Порівняйте ціни та відгуки постачальників сонячної енергії поблизу вас онлайн. Двосторонні сонячні панелі Longi

LONGi. один з провідних сонячних брендів. дізнайтеся чому

LONGi Solar була заснована в 2000 році і базується в Китаї, але має офіси по всьому світу зі штаб-квартирою в США.S. LONGi працює в сонячному фотоелектричному бізнесі вже більше 20 років, що важливо, оскільки ви можете бути впевнені, що вони будуть працювати протягом усього терміну служби ваших панелей.

Крім того, LONGi входить в топ-10 виробників сонячних панелей за версією SolarReviews! Наш список був складений на основі численних факторів, насамперед фінансової стійкості компанії, тривалості бізнесу та відгуків клієнтів.

Ми розглянемо типи сонячних панелей LONGi, обговоримо, що робить їх унікальними, що ви можете очікувати від гарантії LONGi та багато іншого.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи з сонячними панелями та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

На цій сторінці

Дізнайтеся, чи варто переходити на сонячну енергію залежно від вашого місця розташування

Що відрізняє LONGi Solar?

LONGi Solar, бренд сонячних панелей Tier 1, пропонує найсучасніші сонячні технології у своїх сонячних модулях, включаючи технологію PERC.

Елементи PERC дозволяють сонячним панелям мати високу клітинну ефективність. Панелі PERC, або “пасивний випромінювач і задній контакт”, мають додатковий шар скла на задній панелі сонячних елементів, який допомагає зменшити втрати енергії і перетворює більше сонячних променів в електрику. Ви можете дізнатися більше про технологію PERC тут.

Всі панелі LONGi Solar. це також напіврозрізані модулі, що ще більше підвищує їх ефективність.

Нижче засновник SolarReviews Енді Сенді надає експертний огляд сонячних панелей LONGi.

Які модулі сонячних панелей пропонує LONGi?

LONGi пропонує дві основні серії монокристалічних модулів: Hi-MO 4 Monofacial Series і Hi-MO 5 Bifacial Series, але тільки серія Hi-MO 4 пропонує панелі для житлового використання.

Двосторонні сонячні панелі не є практичними для житлових установок, але за останні кілька років набули популярності в комерційних цілях.

У серії Hi-MO 4 є три моделі на вибір, з різною потужністю та іншими характеристиками.

Кілька речей, про які слід пам’ятати при огляді сонячних модулів: висока ефективність сонячної панелі. це все, що перевищує 21%, при цьому 20% все ще є чудовим показником. Крім того, потужність сонячних панелей зазвичай коливається від 275 Вт до 400 Вт на панель.

Монолицьові модулі Hi-MO 4

Монолицьові модулі Hi-MO 4 оснащені як напіврозрізаними, так і PERC-комірками, з трьома варіантами на вибір.

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

На

Характеристики сонячних панелей LONGi

LR4-60HPH 355. 385 W 20.3%. 20.9%
LR4-66HPH 405. 425 W 20.8%
LR4-72HPH 430. 460 W 20.2%. 21.2%

Виходячи з наведених вище специфікацій, ви можете бачити, що пропоновані модулі мають високу потужність і ефективність. Високопотужні та високоефективні панелі чудово справляються зі створенням електроенергії від сонця.

Ефективність сонячної панелі вимірює, яка частина сонячного світла, що потрапляє на поверхню сонячної панелі, перетворюється в корисну електроенергію.

Чим вища ефективність, тим більше електроенергії панелі можуть перетворити в електрику. Тому, якщо у вас обмежений простір на даху, вам слід вибрати найбільш ефективні панелі, щоб максимізувати кількість енергії, яку ви можете виробляти.

З огляду на це, обирайте панелі потужністю 430-460 Вт, якщо у вас обмежений простір на даху, але якщо це не викликає занепокоєння, будь-яка з панелей LONGi є чудовим вибором.

Скільки коштують сонячні панелі LONGi?

Хоча ви можете знайти ціни на покупку панелей у постачальника, визначити точну вартість установки сонячних панелей досить складно. На загальну вартість впливає багато факторів, від витрат на встановлення до витрат на доставку. Але за приблизними підрахунками, сонячні панелі LONGi коштують близько 2.40 за ват.

