Посібник з вибору генератора для автономних сонячних систем. Сонячний генератор 5 кВт

Посібник з вибору генератора для автономних сонячних систем

Більшість автономних сонячних систем працюють в парі з генератором. Не маючи резервного джерела живлення, автономні установки потребують резервного плану на випадок, якщо їх сонячна система не зможе виробити достатньо електроенергії для задоволення потреб будинку.

Газові генератори використовуються в автономних системах як резервне джерело зарядки для підзарядки акумуляторних батарей, коли сонячна енергія не встигає за попитом. Вони також використовуються для резервного живлення на випадок, якщо обладнання вийде з ладу і інверторну систему потрібно буде обійти.

Ось наші поради щодо вибору генератора для вашої автономної сонячної системи.

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Вибір розміру генератора

Як правило, генератор повинен бути приблизно в 2 рази більшим за безперервну потужність інвертора. Наприклад, інвертор потужністю 4000 Вт повинен працювати в парі з генератором потужністю 8000 Вт.

This is because the generator needs to charge batteries while still powering the loads (appliances using energy). Якщо навантаження становить 4 000 Вт, а зарядний пристрій. 60 ампер при 48 вольтах, це дає близько 7 кВт безперервної потужності:

60a x 48v = 2,880 Вт 4,000 Вт = 6,880 Вт

8 кВт має сенс як мінімальний розмір генератора, щоб живити навантаження і мати достатню потужність для зарядки акумуляторної батареї.

Це гарна ідея трохи округлити, щоб дати деякий запас для генератора, особливо на великих висотах, де ваш генератор втратить частину своєї потужності. Двигуни можуть втрачати близько 3% своєї потужності на кожні 1000′ набору висоти. Переконайтеся, що ви врахували це, якщо ваша система буде встановлена на великій висоті.

Чи можна використовувати генератор більшої потужності?

Більша потужність генератора може бути корисною, якщо у вас є великі навантаження, такі як кондиціонер або зварювальний апарат, які будуть використовуватися тільки під час роботи генератора.

Ми часто продаємо генератори Kohler потужністю 12 кВт та 14 кВт з нашими автономними системами, що використовують інвертор потужністю 4000 Вт. Більший генератор буде спалювати більше палива, але в іншому працюватиме нормально.

Чи можна використовувати менший генератор?

Генератори меншої потужності також працюватимуть, але зазвичай для цього потрібно відрегулювати налаштування, щоб обмежити потужність зарядного пристрою. Більшість зарядних пристроїв дозволяють регулювати вхідний струм змінного струму та швидкість заряду.

Вам потрібно узгодити напругу генератора з напругою інвертора. Наприклад, генератори на 120 В змінного струму повинні працювати в парі з інвертором/зарядними пристроями на 120 В змінного струму, в той час як генератори на 120/240 В змінного струму потребують інвертора на 120/240 В змінного струму.

У рідкісних випадках, коли ви використовуєте трифазний генератор або інвертор, застосовуються ті ж правила: напруга генератора повинна відповідати напрузі інвертора.

Існує один виняток, про який ми знаємо. Інвертори Magnum PAE розраховані на 120/240 В змінного струму, але можуть працювати і від мережі 120 В змінного струму, за умови, що ви зменшите швидкість заряду до 50% або нижче, і відрегулюєте вхідні амперметри змінного струму відповідно до розміру генератора. Це корисно, якщо вам потрібен інвертор, який може видавати 120/240 В змінного струму, але ви працюєте з меншим генератором.

Тип палива генератора (природний газ, пропан, дизель)

Більшість резервних домашніх генераторів працюють на природному газі, пропані або дизельному паливі. Дизельні генератори, як правило, набагато економніші та довговічніші, але початкова вартість може бути в 2-3 рази вищою, ніж альтернатива на природному газі або пропані.

