражаючих особливостей Lycan Powerbox є його сумісність з методами зарядки як змінного, так і постійного струму. Заряджати його можна як від домашньої розетки, так і від сонячних панелей. Є легко помітні порти для сонячної енергії, настінного зарядного пристрою 110 В змінного струму і навіть автомобільний порт CIG. Сонячні панелі Renogy добре працюють з пристроєм, і можна підключити до 300 Вт панелей, щоб зарядити батарею за 2-4 години.

Вихідна потужність може бути отримана як від постійного, так і від змінного струму. Вбудований інвертор чистої синусоїди дає 110В змінного струму, який може заряджати будь-який пристрій змінного струму потужністю до 1200 Вт. USB-порти постійного струму можуть заряджати мобільні пристрої десятки разів. Також є порт для прикурювання 12 В постійного струму, подібний до автомобільних портів.

Довговічність

Завдяки добре продуманому корпусу, в якому бездоганно розміщена батарея, цей енергетичний блок демонструє хорошу міцність і жорсткість. Він виготовлений з міцного пластику для оптимізації між вагою та довговічністю, і це хороша спроба. Порти розміщені в напівпрозорій скляній кришці, що захищає їх від пилу та бризок рідини, коли вони не використовуються.

Колеса великі та міцні і призначені не лише для домашніх підлог. Renogy могла б використовувати традиційну свинцево-кислотну батарею, щоб зменшити вартість, але це означало б значно більшу вагу та меншу довговічність.

Простота у використанні

При проектуванні такого складного пристрою, як цей, досить складно зробити його зручним для користувача. Виробники добре впоралися з цим завданням, оскільки вам майже не потрібно вчитися, щоб керувати ним без особливих зусиль. Безліч портів постійного та змінного струму різної форми може дещо лякати, але розбірливі написи на кожному з них все спрощують.

Підключення та відключення сонячних панелей було б дещо складним, але Renogy відмовилася від системи позитивно-негативних клем і перейшла до одноконтактного входу для сонячних панелей. Мініатюрний дисплей відображає найнеобхіднішу інформацію, показуючи відсоток заряду батареї та назву порту, що використовується.

Особливості

Lycan Powerbox. це багатофункціональний пристрій. Найважливішим серед них є багато-вхідне та багато-вихідне з’єднання. Вбудований інвертор виробляє чистий синусоїдальний вихідний струм. Це усуває необхідність зовнішнього підключення інверторів до батарей та їх складних з’єднань. Те саме стосується контролера заряду MPPT, який покращує час заряджання від сонячних панелей.

Зрозумілий екран дисплея є корисним. На відміну від деяких інших електростанцій, телескопічну ручку та майже всюдихідні колеса не потрібно купувати окремо. Вони значно підвищують довговічність і простоту використання. Існує безліч портів, як змінного, так і постійного струму, які дозволяють живити більше десяти приладів від пристрою. Вбудований вентилятор охолодження, який повинен запускатися при досягненні високих температур. Однак, як зазначають багато користувачів, вентилятор споживає частину заряду акумулятора.

Дизайн

Хоча загальна конструкція являє собою велику коробку, вона все ще розумно спроектована, щоб виглядати сучасно і привертати достатньо уваги. Холодні сині лінії на переважно чорній поверхні виглядають стильно. Велика назва бренду та логотип займають весь передній простір. Під злегка темним, але прозорим пластиком розташовані різні порти в трапецієподібному просторі. З боків є дві ручки та колеса великого розміру, такого ж синього кольору.

Телескопічна ручка нагадує ручку великої валізи і досить міцна. Чотири ніжки на основі мають злегка гнучкі обмежувачі і утримують коробку на місці. В цілому, зовнішній вигляд може бути не головною причиною для покупки чогось подібного, але він, тим не менш, є важливим аспектом, який заслуговує на увагу.

Портативність

Що стосується портативності, цей пристрій від Renogy не викликає сумнівів. Навіть при ємності 1075 Вт-год його може переносити одна людина, хоча і не з особливою легкістю. Акумулятор має високу щільність енергії і займає менший відсоток від загальної ваги. Однак найкраще, що робить його портативним. це колеса та міцна ручка.

Пристрій може виглядати громіздким з точки зору транспортування, але якщо у вас не дуже маленький автомобіль, це не є проблемою. Кришки на портах добре захищають їх від пилу та води, хоча ступінь водонепроникності не вказано.

Що нам подобається

Renogy Lycan Powerbox. це великий акумуляторний блок, який може живити широкий спектр приладів. Сюди входять невеликі пристрої постійного струму, такі як мобільні телефони, а також великі пристрої змінного струму, такі як ручні дрилі та міні-холодильники. Гарний дизайн коробки, вбудована телескопічна ручка та міцні великі колеса роблять його справжнім портативним пристроєм.

Вбудований інвертор і контролер заряду вигідно відрізняють його від звичайних акумуляторів. Цифровий дисплей невеликий, але легко читабельний і вичерпний. Якщо витратити більше тисячі доларів не є проблемою, цей блок живлення від Renogy пропонує багато для тих, хто любить брати з собою значну потужність під час своїх пригод на природі.

Залишити відповідь