Станом на січень 2022 року середня вартість вата для сонячних панелей становить 3.00, що робить сонячні панелі LONGi економічно вигідним вибором. Якщо ви розглядаєте середню сонячну систему потужністю 7 кВт, сонячна система LONGi коштуватиме близько 16 800 доларів США без урахування федерального податкового кредиту на сонячну енергію. Після податкового кредиту вартість знизиться приблизно до 11 760 доларів. дуже практичною ціною на сонячні панелі (особливо з такими високими показниками ефективності).

Наскільки ефективні сонячні панелі LONGi?

Завдяки тому, що сонячні панелі LONGi використовують напіврозрізані комірки, вони добре працюють в більшості умов. Технологія напіврозрізаних комірок дозволяє панелям по суті працювати як дві окремі панелі зверху і знизу, тому якщо одна половина затінена або пошкоджена, інша половина не постраждає і продовжить постачати енергію.

Іншим важливим фактором, який слід враховувати, є температурний коефіцієнт, який показує, наскільки знижується продуктивність панелей з кожним підвищенням температури. Оскільки сонячні панелі темного кольору, вони поглинають багато тепла, що робить їх гарячішими за зовнішню температуру. Чим спекотніше стає, тим менше енергії можуть виробляти сонячні панелі.

Це означає, що чим нижчий температурний коефіцієнт, тим краще. Вищий температурний коефіцієнт означає, що більше енергії втрачається, коли сонячні панелі нагріваються.

Всі модулі серії Hi-MO 4 мають однаковий температурний коефіцієнт.048%, що, на жаль, є високим показником, враховуючи, що більшість модулів мають температурний коефіцієнт між.3%5%.

Як гарантія LONGi Solar відрізняється від гарантії конкурентів?

LONGi Solar пропонує 12-річну обмежену гарантію на якість виготовлення та дефекти, а також 25-річну гарантію на продуктивність. Гарантія на продукцію не поширюється на нормальний знос або зміни, викликані нормальним використанням системи: модулі повинні встановлюватися і використовуватися так, як вони були спроектовані.

Що стосується гарантії продуктивності, також відомої як гарантія вихідної потужності, LONGi гарантує панелі протягом 25 років. Наприкінці 25 років LONGi гарантує, що річна продуктивність сонячних панелей становитиме щонайменше 84.8% від початкової вихідної потужності сонячної енергії на момент встановлення. У більшості компаній, що виробляють сонячні панелі, асортимент становить близько 80%-90% від початкового обсягу виробництва, тому ця цифра відповідає середньому показнику по галузі.

Більшість виробників сонячних панелей високого класу пропонують 25-річну гарантію на продуктивність і продукт, LONGi пропонує тільки 12-річну гарантію на продукт.

Чи підходять вам сонячні панелі LONGi?

Сонячні панелі LONGi. відмінний вибір і один з наших найбільш рекомендованих брендів для сонячних проектів. LONGi. авторитетний виробник сонячних модулів, що випускає високоякісні панелі з твердою оцінкою 4 з 5 на SolarReviews.

Два недоліки сонячних панелей LONGi включають їх високий температурний коефіцієнт і менш ніж вражаючу гарантію на продукцію, але в кінцевому підсумку тільки вам вирішувати, чи є ці (дещо незначні) фактори вирішальними для вас.

Співпраця з місцевими інсталяторами. найкращий спосіб гарантувати, що ви отримаєте найкращі панелі для ваших конкретних потреб. за найкращою ціною.

Longi анонсує нову житлову та комерційну сонячну панель потужністю 415 Вт

Представлений на виставці RE Anaheim, 54-комірковий модуль має вихідну потужність до 415 Вт і 21.3% ефективності.

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Поділіться

Longi. Компанія LONGi, світовий виробник сонячних панелей, представила на виставці RE новий сонячний модуль, розроблений для U.S. для житлових і комерційних застосувань. Він буде доступний на початку 2023 року, спочатку у вигляді одностороннього модуля, а потім у вигляді двостороннього модуля.