Генератори Kohler 12кВт 14кВт, які ми продаємо, можуть працювати як на природному газі, так і на пропані. Клієнти, що працюють поза мережею, зазвичай використовують пропан замість природного газу, але ці моделі можна налаштувати для роботи з будь-яким типом палива.

Інші міркування

Гарантія

Більшість генераторів не мають гарантії, яка поширюється на роботу в автономному режимі або в режимі максимальної потужності. Уважно перевірте гарантію на генератор, щоб переконатися, що його можна використовувати поза мережею.

На генератори Kohler 12RES та 14RESA надається гарантія на 18 місяців / 1000 годин автономної роботи (залежно від того, що настане раніше).

Якщо вам потрібна більша потужність, два генератори 14RESA можна об’єднати паралельно з модулем Kohler Powersync для отримання 28 кВт потужності.

2-провідний запуск

Автономні генератори в парі з сонячними електростанціями потребують можливості 2-провідного запуску, щоб функція автоматичного запуску генератора (AGS) працювала. Коли напруга ваших акумуляторів падає нижче певного рівня, AGS вмикає генератор і заряджає батареї.

Зверніть увагу, що 2-провідний запуск відрізняється від електричного запуску. Деякі генератори мають кнопку електричного запуску/зупинки, але вони не можуть управлятися за допомогою 2-провідного сигналу, а це означає, що інвертор не може зв’язатися з генератором, щоб запустити механізм AGS.

Генератори Kohler 12RES та 14RESA мають можливість двопровідного запуску.

1800 об/хв проти. 3600 ОБ/ХВ

Більшість генераторів працюють на одній з двох частот обертання двигуна: 1800 або 3600 об/хв.

Різниця базується на конструкції двигуна та використовуваному генераторі змінного струму. Генератори на 1800 об/хв, як правило, вважаються кращими, оскільки вони більш економічні, але вони коштують трохи дорожче. Генератори 3600 об/хв, як правило, дешевші, але менш ефективні.

Генератори Kohler 12 кВт і 14 кВт, які ми продаємо, мають 3600 об/хв. Вони дуже довговічні, надійні та більш економічно вигідні для типових автономних застосувань. Kohler не виробляє генераторів на 1800 об/хв потужністю менше 24 кВт, хоча можуть бути варіанти від інших виробників. Обов’язково проведіть дослідження та прочитайте відгуки, щоб дізнатися про компанію та переконатися, що ви отримуєте якісний продукт.

Висновок

Під час пошуку генератора для підтримки вашої автономної сонячної системи, майте на увазі кілька речей:

 • Потужність генератора повинна бути вдвічі більшою за потужність вашого інвертора
 • Узгодьте напругу генератора з напругою інвертора
 • Генератор повинен мати гарантію для використання поза мережею
 • 2-провідний запуск є обов’язковим для автоматичної роботи з сонячною системою
 • Генератори 3600 об/хв є більш економічно вигідними, в той час як генератори 1800 об/хв коштують дорожче, але служать довше і є більш ефективними

Для отримання додаткової допомоги щодо переходу на автономне живлення ознайомтеся з нашим Посібником з вибору сонячних батарей, який пояснює, як розрахувати розмір і вибрати батарею, щоб адекватно підтримувати ваші потреби в енергії поза мережею.

Скільки сонячних панелей може обслуговувати автономний сонячний інвертор на 5 кВт?

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Сонячний інвертор потужністю 5 кВт широко використовується для сонячних електростанцій потужністю 5 кВт, він повинен легко компенсувати споживання електроенергії типового будинку.

Однак більшість користувачів, які встановлюють сонячні системи в наші дні, як правило, встановлюють системи потужністю більше 5 кВт, оскільки це забезпечує краще співвідношення ціни та якості. 6 кВт 6.Системи потужністю 6 кВт зараз вважаються початковим рівнем.

Сонячні системи потужністю 5 кВт. це також мінімальний розмір системи, який слід враховувати, якщо ви хочете додати батареї до своєї системи в майбутньому. знову ж таки, більшість тих, хто має намір встановити батареї, обирають більші системи.