54-комірковий модуль Hi-MO 5 побудований з використанням нового ринкового стандарту монокристалічної пластини M10 182 мм. Модуль має вихідну потужність до 415 Вт і максимальну ефективність 21.3%.

Серія Hi-MO 5 була поставлена більш ніж 600 клієнтам у більш ніж 90 країнах світу, а сукупний обсяг поставок перевищив 30 ГВт. Нова 54-коміркова версія адаптована для застосування в житлових приміщеннях.

На вдосконалений модуль PERC p-типу з половинним зрізом комірки, легований галієм, надається 12-річна гарантія на матеріали та обробку, а також 25-річна гарантія на лінійну вихідну потужність. Двостороннє видання буде мати подвійне скло і матиме 12-річну гарантію на матеріали та обробку, а також 30-річну гарантію на лінійну вихідну потужність.

54-елементна батарея Hi-MO 5 важить менше 50 фунтів., що робить його придатним для встановлення на дахах. Сумісність зі стандартними стелажами та системами кріплення модулів. Він також сумісний з пристроями силової електроніки на рівні модулів, включаючи мікроінвертори Enphase та оптимізатори потужності SolarEdge, а також з основними стрінговими інверторами.

“Ми спостерігаємо значний інтерес клієнтів до нового 54-елементного модуля Hi-MO 5. Починаючи зі свого старшого брата, 72-елементний модуль Hi-MO 5 є нашим найбільш продаваним продуктом для комунального сектору в США.S., “Ми очікуємо дуже високий попит на новий формат”. сказав Аарон Турлоу, керівник відділу розподіленої генерації Longi Solar в Північній Америці.

“Вся вага передової технології M10, вертикально інтегрованого виробництва та фінансової стійкості Longi стоїть за продуктом Hi-MO 5 54-елемент, що робить його одним з найперспективніших сонячних продуктів розподіленої генерації, які Longi представила на ринку США”.S. ринку на сьогоднішній день”. сказав Турлоу.

Longi провела кілька презентацій на конференції RE в Анахаймі, Каліфорнія, в тому числі:

  • Вівторок, вересень. 20: MJ Shiao, голова U.S. Розвиток бізнесу та маркетинг, а також Джейд Джонс представили свої погляди на ініціативу U.S. сонячний ринок.
  • Середа, вересень. 21: Ченгцзян Фу і Аарон Турлоу представили 54-елементний модуль Hi-MO 5.
  • Четвер, вересень. 22: Хонбін Фанг, директор з маркетингу продукції, обговорив ініціативу LONGi щодо зеленого водню.

Longi. одна з найбільших у світі вертикально інтегрованих компаній з виробництва сонячних технологій з ринковою капіталізацією 8.24 мільярди. Компанія повідомляє, що поставила понад 70 ГВт сонячних пластин і 38.5 ГВт сонячних модулів по всьому світу в 2021 році, що становить приблизно одну п’яту і дві п’ятих світового ринкового попиту відповідно.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами та хотіли б повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Райан приєднався до pv magazine в 2021 році, принісши досвід провідного інсталятора сонячних панелей для житлових будинків, а також досвід роботи в компанії U. S.

Longi демонструє 20% двосторонній приріст потужності

В офіційному документі, опублікованому на цьому тижні, китайський виробник модулів Longi Solar ділиться піврічними даними з випробувального майданчика в Індії, який був побудований у співпраці з німецьким випробувальним інститутом TÜV Rheinland. Результати показують приріст виробництва енергії близько 20% як для біфазних моно PERC, так і для модулів n-типу.

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Компанія Longi працювала з TÜV Rheinland над створенням двосторонньої пілотної установки в Ченнаї, Індія.

Частка

У спробі перевірити заяви про потенційний приріст виходу енергії, який пропонують біфазні сонячні модулі, китайський гігант з виробництва панелей Longi Solar об’єднав зусилля з німецьким випробувальним інститутом TÜV Rheinland для встановлення восьми модулів і досягнення рекордної продуктивності.