Скільки сонячних панелей для сонячної електростанції потужністю 5 кВт?

Щоб створити сонячну систему потужністю 5 кВт, вам потрібно 12 одиниць напівпровідникових сонячних панелей, припускаючи, що ви використовуєте сонячні панелі потужністю 450 Вт. це фактично дасть вам 5.4 кВт.

Кожна сонячна панель буде приблизно 1.91 метр х 1.13 метрів, тому вам знадобиться щонайменше 26 м² площі даху.

Щоб ви могли відчути, наскільки великою є площа 26 м², скористайтеся цим зображенням:

Обираємо сонячний інвертор на 5 кВт

Ви можете вибрати високий діапазон вхідної напруги фотоелектричних модулів (120 В постійного струму. 450 В постійного струму). 5 кВт сонячний інвертор, безтрансформаторна конструкція забезпечує надійне перетворення енергії в компактних розмірах. Крім того, можна без проблем запускати навантаження моторного типу, такі як холодильники, двигуни, насоси, компресори та лазерні принтери, а також електронні навантаження, такі як телевізори, комп’ютери, електроінструменти та зарядні пристрої для акумуляторів.

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Скільки електроенергії буде генерувати?

Спочатку ми повинні розглянути, що доступне “середньостатистичне сонячне світло” повинно робити для сонячної системи. Цей графік показує очікувану потужність в середній день для північної сторони, незатіненої системи сонячних панелей.

Хоча це досить широке узагальнення, воно є досить типовим для того, що ви можете очікувати побачити на перший погляд, що може виробляти сонячна система. Наприклад, у середній сонячний день о 10 годині ранку влітку середня сонячна система потужністю 5 кВт, ймовірно, буде виробляти до 3.від 5 кВт до 4 кВт, але взимку ви можете очікувати лише від 2 кВт до 3 кВт.

Знову ж таки, є багато факторів, які слід враховувати, щоб точно передбачити, скільки енергії ваша сонячна система повинна виробляти щодня. Але є також ДУЖЕ проста формула, яка дасть вам приблизне уявлення.

Середньодобове виробництво = Розмір сонячної батареї х 4

Отже, сонячна система потужністю 5 кВт повинна в середньому виробляти близько 20 кВт-год на день. Ви, швидше за все, побачите набагато більше енергії, виробленої під час чудових сонячних днів влітку, ймовірно, до 30 кВт/год, і набагато менше енергії, виробленої в похмурий зимовий день, можливо, менше 10 кВт/год. Але за рік вона повинна в середньому становити близько 20 кВт-год. Вам не потрібно бути там з ручкою і записувати все це, але якщо ви хочете зробити випадкову перевірку безпосередньо перед темрявою, перевірте денний підсумок. Розділіть на 4 і ви отримаєте число, досить близьке до розміру вашої сонячної батареї.

Скільки змінного струму може працювати сонячний інвертор потужністю 5 кВт?

Сонячна система потужністю 5 кВт призначена для великих будинків, офісів та комерційних магазинів. Сонячна електростанція потужністю 5 кВт є кращим вибором для клієнтів, які мають часті перебої з електроенергією в будинках, комерційних магазинах тощо. Він поставляється з сонячним інвертором потужністю 5 кВт поза мережею. Вона може легко працювати з 2 тоннами змінного струму з 2 вентиляторами, 8 світлодіодними ліхтарями та 1 холодильником.

Якщо ви не експортуєте всю енергію і припускаєте, що ви заплатили розумну ціну за сонячну систему потужністю 5 кВт, то ви повинні побачити період окупності менше 5 років. тобто досить швидкий термін окупності.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт?

Отже, ви придбали собі сонячну систему потужністю 5 кВт, але не знаєте, що саме вона може живити. Не хвилюйтеся, це не однозначна відповідь.

Але, на щастя для вас, ми тут, щоб допомогти вам відповісти на це питання, даючи вам кілька порад щодо сонячних систем такого розміру.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт.

Скільки виробляє сонячна система потужністю 5 кВт?

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Чи хочемо ми знати, скільки виробляє сонячна система потужністю 10 кВт. чи менша система потужністю 5 кВт, всі системи використовують однаковий підхід.

Однак, певні фактори заважають сонячній системі досягти свого повного потенціалу, і важливо, щоб ми коротко обговорили їх.

Фактори, що впливають на вихід сонячної системи потужністю 5 кВт

Сонячні системи ніколи не досягають своєї повної сонячної потужності через різні фактори.

Одним з них є затінення та погода у вашому регіоні.

Якщо ваша сонячна система встановлена на даху будинку, але там ростуть високі дерева, які перешкоджають видимості сонячних панелей, це впливає на ефективність використання сонячної енергії.

Погодні умови також впливають на продуктивність сонячної системи, оскільки сильні дощі та снігопади можуть пошкодити обладнання.

Освітленість також відіграє певну роль у зниженні ефективності сонячної енергії.

Якщо ви перебуваєте в місцевості, яка не отримує багато сонячного світла, вам доведеться значною мірою покладатися на сонячні генератори та батареї, щоб отримати необхідний мінімум.

Іншим фактором, який впливає на потужність сонячної системи, є кут нахилу сонячних панелей.

Забезпечення оптимальної продуктивності сонячних панелей означає, що вони повинні бути спрямовані на південь. Ви також хочете переконатися, що вони знаходяться під кутом від 30 до 45 градусів.

Це не повинно бути проблемою, оскільки ваша команда з встановлення сонячних панелей запропонує орієнтацію, виходячи з того, де ви проживаєте і де ви хочете встановити вашу сонячну систему.

Якщо сонячна батарея встановлена на даху, ми рекомендуємо підтримувати її в належному стані перед тим, як звертатися за пропозицією.

Ще одним незначним фактором є вибір між різними типами сонячних панелей.

Одна сонячна панель потужністю 200 Вт, яка відноситься до категорії монокристалічних, буде більш ефективною, ніж полікристалічна з такою ж потужністю.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт в день?

Щоб розрахувати, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт в день, ми маємо два підходи. Використовуючи середні показники по країні та закон Ома.

Перший відмінно підходить для розрахунку, скільки виробляє сонячна система потужністю 75 кВт або будь-яка інша сонячна система, що вимірюється в кіловатах.

Останній показник ідеально підходить для невеликих сонячних систем з декількома сонячними панелями.

Використання середніх значень для розрахунку потужності

Коли ми говоримо про середні значення, ми маємо на увазі такі величини, як національне добове споживання електроенергії в штатах. Це близько 30 кВт-год для середньостатистичного американського домогосподарства.

Першим кроком методу середніх значень є взяття цього значення і ділення його на сонячне опромінення у вашій місцевості.

Щоб визначити це значення, вам потрібно звернутися до сонячної карти в Інтернеті, яка показує, скільки сонячних годин отримує ваша територія щодня.

Для цього прикладу припустимо, що ви проживаєте в місцевості, яка отримує близько 6 сонячних годин на день. Ми хочемо взяти національне щоденне споживання електроенергії і розділити його на 6 сонячних годин.

Це показує нам, в середньому, скільки енергії в кВт-год потрібно вашому домогосподарству.

Отже, якщо взяти середнє значення 30 кВт-год і розділити його на 6 сонячних годин, ваш будинок потребуватиме близько 5 кВт електроенергії на день.

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Чи хочемо ми знати, скільки виробляє сонячна система потужністю 15 кВт. або система, з якою ми працюємо, кожна складається з сонячних панелей всередині системи.

Середня сонячна панель виробляє близько 250 Вт потужності в пікових умовах.

Однак, як згадувалося раніше, певні фактори впливають на те, що панелі не досягають своєї пікової сонячної потужності.