Установка була зроблена у вересні минулого року в Ченнаї, на південному сході Індії, і на цьому тижні Longi опублікувала результати перших шести місяців тестування в офіційному документі.

Установка складається з двох панелей, кожна з яких складається з чотирьох різних типів модулів: односторонні та двосторонні модулі PERC китайського виробника, а також мультикристалічні вироби з чорного кремнію та безкаркасні двосторонні моделі n-типу, що постачаються неназваними виробниками. Всі вони були встановлені на стелажах з фіксованим кутом нахилу в 15 градусів на висоті метра над землею. Під двосторонніми модулями був доданий білий гравій. Пілот також оснащений піранометром для вимірювання опромінення спереду і трьома піранометрами, встановленими ззаду, для вимірювання опромінення на висоті 1 м, 1 м і 1 м.2 м і 1.4 m.

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Наведена нижче діаграма ілюструє вихід енергії чотирьох типів модулів за шестимісячний період з вересня 2018 року по лютий.

За словами Лонгі, обидва двосторонні модулі значно перевершили односторонні продукти. двосторонній модуль PERC досяг 19.21% приросту врожайності, а двосторонній продукт n-типу зафіксував 20.12% у порівнянні з одностороннім модулем PERC від Longi.

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Популярний контент

Односторонній модуль PERC перевершив свою чорну кремнієву панель на 3.05%, показник, який Longi пояснює кращим температурним коефіцієнтом PERC та низьким рівнем випромінювання.

З двох двосторонніх модулів, за словами Лонгі, 0.На 76% вища врожайність модуля n-типу пояснюється тим, що він безкаркасний. Біфаціальний модуль Longi має раму, що спричиняє неминуче затінення на задній стороні. Лонгі сказав, що без рами потужність генерації двох продуктів була б “в основному однаковою”, і зазначив, що рама пропонує переваги в довгостроковій надійності. Виробник додав, що двосторонній модуль PERC p-типу наразі дешевший за технологію n-типу.

Дані з тестового майданчика також показали, що двостороннє підсилення було значно вищим у дні з більш розсіяним сонячним світлом. Наступний графік ілюструє випромінювання з тильного боку, приріст генерації електроенергії та коефіцієнт розсіювання сонячного світла за двотижневий період у вересні 2018 року, демонструючи, що чим вище співвідношення випромінювання з тильного боку до фронтального, тим вищий приріст двостороннього модуля.

Longi також зазначила, що біфазні прирости, продемонстровані в її даних, були загалом стабільними протягом шести місяців, а спад, який спостерігався в жовтні 2018 року, видно на першому графіку вище, пов’язаний з перебоями в електропостачанні.

Дані, отримані на місці з біфазних установок, є дуже затребуваним товаром, оскільки розробники моделей виходу енергії прагнуть підтвердити свої припущення і створити моделі, які можуть точно розрахувати вихід енергії з біфазних установок. pv magazine досліджує це питання далі в нашому листопадовому друкованому виданні та на вебінарі, який відбудеться у вівторок, 12 листопада. Зареєструйтеся безкоштовно тут.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Марк Хатчінс

Марк Хатчінс приєднався до pv magazine у вересні 2016 року в якості випускового редактора щомісячного глобального видання. Марк також працює в Інтернеті, висвітлюючи технології та ринки видобутку, а також нові сонячні регіони, що розвиваються.

LONGi Hi-MO 5: Відзначена нагородами серія сонячних панелей від LONGi

Серія LONGi Hi-MO 5. одне з кращих сонячних рішень, розроблених і виготовлених компанією LONGi, спеціально створене для комунальних об’єктів, але може бути адаптоване для житлових і комерційних об’єктів. Ці модулі оснащені передовою фотоелектричною технологією, вбудованою в високоякісні сонячні елементи, завдяки чому компанія LONGi стала лауреатом премії Intersolar в категорії фотоелектричних систем у 2021 році.

Якщо ви хочете дізнатися більше про серію LONGi Hi-MO 5, ви знайдете все необхідне в цій статті.