Потужність, вироблена сонячними панелями, є постійним струмом, проте наші будинки потребують змінного струму для забезпечення енергією наших приладів.

Сонячні панелі проходять процес перетворення, і це призводить до втрати близько 80% потужності. У системі потужністю 5 кВт ми маємо близько 6.25 кВт потужності постійного струму до втрат.

Ця ж статистика стосується всіх сонячних систем. Отже, якщо ми хочемо дізнатися, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 45 кВт. Для отримання енергії постійного струму потрібно розділити цю кількість на 80%.

Це дає нам 54 кВт постійного струму. Але зараз ми зосередимося на сонячній системі потужністю 5 кВт.

Перш ніж ми зможемо з’ясувати, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 5 кВт, нам потрібно з’ясувати, скільки сонячних панелей нам потрібно.

Скільки потрібно сонячних панелей?

Визначення кількості сонячних панелей, необхідних для сонячної системи потужністю 5 кВт, є простим процесом.

Ви берете отримане раніше значення постійного струму і ділите його на номінальну потужність сонячної панелі, яку ви хочете придбати.

Припустимо, ми хочемо, щоб наша сонячна система використовувала сонячні панелі потужністю 300 Вт.

Використовуючи наше значення 6.25 кВт, нам знадобиться близько 21 сонячної панелі, що дає нам сонячну систему, що містить 21 сонячну панель потужністю 300 Вт.

Для більш рівномірної кількості сонячних панелей можна використовувати панелі потужністю 250 Вт. Це дає нам масив з 25 сонячних панелей.

Якщо ми хочемо дізнатися, скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 8 кВт. застосовуються ті самі кроки. Ми завжди повинні визначати кількість необхідних сонячних панелей.

Скільки кВт-год виробляє сонячна система потужністю 5 кВт?

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Використовуючи значення, отримані в результаті розрахунків, ми можемо скласти все разом.

У нашій сонячній системі потужністю 5 кВт, яка розташована в місцевості, що отримує близько 6 пікових сонячних годин протягом 365 днів, ми отримуємо річну кількість 10 950 кВт-год щороку.

Розділивши це на 12, ми отримаємо місячну кількість, яку забезпечує сонячна система потужністю 5 кВт. Це близько 912 кВт-год.

Роблячи крок далі, отримуємо щоденну кількість, що дорівнює 30 кВт-год енергії на день.

Використання закону Ома

Цей підхід найкраще підходить для менших систем.

Ви можете з’ясувати, скільки електроенергії виробляє сонячна система потужністю 4 кВт. так само, як і 5 кВт, але вам знадобиться більше і потужніше обладнання для вимірювань.

Закон Ома стверджує, що напруга нашої сонячної системи еквівалентна добутку струму на опір.

Потужність системи досягається шляхом множення струму та напруги.

Ми збираємося дотримуватися наших сонячних панелей потужністю 300 Вт у нашій системі потужністю 5 кВт, працюючи з законом Ома.

Сонячні панелі можуть досягти свого піку при підключенні до певного резистивного навантаження.

Це значення повинно бути значно вище номіналу сонячної панелі, але оскільки ми працюємо з системою, воно повинно бути вище номіналу системи.

Для цієї сонячної системи ви хочете використовувати дротяний резистор потужністю трохи більше 5 кВт. Резистори в цій області можуть мати опір від 1 Ом до 100 кОм.

Якщо ваша сонячна система налаштована правильно, за допомогою вольтметра на резисторі у вашій системі під прямими сонячними променями, напруга не повинна перевищувати 100.

Розрахунок струму вимагає, щоб ми взяли напругу, зчитану з вольтметра, і розділили її на вимірювання резистора.

Всі ці значення взаємозамінні. Іншими словами, ви можете розрахувати напругу, струм і опір в системі за допомогою закону Ома.

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Цей метод складніший, ніж використання середніх значень, але в результаті ви отримаєте більш точне значення. Однак значення двох методів повинні бути близькими, а якщо ні, то в одній області.

Що може працювати сонячна система потужністю 5 кВт?

Система такого масштабу може живити майже все в стандартному американському будинку з 4 спальнями.

Різні прилади потребують різної кількості енергії для роботи. Для живлення телевізора потрібно набагато менше, ніж для глибокої морозильної камери.

Якщо потужність, яку ви хочете отримати, не перевищує потужність фактичної сонячної системи, вам не потрібно турбуватися.

Якщо ви перевищуєте потужність вашої системи, це може призвести до пошкодження компонентів сонячної системи.

Ви знайшли наш блог корисним? Тоді подумайте про перевірку:

 • Скільки виробляє сонячна система потужністю 12 кВт
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 7 кВт на день
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 6 кВт
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 3 кВт
 • Вартість системи зберігання сонячних батарей
 • Додайте акумулятор до сонячної системи
 • Чи варто купувати акумулятор з сонячною системою
 • Сонячна система опалення
 • Сонячні системи для кабін
 • Середній розмір житлової сонячної системи
 • Сонячна енергетична система
 • Сонячна фотоелектрична система
 • Наземна сонячна система
 • Позамережева сонячна система
 • Компоненти позамережевої сонячної системи

Портативний сонячний генератор SESS 5000 Вт

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Портативний сонячний генератор включає в себе все необхідне для повної установки: сонячну панель, кронштейн, сонячну батарею, сонячний інвертор, контролер заряду, кабелі та інші клеми. 5000 Вт комплект сонячного генератора DC48V до AC110V/220V, 4DC12V, 4USB5V, і має 25440Wh зберігання енергії кожен день.

 • Тип Комплекти сонячних генераторів
 • Місце походження : Фошань, провінція Гуандун, Китай
 • Бренд: XINDUN POWER
 • MOQ: 1 шт
 • OEM: Так

Сонячний генератор

Сонячна панель

Інші

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Вибираючи портативні комплекти сонячних генераторів XINDUN, ви можете отримати наступну зручність:

Комплексні сонячні рішення, включаючи всі компоненти. Професійна конфігурація. Економія часу на виборі. Зручне післяпродажне обслуговування: сонячні панелі, акумулятори, сонячний інвертор-генератор, всі обов’язки в одній компанії.

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Опис комплекту портативного сонячного генератора

Комплект портативного сонячного генератора Xindun. це найповніша конфігурація на ринку, яка включає всі необхідні компоненти: сонячну панель, сонячний кронштейн, сонячну батарею, сонячний інвертор, сонячний контролер заряду, фотоелектричні кабелі, кабелі акумулятора та інші клеми. Важливо, що сонячна батарея, сонячний інвертор та контролер сонячного заряду знаходяться в одній шафі сонячного генератора. Після завершення простої установки його можна безпосередньо використовувати для побутової техніки.

Кожен комплект портативного сонячного генератора проходить тест на ввімкнення та вимкнення 100 разів на годину. Кожен етап виробництва знаходиться під суворим контролем якості. Ідеальний захист: коротке замикання, перенапруга, низька напруга, перевантаження, опір ізоляції, захист від високої температури.

Діапазон портативних сонячних генераторів Xindun становить від 300 Вт до 100 кВт. Ми надаємо клієнтам безкоштовний дизайн сонячного рішення та можемо прийняти налаштування. На цій сторінці представлений комплект сонячного генератора потужністю 5000 Вт, який можна використовувати для постійних і змінних навантажень загальною потужністю не більше 5 кВт.