Тут ми детально розглянемо кожен аспект технології, використаної для створення серії LONGi Hi-MO 5, починаючи від дизайну сонячного елемента, довговічності, ефективності та продуктивності, аж до гарантії на продукт і його продуктивності, що поширюється на кожен модуль цієї серії.

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

LONGi Hi-MO 5: фотоелектричні модулі від LONGi, відзначені нагородами

LONGi Hi-MO 5. один з найбільш інноваційних фотомодулів, розроблених цією компанією. Ця серія сонячних панелей виготовляється з використанням технологічних удосконалень, таких як двосторонні, PERC і напіврозрізані сонячні елементи, вбудовані в високоякісні монокристалічні кремнієві пластини (монокристалічний кремній (mono c-Si)).

Для того, щоб сонячні панелі LONGi Hi-MO 5 витримували найскладніші умови експлуатації та забезпечували найкращу продуктивність, вони мають чудову захисну технологію і тестуються в різних умовах експлуатації. Ефективність також була отримана шляхом тестування за стандартних умов випробувань (STC) та умов номінальної робочої температури комірки (NOCT).

У серії LONGi Hi-MO 5 є п’ять різних фотомодулів з номінальною потужністю від 530 Вт до 550 Вт. Модулі серії LONGi Hi-MO 5 відрізняються високою ефективністю, міцною конструкцією і видатними експлуатаційними характеристиками, які призначені для застосування в комунальному господарстві, але ці модулі можуть бути легко перепрофільовані для комерційних і житлових застосувань в потрібній місцевості.

Поглиблений огляд серії LONGi Hi-MO 5

Щоб оцінити технологію та переваги серії LONGi Hi-MO 5, важливо розуміти, як вони працюють. У цьому розділі ми детально розглянемо конструкцію, довговічність, ефективність, продуктивність і гарантію на ці модулі.

Конструкція

Чотири дуже важливі конструктивні характеристики забезпечують неперевершену якість кожного фотомодуля LONGi Hi-MO 5. Це тип і розмір монокристалічної кремнієвої пластини, що використовується для виготовлення модуля, конструкція комірки з половинним зрізом, технологія PERC і біфазна технологія.

Технологія монокристалічних пластин M10

Першою і найважливішою особливістю сонячних панелей серії LONGi Hi-MO 5 є технологія, що використовується при виготовленні сонячних елементів. Кожен сонячний елемент цієї серії має високоякісні монокристалічні кремнієві пластини P-типу, леговані галієм, ця технологія виявилася економічно вигідною, стабільною і кращою для ефективності модуля.

На додаток до високоякісних монокристалічних сонячних елементів, серія фотомодулів LONGi Hi-MO 5 PV реалізує стандартний розмір пластин M10. Цей стандарт збільшує розмір кожного нерозрізаного сонячного елемента до 182 мм, що є одним з найбільш підходящих варіантів для комунальних систем, які потребують модулів більшого розміру.

Виробництво напіврозрізаних елементів

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Другою найважливішою конструктивною реалізацією для серії LONGi Hi-MO 5 є технологія напіврозрізаних комірок, яка використовується при виготовленні модулів. Впровадження цієї технології дало видатні результати для фотоелектричних модулів, підвищивши ефективність за рахунок значного зниження втрат потужності, викликаних законом Джоуля через більш високі струми, що протікають по шинах.

Технологія напіврозрізаних сонячних елементів полягає в тому, що кожен сонячний елемент M10 розрізається навпіл до розміру приблизно 91 мм x 182 мм для LONGi Hi-MO 5, встановлюючи вдвічі більше напіврозрізаних елементів з кожного боку модуля. Це означає, що замість 72 повнорозмірних сонячних елементів, модулі LONGi Hi-MO 5 оснащені 144 напіврозрізаними сонячними елементами по всьому модулю, які проводять електроенергію завдяки використанню 9 розумних паяних шин на елемент.

Двосторонній

Серія сонячних панелей LONGi Hi-MO 5 реалізує двосторонню технологію, яка може бути надзвичайно корисною в комунальних системах, які більше підходять для використання ресурсу альбедо, тобто сонячного випромінювання, відбитого від землі навколо і під модулями. Це досягається шляхом впливу випромінювання на обидві сторони сонячного елемента, що збільшує виробництво енергії на цілих 30%.