Конфігурація комплекту портативного сонячного генератора

Конфігурація системи сонячного генератора SESS502W 5000W
Бренд Xindun Номер моделі. SESS502W Номінальна потужність інвертора (Вт) 5000
Максимальне навантаження (Вт) 5000 Ємність кляру (AH) 800 Потужність сонячної панелі (Вт) 2640
Номер продукту. SESS502W Сертифікація CE Тривалість сонячного світла 6
Вихідна напруга (необов’язково) 220V Частота (необов’язково) 50 Гц/60 Гц Добова потужність фотоелектричної генерації (Вт ) год 15840
Фактичне навантаження (КВт) 5 Фактичне навантаження день(и) 1 Фактичний час навантаження (години) 3
Вихідний порт постійного струму 12В 4шт Порт USB 5В 4шт Лінії постійного струму 4pcs3W лампочки 4pcs5m дроти з вимикачем
G.W. 794 Об’єм 1.78 20GP Кількість завантаження Зв’язатися з Xindun
N.W. Зверніться до Xindun Напруга постійного струму (В постійного струму) 48 На замовлення чи ні ТАК
Деталі конфігурації
Назва продукту Технічні характеристики Кількість Примітка
Сонячна панель Полікристалічна 330 Вт 8 2шт послідовно , 4групи паралельно
Сонячний інвертор 48VDC 5KW 1 ESS502W інверторний вбудований сонячний генератор
Контролер сонячного заряду 48В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ 60А 1 Вбудований сонячний генератор MPPT
Свинцево-кислотна батарея 12V200AH 4 Акумулятор вбудованого сонячного генератора
З’єднувальний кабель акумулятора стандартний 1 Вбудований сонячний генератор, з’єднання між батареями
Вихідний порт постійного струму 12V 4 4pcs 3W лампочки 4pcs 5m дроти з вимикачем
кронштейн для кріплення сонячної панелі Алюмінієвий 1 Простий тип
Фотоелектричний комбайн без 0
Блискавкозахисна розподільна коробка без 0
коробка для збору акумуляторів без 0
Штекер M4 (чоловічий і жіночий) стандарт 7 4 пари 1 в 1 на виході, 3 пари 2 в 1 на виході
Фотоелектричний кабель 4 мм² 100 З’єднання між сонячною панеллю та фотоелектричним комбінатором
Кабель акумулятора стандартний 1 Вбудований сонячний генератор, з’єднання між батареями та сонячним гібридним інвертором
Пакет дерев’яний корпус 1
Орієнтовний перелік електричних навантажень
Електричний прилад Номінальна потужність (шт) Кількість (шт) Робочі години Всього
Світлодіодні лампи 20W 10 8 годин 1600Wh
Зарядний пристрій для мобільного телефону 10W 5 4 години 200Wh
Вентилятор 60W 5 8 годин 2400Wh
ТЕЛЕВІЗОР 50W 1 8 годин 400Wh
Приймач супутникової антени 50W 1 8 годин 400Wh
Комп’ютер 200W 1 8 годин 1600Wh
Водяний насос 600W 1 1Годин 600Wh
Пральна машина 300W 1 1Годин 300Wh
ЗМІННОГО СТРУМУ 2P/1600W без
Мікрохвильова піч 1000W 1 1 година 1000Wh
Принтер 30W без
Принтер 30W без 1 година 40Wh
Копір А4 (комбінований друк та копіювання) 1500W без
Факс 150W без 1 Години 150Wh
Холодильник 200W 1 24 години 1500Wh
Водонагрівач 2000W без
Всього 10190Wh

Портативний сонячний генератор Електрична схема комплекту

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Зверніться до XINDUN для отримання більш детальної електричної схеми високої чіткості.

Перелік деталей портативного сонячного генератора

Сонячна панель: 1. Переднє скло: 3.2 мм, покриття антивідблиску, високий коефіцієнт пропускання, низький вміст заліза, загартоване скло. 2. Рама: Анодований алюмінієвий сплав. 3. Гарантія: 25-річна гарантія продуктивності. 12-річна гарантія на матеріали та якість виготовлення.
Сонячний генератор: 1. Поєднання інвертора / сонячного контролера / акумулятора в одному корпусі. 2. Вбудований сонячний контролер 48В/60А MPPT. 3. Вбудований сонячний інвертор 48В/5000Вт.