Для захисту тильної сторони сонячного елемента фотомодулі серії LONGi Hi-MO мають 2-міліметрову антивідблискову підкладку та 2-міліметрову підкладку із загартованого скла. Таким чином, модулі піддаються впливу сонячного випромінювання зі зворотного боку, але все ще захищені від зовнішніх факторів.

PERC

Остання технологія, реалізована в сонячному елементі LONGi Hi-MO 5. це технологія пасивного випромінювача і тильного елемента (PERC). Технологія PERC дещо змінює архітектуру сонячного елемента, додаючи на його зворотній стороні світловідбиваючий шар, який відображає непоглинуте сонячне випромінювання, збільшуючи можливість його поглинання і перетворення в енергію.

Технологія PERC є економічно ефективною, але при цьому забезпечує значне підвищення ефективності сонячного елемента. Фотомодулі з цією технологією, такі як серія фотомодулів LONGi Hi-MO 5, можуть виробляти на 6-12% більше енергії, ніж традиційні модулі.

Довговічність

Сонячні панелі серії LONGi Hi-MO 5 призначені для застосування в комунальному секторі, відрізняються дуже міцною конструкцією і якісною герметизацією. У цьому розділі ми пояснюємо технологію інкапсуляції, що використовується в цих модулях, і результати випробувань на довговічність.

Технологія інкапсуляції

ціни, сонячної, енергії, двосторонні

Фотоелектричні модулі можуть піддаватися впливу всіх типів зовнішніх факторів в залежності від місця розташування модулів. Це підкреслює життєво важливу роль технології інкапсуляції для серії сонячних панелей LONGi Hi-MO 5, оскільки вони призначені для таких суворих зовнішніх умов експлуатації.

Технологія інкапсуляції кожної сонячної панелі LONGi Hi-MO 5 включає подвійний захист скла. Перший. 2.0 мм антивідблискового скла, а другий. 2.0 мм термостійке загартоване скло. Кожен фотомодуль захищений рамою з анодованого алюмінієвого сплаву, завдяки чому досягається ступінь захисту від проникнення вологи (IP) IP68.

Перевірена довговічність

Щоб переконатися, що фотоелектричні модулі LONGi Hi-MO 5 придатні для використання в комунальних системах, ці модулі були протестовані в найскладніших умовах. Відповідно до стандарту IEC 61215, серія LONGi Hi-MO 5 витримує механічне навантаження 5 200 Па на лицьовій стороні, 2 400 Па на тильній стороні, а також град розміром до 25 мм зі швидкістю 23 м/с, завдяки захисту класу II.

Серія сонячних панелей LONGi Hi-MO 5 також відповідає сертифікатам IEC 61730, IEC 62941 та UL 61730. Модулі також мають клас вогнестійкості IEC Class C згідно з сертифікатом UL Type 29. Крім того, фотомодулі LONGi Hi-MO 5 стійкі до LID завдяки використанню галію для легування P-типу.

Ефективність

Завдяки впровадженню передових фотоелектричних технологій, компанія LONGi досягла приголомшливої ефективності для LONGi Hi-MO 5. У цьому розділі ми проаналізуємо ефективність цих модулів в STC, температурний коефіцієнт і вихідну потужність в NOCT.

Оптимальна ефективність при STC

Стандартні умови випробувань (STC) вимірюють ефективність фотоелектричних модулів при температурі 25°C і освітленості 1 000 Вт на квадратний метр (Вт/м2). Випробування фотомодулів серії LONGi Hi-MO 5 при таких температурі та умовах опромінення показало, що діапазон ефективності становить 20.7% до 21.5%.

Вихідна потужність в NOCT

Номінальна робоча температура фотоелемента (NOCT). це ще один тест, який вимірює ефективність фотомодулів при більш реалістичних умовах освітлення та температури. Цей тест випробовує модулі при світловому потоці 800 Вт/м2. температура 20°C, швидкість вітру 1 м/с.

Тестування продуктивності сонячних панелей серії LONGi Hi-MO 5 в умовах NOCT показало, що діапазон вихідної потужності становить 369.2 Вт для модуля потужністю 530 Вт і до 411.1 Вт для модуля потужністю 550 Вт. Діапазон ефективності залишився незмінним. 20.7% до 21.5%.

Температурний коефіцієнт

Іншим важливим показником, який використовується для визначення та оцінки ефективності серії LONGi Hi-MO 5, є температурний коефіцієнт. Коли сонячні панелі серії LONGi Hi-MO 5 були протестовані в STC і температура була змінена, це призвело до температурного коефіцієнта.0.34%/°C. Це означає, що коефіцієнт корисної дії може варіюватися в межах.0.34% на кожен градус підвищення температури за Цельсієм.

Продуктивність

Щоб оцінити продуктивність серії LONGi Hi-MO 5, важливо розуміти вихідну потужність різних модулів і умови їх експлуатації. Аналіз деградації потужності з часом є ще одним важливим аспектом продуктивності, який слід враховувати.

Вихідна потужність та умови експлуатації

У серії LONGi Hi-MO 5 є п’ять модулів з діапазоном ефективності від 20.7% до 21.5%. Вихідна потужність для всіх цих модулів збільшується з кроком 5 Вт наступним чином: 530 Вт, 535 Вт, 540 Вт, 545 Вт та 550 Вт. Ці модулі працюють в діапазоні температур.40°C до 85°C; однак важливо пам’ятати, що на ефективність впливає температурний коефіцієнт.

Низька деградація потужності з часом

Однією з найкращих характеристик сонячних панелей серії LONGi Hi-MO 5 є їх лінійна деградація потужності з часом, що забезпечує відмінний вихід енергії протягом усього терміну служби. Очікується, що модулі цієї серії втратять 2% своєї ефективності після першого року, а 0.45% на рік після цього протягом 30 років після встановлення модуля.

В кінці свого терміну служби (близько 30 років) сонячні панелі LONGi Hi-MO 5 все ще будуть забезпечувати 84.95% від проектної потужності. Це набагато більше, ніж в середньому очікується для фотомодулів, як ви дізнаєтеся в наступному розділі.

Гарантія

Компанія LONGi абсолютно впевнена в продуктивності своїх модулів, саме тому вони надають на свою серію сонячних панелей LONGi Hi-MO 5 далеко не скромну гарантію.

Гарантія на обробку матеріалів

Гарантія на сонячні панелі серії LONGi Hi-MO 5 поширюється на матеріали та обробку в процесі виробництва протягом 12 років. Це відповідає середньому терміну гарантії, що видається на більшість фотомодулів в сонячній індустрії.

Гарантія на додаткову лінійну вихідну потужність

Компанія LONGi надзвичайно впевнена в продуктивності своєї серії сонячних панелей LONGi Hi-MO 5, саме тому вона надає на них провідну в галузі гарантію на 30 років при вихідній потужності 84.95%. Ця гарантія покриває модулі на 5 років довше, ніж в середньому по галузі, і для більшої вихідної потужності, оскільки більшість гарантій покривають модулі на 80% протягом 25 років.

Останнє слово: LONGi Hi-MO 5. один з найкращих фотомодулів на ринку

Серія сонячних панелей LONGi Hi-MO 5. це надзвичайно ефективний, високопродуктивний і довговічний варіант, доступний для застосування в комунальному секторі. Ці фотомодулі оснащені передовою технологією, яка покращує продуктивність, зменшує деградацію та використовує переваги ресурсу альбедо завдяки двосторонній технології, що робить їх ідеальними для ставків, засніжених Альп та інших відбиваючих ландшафтів.

Ці фотомодулі вже використовуються на чудових електростанціях відновлюваної енергетики. Деякі з найбільших і найвідоміших включають гірську фотоелектричну електростанцію Guizhou Complex потужністю 150 МВт, проект сонячного трафіку Шанхайського метрополітену з 7.40 МВт, а плавуча риболовецька фотоелектрична станція з потужністю 112.00 МВт потужності.

Залишити відповідь