Вбудована батарея 4шт 12В/200Ач.

Низькочастотний вихід чистої синусоїди.

Кілька виходів: 2 вихідні розетки змінного струму, 4 вихідні розетки постійного струму 12В, 4 роз’єми USB.

З 4pcs 3W лампочки, 4pcs 5m дроти з вимикачем.

LVD/HVD/напруга зарядки регулюється, підходить для різних типів акумуляторів.

Автоматичний зарядний пристрій змінного струму та перемикач мережі змінного струму, час перемикання ≤ 4 мс.

Вибір струму зарядки змінного струму 0-30А.

Кабелі та деталі:

Фотоелектричний кабель 4 мм2 100 м. Фотоелектричний кабель. це спеціальний тип кабелю, який використовується в комплектах сонячних генераторів. Він має характеристики високої температурної стійкості та стійкості до тертя, а також має тривалий термін служби.

Портативний комплект сонячного генератора в реальному виробництві

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Застосування портативного комплекту сонячного генератора

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних
посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Комплекти портативних сонячних генераторів Xindun були продані у понад 100 країн, таких як Нігерія, Гана, Єгипет, Ботсвана, Зімбабве, Південна Африка, Єгипет, Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, Ліван, Індонезія, Малайзія, Філіппіни, Колумбія, Мексика тощо. Набори сонячних генераторів широко використовуються в: сонячному будинку, проекті сонячної школи, проекті сонячної лікарні, проекті сонячної ферми, проекті сонячного готелю, проекті сонячного військового проекту, проекті обладнання для очищення води на сонячній енергії, проекті сонячного уряду, вершині пагорба, кораблі тощо.

Про Xindun Power

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Завод з виробництва комплектів сонячних генераторів

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Кваліфікація та сертифікати

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

Глобальні сонячні виставки

посібник, вибору, генератор, автономних, сонячних

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Q1: Ви фабрика?

В: Так, ми є 10 найкращими виробниками джерел живлення в Китаї, з виробничою площею понад 10 тис. квадратних метрів. Ми зосереджені на рішеннях для сонячних систем, інверторах, контролерах сонячного заряду, сонячних генераторах та джерелах безперебійного живлення. Ми співпрацюємо з деякими відомими брендами по всьому світу, можемо забезпечити виробництво OEM / ODM.

Q2: Чи завжди рішення комплектів сонячних генераторів завжди однакове? Чи можу я налаштувати один? В: У нас є професійні команди, які роблять сонячні рішення для наших клієнтів. Рішення в основному налаштовані на основі різного часу сонячного світла та споживання енергії. Тож кожен комплект сонячних генераторів може мати різну конфігурацію. Ми будемо раді налаштувати для вас, зв’яжіться з XINDUN, щоб дізнатися більше деталей.

Q3: Яка ціна комплектів сонячних генераторів? З: Розкажіть мені про ваші вимоги, такі як потреба в генерації електроенергії, конфігурація та чи є інші функціональні вимоги. Ми дамо вам найвигіднішу ціну на заводі. сонячні генераторні комплекти заводу прямих продажів, жодні посередники не заробляють різницю в ціні.

Q4: Який термін служби комплектів сонячних генераторів? В: Термін служби сонячних панелей. 20 років, сонячних інверторів. 3 ~ 5 років, контролерів сонячного заряду. 3 ~ 5 років, акумуляторів. 1 ~ 3 роки.

Q5: Які послуги може надати XINDUN? В: Ми надамо комплекти сонячних генераторів безкоштовне обстеження сайту, проектування, виробництво, керівництво по установці, обслуговування єдиного сервісу, послуги з доданою вартістю: послуги з навчання ринку та продукту, 24 години післяпродажного консультування саме для вас і для того, щоб зробити вашу проблему легко вирішуваною.

Залишити відповідь